PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kör talih ne zaman bize gülecek?

arifemre
21.10.2008, 11:02
- konya maçı songun kaptırdığı top, veysel topa vuramıyor, top yerden sekiyor bilin bakalım nereye gidiyor? "90a"
- antalya maçı, siyahi bir oyuncu uzaktan şut çekiyor, top diğer siyahi oyuncunun kafasına nişanlanıyor ve top bilin bakalım nereye gidiyor? "90a"
- ankaragücü maçı orta geliyor topa tayfun refleksle vuruyor ve top bilin bakalım nereye gidiyor? "90a"
- gs maçı arda orta yapıyor beceremiyor ama top bilin bakalım nereye gidiyor? "90a"
- gs maçı kornerden gelen topa arda şut vuruyor, topun istikameti "taç" ken birden servetin eline çarpıyor ve top bilin bakalım nereye gidiyor? "ağlara"
8 gol yedik, bu beşinin savunma hatası, kaleci hatası olduğunu kimse anlatmasın bana talihsizliktir bu. lakin bu talih ne zaman yanımızda olacak çok merak ediyorum...

Tolpaş61
21.10.2008, 11:05
offf offfff.offfffki nee offfff!!!!!

İslam Sezer
21.10.2008, 11:07
maç başı lincoln dua etti,biz de ettik ama sanırım bu işin maneviyatla pek alakası yok.olsaydı bu kadar şanssızlık olurmuydu?kötü bir talihi Trabzonsporun.eskiden de vardı ve malesef hala var.içerdeki ve dışardaki rum takımlarına karşı şanssız yenilgiler alsakta eninde sonunda kazanacağız.şu gayseyi iki sene üst üste deplasmanda yendik 3 sene önce hatta bir de kupada penaltılarla elendik yine şanssız bir maç sonunda...

Mustafa Yılmaz
21.10.2008, 11:09
Ne yapmak lazım biliyormusun ,7 direkli iskele hamamına götürüp 7 kere gusül abdesti aldıracaksın topçulara belki o zaman bu şanssızlık gider başımızdan .
Ama biliyorsun gusul abdesti almak için müslüman olmak lazım bu da bizim bazı futbolcularımız için bazı cerrahi müdahale sebebi bilmiyorum bu sorunu nasıl halledersin.

Halmanli
21.10.2008, 11:13
tolga iyi bir kaleci olup olması gereken pozisyonda olsa en az 5 gol yemezdik

İslam Sezer
21.10.2008, 11:16
fenerliler bir ara sağa sola tavuk ölüsü fare ölüsü falan gömüyorlardı:D
sonra papaz büyüsü ile işi kökten hallettiler ki sanırım o da expired oldu.
bakalım bu sefer hangi büyü peşinde koşacaklar.milne zamanı ihsan kalkavan her maça medyum memişi götürürdü.özellikle 90+ larda çok maç kazandılar ki medyum memiş bu işin sırrı metin ali feyyaz da değil ben de der gibi kıs kıs gülmüştü.
tüm bunlar bir yana bizimkilerde daha fazla cesaret olmalı.olmadı tüm takıma ünal gibi bıyık bıraktırmak lazım ki rakibe korku salsın.hoş kaleci tolga değil osmanlı bıyığı derviş sakalı da bıraksa bizim için bebek chuck olmaya
devam edecek anlaşılan.:p

sedatmert61
21.10.2008, 11:18
ya arkadaşlar bişey dikkatimi çekti konya maçı ilk yediğimiz gol karambol oluyor bizim arka direkde hiç adam yok en anlıyamadım..gs maçı aynı rakim 8 kişi bizim adamlar piyasada yok..

A.Hilal Çakıroğlu
21.10.2008, 11:23
Mevcut başlıklarda konuşabileceğimiz bir konu olduğu için kilitlenmiştir.