PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-Smart

ugurTS1989
28.10.2008, 11:55
arkadaslar acaba bu d-smart hakkında tam detaylı bılgısı olan arkadasımız varmı? almayı dusunuyorumda aylık ucretı felan da varmıs heralde kontor felan bıseyler dıyolardı gercekten aldıktan sonrada ucret odenıyomu ?carsambaya kadar almam lazım ts nın macına yetıstırmem lazımmm....eger satan arkadaslarımız da varsa ıyı olurrrr yabancıya gıtmesınnn;)

Uzunoğlu
28.10.2008, 12:00
arkadaslar acaba bu d-smart hakkında tam detaylı bılgısı olan arkadasımız varmı? almayı dusunuyorumda aylık ucretı felan da varmıs heralde kontor felan bıseyler dıyolardı gercekten aldıktan sonrada ucret odenıyomu ?carsambaya kadar almam lazım ts nın macına yetıstırmem lazımmm....eger satan arkadaslarımız da varsa ıyı olurrrr yabancıya gıtmesınnn;)

ücreti filan yok decoder alıyorsun bitiyor iş

seyyah61
28.10.2008, 12:14
Bir de aktivasyon meselesi var ama ne kadar sürüyor bilmiyorum.

zafer6161
28.10.2008, 12:15
hiç ücret ödemiyorsun.normal uydu cihacı alacağına ben d smartı tercih ederim,çünkü şmp ligi ,uefa,hazırlık ve bazı avrupa liglerini bedava izleyebiliyorsun,yeni çıkan filimleri ise knt karşılığında izliyorsun,1 film 5 knt,20 knt adığında 4 film izliyorsun tabi bu senin keyfine göre değişir ;)

İsmail Çavuşoğlu
28.10.2008, 12:19
bende normal uydu alacağıma d smart aldım hariçten bir ücreti falan yok bank asya maçlarınıda veriyor iyi oluyor yani.

ugurTS1989
28.10.2008, 12:19
hiç ücret ödemiyorsun.normal uydu cihacı alacağına ben d smartı tercih ederim,çünkü şmp ligi ,uefa,hazırlık ve bazı avrupa liglerini bedava izleyebiliyorsun,yeni çıkan filimleri ise knt karşılığında izliyorsun,1 film 5 knt,20 knt adığında 4 film izliyorsun tabi bu senin keyfine göre değişir ;)
bu kontorle ızlenıcek fılmlerı onceden gorebılıyomusun kontor nasıl alınıyooo

zafer6161
28.10.2008, 14:41
bu kontorle ızlenıcek fılmlerı onceden gorebılıyomusun kontor nasıl alınıyooo

tabiki,sinema salonu var,orada bu ay gösterilecek bütün filmleri görebiliyorsun,knt her yerde satılıyor,aynı telefon gibi,zaten detaylı bilgi veriyorlar sana :)

Çetin Can
28.10.2008, 14:41
Eğer lig maçları ihalesini kazanırsa onlarda kontor karşılığı izlenecek yani uyduyuı almakla bitmiyo sadece şu anda film izlemek için kontor almak gerekiyo ilerleyen zamanlarda da maç izleyebilmek için kontor isteyecek...

Alihan Ertürk
28.10.2008, 14:47
valla şuanda ligtv'nin yerini kimse tutamaz çok prof. ama Ts'ye yamuk yaparlarsa tarafına bakmam ligtv'nin..

İskender66
29.10.2008, 13:24
Bende iki uydu cihazı var. Biri D-Smarti diğeri normal decoder. 2 TV olduğu için birinden ben, diğerinden eşim ve çocuğum bakıyor. Sadece Türksat kanalları için D-Smart ideal. Ama hotbird gibi yabancı uydudan 1000 civarında kanal izlemek istiyorsan ve çift anten taktırmayı düşünüyorsan normal uydu almanı tavsiye ederim.