PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nesine.com Sunar: Fortis TK | Gaziantepspor 3 - 1 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7

leavemealone
29.10.2008, 17:52
bi sylva fena oynamadi digerleri 0 ......

Bülent AKBULUT61
29.10.2008, 17:52
arkadaşlar kızmayın bu söylediklerime.kadromuz iyi takımımız iyi futbolcumuz iyi ama bunları hazırlıcak bunları motive edecek iyi bir hoca lazım ersun hoca bu işi beceremez bence kücük takımların hocası o kim ne derse desin olmaz olmaz olmaz....

My
29.10.2008, 17:53
ya skor nedir su anda?

mac bitti mi?3:1 mağlup olduk.

Haluk Pehlivan
Ersun Yanal'a birilerinin Trabzonsporun büyüklüğünü anlatması lazım

littlebighorn
Ziya Doğan zamanı hiç olmazsa kimin nerede oynadığı belli idi.

biltrabzon
Trabzonspor adeta dökülüyor...

Bordo mavililer son 3 resmi maçından 2'sini kaybetmek üzere..

Gaziantepspor bugün eksiksiz bir oyun oynuyor.. Top yapıyor, pres yapıyor, oyun bozuyor ve attığı gollerle sonuca gidiyor..

Evet bilindik laflar yine gelecek.

Ersun YANAL'ın takımları 7-8 haftadan sonra dökülmeye başlıyor diye.

Artık bu hafta Belediye'yede yenilirsek iş çığırından çıkar..

evat bu haberler bile takim üzerinde baski yaratacak.bence görevden alinmalidir.sirf bu laflar ortalikta dolasmasin diye.

AYYILDIZ
29.10.2008, 17:54
Yeniliriz hatta fark yeriz futbolda var bunlar tamamda böyle ruhsuz oyunu futbolcular nasıl kabulleniyor anlamak mümkün değil Gökhan'dan Song'a kadar herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli böyle rezil futbol olmaz.

sessizkral_1
29.10.2008, 17:54
bu benim fikrim.bu takim ersun yanal sendromuna girmistir daha fazla kayip vermeden görevden alinmalidir.bu gidisle cok kayiplar verecegiz.bu skorlada grupta isimiz bitmistir.iyi futbol oynasak,ilersi icin takim isik verse tamam ersun yanal arkasinda duralim.ama ersun yanal kücük takimlarin kücük hocasi

fener 15. yken aragones kalsın deniyor taraftar forumlarında.2 maç kaybedince ersun görevden alınsın diyorsun.Rakip sanki çok küçük anteple oynuyorsun.Ve gelmiş eziklerin uydurduğu ersun yanal sendromuyla laf ediyorsun.Ne görevi ne alınması ? lig ortasında teknik direktörmü değiştirilir.

Ayrıca yine bazı arkadaşlar 2 yenilgiyle takımı yerden yere vuruyor.
Gs yi fb yide anteple oynarken göreceğiz.Kolay maçlar değil bunlar.

Takımı herzaman desteklemeliyiz.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2008, 17:55
Maçın hakkı buydu hatta daha farklıda olabilirdi. Isaac'in kalecinin üzerine vurduğu topta gol olmasa kaleye doğru düzgün şutumuz yok. Tüm takımın kötü oynamasının bir sebebi olmalı. 2-3 oyuncu değil takım halinde kötüydük. Ve bu oyuncular 3 gün önce hiç değilse mücadele ediyorlardı. Antep'te aynı maçtan çıktı ama kondisyonları bizimkilerin çok önündeydi. Ersun Hoca umarım biran önce bu kötü gidişe çözüm üretir. Aksi takdirde bu oyunla ileriki maçlarda işimiz zor...

Erbay
evat bu haberler bile takim üzerinde baski yaratacak.bence görevden alinmalidir.sirf bu laflar ortalikta dolasmasin diye.

Sırf bunun için gitsin yani. Pes...

littlebighorn
Şimdi transfer yapanlara da sormak lazım bilmem kaç tane oyuncu alıyorsun sağ bekin Ferhat....

Hüseyin Çümen
29.10.2008, 17:56
çok üzücü bi skor inşallah düzeliriz ama kızsakta üzülsekte tabiki destek sonuna kadar devam edecek

olimpiyatı doldurmalıyız alayına isyan ölümüne Trabzonspor

aaahmet61
29.10.2008, 17:59
arkadaşlar tipik ersun yanal takımı mı olacak trabzonspor.son üç maç 1 puan.bırakın şampiyonluğu ilk 4 e bile giremeyiz bu son oyunla.rezalet.

karayamayman
29.10.2008, 17:59
3:1 mağlup olduk.

Tesekkurler...

Maçı seyredemedim ama çok kötü oynadığımız anlaşılıyor.

Yalnız Ersun hocanın tartışılmaya başlanmasını doğru bulmuyorum. Bu hafta IBB'yi yeneriz düzlüğe çıkarız...

Travelair
29.10.2008, 18:06
Futbolcuların kafası arızalı. Topu alan ya ezbere ileri vuruyor, ya alıyor bekliyor 2 saat düşünüyor sonra herkes yerleştikten sonra kıytırık paslar atmaya çalışıyor, ya da kendi çapında 2-3 çalım atıp kendini tatmin ediyor, ya da faul yapıp duruyor. Hiç tek top yapayım, yerden oynayayım, boşa kaçayım, duvar pasları yapayım diyen yok. Herkestye bir isteksizlik, herkeste bir havalar, herkeste bir şaşkınlık, bir ukalalık. Ben yönetimin yerinde olsam yönetim kurulunu toplar takıma ceza verirdim. Alt dudağınla oynayıp duran kaşlarını yukarı büken Ersun hoca dahil

Burak 1967
29.10.2008, 18:07
lig deki takımlar arasında 2. hafta maçları oynanındaktan sonra ligin süprizi g.antep ve kayserispor demiştim, sivas ve bursa balon olacak bu sene. evet g.antep oluşturduğu kadro ile müthiş bir takım olmuş, Allah aşkına biri söylesin tabata veya defanstaki diumi kimde var? diğer yabancılarına bakın ve bu karışımdan oluşan uyuma bakın. sanki bir an İspanyol bir takımla maç yapıyoruz sandım pas trafiğinden. bizim takım sene başından beri bilindikti aslında yani extra kötü değildik inanın. g. antep biraz extra iyi oynadı. tebrik etmek lazım oyunlarını, aslında bu şehir bu takımı hak etmiyor tribünlerden gördüğümüz manzara da bizi doğruluyor.
Bizim takım da ne mi eksik biz bek yok! sağ beğe bakın ya ferhat çökmüş, hakikaten çökmüş yol vermek lazım.. cale üflesen uçacak, adam ikili mücadelerde hep kayıp, yattara korkak oynamaya devam ediyor. Arkadaşlar ben bu gökhanın bu ligde nasıl gol kralı olduğuna hala aklım sırrım ermiyor, bi forvet bu kadar mı etkisiz olur!
Ya Umut a ne demeli! 2 3 pozisyon grişiminde bencilce hareketler ile kahramanlığa soyunup boştaki arkadaşlarına bakmadı. Ceyhun maç eksikliğine bağlı çekingen oynadı giray ise bir kaç maç çıkarsa eminim kendini bulur.
maçı can kulağıyla tırnak kemirerek izlerken edindiğim izlenimlere göre saha da bizden yana kötünün iyisi serkandı, ama antep de kötü denebilecek tek bir isim bulamadım...

Erdal Kılıçarslan
29.10.2008, 18:10
Antep maçi degerlendirmesi yapmak gerekirse,

öncelikle kaleci alirken saglik kontrolü yaptirmak yerine önce yan top denemesi yaptirmak sanirsam daha iyi olacaktir.

Giray çok heyecanlimiydi yoksa çokmu acemiydi almadim, Song ise zaten 2-3 top iskalar her sene, onun için normal karsiliyorum..

beklere gelince sol bek zaten yok, olmayan birseye yorum yapmaya da gerek yok :)

Serkana gelince, tamam çok kosuyor mücadele ediyor ama yerini çok kaybediyor. yattara mi sag açik yoksa serkan mi anlamadim, orta sahaya geçti, en ilerde pres yapiyor, her pres yaptigi antepli de topa basip serkani bi köseye yatirdi. Yani orta sahadaykende forvet yada forvet arkasi gibi oynuyor . birinin serkana nerde oynamasi gerektigini söylemesi hatta basina vurmasi lazim.

Yani iki bekimiz de yok..

Yattaraya nasil tahammul etti bu kadar anlamadim, orta sahaya anlam veremedim, oyun kurucusuz olmuyor onu anladim. 10 kisi oynayalim ama bir oyun kurucumuz olsun..

sanki ispanyol takimiyla oynuyoruz sandim, bu kadar pas yapan bir takim daha görmedim ben busene süper ligde. yada biz pas yapmalarina izin verdik de mi böyle oldu bilemiyorum..

inşallah oyuncular ve teknik heyet hangi takımda olduklarının farkına erken varırlar..

mustafaction
29.10.2008, 18:58
ne istifası sonuna kadar ersun hocanın arkasındayız yollarsak hocayı bu sene 8. yada 9 oluruz

FANATIK61
29.10.2008, 18:59
Herkes kendine oynuyor. Hic kimse baska arkadasi icin 2-3 m kosmuyor. Ferhat oyuna girdi 10 pasin 9'u taca cikti. Umut Gökhan ile bir takim Yattara Isaac ile bir takim birbirlerine pas atmiyorlar. Bakmayin Gökhan ortaladi Isaac atti. Umut girdi bütün olumsuz paslari Gökhan'a atmak istedi. Bunlar gözden kacmasin lütfen. Yoksa neden 2-3 haftadir forvetlerde gol atma becerizi düstü.

Uzun lafin kisasi Antep oynadi bizimkiler sadece bakti.

mhayri
29.10.2008, 18:59
Forum forum olalı böyle zulüm görmedi yöneticilerimiz uyuyormu...

mustafaction
29.10.2008, 19:00
gördük isaac ile yattarayı aynı takımda

Murat'
29.10.2008, 19:01
Maçın ilk yarısını seyrettim...İlk yarıdaki futbol ne feciydi öyle...İki pas üst üste yapamadık...Adamlar neredeyse üst üste 20-30 pas yaptılar..İlk yarı nerdeyse topu göremedik...İlerde koşan adam yoktu...umut'un yokluğu fazlasıyla hissedildi bence..Takımın hiçbir iyi tarafı yoktu...o yüzden ikinci yarıyı seyretmedim.....colman için özel birşey söylemek istiyorum....ilk yarıda ayağına top değdiğini ancak 45. dakikada görebildim...halbuki geçen maçta süper oynamıştı...artık bu hatalardan ders çıkarmak lazım....herşeye rağmen bu takıma inancımızı asla yitirmeyelim...olimpiyat stadyumunu dolduralım..

Laz_61
29.10.2008, 19:01
takimda ne futbolun f si var nede ersun yanalda taktik anlayis denilen birsey var..bu nasil futbol..

Çağatay_
29.10.2008, 19:02
Kötü bir kabustu diyelim, yol kazası diyelim, geçelim ...

uzungöllü
29.10.2008, 19:04
bu ne yaaaa.... bu zamana kadar her ne olursa olsun takıma destek verilmesi konusunda mesajlar yazmışımdır ancak ortada desteklenecek takım kalmadı... her ne olduysa bilmiyorum ama takımda RUH kalmadı... beni en çok korkutan şey bu zaten... form düşüklüğü zamanla giderilir ancak kaybolan TAKIM RUHU nu geri kazanmak oldukça zor...

mustafaction
bazı arkadaşlar ersunu gönderelim diyor kimi alacağız peki ziya doğan boşta şu an ne dersiniz takıma hava katar değilmi,alla alla

Serdær
edit........

Samet Yildirim
29.10.2008, 19:05
Fazla büyütmemek lazim...okadar maclarin icerisinde vardir ve olacakdir böyle skorlar...zaten takim motive degildi istekzizdi yani 5. dk sonra i$imiz zor demistim öylede oldu..dedigim gibi futbol bu...abartmamak lazim

IBB macinda cok farkli bi takim sahada olacakdir...

Kubilay ŞAHİN
29.10.2008, 19:06
şu an yorum yapmıyım hatalı laf ederim ama gerçekten hayal kırıklığı yaşadım hadi diğer iki mac neyse de .... vallahi bu mac ben takımımı tanıyamadım... baya üzüldüm bu moralle de büyükşehir macına gidecez bakalım hadi hayırlısı....

Mustafa Önal
bende şu maça yorum yapamadığım için sinir oldum. yapılacak hiç yorum yok bu maça rezalet

Emirhan Makul
Aslında Lig Başından Beri Aynı Futbolu Oynuyoruz Değişen Tek Şey İlk 6 Hafta Rakipler "Yeni takım kurdular" diye bir öngörüde bulunup çekingen oynadılar bizde bunu içerde dışarda affetmeedik ama Galatasaray maçında takımın Pres ve Markaj yapmadığını orta saha da Futbolcusunun Olmadığını Defansın Hem Sol Hem Sağında Büyük Açıklar Verdiğini Kalesininde Boş Olduğunu Anlayınca Oynamaya Başladılar Rakiplerimiz Sadece Futbollarını Oynuyorlar Bu Taktikle ve Bu Futbol Anlayışıyla Beraberlik takımı Oluruz.

Erdem Keser
29.10.2008, 19:07
Isaac-Gökhan-Yattara (!)

Bu üçlüyü istiyorum:)

Ahmet Kuru
29.10.2008, 19:07
Bugün antep önünde kötü futbol oynamadık...
Rezil bir futbol oynadık,buna da futbol denilirse...
Sahada mücadele adına hiçbirşey yok...Pas yapamıyoruz,ilk yarı bitmiş pozisyonumuz yok.Böyle birşey olabilir mi?
Kaleden başlayarak,defans,ortasaha ve forvet evlere şenlik...
Acilen buna bir önlem alınmalı...
Puan kaybettiğimiz maçlarda sadece puan kaybetmiştik,futbolumuzdan hiçbirşey kaybetmemiştik.Ama bugün ortada tam manasıyla bir rezillik vardı...

Samet Yildirim
29.10.2008, 19:08
Bazen böyle amclar böyle skorlar olabilir...cok uzun bi maraton...normal karsilamak lazim...yani büyütmeyelim ve abartmayalim...takim bellliydi motive degildi istekzizdi...yani olur böyle seyler...okadar mac oynicagiz ki bazen böyle skorlarda cikabilir

IBB macinda farkli bi takim olacakdir sahada...

Jackdaniels
Gaziantepsporu tebrik etmek lazım bugün bize futbol dersi verdiler...Bizimkilere gelince teknik heyette dahil bütün futbolculara yazıklar olsun diyorum.

Emirhan Makul
artık kendimizi bir konuda kandırmayalım bu takım gittikçe iyiye değil kötüye gidiyor buna acil çözüm bulunmalı bi takım 90 dk boyunca 2 pas yapamazmı ya kaleye doğru dürüst gidemiyoruz her hafta aynı hatalar defans çok kötü orta saha nerdeyse yol geçen hanı

Orta sahamız yok gibi birşey ve halen daha yöneticimiz maçdan önce

"Eksiğimiz yok transfere gerek duymuyoruz" diyor

Acaba kendinimi kandırıyor yoksa bizim bunlara kanmayacağımızı mı bilmiyor?

Emre EFENDİOGLU
Gökhan ı bize o fiyata forvet diye satanı "Yılın pazarlamacısı" ödülü ile ödüllendirip, devlet üniversitelerinde iktisat,işletme,maliye gibi bölümler için konferans vermeye davet etmeliyiz.
Takım desen ortada takım yok. Açıkcası biz ilk haftalarda Beşiktaş ile nasıl böyle mücadele ettik aklım ermiyor. Nerde o ilk haftaların takımı, en azından düzgün mücadele ediyoralrdı. Takımda bi sırıtan oyuncu Serkan'dı, adam yırtınıyor resmen. Hüseyini beğenmeyenler umarım değerini anlamıştır.
Umut desen ne yaptığı belli değil, Yattara zaten ölü.

okg_53
29.10.2008, 19:09
Biz çok kötü değildik.Antep çok iyi oynadı.Çok koştular,bastılar,pres yaptılar.
Yediğimiz 2 goldede Sylvanın pek hatası yoktu.Sylva bana güven veriyor.

Emre Bekar
ulan bu futbolcuları yatıracaksın falakaya yermisin yemezmisin.sinir hastası ettiler bizi ya.sanki bilerek oynamıyorlari,bilmediğimiz bişelermi oluyor acaba???

macka61
futbolcular akıllarını başlarına alısın yoksa biz çok güzel aldırırız adamı hasta ediyolar antepten 3 yemekte ne oluyor

Çağatay Özmen
29.10.2008, 19:10
Yattaradan iyice soğudum bu maçta kötü kullandığı toplardan sonra güle güle geri geldi
geriye düştükten sonra 5 kişi ileride çakıldı kaldı bu nasıl bir taktik anlayışsa artık!
ersun yanalın da payı var ama asıl sorumlu futbolculardı.

TUNCAY HİÇYILMAZ
29.10.2008, 19:10
Takımda bi yükseliş beklerken her geçen gün daha kötüye gidiyo!! Umarım haftasonu bunu tersine çevirebiliriz!!

Adil ÖZGÜR
29.10.2008, 19:12
Orta sahadan Colman'ı alırken Ersun Yanal, Orta sahadaki üstünlüğümüz kayboldu.
Song'un iki tane kişisel hatası bu skoru meydana getirdi.

Serdær
Bence Egemen ve hüseyinin yokluğuda etkiliydi.Takım yorgun.Ben bunu gördüm.

Takım yorgun.

Antep doğru 25 gündür maç yapmıyor.

Bahaneler üretmeyelim.

Kötüydük kötü.

mehmet yıldırım
biz yenilmedik,ezildik,silindir gibi ezildik.bukadar maç izlerim bir takımın bir takımı bu kadar ezdiğini,bu kadar perişan ettiğini görmedim.3-2 yendiğimiz antalya maçından sonra bu arabanın lastikleri kabak her an patlıycak dedim,bi sürü kişi burada beni linç etti.3 milyon dolara aldığın colman,500.000 dolara bıraktığın erman özgürün bir bacağı etmez.ligin ilk maçındada demiştim yine diyorum yapılan harcamaya göre oluşturulan takım skandaldır.yaptığımız tüm transferler sadece gökdenizin bir maçta yaptığı katkıyı dahi sağlıyamıyor.ya bir takım 3 pas yapamazmı ??? bu ne rezilliktir.egemeni niye kesiyorsun songu kessene.song son 3 maçtır berbat.2 goldede büyük hatası mevcut.ayrıca yine söylüyorum,ne kadar yetersizolsada şu anki 3 kaleciden en iyisi tolgadır.kaymağı yenmiş 45 yaşına gelmiş kaleciyi almış gelmiş akıllı yönetim.gidişat hiç ama hiç iyi değil

Fatih Ersoy
Tek kelime ile EZİLDİK....

TUNCAY HİÇYILMAZ
29.10.2008, 19:13
Artık yedeklere şans vermenin zamanı geldi!!

Mustafa Önal
29.10.2008, 19:14
ersun hoca elini başının arasına alsın düşünsün. gidip barcelonayı izlesin demiyorum onun için bahau tnesi olur orda xavi, iniesta , mesii var der.

son iki antep maçını izlesin. ve bu takıma nasıl takım oyunu oynatırımı düşünsün. nasıl 3 nasıl pas yapamaz bir takım. antep takımı ne güzel pas yapıyor öle. bunu antep kazandı diye demiyorum. izleidğim tüm maçlarında böyle pas yapan bir takım. kanatları çalışan bir takım.

bizim antepten eksiğimiz ne mücadele edemiyorsak pas yapalım. biz takımda pas yüzdesi çok düşük pres gücü çok düşük serkan dışında top kapan eleman yok. hucum hattı balon gibi üflesek uçacak.
colma ve selçuk 3 günde bir maç temposundan yoksun.
yedekler ne için vardır bir takımda. bu takımda ismaili hla göremedik. bu formsuz hucum hattında ergin ve abdulaziz yer bulamaz mı.
takım olmak için çok ciddi zaman ihtiyacımız var . birde zaman aleyhimize işlemeye başladı sanırım. yönetim ve ersun hoca ipleri ele amlaı. yoksa gidişat pek parlak değil.
mücadele etmeyen takıma tahammül etmemiz çokkk zorr

highlander
29.10.2008, 19:14
Antep'e alkışlar...Nurullah Sağlam'a alkışlar...Baştan sona baskılı atak futbol.Sahanın heryerinde mutlak üstünlük.İsabetli,bol pas.Hızlı ,dikine ve ısıran bir futbol.Çok iyi kanat akınları ,etkili ortalar,verimli korner vuruşları,çokça ufak verkaçlar.Trabzonspor'u hallaç pamuğu gibi attılar.Bizim takımımızda hiçbir hareket,hiçbir organizasyon yoktu.Tesadüfi bir gol var o kadar.Kadromuzda çok ciddi bir formsuzluk var.Colman,Yattara,Selçuk,Gökhan,Umut.Çok formsuz bu oyuncular.Song ve Egemen de çok hata yapmaya başladı.Sağbek zaten yok.Cale de vasat oynuyor.Yediğimiz ikinci golde Silva hatalıydı bence.Sonuç olarak kötüye gidiyoruz.En önemli sıkıntımız kadrodaki pekçok oyuncunun ciddi formsuzlukları.Cumartesi günü umarım mağlup olmayız.

TS-Tiryaki
29.10.2008, 19:17
Oynanmaya calisilan "Sey" futbol bile demek istemiyorum, tam bir rezilikti. Büyüklügümüze ve Sampiyon adayi bir takima hic yakismadi. Üst üste iki pas atamayan bir takimin sampiyonlukla uzaktan yakindan bir alakasi olamaz.

Sylva: Ikinci golde hatali. Birincisini bilemiyorum. Son golde kaleyi terketmisti ama kaledede olsaydi o topu cikaramazdi. Cezasahasi icinde olusan karambolde ne yapacagini bilmiyor. O yüzden kale hep bos kaliyor.

Song: Ilk yari iyidi. Ikinci yarida iki hata yapti ikiside gol oldu. Bence dinlendirilmesi lazim.

Cale: Ayakta duracak takati yok resmen. Cok yorgun. Haftaya cezali olmasi iyi oldu.

Giray: Ilk maci. Göze carpan hatasi yoktu.

Serkan: Ileri cok cikti ve Erman Özgüre cok acik verdi. Ilerdede pek bir varlik gösteremedi.

Ceyhun: Kötüydü. Hüseyini aratti. Demekki henüz Hüseyini kesecek vaziyette degil.

Selcuk: Kötüydü. Cok pas hatasi yapti. Hic bir varlik gösteremedi. Son haftalarda formdüsüklügü var. Kendisini derhal toparlamasi lazim.

Isaac: Kötü oynayan takim en iyisi. Hirsli ama sirti rakibe hep dönük. Ama yinede mücadele etti.

Yattara: Inanilmaz kötü. Ne bir hareket, ne hirs ne mücadele. Resmen rezalet. Oynamak istemiyor anlasilan. Kaptanlik elinden alinmali. Herhalde gözü dönmüs. Kendisine biraz Dolar verelimde kendisine gelsin. Kendisi bu haliyle ancak bir yedek olur.:mad::mad::mad:

Gökhan: Gol pasi haricinde hicbirsey yapmadi. Inanilmaz kötü oynadi. Yahu insan birkere rakibinden siyrilamazmi?????:mad::mad::mad:

Bülent AKBULUT61
vallahi utandım bizim takımda ferhat diye bir şahıs var onu bizim feriköyspora koysan orda bile 18 e giremez ne buya trabzonspor cocuk yetitirme yurdumu ne işi var bunların bu trabzondatebrikler beni anlıyan birisi cıktı sadece ferhat değil bunlar burda torpillemi oynuyorlar anlamadım Allah sonumuzu hayır etsin

-trapzonely-
Yılın balonu : trabzon spor

TS-FAN
Foruma giremeyen bir ben miyim kac gündür dogru dürüst?
yalnız değilsin..

Erdem Keser
29.10.2008, 19:18
Maç öncesi ne diyorduk ;

*Isaac-Gökhan-Yattara üçlüsüyle oynamalıyız !
*Hüseyin'in bu takımda yeri yok ,Ceyhun'la oynamalıyız !
*Yattara 90 dakika sahada kalmalı !

Ben özellikle 2. ve 3. maddeyi destekleyenlerdendim.

Demek ki neymiş ; biz herşeyi bilmiyormuşuz.

hodlu
29.10.2008, 19:18
Ben daha 10 gün önce gs maçında utandım derken beni futol cahilliği ile suçlayan arkadaşlar, şuan ben ağlıyorum ama siz o maçı iyi oynadık derken bu gece ki hezimet,rezalet yola çıkmış geliyordu...

cngz
29.10.2008, 19:19
bu takıma devre arasında acil bir şekilde çok iyi bir oyun kurucu şart. bikaç tane daha transfer şart ama ilk önce oyun kurucu. şuursuzca koşuyorlar, bir tane organize atak yok. kanatlar sıfır. sol kanat zaten yoktu, ezikler yine birtakım oyunlar çevirerek yattarayıda bitirdiler. defans iyi dedik onunda suyu çıktı. 3-4 haftada 10-12 gol yedi iyi olan bu defans. kaleci konusunda tolganın zaten yetenekleri sınırlı, ona söyleyecek birşey yok ama tony tamamen şans. o da 2 maçtır dökülüyor. devre arasını beklemekten başka çaremiz yok böyle gidecek

vatandas61
29.10.2008, 19:21
bu futbolla ilk dördü bile göremiyorum ben. Kupa da elendik gibi.
her sene aynisi, ama ilk defa basarisizligi baskanda görmüyorum ben. Benim bildigim baskan her istenilen futbolcuyu aldi. bu futbolcular ya hic idman yapmiyor, yada boyuna ormana kosmaya götürüyor hoca.
adamlar ayakta duramiyor, bu nebicim futbol ya. ortasaha hic yok gibiydi, topu alan dogrudan kalemize geliyor. selcuk kac mactir yok, ferhat ikinci yari giriyor oyuna her topu kacirdi, top sürekli yanindan gecti.
umut oyuna giriyor, ilk pozisyonda ofsaytta kaliyor :D
komedi gibi takimiz. Hatalrdan malesef ders alamiyoruz. Ayni hatalar sürekli yapilmaz ya yaaa

ibilek
29.10.2008, 19:21
Yattara satılmadı diye çok üzülmüştüm...halada çok üzülüyorum...

Ben hep sabırlı olalım diyordum, halada sabretmek istiyorum ama ne için ???

Takım yeni kuruldu, 3 de yer 5 de...çok önemli değil.

Ama ortada takım olsa sabredelim diyecem, sabırlı olalım diyecem.Benim kızgınlığım yenilmeye değil.3 yemeye hiç değil.Benim kızmam ortada takım denen bir şey yok...

Ersun hocam kusura bakma ama burası ne gençler, nede manisa.Ya oyuncularından bir takım oluştur.Oluşturamıyorsan bu şekilde devam edeceksen bizide üzme kendinide...

Gökhan : Gol kralı diye alındı ben artık izlemeye tahammül edemiyorum...

Selçuk : Herkes çok iyi diyordu...ama hala ortada yok...

Colman : Bu adam ne iş yapar ???

Ve daha ndiğerleri...E oyuncuların kalitesinden emin olduğumuza göre, emin olmadığım bir şey var.............

Doğan ATASOY
29.10.2008, 19:22
Macı izleyemedim ama yorumlardan anladığım kadarıyla izlemeye değer de bir maç olmamış bizim acımızdan. Açıkcası bu skorlar beni pek şaşırtmıyor, bu sene iyi oynayıp kazandığımız bir maç zaten hatırlamıyorum, ilk maçlarda savunma anlamında iyiydik buda kazanmamıza yetiyordu. Kadro yapısında ciddi sıkıntılar var, bu sene çok iyi transferler yapıldı ama okadar çok eksiğimiz varki hala yeterli değil. Benim şahsi fikrim son gunlerdeki kotu sonuçların nedeni orta sahasız futbol oynamamızdır. Orta sahada iyi futbolcu diyebileceğimiz tek oyuncu Selçuk, bide ümitli olduğum ceyhun var. Hüseyin, Colman gibi oyuncularla kurduğunuz orta sahayla hatlar arasında pas alış verişi yapmak hızlı hucum yapmak gibi kavramları unutmanız gerekiyor, zira bu isimlerle mumkun değil. Diğer bir sıkıntı Ersun hocanın taktiksel saplantısı, sene başından beri yürümeyen takımda inatla değişik yapmıyor, kendince sebepleri olabilir ama eldeki oyuncu yapısıyla 4-4-2 veya 4-3-3 yerine 3-5-2 nin guncel versiyonlarını değerlendirebilir. boylece hem kanat etkinliğimiz artar hemde kalabalık orta sahayla daha organize ataklar yapabiliriz.

Reşit
arkadaslar lütfen ümitsizliğe kapılmayalım. her inişin bir çıkışı vardır. bu inen trabzonsporsa mutlaka çıkış olacaktır.bu maçta çok kötüydük olabilir. bunların telafisi olan maçlar o yüzden telaşa gerek yok biz elimizden gelen desteği verelim. bakın istanbul şebeklerine onlarda aynı. f5 , gayse , kargalar doğru dürüst maç kazanamıyolar . lütfen bizde teknikdirektörümü tartısmayı bırakıp destek verelim

vatandas61
bu futbolla ilk dördü bile göremiyorum ben. Kupa da elendik gibi.
her sene aynisi, ama ilk defa basarisizligi baskanda görmüyorum ben. Benim bildigim baskan her istenilen futbolcuyu aldi. bu futbolcular ya hic idman yapmiyor, yada boyuna ormana kosmaya götürüyor hoca.
adamlar ayakta duramiyor, bu nebicim futbol ya. ortasaha hic yok gibiydi, topu alan dogrudan kalemize geliyor. selcuk kac mactir yok, ferhat ikinci yari giriyor oyuna her topu kacirdi, top sürekli yanindan gecti.
umut oyuna giriyor, ilk pozisyonda ofsaytta kaliyor :D
komedi gibi takimiz. Hatalrdan malesef ders alamiyoruz. Ayni hatalar sürekli yapilmaz ya yaaa

cngz
Maç öncesi ne diyorduk ;

*Isaac-Gökhan-Yattara üçlüsüyle oynamalıyız !
*Hüseyin'in bu takımda yeri yok ,Ceyhun'la oynamalıyız !
*Yattara 90 dakika sahada kalmalı !

Ben özellikle 2. ve 3. maddeyi destekleyenlerdendim.

Demek ki neymiş ; biz herşeyi bilmiyormuşuz.

olay bu işte. ersun hocanın da yapacak pek birşeyi yok, elindekini kullanmaya çalışıyor. diyeceksiniz şimdi takımı ersun hoca kurmadımı diye, öyle tabi ama bir takımdaki oyuncuların hepsi birdenmi formsuz olur, hepsi birdenmi ne yaptığını bilmez, hepsi birdenmi acemice davranır.

hodlu
29.10.2008, 19:23
Yani bu gece hala çok kötü değildik diyen varsa başka yorum yapmıyorum.Bu takımda orta saha yok.Bunu bizler yazarken 'ersun hocanın sisteminde oyun kurucu olmaz' diyenler heralde bu geceki rezilliği gördüler.2.yarı umudumuz UMUT ise vay halimize...

Recep Alkan
29.10.2008, 19:23
valla ben bu kadar aciz çaresiz ve rakibine teslimiyetçi bir trabzonspor daha görmedim ömrümde. bu nedir ya nasıl bir oyuncur adamlar bizi ezdi de ezdi. bir takım hiçmi top oynamaz hiçmi sahada var olmak için çalışmaz. lafa gelindiğinde herkes futbolcusu yöneticisi teknik direktörü haydi taraftar hep destek tam destek diyorlar. iyi de arkadaşım taraftar olmak da bu değil ki. Almadan vermek ALLAH a mahsustur. Sen taraftara birşey vereceksin ki taraftarda taraftar olarak seni bırakmayacak. Ama sen gaziantepe bu kadar teslimiyetçi bu kadar çaresiz oynarsan artık destek zamanı değil hataları yüze vurma zamanı geldi demektir. Eğer sen 6 trilyon alıyorsan onayacaksın en azından senin aldığın paraların 10/1 lerine bu ligde oynayan tabatalar kadar oynayacaksın. kocaman 90 dakikayı sadece ısaac a bir orta yapmakla harcamayacaksın. Eğer sana yaptığın hatalardan dolayı büyüklük gösterip bu yönetim ceza vermemiş hatta seni kaptan olarak yine o sahaya çıkarmışsa elin belinde gezmekten daha çok şey yapacaksın. Bu takıma geldiğinde herkes seni ağabey görmüş takımın küçüklerini sana emanet etmişse sen daha fazlasını yapacak tabataya o pozisonda topa vurdurmayacaksın. Seni ileride belik de abdullah dan daha iyi olur düşüncesi ile bu takıma dahil edip de sol kanadı sana emanet ediyorlarsa maçlarda hiç olmazsa bir ikili mücadeleyi kazanacak ataklarda nokta ortaları yapacaksın. Biz taraftar olarak takım kaptanını yerden yere vurup senin bu takımda oynayabilmen için bir sürü şeyleri önetime teknik direktöre söylüyorsak sen elin belinde orta sahayı yol geçen hanına çevirmeyeceksin, dirayetli duracaksın. Takıma geldiğinde iki muhteşem gol atıp taraftarı ümidlendirmeyecek daha sonra da ben trabzonspordaki görevimi tamamladım edası ile sahada her aldığın topu ezmeyeceksin.

Şunu da unutmayacaksın. siz yokken bu taraftar vardı. iyi gününde de kötü gününde de. Biz taraftar olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliriz. Ama sizde işinizin ne olduğunu bileceksiniz. Ve en iisini yapacaksınız.

TS-FAN
29.10.2008, 19:24
harcanan paralara,kurulan takımlara,taraftara bak.
bir de oynanan oyuna.
özellikle "sonuca bak" demiyorum,"oyuna bak" diyorum.
sonuç yenilgi olabilir.
kaşarsın,mücadele edersin ama bir türlü olmaz.
ya da karşı takım daha iyi oynar ve alır maçı.
ama bu başka bir şey.
tarifi yok bu oyunun.
sanki bir an önce yenin bizi de gidelim der gibi bir oyun.
mücadele et,yenil......
önemli değil.
ama asla böyle teslimiyeti kabul etmem,edemem.

Bülent AKBULUT61
forumda kafayı yedi bir arkadaşın alıntısından cevap verdim.arka sayfada cıktı yorumum ersun yanal burdadamı taktik yapıyor yoksa

BDiler61
Cok kotu oynadik buna karsilik olarak antepte cok iyi oynadi sonuc boyle oldu bir an once toparlanmak lazim.

Kadir
29.10.2008, 19:25
Kötü oldu bu malubiyet ama yolumuza bakacağız .

okg_53
29.10.2008, 19:25
Bu Antep'in karşısında Avrupanın üst düzey bir çok klübü bile ezilebilirdi.Bu sezon tüm izlediğim maçlarda bu kadar koşan ve istekli oynayan takım görmedim.
Ben takımdan çok ama çok umutluyum.

Desteğe devam.

Ahmet Kuru
29.10.2008, 19:26
Ayrıca bu takımda sağ bekde sadece Ferhat mı vardı?
Hani bizim bu aldığımız gençler,18 in içinde onlardan birtane yokmuydu sağbek?
Anlamıyorum Ersun Hocayı bazen..
Önündeki topa koşmuyor adam ya...Delirecek gibiyim...
Kendisinden beklenti çok fazla olan Selçuk'a ne demeli...Aslında hiçbirşey dememeli...İBB maçını beklemeli...

SARI61
29.10.2008, 19:26
ılk yarı ortada gecen macta pozısyonumuz yoktu ıkıncı yarı basladıgında oyuna ferhatı alarak ıntıhar ettık bu adam oyuncumu allah askına begenmedımız tayfun 10 ceker ferhata ne yazıkkı colman en kotu transfer dıyebılırım geldıgı gunden berı takıma katkısı sıfır kız gıbı top oynuyo yattara bugunde sahada ruh gıbı dolastı gökhan ünal desen kaleye sutu bıle yok ısaace cok guvenırdım oda bugun ruh gıbı dolastı defans desen evlere senlık gıray yedek otura otura paslanmıs yedıgımız 2ncı gole bakarsanız songun ve kalecının buyk hatası var yazıklar olsun sahada kosmayan mucadele etmeyen boyle futbolculara bıze sahada oynucak adam lazım utandım bugun bu takımı ızlmeekten ne yazıkkkı takım cok kotu kımse avutmasın kendını

Yasin Berber
29.10.2008, 19:27
Arkadaşlar lürfen devamlı söylüyorum ısaac,colman,selçuk,gökhan,cale bu futbolcuları çok büyütmeyelim

admin
Sunucudaki tarih ayarıyla ilgili bir problem nedeniyle 15 mesajı silmek zorunda kaldık. Üyelerimizden özür dileriz. Mesajı silinen üyelerimizden dileyen özel mesaj aracılığı ile silinen mesajlarının bir kopyasını temin edebilir ve yeniden foruma yazabilir.

coolank
Açıkcası maçtan önce beraberlige razıydım ama kötü yenildik ... Yenilgi önemli değil tabii ki yenilir takım ama bu kadar kötü oynamamalı idik ...

Oyuncuları tek tek degerlendirmek artık ne kadar dogru olur bilemem ama Giraya deginmek isterim ... Yapı olarak zaten çok heyecanlı bir oyuncu ve panik yapmaya çok müsait bir yapısı var ...Onun için bu maç ile Girayı degerlendirmemek lazım ....

Şimdi herkesin lafı hazır yerel ve ulusal medyanın yani...

Efendim Ersun Yanalın takımları hep böyle vs vs vs vs ...

Antep zaten çok iyi bir takım ona söz yok iyi de oynuyorlar ..ben maçı seyrederken sadece şunu düşündüm ...

Bu Tabata yı Antep alıyorsa biz niye almadık ?? Yani bu oyuncuyu ben ilk kez Travelair yazdıgı zaman duymuştum ki o zaman Antep de falan değildi ...Anlamakta zorluk çekiyorum yahu biz niye bu adamları alamıyoruz ? Aklıma kötü şeyler geliyor sebep olarak ....

Geçmişi konuşmayı hiç sevmem ama işte dönüp dolaşıp geliyoruz transfere ....

23 oyuncu al veya 22 her neyse bu takımda hala Ferhat oynasın ? Ferhata da kızmıyorum uşak sezon başı gitmek istedi isteyen de vardı hoca yollamadı ...

Sanırım ara transferde biz 4 5 oyuncu alacagız öyle gözüküyor ...

Belediye maçını alamazsak hele bir de böyle oynayıp yenilirsek zaten karışmaya çok müsait olan camia da baltalar ufak ufak yerinden çıkar ...Hoca adayları medya da çıkmaya başlar ...

Belediye maçı çok önemli oldu ...Ortalıgın sakinleşmesi için Belediye ve sanırım içerde Hacettepe maçlarını almamız şart ...Bu 6 puan bizi ciddi rahatlatır

Antepe şöyle biraz baktım yahu oyuncuları tek tek degerlendirseniz bizden daha iyi oyuncuları ...Hele forvetleri hiç tartışmasız iyi ...

Bu arada bir duyumu paylaşayım .. gerçi bizimle ilgili değil ama olsun ..

Fener çok büyük ihtimal Biglia mı ne onu alacakmış ...Kaynak ise fenerin içindeki bir arkadaşım ama Azize yakın bir adam ...Ben biliyorum o oyuncuyu dediğim zaman nereden biliyorsun diye sordu ... Yahu dedim bizim forumda öyle arkadaşlar var ki inanamazsın :D:D:D

Ben biglia mı nedir onu burada ögrendim ama arkadaşın dediğine göre çok iyi oyuncu imiş .. Fener onu seyrettirmiş bir kaç kez ...Gerçi şu United a giden Fransız ama Mısırlı mı nedir genç bir oyuncu vardı onu da seyrettirmişlerdi ...

Ama Antepe helal olsun gerçekten nereden buluyor bu yabancıları ...Gidip alıyor beceriyor vallahi bravo ...Tabata 1 milyon dolar almıyordur ...O arkadaki yabancı da iyi oyuncu ...Beto da iyi diger bir forvet var o da iyi ...

Biz niye bu işleri beceremiyoruz hayret .... Antep kadar olamadık ..

hodlu
29.10.2008, 19:28
Cale sıradan,Ceyhun-hüseyin top ile ileriye hiç katkı yapmıyor,Umut-colman-ferhat-tayfun 2.lig topçusu, Gökhan-ısaac ikilisine hiiiç top gelmiyor bu takımdan ne bekliyoruz.
Trabzon amatör kümesinden 3 tane adam çıkmazmı Allah Aşkına...

Burçak
29.10.2008, 19:28
3 puanı hak edecek bir futbol oynayamadık ne yazık ki.

CEMEFKER
29.10.2008, 19:29
Bu maç için ne desem bilmiyorum ki…………. Herhalde en uygun başlık TABATA DİYE BİRİ…………. olurdu.
Altdaki maçla ilgili istatistikler de bize bir yol gösterebilir, aydınlatıcı olur herhalde;

file:///C:/DOCUME%7E1/KERM%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/08/clip_image002.jpg

Gaziantep’in yoğun pas trafiği ( 383’e 236 aleyhimize) bize sürekli faul yaptırmak zorunda kaldı, çünkü topa sahip olamıyorduk, bunun sonucu olarak da bir tek tehlikeli atağımız yoktu, adamların ilk yarı taktiği top bende kalsın maçın gidişatına göre , ilerde forse ederim mantığı, nitekim 0-1 geri düştükleri tabeladan sonra müthiş baskı kurdular, sağdan ve soldan kanat bindirmeleri, Tabata’nın müthiş baskısı, delici hamleleri, takımın defansını eleğe döndürdü desek yalan olmaz, sanırım Tabata’nın bu kadar etkili olmasında Ersun Hoca’nın bu oyuncunun özelliklerini yeterince tespit edemeyerek veya kale almayarak takımı tedbirsiz sahaya çıkarmasıdır, HATTA GEÇEN HAFTA DAHA 3 GÜN ÖNCE AYNI TABATALI TAKIMLA OYNAMIŞ OLMASINA RAĞMEN.

Bu zamana kadarki geri düştüğümüz maçlarda maçın 90 (+ ) uzatmalar olduğunu düşünerek sonuna kadar büyük bir azimle oynadık, bu durum da bizi ilerisi için umut verdi, Antalya ve Konya maçlarını çevirmesini bildik, ancak geçen gs ile yaptığımız maçı da kaza olarak sayarsak bu sezonki en ruhsuz , isteksiz kafası bir yerlerde bir takımla maça çıktık ve maçı bitirdik, anlaşılan o ki takım daha haftada 2 maç oynamak için hazır değil, fizik olarak eksik desek takım müthiş bir fiziki efor ile geriden birden çok maç (Konya-Antalya) çevirdi, bana göre kafa olarak futbolcular bu maça hazır değildi, hazırlanmamışlar bu ortaya çıktı. Ayrıca defansın bu maçtaki hali defansın gerçek yüzünü ( veya rakip açısından düşünüldüğünde “ bu defansa karşı böyle oynanır, böyle alt edilir” ) ortaya çıkardı ………..demek ki onca methiyeleri biz gözümüze sis perdesi çeken bir defans için söylemişiz. Ha bu Song’un, Giray’ın,Cale’nin ve Egemen’in ayrı ayrı ele alındıklarında kötü defans adamları olduğu anlamına gelmez, sorun herhalde kurguda…………..bir Tabata denen adam bizi ne hale soktu, girdi , çıktı, gol pası verdi, attı……………Ne denir bilmem ki böyle bir adam bulamadık orta sahaya, Colman diyoruz kumaşı sağlam, ancak bir Tabata gibi iğneleyici, bitirici oynamıyor/oynayamıyor, ligde oynadığımız Gaziantep maçı için maddeler halinde bir şeyler yazmıştım, ya orta sahaya bitirici Gökhan ve Umut’u aktif hale getirecek bir adam alınmalı ya da Colman ve Selçuk için sabır edilmesi demiştim, ancak her ikisin de düzelecek hali yok, dertleri ne bilmiyorum, Tabata denen adamda sanırım bu sene Gaziantep’e transfer oldu,uyum sorunu yok gördüğümüz kadarı ile :D ……………Hatta Maşallah’ı var……………Darısı bizim başımıza ne denir…………..

file:///C:/DOCUME%7E1/KERM%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/05/clip_image002.jpg

Mahalle maçlarında attığımız sırtı dönük topuk ile atılan artistik gollerden birini yememiz Gaziantep takımın o dakikalarda ne kadar rahat oynadığının, bizim defansında ne hale geldiğinin açık göstergesi sanırım…………………
Ne diyeyim bilmem ki bugünkü mahkum futbol beni çok etkiledi…………. takım çok kötü bir hale gelmiş son 10-15 günde, yukarda da yazdığım gibi Antalya ve Konya maçlarında kazanma azmi beni ilerisi için umutlandırıyordu, ancak takımda yolunda gitmeyen bir şeyler var………….Bunda Yatara’nın bir türlü gerçekleşmeyen ( sanal) transferinin etkisi oldu mu, Isaac form tutmuşken ikinci adam konumuna gelmesi, Serkan’ın sürekli yerinin değiştirilmesi etkili oldu mu , düşünülmeyecek olasılıklar değil……...

Kayıp edilen fazla bir şey yok, takım aynı takım, 8 haftada 17 puan toplayan takım, ancak sorun içerde, kafalarda herhalde…………Bunu da çözecekler şu an için görevde…………

okg_53
Arkadaşlar kendinize gelin.Antep normal üstü bir oyun sergiledi diye isyana başlamayın.SABIRLI olmayı bilin.
O Antep'in kaşısında bırak Türkiye'yi,Avrupanın üst düzey bir çok ekibi bile çok ama çok zorlanırdı.
Desteğe devam...

asimetrik
Trabzonsporumuz aynı Trabzonspor... Sadece rakip farklı...
Nurullah Sağlam ve Gaziantep yönetimini kutluyorum...
Bizlere 2 maçta mükemmel bir takım seyrettirdikleri ve Trabzonsporlu futbolculara ne olduklarını gösterdikleri için...

Trabzonsporumuz aynı değil. 2 önemli farklılık vardı.
1- oyuncu tercihleri
kupa maçı olması nedeniyle hepimizin görmek istediği Ceyhun, Giray, İsaac-Yattara ikilisi Hüseyin'siz orta saha Gökhan tek forvet oynarsa ne olur? gibi soruların cevabını aldık.
2- daha da önemlisi diziliş ve oyun sistemi
Benim de hep görmek istediğim kanatların çalışmasıydı. Yani Yattara sol Isaac sağ açık olup tek forvet Gökhan olursa ne olur diye merak ederdim. Ancak bu oyun şekliyle kanatlar içeri katettiğinde solda Cale ve sağda Serkan bindirme yapar diyordum. Yapamadılar ve Yattara ile Isaac çok çizgide kaldılar.Bu durumda orta sahada rakibe çok alan kaldı. Zaten iyi olan orta sahaları çok rahat oynadı. Kanatlardan bizim yapmamız gerekenleri onlar yaptı.
Bunların üzerine kötü bir Colman , ve çok iyi bir Antep eklersek sonuç bu oldu. Bütün yük Selçuk taydı ve gayet iyi oynadı. Ama tek kişiyle orta saha yürümüyor.
Oyuncuları tek tek eleştirmeye gerek yok. Sistem olmadı. Hepsi şaşkın, yavaş, mücadeleden yoksundu. Bence bunun nedeni ne oynadıklarını bilemeyişleri. İnanılmaz ritm bozukluğu. Şefi olmayan bir senfoni gibi. Hiç provası yapılmamış gibi ,birlikte çalmaya çalışan, olmayınca da elindeki enstrumanı kafasına göre çalmaya çalışan gurup gibi. Karışımdan berbat sesler çıkardılar.

Kubilay ŞAHİN
29.10.2008, 19:30
yorum yapayım diyom ama yapmayacam sinirli halimde ne diediğimi bilmiyom... ama sadece şunu söyliyim yenilseydikte bi gıdım oynasaydık o zaman bişe demezdim... bu ne kardeşim yahu...

LazEkrem61
29.10.2008, 19:30
ersun hoca ne yapmaya calisiyor anlamadim gitti

İdris Toksoy
29.10.2008, 19:31
herşeye rağmen umutluyum hala.şöyleki;yanılmıyorsam fortis tk da gruplardan ilk 3 takım çıkacak.antalya ve g.antep belediyeden alınacak 6puan ve bjk den alınacak 1 puan bizi üst tura götürür.ligde de bjk'nin kayseriye puan bırakması durumunda alacağımız 3 puan bizi yeniden zirveye taşır...henüz kaybedilmiş çok şey yok.isteksiz olan futbolcular kendine gelsin yeterki.

Yasin Berber
Arkadaşlar kendinize gelin.Antep normal üstü bir oyun sergiledi diye isyana başlamayın.SABIRLI olmayı bilin.
O Antep'in kaşısında bırak Türkiye'yim,Avrupanın üst düzey bir çok ekibi bile çok ama çok zorlanırdı.
Desteğe devam...

Yapma allah aşkına nasıl zorlanırdı kargalar bunlara evinde golleriattı yolladı bunlar trabzona aslan kesiliyor bir takım kötü oynarsa karşındakide iyi oynarsa göze süslü gelir antepi büyütmeye gerek yok bizim futbolcular koşmuyor buna cincon maçında limonun attığı golde şahit oldum

Fora61
iddaa ediyorum bu gaziantepe al giydir trabzonspor formasını bu sene açık ara şampiyon olurlar.Böle rezillik görmedim iki maçtada perişan ettiler bizi.

Recep Alkan
29.10.2008, 19:32
valla ben bu kadar aciz çaresiz ve rakibine teslimiyetçi bir trabzonspor daha görmedim ömrümde. bu nedir ya nasıl bir oyuncur adamlar bizi ezdi de ezdi. bir takım hiçmi top oynamaz hiçmi sahada var olmak için çalışmaz. lafa gelindiğinde herkes futbolcusu yöneticisi teknik direktörü haydi taraftar hep destek tam destek diyorlar. iyi de arkadaşım taraftar olmak da bu değil ki. Almadan vermek ALLAH a mahsustur. Sen taraftara birşey vereceksin ki taraftarda taraftar olarak seni bırakmayacak. Ama sen gaziantepe bu kadar teslimiyetçi bu kadar çaresiz oynarsan artık destek zamanı değil hataları yüze vurma zamanı geldi demektir. Eğer sen 6 trilyon alıyorsan onayacaksın en azından senin aldığın paraların 10/1 lerine bu ligde oynayan tabatalar kadar oynayacaksın. kocaman 90 dakikayı sadece ısaac a bir orta yapmakla harcamayacaksın. Eğer sana yaptığın hatalardan dolayı büyüklük gösterip bu yönetim ceza vermemiş hatta seni kaptan olarak yine o sahaya çıkarmışsa elin belinde gezmekten daha çok şey yapacaksın. Bu takıma geldiğinde herkes seni ağabey görmüş takımın küçüklerini sana emanet etmişse senin gördüğün dünya kupaları türkiyeden antartikaya ol olmuşsa sen daha fazlasını yapacak tabataya o pozisonda topa vurdurmayacaksın. Seni ileride belik de abdullah dan daha iyi olur düşüncesi ile bu takıma dahil edip de sol kanadı sana emanet ediyorlarsa maçlarda hiç olmazsa bir ikili mücadeleyi kazanacak ataklarda nokta ortaları yapacaksın. Biz taraftar olarak takım kaptanını yerden yere vurup senin bu takımda oynayabilmen için bir sürü şeyleri önetime teknik direktöre söylüyorsak sen elin belinde orta sahayı yol geçen hanına çevirmeyeceksin, dirayetli duracaksın. Takıma geldiğinde iki muhteşem gol atıp taraftarı ümidlendirmeyecek daha sonra da ben trabzonspordaki görevimi tamamladım edası ile sahada her aldığın topu ezmeyeceksin.

Şunu da unutmayacaksın. siz yokken bu taraftar vardı. iyi gününde de kötü gününde de. Biz taraftar olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliriz. Ama sizde işinizin ne olduğunu bileceksiniz. Ve en iisini yapacaksınız.

LazEkrem61
29.10.2008, 19:32
kadroyu neredeyse yeniledik müthis transferler yapildi ama ligde ve kupada hüsran yasiyoruz

mustafaction
29.10.2008, 19:33
birden aklıma kupada 3-0 yenildiğimiz kayseri maçı ve sonrasında aldığımız 3 galibiyete rağmen gruptan çıkamamamız geldi inşallah bu sefer böyle olmaz

Cafer KILIÇSOY
29.10.2008, 19:34
Gökhan ı bize o fiyata forvet diye satanı "Yılın pazarlamacısı" ödülü ile ödüllendirip, devlet üniversitelerinde iktisat,işletme,maliye gibi bölümler için konferans vermeye davet etmeliyiz.
Takım desen ortada takım yok. Açıkcası biz ilk haftalarda Beşiktaş ile nasıl böyle mücadele ettik aklım ermiyor. Nerde o ilk haftaların takımı, en azından düzgün mücadele ediyoralrdı. Takımda bi sırıtan oyuncu Serkan'dı, adam yırtınıyor resmen. Hüseyini beğenmeyenler umarım değerini anlamıştır.
Umut desen ne yaptığı belli değil, Yattara zaten ölü.
:alkış:-:alkış:-:alkış:

Bu arada Gaziantepi tebrik ediyorum. Adamlar sahanın heryerinde topa bastılar. Orta sahadan aldıkları her topla kalemizde bittiler.

mechanic
29.10.2008, 19:35
iddaa ediyorum bu gaziantepe al giydir trabzonspor formasını bu sene açık ara şampiyon olurlar.Böle rezillik görmedim iki maçtada perişan ettiler bizi.

süğer bir yakıştırmaydı.haklısın.:D

sonimp
29.10.2008, 19:36
evet arkadaşlar, takke düştü kel göründü! önceki maçlarda da oyunumuz çok iyi değildi ama kazandığımız için bir şeyler görülmek istenmiyordu. ama bu maçtaki kadar da hiç bir maçta kötü oynamadık. dha doğrusu bu maçta oyun moyun oynamadık!ekran başında kriz geçirmekten başka bişey yapmadım ben.

biz oyuncularımızı fazla havaya soktuk galiba. sanıyorlar ki ya da bekliyorlar ki trabzon forması giydikleri için rakipleri yanlarından geçmelerine izin verecek, top kapmayacak, gol atmalarına müsaade edecek,sert oynamayacak! yok arkadaş yok! artık mücadele etmeden, istemeden,varını yoğunu ortaya koymadan maç kazanmak yok! bunu geçen sene sivas gösterdi herkese,bu sene de eskişehiri,antepi, kayserisi gösteriyor. bizimkiler görmek istemiyor ama!oyuncu görmüyosa hoca göstYattara efendi sanki halı saha maçı yapıyo,ligdeki golü de onun pervasızlığından yedik! cale efendi lutfedip de üçüncü golde ayağını uzatmıyo.sen bi hamleni yap kardeşim, çabanı koy ortaya gol yine de olursa olsun.ayakta duracak hali yok!ferhat zaten çökmüş,song'a şef dedik her maç notaları karıştırmaya başladı,selçuk ara ki bulasın! garibim serkan koşuyo ama boş koşuyo,yerini kaybediyo durmadan. ceyhun ne zaman kart görecek diye her pozisyonda stres yaşıyorum. yok arkadaş yok! ben Trabzonspor gibi oynayan Trabzonspor istiyorum!şampiyonluk istemiyorum,mücadele,ruh istiyorum! Allah aşkına ne farkımız var geçen seneki oyundan ya da ziya doğanın takımından! her maçaçıkarken yine acabalar dolu! lig maçından ve kupa maçondan önce yotumlara bakıyorum;üç atarız, en rahat maçlar olacak vs. neye dayanılarak söyleniosa! ortada bi done var da biz mi göremiyoruz! şimdi de i.b.b. maçı için: "yener rahatlarız". yok arkadaş yok! ülkenin en gamsız, en kolay çalım yiyen, en kolay gol yiyen defansı ve kalecileri bizdeyken,en beceriksiz forvetleri bizdeyken daha çok maç kaybederiz biz!

evet hep destek tam destek ama peki bana psikolojik desteği kim verecek?
çoluk çocuğa maskara olmaktan bıktım,usandım,utandım artık!yeter!!!

unique
29.10.2008, 19:45
Valla sezon başı bu takımın oyun kurucusu olmadan, Alex tarzı takımı oynatan bir beyin olmadan işi çok zor demiştim, oynadığımız maçlarda da böyle bir oyuncu eksiği çok bariz görülüyor sanırım. Bazı arkadaşlar bu görüşüme karşı çıkarak Selçuk ile Colman var, Ersun Yanal sisteminde klasik 10 numara istemiyor diye benim görüşüme karşı çıkmışlardı, ama sonuç ortada. Oyunu açmada, rakibi orta sahadan, göbekten kısa paslarla geçmekte rakip kim olursa olsun inanılmaz sıkıntı çekiyoruz.

Galatasaray Hagi, Fenerbahçe Alex ile sırf bu oyun kurucuları çok iyi olduğu için çok şampiyonluk kazandı; bu oyuncular oyun içinde her ne kadar az görünse de kornerden, frikikten, uzaktan attığı ya da attırdığı gollerle rakibin savunmasını çilingir gibi açıyorlar ve takımlarına yılda eksta 10-15 puan kazandırıyorlar. Beşiktaş da zamanında bu mevkide Şifo Mehmet'ten çok iyi yararlandı, hatta şu anda bile Delgado ile oyun kurucu pozisyonunda sorun yaşamıyorlar.
Biz ise yıllardır Ünal'dan sonra bu mevkide iyi bir oyun kurucuya sahip olamadık, bir ara Szymkowiak bu işi yapar gibi oldu; ekstra goller ve asistlerle takıma katkı sağlayınca son ana kadar şampiyonluğu da kovaladık zaten. Marcelinho'dan çok ümitliydim, ama gerek Ziya Doğan faktörü, gerekse uyum sorunu nedeniyle ondan hemen hemen hiç yararlanamadık.
Gaziantep'in kadrosu bizim kadrodan daha kaliteli olmamasına rağmen Tabata gibi müthiş bir oyun kurucuları var. Hem oynuyor, hem oynatıyor gördğümüz gibi. Colman'ı onlara verip üstüne de 2-3 milyona Tabata'yı alsak süper olurdu valla.Bir de Murat Ceylan'a bayıldım, hem ofansif hem defansif inanılmaz bir adam. Orta sahamızda Hüseyin ile Colman yerine Tabata ile Murat Ceylan'ı hayal edin, nasıl bir takım olurdu sizce?

Uluç
29.10.2008, 19:46
Ruhsuz oynadık.. Toparlanmamız lazım..

TS-FAN
29.10.2008, 19:46
Bu Antep'in karşısında Avrupanın üst düzey bir çok klübü bile ezilebilirdi.Bu sezon tüm izlediğim maçlarda bu kadar koşan ve istekli oynayan takım görmedim.
Ben takımdan çok ama çok umutluyum.

Desteğe devam.
biz niye koşmuyoruz peki?

LazEkrem61
29.10.2008, 19:47
ersun hocayla devam ettigimiz sürece benim hic umudum yok

Taner Uykuçeken
29.10.2008, 19:49
bu maçta görüldü ki Hüseyin bu takımın olmazsa olmazıymış, Selçuk ve Colman kendilerini toparlayamazsa ilk önce kesik yerler sonra herkez kendi yoluna özellikle Selçuk benim için tam bir hayal kırıklığı Serkandan mutlaka orta alanda faydalanmak gerek ama sağbeki nasıl kapatacaklar bilemem Tayfun-Ferhat bu takımın sağbeki olamaz tek alternatif Buğra kalıyor onuda hiç göremediğimiz için bilemiyoruz ve bence takımdan ilk kesilmesi gereken kişi yattara dır yattaramania hastalığına tutulmuş arkadaşlar kızabilir ama zararı yararından çok

asimetrik
ersun hocayla devam ettigimiz sürece benim hic umudum yok

sence kim olsun ?

hodlu
Adam çıkmış ilk gole kadar olan bölümden memnunum diyor.Beyler birisi şu adama maçı tekrar izletsin...

biltrabzon
29.10.2008, 19:50
ersun yanal sedromu daha fazla devam etmeden önlem alinmali.gazeteler bunu yazmaya basliyacak yarindan itibaren.ersun yanal birakmali takima zarar vermeden.

İskender Çakmak
29.10.2008, 19:50
Her şey İBB maçına bağlı o maçta böyle olursa herkes geçecek yok eleştirme yok destek ver falanı filanı tamam her zaman destek verelim ama bu kadar ruhsuz bir takıma destek verilir mi neydi bugünkü halleri sırtlarında bizim forma olmasa kimse bu bizim takım diye inandirtamazdı bana karşımızda İBB var ve antep gibi oynuyorlar iyi basıyorlar iyi koşuyorlar iyi top yapıyorlar buna karşıda hiçbir şey yapılmazsa ersun yanalı tartışmak gerekir

hodlu
29.10.2008, 19:55
Sahaya orta saha oyuncusu olmadan çıkan başka bir takım yoktur.Erman Özgür bu takımda yürüyerek oynardı.Ne yazalım bilmem ki, birileri çıkıp adam gibi açıklama yapsın...

TolgaTopçu61
29.10.2008, 19:58
inanilmaz kötü oynadik,son üc macdir kötü oynuyoruz takim artik kendine gelmeli

maskeli61
29.10.2008, 19:59
tony slvia nerden geldiyse oraya dönsün adam yenen üç goldede kalede yok sol dregin sol tarafında kale bu tarafta orda neyi kurtarmayı bekliyorsun kardeşim ben anlamıyorum tony tony die bi yerlerimizi yırttık yok. Olmuyosa göndereceksin iyi bi kaleci alacaksın kardeşim böyle olmaz artık onura fırsat verilmeli. Fatih terim sende düş yakamızdan yalandan yere tolgayı milli takıma alıp kenarda oturtup bizde kalede oynamaya mecbur bırakma az deliklanlı ol. Ersun hoca nereye gidiyosun anlamıyorumki??? Kendi sahanda yattara ısacc oynatıp gaziantepi yenmiyorsun deplasmanda kendi sahanda yapamadıgını yapmaya çalışıyorsun. ???

hodlu
29.10.2008, 20:00
Ligin başından beri hangi maçta iyi oynadıkki bu akşam oynayalım...

asimetrik
Endişe etmeyin. Ersun hoca yeni sistem denedi ve duvara tosladı. Deneme içinde iyi bir maçtı. Telafisi var. Hepimiz bunu merak etmiyormuyduk. Kanatlardan oynasak diye. Oynadık göbeğimiz delindi.Çok çizgilerde kaldık ortayı rakibe bıraktık. Ferhat'ın alınışı bu yüzden. Orta sahaya Serkan'ı kaydırıp dengelemek için. Ancak yeterli olamadı çünkü top yapacak kalitede birtek Selçuk vardı ortasahada. Ayrıca savaşmayan hiçbir sistem işe yaramıyor.

Ahmet Faruk
Antep iyi takımdı, neticesinde antepe yenildik gibi bir düşünceyi kabul edemem. Neticesinde biz de Trabzonsporuz.
Ligin en kötü topu oynadık. Bu zamana kadar iyi oynadık, pozisyon bulduk diyorduk. Evet öyleydi de. Destek verelim sabredelim derken hep birşeyleri kendimize dayanak olarak gösterdik. Ki bu maça kadar sadece ve sadece şanssızdık.

Ama bugün kötüydük. Sabır böyle maçlar için. İlk defa üzüldüm bu sezon. Yarın ve cuma günkü sınavlarıma çalışmamı etkileyecek kadar çok üzüldüm. Nazar değdi heralde. Yoksa bizim takımın oyunu bu değil.

Bahattin Aydın
bizler o maçtaydık ve antep stadından birkez daha boynumuz bükük ayrıldık :(..açıkçası maçı fazla izleyemedim ama izlediğim kısımlarda antep hep üstün oynadı.

Keleşoğlu
29.10.2008, 20:02
futbolcular ciddi şekilde uyarılmalı gerekirse ağır para cezası verilmeli!

nasıl ki ilk 4 hafta prim alırlarken sadri şenerden 2 kat prim istiyolar bu mağlubiyet ve ruhsuz oyunla da cezayı yemeliler

TheRapZoNe
29.10.2008, 20:02
Klasik Ersun Yenal düşüşü başladı.. İşin ilginç yanı sezon öncesi o kadar oyuncu almamıza rağmen geçen sezonki müzmin problemimiz olan gol yollarına yönelik pas dağıtan oyuncumuzun hala olmayışı.Bir Tabata gibi oyuncumuz olsa çok iş görürdü. Maalesef orta saha kötü, şişirilen tüm topları neredeyse rakip takım alıyor, rakip takımın ceza sahasına da kolayına giremiyoruz, araya pas atan adam yok. Ee nasıl karşı takımın kalesine gidip gol atacak bu takım peki?

Bir anca önce toparlanılmalı yoksa belediye maçınıda bu oyunla kaybederiz ve düşüş başlar..

AKSOY_61
29.10.2008, 20:03
Sağlam dediğimiz defans son 3 maçta 7 gol yedi
forvetler uyumsuz gökhan ilerde ne yaptığını bilmiyo
ortasaha bi acayip şöyle kewell, lincony gibi gerçek orta saha adamımızın yok.
hepsi birer libero gibi.

son 5 maçtır her maç sonrası beklentilerimi azaltmaya başladım ben.
ha bu desteklemiyorum demek değil ersun hocayla hele sadri başkanla sonuna kadar diyorum.
pazar günü de ibb maçında stadda olucaz inşallah şu maçı alırız da kendimize geliriz

OZDEN61
29.10.2008, 20:03
oyuncuların hepsi ruhsuzdu bugün. özellikle gökhan ünal cok vurdumduymaz. gökhandan iyi bir kazık yedik belli. cokta yetenekli degil. düz anadolu takımlarında oynayacak bir forvet.

hodlu
29.10.2008, 20:04
Sana katılıyorum arkadaş.Antep başımıza oldu Real madrid. Sen sahaya kazmalarla çıkar(yattara hariç), oyuna da Umut-Ferhat kazmasını sürersen antep değil pendikle oynasak sonuç aynı olur...

Yasin Berber
29.10.2008, 20:04
Renkdanşarım ben kesinlikle ersun yanalın kalmasından yanayım bunu bir yenilgi değiştiremez vede yeni bir takımımız var oturması lazım eksikleri görüp küçük takviyeler yapılması lazım evet bizim takımımız yenide olsa kötüde oynasa koşsun yeter diyoruz ama inanın bunda bizimde suçumuz var haketmedikleri kadar ilgi gösterdik cinconlar limonu bir ıslıkladı şimdi köpek gibi oynuyor bizde biraz ıslıklamasak bile soğutalım ama trabzonspora desteği kesmeyelim ersun yanal kalmalı vede ersun yanalın kel ziyanın nasıl celalettin oynatmak takıntısı varsa ,ersunun da takıntısı var selçuk sandalye alıp otursa orta sağda almıyor oyundan

Mustafa K. Demirbaş
29.10.2008, 20:06
bi konuda artık kendımizi kandırmayalım bu takım iyiye değil aksine kötüye gidiyor bu takımda hala belirli bir sistem oturtulamadı bir takım 90 dk boyunca ıkı pas yapamaz mı kaleye gidemez mi ya her hafta aynı hatalar tekrarlanıyor defans çok kötü orta saha yol geçen hanı olmuş bu işe acil önlem alınmalı

Emirhan Makul
29.10.2008, 20:07
Ligin başından beri hangi maçta iyi oynadıkki bu akşam oynayalım...

Resmen Katılıyorum
Galibiyetlerimiz Nasıl Geldi Diyorsanız Cevap Şu;

Rakipler bizim nasıl bir takım olduğumuzu bilmiyordu bizden korkarak oynadılar ve bizde Affetmedik ama ak üzüm kara üzüm Galatasaray maçında oryaya çıktı ve şimdi takımlar sadece futbollarını oynuyorlar.

hodlu
29.10.2008, 20:07
Hangi transferden kazık yemedikki...Colman-Cale-Gökhan-Ceyhun Bizim beğenmediğimiz Ayman bunlardan daha yararlı oluyordu...

Selçuk Demircioğlu
29.10.2008, 20:10
Hani bu sene takımımıza her ne olursa olsun destek verecektik..
Burda sezon öncesi herkes bu takıma destek vereceğini söyledi hedefimiz de gelecek senenin takımını oluşturmaktı...Peki niye şimdi herkes eleştirilere başladı...
İlkönce biz verdiğimiz sözü tutalım...
Ben bu sezon takımı sadece ilk dört içerisinde görmek istiyorum o bana yeterli...

hamucera
29.10.2008, 20:14
Sana katılıyorum arkadaş.Antep başımıza oldu Real madrid. Sen sahaya kazmalarla çıkar(yattara hariç), oyuna da Umut-Ferhat kazmasını sürersen antep değil pendikle oynasak sonuç aynı olur...

o sonradan oyuna girenler yattaradan daha fazla mücadele etti. kabahatli arıyorsan yattaraya kaptanlık bansını verenler kabahatlidir. bariz takımı satıyor bu adam.

Keleşoğlu
29.10.2008, 20:16
selçuk abi destek verelim, vereceğizde ama bu ruhsuz topçularla desteğin bi anlamı kalmıyor

iril
29.10.2008, 20:16
bu sene bu takımın tek iyi oynadığı maç werder bremen maçı. her maç bir öncekinden daha kötü oynamaya başladık. birşeyler değişmeli yoksa gidişat belli

boztepeliyasin
29.10.2008, 20:17
biz doğduğumuzda sözümüzü verdik bu takımı hiç bırakmayacağız diye. sözümüzdede duruyoruz. ama bu takım 25 senedir verdiği bir sözü bile tutamıyor. gs maçına olur dedik içimize attık. anteple berabere kaldık liderliği ikinci defa bıraktık normal karşıladık. ama bunlaın üstüne sahada yürüyerek hareket edip hedefsiz ve basit bir takım gibi antepten tekrar 3 gol yenilmesi insanı çileden çıkarıyor. rezillik bu yaptıkları. biz he sene yeni takım kurupta şamiyonluğu hep bir sonraki seneye erteleyeceksek bunun hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğinide bilmeliyiz.

garziya
29.10.2008, 20:19
Mahalle takımı gibi oynayıp adamın hevesini kaçırıyorlar. Antep çatır çatır pas yapıyor bizimkiler bam güm topa vuruyorlar ):

asimavi
29.10.2008, 20:20
bizler o maçtaydık ve antep stadından birkez daha boynumuz bükük ayrıldık :(..açıkçası maçı fazla izleyemedim ama izlediğim kısımlarda antep hep üstün oynadı.

....evet dostum bende maçtaydım..biraz rahatsızdım size çoke şlik edemedim...bu yıl hiç bağıramadık ...geçen yılki maçtan daha fazla taraftar vardı ama ...hepsi antepliler gibi oturdu film izler gibi maç izledi....

...henüz tam olarak şampiyonluktan söz etmek çok zor biz taraftar olarak deplasmanlarda bu kadar soğuk kalıyorsak....havaya girmemiz çok zor takım bunu hissetmeli....

...antepde geçen yıl ankaragücü ve bursa maçlarına gittim ...adamlar 20 30 kişilik gurup getiriyorlar ...ve tüm stadı inletiyorlar...deplasmanlara özel taraftar gurupları olmalı yönetim bunu ayarlamalı....

...şampiyonluk yolunda deplasmanda taraftar desteği bence çok önemli bi etken...

...kısacası..ben bugün antepde şampiyonluğa oynaya bi takım ve taraftar göremedim....malesef.....

...................bunun yanında takımın bir tek eksiği var oda oyun kurucu.....

....bugun antebin tabatasını al bizim takıma koy maç ı farklı kazanırdık...

...bizim takım hepsi kaliteli ama bunları oynatacak bi lider yok....bu çok kötü....

.... antep nasıl gitti bu adamı aldı helal olsun valla....biz istesek 5 10 milyon fiyat cekerdi brezilyalılar adımız çıkmış bi kere...

...sağlık olsun....devre arası bi oyun kurucu şart birde sağ bek .....en azında fatih tekke geri gelmeli...

GolaMTuRi
29.10.2008, 20:20
Forum cok garip bir hal almaya basladi, kazanilan mac sonrasi sampiyon oluyoruz kaybedilen mac sonrasi kume dusuyoruz.Herkesin istedigi kadro cikarildi,bu seferde hoca suclu oldu,sistem oturtamamismis.Adamin oynattigi sistemle bir mac berabere kalindi diye hafta sonu yerin dibine soktunuz.Simdi de ayni.Cok tutarlisiniz,bravo size:)

Ali Tunahan Güllü
29.10.2008, 20:22
hep destek tam destek...

ugurTS1989
herşeye rağmen umutluyum hala.şöyleki;yanılmıyorsam fortis tk da gruplardan ilk 3 takım çıkacak.antalya ve g.antep belediyeden alınacak 6puan ve bjk den alınacak 1 puan bizi üst tura götürür.ligde de bjk'nin kayseriye puan bırakması durumunda alacağımız 3 puan bizi yeniden zirveye taşır...henüz kaybedilmiş çok şey yok.isteksiz olan futbolcular kendine gelsin yeterki.
3n degıl 2 takım cıkıyo:o:o:o

ozer10
hamucera'ya katılıyorum.Ben de yattara hakkında mesaj yazacakken senin yazını okudum ve seni sonuna kadar destekliyorum.Geçen sene parasını alamadığı için trabzona dönmeyecek olan adam yattara değilmiydi.Song'a jeep alındı diye problem çıkarıp haksız kazanç sağlayan yattara değilmi.Para için Katar'a gidecem diyip basın toplantısı düzenleyen yattara değilmiydi.Ama biz hala yattara istanbula gelince onu omuzlara alıyoruz.Acaba yattara taraftarın onu sevdiği kadar kendisi taraftarı seviyorumu?Hiç sanmıyorum.Böyle davranırsak yattaranın sahaya çıktığına bile şükredelim.Yattara taraftarın ona olan ilgi ve sempatisini çıkarı uğruna kullanmaya başlamıştır.Katar macerasından sonra kendini taraftara affettirmek için canını dişine takması gerekirken 3 maçtır ne yaptığını görüyoruz.Ben artık showman değil takıma gerçekten katkı yapacak oyuncular istiyorum.Bundan sonra yattara tek başına maç alsa da gözümde hiçbir değeri yoktur.Bundan sonra da bizi satmayacığını nerden bilebiliriz ki?

.....
29.10.2008, 20:23
Bu kadar karamsarlığa gerek yok.

Olabilir bunlar. Yenileceğiz tabi ki. Ama bunu alışkanlık haline getirirsek durumumuz çok vahim.

Sonuca bakıpta kimse Ersun hocaya laf etmesin.Yattara-Colman gibi oyuncular çok yumuşak oynadılar. Eğer böyle giderse biz daha çok kaybederiz.

inşallah güzel olacak.bekleyip göreceğiz.(Ersun hocaya destek demiyorum artık. Hep destek tam destek :) )

TS-FAN
Antep'in orta sahası iyi top yapıyor.Çözüm noktası arası.
Bu maçta orta sahada iyi pres yaparsak sonuç istediğimiz gibi olur.
maçtan önceki mesaj...
ve adamlar bu maçta ortada sıçan oynadılar.

Yasin Berber
Renkdanşarım ben kesinlikle ersun yanalın kalmasından yanayım bunu bir yenilgi değiştiremez vede yeni bir takımımız var oturması lazım eksikleri görüp küçük takviyeler yapılması lazım evet bizim takımımız yenide olsa kötüde oynasa koşsun yeter diyoruz ama inanın bunda bizimde suçumuz var haketmedikleri kadar ilgi gösterdik cinconlar limonu bir ıslıkladı şimdi köpek gibi oynuyor bizde biraz ıslıklamasak bile soğutalım ama trabzonspora desteği kesmeyelim ersun yanal kalmalı vede ersun yanalın kel ziyanın nasıl celalettin oynatmak takıntısı varsa ,ersunun da takıntısı var selçuk sandalye alıp otursa orta sağda almıyor oyundan

Furkan Dündar
yattara nasıldı sızce

hak edıoyormu sımdı bızım verdıgımız degerı o bnce hayır

oynamasın arkds bole oynayacaksa oynamasn

legend_ts_61
29.10.2008, 20:26
boyle oynamaya dewam edersek bız sampıyonlugu ve fortıs kupasını ruyamızda goruruz.takım cok kotu.kalecı sylva kötüydü.gokhan her zamankı gıbı sahada yoktu.ferhatdan bır şey anladım yok.onu ben ofsporda bıle oynatmam.birede ersun yanal mac sonunda hepsı bızım topcumuz oynatacas dıyor.takıma zarar edenlerı neden oynatasınki.

Coloradoydu
29.10.2008, 20:26
Aslında son üç maçtır değil, Ankaragücü ve Antalyaspor maçının ilk 20 dakikası dışında tüm maçlarda kötüydük. Bir değerlendirelim:

Ankaraspor maçında ilk yarı başa baş geçmişti ve rakip takım 10 kişi kalınca maçı alabilmiştik. Ankaragücü maçında Yattara çıktıktan sonra hiçbir varlık gösteremedik, son dakikalarda bariz gol fırsatları verdik. Antalyaspor ve Konyaspor maçlarında Allah'ın "Mücib" isminin çok açık tecellilerini gördük. Galatasaray maçını hepimiz biliyoruz... Son kupa maçını da...

Ama bana göre iki maçı ayırmak gerek. Beşiktaş ve G. Antep lig maçlarını. Üstte saydıklarımın hepsinde hücum futbolu, oynamıştık. Bu iki maçtaysa dengeli oynadık ve oldukça da iyiydik.

Ersun Yanal'ın bu durumu fark etmesi gerek. Yaratıcılığı yetersiz olan oyuncularla hücum futbolu oynayıp boşa kürek çekmek yerine onların defansif yönlerini fark edip biraz daha temkinli bir oyunu tercih etmeli. Hem bu sayede rakibin üstümüze gelmesi, forvetlerimize daha boş alanlar kalması sağlanmış olur.

Skibbe'nin son demecinde kullandığı şu ifade, hücum futbolu oynamayı, baskılı oynamayı düşünen teknik direktörlerin oyunkurucusuz boşa kürek çekmiş olacağını ifade ediyor: "Lincoln'ün o son an pasları, o güzel futbol zekasına ihtiyacımız olduğu zaman, yoktu, eksikti bu maçta. O yüzden de istediğimiz oyunu bir türlü kuramadık.Ağırlığımızı koyamadık."

Artık dünya futbolunda oyunkurucular kullanılmıyor ama bunların iş yükü takımın geri kalan oyuncularına paylaştırılıyor. Yani o takımların geri kalan futbolcularından daha yaratıcı olmaları bekleniyor. Oysa Türk takımlarında futbolcular bu anlamda çok kısır. Bu da oyunkurucu, "10 numara"lara olan ihtiyacı bariz biçimde gösteriyor.

Kanaatimce Ersun Yanal devre arasına kadar daha dengeli bir anlayış benimsemeli ve mümkünse solbekin yanında bir de oyunkurucu istemeli.

Bahattin Aydın
29.10.2008, 20:27
....evet dostum bende maçtaydım..biraz rahatsızdım size çoke şlik edemedim...bu yıl hiç bağıramadık ...geçen yılki maçtan daha fazla taraftar vardı ama ...hepsi antepliler gibi oturdu film izler gibi maç izledi....

...henüz tam olarak şampiyonluktan söz etmek çok zor biz taraftar olarak deplasmanlarda bu kadar soğuk kalıyorsak....havaya girmemiz çok zor takım bunu hissetmeli....

...antepde geçen yıl ankaragücü ve bursa maçlarına gittim ...adamlar 20 30 kişilik gurup getiriyorlar ...ve tüm stadı inletiyorlar...deplasmanlara özel taraftar gurupları olmalı yönetim bunu ayarlamalı....

...şampiyonluk yolunda deplasmanda taraftar desteği bence çok önemli bi etken...

...kısacası..ben bugün antepde şampiyonluğa oynaya bi takım ve taraftar göremedim....malesef.....

...................bunun yanında takımın bir tek eksiği var oda oyun kurucu.....

...bizim takım hepsi kaliteli ama bunları oynatacak bi lider yok....bu çok kötü....

.... antep nasıl gitti bu adamı aldı helal olsun valla....biz istesek 5 10 milyon fiyat cekerdi brezilyalılar adımız çıkmış bi kere...

...sağlık olsun....devre arası bi oyun kurucu şart birde sağ bek .....en azında fatih tekke geri gelmeli...
taraftar konusunda biz elimizden geleni yaptık bağırıyoruz..kimse doğru düzgün eşlik etmiyor edenlerinde çoğu maçı izliyor yarım ağızla tezahürat ediyor..deplasmanda bizim tirübünleri coşturacak taraftar grubu şart..4 senedir g.antepte maça gidiyorum..mesela geçen sene daha az taraftar gelmesine rağmen bağıran daha çoktu..inşallah yönetim bunada el atar ve taraftar gruplarını deplasmanlara yollar.

asimavi
29.10.2008, 20:29
sağ bek diyecektin galiba....coloradoydu...

....cale var solda ...

Mustafa K. Demirbaş
29.10.2008, 20:30
bu maçta takımda kondisyon eksikliği varmış gibi geldi bana antep takımı sürekli koşarak her yeri kapadı sürekli pres yaptı buna karsin bizim oyuncularımızın koşmaya bile hali yoktu

Cafer Bulur
Yine cok aci verici bir maglubiyet aldik ve bana göre kupadan cikma sansimizi bile zora soktuk.
Resmen sürklase edildik ikinci yarida.
Biz takimimizin zor yenilen bir takim olacagini düsünürken yenilirken fark yiyen bir takim olma yolunda ilerliyoruz.
Antepin savunma oyuncusu bekir hayatinin ilk topukla golünü atiyorsa burada oyuncularimizin derince düsünmeleri gerekir.
Hüseyinin bu takim icin ne denli önemli bir oyuncu oldugu sanirim bu aksam görülmüstür.Orta sahamiz yol gecen hani idi.
Takimimizda iyi oynayani birakin ,iyi mücadele edeni bile yokken antepte kötü oynayan oyuncu yoktu.
Takim ve ersun yanal bu rezaletin telafisini alacaklari seri galibiyetlerle ancak telafi edebilirler.

furkankayaoglu
şimdi uşak lar bu takım kötü oynadığı her maç ezmeyelim
-mantığıma göre insanlar çalıştıkça üste koyarlar bu takım geriliyor bunun sebebini kibirli hocamız ersun yanala sormak lazım
-hani bu colman biz delgadoyla beraber büyüdük falan diyordu ya bence delgado bunu mahalle maçında kaleye koyuyordu
-yönetimin hiçbir hatası yoktur bu işlerde kesinlikle alınlarının teriyle çalışıyorlar

asimavi
29.10.2008, 20:31
taraftar konusunda biz elimizden geleni yaptık bağırıyoruz..kimse doğru düzgün eşlik etmiyor edenlerinde çoğu maçı izliyor yarım ağızla tezahürat ediyor..deplasmanda bizim tirübünleri coşturacak taraftar grubu şart..4 senedir g.antepte maça gidiyorum..mesela geçen sene daha az taraftar gelmesine rağmen bağıran daha çoktu..inşallah yönetim bunada el atar ve taraftar gruplarını deplasmanlara yollar.

...aynen üstad geçen yıl daha iyiydik...ama yinede trabzonsporun taraftarı çok daha baskın olmalı....

...sadece 4 yıl once trabzon bi gurup gelmişti...komple amigosuyla davuluyla falan harikaydı....ondan sonra göremedik onları....

highlander
29.10.2008, 20:33
Ersun Hoca'ya ve yönetime desteğimizi devam ettirmemiz gerek.Buradaki yorumları okuyunca Frank Rijkaard ne kadar şanslıymış diye düşündüm.Barça kariyerine felaketlerle başlamış ilk yarıyı da 13. bitirmişlerdi.(takip edenler bilir üstüste R.madrid dahil yenilgiler almışlardı aralarda farklı mağlubiyetler de vardı)Arkadaşlar biraz sakin olalım.Biraz ne olur!

gerenimo
29.10.2008, 20:33
Yapma allah aşkına nasıl zorlanırdı kargalar bunlara evinde golleriattı yolladı bunlar trabzona aslan kesiliyor bir takım kötü oynarsa karşındakide iyi oynarsa göze süslü gelir antepi büyütmeye gerek yok bizim futbolcular koşmuyor buna cincon maçında limonun attığı golde şahit oldum

antepe haksızlık yapılıyor forumda. iki maçtada gördüm ki çok iyi organize olmuş, ayağa çok iyi pas yapan, ikinci topları toplayan ve müthiş pres yapan bir takım. antep bizimle oynamanın verdiği ekstra motivasyonu dışında bu performansını ligin tamamına yayarsa şampiyonlupa oynayabilir. ben çok beğendim nurullah sağlamın takımını.

bize gelince biz organize olamadık hatta sanki maçta değilmiş gibiydi oyuncularımız. konsatre olamadıkları görünüyor ve golden sonra panik havası takıma sirayet etti ve peş peşe golleri yedik. bu sezon tüm hatlarımızla kötü olduğumuz bir oyundu bizim için. bu maçla da şunu görmüş olduk ki herkesin geçen maçlardan sonra verdiği reçete de doğru reçete değilmiş. hüseyinszilik umutun çıkması yattara da isaacta sahadaydıtek forvettik dört forvet olduk sonuç değişmedi. forumdaki teknik direktörlerimizde hatalarından ders çıkarıp oyuncu seçimlerine dikkat eder heralde...

KERİM
29.10.2008, 20:34
Maşşallah geçen seneyi aratmayan bi maç çıkardık

hamdi_61
29.10.2008, 20:36
Sen büyük takımsın senin topukla gol yeme ihtimalin bile olmamalı. böyle gol yenir mi

legend_ts_61
gecen yılkı kadromuzla hıctıyse g.antep gibi anadolu takımlarını rahatlıkla yenıyorduk yha...bu sene o da yok

iril

her maçtan sonra faturanın seyirciye kesilmesinden bıktım artık. 25 yıldır fatura hep seyirciye. yok takımı strese sokuyomuşuz, yok desteklemiyomuşuz, falan filan bir sürü zırva. herkes işin kolayına kaçmaya alışmış. fatura seyirciye kesiliyo t. direktörler ve topçular yan gelip yatıyo. emin ol tabata bizde olsaydı oda mücadele etmezdi. malesef son yıllarda TS ye gelen tüm teknik direktörler ve futbolcular fazla paraya geliyor. burayı para kazanma yeri olarak görüyor. kimse beklenen performansı göstermiyo. parasını alan gidiyo olan seyirciye oluyo. her maç karnımıza ağrılar girerek seyrediyoruz. boynumuz bükük başımız önde ayrılıyoruz. seyirci statda bağırıyo strese soktu oluyo, susuyo çekirdek çitledi oluyo. yeter ya daha ne yapsın bu seyirci. valla bilmem ama bu düzen yıkılmalı birisi elini masaya vurmalı. belkide TS de tavan ücreti 250 milyar yapmak lazım. bundan daha düşük performans olmaz heralde.

Alptuğ
29.10.2008, 20:38
gruptaki en zor deplasman maçımızı kaybettik
ibbyi yenip lider olabiliriz bjk puan kaybedebilir

okg_53
29.10.2008, 20:39
O Antep'in karşısında Türkiye liginde hiç bir takım direnemezdi.Çok ama çok koştular ve aşırı istekliydiler.
Bizde de kabahatlar var tabiki ancak.Bundan sonra böyle olmayacak.
Desteğe devam.

Not=Girayı ve Sylva yı beğendim.

Selman
29.10.2008, 20:40
Takım en son yine bir Antep deplasmanında böyle ezilmişti.Halilhodzic dönemi, 2-0 kazanmamıza rağmen hiçbirşey oynamadık.Böyle bir maç bir daha izemeyiz umarım.

Cagdas Topal
29.10.2008, 20:40
Yattara bu degil , eger böyle oynayacaksa oynamasın abi cok mu zor ya koy yedek kulübesine , yap sunu ersun hocam yap !

Sadri Şener ' e ve Ersun Hoca ya güvenim tam ama macların istenilen sonucun bitmemesi halinde baskanın yaptıgı acıklamaları kücük takım baskanları bile yapmaz , malubiyetlerde senin hataların yok mu ? mactan sonra bunu hocama sorun diyorsun ? eminim ki baskan ersun hocayı yollamak için fırsat kolluyor , eger öyle birşey varsa vay halimize daha 10. hafta gelmeden teknik direktör degiştiririz .

Sonra neden biz şampiyon olamıyoruz , işte bundan dolayı . Sadri Şener 2 i ilk kez eleştiriyorum cünkü 2 mactır dikkat ediyorum hep bu oluyor , baskanım senin görevin futbolcu almakla bitmiyor ;)

TAM DESTEK !

Salidani
29.10.2008, 20:42
evet arkadaşlar, takke düştü kel göründü! önceki maçlarda da oyunumuz çok iyi değildi ama kazandığımız için bir şeyler görülmek istenmiyordu. ama bu maçtaki kadar da hiç bir maçta kötü oynamadık. dha doğrusu bu maçta oyun moyun oynamadık!ekran başında kriz geçirmekten başka bişey yapmadım ben.

biz oyuncularımızı fazla havaya soktuk galiba. sanıyorlar ki ya da bekliyorlar ki trabzon forması giydikleri için rakipleri yanlarından geçmelerine izin verecek, top kapmayacak, gol atmalarına müsaade edecek,sert oynamayacak! yok arkadaş yok! artık mücadele etmeden, istemeden,varını yoğunu ortaya koymadan maç kazanmak yok! bunu geçen sene sivas gösterdi herkese,bu sene de eskişehiri,antepi, kayserisi gösteriyor. bizimkiler görmek istemiyor ama!oyuncu görmüyosa hoca göstYattara efendi sanki halı saha maçı yapıyo,ligdeki golü de onun pervasızlığından yedik! cale efendi lutfedip de üçüncü golde ayağını uzatmıyo.sen bi hamleni yap kardeşim, çabanı koy ortaya gol yine de olursa olsun.ayakta duracak hali yok!ferhat zaten çökmüş,song'a şef dedik her maç notaları karıştırmaya başladı,selçuk ara ki bulasın! garibim serkan koşuyo ama boş koşuyo,yerini kaybediyo durmadan. ceyhun ne zaman kart görecek diye her pozisyonda stres yaşıyorum. yok arkadaş yok! ben Trabzonspor gibi oynayan Trabzonspor istiyorum!şampiyonluk istemiyorum,mücadele,ruh istiyorum! Allah aşkına ne farkımız var geçen seneki oyundan ya da ziya doğanın takımından! her maçaçıkarken yine acabalar dolu! lig maçından ve kupa maçondan önce yotumlara bakıyorum;üç atarız, en rahat maçlar olacak vs. neye dayanılarak söyleniosa! ortada bi done var da biz mi göremiyoruz! şimdi de i.b.b. maçı için: "yener rahatlarız". yok arkadaş yok! ülkenin en gamsız, en kolay çalım yiyen, en kolay gol yiyen defansı ve kalecileri bizdeyken,en beceriksiz forvetleri bizdeyken daha çok maç kaybederiz biz!

evet hep destek tam destek ama peki bana psikolojik desteği kim verecek?
çoluk çocuğa maskara olmaktan bıktım,usandım,utandım artık!yeter!!!

aynı duygular bendede var.TRABZONSPOR oyuncusu böyle vurdumduymaz olmamalı vede oynamamalı.oynarsa bu klübün büyüklüğünün farkında değil demektir.

biltrabzon
29.10.2008, 20:43
ben ersun yanalin büyük hoca olduguna inanmiyorum.kücük takimlarin kücük hocasi.zorluk derecesi yüksek maclarin hicbirini kazanamadik.bir takim bu kadar kötü oynar mi?ben bu takimin suana kadar oynadigi hicbir maci begenmedim.hepsini ite kaka kazandik.bence gökhan ünal yerine daha az paraya mehmet yildiz alinabilirdi.daha fazla katkisi olurdu.ilerde top tutamamak,rakip takimlarin bize baski uygulamasina neden oluyor.hoca hala kapasitemiz bu degil daha iyi olacagiz diyor,ama ne zaman.biz iyi olacagimiza her hafta kötü oynuyoruz.

gerenimo
29.10.2008, 20:43
gecen yılkı kadromuzla hıctıyse g.antep gibi anadolu takımlarını rahatlıkla yenıyorduk yha...bu sene o da yok

yapmayın böyle bir kıyaslama olabilir mi... geçen seneki kadronun ilk yarı 17 maçta topladığı puanı bu takım 8 haftada topladı. geçen senede fortis kupasında gruptan çıkamadık. adana demirspora yenildik. mantıksız çıkarımlarla hem kendi moralini hem forumun moralini bozuyorsun. işler istenildiği gibi gitmeyince savaş baltaları çıktı...

hodlu
29.10.2008, 20:44
Vefakar,cefakar,hayatını bu takıma adayan taraftarıma yazık ediyorsunuz.Nedir bizim suçumuz bilmem ki...

asimavi
takım da konsantrasyon eksikliği var ....

...çok garip ama takımdaki forma savası çok farklı bir boyut aldı....herkes takıma girmek için saçmalamaya başladı....herkes yerimi kaybederim diye bilinçsizce oynamaya başladı....

.....gol atarken çok zorlanıyoruz...fakat yerken çok amele goller yiyoruz....rakipten topu kapma namına zerre yok adamlar kendileri kaybederse bize geliyor top...orta yapamıyoruz...

...ceza sahasında çoğalamıyoruz..inanılmaz top eziyoruz...yıllardır taç kullanmayı beceremiyoruz....

...lanet olası köşe vuruşlarını hep ön direğe kullanıp harcıyoruz...fatih gibi ön direkte kafa vurup gol atacak kim varki şuan brak bizim takımı türkiyede kim var....

....serbest vuruşdan gol neymiş tammamen unuttuk...kontra atak futbolunu şiir gibi oynayan trabzon nerde pozisyona giremeyen trabzon nerde....

....takım kötü değil...bu takım iyi olacak ...ama görülen oki tüm bu yazdıklarım eksikler ve niceleri bunlar giderilmeli....artık bişeyler düzelmeli....

...sürekli yeni bir takımız eksiklerimiz var demek yerine bu eksikler giderilmeli...

...türk futbolunun kalitesi henüz takım oyunu oynamaya müsait değil...halen bu ligde her takımın bir oyun kurucuya ihtiyacı var...

...heleki şampiyonluk parolası ile oynayan bir takımın...üst düzey teknik ve yıldız bir 10 numaraya çok ama çok ihtiyacı var ersun hoca inat der de oyun kurucu aldırmazsa çok yanlış yapar....

...büyük hedefler büyük maçlar büyük oyuncularla kazanılır....hedefe ulaşmak için bu şart....

....hani medya namussuzu hep yazıyor ya ersun yanalın takımları hep iyi başlar kötü bitirir ...bu çok yanlış ama ersun hocanın hedefe ulaşammasında hem 10 numarasız oynaması hemde şimdiye kadar hiç büyük takım çalıştırmaması var...

....ersun yanal elindeki niğmetin kıymetini bilmeli al sana kadro alsana büyük takım...aldır 10 numarayı bitir işi....

Abdullah Altıntaş
Yenilmek tabiki üzücü ama futbolcuların isteksizliği kabul edilebilecek birşey değil,bu duruma üzülmüyorum,isyan ediyorum.

legend_ts_61
29.10.2008, 20:45
ersun yanal aynı sorunu vestel manısadad yasamıstı..lıderlıder sonra 2.devre kume dusceklerdı az kalsın.fb yi 5-2 yendı sonra hep dusus yasdı.bısde fb yı son hafta yenerız sonra dususe gecerız.

Travelair
29.10.2008, 20:45
Ne Hüseyin'miş arkadaş. Sanki koy Hüseyin'i yanına 10 adam daha yaz. İyi ki bir maç oynamadı. Ha bak Hüseyin yüzünden yenildik... Bugün iyiyi bıraktım vasat oynayan var mıydı?

legend_ts_61
29.10.2008, 20:46
yapmayın böyle bir kıyaslama olabilir mi... geçen seneki kadronun ilk yarı topladığı puanı bu takım 8 haftada topladı. geçen senede fortis kupasında gruptan çıkamadık. adana demirspora yenildik. kontıksız çıkarımlarla hem kendi moralini hem forumun moralini bozuyorsun.

ben macı ızlerken delı oldum su gokhana ferhata.hiçtiyse gecen sene gokdenız ffalan wardı we gol atıyorduk.su yabtımıza bakın.ısaac forwet oynuyor normalde ama bızm hocamız forwetten baska heryerde oynatıyor.yazık oluyor yonetıme.harcadıgımız paralara yazık.

hodlu
Niye hala ferhatla-tayfunla-umutla-hüseyinle oynuyoruz bilmem ki.Bizi keriz yerine koyanlara hakkımı halal etmeyeceğim...

biltrabzon
Yine cok aci verici bir maglubiyet aldik ve bana göre kupadan cikma sansimizi bile zora soktuk.
Resmen sürklase edildik ikinci yarida.
Biz takimimizin zor yenilen bir takim olacagini düsünürken yenilirken fark yiyen bir takim olma yolunda ilerliyoruz.
Antepin savunma oyuncusu bekir hayatinin ilk topukla golünü atiyorsa burada oyuncularimizin derince düsünmeleri gerekir.
Hüseyinin bu takim icin ne denli önemli bir oyuncu oldugu sanirim bu aksam görülmüstür.Orta sahamiz yol gecen hani idi.
Takimimizda iyi oynayani birakin ,iyi mücadele edeni bile yokken antepte kötü oynayan oyuncu yoktu.
Takim ve ersun yanal bu rezaletin telafisini alacaklari seri galibiyetlerle ancak telafi edebilirler.

evet gruptan cikma umudumuz bitmistir.hüseyin ve umut bu takimin ruhu onlar olmayinca takimda ruh falan kalmadi.gecen seneki kadrodan kalan 2 futbolcu,demekki iskelet icin cok önemliler.ister kabul edin ister etmeyin,umut tek santrafor daha iyi oynuyor.hic olmazsa rakip defansi rahatsiz ediyor.mesela o bastan oynasa bekir gibi stoper hayatinin en rahat macini oynamazdi.

okg_53
29.10.2008, 20:47
ersun yanal aynı sorunu vestel manısadad yasamıstı..lıderlıder sonra 2.devre kume dusceklerdı az kalsın.fb yi 5-2 yendı sonra hep dusus yasdı.bısde fb yı son hafta yenerız sonra dususe gecerız.
Saçmalamaya başladın.Biraz sus istersen.

Emre7
29.10.2008, 20:48
Maşşallah geçen seneyi aratmayan bi maç çıkardık

evettt çitlenbikler susalım...

zafer6161
ersun yanalı her sezonun ilk 10 haftalığına transfer edeceksin sonra kovacaksın :D
şaka şaka ;)

hamdi_61
Ayağa pas yok
Organize bir atak yok
Colman için yenidir alışacak dedik hala bir gelişme gösterdiği yok
Sağ kanadımız yok
Top dağıtacak güçlü,ikili mücadele de yerde kalmayacak bir oyun kurucumuz yok
Serkan ve umut kadar koşan bir üçüncü oyuncumuz yok (umut bu maç çok vasattı)
Ceyhun ceyhun dedik hiçbir varlık gösteremedi.Hüseyin'e yükleniyoruz ama o olmayınca onun yaptığı işi yapabilecek bir oyuncumuz yok
Yok işte olmayınca olmuyor

Cafer Bulur
29.10.2008, 20:49
O Antep'in karşısında Türkiye liginde hiç bir takım direnemezdi.Çok ama çok koştular ve aşırı istekliydiler.
Bizde de kabahatlar var tabiki ancak.Bundan sonra böyle olmayacak.
Desteğe devam.

Not=Girayı ve Sylva yı beğendim.
G.anteple oynadik,milan a karsi degil.
Kaldi ki milan a karsi oynasaniz bile böyle ezilmemelisiniz.
Biz ikinci yarida resmen ezildik.
Tamam antep iyi bir takim ama biz onlardan kötü bir takim degiliz.
Onlar organize ve ne yaptigini bilen bir futbol oynuyorlar.
Biz ise organize olamayan ve kopuk futbol oynuyoruz.
Bunun sorumlusu ersun yanaldir.
Ersun hocanin kimi oynattigi beni birinci derecede ilgilendirmez ama oynattigi futbol ve aldigi sonuclar ilgilendirir.
Sezon basindan beri futbol oynamiyoruz ve bir türlü o ersun yanal futbolunu göremiyoruz.
G.antep de oturmus bir takim olmamasina ragmen takir takir oynarken biz sapir sapir dökülüyoruz.
Transfer edilen bir cok futbolcu kendi istegiyle alinmis olan ersun hoca takimi toparlamalidir.
Daha düne kadar övgüler dizdigimiz bu kadronun g.antepe ezilme hakki yoktur.
Bu aksamki yenilginin daha dogrusu rezaletin sorumlusu birinci derecede ersun yanaldir.
Kendisine cok destek verdim ama bu gidisle onu cok elestirmek durumunda kalacagim.

Emre7
29.10.2008, 20:51
Ne Hüseyin'miş arkadaş. Sanki koy Hüseyin'i yanına 10 adam daha yaz. İyi ki bir maç oynamadı. Ha bak Hüseyin yüzünden yenildik... Bugün iyiyi bıraktım vasat oynayan var mıydı?

abi birbirinden destek alıyo bunlar :D

kutup61
29.10.2008, 20:51
açıkçası üzülmedim. gs maçını canlı seyreden biri olarak daha zamana ihtiyacımız olduğuna iyice inandım. son iki antep maç da gösteriyor herşeyi zaten.
açıkçası bu sene ilk 4 bu sene iyi olur, seneye bir kaç takviye ve beklenti duyduğumuz oyuncuların takıma, şehre alışması ile iddaalı bir takım oluruz.
hayallerde gezmeden takıma destek devam etmeli..

Emre Emiroğlu
29.10.2008, 20:52
ben ersun yanalin büyük hoca olduguna inanmiyorum.kücük takimlarin kücük hocasi.zorluk derecesi yüksek maclarin hicbirini kazanamadik.bir takim bu kadar kötü oynar mi?ben bu takimin suana kadar oynadigi hicbir maci begenmedim.hepsini ite kaka kazandik.bence gökhan ünal yerine daha az paraya mehmet yildiz alinabilirdi.daha fazla katkisi olurdu.ilerde top tutamamak,rakip takimlarin bize baski uygulamasina neden oluyor.hoca hala kapasitemiz bu degil daha iyi olacagiz diyor,ama ne zaman.biz iyi olacagimiza her hafta kötü oynuyoruz.

Yine iş başındasın dimi :):):) Şuana kadar hiçbir maçı beğenmediysen sen zaten hiçbirşey bilmiyorsun demektir. Kusura bakma !

Seni kaale alıp yazanda kabahat ama sen ve senin gibi BİR KAÇ KİŞİ yazınca tutamıyorum kendimi.

kasarci
29.10.2008, 20:52
evet gruptan cikma umudumuz bitmistir.hüseyin ve umut bu takimin ruhu onlar olmayinca takimda ruh falan kalmadi.gecen seneki kadrodan kalan 2 futbolcu,demekki iskelet icin cok önemliler.ister kabul edin ister etmeyin,umut tek santrafor daha iyi oynuyor.hic olmazsa rakip defansi rahatsiz ediyor.mesela o bastan oynasa bekir gibi stoper hayatinin en rahat macini oynamazdi.
yaziklar olsun...bizi böyle rezil bir oyunla utandiran futbolcu ve teknik yönetime....

omondoles
29.10.2008, 20:53
genelde sadece forumu takip ederim yazmam ama yazmadan edemiyecem. yahu bu kadar yavaş oynanırmı Allah aşkına bir saatte atağa kalkamıyoruz dolu tanker gibiyiz. antep ne güzel seri ve güzel şekilde paslarşıyor biz ise atağa kalkıcaz pas atıcak adam yok kimse boşa çıkmıyor. olmaz ki bole bu şekilde ancak yattara gibi adamlar gününde olursa maç kazanırız, antep bize çok güzel takım oyunu nasıl oynanır dersi verdi.

hodlu
29.10.2008, 20:55
Birşey olacaksa bu yıl olmalı, öyle 2-3 yılın takımı lafları yalan.Çünkü geçen yıllar yıldız oyuncularımızı elimizden aldı götürdü.Demekki yatırım seneye olmuyor ne olacaksa bu yıl olsun...

gerenimo
29.10.2008, 20:55
ben macı ızlerken delı oldum su gokhana ferhata.hiçtiyse gecen sene gokdenız ffalan wardı we gol atıyorduk.su yabtımıza bakın.ısaac forwet oynuyor normalde ama bızm hocamız forwetten baska heryerde oynatıyor.yazık oluyor yonetıme.harcadıgımız paralara yazık.
ben senin yaşını görmemişim. pardon... sen devam et.

asimavi
29.10.2008, 20:56
yazık ya yazık valla ...

...lig tv internet sitesinde ...bekirin golünü manşetten veriyor ...altındada !! ..BU GOL KAÇMAZ ... yazıyor....

...bu nu tüm oyunculara izletmek lazım bu gol kaçmaz denilen gol bizim yediğimiz gol olmamalı arkadaş ....ruh yok bunlarda ruh...

...bu takımın alayı bi serkan ..bi hüseyin etmez...yetenek falan hikayeymiş.....

Cafer Bulur
29.10.2008, 20:56
Travelair,bari sen yapma bunu.:)
Hüseyinin varligi bizim takim savunmamiz icin cok önemlidir ve bunu g.antep lig macini ikinci yarisindan sonra yine gördük.
Hüseyinin top kesmesini yeterli görmeyenler sanirim bu aksam ceyhunu gördükten sonra belki fikir degistirirler.
Ceyhun ilk müdahelelerde yetersiz kaliyor ve henüz cok tecrübesiz.
Kendisi ilerde elbette belki hüseyinin yerini dolduracaktir ama su an icin bu mümkün degil.
Ben ersun hocadan ikinci yarida hüseyini colman in yerine almasini beklerdim ama yapmadi.
Belediye macinda da benzer sikinitilar yasamamak icin kanimca isac-umut-gökhan -yattara dörtlüsünden sadece 2 si oynamalidir.
Cok forvet oynatmakla maalesfe ofansif futbol olmuyor.

hodlu
29.10.2008, 20:57
yaziklar olsun...bizi böyle rezil bir oyunla utandiran futbolcu ve teknik yönetime....

Al bendende o kadar...

okg_53
29.10.2008, 20:58
G.anteple oynadik,milan a karsi degil.
Kaldi ki milan a karsi oynasaniz bile böyle ezilmemelisiniz.
Biz ikinci yarida resmen ezildik.
Tamam antep iyi bir takim ama biz onlardan kötü bir takim degiliz.
Onlar organize ve ne yaptigini bilen bir futbol oynuyorlar.
Biz ise organize olamayan ve kopuk futbol oynuyoruz.
Bunun sorumlusu ersun yanaldir.
Ersun hocanin kimi oynattigi beni birinci derecede ilgilendirmez ama oynattigi futbol ve aldigi sonuclar ilgilendirir.
Sezon basindan beri futbol oynamiyoruz ve bir türlü o ersun yanal futbolunu göremiyoruz.
G.antep de oturmus bir takim olmamasina ragmen takir takir oynarken biz sapir sapir dökülüyoruz.
Transfer edilen bir cok futbolcu kendi istegiyle alinmis olan ersun hoca takimi toparlamalidir.
Daha düne kadar övgüler dizdigimiz bu kadronun g.antepe ezilme hakki yoktur.
Bu aksamki yenilginin daha dogrusu rezaletin sorumlusu birinci derecede ersun yanaldir.
Kendisine cok destek verdim ama bu gidisle onu cok elestirmek durumunda kalacagim.
Ben bu sezon(2008-2009) Türk takımlarının oynadığı maçlarda şu iki takım olağan üstü pas yaptı.1-Arsenal 2-Gaziantep.
abartmıyorum.
Evet bizim daha iyi oynayıp Antebi yenmemiz gerekirdi.Hatalarımız var.
Ancak bu maça çok inanmış bir rakip vardı karşımızda.Böyle mağlubiyetler olacaktır.
Geçen sezonun Şampiyon ve En iyi oynayan takımı Galatasaray'ın yenildiği Kasımpaşa maçını hatırlatmak isterim.Böyle şeyler olur.

Desteğe devam...

biltrabzon
29.10.2008, 20:58
Yine iş başındasın dimi :):):) Şuana kadar hiçbir maçı beğenmediysen sen zaten hiçbirşey bilmiyorsun demektir. Kusura bakma !

Seni kaale alıp yazanda kabahat ama sen ve senin gibi BİR KAÇ KİŞİ yazınca tutamıyorum kendimi.

ya arkadasim sanane benim düsencemden siz bozuluyorsunuz diye biz yorum yapmayalim mi?

akdin
29.10.2008, 20:59
Çok çabuk pes ediyoruz,takım olmak için daha fazla sabıra ihtiyacımız var.Moral bozmaya gerek yok,büyük takım olduğuza inanıyorsak,dik durmalıyız.Herkes de bir Tabata hayranlığı var,bizim Colman'ı Antep takımına koy,o da dikkat çeker,ben iyi olacağımıza inanıyorum,yenilgi önemli değil......

Mert67
29.10.2008, 21:01
Bu maç tam bir rezillikdi.Bu futbolla yenilmemiz iyi oldu Ersun hoca ve futbolcular umarım toparlanırlar.

TS-Tiryaki
29.10.2008, 21:02
yazık ya yazık valla ...

...lig tv internet sitesinde ...bekirin golünü manşetten veriyor ...altındada !! ..BU GOL KAÇMAZ ... yazıyor....

...bu nu tüm oyunculara izletmek lazım bu gol kaçmaz denilen gol bizim yediğimiz gol olmamalı arkadaş ....ruh yok bunlarda ruh...

...bu takımın alayı bi serkan ..bi hüseyin etmez...yetenek falan hikayeymiş.....

Isin aci tarafida golu atan ve attiran Stoper.:(

Erdal
29.10.2008, 21:02
Kötüydük,herkes (hoca dahil) çok kötüydü...

Emre Bekar
29.10.2008, 21:04
valla takım yenilebilir buna lafımız yok ama,ruhsuz olmayacak futbolcu.mücadelesini yapacak bu akşam neydi allah aşkına,çıldırdık valla

H.Emre
29.10.2008, 21:04
Bugünkü malubiyetten ders alınırmı bilemem ama Antep açıkça sadece bize değil futbolla ilgilenen herkese futbol dersi verdi. En önemli dersi ise 'Orta Saha'nın ne işe yaradığı konusunda verdiler. Antep oyunu kurmaya orta sahada top kullanabilen oyuncularla başladı, orta sahada bol bol ve isabetli paslaşmalarla hem bizim oyuncularımızın pestilini çıkardılar hem de tam istedikleri gibi maçı yöneterek sonuca ulaştılar. Top bizdeyken ise gereksiz yere koşup enerjilerini boşa harcamadan tam zamanında pres yaparak top kullanmamızı engellediler. Zaten orta saha dedikleri mevkinin görevi atağa çıkarken takımı yönlendirmek, rakip atak yaparken de oyun kurmalarını engellemek değilmidir? İşte onlar bu işi çok iyi yaptılar ve kazandılar.

Gelelim bizim oyun tarzımıza. Oyunu kurma işini çoğunlukla defans oyuncuları yapıyor. Bildikleri tek şey ise topu bir iki metre sürüp rakip sahanın meçhul bir noktasına doğru şişirmek, yani oyun kurma modelimizin adı; 'Saldım çayıra mevlam kayıra' taktiği. Nadiren de olsa bu taktikten taviz verdiğimiz oluyor. Böyle zamanlarda ise topu alan orta saha oyuncumuz top kullanma konusunda sorunlu olduğundan atağımız ya yine karambole gelişiyor ya da hiç gelişemeden rakip atağına dönüşüyor. Antep gibi paslaşmaya kalksak oyuncularımızın kimisi pas yapmayı beceremez kimisi kıt futbol zekası sebebiyle en alakasız kişiye pas atıp en fazla topun bir hamle daha bizde kalmasını sağlar ama sonuç yine aynıdır.

Yönetim görevini KUSURSUZ olarak yerine getirdi, Teknik direktörümüz kusursuz olmasada görevini yapıyor, ama malesef aynı şeyleri oyuncularımız için söylememiz mümkün değil.

Selçuk'tan açıkçası çok umutluydum ama şimdiye kadarki performansıyla tam bir hayal kırıklığı yarattı. Beğenemediğimiz Hüseyin orta sahamızın en iyisi. Selçuk konusunda yinede ümidim var ama Colman konusunda hiç ümidim yok. Fiziği zayıf, Oyundan sürekli kopuyor, çok kolay top kaybediyor. Bütün bu zayıflıklarına rağmen müthiş bir tekniği olsada atacağı paslarla takımızı katkısı olsa desek tekniğide böyle bir beklentiyi karşılayacak düzeyde değil. Umarım zaman beni yanıltır ama Colman şuana kadar ki performansı beklentilerimizin çok uzağında kaldı.

TS-FAN
29.10.2008, 21:05
Ben bu sezon(2008-2009) Türk takımlarının oynadığı maçlarda şu iki takım olağan üstü pas yaptı.1-Arsenal 2-Gaziantep.
abartmıyorum.
Ancak bu maça çok inanmış bir rakip vardı karşımızda.Böyle mağlubiyetler olacaktır.
Geçen sezonun Şampiyon ve En iyi oynayan takımı Galatasaray'ın yenildiği Kasımpaşa maçını hatırlatmak isterim.Böyle şeyler olur.

Desteğe devam...
Biz de olur diyoruz.
Yenilgi olabilir.
Ama ezilmeden,dişediş yenilirsin.
Ezilmeden oynarsın.
Evet karşımızda inanmış bir rakip vardı.
Biz neye inanıyoruz? Biz niye inanmıyoruz?
Çok üzgünüm çok...
İnsanlar yeniden bize basit takım yaftası yapıştırmaya başladı bile..
.................................................. ..........................................
Bu arada ekleyeyim;şu teknik direktörü değiştirme saçmalığını bırakalım.
(diğer bazı mesajlar için söylüyorum bunu)
.................................................. ...................................

Sencer Bulut
29.10.2008, 21:06
korktugum basımıza geldi eski ersun yanal takımlarında oldugu gibi iyi bir cıkıs yaptık ama su anki halimiz ortada...insallah düzeliriz...

enmavi61
bu maçta biara karşımda barcelona var zannettim ne paslasmalardı ölee...öncelikle gaziantepe helal olsun hocalarına helal olsun...bizimkilere gelince rezil oynadılar ilk defa maçı izlerken utandım şu iyi şu kötü demicem takım olarak rezildiler...sadri başkan hocanında futbolcularında kulağını çekmelii...

alper*
antepe verilen 3 puandan sonra kupa THE END.

SARI61
olan hep bıze oluyo zaten trabzon yenılınce yada berabere kalınca ne yemek yıyebılıyorum ne yuzum guluyor sınırden catlıyorum bunu bıze yapmya hakkınız yok yeter ya bugunku macı ızledım utandım ya hıcmı mucadele olmaz 3 pas bıle yapamadık hepsı artıst olmus futbolcuların brısı su gökhan ünala colmana nerde oynadıgını ogretsın yeter be uzulmekten bıttım artık

Cafer Bulur
abartmıyorum.

Desteğe devam...
Ben antepi yenmemiz gerekirdi demiyorum.
Yenemeyebilirsin,berabere kalabilirsin ve hatta yenilebilirsinde.
Ama Trabzonsporun ersun yanalla g.antepe ezilmeye hakki yoktur diye düsünüyorum.
Ben nurullah saglamin oynattigi futbolu görünce kendisini mourinho zannettim.
Ben bu futbolu az cok istedigi transferler yapilan ersun yanal dan beklerken ne yazziki antepte gördüm,bunu anlamakta zorluk cekiyorum.
Hele de 1-0 öne gecmemize ,rakibin beto ve murat sahin gibi 2 önemli oyuncusu olmamasina ragmen.
Bu maglubiyet kesinlikle böyle maglubiyetler arada olur seklinde gecistirilecek bir yenilgi degildir.
Zira bu aksamki görüntü sürklase olmakti,bundan büyük dersler cikarilmali.
Ersun yanal a hep destek verdik ama gidisat hic de iyi degil.
Biz ersun yanal dan her mac galibiyet yada ofansif futbol degil ne yaptigini bilen bir takim istiyoruz.
Bu aksamki takim saskin ördekler gibiydi.Bunu kabullenmek mümkün degil.
Acilen tedbirler alinmalidir yoksa lige ve kupaya erkenden havlu atacagiz.

okg_53
29.10.2008, 21:07
Bu takım gerçek gücünü çok yakında gösterecek.İşte o zaman bambaşka bir Trabzon izlemeye başlayacağız.
Sabredin...

Travelair
29.10.2008, 21:08
Travelair,bari sen yapma bunu.:)
Hüseyinin varligi bizim takim savunmamiz icin cok önemlidir ve bunu g.antep lig macini ikinci yarisindan sonra yine gördük.
Hüseyinin top kesmesini yeterli görmeyenler sanirim bu aksam ceyhunu gördükten sonra belki fikir degistirirler.
Ceyhun ilk müdahelelerde yetersiz kaliyor ve henüz cok tecrübesiz.
Kendisi ilerde elbette belki hüseyinin yerini dolduracaktir ama su an icin bu mümkün degil.
Ben ersun hocadan ikinci yarida hüseyini colman in yerine almasini beklerdim ama yapmadi.
Belediye macinda da benzer sikinitilar yasamamak icin kanimca isac-umut-gökhan -yattara dörtlüsünden sadece 2 si oynamalidir.
Cok forvet oynatmakla maalesfe ofansif futbol olmuyor.

İyi pas yapan Gaziantep'in pas trafiğini kesmek için ortasahaya yaklaşan 2 ön liberolu, dolayısı ile kalabalık ortasahalı 4-2-3-1 sistemini öneriyorum. Forvet de markajdan kaçmak için biraz geride başlamalı. Böylelikle aşırtma toplara imkan açılır

-----------Sylva------------

Serkan--Song--Egemen--Cale

------Hüseyin---Selçuk-------
-----------Colman------------
Yattara-----------------Isaac
------------Umut-------------

Bloklar bu şekilde orta saha ve ilerde böyle yakın olmalı bence. Umut biraz geriden çıkmalı

Maçtan önce yazdığım yazılar. Yanlış anlaşılmasın. Ben Hüseyin'i sık eleştiririm ama bu maç için 11'de olmasını istediğim bir oyuncuydu. Umut'u da ilerde istedim çünkü Gökhan'dan daha kuvvetli ve aralara daha başarılı kaçabiliyor. Biraz geriden çıkmasını hayal etmiştim.

Ama şu görüldü ki burun kıvıran Gökhan verilen şansını iyi kullanamadı. Bakalım artık nasıl bir düzenle sahaya çıkacağız

biltrabzon
29.10.2008, 21:10
gecen sene 8.hafta puanimiz 16 idi.sivas maciyla beraber.bu sene o kadar transfer ve o kadar para harcadik puan 17.degisen ne peki.bazilari kabullenemiyor gercekleri.bu takim kötü oynuyor ve kötü oynayan takimlar bir yere kadar kazanir.biz kötü oynadik ve ben dahil cogumuz kötü oyunumuzu elestiren spor yazarlarini elestirdik.adamlar takim iyi degil bu fazla gitmez dediler biz hep trabzon düsmani bunlar dedik.ama kabul edelim bazi transferlerimiz siradan futbolcu.isim vermiyorum,benim begenmedigim baskasinin begendigi olabiliyor.ben antepin kadrosunu hayal ediyorum ve bizden daha kaliteli diyorum.ben isme bakman sahada oynayan futbolcunun yetegine,teknigine ve oyun anlayasina bakarim,bizde bir tabata,bir erman özgür,bir murat ceylan,bir beto,bir ivan,bir zurita yok maalesef.bunlarin herhangi biri bizim takimda direk oynamaz mi?iddaa ediyorum bize karsi defans oynayan hic bir takimi bu kadroyla yenme imkanimiz yok.

mhayri
Adamlar silindir gibi üzerimizden geçti resmen...
Hocaya ne kabahat bulacağız bilmiyorum ama Antep eğer Gs den en azından bir
beraberlik almazsa çok fena sövecem kendilerine...
Çünkü istedikleri zaman mükemmel top oynuyorlar, adamlar hakketten kusursuz
oynadılar...
Mağlubiyetten çok öne geçmemize rağmen rakibin bizi ezerek 3 gol atması
üzdü, kahretti beni...

oflubektas
Vallahi billahi Konya maçından daha iyiydik. Ancak karşımızda dişli bir rakip olunca takkemiz düşüyor, kelimiz görünüyor.

unique
29.10.2008, 21:11
G. Antepli Murat Ceylan'ı nasıl buldunuz son iki maçtır?

Kadir Aydın
Az daha sabır arkadaşlar az daha.

Emre Emiroğlu
Acilen önlem alınmalı diyen abilerim kardeşimlerim.. Acil önlemden kastınız nedir acaba ?

Bence biz taraftar olarak kendimiz için acil önlem almalıyız.. Yoksa Avni Aker tribünlerinde başlarız alışık olduğumuz tezahuratları yapmaya !

Erbay
antepe verilen 3 puandan sonra kupa THE END.

:(:(:( Maalesef böyle olacak. bjkyi kesin yenmeliyiz zaten yenemezsek matematiksel olarak da imkansız olacak çıkmamaız.

mhayri
29.10.2008, 21:12

Nasılmı bulduk :
Adamın yaşını bilmiyorum ama çok genç belliki...
Birde bizim çok gençlerimize bakınız...
Maymun etti bizim orta sahayı daha ne olsun...

mkmsas
29.10.2008, 21:12
Sezonun en kötü futbolunu oynadık.. İlk defa rakibe ezildik.. Rakibin istediği gibi oynamasına izin verdik.. Ancak istedikleri ölçüde oynayabildik...

Bir bütün içinde, özellikle de bu bir kupa maratonunda işlerin kızışmadığı ilk maçlardan biri ise, bu oyun mazur görülebilir...

Genel anlamda işlerin kötüye gittiği anlamı çıkarmak için çok erken.. Hocayı ve oyuncuları ruhsuzlukla ve iş bilmezlikle suçlamak içinde vicdansız olmak gerekir kanaatimce..

Özelliklede forumdaşların ısrarla üzerinde durduğu tek forvet, sağda Yattara solda Isaac dizilişine ilaveten, Hüseyin-Ceyhun değişikliği de yapılmışken, hocaya yüklenmek eleştirilerdeki inandırıcılığın kaybolması demek..

Buradan tek bir anlam çıkar:

Kazandığınız sürece yanınızdayız, kaybederseniz defolun gidin, sizden bi halt olmaz...

Hüseyin İlkin
29.10.2008, 21:13
Kupada birşeyin gittiği yok . Kalan üç maçtan dokuz puan almamız , Beşiktaş maçına bağlı . Oradan galibiyet alamazsak işimiz zorlaşır . Ama Beşiktaş maçını alırsak o ivmeyle gruptan çıkarız ... Zaten kuralar çekildiğindede bunu dile getirmiştim . En tehlikeli maçımız bu maçtı . Böyle bir oyundan sonra yenilmek kötü oldu . Ama yapacak birşey yok . Trabzonspor kendini bulursa , gruptan çıkar yoluna devam eder . Ama bu futbol devam edecekse ... Çok zor , hatta imkansız ...

Bu maça gelirsek , iyi olan bir şey gördünüz mü bizim adımıza ? Ben göremedimde ...

hodlu
29.10.2008, 21:14
Arkadaşlar bu hocaya,yönetime hepiniz gibi bende destek veriyorum.Ama sahada haftalardır yaşanan rezaleti yazmayacakmıyız...

Kadir Aydın
29.10.2008, 21:14

Çok terbiyesiz buldum açıkcası.

okg_53
29.10.2008, 21:16
Sezonun en kötü futbolunu oynadık.. İlk defa rakibe ezildik.. Rakibin istediği gibi oynamasına izin verdik.. Ancak istedikleri ölçüde oynayabildik...

Bir bütün içinde, özellikle de bu bir kupa maratonunda işlerin kızışmadığı ilk maçlardan biri ise, bu oyun mazur görülebilir...

Genel anlamda işlerin kötüye gittiği anlamı çıkarmak için çok erken.. Hocayı ve oyuncuları ruhsuzlukla ve iş bilmezlikle suçlamak içinde vicdansız olmak gerekir kanaatimce..

Özelliklede forumdaşların ısrarla üzerinde durduğu tek forvet, sağda Yattara solda Isaac dizilişine ilaveten, Hüseyin-Ceyhun değişikliği de yapılmışken, hocaya yüklenmek eleştirilerdeki inandırıcılığın kaybolması demek..

Kazandığınız sürece yanınızdayız, kaybederseniz defolun gidin, sizden bi halt olmaz...
İşte gerçek ve mantıklı düşünen taraftar profili.:alkış::alkış::alkış:

mkmsas
29.10.2008, 21:16

Çok çirkef buldum iki maçtır.. Yetenekleri ölçüsünde itici.. Mücadele gücünün yüksekliği kadar rakibe yaptığı faullerle de dikkat çekiyor.. Fatih Terim talebesi olabilecek kadar kavgacı..

KÖKSAL AYDIN
29.10.2008, 21:17
Arkadaşlar ben de sabır diyenlerdenim.Ama yaklaşık 15 maç oynadık.Belki daha fazla.İlerleme göremiyorum bir türlü.Yani futbolcularda, oyunumuzda vb.

Yine de sabır diyelim.

Bizim olumsuz yorumlarımız, olumsuz tezahüratler işi çok daha kötü yerlere götürür.

Geçmişi tekrarlamayalım.

Millet son iki haftadır diyordu:

"Trabzon buraya kadar, Yanal klasiği başlayacak, Trabzon bir takılsın seyirci hemen sırtını döner, küfürü basar, istifa sesleri yükselir"

Bunları boşa çıkartalım.Milletin ekmeğine yağ sürmeyelim.Şu önümüzdeki 2 haftayı bekleyelim.Desteğimizi verelim.

2 hafta büyük ihtimal Yanal'ın kaderini belirler.

2 hafta daha sabredelim.

CEMEFKER
29.10.2008, 21:17
Gaziantep benim yıllardan beri özlemini duyduğum FUTBOL TAKIMI'ndan inciler ortaya koydu, sürekli pas halindeydiler, maç sonunda 380 küsür pas yapmışlar, bizim ise 230 civarında........ ikinci yarı bir ara top sürekli onlarda kaldı, bizimkiler topun peşinde koştu. Gaziantep'in göze hoş gelen ayağa paslı güzel futbol tarzını en son HOLLANDA MİLLİ TAKIMI ile geçen Avrupa Şampiyonasında seyir etmiştim ve geçen hafta Arsenalin 5'lik yaptığı fb maçında, en son da biz ( Trabzonspor) Samet Aybaba döneminde böyle ayağa paslı bir futbol oynamaya çalışmıştık hafızalarını yoklayanlar belki hatırlar..............
Sanırım böyle bir futbol oynamak için herşeyden önce arı kalmış bir ruh lazım, başarıya aç, profesyonelce yaşayan ( futbola hafta sonu iş arkadaşları/mahalle arkadaşları arasında oynanan halı saha maçı sığlığında bakmayan), ruhu amatör kalmış, genç futbolcular, kafası transferde kalmamış oyuncular lazım, böyle bir futbol oynamak için çok koşan, birbirini sürekli destekleyen, oyunun sıkıştığı yerlerde 3-4 kişilik küçük üçgenler, yardımlaşmanın ön planda olduğu bir oyun tarzı ortaya koymak lazım..........
Takımların yaş ortalamasına bakıldığında bizim Gaziantep'den daha yaşlı bir takım olduğumuz söylenemez , en azından bariz 1-2 numaralık fark yok.Gaziantep oynuyorsa biz de oynarız..........Yeter ki isteyelim.

hodlu
29.10.2008, 21:18
gs almanyadan iki yıldır kimi aldıysa direk oynatıyor.Biz alıp pilot takıma yolluyoruz ordada oynayamıyolar...

biltrabzon
29.10.2008, 21:19
Kupada birşeyin gittiği yok . Kalan üç maçtan dokuz puan almamız , Beşiktaş maçına bağlı . Oradan galibiyet alamazsak işimiz zorlaşır . Ama Beşiktaş maçını alırsak o ivmeyle gruptan çıkarız ... Zaten kuralar çekildiğindede bunu dile getirmiştim . En tehlikeli maçımız bu maçtı . Böyle bir oyundan sonra yenilmek kötü oldu . Ama yapacak birşey yok . Trabzonspor kendini bulursa , gruptan çıkar yoluna devam eder . Ama bu futbol devam edecekse ... Çok zor , hatta imkansız ...

Bu maça gelirsek , iyi olan bir şey gördünüz mü bizim adımıza ? Ben göremedimde ...

besiktas bize yenilse bile onunda 9 puan alma sansi var.ben antepi cikti sayiyorum.antepten 3 gol yememiz bu isin büyük ihtimal bittigini gösteriyor.besiktasi yensek bile averajla cikamayiz.anteple bu kupaya baslamak cok kötü oldu.antepin besiktas macina fazla asilacagini zannetmiyorum.antalya ve g.antep belediyeyi rahat gecer,ve besiktas macini ciddiye almaz.

asimetrik
29.10.2008, 21:19
Renkdaşlar maçı bir daha seyredin lütfen. Antep iyi takım tamam ama ortasaha olmadan oynadık. Bakın koca sahada Yattara (sürekli) ve Isaac ı(çoğunlukla) rakip kaleye yakın ve taç çizgisinde düşünün. Gökhan'ı rakip ceza sahası yayında. Defansta 4 kişi oldukça geride. 7 kişi, kaleciyi çık 8 kişi. Colman en kötü maçını oynadı 9 kişi. geriye Selçuk ve iyi ama acemi Ceyhun. İkisi bizim yaydan rakip yaya kadar kontrol edecek. bu mümkünmü. Birde Selçuk hem top kesecek hem takımı atağa çıkaracak. Rakibin ortasahasına 50 metre bırakırsan, iyide oyuncuları varsa daha ne beklersin. Bu bir kanatlardan oynayalım denemesiydi , olmadı. Colman çok önemliydi bu oyun sisteminde kötü oynadı. Hoca durumu görüp Serkan'la ortasahayı dolduruyum dedi (ki bize garip gelen Ferhat-colman değişikliğinin nedeni buydu ) başaramadı. Çünkü forvetimizle savunmamızın arası 70 mt. Antep bize böyle oynasa bizde en az 3 atardık.
Pas sayımızın düşüklüğü bu yüzden. Birbirinden çok uzakta ve alışmadığı bir sistemde oynadı futbolcular. Tam bir ritm bozukluğu. Bu yüzden mücadele etmedik gibi gözüktü. Zaten bu sene yenildiğimiz gs, berabere kaldığımız bjk ve antep maçı dahil topa sahip olma istatistiğinde ilk defa yüzde 50 nin altına düştük.
Hoca lig de oynadığımız formata döner konu çözülür. O da gördü sıkıntıyı.

Tekke
29.10.2008, 21:20
Ersun Hocaya laf söylemeye gerek yok, eldeki malzemeyi iyi kullanıyor. Ona da verin bakalım Lincoln-Alex-Delgado gibi virtüöz, görün sonucu. Adam Colmanla 2.sırada ve iyi de oynatıyor. En basından beri benim umudum DEVRE ARASINA KADAR MAX. 15 PUAN kaybetmekti. Hala bekliyorum, kayıp 15 i aşarsa kötü...

ApoCaN28
Süper Bir Futbol Beklemiyordum Ama Bu Kadarı da pek hoşuma gitmedi...

Emre Emiroğlu

Forumda her 10 kişinin 7-8 inin oynaması istediği kadro sahadaydı.. O kadro ve dizilişe rağmen sonuç bu olunca TARAFTARIMIZIN ZORUNA GİTTİ. BU APAÇIK BELLİ !!

HEPİMİZİN FUTBOLU NE KADAR BİLDİĞİ ASLINDA BU MAÇLA SORGULANMIŞ OLDU..

Demekki mücadele etmeden nasıl dizilirsen diizill sonuç kaçınılmaz..

Taşıdığı formaya sevgiyi , mücadele azmini hoca futbolcuya ne kadar verebilir ? Milli takımmı bu ?

1 hafta önce döktüren Colman bu hafta yerlerde sürünüyorsa buna hoca ne yapabilir ?

Hepimizin istediği bu taktikle pozisyon bile üretememişken hocaya ne kadar kabahat bulabiliriz..

Taraftarımızın istediği taktik TUTMADI ! Şimdi hocaya sallamamızdan KENDİMİZLE ÇELİŞİYORUZ ANLAMI ÇIKMAZ MI ?

Yaz boyunca Transferleri övüp övüp durduk. Lig başladığında da öyle.. ŞİMDİ Mİ GELDİ AKLIMIZA TRANSFERLERİN KALİTESİNİ SORGULAMAK ?

Hoca bilinçli veya bilinçsiz bizi kabaca !! G...... etmiştir.. Bizde bunu HAZMEDEMEYEREK

Kimimiz Yönetime

Kimimiz Hocaya

Kimimiz Futbolculara ( ki ben bu grup içindeyim )

Sallamaya başladık..

Şuan inanılmaz gülünç durumdayız... Bir arkadaşımız dedi ya takımımız sahada şaşkın ördek gibiydi diye.. ŞUAN BİZDE BU FORUMDA AYNI DURUMDAYIZ KİMSE SALLAYACAĞIMIZI BİLEMİYORUZ..

mkmsas
29.10.2008, 21:21
Arkadaşlar bu hocaya,yönetime hepiniz gibi bende destek veriyorum.Ama sahada haftalardır yaşanan rezaleti yazmayacakmıyız...

Karabük maçı hariç dokuz maçın tamamını izlemiş biri olarak sahada bir rezalet görmüyorum... Hele ki son yıllardaki tabloyla karşılaştırdığımızda şükretmek gerektiğini düşünüyorum...

unique
29.10.2008, 21:21
Nasılmı bulduk :
Adamın yaşını bilmiyorum ama çok genç belliki...
Birde bizim çok gençlerimize bakınız...
Maymun etti bizim orta sahayı daha ne olsun...

Murat Ceylan, 1988 doğumlu. İki maçtır izliyorum, defansif ve hücüm olarak çok iyi görünüyor. Ama biraz fazla asabi, buna dikkat etmesi lazım. Bizim orta sahamızda çok rahat oynayabilecek kalitede, dikkatle izlemekte fayda var. Stili ve fiziği de Emre Belözoğluna acayip benziyor.

kromozom
29.10.2008, 21:23
Bir takım ancak bu kadar ayarsız oynayabılır .... Bu kadar Çıt kırıldım bir takım daha olamaz... Borsa gibi takımız bir inip bir cıkıyoruz...

Eğer burdan bu yazdıklarımızı okuyan TSpor'lu futbolcular varsa bu yazdıklarımızdan bıraz olsun yuzlerı kızarır da bu kadar mılletı kahretmek ne demek öğrenirler inşallah....

Benim bu takıma da , hocasına da ınancım kalmadı artık ... Bu sefer oluyor dedık lıg'de de kupada da husrana doğru gidiyoruz...

Hepsine yazıklar olsun...

Dogan
29.10.2008, 21:24
Umut da Hüseyin de sakatlık olmadıkça bu takımda oynamalı. Isaac'e yer açacaksa Gökhan'ı kesmeli Ersun Hoca. Şu haliyle Gökhan'ın Umut'tan hiç bir artısı yok.

Travelair
29.10.2008, 21:24
Renkdaşlar maçı bir daha seyredin lütfen. Antep iyi takım tamam ama ortasaha olmadan oynadık. Bakın koca sahada Yattara (sürekli) ve Isaac ı(çoğunlukla) rakip kaleye yakın ve taç çizgisinde düşünün. Gökhan'ı rakip ceza sahası yayında. Defansta 4 kişi oldukça geride. 7 kişi, kaleciyi çık 8 kişi. Colman en kötü maçını oynadı 9 kişi. geriye Selçuk ve iyi ama acemi Ceyhun. İkisi bizim yaydan rakip yaya kadar kontrol edecek. bu mümkünmü. Birde Selçuk hem top kesecek hem takımı atağa çıkaracak. Rakibin ortasahasına 50 metre bırakırsan, iyide oyuncuları varsa daha ne beklersin. Bu bir kanatlardan oynayalım denemesiydi , olmadı. Colman çok önemliydi bu oyun sisteminde kötü oynadı. Hoca durumu görüp Serkan'la ortasahayı dolduruyum dedi (ki bize garip gelen Ferhat-colman değişikliğinin nedeni buydu ) başaramadı. Çünkü forvetimizle savunmamızın arası 70 mt. Antep bize böyle oynasa bizde en az 3 atardık.
Pas sayımızın düşüklüğü bu yüzden. Birbirinden çok uzakta ve alışmadığı bir sistemde oynadı futbolcular. Tam bir ritm bozukluğu. Bu yüzden mücadele etmedik gibi gözüktü. Zaten bu sene yenildiğimiz gs, berabere kaldığımız bjk ve antep maçı dahil topa sahip olma istatistiğinde ilk defa yüzde 50 nin altına düştük.
Hoca lig de oynadığımız formata döner konu çözülür. O da gördü sıkıntıyı.

Evet güzel bir yazı :alkış::alkış::alkış:

Hasan61
29.10.2008, 21:25
gecen sene 8.hafta puanimiz 16 idi.sivas maciyla beraber.bu sene o kadar transfer ve o kadar para harcadik puan 17.degisen ne peki.bazilari kabullenemiyor gercekleri.bu takim kötü oynuyor ve kötü oynayan takimlar bir yere kadar kazanir.biz kötü oynadik ve ben dahil cogumuz kötü oyunumuzu elestiren spor yazarlarini elestirdik.adamlar takim iyi degil bu fazla gitmez dediler biz hep trabzon düsmani bunlar dedik.ama kabul edelim bazi transferlerimiz siradan futbolcu.isim vermiyorum,benim begenmedigim baskasinin begendigi olabiliyor.ben antepin kadrosunu hayal ediyorum ve bizden daha kaliteli diyorum.ben isme bakman sahada oynayan futbolcunun yetegine,teknigine ve oyun anlayasina bakarim,bizde bir tabata,bir erman özgür,bir murat ceylan,bir beto,bir ivan,bir zurita yok maalesef.bunlarin herhangi biri bizim takimda direk oynamaz mi?iddaa ediyorum bize karsi defans oynayan hic bir takimi bu kadroyla yenme imkanimiz yok.
geçen sene 4 takım 70 puan üzeri puan topladı yani 4 takım önüne geleni yendi
ama bu sene öyle herkes birbirini yenemiyor şu ana dek 7 puan kaybetmemize rağmen 2. ciyiz normalde 4-5 olmalıydık
bu sene lig daha zorlu geçiyor geçen sene ile bu seneyi karşılaştırmadan önce rakipleri karşılaştırmak lazım
bu kadro geçen sene oynasaydı şuan 20 puan üzerinde toplamıştık.........

okg_53
29.10.2008, 21:25
Trabzonspor'un kellesi uçurulmaya çalışılıyor.
Ligde 6 günde 3 maç verdikleri yetmiyormuş gibi.
Ertesi hafta ise Hacettepe maçından 3 gün sonra BJK maçı var.
Rakibimiz bjk nin maçını Cuma yapmışlar,Yorulmasınlar diye herhalde.Bizim Hacettepe maçı ise C.tesi.
Bunun için bir başlık açılmalı.
Ben ciddi ciddi şüphelenmeye başladım.

OZDEN61
29.10.2008, 21:26
bugün takım olarak kotuyduk zaten kotu oldugu daha onceki maclarda sinyallerini verdi. ama nedense futbolu en iyi bilen sehir olan trabzon ve taraftarı (bizler) her mactan once kadro kurduk yok soyle oynanmalı yok boyle oynanmalı. her mactan sonrada oyle olmamalıydı boyle olmalıydı diye hep yazdık. bende yazdım. ama bu elestrilerimizin bazen olcusunu kacırıyoruz. bu takımında yenilme toleransı olacaktır. hemen felaket tellallığı yapmaya gerek yok. kume dusecekmis gibi yorumlar yapmaya gerek yok. bugunku mactada ersun hoca hcogumuzun istedigi gibi kurdu takımı sanki bize nazire yaparcasına..
forumda cogumuzun kurdugu takım asagı yukarı vardı bugun sahada. ama gordukki kanatlara yaymak olmuyormus. yattara hastası olan arkadaslar var aramızda. hic ona toz kondurtmazlar. bugun gorduk ne yaptıgını ne yapmadıgını sahada varmıy dı acaba! cift forvet olmaz dedik cogumuz gorduk tek forveti de. gokhan bizim kayseriden yediğimiz bir kazıktır. su kadroda fatih tekke olacaktı ki o zaman gorun. umutta gokhanda ayagında top tutamayan oyuncular. fatih ve semih top tutarlar.
ayrıca bizim 10 numaramız yok. iyi bir oyun kurucumuz olmalı. bakın fenerde cok kosmuyor diyeelestirilen alex sadece yuruyerek attıgı paslar calımlar ve serbest vuruslarıyla kendi takımına kac puan kazandırdı. bizde bu isi colman yapabilirmi bu ayrı bir soru. eger yaparsa daha cok sabretmeliyiz. onun adına dusunursek yeni bir ulke, yeni sehir dilini bilmediği bir yer. koskoca sehirde yabancı tek basına. insan psikolojisini dusunelim....
defansa gelince defansta patlak vermeye basladı. bazı oyuncular dinlendirilmeli. sag bekte bir de bugra denenmeli.
kaleye gelirsek bence yenilen gollerde bariz kaleci etkisi yoktu. defans hatalarıyla yenen gollerdi. eminimki tolga icinden kıs kıs guluyordur...

her seye ragmen bu takım daha iyi olacak ümitlerini beslemekteyim. her puan kaybından sonra felaket senaryoları yapıp moral bozmayalım, hoca degisikliği istemeyelim. futbolu cok iyi bilen bizler izledikçe eksiklikleri goruyor yazıyoruz. teknik ekipte yonetimde goruyor ve mutlaka tedbirlerini alacaklardır. iyi bir takım icin istikrar sart. senelerdir il dısınıda oldugum icin nerde karadenizli bir arkadası olan birine rastlasam siz cok hırcın, sabırsız ve aceleci insanlarsınız derlerdi. gercekten de oyleyiz. sabır deyin ce bazıları daha nereye kadar diye diyebilir ama benimde cevabım daha yeni basladık.

coolank
29.10.2008, 21:28
Bu kadar karamsar olmaya gerek yok ...Bu yenilgiler olacak...Biraz sakin olmak lazım ...

sonuç olarak kaybedilmiş bir şey yok ...Bazı sayfalarda öyle agır eleştiriler var ki hayret etmemek mümkün değil ...

Hani bu sene kimse şampiyonluk beklemiyordu :D:D

Arkadaşlar sakin olalım devreyi 33 34 puanla kapatalım asıl enerjimizi transferde harcayalım ...

Şu unutulmamalı ki haftaya da bu takım oynayacak takımı insafsızca eleştirmek kime ne fayda saglayacak ?

Biraz frene basmak lazım ...

Murat'
29.10.2008, 21:29
Yalnız Murat Ceylan'a dikkat edin diyorum....Çok iyi bir oyuncu...Bence geleceği çok parlak...Zaten ümit milli takımda da oynuyopr....Antep'e de helal olsun valla...takır takır top oynuyorlar....Eski gazientepsporu izler gibiydim bugün...Tabata'yı alana helal olsun...

Mr.No
29.10.2008, 21:31
Yok, Ersun Hoca cidden büyük hocaymis. Bu kadar adamin göremedigini Hüseyin'de bi o gördü ya valla diyecek bir sey bulamiyorum. Ve Hüseyin'i oynatiyor diye o'nu elestirdigim icin özür diliyorum.

Gökhan ÖZDEMİR
Biz taraftar olarak üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapıyoruz.
Karşılığı bu mudur?

Tamam yenilebiriz.Her takım yenilebilir.Ama ben iyi bir futbol istiyorum.Konya maçı,Antalya maçı gibi maç istiyorum.

Yenilelim ama ezilmeyelim.

Cafer Bulur
Acilen önlem alınmalı diyen abilerim kardeşimlerim.. Acil önlemden kastınız nedir acaba ?

Bence biz taraftar olarak kendimiz için acil önlem almalıyız.. Yoksa Avni Aker tribünlerinde başlarız alışık olduğumuz tezahuratları yapmaya !
Acil önlemlerden kastim takimin daha dengeli bir sekilde sahaya sürülmesidir.
Hocamiz 3 lü forvetten vazgecmeli ve takima ligin 4 haftasinda oynattigi dengeli futbolu oynatmalidir.
Biz degilmiydik ligin hücum gücü en yüksek takimlarindan bjk ye tek pozisyon vermeyen takim.
Bunu vermezken kalkip da neden bjk ye karsi pozisyona girip gol atamadik diye elestirdik mi?
Ersun yanal artik Trabzonsporu büyük takim hüviyetiyle oynatmalidir.
Benim gözümde büyük takim zor yenilen,zor gol yiyen takimdir.
Yenemedigi maci yenilmeyen bir takimdir.Bugün yenilmek bir yana ezildik adamlara karsi.
Biz bugünkü maci berabere bitirseydik hic problem yoktu.Simdi elenmekle karsi karsiyayiz.
Senin hocayi savunman iyi hos da körü körüne de ben hoca savunamam.
Ersun yanalin tartisildigi günlerde kalmasi icin imza kampanyasi isteyen biriyim ama hocamiz beni hayal kirikligina ugratiyor.
Ben ersun yanal iste,önce iyi gider sonra tepetaklak düser sözlerini duymak istemiyorum.
Bilesiniz ki bu sözlere duymaya ramak kaldi...

KÖKSAL AYDIN
29.10.2008, 21:32

Arkadaşım yanlışın var.Geçen sene 8. hafta 13 puanımız vardı.

Şimdi 17 puan var.Arada büyük fark var.

Yaa ligde kötü olduğumuzu söyleme çok yanlış bence.

Lider Bjknin 18 puanı var.6 puan kaybetmiş.sen 7 puan kaybetmişsin.

Şimdi ortalığı bizim taraftarın cehenneme çevirmesini anlamıyorum.2 haftada 6 puan alalım bu taraftararın hepsi şmdi söylediklerinin tersini söyler...

mkmsas
29.10.2008, 21:35
* Hüseyin'i beğenmeyen ve Ceyhun'un bir an önce takıma adapte edilmesini isteyen biri olarak, Ceyhun'un son 120 dakikalık performansı hayal kırıklığı idi.. Şu anki görüntüleri ile bu takımda kesinlikle Hüseyin oynar...
Bu da şu demektir ki devre arasında buraya takviye gerekibilir..

* Tek forvet Gökhan, Yattara ve ısaac üçlüsü ofansif anlamda ki etkisizliklerin yanıda defansif anlamda da rezalettiler.. Eğer maç seçmemişlerse bir daha yan yana oynamasınlar mümkünse..

* Sekan'ı herkes çok beğeniyor.. Özellikle de mücadelesini.. Aynı fikrde değilim.. Özellikle sağbekte iken yerini çok kaybediyor. Rakip kanadından atak yaparken orta sahadan bir yerden, ısınır gibi koşarken atağı izliyor.. Gereksiz efor harcadığını ve göz boyadığını düşünüyorum, beğenmiyorum..

*Colman'ın ortası yok herhalde.. Ya çok iyi, ya çok kötü.. Bugünde çok kötüydü..

*Sylva,Tolga'dan iyi.. Kötü olma ihtimali zaten matematik olarak imkansız.. Ama o ikinci gol nedir öyle? Adam topu üzerinde aşırırken, ilkokulda tırnak kontrolü yaptıran öğrenciler gibi ellerin niye önde? Kaldırsana kollarını, zıplasana yerinden.. Bizim hiç maç kurtaran bir kalecimiz olmayacak mı?

Adem Köse
29.10.2008, 21:35
Ben bu takımın bu lig de çok ileriye gideceğine inanıyorum ama şampiyon olacak kadar kaliteli değil,

nedenine gelince takımımızda ki oyuncular çok yavaş oyuncular, selçuk yavaş, hüseyin yavaş, colman yavaş, bu kadar yavaş ortasaha ile ancak defansif futbol oynanır... İlk üç haftadaki oyunumuz gibi...

bu saydığım 3 oyuncudan en fazla biri oynamalı, bu kadar çok yavaş oyuncuyla tempo yapılmaz ancak rakip takımın oyunu bozulur.

yapılacak iş tempolu oyun için bu ortasahayı değiştirmek, daha hızlı oyuncular tercih etmek,

birde nedense bizim forvetteki oyuncularımız gökhanla umut ortasaha oyuncularıyla çok kopuk,

biltrabzon
29.10.2008, 21:36
geçen sene 4 takım 70 puan üzeri puan topladı yani 4 takım önüne geleni yendi
ama bu sene öyle herkes birbirini yenemiyor şu ana dek 7 puan kaybetmemize rağmen 2. ciyiz normalde 4-5 olmalıydık
bu sene lig daha zorlu geçiyor geçen sene ile bu seneyi karşılaştırmadan önce rakipleri karşılaştırmak lazım
bu kadro geçen sene oynasaydı şuan 20 puan üzerinde toplamıştık.........

benim orda demek istedigim gecen seneden farkimiz yok.kötü oynuyoruz yani.bir düsün gecen sene ersun yanal 7 macta 1 puan aldi.yine ayni durum olursa,gecen seneki duruma geliriz.ersun yanalin takimlari böyle maalesef.gecen sezonda bunu bize yasatti.bence ersun yanal da bir sorun var.

TS-FAN
Biz taraftar olarak üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapıyoruz.
Karşılığı bu mudur?

Tamam yenilebiriz.Her takım yenilebilir.Ama ben iyi bir futbol istiyorum.Konya maçı,Antalya maçı gibi maç istiyorum.

Yenilelim ama ezilmeyelim.
dediğimiz budur işte.
istediğimiz budur.

coolank
Ersun Hoca Gökhan Yattara Isaac Umut 4 lüsünden 3 nü her maç oynatır ...

Eger sakatlık ve ceza durumları olmazsa....

bordoylamavi
29.10.2008, 21:38
mesajlar çok iyi niyetli ama gerçek şu ki sahada kılını kıpırdatmayan oyuncular ve ne yaptığı belli olmayan bir hocamız var. şimdiye kadar kazandığımız maçların son dakika ve şans golleriyle olduğunu çok çabuk unuttuk. bu oyunlabu taktikle bizden hiçbişi olmaz

Çetin
kötü değil çok kötü oynadık ve yenildik. yeni bir ekibiz.

mhayri

Al benden de o kadar...
Ama doğru seçimi hala bulamadı gibi geliyor bana...

biltrabzon
29.10.2008, 21:39
Arkadaşım yanlışın var.Geçen sene 8. hafta 13 puanımız vardı.

Şimdi 17 puan var.Arada büyük fark var.

Yaa ligde kötü olduğumuzu söyleme çok yanlış bence.

Lider Bjknin 18 puanı var.6 puan kaybetmiş.sen 7 puan kaybetmişsin.

Şimdi ortalığı bizim taraftarın cehenneme çevirmesini anlamıyorum.2 haftada 6 puan alalım bu taraftararın hepsi şmdi söylediklerinin tersini söyler...

senin yanlisin var arkadasim.iyi bak öyle yorum yap.sivas maci dahil edersek diyorum ,sonucta o mac neticesi daha belli olmamisti ve kazandigimiz bir macti.

servet nuh
29.10.2008, 21:39
3-2 yendiğimiz maçlardan sonra bu arabanın lastiği kabak diye bas bas bağırmıştım da birileri beni burada afaroz etmişti.hatta 15 gün ban bile yedim.söyledim ve yine söylüyorum yapılan harcamaya göre kurulan takım skandaldır.görülmüştürki beğenmeyip gönderdiğimiz erman özgür,3 milyon dolarlık colmandan çok daha üstündür...gönderdiğimiz gökdenizin parasıyla alınan oyuncular tek başına gökdenizin takıma yaptığı katkıyı yapamamaktadır.kaleci alınacaksa 40 yaşına gelmiş,eleğini asmış kalecimi alınmalıydı ??? tabata adlı futbolcuyu faruk kanca defalarca yönetimlere sunduğu halde niçin alınmamıştır ??? iyi bir sağbek,iyibir sol açık,hatta solbeke yedek adam kabak gibi lazımken hiç adım atılmamıştır....ve unbuttuğum bisürü şey.yenilmek önemli değil ama antep takımı karşısında peşpeşe 3 pas yapamayan,adeta karşı takımın pas trafiği karşısında başı dönen bir takım şanlı trabzonspor olmamalıydı.bu takımı bu hale düşürenler utansın.evet desteğe devam,trabzonspor takımımız ...ama yanlışları da söyliycez tabi ki...ama kral çıplak..

KÖKSAL AYDIN
29.10.2008, 21:40
http://img377.imageshack.us/img377/6726/adszvh3.png

2001-2002 sezonu 8. hafta.

Şimdi puan durumuna bakalım ve akıllı olalım.

Her yıl aynı haltı yiyip takımı bitirmeyelim.2 hafta daha sabredin.Sonra ne derseniz haklısınız.O takımları da yenemezsek ben de daha savunmam artık.Çünkü savunulacak bir hal kamıyor...

Jester
29.10.2008, 21:40
Sezon başında "Şu Erman Özgür'ü alalım, fiyatı da çok uygun, dursun bi kenarda, orta sahaya katkı sağlar" dediğimizde dalga geçen arkadaşlara, bu gün kurtarıcı olarak kulübeden Ferhat değil de Erman girseydi nasıl olurdu diye bir düşünmelerini öneriyor, kendilerine bir kez daha selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Bu arkadaşlar muhtemelen şu anda da Antep'te Murat Ceylan'ı, zenci solbeki ve hatta Zurita'yı pas geçip Tabata'ya övgüler düzmekle meşguller.

Transfer işte bu yüzden o kadar basit olmayan bi şey...

mkmsas
29.10.2008, 21:41

Sanırım bugünden sonra önce Umut'u yazar, sonra diğerlerini seçer..

trab61
cpk kotu futbol oynadik. ama gercekten antep bu ligin en iyi pas yapan takimi. duzelecez insallah herkes sabredmesi lazim. defansta problemler var ama bunlarin hepsini ersun hoca goruyor vede onlemini alacaktir. i.b.b maciyla seri yakalayacagimizi dusunuyorum.
Devre arasinda kesinlikle ya tabata yada ozer hurmaci alinmali. tabiiki bide fatih tekke artik gelmesi lazim.

Mr.No
Gecen sene takimlar cok vasatti. Simdi ise öyle degil. Elma ile armutu ayni sepete koymayin.

Emre B.
Çok kötü oynadık.Bundan önceki 2 maçta da kazanamdık ama bulduğumuz posizyonlar vardı.Bu maç tek posizyon bulduk o da gol oldu.

asimetrik
29.10.2008, 21:42
senin yanlisin var arkadasim.iyi bak öyle yorum yap.sivas maci dahil edersek diyorum ,sonucta o mac neticesi daha belli olmamisti ve kazandigimiz bir macti.

Kaç puan olursa olsun Allah geçen seneki kabusu bir daha yaşatmasın. Ömer Rıza forvet Ayman oyun kurucu defans göbeğini yazmıyorum bile sol açık mustafa keçeli ferhat kurtarıcı offffffff
hoca Ziya Doğan
offfff
başkan Nuri Albayrak
offffffff

biltrabzon
29.10.2008, 21:43
3-2 yendiğimiz maçlardan sonra bu arabanın lastiği kabak diye bas bas bağırmıştım da birileri beni burada afaroz etmişti.hatta 15 gün ban bile yedim.söyledim ve yine söylüyorum yapılan harcamaya göre kurulan takım skandaldır.görülmüştürki beğenmeyip gönderdiğimiz erman özgür,3 milyon dolarlık colmandan çok daha üstündür...gönderdiğimiz gökdenizin parasıyla alınan oyuncular tek başına gökdenizin takıma yaptığı katkıyı yapamamaktadır.kaleci alınacaksa 40 yaşına gelmiş,eleğini asmış kalecimi alınmalıydı ??? tabata adlı futbolcuyu faruk kanca defalarca yönetimlere sunduğu halde niçin alınmamıştır ??? iyi bir sağbek,iyibir sol açık,hatta solbeke yedek adam kabak gibi lazımken hiç adım atılmamıştır....ve unbuttuğum bisürü şey.yenilmek önemli değil ama antep takımı karşısında peşpeşe 3 pas yapamayan,adeta karşı takımın pas trafiği karşısında başı dönen bir takım şanlı trabzonspor olmamalıydı.bu takımı bu hale düşürenler utansın.evet desteğe devam,trabzonspor takımımız ...ama yanlışları da söyliycez tabi ki...ama kral çıplak..

adamlar benide linc edeceklerdi nerdeyse bugün.gercekleri görelim diyoruz millet hakaret edercesine cevap yaziyor.sanki bizden daha cok trabzonsporlular.biz iyi futbol bekliyoruz.unutmayalim ki kötü oynayarak 2-3 mac kazanirsin ,ama iyi futbol oynayarak en fazla 2-3 mac kaybedersin.bizim anlatmak istedigimiz bu,tabi anlamak isterlerse.

KÖKSAL AYDIN
29.10.2008, 21:44

8. hafta ne haftaymış arkadaş.Gitmiş Kasımpaşayla berabere kalmışsın ondan sonra iki hafta peşpeşe yenilmişsin.

Eren Karaahmetoğlu
Beyler isim isim baktıımızda hücum hattımıza

İsaac--Gençlerbirliğindeki ve nijeryadaki performansı ortada
Gökhan--Kayseride yaptıklarına laf söyleyen yoktur galiba
Umut--Ankaragücünde çok iyiydi 15 gol civarı gol atıyodu her sezon
Yattara--Dicek bişey yok
Selçuk--Manisanın en iyi adamıydı.
Colman--O da çok iyi denilerek alındı

ama tüm bunlar birlikte nasıl oluyosa neredeyse pozisyona dahi giremiyoruz..kesinlikle uyum sorunu var hücumda,defansda ise song ilk golde çok basit bi hata yaptı,ikinci golde sylva hatalıydı bence gereksiz açıldı song da topu ona bıraktı,3. golleri ise artık ersun orta sahadan adamı çıkarıp umutu soktuktan sora o golü açıkçası bekliyodum,hiç göze hoş gelen bi futbol oynamıyoruz bu beni çok üzüyo gerçekten,en çok üzüldüüm ise 3 ezik seyircilerinin bize balon gözüyle bakmaları ve gittikçe haklı oldukları gibi görünen bi tablonun ortaya çıkması..Umarım toparlanırız neden böle kötü oynuyoruz bi türlü anlayamıyorum:( Bu arada Antep'e de deinmeden edemicem,o takımın üzerinde bizim formamız olsa kesin şampiyon olurlar şuan oynadıkları futbolla, defanslarındaki deumi bence songdan bile iyi oynuyo orta sahaları zaten direk ezdi bizim orta sahayı hücumları ise affetmeyen adamlar var tek sorunları şehrin ve kendilerinin hiç bi zaman şampiyon olucaklarına inanmamaları,hatırlarsak antep şampiyonluu kıl payı kaçırırken fenere,şehirde fener bayraklarıyla geziyodu antepliler...neyse trabzona dönersek nasıl rahat pozisyon bulmaya başlıcaz hiç bilmiyorum,benim tek bildiim bu takımın kesinlikle bir sol açıa ve alex-lincoln-delgado gibi bi 10 numaraya ihtiyacı olduudur.Selçuk,Colman ikilisi ön liberoda daha iyi oynayabilirler.Isaac kanatta hiç etkili diil bence kesinlikle forvet oynamalı Gökhanla birlikte.Eğer sol açıkda da yattara gibi etkili bi adam olursa rakip savunma çok zorlanıcaktır bu sefer hem yattara hem soldan bindirmeler ortalar olucaktır.Tabi kanatları düzgün bi şekilde yönlendirmek,orta sahada rahat top çevirebilmek ve gerektiinde çok iyi arapasları atabilmesi için bi 10 numara şart bence..Önümüzdeki 9 haftada ise bütün oyuncularımız çok iyi performans sergilemezse iyi top oynayan takımlara karşı oldukça zorlanıcaımız açık..Kayseri,Sivas,Eskişehir gibi takımlar bizden çok rahat puan alabilicek gibi gözüküyo bu şekilde malesef.. Tabi dier anadolu takımlarının da bizden alıcaı puanlar olucaktır..Nasıl düzeliyosa düzelmeli bişeyler yapılmalı bi an önce,kolay pozisyona giren bi 11 oluşturulmalı nasıl oluyosa olsun artık,Ersun Yanal kendi kurdu bu kadroyu düşünmüştür umarım nasıl hücum zenginlii yaratılabiliceini...

okg_53
okg53 tarafından yazılan=

Trabzonspor'un kellesi uçurulmaya çalışılıyor.
Ligde 6 günde 3 maç verdikleri yetmiyormuş gibi.
Ertesi hafta ise Hacettepe maçından 3 gün sonra BJK maçı var.
Rakibimiz bjk nin maçını Cuma yapmışlar,Yorulmasınlar diye herhalde.Bizim Hacettepe maçı ise C.tesi.
Bunun için bir başlık açılmalı.
Ben ciddi ciddi şüphelenmeye başladım

Kimse bişey demiyecekmi?

annttiigs
Birşey olacaksa bu yıl olmalı, öyle 2-3 yılın takımı lafları yalan.Çünkü geçen yıllar yıldız oyuncularımızı elimizden aldı götürdü.Demekki yatırım seneye olmuyor ne olacaksa bu yıl olsun...

açıkcası bir il yöneticisinden daha anlamlı daha soğuk kanlı mesajlar beklerdim.
Yeni kurulan bir takımdan daha ilk yılında bir şey beklemen için o takımın istanbul denençöplükte olamsı gerekir ki birileri itsin. Ben takıma bu gün ilk defa bu kadar kızdım. ama asla pes etmeyeceğim. Benim bir tane takımım var yedirmem size takımımı.

mustafaction
Her sezona yeni umutlarla başlarız,bu sezon yapılan yirmi dört transferle ayrı bir heyecan hissettik.Takım ilk beş haftada (yeni)olmasına rağmen üstün performans sergiliyor henüz ligin başı olmasına rağmen şampiyonluğa olan inanç artıyordu.Trabzon taraftarının yirmi dört yıllık hasreti öyle bir hal almaya başladı ki ümit edip hayal kırıklığına uğramayı kanıksar olduk.Ligin ilk 6 haftasında iyi bir grafik çizen takımı göklere çıkaran taraftar bugün takımıyla alay edebiliyor ben bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak ‘Bu takımdan Cacık olmaz’yorumlarını kabullenemiyorum.Forumda yer alan birçok kardeşim takımın yeni olduğunu şampiyonluğun 2-3 yıllık süreç içinde gelebileceğini belirtti ama bugün bakıyorumda aynı kişiler takıma veryansın ediyor.Burda yattara ve issac aynı anda oynasın Hüseyinin yerine Ceyhun oynasın yorumları yapıldı.Hemde azımsanmayacak kişi tarafından.Ama gördük ki bunlar bizim gördüklerimiz birde göremediğimiz durumlar var.Hani ideal kadromuz böyleydi hani Hüseyin’in bu takımda yeri yoktu Trabzon Karadenizspora gönderilmesi gerekirdi,görüldüki Hüseyinsiz orta alan Karadeniz otobanı gibi,diğer taraftan yattara ve isaac aynı anda oynadığında Ts doğru düzgün pozisyona giremiyor.Demekki Ersun Yanal bu işi bizden iyi biliyor.Bazı arkadaşlar diyorki daha fazla hasar vermeden Ersun Yanal gönderilmeli,peki bunun olumlu sonuçlar doğuracağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliyormuyuz.HAYIR.fenerbahçe tarihinin en rezil sezonunda aragonese tahammül edebiliyorsa bizde Ersun hocayı hemen asmayalım.Bu hafta belli olduki takım yoğun maç trafiğine alışkın değil.Bu da takımın zamanla kazanacağı bir özellik.Bizim başımıza ne geldiyse bu sabırsızlığımızdan geldi.Evet her Trabzonspor taraftarının yüreği yanıyor haklı olduğumuz taraflar oldukça fazla ancak bu takıma güvenelim TRABZONSPOR HEPİMİZİN VE TRABZONSPOR BİR TANE VAR BAŞKA YOK.sevgiler değerli Trabzonspor taraftarları…

Sefa Murat Dokuz
29.10.2008, 21:45
Artık belli başlı kesin kararların alınması zamanı geldi.
*Colman Deplasmanlarda asla ilk 11 de oynamamalı.
*Gökhan Ünal dinlendirilmeli yada çok sert uyarılmalı.
*Hüseyin,Sylva,Egemen,Cale,Umut,Isaac bir problem yoksa ilk 11 de çıkmalı.
*Song 1-2 maç dinlendirilmeli.
*Selçuk uyarılmalı.

Maçı değerlendirirsek,
Sylva;2.golde ve 2 yan topta bocaladı ama genel olarak fena değildi.
Song;En kötü maçını oynadı son 4 maçta ciddi bir performans düşüşü var.
Giray;İlk ciddi maçı olmasına rağmen çok sırıtmadı ama tedirgindi.
Cale;Sol tarafın yanlız savaşçısı elinden geleni yapıyor paslarda daha dikkatli olmalı.
Serkan;Son maçlardaki performansını mumla arattı.
Selçuk;Vasattı.Oyunu hiç yönlendirmedi ve atakları köreltti.Yeteneklerini hiç kullanmıyor.
Ceyhun;Ne iyi ne kötü ama henüz ilk 11 de oynayacak seviyede değil.
Colman;Çok kötüydü.Sadece 44.dk da taç çizgisinde göründü.Yok gibiydi.
Yattara;Kaptan dümende uyuya kaldı..Uyan artık rotadan hepten şaştık...
Isaac;İstediği topları bir türlü alamadı çok koştu.Son 2 maçtaki yedek kalmayı hiç haketmedi.
Gökhan;Kötüydü.Asist dışında bir tek ne adam geçti ne top sürdü ne şut attı...Hayalet gibiydi.
Ferhat:Yok yok bunlar verilen şansları değerlendiremiyor ne yapsan boş.
Umut:????