PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51

Ahmet Başkaya
17.04.2012, 01:42
Vardır oda sevgiliyi ağlattıkdan sonra ağlamasını kesememektir, normal tripleri ile bile bizi tav ederlerken sen düşün ki ağladıklarında neler olur dünyadan soğur insan. Hadi evlat git ve gönlünü al çünkü arka sokaklarda ağlamakda gülmekde ekip işidir.

Sorunlu musun sen olm , Rıza baba kılıklı :D

İşin acı tarafı ağlaması değil ifrit olurum ağlayan kızlara , umrumda da olmaz . Ama bi kız ağlıyor ve hayır ağlamıyorum diyerek sesini düzeltmeye çalışıyorsa orası çok kötü işte.

Emirhan Makul
17.04.2012, 01:52
Muazzam bir öküzlük yapmamışsan %99 bu işkenceyi çekmen için ağlamanı sana duyuruyor evlat.

Bu arada ifrit ne demek ?

Ahmet Başkaya
17.04.2012, 08:41
Muazzam bir öküzlük yapmamışsan %99 bu işkenceyi çekmen için ağlamanı sana duyuruyor evlat.

Bu arada ifrit ne demek ?

Nefret etmek , canım :)

esra61
21.04.2012, 23:28
son zamanlarda durgun olan başlık:)

Emirhan Makul
21.04.2012, 23:56
son zamanlarda durgun olan başlık:)

Halbuki bahar geldi yaz geldi bir canlanması lazım dimi :)

.....
21.04.2012, 23:58
Canlanma yok. Aynı tas aynı hamam :)

Cem Akyüz
22.04.2012, 00:03
Trabzonlu ve Trabzonsporlu şartım var :)

.....
22.04.2012, 00:12

Öyle bir şart aramıyorum.

Sonuçta Trabzonspor'lu olacağı için farketmiyor :)

Canberk
22.04.2012, 00:13

Bende istiyorum ama olmuyor reis :(

Cem Akyüz
22.04.2012, 00:14
Şu anda kız arkadaşım yok zaten.Ama cidden o şartı koydum.En azından beni anlasın bilsim huyumu suyumu falan.Başka türlü olmuyor ya.Irkçılığa karşıyım ama çok fena Trabzonlu ve Trabzonsporlu ayrımı yapıyorum.

.....
22.04.2012, 00:23
Şu anda kız arkadaşım yok zaten.Ama cidden o şartı koydum.En azından beni anlasın bilsim huyumu suyumu falan.Başka türlü olmuyor ya.Irkçılığa karşıyım ama çok fena Trabzonlu ve Trabzonsporlu ayrımı yapıyorum.

Usta bende de aşırı derece de Trabzon'lu sevgisi var. Trabzon'luları bir başka seviyorum ama içimden. Dışarıya belli ettirmiyorum. Diğer kişilerle nasılsa onlarla da öyle ama kendime daha yakın hissediyorum.

Böyle düşünme bence. Ben insanları memleketleriyle kıyaslanmasına karşıyım. Bu şu memleketten o zaman böyledir diyenlere de ayrıca üzülüyorum.

Cem Akyüz
22.04.2012, 00:41
Usta bende de aşırı derece de Trabzon'lu sevgisi var. Trabzon'luları bir başka seviyorum ama içimden. Dışarıya belli ettirmiyorum. Diğer kişilerle nasılsa onlarla da öyle ama kendime daha yakın hissediyorum.

Böyle düşünme bence. Ben insanları memleketleriyle kıyaslanmasına karşıyım. Bu şu memleketten o zaman böyledir diyenlere de ayrıca üzülüyorum.

Kıyaslama yapmıyorum ama ne bileyim ya kendime yakın göremiyorum diğer insanları.Kimsenin memleketine kötü bir laf demiyorum tabi bir kaç şehir hariç :).Aslında dediğin doğru ayrım yapmak doğru değil ama ne bileyim direk olaya memleket üzerinden bakıyorum :)

Emirhan Makul
22.04.2012, 01:06

Bizim bir arkadaş var ahmet başkaya diye onunda aynı şartları varmış dostlarım. :D

Cem Akyüz
22.04.2012, 01:12
Bizim bir arkadaş var ahmet başkaya diye onunda aynı şartları varmış dostlarım. :D

Uygulamada sıkıntısı var ama sanırım Dostlarım :D

Canberk
22.04.2012, 01:14

La sorma. sonra gelir burada her Haftanın Konuğu başlığında ; Sevgilin fenerli olsa napaardın ? diye sorarsanız gösteririm size feneri :D

Soner Albayrak
28.04.2012, 17:57
çok sevdiğiniz, hayalinizdeki insan olduğuna inandığınız ve uğruna herşeyinizi feda edebileceğiniz insanın birisiyle beraber olduğunu öğrenmek ne biçim bişeydir kardeşlerim :( Allah kimseyi düşürmesin bu duruma Allah kimseye böyle bir duygu yaşatmasın :(

Ceyhun Öncü
29.04.2012, 02:04
1,5 ay oldu lan :D mutlumuyum? evet
Trabzonsporlu yaptik sivasliyi, tezahurat filanda ögrettik :D
ama o icimdeki heves gitti, su uzun süre ayni kizla cikabilenlerden yardim istiyorum :)

Ahmet Başkaya
29.04.2012, 02:32

Benim de öyle şartlarım vardı hocam :cool:

Öyle bir şart aramıyorum.

Sonuçta Trabzonspor'lu olacağı için farketmiyor :)

Büyük konuşma la :D

Sen ne gereksiz bi adamsın ya :D

La sorma. sonra gelir burada her Haftanın Konuğu başlığında ; Sevgilin fenerli olsa napaardın ? diye sorarsanız gösteririm size feneri :D

Konuş tosunum konuş , Fenerli kızlar sevsin seni :)

Hüdai Pervaneli
29.04.2012, 03:40
Kesinlikle Aksini Bende Kabul Etmiyorum Gerekirse Hic evlenmem

DNA-TS
29.04.2012, 16:21
parmağına takmışlar iki yüzük bir nişan metrobüste gördüm seni gene halin perişan...

Kader KORELİ
01.05.2012, 19:29
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/294942_326468320758733_323017457770486_800987_6112 71442_n.jpg

Cem Akyüz
01.05.2012, 21:44
Ahmet benim halen daha var.Görürsün şu anda kız arkadaşım yok.Ama olursa bir kız arkadaşım mutlaka Trabzonsporlu olacak :)

esra61
04.05.2012, 23:04
kesin şöyle olcak böyle olucak demeye karşıyım açıkçası........kalp bu kimi git sev diyeceğini söyleyemezsin...öyle bir kişi çıkar ki karşınıza hayır diyemezsiniz ama ne trabzonludur nede trabzonsporludur.....kesin yargılarla yaklaşmayın bu işlere;) benden söylemesi.......

bir soru vardı yukarda kadınlar ne ister die;
aslında çok şey değil biraz ilgi, biraz sevgi ve adam gibi adam isterler yanlarında çok şey değil az şey isterler ama bulamazlar....hadi iyi akşamlar....

Onur Şeref
04.05.2012, 23:11
Kadın ilgiyi, sevgiyi, adam gibi adamı bulduğu zaman şımarır, istediğini elde eder ve gider. Kadınlar acı ister bu yüzden yüzlerine bakmayanlar, ağlatanlar, köpek edenlere aşık olur onları sever.

esra61
04.05.2012, 23:13
istisnalar kaideyi bozmaz...böyle yapanlarda yok mu elbette var lakin genel yargı bu en azından çevremdeki bir çok kız bunlardan dem vuruyo;)

Onur Şeref
04.05.2012, 23:15
Her ilişkimin başında sevgi göstermem ağzına bilmem naparım kızların yüzlerine bakmam söverim sayarım deli divane olurlar ama ne zaman sevgimi gösterdiysem de gitmişlerdir. En abuk subuk ilişkimde bu şekilde bitti en ciddi olan ailelerin işin işine karıştığıda.

esra61
04.05.2012, 23:17
sadece sevgi göstermenden mi kaynaklanıyor diyosun yani,başka bişi olamaz mı bitmesi için?

Onur Şeref
04.05.2012, 23:22
Hatta en ciddi olan burda da anlattıgım bayağı uzun süre süren, sevildiğimi en çok hissettiğim kendinden çok beni düşündüğüne inandığım bu yüzden sevgimi gizlemediğim kız ayrıldıktan sonra aylarca peşinden koştuğumda en son gün "daha 21 yaşındayız" lafını söyledi bana. He birde erkek olursa adı "efe" olcaktı ne oldu planların vardı demiştim. Ben o an onları hissediyodum öyle konustum eski ilişkilerimlede bu oldu demeye bile cüret etti. Sonra Onur güvensin? Nah güvenir. Sonra kızlar ağlasın sevgisizlikten. İnanmıyorum arkadaş bundan sonra. Hele şu son yaşadığım ilişkiden sonra onca şeyden sonra bu laflar bile denilmeye cüret ediliyorsa zamanı geldiğinde anneme helal süt emmiş birini bul yemek yapsın, çocuk versin bana yeter derim. Gerisi hikaye.

Her kadın sevgisizlikten, ilgisizlikten ağlar ama sevgiyi ilgiyi gördükten sonrada gider.

Tolga
04.05.2012, 23:25
"Nasipten ötesi yok" klişesini kullanıp hararetli ve hemcinsim olan renktaşıma katılan görüşümü araya sıkıştırayım istedim.

esra61
04.05.2012, 23:28
onur anlıyorum seni....şimdi sana ne söylesem boş fakat bütün kadınlar aynı değildir unutma... bazen cesaretsiz olabiliyoruzdur,bu doğru;sana söylediklerine gelince hem canını acıtmak için hem de senin onu unutmanı sağlamak için bunları söylemiştir zannetmiyorum ki içinden gelerek böyle desin......dediğim gibi yaralı bir insana ne desen boş....

şair ne demiş: olmuyorsa zorlamıcaksın
sen elinden geleni yaptın mı gönlün rahat mı ?
cidden olmuyorsa zorlamıcaksın....

Onur Şeref
04.05.2012, 23:44
Yaralı olduğum falan yok artık geçti sadece anlam veremiyorum o kadar.
Başkası göze alıyorsa sende alacaksın. Hatta çok pişmanım ayrıldıktan sonra peşinden o kadar koştum köpek etmedim diye.

Zamane aşkları bu kadar. Bugün sana aşkım der 2 ay sonra başkasına. Bugün sana özledim yazar 3-4 ay sonra başkasına. Ama keşke bunu ananla babanla ben seni anamla babamla tanıştırmadan, beraber onca şey yapmadan, Istanbulda ve etrafındaki şehirleri karış karış gezip tatil yapmadan önce yapsaydı da hayallerim başkalarına kalsaydı. Bu denli yıpranmasaydım. :)

Bundan sonra bir kız ağzıyla timsah tutsun şu gökdelene örümcek gibi tırman derim. Onlar kaşındı. Güvenim çok pis sarsıldı öyle böyle değil. :)

esra61
04.05.2012, 23:49
bir kişi böyle diye, karşına çıkan tüm kadınların onun yaptıklrını yapacağını zannetmen ve öyle davranmak büyük yanlış olur....emin ol senin verdiğin değere karşılık vericek bir kadın çıkar karşına,işte o zaman her kadının aynı omadığını anlıcaksın;)

Oruç
04.05.2012, 23:51
Kadın ilgiyi, sevgiyi, adam gibi adamı bulduğu zaman şımarır, istediğini elde eder ve gider. Kadınlar acı ister bu yüzden yüzlerine bakmayanlar, ağlatanlar, köpek edenlere aşık olur onları sever.

Eylemleri ve söylemleri uyuşmuyor genelde. En azından benim gördüklerim böyle.

Erkeğin iyisi kadın için pek önemli değil. Kadın ne kadar çok acı çekerse, aşağılanır hor görülür, itilip kakılırsa erkeğine o kadar çok bağlanır.

Ben henüz çok iyi bir erkek olduğu için kadınlar tarafından tercih edilen birini görmedim çevremde.

Tüm kadınlar böyledir demiyorum ama çoğu böyle.

Tolga
05.05.2012, 00:14
Eylemleri ve söylemleri uyuşmuyor genelde. En azından benim gördüklerim böyle.

Erkeğin iyisi kadın için pek önemli değil. Kadın ne kadar çok acı çekerse, aşağılanır hor görülür, itilip kakılırsa erkeğine o kadar çok bağlanır.

Ben henüz çok iyi bir erkek olduğu için kadınlar tarafından tercih edilen birini görmedim çevremde.

Tüm kadınlar böyledir demiyorum ama çoğu böyle.

Olaya farklı bir bakış aŞısı kazandırayım o zaman.Buradaki iyi erkekten kastın ne hocam ?

Oruç
05.05.2012, 00:17
Kadınların hayalindeki erkek iyi erkek. Hani şöyle olsun böyle olsun dedikleri erkek tipi.

Tolga
05.05.2012, 00:25
Kadınların hayalindeki erkek iyi erkek. Hani şöyle olsun böyle olsun dedikleri erkek tipi.

Tamam, tüp elimde patladı :D İyi Erkek'leri yanlış anladım.Kaç kişi bir kadını sadece iyi olduğu için sevmiş ki diyecektim ?

mda61
06.05.2012, 01:32
Şu sayfayı bir okuyayım dedim, kızlardan soğuttunuz beni :)

Ceyhun Öncü
06.05.2012, 17:59
Şu sayfayı bir okuyayım dedim, kızlardan soğuttunuz beni :)

1 ay herhangi bir hatunla cik zaten sogursun
en iyisi kimseyle cikmamak, sevmemek, inanmamak, adanmamak
aziz yildivimin dedigi gibi "s****m böyle fenevbahceyi"

Deniz Tosunoğlu
12.05.2012, 11:03
Sevdigim kiz bugun en iyi arkadasina bir fotograf yollamis. Fotografta bir oglana sarilmis. Soyle yazmis yanina: ben bu cocuga cidden asigim.. (birbirlerini 1 hafta taniyorlar).. Acayip moralim bozuldu.. Kafam cok karisik..

Tolga
12.05.2012, 13:10
Sormadan etmeden aşık olunmaz renktaş :D Yoksa sen kaybedersin . . .

Deniz Tosunoğlu
12.05.2012, 13:20
Sormadan etmeden aşık olunmaz renktaş :D Yoksa sen kaybedersin . . .

Renktas, aramizda son donemlerde ciddi ciddi guzellikler vardi.. Hersey guzel giderken bir anda boyle oldu.. Birbirimizi seviyorduk. Kullanilmis hissediyorum kendimi, hic beklemezdim ondan. 8 ay taniyorum onu, 1 hafta tanidigi cocuga nasil asik olur ya.. Hayret birsey.. Bundan boyle ask mask'a inanmiyorum.. Hepsi palavra, yalan..

Onur Şeref
12.05.2012, 13:29
Dün eski okuluma, liseme ziyarete gittim beden eğitimi hocamla koyu sohbet ettik ve şu lafı söyledi bana;"Oğlum Onur az o koca kafanı çalıştır ben senin abinim şunu söylüyorum, 34 yaşındayım çok şey yaşadım şunu anladım bir kadının ağzından çıkana inanmayacaksın. Ağzı farklı söyler kalbi farklı."

Çok doğru bir laf benim eski biten ilişkime bakınca da bunu görüyorum. O kızın o laflarından sonra bitmesi gibi birşey imkansızdı ama bir anda silip attı ortada birşey yokken. Üzülüyor muyum? Hayır. Tecrübe oldu diyip geçiyorum. Sizde öyle yapın güvenmeyin, onun üstüne planlar kurmayın yeter.

Onur Şeref
12.05.2012, 13:30
Yeryüzünde şeytandan daha şeytan varsa o da kadınlardır.

Ahmet Başkaya
12.05.2012, 13:50
Senin kız şeytan çıktı diye , bizim kızı şeytan etmeyeydin panpa :)

Melek la benimki nazar değmesin oyy :) Bu işler böyle malesef , seveceksin ama fazla ciddiye almayacaksın . Hele bu kız benden ayrılamaz , bu kız beni çok seviyo falan gibi düşünceler hep boş gelir bana . 30 yıllık ilişkiler bitiyo bu mu bitmeyecek .

Ama bi kız için ne kızları şeytan yapmaya gerek var ne de tüm kızları Melek .

Biz erkekler çok mu düzgünüz ? :)

Yapmayın :)

SDanışmaz
12.05.2012, 14:09
Sırf kilo vermek için aşık olabilirim :D

Onur Şeref
12.05.2012, 15:13
Valla ben çok düzgünüm gerisi ilgilendirmez :))

Deniz Tosunoğlu
12.05.2012, 15:34
Onur sonuna kadar hakli. Ağzı farklı söyler kalbi farklı. Hakkaten benim durumun özeti..

Canberk
12.05.2012, 20:20
Senin kız şeytan çıktı diye , bizim kızı şeytan etmeyeydin panpa :)

Melek la benimki nazar değmesin oyy :) Bu işler böyle malesef , seveceksin ama fazla ciddiye almayacaksın . Hele bu kız benden ayrılamaz , bu kız beni çok seviyo falan gibi düşünceler hep boş gelir bana . 30 yıllık ilişkiler bitiyo bu mu bitmeyecek .

Ama bi kız için ne kızları şeytan yapmaya gerek var ne de tüm kızları Melek .

Biz erkekler çok mu düzgünüz ? :)

Yapmayın :)

Peki sevgilin Şikebahçeli olsa napardın Ahmet bey kardeşim ?

Mert Oğuzlu61
13.05.2012, 22:27

bana sormadın ama balıklama atladım sadece şunu söyleyeyim, sevdiğim bir kız var ve yakında ona açılacağım. onun için fb forması giyer o armayı bile öperim, düşün artık halimi canberkciğim. bunu beşikdüzünde söylesem beni vururlar ama öyle, ne yapayım hayvanlar gibi seviyorum. aşk gözümü kör etmiş durumda...

sevdiğin kız fenerliymiş değilmiş, burda takanlar var mı bu olayı bilmem ama diyenede inanmam arkadaş, burda yazar çizer ama gerçekten vurulsun bir kıza iddaa ediyorum en fanatiğimiz bile yelkenleri suya indirir.

Canberk
13.05.2012, 22:45
bana sormadın ama balıklama atladım sadece şunu söyleyeyim, sevdiğim bir kız var ve yakında ona açılacağım. onun için fb forması giyer o armayı bile öperim, düşün artık halimi canberkciğim. bunu beşikdüzünde söylesem beni vururlar ama öyle, ne yapayım hayvanlar gibi seviyorum. aşk gözümü kör etmiş durumda...

sevdiğin kız fenerliymiş değilmiş, burda takanlar var mı bu olayı bilmem ama diyenede inanmam arkadaş, burda yazar çizer ama gerçekten vurulsun bir kıza iddaa ediyorum en fanatiğimiz bile yelkenleri suya indirir.

Pardon tanışıyor muyuz ? Siliyorum lan seni Beşikdüzü'nde de gözüme gözükme bağırırım bu bunları yazıyor diye

Royal Heart
13.05.2012, 22:50

Allah şaşırtmasın.

Mert Oğuzlu61
13.05.2012, 22:50
Pardon tanışıyor muyuz ? Siliyorum lan seni Beşikdüzü'nde de gözüme gözükme bağırırım bu bunları yazıyor diye

silme panpa :(

öyle böyle değil harbi büyüledi beni bu kız, gerçekten aşık ol o lafı sen bile söylersin canberk..... evet ban sebebidir BMN mahkemesi önüne çıkarın savunmamı vereyim gereğini yapın sallandırın gerekirse ama lafımın arkasındayım, yanıyorum Ts si fb si mi kalmış panpa :(

Canberk
13.05.2012, 23:02
Bu üyeye ceza verecek bir yönetici aranıyor . Ben raporlamadan silseler iyiydi mesajı

ilyas BAHADIR
14.05.2012, 00:04
aşk.. lanet bişeydir bulaşmayın.

Cihad Varlı
14.05.2012, 00:54
Aşık oldum . :(

Cihad Varlı
14.05.2012, 04:18
Hep gerçek aşkı istedim , gerçek aşkı bekledim. Uzun süre de kimseyle birlikte olmadım bu yüzden , velhasıl :
6 ay önce bir kızdan çok ağır şekilde hoşlandım . Aradan geçti 6 ay bir türlü konuşamadım .
En sonunda dayanamadım gittim konuştum ve yaklaşık 1.5 aydır konuşuyoruz .
Kıza açıldım tabi , dayanamadım . Kız , yalnızken çok mutluyum ve birbirimizi kaldıramayız gibi 2 bahane ile reddetti beni kısacası .
Ama ben silip atamadım , hala konuşuyorum .
Gelgitler çok oluyor , bir iyi konuşuyoruz bir kötü .
Haftanın 5 günü görüyorum kızı , yüzüne bile bakamıyorum . Gördüğüm gibi nevrim dönüyor , elim ayağım titriyor .
Ne yapmalıyım ?
Nasıl davranmalıyım ?
Çok zor durumdayım yardımlarınızı bekliyorum.

Yunus Emre SEYHAN
14.05.2012, 12:07
Hep gerçek aşkı istedim , gerçek aşkı bekledim. Uzun süre de kimseyle birlikte olmadım bu yüzden , velhasıl :
6 ay önce bir kızdan çok ağır şekilde hoşlandım . Aradan geçti 6 ay bir türlü konuşamadım .
En sonunda dayanamadım gittim konuştum ve yaklaşık 1.5 aydır konuşuyoruz .
Kıza açıldım tabi , dayanamadım . Kız , yalnızken çok mutluyum ve birbirimizi kaldıramayız gibi 2 bahane ile reddetti beni kısacası .
Ama ben silip atamadım , hala konuşuyorum .
Gelgitler çok oluyor , bir iyi konuşuyoruz bir kötü .
Haftanın 5 günü görüyorum kızı , yüzüne bile bakamıyorum . Gördüğüm gibi nevrim dönüyor , elim ayağım titriyor .
Ne yapmalıyım ?
Nasıl davranmalıyım ?
Çok zor durumdayım yardımlarınızı bekliyorum.

O cevapları aldıysan
1- gerçektende reddedildin
2- yok öyle birşey,naz - ilgi falan istiyor

ona küçük sürprizler yap.

Ahmet Başkaya
14.05.2012, 15:29

Herkesin kendi tercihi derdim ne olacak olm ne olacak yani ne var lan noldu yani :D

Alican Altunbaş
14.05.2012, 16:07
Arkadaşlar erkek yada kadın genelleme yapamk doğru değil fakat fıtrat gereği iki tarafta belirgin olumlu olumsuz özellikler var . Bunları bilerek saygılı ve sevgili olursak o zaman gerçek aşka ulaşırız diye düşünüyorum.Ben en azından öyle yapıyorum ve çok mutluyum allah hepinizi mutlu mesut etsin inşallah:)

Ahmet Başkaya
14.05.2012, 16:49

Bu mesajı yeni görüyorum ben .

Bir kız için değil takımımı , giydiğim çorabı değiştirmem . Sırf o istiyor diye . Teşbihte hata olmaz .

Unutma biri istiyor diye bir şeylerden taviz verdiğin an , o insan seninle değil hayalindeki sevgiliyle olmuş oluyor . Ne demek yahu takımımı değiştiririm ? :)

Haşa o zaman yarın daha beter aşık olalım dinimizi değiştirelim .Aşk sonuçta . Yine teşbihte hata olmaz .

Yapmayın yahu , aşk bu değil . Sevmek , onun için her şey yapmak da bu değil . Sevdiğim için her şeyi yaparım ama benim ben olmamı sağlayan hiç bir şeyi değil onun için anam - babam için bile değiştirmem .Çünkü ben buyum .

Evet sevgilim fenerli bunun dalgasını başta ben olmak üzere hep beraber geçiyoruz :) Trabzonsporlu olmasını istiyorum ama bu inatı da hoşuma gidiyor , ne kadar say desem Fenerbahçe'nin 2 oyuncusunu sayamasa da , onu o yapan şeylerden bu kadar çabuk taviz vermemesi hoşuma gidiyor .

Bi gün biliyorum , o bordo mavi formayı , kendi isteyerek giyecek ve o gün beni dünyanın en gururlu erkeklerinden biri edecek .

Mert Oğuzlu61
14.05.2012, 17:16
sadri şener mod on

laflarım çarpıtıldı, aslında öyle demek istemedim :D

sadri şener mod off

beyler takım değişmek felan yok, değil o kız dünyalar benim olsun bordo maviden vazgeçmem :) söylemek istediğim şey sadece aşkın farklı bir olay olduğu, insanın gözünü harbi kör ediyor. ''onun için fb forması giyer armayı öperim'' derken bunu demeye çalıştım işte, onu görünce ne Ts kalıyor ne başka birşey anlatabiliyor muyum :D

Ahmet Başkaya
14.05.2012, 18:34
sadri şener mod on

sadri şener mod off

beyler takım değişmek felan yok, değil o kız dünyalar benim olsun bordo maviden vazgeçmem :) söylemek istediğim şey sadece aşkın farklı bir olay olduğu, insanın gözünü harbi kör ediyor. ''onun için fb forması giyer armayı öperim'' derken bunu demeye çalıştım işte, onu görünce ne Ts kalıyor ne başka birşey anlatabiliyor muyum :D

Hayır :D....

Canberk
14.05.2012, 20:09
Herkesin kendi tercihi derdim ne olacak olm ne olacak yani ne var lan noldu yani :D

İyi de ne atar yapıyon la havan kime ? :D

sadri şener mod on

sadri şener mod off

Tabi ki hayır:D Ahmet'te katılmamış zaten gördüğün gibi :D

Mert Oğuzlu61
14.05.2012, 22:23
pis zenciler ya :D:D:D

Cihad Varlı
14.05.2012, 23:02
Yandımmm , yandımmmm...

Timur Mikhail
14.05.2012, 23:18
Aşık olmak falan güzelde birde ondan sonraki leveller var işte o zaman anlıyorsunuz erkeklerin kadınlara oranla neden daha az yaşadığını...

Emirhan Makul
14.05.2012, 23:51
Aşık olmak falan güzelde birde ondan sonraki leveller var işte o zaman anlıyorsunuz erkeklerin kadınlara oranla neden daha az yaşadığını...

Böyle giderse bir 50 sene sonra felan 20 yaşınca can verecek erkekler bana öyle geliyor.

Ahmet Demir
15.05.2012, 00:21
dağılmış buralar iki günde, meğer fırtına öncesi sessizlik yaşanıyormuş kaç gündür :)
milleti aşktan soğutacaksınız, yapmayın etmeyin :)

Ceyhun Öncü
15.05.2012, 02:52

Isde o 2. Levelde game over bende
Birden gözüm diger kizlari görmeye basliyor, hergün yazmakdan, konusmakdan tiksinti geliyor
O ilk basdaki heycani bir sekilde tutmak lazim

Cihad Varlı
15.05.2012, 04:23
Telefon numarasını istemenin en doğru yolu nedir sizce ?

Alican Altunbaş
15.05.2012, 10:16

Özgüven çok önemli bu durumlarda sürekli gördüğün biriyse telefonunu istemek yerine ilk başta tanışmak istediğini söylemen daha etkili olur :) telefonunu bilmediğine göre tanışmıyorsunuz:)

Yunus Emre SEYHAN
15.05.2012, 10:40

hemen pat diye yapılacak birşey değil , bir bahanen olsun..

Cihad Varlı
15.05.2012, 14:28
5 Nisan'dan beri konuşuyoruz . Kız niyetimi biliyor ama arkadaş olmanın daha iyi olacağını söylüyor . Ben daha yakından tanımak istiyorum kızı . Telefon numarasını almam lazım . Nasıl istesem vermek zorunda kalabilir ? :)

Adem Erdoğan
15.05.2012, 14:41
5 Nisan'dan beri konuşuyoruz . Kız niyetimi biliyor ama arkadaş olmanın daha iyi olacağını söylüyor . Ben daha yakından tanımak istiyorum kızı . Telefon numarasını almam lazım . Nasıl istesem vermek zorunda kalabilir ? :)

"Telefonumu bulamadım bi çaldırırmısın?"

İlker Yazıcıoğlu
15.05.2012, 14:48
Özgüven çok önemli bu durumlarda sürekli gördüğün biriyse telefonunu istemek yerine ilk başta tanışmak istediğini söylemen daha etkili olur :) telefonunu bilmediğine göre tanışmıyorsunuz:)

Bu mesaj önemli:)

İlker Yazıcıoğlu
15.05.2012, 14:50
Bu başlık tam makaraymış:)
Daha önce nasıl farketmedim?

Cihad Varlı
15.05.2012, 14:54

Abi bu çok klasikleşti ya . :)
Daha yaratıcı bir şeyler yazım bana .
Teşekkürler ama yinede . :)

Emirhan Makul
15.05.2012, 15:28

Vallahi çokda yaşlı değilim ama lise dönemlerimizde felan bu gerçekten büyük bir sorundu fakat şuanda öyle şeyler görüyor ki insan gerçekten bu yüzden soruna şu cevabı vermek istiyorum.

Normal bir insan gibi hiç kasılmadan, utanmadan, çekinmeden, birbirimizin telefon numaralarını edinebilir miyiz, diye direk söylenmeli diye düşünüyorum ki bu benim söylediğim şu zamanda ki en kibar söyleme tarzlarından biri neler oluyor neler oluyor ben anlatamam o derece. Direk istenmeli bence gerek yok.

Alican Altunbaş
15.05.2012, 15:38

Eğer kız arkadaş olalım diyorsa biraz akışına bırak kaçan kovalanır misali gerçektem öyle belkide bilerek geri çekiyor olabilir.Bir süre sonra sana yakınlaşırsa bilki sana ilgisi var ama yoksa o zaman ilgisini çekicek bişiler yapman gerekiyor:)

Akif Gür
15.05.2012, 15:46
Aşık olupta aşık olduğuna pişman olmayan varmıdır?

Hüdai Pervaneli
15.05.2012, 15:51
Aşık olupta aşık olduğuna pişman olmayan varmıdır?
:) Ben Varim:) Hic pisman degilim:)

Akif Gür
15.05.2012, 15:52
:) Ben Varim:) Hic pisman degilim:)

Ben senin aşık olduğuna inanmıyorum Muhtar. Sen bir günde 3 ayrı kızdan hoşlanacak potansiyeldesin:)

Hüdai Pervaneli
15.05.2012, 15:55
Ben senin aşık olduğuna inanmıyorum Muhtar. Sen bir günde 3 ayrı kızdan hoşlanacak potansiyeldesin:)
YOk be Akifim:) Benim Kariyla Kizla pek isim olmaz:) Severim terkedilirim:) kaderim bu benim:)
1 tane olsun benim Olsun

Akif Gür
15.05.2012, 15:56
YOk be Akifim:) Benim Kariyla Kizla pek isim olmaz:) Severim terkedilirim:) kaderim bu benim:)
1 tane olsun benim Olsun

İnşallah bir gün olur:)

Hüdai Pervaneli
15.05.2012, 15:59
İnşallah bir gün olur:)
Alisiyor Insan zamanla:) Daha gecen sene sorsalar evlenirmisin simdi diye düsünmeden evet derdim
Simdir sorsolar en az bi 4-5 YIlim var:)

Tolga
15.05.2012, 16:18
Konuşmadan aşık olmayın . Bunu bilir bunu söylerim :D Hiç mi Sümela'nın Şifresi izlemediniz arkadaş.

Alican Altunbaş
15.05.2012, 17:21
Acı çekmek istemiyorsanız kör olmayın gözlük takın:):)

Hüdai Pervaneli
15.05.2012, 17:29
Acı çekmek istemiyorsanız kör olmayın gözlük takın:):)

Bazen iyi Oluyor Ask Acisi Cekmek:)

Cok ciddiyim:) Sirf aci cekmek icin Asik Olabilirim:)

Alican Altunbaş
15.05.2012, 17:31
Bazen iyi Oluyor Ask Acisi Cekmek:)

Cok ciddiyim:) Sirf aci cekmek icin Asik Olabilirim:)

Çiğköfte felan ye en azından karnın doyar hemde acı çekersin aşk karın doyurmuyor:):)

Hüdai Pervaneli
15.05.2012, 17:35
Çiğköfte felan ye en azından karnın doyar hemde acı çekersin aşk karın doyurmuyor:):)
Aciyi Seviyorum Yemeklerdede Kullanirim:)

Alican Altunbaş
15.05.2012, 17:38
Acıdan besleniyorum diosan öyle mutluysan zaten öyle olmalısın yapcak bişi yok:)

Hüdai Pervaneli
15.05.2012, 17:44
Acıdan besleniyorum diosan öyle mutluysan zaten öyle olmalısın yapcak bişi yok:)
Öyleyim Öyle:)

Ömer Faruk61
15.05.2012, 17:48
"Aşk derdiyle hoşem el çek ilacımdan tabîb, kılma derman kim helakim zehr-i dermanındadır... " :)

Mert Oğuzlu61
15.05.2012, 18:30
"Aşk derdiyle hoşem el çek ilacımdan tabîb, kılma derman kim helakim zehr-i dermanındadır... " :)

yani ''seviyorsan git konuş bence'' diyor şair, dimi ?

Ömer Faruk61
15.05.2012, 18:37
yani ''seviyorsan git konuş bence'' diyor şair, dimi ?

Anlamı aşağıda Fuzulinin sözüdür yukarıdaki söz :)

Ey tabib! Aşk derdiyle başım hoş benim; yaramdan el çek sen. Bana derman hazırlama ki senin merhemlerin benim ölümüm sayılır.

Kubilay ŞAHİN
15.05.2012, 19:35
Eved Ayşem..

Canberk
15.05.2012, 20:00
Eved Ayşem..

Hey gidi asker ...

Sana hiç yakıştıra madım . Bu nasıl taktik .

Bu işte dendiği gibi güven çok önemli eğer güveni kazanmışsan naber ? desen alırsın aga numarayı :D Siz burada kasılıyorsunuz ama kızlar da olayın farkında rahat olun hiç öyle basit numaralara gerek yok . Eğer zamanı geldiyse direk sorsan da dolaylı yollardan sorsan da farketmez alırsın numarayı .

Kısaca Adem abimizin yöntemleri iyidir ama çok klasikleşti artık . Birde bende sms yok sen arkadaşıma mesaj atar mısın diyip kendi numaranı da verebilirsin de kız bazen babasının numarasından mesaj atabiliyor(tecrübeyle sabittir tavsiye etmem ççç)

Cihad Varlı
15.05.2012, 21:30
O kız buraya gelecek !

Deniz Tosunoğlu
16.05.2012, 22:07
Kaptirdim onu... Benim sucum yoktu vallahi.. Fotograf bile cekilmisler birbiriyle, insana pis koyuyor... Cok kötüyüm beyler :(

mda61
16.05.2012, 22:11
Ben seni severim aslında da; düzenim bozulur diye korkuyorum..durduk yere başımıza saçma sapan bir aşk çıkar..sinemaya gitmeye, ele ele tutuşmaya falan kalkarız..işin yoksa; saçına bak, parfüm sık..küsmesi, barışması, ayılması, bayılması.ona baktın, bunu süzdün tafraları..hatta; eninde sonunda kaçınılmaz ayrılması..
Bu kadar ceremeye ne gerek var." Uzaktan seveyim seni uzaktan...
CAN YÜCEL

Doğru söze ne denir :)

Cihad Varlı
17.05.2012, 00:22
En büyük hatayı açılmakla yaptım . Uzaktan , içimden sevecektim aslında .

alfadog61
17.05.2012, 03:08
Kaptirdim onu... Benim sucum yoktu vallahi.. Fotograf bile cekilmisler birbiriyle, insana pis koyuyor... Cok kötüyüm beyler :(

Takma kafana usta ya Hollanda kiz kayniyor kaparsin bir sarisin :p

Alican Altunbaş
17.05.2012, 09:12
Arkadaşlar kapıldım dediğiniz insanlar bir süre sora önemsiz olmaya başlıyor.Benim nacizane tavsiyem hakettiğinden fazla değer vermeyeceksin en sağlıklı ilişki o şekilde oluyor.Aşkımı içimde yaşıyım demekle olmaz kendini yer bitirirsin başka bir faydası olmaz.. Aşkın için savaşacaksın ama olmuyorsa olmuyordur birazda kadere bırakmak lazım..

TAHSİN 61
17.05.2012, 11:50
Benim size tavsiyem eski usul görücü usulu diyorlar ya onun biraz daha modern versiyonu :)

TAHSİN 61
17.05.2012, 11:55

Telefon numaranı verirmisin ? Verirse Hayırlı olsun Vermezse daha isteme zaten..

Canberk
17.05.2012, 12:40
Ben seni severim aslında da; düzenim bozulur diye korkuyorum..durduk yere başımıza saçma sapan bir aşk çıkar..sinemaya gitmeye, ele ele tutuşmaya falan kalkarız..işin yoksa; saçına bak, parfüm sık..küsmesi, barışması, ayılması, bayılması.ona baktın, bunu süzdün tafraları..hatta; eninde sonunda kaçınılmaz ayrılması..
Bu kadar ceremeye ne gerek var." Uzaktan seveyim seni uzaktan...
CAN YÜCEL

Doğru söze ne denir :)

Sevdim bunu hemşerim :)

Mert Oğuzlu61
17.05.2012, 17:40

En büyük hatayı açılmakla yaptım . Uzaktan , içimden sevecektim aslında .

beyler hat trick olur mu acaba, haftaya bugün kıza açılacağım korkutuyorsunuz beni.

2 gol atmışız kendi kalemize, benim rakibe atmam lazım. ama sizi böyle görünce... üstte can yücel in lafları felan.

24-05-2012, bu tarihte oğuzluyu kaybedeceksiniz. yada forumu kapatıcam her taraf kalp felan banlamak zorunda kalacaksınız, umarım ikincisi olur :D

Canberk
18.05.2012, 00:46
Onu bunu bilmem ; bu dünyanın en boktan olayı seviyorken ayrılmaktır . Sebep ne olursa olsun sevdiğini bırakmayacaksın kardeşim . Sadece kendini kandırırsın , kendinii ...

Bekir
18.05.2012, 00:52
..................

Canberk
18.05.2012, 00:54
Havalar ısındı,yine bende kararsızlıklar başladı.

Ben bir kızdan hoşlanıyorum,ya hoşlandığım kız ya da çok yakın arkadaşı benden hoşlanıyor,orasını tam kavrayamadım.

Bu kızlar devamlı 2 kişi benim olduğum yerden geçiyorlar,resmen bakışlarıyla gel konuş diyorlar ama Ben hangisinin benden hoşlandığını anlayamadığım için hiçbir adım atamıyorum.

Kızlarla hiç muhabbetim yok ama hoşlanmadığım kızın arkadaşlarını tanıyorum,Kızları günde 3-4 kere yürürlerken görüyorum,bir mekanda falan karşılaşma imkanım yok.

Çok salakça bir soru olucak ama,kimseye duyurmadan,bu kızların hangisinin benden hoşlandığını nasıl öğrenebilirim?

Lan sen ne salak adamsın ya bu halde kahkaha attırdın bana ççç

Emirhan Makul
18.05.2012, 01:15
Bekir ne kadar çok talibin var arkadaş :),

Soruna gelince bence kızların hepsini karşına al ve " Arap soyundan geliyorum hepinizi alırım, mutlu mesut yaşarız, kabul ediyor musunuz" de, belli olmaz hoşlanıyorlarsa kabul ederler bence.

Bekir
18.05.2012, 01:22
Aslında pek talibim yok,olsa da pek umursamam.

Hep hayırlısıyla kendiliğinden olur dedim,hiç adım atmadım,bu sefer harbi kendiliğinden olucak gibi.

Şimdi bunu başlığa yazdım,sonra Face açtım Canberkle konuşmak için bir de ne göreyim kız bana,mrb face kullanmıyorum eklediğini tesadufen gordum diye mesaj atmış.

Ben dün telefondan kızın profile bakarken,yanlışlıkla eklemişim,gerçekten yanlışlıkla ekledim,yani yine ben adım atmamış oldum :)

İlerleyen zamanlarda gelişmeleri anlatırım.

Deniz Tosunoğlu
18.05.2012, 16:20
beyler hat trick olur mu acaba, haftaya bugün kıza açılacağım korkutuyorsunuz beni.

2 gol atmışız kendi kalemize, benim rakibe atmam lazım. ama sizi böyle görünce... üstte can yücel in lafları felan.

24-05-2012, bu tarihte oğuzluyu kaybedeceksiniz. yada forumu kapatıcam her taraf kalp felan banlamak zorunda kalacaksınız, umarım ikincisi olur :D

Yok kardes, korkma. Kiza acil, ama yanlis kiza acilma.. Benim en büyük hatam buydu. Onu baska birisiyle görmek insana feci koyuyor.. Kac aydir beraber egleniyorduk, gülüyorduk falan. Sonrada serserinin teki bu kiza asik oluyor, kizda buna inanip onla flört ediyor.. Avrupada'ki Türk kizlara güvenim kalmadi artik :)

Cihad Varlı
19.05.2012, 00:24
Peşinde koşmuyorum artık , rahat bıraktım .
Gelsin diye de her gün dua ediyorum .

Ceyhun Öncü
19.05.2012, 13:02
Benim size tavsiyem eski usul görücü usulu diyorlar ya onun biraz daha modern versiyonu :)

Messengerden mi isteyelim kizi?

Soner Albayrak
19.05.2012, 16:44
2 sene boyunca ondan bir tek olumlu yanıt almadan devamlı onu sevdim. O gitti bir başkası ile beraber oldu. Ben üzüldüğümle kaldım. Olmuyorsa cidden zorlamayacaksın arkadaş. Böyle bir olaydan sonra insan artık sevmeye de korkuyor birisini. Neden sevdiklerimiz hep terkeder bizi?

Cihad Varlı
20.05.2012, 00:25
Bir sorum olacak ;

- Kız rahat mı bırakılmalı , yoksa peşinden mi koşulmalı ?

Canberk
20.05.2012, 00:33
Kardeşim ne garip sorular geliyor senden de :cool:

Kızı rahat bıraksan senden sıkılır hiç ilgilenmiyor ne yaptığımı takmıyor diye . Peşinden koşsan da ayrı şımarır seni filan umursamamaya başlar .

Falan filan işte

.....
20.05.2012, 00:36
Bir sorum olacak ;

- Kız rahat mı bırakılmalı , yoksa peşinden mi koşulmalı ?

Peşinden koşarsan bir tarafları kalkar ve seni küçük görmeye başlar.

Rahat bırakırsan genellikle seni değerli bulur.

Tecrübeyle sabit :)

Cihad Varlı
20.05.2012, 00:43
Kardeşim ne garip sorular geliyor senden de :cool:

Kızı rahat bıraksan senden sıkılır hiç ilgilenmiyor ne yaptığımı takmıyor diye . Peşinden koşsan da ayrı şımarır seni filan umursamamaya başlar .

Falan filan işte

Ne var oğlum , zor durumdayız ne yapalım ? :)

Peşinden koşarsan bir tarafları kalkar ve seni küçük görmeye başlar.

Rahat bırakırsan genellikle seni değerli bulur.

Tecrübeyle sabit :)

Teşekkürler Ömer abi , bende böyle düşünüyorum . Başkalarından duydukça rahatlıyorum , böyle davranmakta haklı olduğum konusunda . :)

Canberk
20.05.2012, 01:30
Rahat bırakmaaaaaaa ...

.....
20.05.2012, 01:47
Kızların çoğuna ne kadar sevgini gösterirsen o kadar seni küçük görürler ve peşinden koşmanı isterler. Buna izin vermeyeceksin.

En azından normal seviyede olmalı. Fazla peşinde dolaşıp değerini arttırmayacaksın.

Cihad Varlı
20.05.2012, 01:52
Canberk beni başlıktan ve aşktan soğuttun oğlum , bu kadar isteksizce cevap verilmez arkadaş . :)

* Ömer abi teşekkürler .

Ahmet Demir
20.05.2012, 01:59
o kişiye senin için vazgeçilmez biri olduğunu hissettirdiğin an, geçmiş olsun :)

en önemlisi, kimsenin kimse için vazgeçilmez olmadığını bilmek aslında.

.....
20.05.2012, 02:07
Canberk beni başlıktan ve aşktan soğuttun oğlum , bu kadar isteksizce cevap verilmez arkadaş . :)

* Ömer abi teşekkürler .

Ne demek Cihat'ım.

:)

.....
20.05.2012, 02:09
o kişiye senin için vazgeçilmez biri olduğunu hissettirdiğin an, geçmiş olsun :)

Çok doğru dedin Ahmet.

Daha yeni çıkan sevgililer birbirlerine seni seviyorum sensiz yaşayamam sen benim vazgeçilmezimsin tarzında şeyler söylüyorlar. Sonra ayrılınca hiçte öyle olmadığını anlıyorlar.

Gerek yok böyle yapmacık şeylere.

Kendin olacaksın en önemlisi. Herkeste bir özentilik var. Bakalım bu nereye kadar gidecek.

Canberk
20.05.2012, 02:18

He şöyle kardeşim konuş konuşta bu Cihat arkadaş da duysun ... Beni bir sen birde kızlar anlıyor ama bu Cihat gibileri anlamıyor işte :D

Recep Alkan
20.05.2012, 02:33
Kumaş pantolunun bitip, kot pantolonun başladığı, beyaz havlu çorapların rafa kaldırılmaya başladığı, pantolon altına siyah çorapların giyilmeye başlandığı, gömleklerin altında parlayan beyaz penyelerin yerini siyah tişörtlere bıraktığı zamanlarda en hareketli yıllarım geçti gitti.

İşte kız durumları da bu zamanlarda öyle idi, yalan yok, çok kızın peşinden çok ve gereksiz koştum, olmayanlar için ağladığımı bilirim.
Şimdi dönüp bakıyorum hiçbirisi için değmezmiş. Uğraşmaya da ağlamaya da.

Aşkta, sevmek de çok güzel duygular. Ama;

Hep sen koşup sen olsun dersen, ya hiç olmaz, ya uzun sürmez.

İşte bu nedenle bırakacaksın kendi haline, gerekiyorsa arkadaş gibi başlayacak, gerekiyorsa şimdilerin tabiri ile Kanka gibi. Belki de iki aşık gibi.

Ama sıkmayacaksın, boğmayacaksın, sıkıştırmayacaksın, tek taraflı olmayacaksın.

En önemlisi dürüst olacaksın.

Ben yarıo görücü usulü, yarı diğer türlü bir şekilde evlendim. Eşimle tanıştırıldım, sonrasında 8 ay birbirimizi tanımak için fırsat istedik.

İster inanın ister inanmayın, eşime kendim ile ilgili söylediğim ilk 3 şey;

- Hayatım Trabzonspor
- Ayaklarım çok kokar,
- Burnumdan koku ve nefes alamıyorum.

Temmuz 7 de evleneli 2 yıl olacak. Daha bir kere olsun yukarıda ki maddelerden şikayetçi olduğunu duymadım.
Sevmek başkadır, sevmek koşulsuz boyun eğmek, sorgusuz ona bağlanmaktır.

Zorlamayın, sadece sevin, olmuyorsa üzerine gitmeyin.

Belki Kro lafı gibi olacak ama,

bir gülün peşinden koşarken, ezdiğimiz papatyaları göremiyoruz bazen.

Hayırlı Geceler...

Hüdai Pervaneli
20.05.2012, 02:36
Recep Abi Herseyi Söylemissin:) Bize laf kalmamais bravo abi:)

Cihad Varlı
20.05.2012, 02:39
Recep abi..
Eyvallah abi , çok sağ ol , ilaç gibi geldi .

Recep Alkan
20.05.2012, 02:43
Yok, yanlış anlaşılmasın gönül adamı falan değilimdir. Eşime daha Seni Seviyorum dediğimi bilmem, ama bilir ki severim, hemde kendimden çok.

Bu konuda çok yanlış yapan birisi olarak sadece söylemek istedim.

Eğer bir kıza birşey hissediyorsanız beklemeyin. bekledikçe kazanamazsınız ve karşınızdakinin cevabını asla bilemezsiniz.

Yaptığınız ayıp da yanlış da değil. Kaybetmekten de korkmayın. Çünkü ona açılmadığınız hiçbir gün kazanmış sayılmazsınız.

Cia_henry.14 kardeşim, telefonunu istemeyi dert etme, sen onun gönlüne talip olmuşsun, telefon nedir ki ?

Canberk
20.05.2012, 02:47
Recep abi kırdın geçirdin vallahi helal olsun ağzına sağlık

Recep Alkan
20.05.2012, 03:00
Canberk,

Daha çok yaşlanmadım, doğrudur, ama bazı kardeşlerimize göre yaşlı ve tecrübeli sayılırım.

Az da olsa yardımcı olalım dedim...

Tolga
20.05.2012, 06:14
Aynen Recep Abi'nin dediklerine katılıyorum :D Açılın, ve korkmayın.Çünkü platonik yaşanılan her aşk, aptallıktır.

Cihad Varlı
20.05.2012, 06:32
Necip Fazıl'ın bu konu ile yani açılmakla ilgili çok iyi bir sözü var .

* Sevdiğine sevdiğini söylememek , başkalarına fırsat vermek demektir .

Soner Albayrak
20.05.2012, 17:37
bırak gitsin dönerse daha uzağa fırlatırsın.

Soner Albayrak
20.05.2012, 19:55
Recep abi ye bende katılıyorum. Açılın hiç gecikmeden hoşlandığınız veya sevdiğiniz kişiye baktınız ki olumsuz yanıt verdi. O zaman hiç uzatmayın uzaklaşın gidin. Kimse vazgeçilmez değildir çünkü.

Onur Şeref
20.05.2012, 21:53
One night stand!

cakalkerem
20.05.2012, 22:00
One night stand!

güzeldi.....

Deniz Tosunoğlu
23.05.2012, 23:33
Af edersiniz ama söylemem gerek:

Ask bir poktur.. Yemeyen yoktur..

Cihad Varlı
24.05.2012, 00:59
Yüz yüze görüşme bir anlamda buluşma teklifimi kabul etmedi ve memleketine , 3 aylık tatile gitti..

Recep Alkan
24.05.2012, 01:44
Cihat önünde ki maçlara bak.

Kaybedilmiş birşey yok. Ne kadar seversen sev, unutuluyor.

Akıllıca olanı çabuk unutmak...

esra61
25.05.2012, 22:37
recep abi güzel yazmışsın....

Cihad Varlı
25.05.2012, 23:20
Anlatmak isteyip bir türlü anlatamadığım o kadar çok şey var ki . Her gün onu unutacağım diyerek uyanıp , her seferinde daha fazla bağlanıyorum ona . Neredeyse 8 ay oldu her şey aynı .

Deniz Tosunoğlu
25.05.2012, 23:28
edittttttttttttttttttttttttt

Bekir
26.05.2012, 00:52
Kızla face sayesinde muhabbeti baya ilerlettim ama kız baya baya dengesiz,biraz taviz verdigim gibi hemen ters davranmaya baslıyo,ben de ters konusmaya baslayınca bu sefer yumusuyo.

Hep benim yazmamı bekliyo ama bi gun yazmasam ertesi gun kendi yazıyo.

Simdi ben buna hergun yazsam sogur benden,yazmasam ilgisizim diye trip yapar,ortada kaldım

Bulaştık bi deliye bakalım ne olucak.

Canberk
26.05.2012, 00:58
Ulan şu başlıkta adını görünce giresim kaçıyor kanka yemin ediyorum bu böyle ya . Sen bu işin üstesinden gelmezsen ben de daha bir şey bilmiyorum arkadaş hadi bakalım her şey iyi gidiyor sen devam et

Bekir
26.05.2012, 01:07
Yok panpa kiz oyle boyle degil,kız olmasini benden cok istiyo ama tuhaf tuhaf cevaplar veriyo,bazen bildigin annesine isyan edem ergen modunda bazen ilkokula yeni baslamis cocuk gibi nerdeyim ben modunda,bazen de sanki her saniye onla konusmamı ister gibi.

Deniz Tosunoğlu
26.05.2012, 01:11
Kızla face sayesinde muhabbeti baya ilerlettim ama kız baya baya dengesiz,biraz taviz verdigim gibi hemen ters davranmaya baslıyo,ben de ters konusmaya baslayınca bu sefer yumusuyo.

Hep benim yazmamı bekliyo ama bi gun yazmasam ertesi gun kendi yazıyo.

Simdi ben buna hergun yazsam sogur benden,yazmasam ilgisizim diye trip yapar,ortada kaldım

Bulaştık bi deliye bakalım ne olucak.

editttttttttttttttt

Bekir
26.05.2012, 01:18
Yarın yazarım zaten bugun zor dayandim:)

Cihad Varlı
26.05.2012, 01:29
Bizde günlerdir bekliyoruz ki kız bize yazsın..

Deniz Tosunoğlu
26.05.2012, 01:31
Bizde günlerdir bekliyoruz ki kız bize yazsın..

edittttttttttttttttt

Cihad Varlı
26.05.2012, 01:37
Ona 2-3 kez sarki armagan et. De ki; ''su sarkiyi dinliyordum, aklima geldin'' Yollar sana mesaj kardesim :)

Yok abi çok zor . Kız arkadaş kalalım diyor , bende arkadaş gibi konuşmak zorunda kalıyorum . Şarkı falan armağan etsem olmaz . En iyisi kendi haline bırakmak herhalde .

SAFA
26.05.2012, 02:12
Siz siz olun her zaman yüz yüze konuşmayı tercih edin ve ağzınız biraz laf yapsın , çok iş görür :)

Armağan Dere
26.05.2012, 02:16
Gençliğine güvenme Yıllar Alıp Gidecek!!!!!!

KüçükGolcü10
26.05.2012, 04:49
Şu anda bir tane kızdan hoşlanıyorum, gayet eli yüzü düzgün güzel bir kız. Hemşire hem de.. Hastanede çalıştığımdan dolayı, kendisini sıkça görüyorum..Açıkcası o da bakıyor bana.. Ne görsem göz göze geliyoruz.. Sadece göz teması.. Bende de öyle bir utangaçlık vardır ki, gidip kolay kolay söyleyemem, derdimi anlatamam.. Bilmiyorum ne yapacağım..

Söylemek lazım aslında.. hay Allah :) Ya kız başkasını seviyorsa, ya da nişanlısı veya erkek arkadaşı varsa.. ee bunlar hep bir soru şuan da.. Ne diyim gidip.. Evli misin bekar mı, yooooosaa dul mu :P

Yok ya zamana bırakmak lazım:D

Adem Erdoğan
26.05.2012, 08:09
Yok abi çok zor . Kız arkadaş kalalım diyor , bende arkadaş gibi konuşmak zorunda kalıyorum . Şarkı falan armağan etsem olmaz . En iyisi kendi haline bırakmak herhalde .

Sami ‏@DuzAdam_Sami
Hatun ayrılırken "Arkadaş kalalım" dedi. Halı sahada kaleci mi yapayım, okeyde 4. mü yapayım bunu? Şahine binip piyasa mı yapalım m..k..

Bekir
26.05.2012, 11:11
Şu anda bir tane kızdan hoşlanıyorum, gayet eli yüzü düzgün güzel bir kız. Hemşire hem de.. Hastanede çalıştığımdan dolayı, kendisini sıkça görüyorum..Açıkcası o da bakıyor bana.. Ne görsem göz göze geliyoruz.. Sadece göz teması.. Bende de öyle bir utangaçlık vardır ki, gidip kolay kolay söyleyemem, derdimi anlatamam.. Bilmiyorum ne yapacağım..

Söylemek lazım aslında.. hay Allah :) Ya kız başkasını seviyorsa, ya da nişanlısı veya erkek arkadaşı varsa.. ee bunlar hep bir soru şuan da.. Ne diyim gidip.. Evli misin bekar mı, yooooosaa dul mu :P

Yok ya zamana bırakmak lazım:D

Fazla uzun zamana bırakırsan kızı degil ilerde cocuklarını seversin.

Zamana bırakmak anlamsız ilerde sen yine aynı sen olucaksın ve yine utangac olarak kızı sadece uzaklardan seyredeceksin,oysa tanısmak icin bir suru yol var,mesela ben bi ayılık yaparak direk kıza sen neden bana bakıyosun dedim ve simdi muhabbetimiz ilerledi en azından bi umudum var.

Utangaclık diye bir sey yok aslında her insan egolarını yendikten sonra her seyi yapar,dunyanın kendi etrafınızda donmedigini ve kızdan ters cevap almanın dunyanın sonu olmadigini kafana işle ve bir adım at.

Hee benim gibi sacmasapan bi yolla tanısma tabi.

Hüdai Pervaneli
26.05.2012, 11:33
Sakin Ama Sakin Acilacaginiz Kizi Bekletmeyin ne kadar erken okadar iyi

Mert67
26.05.2012, 11:44
Fazla uzun zamana bırakırsan kızı degil ilerde cocuklarını seversin.

Zamana bırakmak anlamsız ilerde sen yine aynı sen olucaksın ve yine utangac olarak kızı sadece uzaklardan seyredeceksin,oysa tanısmak icin bir suru yol var,mesela ben bi ayılık yaparak direk kıza sen neden bana bakıyosun dedim ve simdi muhabbetimiz ilerledi en azından bi umudum var.

Utangaclık diye bir sey yok aslında her insan egolarını yendikten sonra her seyi yapar,dunyanın kendi etrafınızda donmedigini ve kızdan ters cevap almanın dunyanın sonu olmadigini kafana işle ve bir adım at.

Hee benim gibi sacmasapan bi yolla tanısma tabi.

Bekir, bu cümleden sonra kız ile muhabbeti ilerletebildiysen o kız sana kesin aşık. :)

Ömer Faruk61
26.05.2012, 12:48
Sami ‏@DuzAdam_Sami
Hatun ayrılırken "Arkadaş kalalım" dedi. Halı sahada kaleci mi yapayım, okeyde 4. mü yapayım bunu? Şahine binip piyasa mı yapalım m..k..

Bombaymış :D

Onur Şeref
26.05.2012, 13:47
Gençler şaşırdınız mı? One night stand iyidir ne aşkı meşki .

(Aşık olmak istiyorum lan manitam olsun benimde.)

Hüdai Pervaneli
26.05.2012, 13:49
Gençler şaşırdınız mı? One night stand iyidir ne aşkı meşki .

Vahh Vahh Vahhhh

Royal Heart
26.05.2012, 14:05
Bu başlık yeterli ilgiyi görmüyor. :D

inception61
26.05.2012, 14:31
SİZİ seviyorum kızlar hemde hepinizi:D

Armağan Dere
26.05.2012, 15:58
PİS zenciler
aşkımı süpürmüşler:)

Canberk
27.05.2012, 01:06
Sami ‏@DuzAdam_Sami

Arkadaş kalalım dedikten sonra kızı aradım gece 11-12 maç var kaledesin gol yersen ebeni ... dedim mutluyuz vardı birde :D

Bekir, bu cümleden sonra kız ile muhabbeti ilerletebildiysen o kız sana kesin aşık. :)

Bende öğrenince senden adam olmaz olum demiştim Bekir'e ama kızın boş olmadığı belli :D

Gençler şaşırdınız mı? One night stand iyidir ne aşkı meşki amk.

Küfür etme lan :D

TAHSİN 61
29.05.2012, 11:43
Sonda söyliceğiniz şeyleri başta söyleyin elbet faydasını göreceksiniz büyük sıkıntılardan sonra Allahın emri ve Peyganberin kavliyle bu pazar istiyorum kızı :D

izzet
29.05.2012, 13:18
kBKVJVoJWwM

1:15 :(

Emirhan Makul
29.05.2012, 13:29
gRSu03g8eWA

izzet
29.05.2012, 13:40
bende ahirete kestim bileti :(

Emirhan Makul
29.05.2012, 13:57
Hayata dön artık izzet boşver bu işleri.

Canberk
29.05.2012, 20:33
2 gün başlığa girmedik ne hale gelmiş silin şunları şuradan ya :confused:

Dursun Kaplan
31.05.2012, 22:38
Seviyorum ulan !

ZHVhaC0VaBc

Cihad Varlı
31.05.2012, 22:47
Tam başlığa girip bir şeyler yazacaktım , çok geride kaldı çünkü başlık . Dursun abi halletmiş zaten . Eyvallah abi.. :)

Ceyhun Öncü
01.06.2012, 06:16
Ask? Bilmiyorum
Bi kac yil önce oldum, veya oldugumu sandim. Bilmiyorum.
Sanki insanin icinde bir ates olur yanar durur. Tam bitti dersin, ummadigin anda görürsün
Ve o ates daha kor yanar adamin icinde.

Ask? Bir yandan zamaninda asik oldugun kisiyi unutmak istersin, bir yandan sana aski hatirlatan "o" acidir. Sürekli birini sevebilen, asik olabilen biri degilim. Acik konusmak gerekirse kiz ayarlamak, manita yapmak gibi bir sorunum hic olmadi. Belkide en büyük sucum cok kalp kirmamdir.

Galiba su son bi kac yilda acimasiz oldum, karsimdaki insan diz cöküp agladigi zaman icimden bsg diyesim geldi, sevmeyi asik olmayi unuttum, ariyormuyum? Galiba evet, o samimiyeti, birine ayit olma hissi özel birsey galiba, bilemiyorum..

Tolga
01.06.2012, 13:18
Piyyyyyyyyy :D Ağlama duvarı yapmışınız burayı.Merak ettim, bu başlıkta hiç sevdiği kızla güzel anılarını paylaşan oldu mu ? Başlığa her giren acı çekiyor sanki :D

Ceyhun Öncü
01.06.2012, 19:45
Piyyyyyyyyy :D Ağlama duvarı yapmışınız burayı.Merak ettim, bu başlıkta hiç sevdiği kızla güzel anılarını paylaşan oldu mu ? Başlığa her giren acı çekiyor sanki :D

Edittrrrrrrrrtttttt

Canberk
01.06.2012, 20:41
Ceyhun o mesajını editle gözünü seveyim editle . Gelince görmesin

Cihad Varlı
03.06.2012, 03:13
Seven çeker acıyı .
Sevmeyen ne bilsin ?
Bana aşktan söz etme..
Sevmek kim , sen kimsin.. !

Canberk
03.06.2012, 03:28
Doğum günün kutlu olsun Cihat :D

Bende Nazım Hikmet der ve giderim ...

‎Çok solcu tanıdım ama hiçbiri senin ki kadar kalıcı devrim yapmadı solumda

Cihad Varlı
03.06.2012, 03:31
Doğum günün kutlu olsun Cihat :D

Eyvallah kanka , teşekkürler .

Ahmet Başkaya
03.06.2012, 12:11
Sanılan kadar kötü değil aşk :) Yapmayın , etmeyin .

Önemli olan aşkı acısıyla kabullenebilmek .

Tolga
03.06.2012, 12:32
Edittrrrrrrrrtttttt

Ceyhun o mesajını editle gözünü seveyim editle . Gelince görmesin

Mevzu neydi ?

Ceyhun Öncü
04.06.2012, 02:32
Mevzu neydi ?

Mevzu derin
61

Canberk
04.06.2012, 12:58
Ben sana anlatırım bir ara Tolga :)

mda61
04.06.2012, 13:36
İnsanın beyaz gömlek üzerindeki ufacık siyah lekeyi görmek gibi bir huyu olduğu için aşka bu kadar lanet ediyoruz. Oysa, onu ilk gördüğünüz zamanki hislerinizi hatırlayın, o kalp çarpıntılarını, karşısında dizinizin nasıl titrediğini hatırlayın. Bunlar az şey değil uşaklar, sevmek kötü bir bir şey hiç değil. Acı çekmek de var sonunda, haklısınız ama öleceğiz diye yaşamayalım mı ? :) Sevin kardeşlerim, sevin.

Soner Albayrak
05.06.2012, 14:08

Arkadaş kalalımın kibarcası nedir hiç düşündün mü kardeşim? Kızlar bu gibi durumlarda karşı tarafı kırmamak için ve sırf kendi vicdanlarını düşündükleri için bazı şeyleri üstü kapalı söylerler.

Arkadaş kalalımın kibarcası sen benim hoşlancam birisi değilsin, seninle olmaz. Seni istemiyorum hayatımda demektir. Son yazdığım zamanla gerçekleşecek bir hadise hiç birşey eskisi gibi olmayacak aranız açılacak zamanla araya soğukluk girecek ve sen onun hayatından çıkmış olacaksın. Bence hiç ümitlenme. Ben senin yerinde olsam şu saatten sonra onunla konuşmam bile. Zaten niyeti varsa kendi gelir.

Alika87
05.06.2012, 16:25
One night stand!

su ONS cok b.ktan birsey :D

Cihad Varlı
05.06.2012, 19:24
Arkadaş kalalımın kibarcası nedir hiç düşündün mü kardeşim? Kızlar bu gibi durumlarda karşı tarafı kırmamak için ve sırf kendi vicdanlarını düşündükleri için bazı şeyleri üstü kapalı söylerler.

Arkadaş kalalımın kibarcası sen benim hoşlancam birisi değilsin, seninle olmaz. Seni istemiyorum hayatımda demektir. Son yazdığım zamanla gerçekleşecek bir hadise hiç birşey eskisi gibi olmayacak aranız açılacak zamanla araya soğukluk girecek ve sen onun hayatından çıkmış olacaksın. Bence hiç ümitlenme. Ben senin yerinde olsam şu saatten sonra onunla konuşmam bile. Zaten niyeti varsa kendi gelir.

Şamarladın beni abi resmen .
Ama haklısın galiba .
Kesip atamadığım da bir gerçek , nasıl yapacağım ki şimdi ?

Soner Albayrak
05.06.2012, 19:48
Şamarladın beni abi resmen .
Ama haklısın galiba .
Kesip atamadığım da bir gerçek , nasıl yapacağım ki şimdi ?

Biraz sert oldu kusura bakma kardeşim ama ben senin yorumlarından gördüğümü söylüyorum.

Seninkine benzer bi olayı ben 2 sene boyunca yaşamış ve sevdiği insanın bir başkasıyla olmasını kabullenme sürecini yaşayan bu insan birazdan tavsiye verecek sana :)

Sen elinden geleni yaptıysan zorlamıycaksın bazı şeyleri. Uzatmıycaksın yani olumsuz bi cevap mı aldın ilk seferde eyvallah deyip çekilceksin kenara. Hep bi ümit hep bi ümit dersen kendini mahvedersin.

O sana sonuçta ümit vermedi üzülecek bişey yok ortada. Sakın ola o kişiyi hayatında olmazsa olmaza çevirme yine sen kaybedersin.

Biliyorum seviyorsun o kişiyi ama Allah aşkına o kişiye haddinden fazla değer vermemeye çalış. İnsan hak ettiğinden fazla değerin kendine verildiğini görürse afallıyor bu karşı tarafa olumsuz şekilde yansıyor.

Benden sana söylemesi bağlanmamaya çalış rölantide takıl az hep onun istediği olmasın biraz olayı kendi lehine çevir. Cidden karşı tarafı takmayınca ilgilenmeyince bu karşı tarafın hoşuna gidiyor ve seni daha çekici kılıyor. Eğer herşey bitsin dersen tamamen onunla muhabbetini kes yol yakınken daha fazla üzülmeden ;) Eğer biraz olsun seninle iligli içinde his varsa kendini belli edecektir zaten.

Cihad Varlı
05.06.2012, 20:00
Soner abi öneriler için çok teşekkürler .
Kafamda ki sorulara güzel cevaplar verdin abi , tekrar teşekkürler .

Bekir
06.06.2012, 00:48

Ben de buna benzer bir şey yaşıyorum ama benim durum baya karışık.

Kızla 1 hafta kadar konuştuk daha sonra niyetimi belli edince arkadaş kalalım dedi,madem arkadaş kalıcaktın 1 hafta neden konuştun diyorum,muhabbetin iyiydi ben de bir şeyler olsun istiyordum ama olmadı diyor.

Ben arkadaş kalmak istemiyorum,hiç konuşmayalım dedim,kız illa arkadaş olarak konuşmak istiyor,kızın en yakın arkadaşı da benle arkadaş oldu onla da bu konuları konuşuyoruz,kız sevgili işine pek yanaşmayan bi tip diyor.

Ne biçim iş anlayamadım.

kalkanbalığı
06.06.2012, 10:27

Kızla 1 hafta kadar konuştuk daha sonra niyetimi belli edince arkadaş kalalım dedi,madem arkadaş kalıcaktın 1 hafta neden konuştun diyorum,muhabbetin iyiydi ben de bir şeyler olsun istiyordum ama olmadı diyor.

Ben arkadaş kalmak istemiyorum,hiç konuşmayalım dedim,kız illa arkadaş olarak konuşmak istiyor,kızın en yakın arkadaşı da benle arkadaş oldu onla da bu konuları konuşuyoruz,kız sevgili işine pek yanaşmayan bi tip diyor.

Ne biçim iş anlayamadım.

Bazı kızlar çıkmak ilişki adı altında yaşamak istemezler.... Sadece yaşamak için yaşarlar.... Bu biraz da erkeğin egemenliği altına girmek istemediklerinden kaynaklanır... Arkadaş gibi takıl sıkıntı yok:o

Hüdai Pervaneli
06.06.2012, 11:33

Ne biçim iş anlayamadım.
Kadinlari Anlamak Atomu parcalamakla Es deger

İnfantino
06.06.2012, 12:43
editt yanlış yer :)

Ümit Küçük
07.06.2012, 01:59
Kadinlari Anlamak Atomu parcalamakla Es deger

bir fizikçi olarak söyleyebilirim ki atomu parçalamak daha kolay......

Cihad Varlı
07.06.2012, 02:06
Sadece kadınları anlamak değil zor olan . Genel anlamda insanoğlunu anlamak çok zor bence . Ben dahil herkes çok dengesiz tavırlar sergileyebiliyor ve bu çok normalmiş gibi devam ediyor hayatına çoğu zaman . O yüzden kimseyi takmayacaksın hayatında ve kendin için yaşayacaksın . Kimseye gerektiğinden fazla değer vermeyeceksin , kendine değer vereceksin sadece . Bir filmde izlemiştim , adam hayatın acımasızlığına ve düzenin bozukluğuna isyan ederek kendisiyle evlenmeye karar veriyor psikolojik dünyasında . Böyle yapacaksın aslında , bir anlamda kendinle evleneceksin . İnsanları mutlu etmek yerine kendini mutlu edeceksin . Çünkü hayat kısa ve üzülmeye değmeyecek kadar çabuk geçiyor zaman . Siz siz olun kimseye ederinden fazla değer vermeyin ,öküze kravat takmanın alemi yok .

Hüdai Pervaneli
07.06.2012, 13:27
Burda Sadece Erkekler Ask acisi cekkiyor gibi :) Sürekli erkekler burda:)
Allaha Sukur O Zor günler Gecti gitti:)

DNA-TS
07.06.2012, 16:31
şey ( g.t ) bile 2 parça ben hala yalnızım :)

Erdogan
07.06.2012, 16:56
Ask = Mantik mod off

Sacit
09.06.2012, 16:54
Dokunsalar ağlarım...

Koray
09.06.2012, 17:16
Ben farkı yerden gireyim can'lar.

Şunu bilirim kavgasız aşk hiç zevk vermiyor.

Bizimki önceden her dediğimi her yaptığımı onaylıyordu mantıken güzel ama bi yerden sonra bayıyor, en sonunda dedim ki bak kızım böyle sarmıyor arada bişeylere karşı çıkta tartışalım nedir her dediğimi her yaptığımı onaylıyorsun.

Tabi bizimki durumu biraz abarttı haftanın 3 günü kesin kavga ediyoruz ama olsun gayet mutluyuz.

Adem Erdoğan
09.06.2012, 22:40

Bizimki önceden her dediğimi her yaptığımı onaylıyordu mantıken güzel ama bi yerden sonra bayıyor, en sonunda dedim ki bak kızım böyle sarmıyor arada bişeylere karşı çıkta tartışalım nedir her dediğimi her yaptığımı onaylıyorsun.

Tabi bizimki durumu biraz abarttı haftanın 3 günü kesin kavga ediyoruz ama olsun gayet mutluyuz.

Bolaşıklık kanına işlemiş olm; sükunet sana yaramıyor. :D

diyerekten 461'de yerimizi alalım..

Murat GENEL
10.06.2012, 00:39
Bugun Hamamizade Kultur Merkezinde bir davetteydim..bi hatun geldi direk dikkatimi cekti zaten..boyle bir guzellik olamaz salonda otururken yol falan verdik iste..geldi bi onumde caprazima oturdu..hani bi bakiyorum valla artik istemdisi yani..oda bakiyor arada..oyle kisa kalmak zorundaydim ciktim..ama seni bulacagim ey kumral yesil gozlu..

Ahmet Demir
10.06.2012, 01:14
konu gönül ilişkileri olunca tecrübelerin, başkalarından duydukların gördüklerin hep manasız kalıyor.
olacakları bitecekleri biliyorsun çünkü tecrübe etmişsin ama yine yaşıyorsun, bile bile.

SEDAT
10.06.2012, 01:16

* Şimdi bunlara inanan oldu mu merak ediyorum :D Burda roller kesinlikle farklıdır. Herşeye Koray tamam, emrin olur demiyorsa bende bişey bilmiyorum ççç

Hüdai Pervaneli
10.06.2012, 05:05
Suan Iliskisi Olanlar icin Sorularim var acaba yanitlarsalar sevinirim:)
Gece eve Gec gelmenize Karisiyorlarmi ?
Disari Cikmaniza Surat asip trip yapiyolar mi ?

Alika87
10.06.2012, 05:13

evet...nereye? kiminle? kaca kadar?? bu sorulara tatmin edici cevaplar veremiyorsam yandim :D

Hüdai Pervaneli
10.06.2012, 06:38
evet...nereye? kiminle? kaca kadar?? bu sorulara tatmin edici cevaplar veremiyorsam yandim :D
:) En Sinir oldugum Sorular
Peki Siz böyle sorular yapiyormusunuz ?
Allahdan Sabah da eve gelse Karisanim Olmuyor

Alika87
10.06.2012, 15:28
:) En Sinir oldugum Sorular
Peki Siz böyle sorular yapiyormusunuz ?
Allahdan Sabah da eve gelse Karisanim Olmuyor

bende sorarim, sormasam da olur, ama mecburen soracaksin, baska cikar yolun yok, cevaplarina evet derim, is biter, öyle yok sen suraya yada buraya gidemezsin demem asla.
Bende sabah eve geldigimde bana karisan olmuyon, cünkü o coktan yatmis oluyor, stres gitmeden önce :D

Onur Şeref
11.06.2012, 01:21
Yeni bir macera başlayacak sanırım.

Ahmet Demir
11.06.2012, 02:57

hadi hayırlısı :)

Canberk
11.06.2012, 03:26
* Şimdi bunlara inanan oldu mu merak ediyorum :D Burda roller kesinlikle farklıdır. Herşeye Koray tamam, emrin olur demiyorsa bende bişey bilmiyorum ççç

Kavgada söylenmez :p

Hadi hayırlısı kardeşim

mda61
11.06.2012, 10:21

Kardeşim, o sizin aranızdaki diyaloga bağlı. Ben kimsenin ne ettiğine, nereye gittiğine karışmam. O da bana karışmaz böylece. Güven duymamam için bir sebep varsa zaten beraber olmam o kişiyle.

Koray
11.06.2012, 15:03

Ben mi, askerde bile Üsteğmen'den aşağısına emredersin demedim :cool::cool:

SEDAT
11.06.2012, 15:25
Ben mi, askerde bile Üsteğmen'den aşağısına emredersin demedim :cool::cool:

* General'e kafa atan tayfadansın o zaman sen :D ççç

Emirhan Makul
11.06.2012, 15:27
Büyük lokma ye büyük laf etma demişler :D Habule yazayım bir kenarada dursun :D

Kubilay ŞAHİN
11.06.2012, 19:27
Büyük lokma ye büyük laf etma demişler :D Habule yazayım bir kenarada dursun :D

Ey gidi yalan dünya..

Koray
11.06.2012, 22:37
* General'e kafa atan tayfadansın o zaman sen :D ççç

Sen rüyanda Generallere çok kafa attın herhalde.:D

Generale kafa atacağına kafana sık daha az eziyet çekersin öteki dünya hariç tabi. ççç

Koray
11.06.2012, 22:40
Ayrıca lütfen başlığı sabote etmeyelim bu topik aşıkların fikir alış verişinde bulunduğu bi başlık lütfen yani.

Hüdai Pervaneli
11.06.2012, 22:45
Kardeşim, o sizin aranızdaki diyaloga bağlı. Ben kimsenin ne ettiğine, nereye gittiğine karışmam. O da bana karışmaz böylece. Güven duymamam için bir sebep varsa zaten beraber olmam o kişiyle.
Önceden ben karismayinca O bana yinede karisiyordu

TS_2011_TR
11.06.2012, 23:10
hangi ülke hatirlamiyorum ama o ülkede Asik olmak resmi olarak bir hastalik olarak görülüyor.

Mert Oğuzlu61
12.06.2012, 02:09
an itibariyle kaleciyi geçtim kale bomboş, beni rahatsız eden hiçbir oyuncu yok gole gidiyorum.......

kaçırırsam şampiyonluk kaçacak. peki kaçırır mıyım ? bakalım ne olacak.

Canberk
12.06.2012, 02:10
Artık hallet lan şu işi yemin ediyorum ben streslendim senin bu hallerine yeter ya

Mert Oğuzlu61
12.06.2012, 21:22
an itibariyle kaleciyi geçtim kale bomboş, beni rahatsız eden hiçbir oyuncu yok gole gidiyorum.......

kaçırırsam şampiyonluk kaçacak. peki kaçırır mıyım ? bakalım ne olacak.

ve rahat pozisyonda topu yan ağlara gönderdim, hafif çaprazdı umut un a.gücü ağlarına gönderemediği meşhur pozisyona benzer bir pozisyondu... üstelik dönen top gol oldu.

şuan skor 1-0 ve maçın bitiş düdüğüne uzatmaları katmazsak 10 dakka var... 2 gol olur mu ? b.k olur... ama deniycem. tabi psikolojik olarak yıkılmış durumdayız boş kaleye kaçırdık dönen top gol oldu ve dakkalar tükeniyor taraftarda galeyana geldi, nasıl yapıcaz bakalım...

Mert Oğuzlu61
13.06.2012, 22:48
şuan skor 1-0 ve maçın bitiş düdüğüne uzatmaları katmazsak 10 dakka var... 2 gol olur mu ? b.k olur... ama deniycem. tabi psikolojik olarak yıkılmış durumdayız boş kaleye kaçırdık dönen top gol oldu ve dakkalar tükeniyor taraftarda galeyana geldi, nasıl yapıcaz bakalım...

peş peşe goller 2-0, 3-0, 4-0, derken bir gol daha ve 5-0... maç bitti. şampiyonluk kaçtı.

çok samimi söylüyorum bir daha bir kıza aşık olup kendimi kaptırırsam aziz yıldırım metristen çıksın gelsin beni öpsün gitsin. bunun için birde ben bu başlıkta fener forması giyerim felan demiştim dimi ? gülüyorum şuan... bir daha bir kızla asla ciddi bir ilişki düşünmem, o olay bitti benim için. aşk demek he ? erosun oku felan, o oku onun yedi sülalesine sokayım AMK gazetesine manşet olsun pezevenk duygularımla oynadı beni haftalardır benden aldı götürdü ama artık eskiye dönüş yaptım, bitti aşk maşk benim için.

OOOOOOOOHHH BEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!

Canberk
13.06.2012, 23:03
Bu çocuk rahatsız aga ben bunu anladım . Vallahi anladım :rolleyes:

SEDAT
13.06.2012, 23:09
Ayrıca lütfen başlığı sabote etmeyelim bu topik aşıkların fikir alış verişinde bulunduğu bi başlık lütfen yani.

* Havanı yiyim senin ben :) Birgün mutlaka diyorum, hep diyoruz ya :rolleyes:

Onur Şeref
14.06.2012, 00:33
peş peşe goller 2-0, 3-0, 4-0, derken bir gol daha ve 5-0... maç bitti. şampiyonluk kaçtı.

çok samimi söylüyorum bir daha bir kıza aşık olup kendimi kaptırırsam aziz yıldırım metristen çıksın gelsin beni öpsün gitsin. bunun için birde ben bu başlıkta fener forması giyerim felan demiştim dimi ? gülüyorum şuan... bir daha bir kızla asla ciddi bir ilişki düşünmem, o olay bitti benim için. aşk demek he ? erosun oku felan, o oku onun yedi sülalesine sokayım AMK gazetesine manşet olsun pezevenk duygularımla oynadı beni haftalardır benden aldı götürdü ama artık eskiye dönüş yaptım, bitti aşk maşk benim için.

La olm deli mü dürttü sizi ne ciddisi?

Takıl geç ağzına muhlama koyayım.

Canberk
14.06.2012, 00:37
La olm deli mü dürttü sizi ne ciddisi?

Takıl geç ağzına muhlama koyayım.

Sevdim bunu ...

Emirhan Makul
14.06.2012, 00:40
Onur adam belki hayatının aşkını buldu, tam çözümleme yapmadan yönlendirme yapma :)

Koray
14.06.2012, 11:10
* Havanı yiyim senin ben :) Birgün mutlaka diyorum, hep diyoruz ya :rolleyes:

Hadi inşallah ama yaş oldu 30 uyandırayım.

Soner Albayrak
14.06.2012, 14:46

Sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi diye bir öğüt tazeliğinde bir söz söyliycem sana ama lanet olsun ki haklısın sevmek kötü birşey cidden kötü birşey bende bunu anladım :(

Bekir
14.06.2012, 16:28
Ben anlamıyorum kız kendi de istiyor olsa bile neden hayır der?

Neden kızlar,kendilerinden hoşlanılınca bi Madonna havalarına girerler?

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

Neyse havalar soğusa da biz de rahatlasak.

Soner Albayrak
14.06.2012, 16:51
O gemi birgün mutlaka gelecek..!

Hüdai Pervaneli
14.06.2012, 16:55
Ben anlamıyorum kız kendi de istiyor olsa bile neden hayır der?

Neden kızlar,kendilerinden hoşlanılınca bi Madonna havalarına girerler?

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

Neyse havalar soğusa da biz de rahatlasak.

Türk Kizlari Tribi deniliyormus:) Yöneticimiz Makul beyin deyisiyle

Soner Albayrak
14.06.2012, 17:16
Tük kızı acı çektirmekten çok zevk alıyor ben bunu bilir bunu söylerim .Erkeği köpek edecek ayaklarına kapanmasını isteyecek. Sanki bulunmaz hint kumaşısınız anasını satayım. Acı çektirince bi tarafınız arşa mı eriyor?

SEDAT
14.06.2012, 19:23
Hadi inşallah ama yaş oldu 30 uyandırayım.

* Moralimi bozmuyorum Hocam'ın gözüne giricem inşallah :D

alper*
14.06.2012, 19:40
Aşık olmak bir risktir.
İki insanın birbiriyle uyuşması birlikte olması çok zordur.
Dolayısı ile çoğunlukla hüsranla sonuçlanır işler.

Aşık oldugunuz zaman bilmeniz gereken tek şey mutluluk ve üzüntünün bir arada olabileceğidir.
Gerçek bir aşkta her şey "çok"tur.
Çok üzülürsün, çok ağlarsın, çok cesur olursun, çok mutlu olursun, çok fedakar olursun, çok seversin.
Dip ve zirveler arasındaki büyük farkın nedeni de budur zaten.

Yeteri kadar sabırlı ve beklentilerini iyi ayarlayabilenler başarılı olur.
Fazla heyecanlı, alıngan, sinirli ve meraklı olanlar da kaybeder.

Uzun süreli ilişkilerin tek bir sırrı vardır:
Sorunlar ortaya çıktığında onları ihmal etmeyip çözmeye çalışmak.

Kavgasız bir arkadaşlık da mümkün değildir.
Özellikle çıkma aşamasında olanlar için.
Çünkü bu gibi ilişkilerde evlilikten fazla heyecan ama sıfır kontrol vardır.
Sevdiğiniz insanı görmek, onun her hareketinden haberdar olmak istersiniz ama olmaz.
Bu aşamadaki bir arkadaşlığı sürdürebilmek gerçekten büyük beceri ister.
Bu beceriyi kazanmanın tek yolu da sabırlı ve hoşgörülü olmaktır.
Kavgalar, tartışmalar olur. Her zaman da olacaktır. Bunlar sakın sizi ümitsizliğe düşürmesin.

Sevin :) Güzel şey :)

Canberk
14.06.2012, 20:47

Allah belamı versin gelmeyecek yahu beklemeyelim artık şu gemiyi gelmeyecek arkadaş gelmeyecek

Mert Oğuzlu61
14.06.2012, 21:27
Allah belamı versin gelmeyecek yahu beklemeyelim artık şu gemiyi gelmeyecek arkadaş gelmeyecek

gelmesin bırak daha iyi işte, gelirsede yak bombala batır ne gemisi lan savaş filosu gelsin hepsini tek tek batırmazsam adam değilim.

Emirhan Makul
14.06.2012, 22:41

Kesin gelecek bir gün.

Burak DERELİ
14.06.2012, 23:02

O gemi belkide gelmiştir de sen görmüyorsun ve sen de gitmen lazım az bişe
Bekliyoruz bizde

Canberk
15.06.2012, 00:18
Onur Şeref terk ; Hiç debelenmeyin gelmeyecek ağzına muhlama koyduğumun gemisi .

Cem Akyüz
15.06.2012, 23:54
Onur Şeref terk ; Hiç debelenmeyin gelmeyecek ağzına muhlama koyduğumun gemisi .

Oğlum benden size tavsiye.Trabzonspor şampiyon olana kadar kız falan düşünmeyin.Vallahi bak ben öyle düşünüyorum.Şampiyon olalım direk evleneceğim :)

Soner Albayrak
16.06.2012, 00:12
Oğlum benden size tavsiye.Trabzonspor şampiyon olana kadar kız falan düşünmeyin.Vallahi bak ben öyle düşünüyorum.Şampiyon olalım direk evleneceğim :)

mantıklı :) Trabzonspor şampiyon olsun bizim kısmetimiz de açılır evelallah :D

Cem Akyüz
16.06.2012, 00:13
mantıklı :) Trabzonspor şampiyon olsun bizim kısmetimiz de açılır evelallah :D

Soner vallahi billahi öyle düşünüyorum ve öyle yapıyorum.Yok arkadaş başka türlü yok olmaz.Kabul etmem :D..Önce şampiyonluk sonra gerisine bakarız :)

Sibel
16.06.2012, 13:53
Kız erkek ayrımı yapmak hata. Böyle bir ayrım biyolojik olarak mevcut, gerisi her insanın kendisiyle alakalı.

Emirhan Makul
16.06.2012, 13:55

Dostlarım, bekar olarak veda edeceksin yani bu dünyaya :)