PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nesine.com Sunar: Fortis TK | Gaziantepspor 3 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Alihan Ertürk
26.10.2008, 19:30
http://www.bordomavi.net/nesine.gif (http://ts.nesine.com/)Ligde kendi sahamızda yenemediğimiz rakibimizi kupada deplasmanda yenmek dileğiyle..Bu maçı kazanarak kupa serüvenine iyi bir başlangıç yapmalıyız,ligi iyi bitirmesek bile kupayı kazanarak avrupaya gidebiliriz..

Ali Tunahan Güllü
26.10.2008, 19:31
inşallah kupada yeneriz bari...

nuri45
26.10.2008, 19:31
insallah kendi evlerinde yeneriz antebi.

Ali Tunahan Güllü
26.10.2008, 19:33
şu tabatayı alabilsek keşke:D

Alihan Ertürk
26.10.2008, 19:33
inşallah..bu arada bir sorum var hüseyin ve cale kupa maçında cezalılar di mi ?? yoksa ligde mi yoklar??

Alihan Ertürk
26.10.2008, 19:34

aslında bu maçta colman tabata'dan kat kat iyi oynadı tek fark tabata kendi bölgesinde oynuyor colman solkanatta..

macka61
26.10.2008, 19:37
lig maçında cezalılar galiba kırmızı kart kupa maçında ceza oluşturuyor olmalı inşallah yeneriz bir galibiyet moralimizi yükseltir

DeAgLeMaNyAq
26.10.2008, 19:46
Antepli oyuncular gene vakit geçirmek için her pozisyonda yatmaya devam ederlerse, maçın sonucu çok farklı olmaz. Ama biraz açık oyun oynarlarsa maçı almamamız için neden yok...

Semih Kırsüleymanoğlu
26.10.2008, 19:46
inşallah..bu arada bir sorum var hüseyin ve cale kupa maçında cezalılar di mi ?? yoksa ligde mi yoklar??

Kart cezalilari kupadada gecerlidir. Yani Antepe karsi oynuyamicaklar, lig macinda oynucaklar insallah

oguzkoc
26.10.2008, 21:21

kartlar kırmızıya dönmüş olsaydı antep maçında cezalı olacaklardı. fakat sarı kart cezaları ligde geçerli. yani antep maçında cezalı oyuncumuz yok.

mensure 61
26.10.2008, 21:27
İşimiz malesef zor

Varlıbaş61
beraberlik gibi duruyor
ama inşallah yeneriz...

bkandil
Sarılardan dolayı olan cezalar ligde geçerli olacaktır, kırmızı kart olsaydı kupada geçerli olacaktı.
İnşallah hoca bu maçta yattara ve isaac'i bir arada oynatır. Adamlar defansın göbeğinde çok kalabalıklar, ortadan gitmeye çalışırsak zorlanırız, kanattan hücumlarla defanslarını kanatlara yaymaya çalışırsak daha fazla açık yakalarız gibi geliyor bana.

Mustafa K. Demirbaş
26.10.2008, 21:28
çok zor bir maç olacak inşallah kazanırız

MehmetGÜRSOY61
26.10.2008, 21:29
rövanşı alırız kesin kurtuluşlarıı yok

Murat'
26.10.2008, 21:29
kupada da çok zor maç olacaktır...ama yeneceğiz inşallah..

pReN@_61
26.10.2008, 21:30
Tek dileğimiz 3 puan tabiiki..

Bu arada maçın saatini ve tarihini de eklersek daha iyi olacak

Kubilay ŞAHİN
26.10.2008, 22:09
inşallah kazanırız...

Cafer Bulur
26.10.2008, 22:11
Önemli bir mac ama belediye macindan önemli degil.
Kazanirsak güzel olur ama berabere kalsak da kötü bir sonuc olmaz.
Belediye macinda hüseyin ve cale oynayamayacagi icin ersun yanal bu oyuncularin yerine monte etmeyi düsündügü oyunculari bu macta oynatmalidir.
Favori kadrom su sekilde:
-----------------------------------tony-------------------------------

Ferhat----------------------song-----------------giray--------egemen

----------------------------ceyhun----------------serkan--------------

yattara---------------------------colman---------------------isaac

----------------------------------gökhan----------------------------

TolgaTopçu61
26.10.2008, 22:12
kazanip, iyi baslariz insallah

Kazım Uzunboy
26.10.2008, 22:12
Umarım kazanırız ama içimden tekrar beraberlik geçiyor.

okg_53
26.10.2008, 22:24
Olası Beto ve Murat Şahin yokluğunda antep bayağı zorlanacaktır bize karşı.Çıkması gereken ve büyük ihtimalle çıkacak olan kadro=
-----------------Sylva----------------
Serkan-----Song-------Egemen----Fatih
----------------Ceyhun----------------
------------Selçuk---Colman-----------
Yattara-------Gökhan------Umut-------

TS-Tiryaki
26.10.2008, 22:24
TV veriyormu maci??

Cafer Bulur
26.10.2008, 22:50
TV veriyormu maci??
Evet,lig tv veriyor maci.
Carsamba saat 3 de baslayacak.Hafta ici bu kadar erken saatte mac oynatmanin mantigini anlamis degilim.

okg_53
26.10.2008, 22:53
26 Ekim Pazar Anteple oynandı.
29 Ekim Çarş. Anteple
1 Kasım C.tesi Bld.

takım çok yorulacak 6 günde 3 maç !!!
Belediye maçının 3 Kasım P.tesiye Alınması gerekiyor.Bence Alınacaktırda.

eys_61
26.10.2008, 22:56
Kupaya iyi başlangıç yapmak önemli,en azından yenilmememiz gerek.
Çarşamba günü oradayız tabi ;)

Bahattin Aydın
26.10.2008, 23:15
Carsamba saat 3 de baslayacak.Hafta ici bu kadar erken saatte mac oynatmanin mantigini anlamis degilim.
ben maç saat 16:00'da biliyorum...inşallah orda olacağız

16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
kaynak :ajansspor

Hüdai Pervaneli
26.10.2008, 23:21
ya olamaz ya ben bu maca bakamicam

.....
26.10.2008, 23:25
pisligtv maçı vermez filan hep deliririm!

TS-Tiryaki
26.10.2008, 23:43
ben maç saat 16:00'da biliyorum...inşallah orda olacağız

16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
kaynak :ajansspor

O bana Almanya saatini yazmis;)

Cafer abi sagol bilgi icin.:)

enmavi61
26.10.2008, 23:56
antepte oynanacağından daha geniş alanlar bulabiliriz yoksa oyun sıkıştı mı gökhan ve umutla bişey yapamıyoruz...golcüysen atacaksın arkdaş yaa bu maçları başka türlü alamayız

Bera B.
26.10.2008, 23:57
tek forvet olmalı bu sefer umarım..

The_Storm
27.10.2008, 00:01
Deplasmanda rahat kazanacağımız bir maç olacağını düşünüyorum. Tabata'yı iyi tutunca Antep'in bir özelliği kalmıyor.

Zafer BİLGİN
27.10.2008, 00:04
Beraberliğin bize çok şey katacağı bir maç.

Çetin
27.10.2008, 00:07
1 gol atalım sonra sürekli yatalım. hep sakatlık olsun falan. antepe çirkeflik neymiş gösterelim.

enmavi61
27.10.2008, 00:08
ne gökhan ne umut arkası dönük oynayamıyorlar ancak ısaac top saklayabiliyor..gökhan veya umut dinlendirilmeli oyun gidişatına göre oyuna sokulmalı bir taraftan yattara bi rataftan ısaaç ortada bir golcümüz oldu mu tamamdır bu iş...bide gökhan ile umut pas alışverişi çalışması yapsınlar bol bolll

biltrabzon
27.10.2008, 00:33
ne gökhan ne umut arkası dönük oynayamıyorlar ancak ısaac top saklayabiliyor..gökhan veya umut dinlendirilmeli oyun gidişatına göre oyuna sokulmalı bir taraftan yattara bi rataftan ısaaç ortada bir golcümüz oldu mu tamamdır bu iş...bide gökhan ile umut pas alışverişi çalışması yapsınlar bol bolll

ersen martin cok iyi olurdu bu kadronun icine.gol vuruslarini bile gelistirmisti trabzonspor da.

yaranozlu
27.10.2008, 01:23
lig maçını kazanıp bu maç berabere bitmeliydi. Bari burda yenelim de ödeşmiş oluruz :)

trab61
27.10.2008, 01:36
artik bu macta yedeklerimiz sahaya cikmasi lazim. kesnlikle ceyhun giray ve baris oynamasi lazim. hatta forvette erginede sans verilmesi lazim.bu maca bence
sylva
serkan giray song(egemen) cale
ceyhun
yattara colman baris
isaac gokhan

Erkan
27.10.2008, 01:51
Mac saati okulda olmam lagzim (dersim var) :rolleyes: ama sanirsam bir yolunu bulacagim :p... izlemek icin

Terzioğlu
27.10.2008, 01:53
Song bu mac dinlendirilmesi lazim. Yerine Giray oynamalidir. Egemen'de dinlendirilebilir. Sol bekte Fatih Altundag IBB macinida düsünerek oynatilabilir. Kalede Onur'u görmek istiyorum. Oyunun gidisatina göre Ergin, Bugra ve Abdülaziz oyuna girebilir.

Sonuc olarak benim 11'im su sekilde:

------------Onur-------------
Ferhat--Giray---Tayfun---Fatih
-----------Ceyhun------------
-------Selcuk---Colman-------
---Yattara----------Baris-----
------------Isaac-------------

Zafer BİLGİN
27.10.2008, 01:58
Song bu mac dinlendirilmesi lazim. Yerine Giray oynamalidir. Egemen'de dinlendirilebilir. Sol bekte Fatih Altundag IBB macinida düsünerek oynatilabilir. Kalede Onur'u görmek istiyorum. Oyunun gidisatina göre Ergin, Bugra ve Abdülaziz oyuna girebilir.

Sonuc olarak benim 11'im su sekilde:

------------Onur-------------
Ferhat--Giray---Tayfun---Fatih
-----------Ceyhun------------
-------Selcuk---Colman-------
---Yattara----------Baris-----
------------Isaac-------------
sen maçları karıştırdın galiba.Gaziantep b.b oynamıyoruz.:)Gazianteple oynuyoruz ve bu gruptan çıkmamız için en az berabere kalmamız lazım bu maçta.Malum gruptan 2 takım çıkacak

Terzioğlu
27.10.2008, 02:04
sen maçları karıştırdın galiba.Gaziantep b.b oynamıyoruz.:)Gazianteple oynuyoruz ve bu gruptan çıkmamız için en az berabere kalmamız lazım bu maçta.Malum gruptan 2 takım çıkacak
Yok farkindayim :) Ama futbolcularin 6 günde 3 mac oynamasi cok zor olacak. Onun icin bazilari dinlendirilmesi lazim. Kaldi ki yazdigim kadronun kötü oldugunu düsünmüyorum. Biraz riskli olabilir ama bence bu riske girmek zorundayiz.

6Şafak Aydın1
27.10.2008, 02:30
su golleri bir siralamaya baslasak artik

DeAgLeMaNyAq
27.10.2008, 03:13
Yok farkindayim :) Ama futbolcularin 6 günde 3 mac oynamasi cok zor olacak. Onun icin bazilari dinlendirilmesi lazim. Kaldi ki yazdigim kadronun kötü oldugunu düsünmüyorum. Biraz riskli olabilir ama bence bu riske girmek zorundayiz.

Saydığın oyuncular ilk 18'e bile giremiyor hocam. Bu saatten sonra oynamaları da zor...

Muhammet Ali Senocak
27.10.2008, 08:47
umarım bu macı alırız ve kupaya iyi bir başlangıc yaparız.....

Antep de olan ark.lara bir sorum olacaktı... ben maca gelmeyi planlıyorum otogardan nasıl gelebilirim stada acaba ? şimdiden teşekkürler

Akın NAZİFOĞLU
27.10.2008, 08:48
zor maç.beraberlik iyi ve yeterli sonuç.

Hüseyin Bağdat
27.10.2008, 08:52
1 gol atalım sonra sürekli yatalım. hep sakatlık olsun falan. antepe çirkeflik neymiş gösterelim.
Kardeş onların yaptığı pislikleri biz yapmayalım.Onlar ne kadar çirkef olduklarını gösterdiler.Biz onlara orda üç tane atalımda yapıkları çirkeflikleri hatırlasınlar...

Dursun Kaplan
27.10.2008, 08:55
Maçı izleyemeyeceğim.. Mesai saatleri içinde oluyorum.. :S

Faik Yılmaz
27.10.2008, 09:03
mutlaka yenmeliyiz ancak dünki maçtan sonra 1 puanda iyidir diyorum....

Cengiz Çubukcu
27.10.2008, 09:15
Benim de bu Antepten gözüm korktu, 1 puan kupa maçı olduğundan iyidir...

Ümit Tekşan
27.10.2008, 09:27
Çıksınlar Aslanlar gibi oynayıp eze eze yensinler. Rövanşı almış oluruz. Forvetlerimiz'in bu maçta iyi oynaması lazım Ersun hoca yedek kadro çıkarmaz inşaallah bu maçta. Çünkü Aslar' yenemedi yedekler hiç yenemez. Belkide yenerler bellimi olur. Yenerlerse As'ları utandırmış olurlar. :)

Mustafa OK
27.10.2008, 10:04
forvetimiz gününde olursa yeneriz ısaac ve yattara oynamalı dünkü oyun yine gösterdi ki oyun sıkıştığında oyunu açacak oyuncumuz yok ısaac yattara yanyana oynarsa belki daha fazla pozisyon buluruz...

Emre Bekar
27.10.2008, 10:09
bence ersun hoca bu maçta bazı oyuncuları yedeğe çekmeli.farklı bir şeyler denemeli,nasıl olsa bu maçın telafisi var

My
27.10.2008, 10:13
Kardeş onların yaptığı pislikleri biz yapmayalım.Onlar ne kadar çirkef olduklarını gösterdiler.Biz onlara orda üç tane atalımda yapıkları çirkeflikleri hatırlasınlar...Bu sene takımların bize karşı ortak noktaları bu. Baskıyı yiyen kendini yerden yere atıyor. Çok gıcık bir durum. Yenersin yenilirsin ama işi çirkefliğe vurdular mı zıvanadan çıkıyorum.

Antep karşısında hiç te fena oynamadık. Bitirici vuruşları yapsaydık Antep mantep kalmayacaktı. Ben bu maçı alacağımızı düşünüyorum. Yeterki hoca Ceyhun ve İsaac'i takıma monte etsin. Yattara'ya da kesik atmasın.

macka61
27.10.2008, 10:28
zor bir maç olucak forvetlerimiz gol yollarında biraz daha becerekli olsalar her maçı alırdık biz inşallah en kısa zamanda düzelirler

irfan61
27.10.2008, 10:32
İnş bu maçta tek forvet oynarız ve Isaac-Yattara-Gökhan üçlüsünü bir arada izleriz.Orta sahayı kalabalık tutmamız şart orta sahayı rakibe verdikmi bizim için maç bitmiş oluyor.

asimavi
27.10.2008, 10:35
yattara yı yanlış yerde oynatıyor
iki de bir ortaya çekiyor adamı ortada etkili olamıyor...

...madem kanatlardan orta yapılmayacaktı....neden gökhan alındı...gidip kısa boylu hızlı bi adam alsaydılar saviola tarzı bi adam alsaydılar...

...madem forvetlerimizin boyu kısa değil....iyi kötü kafa golüde atıyorlar daha çok orta yapılmalı....

...sağ açıkta kesinlikle yattara ...solda ise ya barış yada isaac oynamalı...

...cale nin defansı iyi ama ortaları çok garip ..adam eksiltiyo boş alan buluyo sıfıra ini yo ama ortaları hepsini bitiriyo...colman giddikce iyileşiyor...daha teknik ve etkili oynamaya başladı...ceyhun ..ve selçuk ikilisi...hüseyin selçuk ikilisinden daha uyumlu görünüyor....üstelik bu ikili ..bize artık çok özlediğimiz serbest vuruş gollerini belki yaşatırlar...

...ben antep deyim kupa maçında stad da olucam....inşallah yeneriz....

mustafakaya
27.10.2008, 10:53
bu fortis eski adıyla federasyon bir aralar türkiye kupası ismiyle oynanan kupa bizim için kesinlikle ikinci planda olmalı. bir adet lig maçı her zaman fortis türkiye kupasının finalinden önemlidir. bu yüzden oynamayanlar oynasın, ligde oynayacaklar dinlensin, bu maçın skoru hiçbir anlamda önemli değil. 10 fortis kazansak ne olacak?

My
27.10.2008, 10:54
Yattara konusunda bu hatayı sürekli tekrarlıyor Ersun Hoca. Elimizde bomba gibi bir sağ açık varken bundan da oluyoruz.

Recep Alkan
27.10.2008, 10:58
ıyı ya 29 ekım tatıl gunune denk geldı seyrederız artık :D

M_U_R_A_T
27.10.2008, 11:32
Ben ce zor maç. Lig de görüldü Gaziantep iyi futbol oynuyor . Maçın kaderi ni bence orta alan belırleyecek . İnşallah alırız .

alper*
27.10.2008, 11:34
kupayı ciddiye almalıyız.
bu sene en az bir kupa özgüven açısından çok iyi olacak.

peker61
27.10.2008, 11:37
Ben beraberliğede razıyım yenilmeyelim yeter ..

Orki
27.10.2008, 11:44
bence telafisi olan bi maç olduğu için sonuna kadar saldırmak gerek hücumda etkili oyuncularımızı 90 dakika sahada tutmak gerek en azından rahat oynadığımızda baskı olmayınca nasıl bi performans ortaya koyduğumuzu görebiliriz
-----------------------------tony---------------------------------

serkan---------song---------------------egemen------------cale----

-----------------selçuk------------------colman---------------------

yattara------------------------------------------------barış--------

-----------------ısaac---------------gökhan------------------------

sametaydin
27.10.2008, 11:47
Çok güçlü takım ama yenilmeyecek takım değil. Bi defa bu maça tek forvetle çıkman gerekiyor. Haddimizi bilecez çünkü ligde her takım kvvetli. Gördünüz gs dün ne hallere düştü. Tek forvet oynicaz. Ortasahada 5 oyuncumuz olacak ve hüseyin kesinlikle oynamicak. Colman kesinlikle oynamalı bu maçta kontra atak futbolu oynamalıyız. Colman savunmadan aldıgı topları ileri isabetli paslar atarak çok pozisyon üretebiliriz. Yattara da kesinlikle oynamalı.

Ben takım şu şekilde kurulmalı diyorum:

tony silva

serkan(ferhat) song egemen(giray) cale

yattara selçuk ceyhun colman isaac

gökhan (umut)

Bahattin Aydın
27.10.2008, 11:57
Bu maçı almamız forvetlere bağlı ( dünki gibi oynarsak ) maçta forvetler biraz yetenekli olabilirse farklı bile kazanırız.Ancak şuda gözardı edilmemeli antep bize ters düşen takımlardan biri :S

Sacit
27.10.2008, 11:58
deplasman maçlarımızda daha iyi konsantre olabiliyoruz gibi geliyor bana çok iyi olmasada..
antep çok iyi mücadele ediyor, bizden fazla mücadele ettikleri kesin ama eksik yönleride çok fazla.. konya nasıl yendiyse onları, bizde çıkıp yeneriz. büyük takım olmanın sorumlulukları fazladır. bizim bu oyunla maçı kazanmamız süper olur ama 1 puan da iyidir!!..

Emirhan Makul
27.10.2008, 11:58
Beraberliğe oynayalım açık oynarsak fark yeriz kabul edelim takım oyunu oynayamıyoruz.

Bahattin Aydın
27.10.2008, 12:10
Bu maça gelecek olan renkdaşlarımız varsa seve seve misafir ederiz.Biz 46 kişilik bir grupla orda olacağız.

macka61
27.10.2008, 12:10
ben olsam şöyle 11 çıkarırdım

---------song---------------------egemen------------cale----

-----------------------------hüseyin veya ceyhun--------------------------

yattara---------------------------selçuk--------------------serkan--------
----------------------------------colman---------------------------------
-----------------ısaac------------------------gökhan---------------

Samet Berber
27.10.2008, 12:11
Geçen maç sürpriz yaşayabiliriz demiştim , yanılmadımda .

Bu maç bizim , bundan eminim .

Antepten korkmaya gerek yok , bize saldırdığı halde ki muhtemelen saldıracak , bu maçı alırız .

Rahman Gümüş
27.10.2008, 12:58
Türkiye kupasınıda alalım, şampiyon da olalım Avrupada da başarılardan başarılara koşalım inşallahhhh

Atakan
27.10.2008, 12:59
Bu maçı almamız lazım.Yoksa çok kötü olur.

Mustafa OK
27.10.2008, 13:02
moral motivasyon açısından ve seriye bağlamamız için almamız gereken bir maç...

Onur Civelek61
27.10.2008, 13:02
Murat Şahin sakat sanırım.Sakat olmasada farketmez:) bu maç bizimdir.

Samet Berber
27.10.2008, 13:03
Çok olumsuz düşünce var , bunu anlamak mümkün değil .

Antep'i orda yeneceğiz .

Tayfun
27.10.2008, 13:03
Lig maçındaki aldığımız 1 puan'ı yine Antep karşısında biz buyuz bizim gücümüz bu diyerek 3 puan'a çevireceğimize inanıyorum...!

Hüseyin İlkin
27.10.2008, 13:05
Okul yok , güzel . He olsada farketmez , asardık ... Neyse maça dönelim biz : dün ki maçta görüldi ki hücum kısmında tam randıman içinde değiliz . Bunun içinde Umut veya Gökhan ' dan biri kesilmeli . Kimi keseceği hocaya kalmış birşey . Bence bu Gökhan olmalı orası ayrı ... Isaac - Yattara birlikte başlamalı . Böylelikle iki kanatıda kullanabiliriz . Colman ' da soldan çok içeride , bir nevi forvet arkası oynamalı bence ...

Hüseyin ' in yokluğunda da Ceyhun - Selçuk göbekte oynamalı .

Birde Cale'siz neler olacak sol tarafta merak içindeyim ...

Kaleye de Tony geçmeli yine . Takıma alışması açısından ...

İnşallah alırız , alamazsak bir puanda iyidir .

Samet Berber
27.10.2008, 13:07
Okul yok , güzel . He olsada farketmez , asardık ... Neyse maça dönelim biz : dün ki maçta görüldi ki hücum kısmında tam randıman içinde değiliz . Bunun içinde Umut veya Gökhan ' dan biri kesilmeli . Kimi keseceği hocaya kalmış birşey . Bence bu Gökhan olmalı orası ayrı ... Isaac - Yattara birlikte başlamalı . Böylelikle iki kanatıda kullanabiliriz . Colman ' da soldan çok içeride , bir nevi forvet arkası oynamalı bence ...

Hüseyin ' in yokluğunda da Ceyhun - Selçuk göbekte oynamalı .

Birde Cale'siz neler olacak sol tarafta merak içindeyim ...

Kaleye de Tony geçmeli yine . Takıma alışması açısından ...

İnşallah alırız , alamazsak bir puanda iyidir .

Cale ve Hüseyin bu maçta oynayacak.

Ceza İbb maçı için geçerli .

Birtan Karaman
27.10.2008, 13:08
16:00 diye biliyorum;)

UğuR
27.10.2008, 13:08
Bu maçda Antep in üzerimize gelmesine izin vermeliyiz bence.Trabzon daki maçda olduğu gibi kapalı oynayan Antep i kendi sahalarında devirmemiz zor olur.Ancak açık olan ve bastıran Antep e karşı kontra ataklarla yenebileceğimizi düşünüyorum.

Hüseyin İlkin
27.10.2008, 13:09
Cale ve Hüseyin bu maçta oynayacak.

Ceza İbb maçı için geçerli .
Neyse merakımız İstanbul maçına kalsın o zaman :p Sağol bilgi için . Bu arada kırmızı kart cezalıları cezasını çekiyor ama sarı kart cezalısı çekmiyor . O nasıl iştir yahu ...

Samet Berber
27.10.2008, 13:11
Neyse merakımız İstanbul maçına kalsın o zaman :p Sağol bilgi için . Bu arada kırmızı kart cezalıları cezasını çekiyor ama sarı kart cezalısı çekmiyor . O nasıl iştir yahu ...
1 maçta 2 sarıdan kırmızı veya direk kırmızı görseydiler o zaman Antep maçında oynamayacaklardı.

Ancak 8 haftada 4 sarı kart gördükleri için sadece Lig i ilgilendiriyor bu kartlar. (Kural böyle yani)

blacksilva
27.10.2008, 13:14
lig ve kupa maclarimizi su linkden canli izleyebilirsiniz www.ligtv-izle.blogspot.com (http://www.ligtv-izle.blogspot.com) sadece bizim maclar degil bjk,gs,fb ve avrupa maclarida canli olarak yayinlaniyor

dünkü macta radyo falan diyordunuzda yardim edeyim dedim ;)

Pirselimoğlu
27.10.2008, 14:07
gaziantep kupa maçıyla önümüzdeki günlerde 5 maç yapacağımız zorlu bir sürece giriyoruz.rakiplerimizde aynı şekilde zorlanacak, bu süreci kayıpsız atlatan çok büyük avantaj yakalar,takımımıza her ne olursa olsun destek çıkalım
TS===>gaziantep(D)_ist.belediye(D)_hacettepe_bjk_gençler birliği(D) (17günde5maç)
gs===>ankaraspor(D)_gaziantep_benfica(D)_fb(D)_kayseri_i st.belediye (18günde6maç)
fb===>ankaragücü(D)_eskişehir(D)_arsenal(D)_gs_ankaraspo r (18günde5maç)
bjk===>antalya_kayseri(D)_kocaeli_TS(D)_bursa(D) (18günde5maç)

bu ligde çok şey değişir :D:D:D

Atakan
27.10.2008, 14:11
Gs, Fb ve Bjk'nin puan kayıpları olacaktır.Çok zor maçlara çıkacaklar.Bizim maçlar o kadar zor olmayacak.Bjk maçı hariç.İnşallah en iyi sonuçlarla çıkarız şu periyottan.

ApoCaN28
27.10.2008, 14:15
Mutlaka Rakiplerimizin kaybettiği haftalarda Biz Puan Ve Puanlar Almalıyız...

Özge
27.10.2008, 15:58
Ligde puan kaybettik ama bu sefer kazanacağız:)

Mert67
27.10.2008, 17:06
Bu sefer affetmeyiz.Isaac-Umut ikilisiyle başlamalı bence maça Ersun hoca.

Recep Alkan
27.10.2008, 17:12
valla anetpı yenerse g.buyuksehır macımacı alırız. bjk ılede zorlamadan bır beraberlık. artık antalya macını da alsın be.

Alihan Ertürk
27.10.2008, 17:14
maç 3de mi ??

Salih Kara
27.10.2008, 17:17
maçı ligtv veriyor mu?

Alihan Ertürk
27.10.2008, 17:19
bence bu 11 çıkmalı ;

serkan---------giray---------------------egemen------------cale----

-----------------colman------------------selçuk---------------------

yattara------------------------------------------------barış--------

-----------------ısaac---------------gökhan------------------------

cale cezalı heralde onun yerine kim olabilir bilmiyorum .. başka solbek var mı takımda :D ???

Alihan Ertürk
27.10.2008, 17:20
maçı ligtv veriyor mu?

maçı ligtv veriyor ve saat 16.00'da..

Hüseyin İlkin
27.10.2008, 17:22
1 maçta 2 sarıdan kırmızı veya direk kırmızı görseydiler o zaman Antep maçında oynamayacaklardı.

Ancak 8 haftada 4 sarı kart gördükleri için sadece Lig i ilgilendiriyor bu kartlar. (Kural böyle yani)
Yok bende zaten bu nasıl kural diye kurala kızıyorum :D

Neyse aslında daha iyi oldu . Belediye , Gaziantep ' in alt derecesi bir takım . Bu maça böylelikle cezalı oyuncumuz olmadan çıkacağız ...

Defansa bu maçta Giray monte edilmeli .

Kanatlar ; Yattara - Isaac şeklinde olmalı .

Forvet , tek Umut olmalı .

Ali Tunahan Güllü
27.10.2008, 17:34
arkdaşlar acaba int.izleyebileceğimiz bir link varmı?

Ali Tunahan Güllü
27.10.2008, 17:34
acaba murat şahin sakatmı?

Alihan Ertürk
27.10.2008, 17:48
bi site vardı ama mahkeme kararıyla kapatıldı sen google'dan araştır bulursun..

Remzi
27.10.2008, 17:50

justin.tv de kanal listesinden maç saatinde bulabilirsin:)

mk.esen35
27.10.2008, 17:51
ersun hoca bu maçta umutu yedek bırakıp isaacla yattarayı beraber oynatır,gider orda onlara 3 atarız.bu forumda kıyamet o zaman kopar işte

Recep Alkan
27.10.2008, 17:53
ersun hoca bu maçta umutu yedek bırakıp isaacla yattarayı beraber oynatır,gider orda onlara 3 atarız.bu forumda kıyamet o zaman kopar işte

ersun hoca gokhanı ve umudu hayatta ıkısını beraber yedek oturtamaz bence :D

mk.esen35
27.10.2008, 17:57
ersun hoca gokhanı ve umudu hayatta ıkısını beraber yedek oturtamaz bence :D
biri oturur heralde.en azından oturmalı.yok yok kesin oturmalı

Alihan Ertürk
27.10.2008, 17:59
bence isaac ve yattara 2si de forvet oynasın ozaman antep'e 7atarız :D:D:D

karatasof
27.10.2008, 18:18
Çok bir şeyin değişeceğini sanmam,Ersun Hoca yine pazar günkü oyuncu tertibiyle sahaya çıkar.Bu defaki maçın skoru daha önemli olduğundan gol atan kazanır diyorum.Gönlüm tabiki TS diyor ancak dün akşamki oyundan sonra Antep'in maçı alma olasılığı mantıken daha fazla.Hadi hayırlısı..

Muhammet Ali Senocak
27.10.2008, 18:18
bilet fiyatlarından haberi olan varmı ve carşamba günü bilet bulabilirmiyim ?

Emre Bekar
27.10.2008, 20:38
telafisi olan bi maç olduğuna göre.haftaya lig maçında da hüseyin ve cale oynamacak.o zaman bu maçtada bunlar oynamasınlar belediye maçının hazırlığı olmuş olur bi anlamda

Cafer Bulur
27.10.2008, 20:42
telafisi olan bi maç olduğuna göre.haftaya lig maçında da hüseyin ve cale oynamacak.o zaman bu maçtada bunlar oynamasınlar belediye maçının hazırlığı olmuş olur bi anlamda
Ayni gösrüsteyim.
Bu macta belediye macinin provasini yapmaliyiz.
Savunma agirlikli bir futbol oynayarak önce beraberligi düsünmeliyiz.
Zaten bu macta beraberlik bize yetecektir,daha fazlasi elbette güzel olur.
Agirligimizi ligdeki belediye macina vermeliyiz diye düsünüyorum.
Bu macta kanimca hüseyin,cale,selcuk ve umut dinlendirilmelidir.

Öztürk Adem
27.10.2008, 20:49
cekısmelı bır mac olacagını dusunmuyor :( ama kazanmalıyız galıbıyete yakınız :)

eys_61
27.10.2008, 21:02
bilet fiyatlarından haberi olan varmı ve carşamba günü bilet bulabilirmiyim ?

Uzun sayılabilecek bir süredir Gaziantep'teyim,hiçbir maçta biletin maç gününden erken satıldığını görmedim :) Maç günü rahatlıkla bilet bulunabilir,3-5 en fazla 10 ytl olur misafir takım tribünü.

Ali Tunahan Güllü
27.10.2008, 21:03
bu maçı almamız lazımm ersun yanalın dediği gibi renkli bir gruba düştük o yüzden bu ilk maç önemli...

Tolga Han
27.10.2008, 21:12
aslında iyi oynuyoruz ama sonuca gidemiyoruz çok basit goller yiyoruz.
yenilebiliriz:(

TS-FAN
27.10.2008, 21:13
Antep'in orta sahası iyi top yapıyor.Çözüm noktası arası.
Bu maçta orta sahada iyi pres yaparsak sonuç istediğimiz gibi olur.

Emre7
27.10.2008, 21:16
yeneceğiz.

okg_53
27.10.2008, 21:22
Ayni gösrüsteyim.
Bu macta belediye macinin provasini yapmaliyiz.
Savunma agirlikli bir futbol oynayarak önce beraberligi düsünmeliyiz.
Zaten bu macta beraberlik bize yetecektir,daha fazlasi elbette güzel olur.
Agirligimizi ligdeki belediye macina vermeliyiz diye düsünüyorum.
Bu macta kanimca hüseyin,cale,selcuk ve umut dinlendirilmelidir.
IBB maçının provası olması gerektiğine katılıyorum.
IBB maçında cezalı olan cale ve hüseyinin yerine oynayacak adamlar(fatih,ceyhun) bu maçta oynamalı.

Yavuz Hasan
27.10.2008, 21:29
guruptan güle oynaya çıkmak içn bu maçtan en az bir puan almak lazım

Cafer Bulur
27.10.2008, 21:29
IBB maçının provası olması gerektiğine katılıyorum.
IBB maçında cezalı olan cale ve hüseyinin yerine oynayacak adamlar(fatih,ceyhun) bu maçta oynamalı.
Fatih i oynatacagini sanmiyorum.
Solbek de cale oynamaz ise egemen e sans verecegini bircok ciddi hazirlik macinda göstermisti.
Ceyhun oynamalidir ve oynayacaktir da.
Ön libero da ceyhun ve serkan in oynamasi gerektigine inaniyorum.
Elbette hocamiz daha iyi bilir.:)

KÖKSAL AYDIN
27.10.2008, 21:33
Yeneceğizzz.Bu sefer affetmeyiz...

Recep Alkan
27.10.2008, 21:43
valla tek temmenım artık forvet hatlarımızın duzgun calısması. ınsallah artık gunlerınde olurlarda goller atmaya baslarız.

Uğur GEMİCİOĞLU
27.10.2008, 21:46

Ben tabata ya çok kıl oldum.Ben brezilya da şundan sonra 10 numarayı giyen oyuncuyum gibi laflar yaptı.Hiç sevmiyom o adamı.Adam gibi adam olan kendini bişey sanmaz çıkar topunu oynar.Benim düşüncem.

Burçak
27.10.2008, 22:00
Dikkatinizi çektimi. ilk 9 takım arasında en az gol atan (kayseriyi çıkarsak) biziz.
Forvette sıkıntı olduğu belli.
bulduğumuz şansları birazdaha becerikli olup değerlendirebilsek 2. değil Liderdik şuan.
İnşallah bu durgunluğu bir an önce üzerimizden atarız.

mk.esen35
27.10.2008, 22:10
Dikkatinizi çektimi. ilk 9 takım arasında en az gol atan (kayseriyi çıkarsak) biziz.
Forvette sıkıntı olduğu belli.
bulduğumuz şansları birazdaha becerikli olup değerlendirebilsek 2. değil Liderdik şuan.
İnşallah bu durgunluğu bir an önce üzerimizden atarız.
belkide bu 9 takım arasında en çok gol pozisyonuna girende biziz.leblebi gibi gol kaçırıyolar valla

Furkan Dündar
27.10.2008, 22:23
bu maç cok zor olacak bnce :S

Ahmet Faruk
27.10.2008, 22:30
Geçen maç niye kaçırdığımız açık. Bu maçta, geçen maç kaçırdıklarımızı atacağız önce, sonra bu maç için ayırdığımız kontenjanı vereceğiz Antepe.

kudu_61
28.10.2008, 00:23
grubun bizim için en zor maçı gruptan çıkmak için bu maçı almalıyız zor olacak ama kazanacağız yattaram eninde sonunda patlayacak neden bu maç olmasın ayrıca bu maç hüseyin ve caleyi oynatma hatasına düşmez inş. hoca ligde oynamayacak futbolcular oynatmanın faydası olmaz fatihli buğralı bir kadro istiyorum inş. olur

Selçuk Demircioğlu
28.10.2008, 05:00
Bence bir karar vermeliyiz..ya lig ya kupa...kadromuz ikisini bir arada götürecek kadar geniş ve yeterli değil..Benim tercihim ligden yana olur...Ligin bu seneki durumu malum..favori yok..Ben olsam hocamızın yerin de gençlerden oluşan bir kadro sürerim..gücümü lig maçlarına saklarım..gençlerde kendilerini göstermek istiyorsa kupa maçları onlar için bir şans olur...Banane fortisin kupasından bana turkcelin süperlig kupası lazım......

hüseyin1975
28.10.2008, 07:49
Avrupaya giden en kisa Yol Kupa Finalidir.

Faik Yılmaz
28.10.2008, 08:39
İçerde kazanamadık kupa maçını mutlaka alacağız demektir bu....

içimden bir his bu maçı rahat alacağımızı söylüyor.....

Hüseyin Bağdat
28.10.2008, 08:42
Bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum...

Engin Koltuk
28.10.2008, 09:19
Bu sene rahat maç kazanabilme umudum her geçen gün azalıyor :)

genç61
28.10.2008, 09:27
bu maçı antep alır hemde agır bi yenilgi yasatabilir bize kendi sahasında antep bir başka bence

Sümeyye Şahin
28.10.2008, 09:28
ya ıshakla yattara oynasın forvette artık biri kesilmeli ama karar vermek çok zor girayın da artık oynaması gerek tabatayı da durdurduk mu olur bu iş inş..

Ömer TOPAL
28.10.2008, 09:42
bu maçı antep alır hemde agır bi yenilgi yasatabilir bize kendi sahasında antep bir başka bence

:eek: :eek: :mad:

İsmail Çavuşoğlu
28.10.2008, 10:08
bende bu maçı kazanacağımızı düşüyorum kazanmaları gerekirdehafta sonu üzüldük bu hafta içi sevinelim Haydi Trabzonum ..

Fatih Öztürk
28.10.2008, 10:13
kaleye tony veya onuru savunmaya girayı orta alana barış memişi ceyhunu forvettede yattarayla ısaacı mutlaka onbirde başlatmalıdır.

Badaloğlu
28.10.2008, 10:16
Bu maçı alırııııız. Antep, Trabzon'da oynadığı gibi o kadar geriye yaslanmayacaktır.

ApoCaN28
28.10.2008, 10:26
Alırız Gibime Gelio..

Hasan Habip Özbay
28.10.2008, 10:27
beraberlik olur gibiama yenebilirizde asıl olimpiyata herkesi bekliyoruz haydi destsğe devam

61trabzonomer
28.10.2008, 10:34
rahat olmayacak ama kazanacağız kesinlikle kupada telafi olduğundan bizimkiler rahat olacak ve daha iyi olacak inşanlah tony den vazgeçmez devam eder tabi rüyamda onurun oynadığını gördüm süperde oynuyodu ama tony süper bence..

Alihan Ertürk
28.10.2008, 10:36
onur oynasa fena olmaz aslında milli takımda da oynadığı için maç eksiği de yok ..

[KAPLAN]
28.10.2008, 10:38
Ersun Yanal'ın özellikle bu maçtaki kadro seçimini merakla bekliyorum. Hele ki aynı kadro ile çıkarsa benim gözümde Ersun Hoca takıntılarından öte gidemeyen, hiçbir zaman bir B planı olmayan sıradan bir hocadır. Nitekim geçen maçtaki kadroyla (şanş faktörünün yardımı olmazsa) ancak 1 puan alabiliriz. Bunun dışında Gaziantep'in bizi yenme olasılığı ise o kadromuz ve taktik anlayışımıza göre daha yüksek.

ilteriş
28.10.2008, 10:38
ben bu maçtan tırsıyorum.bu maçta tek forvet gökhan olsun ve yattara isaac forvet arkası oynasın.ceyhunu orta sahada görelim.egemen-giray ikilisini izleyelim.

UğuR
28.10.2008, 11:07
Bu maçı alırııııız. Antep, Trabzon'da oynadığı gibi o kadar geriye yaslanmayacaktır.
Ben de senin gibi düşünüyorum.Tabi ki gol ayaklarımızın becerisi de çok önemli.:cool:

Mustafa K. Demirbaş
28.10.2008, 11:09
zor bir maç olacak ama kazanırız

lutfu61
28.10.2008, 11:46
banko alırız, bu maçın havası çok farklı

butthead
28.10.2008, 11:55
ersun hoca iyi motive ederse takımı bu sezonun en rahat maçı olur bence yattara 11de olmamalı ayrıca 2. yarı duruma gore ayzekin hevesini kırmamak lazım gerçi olan oldu zaten ama ayzekten cok ümidim var oynarsa:alkış:

Furkan Dündar
28.10.2008, 11:59
zor maç ama kazanmak zorundayız telafisi yok bu maçların kupa yı da bu sene alsak Guzel olur :)

Engin Koltuk
28.10.2008, 12:02
kupa bizim olmalı.

Samet Berber
28.10.2008, 12:05
Artık bu maçı kazanmalıyız ki kazanacağımızı düşünüyorum .

Sayın Ersun Yanal inşallah Umut'u bu maçta sürmez sahaya .

Atakan
28.10.2008, 14:51
Bu maç için daha buraya yorum yapmıyacağım.Son yorumum.

Maçı 1-0 alırız.Gökhan Ünal atar.Umut yine çok kaçırır.Tahminim bu.Maçtan sonra görüşürüz.

irfan61
28.10.2008, 14:59
Ben bu maçta ersun hocanın tek forvet oynatmasını bekliyorum.Yada Gökhan-Isaac(Umut-Isaac) oynamalı yattara yedek kalmamalı.

Ahmet Kuru
28.10.2008, 15:04
Bu maçta,ligdeki maçtan dersler çıkarıp çıkmalıyız...
Ve kupaya galibiyetle başlamalıyız...

Ali Haydar
28.10.2008, 15:32
Ligde bi iş beceremedik bari bu maçta yenelim...:cool:

Muhammed KOÇ
28.10.2008, 15:34
bu maçı alıp mesajı vermeliyiz !

Mertcan
28.10.2008, 15:38
ligde berabere kaldık kupada yenmeliyiz fakat antep daha hırslı oynayacaktır ve kendi sahalarındalar.. fazla umutlu değilim yani..

Ali Tunahan Güllü
28.10.2008, 15:39
bencede antep daha hırslı oynayacak ama biz daha iyiyiz...

yaranozlu
28.10.2008, 15:45
antebe gitmek için önce istanbula, ordan antepe gitmişiz. Karayoluyla gitsek daha az eziyet olurdu heralde. Zaman bile daha az sürerdi, yok mu özel uçağımız falan, böyle daha masraflı değil mi? araştırılmalı!..

Tayfun
28.10.2008, 15:47
Eğer ilk golü erken bulursak bu kez Antep'i dağıtacağımızı düşünüyorum..!

Hüseyin İlkin
28.10.2008, 15:49
Maçın kolay olmayacağı belli . Bu hafta sonundan belli oldu zaten ... En az bir beraberlik bizim için yeterli sonuçtur bana göre .

.....
28.10.2008, 16:13
İlk golü biz yemeyelim yeterli. Keza çoğu maçta ilk golü biz yiyoruz ya da geriye düşen taraf biz oluyoruz. Eğer bu tür olumsuzluklar olmazsa kolay kazanırız.

Keleşoğlu
28.10.2008, 17:20
maçı alırsak %50 guruptan çıkarız

asimavi
28.10.2008, 17:33
antebe gitmek için önce istanbula, ordan antepe gitmişiz. Karayoluyla gitsek daha az eziyet olurdu heralde. Zaman bile daha az sürerdi, yok mu özel uçağımız falan, böyle daha masraflı değil mi? araştırılmalı!..

...antep ucak seferleri bu sekilde direk antep trabzon yok hepsi istan bul aktarmali....

...adana trabzon var ama oda ayni hesaba geliyo ..hem istanbul icin extra bir ucret odenmiyo fiyatlar ayni

..yonetim gecen yil aciklamisti hep tarifeli ucak kullanacagi ..boyle iyi bosver rahata alismasilar...

...kara yolu ile asla olmz zaten bi kere geldim antepden trabzona 20 saat suruyo ....

Ahmet Kuru
28.10.2008, 17:35
Zaten takıma bi özel uçak lazımdı...
:)

okg_53
28.10.2008, 17:35
maçı alırsak %50 guruptan çıkarız
%50?
şuanki ihtimalimiz en az %70 tir.
Kaldıki Antepi yenersek bu ihtimal %95 e çıkar.
Ant.Bld ve Antalya maçlarını rahat geçeriz.
Bjk ye yenildik sayıyorum.

asimavi
28.10.2008, 17:36
valla yarini iple cekiyom...allahtan antep bizim gurpda bu yil en az iki macini izliycem demek takimin...saat 3 de stad da olurum ekibi kurariz ...zaten antep taraftari kos kos oturuyo mac boyu takima deplasman da oldugunu hissettirmiyoz burda...

asimavi
28.10.2008, 17:38
bjk ye yenilmek yok onlarla yarim kalan bi hesabimiz var bu hesabi hem igde hem kupada gormeliyiz....

.....
28.10.2008, 18:20
Antep maçında takımımızın yanında olacak renkdaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum :alkış:

Samet Yildirim
28.10.2008, 18:39
----------sylva---------------
serkan-song---giray---egemen
----------ceyhun------------
------selcuk-----colman-------
---yattara----------isaac-------
-----------Gökhan-------------

Cale ve Hüseyin lig macinda olmicaklari icin oynatmam belki hüseyini ceyhunun yerine oynatabilir ama defansi böyle kurarim...

Mustafa Calik
28.10.2008, 18:46
_________SYLVA_________
SONG_GIRAY_EGEMEN_CALE
________SELCUK_________
SERKAN_COLMAN_YATTARA
____GÖKHAN__AYSEK_____

insallah böyle oynariz.

gaziantepsporda murat sahin, emrah eren ve beto oynamicekler

eys_61
28.10.2008, 19:05

Trabzon-Gaziantep arasında tarifeli sefer yapılmıyor,İstanbul veya Ankara'dan aktarma ya da pazartesi,perşembe günleri Adana'ya yapılan uçuşla oradan 2,5 saatlik bir yolculukla Gaziantep'e ulaşma imkanı var.Hepsini denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim içlerinde en iyisi İstanbul'dan aktarma yapmak :).

Ali Tunahan Güllü
28.10.2008, 19:46
bari bu maçta bikere tek forvet oynat ersun hoca...

trab61
28.10.2008, 19:51
yedeklere sans dogdu. hele su ceyhun ve girayi izlemek istiyorum. doya doya izleyecez insallah. zor mac olacak bence berabere biter veya aliriz.

Emre Bekar
28.10.2008, 19:53
ersun hoca tek forvet oynat takımı,görelim nasıl oluyor.

Erkan
28.10.2008, 19:54
ben bugra'yi cok merak ediyorum ama oynatmaz sanirim..

Zafer BİLGİN
28.10.2008, 19:54
En az berabere kalmamız gereken bir maç.Yoksa gruptan çıkma şansımızı zora sokarız

reisoğlu61
28.10.2008, 20:03
Benim kupa maci onbirim:
_____________Onur______________
Ferhat____Giray____Egemen___Cale

Serkan___Hüseyin__Selcuk____Baris

______Isaac_______Gökhan______

Bahattin Aydın
28.10.2008, 20:12
35 kişi Kahramanmaraş'tan maça gidiyoruz..takımın kaldığı otelin önünde meşalaleri yakmayı düşünüyoruz..inşalllah orda yapacağımız gösterinin ardından birde galibiyetle geri döneriz :)

.....
28.10.2008, 20:17
35 kişi Kahramanmaraş'tan maça gidiyoruz..takımın kaldığı otelin önünde meşalaleri yakmayı düşünüyoruz..inşalllah orda yapacağımız gösterinin ardından birde galibiyetle geri döneriz :)

Söylenecek bir şey yok helal olsun :alkış:

İsmail Narmanlı
28.10.2008, 20:26
helal olsun keske aranızda olabilseydim....
bence taqım bu sekilde olmalı
onur
serkan song egemen cale

yattara ceyhun selcuk colman isaac

gökhan(umut)

kelkitli29
28.10.2008, 20:30
Beraberlik yeterli olur. Gruptan cikmak icin önemlidir en az 1 puan. Alamazsak cok zora gireriz.

pReN@_61
28.10.2008, 21:21
Kazanmalıyız bu maçı...

Harun
28.10.2008, 21:33
Atamadıklarımızı atarsak kazanırız.

OZDEN61
28.10.2008, 21:47
huseyin ve cale cezaları kupa da devam edecek bildigim kadarıyla. o yuzden benim kadrom
---------tony slyva-----------
-serkan--song--giray---egemen---
-yattara--ceyhun--selçuk--barış
---------colman----------
--------isaac---------

.....
28.10.2008, 21:49
Bence Ersun hoca Hem Hüseyini hem de Cale yi ilk 11 e alır. Maçın ilerleyen diliminde değişiklik yapar gibime geliyor. Yani ibb maçı kadrosuna saha içinde döner diye düşünüyorum.

Great White
28.10.2008, 22:00
Şimdi Hüseyin' in kart cezası bu maçta mı infaz olacak acaba:confused:

Cafer Bulur
28.10.2008, 22:01
Bence Ersun hoca Hem Hüseyini hem de Cale yi ilk 11 e alır. Maçın ilerleyen diliminde değişiklik yapar gibime geliyor. Yani ibb maçı kadrosuna saha içinde döner diye düşünüyorum.
Eger dediklerini yapabilirse bunu anlamak mümkün olmaz.
Belediye macinda oynayabilecek oyunculari birarada oynatmali ki birbirlerine uyum saglasinlar.
Belediye macinda ilk defa birarada oynayacak kadronun sikinti yaratabilecegini düsünüyorum.
Bence hüseyinin yerine ceyhun ve cale nin yerine de girayin stopere kaydirilmasiyla egemen oynamalidir.
Hatta songu biraz dinlendirmek adina egemen-giray ikilisi stoperde de düsünülebilir.
Bu durumda solbek de kimin oynayacagini kestirmek zor.Zira fatih simdiye kadar hic sans bulamadi.
Acikcasi cikacak kadroyu cok merak ediyorum.
Bu arada g.antepte murat sahin ve beto nun olmamasi bizim icin bir avantajdir.Onlarin yoklugunu iyi degerlendirmemiz lazim.
Seyir zevki yüksek bir mac olacagini ve kazanacagimizi umuyorum.

Cafer Bulur
28.10.2008, 22:04
Bence bu macta infaz olmali.
Ceyhunu bu macta kesinlikle ilk 11 de seyretmeliyiz.
Seyredelim ki hem bizler hem de ceyhun hayranlari rahatlasin.:)

Mert67
28.10.2008, 22:06
Haftasonu yapılacak olan İBB maçında geçerli olacak diye biliyorum.

Ahmet Faruk
28.10.2008, 22:07

Lig maçındaki sarı kart cezaları ligde geçerli oluyor Soner Abi. Maçın sonlarına doğru ikinci sarıyı görüp kırmızı alsaydı o zaman İbb maçında oynama hakkı elde ederdi.

Great White
28.10.2008, 22:07
Bence bu macta infaz olmali.
Ceyhunu bu macta kesinlikle ilk 11 de seyretmeliyiz.
Seyredelim ki hem bizler hem de ceyhun hayranlari rahatlasin.:)

Cafer; bana kalırsa her maçta infaz olmalı da kural olarak doğrusu ne acaba:)

Bu arada iki Antep takımının da aynı grupta olmasına ben taktım açıkçası..

İki takım arasında oynanacak maçta sıralamadaki duruma göre bir yataaşşş muhabbetinin olmayacağını kim garanti edebilir ki?

Bu arada cevap da gelmiş; sağolasınız Ahmet ve Mert :)

Mustafa Ağaoğlu
28.10.2008, 22:10
İki takım arasında oynanacak maçta sıralamadaki duruma göre bir yataaşşş muhabbetinin olmayacağını kim garanti edebilir ki?

Heralde yataşş olucakk,Gaziantep belediye , Antep'e yatar.Ama jimnastiğin çıkmasına engel olucaksa iyi oLur..

Alptuğ
28.10.2008, 22:11
gruptan çıkmak için en önemli deplasman

Ahmet Faruk
28.10.2008, 22:12
Gruptan çıkmak için kazanmamız gereken 4 maçtan birincisi. Gerekiyorsa kazanacağız da.

biltrabzon
28.10.2008, 22:15
Gaziantepspor maçında sarı kart gören futbolcularımız Hüseyin ve Cale cezalı duruma düştüler. Dördüncü sarı kartlarını gören Hüseyin ve Cale İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağımız müsabakada görev alamayacak.

ts resmi site

alper*
28.10.2008, 22:29
bu maç yarınmış yahu hiç haberim yok. :eek:

Cafer Bulur
28.10.2008, 22:30
Cafer; bana kalırsa her maçta infaz olmalı da kural olarak doğrusu ne acaba:)

Bu arada iki Antep takımının da aynı grupta olmasına ben taktım açıkçası..

Bu arada cevap da gelmiş; sağolasınız Ahmet ve Mert :)
G.antep takimlari arasindaki bir yataass muahbbetini engellemek icin G.antepi yarin yenmemiz cok güzel olur.
Biz g.antepi yendikten sonra zaten gruptan cikma adina cok büyük bir avantaj elde ederiz ve cikariz da.
Ondan sonra g.antep belediye istedigi kadar g.antepe yatsin.
O zaman bunun ceremesini biz degil besiktas cekecektir.

Erdal
28.10.2008, 22:31
Yayın varmı?

Emre Bekar
28.10.2008, 22:33
Yayın varmı?

dijitürk veriyor maçı

Erdal
28.10.2008, 22:49
Eyvallah Emre...

Erkan
28.10.2008, 23:02
Yarin neyapacagim ben ya, okul var... bu hollandalilar neden cumhuriyet bayramini kutlamazlarki :mad: :rolleyes: ... Bi yolunu bulup son iki derse girmiyceGiz artik bizde ...

yaranozlu
28.10.2008, 23:34
inatçı Ersun hoca yine gökhan umutla başlıyacakmış. Yensek de bu mantık ilerde problem yaratacak. Yenmesek mi acaba, ama adam inat vazgeçmez. Mecbur uyacaz Ersun hocaya, ah ah, bi de inatçı olmasan!..

Sylva
Serkan Song Giray Egemen
Ceyhun Selçuk
Yattara Colman Isaac
Gökhan

Benim bütün sezon boyu oynayacağım ideal 11 olur.

efulim67
29.10.2008, 00:22
inatçı Ersun hoca yine gökhan umutla başlıyacakmış. Yensek de bu mantık ilerde problem yaratacak. Yenmesek mi acaba, ama adam inat vazgeçmez. Mecbur uyacaz Ersun hocaya, ah ah, bi de inatçı olmasan!..

Sylva
Serkan Song Giray Egemen
Ceyhun Selçuk
Yattara Colman Isaac
Gökhan

HAMAN imzalayayım. Eldeki kadronun en ideali budur.
Yattara 90 dk hedefiyle oynamayacaksa, Isaac oynamayacaksa ne ediyim ben ne!

eren_61
29.10.2008, 00:38
valla bu yaranozlunun kadrosuna bende inanıyorum eldeki en idael 11 bu olması lazım ama Ersun hoca tutturdu bi umut gidiyoruz.hocanın bi bildiği var diyelim ama hocam ginede sen bu kadroya bi bak bee:D

vatandas61
29.10.2008, 00:38
yattara ve isaac niye birarada oynamiyor anlayamiyorum. yerlerde sürünen bir umut bulutu görmektense, hicbir is yapmayan bir yattara veya isaac görmek isterim.
Hic degilse sacimi basimi yolmam.

okg_53
29.10.2008, 00:46

Sylva
Serkan Song Giray Egemen
Ceyhun Selçuk
Yattara Colman Isaac
Gökhan

Geç Ts nin başına o zaman sen kur takımı.
Bütün gün futbolcularla birlikte olan bir insan senin gördüğünü göremiyorya.

.....
29.10.2008, 00:54
Ben olsam yarın şu kadro ile çıkardım :) :) ;

----------------sylva--------------------
song-------giray-------egemen-------cale
---------------ceyhun-------------------
--yattara-------selçuk------------ısaac
---------umut-----------gökhan-------

colman-serkan-hüseyin i ikinci yarı alırdım.

Murat Cömert
29.10.2008, 01:00
----------------sylva--------------------
serkan-------song-------egemen-------cale
---------------ceyhun-------------------
--yattara-------selçuk---colman-------ısaac
-----------------gökhan------------------
bence böyle cıkılmalı maca..

ozer10
29.10.2008, 01:05
-------------------------------Sylva----------------------------

--Song--------------Giray----------------Egemen------------Cale--

--------------<------Serkan-----------------Selçuk------>-----------

-----------------------------Colman--------------------------------

--Yattara--------------------------------------Isaac----------------

----------------------------Gökhan---------------------------------

Songu şu ana kadar izlediğim kadarıyla ataklara iyi çıkabiliyor bence sağ bekte iyi işler çıkarabilir.Ayrıca şu ana kadar orda oynayan serkan ve tayfun iyi performans ve istikrar sağlayamadılar song sağ beki sağlama almış olur.Son maçta serkan kanadını boşalttığı için golü yedik.Çift ön liberoda pres ve pas atabilme özelliği olan iki adam.Selçukla ve serkanın görevi hem orta sahada baskı kurmak hem de gerektiğinde sağa ve sola açılarak rakip atakları beklerden önce karşılamak.Colman öndeki üçlünün arkasında oynarak serkan ve selçuktan aldıkları toplarla oyunu yönlendirecek fakat ayağından topu çabuk çıkarması lazım.Ayrıca toplarla geride değil ileride buluşması lazım geride kaptırdığı toplar kalemizde büyük tehlike oluşturuyor.Selçuk ve serkan gibi iki dinamik adamın önünde daha rahat oynayacaktır.Yattara bildiğimiz gibi kanat oynayacak yani kalsik yattara.Ortaya gelip kaybolmayacak.Isaac ne kanat ne orta gibi oynayacak.Gerektiğinde kanada inip gerektiğinde gökhan ünala arkadan destek verecek.Ama kesinlikle yattara gibi kanat adamı gibi oynamayacak çünkü isaacte adam gecebilme özelliği yok.İleride top tutmaya çalışacak.Fiziğini güçlenmiş gördüm.Gökhana umuttan daha iyi partner olacağına eminim.Gökhan ünala da artık gol atmak kalıyor.6 milyon euroyu boşuna vermedik patlama yapar inşallah.

Hüseyin Çümen
29.10.2008, 01:25
çift forvet çok gereksiz bence orta saha yeteri kadar üretken olamassa 2 forvet dez avantaj oluyor

tek forvet gökhan olsun sola isaac sağa yattara yı koy orta alan göbeği selçuk colman hemen arkalarında ceyhun negüzel işte

okg_53
29.10.2008, 01:27
Bu maçta hoca savunma yapısını bozmaz,ne girayı ne fatihi izleyeceğiz.Bencede doğru olan bu.
Ancak Ceyhunu büyük ihtimalle bundan sonraki en az 3 maç izleyeceğiz.

Terzioğlu
29.10.2008, 02:03
Gaziantepspor'da Beto, Murat Sahin ve Emrah Eren oynayamayacak.

ApoCaN28
29.10.2008, 08:41
Evet Saatler Kaldı....

Kazım Uzunboy
29.10.2008, 08:45
Forvetlerimiz bu sefer kanatlardan vazgeçerse ve/veya İsaac ile Yattara 90 dk. oynarsa bu maç bizim.

Dursun Kaplan
29.10.2008, 09:10
Tek forvet çıkmalıyızzz.. Arkadan Isaac-Yattara ve Colman ile forveti tetiklemeliyiz..

O zaman fark olur..

vadaa55
29.10.2008, 09:26
HAMAN imzalayayım. Eldeki kadronun en ideali budur.
Yattara 90 dk hedefiyle oynamayacaksa, Isaac oynamayacaksa ne ediyim ben ne!
bu kadroya imzamı atarım. işte ideal kadro bu.

ccd6167
29.10.2008, 09:54
bu takımda umut oynuyorsa zaten ben bu takımda yedek olsam kendımden utanırım.ben trabzonsporda oynayacagım hemde umut gıbı bırını kesemeyecegım.ergın barıs ısaac yerınde olsam gercekten su anda sorun cıkarırdım ama ersun hocanın bıraz daha anlayıslı olması ıcın..

Uzunoğlu
29.10.2008, 10:00
bu takımda umut oynuyorsa zaten ben bu takımda yedek olsam kendımden utanırım.ben trabzonsporda oynayacagım hemde umut gıbı bırını kesemeyecegım.ergın barıs ısaac yerınde olsam gercekten su anda sorun cıkarırdım ama ersun hocanın bıraz daha anlayıslı olması ıcın..

Kurban olun Umut'un kesip attığı bir tırnak parçasına!!!

Hüseyin İlkin
29.10.2008, 10:02
:alkış::alkış::alkış:

Başka bir şey diyemiyorum .

Napoli
29.10.2008, 10:03
sarı kartlar bu maçta oynamıycak ligde oynaacaklar dimi? eğer oylese ilaç gibi bu kupa maçı..

şahsen kupa falan umrumda değil benim sadece ligi istiyorum

Napoli
29.10.2008, 10:06
-------------------------------Sylva----------------------------

--Song--------------Giray----------------Egemen------------Cale--

--------------<------Hüseyin(ceyhun)-----------------Selçuk------>-----------

-----------------------------Colman--------------------------------

--Yattara--------------------------------------Isaac----------------

----------------------------Gökhan---------------------------------

Fatih Özkan
29.10.2008, 10:11
Geçen maçtaki gibi Antepliler yatarsa işimiz zor...
Adamlar göbeği kalabalık tutuyorlar...
Bizim de oyunu açacak oyuncumuz yok...
Bu sıralar Yattara'dan da istediğimiz gibi verim alamıyoruz...
Umarım kazanırız...
Ersun Hoca, Yattara ile Isaac'ı bir arada denese fena olacağını sanmıyorum...
Ayrıca Gökhan'ı kesmeli!

ccd6167
29.10.2008, 10:12
ılgınc saygı duyarım bu lafına ama nasıl saygı duyarım 3 sene ıcınde bana umutun akıllarda kalır bı macını yada bı golunu soyledıgın zamn saygı duyarım;)

Uzunoğlu
29.10.2008, 10:16
ılgınc saygı duyarım bu lafına ama nasıl saygı duyarım 3 sene ıcınde bana umutun akıllarda kalır bı macını yada bı golunu soyledıgın zamn saygı duyarım;)

Çok geriye gitmeye lüzum yok bu sezon Konya maçında atmış olduğu gol sen ve senin gibilere kapak olur :)

Mert67
29.10.2008, 10:18
Aynen katılıyorum.Umut-Isaac ikilisiyle oluşmalı forvet hattı.Rakip savunmayı ikiside çok bozar.

Uzunoğlu
29.10.2008, 10:19
Aynen katılıyorum.Umut-Isaac ikilisiyle oluşmalı forvet hattı.Rakip savunmayı ikiside çok bozar.

Ya Umut oynamasın bir maçta Gökhan hareket edemez rakip defansın içinde adam mikser gibi karıştırıyor ortalığı :)

Adil ÖZGÜR
29.10.2008, 10:19
- Umut eforu ile tipik bir orta saha oyuncusu görünümünde

-Gökhan çok büyük beklentilerle santrafor olarak alındı, tipik bir Ersen MARTİN'in seriye alınmışı,

-Colman'sa son maçın ilk yarısında sağda ve solda kendini ispatlama ve gösterme eğiliminde,

-Orta sahamız bize göre yetersiz, rüştünü ıspatlayan orta saha abisine ihtiyaç var.

ccd6167
29.10.2008, 10:21
Çok geriye gitmeye lüzum yok bu sezon Konya maçında atmış olduğu gol sen ve senin gibilere kapak olur :)
sen bu lafını derken cıddı mısın arkadasım ya.konyaya gol attı ve de sen bunu bana kapak yapıyorsun he bu adam 8 macta 2 gol attı kaval kemıgıyle gol atabılen adam bak bu ozellıgıne saygı duyarım ıste ıyıde konyaya gol atmayı sen marıfet sayıyorsun demekkı o zamn ısaac o macta 35 metre top surdude gol attı ama ısaac yedek.hemde ıkı gol attıçhadı o zman saglamsını yap bana.

Uzunoğlu
29.10.2008, 10:23
sen bu lafını derken cıddı mısın arkadasım ya.konyaya gol attı ve de sen bunu bana kapak yapıyorsun he bu adam 8 macta 2 gol attı kaval kemıgıyle gol atabılen adam bak bu ozellıgıne saygı duyarım ıste ıyıde konyaya gol atmayı sen marıfet sayıyorsun demekkı o zamn ısaac o macta 35 metre top surdude gol attı ama ısaac yedek.hemde ıkı gol attıçhadı o zman saglamsını yap bana.

Konyaya Umutun attığı golü anlatırmısın ?

littlebighorn
29.10.2008, 10:23
Yalnız bir konuya dikkat çekmek istiyorum Gökhan Yattara aynı anda sahada olunca top rakipteyken 2 kişi eksik kalıyoruz ve orta saha direncimiz kalmıyor, rakipler orta sahayı çok çabuk geçiyorlar. Hüseyin' in 5. defans oyuncusu gibi oynamasının da bunda katkısı var.

ccd6167
29.10.2008, 10:27
Konyaya Umutun attığı golü anlatırmısın ?
serkan orta actı umutta bombos pozısyonda vurdu gol oldu ne var bunda.

Uzunoğlu
29.10.2008, 10:29
serkan orta actı umutta bombos pozısyonda vurdu gol oldu ne var bunda.

Futbol zevkine hayran kaldım :)

Adam jeneriklik kafa golü attı pozisyonu anlatışına bak :)

Senin niyetin belli Umut ağzıyla kuş tutsa sezonda 1000 tane gol atsa gene futbolcu değildir gene adam değildir...

ccd6167
29.10.2008, 10:32
Futbol zevkine hayran kaldım :)

Adam jeneriklik kafa golü attı pozisyonu anlatışına bak :)

Senin niyetin belli Umut ağzıyla kuş tutsa sezonda 1000 tane gol atsa gene futbolcu değildir gene adam değildir...
ya gır kardesım www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr) ordan golu bı daha ızle sen cok jenerık golmus gercekten ben senın futbol zevkınden suphe ederım adam bombos pozısyonda 18 ın ıcınden kafayla gol atyor ve sen buna jenerık dıyorsun.ılgınc saygı duyarım gercekten sana..

Adil ÖZGÜR
29.10.2008, 10:33
Bu güzide takım yeni dedik, bütün hatalara gözlerimi kapatalım,
El alemin yarım futbolcusunu, krallar gibi mi karşılıyalım,
Göz ile seyir ediyoruz, İspanya'da, Hollanda ve İtalyada
Yenemeyeceğimiz takımlardan İ.B.B. mi var sırada.

**
Takımı saydırırsan yerinde, hatayı arıyoruz geride,
İçine bakmalı, kimin özelliği ne, hangisi kendi yerinde,
Onca emek, onca para verildi, külüp başkanı ne etsin,
Seri galibiyete açız, G.Antepler artık yenilebilinsin.

azdiha6161
29.10.2008, 10:33
bu antep takımı kendi evinde çok hırçın top oynuyor inşallah sakatlık yaşamadan bu maçı alırız.

A.Ali Karanis
29.10.2008, 10:35
gitmeyi çok isterdim , 3 saatlik yol ama araç bulamadıgım icin gidemiyorum :(
herzamanki gibi ligtv'den izleyecegim.
3 rahat bi mac gecmeyecek gibi dusunuyorum.

eyinc
29.10.2008, 10:35
evet gene bir antep sınavı ancak kupa mücadelesi olması biizm için biraz avantajlı en azından bazı oyuncular artık oynamalı birkaç mesajdır aynı şeyleri yazıyorum belki ama artık gençleri sahada görmek istiyorum. benim ideal 11 im bu maç için.

.........................tony..................... .....

buğra.........giray..........egemen.......fatih..

.................selçuk.....ceyhun................ ..

........................colman.................... ....
.......yattara........................isaac....... ...
........................gökhan.................... ....

zaten şu ana kadar sağ kanadımız ii değildi buğra orda en kötü performansını dahi gösterse diğer maçlardan bir farkı olmaz. sol bekte fatih oynamalı çünkü cale cezalı egemen oraya kaydırılırsa kanat akınlarımız komple bitecek. hüseyin cezalı olduğundan ceyhun bu maçta onun yerini almalı

Uzunoğlu
29.10.2008, 10:36
ya gır kardesım www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr) ordan golu bı daha ızle sen cok jenerık golmus gercekten ben senın futbol zevkınden suphe ederım adam bombos pozısyonda 18 ın ıcınden kafayla gol atyor ve sen buna jenerık dıyorsun.ılgınc saygı duyarım gercekten sana..

Futbolcular bölümünde Umut Bulut başlığına bak Poecritus hocam çok güzel bir yazı yazmış. Tam sana kapak olacak cinsten :)

Pozisyona gelince orada topa yükselişinden tut topun gittiği yere kadar fevkalade bir gol. Lakin dediğim gibi Umut ne yaparsa yapsın yaranamaz size. Sizin gibi taraftara Umut Bulut değil Ergin Keleş yakışır!!!

azdiha6161
29.10.2008, 10:38
internet üzerinden izlemek mümkün biliyorsunuz maçı.ama görüntü donuyor

ccd6167
29.10.2008, 10:49
Futbolcular bölümünde Umut Bulut başlığına bak Poecritus hocam çok güzel bir yazı yazmış. Tam sana kapak olacak cinsten :)

Pozisyona gelince orada topa yükselişinden tut topun gittiği yere kadar fevkalade bir gol. Lakin dediğim gibi Umut ne yaparsa yapsın yaranamaz size. Sizin gibi taraftara Umut Bulut değil Ergin Keleş yakışır!!!
tamam arkadasım sagol bana kapak olsun bu gol o hocanın yazısıda bana kapak olsun.evet bızım gıbı taraftara ergın keles gıbı yedek yakısır tabı ama daha ergın keles nasıl topcu goremedık hıc ızlemedım de ama ergın bıze yakısır ınsallah umudunuzu kaybetmezsınızde bızde mahcup oluruz umuda karsı;)ama konyaya attııgı gol cok guzeldı gercekten ısaac olsa bnce dokunamazdı bıle o topa.

Uzunoğlu
29.10.2008, 10:52
tamam arkadasım sagol bana kapak olsun bu gol o hocanın yazısıda bana kapak olsun.evet bızım gıbı taraftara ergın keles gıbı yedek yakısır tabı ama daha ergın keles nasıl topcu goremedık hıc ızlemedım de ama ergın bıze yakısır ınsallah umudunuzu kaybetmezsınızde bızde mahcup oluruz umuda karsı;)ama konyaya attııgı gol cok guzeldı gercekten ısaac olsa bnce dokunamazdı bıle o topa.

Ergin keleşi ben hem maç performansını hem idman performansını biliyorum

3 maç oynasın Umut un yerine burada Umut a sallayanlar Umutun kapısında yatar aman etme eyleme gel oyna diye :)

Isaac' ın kafa golüne daha rastlayamadık. Atsın izleyelim yorumumuz olur. Ayrıca Isaac hakkında olumsuz konuşmuyorum. Bana soracak olursan forvet hattımız Umut ve Isaac olmalı.

Adil ÖZGÜR
29.10.2008, 10:53
evet gene bir antep sınavı ancak kupa mücadelesi olması biizm için biraz avantajlı en azından bazı oyuncular artık oynamalı birkaç mesajdır aynı şeyleri yazıyorum belki ama artık gençleri sahada görmek istiyorum. benim ideal 11 im bu maç için.

.........................tony..................... .....

buğra.........giray..........egemen.......fatih..

.................selçuk.....ceyhun................ ..

........................colman.................... ....
.......yattara........................isaac....... ...
........................gökhan.................... ....

zaten şu ana kadar sağ kanadımız ii değildi buğra orda en kötü performansını dahi gösterse diğer maçlardan bir farkı olmaz. sol bekte fatih oynamalı çünkü cale cezalı egemen oraya kaydırılırsa kanat akınlarımız komple bitecek. hüseyin cezalı olduğundan ceyhun bu maçta onun yerini almalı

-Yattara solda, Isaac sağda olmak şartı ile bu kadroyu bende izlemek isterim. Yattara solda ve sağda oynama özelliğinde bir oyuncu

Remzi
29.10.2008, 10:55
Forvet hattında Umut ile Isaac daha iyi anlaşıyor. Bunların ikisinin bi arada oynaması lazım..

ccd6167
29.10.2008, 10:58

3 maç oynasın Umut un yerine burada Umut a sallayanlar Umutun kapısında yatar aman etme eyleme gel oyna diye :)

Isaac' ın kafa golüne daha rastlayamadık. Atsın izleyelim yorumumuz olur. Ayrıca Isaac hakkında olumsuz konuşmuyorum. Bana soracak olursan forvet hattımız Umut ve Isaac olmalı.
saygı duyuyorum sen dıyorsun kı ısaac umut forvette kossun rakıp savunmayı yıpratsın sonra savunma yorulunca elbet gol atarız dıyorsundur herhalde.neyse ben lafı fazla uzatmıyımda bana gore umut trabzonsporda ılk 11 oynayacak topcu degıldır bu da benm gorusum cunku o adamın yaptıgı kosuyu ben ergının kondısyonunu 100 de 10 artırdıgım zaman aynısı ergınde yapar kafa topuna cıkar faul yapar saga sola kosar.ınsallah bugun umut bı hactrıck yaparda benıde mahcup eder..

efulim67
29.10.2008, 10:59

Kardeş. Isaac'ın geçen yıl Kupada attığı bir kafa golü var ki müthiş.
Ceza sahası çizgisine yakın yerde vuruyor top 90 tarif edilen yerden giriyor.
Ama bana kalırsa Umut ile Isaac'ın bu yönüyle tartışılması çok yanlış. KOnya maçında Isaac'ın yakaladığı o topların her ikisinide Umut atamazdı. Bırakın atmayı kaleye şut bile çekemeden topu kaybederdi.
Ne dersin ?

efulim67
29.10.2008, 11:02
Birde şunu belirteyim. Bunu Ersen ile beraberken başladı yapmaya umut.
İlerde bir maç boyunca nerden baksan en az 7-8 pozisyonu Umut faul yaptığı için kaybediyoruz.
Çok faul yapıyor. Haliyle atak başlamadan bitiyor. Bittiğini bırak top rakibe kaptırılmış oluyor.
Umut'u geldiği günden beri seviyorum. Halada yüreğine hayranım ama yetenek olarak kısıtlı.
Tek forvet oynatacağım hiç bir maçta onu tek onatmam.

Uzunoğlu
29.10.2008, 11:03
Kardeş. Isaac'ın geçen yıl Kupada attığı bir kafa golü var ki müthiş.
Ceza sahası çizgisine yakın yerde vuruyor top 90 tarif edilen yerden giriyor.
Ama bana kalırsa Umut ile Isaac'ın bu yönüyle tartışılması çok yanlış. KOnya maçında Isaac'ın yakaladığı o topların her ikisinide Umut atamazdı. Bırakın atmayı kaleye şut bile çekemeden topu kaybederdi.
Ne dersin ?

Ahmet hocam ben varsayımlar üzerine konuşmayı doğru bulmam :)

Isaac in atmış olduğu o bahsettiğin golü izlemedim. Sadece görmedim diyorum yorum yapmam için gömem gerekiyor ve atamazda demiyorum.

Umut o pozisyonlarda atabilirmiydi orasını bilemem. Bana soracak olursan o bahsettiğim Konya golünden önce Umut kafayla çok güzel bırakacak topu kaleye deseydin inanmazdım ama attı. Demek varsayımlarla yol alınmıyormuş ve yanılabiliyormuşuz :)

Travelair
29.10.2008, 11:05
İyi pas yapan Gaziantep'in pas trafiğini kesmek için ortasahaya yaklaşan 2 ön liberolu, dolayısı ile kalabalık ortasahalı 4-2-3-1 sistemini öneriyorum. Forvet de markajdan kaçmak için biraz geride başlamalı. Böylelikle aşırtma toplara imkan açılır

Uzunoğlu
29.10.2008, 11:05
Birde şunu belirteyim. Bunu Ersen ile beraberken başladı yapmaya umut.
İlerde bir maç boyunca nerden baksan en az 7-8 pozisyonu Umut faul yaptığı için kaybediyoruz.
Çok faul yapıyor. Haliyle atak başlamadan bitiyor. Bittiğini bırak top rakibe kaptırılmış oluyor.
Umut'u geldiği günden beri seviyorum. Halada yüreğine hayranım ama yetenek olarak kısıtlı.
Tek forvet oynatacağım hiç bir maçta onu tek onatmam.

Bence Ersen'in yaptığı faulleri Umut'a yüklemişsin sen :)

Adamın kullandığımız özelliği rakip defansı sarsması. Ne derseniz diyin Umut bulun her sezon 15 civarı gol atan bir oyuncu ve bu açıdan rakip defans oyuncuları bu adama dikkat etmek zorundalar. Bu sayede açık alan kalıyor yanında oynayan forvet arkadaşına. O arkadaşı golü atamıyorsa sıkıntı Umutta mı ötekinde mi?

efulim67
29.10.2008, 11:06
Umut'un top kontrolü ve sürüşünün varsayımlara gerek bırakmayacak kadar kesin çizgilerle çizerek söylüyorum.
Umut 10 metre top süremez. Topu kontrol edebildiyse saklar sağa sola geriye pas olarak verir. Ama topla ilerleyemez. Öyle bir yeteneği yok. Umut'un şutlarına hastaydım ama ne yazıkki oyle pozisyonda gelmiyor çocuğa.

efulim67
29.10.2008, 11:09
Gökhan'ı eleştirmeye başlarsam şimdi kontratını tek tarafı fesh edecek kadar kızgınım.
Sabrediyorum. Şİmdi gitmem lazım.
TakımımızA BaşarılaR DiliyoruM.