PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporum ( 4 ) - Sakaryaspor ( 3 )

Sayfa : [1] 2

CeSS
06.03.2005, 23:31
Antep maçinin ardindanbazi kisilerinprovakatörce yazmis oldugu yazilari okumaktan sikildim.

Önümüze bakalim...Edited by: CeSS

Gökhan Kutlu
06.03.2005, 23:33
krdes maç zor geçecek ama alacaz adamlar da düsme hattinda insallah alacaz ama bizimkiler oynarsa

Guests
07.03.2005, 00:13
Gaziantep maçi geride kaldi önümüzde sanirsam 11 maç var ve 33 puani mutlak almak zorundayiz.

Gaziantepspor maçi ins. bize ders olur takim aklini basina toplar.Sakarya maçi hiç kolay geçmeyecek söyliyeyim puana ihtiyaçlari var ve saldiracaklar nitekim Galatasaray ve Besiktasa'a karsi çok güzel oynadilar zorladilar onlari GS ve BJK çok zor kazandi.Ilk yarida deplasmanda da çok rahat kazanmamistik.Ama ins. yildizlarimizin da özel yetenekleri ile bu maçi kazanacagiz Gökdeniz yok çok büyük eksiklik degil gibime geliyor ligin sonlarina dogru kritik maçlarda cezali duruma düsecegine bu maçta cezali duruma düsmesi daha iyidir neyse.Ins. kazanacagiz Avni Aker'de Mavi Bayrakla birlikte.

TRABZONLU_TS
07.03.2005, 00:31
HADI TRABZONLUM TAKIMINA SAHIP CIKK... TAKIMIMIZA SAHIP CIKALIM . HERKES STADAAAA HERKES TRABZONUMUN BÜYÜKLÜGÜNÜ GÖRSÜN.....

BDiler61
07.03.2005, 01:17
bence antep maçinin hincini ssakaryadan çikaracagiz yada söyle söyliyim çikarmamiz lazim

no NAME
07.03.2005, 01:57
sen ruhumun mehtabisin çiçegisin

sen gönlümün vaz geçilmez günesisin

bir sarkisin sen ömür boyu sürecek dudaklarimdan yillarca düsmeyecek

İleli
07.03.2005, 02:20
Trabzonum sen cok yasa

Canim feda olsun sana

Hicbirseye degisilmez

Senin sevgin bu dunyada

buyuk ihtimal tek eksik gokdeniz olacak maci alamamiz hicbi hic bi neden yok kazanacagiz!

TheCrow
07.03.2005, 06:55
Sakaryaspor hafife alinmamali.gsaray ve bejik deplasmanlarinda ne kadar çok mücadele ettiklerini iki takima da kan kusturduklarini unutmamaliyiz...

toshiba
07.03.2005, 07:54
Rakibimizin ligdeki yerine bakarak baslarsak maca yine husrana ugrayabiliriz. Zira onlarin yeri son siralarda ancak ordan kurtulmak icin oynadiklari oyun, sampiyonluga oynuyanlarin ki gibi. Kalecileri Senol, Ezik'lere olan tutkusunu aciklamadan edememisti gecen yillarda. Aslinda o da hakli ezik insan, ezik takim tutar. Ancak bazen eziklik duygusuyla karsisindakinin canini yakabiliyor. Ayrica Sakarya'da, onceki sezonlarda formamizi giyen Emre Toraman ve Murat Bolukbas var. Mac oynanirken Senol ile bu oyncularin ayni kefeye konularak, ayni tezaurat yapilmamasi gerek. Cunku bu oyuncularin gonlunun bir kosesinde yine "Trabzon aski" yatiyordur...

zafercalikoglu
07.03.2005, 09:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

HADI TRABZONLUM TAKIMINA SAHIP CIKK... TAKIMIMIZA SAHIP CIKALIM . HERKES STADAAAA HERKES TRABZONUMUN BÜYÜKLÜGÜNÜ GÖRSÜN.....

herkes trübüne destek olalim zor maç ama alacak gücümüz var,

Punisher-61
07.03.2005, 09:42
Panik yok bu mac bizim..smileys/smiley32.gif

selçukabi
07.03.2005, 10:17
Ayrica Sakarya'da, onceki sezonlarda formamizi giyen Emre Toraman ve Murat Bolukbas var. Mac oynanirken Senol ile bu oyncularin ayni kefeye konularak, ayni tezaurat yapilmamasi gerek. Cunku bu oyuncularin gonlunun bir kosesinde yine "Trabzon aski" yatiyordur...

murat bölükbas sakaryadan ayrildi Ragip diyecektin heralde.neyse...bence maçta hiç senolla menolla ugrasmayalim bosuna gerginlik yaratmayalim takimimizi destekleyelim.stadin doluluk durumuna göre trabzondakiseyircimizin "taraftarligi" ispat olunacaktir.ona göre herkesüzerine düsemi yapsin.vermeden almak Allah'a mahsustur bunu da kimse unutmasin.

Semih58
07.03.2005, 12:43
Yeneriz.Gaziantep'i kupa maçindan sonra biraz küçümsedik.O kadar.5 futbolcumuzun da eksik oldugu gözden kaçmamali.Biz kendi maçlarimiza bakalim.Ahmet Mete Isikara'nin dedigi gibi depremle yasamaya alismaliyiz.Ne demek futbola çevirirsek bu.Medya-Rakipler meyve veren agaci bizi taslamaya devam edecekler.

Trabzonspor'um 2 Sakaryaspor 1

Gökdeniz bize derbilerde lazim,hirsini o maçlarda göstermeli.

kutoz
07.03.2005, 15:55
Ilk yari antep'le trabzon'da 0-0 kalmis, yine ayni endiseyle sakarya'ya gitmistik.

Sakaryali arkadaslar kusura bakmasin ama firtinaya tutulacaklar.

6-0 aliriz. Az olmaz fazla olur. Hiç endiselenmeyin...

Recep Alkan
07.03.2005, 20:37
bence takimimiz bu maci alir. gerci sakaryaspor son haftalarda oyun olarak cikista ama yinede trabzonsporumuz kazanacaktir dusuncesindieyim. taraftar maca ilgi gostermeli. bir mac herseyin sonu degil...

Balcklabel
07.03.2005, 20:40
Öncelikle Sakarya maçini alacagimiza inaniyorum. Ama Sakaryaspor çok diri futbol oynuyor, dikkat ve ciddiyeti elden birakmamak gerek. Antep yenilgisi sonrasi futbolcularimizin ciddiyetten uzaklasacagini sanmiyorum..

Asil deginmek istedigim konu; yenilgi sonrasi Takimimiza atip tutanlara:

1- Bu takimin taraftari Trabzonspor'u sampiyonluga oynadigi için degil Tranbzonspor için destekler (Bakiniz: "Neden Trabzonspor" basligi)

2- Bu takimin taraftari merttir, delikanlidir; asla ezikler gibi yenilgi sonrasi aciz insanlar gibi saga sola bilinçsizce saldirmaz.

3- Bu takima ve futbolculara saldiranalra sormak istiyorum: Acaba biz hiç mi hayatimizda basarisizlik yasamadik? Hiç mi bize güvenen anne-babalarimizin güvenini bosa çikarmadik? Her girdigimiz sinavlardan, isten basariyla mi çiktik? Hiç mi üzmedik bizi sevenleri? Bizi sevenler bize gelip küfredip, lanetler mi okudular? En basarisiz zamanlarimizda bizi sevenlerin kanatlarina siginmadik, onlari yanimizda istemedik mi?

4- Trabzonspor'umuza bir yenilgi sonrasi saldiranlar, yukaridaki sorulara "evet ben hiç basarisiz olmadim hayatimda, kimseyi hayal kirikligina ugratmadim" diyebilmeli.

5- Yazik ki, su yenilgi sonrasi bu formda yazilanlari bir ezik taraftari okusa, ne güler halimize...

6- Bu takimin taraftari aglamaz, sever, sevdigini en kötü günde gösterir.

7- Bu takimin taraftari gerekirse, inanci ile toptan en anlamiyan adami bie yildiz yapar.

8- Bu takimin taraftari, taraftarligini bilir.

MaHMuT_61
07.03.2005, 20:42
Çok begendigim ve sanssizliklara kurban olan bir ekip ile oynayacagiz ve baslarinda BENCE Türkiye deki en iyi antrenörlerden birisi var ama biz Stadimiza yine tüm sinifi ikna edip gidecegiz,insallah kazaniriz ama
unutmadik!!...

YENSEKDE YENILSEKTE GURURLUYUZ ÇÜNKÜ BIZ TRABZONSPORLUYUZ...smileys/smiley17.gif

The Londoner
07.03.2005, 20:57
Kotu bir mactan hemen sonra iyi bir netice almak zor oluyor. Bu nedenle bu mac-Sakaryaspor`un direncli ve mucadeleci futbolunu da goz onunde tutarsak- en az G.Antep maci kadar onemlive kritik bir mac.

Maazallah, bu mactan alinacak olumsuz bir netice takim uzerinde ciddi konsantrasyon bozukluguvedevaminda panik puan kayiplari getirebilir. Maalesef Trabzonspor olarak gecmiste bunu defalarca yasadik. Bunda taraftarin/camianin puan kayiplarina karsi tolaranssizligi onemli bir etken.

Netice olarak, tam anlamiyla "1-0 olsun bizim olsun" psikolojisiyle oynanmasi gereken bir mac olacak....

TSlimetin08
07.03.2005, 21:20
Bence kolay bir mac olcak kolay yenecez onlari (insallah)

Sefaenes
08.03.2005, 04:39
Sakarya da Türkiyenin en büyük provakorlerinden biri var olay cikmazi icin herseyi yapar sonra mahsum nr verir taraftarimiz buna uymasin ona en büyük cezayi futbolcularimizin ona atacagi goldür insallah böyle futbolcular liglerimizden en kisa zamanda emekliye ayrilirla b´öyle insanlar olay cikartak icin eliden geleni yapar neyze insallah sakarya macini almaliyiz baska yolu yok sakarya bu maca asilacak ama insallah 3 puan bizim olacak

deco
08.03.2005, 09:16
Eze eze yenmeliyiz baska çaresi yok rakip direnecektir ama kilit adamlarimiz bu sefer benim görüsüm tarihi bir farka gidecektirler.Bu adeletsiz areneda hirslanarak amaçlarina ulasmak için birilerine sinyal verip gülmelerini somurtmaya birakmak için...En az 6 gol...

Mehmet
08.03.2005, 09:21
Sakaryaspor son haftalarda gayet basarili futbol oynuyor!

Bizden puan lamak için bizi zorlayacaklar. Rakibi zayif diye hafife alma hastaligimiz devam etmesin.

Farkli kazanmamiz ciddiyet ister. Maçi kazanma ciddiyeti ile oynadigimizda farkli kazanabiliriz. Ve Fatih Tekke gol kralligi yarisinda gol sayisini birkaç tane daha artirabilir. Ama ciddi ol Fatih Tekke Lütfen!

CeSS
08.03.2005, 09:28
Maç lig tv 'den veriliyormu bilen varmi ?

$FIRTINA61$
08.03.2005, 09:33
vemez gene bencesmileys/smiley7.gif

EmrahYalçınalp
08.03.2005, 10:31
Girdigin pozisyonlari gol yaparsan kazanir, yapamazsan kaybedersin. O yüzden "aliriz, fark yapariz" demenin bir anlami yok. Her zaman oldugu gibi yine çok pozisyona girecegimiz kesin. Ancak sadece topun çizgiyi geçtigi pozisyonlara "gol" deniyor. Hüseyin ve Lee'nin katkisi hacimsel olarak Gökdeniz'in yoklugundan daha büyük olacaktir. Kazanmaliyiz, kazanma ihtimalimiz daha yüksek...

yasin akbukut
08.03.2005, 11:03
Arkadaslar hekese merhaba..ben fanatik bir tsliyim.trabzonluyum ve trabzonda ikamet ediyorum.daha önce bir kez daha üye olmustum ama zaman ayiramamistimsmileys/smiley5.gif

Gelelim sakaryaya,basit bir mac gibi görünüyor,gökdenizin yoklugu bir handikap olmayacak insallah,girdigimiz bol gol pozisyonlarini atarsak fark olur ama yine laubali davraniorsalar sikinti yasanabilir.hekese saygilar...

İsmail Çavuşoğlu
08.03.2005, 11:36
rakibi küçümseyip fark yapmaya gidersek sonu hüsran olabilir bundan sonra bizim hermaçimiz final havasinda geçmeli maçlara bu gözle bakmaliyiz sakarya maçi zor gibi gözüküyor ama ne olursa olsun kazanacagiz basarilar TRABZONUM.

oskayb
08.03.2005, 12:01
maçlardan önce genelede yorum yapmam ama bu maç için yapacagim.

öncelikle bu maçi çok çokciddi oynamaliyiz, rakibin siralamadaki yeri,son haftalardaki pozitif futbolu, fb uydularindan olmasi ve takimimizdaki ciddiyet zaafiyetibunu gerekli kiliyor.

maç zor geçecek bu sebeple öncelikli hedef kesinlikle fark falan olmamali ,hedef ;ciddi ,dikkatli ,saglam basan ,kontrollü ve disiplinli bir futbolla 3 puan olmali.

ayrica komplo teorisi yazmak istemiyorum ama rakip içinde potansiyel ezik provokatörlerinin (senol gibi) oldugunu unutmayalim.

bu maçi takimimizin sakatsiz ,kartsiz ,tribünde ve sahada olaysiz ve 3 puanla bitirmesini diliyorum.

holigan61-54
08.03.2005, 13:11
maç sonuincundan ziyade tribünlerin doluluk orani bizim daha önemli bence elbette kazanmamaiz çok önemli ama tek basina kazanmak yetmez tribünler dolu olursa korku salmaya devam ederiz insallah stat geçen haftalardaki gibi dolarda farkli bir galibiyet aliriz.

holigan61-54
08.03.2005, 13:14
Trabzonspordan sonraki takimim sakaryaspor bence istanbulspordan büyüksehir belediyesi ankaraspordan,hatta gençlerbirliginden daha çok süper lige yakisiyorlar sakaryadayken maçlara giderdim tatangalarla izlerdim onlarda süper lige yakisiyorlar insallah ligte kalirlar..

Ama her sartta Trabzonsporum kazansin

zafercalikoglu
08.03.2005, 17:04
umarim senol delisi i.... yapmaz ,gecen sene yaptigi gibi senol un tahriklerine kapilmayalim,sakarya spor iyi orda emre toraman da daha önce bizde ydi,fenada top oynamiyor,bunu kilitlemek lazim ayrica birde erman özgür var,futbolculari fena degil,zor olacak insallah taraftar destegi ilede gececegiz,

BDiler61
08.03.2005, 17:51
takim ve taraftar olarak her rakibi ciddiye almamiz lazim ins bu maç stad full çeker takimda kendine gelir ve maçi aliriz

UmutBaykan
08.03.2005, 17:52
Bu maçi yüzde yüz kazanacagiz..

sunay61_67
08.03.2005, 17:54
sampiyonluk için henüz geç sayilmaz ama takimin yinede maçlari ciddiye alip oynamasi lazim sov zamani degil sampiyon olmamiz lazim

Semih GÜL
08.03.2005, 18:09
Merhaba..

Diger takim taraftarlari haep Trabzonun tek maçlik isi olduguna inaniyorlar çünkü bi maç tökezlerse hiçbir taraftarin stada gitmeyecegine inaniyolar bakarsak pekte haksiz sayilmazlar ama ben inaniyorum biz onurlu bir mürattabatin tayfalariyiz o stad sakarya maçinda dolacak ve takimi atesleyen taraftar olacak.Kaldiki burda bjk-sakarya maçini izledim düsme hattindada olsalar çok iyi oynuyolar ve bu sefer onlarda kendileri için oyniyacaklar...

Tesekkürler...

$FIRTINA61$
08.03.2005, 18:32
http://www.ligtv.com.tr/ ..........bu adreeden biizm maci göteriyormu göstermiyormu bakbilirisniz bu hafta gene göstermiyor macimizi acildimi sayfa hemen altda bakin .....bir not tabi haklilar bjk sampyionluk icin yarisiyor haklilar gösermedkde smileys/smiley36.gifsmileys/smiley7.gif

Ozan
08.03.2005, 19:57
bu maçi kesin almamiz gerek. gökdeniz ve erdinç in olmamasi fark etmez,dikkatli oynarsak maçi rahat aliriz.puan kaybina artik tahammülümüz yok

no NAME
08.03.2005, 20:36
bu takim sahaya 11 kisi çikiyor ama ne hikmetse 11 kisilik oynamiyorlar.bir yerde birseyler karisiyor.maçtan önce11 kisi biraraya gelip tek yürek oluyorlarya (örnek yandaki foto)iste o birlikteligi o paylasimi maçada bir yansitsalar.hey yavrum hey,o zamanbu topice neler neler yazilirdi. ilki benden olsun:

sayisi bilinmezgollerimin attik eyvallah

bizansadabirgün kader güler güler insallah

böyle gelmis böylede gidecek üzgünüz vallah

sampiyonluk bizde hayali sizde olur insallah

Berat
09.03.2005, 01:31
umarim senol delisi i.... yapmaz ,gecen sene yaptigi gibi senol un tahriklerine kapilmayalim,..........birde erman özgür var

Senol konusunda ben de endiseliyim..o adamin akil sagliginin yrinde olmadigina %100 eminim..Trabzon'daki arkadaslar tahriklere kapilip o maymunun seviyesine inmesinler..

bi de; erman özgür B.B.Ankara da oynuyo,Sakarya'da degilsmileys/smiley2.gifEdited by: Berat Tekke

toshiba
09.03.2005, 08:23
emre toraman ile macit varmis sakarya'da. murat bolukbasi degilhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

ibrahim_yattara
09.03.2005, 10:01
fatih geçen maçtaki gibi saçlariyla ve hakemle oynamayi sürdürürse, karel i mecburiyetten yine sahaya sürersek ve mehmet yilmaz kendisine verilen sansi yine teperse sakarya puanini alir gider arkadasim.. mücadele etmeyen ve acik gole dönük oynamayan trabzonspor hezimete mahkum kalacaktir.. bence bazi starlarin dinlendirilmesi gerekli.. benim fikrim bu..

selçukabi
09.03.2005, 10:31
emre toraman ile macit varmis sakarya'da. murat bolukbasi degilhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

macit 2.lig a katagorisi takimlarindan sariyerde oynuyor arkadaslar.Seneye de muhtemelen 2.lig b katagorisinde oynar.

bu arada 3-4 gün olmasina ragmen topic daha 3 sayfadan ibaret üylerimizde bir motivasyon düsüklügü görüyorum.hayir olsun insallah.smileys/smiley5.gif

zafercalikoglu
09.03.2005, 11:32
zor olacak ama maci alacagiz,

Ziya Dogan
09.03.2005, 12:55
kazanacaz

hic süphem yok

gerisiyalan
09.03.2005, 13:46
o. lyon 7 tane atti alman sampiyonuna, adamlar gibi maçta sürekliligi saglayabilmeliyiz. Sanki her an maç 0-0miscasina. skor tabelasindan bagimsiz bir futbol oynamaliyiz, duygulari karistirmamak lazim.

ben bir taraftar olarak istiyorum ki bir Trabzonsporlu futbolcu çiksin, oyuncu olarak maçin basindan sonuna kadar görevini yapsin, sonuç galibiyet de olabilir, yenilgi de, ben o oyuncuyu ayakta alkislarim.

yok eger yenerken laubali hareketler yapan bir oyuncu görünce, daha sonra da bu sefer yenildigimiz zaman acaba "simardi mi" diye düsünceler aklima gelir ve ben o oyuncudan sogurum.

birol55
09.03.2005, 14:58
herkezi maca bekliyoruz camia yi butun stadda toplarsak tek vucut olursak herseyin hakkindan geliriz

$FIRTINA61$
09.03.2005, 15:01
savunmaya yönükoynyacamisik galiba öyle yaziyor islah dogru deguildir gökdeniz oynamza memo koyariz

Ömer SEVİNÇ
09.03.2005, 16:10
Gökdeniz'In yerine kim oynayacak? Bu önemli bir soru.

Ben sahsen Ufuk'un oynamasini isterdim ama olmayacagi için bari Memo oynasin...

Maç zor geçecek ama aliriz herhalde.

FANATIK61
09.03.2005, 16:11
Bu maclar en zor maclar. Insallah 3 puani aliriz.

objek
09.03.2005, 17:06
Futbolculari ciddiyete davet ederken bizlerde her maci ciddiye almamiz lazim onlarda bizim yazdiklarimizdan etkilenmis olabilirler bu sayfalarda bazen tahmin yaparken cok fazla ucuyoruz 3-4-5 cekeriz diyoruz! belkide sakarya macinda 5 golde atabiliriz ama mactan once 1-0 olsun bizim olsun mantigi olaya ciddi bakmamiza sebep olur. saygilar

kelkitli29
09.03.2005, 17:13
Petkovic

Emrah Erdinc Tolga Lee
Hüseyin
Yattara&nbsp ; Szymek Celaleddin

Fatih Mehmet

melankoli
09.03.2005, 17:58
BIZ HER SEKILDE BU MAÇI ALACAZ ALLAH'IN IZNIYLE....

Barış
09.03.2005, 18:12
Bu adamlar iki ezigi de zorladi.

Bize yapamazlar ins.

İleli
09.03.2005, 19:08
Petkovic

Emrah Erdinc Tolga Lee
Hüseyin
Yattara&nbsp ; ; Szymek Celaleddin

Fatih Mehmet

erdinc ve emrah buyuk itimal bu haftada oynayamicaklar!

bence sag kanatta tayfunu oynatacak hocaozgurudetolganin yanina alacak!

serkan61
09.03.2005, 19:43
OLAN OLDU BIZE DÜSEN STADA GIDIP TAKIMIMIZI DESTEKLEMEKTIR HAYDI ASIL TARAFTAR SIMDI BELLI OLUR HAYDI STADA.....

ibrahim_yattara
09.03.2005, 22:16
vay be ne hirslanmisim adama su forumlara bakarken aklima yeniden geliyor

antep maçinin basindan sonuna kadar bagirdim çagirdim ama hala hirsimi alamadim galiba fatihten.. yaktin bizi kaptan tabi sadece sen degil d'heane yi yollamayan birkaç futbol cahilininde katkisi var tabiki..

fatih gibi star dedigimiz adamlar d kiev maçindaki kadar kosmazsa kimse sampiyonluk beklemesin abi. ama her maçta ayni hirsida gösterebilir adam olursak sampiyonluk hiçte uzak degil.. biz kendi açik futbolumuzu oynar rakibe her alanda basarsak kadiköyde bile farka gideriz..

JuaN_JuaN
09.03.2005, 22:33

macit 2.lig a katagorisi takimlarindan sariyerde oynuyor arkadaslar.Seneye de muhtemelen 2.lig b katagorisinde oynar.

bu arada 3-4 gün olmasina ragmen topic daha 3 sayfadan ibaret üylerimizde bir motivasyon düsüklügü görüyorum.hayir olsun insallah.smileys/smiley5.gif

abi haklisin bende form düsüklügü görüyorum ama sakarya galibiyetinden sonra herkezin morali yerine gelecek diye düsünüyorum insallah güzel futbol ve farkili skor olur

ibrahim_yattara
09.03.2005, 22:39
mücadelemiz üst seviyede olsunda varsin yenilelim yemin ediyorum üzülmem.. ama o antep maçindaki oyunlariyla o tavirlariyla 5 te atsalar gözüm görmezdi... szymkowiak celalettin gökdeniz gibi oynayanlara lafim yok takimda bazilari canini disine takti bazilari yan geldi yatti o nasil maçti öyle hala gözümün önünden gitmiyor..

andrei07
10.03.2005, 11:43
ARKADASLAR ILK DEFA IDDIALI KONUSUYORUM MAÇI ÇOK RAHAT ALACAGIZ YETERKI STADI DOLDURALIM DESTEK VERELIM ILK 10 DAKIKADA GELECEK BIR GOL FARKI HAZIRLAR VE BU MAÇIN YILDIZI SIMKO VE CELO OLUR BUDA AYRI BIR IDDIA !!!!!!!!!!!

tatanga
10.03.2005, 12:13
Selamlar,

Ben Sakaryaspor taraftariyim..Forumunuzdaki seviyeyi gördügümden yazmak istedim..

Çok zorlu bir maç olacagini düsünüyorum..Bizim, malum durumumuz ortada..Her maça 3 puan parolasi ile çikiyoruz..3 Istanbul takimi ile yaptigimiz karsilasmalari gördügümüzde Trabzon ve diger Anadolu takimlarinin sabrina bir kez daha sasirdim..Anadolu Birligi'nin en azindan taraftar nezdinde kurulup gelismesi gerekir...

Sabir derken, kaleci Senol ile ilgili tepkinizi anliyorum..Sagduyulu olunmasi gerekliligini vurgulamak istiyorum..Senolun daha önce hatasi olabilir, tipki sizlerin ve bizlerin oldugu gibi..Ancak, küfüre ve saldiriya gerek olmadigi kanisindayim..Inanin o uslandi ve tahriki asla yapmiyor ben tüm maçlarini içeride disarida seyrettim..Eski senol yok..O yüzden geçmisi birakip sagduyulu olmaya davet ediyorum ki her sey sahada belli olur..

Bu arada Emre Toraman ve Ragip Trabzon kökenli futbolcular ve biz bunlari bagrimiza bastik..

Sahsim adina sunu söyleyeyim..Biz ne görürsek, onun daha fazlasi ile tepki veriyoruz...Dost bir ele iki elle sariliriz..Aksi olmamasi ümidiyle,,

Saygilar,

*************************Edited by: Emorfo

Guests
10.03.2005, 12:16
emre toramani biz sildik. sebatta yaptiklarindan sonra

Ferşat Balcı
10.03.2005, 12:25
Fatih Tekke bezgin bekir ayaklarini birakirsa ve arkadaslarini iyi motive ederse her maçi kazanabiliriz...

Onur
10.03.2005, 13:27
eger çektigimiz sutlarin çeyregi gol olursa bu maçi 5-0 aliriz:)))

eee bundan sonra (ezikler dahil) bizden puan alacak takim yok

Emorfo
10.03.2005, 13:57
Cumartesi: Trabzonspor-Sakaryaspor 16.00

Yayin yine yok. Çile bülbülüm çileeee

Zurawski
10.03.2005, 14:04
Tatanga kardes biz her zaman için Anadolu birliginden yana olduk.Sakaryaya geldik Sakarya diye bagirdik sizinkiler küfür ettiler.Ondan sonra Sakarya kümeye oldu.Biz bize bir yaklasana iki yaklasiriz.Ne yalan söyliyim diger takimlarda Üç eziklere karsisizin gibi mücadele etse su an liderdik belki de.Trabzonspor her zaman diger anadolu takimlarina destek olmustur.Ama bazi anadolu talimlari da Istanbul medyasinin gazina gelip Trabzonun büyüklügüne laf ettiler.Örnek Kocaeli ama durumlari ortada.Her neyse insallah haftasonu güzel bi maç olur hakeden kazanir.

Emorfo
10.03.2005, 14:13
Selamlar,

Ben Sakaryaspor taraftariyim..Forumunuzdaki seviyeyi gördügümden yazmak istedim..

Çok zorlu bir maç olacagini düsünüyorum..Bizim, malum durumumuz ortada..Her maça 3 puan parolasi ile çikiyoruz..3 Istanbul takimi ile yaptigimiz karsilasmalari gördügümüzde Trabzon ve diger Anadolu takimlarinin sabrina bir kez daha sasirdim..Anadolu Birligi'nin en azindan taraftar nezdinde kurulup gelismesi gerekir...

Sabir derken, kaleci Senol ile ilgili tepkinizi anliyorum..Sagduyulu olunmasi gerekliligini vurgulamak istiyorum..Senolun daha önce hatasi olabilir, tipki sizlerin ve bizlerin oldugu gibi..Ancak, küfüre ve saldiriya gerek olmadigi kanisindayim..Inanin o uslandi ve tahriki asla yapmiyor ben tüm maçlarini içeride disarida seyrettim..Eski senol yok..O yüzden geçmisi birakip sagduyulu olmaya davet ediyorum ki her sey sahada belli olur..

Bu arada Emre Toraman ve Ragip Trabzon kökenli futbolcular ve biz bunlari bagrimiza bastik..

Sahsim adina sunu söyleyeyim..Biz ne görürsek, onun daha fazlasi ile tepki veriyoruz...Dost bir ele iki elle sariliriz..Aksi olmamasi ümidiyle,,

Saygilar,

Tatanga kardes hos geldin. Üyeligini açtim. kusura bakma güvenlik nedeniyle ilk üye olanlar biraz istim üzerinde oluyor.

Güzel maç olsun hak eden Trabzon kazansin... smileys/smiley2.gif

Emorfo
10.03.2005, 14:23
Maçin hakemi açiklandi.

Trabzonspor-Sakaryaspor A.S.: Orhan Erdemir, Orkun Aktas, Birol Budan, Ziya Çetin

hakeme dikkat...

zafercalikoglu
10.03.2005, 14:24
TECRÜBELI HAKEM ISTE ,HAKEMLE DEGIL RAKIPLE OYNAYALIM BENCE

zafercalikoglu
10.03.2005, 14:28
sakarya da çok iyi bir trabzonspor potansiyeli var ,sakarya ,adapazari,izmit civarinda çok fazla trabzonlu ve trabzonsporlu var,türkiyede bence karadeniz bölgesi ve istanbul hariç en çok seyircimiizn oldugu yer,onun için o taraftaki takimlari hep destekledim,iyi olan kazansin,insallah trabzon daha iyi olurda kazanir,

İleli
10.03.2005, 14:55
herzaman sormusumdur yine sorim BILET SATISLARI NASI GIDIYO?

tatanga
10.03.2005, 17:50
Adi: Orhan Erdemir
Ili: Istanbul
Yas : 41
Meslek :Sigortaci
Mezuniyet: Lise

Istanbul Bölgesi hakemlerimizden su anki Hakemlik Disindaki görevi Sigortacilik. Gençlik yillarinda çok iyi bir kaleci Orhan Erdemir Özel Sisli Koleji mezunu..Fatih Terim'i Fiorentina-Tirol maçinda sahadan atarak dikkatleri üzerine çekmisti.

Bu sezon süper lig'de yönettigi karsilasmalarda 44 sari ve 1 kez kirmizi kartini kullanmis..Hosgörülü oldugu kartlarindan anlasilabilir.

14/08/2004 D.Bakirspor Kayserispor 8,3
11/09/2004 Denizlispor Trabzonspor 8,3
18/09/2004 Ankaraspor Sakaryaspor 8,2
25/09/2004 A.Sebatspor Ç.Rizespor 9,2
03/10/2004 Konyaspor G.Birligi 7,5
20/11/2004 Sakaryaspor Samsunspor 8,3
05/02/2005 Rizespor Konyaspor 8,8
19/02/2005 A.Sebatspor Ankaragücü 8,7
06/03/2005 Kayserispor Rizespor 8,7

Guests
10.03.2005, 17:58
bu hakemin maçlarina en az 10 sari çikar diye bahis oynanirsmileys/smiley36.gif

TigerOfBlacksea
10.03.2005, 19:00
Merhaba Arkadaslar,

G.antep maçi ile puan kaybi lüksümüzü tükettik bu açidan bu maçi hem moral hem de yeni bire serri baslangici için farkli kazanacagimiz umuyorum. Yalniz Sakaryada çok iyi bir ekip,özellikle kendi sahalarinda çok zorlu bir rakip olmalarina ragmen Avni Akerde onlari rahat yenecegimiz kanisindayim. Tribünlerin Trabzonsporumuza destekleri çok önemli, FORZA TRABZONSPOR

Recep Alkan
10.03.2005, 19:03
diyarbakir aziz yildirimin memleketi

gaziantep satilmaya satin alinmaya alisik takim

sakaryaspor da fenerin alt yapisi

allah takimimiza guc kuvvet versin bu serefsiz ortamda.

Recep Alkan
10.03.2005, 19:04
ama ne olursa olsun inaniyorum ki atilan her gol fener niyetine ve satilmisligi protesto icin atilamli haydi trabzon

herseye ragmen bence 3-1 derim...

Alptuğ
10.03.2005, 21:44
antep macini unutmak icin guzel bir firsat kazanicaz inaniyorum sonra bjk maci var bu maci da aliriz insallah

Tunga
10.03.2005, 22:27
Hakemin Orhan ERDEMIR oldugunu ögrenince aklima bir ani geldi!

"Küme düsme hattina yakin oldugumuz yilda Ankara'da, karli, buzlu bir Bayram günüydü. Bayramin ilk günüydü ve biz bayram ziyaretlerimize kar ve buz nedeniyle gidemedik. Akrabalarimizi ziyaret edemedik ama sevgilimizi, hem de ayagimiza kadar gelmisken izlemesek olmazdi.

Trabzonspor - Gençlerbirligi maçina gittik. 19 Mayis Stadi'nda her zaman oldugu gibi çogunluk bizdik. Biz grubumuzla birlikte seref tribününe çok yakin olan numaralidaydik.

Buz üstünde çok zor futbol oynaniyordu. Erman Özgür'ün ceza sahasi disindan attigi gol ile ilk yari 1-0 önde bitti. Ikinci yarida da futbol oynamak oldukça güç oldugundan neredeyse pozisyonsuz gidiyordu.

Bu arada Gençlerbirligi tribünleri sürekli olarak hakeme küfrediyordu. Hatirlarsaniz, o sene hakem 3 anonstan sonra maçi iptal edebiliyordu. Nitekim maçin 85.dakikasinda maçi iptal ettigini isaret ederek 3 anonstan sonra soyunma odasina gitti.

Onun hemen ardindan, oturdugumuz yerden çok rahat görebildigimiz Ilhan CAVCAV, kalkti ve soyunma odasina gitti.

Ne olduysa orada, gözden irakta oldu. Hakemler maça tekrar çikti, Orhan ERDEMIR maça 5 dakika ilave edecegini isaret etti ve 15 dakika sogukta bekleyen futbolcular tekrar oynamaya basladilar.

Gençlerbirligi orta sahada bir serbest vurus kullaniyordu. Bu atis kullanildi ve ceza sahasi içinde Metin Aktas çikip topu eline aldi. Tam kaleci atisini yapacakken hakem (O. ERDEMIR) penalti verdi.

Penalti verdigini Gençlerbirligi oyunculari dahi anlamadi ve kendi sahalarina dogru hareket ettiler. Neden sonra hakemin penalti verdigini anlayip sasirdilar. Bizimkiler hele, ne oldugunu hiç anlamadilar.

Hakem inatla penalti diyordu.

Gençlerbirligi oyuncularinin hiçbiri penaltiyi atmaya yanasmiyordu. En sonunda, simdi kim oldugunu hatirlamadigim biri geldi ve golü atti. Maçin 89. dakikasiydi ve hakem (O. ERDEMIR) 5 dakika da ilave etmisti.

Sonra ne oldu biliyor musunuz? Hakem birakin uzatmalari oynatmayi, o golden hemen sonra santrayi yaptirmadan maçi bitirdi.

Bitirdigi yanlizca maç degil, ayni zamanda Trabzonspor'du.

O gün bugün, bu herife hiç güvenmiyorum. Hiç sevmiyorum. AMMMAAA,

Trabzon Sakaryayi kesinlikle yenecek. Bizim futbolcular, kendilerini yenilgiye karsi efsunlu zannediyorlardi. Oysa Antep'te gördüler ki kazin ayagi öyle degil. Bu maç ciddi. Hoca da SENOL.

Daha ne olsun!

1-0 olsun bizim olsun!

Hüseyin Çümen
10.03.2005, 22:55
Tatanga nedir la sakaryali anlat bizebakalim tanga gibi walla çok komik bi grupsunuz maça gelince çooook zor eger moralimzi bulamadaiysak isimsz zor aa moral yerindyse 3-1 yeneriz

zinos_zon
10.03.2005, 23:09
tatanga kardes, hosgeldin.

istanbul yalakaligi yapmayan, kendi degerlerine sahip çikan herkese kapimiz açik. tabi bir de hayal etmesini bilenlere, hadi siz de önce hayal etmekle baslayin, sampiyon olacagiz diyin..ve inanin buna. biz böyle basladik..siz de basarabilirsiniz, zira insan malzemeniz buna uygun. köle olmayin, kendiniz olun.

tekrar; hosgeldin.

tatanga
10.03.2005, 23:48
zinos_zon, bizlerin Istanbul veya herhangi bir x takima karsi yalakalik veya ona benzer bir yapimiz olamaz..Bizler tipki sizler gibi garip bir tutku ile bagliyiz takimimiza ve kentimize..Anadolu takimi olarak Trabzonspor'un basarisi örnek olacak nitelikte..

Biz Tatangalari tribüncüler tanir..Grubun isminin alis sebebinin özeti asagidaki gibidir..

Sizlere yolunuzda basarilar...

Kicking Bird,dunbar'a Fronter DÜzlÜgÜnde SÜrÜler Halinde Yasayan Bufalolari Bilge Bir Tavirla GÖstererek "tatanka" Der.. Tatanka, Kizilderililer IÇin Yasamlarini SÜrdÜrmek IÇin Gerekli Olan Gidayi Ve Deriyi Saglayan Siradanlastirilabilecek Bir Canli Degildir...

Bir Baska Degisle Kizilderi Sefi Kicking Bird, Dunbar'i Bir Hayvanla Degil Bir Dostla Tanistirmaktadir... Kizilderilerde Tatanka FigÜrÜ Doganin, Barisin, Esitligin, Biraradaliligin, Dayanismanin Kardesiligin SembolÜdÜr...

Kizilderi Topraklarindan Binlerce Kilometre Ötede; Bir Anadolu Kentinin Taraftarlarinin, Kendilerine Kizilderililerin En Sadik Dostlarindan Birini Ad Olarak SeÇmeleri TesadÜf Olabilir Elbette.... TesadÜf Olmayan... Tatanka'yi, SÖylenis Kolayligi Nedeniyle Tatanga Yapanlarin, Kizilderililer IÇin Kutsal Olan Bu Hayvanin Kutsaliyetine Leke SÜrmemis Olmalaridir...tatanganin Kizilderili Topraklarinda Ki Anlami Neyse Bu Topraklardaki Anlami Da Budur....

Sakaryali Tatangalarin, DÜnyanin En ÜnlÜ Kizilderili Sefi Çogumuzun YÜrÜyen Bufalo Adiyla Bildigi Tatanka Mani'nin "...siz Beyazlar Bizim Vahsi Oldugumuzu Sandiniz. Bizim Dostlarimizi Anlamadiniz Anlamaya Çalismadiniz....biz GÜnese Ve Aya Ya Da RÜzgara ÖvgÜler DÜzerken Siz Bizim Putlara Taptigimizi SÖylediniz. HiÇ Anlamadan...dogaya Ve Doganin YÖneticisine Yakin Yasayan Kizilderililer Karanlikta Degildir..." SÖzleriyle SÜren Konusmasinda Özetledigi Barisa Dostluga Dayanismaya Kardeslige, Esitlige Ezmemeye Ezdirmemeye AÇilan Penceresini Kim GÖrmezlikten Gelebilir... Yenilemek Gerekirse Tatangalarin YÜzÜ Barisa Dostluga Dayanismaya Kardeslige, Esitlige Ezmemeye Ezdirmemeye DÖnÜktÜr...

Zurawski
11.03.2005, 00:09
yaw bufalo yapsaniz daha güzel olurdu

zafercalikoglu
11.03.2005, 08:53
2-1 biter aliriz,

Guests
11.03.2005, 09:06
varimi yogumu bu maça vericem insallah alicagiz

$FIRTINA61$
11.03.2005, 11:14
arkadaslar salak spor yazarlari basladi ts saldimaya biri yazmis fneer gökdeniz istiyor yaklarsam iyi bir spoa cekicegimsmileys/smiley7.gif

arkadaslar memo oynayacakmis saten belliydi gökdeniz yerine ama diyor dhane kiziga cekicekmis o ne demek ?ve sistemi degistircekmi öyle yaziyo ama bir sey gözükmüyo

İsmail Çavuşoğlu
11.03.2005, 11:40
bu maçi çok kolay kazanip yolumuza devam edecegiz.Trabzondaki arkadaslarimiz takimimizi iyi motive etsin. herkesi tek tek trübüne çagirip sevgi gösterisinde ve arkalarinda oldugumuzu hissettirsinler.

nordicspor
11.03.2005, 14:32
Sakarya maçinda Gökdeniz'in olmamasi çok problem degil bence. Ancak bir problem var ki aman dikkat. Geçen sene D.BAkir maçi bu seneki BB Ankara maçini hatirlayin. Karakter yoksunu Senol var ya. Yeter de artar bile. Ilk yari öne geçemezsek ikinci yari epey zorlaniriz çünkü futbolcular ve seyirci stres olacak. Maça gidecek arkadaslar bu bilinçle olumlu tezahüratlarla moral vermeli.

Bu maçi almamiz lazim...

Barış
11.03.2005, 19:19
INADINA SENOL UN ARKASINA!!!smileys/smiley7.gif

ts-saral-of
11.03.2005, 19:44
son derece rahat bir mac gecicegine inaniyorum

yeneriz belki imkansiz gibi ama beraberlik te olur hakemler falan da zorlamaya baslar artik trabzonu

Avare
11.03.2005, 21:10
OY GIDI OY.DEMEK SENOL GELIYOR HE.VAY VAY VAY.YARIN MAÇTAYIZ DESENE.

tatanga
11.03.2005, 22:53
Trabzonspor ile Sakaryaspor arasinda yapilacak karsilasma öncesi Sakaryaspor Kulübü Baskani Selahattin Aydin ile Teknik Sorumlu Saban Yildirim, Trabzonspor Taraftarlar Dernegi'ni ziyaret etti.. Aydin katildigi ziyarette bazi açiklamalarda bulundu..

Sakaryaspor Kulübü Baskani Selahattin Aydin, ziyarette yaptigi konusmada, ligdeki takimlar arasinda yapilacak karsilasmalarin adeta sehirlerarasi kurtulus savasi biçimine döndügünü ifade ederek, ''Bu bizim gelenegimize, görenegimize, hiçbir seyimize uymuyor. Özellikle son zamanlarda siddet, çirkinlik, her sey bu iste var. Bunlar görmek istemedigimiz seyler. Trabzonsporlu taraftarlar, bizi dün gece Trabzon Havaalani'nda çiçekle karsiladilar. Otele geldiler. Bu hakikaten bizim görmek istedigimiz ama göremedigimiz seylerdi. Onlara tesekkür ediyoruz'' dedi.

Trabzonspor'un Anadolu'nun gurur kaynagi olmus bir takim oldugunu ifade eden Aydin, söyle konustu:
''Insallah böyle olmaya devam edecektir. Taraftar, kulübü için çok önemli. Yönetimi, hocasi, taraftari, her seyi önemli. Bunlardan biri eksik oldugu zaman olmuyor. Sporda kazanmak da var kaybetmek de. Ama maalesef kulüp yöneticisi olarak futbol 3 sonuçlu bir oyundur demek yürek istiyor. Eger tribünleri biraz daha güzellestirirsek futbol adina çok güzel seyler görecegimize inaniyoruz.''

Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Selim Dogan ise geçen yildan bu yana Trabzon'a gelen takimlari karsiladiklarini belirterek, ''Sayin baskana huzurlarinizda bu davetimizi kirmayip, dernegimize geldigi için tesekkür ediyoruz'' diye konustu.

Berat
11.03.2005, 23:01
Tatanga kardes hosgeldin...Sakarya bizim genel olarak sevdigimiz ve küme düsmesini istemedigimiz bi kulüp,,su anda oynadigi futbolla da kesinlikle düsmeyi haketmiyor..Süper bi teknikl direktörü var..insallah yarinki maç güzel olur , biz kazaniriz..sene sonunda da biz sampiyon oluruz siz de kümede kalirsinizsmileys/smiley2.gif

Tunga
11.03.2005, 23:02
Trabzon tarihine bir bakarsaniz, güçsüz kalmis düsmüs ya da düsme hatti gibi problemleri olan takimlara karsi aman 10 atayim, 7 atayim demiyor. Neden çünkü Anadolu'nun küçük sehirlerinden biri olmasina ragmen, tüm Anadolu takimlarinin mihmandarligini yapiyor. Öyle de olmali. Nasil Kurtulus Savasi diger Müslüman ve ezilmis halklara örnek olduysa, biz de Türkiye'de bir dönem ES ES'in baslayip da bitiremedigi görevi yerine getirerek, Anadolu kaplanlarina örnek olmaliyiz.

Sakarya'da sampiyon olabilirdi. Istanbul kadar potansiyeli var. Hem Sakarya hem Kocaeli, hem Eskisehir, hem Bursa. Birbirini yiyeceklerine elele verseler süper ligdeki per çok sira takiminin yerine bugün onlar olu, ses de getirirdi.

Ne yazik, bir Sakarya var, o da varolmaya çalisiyor.

My
11.03.2005, 23:14
Trabzonspor ile Sakaryaspor arasinda yapilacak karsilasma öncesi Sakaryaspor Kulübü Baskani Selahattin Aydin ile Teknik Sorumlu Saban Yildirim, Trabzonspor Taraftarlar Dernegi'ni ziyaret etti.. Aydin katildigi ziyarette bazi açiklamalarda bulundu..

Sakaryaspor Kulübü Baskani Selahattin Aydin, ziyarette yaptigi konusmada, ligdeki takimlar arasinda yapilacak karsilasmalarin adeta sehirlerarasi kurtulus savasi biçimine döndügünü ifade ederek, ''Bu bizim gelenegimize, görenegimize, hiçbir seyimize uymuyor. Özellikle son zamanlarda siddet, çirkinlik, her sey bu iste var. Bunlar görmek istemedigimiz seyler. Trabzonsporlu taraftarlar, bizi dün gece Trabzon Havaalani'nda çiçekle karsiladilar. Otele geldiler. Bu hakikaten bizim görmek istedigimiz ama göremedigimiz seylerdi. Onlara tesekkür ediyoruz'' dedi.

Trabzonspor'un Anadolu'nun gurur kaynagi olmus bir takim oldugunu ifade eden Aydin, söyle konustu:
''Insallah böyle olmaya devam edecektir. Taraftar, kulübü için çok önemli. Yönetimi, hocasi, taraftari, her seyi önemli. Bunlardan biri eksik oldugu zaman olmuyor. Sporda kazanmak da var kaybetmek de. Ama maalesef kulüp yöneticisi olarak futbol 3 sonuçlu bir oyundur demek yürek istiyor. Eger tribünleri biraz daha güzellestirirsek futbol adina çok güzel seyler görecegimize inaniyoruz.''

Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Selim Dogan ise geçen yildan bu yana Trabzon'a gelen takimlari karsiladiklarini belirterek, ''Sayin baskana huzurlarinizda bu davetimizi kirmayip, dernegimize geldigi için tesekkür ediyoruz'' diye konustu.

Kendi deerlerine sahip çikanlarin her zaman bizim gönlümüzde yeri ayridir. Hosgeldin kardesim smileys/smiley1.gif

emrebey
11.03.2005, 23:19
2-0 olur bizim olur

Guests
11.03.2005, 23:21
Senola sövmeden usturubuyla aleyhine tezahurat yapmanizi umarim arkadaslar serefsizin!Maçi düsünemiyorum bu serefsize olan nefretim yüzünden diyarbakir formasinin altina fener fomrasi giyip maçlara çikicak kadar serefsiz bu adam!

Allahin izniyle maçi kazanip besiktas maçina moralli çikicaz...

ibrahim_yattara
11.03.2005, 23:33
Tatanga nedir la sakaryali anlat bizebakalim tanga gibi walla çok komik bi grupsunuz maça gelince çooook zor eger moralimzi bulamadaiysak isimsz zor aa moral yerindyse 3-1 yeneriz

arkadas sen kimsin ya.. 100 bilmem kaç mesaj yollamissin bu foruma ama anladigim kadariyla bu forumlardan pek birsey alamamissin..

bende sakaryada yasiyorum ve trabzon sakarya maçindaki bazi kendini bilmezlerin takimimiz aleyhine yaptigi birkaç tezahürattan sonra artik sakaryasporla pekte ilgilenmiyorum. ama yinede sunu söyleyebilirimki tanidigim kadariyla o adini tangaya benzettigin taraftar olusumu senden bende daha çok sahip çikiyor takimina..

o vatandas seviyesini bozmadan mertçe girmis aramiza ve bize herhangi bir satasmasi yok. senin bu yaptigin benzetme hos mu sence??

öyle uzaktan konusmayalim insanlara.. onlarinda belirli degerleri var..son bir sey sorayim.. buraya gelip bu insanlarin yüzüne karsi bu benzetmeyi yapabilirmiydin??

saygilar..

Tunga
11.03.2005, 23:37
Türkiye'deki kalecileri düsünün!

Metin Aktas; eh iste!

Ömer; fena degil,

Petkoviç (Konya); iyi

Hasagiç (trabzon maçlarinda); çok iyi

Bizim Petko; iyi

Zafer; iyi

Ramazan (BJK); fena degil

Mondragon; iyi

Rüstü; iyi

ve daha baskalari.

Peki Senol nasil popüler olacak, Bursa'yi kurtarmak ve Fener'i sampiyon yapmak için kaba etini yirtan bu adama sadece "Popülerlik" kaliyor. Onu da Sovla yapiyor.

Bence ona en agir cevap hiç o sahada yokmus gibi davranmak, maç sonunda da Sakarya'ya karsi tezahürat yapmayacagimiza göre "Yar Saçlarin Lüle Lüle, Senol sana güle güle!" demek. O kadar.

Kardesim sizler Trabzonsporlusunuz. Nefesinizi bu kadar ucuza satmayin. Buna degmez.

Türkiye'nin gelmis geçmis en iyi kalecisi Senol, ama o da BIZIM GÜNESIMIZ SENOL!

Mollasalihoğlu
12.03.2005, 00:16
Türkiye'nin gelmis geçmis en iyi kalecisi Senol, ama o da BIZIM GÜNESIMIZ SENOL!

bu kadar ya.dedigi gibi dandik bi senolla ugrasmayin siz ibrahim sahin'e kaptan'a sahip çikin bu hafta.

objek
12.03.2005, 01:30
Sakarya macini fair play icersinde oynayip ayni zamanda mavi bayragida tekrar kapmak lazimtrabzonsporumuza hem manevi hem maddi katkilarda bulunmak bizim elimizde.

Tolgaa6161
12.03.2005, 01:53
evet en onemli fair play

$enola dikat tahrik edici hareketler yapacak ona uyup sahaya inmeyin

bu mac 5-0 biter

goller mehmet yilmaz

sanatik
12.03.2005, 02:33
Türkiye'deki kalecileri düsünün!

Metin Aktas; eh iste!

Ömer; fena degil,

Petkoviç (Konya); iyi

Hasagiç (trabzon maçlarinda); çok iyi

Bizim Petko; iyi

Zafer; iyi

Ramazan (BJK); fena degil

Mondragon; iyi

Rüstü; iyi

ve daha baskalari.

Peki Senol nasil popüler olacak, Bursa'yi kurtarmak ve Fener'i sampiyon yapmak için kaba etini yirtan bu adama sadece "Popülerlik" kaliyor. Onu da Sovla yapiyor.

Bence ona en agir cevap hiç o sahada yokmus gibi davranmak, maç sonunda da Sakarya'ya karsi tezahürat yapmayacagimiza göre "Yar Saçlarin Lüle Lüle, Senol sana güle güle!" demek. O kadar.

Kardesim sizler Trabzonsporlusunuz. Nefesinizi bu kadar ucuza satmayin. Buna degmez.

Zaten birine verilebilecek en büyük ceza o sanki yokmus gibi davranmak degilmi ?

Umarim kimse tahriklerine kapilmaz, kendi takimimizi destekleriz.

Semih58
12.03.2005, 08:57
Trabzonspor'um 3 Sakarya 0

Mert Pasa
12.03.2005, 09:42
hadi mehmet yilmaz simdi degilse ne zaman

$FIRTINA61$
12.03.2005, 09:54
memo oynuyor bilet satislari nasil ahberi olan varmi?

Emorfo
12.03.2005, 12:35
dikkatli olmak lazim. düsme potasindaki takimlar her zaman tehlikelidir ve sakarya iyi top oynuyor..

mahir_kuzey
12.03.2005, 13:22
hadiiiiiiii az kaldi. koçlarim benim. digerleri puan kaybedecek bu hafta. sakaryayi geçmemiz gerek. final gibi bir maç olacak.

champion61
12.03.2005, 13:46
selam usaklar hava soguk ya.insallah etkilemez gelecek olanlari. ama -40da olsa hava BEN ORDA OLACAM smileys/smiley2.gif1 saat sonra giderim artik stada. zaten biraz ilerde. lalalalalaaa oooo TRAAABZOOONN

aydants
12.03.2005, 13:51
MAÇ BIZIM ATLATIRIZ BU GÜNLERIDE GÖSTER GÜCÜNÜ...

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 14:07
çoook zor maç insallah kazaniriz adamlari defansa yaklastirmmaliyiz çünkü efans blogumuz bugün okadar ii deilözgür ve tayfun var insallah yeneriz

hakantpl
12.03.2005, 15:29
Sakaryaspor un önce büyük takimlara karsi saha içinde verdigi mücadeleyi kutluyorum. Bize karsida iyi oynayacaklar umarim kazasiz belasiz aliriz maçi ama iyi oynayarak !!

UmutBaykan
12.03.2005, 15:35
Trabzon 3 Sakarya 0

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 15:36
Sakarya maça asilacaktir. Fakat Trabzonsporum bunu da ezer geçer.

Insallah Özgür savunmanin saginda oynamaz çok açik veriyor.

Bu arada maça yarim saat kaldi. Bizi radyoya mahkum eden federasyona yaziklar olsun....

dinceraydogan
12.03.2005, 15:52
simdi babamla konustum. Maça ilgi azmis.

Umarum yeterince taraftar vardir.

Emorfo
12.03.2005, 15:57
radyo 1 de maç baslamak üzere.. memleket ezgileri devam ediyor.

CeSS
12.03.2005, 16:00
Bekliyoruz .

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:00
maç basladi... trabzonsporumuza basarilar !!!

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 16:01
Maç basliyor arkadaslar.

TRABZONSPORUMUZA BASARILAR

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:01
baya taraftar sesi geliyo taraftar çok galiba

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:04
allala mehmet yilmaz nie yok yaw

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 16:06
Iste ilk 11

1- Petko

2- Tayfun

3- Tolga

4- Özgür

5- Celo

6- Lee

7- Adem

8- Hüseyin

8- Szymek

9- Yattara

10- Fatih

11- Memo

Emorfo
12.03.2005, 16:06
ulan sakarya kötü geliyor saidi felan ne is..

yattara kaçirdi korner..

CeSS
12.03.2005, 16:07
spiker fena degil,

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 16:07
spiker yattaradan baska bisey demiyor yaww.

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 16:08
penalti atiyor adamlar yaaaa...

Emorfo
sakarya penalti atiyor.... hayda..

Ömer SEVİNÇ
Penalti oldu. Sakarya kullanacak

Hüseyin Çümen
penalti yi kaçirdi sakarya smileys/smiley36.gif

CeSS
12.03.2005, 16:09
at sunu disari emree

İsmail Çavuşoğlu
gol olmadiiiiiiismileys/smiley4.gif

Emorfo
kaçirdi eheuehuee :)

İsmail Çavuşoğlu
yardimci golü verdi nolacak böle yaaaaasmileys/smiley7.gif

Hüseyin Çümen
ulan golü verdi ºerefsiz

Ömer SEVİNÇ
Emre toraman atiyor ve direkten döndü

Emre penaltiyi kaçirdi...

CeSS
12.03.2005, 16:10
offffffffffffffffff

sacmaladi bu hakemlerrrrrsmileys/smiley7.gif

Emorfo
eyyam basladi.... ben böyle hakeminnnn.. adam golü verdi simdi de.. bu hakemlerle lig bitmez.

İsmail Çavuşoğlu
serefsiz yardimcilar baska maçlarda hiç karismazlar simdi burda golü verdismileys/smiley7.gif

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:11
öffff neoldu ºimdi böle yaa napio bizim trabzon sakarya dan gol yiyo yasmileys/smiley7.gif

Punisher-61
12.03.2005, 16:11
KURAL HATASI

yan hakemin petkonun topa degip degmedini nasil görsün SACMALIKsmileys/smiley7.gif

Emorfo
12.03.2005, 16:12
ulan bizim bi korucu melegimiz yok mu :)

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 16:13
Yardimci ile orta hakemin konusmasi asagida

- Yardimci: Hocam ne yaptin ya. maçi sakarya alacakti. Aziz Yildirim öyle demisti

- Orhan: Öyleydi dimi. Dogru. Golü vereyim o zaman

Satilmius bu maç. Trabzon Sakaryaspor + hakeme karsi oynayacak arkadaslar haberiniz olsun

Emorfo
12.03.2005, 16:13
Paflar 2-1 galip.

Takimimiz galibiyete tasiyan golleri ise 33. dakikada Ufukhan ve 88. dakikada Emrah kaydetti.

hakantpl
12.03.2005, 16:15
alla alla olurmu böle seyy kural hatasi

Hüseyin Çümen
haydi trabzon haydi trabzon haydii tam zamani tam zamani simdiii....

Hünkar
saka gibi ya sakarya bize gol atti

hakantpl
12.03.2005, 16:16
Moralller bozulmasin ilk yarida da bir go atariz ikinci yarida Aliriz

Sefaenes
12.03.2005, 16:17
of´of hadi trabzon bir gol

hakantpl
hay baslicam Ankaragücüne Trabzon maçina Dön

Ömer SEVİNÇ
Tam kural hatalik. Maç büyük ihtimalle tekrar edilecek dostlar. O yüzden artik sonuç önemli degil. Koyarlar erteleme maçini da FeBe-TS maçini önüne takim o maça yorgun çikar. Herhalde simdiki senaryo bu olacak

dinceraydogan
12.03.2005, 16:18
bu trt de ankaragücü maçina takildi kaldi hayret yaasmileys/smiley7.gif

Hünkar
saldirin durmadan

bu taraftar arkanizda her zaman

bizlere rahat yok sakaryayla hakemlere .oymadan

Hüseyin Çümen
Ya bu mçata hakem sakaryayi tuta ne yazar trabzin eer ii oynarsa bisi oolmaz ama sorun warsa takimda iste ozaman yenemeyiz

Sefaenes
12.03.2005, 16:20
Allah belazini versin hepsini federasyonun trt nin digitürkun

TSunami
12.03.2005, 16:20
ulan trt ye bak ya

sanki a.gücü sampiyon olacak yaa

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 16:21
Yardimci ile orta hakemin konusmasi asagida

- Yardimci: Hocam ne yaptin ya. maçi sakarya alacakti. Aziz Yildirim öyle demisti

- Orhan: Öyleydi dimi. Dogru. Golü vereyim o zaman

Satilmius bu maç. Trabzon Sakaryaspor + hakeme karsi oynayacak arkadaslar haberiniz olsun

aynen dogrusmileys/smiley32.gif

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:22
bi bocalama var bizim takimda anlayamadim gitti allala

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 16:25
Maç yamuldu. Erken gelen gol futbolculari demoralize etmisltir. Penaltinin olaylari da zaten tuzu biberi oldu.

Yattara iyi gibi bugün. Belki birseyler yapar.

TSunami
12.03.2005, 16:26
haydi usaklar

lan bu hakemi...

faul bile vermiyo

hakantpl
hadi aslanlarim Atin Golllerinizide Çosalim.. Haydi Trabzon haydi tam zamani Tam zamani simdi

ARAGORN01
çok boktan bir dakikada golü yedik.

hem adamlarin morali yerine geldi, hem bizim takim ve seyirciler yikildi.

adamlar iyice geriye çekilip kontrataga çikacaklar.

isimiz çok zor... burada is seyirciye düsüyor......

Hüseyin Çümen
hiç pozisyon yok laa nabioz biz

İsmail Çavuşoğlu
penalti atisinda kaleye en yakin adam orta hakemdir.eger o ordan göremeyip yan hakem gördüyse petkoya degdigini, ben bisey demiyorum.ozaman orta hakem ne is yapar yaaasmileys/smiley7.gif

TSunami
12.03.2005, 16:27
sakarya iyidir ama bu senola 5 tane atmak lazim

Hünkar
12.03.2005, 16:28
arkadaslar burda radyo yok takim nasil oynuyo

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 16:29
Takimda topa dokunan5 kisi var. Digerleri nereye gitti yav.

Hüso, Szymek, Tayfun, Yattara, Lee

Bu ne böyle

dinceraydogan
12.03.2005, 16:29
30 dakka bile olmadi panik yok arkadaslar

İleli
12.03.2005, 16:30
hadi be Trabzonum

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:31
takim çok kötü oynuyo arkadasim biraz soku atarsak üstümüzden isallah yenecez

Gökhan Kutlu
12.03.2005, 16:31
HADI BEYLER YA atin atinnnnnnnnn

Hünkar
12.03.2005, 16:34
haydi usaklar utandirmayin bizi

gerisiyalan
12.03.2005, 16:35
bu maçi çevirirsek bir dönüm noktasi olacak, yani 3-0 yenmektense, eger yapabilirsek, geriden gelip maçi almak daha önemli, daha çok moral verir takima sonrasi için. Hadi saldirin usaklar, son dakikaya kadar. Ne olursa olsun bu taraftar sizinle...

Gökhan Kutlu
12.03.2005, 16:35
berabere beeeeeeeeeeeeeeeeee

hakantpl
12.03.2005, 16:36
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 16:36
Attik be

Attik be.

Szymek bastir. Bu adam süper millet elestirenlere duyurulur. Hakemi de yenecez insallah

Hünkar
12.03.2005, 16:38
GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLL

Sefaenes
oh beee http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/canli_yayin/img/gol.gif Gooooooolllllllllllllllllllllllll

İsmail Çavuşoğlu
beraberlik golü tam zamaninda geldi alacaz bu maçiii baska yolu yok.

Emorfo
Hakem tam bir facia...

Hüseyin Çümen
hakem iice sasirdi yanniz szymeke sari gösterdi 2. golü atcaz o.ç hakem

Sefaenes
12.03.2005, 16:39
helal polanyalimiza adam aldigi paraya helal olsun tam profesyonelsmileys/smiley32.gif

İleli
GGGGOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Allah gonderdi bu adami ASLANIM SZYMKOWIAK

Hüseyin Çümen
penalti bizim

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:40
yattara kullaniyo aytaç kirmizi gördü

hakantpl
PENALTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Hüseyin Çümen
goooool yattara

İsmail Çavuşoğlu
penaltiiiiii

golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yattaraaaaaaaaaaa

Sevgi
Yattara topun gerinde gollllllllllllllllsmileys/smiley32.gif

Emorfo
Sakarya 10 kisi

GOooOoOolLllLlLL Yattaraaaaa

zahido
penalti beaaaaa smileys/smiley4.gif

TSunami
12.03.2005, 16:41
goooooooooooooooooooooool
ooooooo ibrahim yattara oooooooooo

Hünkar
IKI GELIYOR IKI YALELE YALELE

Ömer SEVİNÇ
Penalti ve Sakarya 10 kisi Yattara atiyor

Hüseyin Çümen
goooo fatih

hakantpl
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL 2-1 :)

İsmail Çavuşoğlu
goooooooollllllllllllllllllllllllllllllll

fatihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

zahido
12.03.2005, 16:42
gooooooooool

FATIH TEKKE

dinceraydogan
12.03.2005, 16:42
panik yok demistim ama

hakantpl
12.03.2005, 16:43
Senol Ye daha çok yiyeceksin FEner yalakasi

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 16:44
simko,yattara.fatih daha çooooooooook farkli olacak coooooooooook

Hüseyin Çümen
12.03.2005, 16:45
açildik 10 tane atalim

MahmutHSO
Su kural hatasi olayini birisi anlatabilirmi

Gökhan Kutlu
1 dakka 2 gollllllllllll beyler çok farkli olacak merak etmeyin iddaa da oynadim tutacak insallahsmileys/smiley32.gif

ozgur
Orada neler oluyor bir bilen anlatsin su kirmizi karti, niye dondu mac birdenbire?

TSunami
3 sari karti kimler gördü

Hünkar
12.03.2005, 16:46
la harbi gudubetmisim iki dakka bilgisayarin basindan kalktim 3 olmus

Hüseyin Çümen
1-2-3 yetmez 4-5-6 olsun

Ömer SEVİNÇ
3-1 hakeme kapak olsun

Insallah simdi kural hatasi oldu deyip maçi tekrar ettirmezler...

ARAGORN01
Hakeme ve kartlara çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Ikinci devre bizim futbolculara çok kart gösterecegini tahmin ediyorum...

Sefaenes
12.03.2005, 16:47
oh olsun senola hadi trabzon senola biraz daha gol at

Duman
Çok sükür,artik rahat rahat maçi dinleyebilecegiz,umarim Lee Young bir dengesizlik daha yapip,dengeleri bozmaz.

Hüseyin Çümen
bisi yok kardes maç durmadi fazla aytaç orda kirmizi gördü kural hatasi da yok merak etmeyin ilk yari bitti

ozgur
ne ucu ya resmi site hala penaltida kaldi?

Hünkar
12.03.2005, 16:48
bu senolu mal etmeliyiz

Ömer SEVİNÇ
Kesin maçi tekrar edecekler

gerisiyalan
Mehmet Yilmaz oynuyor mu, o atsin devamini. Sonuna kadar sifir sifirmis gibi, devam usaklar...

Sefaenes
Hakem haftaya en iyi futbolcularimizi cezali duruma düsüre bilir bu hakemlerin Allah belazini versin

ggggggooooooooooooooooooolllllllll

3:1 Kaptan

TSunami
12.03.2005, 16:49
Allahtan D'Hane yok

MahmutHSO
12.03.2005, 16:49
Su kural hatasi olayini birisi anlatabilir mi.Neler oluyor

Gökhan Kutlu
12.03.2005, 16:53
Allahtan D'Hane yok allahtan yok verirdi topu ayagina o da gol atar

Edited by: tigin

Ömer SEVİNÇ
12.03.2005, 16:53
Su kural hatasi olayini birisi anlatabilir mi.Neler oluyor

Emre penaltiyi atti. Direkten döndü. Sonra bir daha vurdu. Hakem önce golü vermedi. Sonra yardimci Petkodan döndü dedi. O zaman golü verdi

Eger direkten döndügü kamerayla tespit edilirse maçi tekrar bu serefsiz federasyon + maçi FeBe maçindan önceki Çarsambaya koyarlar

ARAGORN01
12.03.2005, 16:54
Kural hatasi falan yok beyler , kafayi takmayin buna..

Keyfini çikarmaya bakin. Devami gelir artik ama hakeme dikkat, açigimizi kovalayacak.

Sefaenes
12.03.2005, 16:54
firtina biraz daha terbiyeli yazalim ok mi

TSunami
12.03.2005, 16:56
kural hatasi olsun da sifira karsi yenelim

Gökhan Kutlu
12.03.2005, 16:57
firtina biraz daha terbiyeli yazalim ok mi kardes bise demedim ki doru deil mi dehayne olsa gitmistik bunun ayipla ilgisi yok ki ben doruyu söledim

MahmutHSO
12.03.2005, 16:58
Bu olay kural hatasina girmez.Çünkü hakemin yorumuna konu olan bir olay bu.Kaleciye degdigini gördüm diyecek olay bitecek.Yani olay yorum olayi.Kural hatasi falan degil

sanatik
12.03.2005, 16:58
sakaryanin penaltisi direktden dönmü ve petkoya dokundu diye golmü verdi yan hakem ?

ben hic bir sey anlamadim bu penalti atisindan ?

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 16:59
firtina biraz daha terbiyeli yazalim ok mi kardes bise demedim ki doru deil mi dehayne olsa gitmistik bunun ayipla ilgisi yok ki ben doruyu söledim

KARDES DORU SÖLEDINDE YAZDIGINI BIDAHA OKU ISTERSEN BURADA BAYANLARDA VAR UNUTMA MESELA SU ANDA BENIM YANIMDA OLDUGU GIBI..

Zurawski
12.03.2005, 16:59
Ya kural hatasi olsa bile tekrar falan olmaz çünkü bizim dezavantajimiza olan bi durum olsa olsa sifira karsi yeneriz bu isin kurali böyle.

Sefaenes
12.03.2005, 17:00
tamam da ama a lan basliyan kelime uygun degil o kelime icin dedim yoksa d hanne íyi futbolcu degil neyze macin zevkini cikartalim kardes senola 4,5,6 daha atalim insallah 2 yari provakorlük yapmaz bu maci sakarya ya karsi degil senola ´karsi olan bir mac bence smileys/smiley2.gif

Gökhan Kutlu
12.03.2005, 17:01

KARDES DORU SÖLEDINDE YAZDIGINI BIDAHA OKU ISTERSEN BURADA BAYANLARDA VAR UNUTMA MESELA SU ANDA BENIM YANIMDA OLDUGU GIBI.. temam abi özürsmileys/smiley9.gif

Ömer SEVİNÇ
Insallah kural hatasina girmiyordur.

Gökhan Kutlu
tamam da ama a lan basliyan kelime uygun degil o kelime icin dedim yoksa d hanne íyi futbolcu degil neyze macin zevkini cikartalim kardes senola 4,5,6 daha atalim insallah 2 yari provakorlük yapmaz bu maci sakarya ya karsi degil senola ´karsi olan bir mac bence smileys/smiley2.gif temam birader smileys/smiley1.gif

TSunami
12.03.2005, 17:02
bu petkoviçte tutsa bi türlü tutmasa bi türlü
dokundu diye gol oldu

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

tigin
12.03.2005, 17:02

KARDES DORU SÖLEDINDE YAZDIGINI BIDAHA OKU ISTERSEN BURADA BAYANLARDA VAR UNUTMA MESELA SU ANDA BENIM YANIMDA OLDUGU GIBI..

yaziyi düzelttim tekrari olmasin lütfen.

Duman
12.03.2005, 17:03
Babam maçta biraz önce konustum kendisiyle,petko topa dokundu diye gördüm dedi,ama ona biraz uzakmis pozisyon.Bu maçi tekrarlamazlar merak etmeyin.Fatih Sultan Tekke dillere destan bir asirtma golü atmis gene.

Tek üzücü taraf,maça ilgi çok azmis.Tribünlerde bayagi bir bosluk varmis,bu kadar bas basbagirdik forumdan takima sahip çikmamiz lazim diye, ama bosa konusmusuz demek.

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 17:03
sakaryanin penaltisi direktden dönmü ve petkoya dokundu diye golmü verdi yan hakem ?

ORTA HAKEM PETKOYA DOKUNMADI DIREKTEN GELDI OYUNCUDA TEKRAR TAMAMLAYINCADOLAYISIYLA GOL DEGIL DEDI. ANCAK YAN HAKEM PETKOYA DEGDIGINI SÖYLEYIP GOLÜ VERDIRDI.GOLÜ VERDIRDIDE ORTA HAKEM 2 METREDEN NASIL GÖREMEZ YAA.

İsmail Çavuşoğlu
12.03.2005, 17:05

temam abi özürsmileys/smiley9.gif

EYVALLAH KARDESIMsmileys/smiley2.gif

İleli
12.03.2005, 17:07
yaww ilk yari bitti diye gittim mutfaga geri geldim 3-1smileys/smiley4.gifsoke oldum resmen

Sefaenes
12.03.2005, 17:08
2 ci yari oyuncularimiz hakeme ve senola dikkat etmeliler demeden hakem sari kart verdi özgüre

İleli
ozgur sari kart

TSunami
bu karadeniz fm olayi vardi bi sonuç çikmadimi

3 salaksörlerin maçlarini 10 radyo birden veriyo bizimkini trt dönüsümlü

böyle olmazki

ntvradyo trabzonda yayina basladi hep tarafsizliktan bahsediyo bi kampanya baslatalim bizim maçlari da versin

Gökhan Kutlu
12.03.2005, 17:09

ORTA HAKEM PETKOYA DOKUNMADI DIREKTEN GELDI OYUNCUDA TEKRAR TAMAMLAYINCADOLAYISIYLA GOL DEGIL DEDI. ANCAK YAN HAKEM PETKOYA DEGDIGINI SÖYLEYIP GOLÜ VERDIRDI.GOLÜ VERDIRDIDE ORTA HAKEM 2 METREDEN NASIL GÖREMEZ YAA. karisik bi durum valla ama iste hakem verecek ya golü 1*-0 ne geçecekler ya

MahmutHSO
12.03.2005, 17:10
Su trt ye bakarmisiniz arkadaslar.Bizim maça baglaniyor mu hiçsmileys/smiley7.gif

dinceraydogan
12.03.2005, 17:10
özgür cezali duruma düstü sanirim

son maçlarda kart adedimiz bayagi artti

Gökhan Kutlu
12.03.2005, 17:11
ya öle bise ki konya maçini veriyolar bizim maçi vermiyolar tv'de bizi radyoya mahkum ettiler böle bise var mi ya smileys/smiley7.gifkonya kim ya

TSunami
12.03.2005, 17:11
özgürün cezasi yok ya daha 2 oldu

Emorfo
12.03.2005, 17:13
Maçi Basbakan yardimicisi Abdullatif Sener'de Avni Aker'de maçi izliyor.

Bildiginiz gibi Abdullatif Sener Trabzonspor'ludur.

Harun
12.03.2005, 17:13
Maç böyle bitsin bence.Haftaya BJK maçina saglam çikmamiz lazim.

İleli
12.03.2005, 17:14
szymek kacirdi

Gökhan Kutlu
Maçi Basbakan yardimicisi Abdullatif Sener'de Avni Aker'de maçi izliyor.

Bildiginiz gibi Abdullatif Sener Trabzonspor'ludur. ama sivassporu da çikardi bu da var yani adamlar bursa'da diyoki trabzonspor'u avniaker de de yenecez sivasta da ben de tabi agilarinin paylarini veriyom hemen smileys/smiley7.gif

sanatik

ORTA HAKEM PETKOYA DOKUNMADI DIREKTEN GELDI OYUNCUDA TEKRAR TAMAMLAYINCADOLAYISIYLA GOL DEGIL DEDI. ANCAK YAN HAKEM PETKOYA DEGDIGINI SÖYLEYIP GOLÜ VERDIRDI.GOLÜ VERDIRDIDE ORTA HAKEM 2 METREDEN NASIL GÖREMEZ YAA.

karisik bi durum valla ama iste hakem verecek ya golü 1*-0 ne geçecekler ya

top direktden döndükden sonra sakaryali oyuncu gol atabildimi ?

ben orasini anlamadim - radyoda olmayinca bu konudaki yazilara bakabildim tek. Konudada penalti gol olmadi denildi hep.