PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakaryaspor

Sayfa : [1] 2

.....
29.10.2008, 01:54
Alkış tutsun tüm dünya böyle dostluğa kardeşimizsin Sakarya
Gözünden bir yaş damlasa içim acıyor Sakarya
İnşallah yeniden eski günlere dönersin Sakarya
http://img17.imageshack.us/img17/5852/gomelimsenitarihedesemp.jpg (http://www.tatangalar.com/forum)

http://sehrituruncu.com/wordpress-tr-2.3.3/wordpress/wp-content/tatangalar.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/4103/138up6yk.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/7848/img33394ye.jpg

ApoCaN28
29.10.2008, 08:40
Bol Şans Sakaryanın ligde olmasını isterim...

Enes
01.11.2008, 02:44
Sakarya çıksın ,kocaeli ,eskişehir düşmesin süper lig eski günlerine dönsün artık..

Zafer BİLGİN
02.11.2008, 22:47
Bu forumdaki sakaryalı arkadaşlar bu yazdıklarımı kocaeli den dolayı yazdığımı sanmasın.

Kesinlikle en alt liglere düşmesini istediğim bir takımdır.Trabzonspor un düşman takımı gibi karşılandığı bir şehirdir.vede şehrin yarısının karadeniz kökenli olmasına rağmen

.....
07.11.2008, 22:07
Bu forumdaki sakaryalı arkadaşlar bu yazdıklarımı kocaeli den dolayı yazdığımı sanmasın.

Kesinlikle en alt liglere düşmesini istediğim bir takımdır.Trabzonspor un düşman takımı gibi karşılandığı bir şehirdir.vede şehrin yarısının karadeniz kökenli olmasına rağmen

Ben sana katılmıyorum abi.

Sakarya nın yarısı karadeniz--Trabzon-- kökenlidir. Ve çok sayıda Trabzonsporlu vardır. Ama Trabzonsporlu olmayanlar daha fazladır.

Senin dediğin gibi bir düşmanlık henüz göremedim. Sen nasıl anladın bunu?

Sinan Akyıldız
08.11.2008, 11:16
Sakarya şehri her ne kadar Karadeniz ve özellikle de Trabzon nufusunun yoğun olduğu bir kent olsa da ezik hayranlığı doruklardadır . İnönü'de tekme tokat dayak yedikleri takım taraftarı ve amigosu karşısında Sakarya'da elpençe divan karşılama yapmış , eziklik örneği göstermiş yetmemiş beraber pankart açıp tezahurat yapmışlardır . Ayırca bizi de öyle sanıldığı kadar çok sevmezler :)

Ama şu durumları pek yakışık değil , ligde kesinlikle olmaları gerekli .

.....
08.11.2008, 17:20
ezik taraftarı oldukça var, Ama ben Sakarya nın bize karşı bir kin duyduğunu düşünmüyorum.

Birtan Karaman
24.11.2008, 13:31
Sakarya inanılmaz derece kötü gidiyor umutlu değilim.

AYAN61
24.11.2008, 13:45
Malatyasporlu arkadaşlarla maça gittik. Sakarya'nın durumu gerçekten çok kötü. Zaten tatangalar maçın büyük bölümünde

seni böyle görmek varya
inan bana çok koyuyor

diye bağırdılar. Malatya'nın da pek seyircisi yoktu maçta. Maçın son 20 dakikası tatangalar sustular. Orada da biz coştuk. Güzel maçtı, farklı tribünlerin atmosferini koklamak lazım :)

Murat'
24.11.2008, 14:10
Ah sakarya ah nasıl oldu da bu durumlara düştün...en kısa zamanda hakettiğin yerde olursun umarım.

Kazım Uzunboy
25.11.2008, 09:30
Malatyaspor maçının ardından Sakaryaspor Teknik Direktörü İlker Yağcıoğlu görevinden istifa etti.

zafer6161
25.11.2008, 11:12
inşalla kümede kalırlar :)

-trapzonely-
25.11.2008, 11:15
eski günlerine döner inşallah şehrimin takımı.

.....
27.11.2008, 13:56
Sakarya inş. super lige çıkar. Her ne kadar düşmanlık besleyenler varsa onlara dur diyecek kadar da TRABZONSPOR lu vardır!!!!

Yavuz Hasan
04.12.2008, 13:54
kardeş takımımızın durumu kötü ligde kopmalar yaşanmaya başladı inşallah bi hava yakalayıp üç beş maç üst üste kazanır

LazAnisT
04.12.2008, 14:03
Sakaryasporun bir önceki yönetimi transferin bittiği gün istifa ederek mevcut yönetimin transfer yapmasını engellemiştir.Mevcut yönetim para sıkıntısı çekmemektedir.Devre arasıyla beraber yapılacak transferlerle hakettiği yere geleceklerdir.

Recep Çaltepe
04.12.2008, 14:23
Bir yerlerde gördüm, Sakaryaspor taraftarları geçen hafta oynanan Kardemir Karabükspor maçında çok kötü şekilde misafir edilmişler. Özellikle Karabüklüler'in yaptığı bir tezahürat gerçekten akıllara zarar ve de terbizyesizce bir hareket olmuş.

Bunun dışında kendileriyle ilgili dileğim toparlanmaları yönündedir. Türk futbolunun bu şekilde potansiyele sahip takımlara ihtiyacı var her zaman.

street_wolf41
04.12.2008, 14:33
inşallah küme düşer. tek dileğim bu.

street_wolf41
04.12.2008, 15:35
30.11.2008 tarihinde Kardemir Karabüksporumuz ile Sakaryaspor arasında oynanan futbol müsakası öncesi , maç esnasında ve sonrasında yaşanan olaylar maçtan çok konuşulmaktadır.
Sakaryaspor camiasının bazı kesimleri yaptıkları şiddet olaylarını unutarak ,yaptıkları saldırıları unutarak ; miletimizin ve bizlerinde ortak acısı olan Deprem acısını bir malzeme olarak kullanarak ön plana çıkmaya çalışmaktadırlar ve kendilerini haklı çıkartmaya çalışmaktadırlar...
İsterseniz bazı olaylara ve geçmişe dönerek genel bazda da bakarak olayları inceleyelim....
Sakaryaspor taraftarı ;
Bugüne kadar futbol adına ne kadar çirkinlik varsa nerdeyse hepsinde imzaları vardır....
Sakaryaspor taraftarı;
Çevre iller Kocaeli,Bolu,Eskişehir,Bursa,Karabük,Ankara ve İstanbul takımları ve yurdumuzdaki birçok takımla düşmandırlar....
Sakaryaspor tarftarı 2000 yılında yine Bir Karabük maçına gelirken yol kenarında piknik yapan ailelere saldırmışlar çocuklarının gözü önünde kadınlara ve yaşlı kişileri darp etmişlerdir....(Bu olay emniyete yansımış 3 kişi hapis cezası almıştır..)
Sakaryaspor taraftarı;
İstanbula deplasmana giden takımlara tabir yerindeyse pusu kurup kendi maçları olmamasına rağmen otobüslerine zarar vermişlerdir....
Sakaryaspor taraftarı;
amaçları futbol müsabakasına gelmek değil saldırıda bulunmaktır.arabalarında 104 adet kesici madde çıkmıştır ve % 90 ı alkollü olarak gelmişlerdir....
Sakaryaspor taraftarı;
90 dakika boyunca takımını desteklemek isteyen Karabüksporumuzun cefakar taraftarına karşı her türlü tahriği yapmış karşılığını görmeyince de stada zarar vermiştir.(bunun gibi olayları her stadda yapmaktadırlar...)
Sakaryaspor taraftarı;
O gün stadda sadece amacı kendilerini korumak ve onların huzurunu sağlamak olan Cefakar Emniyet kuvvetlerimize saldırmış o gün mesaisi olmamasına rağmen maç olduğu için stadda görevli olan evli ve çocuğu olan Polis Memurlarımıza hunharca saldırmışlardır...
Sakaryaspor tarafatarı;
O gün stadda görevli olan ve asgari ücretle çalışan evli ve çocuğu olan özel güvenlik teşkilatında çalışan kardeşlerimizi darp etmişlerdir...
Sakaryaspor taraftarı;
Hiçbir günahı olmayan esnaflarımızı yol boyunda darp etmişlerdir...
Sakaryaspor taraftarı;
Maç günü maça dahi gitmeyen evinde ailesiyle hafta sonu tatilini geçiren ailelerimize otobüsten inerek apartmanlara ve camlara taş atarak ,sözle taciz ederek yakışıksız hareketlerde bulunmuşlardır...
Sakaryaspor taraftarı;
Maçın 15.dakikası yöneticilerinin büyük uğraşlarıyla stada alınırken dışarıdan stad içine yabancı cisim atmışlardır...

Şimdi soruyoruz kim haklı kim haksız.....

Sakaryaspor taraftarı diyor ki; depremde ölenlere küfür edildi....Tüm kamera kayıtları incelenmiş tüm tribün liderleriyle görüşülmüş ne böyle bir olay yaşanmış nede bu şekilde bir tavır sergilenmiştir...İspat edin dediğimizde ispatta edememektedirler...

Kaldı ki; bunları söylemek istemezdik ama !

Depremden hemen sonra Karabük halkı bir bütün olarak Sakarya,Düzce ,Bolu ve Kocaelinin acılarını paylaşmak üzere hemen sabahında yollara çıkmıştır.
Kardemir gerek teçhizat gerek teknik konularda gerek kurtama operasyonlarında gerekse malzeme ihtiyacında tüm herkesten daha fazla çaba göstermiş ve dönemin Hükümeti tarafından teşekkür almıştır.Kardemirimiz bu illerin tekrar inşaasında karşılık beklemeden tüm çabayı sarf etmiştir...
2 sene evvel Sakaryasporun Tüm Türkiyeye karşı gönderdiği dostluk mesajına ilk el atan Kulup ve Taraftar grubu olmuştur...(acaba Sakaryaspor taraftarı yalnız kaldığını hissettiği için mi bu olayı gerçekleştirmişti.)

Şimdi Tüm Türkiyeye sesleniyoruz ;
Karabükspor taraftarı 7 sinden 77 sine Tüm Türkiyenin sempatisini kazanmış bir taraftardır.
Kardemir Karabüksporumuz 1600 derecede çalışan işçinin alın teriyle ayakta kalmaktadır...
Karabükspr taraftarı kendisine uzatılan hiçbir dostluk elini geri çevirmemiştir.
Karabükspor taraftarı boluya çiçeklerle gitmiş dost elini uzatmıştır , Karabükspor taraftarı Sakaryanın Kocaelinin Bolunun Düzcenin en zor gününde yer almıştır.
Karabükspor taraftarı dostluk adına Giresunda çiçekler ve lokumlar dağımıştır.hemde kendisine toplu halde küfür edilirken ve silah çekilirken...
Karabükspor taraftarı dostluk köprüsü adına Zonguldaksporun taraftar temsilcilerini Karabükte ağırlamış Yerel Tv ye çıkartmıştır.
Karabükspor taraftarı Zeytinburnuyla oyanan ve küme düştüğümüz o maçta 38 ilin taraftar derneğinin liderlerini ağırlamıştır.
Karabükspor taraftarı son maçta penaltılarla elenmesine rağmen Eskişehirsporu ayakta alkışlamıştır...
Karabükspor taraftarı Ankaragücü ve Bursaspor takımlarını desteklemeye gitmiş ve bu kuluplerimizin taraftarlarından da destek görmüştür.
Karabükspor taraftarı Kastamnusporumuzun şampiyonluk mücadelesi verdiği geçen sezonda iki tane maçına desteklemeye gitmiştir.
Karabükspor taraftarı Kardeş Mersin İdmanyurdumuzla yüzlerce kilometre uzakta olmasına rağmen kader birliği yapmıştır.
Karabükspor taraftarı yüzlerce kilometre uzakta olmasına rağmen İskenderun ve adıyaman kulupleriyle dostluğunu devam ettirmektedir.
Karabükspor taraftarı Samsunspor taraftarlar derneğini Giresuna giderken ziyarette bulunmuş Giresun dönüşü akş. da Samsunsporu Galatasaray maçında dseteklemiştir.
Karabükpor taraftarı Ünyede yenildiği maç sonunda tüm taraftarlardan alkış alarak ayrılmıştır.
Karabükspor taraftarı bu sezon Malatyada ve Diyarbakırda takımını en iyi şekilde temsil etmiş ve alkışlanarak uğurlanmıştır.
Ve Daha Niceleri..

Şimdi Tüm Türkiyeye Sesleniyoruz futbolun kardeşlik centilmenlik ve spor müsabakasından ibaret olduğunu hatırlatır Tüm Futbol Kamuoyunu sağduyulu olmaya davet ediyoruz...
Şayet ki sakaryaspor taraftarının belirtmeye çalıştığı depremle ilgili herhangi bir telafuz yaşanmış ise (ki yaşanmamıştır) tüm herkesten özür diliyoruz...Bugün Sakaryadan görüştüğüm arkadaş abi 2 yada 3 kişi etti o lafı tribünlerin öyle bir tutumu olmamıştır ifadeleri elimizde mevcuttur...

CEFAKAR kARABÜKSPOR TARAFTARINI , İŞÇİNİN ALIN TERİYLE AYAKTA KALAN BU TAKIMI HİÇBİR ŞEKİLDE KİMSE LEKELEYEMEZ.KIRMIZI MAVİ RENKLERİMİZDE GÖZYAŞI ,ÇİLE,MÜCADELE VE ALINTERİ VARDIR...

Bu tür çirkin oyunlara gelmeyeceğiz....

Tüm Spor Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur... http://www.karabukspor.net (http://www.karabukspor.net/) sitesinden alıntıdır..

.....
08.12.2008, 18:46
Sakaryanın bu gün maçı var.
inşallah kazanırlar. altay ile. baya bi zorlu mücadele olacak.

.....
08.12.2008, 20:28
Sakaryaspor 3 - 1 Altay

12 kişi kadro dışı kaldı. Takım çok genç bir hale geldi.

Ama Sakaryaspor yeniyor. iyi de oynuyor. Helal olsun.

_SeRKaN_
08.12.2008, 20:44
Takımın yarısi gitti ve galip geldiler...Helal olsun... Bundan sonra kaybedecekleri birşey yok en azından gençleri kazanmış olacaklar...

.....
08.12.2008, 20:51
ilk yarı 3-2 bitti. Bu kadar genç ve yeni olan takım ilk maçında nasıl böyle oynar hayret ediyorum.

Keşke bu sistem ligin başında getirilseydi. Bu takım bu hallere düşmezdi.

.....
08.12.2008, 21:29
Sakaryaspor tirübünleri yıkılıyor. Hakem iki de bir Bank Asyanın veffakar taraftarı Sakarya.

Sakarya nın lige çıkmasını bekliyorum. Bizim açımızdan da iyi olur. Tabi bu sene biraz zor :)

.....
08.12.2008, 21:55
Sakaryaspor 3 - 4 Altay

Yazık oldu çok yazık. Ama henüz her şey bitmiş değil. Sakarya düzelebilir. Ben beğendim.

tsmetu
08.12.2008, 21:59
Ya ne oluyor bu sakarya'ya anlamış değilim.

6Şafak Aydın1
08.12.2008, 23:32
sponsorlar cekilmis olmali, parasizliktir herhalde Sakaryasporda olup bitenler.

macka61
09.12.2008, 00:34
çok kötü durumda toparlanacağıda benzemiyor küme düşme kesin

Adil ÖZGÜR
09.12.2008, 23:23
Birkaç yıl önce Trabzonspor kulübü ile Cangale meselesi olmuş alamamıştık, galiba bir de kaleci transferi, ayrıca bonservisi yüzünden Trabzona hülle ile gelen bir futbolcu yüzünden kulüp yöneticileri ile Trabzonspor arasında soğukluk olmuş,

Sakaryaspor'un alt yapısı devamlı F.B. ile İstanbul takımlarına çalışmıştır.

Rambo Hasan, Aykut KOCAMAN, Takoz Recep, Bülent'ler, Hakan'lar ... transferlerinde pek işimize yaramaz,

Şehirin içine esnafına bir bakalım, Müftüoğulları, Kaba'lar, Kaim'ler... ses getiren Trabzonlulardır. Sakaryanın Akyazı İlçesinin %90 nüfusu Trabzon, Hendek, Sapanca, Kocaali, Karasu,... bütün ilçelerden Trabzonlular çekilse Sakarya olmaz zaten. Bir Kaynarca ve Geyve İlçesi ile Balkanlardan gelenler var. Trabzon dan fazla Trabzonlu Sakarya'da var.

Çiğdem Yaylası Trabzonla anılır, Sultanpınar Yaylasını Trabzonlular tanıtır, ah Sakarya buram buram Trabzon'dur o yerler,

Sakaryasporun yönetimi Sakarya'ya yakışır ciddiyetle yönetilmeli. Eski Sakaryaspor basın sözcüsü Rahmetli Diş Hekimi Aziz Kulibay DEMİR (Ruhu Şad Olsun) sağ olsaydı böyle abuk sabuk gidişat olmazdı herhalde.

Etme bulma dünyası, Trabzonspor'a zarar veren bir kulüp görünümüne girdiği dönemler vardır, inkar edilemez.

Burak_52
10.12.2008, 11:16
umarım düşmezler ama bu gidişle işleri çok zor

pReN@_61
21.12.2008, 22:37
Sakarya’ya Irak’tan teklif
Sakaryaspor’un Başkanı Bülent Yılmaz, devre arasında Irak’ta Irak Milli Takımı ile hazırlık maçı yapmaları için teklif aldıklarını söyledi. Irak’tan TFF’ye, devre arasında bir Türk takımı ile hazırlık maçı yapılması teklifi götürüldüğünü belirten Yılmaz, “Organizasyonu üstlenen firma aracılığıyla konu bize iletildi ve biz de olabileceğini söyledik” dedi.

.....
21.01.2009, 14:52
Bu akşam bizim kupadaki rakip olan Gaziantep belediye ile maç var.

inşallah kazanır.

Enes
21.01.2009, 15:59
Sakarya iyidir hoşturda gelecek vadeden gençlerini ihtiyacı olduğu halde kullanmadan fenere nıye verıyor anlamadım..

.....
21.01.2009, 16:40
Sakarya da mali kriz vardı ve bu fb den ali koç Sakarya ya sponsor oldu, Tabi para yardımı derken Furkanı filan aldı. Yazık oldu. Hayırlısı olsun

.....
21.01.2009, 20:51
İlk yarıyı 1-0 önce tamamladı....

Hüseyin Sahtiyan
21.01.2009, 21:23
5dakikada 1-3 oldu maç iyimi..

Hüseyin Sahtiyan
21.01.2009, 21:36
1-4 önde antep belediye.. 10 kişi 66. dakikadan itibaren antep belediye.. bu maç sakaryanın bence küme düşeceği veya düşmeyeceği maçtı.. ki bu saatten sonra bu ligde tutunamazlar bence..

Mustafa K. Demirbaş
21.01.2009, 21:37
yazık oluyor Sakarya ya gittikçe kötüye gidiyor

Misina
21.01.2009, 21:44
1-4 önde antep belediye.. 10 kişi 66. dakikadan itibaren antep belediye..

Çok kötü oldu.Sakarya Süper Liginde Bank asya ligininde rengi olmuştur her zaman.İyice zorlaşıyor ama İnşallah ligde kalır sakarya.

İHSAN
21.01.2009, 22:14
Sakaryaspor taraftarını, bazı münferit olaylarından dolayı kesin hüküm vererek yargılamanın doğru olmadığını düşüyorum. Genel anlamda sıkı bir taraftar profiline sahipler ve süper ligi fazlasıyla hakediyorlar; hele ki,maçların boş tribünlere oynandığı şu günlerde...

Taraftarların genel manada bize düşman olmadığı bilakis son maçla birlikte dostane bir ilişkilerimizn olduğu görülmüştür. Daha önceki senelerde olaylar olmuş olabilir ama bu, bundan sonra da böyle olduğu (olacağı) anlamına gelmez. Bu bakımdan Sakaryaspor hakkında taraftarından ötürü genelleme yapılmamalıdır.

Dilerim tekrar TSL'ye çıkarlar ve Kocaelisporla birlikte istanbul takımlarına gerçek derbi maçın ne demek olduğunu gösterirler.

Hüseyin İlkin
21.01.2009, 22:43
Ey gidi ey , zamanında Samsun'da Sakarya maçına gitmiştim . Babama biletleri Sakarya tarafından alalım dediğimi bilirim :p Tabii almamıştı , Samsun tarafında izlemiştik maçı .

Manu61
21.01.2009, 22:55
Bende Sakaryasporu çok severim zaten maçtaki formam Sakaryaspor formasıydı :) Çok arkadaşım var Sakarya'da Hendek,Sapanca oralar benim mekanım :) İnşallah düşmezler.

.....
22.01.2009, 07:44
Nasıl oldu bende anlamıyorum?

inşallah düşmezler....

.....
01.02.2009, 14:13
Adanaspor ile oynuyor Sakarya

1-0 geride ve Adana nın golünü Cemre Atmaca attı. Bizim eski oyuncu.

.....
08.02.2009, 17:42
Erciyesi 2-0 Yendi Sakarya. Biraz biraz kıpırdanma var. İki golüde Özgürcan attı.

54gökten özlü61
08.02.2009, 18:11

sana katılmıyorum bu düşüncelerinde kocaelili olmanın payı büyük trabzon sakarya maşlarında hiç düşmanlık görmedim sakaryanın dörtte biri trabzonsporludur ve hiç trabzonspor düşmanlığı yoktur.Sakaryaspor küme düşmeyecektir.

.....
25.02.2009, 13:43
Sakarya son maçlarda çok iyi. inşallah böyle gider ve ligden düşmez....

.....
22.03.2009, 13:33
Ordu ile maçı başladı Sakarya nın. Ordunun iyi yerlere gelmesini istiyorum ama Sakaryanında ligden düşmesini istemiyorum. hayırlısı neyse o olsun :)

.....
22.03.2009, 13:38
stadda 15.000 kişi varmış :)

.....
22.03.2009, 15:33
Sakarya 2 - 1 Ordu

89.dakikada maç 1-1 oldu son dakikada Sakarya bir gol attı ve maçı kazandı. inşallah bu sene düşmeyecek

lazooo28
22.03.2009, 15:39
bu Sakaryayi bu kadar hile gülle ile ligde birakirlarsa yaziklar olsun....

.....
22.03.2009, 15:45
bu Sakaryayi bu kadar hile gülle ile ligde birakirlarsa yaziklar olsun....

Hile gülle ne oluyor ? Ne yaptıki ? Bizim bilmediğimiz bir şeyler mi var

POYRAZ
22.03.2009, 23:57
Sakaryaspor'un cok hakkini yemislerdi bana göre. Özellikle Cimbok ve fe-be maclarinda. Bir kac macta daha Sakaryaspor'un hakinin yendigini görmüstüm.

arifemre
23.03.2009, 12:14
http://www.vimeo.com/3529582
İnanıyoruz,
Vazgeçmiyoruz,
Bak yine senin peşinden biz geliyoruz,
Haydi Sakarya,
Saldırın şimdi,
Seninle birlikte yıkalım bu şehri.

taraftarı olan takım gelsin süperlig e
ibb ankaraspor hacettepe bunların işi ne ya
sakaryada gittiğim trabzonspor maçlarını özlüyorum...

_SeRKaN_
23.03.2009, 15:18
İnşallah ligde kalırlar...

Hakan Kazdal
23.03.2009, 21:02
SakaryaRize Kardeştir ;)

Hakan Kazdal
26.03.2009, 17:20
http://img211.imageshack.us/img211/9363/dscn1411xf4.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/9551/dscn1409vd4.jpg

.....
28.03.2009, 12:00
Bu gün Bolu ile maç var. Allahın izniyle o maçı kazanacaktır Sakarya.dualarımız sizlerle

.....
28.03.2009, 14:36
1-0 geriye düştüğü maçta ikinci şu anda 2-1 önce

iki golüde Özgürcan attı helal olsun

.....
28.03.2009, 15:25
Maç 2-2 bitti. Bakalım ilerki haftalar ne gösterecek ..

.....
22.04.2009, 21:18
Sakarya Ligden düşmeyecek Allahın izniyle.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=73481708839&oid=193793575088&ref=mf

Su videoyu izleyin lütfen süper bir tribün videosu.

Yalçın Ulusoy
01.05.2009, 19:39
haydi sakarya bu hafta samsunu yen ligde kalmanızı istiyorum

.....
02.05.2009, 14:30
Haydi Tatangalar. Alırsın bu maçı sana inanıyoruz. Ligde kalacaksın eskisi gibi çıkacaksın Super lige Trabzonsporumuzu Sakaryada karşılayacağız Allahın izniyle...

butthead
02.05.2009, 16:22
2. memleketim sakaryaya başarılar. çark güruhu forever:D

Yalçın Ulusoy
02.05.2009, 16:38
Sakarya:1 Samsun : 0

Hadi Sakarya al bu maçı belki rize beraberliği yakalar zanetmiom ama:)

Yalçın Ulusoy
02.05.2009, 17:18
Dakika 89 Sakarya 1-0 önde
Samsun 10 kişi kaldı

Yalçın Ulusoy
02.05.2009, 17:41
1-0 bitti.<<Altay Erciyesi yener ya da en kötü berabere Sakarya'da Kasımpaşayı yenerse ligde kalır:...........

HEpsi bu kadar....

O da olmadı adana samsunu yener yine kalır.

Hadi o da olmadı malatya giresunla berabere kalır artık üstteki saydıklarım da olmadıktan sonra o kadar da bahtsız olamaz bir takım:D

OnOuR
03.05.2009, 03:49
İnşallah kalırlar ligde... Bu lige yakışmıyorlar zaten... Hedef süper lig olmalı gelecek sezon... ;)

macka61
03.05.2009, 14:41
helal olsun sakaryaya çok iyi çıkış yakaladı inşallah ligde kalırlar tebrikler kazandıkları içinde

.....
03.05.2009, 14:52
Allahım nedir bu iş ya :) Son haftaya kaldı herşey. İnşallah düşmez Sakarya. Bakalım ne olacak.

_SeRKaN_
03.05.2009, 17:46
Çok geç açıldılar bu işin son haftaya taşınmaması gerekirdi...Umarım son hafta galip gelerek ligde kalırlar...

fincher
03.05.2009, 20:40
Bügünkü sonuçlardan sonra iş mucizelere kaldı.Adana,Altay ve Malatya hedefsiz kaldı son haftaya girilirken.Rakiplerin üçü de kazanır ve Sakarya düşer gibi görünüyor...

Rize ve Altay maçları bizi küme düşürdü,birinde berabere kalsak yetecekti...

Misina
03.05.2009, 21:15
Sakarya Türk futbolunda her zaman renktir düşerse Büyük kayıp olacak.

OnOuR
07.05.2009, 17:08
Sakarya Türk futbolunda her zaman renktir düşerse Büyük kayıp olacak.

Kesinlikle büyük bir kayıp olur gercekten. Bu durumlara düşmemesi gerekirdi ama daha hiçbirşey bitmiş değil... Ben hala inanıyorum...

TAHSİN 61
07.05.2009, 17:45
Sakaryaspor sensiz ligin tadı olmuyor. Hayi dayanın ve ligde kalın..

zafer6161
07.05.2009, 18:23
sakarya ve kocaeli büyük ihtimal ligden düştü,,,umarız en kıa zmanada yeniden süperligde görürüz

M.S.SOFU
07.05.2009, 18:37
türk futbolunun mihenk taşlarından bir klübümüz sakarya..
umarım göztepe gibi olmaz
türk futbolunu ileriye taşıyabilecek şehir takımları-bkz. kocaeli,göztepe,sakarya,karşıyaka...- bir bir ligden düşüyor
kapitalizmin eseri yeni yetme dandik taraftarsız klüpler-i.b.b.,hacettepe...-gibi klüpler sarıyor ligin 4 bi yanını...
eserinle gurur duymalısın tff,t.... yalayıcı belediye başkanları....

Burçak
07.05.2009, 21:44
Sakarya kazanırsa kurtarır bence. diğer takımların tamamı kazanacak değlya.

Ba®ış
07.05.2009, 21:47
Kasımpaşa play off ları düşünerek iyi oyuncularını haklı olarak dinlendirecektir ayrıca kart sınırında olan oyuncular son maçta kart görerek son maç kazaya kurban gitmemek için cezalı duruma düşmüşler.bence sakarya maçı alacaktır

.....
08.05.2009, 14:34
Haydi Sakarya alacan bu maçı sana güveniyoruz. Superligdeki günlerini unutmadık. Tatangalar dua ile çıkın yollara...

Hüseyin İlkin
10.05.2009, 17:39
Bir alt lige düştü Sakarya.
Üzüldüm açıkcası.

Git gide kan kaybediyorlar.

iskenderunlu
10.05.2009, 17:40
Tatangalar bir başkaydı ya Sakaryaspor düşünce sanki beynimden vurulmuş gibi oldum

Emre B.
10.05.2009, 17:49
Sakaryaspor'a çok üzüldüm.

fincher
10.05.2009, 18:00
Bolu güngören maçı 89. dakikada 0-1 idi.Öyle bitse ikili değil 3 lü averaj olacaktı ve sakaryaspor kurtaracaktı.Bolu son dakikada 3 gol attı,sakarya düştü...

U.Sadıkoğlu
10.05.2009, 18:03
şerefsiz güngören alayıda satmışlar maçları sakarya düşer tabi anasını satıyım bu takıma hiç bi zaman hiç bi yerde sahip çıkılmadı yazıklar olsun

zafer6161
10.05.2009, 18:05
aslında bakarsanız küme düşme açısından samsun ve sakarya arasında ikilemede kaldım,ilk önce samsun düştü anladım,çok üzüldüm ama sakaryanın kurtardığını duyunca biraz olsun üzüntüm gitti,fakat tam tersi olmuş,şimdi, daha çok üzüldüm,ama samsunun üşmemeside iyi,sakaryayı bu hale getirenler utansın,yazık oldu,düştü,inşallah seneye çıkarlar

S@K@RON_61
10.05.2009, 18:09
Kazanmak Sakaryaya yetmedi ligten düştüler

Berk
10.05.2009, 18:14
Sakarya düşmemeliydi, üzüldüm..

Emre ÖZTÜRK
10.05.2009, 18:16
sakarya ya yazık oldu gercekten üzüldüm

macka61
10.05.2009, 18:38
şerefsiz güngören alayıda satmışlar maçları sakarya düşer tabi anasını satıyım bu takıma hiç bi zaman hiç bi yerde sahip çıkılmadı yazıklar olsun

yine güngörene öyle diyorsunki kendide düşmedi mi

macka61
10.05.2009, 18:39
sakaryanında düşmesine üzüldüm

U.Sadıkoğlu
10.05.2009, 18:49
yine güngörene öyle diyorsunki kendide düşmedi mi

Kendi düştüde birader 0-1 geride zaten maçı alsada çıkamayacak adamlar , golü attılar averaj hesabına sakarya geriye düştü ..

Manu61
10.05.2009, 19:18
Umarım hakettiği yer olan Süper lige en kısa sürede döner..

.....
10.05.2009, 19:46
Yeminle o kadar çok üzüldüm ki anlatamam. gerçekten bir yıldız kaydı adeta.

Ulan ikinci yarıda aldığı puanları başta toplasa şampiyon olacak takım küm düştü.

Yazıklar olsun seni bu hallere getirenlere.

Mustafa K. Demirbaş
10.05.2009, 19:47
acayip üzüldüm ya :(

.....
10.05.2009, 19:55
Olsun be Tatangalar hiç bir zaman takımlarını yanlız bırakmaz. 2.lige düşsende seviyoruz seni Sakaryam

İHSAN
10.05.2009, 19:57
Sakaryada olsam hiç tereddüt etmeden kombine biletimi alırdım. Onlarla ayrı bir gönül bağımız var.

.....
10.05.2009, 20:05
2.lig ne demek yaa kendime yediremiyorum yani bu durumu. Futbol adına Türkiyede sayılı sehirlerden birisini daha kaybediyoruz. Gerçekten çok yazık çokkkk

Misina
10.05.2009, 20:14
Yazık Oldu.100 kişiye maç oynayan belediye takımlarının daha üst liglerde olduğu bir Ülkede sakarya gibi taraftar potansiyeli yüksel bir şehir takımının 2 lig b kategorisine düşmesi kabul edilebilir şey değil.

amour_61
10.05.2009, 20:23
Yazık Oldu.100 kişiye maç oynayan belediye takımlarının daha üst liglerde olduğu bir Ülkede sakarya gibi taraftar potansiyeli yüksel bir şehir takımının 2 lig b kategorisine düşmesi kabul edilebilir şey değil.
aynen katılıyorum belkide bank asayanın en iyi takımı ve süper lige yakışan bir takımdı.Yazık oldu umarım 2 senede süper lige çıkarlar.

amour_61
10.05.2009, 20:26
Bolu güngören maçı 89. dakikada 0-1 idi.Öyle bitse ikili değil 3 lü averaj olacaktı ve sakaryaspor kurtaracaktı.Bolu son dakikada 3 gol attı,sakarya düştü...
bu maç insanın canını sıkıyor boluyada güngörenede yazıklar olsun Allah büyüktür boluya süper lig güngörenede bank asya yüzü göstermesin play offtan inşallah altay ya da karşıyaka gelir.

ceserdar
10.05.2009, 20:29
Kraldan çok kralcı olmayalım. Yok Boluspor şöyle yapmışmış, yok Rizespor yememişmiş, geçiniz lütfen. Sakaryaspor'un bu zamana kadar aklı neredeydi?

Serdær
10.05.2009, 20:32
bu maç insanın canını sıkıyor boluyada güngörenede yazıklar olsun Allah büyüktür boluya süper lig güngörenede bank asya yüzü göstermesin play offtan inşallah altay ya da karşıyaka gelir.

Güngören'in ne suçu günahı var.

Sakaryaspor daha önceki maçlarını kazansaydı da düşmeseydi.

Bende Güngören'in yenilmesine üzüldüm nasıl olacak..

amour_61
10.05.2009, 20:35
Güngören'in ne suçu günahı var.

Sakaryaspor daha önceki maçlarını kazansaydı da düşmeseydi.

Bende Güngören'in yenilmesine üzüldüm nasıl olacak..
güngöen dediğin mahalle takımı mı kim ya ? 3000 kişiye oynuyor ben koskoca sakarya şehrine oynayan bir takımdan bahsettim.Güngöreni tanımıyorum

iskenderunlu
10.05.2009, 20:37
yine sakarya düşüyordu öyle olmasaydıda çünkü bu sefer 2 li averajda samsunspor sakarya spor dan üst çıkıyordu

ceserdar
10.05.2009, 20:38
güngöen dediğin mahalle takımı mı kim ya ? 3000 kişiye oynuyor ben koskoca sakarya şehrine oynayan bir takımdan bahsettim.Güngöreni tanımıyorum

Bir tarafta mahalle takımı, diğer tarafta koskoca bir şehrin takımı. Sakaryaspor camiası kırsın dizini düşünsün biraz. Büyükler, büyüklüklerinin gerektirdiklerini yapsın. Hiç kimse onun bunun mücadelesine iftira atmasın. Sakaryaspor bu dedikodularla zamanlarını boşa geçirirse, işleri çok zor.

Ömer Kaya
10.05.2009, 20:38
keşkesamsun düşseydiya çok üzüldüm:(:(

.....
10.05.2009, 20:40
Trabzonsporumuz içinde kullanabilirsek iyi potansiyel olacak bir sehirdi. Gerçekten Trabzonspor Taraftarı sayısı o kadar fazla ki Sakarya stadını tek başına doldurup taşırabiliriz. Ahh ahh iki sene sonra inşallah superligde görürürüz seni Sakaryam.

amour_61
10.05.2009, 20:48
Bir tarafta mahalle takımı, diğer tarafta koskoca bir şehrin takımı. Sakaryaspor camiası kırsın dizini düşünsün biraz. Büyükler, büyüklüklerinin gerektirdiklerini yapsın. Hiç kimse onun bunun mücadelesine iftira atmasın. Sakaryaspor bu dedikodularla zamanlarını boşa geçirirse, işleri çok zor.
dedikoduyu filan bırakta hangi maç 90 da 0-1 iken 3-1 olur sence bu takım ki şike yapmadı diyorsun o zaman bu takımın değil bank asya 3.lige bile yakışmaz.

amour_61
10.05.2009, 20:53
http://www.sporx.com/images/1/30/5917_5521_sondakika001.jpg en kısa zamanda süper ligte görüşmek üzere

Mustafa K. Demirbaş
10.05.2009, 21:17
alkış tutsun tüm dünya böyle dostluğa kardeşimizsin Sakarya
gözünden bir yaş damlasa içim acıyor sakarya

inşallah yeniden eski günlere dönersin Sakarya

.....
10.05.2009, 21:25
http://img17.imageshack.us/img17/5852/gomelimsenitarihedesemp.jpg (http://www.tatangalar.com/forum)

.....
10.05.2009, 21:27
Sana dar gelmeyecek makberi kim kazsın?

'' Gömelim gel seni tarihe'' desem , SIĞMAZSIN

:alkış::alkış:

Serdær
10.05.2009, 21:30

Mahalle takımı mı ?

3.Ligden başlayıp elverişsiz bütçe elverişsiz saha koşulları elverişsiz Taraftarla Banka Asya'yı çıkıyoruz.

Daha sonra Mahalle Takımı oluyoruz.

İnşallah her Mahalle Takımı bizim gibi yapar..

Sinan Akyıldız
10.05.2009, 21:42
Sakaryada olsam hiç tereddüt etmeden kombine biletimi alırdım. Onlarla ayrı bir gönül bağımız var.

Yine de alalım be İhsanım Sakarya 50 dakika uzaklıkta :cool:

Oğuzhan Turhan
10.05.2009, 23:28
Küme düşecek 3. takım adaylarının 3 taneside karadeniz takımıydı; Samsunspor, Sakaryaspor, Giresunspor...

Keşke 38 puanlı Erciyes düşseydi ama olan olmuş artık..

fincher
10.05.2009, 23:33
Küme düşecek 3. takım adaylarının 3 taneside karadeniz takımıydı; Samsunspor, Sakaryaspor, Giresunspor...

Keşke 38 puanlı Erciyes düşseydi ama olan olmuş artık..
Sakaryaspor Karadeniz takımı değildir...

Muhammet
10.05.2009, 23:49
Sakaryaspor'a da geçmiş olsun.

Oğuzhan Turhan
11.05.2009, 00:43
Sakaryaspor Karadeniz takımı değildir...

Evet Karadeniz bölgesinde değil lakin halkının büyük çoğunluğu zamanında Karadenizden göçmüş kişilerdir.

Bu yüzden Karadeniz olarak adlandırdım; hatta Karasu, Akçakoca ve devamındaki sahil şeridi vb...

TAHSİN 61
11.05.2009, 00:55
Düşmeyi hak edenler düşmediya helal olsun bu liglere... Dicek söz bulamıyorum bu takım nasıl düşer inanamıyorum...
İşte paranın gücü son iki maçı alacak takım değil giresun ama aldı tebrikler herkezi seneyede Giresun Samsun kartal düşer bakın görün

tstafi
11.05.2009, 09:31
bosuna demıyoruz tek dost sakarya diee...hala baska kardesler yaratma pesındesınız..

Dursun Kaplan
11.05.2009, 10:10
Geçmiş olsun Sakarya.

Enes
11.05.2009, 10:41
Yazık oldu sakaryaya ..
Tez zamanda dönerler inşallah ait oldukları yere...

baho_61
11.05.2009, 12:05
sakaryaspora uzuldum ve ınsallah eskı gunlere kısa zamanda donerler

.....
11.05.2009, 17:40
Sakaryaspor cogu Karadeniz sehirinden daha Karadenizlidir.

Simdi siz Kastamonuyu Karadenizden sayıyorsunuz ve öylede olabilir ama bence alakası yok.

Sakarya Kastamonudan bin kat daha Karadenizlidir mesela. Bilen bilir istanbul yalakalarını susturan nadir sehirlerimizdendir Sakarya. Memleketim olduğu için söylemiyorum bunu...

butthead
11.05.2009, 17:42
haritada olmasada ruhen karadenizli olan bu şehrin takımına hepimiz üzüldük umarım olanlardan ders çıkarılır.. 54 GENCLİK:alkış:

.....
11.05.2009, 19:43
Tatangalar sizi unutmayacağız...

Gürsoy61
11.05.2009, 20:27
İnşaLLah yeniden Bank Asya'ya dönersiniz...

pReN@_61
11.05.2009, 22:19
Seneye toparlar Sakarya...

Selçuk Yılmaz
12.05.2009, 10:24
Bu arada Mordu'lular için üzgünüm kınaları hazır Gİresun'da onların, ayrıca kardeş geçinen Bolu inşallah elimize geçmezsiniz seneye bu işin birde Gİresun'u var hemşerilerim ...

Buradan destek çıkan herkese çok teşşekkür ediyorum ayrıca burada yazanlar gerçekten samimi olduklarını iletişim ve yakınlık konusunda ,kimse alınmasın ama içten bu takımı çekemeyende çok,,Allah bana bir gün inşallah Gİresunspor taraftarı ile Trabzonspor taraftarını yanyana maç izlerken gösterir...

.....
16.05.2009, 17:22
Seneye inşallah tekrar üst liglere çıkar.

Çünkü bu sehirde bu potansiyel var. Ayağına topu alan oynuyor abi :)

Tatangalar sizi bekliyoruz

.....
16.06.2009, 00:19
Hey gidi hey ne hallere düştü koskoca takım...

.....
18.06.2009, 02:05
Sakaryaspor un 44.yılı Kutlu olsun. Tek dileğim su ligde

1.Trabzonspor
2.Sakaryaspor

Bayanlar liginde böyle olacak inşaAllah =)

.....
15.07.2009, 02:20
Heyy gidi heyyy

inşallah geri gelirsin Sakarya!

.....
19.08.2009, 01:55
nerelerdesin Sakarya nerelerde...

.....
22.08.2009, 06:08
Pazar günü Sakaryasporun kardeş klübü Göztepe ile açılış maçı var. hadi hayırlı olsun. tekrar superligde görmek dileğiyle.

.....
25.08.2009, 05:50
http://www.tatangalar.com/forum/showpost.php?p=426539&postcount=266

Acınız acımız SAKARYAAA

hafz54
01.09.2009, 02:31
Biz Trabzonuz Biz Sakaryayız. Yolumuz açık olsun TSakarya..

.....
04.09.2009, 06:16
Linyit maçı 0-0 bitti.

Sakaryada işler hiçde iyi değil. Allah yardımcıları olsun...

.....
04.09.2009, 07:56
http://www.facebook.com/home.php#/pages/TSakarya/114835753549

kardeşlik belirtisi :)

TSAKARYA

hafz54
04.09.2009, 17:49
Linyit maçı 0-0 bitti.

Sakaryada işler hiçde iyi değil. Allah yardımcıları olsun...

Öyle malesef. Eyvallah sağolasın..

Sinan Akyıldız
04.09.2009, 17:57
Bu sene en azından bir iki maçına gidip Tatangalar'ı bir de canlı görmek istiyorum , bakarsın hep beraber " Seviyoruz Seni " diye bağırırız :)

.....
05.09.2009, 06:39
Tatangaları gönülden destekliyorum. ne de olsa memleketimin takımı :) inşallah en iyi yerlere Trabzonsporun ardında gelirler :):)

54gökten özlü61
06.09.2009, 01:10
sakarya spor hakettiği yere süper lige geri döneceğine inanıyorum

sakaryaspor 07 eylül 2002 de sivas deplasmanına giderken geçirdiği trafik kazasında kaybettiğimiz futbol sehitlerine rahmet tüm sakaryaspor ailesine başsalığı dliyorum..

.....
06.09.2009, 01:43
Sakaryaspor futbolcularının mekanları cennet olsun. Gerçekten çok acı bir kayıp oldu.

.....
06.09.2009, 23:44
Sakarya Bozoyükspora kendi evinde 2-1 yenildi :S

Sinan Akyıldız
07.09.2009, 18:02
İçerde bir sonraki maç ne zaman Ömer ?

hafz54
07.09.2009, 18:38
4. Hafta (16 Eylül) Sakaryaspor - Pendikspor

Caner Dikan
14.09.2009, 00:59
Sakarya son anda 90+5'te Mustafa Sevgi'nin frikik golüyle 1-1 berabere kaldı Beykoz'da Beykoz'la.

_SeRKaN_
15.09.2009, 13:12
İşte kupa kuraları!

Türkiye Kupası 2. Kademe Kuraları İstanbul'da çekildi. Maslak Shreton Otel'de gerçekleştirilen kura çekimine, 1. kademeden tur atlayarak gelen 18 takım ile geçtiğimiz sezon Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele eden 15 takım ve Turkcell Süper Lig'e veda eden 3 ekip olmak üzere toplam 36 takım katıldı.
Daha önce 23 Eylül'de yapılacağı duyurulan Türkiye Kupası 2. kademe karşılaşmalarının 30 Eylül'e alındığı açıklandı.
Türkiye Kupası 2. Kademe Kuraları şöyle: Turgutluspor-Konya Şekerspor,
Tokatspor-Kocaelispor,
Adıyamanspor-Yalovaspor,
Belediye Vanspor-Şanlıurfaspor,
Denizli Belediyespor-Trabzon Karadenizspor,
Güngören Belediyespor-Beykoz 1908 A.Ş.,
Adanaspor-Dardanelspor,
Kastamonuspor-Boluspor,
Samsunspor-Kardemir D.Ç. Karabükspor,
Bucaspor-Sakaryaspor,
Kartalspor-Karşıyaka,
Eyüpspor-Mersin İdman Yurdu,
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu,
Giresunspor-Hacettepe,
Çaykur Rizespor-Malatyaspor,
Orduspor-Pursaklar A.Ş.,
Konyaspor-Altay,
İnegölspor-Kayseri Erciyesspor.

.....
15.09.2009, 18:33
Zorlu Rakip bucaspor gelmiş. :(

inşallah Sakaryaspor turu geçen taraf olur.

Kobalas61
19.09.2009, 05:52
İstanbul Dışında Gittiğim İlk Deplasman Maçımdı Sakarya
Sonra Sakarya Üniversitesine Gittim Ben Sakarya'ya Doğru Geldikçe Sakarya Süperligden Uzaklaştı

Halbuki Gelirken Ne Hayallarim Vardı
Bizansla Karsılaştığın Her Maçta O Statda Seninle Omuz Omuza Olacaktım
Ayağa Kalk Artık Sakarya :(

.....
26.09.2009, 14:11
Haydi Sakaryam , göster kendini artık ayağa kalk. senin yerin superlig...

Sevdanın ligi olmaz ama seni orda görmek bizi üzüyor...

.....
26.09.2009, 14:26
LAy LAy LAy LAY LAy LAY LAy LAy LAYyyy

Arkandaki Bu Büyük taraftar ,
hep seninle olmadı mı bugüne kadar
Size emanet kutsal formalar ,
yüzümüzü kara çıkarmayın çocuklar.

LAY LAY LAY LAY LAY LAY LAYYYYYYY

.....
27.09.2009, 21:43
T.Telekom 2 - 0 SAKARYASPOR

:( fazla söze gerek yok

.....
28.09.2009, 19:30
Maçlara PAF takım ile çıkıyor Sakaryaspor yanlış anlamadıysam. Ne kadar üzücü bir durum :(

.....
28.09.2009, 19:48
16 tane altyapı oyuncusundan başka kimse yok takımda. bu nasıl iş, bu nasıl adalet Allah aşkına yaa :(

Misina
28.09.2009, 21:36
Türk Futbolunun iki köklü takımı Kocaeli ve Sakarya aynı kadere mahkum olmuş.Parasızlıktan transfer yapamayıp alt yapı oyuncularıyla mücadele ediyorlar.Çok üzücü bir durum.

Umarım Göztepe efsanesi gibi amatörde sonlanmaz bu çınarlar.

LazAnisT
28.09.2009, 23:57
Sakaryada sakaryasporu iyi takip eden bir arkadaşım var.Takımın bu sene küme düşeceğini küme düşerse borclarının silineceğini söyledi.Ne kadar doğru bilmiyorum.Bana pek mantıklı gelmedi ama.

Misina
30.09.2009, 02:53
Sakaryada sakaryasporu iyi takip eden bir arkadaşım var.Takımın bu sene küme düşeceğini küme düşerse borclarının silineceğini söyledi.Ne kadar doğru bilmiyorum.Bana pek mantıklı gelmedi ama.

Abi o dediğin amatör lige düşünce oluyor galiba.Göztepede aynı formülü uygulamıştı.

LazAnisT
01.10.2009, 22:16
Abi o dediğin amatör lige düşünce oluyor galiba.Göztepede aynı formülü uygulamıştı.Belkide Amatöre düşürmektende bahsetmiş olabilir.Ama oda cesaret ister açıkcası.

Burçak
02.10.2009, 08:48

Abi o dediğin amatör lige düşünce oluyor galiba.Göztepede aynı formülü uygulamıştı.

Bu çok alçak bi davranış bence..

.....
02.10.2009, 18:52
16 tane altyapı oyuncusu yaşları 17 19 arası olan 16 oyuncu. Başka oyuncu yok. Bütün ümitler onların elinde.

Bucaspora 4-2 kaybetti Türkiye kupasında. 2 golü Mehmet Battal atmış.

Bakalım bu hafta körfez karşısında ne yapacaklar.

.....
04.10.2009, 15:15
Sakaryaspor Körfez belediye karşısında 1-0 öne geçti. inşallah galip gelir.

.....
04.10.2009, 15:30
1-1 oldu :(

.....
04.10.2009, 15:51
ilk yarı 1-1 bitti ,

ikinci yarı Sakaryaspordan goller bekliyoruz.

.....
04.10.2009, 16:15
Sakaryasopor 2-1 geri düştü körfez beldiye karşısında :(

.....
11.10.2009, 15:32
Levent'in kulladığı serbest vuruşu ceza alanında çağlar düzeltti vurdu 1-0

Sakarya attı helal olsun.

.....
11.10.2009, 15:47
http://www.sakaryaspor.com.tr/_img/sakaryaspor_ic_sayfalar/mac_bilgileri/gol.jpg 42'
Berat köşe vuruşundan gelen topa kafayla direk dibinde dokundu 2-0
http://www.sakaryaspor.com.tr/_img/sakaryaspor_ic_sayfalar/mac_bilgileri/gol.jpg 27'
Levent'in kulladığı serbest vuruşu ceza alanında çağlar düzeltti vurdu 1-0

2 oldu helal olsun Sakarya bee :)

sezonun ilg galibiyetine çok yakın

.....
11.10.2009, 16:56
4-0 olsun Sakaryanın olsun :)

Helal olsun Sezonun ilk galibiyeti inşallah devamı gelir :)

.....
25.10.2009, 16:41
yalovaspora 89 ve 90.dakikada yediği gollerle 4-3 kaybetti Sakarya

Golü yemeden bir dakika önce kırmızı kart yemiş. Çok yazık ya valla çok üzülüyorum Sakaryaya...

Tatangalar
29.10.2009, 03:32
Bu çok alçak bi davranış bence..

Öncelikle Merhaba herkeze. Arkadaşlarının sana söyledikleri yanlış kardeş öyle birşey yok Sakaryaspor'a yakışan neyse öyle yapılıyor 18 yaşındaki gençlerimizle mücadele ediyoruz ! Armamız Yeter ;)

.....
29.10.2009, 11:54
Öncelikle Merhaba herkeze. Arkadaşlarının sana söyledikleri yanlış kardeş öyle birşey yok Sakaryaspor'a yakışan neyse öyle yapılıyor 18 yaşındaki gençlerimizle mücadele ediyoruz ! Armamız Yeter ;)

Kimse Sakaryaya gereken değeri vermedi. Çok yazık oldu.

inşallah eski günlerine döner. Ayağa kalk Sakarya!

.....
01.11.2009, 13:56
Sakaryaspor golü attı. Rakibi karşısında 1-0 önde.

Tolunay Abdioğlu
01.11.2009, 14:22
Sakaryaspor bu ligi haketmiyor.

En kısa sürede Bank Asya ve sonrasında Türkcell Süper Lig'de görmek dileğiyle.

.....
01.11.2009, 14:28
Sakaryaspor bu ligi haketmiyor.

En kısa sürede Bank Asya ve sonrasında Türkcell Süper Lig'de görmek dileğiyle.

inşallah inşallah tek dileğimiz.

.....
01.11.2009, 16:15
Maç 1-0 bitti. Helal olsun Sakarya.

54gökten özlü61
01.11.2009, 17:10
fitil ateşlendi bugün sakarya eski günlerine dönecek
sevdanın ligi olmaz

.....
01.11.2009, 20:11
fitil ateşlendi bugün sakarya eski günlerine dönecek
sevdanın ligi olmaz

18 19 yaşındaki cocuklar destan yazacak. inanıyoruz.

54gökten özlü61
10.11.2009, 13:18
inanıyoruz
vazgeçmiyoruz
bak senin peşinden
yine biz geliyoruz
haydi SAKARYA
saldırın şimdi

Hakan Kazdal
10.11.2009, 23:03
Sakarya Seneye Pazarspor'a Deplasmana qeLir :D ;D

Enes
11.11.2009, 03:26
Bakarsın rizeye gelir...

.....
14.11.2009, 13:24
Yarın Beykoz ile kendi evinde oynayacak Sakarya.

Başarılar Sakaryam!

.....
15.11.2009, 14:55
Sakaryam attı helal be :)

.....
15.11.2009, 15:15
Sakaryam 2 yaptı helal olsun be

Enes
16.11.2009, 01:19
Yapsın tabı koca Sakarya..
Tez zamanda döner inşallah süper lige..

.....
16.11.2009, 18:16
18 19 yaşındaki çocuklar koskoca bir Topluluğu sırtlıyor.

Helal olsun valla. Helal olsun.

54gökten özlü61
18.11.2009, 21:32
sakaryam bugün pendik deplasmanından 1 puanla döndü
pendikspor 1 - 1 SAKARYASPOR

Kazım Uzunboy
18.11.2009, 21:33
Bir puan bir puandır. Tebrikler Sakaryaspor.

Enes
18.11.2009, 22:07
Helal olsun çocuklara...

Tolunay Abdioğlu
20.11.2009, 08:52
Pendik deplasmanında müthiş bir taraftar desteği vardı. :)

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1259196273335&ref=nf

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1259194033279&ref=nf

.....
23.11.2009, 16:46
Pendik deplasmanında müthiş bir taraftar desteği vardı. :)

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1259196273335&ref=nf

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1259194033279&ref=nf

eee ne de olsa SAKARYA :)

.....
30.11.2009, 19:00
Sakaryaspor 2 - 1 T.T

Lideri devirdi Sakaryam :)

Tolunay Abdioğlu
30.11.2009, 19:29
Tebrikler Sakarya...

Mustafa Çolak
30.11.2009, 19:41
Sakarya'yı Daha İyi Yerde Görmek Ümidiyle, Tebrikler.

Hakan Kazdal
30.11.2009, 20:07
Bakarsın rizeye gelir...

İnşallah . Sakarya'ya Yakışmıyor Asaqılar Zaten ..

Enes
30.11.2009, 23:00
Olacak biseyler dayan Sakarya...

.....
03.12.2009, 17:39
Körfez deplasmanına gidiyor bu hafta Sakarya.

Allahın izniyle o maçı da alır.

hafz54
18.12.2009, 19:11
Sakarya Maçına Gidiyoruz... [Saü-TS]

Sakaryaspor'umuzu desteklemeye gidiyoruz...

http://www.sau-ts.com/news_detail.php?id=3283

.....
18.12.2009, 22:24
Sakarya Maçına Gidiyoruz... [Saü-TS]

Sakaryaspor'umuzu desteklemeye gidiyoruz...

http://www.sau-ts.com/news_detail.php?id=3283

Sakaryadaki renkdaşlara duyurulur. Trabzon-Sakarya her zaman için bir tanedir :)

Bir_Bilen
19.12.2009, 00:17
Sakaryaspor'un bu durumda olması bir futbolsever olarak beni üzüyor. Ne zaman taraftarı olmayan takımlar(Belediye vs) ile maç yapsak hemen aklıma Sakaryaspor gelir...

İnşallah doğru politikalar ile Sakaryaspor, ait olduğu lige döner. Tıpkı, Göztepe'nin, Kocaelispor'un, Adana-AdanaDemirspor'un olduğu gibi...

.....
19.12.2009, 00:21
Sakaryaspor'un bu durumda olması bir futbolsever olarak beni üzüyor. Ne zaman taraftarı olmayan takımlar(Belediye vs) ile maç yapsak hemen aklıma Sakaryaspor gelir...

İnşallah doğru politikalar ile Sakaryaspor, ait olduğu lige döner. Tıpkı, Göztepe'nin, Kocaelispor'un, Adana-AdanaDemirspor'un olduğu gibi...

Sana katılıyorum. Çok haklısın.

Enes
19.12.2009, 01:37
Gece düzenleyecekler galiba Sakarya için İnşallah yararlı olur...

.....
19.12.2009, 10:56
Bu hafta kesin kazanması lazım Sakaryanın. Allah yardımcıları olsun.

Orhan Aydın
19.12.2009, 10:57
Çok hızlı düşüş yaşadılar çok zor artık tırmanmaları

Alibeyoglu
19.12.2009, 13:10
sakarya sehir taraftari olan sehir takimi ayni hizla gene cikarlar

hafz54
19.12.2009, 13:14
Sakaryaspor için dayanışma gecesi

TFF 2. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor için düzenlenen dayanışma gecesinde, Sakaryalılar biraraya geldi.

Taksim'deki The Marmara Oteli'nde düzenlenen geceye, Sakaryaspor Kulübü Başkanı İsmail Gürses ve yönetim kurulu üyeleri, Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan, (A) Milli Takım'ın eski antrenörü Oğuz Çetin, spor ve sanat çevresinden kişiler ile çok sayıda Sakaryaspor taraftarı katıldı.

Kulüp başkanı İsmail Gürses, gecede yaptığı konuşmada, Sakaryaspor'un tarihi ve içinde bulunduğu durumla ilgili bilgi vererek, destek çağrısında bulundu.

Oğuz Çetin de 1981-1988 yılları arasında formasını giydiği Sakaryaspor'un bir çıkış aradığını ifade ederek, ''Sakaryaspor'un eski güzel günlerine dönebilmesi için şehirde çok büyük birlik ve beraberlik var. Bu geceyi bir başlangıç olarak görüyorum. Sakaryalılar'ın desteğiyle, Sakaryaspor eski güzel günlerine dönecektir'' dedi.

Çetin, kariyeriyle ilgili bir soruya, ''Hedef ve ideallerine uygun şartlar oluştuğunda, bir takımda görev alabileceği'' yanıtını verdi.

TFF 2. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor için düzenlenen dayanışma gecesinde, Sakaryalılar biraraya geldi.

Taksim'deki The Marmara Oteli'nde düzenlenen geceye, Sakaryaspor Kulübü Başkanı İsmail Gürses ve yönetim kurulu üyeleri, Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan, (A) Milli Takım'ın eski antrenörü Oğuz Çetin, spor ve sanat çevresinden kişiler ile çok sayıda Sakaryaspor taraftarı katıldı.

Kulüp başkanı İsmail Gürses, gecede yaptığı konuşmada, Sakaryaspor'un tarihi ve içinde bulunduğu durumla ilgili bilgi vererek, destek çağrısında bulundu.

Oğuz Çetin de 1981-1988 yılları arasında formasını giydiği Sakaryaspor'un bir çıkış aradığını ifade ederek, ''Sakaryaspor'un eski güzel günlerine dönebilmesi için şehirde çok büyük birlik ve beraberlik var. Bu geceyi bir başlangıç olarak görüyorum. Sakaryalılar'ın desteğiyle, Sakaryaspor eski güzel günlerine dönecektir'' dedi.

Çetin, kariyeriyle ilgili bir soruya, ''Hedef ve ideallerine uygun şartlar oluştuğunda, bir takımda görev alabileceği'' yanıtını verdi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff2lig1/h/20091218/sakaryaspor_icin_dayanisma_gecesi.html?ref=tur_sat b

.....
19.12.2009, 20:38
Herkes memleketine sahip çıksa Sakaryaspor ve Göztepe gibi klüpler bu hale gelmezdi...

.....
27.12.2009, 16:33
yalovaspor ile 1-1 kaldı Sakaryaspor

bakalım ne olacak

lazajan
27.12.2009, 18:37
sakaryaspor sen ne hallere dustun boyle

54gökten özlü61
24.01.2010, 18:01
sakarya lisans sorununu halletti ve ilk hafta maçında ziytinburnusporu 3-2 malup etti
eski sönlerine dönmenin sinyalini verdi Dört gözle bekliyoruz sakaraya seni..

fincher
24.01.2010, 18:09
Sakaryaspor lisans sorununu çözdü,iyi de kadro kurdu...Burdan üst lige çıkmaya adaydır.Şu an düşme potasında ama Bank Asyaya çıkabilir.Demedi demeyin :)

fincher
31.01.2010, 14:04
Pendik maçında olaylar var sanırım.Hakem maçı yarıda bırakmış...

Bir_Bilen
31.01.2010, 14:53
Sakaryaspor ile Pendikspor taraftarları arasında olay çıkmış. Fazla sayıda yaralı olduğunu söylüyorlar. Tatangalar meşale, Pendikliler ise koltuk fırlatmışlar birbirlerine... Yaralı taşımaya ambulansların yetmediği konuşuluyor....

.....
31.01.2010, 15:49
Evet maçta olaylar çıkmış.

Pendikte en az 2500 kişi stada girmeye çalışmış.O arada arbede yaşanmış. Maç ertelendi.

İnşallah Sakaryanın başı yanmaz.

Ba®ış
31.01.2010, 17:47
polis terörü artık durmalı.tribünün içine gaz bombası atanları Allah'a havale ediyorum.

http://www.sakaryaspor.com.tr/index.php

http://internetspor.com/pendik-sakarya-maci-tatil-edildi-news23934.html

Misina
31.01.2010, 19:58
Harun Avgın,Gökhan Kök,Sertan Eser,Mahmut Hanedi Erdoğdu,İlhan Özbay,Aytaç Ak gibi üst lig tecrübesi olan önemli oyuncular transfer edilmiş.İnşallah sakaryayı eski günlerine döndürürler.

fincher
31.01.2010, 20:07
Bugünkü olaydan sonra Sakaryaspor için bu sezon bitmiştir.Bank Asyaya çıkacak takım 3. lige doğru yolculuğa başlamıştır.Katkısı olanların Allah belasını versin.3 puan gitti,en az 3-5 maç ceza da gelir...

fincher
31.01.2010, 20:14
31.01.2010 tarihinde, saat 13.30’de, Pendik Belediye Stadı’nda gerçekleştirilecek PENDİKSPOR-SAKARYASPOR A.Ş. TFF 2. Lig B kategorisi Futbol müsabakası sebebiyle, TFF Gözlemcisi A.Bahri VRESKALA, Emniyet Amiri Oktay CİVAN, Pendikspor Kulübü Güvenlik Görevlisi Selim ALTUNKAYA, Pendikspor Kulüp yöneticisi Selahattin ÇEVİK, Sakaryaspor Kulüp Yöneticisi Akın AKSAKAL ve Stadyum Müdürü İzzet KOYUN’un katılımıyla Pendikspor Stadı müdüriyet odasında, Eş Güdüm Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Maç başlamadan 30 dakika evvel Ambulans ve İtfaiyenin hazır bulunması, stadyum çevresinde güvenlik bariyeri oluşturulması, gelecek misafir takım seyircilerinin otoban çıkışında karşılanması, kontenjan fazlası taraftarın gelmesi durumunda polisin tedbir alıp bu kontenjan fazlası seyircinin Pendikspor Stadı’na gelişinin engellenmesi karara bağlanmış ve ilgili tebliğler TFF temsilcisinin tutanağında yer almıştır.

Müsabaka TFF’nin belirlediği saatte, Pendik Stadı’nda herhangi bir aksaklık olmadan oynanmaya başlanmıştır. Ancak, misafir takım tribünü dolmasına rağmen Pendikspor Kulübü’nün kontrolünde olan misafir seyirci bilet gişesinden bilet satışına devam edilmiştir. Misafir takım için ayrılan 253 kişilik tribün kapasitesi dolmasına rağmen, polis ve özel güvenlik kontrolündeki turnike kapatılmamış ve bilet satışına ve seyirci alımına devam edilmiştir. Misafir takım tribününe giren Sakaryaspor seyircisini güvenlik çemberine alan polis artan izdihama rağmen herhangi bir güvenlik tedbiri almadan Sakaryaspor seyircisini tribüne almaya devam etmiş, misafir tribün 3 katı kapasiteye ulaşmış olmasına rağmen polis seyirci alımını ısrarla sürdürmüştür. Bu olayın neticesinde, misafir takım tribününde arbede yaşanmış, meydana gelen kargaşa sonucunda kafes ve demir parmaklık içerisine hapsolmuş Sakaryaspor seyircisi ezilme tehlikesi yaşamıştır. Yaşanan bu arbede sırasında, emniyet güçlerinin normal olan prosedürü uygulayıp, tahliye kapılarını açması gerekirken -ortada hiçbir geçerli gerekçe olmaksızın- öncelikle emniyet güçleri tam aksi bir davranışla taraftarımızı jop kullanarak püskürtmek istemiş, taraftarlarımızın da ölüm korkusuyla panik yaşamasına sebep olmuştur. Yaşanan bu paniği daha da körükleyen emniyet kuvvetleri çok sayıda gaz bombasını Sakaryaspor taraftarının bulunduğu tribüne atması ve taraftarımıza yakın mesafeden biber gazı sıkması sonucu yaşanan panik tam bir kaos ortamına dönüşmüştür. Bu sırada, olayları yatıştırmak üzere Sakaryaspor taraftarının bulunduğu tribüne gelen yönetim kurulu üyemiz Muzaffer Doğan Fener, görevli emniyet müdürüne, “sayın müdürüm tribüne almış olduğunuz fazla taraftarı ya boşaltalım ya da yan tribünde bir güvenlik çemberi içerisine alalım ve çıkması muhtemel olayların önüne geçelim ayrıca bilet satışını durduralım” demiş, bu arada TFF yetkilisi Bahri Vreskala “eğer güvenlik yeterliyse TFF açısından herhangi bir sakınca bulunmamaktadır” teklifinde bulunmuş ancak Pendik ilçe emniyet müdürü talebimizi ve TFF yetkilisinin olur onayını hiçe sayarak reddetmiştir. Aynı anda ağır hakaret ve küfürlerle birlikte görevli güvenlik güçlerine talimat vererek 8 adet gaz bombasını, dar bir alanda bulunan ve hareket etmeleri yoğunluk sebebiyle engellenmiş Sakaryaspor taraftarının üzerine attırmıştır. Olayların bu denli çığırından çıkarak kontrol edilemez bir hal almasının sebebi, emniyet güçlerinin plansız, programsız ve kontrolsüz güç kullanmasıdır. Pendik ilçe emniyet müdürünün basiretsiz davranışları olayların bu hale gelmesine sebep olmuştur. Kendisi hakkında buradan suç duyurusunda bulunuyoruz.

Müsabakanın halen devam ediyor olması sebebiyle Sakaryaspor taraftarı sahaya girmekten imtina edip, yan tribüne doğru yönelmiştir. Emniyet güçlerinin, hiçbir taşkınlık yapmayan, sadece canını kurtarmak için yan tribüne geçmeye çalışan Sakaryapsor taraftarına engel olması sonucu çaresiz kalan taraftarlarımız sahaya inmek durumunda kalmıştır. Stadın fiziki şartlarının yetersiz olması, bununla birlikte emniyet güçlerinin kontrolsüz güç kullanarak; biber gazı ve gaz bombası ile olaylara müdahale etmesi, taraftarımızı sahaya inmek hususunda mecbur kılmıştır. Bu sırada sahaya girmek zorunda kalan taraftarlarımızdan bazılarının çim alan sınırlarında baygınlık geçirdikleri görülmüştür, baygınlık geçiren taraftarımıza ilk müdahaleler, kulüp masörümüz Süha Ertürk ile kulüp doktorumuz İsmail Can tarafından yapılmıştır. Sahaya inmek mecburiyetinde bırakılan taraftarımızın, futbolcularımızın ve teknik ekibimizin yoğun biber gazından etkilenmeleri neticesinde saha kenarında uzun süre tedavileri gerçekleştirilmiş ve sonrasında ambulans vasıtasıyla hastaneye sevk edilmişlerdir.

İlçe emniyet müdürü yüzünden kaynaklanan bu olaylar da tam anlamıyla bir faciadan dönülmüştür. Görüntüler incelendiğinde taraftarlarımızın can havliyle nasıl kaçıştıkları açıkça görülmektedir. Polisin aşırı ve orantısız güç kullandığı açıkça ortadadır. Tek tesellimiz bu faciada bir can kaybının yaşanmamasıdır. Olaylar sırasında zarar gören taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Bu arada protokol tribününde de istenmeyen olayla yaşanmıştır. Sakaryaspor taraftarını kontrol altına almakta aciz kalan emniyet kuvvetleri, bu sefer de protokol tribününe gaz bombası atmaya başlamıştır. Olayları şaşkınlık içerisinde izlemekten başka bir hiçbir eyleme katılmamış olan yönetim kurulu üyelerinden Akın Aksakal, Zafer Sakallıoğlu, Erkan Pizrenli ve Murat İsen ve daha bir çok yönetici ve seyirci polisin kuvvetsiz güç kullanımına maruz kalmış ve tedavileri ayakta yapılmıştır.

Bütün bu olaylar neticesinde, maçın hakemi; müsabakanın tatil edilmesine karar vermiş ve Pendikspor – Sakaryaspor müsabakasının ileri bir tarihte tekrarlanmasına hükmetmiştir.

Sakaryaspor kulübü olarak, arzu edilmemesine rağmen meydana gelen bu talihsiz olaylar sebebiyle; Pendikspor taraftarlarının gösterdikleri sağduyu, yoğun biber gazından zarar gören Sakaryaspor taraftarına göstermiş oldukları cansiperane yardım ve alakadan dolayı Pendikspor taraftarına, maç sonunda stat çevresinde Pendik halkının gösterdiği ilgiden ve yardımdan dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca biber gazından dolayı zarar gören Pendikspor yönetici, taraftar ve halkına da geçmiş olsun temennilerimizi iletiriz.

Sakaryaspor üzerinden oynanan oyunlara artık dur denilmesinin zamanı gelmiştir. Sakaryaspor camiası bu davranışları hak etmemektedir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bir_Bilen
31.01.2010, 20:28
Harun Avgın,Gökhan Kök,Sertan Eser,Mahmut Hanedi Erdoğdu,İlhan Özbay,Aytaç Ak gibi üst lig tecrübesi olan önemli oyuncular transfer edilmiş.İnşallah sakaryayı eski günlerine döndürürler.

Bugünkü olaylar nedeniyle Tatangalarda bir performans düşüklüğü yaşanacıktır. Bankasya bu sezon için uzak bir ihtimaldi.Şimdi böyle bir ihtimal dahi kalmadı. Hele bu sene düşmesinlerde seneye çıkarlar...

Ba®ış
31.01.2010, 22:38
dağdan inen teröristlere davul zurna; armasının peşinden yüzlerce binlerce km. giden taraftara biber gazı.helal olsun,diyecek başka bir söz yok.

http://img638.imageshack.us/img638/4980/18132280686838051219715.jpg
http://img638.imageshack.us/img638/2601/img6217.jpg
http://img686.imageshack.us/img686/5568/img6213.jpg
http://img686.imageshack.us/img686/8121/img6194.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/7292/img6215f.jpg

Ba®ış
01.02.2010, 15:21
http://www.tribundergi.com/forum/download/file.php?id=23077&mode=view

.....
01.02.2010, 18:58
Paylaşım için teşekkürler.

Yapılanlar çok yanlış. Sorumlu kim ise kınıyorum.

Ben inanıyorum Sakaryaspor Bank Asyaya çıkar. Yeter ki hükmen vermesinler.

Saltuk Buğra
02.02.2010, 00:15
Sakaryada çoğunluk Trabzonspor da deniyor doğru mu??

OYılmaz
02.02.2010, 00:50
Sakaryaspor , Tatangalar her zaman için bizim dostumuzdur. Sakaryaspor'a yapılan çirkinliği kınıyorum her zaman yanınızdayız Sakarya

Fatih BALTA
02.02.2010, 01:54
Stadyumda taraftarların tam ortasına biber gazı hangi akla hizmet atılır anlamıyorum.Üstelik kapasitesinden fazla insan alınmış,tıkış tıkış insanları orada biririne ezdirenlere hesabı sorulur bu yapılanların umarım.
http://www.tribundergi.com/forum/download/file.php?id=23077

.....
02.02.2010, 18:01
Şu resimleri gördükçe kahroluyorum ya. TATANGALAR HER ZAMAN KARDEŞİMİZDİR.

.....
02.02.2010, 18:02
Sakaryada çoğunluk Trabzonspor da deniyor doğru mu??

Bence doğru. Sakaryanın Yüzde 60 70 i Trabzondan göçme. Bazıları istanbul takımlarını tutuyor ama onlari biliyoruz zaten ;)

Sakaryaspor , Tatangalar her zaman için bizim dostumuzdur. Sakaryaspor'a yapılan çirkinliği kınıyorum her zaman yanınızdayız Sakarya

Aynen...Yanındayız Sakarya.

Saltuk Buğra
04.02.2010, 13:20
Forza tsakarya!!

.....
04.02.2010, 13:50
Evet.

TSakarya...

:)

Peleray
04.02.2010, 16:03
dön artık süper lige alem dostluk görsün.

Ba®ış
05.02.2010, 00:28
pofuduklar Sakaryaspor'a 3 maç seyircisiz oynama cezası vermiş.hem maça gireme hem bi kamyon dayak,biber gazı vs. ye hem de 3 maç seyircisiz.Allah belanızı versin haysiyetsiz şerefsizler.olan yine taraftara oldu.peki o jopu vuran,biber gazını sıkan,gücü sadece taraftara yeten polislere ne oldu acaba? bence terfi falan almışlardır.yazık yemin ediyorum.Sakaryaspor'un bundan sonra işi çok çok.inşallah minimum kayıpla atlatırlar bu dönemi.

Bir_Bilen
06.02.2010, 18:32
Eskişehirspor-İBB maçında tribünümzde Sakaryaspor'a destek için:

Haine İnsan Hakları
Taraftara indir jopları

pankartı açıldı. Fotoğrafı bulunca ekleyeceğim...

Tolunay Abdioğlu
06.02.2010, 18:45
Taraftarı olmayan takımlar Süper Ligteyken Sakaryaspor bu durumda olması beni çok üzüyor.

En kısa zamanda geri dönersiniz inşallah.

serkansdkasma
07.02.2010, 00:02
TATANGALAR holeyyy

.....
07.02.2010, 13:52
pofuduklar Sakaryaspor'a 3 maç seyircisiz oynama cezası vermiş.hem maça gireme hem bi kamyon dayak,biber gazı vs. ye hem de 3 maç seyircisiz.Allah belanızı versin haysiyetsiz şerefsizler.olan yine taraftara oldu.peki o jopu vuran,biber gazını sıkan,gücü sadece taraftara yeten polislere ne oldu acaba? bence terfi falan almışlardır.yazık yemin ediyorum.Sakaryaspor'un bundan sonra işi çok çok.inşallah minimum kayıpla atlatırlar bu dönemi.

Aynen katılıyorum. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın!

.....
07.02.2010, 13:53
Eskişehirspor-İBB maçında tribünümzde Sakaryaspor'a destek için:

Haine İnsan Hakları
Taraftara indir jopları

pankartı açıldı. Fotoğrafı bulunca ekleyeceğim...

Eyvallah. Eskişehirspor ADAMlığını gösteriyor.:alkış:

.....
07.02.2010, 13:54
Bu arada 2.ligde lider Tavşanlı Linyitspor SAKARYASPOR maçı 13:30 da başladı.

Şu an itibariyle SAKARYASPOR 1-0 önde. Haydi Sakarya Saldır...

Bir_Bilen
07.02.2010, 14:01
Dün maçta da açılmıştı fakat maçtaki fotoğrafı bulamadım. Yapımından sonraki çekilen paylaşmak istiyorum.

http://img4.imageshack.us/img4/6131/21035323693761604148402.jpg

.....
07.02.2010, 18:39
Sakaryaspor 2 - 0 T.Linyitspor

Helal olsun Sakarya aynen devam. Kimse engelleyemez seni.

Bir_Bilen
07.02.2010, 19:33
Tatangalar'ın ikinci golünü eski futbolcumuz Eskişehirli ve Eskişehirsporlu olan Mustafa Sevgi atmış. Bu sezon oldukça iyi bir performans gösteriyor:alkış:

Sakaryalıların Mustafa için söylemleri çok güzel "Ne Ronaldo Ne Messi Adamım Mustafa Sevgi" :)

.....
08.02.2010, 09:15
Sakaryasporun bu gruptan birinci çıkacağına inanıyorum...

hafz54
28.02.2010, 02:13
--TATANGALAR bugün 1.500 kişiyle TFF nin Sakaryaspor üzerindeki adaletsiz tavrını protesto etmişlerdir.Kent meydanında toplanan taraftarlar kortej eşliğinde stada yürümüşlerdir. Tatangalar'a Trabzonsporlu taraftarlar eşlik etmiştir.
--Taraftarlar protesto amaçlı geceyi Sakarya Atatürk Stadı'nda geçireceklerdir.
--İlimizde seyircisiz oynanan Bursaspor-Sivasspor maçında protesto pankartla devam etmiştir;

Gece yaptığımız pankartı asmak için maç başlamadan 6 saat önce (08.00 gibi) stada girdik ve pankartımızı tribünün çatısına astık. Çatıda kalan bir arkadaşımız 5 saat boyunca tribünün çatısında kameralara gözükmemek için yüzükoyun yattı ve maçın başlamasını bekledi. Maçın 10. dakikasında arkadaşımız ayaklandı ve pankartı usulca çatıdan aşşağıya indirdi..

http://img29.imageshack.us/img29/931/vurunulan2.jpg (http://img29.imageshack.us/i/vurunulan2.jpg/)

Ahmed Arif'in Otuz Üç Kurşun'undan
"Vurun ulan vurun, ben kolay ölmem.
Ocakta küllenmiş közüm,
Karnımda sözüm var haldan bilene."

dizelerini pankartımıza yazdık.

Altına da onların anlayacağı dilde yazımızı ekledik;
Sakarya'nın Onuru T(ahrik) F(esat) F(eodal)'yi Yenecek!

hafz54
28.02.2010, 02:13
Teşekkürler | SAÜ-TS Yağmur çamur demeden bugün Sakaryaspor taraftarının haklı davasında yalnız bırakmayan,her biri adam sıfatında olan tüm Trabzonlu arkadaşlara teşekkürler.

Dost iyi günde değil kötü gündede yanındadır tıpkı saü'lü trabzonsporlular gibi..

TRABZON; TATANGALAR UNUTMAZ..!

http://img205.imageshack.us/img205/3500/12303330384674290850409.jpg (http://img205.imageshack.us/i/12303330384674290850409.jpg/)

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs454.snc3/25998_334691043549_114835753549_3507915_4154995_n. jpg

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs454.snc3/25998_334691123549_114835753549_3507916_1706665_n. jpg

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs035.snc3/12303_330384609290_850409290_3329555_5526486_n.jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs035.snc3/12303_330384539290_850409290_3329554_7035803_n.jpg

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs035.snc3/12303_330384674290_850409290_3329556_6334436_n.jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs035.snc3/12303_330398874290_850409290_3329589_5148754_n.jpg

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs015.snc3/12303_330398989290_850409290_3329591_5153111_n.jpg

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs015.snc3/12303_330399119290_850409290_3329593_444480_n.jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs035.snc3/12303_330266654290_850409290_3329227_8154164_n.jpg

sakaryalı
28.02.2010, 02:23
Bu bizim görevimiz Sakaryada yaşayan herkezin görevi.hafz54 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=32190) üstad sen bu fotoları benim profilden almışsın isim ne senin.

hafz54
28.02.2010, 17:02
Körfez'den 3 puanla dönüyoruz; 2-1
9. dakikada Aytaç'ın golüyle öne geçen ekibimiz, 17. dakikada Sezer'in golüne engel olamadı. İlk yarısı 1-1 sona eren mücadelinin ikinci yarısında sahneye çıkan Sertan 83. dakikada durumu 2-1 yaptı.

http://www.sakaryaspor.com.tr/rsmlr/haber_thumb/resim2138.jpg Stat: İzmit Alparslan Türkeş
Hakemler: Recep Duru, Tolga Aksan, İbrahim Akmazlar
Körfez Belediyespor: Vedat, Rıdvan, İskender, Sinan, Habib,(Dk. 83 Serhat) Kıvanç (Dk. 77 Hakan) Alparslan (Dk. 84 Kaan) Sezer, Yüksel, Salim, Ferit
Sakaryasporumuz: Erol, Levent, Şaban, Aytaç, Volkan, Salih (Dk 46 Yasin) İlhan (Dk. 81 Sertan) Mustafa, Ercan, Mesut, Cem (Dk. 52 İlkay)
Goller: Dk. 9 Aytaç, Dk. 83 Sertan (Sakaryaspor), Dk. 17 Sezer (Körfez Belediyespor)
Sarı Kartlar: Dk.47 İskender, Dk. 53 Habip (Körfez Belediyespor) Dk. 68 Mesut, Dk. 83 Sertan (Sakaryaspor)

kudu_61
28.02.2010, 17:31
:alkış::alkış::alkış:

Mustafa K. Demirbaş
28.02.2010, 18:09
Tebrikler Sakarya..

SouLe
01.03.2010, 13:51
En Sevdiğim Takımdır Trabzonspordan sonra Sakaryaspora Başarılar dilerim.

SouLe
01.03.2010, 13:57
SakaryaTrabzon Dostluğu..