PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve Yattara Kaldı..

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

Soner
08.10.2008, 01:03
kimse sevme mecburiyetinde değil Yattara kaldıysa her maçta öncekınden daha çok destek vereceğiz ona sahip çıkacağiz

kardesim siz sahip cikin bise diyen yok. isteyen sever isteyen sevmez. ben sevmek mecburiyetinde degilim artik yattarayi. sen destekliyosun alkisliyosun diyede sana diyememki neden alkisliyosun, isteyen istedigini yapar

The_Storm
Nedir bu kin anlamadım doğrusu. Ne Yattara'nın gitmek istemesi ne de yönetimin onu satmak istemesi utanılacak, kin beslenecek bir konu değildir. Ortada büyük bir para vardı her iki taraf için de cazip geldi. İki taraf da, kötü adam olmamak için topu birbirlerine attı. Araplar sözünde durmadı diye birbirimizi mi yememiz gerekiyor? Birkaç hafta önce bağrımıza bastığımız Yattara ya da Sadri başkan, kendilerinin ve kulüplerinin menfaatlerini düşündükleri için kötü mü oldular?

Benim bildiğim karadeniz insanı kin tutmaz. Karadenizin dalgaları gibi çabuk köpürür, ne yapacaksa yapar ama sonra normale döner. Kin bize yakışmaz.

Trabzon'daki arkadaşlar Yattara'yı görürlerse önce "Uyy n'ptun sen gardaşum" desin ve sonra kucaklasın sıkıca, benim yerime...

tonyali_yildiz
Yaw Yattara milleti birbirine kattın :D:D

genç61
08.10.2008, 01:04
tabi saygı cercevesinde herkes yazsın bence sorun yok bura tartısma yeri tabiki insanlar fikirlerini tartşacak

TSezgin61
08.10.2008, 01:05
aynen katiliyorum,ewt yattara bir hata yapmis olabiilr eger bunun farkina vardiysa ki insallah öyle oldu,basin toplantiis düzeltip tüm trabzonspor camiasindan özür dilesin ve futboluna kaldigi yerden devam etsin,bizlerde af etmeyi bilelim insallah,bigün bizide afeden olacak.

allahim afetmeyi seversin, af edeni seversin,neolur bizleri (cümlemizi )afeyle..peygamber efendimiz hz.muhammed s.a.v. `in duasidir arkadaslar

renkdas o konuyu bu konuyla baglama lütfen... futbol, is, yattara, taraftar, affetmek baska seyler... Allah (cc), hz. Muhammed s.a.v, kullar, affedilmek baska seyler

butthead
08.10.2008, 01:05
yattara olayı cidden bizi 2ye bölmüş herkes birbirine girmiş:eek:
düşünüyorumda bi ara 61 numarayı yattaraya verecektik allahtan barışa vermişiz yoksa asıl fırtına kopardı kesin:D

Mehmet Fatih Yavuz
08.10.2008, 01:06
Bu fikirlerin bu forum sayfalarında heba olmasın

Tıpta çığır açabilecek düşünceler bunlar

Uzmanlara ilet bunu

Bilek bağı kopan pancu 5.5 hafta sonra oynayısa ayağından sakat olan yattara kaç hafta sonra oynar :)

p=q :)

MAtematiksel bi yöntemle :
x=burkulma
y=yırtılma (bazı burkulmalar o bağların yırtılmasına sebep olur zaten de neyse)

x 5.5 hafta sürüyorsa
y ?

Yani bundan bi sonuç çıkmaz.
İster düz orantı ister ters orantı.

5.5y/x=?
5.5x/y=?

çıkmaz 2 bilinmeyen var orada.:D
Birbirini götürmez. Bize 2 tane x lazım.:D

Yattara sakattı.
Yahu gözümle gördüm..
o bacak sakat.
Ne kadar sürede iyileşirmiş bilmem ne.
Adam amerikada doktorlar fişi çekin dedikten 6 sene sonra cihazlara bağlı iken gözünü açtı, şurada sakatlığın geçişinin 2 hafta gecikmesini erkene dönmesini konuşuyoruz.

Bünyeye, metabolizmaya göre değişir.
Metabolizması hızlı biri çok daha hızlı iyileşir.

OLCAY ÇAKIR
Yattara'ya küsenler var:)
Şaka gibi.

Kinlenenler var içten içe:)

Arkadaşa,sevgiliye,dosta duyulan gibi....,

Yahu keyfini çıkarın...

Değeri düşmedi,değerimizde düşmedi.
Silkelendik şöyle.

Herkesi silkeledi bu iş.
Hayırlara vesile.

zahido
Bu kavga hic bizaman bitmez ki.. Yattra bilerek veya bilmeyerek takimin ve taraftarin ahengini bozdu.. Taraftar nerdeyse yattaracilarla yattaraya dusmanlar diye ikiye ayrildi.. Yarin obur gun gol aticak zati muhterem, yattaracilar ayaga kalkicak veya 3-5 top kaybi yapicak ozamanda diger kesim hurra diycek.. Olan yine Trabzonspora olucak.. Halbuki esas olan kurumdur kisiler degil.. Bunu bi idrak edebilsek herseyi cozecegiz..

Tunga
08.10.2008, 01:07
BMN Forum Kuralları:

Genel Kurallar:

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, sataşma, aşağılama amacı taşıyan, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan, ırk veya din farkı gözetilerek yazılmış, siyasi nitelik taşıyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktır. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kısaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmıştır. Bu tür davranışlarda bulunulması halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesajı atan kişiye gerekli cezalandırmayı yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykırı davranışta bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftalığına durdurulur. Aynı davranışın devamı halinde ise ceza 2 haftaya çıkacaktır.

2) bordomavi.net forumda, yukarıda belirtilen nitelikleri taşıyan mesajlara aynı şekilde karşılık vermek suç unsuru olup, kesinlikle yasaklanmıştır. Olası bir durumda yapılması gereken forum yöneticilerini konu ile ilgili olarak özel mesaj yolu ile uyarmaktır. Bu kurala aykırı davranışta bulunulması halinde ilgili üye 1 hafta "no post" (foruma mesaj gönderememe) cezası alır.

İşin özünü tartışacaksanız devam edelim. Böyle olmuyor çünkü. Trabzonspor deyince tüm futbol camiasının dönüp baktığı ilk yerde bu seviyede muhabbete izin veremeyiz.

Konunun özüne ve ciddiyete davet ediyorum.

Canİlker
hiç iyi olmadı bizim için. 10 milyon iyi paraydı ve gerekli mevkilere çok kaliteli isimler alabilrdik. ama sonuçta bu yattara, umarım hatalarından ders çıkartır ve daha fazla takım için oynar. burada bze düşen görev olabildiğince destek olmak.

bordo&maviaşkı
Ya bana ne muhalefetten.
Adam sakat hemşerim..

İZledin mi??
Sakat..

Bjk maçıymış bilmem ne maçıymış.
Domuz gibi şişmiş bacağı adamın.

Herhalde tv de şov için ezdirmiş hususi. Askerden kaçmak için parmak kıran tipler gibi.
Bu da başka bir ihtimal tabi.

Kör olana yada görüpte ısrarla görmek istemeyene,kafasına sopayla vura vura bunları göstersen yine de numara yapıyor der. O yüzden boş yere tartışmanın manası yok.Aslolan Trabzonspordur. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim: ooooooooooo ibrahim yattaraaaaaa ooooooooo :D hoşgeldin Karabela:)

İskender66
Ne hatası? bir futbolcu gitmek isteyebilir. hem kendisi para kazanacaktı hemde kulübe İyi para kazandıracaktı. Kulüpte satmak isteyebilir. Normal bunlar. Ortada özür dilenecek bir durum yok bence. Yattara eskisinden daha iyi oynayıp bize katkı yapmayı sürdürecektir kanımca.

Soner
aslolan her zaman insandır.
ne Trabzonspor ne de başka bir şey.

hocam farkindamisin bilmiyorum ama burdasi TRABZONSPOR un, yaptiklarinin tartisildigi bir web sayfasi, insan haklarinin savunuldugu bir yer degil. Onun icin Burada asolan TRABZONSPOR dur

TSezgin61
08.10.2008, 01:08
x=burkulma

x 5.5 hafta sürüyorsa
y ?

5.5y/x=?
5.5x/y=?

Yattara sakattı.
Yahu gözümle gördüm..
o bacak sakat.
Adam amerikada doktorlar fişi çekin dedikten 6 sene sonra cihazlara bağlı iken gözünü açtı, şurada sakatlığın geçişinin 2 hafta gecikmesini erkene dönmesini konuşuyoruz.

ooooooooyyyy abi naptin sen yaaaa... uykum kacti:D

üsenmedende okudum...

Koray
08.10.2008, 01:08
Biri arka sayfalarda Yattara yola çıktı yazdı,lig tv de görmüş,doğrumu ?

genç61
08.10.2008, 01:09
x=burkulma

x 5.5 hafta sürüyorsa
y ?

5.5y/x=?
5.5x/y=?

Yattara sakattı.
Yahu gözümle gördüm..
o bacak sakat.

usta sen bilek bagının ne oldugunu ogren gel sonra konuşalım bana burkulmadan bahsetme sana butun tedavileri sayarım bi adam kalkıp topa vuruyorsa çıkar maç oynar tamammı sen o tedavilerden geç bakıyım nasıl oynuyosun hey hey

hiç olmadı masör ona tespit bandajı yapar gene oynart bilgim oldugu için soyluyom yok sen sakkatı dersen kendin bilirsin

Mehmet Fatih Yavuz
hocam farkindamisin bilmiyorum ama burdasi TRABZONSPOR un, yaptiklarinin tartisildigi bir web sayfasi, insan haklarinin savunuldugu bir yer degil. Onun icin Burada asolan TRABZONSPOR dur

Savaş alanında bile insan hakları aranan bir dönemde çok anlamlı oldu bu cümlede.
Modern çağa dair çığır açtın.

Usta şu rahmetli saddamın oğlu uday gibi kaybederse falakaya yatıralım mı topçuları?

Yattarayı özel kırbaçlarız istersen??

Başka yaratıcı fikirler de çıkabilir tabi..

kalavara
Nedir bu kin anlamadım doğrusu. Ne Yattara'nın gitmek istemesi ne de yönetimin onu satmak istemesi utanılacak, kin beslenecek bir konu değildir. Ortada büyük bir para vardı her iki taraf için de cazip geldi. İki taraf da, kötü adam olmamak için topu birbirlerine attı. Araplar sözünde durmadı diye birbirimizi mi yememiz gerekiyor? Birkaç hafta önce bağrımıza bastığımız Yattara ya da Sadri başkan, kendilerinin ve kulüplerinin menfaatlerini düşündükleri için kötü mü oldular?

Benim bildiğim karadeniz insanı kin tutmaz. Karadenizin dalgaları gibi çabuk köpürür, ne yapacaksa yapar ama sonra normale döner. Kin bize yakışmaz.

Trabzon'daki arkadaşlar Yattara'yı görürlerse önce "Uyy n'ptun sen gardaşum" desin ve sonra kucaklasın sıkıca, benim yerime...
işte bize yakışan da bu olur!!tebrikler dostum..

alper*
08.10.2008, 01:10
size verilecek çok cevap var da yeri burası değil.
boşuna uzatmayalım tartışmayı.
siz öyle düşünüyorsunuz ben böyle.
kalın sağlıcakla.

bariskaratas
08.10.2008, 01:10
arkadaslar olmus bitmis seyler icin tartısmaya gerek yok.
kaldıysa nasıl degerlendiririz yattarayı. tabi ki oynayarak.
onun gibi bi kanat oyuncusu sovmen var mı baska dunya da?
ben bilmiyorum.
schneider bile bu kadar etkili deil kanatta.
yanlıs yaptı mı? yaptı
ama o paraya yanlıs yapmayacak kimse yoktur su forumda.
affetmetmek buyukluktur. bu kadar

zübeyr61
08.10.2008, 01:11
renkdas o konuyu bu konuyla baglama lütfen... futbol, is, yattara, taraftar, affetmek baska seyler... Allah (cc), hz. Muhammed s.a.v, kullar, affedilmek baska seyler

ayni seyler degil diyelim,söyle bir örnekten yola cikalim.yattara bizi para icin birakip gidecekti,ama simdi ise gidemiyor niye sorun cikti vs. ne olacak o özür diliyecek bizler afedecegiz,bu dünyalik demi.

peki biz allahu tealaya ibadetlerimizde nekadar dikkatli oluyoruz,5 vakitmizi kiliyormuyuz?nasil müslümanlariz?bunlar tabiki yattara meselesinden daha önemli eger allahu telaa bizleri bunlardan ötürü tövbelerimizi kabul eediyorsa,biz neden ufak olan,insanlarin yapmis olduklari hatlari afetmekte zorlaniyoruz?

AYYILDIZ
Biri arka sayfalarda Yattara yola çıktı yazdı,lig tv de görmüş,doğrumu ?

Çuvalcıoğlu, artık Yattara transferine son noktayı koyduklarını belirterek, "Biz kimseye yarını bekleyeceğiz diye bir şey söylemedik. Bu akşam İbrahim Yattara transferi kapanmıştır" diye konuştu.

emrezts
gazetevatan da yazan son haber:
Yattara Trabzon'da kaldıhttp://haber.gazetevatan.com/pics/yenibb_4.gif

Yattara'nın Katar Kulübü'ne transferi gerçekleşmedi.

TRABZONSPOR’UN Katar’ın Al Sadd Kulübü’ne 10 milyon 800 bin Euro rekor ücretle sattığı İbrahima Yattara konusunda olumsuz gelişme yaşandı. Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, yönetim kurulunun Yattara’nın bonservis bedelinin yatırılması için Katar Kulübü’ne dün 17.00’ye kadar süre verdiğini belirterek, “Bu süreye kadar herhangi bir gelişme yaşanmadı. Katar Kulübü, kulüp hesabına bonservis bedelini yatırmadı” dedi. Başkan Sadri Şener, “Yattara bizim oyuncumuz. Kararı hoca verecek” diye konuştu.

sonrasına dair haber yok şimdilik...
bakmaya devam buldukça ekliycem...

tonyali_yildiz
08.10.2008, 01:12
Kardeşler herkes ne düşünürse düşünsün herkes TRABZONSPOR umuzun iyiliğini istiyor. Sadece nasıl ve neler yapılması gerektiği konusunda farklı düşünüyor olabiliriz. O yüzden kişisel polemikler yerine daha yere basan tartışmalar yapalım. Yattara gitse de kalsa da daimi olacak olan Trabzonspor ve biz taraftarlar olacağız. Yarın beraber takımımızı destekleyip beraber hareket edeceğiz.
Şimdi ateşli tartışan iki kişiden birisi bordooooooooooo dediği anda diğeri eminim tartışmayı unutup maviiiiiiiiiiii diyecektir, hepimizin ortak paydası takımımız ve takımımızın iyiliği, bunları göz önünde bulundurup sohbetimizi yapalım derim...
:):)

Uzunoğlu
usta sen bilek bagının ne oldugunu ogren gel sonra konuşalım bana burkulmadan bahsetme sana butun tedavileri asyarım b adam kalkıp topa vuruyorsa çıkar maç oynar tamammı

hiç olmadı masör ona tespit bandajı yapar gene bilgim oldugu için soyluyom yok sen sakkatı dersen kendin bilirsin

Ben şu cümlene takıldım

Senelerdir futbola merağım olduğu için sürekli takip ederim

Futbolcular sakatlanır ve peşinden tedavi süreci başlar

Düz koşu filan derken topla çalışmaya kadar gider ama topla çalışmaya başlayan futbolcunun 1 haftadan önce oynadığını ne duydum ne gördüm

Burada bir terslik var ama ne?

Mehmet Fatih Yavuz
usta sen bilek bagının ne oldugunu ogren gel sonra konuşalım bana burkulmadan bahsetme sana butun tedavileri sayarım bi adam kalkıp topa vuruyorsa çıkar maç oynar tamammı sen o tedavilerden geç bakıyım nasıl oynuyosun hey hey

hiç olmadı masör ona tespit bandajı yapar gene bilgim oldugu için soyluyom yok sen sakkatı dersen kendin bilirsin

Ben sana iyileşemez demedim.
İnsan bünyesine göre değişir bunlar.

Senin kafandaki sivilce 3 günde kaybolur benimki 1 günde.
Bu nedir?
Yaralanmaya karşı vücudun yenileme hızı.

Buna benzer etkenler iyileşme süresini etkiler.
Doktorla aynı odada yattım yurtta 2 sene.
Adam maltepe tıp bölüm 1. siydi.:D
Bütün gün bu masallarla uyudum.:D

Adam idmana çıkmış topa vurmuşsa ve sakatlık kötülemişse (ki bu olasılığı düşük bir ihtimal değil) bu bir mucize midir?

emrezts
http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=81518
Ve Yattara Trabzonspor'da kaldı!
07 Ekim 2008 Salı 17:24
Katar Kulübü bordo-mavili takımın hesabına transfer bedelini yatırmayınca Gineli oyuncu Trabzonspor'da kaldı.

Soner
08.10.2008, 01:13
Savaş alanında bile insan hakları aranan bir dönemde çok anlamlı oldu bu cümlede.
Modern çağa dair çığır açtın.

Usta şu rahmetli saddamın oğlu uday gibi kaybederse falakaya yatıralım mı topçuları?

Yattarayı özel kırbaçlarız istersen??

Başka yaratıcı fikirler de çıkabilir tabi..

Valla mehmet kardesim dusunuyoruz iste bakalim, boyle bir kac fikir var, arkadaslardan da bekliyoruz fikirlerini, gerekeni yapacaz artik. seninkilerde iyiydi, seni degerlendirip nazi hucum kitasinda bir komutanlik vermeyi dusunmeye basladim :D :D :D

cngz
ayni seyler degil diyelim,söyle bir örnekten yola cikalim.yattara bizi para icin birakip gidecekti,ama simdi ise gidemiyor niye sorun cikti vs. ne olacak o özür diliyecek bizler afedecegiz,bu dünyalik demi.

peki biz allahu tealaya ibadetlerimizde nekadar dikkatli oluyoruz,5 vakitmizi kiliyormuyuz?nasil müslümanlariz?bunlar tabiki yattara meselesinden daha önemli eger allahu telaa bizleri bunlardan ötürü tövbelerimizi kabul eediyorsa,biz neden ufak olan,insanlarin yapmis olduklari hatlari afetmekte zorlaniyoruz?

Allah insanları, biz yattarayı affedecez yani, ya konuyla ne alaka, resmen insanlarla Allah'ı kıyasladın sen ya. affedecez yada affetmeyecez de geç. kurduğun bağlantı acayip saçma

emrezts
http://www.sondakika.com/haber-yattara-nin-transferi-gerceklesmedi/
Yattara'nın Transferi GerçekleşmediTrabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Gineli Oyuncuları İbrahima Yattara'nın Katar Kulübü'ne Transferinin Gerçekleşmediğini Söyledi.
Haber Yayın Tarihi: 07.10.2008 17:33

TSezgin61
08.10.2008, 01:14

haaa böyle daha aciklayici oldu. tamam böyle haklisin. ben zaten yattara özür diledikten sonra bir sorun görmüyorum. ciksin oynasin. önümüzde bir gökdeniz örnegi var. adam affedildikten sonra krallar gibi topunu oynadi büyük parayada gitti. onun parasinla suanki takim kuruldu. tartisilmaz bir bicimde kendini affettirdi. tabi bunu takim kurulduktan sonra anladik.

yattarada kendini affettirecektir.

Soner
08.10.2008, 01:14
size verilecek çok cevap var da yeri burası değil.
boşuna uzatmayalım tartışmayı.
siz öyle düşünüyorsunuz ben böyle.
kalın sağlıcakla.

Eyvallah kardesim, dusunceler ozgurdur. isteyen istedigini dusunur ve soyler, yeterki birbirimizi kirmayalim, yattara icin, o gider ama bizler hala burda oluruz

AYYILDIZ
08.10.2008, 01:15
Ben şu cümlene takıldım

Senelerdir futbola merağım olduğu için sürekli takip ederim

Futbolcular sakatlanır ve peşinden tedavi süreci başlar

Düz koşu filan derken topla çalışmaya kadar gider ama topla çalışmaya başlayan futbolcunun 1 haftadan önce oynadığını ne duydum ne gördüm

Burada bir terslik var ama ne?

Haklısınız örnek olarak Fb'li Devied topla çalışmalara başlamış ama hala maça çıkamıyor.

emrezts
Yattara kaldı!

Trabzonspor'da, İbrahima Yattara'nın bonservis bedelinin ödenmesi için Katar'ın Al Sadd Kulübü'ne verdiği süre doldu ve Gineli yıldız bordo mavililerde kaldı! Başkan Sadri Şener, "Para yatmazsa transfer kapanır. Ömür boyu beklenilecek de bir konu değil" dedi!

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png07 Ekim 2008 , 17:14
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20081007/yattara_kaldi.html

tüm haber sitelerinde saat 17:30 civarından sonra yattara hakkında hber yok'''

okg_53
Ula Kara Bela Uyutmayacan Yine Bizi.

Samet Türkmen
Herşeyde bir hayır vardır diyelim.Takımımız güzel gidiyor

Mehmet Fatih Yavuz
08.10.2008, 01:16
Valla mehmet kardesim dusunuyoruz iste bakalim, boyle bir kac fikir var, arkadaslardan da bekliyoruz fikirlerini, gerekeni yapacaz artik. seninkilerde iyiydi, seni degerlendirip nazi hucum kitasinda bir komutanlik vermeyi dusunmeye basladim :D :D :D

Abi kurban olayım anladım sinirlenmişsin.
Hani ben de sinirlendim.
İlk gitmek istiyor dendiğinde direk "defolsun gitsin" dedim.
"11 m euroya bütün kabilesini satarım onun ben" dedim.

Tamam amenna da.
Yani biraz durulmak lazım.
Bu adam bizim topçumuz.

Evet nev-i şahsına münhasır bi adam.
Evet eskiden garip ve kötü huyları olan bi adam.

Ama ersun hoca geldiğinden beri adamdaki gelişmeleri görmek lazım.
Özellikle özel hayatına dikkati ve sahadaki agresifliğinin düşüşü vs..

tamam ama biraz da olumlu taraftan bakalım.

Soner
08.10.2008, 01:17
Allah insanları, biz yattarayı affedecez yani, ya konuyla ne alaka, resmen insanlarla Allah'ı kıyasladın sen ya. affedecez yada affetmeyecez de geç. kurduğun bağlantı acayip saçma

bencede haklisin kardesim, baglanti gercekten sacmaydi, nerden nereye

genç61
sivilce farklı burkulma farklı
bilek bagı hepsınde farklı yasadım biliyorum tamammı ayagımın kırıldıgını hissettim kırılıldı diye bagırdım herkes sahaya daldı
oyle senin sivilcen gibi degil yattara beşiktaş maçınd oynamadı git bak forumlar ne yazmısım bu işin için de para var diye sorna gerçek çıktı katar kulubu git bak

bi burkulma bu kadar uzun surmez 4 hafta geçti oynamadı sen hala surer diyosan surer o zaman ne diyim ben sana istersen mesaj atıyım nasıl tedavi uygulanıyor diye sen geçmez dersen o zaman gulerim sana

Koray
Özgür bi ülkede yaşıyoruz millet,isteyen isteyeni satar,isteyen istediğine yanlış yapar,isteyen istediğini yüz üstü bırakır nedir yani (!) :)

Aramızda Mevlana gibi arkadaşlarımız var '' ne olursan ol geeelll '' :D

zübeyr61

kardes sen afetmeyi sevmiyorsan,kimseyi afetmek istemiyorsan, sakin ilerde seni niye kimse afetmiyor deme sen affi ögrenmedikce senide ilerde kimse afetmez,sakin yalnis anlaama sana yönelik degil bu simdi,ben önce kendi nefsimden yola cikarak söylüyorum..sen sacma buluyorsun ben dogru buluyorum yapaack birsey yok düsünceleirmiz farkli olabilir.

okg_53
İnşallah Gs Maçında oynar.2 aydır iyileşmedimi ya?

tonyali_yildiz
08.10.2008, 01:18
Arkadaşlar bence başka önemli olan nokta ise Yattara nın niye gitmediği (gitmediyse tabi).
Acaba Katar mı vazgeçti?
Acaba Yattara mı vazgeçti?
Acaba Trabzonspor mu vazgeçti?
Acaba Türkiye den bir takım mı vazgeçti?
Umarım bunlar yarın 17 de cevabını bulur ...

genç61
08.10.2008, 01:18
Haklısınız örnek olarak Fb'li Devied topla çalışmalara başlamış ama hala maça çıkamıyor.
adamın bilek kırılmış heralde başlayamaz maçlara ama idmanlara başlar bi iki hafta sonra oda başlar

emrezts
08.10.2008, 01:19
şimdi yatıyorum sabah kalkıp tekrar bakacağım yattaraya:))) gece rüyalarıma girecek ama yapaak bişey yok:D:D:D

hepinize ii geceler... yattarasız rüyalar...

cngz
08.10.2008, 01:19
kardes sen afetmeyi sevmiyorsan,kimseyi afetmek istemiyorsan, sakin ilerde seni niye ilerde kimse afetmiyor deme..sen sacma buluyorsun ben dogru buluyorum yapaack birsey yok düsünceleirmiz farkli olabilir.

şu forumun herhangi bir yerinde benim affetmeyeceğime dair bir satır yazımı bul herşeyine tamam diyecem. affetme demedim ben size, bağlantın çok saçmaydı onu açıklamaya çalıştım, sen ters taraftan anladın

bordo&maviaşkı
08.10.2008, 01:20
Benim merak ettiğim,Mazallah Yattara'yı en ufak hatasından sonra yuhalarsalar ve o da futbolu bırakacak konuma gelirse, öz evlatçılar, söz konusu Yattara olunca ne yapacaklar???gerçekten kocaman soru işareti!!! İnşallah böyle birşey yaşanmaz ama, en baştaki yorumumda duyarlı olduğunuzdan dolayı tebrik ederken, şimdi görüyorum ki maalesef bazı sabit kafalar var.Böyle nereye varabiliriz merak ediyorum!

Mehmet Fatih Yavuz
08.10.2008, 01:20
sivilce farklı burkulma farklı
bilek bagı hepsınde farklı yasadım biliyorum tamammı ayagımın kırıldıgını hissettim kırılıldı diye bagırdım herkes sahaya daldı
oyle senin sivilcen gibi degil yattara beşiktaş maçınd oynamadı git bak forumlar ne yazmısım bu işin için de para var diye sorna gerçek çıktı katar kulubu git bak

bi burkulma bu kadar uzun surmez 4 hafta geçti oynamadı sen hala surer diyosan surer o zaman ne diyim ben sana istersen mesaj atıyım nasıl tedavi uygulanıyor diye sen geçmez dersen o zaman gulerim sana

Senin ne dediğin benim ne dediğimin ne önemi var??

Yahu adamın bacağını gördün mü?

Görmedin. Ben gördüm.

O bacak iyileşmemiş. gayet şiş.
Tahminen idmana çıkınca tekrar sakatlanmış.

Napacağız şimdi?

Gördüm hemşerim diyorum adamın bileğinin halini.
Yok iyileşmesi lazım da yok bilmem ne.
İyileşmemiş gördüm diyorum iyileşmesi lazım diyorsun.

Allah allaaaaah.
Lazımdı ama iyileşmemiş.
Göz bu göz. Gördüm.
Gözlerim çok sağlamdır. Bmn trabzondan öğrenebilirsin. Kartal gibi uzun mesafeden minicik şeyleri bilem görürüm.:D

AYYILDIZ
08.10.2008, 01:21
Arkadaşlar bence başka önemli olan nokta ise Yattara nın niye gitmediği (gitmediyse tabi).
Acaba Katar mı vazgeçti?
Acaba Yattara mı vazgeçti?
Acaba Trabzonspor mu vazgeçti?
Acaba Türkiye den bir takım mı vazgeçti?
Umarım bunlar yarın 17 de cevabını bulur ...

Yattara gitmedi ama bu transferin arkasında başka şeyler yattığı kesin.

FANATIK61
08.10.2008, 01:24
Eski Yattara gitti umarim bomba gibi bir dönüs yapar. Bize ve Trabzonspor'a borcu büyük artik. Bu saat'den sonra bizim futbolcumuz sayilir onun icin saha cikip eski Yattara'dan daha iyi olacaktir. Yoksa benim bildigim Ersun Hoca ona artik fazla tolerans tanimaz.

mehmet yıldırım
08.10.2008, 01:24
yattara takımda kaldı....
bazı taraftarlar ise sınıfta kaldı.....

beyler,adamın takımı sattığı felan yok,ayrılacağı zaman bile ağlıyarak ve taraftara binbir özür beyan ederek gidecekti.kim yaptı bunu ayrılırken........
yattaranın futbolunu tartışacak adam 3 defa yattara desin yatsın bakalım ne görecek rüyasında....

zübeyr61
08.10.2008, 01:25
şu forumun herhangi bir yerinde benim affetmeyeceğime dair bir satır yazımı bul herşeyine tamam diyecem. affetme demedim ben size, bağlantın çok saçmaydı onu açıklamaya çalıştım, sen ters taraftan anladın

hakkini helal et dogru diyorsun simdi,ben sirf yattara konusu degil insanlari allahlada kiyaslamadim eger öyle anlasiniyorsam özür dilerim,ben sümme hasa insanlari allahu tealalan kiyaslamam.sunu demek istiyorum biz insanlar herhangibir konuda olsun sirf yattara degil,afetmek zorumuza gidiyor ama biz su dünyalik seylerde birbirimizi afetmiyorsak,allahu tealadan nasil af diliyebilecegiz onu demeye calisiyorum,insallah busefer kendimi anlatabilmisimdir herkesden özür dilerim hakklarinizi helal edin

genç61
08.10.2008, 01:26
bir adam bilekten dolayı sakatsa ona tedavi uygulanır en son onu top seklinde yarım dunya bi şeyin ustune çıkar ayagını her tarafa oynatır agrı varmı diye varsa çıkmaz yoksa idmana çıkar

ben hiç duymadın yattara idmana çıktıda sakatlandi diye sadece idmaan çıktı firikik çalıştı yarın oynıcak diye duydum nasıl şişyor bacak gece bacaginimi şişiriyor

gece ne olduda yarın oynayamadı maçta ben bunu kabul etmiyorum bana inandırıcı gelmiyor

Soner
Abi kurban olayım anladım sinirlenmişsin.
Hani ben de sinirlendim.
İlk gitmek istiyor dendiğinde direk "defolsun gitsin" dedim.

Tamam amenna da.
Yani biraz durulmak lazım.
Bu adam bizim topçumuz.

Evet nev-i şahsına münhasır bi adam.
Evet eskiden garip ve kötü huyları olan bi adam.

Ama ersun hoca geldiğinden beri adamdaki gelişmeleri görmek lazım.
Özellikle özel hayatına dikkati ve sahadaki agresifliğinin düşüşü vs..

tamam ama biraz da olumlu taraftan bakalım.

tamam olumlu tarafindan bakiyorum, yattara oynar, puanlar gelir, sampiyon oluruz vs. buna bise demiyorum. Ben artik bu adami sevmiyorum diyorum diyorum sadece. Bu kadar.
Trabzonspora faydali isler yapsin eyvallah, faydalanalim buna bende bise demiyorum, gitmedi diyede oturup aglamadim, gidiyor diye aglamadim, sadece yaptiklari unutamadim ve artik o benim icin bir hictir ve onu sevmiyorum, onu destekleyenede bise demiyorum, burda arkadaslar bunu anlamiyor ben yattarayi sevmiyorum diyorum, hala desetk vermemeiz gerek, sen neden boyle konusuyorsun bilmem ne gibi ifadeler kullaniliyor, seven sever, sevmeyen sevmez banane.

bu arada bu cumlen harika, tuttum bunu

:D :D :D

cngz
hakkini helal et dogru diyorsun simdi,ben sirf yattara konusu degil insanlari allahlada kiyaslamadim eger öyle anlasiniyorsam özür dilerim,ben sümme hasa insanlari allahu tealalan kiyaslamam.sunu demek istiyorum biz insanlar herhangibir konuda olsun sirf yattara degil,afetmek zorumuza gidiyor ama biz su dünyalik seylerde birbirimizi afetmiyorsak,allahu tealadan nasil af diliyebilecegiz onu demeye calisiyorum,insallah busefer kendimi anlatabilmisimdir herkesden özür dilerim hakklarinizi helal edin

eyvallah,

benim asıl yattara hakkındaki düşüncem buydu, önceki sayfalarda yazmıştım

konu tamamen dağıldı, herkes birbirine çatmaya başladı. sonuca bakın arkadaşlar, bu klubü ne siz ne ben, sadri başkan yönetiyor. adamlar ciddi olsalardı zaten satmıştı ama olamdı işte. ister yattara elde kaldı deyin, ister yeni bir transfermiş gibi bakın, sonuçta büyük ihtimalle yattara bu takımın oyuncusu. ve yattara her takımın kadrosunda görmek istediği bi oyuncu. yorumları bırakalım, eskisinden daha faydalı olmasını dileyelim, yattaranın bundan sonraki futboluna, tavırlarına bakarak yorum yapalım. allah hepinize sabır versin

Mehmet Fatih Yavuz
08.10.2008, 01:27
La iş itikada kadar geldi.

Gökdenizi affettik bi zararını gören oldu mu?
Yattarayı affedin gene zararını görmez kimse?

Aksine çok faydası olacak aynı gökdeniz gibi.

Affetmektir güzel olan kin tutmak değil.

Mehmet Fatih Yavuz
08.10.2008, 01:29
bir adam bilekten dolayı sakatsa ona tedavi uygulanır en son onu top seklinde yarım dunya bi şeyin ustune çıkar ayagını her tarafa oynatır agrı varmı varsa çıkmaz yoksa idmana çıkar

ben hiç duymadın yattara idmana çıktıda sakatlandi diye sadece idmaan çıktı firikik çalıştı yarın oynıcak diye duydum nasıl şişyor bacak gece bacaginimi şişiriyor

gece ne olduda yarın oynayamadı maçta ben bunu kabul etmiyorum bana inandırıcı gelmiyor

Nasıl şiştiğinin ne önemi var?
Şişmiş.

Senin genelde geçerli olan teorinin gerçekte tutmaması bilmin çöküşü değildir bak çok ciddiyim.
Olur bazen. Teoriler kanun değildir. :)

genç61
08.10.2008, 01:30
ya affetelim bi şey demiyom ama esksi gibi sevilmedigini bilmeli bence
bize kendini sahada affettirsin o biz onu affetteriz zaten

Harun Karadeniz
Simdi yattaraya sahip cıkmalıyız ve ilk kez yönetimin hata yaptıgını gördü.hatasız kul olmaz.sadri senerede yattarayada destek vermemiz lazım...

bence yönetimin bi hatası yoktu

TSKara61
Arkadaslar!!!

1) Yattara gidecekmi? kalacakmi?

2) Kalacaksa oynayacakmi? yedekmi bekleyecek? yoksa paf takiminami gonderilecek?

3) Kalacaksa devre arasinda satilacakmi? Yoksa sezon sonundami satilacak? Yoksa ne zaman satilacak? Bi daha satmaya kalktigimizda bu kadar paraya satabilecekmiyiz? Hele hele devre arasina kadar yedek kaldiysa...

4) Oynayacaksa istekli oynayacakmi yoksa vurdum duymazmi oyanyacak?

5) Oynayacaksa, ilk hatasinda taraftar Yattara'yi yuhalayackmi?

6) Yedek kalirsa taraftar bunu kabul edecekmi yoksa ilk maglubiyetde neden Yattara oynamiyor diye cildiracakmi?

7) Kalacaksa 4 haftadir Yattara'siz oynayan ve nagmalup olan, takim oyunu oynamaya calisan, 2 kere geri dusmesine ragmen kazanmasini bilen, ve bu maclarda toplam 7de gol atan takim bozulacakmi?

8) Bozulacaksa bu nasil olacak? Takimdan kim kesilecek? Bu kesilecek futbolcu takimdan gitmeye calisan bir futbolcu onun yerine oynayinca acaba ne dusunecek?

9) Yattara basina verdigi demecler icin cezalandiralackmi? Cezalandirilacaksa bu performansini etkileyecekmi?

Ufff Yattara!!! Tam dayakliksan ya! Gitsen bi dert Gitmesen ayri bi dert!

Soner
yattara takımda kaldı....
bazı taraftarlar ise sınıfta kaldı.....

beyler,adamın takımı sattığı felan yok,ayrılacağı zaman bile ağlıyarak ve taraftara binbir özür beyan ederek gidecekti.kim yaptı bunu ayrılırken........
yattaranın futbolunu tartışacak adam 3 defa yattara desin yatsın bakalım ne görecek rüyasında....

hocam anlamadigin su, yattaranin futboluna bir allahin kulu bise diyemez ama son olaydan sonra onu sevmeyenede bise diyemezsin,

ne onu sevene destekleyene bise deyin, nede sevmeyene bise deyin, sonucta takimda kaldi, ben sevmiyorum artik onu, sevmek zorunda da degilim, huseyini millet yuhluyor, bende yuhluyorum ama sevenede bise demiyorum. Bu budur, sinifta kalan taraftarda yoktur ayrica, sinifta kalacak olan en son TRABZONSPOR taraftaridir

Harun Karadeniz
08.10.2008, 01:31
ban göre yattara ocakta fenerbahçeye gidecek bunu çok net söylüyorum arkadaşlar bu olay bi tezgahtı yattarayı yıpratmak adına bahanede hazır fransız eğitim

Cem Akyüz
08.10.2008, 01:32

Fatih Abi yoğun efor sarfediyosun bu akşam:)Ama sana katılıyorum abi şans vermekte fayda var şu sakatlıktan bir kurtulsunda tamamen sahada gene yapar şovunu

AYYILDIZ

Aynen katılıyorum Yattara'ya şampiyonluk sürecinde ihtiyacımız var.

genç61
Nasıl şiştiğinin ne önemi var?
Şişmiş.

Senin genelde geçerli olan teorinin gerçekte tutmaması bilmin çöküşü değildir bak çok ciddiyim.
Olur bazen. Teoriler kanun değildir. :)
siyah yeri okuyonmu orayı oku agrı yoksa adam idamana çıkar ben onu bilir onu soylerim
bide katardan para gelince gece ayagı şişiyor onuda anlamdım tekrar agrıları artıyor çok acayip parayla bir alakası olmaz galiba

heralde gece terayag yedi yada kuymak yada silifta yedi o şişirdi galiba

Soner

Affetmiyrim

Koray
08.10.2008, 01:33
ban göre yattara ocakta fenerbahçeye gidecek bunu çok net söylüyorum arkadaşlar bu olay bi tezgahtı yattarayı yıpratmak adına bahanede hazır fransız eğitim

Nasıl olacak o iş ?
İstanbullular bizden Yattara gibi futbolcuları alamaz...
Jun gibileri veririz tabi...

Great White
Hezeyanlar devam ediyor galiba:)

Soner
Aynen katılıyorum Yattara'ya şampiyonluk sürecinde ihtiyacımız var.

vay offli kardesim demekki sampiyonluk sureci olmasa affetmeyecen

Murat Cömert
08.10.2008, 01:34
Affetmiyrim
:D:D:D:D Affedecesuuunnn :D:D:D

Great White
08.10.2008, 01:35
Şöyle bir foruma göz gezdirdim de;

Yattara' nın kalışına dair haber, Üç Cücük taraftarını olduğu kadar burada da bazılarını fazlasıyla gerdirivermiş anlaşılan:D

Trabzonspor' un sıradanlaşmasını ve yıldızlarından birer birer arınmasını kendilerine görev bellemiş bazı dış mihraklar o acınası hayallerine asla ulaşamayacakları gibi Yattara gibi yıldızlar ile şampiyonluk yarışına devam ettiğimiz günlerde kendi köşelerinde inim inim inleyeceklerdir:)

Açıkçası İstanbul' da benim çevremde atmosfer mükemmel. Taraflı tarafsız herkes Trabzonspor' un şampiyonluk yarışında en büyük şansı yakaladığı görüşünde..

Ayrıca etraftan bir çok tebrik de aldım bugün:)

Sonuçta birkaç çatlak ses için keyfimizi kaçırmaya değmez bile..

Şenola Trabzonspor, şenola aklı selim Trabzonspor taraftarı:)

genç61
08.10.2008, 01:35
bu forumu seviyom ne guzel tartışıyoz bu arkadaşla
sen maça gelcenmi galatasaray maçına orda bu yazdıklarım için beni dovme sakın anma muhalefet olmusuz birbirimize uzatmayalım iyisi

Harun Karadeniz
08.10.2008, 01:36
Nasıl olacak o iş ?
İstanbullular bizden Yattara gibi futbolcuları alamaz...
Jun gibileri veririz tabi...

bunun başka açıklaması yok arkadaşlar adamı almak için transfer izni alıyolar süre uzatıyolar vazgeçiyolar sonra. bu tezghtı yaa ipleri kopardılar işte fenerinde kötü olduğunu göz önüne alırsak azizin taraftara özür hediyesi işte

Erdal DİLEK
ben başından beri söyledim bu iş komplo diye komplo, medya komplosu, kandırdılar garibi mi düşünsenize yattarnın psikolojisni. .

innocence
43 sayfa bu forumdan 64 te öbüründen vardı.okuduğum entrylerden komplo teorileri üzerine bir kitap bile yazılır :D

Mehmet Fatih Yavuz
Hezeyanlar devam ediyor galiba:)

Gel ula gel ellerim ağırdı:D

genç61
arkadaşları sıkmayalım kusura bakmayın bu tartışma için

Soner
08.10.2008, 01:38
:D:D:D:D Affedecesuuunnn :D:D:D

la olmaz da, o benim kalbimi kirdi, nasi affedeyim oni, benim sevgim 2 milyon eurocukmi birakip gidiydi. Sevmiyrim daha oni

AYYILDIZ
08.10.2008, 01:39
vay offli kardesim demekki sampiyonluk sureci olmasa affetmeyecen

Doğruyu söylemek gerekirse ben Yattara'yı ve yönetimi suçlu bulmuyorum, çünkü Katar klübünü birilerinin yönlendirdiğini düşünüyorum burda amaç Trabzonspor'un iyi gidişi olabilir ayrıca Yattara bundan sonra daha faydalı olacaktır inşallah bu olay camiada birlik ve beraberliği artırır.Komplo teorisi olabilir ama Katar klübü parayı yatırmadı vazgeçti demek çok basit geliyor.

genç61
08.10.2008, 01:40
la olmaz da, o benim kalbimi kirdi, nasi affedeyim oni, benim sevgim 2 milyon eurocukmi birakip gidiydi. Sevmiyrim daha oni
topçu tabiki gidecek ama gidecek zamanı iyi ayarlıcak devre arası yada sezonbaşı yada sezon sonu olmalıydı boyle ligin ortası değil bir iş ahlakı olmalı

sanada versinler işyerindenaldıgının yarısından fazlasını sende gidersin o yuzden o kadar kızmıyorum kazanmka zorunda para

Murat Cömert
la olmaz da, o benim kalbimi kirdi, nasi affedeyim oni, benim sevgimi 2 milyon eurocukmi birakip gidiydi. Sevmiyrim daha oni
Habule bişe olabilimi? 2de değuldur..8 dediydiler..Ama pirakmadi bizi..Bizde onii Pİ-RAK-Mİ-YA-LUM destek edelum..

Great White
Gel ula gel ellerim ağırdı:D

Ellerini yormana bile değmez be Fatih:)

Ben bugün Yattara' nın kalışı hatırına masa kurdum arkadaşlarla:)

Onun bunun kuyruk acısını azdırmaya veya dindirmeye değer mi yahu:p

TSezgin61
yarin yattara konusuna bir aciklama geldigi gibi baslik kapatilsin...

kaldigimiz yerden devam

h@msi61
08.10.2008, 01:41
fenerli garibanlarin agizlarinin suyu akmis devre arasi biz alalim diye.

Koray
08.10.2008, 01:43
Yattara yıldızdır-Yattara'yı asla eskisi gibi sevmeyeceğim-Yattara gitsin...

Bu Yattara fırsatını bulduğu zaman bedava bile gider yeterki ona paradan haber verin siz :) Geçen sene yaptığı gibi,sözleşmesindeki bi maddeden yararlanıp milli takıp kampından dönmemişti,çakaaalll...

Ne zaman unuttunuz ?

Feyzi Çavuşoğlu
bi yandan sevindim bi yandan da emin değilim çünkü gitmeyi kendisi istemişti. inşallah isteksiz oynamaz..eski formuna döneceğine inanıyorum

Great White
yarin yattara konusuna bir aciklama geldigi gibi baslik kapatilsin...

kaldigimiz yerden devam

Vallahi öyle:)

Gitse de kalsa da artık Yattara konuşulmasın bence de:)

Soner
08.10.2008, 01:45
Habule bişe olabilimi? 2de değuldur..8 dediydiler..Ama pirakmadi bizi..Bizde onii Pİ-RAK-Mİ-YA-LUM destek edelum..

o para yatsaydi gobek ata ata giderdi katara, ba bakalim o zaman birakiymiydi birakmaymiydi.

Erdal DİLEK
ilk yazdığım mesaj komplo olduğu yönünde idi hatta gitti denildiği zamanada bunun kaomplo olduğunu söylemiştir,

ama bazı arkadaşlar yattaraya verdi veriştirdi, medya zaten üzerimize oynuyordu, bide kendi içimizde birbirmizi yedik oo ne ala gelsin şampiyonluk

Koray
Ellerini yormana bile değmez be Fatih:)

Ben bugün Yattara' nın kalışı hatırına masa kurdum arkadaşlarla:)

Onun bunun kuyruk acısını azdırmaya veya dindirmeye değer mi yahu:p

Görende Yattara'nın bizi olimpiyatlarda 100 metrede geçtiğini sanacak :D

Soner
08.10.2008, 01:47
ilk yazdığım mesaj komplo olduğu yönünde idi hatta gitti denildiği zamanada bunun kaomplo olduğunu söylemiştir,

ama bazı arkadaşlar yattaraya verdi veriştirdi, medya zaten üzerimize oynuyordu, bide kendi içimizde birbirmizi yedik oo ne ala gelsin şampiyonluk

erdal kardesim nasil komplo oluyor anlamadim, bu komplonun icinde o zaman yattarada vardi, Trabzonspor yonetimide, dogrumu anladim

Erdal DİLEK
08.10.2008, 01:48
sanırım işi karışıtıranlar, la biz ne yaptık, yattar gitti ama adamlara 10 milyon euro gelir oldu, bu şekilfde giderde devre arasıda iki adam alırsalar bunlar şampiyon olur biz en iyisi bu işi yatıralım dedi kesin.

Soner
08.10.2008, 01:48
Yazımda açıkça belirtmiş olduğum o dış mihrakların içine kendini de sokailiyorsan yazdıklarımın iki katını üzerine alınabilirsin:D

Hadi bakalım selametle:)

hocam ne olursa olsun ben onlarin icine koysamda, koymasamda kendimi, burada bunu yazman ayiptir, terbiyen yoksa baska bir yerde yaz bunu, terbiyesizlik yapma

AYYILDIZ
08.10.2008, 01:49
Türkiye'ye gelipte Türkçe konuşan kaç yabancı futbolcu var ,hangi yabancı futbolcu Şota'dan sonra Trabzonu bu kadar benimsedi ve ben sürmeneliyim dedi, kim Yattara gibi kolbastı oynadı.Eğer gitseydi takıma 11 milyon euro gibi para kazandırıp gidecekti gitmedi futboluyla yaşananlara cevap verecektir inşallah.

Great White
08.10.2008, 01:50
Kim demiş balık yakalamak için oltaya gerek var diye:)

Görüldüğü üzere onlara hitap eden kelimeleri sarfederek denize doğru seslendiğin anda kendiliğinden atlayıveriyorlar sandala:D

genç61
08.10.2008, 01:51
beyler tatışmayın boşa zaten bu ersun hoca ona en az beş maça ceza verir gibime gelyor yedekte oturtur oynatmaz onu bu ona en buyuk ceza zaten

Soner
Türkiye'ye gelipte Türkçe konuşan kaç yabancı futbolcu var ,hangi yabancı futbolcu Şota'dan sonra Trabzonu bu kadar benimsedi ve ben sürmeneliyim dedi, kim Yattara gibi kolbastı oynadı.Eğer gitseydi takıma 11 milyon euro gibi para kazandırıp gidecekti gitmedi futboluyla yaşananlara cevap verecektir inşallah.

tekrar diyorum offli kardesim o paraya yatsaydi arkasina bile bakmadan giderdi, gitmedi degil gidemedi, adamlar parayi yatirmadi.

Koray

Onun için mi geçen sene sözleşmesindeki bi madden yararlanıp mili takımdan dönmeyip başka takıma gidecekti ??

AYYILDIZ
sanırım işi karışıtıranlar, la biz ne yaptık, yattar gitti ama adamlara 10 milyon euro gelir oldu, bu şekilfde giderde devre arasıda iki adam alırsalar bunlar şampiyon olur biz en iyisi bu işi yatıralım dedi kesin.

Yada sadece klübü karıştırmak için yaptılar bu hafta vadi başlıyor rica etsekte bu konuyuda işleseler :D

AYYILDIZ
08.10.2008, 01:52
Onun için mi geçen sene sözleşmesindeki bi madden yararlanıp mili takımdan dönmeyip başka takıma gidecekti ??

Parasını alamadığı için serbest kaldı ama sonuçta Trabzonspor'da kaldı ve 3 yıllık sözleşme imzaladı.

TheCrow
08.10.2008, 01:57
Bana olay düşündüğümüzden daha basitmiş gibi geliyor.Ortada komplo filan yok,Katar kulübü önce Yattara'yı almak istedi,Yattara da gitmek istedi.Yönetim de gitmek istediği ve iyi para verildiği için gitmesine onay verdi.Sonra Katar kulübü transferden vazgeçti.Belki yerine başkasını almaya karar verdi,belki başka bir şey.
Eskisi gibi takımın başarısı için çalışır,takıma girer,futbolunu oynar.Yine kazanan biz oluruz.

genç61
08.10.2008, 01:58
bence forumyetkilileri bu forumu şimdilik kapatsın

Koray
Parasını alamadığı için serbest kaldı ama sonuçta Trabzonspor'da kaldı ve 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Trabzon'da kalmadı,zorunlu kaldı mecburi kaldı :)
Bizimkiler son gün olayı çakmasa Yattara selametle gidecekti elini kolunu sallaya sallaya...

Great White
Bu takım Yattarasız ya da Yattaralı bir şekilde hedefine uygun adım gidecektir:)

Biz her iki ihtimali de sahipleniriz ve sahiplendik de..

Ama ikinci ihtimalden canı sıkılanların o canları sezon sonuna kadar sıkım sıkım sıkılmaya devam edecektir:D

En azından ben burada olduğum sürece:)

Şimdi ateş dansına devam:p

sedatmert61
08.10.2008, 01:59
valla gitseydi bu kadar üzülmezdim..tam da artık yattarasız oynamayı öğrendik dedim geri döndü..ama o burnunu iice bi sürtsünler biraz kenarda beklesin aklı başına gelsin..bu çocuklar onuruyla 6 haftadır tekmeye kafa atıyolar amcam da pazarlık yapıyomuş..en az bende herkes kadar severim yattarayı ama arkadaşlarının alınteriyle alay etti..ha affedilir ayrı konu..ama bence gerçek yüzünü gösterdi..bi daha ben sakatım derse ben inanmam abi ..

alper*
08.10.2008, 01:59
neyi paylaşamıyorsunuz yahu anlamadım ben ?

İsmail Alkan
08.10.2008, 02:00
Yav ALLAH rızası için http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9269&page=21 şu başlığada arada bir uğrayın,
Yattara hiçbiryere gitmiyor merak etmeyin..

TheCrow
08.10.2008, 02:00
Forumda kendisini dev aynasında görenler var...İlginç...

bordo&maviaşkı
08.10.2008, 02:01

işte aynen arkadaşın dediği gibi,burda ve birçok sitede hatta maçlarda bile Yattara yüzünden taraftarın birbirine girmesini sağlamışlardır!Helal olsun aynen devam!!!:mad::alkış:

Halit Aydın
08.10.2008, 02:02
Bırakalım Allah aşkına şu ikili tartışmaları..

Great White
08.10.2008, 02:02
Yav ALLAH rızası için http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9269&page=21 şu başlığada arada bir uğrayın,
Yattara hiçbiryere gitmiyor merak etmeyin..

Hocam en geç Cuma' ya kadar bir havale yapacağım:)

Mehmet Fatih Yavuz
08.10.2008, 02:03
OOO erdal abi geldi.
Abi bi yorum yapıversene??

Ne diyorsun buna.

Great White
08.10.2008, 02:06
Bana olay düşündüğümüzden daha basitmiş gibi geliyor.Ortada komplo filan yok,Katar kulübü önce Yattara'yı almak istedi,Yattara da gitmek istedi.Yönetim de gitmek istediği ve iyi para verildiği için gitmesine onay verdi.Sonra Katar kulübü transferden vazgeçti.Belki yerine başkasını almaya karar verdi,belki başka bir şey.
Eskisi gibi takımın başarısı için çalışır,takıma girer,futbolunu oynar.Yine kazanan biz oluruz.

Şimdi bu teoriyi üreten kişi ben olsaydım kendimi dev aynasında görebilirdim belki:)

Gerçi bence de mantıklı bir teori doğrusu..

Demek ki o dev aynasından birçok kişide varmış:)

İsmail Alkan
Hocam en geç Cuma' ya kadar bir havale yapacağım:)
ALLAH Razı olsun senden ve yattara başlığından :)

Çağrı Bilici
İki gün önce millet Yattara gidiyor diye ağlıyordu şimdi neden kaldı deniyor.
Adam Türk değil,Trabzonlu değil,altyapıdan çıkmadı ,anası babası afrikada.Gidecekti tabi daha fazla para veren yere ,sonuna kadar hak veriyorum bu isteğine,neden gitmek istemeyecekmiş?
Transfer yattı diye başkana laf edenler var,adamın ne suçu var.
Bazı yorumlar var çok saçma okurken güldüm hatta bazılarına,ayıptır ya.
Gitseydi de bizim karaoğlanımızdı kaldı yine birşey değişmedi.

Soner
08.10.2008, 02:08
Bakin ben kimseye bise demiyorum ben kendi fikrimi soylurum. Yattara bunu yaptiktan sonra ben artik bu adami sevmiyorum, sevmeyede mecbur degilim, sevene de bise demem ama banada kimse neden sevmiyosun diyede hakaret edemez, ben burda kiseleri asagilayici, kucuk dusurucu ve kendi sahislarini rendice edici bise yazmadim, yazanlari uyardim ama o kisiler hala ayni seyi yapiyor, yattara sonucta bu takimin maasli bir iscisidir, gorev verildiginde cikip oynayacak. Ben oynatanada neden oynatiyosun diyemem. oynadi diyede takimdan sogumam. ha gol atar, show yapar, takimi sampiyon yapar ama benim ona olan sevgimi asla bir daha geri kazanamaz, onu sevenlerde daha fazla sevebilir eyvallah, beni ilgilendirmez ama banada sevmedigim icin hakaret edemez,

BordoMavi86
08.10.2008, 02:09
Yattara gitsede olurdu kalsada... Nitekim kaldı... Ve artık kendiside gördü takım o olmadan da kazanıo ve güzelde oynuo ve kendisinin bir rakibinide gördü Isaac artık Yattara'nın da çok çalışması gerek ilk 11 istiyosa...

Erdal DİLEK
08.10.2008, 02:09
erdal kardesim nasil komplo oluyor anlamadim, bu komplonun icinde o zaman yattarada vardi, Trabzonspor yonetimide, dogrumu anladim
ah soner abi ah, yaşın 33, Allah uzun ömür versin, ama hadi yaşı küçük arkadaşlar bazı şeyleri görmedi etmedi, e be abi sende mi farkında değilsin, biz bu oyunları görmedik mi, biz 5 dakika şike iddia edilen macta karşı tarafın(kayserinin) şikeyle ilgisi olmadığını görmedik mi, bizim stadımıza jandarmaları yıkmadılar mı.

gelelim yattaraya, bjk macı öncesi kendisine song ile aynı arabadan alınmadığı ve parasını yatmadığı için oynamdığını attılar ortaya, ne oldu, hem fazla yatmış parası hemde coktan alınmış songun arabasından

gelelim bu işe, sana soruyorum lig başladı ne canlandı kafanda; ya biz iyiyiz öbürleri kötü, şampiyon olabilirz, ha senin benim ve diğerlerinin aklına gelen medya(özellikle star diye düşünüyorum ve sahibinin) nın aklına geldi, ya bu takım şampiyonlar ligine giderse ne olur halimiz, gs.fb en kötü ihtimal bjk nin(seyret medya yı o iki takımıda bjk den ayırıyorlar) gitmesi varken trabzonspor giderse biz ne yaparız dediler ve düğmeye bastılar, yattranın menejerine biraz para vereceksin, o da gidip onu katara pazarlayacak, işte iş bu kadar basit,

ya bu medya sivassporun gecen sene uefaya gitmesi gerekirken yerine giden bjk ye seslerini cıkarmadı, aynı şey yani bjk-ts macı değilde sivas-ts macı olsa bu medyanın tepkis ne olurdu, sen tahmin etmiyormusun bu yanlışlığın farkına varmadılar, bizim hükmen galip geldiğimizin farkına varmadılar, neleri yakaladılar onu yakalayamayacaklar hey giid hey

ha diyeceksin niye gitmedi, birincisi düzmece bir iş oldu, al saad klübü hiç bir şey yazmamış sitesinde yani amacları ortalığı karıştırmak ve geri cekilmek
ikinci düşüncem ki bence kuvvetli olanı bu, takımın yattarnın gitmesine rağmen kayıpsız gitmesi diğer takımlarım kötü gidişi ve alınan paranın harcanacağı futbolcuların anılan isimlerinin kalitesi ve trabzonu belkide kafada gitmesi durumunda 2. yarı durduramaz hale getirmesi diye düşünüyorum

saygılar abibiraz uzun oldu özür dilerim

Great White
08.10.2008, 02:10
Bu arada açıkça Trabzonspor' u karıştırmaya yemin etmiş dış mihrakları hedef alan ama buradaki birkaç kişinin üzerine atlamış olduğu yazım kaldırılmış:)

Neyse, bir şekilde amacına ulaşmış ki kaldırılmış demektir zaten:D

TheCrow
08.10.2008, 02:12
Kim demiş balık yakalamak için oltaya gerek var diye:)

Görüldüğü üzere onlara hitap eden kelimeleri sarfederek denize doğru seslendiğin anda kendiliğinden atlayıveriyorlar sandala:D

Bazıları güverteye kadar vuruyor gördüğüm kadarıyla...

The_Storm
08.10.2008, 02:12
Yattara geldikten sonra oynatmamak, kulubede bekletmek aptallıktır.

Ersun Hoca akıllı adamdır, yapmaz öyle birşey.

Bir Fıkra
-Bir çiftçinin aptal bir oğlu varmış. Hasat mevsimi çiftçi, tarlasını kaldırmak için yevmiyeli amele tutmuş başlarına da oğlunu bırakmış. Akşama doğru harmana gelmiş ki, bomboş, hiçbirşey toplanmamış, ameleler oturmuş çay içiyor. Bu sırada aptal oğlan sırıtarak babasına yanaşmış, "baba" demiş, "bugün ameleye öyle bir oyun ettim ki şaşıp kaldılar" demiş. Baba oğlunun bir aptallık yaptığını hemen anlamış "eee?" demiş. Oğlan sevinçle anlatmış "sabah erken kalktım, amele uyanmadan bütün oraklarını toplayıp sakladım. Bi uyandılar baktılar orakları yok! Nasıl perişan oldular bir görseydin! Çiftçi hayıflanmış "ah oğlum demiş, keşke senin aklın olsaydı da kimi perişan ettiğini görseydin"

sessizkral_1
08.10.2008, 02:13
YATTARA AÇIKLAMASI

Kulüp menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Al Saad Kulübü'ne transferi gerçekleşmeyen Yattara konusunda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Çuvalcıoğlu, Yattara'nın bu gelişmenin ardından tesislere geldiğini belirterek, ''Ersun Hoca ile birlikte Yattara ile görüştük. Sakatlığı var. Bu nedenle salonda çalıştı'' dedi.

Artık Yattara'nın transferi konusunun gündemden kalktığını ifade eden Çuvalcıoğlu, ''Yattara bu gelişmelerden olumsuz etkilenmedi. Takımı ve Trabzon'u sevdiğini zaten her fırsatta söylüyor. Şu an sakatlığı var. 1-2 gün sonraki durumuna göre hocanın vereceği program doğrultusunda çalışacak. Hoca arzu ederse takımla, arzu ederse ayrı çalıştırır. Sakatlığının durumu da bunda belirleyici olacak. Bunu önümüzdeki günler gösterecek'' diye konuştu.

Çuvalcıoğlu, Yatara'ya ceza verilip verilmeyeceğine ilişkin bir soruyu da, ''Şu an gelişmeler daha çok sıcak. Böyle bir gündemimiz yok. Öncelikle hocamızın raporu değerlendirmesi, sonrasında bu transfer sürecinde yaşanan olaylar yönetim kurulunun takdirindedir. Yönetim kurulumuz böyle bir şey takdir ederse ceza da alabilir. Şu anda böyle bir gündemimiz yok. Çünkü taze bir konu'' şeklinde yanıtladı.

Soner
08.10.2008, 02:16
ah soner abi ah, yaşın 33, Allah uzun ömür versin, ama hadi yaşı küçük arkadaşlar bazı şeyleri görmedi etmedi, e be abi sende mi farkında değilsin, biz bu oyunları görmedik mi, biz 5 dakika şike iddia edilen macta karşı tarafın(kayserinin) şikeyle ilgisi olmadığını görmedik mi, bizim stadımıza jandarmaları yıkmadılar mı.

gelelim yattaraya, bjk macı öncesi kendisine song ile aynı arabadan alınmadığı ve parasını yatmadığı için oynamdığını attılar ortaya, ne oldu, hem fazla yatmış parası hemde coktan alınmış songun arabasından

gelelim bu işe, sana soruyorum lig başladı ne canlandı kafanda; ya biz iyiyiz öbürleri kötü, şampiyon olabilirz, ha senin benim ve diğerlerinin aklına gelen medya(özellikle star diye düşünüyorum ve sahibinin) nın aklına geldi, ya bu takım şampiyonlar ligine giderse ne olur halimiz, gs.fb en kötü ihtimal bjk nin(seyret medya yı o iki takımıda bjk den ayırıyorlar) gitmesi varken trabzonspor giderse biz ne yaparız dediler ve düğmeye bastılar, yattranın menejerine biraz para vereceksin, o da gidip onu katara pazarlayacak, işte iş bu kadar basit,

ya bu medya sivassporun gecen sene uefaya gitmesi gerekirken yerine giden bjk ye seslerini cıkarmadı, aynı şey yani bjk-ts macı değilde sivas-ts macı olsa bu medyanın tepkis ne olurdu, sen tahmin etmiyormusun bu yanlışlığın farkına varmadılar, bizim hükmen galip geldiğimizin farkına varmadılar, neleri yakaladılar onu yakalayamayacaklar hey giid hey

ha diyeceksin niye gitmedi, birincisi düzmece bir iş oldu, al saad klübü hiç bir şey yazmamış sitesinde yani amacları ortalığı karıştırmak ve geri cekilmek
ikinci düşüncem ki bence kuvvetli olanı bu, takımın yattarnın gitmesine rağmen kayıpsız gitmesi diğer takımlarım kötü gidişi ve alınan paranın harcanacağı futbolcuların anılan isimlerinin kalitesi ve trabzonu belkide kafada gitmesi durumunda 2. yarı durduramaz hale getirmesi diye düşünüyorum

kardesim yazdiklarinin hepsi mantikli ama anlamadigim bir kac sey var. Hadi yattaranin menejerinin kanina girdiler, peki bu katardan gelen adamlar buna nasil ikna oldu sence bu kadar kolaymi, yani katardan kalk trabzona gel gunlerce pazarlik yap vs. vs., hadi bunuda gectik bizim yoneticilerimiz bu kadar amatormuki bu isin duzmece oldugunu anlamadilar. hadi yattarayi kandirdilar eyvallah musait bir yapisi var konu 2 milyon olunca. ama yonetim tarafi beni dusunduruyor. bunu anlamadim ama diger dediklerine aynen katiliyorum

sedatmert61
08.10.2008, 02:19
valla gitseydi bu kadar üzülmezdim..tam da artık yattarasız oynamayı öğrendik dedim geri döndü..ama o burnunu iice bi sürtsünler biraz kenarda beklesin aklı başına gelsin..bu çocuklar onuruyla 6 haftadır tekmeye kafa atıyolar amcam da pazarlık yapıyomuş..en az bende herkes kadar severim yattarayı ama arkadaşlarının alınteriyle alay etti..ha affedilir ayrı konu..ama bence gerçek yüzünü gösterdi..bi daha ben sakatım derse ben inanmam abi ..bide utanmadan başkanı suçlayanlar varya onlara içimizdeki ezikler diyorum..

AYYILDIZ

Bende aynı böyle düşünüyorum.

Great White
Neyse, tekrardan Trabzonsporum' un olası bir şampiyonluğu hususunda hayırlı olsun diyorum:)

Umarım bir an önce takıma katılır ve eski mükemmel günlerine geri döner:)

Şenola Trabzonspor, şenola aklıselim Trabzonspor taraftarı;)

Erdal DİLEK
08.10.2008, 02:31
kardesim yazdiklarinin hepsi mantikli ama anlamadigim bir kac sey var. Hadi yattaranin menejerinin kanina girdiler, peki bu katardan gelen adamlar buna nasil ikna oldu sence bu kadar kolaymi, yani katardan kalk trabzona gel gunlerce pazarlik yap vs. vs., hadi bunuda gectik bizim yoneticilerimiz bu kadar amatormuki bu isin duzmece oldugunu anlamadilar. hadi yattarayi kandirdilar eyvallah musait bir yapisi var konu 2 milyon olunca. ama yonetim tarafi beni dusunduruyor. bunu anlamadim ama diger dediklerine aynen katiliyorum
abi katarada profesyonel lig daha yeni kuruldu, şu anda onalar transfer işlerine profesyonel bakmayabilirler, ayrıca dedim ya bana göre bu işin yatmasında ağır basan yattaraya verilen para, sonucta trabzonsporun bu kadar fazal gelir elded edeceği düşünememiş olabilirler, düşünsene 20 trilyona yakın paradan bahsediliyor, bunu bence hesaplayamadılar ve bu para ile alex türünde bir adam alırsalar bunları durduramayız dediler hatta alex türünde bile değil bu para ile direk alex bile alabiliriz yalan mı?

yönetim kafanı karıştırıyor ama madem yönetim bu adamı sattı, peki ne olduda parası yatmadı, adamalrın parası mı yok, adamalar 35 yaşında adama 20 milyon euro veriyorlar,28 yaşında yattaraya mı 10 milyon euroyu cok gördüler, ayrıca katar takımını vazgecirmekten kolay ne var yattaraya bir kaset yaparsın 10 milyon euro, bir kaset yaparsın gereksiz atıldığı, geri gelemdiği, ülkesinden gec geldiği vs vs beş para etmez abi

ayrıca aslında demin ki yazımın başında aklımda olan vr unuttuğum bir anekdot var, bu hafat telelig(star) bir konuşma gecti, hatta bir arkaşımız buraya yazmışt ve bende dinlediğim bir şey; yorumculardan biri diyor ki telelig sunucusuna trabzonspor ve milli takım hakkında konuşmadan yapamayacağım; sunucu tabi trabzonsporu ve milli takımı konuşacağız diyor adamın ağzıan lafı tıkıyor ve milli takım hakkında bir iki cünle konuşulup programı bitiriyorlar e abi bu ne yaaa

TURHAN
08.10.2008, 02:36
Gercekten yeter ama!!!

Yattara ustunden insanlari bolme kamplastirma yeri degil burasi!!!Her uye fikrini beyan eder ama hickimsenin birbirine bir ustunlugu olmadi ve olamazda...Tabiki bizde bunlara dahiliz.

Kimsenin fikri genel kabul gorecek diye bir durumda olamaz.Burasi millete rajon kesme yeri degildir!!Herkes yazilarini yazarken bunlari dusunerek yazsin.

leavemealone
08.10.2008, 02:38
Yattara sayesinde busene forumumuz baya bir mesaj kazandi sagolsun :D ...

The_Storm
08.10.2008, 02:39
Bazı arkadaşlar Yattara'yı zamanında o kadar çok sevmiş ki, olayı sevgilisi ya da karısının ihaneti kadar ciddiye alıyor herhalde. İş neredeyse namus cinayetine varacak ;)

Sevgide ve nefrette ölçülü olmak en iyisidir. Gün gelir çok sevdiğimiz birinden nefret edebiliriz ya da nefret ettiğimiz bir insanı sevebiliriz. Biraz mesafe koymakta fayda var yani...

bordo&maviaşkı
08.10.2008, 02:39
Herkesin gözünden kaçan yada unutulan en önemli mesele:Yattara'nın sözüm ona "beni 6 yıldır Trabzon'a kapattılar,kilidi de denize attılar" dediğini ilk olarak kamuoyuna kimin yaydığıdır! Ve çok sevmeme rağmen,hemen akabinde başkanın medyaya "aldığımız duyuma göre..." diye başlayan açıklaması! İşte başkanın en büyük hatası burda olmuştur.
Bir kere, lafa değil, o lafı söyleyene bakarsın.Eğer lafı söyleyen adam,gerçekten adamsa onun lafına göre hareket edersin!
İkincisi ise;bu lafı söyleyen adam olsa bile,suçladığı kişiyi dinlemeden asla kesin hükme varılmaz! Böylece Yattara da kamuoyuna hedef olarak gösterilmezdi.
Başkan başta yapmış olduğu hatayı toparlayamadığı için,hataların ardı arkası kesilmedi(hala başkanın bu olayda bir suçu olmadığına inanmak istediğim için böyle söylüyorum).
İftiranın kolayca atıldığı şu devirde, "felancı şunu dedi" gibi bir dedikodunun ne kadar kolay çıkarılabileceğini artık siz düşünün.
Bu dedikodu sonucunda öyle dönülmez noktalara gelindiki, belkide şampiyonluktan bile olabilirdik.
Bizim 24 yıldır şampiyon olamayışımızın asıl nedeni de,içimizdeki irlandalılardır.Bunu hala görmemek için kör olmak gerekir.
Neyse öyle yada böyle,sonuçta bu hatadan bir şekilde dönüldü ya çok şükür... Artık önümüze bakmalıyız ve bize karşı yapılacak böyle bizans oyunları karşısındada daha dikkatli olmalıyız...

Great White
08.10.2008, 02:47
Mesela şunu görmek ve hatta kabul etmek gerek öncelikle:)

Ben kendi adıma şu son dakikaya kadar Yattara' nın bu takımdan artık gideceğini düşünüyor ve kalmasına dair hiçbir şans görmüyordum, gitmesini baştan beri hiç istemememe rağmen..

Ama ona rağmen Yattarasız aldığımız galibiyetlerde gene havalara uçuyor, onsuz geçecek dönemde Yönetim' e ve camiaya bağlılığımı hiçbir şekilde sekteye uğratacak davranışlarda bulunmuyordum, bulunamazdım da zaten:rolleyes:

Zira bu takımın sahipleri aslında bizleriz. Yattara gittikten sonra aynı konuyu tekrardan gündeme getirmenin kime ne faydası olacak ki yahu?

İşte aynı argümanlarımız kalması durumunda da geçerli..

Şu saatten itibaren Yattara bizim sözleşmeli oyuncumuz olduğuna ve önümüzde son derece önemli bir GS maçı bizi beklediğine göre artık klişeleşmiş, takıma hiçbir yararı dokunamayacak pesimist söylemlere de bir son vermeliyiz diye düşünüyorum..

Gerçi bunları haftalardır yazıyoruz ama neyse artık:D

Soner
08.10.2008, 02:50
herkese hayirli geceler arkadaslar. Herseyin en iyisi TRABZONSPOR icin olsun.

Herkes gider, kalici olan TRABZONPORdur.

Great White
08.10.2008, 02:51
Herkesin gözünden kaçan yada unutulan en önemli mesele:Yattara'nın sözüm ona "beni 6 yıldır Trabzon'a kapattılar,kilidi de denize attılar" dediğini ilk olarak kamuoyuna kimin yaydığıdır!

Bu konu hakkında bugün Poetricus üstad mükemmel bir tespitte bulundu ama satır aralarında kaynadı gitti maalesef:)

Ama özünde şundan bahsetti..

Yarım yamalak türkçe bilen ve bu türkçeyi de sadece basmakalıp karadüzen şeklinde anca konuşabilen bir adamın nasıl oluyor da böylesine teşbih ve mizah içeren bir cümle kurabildiğine şaşmıştı:)

Gerçekten de son derece önemli bir delildir aslında şu söylemin Lick TV muhabiri Can Karyağdı tarafından uydurulmuş olabileceğine dair..

Great White
08.10.2008, 02:51
Bundan sonrasını da Cinconlular düşünsün artık:D

Herkese iyi geceler:)

Soner
08.10.2008, 02:52
Yada sadece klübü karıştırmak için yaptılar bu hafta vadi başlıyor rica etsekte bu konuyuda işleseler :D

:D:D:D

valla tam vadilik

Emirhan Makul
08.10.2008, 03:02
İnşallah Galatsaray maçına kadar düzelir !

GULER
08.10.2008, 03:20
bu isten birsey anlamis degilim gitte gidecek derken kaliyor..
11 milyon euroyla yattaranin yerini dolduracak cok oyuncular var esasen. Artik kalmasindan yana degilim ama kalirsa da insallah YARARLI olur.

Erdal DİLEK
08.10.2008, 03:22
İnşallah Galatsaray maçına kadar düzelir !
hala mı sakat, satalım o zaman:D

İslam Sezer
08.10.2008, 03:24
derhal katarlılara dava açılmalı fifa nezdinde girişimde bulunulup şikayet edilmeli.neresi burası dingonun ahırı mı.kaldı gitti derken papatya falı açtık,tonla kişi kafa yordu elini dilini mesai etti bu kara bela için.ama adam şimdi hiçbirşey olmamış gibi gelecek te oynayacakta tekrar huzur bulacak.artık bir cip daha mı alınır yoksa sahada oynama mesafesi 3 ila 5 metreye mi düşülünür,faydalı olması düşünülen maç sayısı 3 ten 2 ye mi iner bilmem ama artık yattara dan bize fayda gelmez.bu olayda yönetim yattara katar üçgeni arasında olan yine taraftara oldu.

Emirhan Makul
08.10.2008, 03:26
hala mı sakat, satalım o zaman:D

evet şuanda sakat salonda çalışmalara başlayacak ersun hoca izin verirse düz koşulara başlayacak.

Erdal DİLEK
08.10.2008, 03:29
evet şuanda sakat salonda çalışmalara başlayacak ersun hoca izin verirse düz koşulara başlayacak.
e etme ya, hani bjk macına yetişme ihtimali vardı adam bir aydır yok belkide daha fazla, sakat sakat oynasın nasıl olsa 10 mac sonra yollayacağız onu. .

cabri
08.10.2008, 03:30
Bence transfer olayı komplo falan değil..Araplar almaktan vazgeçti.

Sebebi de yönetime yaranmak için yapılan yattara yı karalama kampanyalarıdır.. Bu kişiler Trabzonspor a zarar vermiştir.

Hoca bile yattara katara yatmaya gidiyor dedikten sonra.. Arapların vazgeçmesinden doğal birşey olamaz.

Kaç kere yazdım hatırlamıyorum.. Bu iş yanlış bir düzlemde ilerliyor diye. Krizi yönetemedik...Olacağı buydu.

Aile arasında konuşıulacak şeyler milletin ağzında sakız olmamalıydı. Yüzyüze konuşulacak şeyler basın aracılığı ile söylenmemeliydi.

Yattara nın satılmamasını.. Görüşme bile yapılmamasını isteyen biri olarak. Bence yattara elimizde patladı. Bu noktadan sonra yattara motive olma sorunu yaşar diye düşünüyorum.

Emirhan Makul
08.10.2008, 03:32
e etme ya, hani bjk macına yetişme ihtimali vardı adam bir aydır yok belkide daha fazla, sakat sakat oynasın nasıl olsa 10 mac sonra yollayacağız onu. .

valla sakatlığından hiçbirşey anlamış değilim orası arap saçı ama bu işin hemen tatlıya bağlanıp takımla çalışmaya başlaması gerek onu biliyorum başarı herşeyden önemli banagalatasaray maçını alsın ne yaparsa yapsın

Erdal DİLEK
08.10.2008, 03:33
Alex: Trabzonspor hakediyor
http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/286320080923121935622.jpg 07 Ekim 2008 23:37
Fenerbahçe kaptnaı Alex, takımın içinde bulunduğu durumu yorumladı. Alex'e göre, Trabzon yerini hakediyor ancak lig uzun ve ne olacağı belli olmaz.

cabri
08.10.2008, 03:37
Bir sürü insan Yattara sakat değil transferi var diye oynamıyor demedi mi... Başkan bile ağrıyı ölçen aletimiz yok diyerek aynı şeyi kastetti.

Yattara gerçekten sakatsa-ki öyle görünüyor... Yattara ya haksızlık yapıldı.

Sakatlığından ziyade haliyet-i ruhiyesini tedavi etmek lazım.

Çagman
08.10.2008, 03:38
seni sadri satti he al sana bi tokat oynamazsin he al sana bi tokat sakatsin he al sana bi tokat buda benden ulen bi tokat daha dustun yine bze bakalim simdi nasil aciklama yapacak merak ediom manevi babam sadri sener der simdi ayrica kalmasina en cok isaac uzulecek sanirim yeni yattarayim diye geziniodu ortada sacinida boyatmayi dusunuyordu saka bi yana insallah moral bozmadan devam edebilir

Emirhan Makul
08.10.2008, 03:44
Transfer Yattara!

http://www.fotomac.com.tr/2008/10/08/im/079A6A90274C6746847B2949x.jpg

Katar'ın Al Sadd kulübü, bankaya parayı yatırmayınca transfer yattı! Trabzonspor'da kalan Gineli, dün akşam takımdan ayrı çalıştı. Yattara'ya para cezası verilmesi gündemde.

Sadd fena sattı

Yıllık 2 milyon euro önerisi ile başı dönen ve camia ile arası açılan Gineli yıldız, Trabzon'da kaldı. Yattara hakkında son söz Yanal'ın.

Ve Yattara'nın Katar hayali suya düştü... Katar'da transfer dönemi son bulmasına rağmen Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunup, süreyi iki gün uzattırarak 'kararlı' bir şekilde Trabzon'a gelen Al Saddlı yetkililer, Gineli yıldızın 10 milyon 800 bin euro'luk bonservis bedelini ödemeyince transfer yattı. Trabzon'a yaptıkları çıkarma sırasında önce yönetim ile masaya oturmak yerine, Yattara'yı ikna eden Katarlılar, parayı yatırmayarak samimiyetten ne kadar uzak olduklarını belli ederken, bu durum en çok Yattara'yı yaraladı.

Çok kritik bir süreç
6'ıncı sezonunu geçirdiği bordo-mavili takımda taraftarın gözbebeği olan Gineli yıldız, tercihini paradan yana kullanınca gözden düştü. Yıllık 2 milyon euro'luk teklif ile adeta başı dönen Yattara, kendisini son ana kadar kadroda tutmaya çalışan yönetimin tüm çabalarına rağmen gitmek istediğini dile getirmiş ve bordo-mavilileri el sıkışmak zorunda bırakmıştı. El Saddlı yetkililer tarafından kelimenin tam anlamıyla 'satılan' Yattara'yı şimdi kritik bir süreç bekliyor.

Hocasıyla konuşsun
Başkan Sadri Şener, yönetimin, taraftarın ve teknik direktör Ersun Yanal'ın yeniden gözüne girmek zorunda olan başarılı oyuncu için "Yattara bizim lisanslı oyuncumuz. Bundan sonra hocası ile görüşmesi gerek. Gider, ne yapacağını ona sorar. Ceza vermek ya da vermemek, oynatmak ya da oynatmamak, antrenmana almak ya da almamak... Tamamen hocamıza kalmış bir şey" yorumunu yaptı. Sakatlığı süren Yattara dün akşam takımdan ayrı olarak salonda çalıştı.
Cevat KOL

leavemealone
08.10.2008, 04:49
Saat 12 ye kadar para yatarsa gidebilirmis öyle yaziyor haberlerde ..
Bakalim bir sefer daha baslik degisecekmi :D ...

TaraftaR
08.10.2008, 05:22
Yazik olmus Yattara ya. Bakmakla yükümlü oldugu kisiler vardi Gine de...

Sürmene taraflarinda "dattara" diye bir terim vardir. Birden acayip cagrisim yapti.

adem28
08.10.2008, 07:00
Şampİyonluk yattaranin ayaklarinda yattaraya hep beraber sahİp cikalim

BALKAN 06
08.10.2008, 07:44
Bismillah dedim işe geldim,daldım Yattara başlığına
gördüm ki kalmış bizim karaoğlan
hayırlısı olsun diyorum,
bu dakkadan sonra bize düşen Yattarayı ve özellikle diğer oyuncularımızı olumlu yönde motive edip şampiyonluk kulvarında koşmaya devam etmektir.
Yattara kendisini yıprattığı gibi kulübü de yıpratmıştır ama Sadri başkanım ve ekibine artı Ersun hocama sonsuz güveniyorum en az hasarla atlatacaklardır bu durumu
neyse,bekleyelim görelim bakalım.

kalavara
08.10.2008, 08:01
beyler yattara kalmış olabilir ama belli ki bu adam ilk fırsatta gidici. bence yerini acilen doldurmalıyız. ve en önemlisi devre arasında özer hurmacıyı mutlaka transfer etmeliyiz. ben de dahil olmak üzere bir çok kişi ciddiye almıyor ama bu çocuk ileride büyük topçu olacak, belli...

Jester
08.10.2008, 08:23
Vatan gazetesinin haberine göre Appiah'ın menajeri önümüzdeki günlerde transfer görüşmesi yapmak üzere Türkiye'ye geliyormuş. Görüşme yapacağı takımlar da Trabzonspor ve Gs imiş.

Sağlam bir Appiah fena olmazdı diye düşünüyorum. Üstelik bonservisi de elinde.

Süleyman50
08.10.2008, 08:33
eğer kesin kaldı ise yattarayı tekrar kazanıp en azından devre arasına kadar oynatmalıyız.........

selimatal
08.10.2008, 08:35
Arkadaşlar,
Dün saat 5 olmadan ve Yattara konusu belli değilken yazdıklarımı bir kez daha hatırlatıyorum. Bazı arkadaşlar haber kaynağımı sormuşlar. Haber kaynağı denince hala bazılarımızın LigTV yi, Fotomaçı falan kabul etmeleri çok garip. Alın size haber. Yazdıklarımın büyük bölümü ilerleyen saatlerde teker teker gerçekleşti. Sadece GS ile ilgili yazdıklarım hakkında açıklama yok. Boşuna beklemeyin, şimdilik olmayacak. Sadece şunu blin ki bu konu TS un elinde bir nükleer bomba olarak duruyor. GS ile sadece sahada değil, saha dışında da artık bir hesabımız var. Yattarayı TS dan koparma operasyonu başarıya ulaşamadı ve TS yönetimi Yattaranın kadro dışı bırakılmasının bu amaca hizmet edeceği kararını verdi. Bu nedenle Yattara kesinlikle kadro dışı kalmayacak. En azından uzun bir süre kalmayacak. Artık Yattara konusunu kapatalım ve konuyu tamamen Ersun Hocaya bırakalım. İnanın onlar ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Yazdıklarımı baştan sona iyi okuyun ki, TS üzerinde nasıl oyunlar oynandı hepiniz öğrensin.

Bu arada Yattaranın dün akşam bizzat yönetime ve Ersun Hocaya hayatının en iyi futbolunu oynayacağına ve sadece takım için oynayacağına, takımın bütünlük havasını asla bozmayacağına dair söz verdiğini de ekleyeyim. Devir Yattarayı dünya starı olarak kazanma devridir. Artık haketmedikçe "Yattara" diye bağırma devri bitmiştir. Sadece TS a maç kazandırdığında omuzlarda olacağını, çalım atarken top kaptırdığında kendisine Tayfundan farklı davranılmayacağını ve asla kendisine başka bir şans verilmeyeceğini en iyi kendisi biliyor.

İçimdeki his bana Yattaranın bu sene şampiyonluk sürecine önemli katkıda bulunacağını ama önümüzdeki sezon sonunda TS dan ayrılacağını, ancak bu kez Katara değil, çok daha büyük bir paraya Barcelona. M.United gibi bir kulübe gideceğini söylüyor. işte o zaman havaalanına uğurlamaya ben de giderim.

Şimdi dün henüz hiçbirşey açıklanmamışken yazdıklarımı tekrar ve dikkatli okuyun lütfen.

-------------------------

selimatal tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1689096#post1689096)
Yattara Konusu Bitti!!!

TS un şampiyonluk için Yattaraya bağımlı olmadığı kanıtlandı. Hiçbir futbolcuya da ayrıcalık tanınmaması gerektiği aksi durumun ihanet olacağı ortada. Yattaranın bitmek tükenmek bilmeyen şımarıklıkları da bıktırdı.

Ve TS un Yattarayı satmayacağı da belli oldu.

Yattara bin pişman ve büyük bir hata yaptığını kabul ediyor. Tüm takım arkadaşlarından özür diledi. Belki de şampiyonluk kokusunu o da aldı ve arkadaşlarına yaptığı ihaneti geç te olsa anladı.

Bu durumda yönetimin bir mucize olmazsa bu akşam açıklayacağı kararı şu:

1-Yattara şu anda satılmıyor
2-Büyük bir ceza verilecek
3-Gerekli şekilde özür dilerse bir şans daha verilecek
4-bu şansı kullanırsa devre arasında sadece orta saha ve sağ bek alınacak
5-kullanamazsa devre arasında PSG ye 8 milyon euroya satılacak, yerine kanat oyuncusu da alınacak

Evet arkadaşlar...
Tarihimizin en dik duran yönetimlerinden birine sahibiz. Yönetim işini çok iyi biliyor. Bize düşen artık Yattarayı takımdan ayrı düşünmek değil, tüm takımı bir düşünmek ve tüm futbolcularımızı eşit derecede sevmektir. Yattaralı kadrolarla yazılamayan destanlar Yattarasız kadrolarla ilk 6 haftada yazıldı, bunu asla unutmayalım. Şayet Yattaraya taraftar torpili biterse, Yattara belki de kariyerinin en başarılı sezonunu geçirecektir.

Son olarak bu haberlerin kaynağının bir gazete veya gazeteci olmadığını da ilave edeyim. Kaynak direkt TS un içi. Sakin olun ve artık Yattarayı değil, TS u konuşun lütfen. Şampiyonluk çok yakın..

-------------------------------------

Arkadaşlar,
10 gün kadar önce sizlere Yattaraya yapılan teklifin aslında bir İstanbul kulübü başkanı tarafından Katar kulübüne yaptırıldığını ve Sadri Şenerin bunu öğrendiği için devre arasında Türkiyede oynayan bomba bir yabancı transferi yapacağını açıkladığını söylemiştim. Bu heber kulüp içinden olduğu için detay yazamamıştım.

Şimdi açıklıyorum: Yattaraya fason talip üreten takım GS dı. Başkanın almakla tehdit ettiği de GS ın bir yabancısıydı. Yönetim bunu en başından beri biliyor ama saf Yattaraya anlatamadı. Yönetime sallayanlar da büyük günaha girdi.

GS ın onu alacak parası yoktu. Tek derdi TS maçından önce TS u bitirmekti.

Sadri Şenerin "TS çocuk yuvası değildir." sözünü bir kez daha hatırlayalım.

Yattara büyük bir saflık yaptı ve TS lu futbolculardan son bir kaç gündür sürekli özür diliyor. Ama asıl özürü 24 yıllık şampiyonluk hayalleriyle oynadığı TS taraftarından dileyecek. Hem de ağlaya ağlaya. Ve affedilecek.. Ve asla kaldığı yerden devam etmeyecek.. Artık zirveye çıkmak zorunda. Ve Yattara isterse dünya starı olacaktır. Bu konuda da en önemli görev biz taraftarlara düşüyor. Yattarayı biraz süründüreceğiz ve GS maçında çalımla değil, skorla şov yapacak. Başka bir yolu yok.

-----------------------------------

Ne yazıkki doğru. 15 gün önceki gazete arşivlerine girerseniz, Katar kulübüne teklifi yaptıranın aslında GS olduğu bir kısım ulusal medyada bile yazdı ama her nedense hiç itibar görmedi. Tüm yönetim kurulu olayın2. gününden beri bu gerçekleri biliyor ama inanmayan tek kişi Yattara idi.

Aşağıdaki soruların cevaplarını düşünürseniz konu zaten kafanızda çözülecek:

1-Yattara nın 1 haftadır bütün TS lu oyunculara "oyuna geldim" demesinin ve onlardan özür dilemesinin nedeni sizce ne?

2-Başkanın durup dururken, devre arasında "Türkiyede oynayan bomba bir yabancı transferi" açıklaması kime mesajdı?

3-"Yattara gidiyor" haberleri ulusal basında manşet iken, bugünkü "Yattara kaldı" haberleri niçin çok daha alt sıralarda?

4-Katar kulübüne tanınan süre dolarken, Katar kulübü kimden para bekledi ve gelmeyince parayı yatırmadı?

5-Katar kulübünün resmi sitesinde neden 1 kez bile Yattara nın adı geçmedi?

6-Katar kulübü Fernandou transferiyle transferi noktalamışken niçin Yattaraya Türkiyede transfer bittikten sonra talip oldu ve Katar federasyonundan süre uzatma istedi?

7-Ve Katar kulübü niçin bu transferden vazgeçti?

Sanırım anlamışsınızdır artık.
Bu arada Yattaraya büyük bir para cezası verileceğini ancak kadro dışı kalmayacağını da ekleyeyim. Zira yönetim, Yattarayı kadro dışı bırakmanın Yattaradan çok TS u cezalandırmak olacağını düşünüyor. Ona bir şans daha verilecek. Son bir şans. Mükemmel bir Yattara seyretmeye hazır olun.

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=1688648)

Emirhan Ömeroğlu
08.10.2008, 08:37
spor61.nette yazana göre
Yattara: "Ben yeni Transfer İbrahim Üçüncü" :D

Recep Alkan
08.10.2008, 08:39
yattara bence tamamen kendı ıstegı ıle kalmıstır. gerısı hıkayedır.

Ömer TOPAL
08.10.2008, 08:51
uzun zamandır sabahları okudugum en iyi haber......Transfer konusu oldu her şeyde bir hayır vardır hayırlısı olsun dedik...Şimdi bu iş oldu yine vardır bir hayır diyorum....

BALKAN 06
08.10.2008, 08:56
Selimatal,
teşekkürler verdiğin bilgiler için,
bugün sabah kapanan başlıkta bu yazını okudum arkada kalmasın deyip ekleyecektim ama arada kaynadı,
tüm olayın özeti budur
bizlerin ne yapması gerektiğide apaçık bellidir
inşallah her şey güzel olur.
ayrıca
Yönetime olan güvenim ve saygım daha da artmıştır helal olsun diyorum.

Badaloğlu
08.10.2008, 08:57
Yattara'yı afedeceksek, o zaman Hasan Üçüncü, Jabi ve Erdincide af etmemiz gerekmektedir...

halil ibo
08.10.2008, 09:00
Ersun hoca gerekli cezayı,mükafatı! verecektir zat-ı aline.
Bence devre arasında iyi bir şekilde paketlenip satılmalı,olmazsa sezon sonunda gönderilmeli.
Kanatlara da aynı şekilde nokta transferleri Ocak ayında yapılabilirse yapılmalı...

BALKAN 06
08.10.2008, 09:00
Yattara'yı afedeceksek, o zaman Hasan Üçüncü, Jabi ve Erdincide af etmemiz gerekmektedir...

Ahmet Abi onlar gitmem diye direniyorlar
Yattara illa gideceğim denizden anahtarı bulun diyor
belki farklı tutum ondandır.

Mustafa Yılmaz
08.10.2008, 09:01
İyi günler .

Babacım Yattaranın nesini affedelim her işi çetrefilli.
Ama derseki gs yi ben tokatlarım o zaman istisnai bir durum söz konusu olabilir.
Olayın birde 10 küsür milyon euro'luk bölümü var ki gitti şıkır şıkır paralar.

Dursun Kaplan
08.10.2008, 09:03
Yattara'yı affetmek ayrı bir konu..

Ama gözümüzdeki sevgisi azaldımı onu bilemem. :)

Süleyman50
08.10.2008, 09:05
bence devre arasına kadar en iyi şekilde değerlendirilmeli.......
son iki maçta direkten döndük takımın yattaraya ihtiyacı var........

TSKara61
08.10.2008, 09:06
Abi dunyanin neresinde boyle bir ciddiyetsizlik olabilir!!!!

Sen oyuncuya 10.7 milyon teklif ediyosun adami takimdan ayirtmak icin kiskirtiyosun takimdan adami kopartiyosun. Sonra transfer gunu para yok ortalikta. Bu takimi acilen FIFA'ya vermek lazim!

Napoli
08.10.2008, 09:06
oynamaz artık bu adam beşiktaş iki ibrahimi affederek takımın nasıl berbat etiyse bizim yönetim de bu yattara olayını başlatarak iyi giden takımın içine etti
halen daha inanmak istemıyorum
bi abim demiştii yattra 10 mılyon euro hiç verilmedi 10 gun sonra bolon patlar duyarsın bakalım Yattara transfer olucakmı emre dedi.Ve bunu burdan bi abimlede paylaşmıstım başkan yardımcısı ve mali işler somlusnun oyunları bunlar..hakikaten de aynen adamın dediği gibi transfer olmadı 10 gun bekle demişti yuh
ama şimdi yattarayı yine toplum önüne atıp kendi yanlışlarını kapatmaya çalışırlarsa anlayacağım ki olay gerçekten tam tamına böle oldu
asıl suç yönetimde..yattaranın asıl menajeri var adnan demir diye trabzonlu bi adam
yönetim bu transfer sırasında adnan demiri de tamamen devereden çıkardışimdi hatta adnan demir bu transfer olsaydı hem tsyi hem de yattarayı fifaya şikayet edecekti
bunlara yalvardık dedik ki adnan demir defalarca yattaranın kalması için onu ikna eden adam ya eğer kalmasını istiyosaznı bi görüştürün bu herifi yattarayla diye yonetim ısrarla kabul etmemişler...

Arkadaslar sunu unutmayın yattara gıtmek istemedi zorla basın açıklamsında o lafalr dedirttildi 3 sene once fatıh tekeyye dedirten zihniyet..gonderildii yattara 2 tane adam yuznden başkan yardımcı ve mali işeler sorumlusu murat aksu yuzunden 10 milyon euro hiç bir zaman verilmemiş 2 menejerin kafa kola getırmesi olay.. dönen dolaplardan haberi bile yoktu katar kulubunun...
başkanımız ciddi anlamda safca davrandı bunu herkes diıyor ve bunları
inanın burda yattaranın zerre kadar suçu yok yattara kendisi gitmek istenildi havası yartıldı ucuz hesaplar yapıldı,yatarra sen bu sehire 20 sene gelmiyeceksın çık açıkla gıtmek istiıyorum diye bız gonderdik seni olmasın diye...

adam boşu boşuna olaylardan sonra gonderildimde demedi.. ve işin komık yani butun hersey yapılıyor başkana en son haber veriliıyor kalkıyor oda bir sinrile istanbuldan tranbzona işler oluyor

neyse benim düşüncem ve kulube çok yakın bir abimden duyduğum birkaç lakırtıdr bu...

amam inanın bana gulerek aynen 15 gun once sunu demişti.. emre bekle bakalım o transfer olucakmı olmıycakmı balon bu demişti yok artık demiştim..vallahide billahide adamın dediği çıktı

Mustafa Yılmaz
08.10.2008, 09:08
Takımda oylama yapılsın kendi arkadaşları karar versin ,oylamada gizli olsun .

Mehteroğlu
08.10.2008, 09:16

bence arada bir fark var... jabi, hasan üçüncü ve erdinc'in trabzonspor'a kattıkları ve katacaklarını da düşünmek gerek. Yattara ihanet mi etmiştir? bence hayır, iyi teklif gelmiştir, değerlendirmeye almıştır, olmadıysa da olmamıştır. ha söyledikleri içinse ceza eyvallah, ama bu takıma zarar verecek kadar uzun olmamalıdır kanaatindeyim.

Süleyman50
08.10.2008, 09:18
bence arada bir fark var... jabi, hasan üçüncü ve erdinc'in trabzonspor'a kattıkları ve katacaklarını da düşünmek gerek. Yattara ihanet mi etmiştir? bence hayır, iyi teklif gelmiştir, değerlendirmeye almıştır, olmadıysa da olmamıştır. ha söyledikleri içinse ceza eyvallah, ama bu takıma zarar verecek kadar uzun olmamalıdır kanaatindeyim.
katılıyorum...........

ReaLHamsi
08.10.2008, 09:20
Yattarasız takım ortada işte yendik ama içimizde soru işaretleri var. İyiki bu iş gerçekleşmedi. Şimdi yönetim taraftar herkes yattaraya destek verip onu yine Trabzonun mübarek çimlerinde horon tepdirme zamanıdır. Cümle aleme hayırlı olsun...

f1bekir
08.10.2008, 09:22
Abi dunyanin neresinde boyle bir ciddiyetsizlik olabilir!!!!

Sen oyuncuya 10.7 milyon teklif ediyosun adami takimdan ayirtmak icin kiskirtiyosun takimdan adami kopartiyosun. Sonra transfer gunu para yok ortalikta. Bu takimi acilen FIFA'ya vermek lazim!

yukarda arkadaşın dediği gibi yattaraya o para hiçbir zaman verilmedi. ben transferin başından beri al-sadd kulübünün sitesini takip ediyorum, tek bir haber bile yoktu yattarayla ilgili. hatta bazı söylentilere göre transfer görüşmelerinde o takımdan kulüp yöneticileri falan yokmuş, sadece ne olduğu belirsiz menajerler vasıtasıyla yürütülmüş görüşmeler.

ve hiçbir ön sözleşme falan yapılmadan anlaştık dediler. bu işler böyle mi yürür, çok amatörce davranılmış. başkan da yattaraya atıp tuttu zamanında, şimdi elinde kaldı ve mecburen teknik direktör ne isterse yapsın diyor, çünkü kendisi ne yapacağını bilemiyor.

yönetimi burda çok övdük, çok teşekkür ettik kendilerine ama malesef bu transfer konularında sınıfta kaldı yönetim. amatörce davranışları bi yana, satılan veya satılmak istenen oyuncunun arkasından hoş olmayan laflar edildi. gökdeniz yıldız değil, yattara şöyle yattara böyle vb.

birilerini takımdan gönderiyorsak gönüllerini alarak göndermeliyiz. gökdeniz gitti arkasından hemen kötü kötü laflar. ama başkan bu sefer acele etti, daha futbolcu gitmeden o klasik laflarını sarf etti ve şimdi yattara kalınca da topu ersun yanala attı. kusura bakmasın ama başkan bu konuda sınıfta kaldı.

Recep Alkan
08.10.2008, 09:26
Arkadaşlar,
Dün saat 5 olmadan ve Yattara konusu belli değilken yazdıklarımı bir kez daha hatırlatıyorum. Bazı arkadaşlar haber kaynağımı sormuşlar. Haber kaynağı denince hala bazılarımızın LigTV yi, Fotomaçı falan kabul etmeleri çok garip. Alın size haber. Yazdıklarımın büyük bölümü ilerleyen saatlerde teker teker gerçekleşti. Sadece GS ile ilgili yazdıklarım hakkında açıklama yok. Boşuna beklemeyin, şimdilik olmayacak. Sadece şunu blin ki bu konu TS un elinde bir nükleer bomba olarak duruyor. GS ile sadece sahada değil, saha dışında da artık bir hesabımız var. Yattarayı TS dan koparma operasyonu başarıya ulaşamadı ve TS yönetimi Yattaranın kadro dışı bırakılmasının bu amaca hizmet edeceği kararını verdi. Bu nedenle Yattara kesinlikle kadro dışı kalmayacak. En azından uzun bir süre kalmayacak. Artık Yattara konusunu kapatalım ve konuyu tamamen Ersun Hocaya bırakalım. İnanın onlar ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Yazdıklarımı baştan sona iyi okuyun ki, TS üzerinde nasıl oyunlar oynandı hepiniz öğrensin.

Bu arada Yattaranın dün akşam bizzat yönetime ve Ersun Hocaya hayatının en iyi futbolunu oynayacağına ve sadece takım için oynayacağına, takımın bütünlük havasını asla bozmayacağına dair söz verdiğini de ekleyeyim. Devir Yattarayı dünya starı olarak kazanma devridir. Artık haketmedikçe "Yattara" diye bağırma devri bitmiştir. Sadece TS a maç kazandırdığında omuzlarda olacağını, çalım atarken top kaptırdığında kendisine Tayfundan farklı davranılmayacağını ve asla kendisine başka bir şans verilmeyeceğini en iyi kendisi biliyor.

İçimdeki his bana Yattaranın bu sene şampiyonluk sürecine önemli katkıda bulunacağını ama önümüzdeki sezon sonunda TS dan ayrılacağını, ancak bu kez Katara değil, çok daha büyük bir paraya Barcelona. M.United gibi bir kulübe gideceğini söylüyor. işte o zaman havaalanına uğurlamaya ben de giderim.

Şimdi dün henüz hiçbirşey açıklanmamışken yazdıklarımı tekrar ve dikkatli okuyun lütfen.

-------------------------

[quote=selimatal;1689152]selimatal tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1689096#post1689096)
Yattara Konusu Bitti!!!

TS un şampiyonluk için Yattaraya bağımlı olmadığı kanıtlandı. Hiçbir futbolcuya da ayrıcalık tanınmaması gerektiği aksi durumun ihanet olacağı ortada. Yattaranın bitmek tükenmek bilmeyen şımarıklıkları da bıktırdı.

Ve TS un Yattarayı satmayacağı da belli oldu.

Yattara bin pişman ve büyük bir hata yaptığını kabul ediyor. Tüm takım arkadaşlarından özür diledi. Belki de şampiyonluk kokusunu o da aldı ve arkadaşlarına yaptığı ihaneti geç te olsa anladı.

Bu durumda yönetimin bir mucize olmazsa bu akşam açıklayacağı kararı şu:

1-Yattara şu anda satılmıyor
2-Büyük bir ceza verilecek
3-Gerekli şekilde özür dilerse bir şans daha verilecek
4-bu şansı kullanırsa devre arasında sadece orta saha ve sağ bek alınacak
5-kullanamazsa devre arasında PSG ye 8 milyon euroya satılacak, yerine kanat oyuncusu da alınacak

Evet arkadaşlar...
Tarihimizin en dik duran yönetimlerinden birine sahibiz. Yönetim işini çok iyi biliyor. Bize düşen artık Yattarayı takımdan ayrı düşünmek değil, tüm takımı bir düşünmek ve tüm futbolcularımızı eşit derecede sevmektir. Yattaralı kadrolarla yazılamayan destanlar Yattarasız kadrolarla ilk 6 haftada yazıldı, bunu asla unutmayalım. Şayet Yattaraya taraftar torpili biterse, Yattara belki de kariyerinin en başarılı sezonunu geçirecektir.

Son olarak bu haberlerin kaynağının bir gazete veya gazeteci olmadığını da ilave edeyim. Kaynak direkt TS un içi. Sakin olun ve artık Yattarayı değil, TS u konuşun lütfen. Şampiyonluk çok yakın..

-------------------------------------

Arkadaşlar,
10 gün kadar önce sizlere Yattaraya yapılan teklifin aslında bir İstanbul kulübü başkanı tarafından Katar kulübüne yaptırıldığını ve Sadri Şenerin bunu öğrendiği için devre arasında Türkiyede oynayan bomba bir yabancı transferi yapacağını açıkladığını söylemiştim. Bu heber kulüp içinden olduğu için detay yazamamıştım.

Şimdi açıklıyorum: Yattaraya fason talip üreten takım GS dı. Başkanın almakla tehdit ettiği de GS ın bir yabancısıydı. Yönetim bunu en başından beri biliyor ama saf Yattaraya anlatamadı. Yönetime sallayanlar da büyük günaha girdi.

GS ın onu alacak parası yoktu. Tek derdi TS maçından önce TS u bitirmekti.

Sadri Şenerin "TS çocuk yuvası değildir." sözünü bir kez daha hatırlayalım.

Yattara büyük bir saflık yaptı ve TS lu futbolculardan son bir kaç gündür sürekli özür diliyor. Ama asıl özürü 24 yıllık şampiyonluk hayalleriyle oynadığı TS taraftarından dileyecek. Hem de ağlaya ağlaya. Ve affedilecek.. Ve asla kaldığı yerden devam etmeyecek.. Artık zirveye çıkmak zorunda. Ve Yattara isterse dünya starı olacaktır. Bu konuda da en önemli görev biz taraftarlara düşüyor. Yattarayı biraz süründüreceğiz ve GS maçında çalımla değil, skorla şov yapacak. Başka bir yolu yok.

-----------------------------------

Ne yazıkki doğru. 15 gün önceki gazete arşivlerine girerseniz, Katar kulübüne teklifi yaptıranın aslında GS olduğu bir kısım ulusal medyada bile yazdı ama her nedense hiç itibar görmedi. Tüm yönetim kurulu olayın2. gününden beri bu gerçekleri biliyor ama inanmayan tek kişi Yattara idi.

Aşağıdaki soruların cevaplarını düşünürseniz konu zaten kafanızda çözülecek:

1-Yattara nın 1 haftadır bütün TS lu oyunculara "oyuna geldim" demesinin ve onlardan özür dilemesinin nedeni sizce ne?

2-Başkanın durup dururken, devre arasında "Türkiyede oynayan bomba bir yabancı transferi" açıklaması kime mesajdı?

3-"Yattara gidiyor" haberleri ulusal basında manşet iken, bugünkü "Yattara kaldı" haberleri niçin çok daha alt sıralarda?

4-Katar kulübüne tanınan süre dolarken, Katar kulübü kimden para bekledi ve gelmeyince parayı yatırmadı?

5-Katar kulübünün resmi sitesinde neden 1 kez bile Yattara nın adı geçmedi?

6-Katar kulübü Fernandou transferiyle transferi noktalamışken niçin Yattaraya Türkiyede transfer bittikten sonra talip oldu ve Katar federasyonundan süre uzatma istedi?

7-Ve Katar kulübü niçin bu transferden vazgeçti?

Sanırım anlamışsınızdır artık.
Bu arada Yattaraya büyük bir para cezası verileceğini ancak kadro dışı kalmayacağını da ekleyeyim. Zira yönetim, Yattarayı kadro dışı bırakmanın Yattaradan çok TS u cezalandırmak olacağını düşünüyor. Ona bir şans daha verilecek. Son bir şans. Mükemmel bir Yattara seyretmeye hazır olun.

gardasum dedıklerın dogru olabılır ama bılıyorsun kı burda kaynak belırtmelıyız ınandırmak ıcın. buna nasıl emın olabılırız. herkes kendı kafasından bırseyler soyluyor.

Mehteroğlu
08.10.2008, 09:26
galatasaray olayına inanasım gelmiyor, bir istanbul takımı işini bırakıp yattara ve katar ile mi uğraştı yani? biz bu kadar iyi durumda mıyız? kesin favori miyiz, tamam belki lideriz ama yüksek güven aşılandı mı herkese( bana gelmedi bu duygu henüz)...
başka bir deyişle şampiyonluk için daha yolun başında olan bir takıma bu tür oyunlar oynamaya değer mi aklım almıyor... varsa o güç alex'e yapılırdı, delgado'ya yapılırdı, ezeli rakipse öncelik onlarındır...
ancak aynı duyuruda "devre arasındaki müthiş transfer" heyecanlandırmadı değil, keşke sola kewell'ı veya dengi bir oyuncuyu alabilsek... bir de sağ bek... serkan bu form ile colman-selcuk'un korkulu ruyası zaten...

güven aşılanmaz o zaman yağmur olur yağar...

Napoleon61
08.10.2008, 09:27
heh oldu yonetım sınıfta kaldı te allaımm ya butunleme sınavı acıcak mısınız ne kadar olayları bılıyosunuz da ahkam kesıyosunuz anlamadım ya sankı yıllardır kulup yonetıyosun?

kulup yonetmek hele de ts gıbı bır kulubu yonetmek bırakın dısarıdakı dusmanlarını kendı ıcınde bıle halef seleflık yuzunden b ır cok sorun yasayan bı kulubu yonetmek nedır nasıldır ? ole gazetelerden okundugu gıbı deıl

Burhan61
08.10.2008, 09:28
Ben bir konuyu çok merak ediyorum. Bilen varsa paylaşabilir mi?

Yaşanan süreçte herhangi bir Katar'lı yönetici,menajer vs. Trabzon'a geldi mi? Yöneticilerimiz bu konuyu herhangi bir arap ile görüştü mü? Yoksa sadece yabancı menajerler ile mi görüşüldü ?

temel_yilmaz
08.10.2008, 09:29
bu konuda başkan çıkıcak bildiklerini kamuoyu ile paylaşacak öyle kapalı kapılar ardnda kalmamalı yattarada çıkıp anlatacak o menejerler kimse onlarda anlatacak

Napoli
08.10.2008, 09:32
heh oldu yonetım sınıfta kaldı te allaımm ya butunleme sınavı acıcak mısınız ne kadar olayları bılıyosunuz da ahkam kesıyosunuz anlamadım ya sankı yıllardır kulup yonetıyosun?

kulup yonetmek hele de ts gıbı bır kulubu yonetmek bırakın dısarıdakı dusmanlarını kendı ıcınde bıle halef seleflık yuzunden b ır cok sorun yasayan bı kulubu yonetmek nedır nasıldır ? ole gazetelerden okundugu gıbı deıl

kanka duyduklarımızı dıyoruz 10 gun once sanada analttım mevzu:D

Süleyman50
08.10.2008, 09:33
neler olup bittiğini bilmiyoruz ama şu saatten sonra yattara kesinlikla affedilmeli ve kadroya alnmalı aksi bir karar takıma zarar verir ve yattara konusu hiç kapanmaz buda takıma zarar verir istanbul medyasının da istediği bu zaten saha dışı olaylarla takımı karıştırmak bu oyuna gelmemeliyiz...

Napoli
08.10.2008, 09:33
Ben bir konuyu çok merak ediyorum. Bilen varsa paylaşabilir mi?

Yaşanan süreçte herhangi bir Katar'lı yönetici,menajer vs. Trabzon'a geldi mi? Yöneticilerimiz bu konuyu herhangi bir arap ile görüştü mü? Yoksa sadece yabancı menajerler ile mi görüşüldü ?

olay sadece iki tane ne iduğu belirsiz iki menejerin kafakola alması bunu biliıyorum sadece

Varlıbaş61
08.10.2008, 09:35
Al Saad takımına transferi yılan hikayesine dönen Yattara´nın durumunun bugün netleşeceği öğrenildi.
Al Saad takımına transferi yılan hikayesine dönen Yattara’nın durumunun bugün netleşeceği öğrenildi. Bordo-Mavili futbolcunun 10.7 milyon Euro’luk bonservis bedeli bugün saat 12.00’ye kadar bankaya yatırılmazsa Gineli oyuncunun Trabzonspor’da kalacağı belirtildi. Dün takımdan ayrı olarak kaptan Hüseyin Çimşir ile birlikte çalışan golcü oyuncu, “Bu transfer gerçekleşmezse de dünyanın sonu değil. Ben burada mutluyum, aynı zamanda profesyonel bir futbolcuyum. Çıkar futbolumu oynarım” şeklinde konuştu.

hala beklemede yaa:(

Napoleon61
08.10.2008, 09:39
kanka duyduklarımızı dıyoruz 10 gun once sanada analttım mevzu:D

senın soledıklerın var bır baska arkadasın geyse ile ılgılı soledıklerı var bunlardan bırı dogru belkıde hepsınden bırazcık bısıler var ama burda yonetım sınıfta kaldı cart curt bu tarz yargılamalar olmaz ...

herseyı bı tarafa bırakın eger bu yonetıme bu kadar ıste sınıfta kaldı yok ıs bılmıyolar yok bılmem ne gıbı ıthamlarda bulunurken azcık dusunsun ınsanlar cok uzaga deıl gecen seneye gıtsınler bı donup baksınlar arkalarına daha oncekı yonetıme , yonetımlere ... O ndan sonra neye gore nasıl sınıfta bırakıyolar 6 haftada 16 puan toplamıs yırmıkusur yenı futbolcu alıp buralara gelmıs bı takımı ve yonetımını ?

he bırakıomusun sınıfta o zaman camur atıp bırakmıycaksın dıyceksın kı bu ve bunlar yapamıyo bılmıyo su yapsın ... cozumu de uretın lutfen

ole bunlar sınıfta kaldı demek le olmaz !

f1bekir
08.10.2008, 09:39

olayları biliyosanız siz anlatın lütfen. ya da yönetimden biri çıksın anlatsın. ben bana aksettirilen şekliyle olayları yorumluyorum. dünyanın heryerinde ön sözleşme diye bişey vardır. bu işler resmiyete dökülmedikçe hiçbir anlamı yoktur.biz sanki babamıza mal satacaz da sözle iş yapıyoruz. ''tamam bayramdan sonra alırsınız paranızı!'' iyi aldık parayı.

çokbilmiş gibi dalga geçerek de konuşmayın, bişey biliyosanız adam gibi anlatırsınız biz de öğreniriz. bize hiçbirşey anlatılmıyor kardeşim. stad konusu da aynı bu konular da aynı. kapalı kapılar ardında bişeyler dönüyor biz de öyle aval aval bakıyoruz.

siz kapının içerisini görebiliyosanız bize de gösterin.

bu arada bizden ne çözüm üretmemizi bekliyorsun. çözüm üretecek olsam yönetime girerdim. çözümü yönetim üretir. kaldı ki burda çözümlük bi durum da yok. ben resmi bi evrak imzalanmadan yattaranın satılmış gibi gösterilmesine ve başkanın sattığı futbolcular için sarf ettiği sözlere kızıyorum. bunların nesine çözüm üreteyim ben şimdi?

Napoli
08.10.2008, 09:42
senın soledıklerın var bır baska arkadasın geyse ile ılgılı soledıklerı var bunlardan bırı dogru belkıde hepsınden bırazcık bısıler var ama burda yonetım sınıfta kaldı cart curt bu tarz yargılamalar olmaz ...

herseyı bı tarafa bırakın eger bu yonetıme bu kadar ıste sınıfta kaldı yok ıs bılmıyolar yok bılmem ne gıbı ıthamlarda bulunurken azcık dusunsun ınsanlar cok uzaga deıl gecen seneye gıtsınler bı donup baksınlar arkalarına daha oncekı yonetıme , yonetımlere ... O ndan sonra neye gore nasıl sınıfta bırakıyolar 6 haftada 16 puan toplamıs yırmıkusur yenı futbolcu alıp buralara gelmıs bı takımı ve yonetımını ?

he bırakıomusun sınıfta o zaman camur atıp bırakmıycaksın dıyceksın kı bu ve bunlar yapamıyo bılmıyo su yapsın ... cozumu de uretın lutfen

ole bunlar sınıfta kaldı demek le olmaz !

kanka fena sinrilendim anlıyorum,geçen seneye gore barcelona gıbı yonetiliıyoruz ama bu yattara işinde bir yanlışlık kesin var onuda bekleyıp gorecez:)

selimatal
08.10.2008, 09:43
gardasum dedıklerın dogru olabılır ama bılıyorsun kı burda kaynak belırtmelıyız ınandırmak ıcın. buna nasıl emın olabılırız. herkes kendı kafasından bırseyler soyluyor.

O zaman fotomaç, fotospor okumaktan başka çaren yok. Senin kaynak anlayışın bunlardemekki;)

Napoleon61
08.10.2008, 09:45
bak ne guzel bu kadar bılıyorum dıosun o bıldıklerınde sadece duyum ; duyumlarla kulubunun baskanını sınıfta bırakabılıosun ama ?

Cem Zırıh
08.10.2008, 09:46
:D bana sorarsaniz gitsin daha bize hayri dokunmaz :)

Recep Alkan
08.10.2008, 09:47
O zaman fotomaç, fotospor okumaktan başka çaren yok. Senin kaynak anlayışın bunlardemekki;)

kardesım hayatta elıme almadıgım tek gazete fotomactır. sıtesıne daır gırmem. sadece soyledıklerın cok cıddı seyler. bunları belkıde baskan ve baskan yanındakı bır ıkı kısıden baskası bılemez. sadece bu kadar kesın konusmanı neye baglamalıyım onu dıyorum. cunku 1 aydır bu adam hakkında soylenmeyen sey kalmadı

Napoleon61
08.10.2008, 09:49
kanka fena sinrilendim anlıyorum,geçen seneye gore barcelona gıbı yonetiliıyoruz ama bu yattara işinde bir yanlışlık kesin var onuda bekleyıp gorecez:)

var yada yok ben bunu konusmak ıstemıyorum zaten nasıl olduguyla da acıkcası ılgılenmıyorum benım daha once soledıgım gıbı trabzonspor kulubu karıştırılmak ıstenıyor dısardan oldugu kadar ıcerden de karıstırılmak ıstenıyor. bızlere dusen hep destek tam destek sonuna kadar bu takıma futbolcusuna hocasına yonetımıne destek olmak ...

onumuzde cok buyuk fırsat var ve bu her zaman ele gecmez rakıpler hepsı bırden bu kadar sorunlu olmaz ; gelın bunu degerlendırelım sonuna kadar

tıkayın kulaklarınızı sahıp cıkın takıma bızım en asıl gorevımız bu

Napoleon61
08.10.2008, 09:51
ersun yattara oynayacak derse gıdecez alkıslıycaz yıne en buyuk destegını bız verıcez yok benım takımım da olmasın derse ona da saygı gostercez

benım fıkrım etınden sutunden sonuna kadar faydalanmalıyız yattara buyuk bı sılah

selimatal
08.10.2008, 09:51
galatasaray olayına inanasım gelmiyor, bir istanbul takımı işini bırakıp yattara ve katar ile mi uğraştı yani? biz bu kadar iyi durumda mıyız? kesin favori miyiz, tamam belki lideriz ama yüksek güven aşılandı mı herkese( bana gelmedi bu duygu henüz)...
başka bir deyişle şampiyonluk için daha yolun başında olan bir takıma bu tür oyunlar oynamaya değer mi aklım almıyor... varsa o güç alex'e yapılırdı, delgado'ya yapılırdı, ezeli rakipse öncelik onlarındır...
ancak aynı duyuruda "devre arasındaki müthiş transfer" heyecanlandırmadı değil, keşke sola kewell'ı veya dengi bir oyuncuyu alabilsek... bir de sağ bek... serkan bu form ile colman-selcuk'un korkulu ruyası zaten...

güven aşılanmaz o zaman yağmur olur yağar...

Maalesef Yattara kadar kolay lokma bulunamıyor demekki. Sezonun 4. haftasında kaç para verirsen ver "ben gidecem" diyebilecek kaç futbolcu tanıyorsun Türkiyede? Yattara dışında bir de Aurello vardı.

Ayrıca 1996 da Ali Şen'in de senin tabirinle "işi gücü bırakıp" Aygünün kafasına 10 fason dikiş atıldığı ve FB otobüsünün Trabzonda kurşunlandığı yalanlarıyla bir gecede Trabzona 3000 çevik güç elemanı yığdığı ve şampiyonluğun avuçlarımızdan uçup gittiğini de hatırlatayım. Yoksa 1996 da Ali Şenin yptıklarına da mı inanmıorsun? Ya da 1996 olayının bir benzeri 2009 için de gerçekleştiğinde mi inanacaksın? Geçen seneyi Sivas maçının son 15 saniyesinde elimizden çalarak bütün bir sezonumuzu heba ettirenler de mi hayal mahsulüydü. Yoksa onlar geçmişte kaldı da "futbolun ergenekonu" bu sene sence tövbe edip namuslu mu oldu? Bir düşün bakalım.

Bizimle daha çok uğraşacaklar. Bazı duyumlar bile var. Ama bu kez başaramayacaklar inşallah.

S.DEMİRCİ
08.10.2008, 09:54
ben bu şehirle ilgili her türlü komple teorisine inanırım. gs ile söylenenler doğruysa bunun hesabının sorulması lazım..

selimatal
08.10.2008, 09:58
kardesım hayatta elıme almadıgım tek gazete fotomactır. sıtesıne daır gırmem. sadece soyledıklerın cok cıddı seyler. bunları belkıde baskan ve baskan yanındakı bır ıkı kısıden baskası bılemez. sadece bu kadar kesın konusmanı neye baglamalıyım onu dıyorum. cunku 1 aydır bu adam hakkında soylenmeyen sey kalmadı

Şöyle diyelim o zaman:
Dün akşam Yattaranın Trabzonda kalacağını, kadro dışı kalmayacağını,.. ilk öğrenenler benim yazdıklarımı okuyan BMN üyeleri oldu. Bugün harfi harfine hepsi açıklanmaya başlandı. Farzetki Başkandan öğrenip yazdım. "Bana başkan dediki.." diye yazmamı mı bekliyorsun? Haberin doğruluğuna bak bence. Can Karyağdıya "haber kaynağın ne?" diye soranını duymadım. Bana da sormayın. Üstelik ben gazeteci değil, sizler gibi TS taraftarıyım. Bana sadece size önceden haber verdiklerim içerisinde şu ana kadar gerçekleşmeyen bir haber varsa onun hesabını sorun.

Napoli
08.10.2008, 10:01
kulup değil sanki dallas : )

selimatal
08.10.2008, 10:03
Eski yazılarıma bakarsanız, 1 hafta öncesinden LigTV de GS maçından 1-2 gün önce Can Karyağdı patentli bir TS u karıştırma haberi daha yapılacağını yazmıştım. Şimdi bütün dikkatinizi buna verin. Bu haber mutlaka engellenmeli. Engelleyemezsek bile TS hakkında yıkıcı bir yalan habere tüm TS lular şimdiden hazırlıklı olmalı. GS büyük oynadığını zannediyor. Ama göreceksiniz bomba ellerinde patlayacak.

UĞUR DURTAŞ
08.10.2008, 10:06
tek kelimeyle yattara bize çok gerekli bir oyuncu.çok mutluyum

ozturk
08.10.2008, 10:07
yattara nın kalmasına üzüldüm gerçekten. Ne güzel 10.7 milyon euro ya süper birilerini transfer edecektik.

yattara ciddiyetsizliğe devam ederse bir faydası olmaz bize

keşke satılsaydı..

S.DEMİRCİ
08.10.2008, 10:09
bir can karyağdıyı engelleyemiyorlarsa bırakalım bu işleri.. adam her maç şehirde.. bir açıklamaya bakar bu iş...

coskun0661
08.10.2008, 10:11
yattara nın kalmasına üzüldüm gerçekten. Ne güzel 10.7 milyon euro ya süper birilerini transfer edecektik.

yattara ciddiyetsizliğe devam ederse bir faydası olmaz bize

keşke satılsaydı..

tamamen katılıyorum sana arkadasım :alkış::alkış::alkış::alkış:

şu saatden sonra bıze faydasının olmayacagı görüşündeyım

İdris Toksoy
08.10.2008, 10:11
cincon maçında ilk11 de olmasını bekliyorum

OLCAY ÇAKIR
08.10.2008, 10:12
İçinden KATAR geçen her cümleden huylanmaya başladım ya,geçenlerde SABAH gazetesinin satışında KATAR'lıların desteğini öğrendim.Az buz değil hani.

Saçma sapan bir komplo teorisi işte.:)

Herşey olur bu düzende...

Katarın arabic mezdekeleri...

Bunların şikayet edileceği bir merci yokmu,biyere bağlı değilllermi bunlar,FİFA falan.

Bu terbiyesizlikleri bi'şekilde duyurulmalı.

coskun0661
08.10.2008, 10:12
trabzondakı arkadaşlar 3 gün once yattaranın başkan sadri şenerle olan bir telefon görüşmesı varmış yerel basında bundan haberı olan varmı hiçç?????? bende tvden ögrendım hemde trabzon tv spor müdüründen sizin bu konuda bır bılgınız varmı yattaranın sarfettıgı kufurler,kötü sözler dogrumu?????

coskun0661
08.10.2008, 10:21
kimsenın haberi yokmu bu telefon görüşmesınden eger konusulanlar dogruysa artık yattara bu takımda oynamaz,oynayamaz.....

Recep Alkan
08.10.2008, 10:23
Şöyle diyelim o zaman:
Dün akşam Yattaranın Trabzonda kalacağını, kadro dışı kalmayacağını,.. ilk öğrenenler benim yazdıklarımı okuyan BMN üyeleri oldu. Bugün harfi harfine hepsi açıklanmaya başlandı. Farzetki Başkandan öğrenip yazdım. "Bana başkan dediki.." diye yazmamı mı bekliyorsun? Haberin doğruluğuna bak bence. Can Karyağdıya "haber kaynağın ne?" diye soranını duymadım. Bana da sormayın. Üstelik ben gazeteci değil, sizler gibi TS taraftarıyım. Bana sadece size önceden haber verdiklerim içerisinde şu ana kadar gerçekleşmeyen bir haber varsa onun hesabını sorun.

valla ısın acıgı kardesım kımseden resmı bır acıklama gelmedı daha. dedıklerın dogru gıbı gelıyor ayrı. ama soru ısaretlerı de bıtmek tukenmek bılmıyor. can denen adam ıcın kaynak sormamamın nedenı kendı adıma onu adam yerıne bıle koymuyorum da o yuzden. pekı yenı bır olay patlayacak dıyorsun bu ne gıbı bırsey olacak ???

Samet Başdağ
08.10.2008, 10:25
trabzondakı arkadaşlar 3 gün once yattaranın başkan sadri şenerle olan bir telefon görüşmesı varmış yerel basında bundan haberı olan varmı hiçç?????? bende tvden ögrendım hemde trabzon tv spor müdüründen sizin bu konuda bır bılgınız varmı yattaranın sarfettıgı kufurler,kötü sözler dogrumu?????
o olay esnasında yanında hasan üçüncüde varmış yattaranın...hasan üçüncü benim arkadaşıma olayı anlattı,arkadaşta bana anlattı dün olayı ama aklımda kalmadı.sadece yattaranın yanlışlıkla konuşma konuşma yerine afkurma afkurma demişş...ne kadar doğru yalan bilmiyorum...

temel_yilmaz
sırlan medya işbaşında pardon yerel medya artık son bulsun bu trabzonsporu ekmek kapısı gören zihniyet

hüseyin1975
Artik iyice sacmalamaya baslamis "Basin".

Ne demek telefon görüsmesinde sarf edilen Küfürler?
Kimmis Yattara?
Böyle birsey yapabilecegini düsünen yokdur herhalde?

Sadri Baba onu 3 sene Kadro disi birakir ve Hayatini söndürür.

INANMAYI BÖYLE SACMASAPAN HABERLERE!!!

selimatal
08.10.2008, 10:29

YALAN!!
Yattara Başkanla görüşmek istedi ama başkan kabul etmedi. Caner Çuvalcıoğlu ve Ersun Hoca ile görüştürüldü. Ve tüm futbolcularla.

1-Ersun Hoca, şayet adam olursan sana takımda her zaman yer var, olmazsan tesislere bile almam dedi. Yattara ona sorun çıkarmayacağına söz verdi
2-Tüm futbolcular Yattaranın gitmemesine çok sevindi ve onu hemen kabullendiler.

Ve Yattara kulüpte herkesten özür diledi. Adam olmazsa devre arasında PSG nin 8 milyon eoroluk teklifi kabul edilerek satılacak, o zaman kadar oynayacak. Yok adam olursa kendi istediği sürece takımda kalacak.

Bu konuyu böyle belleyin ve başka da soru sormayın. Aksini söyleyen de bilin ki TS düşmanıdır.

coskun0661
08.10.2008, 10:32
o olay esnasında yanında hasan üçüncüde varmış yattaranın...hasan üçüncü benim arkadaşıma olayı anlattı,arkadaşta bana anlattı dün olayı ama aklımda kalmadı.sadece yattaranın yanlışlıkla konuşma konuşma yerine afkurma afkurma demişş...ne kadar doğru yalan bilmiyorum...

o kadarını bende bılmıyorum ben sadece televızyonda izledıgım trabzon tv spor mudurunün yattaranın başkan sadri şenere transferınden bir gun onceki telefon konusmasında agza alınmayacak kufurler sarfettigi ve sonrasında baskanında yattara cok agır konusmuş olması..ne kadar dogru onu bende bılmıyorum ve bu haber yerel basındada cıkmıs adamın dedıgıne göreee.....eger dogruysa yattara bu takımda daha oynayabılırmı???

corleone
08.10.2008, 10:33
şimdiye kadar faydasızdı diyen insanda vefa duygusu yoktur, kalması iyi mi oldu derseniz ortadayım, 11 m iyi paraydı, ama takımın ne kadar böyle devam edeceğini hepimiz merak ediyorduk, gelen parayla transfer yapacaktık sözde, büyük takımsak şampiyonluk istiyorsak en iyi adamımızı satmayıp gereken transferleri yapmamız gerekir diye düşünüyorum, o yüzden devre arası yattara satılsın satılmasın transfer istiyorum.

vuralkara
08.10.2008, 10:33

türkçeyi yarım yamalak konuşan bi adam afkurmayı nerden bilir.

Recep Alkan
08.10.2008, 10:34
YALAN!!
Yattara Başkanla görüşmek istedi ama başkan kabul etmedi. Caner Çuvalcıoğlu ve Ersun Hoca ile görüştürüldü. Ve tüm futbolcularla.

1-Ersun Hoca, şayet adam olursan sana takımda her zaman yer var, olmazsan tesislere bile almam dedi. Yattara ona sorun çıkarmayacağına söz verdi
2-Tüm futbolcular Yattaranın gitmemesine çok sevindi ve onu hemen kabullendiler.

Ve Yattara kulüpte herkesten özür diledi. Adam olmazsa devre arasında PSG nin 8 milyon eoroluk teklifi kabul edilerek satılacak, o zaman kadar oynayacak. Yok adam olursa kendi istediği sürece takımda kalacak.

Bu konuyu böyle belleyin ve başka da soru sormayın. Aksini söyleyen de bilin ki TS düşmanıdır.

ben bu foruma 5 senedır yazıyorum ve hıc seklıde bır konu ıcın helekı yattara gıbı gundeme bomba gıbı dusen bır konu ıcın bu kadar kesın konusan bırısını omrumde gormedım. nedenını bılmıyorum ama soyledıklerın bır trabzonspor taraftarı olarak ıcımı rahatlatıyor. kımsın necısın bılmıyorum ama her konuda bu kadar rahat ve kesın konusman acayıbımede gıtmıyor degıl kardesım.

selimatal
08.10.2008, 10:34
valla ısın acıgı kardesım kımseden resmı bır acıklama gelmedı daha. dedıklerın dogru gıbı gelıyor ayrı. ama soru ısaretlerı de bıtmek tukenmek bılmıyor. can denen adam ıcın kaynak sormamamın nedenı kendı adıma onu adam yerıne bıle koymuyorum da o yuzden. pekı yenı bır olay patlayacak dıyorsun bu ne gıbı bırsey olacak ???

Herhangi bir yalan haber. Herşey olabilir. LigTV de haber kaynağım yok;)

Bu arada Can Karyağdı yı haber yapan adam zannetmeyin. O bir piyon. Ona yapacağı bu tür haberler İstanbul'dan servis ediliyor. Onun kendi kendine yaptığı haberler sadece TS lu futbolcularla ropörtajlar.

vuralkara
08.10.2008, 10:35
o kadarını bende bılmıyorum ben sadece televızyonda izledıgım trabzon tv spor mudurunün yattaranın başkan sadri şenere transferınden bir gun onceki telefon konusmasında agza alınmayacak kufurler sarfettigi ve sonrasında baskanında yattara cok agır konusmuş olması..ne kadar dogru onu bende bılmıyorum ve bu haber yerel basındada cıkmıs adamın dedıgıne göreee.....eger dogruysa yattara bu takımda daha oynayabılırmı???

doğruysa tabi ki oynayamaz. hatta kulübün kapısından giremez. ama doğru olduğunu hiç zannetmiyorum.

coskun0661
YALAN!!

buda yalannnn...bende ilk defa duyuyorummm

Şahinoğlu
Yalan bir haber Yattara değil kabilesi gelse başkana küfür edemez kötü söz söyleyemez güldürmeyin Allah aşkına Trabzon Tv spor müdürü kimse ona küfür etmek lazım sallama haber yaptığı için.

S.DEMİRCİ
peki selim atal dostum.. can karyağdıya engel olamıyormu başkan?

selimatal
08.10.2008, 10:36
ben bu foruma 5 senedır yazıyorum ve hıc seklıde bır konu ıcın helekı yattara gıbı gundeme bomba gıbı dusen bır konu ıcın bu kadar kesın konusan bırısını omrumde gormedım. nedenını bılmıyorum ama soyledıklerın bır trabzonspor taraftarı olarak ıcımı rahatlatıyor. kımsın necısın bılmıyorum ama her konuda bu kadar rahat ve kesın konusman acayıbımede gıtmıyor degıl kardesım.

Duyduğum çok daha fazla şey var. Ama kesin olmayan hiçbir şeyi yazmıyorum. Rahat ol.:)

temel_yilmaz
08.10.2008, 10:37

abi arada bir ben konuşurken cümle aralarında oşşt afkurma derim istanbuldaki çocuklar bile bilmez ne demek olduğunu siz elin ginelisin afkurma diyeceğine inanıyormusunuz bu kadarda olmaz hasan ahmete söylemiş ahmet mehmete.

biz küçükken kulaktan kulağa oynardık en baştaki sade bir cümle kurardı en son arkadaşa geldiği vakit farklı bir cümle olmuş alakasız bir cümle olurdu.

bırakalım kulaktan kulağa oynamayı

vuralkara
08.10.2008, 10:38
afkurma = çemkirme ya da çönkürme :D

bordo61
08.10.2008, 10:39
Bırakın felaket tellalığını yattara trabzon başkanına sövecek trabzon başkanı da yattarayı trabzonda tutacak dediğiniz lafları biraz düşünün siz başkan olsanız tutarmıydınız onu takımda

coskun0661
08.10.2008, 10:39
Duyduğum çok daha fazla şey var. Ama kesin olmayan hiçbir şeyi yazmıyorum. Rahat ol.:)

en son yazdıgın ne kadar dogru hocam?? başkanımızın yattarayla görüşmek istemedigini ben senden duyuyorum simdiii

Recep Alkan
08.10.2008, 10:41

bunu bu kadar kesın nasıl duyabılıyorsun. gundemın takıp edıldıgı trabzonspor haberlerı yapılan o kadar yer bunları yazamazken sen nasıl duyabılyorsun. dedım ya amacaım kesınlıkle senın soyledıklerını tartısmak yada curutmek degıl cunku bu forumda 1 aydır neler duyduk neler yazdık. en kesın ve net konusan sensın. soyledıklerının bırbırınden ayrılan bı yanı yok. ama nasıl bu kadar kesın. ve neden senın bu soyledıklerını cıkıp da baskan yada kulup yetkılılerı taraftara duyurmuyor. bu utanılacak bırsey mı? neden ???

a f s
08.10.2008, 10:42
Yattara'nın neşesinin yerinde olduğu öğrenilirken idman öncesi soyunma odasında futbolculara "Ben yeni transfer İbrahim Üçüncü " esprisi yapması kahkahalara neden oldu. Yanal bu futbolcuya antremana katılacaksın talimatı verirken Yattara'yı takım arkadaşları da sıcak bir şekilde karşıladı.

Samet Başdağ
08.10.2008, 10:43
abi arada bir ben konuşurken cümle aralarında oşşt afkurma derim istanbuldaki çocuklar bile bilmez ne demek olduğunu siz elin ginelisin afkurma diyeceğine inanıyormusunuz bu kadarda olmaz hasan ahmete söylemiş ahmet mehmete.

biz küçükken kulaktan kulağa oynardık en baştaki sade bir cümle kurardı en son arkadaşa geldiği vakit farklı bir cümle olmuş alakasız bir cümle olurdu.

bırakalım kulaktan kulağa oynamayı
hasan üçüncü dedi diyorum.kulaktan kulağa mı oynuoz burda!sen çok seviyorsun herhalde oynamayı

selimatal
08.10.2008, 10:44
peki selim atal dostum.. can karyağdıya engel olamıyormu başkan?

Can Karyağdı sıradan biri sevgili kardeşim. Kapalı kapılar ardında asıl mücadele ettiği adamları bir bilse bu millet Başkanı omuzundan hiç indirmezdi. Bu arada yönetim kurulunun birçok üyesinin de hakkını yemeyelim. TS un tüm güçlerini harekete geçirdiler. Aslında başkan ortalığı kasıp kavuracak ama bunun takıma zarar verebileceğini düşünerek şimdilik "sükunet" istiyor.

Başkan'ın aklından 1996 asla çıkmıyor. Sanırım Faruk Özak ta sürekli bu konuda uyarıyor Başkanı. Neticede 1996 da başkan Faruk Özak'tı. Bu mücadele takım için verilen mücadeleden daha büyük.

Son olarak birkaç hafta önce Erman Toroğlu'nun Şansal'a "Anadolu takımlarını masa başında yersin ama bu sene TS u yiyemezsin.." diyerek sırıtmasını da hatırlatayım. Erman Toroğu bile farkına varmış ama bizim taraftarımız hala tam olarak farkında değil.

bordo61
08.10.2008, 10:45
Yattara'nın neşesinin yerinde olduğu öğrenilirken idman öncesi soyunma odasında futbolculara "Ben yeni transfer İbrahim Üçüncü " esprisi yapması kahkahalara neden oldu. Yanal bu futbolcuya antremana katılacaksın talimatı verirken Yattara'yı takım arkadaşları da sıcak bir şekilde karşıladı.

futbolcular karşıladı ama biz karşılayamıcaz heralde yattaranın gitmesini bende kabullenmiştim ama eğer gitmediyse o bizim topçumuz bunu kabullememiz gerek

peker61
08.10.2008, 10:46
Hayırlısı olsun gidememişse oynamalı yattarayla bu sene şampiyon olmamamız için hiç bi neden yok artık eskiyi açmamak lazım kim ne demişse desin artık destek zamanı ...

Recep Alkan
08.10.2008, 10:46
Can Karyağdı sıradan biri sevgili kardeşim. Kapalı kapılar ardında asıl mücadele ettiği adamları bir bilse bu millet Başkanı omuzundan hiç indirmezdi. Bu arada yönetim kurulunun birçok üyesinin de hakkını yemeyelim. TS un tüm güçlerini harekete geçirdiler. Aslında başkan ortalığı kasıp kavuracak ama bunun takıma zarar verebileceğini düşünerek şimdilik "sükunet" istiyor.

Başkan'ın aklından 1996 asla çıkmıyor. Sanırım Faruk Özak ta sürekli bu konuda uyarıyor Başkanı. Neticede 1996 da başkan Faruk Özak'tı. Bu mücadele takım için verilen mücadeleden daha büyük.

Son olarak birkaç hafta önce Erman Toroğlu'nun Şansal'a "Anadolu takımlarını masa başında yersin ama bu sene TS u yiyemezsin.." diyerek sırıtmasını da hatırlatayım. Erman Toroğu bile farkına varmış ama bizim taraftarımız hala tam olarak farkında değil.

kardesm baskanın belkı de oz evladına soylemeyecegı paylasmayacagı gercek nıtekıgı tasıyan seylerı burda soyluyorsun. hala soruyorum NASILLLLLL

temel_yilmaz
08.10.2008, 10:47

merak etme renkdaş bizi biri yiyemezse biz kendi kendimizi yeriz o potansiyel var bizde hiç katarlara istanbullara gitmeye gerek yok

hüseyin1975
08.10.2008, 10:48
Gitmemesine cok üzüldüm.

Nedeni herhalde simdi daha cok anlasiliyordur.

Bakin nasil yavas yavas Takimiza comak sokmaya calisiyorlar!
Simdiden ortalikda yalan yanlis bir sürü Haberler dolasiyor.

Trabzonsporuma su an zarar verilmeye calisiyor.

Bunun bitmesi TEK yoldan gecer.

Sadri Baba ve Yattara birlikde bir Basin Toplantisi düzenleyecek ve Olaylari Trabzonspora zarar vermeden 1 kere anlatacak.
Sonrada bu Defter kapanacak.

selimatal
08.10.2008, 10:49
bunu bu kadar kesın nasıl duyabılıyorsun. gundemın takıp edıldıgı trabzonspor haberlerı yapılan o kadar yer bunları yazamazken sen nasıl duyabılyorsun. dedım ya amacaım kesınlıkle senın soyledıklerını tartısmak yada curutmek degıl cunku bu forumda 1 aydır neler duyduk neler yazdık. en kesın ve net konusan sensın. soyledıklerının bırbırınden ayrılan bı yanı yok. ama nasıl bu kadar kesın. ve neden senın bu soyledıklerını cıkıp da baskan yada kulup yetkılılerı taraftara duyurmuyor. bu utanılacak bırsey mı? neden ???

Dün yazdıklarımı birkaç saat sonra kulüp ve başkan resmen açıkladı. Benim bahsettiğim başka konular. Başkan konuştumu doğru konuşur. Ama her doğruyu da her zaman açıklamaz. Yoksa bizden ne farkı kalır?

Şimdiye kadar ne yazdıysam hepsi aynen oldu. Doğru yazmadığım gün olursa hesap sorun benden. En azından LigTv den daha fazla güven duyulmayı haketmiyor muyum?:D

coskun0661
08.10.2008, 10:49
kardesm baskanın belkı de oz evladına soylemeyecegı paylasmayacagı gercek nıtekıgı tasıyan seylerı burda soyluyorsun. hala soruyorum NASILLLLLL

ajan mı yoksaaa????:D

Recep Alkan
08.10.2008, 10:51
Dün yazdıklarımı birkaç saat sonra kulüp ve başkan resmen açıkladı. Benim bahsettiğim başka konular. Başkan konuştumu doğru konuşur. Ama her doğruyu da her zaman açıklamaz. Yoksa bizden ne farkı kalır?

Şimdiye kadar ne yazdıysam hepsi aynen oldu. Doğru yazmadığım gün olursa hesap sorun benden. En azından LigTv den daha fazla güven duyulmayı haketmiyor muyum?:D

bu saatten sonra guvenım sonsuz emın ol. ama sende artık bırseylerı soyleyeceksın. nasıl bu kadr netsın ve yenı oyun var dedın bu ne demek ???

corleone
08.10.2008, 10:52
yattaranın henüz transferi bitmeden uçağa binmeden sadri şenere küfür etme olasılığı binde 1 oranındadır benim gözümde, eğer yattara bu kadar aptal ve terbiyesizse zaten takımda yeri yok demektir.

poetricus
08.10.2008, 10:52
Yattara telefonda başkanla konuşmuş; başkana küfretmiş... Yanında da Hasan Üçüncü varmış... Vay anasını sayın seyirciler!

Komplo teorisi serbest nasıl olsa. Bir tane de ben uydurayım:

Bu telefon konuşması gerçekleşmişse olay tamamen Hasan Üçüncü'nün tezgâhıdır. Kadro dışı kalmayı hazmedemediği için doğru dürüst Türkçe bilmeyen Yattara'yı kışkırtıp "afkurma" demesini söyleyerek hem başkana duyduğu öfkeyi boşaltmış oldu hem de onun kadrodışı kalmasını sağlayarak TS'dan intikam almak istedi.

Vallahi iyi uydurdum.

Yerel medya mı?
Kulakların çınlasın Emrah Hoca: "Dünyanın en yerel medyası" bizde çok şükür(!).

bordo61
08.10.2008, 10:53
Yattara telefonda başkanla konuşmuş; başkana küfretmiş... Yanında da Hasan Üçüncü varmış... Vay be!
Komplo teorisi serbest nasıl olsa. Bir tane de ben uydurayım.
Bu telefon konuşması gerçekleşmişse olay tamamen Hasan Üçüncü'nün tezgâhıdır. Kadro dışı kalmayı hazmedemediği için doğru dürüst Türkçe bilmeyen Yattara'yı kışkırtıp "afkurma" demesini söyleyerek hem başkana duyduğu öfkeyi boşaltmış oldu hem de onun kadrodışı kalmasını sağlayarak TS'dan intikam almak istedi.
Vallahi iyi uydurdum.

Yerel medyaya gelince:
Kulakların çınlasın Emrah Hoca: "Dünyanın en yerel medyası" bizde çok şükür(!).
:alkış::alkış::alkış:

theo
08.10.2008, 10:54
buarada milliyette appiah'ın menajeriyle görüştüğümüzü okudum...buna da başlık açılabilir mi?

bordo61
08.10.2008, 10:55
buarada milliyette appiah'ın menajeriyle görüştüğümüzü okudum...buna da başlık açılabilir mi?

her transfere başlık açacaksak forumu çöp kutusuna çeviririz

coskun0661
08.10.2008, 10:55
ben duydugumu söyledım arkadaşlar vede sordum sızlere dogrumu diyeee..kadırga tvdekı tele yorum adlı programı 2 gun once seyreden varsa benım duyduklarımı onlarda duymustur elbett

Jester
08.10.2008, 10:56
Vatan gazetesinin haberine göre Appiah'ın menajeri önümüzdeki günlerde transfer görüşmesi yapmak üzere Türkiye'ye geliyormuş. Görüşme yapacağı takımlar da Trabzonspor ve Gs imiş.

Sağlam bir Appiah fena olmazdı diye düşünüyorum. Üstelik bonservisi de elinde.

Sabah yazdığım bu mesaj sanırım dikkatlerden kaçtı.

selimatal kardeşimizin verdiği haberler ile ilişkisi olabilir mi diye düşünüyorum?

Bu arada gereksiz tepkilere rağmen bu bilgileri paylaşarak burayı bir sohbet odasından çıkarmaya yardımcı olan selimatal kardeşimize teşekkür ederim.

Sacit
yattara'nın küfür etmesini bile düşünmek büyük bir aptallıktır.
aklım almıyor, saçmalıyorum ya da..
ve de bu can karyağdı denen şahısın ne gibi bir amacı olduğunu çözmeye çalışıyorum, çözdüm gibi..

trapesus
Arkadaşlar lütfen saçmalamayalım.

coskun0661
08.10.2008, 10:57

bi bu eksıktı..ac kardesım accc kımı alcaksak baslıgını acalım yazacak yer olsun :D:D:D

ismail tüfekçi
08.10.2008, 10:58
yattarayı ocak ayına kadar bağrımıza basacağız onu dedi bunu dedi erdinç jabi gibi kadro dışı bırakamayız ölüsü bile 6.7 milyon eder ne yapalım katırlıların oyununa geldik hayat devam ediyor 3.5 maç iyi oynadımı rusyaya onuda yollarız

temel_yilmaz
08.10.2008, 10:59
yattaranın en iyi cevabı futbolu olacaktır .zaten eskisinden de kötü olursa kendi payıma cevabımı almış olacağım.

Tekke
08.10.2008, 11:06
Aldığım en güzel haber:))))))))))))))))) Çok sevinçliyim, bir de APPIAH olayı gerçekse....

Ömer SEVİNÇ
08.10.2008, 11:10
Şimdi top Yattara'da. Galatasaray maçına iyi oyna, bütün olayları unuttur. Ama takımdan kimi kesecek o konuda şüphelerim var biraz. Isaac, Umut formda, Gökhan'ın ismi var..