PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Desteğe Devam... ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ali Özcan
19.10.2008, 21:22
Kötü oldu kabul...Ama 3-0 yenildiğimiz galatasaraydan hala 2 puan, fenerden 7puan öndeyiz...beşiktaştan sadece 1 puan gerideyiz ve 2 derbi atlattık...Artı bu maçın getirisi olarak Tolga dan kurtulduk...Desteğe devam arkadaşlar...

Şampiyonluk süreci başladı, devam ediyor...

İNANÇ SEBEPSELLİĞİN ÖTESİNDEDİR...İNANÇ SORGULANAMAZ...

HERKES AYAĞA KALKSIN...

ŞAMPİYON OLACAĞIZ...

Ahmet Karaman
19.10.2008, 21:24
kesinlikle katılıyorum. kötü oynamadığımız bir maçı 3:0 kaybettik. kaleci farkı maçın sonucunu tayin etti. bu takımda iş var ışık var. desteğe devam.

Murat'
19.10.2008, 21:24
Biz bu takımdan ne zaman desteğimizi esirgedik ki....Alınan altı üstü bir mağlubiyet...Ama rakibimiz karşısında aldığımız mağlubiyet daha da üzüntü verici...

Keleşoğlu
19.10.2008, 21:26
bu cincon kadar ballı takım görmedim! antep maçını alırsak yola devam ederiz

alper*
19.10.2008, 21:27
tolga varsa destek mestek yok !
o kadar !

Uğur Aydın
19.10.2008, 21:27
Başlığı açandan Allah razı olsun,sanki dünyanın sonu geldi,ayrıca sürekli unutulan birşey var,adamlar mnaç 1-0 iken elle gol attı,resmen topun yönü değişti,samiyende 2-0 geri düşmek öyle hafif birşey değil,sonra gökhanın kaçırdığı pozisyon var,tolga ve tayfun hariç o kadarda abartıldığı gibi kötü bir durum yok,bursda geçen hafta gayseyi 5 lik yapardı adamlar ne kadar pozisyon verdi,sanki sadece bizmi pozisyon veriyoruz herkes veriyor,lütfen daha sakin

boztepeliyasin
19.10.2008, 21:28
24 senedir şampiyon olmamış bir takıma hala daha hestek veriyoruz. yine desteğimizi verecez ömür boyu. ama birde bizi şu istanbullulara rezil etmese, küçük düşürmese daha destekçi olacağız.

TolgaTopçu61
sonuna kadar destekliyor ve güveniyoruz...

Uğur Aydın
tolga varsa destek mestek yok !
o kadar !

ne alaka şimdi tolga için Trabzonsporumu bırakcan

bkandil
Taraftar olarak desteğe devam...
Fakat takım içindeki kösteklerin temizlenmesi gerekli...

Burhan61
19.10.2008, 21:29
Bu yıl şampiyon olamayız ama desteğe devam. Şampiyonluk seneye uşaklar.

fındıkoğlu
19.10.2008, 21:29
Desteğe devam ha:eek:
Ne zaman esirgedikki:cool:
Artık icraat zamanı. Destek diyipte beni kimse güldürmesin destek arıyan istanbul atatürk havalimanı karşılamasına bi baksın.:mad:

Dursun Kaplan
19.10.2008, 21:30
İyi günde kötü günde desteğimiz bu takıma hiç bitmedi,bitmezde..

Ama bu kaleci ile olmaz arkadaş olmaz..

Cem Balcı
19.10.2008, 21:31
bi cincon malubiyeti desteğimizi keseceğiz anlamına gelmez...

sonuna kadar bordo mavi...

Özge
19.10.2008, 21:31
1 maç kaybetmekle bu umut tükenmez.Sonuna kadar arkanızdayız.

Hüseyin Kurt
19.10.2008, 21:32
elbette ki devam.sadece bi-iki gün canım sıkkın olacak okadar.
yoksa herzaman destek.tek maçlık taraftar değiliz biz.

Remzi
19.10.2008, 21:32
Yenildik evet hemde rakibimize.. Olsun Deplasmanda Gole kadar iyi de oynadık ancak yapılan hatalar sonucu farklı mağlup olduk..Bundan ders çıkararak önümüze bakmalıyız Ve artık takımdan Bazı kimselerin kesik yemesi şart!. Bu maçı unutarak yolumuza devam etmeliyiz,Sıfırdan başlamış gibi..

ŞAMPİYON OLACAĞIZ O KADAR!!!!

Ali Özcan
19.10.2008, 21:34
Onur Recep Kıvrak yedeğe, Sylva kaleye...Song dinlensin...Giray oynasın...Isaac solda Yattara Sağda...Umut tek forvet...Bu arada korkarım Gökhan gerçekten gayseli...ben tanıyamadım onu bugün...

SeSSiS
çok güzel bir başlık, bizler inandık, sizlerde inanın...

Şampiyon Olmaya Geldik....

alper*
ne alaka şimdi tolga için Trabzonsporumu bırakcan
evet bırakırım.
izlemem futbolu bırakana kadar.
umrumda bile değil.
bu kadar stresi ne diye soktum vücuduma söyler misin abi ?
şu akşamda ne yaptım ben de bu stresi hakettim,bu üzüntüyü ?

murat
ya arkadaslar biz ne gunlerde destek verdik :) sadece maglubiyetin verdigi kizginlik var okadar. Haftaya antepi yenecegiz ve sonrada istanbulda taraftar sov yapip buyuksehiri yenecegiz ardindan hacettepe ve bakmissin herkes yine SAMPIYON TRABZONSPOR diye konusacak.

Yavuz Hasan
19.10.2008, 21:36
bu kalp attıkca bu destek bitmez

Ali Özcan
19.10.2008, 21:36
evet bırakırım.
umrumda bile değil.

Alper haklısın arkadaşım...Ama bir de pozitif tarafına bakalım...Tolga kabusu yok bundan sonra...Kara Panter Kaleye...

Uğur Aydın
19.10.2008, 21:37
evet bırakırım.
umrumda bile değil.

Tamam güzel kardeşim,anlıyorum, hepimiz gibi sende sinirlisin,inşallah geçecek üzüntülerimiz,sinirin az yatışsın,daha sağlıklı düşünürsün

Emre Bekar
19.10.2008, 21:38
2 derbi atlatmışız ve fenerbahçenin galatasarayın önündeyiz..inancımız tam,desteğimizde sonsuz

cengizalioğlu
19.10.2008, 21:39
napalım hep herşeye rağmen destek

Fatih Kuloğlu
19.10.2008, 21:40
Tabiki desteğe devam

Emre Bekar
herzaman destek,tam destek.biz senin şampiyon olabilme ihtimalini sevdik Trabzonumm

bordo(61)mavi
Önümüze bakacağız. Deplasmanda bir maç kaybettik... Bu maçta golü atan malı götürecekti. Tolga ikram etti, Cincon attı. Haftaya Antepi yener havamızı buluruz... desteğe devam...

mehmetaltay
19.10.2008, 21:41
Ulan rezil olduk be desteğe devam tamam da ayıptır ya ... Şu tolganın bu takımda işi nedir bu adamın bu takımda yeri yok bize 1 kere maç kazandırmamış bi adam . ayrıca maça neden colmanla çıkılmıyor.bence ersun yanal ın hataları bize bu maçı kaybettirdi yazıktır bu kadar takımına sahip çıkan taraftara yazık hep aynı acı aynı sıkıntılar bizim bu galatasaraydan en azından 1 puan çıkartmamız lazımdı bence.adamların forveti yok orta sahalarıylan götürdüler maçı.umut bulutla tolaganın bu takımda yeri yok maça tony giray song cale serkan hüseyin colman promise yattara gökhan umut11 ile çıkılması gerekiyordu.

Selman
19.10.2008, 21:42
Şampiyonluk filan beklediğim yok zaten mevcut kadroyla çok zor.Köstek olacak halimiz de yok her zaman yanlarındayız.Yanlış gördüğümüzü de söyleyecez, kırılmaca gücenmece yok.

Ekleme: gs yi yenersek ilk yarıyı lider bitiririz diye düşünüyordum, olmadı, sağlık olsun.

Ahmet Karaman
19.10.2008, 21:44
olumlu bişeyler aramak lazım bu tip mağlubiyetlerden sonra. benim gözlemlediğim tolga dan kurtulmuş olduk. trabzonsporda oynayabilmenin ön şartı trabzonlu olmak değildir.18 e dahi giremez heralde bu saaten sonra.

Mustafa K. Demirbaş
19.10.2008, 21:45
tabi ki desteğe devam edeceğiz başka Trabzonspor yok

Fatih Kuloğlu
19.10.2008, 21:47
Ulan rezil olduk be desteğe devam tamam da ayıptır ya ... Şu tolganın bu takımda işi nedir bu adamın bu takımda yeri yok bize 1 kere maç kazandırmamış bi adam . ayrıca maça neden colmanla çıkılmıyor.bence ersun yanal ın hataları bize bu maçı kaybettirdi yazıktır bu kadar takımına sahip çıkan taraftara yazık hep aynı acı aynı sıkıntılar bizim bu galatasaraydan en azından 1 puan çıkartmamız lazımdı bence.adamların forveti yok orta sahalarıylan götürdüler maçı.umut bulutla tolaganın bu takımda yeri yok maça tony giray song cale serkan hüseyin colman promise yattara gökhan umut11 ile çıkılması gerekiyordu.

Egemen Nerde?

eMR3
19.10.2008, 21:50
Takım kötü olduğu zaman kaleci maçı çevirecek olayını biz hiç yaşamıyacağız...Arkadaşlar malasef ben daha fazla Tolga ya katlanamayacağım Tolga da bir tane olumlu hareket göremiyorum...

yaranozlu
19.10.2008, 21:53
kaybettiğimiz bir şey yok. Hiç yenilmeden ligi bitirmicektik tabi ki. Önemlii olan ders almak. ama Ersun hoca almaıcak galiba. Tek forvetle oynamamız gerek. Yattarasız olmaz! Tolgayla olmaz.

Sylva
Serkan Song Giray Egemen
Ceyhun Selçuk
Isaac Colman Yattara
G.Ünal

Kadro bu olmalı, Umut, Hüseyin, Cale ve Barışla zaman zaman değişmeli. Bu kadar net yani yapılacak.

Fatih Kuloğlu
19.10.2008, 21:54
Allah Allah kimse kafasındaki kadroda Egemen'i yazmıyo nedenine acaba?

TS-FAN
19.10.2008, 21:54
şampiyon olur muyuz bilemem ama desteğim hep sürecek.

Murat'
19.10.2008, 21:55
Ben de katılıyorum....tek forvetle oynamalıyız...bu umut veya gökhan olabilir farketmez ama bugünki performansları göz önüne alınca umut ön plana çıkıyor...giraya da şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum...

Kasım Hilal
19.10.2008, 21:55
Bir maç yenildik diye feverana gerek yok zaten..
Zerre kadar umurumda değil.
Daha çok puan alırız.

tonyali_yildiz
19.10.2008, 21:59
Bence bu takım iş yapar, bir maç kaybettik ve 2 derbimizi oynamamıza rağmen 2. sıradayız. Bu az birşey değil.
HEP DESTEK TAM DESTEK ...

Barış Mayda
19.10.2008, 22:01
sen şampiyon olmasanda kupaları almasanda cimbomboma ..... seviyoruz işte varmı diyecegin

Semih
19.10.2008, 22:01
Tam da böyle bir başlık açmak için siteye girmiştim...Açana teşekkür ederim.

Mahmut Baran
19.10.2008, 22:03
Şampiyonluk filan beklediğim yok zaten mevcut kadroyla çok zor.Köstek olacak halimiz de yok her zaman yanlarındayız.Yanlış gördüğümüzü de söyleyecez, kırılmaca gücenmece yok.

Ekleme: gs yi yenersek ilk yarıyı lider bitiririz diye düşünüyordum, olmadı, sağlık olsun.
iyi düşünmüşsün bende diyorumki ALLAHcc ın izniyle ilk yarıyıda lider bitiririz sezonuda bu temenni değil 96 bile daha umutluyum

Onur Civelek61
19.10.2008, 22:04
Çıkar Tolga yı şampiyon ol:)

doctorsurgeon
19.10.2008, 22:04
Trabzonsporu şampiyonlukta yok sayan TRT muhabirini kınayalım arkadaşlar. stadyum@trt.net.tr (stadyum@trt.net.tr)

batugol
19.10.2008, 22:05
bu takimin daha cok zamana ihtiyaci var
acikcasi bu sene sampiyonlar ligine gidersek basarili sayiliriz
ama baskanin dedigi gibi sampiyon olursak da niye olduk demem
sampiyon olmak istiyorsan sampiyonluk rakiplerini yeneceksin veya yenilmeyeceksin
takimda aksayan yonler var insallah ersun hoca en kisa zamanda bunlari halleder

TheCrow
Arkadaşlar,gsnin bir golü ortadan,diğeri adamın eline çarpıp girdi.Bizim kaçırdığımız gollerin haddi hesabı yok,üstelik maçı haysiyetsiz bir adam yönetti.

Ama bu maçtan ders çıkarmak lazım,takımımız koşmuyor,ortadaki her topu rakip koşup aldı,10 kişi kaldıktan sonra bile bu değişmedi.Gökhan ve Colman ya adam gibi oynayacaklar,ya da yedeğe çekilecekler.Tolga ise artık Trabzonspor defterini kapamıştır...

Desteğe tabi ki devam,gs hem 2 puan gerimizde,hem de ikinci yarı Avni Aker'e gelecek,hem de daha istanbul takımları kendi aralarında oynamadı.

İgzas-61
her zaman desteğe devam

doctorsurgeon
19.10.2008, 22:07
Bu GS şampiyon olacaksa biz haydi haydi şampiyon oluruz. Neden umutsuz olalım.

fındıkoğlu
19.10.2008, 22:10
Bu GS şampiyon olacaksa biz haydi haydi şampiyon oluruz. Neden umutsuz olalım.
Nedenmi???????
Bu futbollamı güldürmeyin adamı...
10 kişi kalmış takıma karşı düştüğümüz aciz durumu kim neyle izah edebilir acaba....:cool:

TSKara61
19.10.2008, 22:12
Sonuna dek destek, ama takimda revizyon'a gitmek lazim bence. Artik Gokhan ya da Umut'tan birisinin kesik yemesi lazim orta sahamiz daha dinamik olmasi lazim. Bence bu mac Colman'in ilk 11'de olmasinin gerektigini hepimiz gorduk. Serkan'da orta saha da gayet iyidi. Sagbek'imiz yok. Artik kanatlari kullanmamiz lazim ve Baris'a sans verilmeli. Gorelim ilk 11'da oynayacak kapasitedemi gelecegi varmi. Tolga da kalemize yakismiyor. Bu gercekleri degerlendirerek orta sahada Serkan, Colman, ve Selcuk'un oynamasi gerektigini dusunuyorum. Aklima soyle bir dizilis geliyor.

````````Cale`````````````````````Baris``````
````Egemen``````````````Colman````````````
Sylva`````````````Serkan```````````````Isaac
````Huseyin``````````````Selcuk`````````````
````````Song````````````````````Yattara````

Gerekirse Isaac kanada cekilebilir ve Gokhan'da forvete gecebilir.

doctorsurgeon
19.10.2008, 22:15
Takım olarak iyi değiliz ama bu ligin yine de üzerindeyiz.

martinpetrov
Onur Recep Kıvrak yedeğe, Sylva kaleye...Song dinlensin...Giray oynasın...Isaac solda Yattara Sağda...Umut tek forvet...Bu arada korkarım Gökhan gerçekten gayseli...ben tanıyamadım onu bugün...
tamda düşündüğm şeyi söylemişsin.aynen öyle olması gerekiyor bencede.

Ali Özcan
Sonuna dek destek, ama takimda revizyon'a gitmek lazim bence. Artik Gokhan ya da Umut'tan birisinin kesik yemesi lazim orta sahamiz daha dinamik olmasi lazim. Bence bu mac Colman'in ilk 11'de olmasinin gerektigini hepimiz gorduk. Serkan'da orta saha da gayet iyidi. Sagbek'imiz yok. Artik kanatlari kullanmamiz lazim ve Baris'a sans verilmeli. Gorelim ilk 11'da oynayacak kapasitedemi gelecegi varmi. Tolga da kalemize yakismiyor. Bu gercekleri degerlendirerek orta sahada Serkan, Colman, ve Selcuk'un oynamasi gerektigini dusunuyorum. Aklima soyle bir dizilis geliyor.

````````Cale`````````````````````Baris``````
````Egemen``````````````Colman````````````
Sylva`````````````Serkan```````````````Isaac
````Huseyin``````````````Selcuk`````````````
````````Song````````````````````Yattara````

Gerekirse Isaac kanada cekilebilir ve Gokhan'da forvete gecebilir.

İyi de Giray varken neden göbeğe Hüseyin i koydun ki...yoksa kadron çok güzel bence...

Engin Koltuk
19.10.2008, 22:16
maçtan önce önemli olan iyi futbol demiştim. maalesef iyi futbol da oynayamadık. bence çok şansızdık. önce tolga , sonra duran top kornerde Cale nin kafasının üstünden geçen top, ardından bozulan moraller. Peki ilk başta Serkan, sonra Gökhan ve Umut girdikleri pozisyonları atsalardı ne olurdu.

se ler sa larla olmuyor maalesef. Liderliği devam ettirmek ve sonuna kadar gidebilmek çok zordu. Umarım böylesi bizim için daha hayırlı olmuştur.

hasancolak
19.10.2008, 22:16
tolga kesık yemesı lazım bence isaac oynamalı gokhan yedekte kalmalıdır

lazakıncı61
19.10.2008, 22:24
http://img443.imageshack.us/img443/1126/gultekinkadiju8cq8nk5.jpg
Gurur sana yakıştığı gibi yakışmaz kimseye
Söylenmedi, söylenemez senin gibi bir efsane
Bu milletin sinesinde ki yerin başka Trabzon
Hasretimizsin, şanımız şerefimizsin
Sen sadece bir şehrin değil
Koskoca anadolunun en içten gelen sesisin
Tarafız, Tarafındayız
Ve sen nerdeysen biz ordayız....

Canın sağolsun TRABZONSPORUM.
Maç sizin oldu şampiyonluk bizim olacak.

İşte O Kadar.... ;)

Egemen Yılmaz
19.10.2008, 22:24
Galatasaray karşısında Ali Sami Yen' de yenilmişiz, pek dert değil.

ama takım sanki bir düşüş ve rehavet içinde. bana asıl endişe veren budur. yoksa puan kaybı cidden hiç önemli değil.

bordoylamavi
19.10.2008, 22:35
arkadaşlar kendimizi kandırmayalım. bugüne kadar kimleri nasıl yendik. lig sonuncularını zorla yendik. yine derbi yine puan kaybı. bu şekilde biraz zor şampiyon oluruz. savunmamız resmen dağıldı kaleciyi zaten söylemiyorum bile. oyuncularda hiç heyecan hırs yok nereye şampiyon oluyoruz ya. tek olumlu şey serkanın artan formu

mustafakaya
19.10.2008, 22:47
moralleri bozmaması gereken maç . 5-0 ta bitse söyleyeceğim değişmezdi. ersun hoca takım içinde bazı rotasyonlara artık başvurmalı. tolga zengin tony sylva değişimi artık herkesce söylendiği gibi olması gerekiyor. remzi giray kaçar da boşuna alınmamış olsa gerek. rigoberta song 'la dönüşümlü oynayabilir. song her maçta aynı konsantrasyonu gösteremiyor. tayfun cora' ya da hoca bir alternatif bulmalı. neyse enseyi karartmaya gerek yok. ayakların erken yere basması açısından da önemli bu mağlubiyet.

Selami Gürpınar
19.10.2008, 22:49
Çok yerinde bir başlık ..

Olur böle maçlar yolumuza bakalım ..

selimatal
19.10.2008, 22:54
Bazı arkadaşlar şampiyonluk deyince "namağlup şampiyonluğu" anlıyor galiba. TS bu ligde güle oynaya şampiyon olacak İnşallah. Fener maçına çıkarkenki puan cetvelini ben şimdiden görür gibiyim.

Atalay
19.10.2008, 22:57
Bir maglubiyet bu yeni kadro için yıkım olmamalı....

Sabredecegiz arkadaşlar....

Sadece sabır....

M.S.SOFU
19.10.2008, 22:59
biz bu takımı yenmesi için tutmadık.biz bu takımı sahada ve saahdışında verdiği onurlu mücadele için tuttuk.ama futbolcularda artık titresin ve kendine gelsin.bu maçı defalarca izletip onlara acı çektirmek isterdim ta ki bizim üzüldüğümüz kadar çünkü bugün kazanmak için hiçbirşey yapmadınız.

leavemealone
19.10.2008, 22:59
Haklisin kardesim ... Allahin izniyle sampiyon olacagiz bu sene ...

alpozan61
19.10.2008, 23:00
pollyannacılığa devam...

Remzi
19.10.2008, 23:01
pollyannacılığa devam...

O zaman Bu başlıktan alalım seni!

thelegend
19.10.2008, 23:02
vala abıcım ben trabzonsporlu oldugum ıcın demıyorum valla bak bız bu macta ezıklerden daha ıyı oynadık ama onlar kendılerını yırtmalarına ragmen ve bızım de esas gucumuzun 3 te 1 ıne ragmen bu kadar ezıldıler bız kalecımızden dolayı bu macı kaybettık orda o orta dıcem artık o golu yemeseydık su an cok farklı olurdu ama bu takımda ısık var beyler sonuna kadar destek hep destek ŞAMPİYONLUK için ....

Çetin
Tolga-Tayfun-Colman-Barış

Bunlar bu takımın oyuncuları değil.

OLCAY ÇAKIR
Başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum.

Başlığa umut dolu yazılar yazan arkadaşları da kutluyorum.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ.

O kadar.

NuDGeRR
19.10.2008, 23:04
namağlup şampiyon olamayacağız tek üzüntüm bu...

mac 00 iken umut bos kaleye atsaydı farka giden taraf biz olacaktık. yinede keske saha ya biraz daha temkinli bir 11 le cıksaydık iyi olurdu gibime geliyo.

Keleşoğlu
19.10.2008, 23:04
Allahın izniyle antep maçını aldıkmı olimpiyat için seferberlik ilan ederiz dolar o stad

POYRAZ
19.10.2008, 23:06
En zor gececek olan 3 macimizdan 2 sini geride biraktik. Hic ama hic umutsuzluga kapilmaya gerek yok. Herkez yenildigi gibi biz de yenilebiliriz. O yüzden umutsuz olmaya gerek yok. Gerek hakem hatalarindan gerek kendi hatalarimiz yüzünden yenildik. Dünyanin sonu degil. Bu derenin altindan daha cok sular akar.

Kasım BEKTAŞ
19.10.2008, 23:06
ilk engelde vazgeçip geri dönecek olan yola çıkmasın... biz şampiyon olacağız dedik... yenilmeyeceğiz demedik...sonuna kadar devam...7 olana kadar...

thelegend
19.10.2008, 23:07
haydi arkadaşlar destek vakti herkes unutsun bu maçı eminim hocamız ve futbolcular gereken derslerı almıstır destek verelım haydı arkadaslar

vurgun_kiz_61
19.10.2008, 23:07
Olsun ya pes etmek yok destege devam kim tutarki bizi?

Cafer Bulur
19.10.2008, 23:08
Beni üzen yenilmemizden ziyade fark yememiz oldu.
Antalya nin tek puanini aldigi gs ye karsi bu kadar fark yememeliydik.
Hersey bir tarafa elbette kosulsuz destege devam etmeliyiz ve edecegiz.

NuDGeRR
19.10.2008, 23:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/325-6Z3L5U6W.jpg

BU UŞAKLAR TARİH YAZACAK O KADAR....

deneme61
19.10.2008, 23:11
takım cok ısteklı basladı eger golden once bız gol bulabılse ıdık cook farklı olurdu..colman ılk 11 baslayabılırdı.forvetlerı bır kere daha gozden gecırmek lazım..bu takım sonuna kadar goturur bu ısı.kalecı zaten dınlenmesı gerekır..sonuna kadar bu takımın arkasındayız..

Erdal
19.10.2008, 23:12
Nedenmi???????
Bu futbollamı güldürmeyin adamı...
10 kişi kalmış takıma karşı düştüğümüz aciz durumu kim neyle izah edebilir acaba....:cool:

Valla kerim gs o futbolla fb o futbolla bjk o futbolla şampiyonluğa ne kadar layıksa bizde o kadar layıkız. Net soru soruyorum sabahtan beri cevaplayan yok. Onların kaç net pozisyonu var bizim kaç?? Bıraktım lincolnün kırmızısından öncekileri say bana. Hangi takım bir derbide kaleci hatası yüzünden yenen bir golde demoralize olmaz. Buna rağmen çevirecek pozisyonlar bulduk olmadı. Destek vermeyecekler bir süre futbolla ilgilenmesinler tren rayına girince sizi çağırırız...

Ahmet Karaman
19.10.2008, 23:12
şu resimde ahengibozan biri var . tabi ki tolga. kaleci değil o .

serkanholep
19.10.2008, 23:13
destek kesinlikle ama tolga yedek
gökhan da forma için oynamalı umutun yarısı kadar efor sarfetse müthiş olcak

Selçuk Demircioğlu
19.10.2008, 23:14
Ne kadar çabuk demoralize olan taraftar topluluğuna sahipiz...
Şampiyon olup olamamamızın bir garantisi yok kki zaten..
Ama tek mağlubiyetle bu taraftar bu hale gelecekse vay halimize..
Yenildiğimiz takım geçen senenin şampiyonu ve üstüne çok iyi oyuncular katmış bir kadro..
Bir de kendi sahaların da oynama avantajları var...
Antep ve belediye maçlarının kazanılması durumun da eski hava yakalanacaktır...

Murat'
19.10.2008, 23:15
9. Hafta Olimpiyatı yıkalım...........Belediye ile oynayacağız....Gaziantep maçını alcağımızdan şüphem yok...İstanbulu inletmeliyiz....Bu takımın bize ihtiyacı var...

Ali Özcan
19.10.2008, 23:16
helal olsun taraftara da takımımıza da...şu destekle inşallah şampiyonluk gelecek...ben sadece tolga tribüne gitsin ve gökhan ünal bir araştırılsın diyorum...gökhan ünal ın bugünkü hali çok ilginçti...pirelendim açıkçası...gayse li mi bu adam gerçekten...Ama her şey oturacak ve bu maçın bir de AVNİ AKER versiyonu olacak...

ŞAMPİYON TRABZONSPOR...

OLCAY ÇAKIR
19.10.2008, 23:17
Erdal iyiki varsın.
Valla kerim gs o futbolla fb o futbolla bjk o futbolla şampiyonluğa ne kadar layıksa bizde o kadar layıkız. Net soru soruyorum sabahtan beri cevaplayan yok. Onların kaç net pozisyonu var bizim kaç?? Bıraktım lincolnün kırmızısından öncekileri say bana. Hangi takım bir derbide kaleci hatası yüzünden yenen bir golde demoralize olmaz. Buna rağmen çevirecek pozisyonlar bulduk olmadı. Destek vermeyecekler bir süre futbolla ilgilenmesinler tren rayına girince sizi çağırırız...

Selçuk Demircioğlu
19.10.2008, 23:18
Valla maç sonu bir istatistik gördüm...Takımımızın 18 şutu gs nin 9 şutu vardı...Bence de destek vermeyecekler belli bir süre bizi sevdamızla başbaşa bıraksınlar...
Bu yenilgi SÖZDE taraftarlarımız için de bir sınavdı bence...

mk.esen35
19.10.2008, 23:19
trabzondaki arkadaşlara pazar saat 16 00 çok iş düşüyor.o stad dolmalı.türkiye bizim bir maçla yıkılmıyacağımızı görmeli

fındıkoğlu
19.10.2008, 23:19
Erdal abi net pozisyona puan vermiyolar önemli olan girdiğin pozisyonları gol yapıp yapamamanda...;)
Unutmadan 96 senesindeki kaçan şampiyonluktaki kaçan ve rüştünün çıkardığı topları ve pozisyonları saymaya gerek yoktur heralde.
Sonuç olarak onlar şampiyon bizim ise kaybolan yıllar....:confused:
yorum siz büyüklerimin.....:cool:

voldamirin
19.10.2008, 23:23
Kaybedilmiş birşey yok bunun avni akeride var. Biz anadolu takımlarını yenmemiz gerekiyor önce ve bunuda yapıyoruz inş. Evimizdeki derbileride alırsak şampiyonluk gelir. 1 maçtan dolayı umutsuz hava estirmeyelim. Hep destek Tam destek.;)

Muhammed KOÇ
bütün ülke şimdi büyük bir düşüşe geçeceğimizi düşünmeye başlamıştır. bu önümüzdeki maçı kesinlikle almalıyız..

Erdal
Ayrıca forumun genel havasını çok olumlu buldum. Yorulur üzülürüm diye maçtan sonra girmemeyi düşündüm karşılacaklarımdan endişe ettiğim için. Şaşırdığımı itiraf edeyim. Eğer şehirde de hava buysa en az hoca kadar en az yönetim kadar taraftarımızda mesafe almış demektir. Önümüzdeki hafta o stad dolar ve Antepi yenersek her şey düzelir. Devre arasına liderin 5 puan gersiinde girmeye razıyım ben.

Ayrıca bütün bunları bu sene şampiyonluk beklemeyen biri olarak yazıyorum. Şampiyonluk olurmu bilmem. Ama yarışta varolacak bir takımımız var bundan eminim.

lazakıncı61
Tolga-Tayfun-Colman-Barış

Bunlar bu takımın oyuncuları değil.

Colman ve barış mı bu takımın oyuncuları değil.. Barış genç ve tecrübesiz ilerde göreceksin hangi takımın oyuncusu olduğunu, colman ı nasıl bu listeye koydun onu anlamış bile değilim. Colman bu takımın oyuncusu değilse sende bu takımın izleyici taraftarı değilsin.

Atalay
19.10.2008, 23:27
Bu takımın
% 80'i yeni kurulmuş zaten başkanımızdan kulüp çaycısına kadar herkes hedefin önümüzdeki yıllar oldugunu söyleyip duruyor.....

Ama bizler bir maglubiyetle pusu kurmuş düşman gibi ne teknik direktör ne hoca ne futbolcu nede başkan bırakıyoruz...

SABREDECEGİZ...

Bu takıma inanacagız güvenecegiz sonrada semeresini görecegiz....

Bu kadar basit....

Sizin anlıyacagınız bilinçli taraftar olacagız...

Erdal
19.10.2008, 23:29
Erdal abi net pozisyona puan vermiyolar önemli olan girdiğin pozisyonları gol yapıp yapamamanda...;)
Unutmadan 96 senesindeki kaçan şampiyonluktaki kaçan ve rüştünün çıkardığı topları ve pozisyonları saymaya gerek yoktur heralde.
Sonuç olarak onlar şampiyon bizim ise kaybolan yıllar....:confused:
yorum siz büyüklerimin.....:cool:

Aynı şeyi 96 da yaptığınız için bu gün burdayız. 96 da şampiyonluk kaçtı diye her şey bitti mahvolduk öldük gittik bizden ,takımdan bişi olmaz havasına girmeyip yönetime hocaya takıma destek verseydik. Mesela bu güne kadar süper ligde atılan en güzel golü dakikalarca ayakta alkşılasaydık Eskişehir maçında sonrada takım şampiyon olmuş gibi her birini omuzlara alsaydık 97 de şampiyonduk. Ama biz yapmadık önce yönetimi gönderdik. Hemde adice iftiralarla sonra yeni gelen yönetim önce hocayı ve ardından kadroyu dağıttı. ...Maharet lider takımı havaalanında karşılamak değil( yanlış anlaşılmasın giden arkadaşların yüreklerine sağlık) maharet yenilen takımı havaalanında karşılamaktır....Zor olan bu. Diğeri eğlence....

Emirhan Makul
19.10.2008, 23:30
Böyle pressiz adam markajsız ve basiretsiz futbolla Başarılı olamayız Kendimizi Kandırmayalım Konya ve Galatasaray maçında kötü oynadık.

Erdal
19.10.2008, 23:33
gs uefa kupasını aldığı,4 yıl üst üste şampiyon olduğu yıllarda kendi sahasında fb den 4 yedi 4-0... bizden 5 yedi bursadan 5 yedi..Ama ne hoca gitti ne yönetim ne kadro değişti. İyi bir yönetimimiz iyi bir hocamız var. Fena bir takımımız yok. üstelik yeni kurulmuş bir takım bu. Şampiyonluk dediğin biraz da kısmettir. Ama Allah da samimiyet arar. Samimiyette böyle zamanlarda ortaya çıkar vesselam...

fındıkoğlu
19.10.2008, 23:34
Peki Erdal abim benim.;)
Senden şöyle güzel bi yorum daha alayım ben.... hazır yakalamışken....:D:D
sitenin girişine koyulan acemiliğimizin kurbanı olduk yazısı senin için ne anlam ifade eder:cool:

Cem Akyüz
19.10.2008, 23:35
bu takım bu işi sonuna kadar takip edecek bir mağlubiyet aldık diye dünyanın sonu değil ve bence öyle kötüde bir futbol oynamadık bizde pozisyona girdik atamadık yapacak bişey yok futbol bu oluyor böyle şeyler.Her zaman destek vereceğiz takımımıza iyi işler yapacağız

Bahattin Aydın
19.10.2008, 23:36
İnancımız elbette tam..bizim gözlerimizi küçüklüğümüzdeki masabaşı şampiyonluklarıyla boyayamadılar...Birgün gelecek anlı şanlı ONURUMUZLA şampiyon olacağız...O bir güne neden bu sezon olmasın...25 sene daha geçse sabırla bekleyeceğim...

Recep Çaltepe
19.10.2008, 23:36
Ben açıkçası daha şimdiden iki hafta sonraki Olimpiyat Stadı'ndaki maça kilitlendim ve eminim ki benim gibi düşünen çok taraftarımız vardır. :) Moralimizi bozmaya gerek yok. Destek konusunda ben taraftarımızdan hep ümitliyim. Bizde olsa olsa moral bozukluğu olur, bazısı bir saatte unutur bazısı bir günde, ama sonuçta unutur, Bordo-Mavi sevdasının peşinden koşmaya devam eder. Destek vermeyecek yapıda taraftar olsak bunu 25 senedir yapmazdık zaten.

Haftasonunu, Trabzonspor'u sahada göreceğim zamanı iple çekiyorum :) Ondan sonra her zamanki gibi geleneksel Olimpiyat stadı şöleni. İnanın çok daha güzel günler bizi bekliyor.

Suha
19.10.2008, 23:38
çok anlamlı bir başlık olmuş, maç yazımdada belirttim şu an 2 sıradayızs. vede ersun hoca bu işi götürecek inanın..bu maçtan dersler çıkarılmıştır..ben bu takıma güveniyorum..herkes serkan vede egemenden birşeyler kaparsa bu takım açık ara ilerler..

Ali Özcan
19.10.2008, 23:39
Ben açıkçası daha şimdiden iki hafta sonraki Olimpiyat Stadı'ndaki maça kilitlendim ve eminim ki benim gibi düşünen çok taraftarımız vardır. :) Moralimizi bozmaya gerek yok. Destek konusunda ben taraftarımızdan hep ümitliyim. Bizde olsa olsa moral bozukluğu olur, bazısı bir saatte unutur bazısı bir günde, ama sonuçta unutur, Bordo-Mavi sevdasının peşinden koşmaya devam eder. Destek vermeyecek yapıda taraftar olsak bunu 25 senedir yapmazdık zaten.

Haftasonunu, Trabzonspor'u sahada göreceğim zamanı iple çekiyorum :) Ondan sonra her zamanki gibi geleneksel Olimpiyat stadı şöleni. İnanın çok daha güzel günler bizi bekliyor.

Helal olsun Recebim...Antep i perişan eder, 50 bin kişiye oynar dosta güven verir, düşmana korkuy salarızi nşallah...

Erdal DİLEK
yensende yenilsende taraftarın senle. . .

Trk61
Trabzonsporu şampiyonlukta yok sayan TRT muhabirini kınayalım arkadaşlar. stadyum@trt.net.tr (stadyum@trt.net.tr)
:D daha dün adamlara bmn plakati verdik simdik kinayalimi diyorsun sahsen ben onlara vermemisdim oyumu

İskender66
19.10.2008, 23:41
Cincondan fark yemek kötü oldu. Yarın arkadaşların alay konusu olacaz. Trabzonumuzun canı sağolsun.. İyi günde de kötü gününde de her zaman Trabzonsporumuzun arkasındayız. Biz iyi gün dostu değiliz. Taraftar dediğin kötü gününde belli olur.
Pazara kadar değil mezara kadar Trabzonsporluyuz!..

Tunga
Ödül vermek, yanlışları söylemeye engel mi?

DEĞİL!

Öztürk Adem
Kesınlıkle umudumuzu asla yıtırmedık daha yenı basladık :) Yola kaldıgımız yerden devam edecegımıze kalpten ınanıyorum baslangıcı antep olacak devamı ıse Olımpıyatta kanıtlıyacagız o zaman anlıcak ISt taakımları:) Olımpıyat ıcın sımdıden baslayalım cagırmaya davetlere Buyuk Sehır macına

arifberkay
19.10.2008, 23:43
kalede tolga varsa ben yokum..bugune kadar kı ezıyetlerım kombınem formalarım ve aldıgım butun lısaslı urunlerın parası tolga oldugu suerece haram zıkkım olsun....

Erdal
19.10.2008, 23:44
Peki Erdal abim benim.;)
Senden şöyle güzel bi yorum daha alayım ben.... hazır yakalamışken....:D:D
sitenin girişine koyulan acemiliğimizin kurbanı olduk yazısı senin için ne anlam ifade eder:cool:

Kalecimiz acemi idi. Acemilik kötü bir şey değilki. Takım acemi mesela hala. ki çok normal bu. Yeni bir takım yahu yeniiii. Kaldıki tüm yeniliğine ve acemiliğine rağmen deplasmanda komik iki golle şoke oluyosun rakipden fazla pozisyon buluyosun. Ümitli olmak için ne arıyorsunuz merak ediyorum.

Şu bjk den 7 yediğimiz maç.... Sakaryadan gelmiştik araba ile 5 arkadaş. Maç bitti abartmıyorum izmit e kadar ateş isteme sigara isteme dışında arada offf ulan off lar dışında çıt yok arabada izmitte dayanamdım olum bişi söylüycem küfür etmek yok dedim. Göreceksiniz bu takım çok iyi olacak göreceksiniz dedim. His falan değildi bu. O gün de kaleye her vurdukları gol olmuştu. Bizim Şotaların ya ilk ya da ikinci maçı idi. Takımda ışık vardı. Bu günde var. Eksikleri var ama tamamlanır. Işık varmı? var...

aktan61
19.10.2008, 23:44
bu akşamki yenilgiye rağmen son haftaya kadar şampiyonluk şansımızı kovalayacağımızı düşünüyor ve buna inanıyorum.
desteğe devam
haftaya TRABZON'a maça gidiyoruz(efulim67 ile)

lazakıncı61
19.10.2008, 23:46
Bu takımda ışık var, tecrübesiz bir kalecinin kurbanı olduk, Olsun daha çok maçımız var daha rakipler birbirleriyle de oynamadı. Önümüz açık.

bordobluex
19.10.2008, 23:47
Başlığa sebep söylüyorum, kesinlikle desteğe devam. Bu takım haftaya yine kazanacak ve sonraki haftalar futbolunun üstüne katarak kazanmaya devam edecek. Bugün yaşanan kötü sonuç karşın o kadar kötü olmayan futbolumuzla bunu söylüyorum. Bu söylediğime yüreğimle inanıyorum.

28TS61
19.10.2008, 23:49
en büyük destegi "ben kaleye gecmiyorum" diyerek tolga bize yapar,
tolga benim oglum olsaydi, trabzonsporun iyiliyini istiyorsan bir daha gecme kaleye oglum derdim

fındıkoğlu
19.10.2008, 23:50
Kalecimiz acemi idi. Acemilik kötü bir şey değilki. Takım acemi mesela hala. ki çok normal bu. Yeni bir takım yahu yeniiii. Kaldıki tüm yeniliğine ve acemiliğine rağmen deplasmanda komik iki golle şoke oluyosun rakipden fazla pozisyon buluyosun. Ümitli olmak için ne arıyorsunuz merak ediyorum.

Şu bjk den 7 yediğimiz maç.... Sakaryadan gelmiştik araba ile 5 arkadaş. Maç bitti abartmıyorum izmit e kadar ateş isteme sigara isteme dışında arada offf ulan off lar dışında çıt yok arabada izmitte dayanamdım olum bişi söylüycem küfür etmek yok dedim. Göreceksiniz bu takım çok iyi olacak göreceksiniz dedim. His falan değildi bu. O gün de kaleye her vurdukları gol olmuştu. Bizim Şotaların ya ilk ya da ikinci maçı idi. Takımda ışık vardı. Bu günde var. Eksikleri var ama tamamlanır. Işık varmı? var...
Kalecimiz mi acemi?????:eek:
güldürdün beni erdal abi allahta seni güldürsün....
bahsettiğimiz adam milli takıma yükselmiş bir kaleci beğenmesekte.
nasıl yükseldiği konusu zaten tam bir fiyaskodur bence.
fakat sende tolgaya acemi dersen artık ben daha bişey söyleyemem artık..;)

Trk61
19.10.2008, 23:50
Ödül vermek, yanlışları söylemeye engel mi?

DEĞİL!

sanirim bu cevap bana
yanlislari söylemeye tabiki engel degil ama ben olsam vermezdim diyorum bu benim görüsüm Trabzonspor takmayani bende takmam o kadar istanbul takimlari 2std Trabzonsporum 5dk. aksi takdirde Trabzon macinin yorumunu yaparken bile araya her zaman istanbul takimlarini koyuyorlar onlardan daha iyi yorumcular var onlar hak ediyordu bence bu yorum benim yorumum

Erdal
19.10.2008, 23:54
Vallahi Kerim güldüğüne göre sorun yok. Başlığa dönelim asıl şimdi desteğe ihtiyaç var. Hep söylerim kişisel inancım Allah fertleri olduğu gibi camialarıda imtihan eder. İmtihan bu. Forumda gördüğüm hava imtihanı geçtik gibi. Beni asıl şaşırtan senin gibi tanıdık bildik ve yaşı ileri arkadaşların gençlerin gerisinde kalması bu konuda. Yoksa başkası yazsa o mesajı bu kadar uzatmazdım.

fındıkoğlu
19.10.2008, 23:55
Vallahi Kerim güldüğüne göre sorun yok. Başlığa dönelim asıl şimdi desteğe ihtiyaç var. Hep söylerim kişisel inancım Allah fertleri olduğu gibi camialarıda imtihan eder. İmtihan bu. Forumda gördüğüm hava imtihanı geçtik gibi. Beni asıl şaşırtan senin gibi tanıdık bildik ve yaşı ileri arkadaşların gençlerin gerisinde kalması bu konuda. Yoksa başkası yazsa o mesajı bu kadar uzatmazdım.
Selametle....

Tunga
19.10.2008, 23:56
sanirim bu cevap bana
yanlislari söylemeye tabiki engel degil ama ben olsam vermezdim diyorum bu benim görüsüm Trabzonspor takmayani bende takmam o kadar istanbul takimlari 2std Trabzonsporum 5dk. aksi takdirde Trabzon macinin yorumunu yaparken bile araya her zaman istanbul takimlarini koyuyorlar onlardan daha iyi yorumcular var onlar hak ediyordu bence bu yorum benim yorumum

Evet sana cevaben bir yazıydı ama amacı başkaydı: Bir kuruma bir kişiye ödül verdik diye, onların yanlışlarına göz yumacak değiliz. Bu yazıyı okuyan hiç kimse de böyle bir zorunlulukta hissetmemeli kendini.

TRT muhabiri sanki bir tespiti değil de, bir temenniyi yansıtıyordu ve tam anlamıyla yanlış yaptılar. Programın devamında bunun düzeltilmemesi de başka bir hatayı doğurdu. Bence buna medeni bir tepki verilmeli.

Güzeli söylediğimizde, çirkini de söylemeliyiz. Aksi halde bu "al gülüm ver gülüme" döner ki, ne ödüllerde, ne de protestolarda amaç bu değil.

Ben ise oyumu TRT'ye verdim. 35 senelik yaşamım boyunca da Trabzonspor'un hakkını TAM teslim eden bir programa rastlamadım.

---------------
Bu arada tavrımız ana sayfamızdadır. Virüslerden arındırılmış ana sayfamıza girip bakabilirsiniz...

Enes
20.10.2008, 00:02
Evet kesinlikle desteğe devam .Yıllar sonra yakaladığımız bu havayı belirli kesimler bozmaya çalışacaktır..

Arif Timurcioğlu
20.10.2008, 00:05
Hep destek tam destek bu takım iş yapar moral bozmaya gerek yok şansızdık ufak tefek hatalarda düzelir.

Trk61
20.10.2008, 00:07
Evet sana cevaben bir yazıydı ama amacı başkaydı: Bir kuruma bir kişiye ödül verdik diye, onların yanlışlarına göz yumacak değiliz. Bu yazıyı okuyan hiç kimse de böyle bir zorunlulukta hissetmemeli kendini.

TRT muhabiri sanki bir tespiti değil de, bir temenniyi yansıtıyordu ve tam anlamıyla yanlış yaptılar. Programın devamında bunun düzeltilmemesi de başka bir hatayı doğurdu. Bence buna medeni bir tepki verilmeli.

Güzeli söylediğimizde, çirkini de söylemeliyiz. Aksi halde bu "al gülüm ver gülüme" döner ki, ne ödüllerde, ne de protestolarda amaç bu değil.

Ben ise oyumu TRT'ye verdim. 35 senelik yaşamım boyunca da Trabzonspor'un hakkını TAM teslim eden bir programa rastlamadım.

---------------
Bu arada tavrımız ana sayfamızdadır. Virüslerden arındırılmış ana sayfamıza girip bakabilirsiniz...

abim saygi duyuyorum benim yasimda 20 daha henüz, ister istemez kanimiz kayniyor ama benim gercekden kücüme gidiyor bazi seyler yok ... TV acarsin FB GS BJK ama TS yok yasimzin verdi toyluk olsa gerek hemen sinirleniyorum ama nereye allahdan bmn var

Tunga
20.10.2008, 00:10
............ ister istemez kanimiz kayniyor ....

Aman kanımız kaynasın :)

Yaşımız 20 de olsa 35 de olsa kanımız kaynasın.

O ateş doğuruyor bu umudu. Benim hiç itirazım yok :atki:

Trk61
20.10.2008, 00:11
itrazin yoksa ozaman hay hay:D

Fatih Oflaz
20.10.2008, 00:12
Devam arkadaşlar.Bizim en büyük zaafımız bu ilk virajda pes etmek olmaz devam.Amaç yenilmek değil yenilgiden kazanç saglamak.Hedefe ulaşamazsan bile hedefini yüksek tut boşuna söylenmiyor...Bu akşam gs bizden şanslıydı.oyun oynadılarmı dersen ne biz ne onlar oyun oynadı.Biz birazda yanlış oyun düzeninin sonucunu aldık.Maça serkan solda başlamamalıydı.İsac cıkarılıp yattara alınmamalıydı.Yattara ile isac aynı anda oynatılmalıydı.+ Yattara 2.yarı isteksiz oluyor ilk yarı alınmalıydı.Maçın en iyisi kim derseniz yine

EGEMEN demekten başka birşey diyemiyorum.Serkandada gelişme var.Önümüzdeki maçlara bakalım.Olimpiyatı dolduralım Biz olmasak Çürüyecek stad...

Ahmet AYDIN-28
20.10.2008, 00:19
Kesinlikle devam.
Hem de iki misli...

Abdullah Altıntaş
20.10.2008, 00:21
Şampiyon olmasak ne olacak,istanbula köpeklik mi edeceğiz.Sonuna kadar takımın yanındayız.

genç61
20.10.2008, 00:22
destege devam ama sampiyonluk zor

Mustafa AYDIN
20.10.2008, 00:22
Tek mağlubiyetle dünyanın sonu gelmez,hiç kimse,özelliklede futbolcular öz güvenini yitirmemeli,taraftar bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada desdek vermeye devam edecektir,ama futbolcularımızda form düşüklüğü var gibi bir haftayı iyi değerlendirip Antep maçıyla beraber yeniden esmeye başlamalılar.

Soner
20.10.2008, 00:24
olume kadar, sonuna kadar, hep destek tam destek.

tolgalar oynamasin, Trabzonum sampiyon olsun

krdnz
20.10.2008, 00:24
Galatasarayı yenmek güzel olacaktı...

Yenemedik ama olsun 7 haftada sadece 5 puan kaybettik.

Biz sonuna kadar destkleyelim gerisi sahadakilere kalmış...

Ali Özcan
20.10.2008, 00:26
DESTEK VERMEK İÇİN 1 SEBEP DAHA...FİKSTÜR...SİZE EZİKLERİN ÖNÜMÜZDEKİ 3 MAÇLARINI YAZIYORUM

fenerbahçe : bursaspor - eskişehirspor (d) - galatasaray

galatasaray : eskişehir (d) - gaziantepspor - fenerbahçe (d)

beşiktaş : sivasspor - kayserispor (d) - kocaelispor

Bir de bize bakalım...

antep (avni aker)
ibb (Trabzon Olimpiyat Stadı :))
hacettepe (avni aker)

söyleyin bakalım 3 hafta sonra bu ligin lideri kim olur ?

coş coş coş :)

vurgun_kiz_61
20.10.2008, 00:27
DESTEK VERMEK İÇİN 1 SEBEP DAHA...FİKSTÜR...SİZE EZİKLERİN ÖNÜMÜZDEKİ 3 MAÇLARINI YAZIYORUM

Bir de bize bakalım...

antep (avni aker)
hacettepe (avni aker)

tabiki Biz:):):)hic suphem yok hemde:)

Ahmet AYDIN-28
20.10.2008, 00:30
İnşallah 3 haftaya kalmayacak.
Hatta haftaya bile olabilir...

polibo06
20.10.2008, 00:32
tam destek her zaman destek

selimatal
20.10.2008, 00:33
Bazı arkadaşların puan cetvelinden haberi yok galiba. BJK haftaya Sivasla, sonra da Kayseriyle oynuyor. Olimpiyat Stadında liderliği tekrar almak çok zevkli olacak. Umutsuz mesaj yazanların mesajlarını da kaydedelim bu arada. Belediye maçından sonra bu arkadaşlardaki 180 derece dönüşü belgeleriyle ortaya koymak için.:D

1. Beşiktaş 7520145 17
2. Trabzon 7511118 16
3. Bursa 7502129 15
4. Galatasaray 7421176 14
5. Sivas 7421126 14
6. Ankaraspor741211713
7. Gaziantep741211813
8. Kayseri73227411
9. Konya731391210
10. Fenerbahçe73041111 9
11. Eskişehir7232789
12. Gençlerbirliği72238118
13. Denizli72148127
14. Hacettepe72145107
15. Büyükşehir Bld.7133586
16. Ankaragücü71246125
17. Antalya70169171
18. Kocaeli70167161

Selçuk Demircioğlu
20.10.2008, 00:39

Bir de bize bakalım...

antep (avni aker)
hacettepe (avni aker)

olay bu kadar basittir..don't panic..:D

TSezgin61
20.10.2008, 00:40
bu sene sampiyonluk kimse beklemiyordu zaten, en az sampiyonlar ligi diyorum...

selimatal
20.10.2008, 00:42
FB-GS maçında FeBeyi tutacaz galiba:D

Zafer BİLGİN
20.10.2008, 00:43
Bugün stadtaki taraftarımıza, takıma 3-0 geride ikende maç bitimindede verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.Artık bizim için bir mağlubiyette dağılırlar diyenler ne diyecek merak ediyorum

OnurKul
20.10.2008, 00:44
oturup ağlamak çare değil. destekleyelim arkadaşlar takımımızı ! hemen bir özgüven kaybı oldu bazı arkadaşlarda lütfen...

Erdal
20.10.2008, 00:45

Bu sene olmazsa seneye ama bu ekiple mutlaka inşallah...

AYYILDIZ
20.10.2008, 00:45
3 hafta sonra puan farkıyla lider oluruz tekrar şuan İstanbul medyasından düşmemizde iyi oldu sesiz ve derinden.

Erdal
20.10.2008, 00:46
Bugün stadtaki taraftarımıza, takıma 3-0 geride ikende maç bitimindede verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.Artık bizim için bir mağlubiyette dağılırlar diyenler ne diyecek merak ediyorum

Zafer bunu açarmısın biraz. Sonrada gidip iki rekat şükür namazı kılayım:).Çok önemli bu çooookkk

Oğuzhan Fidan
20.10.2008, 00:46
takım olabilmemiz gerekiyor üst sıraları zorlamaya devam edicez mutlaka ama üst düzey değiliz halen

Enes
20.10.2008, 00:54
Diğer takım taraftarlarının söylediği veye temennı ettiği tek şey bizim yaşayacağımız puan kaybından sonra TRABZONSPORun karışacağı yönünde idi heveslerini kursağında bırakmalıyız sonuna kadar bu takımın arkasında durmalıyız..

Hasan ZAİMOĞLU
20.10.2008, 00:54
dhep destek tam destek...sadece iyi günde bu takımın yanında olacaksak kendimizde TRabzonspor sevgisini sorgulamamız gerekir ...sonuna kadar TRabzonspor....

lazakıncı61
20.10.2008, 00:59

Bir de bize bakalım...

antep (avni aker)
hacettepe (avni aker)

En sevdiğim mesaj bu oldu nedense :D Sıradan geçireceğiz hepsini, Bir maçla yıkılmayız..... Efsane bu uyandı bi kere... Fırtınanın sesini sizde duyuyormusunuz uzaklardan vuuuuuuuuuuuu vuuuuuuuuuuu.. :D

ssmuratss
20.10.2008, 01:16
Zafer bunu açarmısın biraz. Sonrada gidip iki rekat şükür namazı kılayım:).Çok önemli bu çooookkk

valla biz 3 Kocaeli den gelen arkadaş maçtan erken ayrıldık ama üçüncü golu yedikten sonra bile stadda sesimiz çıkıyodu çok şükür ... destekse bundan daha iyisini hiçbir yerde bulamazlar kusura bakmasınlar.. maçta o sıra 3-0 unutulmasın bu arada..ama sanırım futbolcular manatalite olarak şampiyonluğu ve liderliği kaldıramıyacak gördüğüm kadarıyla

Zafer BİLGİN
20.10.2008, 01:25
skor 3-0 en ufak bir aleyhte tezahurat yok.Sen şampiyon olmasanda tezahuratı gırla gidiyor.Maç bitti sinir boşalması bekliyorum taraftarımızdan.Tam tersine tüm takımı tribünlere davet ediyorlar.Trabzonsun sen bizim canımız diye her yer inliyor.İşte o an senin 8taş tan 7 yediğimiz maçtan sonraki duygularını bende yaşadım.Ama bir farkla.Bu takım ve BU TARAFTARLA kesinlikle şampiyonluk gelecek

enmavi61
20.10.2008, 01:32
bu maçta beceriksizdik ve de doğru kadro seçimi olmadı...inş diğer maçlarda doğru!!!! kadro seçimiyle doğru işler yapılacaktır...trabzondaki v deplasmandaki maçlar ayrı değerlendirilmelii her maç 3 puan daha fazla değil yeter ki bunun futbol olduğunu unutmyalımm...tabi ki destekk....

LANGARA
20.10.2008, 02:24
her zamankinden fazla destek...

muratd61
20.10.2008, 02:38
biz karadenizliler inatçı ve hırslı olarak tanınırız..şampiyonluk yolunda takımımızı inatla ve hırsla desteklemeye devam..:) şimdi gs bjk ve fb birbiriyle oynayacak onlar birbirine vursun biz maçlarımızı alalım ilk yarıyı en az 2. tamamlarız..

POYRAZ
20.10.2008, 02:47
skor 3-0 en ufak bir aleyhte tezahurat yok.Sen şampiyon olmasanda tezahuratı gırla gidiyor.Maç bitti sinir boşalması bekliyorum taraftarımızdan.Tam tersine tüm takımı tribünlere davet ediyorlar.Trabzonsun sen bizim canımız diye her yer inliyor.Bu takım ve BU TARAFTARLA kesinlikle şampiyonluk gelecek
Önemli olan da bu sahiplenme duygusudur arkadasim. Güzel yere dikkat cekmissin. Mactan sonra forumlarimizda yönetim aleyhine falan yeni ntopicler acildi. Bazi renktaslarimiz mac topiginde hocayi ve yönetimi gereginden fazla elestirmeye basladi. Iste bu inanilmaz tehlikeli bir durum. Simdi bu takim haftaya da puan kaybederse inanilmaz büyüyecek tepkiler ama öyle olmamali. Biz sendeleyen kulübümüze elimizi uzatmaliyken bir tekme de biz vuruyoruz. En cok korktugum bu kör düsüncedeki taraftarlardir. Stadyumdaki taraftarlarimizin yaptigi sevgi gösterisi morali bozulan oyuncularimiza pozitif yönde etki etecektir. Keske taraftar nasil olunur herkes anlayabilseydi.

Adil ÖZGÜR
20.10.2008, 02:50
skor 3-0 en ufak bir aleyhte tezahurat yok.Sen şampiyon olmasanda tezahuratı gırla gidiyor.Maç bitti sinir boşalması bekliyorum taraftarımızdan.Tam tersine tüm takımı tribünlere davet ediyorlar.Trabzonsun sen bizim canımız diye her yer inliyor.İşte o an senin 8taş tan 7 yediğimiz maçtan sonraki duygularını bende yaşadım.Ama bir farkla.Bu takım ve BU TARAFTARLA kesinlikle şampiyonluk gelecek

Evet aynı duygularını içtenlikle paylaşıyorum.

3-0 yenilginin üzüntüsünü uyku uyumadan atlatmak biraz zor olacak da:D

keramiya
20.10.2008, 02:51
konuyu aça arkaşaın dediği gibi biz 2 derbi atlattık ve 1 puan farkla 2.yiz..bi darbe aldık ama fark yaratmaz şampiyon olacağız ALLAH'ın izniyle..

zafercalikoglu
20.10.2008, 08:58
ligin zirvesindeyiz moral bozmaya gerek yok ,mücadeleye devam ,lig uzun bir maraton

İdris Toksoy
20.10.2008, 09:08
güzel futbol oynayalım.başarı gelir ardından evelALLAH.

ille de 7
20.10.2008, 09:11
Fazla sıkıntı yapmaya gerek yok. Kısmet değilmiş. Bazen şans ta olacak. Ben genel olarak memnunum. İnşallah gereken dersleri ilgililer alır. Takımın üzerindeki baskı da kalkmıştır inşallah. Yen Antep'i unutalım her şeyi. Destek sürecek, devam.

Tayfun Aydın
20.10.2008, 09:14
Ya arkadaşlar puan hesaplamaları yapılırken herkes ilk 7 maçta Gayse ve jimnastike puan verebiliriz diye konuşmadımı.O zaman çok saçma gelmişti bu tartışmalar ama şimdi geriye dönüp bakınca evet işler hesapladığımız gibi gidiyor diyebiliyorum.Şimdi Antep maçını alıp devam etmeliyiz yolumuza bir daha ki en zor maç fenerle o da 17. ci haftada.Biraz geride durmak iyiydir.Basında çok şişirdi bizi.Bırakın istanbulun 3 yosması birbirini yesin biz aradan sıyrılalım

Hüseyin Bağdat
20.10.2008, 09:25
Şanssızlık veya beceririksizlik her neyse bu maçı kaybettik ve eride kaldı.Önümüzde çok öenmli Antep maçı var. Takımımızı sonuna kadar desteklemeye devam. Bu yenilgi futbolculara,teknik heyete uyarı olmuştur.Bundan sonra daha dikkatli olacaklardır. Desteğe devam sonuna kadar...

halil ibo
20.10.2008, 09:57
Klasik olacak ama evet,kesinlikle önümüzdeki maça bakmalıyız.Ama bir farkla (!) geçtiğimiz son üç maçın tahlilini yaparak,gerekli dersleri çıkararak ışığı ileriye tutarak önümüzü görmeliyiz.

Halil Atalay
20.10.2008, 09:58
evt arkdaşlar destek vermeye devam etelim daha yolun başındayız önümüzde çok yol var bu yolun sonunda inşallah güzel olacak

Emirhan Ömeroğlu
20.10.2008, 10:00
arkadaşlarım abilerim kardeşlerim gese'ye yenildik diye demiyorum ama bu sene şampiyonluk zor gerçekten gese'ye yenildiğimiz için demiyorum bunu zor ama çok heycanlıyım hiç şampiyonluk görmedim her maçı final havasında izliyorum ama ne bilim zor geliyor bana bu sene şampiyonluk ama inş. şampiyon oluruz takımıma desteğim ve inancım var ama şampiyonluk zor gibi geliyor bana

poetricus
20.10.2008, 10:01
Camiamızın şu an her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var. Bu başlığı açan arkadaşımı ve burada değerli fikirlerini paylaşan herkesi kutluyorum. Şampiyonluk sürecinin başlayıp başlamadığı bilinmez. Ama büyük takım olma sürecimiz taraftardan başlamıştır.

Önce takım olalım, sonra şampiyonluk zaten gelir.

Maçla ilgili tenkitlerimi ilgili başlığa yazacağım için burada destek mesajı vermekle iktifa ediyorum.

Halmanli
20.10.2008, 10:10
en azından iyi Bir kaleci ve bir sağ bek ihtiyacımız var.

toksoy61
20.10.2008, 10:11
takımı şampiyonuk havasına sokan bu çabuk gaza gelen taraftardı. ne bilinçli taraftarlarımız nede yönetim zaten böyle bir vaadi yok. bence normal bir sonuçtu. moral bozmaya, takımı kötülemeye, futbolcuları yıpratmaya gerek yok. sakin olacaz ve desteğe devam edecez. sadece artık silvanın kaleye geçme vakti gelmiştir o kadar.

bu sene gelecek 3. lük iyidir. seneye daha iyisi olacak inşallah. sıfırdan kurulan takımdan fazlasını beklemek haksızlık olur..

Ness61TS
20.10.2008, 10:13
her zaman destek...

A.Hilal Çakıroğlu
20.10.2008, 10:23
Dönüp geçtiğimiz sezonlara bakınca çok yol katettiğimizi görmemek mümkün değil. Aksaklıklar elbette var, destek verirken bunları gözmezden geliyor değiliz ama bunlar aşılamayacak şeyler değil. Umut veren bir takımımız, teknik kadromuz ve yönetimimiz var. Yalnızca futbol olarak değil diğer alanlarda da gelişme gösteriyoruz, bir mağlubiyete bu kadar takılmak yersiz. Takımımıza güveniyor, dünkü maçta mutlaka galibiyet bekliyorduk, hayal kırıklığına uğradık. Kızgınlık da bu yüzden. 3-0'ı hakedecek kadar kötü değildik, çok pozisyon bulduk, atamadık... Peşpeşe hatalı goller yeyince takımın demoralize olması çok normal. Daha çok skorun 3-0 olması geriyor bizi ama buna takılmamak lazım. Her şerde bir hayır varmış, bu mağlubiyet çok daha sağlam ilerlememizi sağlayabilir.

Bana göre şampiyonluğun en büyük favorisi hala biziz
bu kalp attıkca bu destek bitmez:yattara:

skor 3-0 en ufak bir aleyhte tezahurat yok.Sen şampiyon olmasanda tezahuratı gırla gidiyor.Maç bitti sinir boşalması bekliyorum taraftarımızdan.Tam tersine tüm takımı tribünlere davet ediyorlar.Trabzonsun sen bizim canımız diye her yer inliyor.İşte o an senin 8taş tan 7 yediğimiz maçtan sonraki duygularını bende yaşadım.Ama bir farkla.Bu takım ve BU TARAFTARLA kesinlikle şampiyonluk gelecek Bu bilgi için çok teşekkürler Zafer abi. Şu mesajı okuyup da duygulanmamak mümkün değil. Olması gereken de bu. Başarıda gs.lisi de, bjk.lisi de, fb.lisi de alkışlar. Önemli olan özellikle bu gibi kritik dönemlerde takımımızın yanında olabilmek, böylesine bir mağlubiyetten sonra, 3-0'la coşan onbinlerce gs.linin sesini bastırırcasına, gırtlağı yırtılana kadar Trabzonspor sevgisini haykırabilmek..

Dün belki futbolcularımız sahada görevini yerine getiremedi ama bu mesajdan anlıyoruz ki taraftar galibiyet serisine devam ediyor. ;) Hepsine çok teşekkür ediyorum.

fatihbostan
20.10.2008, 10:24
Lig başlarken Çekindiğim iki takım vcardı bjk ve gs biri kendi sahamızda berabere bitti diğeri deplasmanda yenildik iki büyük stres atlatıldı çok şükür öyle yada böyle; ligde 34 maç var ki biz 7 maçı devirdik 5 ini kazandık bence bu küçük bir şey değil; nitekim 1 maçta takıma desteği kesmek olmaz biz ki 25 senedir sabırla bekliyoruz desteğimizle yine devam ederiz
son olarak Ali&Berrin Özcan dediğin gibi dün ki maçta ersun hoca tayfun yerine colman ile başlasaydı umut yada gökhan tek forvet olup yattara - promise / RW - LW hüseyin DM ortasaha göbekte colman - selçuk olsaydı maçı alırdık cinconun defansı sakat foveti sağlam;Neyse maç bitti antepi ağırlıyoruz haftaya ona bakma lazım

Sen_Teksin_61
20.10.2008, 10:28
Şampiyonluk havalarına girmeye hiç gerek yok. Böyle bir hava Trabzonsporun üzerinde baskı oluşturmaktan ve futbolunu olumsuz etkilemekten başka birşey getirmiyor. Evet desteğe devam edelim ama şampiyonluk sözlerini artık bir kenara bırakalım. gs maçında boyumuzun ölçüsünü aldık. 10 kişi oyanayan takıma bırakın gol atmayı baskı bile kuramadık. Her bir futbolcunun adeta ayağı titriyordu. Hiç kimse kendi futbolunu oynamıyordu açıkçası.

Trabzonsporlu oyuncuları şampiyonluk havasına sokmak bence kulübüz aleyhine yapılmış veya yapılacak olan en büyük hatadır. Bırakalım oyuncular rahat oynasınlar. Gerçek futbollarını sergilesinler. Onlardan çok şey bekledikçe eskisinden daha az şey veriyorlar. Aklımızı başımıza alalım. Desteğe devam. Şampiyonluk söylentilerine son...

zafercalikoglu
20.10.2008, 10:35
yeni bir takımız eksikliklerimiz ve böle mağkubiyetler olacaktır,önemli olan ders cıkarmak,
1.ders:Tolgadan kalececi olmaz,olsada onun yeri ancak bankasya ligi iyada terimin kulubesi

mechanic
20.10.2008, 10:37
Önümüzde ki maçlara bakıyoruz.

bunyamin55
20.10.2008, 10:41
ya tamam şampiyonluk olmasın yirmi küsür transfer yapılıyor kolay değil ama bu kadar bariz hatalar olunca insan kıllanıyor bu tolga artık şansını kaybetti yeter artık gökhan ve umut beraber oynamasın ilk yarı gökhan oynasın ikinci yarı koşan umut çok daha yararlı olur ısaac ve yattara geriden gerekli desteği verdiği zaman gol sorunu çekeceğimizi düşünmüyorum maçın en büyük sorumlusu tolga ve isteksiz song selçuk gökhan umut yattara

Murat Acar
20.10.2008, 10:47
Arkadaşlar umutsuzluğa kapılmayalım her takımın puan kaybetme lüksü var bu skor hiç hoş olmadı ama biz DESTEĞE DEVAM EDECEĞİZ..Hocada kimleri keseceğini görüyordur mutlaka gerekeni yapacağından şüphem yok..

efulim67
20.10.2008, 10:51
Demek kiiiiii !!!!
Namağlup Şampiyon olamayacakmışızzzzz.
Bu kadar basit.

sedatmert61
20.10.2008, 10:51
evet ya öyle bize yakışan ölümüne destektir..hafif bi silkinme yeter..ya diyorum ki bu ali kemal denizci turgay necati serdar cosmos engin bunlar hayattayken dna larından alamazmıyız ilerde çok işimize yarar..bak karıştırmayın hüseyin tayfun değil ha onlardan almak yok...

bunyamin55
20.10.2008, 10:52
biz derbi kazanamadan şampiyon olacaksak bi anlamı varmı acaba

Tahsin Armutcu
20.10.2008, 10:53
without tolga

aaahmet61
20.10.2008, 10:53
bu kadroyla şampiyonluk hayal .zaten kimse bu sene şampiyonluk beklemiyor.iyi kadro kurduk.sabır gerek

Ustaalioğlu
20.10.2008, 10:55
Trabzon'a destege, Tolga'ya kostege devam...
Bu kaleciyle herhangibir basari hayal...

iso_4939
20.10.2008, 11:00
yav bir gun ölecemde su koyun kafalı adamın bize bir mac kurtardıgını goremeyecem sende hata yok senı o kaleye koyandakı coban da hata var yazıklar olsun ınsan da bıraz utanma olur ersun hoca yeter artık duy bızı allah askına bu takımda yerı olmayan cok adam var ver yol gıtsın sen göremıyorsan ben soyleyeyım tolga.tayfun.ferhat.ergin bu sınırden anca bukadar geldı aklıma zaten koskoca trabzonsporda tayfun gıbı bır adam top oynuyorsa ben ne dıyeyım....

UğuR
20.10.2008, 11:08
g.S. maçı bitmiştir.Antep maçı 0-0 başlayacak..... ligde 2.yiz.Önemli olan bu mağlubiyetden ders çıkarmak.Önemli olan bu zamanda takıma destek vermek.Evet yara aldık ama yarayı saracak olan da biz olmalıyız.Çünkü bizim yaramızı bizden başkası sarmaz aksine daha çok açar.

Antep maçında yaramızı saracağız İnşallah.

Ba®ış
20.10.2008, 11:09
bu kaleciyle ancak kahrolur dururuz

innocence
20.10.2008, 11:12
desteğe devam alt tarafı bir maç kaybettik.kimse bize "al kardeşim bu şampiyonlukta senin olsun" diyerek altın tepside şampiyonluk sunmadı.hep mücadele ettik ve hep destek verdik bundan sonrada vermeye devam edeceğiz

alper*
20.10.2008, 11:13
sağ bek sol açık 10 numara.
sonra destek olmasa da olur bir şeyler.

selimatal
20.10.2008, 11:28

Doğruları gören ve "sabır" kelimesinin anlamını bilen renkdaşlarımızın olması çok güzel. Keşke Ersun Hoca da "sabır" kelimesinin anahtar kelime olduğunu anlayabilseydi maçtan önce. Tüm kalbimle söylüyorum, sabırla üzerimize gelmelerini beklesek ve BJK ın burada yaptığı gibi hiç çıkmayan 5 li defansla maça başlasak GS a en az 3 fark bekliyordum. İlk golü atan kazanır bu tip maçlarda. Golü bulamayan ev sahibi takım ise mutlaka açılır ve büyük gedikler verir.

Taraftarımıza ise tek kelimeyle tebrikler. Bu anlattıkların kesinlikle şampiyonluğun ayak sesleri. Ben 30 yıldır futbolun içindeyim. Taraftarın bu bilinçte olduğu yıllar hep ligi ilk 2 de bitirdik. Üstelik bundan çok daha zayıf kadrolar ve daha zayıf hocalarla.

Antep maçında hiç görülmedik kadar coşkulu bir taraftar olacağına herkes emin olsun. Bence şimdiden Beledie maçı için Olimpiyat satadındaki organizasyon hazırlanmalı. Bu maçta cezası kaç para olursa olsun en az 200 meşale yanmalı ve en az 60.000 kişi olmalı. Bence rahatlıkla da olacak İnşaallah. Ve bu maçın sondüdüğüyle de liderlik gelecek emin olun. Büyük ihtimalle bu hafta lider olacağız gibi görünüyor ama Olimpiyatta alırsak liderliği çok daha keyifli olur.

Kısacası Olimpiyat stadına ya lider gidip lider döneceğiz, ya da liderliği o maçta alacağız İnşallah. Bu kadar iddialı konuşmayı sevmem ama GS maçını saçma sapan bir şekilde kaybedeceğimiz yönünde arkadaşlara ne kadar iddialı konuştuysam, yukarıda yazdıklarım için de o kadar iddialıyım. Falcılık falan değil. Görünen köy kılavuz istemez.

GS a yenildiğimize göre bunun telafisi Trabzonda GS ı yenmek. Yenermiyiz? Eze eze hem de. BJK la berabere kaldık madem, 2. maçta İst.da BJK la en azından berabere kalır mıyız? Bence 2. yarıda bu takım tüm derbileri kazanır. Zaten Anadolu takımlarıyla maçlarda onlar bizden çok daha fazla zorlanıyor ve puan kaybediyor. O zaman kaybedilen hiçbir şey yok.

Bence GS maçını ne kadar erken kapatırsak o kadar iyi. Antep güçlü bir takım ve iyi konsantre olursak o maçı ummadığımız kadar rahat bir şekilde alır ve artık hiç fren yapmadan yolumuza devam ederiz.

Yasin Berber
20.10.2008, 11:29
Fenerin şu kadar önündeyiz gs nin şu kadar önündeyiz bunlarla avutmayalım kendimizi arkadaşlar önde olsak ne olur takımın oynadığı oyun önemli,,,,,,,,,, biz kendimize bakalım vede bu sene 3` olursak büyük bir başarı yakalarız şampiyonluğa inancım yok

A.İLELİ61
20.10.2008, 11:35
Fenerin şu kadar önündeyiz gs nin şu kadar önündeyiz bunlarla avutmayalım kendimizi arkadaşlar önde olsak ne olur takımın oynadığı oyun önemli,,,,,,,,,, biz kendimize bakalım vede bu sene 3` olursak büyük bir başarı yakalarız şampiyonluğa inancım yok

Hiçbişey bilmiyorsan bile şunu iyi bil :

TRABZONSPOR ve TRABZONSPOR TARAFTARLARI şampiyon olmak için ve o uğurda savaşmak için vardır..

Senin inancın yoksa sorun sende ve senin gibilerde...!!

GERONIMO35
20.10.2008, 11:35
BU NE YAAA
altı üstü bir maç kaybettik hemde istanbulda hemde bir derbi hemde cincon ballıydı biz şansızdık vs vs takım kötüde oynayablir maçda kaybedebilir liderin 1 puan gerisindeyiz ikiderbi geçti ve ikinciyiz ne yani tüm maçlartı kazanarakmı şampiyon olacağız
bizim hep kaybettiğimiz noktada bu bir yenilgide hatta bir golde allak bullak oluyoruz hemen su koyverenleri esefle kınıyorum

hsnkrcdg
20.10.2008, 11:37
öyle yada böyle hep destek tam destek! 7 haftadayız ve sadece 5 puan kaybettik. Geçmişe göre çok üstün bir başarı ve gelecek için büyük umut!!

Sacit
20.10.2008, 11:41
Takım kötü oynayabilir, hata yapabilir ama bilerek de aynı hatanın üzerinde ısrar etmek biraz gerizekalılıktır. önemli olan hatayı düzeltmektir, bunun içinde taraftar ve de yönetim üzerine düşen görevi yapmalıdır.

g.antep maçında herkes Avni Aker'de yerini almalıdır. ligin daha 7. haftası ve de 2. sıradayız. güzel günler bizi bekliyor. Şampiyon olana kadar, oynayın sonuna kadar, biz varız ölene kadar, birimiz kalana kadar..

Ycandan
20.10.2008, 11:41
Bu haftaki Antep maçı sezonun en önemli maçı bence.Bu maçı kazanırsak bir şey kaybetmiş olmayız.Ne kadar zor olsada GS maçını unutup Antep maçında takımı sonuna kadar destekleyip üç puanı almalıyız.

Cemalettin Taşkın
20.10.2008, 11:42
istanbul takımlarıyla oynadığımız 6 maçı da kaybedelim diğer maçların hepsini kazanalım razıyım ben. 18 puan kayıp çok önemli değil zaten 70 puanı bulan şampiyon olur en kötü 2. olur.

zaten görünende o şekilde beşiktaşa ve galatasaraya puan kaybettik diğer 5 maçı kazandık. önümüzdeki 2 maçı kazanırsak tekrar lider olabiliriz.

murseltaskin
20.10.2008, 11:45
arkadaşlar bu lig uzun bir maraton.ligin sonunda şampiyon olsak bile hiç yenilmiyeceğimizi söyleseler kimse inanmazdı.biz sonuçta rakiplerimizden olan bir takıma deplasmanda yenildik.bu noröal sonuç bence.önemli olan bu maçın etkisinde kalmamak

selimatal
20.10.2008, 11:48

TS dan iyi oynayan ve şampiyonluğu bizden çok hakeden bir takım söylermisin bana?

Hıncal Uluç bile TS biraz şanslı olsa aynı skorla maçı alabilirdi diye yazmış. Hıncal görmüş, sen görememişsin. TS adına üzücü bir durum.

Mehmet Fırat
20.10.2008, 11:48
Liderken şampiyon olacağız demiyorduk. Bu yenilgi sonrasında da dememeliyiz bence.

Desteğe devam. Ama bu sene için beklentilerimiz çok büyük olmasın...

Bahattin Aydın
20.10.2008, 11:50
biz stadları doldurarak,tezahüratlarımızla,pankartlarımızla takıma destek olacağızki oyuncularda yönetimde inancını kaybetmesin..bu taraftarın onlara olan inancını görsünler..görsünlerki onlara inanları mahcup etmemek için elinden geleni yapsınlar

Hasan Habip Özbay
20.10.2008, 11:52
unutun artık bu maçı tolganın yerine de onurun oynaması taraftarıyım hak ediyor tolga kadar şans bulsa neler yapacağını görürüz ama tam desteğe devam hatta daha çok herkes kendine düşen görevi yapmalı kaleci,defans,orta saha,forvet taraftar,yönetici işte ihtiyacımız olan bu.

ilteriş
20.10.2008, 11:53
Desteğe tabiki devamda kadroda revizyon şart.

kalavara
20.10.2008, 11:56
olan oldu...ilk mağlubiyetimizi aldık. bundan sonra desteğe devam, sonuna kadar destek...

Ümit Tekşan
20.10.2008, 11:57
Desteğe devam arkadaslar. Henüz yolun basındayız Daha bu Dere'nin altından çok sular geçer. Yeterki bizler takımımızı sonuna kadar destekleyelim. İnşaallah sonunda gülende biz oluruz.

Süleyman50
20.10.2008, 11:57
derbi maçları kazanamadan şampiyonluk hayal...

Onur Civelek61
20.10.2008, 11:59
Antep i yenelim yine havaya gireriz ama iyi futbol şart.Kötü oynayıp kazanmak çok da iyi bişey değil.Her takımı kötü oynayarak yenemezsin.Artık sağda Isaac solda Yattara farketmez kanat oynayalım yoksa Umut-Gökhan gol atamıyacak...

Mr.No
20.10.2008, 12:01
İnsanlari böyle sartlamasak n'olur sanki? Hani ne diyorduk sezon basinda; yeni ekibiz, yeni bir yapilanma icerisindeyiz, daha önümüzde cok yol var demiyor muyduk?

kuymakk
20.10.2008, 12:02
Az buçuk futbol deneyimimle bir şeyler yazmak istiyorum.Bu maçın özetlerini seyrettim ve gördüm ki atılan ilk iki gol tamamen balına olan goller.Tabii futbolda böyle gollerde var ama kimsede bunlara müdahale edemez.Top girecekse, auta giderken bile oradan geçen bir kuşa çarpar ve ağlara girer.Bu kısmet golüdür ama bize iki tane kısmet golü atıldı.Bu her zaman olmaz bu maçtada olması gerekiyordu ve oldu.Yarın aynısı bize de olabilir.Düşünün üç dört hafta önce ANT.-BJK maçını son dakikada direkten dönen top Antalya ağlarına Bjk adına galibiyet golü oldu. Biz iki haftadır mağlupken kazandık ve rakibin GS ise kolay kolay maç vermez.Bu bir iş kazasıdır ve yola devam ediyoruz.Aynı inançla ve inatla.Haydi uşaklar tam destek G.Antep maçında tam destek.

sanalkorsan
20.10.2008, 12:02
Arkadaşlar büyük takımımız TRABZONSPURUMUZ her milli maç arasından

sonra oynanan lig maçinda puan kaybetmektedir. bir de buna ersun

hocanın büyük maç fobisi eklenince bu maçi kaybettik ama eminim ki

hocamiz anadolu takımlarina karşi puan kaybetmeyecektir ve son hafta

fenerbahçe maçina 43 puanla lider girecektir. unutmayinki bu yıl berabere

kaldiğimiz beşiktaş maçindan da önce yine bir milli maç arası vardı bu bir

anadolu takımı olsaydi bile puan kaybedebilirdik ama olsun bir maç yenildik

diye biz takımımızdan sogumayız biz doğarken TRABZONSPORLU doğduk

"SANAL KORSAN" "SANAL ALEMİN EFENDİSİ"

CANIMIZ KANIMIZ HERŞEYIMIZ TRABZONSPORUMUZ

Nihal Ayvaz
20.10.2008, 12:04
her zaman her koşulda desteğe devam!ben takımıma güveniyorum haftaya galibiyetle devam edip bize bu maçı unutturacaklardır.
"Şampiyon olana kadar BİZ VARIZ SONUNA KADAR!"

Ömer TOPAL
20.10.2008, 12:04
sogumakmı...ısındım ısındım....tam destek ölümüne bordomavi

Dip.Ing.Mag.
20.10.2008, 12:05
ikinci yari cok kaliteli bir sol acik ve cok kaliteli bir oyun kurucu , takimin beyniolabilecek nitelikte bir oyuncu alabilirsek ozaman , sezon bitene kadar sampiyonlugu kovalayacagimizdan eminim ama bunlar olmadigi taktirde zerre kadar sampiyon olabilecegimiz inanci tasimiyorum

Ertan 51
20.10.2008, 12:05
bu başlığı açan Ali-Berrin ÖZCAN kardeşime ne kadar teşekkür etsem azdır kendi namıma
ben de tam bunu diyorum işte
desteğe devam arkadaşlar,
24 yıldır estik yağdık gürledikte ne oldu,elimize ne geçti
ilk tökezlediğimizde darma duman olacaksak vay halimize
küllerimizden doğacağız ne demek ilk çıkış noktası nedir bilmiyorum ama çok hoşuma giden bir söz ve bizde küllerimizden doğacağız istanbul saltanatını yine yeniden yıkacağız
burdaki sağ duyulu-hoşgörülü aslanlar gibi taraftarımız,işi bilen süper bir başkanımız ve hocamız olduğu sürece başarı kaçınılmaz

DESTEĞE DEVAM ŞAMPİYON OLACAĞIZ...

kuymakk
20.10.2008, 12:06
Birde Tolga hakkında ufak bir hatırlatma.Dönemin hocası gönderilince yardımcı antrenör Orhan ÇIKRIKÇI takımın başına geçti ve ilk hafta Tolga'yı kaleye koydu.O maçta 4-0 yenilmiştik İstanbul'da.Yani garibim Tolga bu Gs'den çok çekti anlıyacağınız.Bu da bir kısmet işidir adamın Gs'ye karşı bir kısmetsizliği var demekki :-))

KUTADGU
20.10.2008, 12:06
Desteğe devam, takımın oyunundan memnunum.

Bir ufak kaleci değişikliği bekliyorum. Aslında bu çok büyük bir değişiklik.

Yanınızdayız, inanıyoruz, başaracağız.

Reha
20.10.2008, 12:10
Kalecisinin yetersizliğini göremeyen,Topu oyunda tutabilen adamlardan Isacc i oyundan alan,Giray ve Ceyhun'u unutan;Barış'ı unutturtan haca ile mi?

Türkiye tarihinde görülmemiş bir havaalanı karşılaması yapılmış,el üstünde tutulmuş,hak ettiklerinden fazlası verildiği belli olan,bizi tribünde şerefsiz ve haysiyetsiz cimbomlulara karşı küçük duruma düşüren futbolcularla mı?

Yattara'yı para için sattıkları her halinden belli olduğu halde toplumu kandıran, 25 milyon harcayıp 2 milyon daha harcamaktan kaçınıp oyun kurucu almayan,TV sözü verip temmuz da diyip sonra geri adam atan,skandal formalara göz yuman, TT haricinde kulübe netleşen kaynak yaratmayan ve toplumu yalnızca kalabalık ama yetersiz trasferlerle uyutan,takımda Yattara haricinde yıldızı olmadığı halde Gökdeniz'e bence yıldız değil diyecek kadar bilgisiz bir YÖNETİMLE Mİ?

Ben resmi olarak 25 senedir; 20 senedir tribünde ; 35 senedir de kafa kağıdımla bekliyorum.Daha da çok beklerim.
Bu gerçeği göremeyenler Antep,belediye gibi maçlarla yine havaya girerler ama .................................................. .................................Lakin diyecek çok ama, bunu anlayamayacak o kadar genç dostum var ki burda! Ben asıl onlara üzülüyorum!!

keles76
20.10.2008, 12:10
takima olumune destek ama kalede tolga oldugu surece ersun hocaya destek olmaz

A.İLELİ61
20.10.2008, 12:11
Evet dostlar...
İNANIYORUZ BAŞARACAĞIZ vede ŞAMPİYON OLACAĞIZ..

GERONIMO35
20.10.2008, 12:16
bizde feneri yener dalgamıza bakarız nolcak yaw geyseyi de trabzonda benzetiriz:)

bariskaratas
20.10.2008, 12:18
:tsbayrak:

calypso
20.10.2008, 12:23
bir maglubiyet ile dokturmusuz yine! bu takima zaman lazim derken sampiyonluk havasina girenler simdi ilk maglubiyetle yonetime veryansina baslamis..neymisiz 2. siradaymisiz. eh bravo!
bu kadar iste taraftarlik anlayisi. merak ediyorum bu insanlar gecen sene ne yaziyorlardi buraya?
neyse yazdiklari onemli de degil zaten kayda deger birsey icerdigini de sanmıyorum.
sabır sabır yaa sabır diyorum.
bu arada, bu kadar erken lig lideri olmanin avantajindan cok dezavantaji olur bizim gibi genc ve tecrubesiz takimlara, siradan bir takima da yenilebilirdik..en azindan puan kaybinin normal olabilecegi bir macta bunu yasadik. ne yani yenilgisiz sampiyonluk mu bekliyoruz daha ilk yilda.

Tayfun
20.10.2008, 12:25
Desteğe devammm...

G.Antep maçını yenip yolumuza davam edeceğiz inşallah

1 yenilgi bizi etkilemez....

alper*
20.10.2008, 12:27
bir mağlubiyetle,ikinci sıradaki takımın yönetimine bile sallayabiliyorsanız size diyebileceğim tek şey var : PES !

Enes Ünal Kaya
20.10.2008, 12:27
Hiç Yenilmicez Diye Bir şey yok sonuçda olan olmuş ... Daha yenildiğimiz maçlarda olacakdır Lig uzun bi maraton sonuçda.... İnanmamız Lazımmm...

sanalkorsan
20.10.2008, 12:29
arkadaşlar ben 23 yaşindayim trabzonspor en son ben doğmadam bir yıl önce şampiyon oldu bende 23 senedir trabzonspurluyum bu takım 23 senedir sampiyon olmadi diye hiç vazgeçmedim şampiyon olacağiz demekten bir 23 sene daha beklerim benim için önemli olan trabzonspor sevgisidir bu bir maç ile olmaz ölümüne trabzon

İdris Toksoy
20.10.2008, 12:31
arkadaşlar ben 23 yaşindayim trabzonspor en son ben doğmadam bir yıl önce şampiyon oldu bende 23 senedir trabzonspurluyum bu takım 23 senedir sampiyon olmadi diye hiç vazgeçmedim şampiyon olacağiz demekten bir 23 sene daha beklerim benim için önemli olan trabzonspor sevgisidir bu bir maç ile olmaz ölümüne trabzon

aynı jenerasyondanız.ölümüne trabzon

KUTADGU
20.10.2008, 12:40
Kalecisinin yetersizliğini göremeyen,Topu oyunda tutabilen adamlardan Isacc i oyundan alan,Giray ve Ceyhun'u unutan;Barış'ı unutturtan haca ile mi?

Türkiye tarihinde görülmemiş bir havaalanı karşılaması yapılmış,el üstünde tutulmuş,hak ettiklerinden fazlası verildiği belli olan,bizi tribünde şerefsiz ve haysiyetsiz cimbomlulara karşı küçük duruma düşüren futbolcularla mı?

Yattara'yı para için sattıkları her halinden belli olduğu halde toplumu kandıran, 25 milyon harcayıp 2 milyon daha harcamaktan kaçınıp oyun kurucu almayan,TV sözü verip temmuz da diyip sonra geri adam atan,skandal formalara göz yuman, TT haricinde kulübe netleşen kaynak yaratmayan ve toplumu yalnızca kalabalık ama yetersiz trasferlerle uyutan,takımda Yattara haricinde yıldızı olmadığı halde Gökdeniz'e bence yıldız değil diyecek kadar bilgisiz bir YÖNETİMLE Mİ?

Ben resmi olarak 25 senedir; 20 senedir tribünde ; 35 senedir de kafa kağıdımla bekliyorum.Daha da çok beklerim.
Bu gerçeği göremeyenler Antep,belediye gibi maçlarla yine havaya girerler ama .................................................. .................................Lakin diyecek çok ama, bunu anlayamayacak o kadar genç dostum var ki burda! Ben asıl onlara üzülüyorum!!

Asıl bu mesajdan sonra Trabzonspor için üzülüyorum.
Asıl bu mesajdan sonra Trabzonspor için kederleniyorum.

Sevginizi, çabanıza bunca yıl yaptıklarınıza tek bir laf edemem, haddim de değildir zaten.

Ama eleştireceğim derken de bu kadar ince yerlerden ayarlar çekilmez ki,
Yenilgimizin bahsettiğiniz olaylarla hiç bir ilgisi yok.

Bu teknik direktör ve bu yönetim olmadan önce bahsi geçen İstanbul takımına karşı maçlarımız hep fark kapama mücadelesi şeklinde geçerken, yenilmemize rağmen altta kaldılar.

7. hafta olmasına rağmen, kimsenin beklemediği bir puanla hala kafaya oynuyoruz.

Ben diyorum ki, biraz itidalli olalım, hataları görürsek söyleyeyelim.
Eleştireceksek en babasından eleştirelim.

Lakin bir maç sonunda bütün gemileri yakmaya, herkese lanet okumaya gerek yok.
Tıpkı bir maç sonunda birilerini putlaştırmanın gereği olmadığı gibi.

Ersun Yanal'ı sadece kaleci seçimi için suçlayabilirim.
Bana göre oyun kurgusu gayet iyiydi.
Takım top oynadı, Tolga ilk golü içeriye almadan önce.

Olacak bu işler.
Herşeyden evvel büyük maç.
Yattaralı Fatih Tekkeli, Gökdenizli takımımızda 4 yedi Gayseden.
Onların efsane takımı da bizden 5 yedi.
Bu skorları ne kadar iyi yorumlarsak, o kadar daha sağlam yürürüz yolumuzda.
Aksi halde bekleyiş hiç bitmez.

Ben inanıyorum.
Yenilginin bu noktadan sonra bize çok faydalı olacağına inanıyorum.
Futbolcuların haketmedikleri bu skorun telafisi için bundan sonra çok daha iyi olacaklarına inanıyorum.
Ayaklarımızın daha bir yere basacağına inanıyorum.
Konuşurken, yazarken ve de ifade ederken, tüm olasılıkları iyi hesaplamaya çalışacağımıza inanıyorum.
3-0'lık yenilgiye rağmen futbol izleyen taraftarların Gaziantep maçında tekrar liderliği kazanmak adına tribünleri dolduracağına inanıyorum.
Sadri Şener'e, Ersun Yanal'a ve futbolcu kadromuza inanıyorum.
Büyük taraftarımızın aklını başına aldığına inanıyorum.
"Şampiyonluk süreci başlamıştır" siözüne tüm kalbimle inanıyorum.

agasaro
20.10.2008, 12:41
Elbette desteğe devam. Daha ligin başındayız ve Galatasaray'a Ali Sami Yen'de yenildik. Yenseydik bu harika olurdu ama olmadı... Şimdi şöyle bir hesap yaptım; son 5 yılın şampiyon olan takımlarının puan ortalaması 77,6. Bu seneyi 77 puan civarında tamamlarsak ya şampiyon oluruz ya da şampiyonlar ligine katılmaya hak kazanırız. Bu sene zaten esas öncelikli hedefimiz şampiyon olmak değil. Bu yeni takımın oturmasını izleyeceğiz hep beraber. Önümüzde 27 maç var. Bu maçların 14'ü içerde, 13'ü dışarda. İçerdeki maçlardan 11 galibiyet, 2 beraberlik ve bir mağlubiyet alırsak 35 puan toplarız. Dışardaki maçlardan 8 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet alırsak 26 puan toplarız. Böylece sezon sonunda 77 puana ulaşırız ki bu zaten bizim istediğimiz puandır. Bütün bunlara rağmen bu maçın bize gösterdiği şeyleri de göz ardı etmeyelim. Kanat atakları yapamıyoruz, sağ bek problemli ve forvetlerimiz yetersiz. İnşallah devre arasında ve sezon sonunda yapılacak takviyelerle çok güçlü bir takıma kavuşacağız.

kuymakk
20.10.2008, 12:45

:alkış::alkış:

Ben her zaman söylerim diğer üç takımı tutmak en kolayı nasılsa üç yılda bir şampiyonluk gelir mutlu olurlar.Ama Trabzonspor bir sevdadır bir aşktır bir rüyadır bizim için 24 yıl değil 240 yıl şampiyon olamasakta biz TRABZON'luyuz TRABZONSPOR'luyuz dayanın uşaklar güzel günler bizleri bekliyor.Ümitsizlik güçsüzlere mahsustur.

cengo_28
20.10.2008, 12:47
Bu defansla bence şampiyonluk bize hayal arkadaşlar,sadece song var sağlam oyuncu defansta o kadar,galatasaray maçının en kötüsü bana göre egemen korkmaz.Ama yinede çok güzel bi kadromuz var antep maçını alırsak kaldığımız yerden devam ederiz gibime geliyor..

mechanic
20.10.2008, 12:47
Sanırım bu üzüntü bizim ne kadar büyük bir camia olduğumuzu gösteriyor. Milli maçlar nedenilye 2 haftadır tatil olan ligde Trabzon-gs maçı ile yattık kalktık 2 hafta boyunca. Sanırım benim gibi tüm Trabzonspor'luların beraberliğe bile tahammülü yoktu. Zaten maça da iyi başladık. Sadece bireysel hatalar. Tolga out-Tony in, Tayfun out-Coleman in,Yattara in Umut out, İsac forvete.Sorun çözüldü.İşin güzel tarafı da bu. Nasıl da 7. şampiyonluğa kenetlendik, gs yi ali sami yen'de yeneceğimizi tüm kalbimizle inandık? kim inanıyor ki buna bu ligde bizden başka? Maçın hiçbir anında ne baskı yedik, ne bunaldık, ne de kapandık. Zaten maça da iyi başladık. Sadece bireysel hatalar.
bu bu sene tüm camia olarak tek hedefimizin olduğunun apaçık göstergesi.

legend_ts_61
20.10.2008, 12:48
Yaw ersun yana l hocam sİz taktİk yapamazdinz bu mac da İnsan dÜŞÜnÜrya İlk vuran kazanir yattara colmanla baŞlicaktinizzz...kalede sİlva....İsaac gibi bir adami oyunndan ciksrtiyorsun ve 2-0 geridesin.dunki taktiginden hicbirsey anlamiŞ deİlİm.yapma hoca bÖyle taraf tar cildiriyo kÜstÜrme bİzİ takimaa yillardir Şampiyonluk hayali kuruyoruz dİkkatlİ olun...

Keleşoğlu
20.10.2008, 12:49

reha abicim çok acele etmiyormusun bu yorumlarda? kaleci yetersizliğini göremeyen ersun hoca ne yapsaydı bu sezon hiç maça çıkmamış adamı gs maçında sahaya sürüp maç eksiğinden doğabilecek hataları yüzünden as kalecimizi demi kaybetseydi? Barış ayakta duramayacak kadar yetersiz her oyuna girdiği maçta en az 3 kere yerde görüyoruz kendisini.. şu an için en iyisi sonradan oyuna girmesi. girayın oynaması demek song ya da egemen den birinin kesilmesi demek egemen canla başla oynuyor song ise hatalar yapsa bile tecrübesiyle bu takımı saha içinde en iyi yönlendiren isim, hangisini kesersin?.. olaylar o boyuta geldikten sonra, karşılıklı atışmalardan sonra yattarayı 11milyon avroya satmayacak yönetim yoktur. tv yılbaşından önce açılacak biraz sabır kaliteli birşey olacak. TT haricinde yaklaşan Hes prrojesi , yaratılan sinerjiyle 17bin kombine sattırılması,ts clup gelirlerinin 10 kat artması, avni akerde yapılan tadilat, basket takımı, bunların haricinde bu takım tamamen yenilenirken hedef şampiyonluk denmedi zaten.şampiyon olurmu_? olabilir. ama olmadı yapacak bişey yok kimseye yüklenmede yok ,çünkü bu başkan bu yönetim bu teknik direktör verilecek destek ile bu sene olmasa bile önümüzdeki senelerde bunu yapabilecek seviyede

kuymakk
20.10.2008, 12:56
Mancester united'in antrenörü Alex ferguson takımın başına geçtiği ilk yedi senede hiçbir başarı sağlayamamış.Biz 7.haftada başladık atıp sallamaya.iki mağlubiyet daha alırsak Ersun Hocayı her halde Trabzondan geceleyin kaçıracaklar deniz yoluyla.Böyle yaptığımız sürece bir yerlere gelemeyiz.Sabretmekten ve beklemekten başka çaremiz yook.

murat
20.10.2008, 13:20

Sevgili Reha abi,

Sana her konuda katilmasamda en azindan burada bazi seyleri sorgulama cesareti gostermeni takdir ediyorum. Maalesef biz toplum olarak bize yapilanlari cok cabuk unutuyoruz. Hocada yonetimde bazi dusuncelerle hareket ediyorlar ve belkide hic ummadik zamanda lider olmamiz bizleri bazi gercekleri gormekten uzaklastirdi.

Dun gs a yenilmemizin nedeni ne kotu yonetimdir ne kotu hocadar ne kotu oyunculardir nede kotu kalecidir. Sadece ilk 6 haftada alinan basarili sonuclardir. Bu sonuclarin ardindan kadroyu degsitiremedi hoca. Senin dedigin ceyhunlar giraylar sylvalar artik bundan sonra sans bulacaklardir.

Lig baslamadan ben ilk 3 u basari sayardim citayi yukseltim, bu maca ragmen ilk 2 diyorum. Bunu basaracak kadromuzda var bence.

macka61
20.10.2008, 13:28
hocamıza futbolcularımıza ve yönetime desteğimiz sonsuzdur sonuna kadar destek veriyoruz

Nizam
20.10.2008, 13:49
Biraz Sabır....İnanın Herşey Daha GüzeL OLacak....

A.Furuncu
20.10.2008, 13:51
Bu sevda bİtmez bu firtina dİnmez sonuna kadar bordo mavİ her zaman yanindayiz trabzonum

hamza61
20.10.2008, 13:55
Mancester united'in antrenörü Alex ferguson takımın başına geçtiği ilk yedi senede hiçbir başarı sağlayamamış.Biz 7.haftada başladık atıp sallamaya.iki mağlubiyet daha alırsak Ersun Hocayı her halde Trabzondan geceleyin kaçıracaklar deniz yoluyla.Böyle yaptığımız sürece bir yerlere gelemeyiz.Sabretmekten ve beklemekten başka çaremiz yook.

:D iyi de onlar manchester

İHTİLALL
20.10.2008, 13:56
Bu can bu bedenbe olduğu sürece
Bu dil dönebildiği müddetçe
Şampiyon olabilemesede
İnadına ,ölümüne TRABZONNN!!
----
Nasıl demişlerdi sahi...
Senki bizi onurlandırdın başımızı tuttun hep dimdik
Bizde seni ilelebet yaşatmaya and içtik!

Herkes önce Antep maçına,sonra olimpiyata,kıvırmak yok .HAYDEEEEE!

mhayri
20.10.2008, 14:03
Büyk maçlarda ne olur bilinmez ilk golü biz atsaydık sonuç tam tersi olacaktı,
ama atamadık birde kalede kalecimiz olmayınca skor ters döndü...
Bunlar olacak bizde içerde onları yeneriz ne yapalım yani...
Ama tek dileğim var şu küçük takımları yenelim artık...
Antep,Belediye,Kayseri,Bursa vs...
Toplayın bakalım ne oluyor her maça sadece 3 puan veriyorlar 5 puan verilen maç bilmiyorum...
Kaldığımız yerden devam, tabiki desteğe devam,kesinlikle şampiyon olacağız..
Bu sene olurmu bilmem ama kadrodan ruhu olmayan topçuların yerine daha iyi daha teknik daha
hırslı topçular almamız lazım...
Fırsat yakaladık desteği eksik etmeden devam...
Antep, Belediye maçlarını alalım bakalım havamız yerine nasıl gelecek...

arifemre
20.10.2008, 14:03
Herkes önce Antep maçına,sonra olimpiyata,kıvırmak yok .HAYDEEEEE!

antep maçını alalım Allah'ın izni ile de olimpiyatta herkes görecek taraftarın desteğe devam ettiğini. ilk kez tek bir takım olimpiyatı dolduracak....

corleone
20.10.2008, 14:08
en son en ciddi şampiyonluk yarışı yaparken, 95-96 sezonunda lider giderken yine ilk yarının ortalarında fenere dışarda 3-1 kaybetmiştik, vasat bir oyun ile, o sene ne olduğunu herkes hatılrıyordur, şampiyonluğumuz elimizden çalınmıştı, bu sene o senenin kopyası, ama başkalarının elimizden şampiyonluk kaçırmasına gerek kalmadan, taraftarımız vazgeçiyor, beyler deplasmanda sami yen'de yenildik, olur böyle olaylar o statta galip gelmek kolay değil, iyi oynadık, forvetlerimiz biraz dsaha aldıkları parayı hakeden performans gösterseler bu maç böyle bitmezdi, ligde ikinciyiz, ve ilk devreyi de en kötü 2. bitiririz.

Mustafa Önal
20.10.2008, 14:10
kaybettiğimiz sadece 3 puan önümüzde çok güzel fikstür var 7-17 . hafta arasında çokta ahım şahım maçlarımız yok. bursa , kayseri ve fb deplasmanımız var zor diyebileceğimiz. bu hafta antep maçını kayıpsız geçersek iyi bir seri yakalayabiliriz.

martinpetrov
20.10.2008, 14:14
antep,i.belediye,hacettepe ve gençler.bu maçlardan 12 puan toplarsak puan farkıyla lideriz.sıkmayın canınızı.

Murat Acar
20.10.2008, 14:18
Arkadaşlar liderliği şu aşamada kaybetmek okadr önemli değil keşke lig sonuna kadar geriden devam edip ligi tepede bitirsek inşallah bunu başaracağız bu yıl yeterki bu taraftar takımına güvensin ve her halükarda desteğe devam etsin bu yıl bizim yılımız olacak merak etmeyin

Keleşoğlu
20.10.2008, 14:19
fener maçı 2.yarıya sarkıyor yani 17.hafta maçı ocağın sonunda transfer sezonu sonrası.. 16.hafta sonunda 35 puan toplayacağımızı düşünüyorum. buda 1 mağlubiyet 2beraberlik daha demek.. mağlubiyet kayseri,sivas,bursa maçlarından çıkabilir.. beraberlikler ise yine sivas,bursa,kayseri,antep maçlarından çıkabilir..

rakiplerimizin birbirleriyle oynayacağını düşünürsek ilk yarıyı lider bitireceğimizi düşünüyorum

-trapzonely-
20.10.2008, 14:20
Gaziantep maçı çok önemli yenersek süreç devam eder ama puan kaybedersek bu iş biter.

seha
20.10.2008, 14:23
Sevgili arkadaşlar,
Kaybedilmiş hiç bir şey yok, sadece kaçırılmış bir avantaj var, o da çok önemli değil. Bu hafta G.Antep'i yenemezsek bence kötü olur. Çünkü şampiyonluk biraz da havaya girme işi... Eğer arka arkaya puan kaybı yaşarsak takım ve camia demoralize olabilir. Fakat ben böyle bir olasılığın mümkün olacağını sanmıyorum. Pazar günü çıkar bizim aslanlar Antep maçını alır.
Bir de ricam olacak arkadaşlar, rakiplerimize cincon, sekiztaş, gayse gibi yakışıksız ve çocukça isimler takmayalım, bize yakışmıyor.

mustafaction
20.10.2008, 14:24
başlığı açan kardeşim sana helal olsun sonuna kadar trabzonsporumuzun yanındayız yok öyle bir maçla küsmek

mustafaction
20.10.2008, 14:26
antep,i.belediye,hacettepe ve gençler.bu maçlardan 12 puan toplarsak puan farkıyla lideriz.sıkmayın canınızı.

12 puan da toplanabilecek maçlarizorlayacak bir tek antep var aralarında