PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radyo BMN Yeni Yayıncılarını Arıyor!

Gamze
05.10.2008, 16:15
Merhaba arkadaşlar,

Radyo BMN olarak 2 yılımızı doldurduk.

İlk olarak bir kişiyle başlayan Radyo BMN’nin yolculuğu, şu anda düzenli yayın yapan 8 yayıncımızla devam ediyor... Bu süre içerisinde çeşitli arkadaşlarımız aramıza katıldı, ayrıldı... Ve yeni dönemde, bizler, aramızda yeni arkadaşlarımızı görmek istiyoruz.

Üzerinde duracağım birkaç husus var tabi öncelikle. Tüm bunlar, Radyo BMN 'de görev almak isteyen arkadaşlarımızın benimsemesi ve iyice özümsemesi gereken hususlar...

İlk olarak en önemli konumuz ciddiyet. Radyo BMN’de yayın yapıyor olmanın ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iş olduğunu, site içerisinde bu işi yürütüyor olmanın aynı zamanda pozitif yönde bir ‘ayrıcalık’ olduğunu unutmamalıyız. Radyo BMN, yönetim düzeyinde de çok önemsediğimiz bir oluşum.

İkinci önemli husus ise devamlılık… Herkesn uygun olduğu gün ve saati belirleyerek yayın saatlerini paylaştıracağız ki bunlar Haftanın her günü akşam saat 6'dan sonra gece yarısına kadarlık sürede, ikişer saat olmak üzere bölüştürülecek. Muhakkak ki hepimizin kimi zamanlarda çok önemli işleri olabiliyor, yayınlarımız aksıyor. Neticesinde profesyonel bir radyo değiliz ve ben dahil radyoda görev yapan arkadaşlarımız zaman zaman yayın saatlerini kaçırabiliyor. Olabilir. Fakat yapmamız gereken bu tür durumları olabildiğince aza indirmek. Ola ki yayın yapamayacaksınız, sizden istediğim bu durumda daha önceden beni yahut İlhan'ı bilgilendirmeniz. Sitede olsak da olmasak da durumu bildirmeniz iyi olacaktır. Başka şekillerde o saatleri doldurabiliriz böylece. Ayrıca; saatinde gerçekleştiremediğimiz yayınların daha sonra telafilerini yapmamız şık olacaktır.

Bir diğer konumuz yayınların içerikleriyle ilgili. Ki bu husus çok önemli. Artık radyomuzda anonsu/mikrofon kullanımını zorunlu hale getirdik. Bu şekilde hem sizin için hem de dinleyiciler için daha renkli, hareketli ve dinlenilesi yayınlar ortaya çıkıyor. Sizlere, bu konuda yardımcı olacağız eski yayıncılar olarak. Sürekli konuşmanızı beklemiyoruz tabii ki, ancak her yayında mikrofonu kullanmanız gerekiyor. Zaten radyomuzu takip ediyorsanız, dinleyiciyle radyo üzerinden kurulan bağın hem yayıncı hem de dinleyici için ne kadar keyifli olduğunun farkındasınızdır..

Yukarıda ciddiyetten bahsetmiştim. Bunun en önemli göstergelerinden biri de dili kullanım… En azından radyo başlığında yayıncılar olarak Türkçe’yi doğru kullanmak zorundayız. Bu konuda da dikkatli olmamız gerekli.

Radyo yayınlarınız başlayacağı zaman genel bölümündeki son dakika haberler başlığına hepiniz için ayrı ayrı hazırlanmış olan grafiklerinizle birlikte duyuru mesajı atmanızı rica ediyorum. Radyo BMN’nin reklamını BMN forum içinde yapmaktan daha doğal bir şey olamaz. Tabii ki sınırında olması koşuluyla… Serbest Kürsü’de de uygun gördüğümüz bir ya da iki başlıkta yayın duyurusu yapılabilir. Forumdaki arkadaşlarımızın dikkatini çekmek için işe yarar bir uygulama olacaktır bu. Zaten yayın olduğu zamanlar bizler de anasayfada radyomuz yayında haberini giriyoruz. Forum içinde de sınırını bilmek koşuluyla reklamını yapmamız sorun teşkil etmeyecektir, aksine, buna ihtiyacımız da var.

Bunlar dışında, imzalarınızda radyo sayfanızı açan bir link bulundurabilirsiniz. Kendi başlığınızın idaresi size aittir. Onu en verimli şekilde kullanmak yine sizin işiniz. Sizin için hazırlanacak olan grafiklerin yanında, Tunga ağabeyin radyomuz için hazırladığı dosyaları da size ulaştıracağız ve bunları kullanmanızı bekleyeceğiz.. Ciddi bir emek harcanmıştır onlara, lütfen hakkını verelim.

Bir diğer önemli konu da yayın yaptığımız programla ilgili.

Yayınlarımız Winamp üzerinden yürütülüyordu. Ancak Winamp’ın yayına kattıkları çok sınırlı. Bu yüzden, size "SAM Broadcaster’’ adında bir programın linkini göndereceğim. Buradan programı indirip bilgisayarınıza kuracaksınız. Radyo yayınları sırasında ses efektleri kullanabileceğiniz, anonslarınızı daha renkli ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz, profesyonele yakın bir yayın ortaya koyabileceğiniz bir program bu. En başta karışık gibi görünür fakat aslında kullanımı rahattır.. Programla ilgili tanıtım videoları ve yazıları da yollayacağız size ki zaten biz de yardım için hazır vaziyette bulunacağız. BMN Radyo için ayarlarını da birlikte gireceğiz zaten.

Bu işi gerçekten ciddiye aldığımızı göstermek ve Radyo BMN’nin taşlarının üstüne bir yenisini ekleyebilmek adına hepinizden dikkat ve özveri bekliyor olacağız.

Hedef büyük...

Ve bu hedef doğrultusunda, bahsettiğimiz koşulları kabul eden ve bu işi ciddiyetiyle yürütebileceğine inanan arkadaşlarımızın bana yahut İlhan'a ulaşmasını bekliyoruz. Gelen talepleri değerlendirerek, en yakın zamanda yeni yayın programımızı hazırlayacağız...

Başvurularınızı şu sorulara yanıt vererek yaparsanız hepimiz için kolaylık olur;

İsim - soyisim :
Neden Radyo BMN'de görev almak istiyorsunuz :
Yayınlarınızın içerikleri / tarzı :
Hangi gün ve saat aralıkları sizin için uygun :

Radyo BMN, sizleri bekliyor...

Sağlıcakla...

ÜNAL
05.10.2008, 16:17
Çok istediğim birşeydi BMN'de radyo programı yapmak ....fakat bu görevi bu sene doğru dürüst yapamam.Önümüzdeki sene kesin adayım.:)

ilhan
05.10.2008, 16:20
Bu alacağınız görevin sizi seçilmiş yapacağını unutmayın arkadaşlar. Gün geçtikçe güzelleşen ve büyüyen sitemizin en güzel rengi radyo yayınları olacaktır. Yayınlara ilgi arttıkça daha çok zevk alacaksınız ve yaptığınız iş size haz verecek.

Sesinizin ulaştığı Trabzonsporlular olacak ve sizinle aynı anda sizin öncülüğünüzde eğlenecekler. Hiçbirimiz profesyonel insanlar değiliz. Ama Radyo yayıncılığı çok zor bir iş değil. Biraz uğraş gerektiriyor ama bu durumlarda gerek ben, gerek Gamze, gerekse de yayıncı arkadaşlarımızın sizin yanınızda olacağını asla unutmayın.

Kendi tarzınızı gönül rahatlığıyla yayınlarınıza konu edebilirsiniz. Bu konuda asla bir kısıtlamamız yoktur. Ama mikrofon zorunluluğumuz vardır. Mikrofonla yayınlar daha eğlenceli oluyor.

Trabzonsporumuz'un da gümbür gümbür gittiği sezonda Radyo BMN'de bomba gibi olacağımızı düşünüyorum.

Esenlikler..

Tunga
06.10.2008, 12:14
Çok Trabzonspor'a özgü, içerik olarak da ulusal radyoları aratmayan, özel radyomuza talipleri bekliyoruz.

Ömer SEVİNÇ
06.10.2008, 12:25
Oldukça eğlenceli bir iş. Herkese tavsiye ederim:)

Atakan
06.10.2008, 13:32
Ancak 2-3 sene sonra.:D

Anıl Caner
06.10.2008, 14:34
edit büdüt. arkadaşım madem özel mesaj ile atacağız belirtin başlıkta da cv yazdık :)

Emirhan Ömeroğlu
06.10.2008, 15:00
çok isterim ama korkuyorum :) gerekli vakit ve zamanımda oluyor aslında ama çekiniyorum

Remzi
06.10.2008, 15:02
çok isterim ama korkuyorum :) gerekli vakit ve zamanımda oluyor aslında ama çekiniyorum

Korkmana gerek yok İlhan bile yapıyor:rolleyes::D

Emirhan Ömeroğlu
06.10.2008, 15:14
biraz daha düşünmem gerek :)

Recep Alkan
06.10.2008, 15:20
aslında dusunecek ve korkacak bırsey yok. ben daha once yapmamama ragmen her hangı bır ccekıngem yok. tek sıkıntım ınsan evladıyız hersey bızım ıcın. olabılecek bır aksı durumda yayını aksatmak benım sıkıntım olur. gerısı bence kolay. gunluk yasamdan ve konusma tarzından farklı bırsey degıl. Talıbım dıyorum ama saateler konusu onemlı. konusmamız lazım :D

Emirhan Ömeroğlu
06.10.2008, 16:52
İsim - soyisim :Emirhan Ömeroğlu
Neden Radyo BMN'de görev almak istiyorsunuz : Bilmiyorum ama bişeyler yapmak istiyorum ve heyecanlıyım bu konuda
Yayınlarınızın içerikleri / tarzı : şarkı vs. çalmak isterim şuanda aklımda bu konuda hiç bişe yok özgün bi program yaparım tahminimce..
Hangi gün ve saat aralıkları sizin için uygun : Şuanlık hafta içi saat 19:00dan sonra müsaitim hafta sonuda saat 15:00 ten sonra uygun..

ufak bir istek haftada 1 kez program yapmak istiyorum çok fazla olmasın lütfen :) olursa tabi

Gamze
06.10.2008, 16:54
Başvuruları özelden de gönderebilirsiniz arkadaşlar. ;)

Erkan
06.10.2008, 17:51
Herzaman yapmak istemisimidr:D Ama yetersiz oldugumu bildigim icin uzak duruyorum:) Yeni Radyo'culara basarilar:)

ÜNAL
06.10.2008, 19:17
Erkan şimdiden başla..yeterli olduğuna halk karar versin:D

Zamanım olsa en önden ben giderdim.:)

Kazım Uzunboy
06.10.2008, 19:57
..Zamanım olsa en önden ben giderdim.:)

Kardeşim tam anlamıyla benim durumum da böyle.

Yapmak istediklerim arasında en önlerde gerçekten.

ilhan
06.10.2008, 20:04
Korkmana gerek yok İlhan bile yapıyor:rolleyes::D

Senin konuşmaya hakkın yok. Hele hele bu radyo konusunda hiç konuşma Remzi.:)

Mayls
06.10.2008, 20:13
Geçen sene planlarını yapıyordum yayıncı olmanın. Hatta izinde ciddi bir arşiv edindim (16 GB) ama dödüğümde anladım ki bu yıl ders çalışmaktan vakit kalmayacak.

Ama seneye ben de talibim inşallah :)

Hüseyin Kurt
06.10.2008, 21:16
eminim çok çok iyi yaparım.müzik konusunda baya iyiyimdir.ama keşke 2sene önce böyle bir fırsatla karşılaşsaydım :)
yaşlandım :p ve vakit ayırmam çok zor.

Şuayip Aydın
06.10.2008, 21:20
bend eyaptım basvuru baakalım ne olacak ben ozelden e-mail attım

Recep Alkan
06.10.2008, 21:27
bu kadar aktıf gencın ıcınde bende gonderdım basvurumu ama aslandık artık ya sansımız yok gıbı :D

Great White
06.10.2008, 21:30
Herzaman yapmak istemisimidr:D Ama yetersiz oldugumu bildigim icin uzak duruyorum:) Yeni Radyo'culara basarilar:)

Yaparsın, yaparsın bırak tırsmayı yahu:)

Baktın olmuyor bırakırsın; ölüm yok ya ucunda:p

Sen hele bir başla ilk yayınında dinlemede olacağım, bak söz:)

Cafer KILIÇSOY
06.10.2008, 21:45
Başarabileceğimden zerre kadar şüphem yok ama... Ne bileyim.

Koray
06.10.2008, 22:01
Cafer abi ilk dinleyicin hazır bile :D

Furkan Dündar
06.10.2008, 22:15
of zaman of:D

ilhan
06.10.2008, 22:19
Ayrıca buraya ekleme yapayım.

Radyo'da yayın yapma ayrıcalığına sahip olan arkadaşlarımız için başlıklar açılacaktır. Bu başlıkların sahibi olacak ilk isimler yayın sahipleridir. Yayın yapan arkadaşımız başlığında kullandığı Türkçeye çok özen göstermelidir.

Yayın yapacak arkadaşların bir temsil gücü olacak. Onbinlerce üyenin olduğu bir platformda yayın yapacak ve sesini duyuracak. Gerek yayın sırasında olsun gerek başlığın genel durumunda olsun çok iyi örnek olmasını istiyoruz.

Başlıklarda geyik vs. her şey olabilir. Ama yayın sahibi gerek konuşmaları, gerek esprileri, gerek yayındaki otoritesiyle örnek olursa daha kaliteli olur diye düşünüyoruz.

Bizler her konuda sizlere yardımcı olacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Hep beraber Bordo-Mavi'nin sesini duyuracağız. ;)

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2008, 22:24
Ben veriyordum lakin önce yaz tatili, arkasından temelli rusyaya gidiş..
Kapattuk.:D

Yeni yayıncılara başarılar.

ilhan
06.10.2008, 22:25
Senin yayınlarını özleyeceğiz abi. Sen gidince kiminle uğraşacağım ben şimdi. :p

fındıkoğlu
06.10.2008, 22:25
Merakla yeni isimleri bekliyor olucam....

hakankurt1967
06.10.2008, 22:48
Kaç saat programda kalınacak? Ne tür parçalar çalınacak? Trabzonspor umun maç saati sırasında yayın olacak mı?

Daha önce bir forum sitesinde yayın yaptım.Flatcast kullanıyorduk.

ilhan
06.10.2008, 22:58
Hakan,

Saat sınırı yoktur. Yani aldığın saat aralığına bağlıdır. Yani yayın saatinden sonra bir başka arkadaşın yayını varsa sonlandırırsın. Yoksa devam edersin. Standart 2 saat yayın yapıyoruz. Ama sen dersen ben 1 saatimi ayırabilirim o duruma göre bir ayar çekilir.

Trabzonspor'un maç anında yayın yapıp yapmamak o an yayını olan arkadaşın insiyatifindedir. Mesela benim yayın saatime denk gelirse yapmıyorum. Biraz geç başlıyorum.

Parça seçimleri ise tamamen yayıncı arkadaşın tercihleridir. Şarkıların içinde argo kelime veya küfürler olmasın yeterlidir.

Gamze
06.10.2008, 23:03
Başvurularınızı bekliyoruz arkadaşlar, İlhan güzel açıklamış ayrıntıları.

Cafer abi, bir tereddüt gördüm sende ? :)

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2008, 23:04
Hakan akşam 10 da başlamıştım, kapattığımda sabah 6.30 olmuştu.:D
Zevkli iş.:D

Samet Türkmen
06.10.2008, 23:16
Rts okuyorum biraz benim işim sayılabilir :D ama yurtta olduğum için mikrofon zorunluluğu durumu bozuyor biraz :)

AYAN61
06.10.2008, 23:19
peki bağlantı sorun oluyor mu? bide Türk sanat müziği olabilir mi :)

ben severim böyle işleri ama biraz hayatımı düzene koymalıyım. Daha yurduma bile yerleşmedim. Gs maçından sonra hallolur herhalde

Mustafa
06.10.2008, 23:24
Kısa bir yayıncılık dönemim oldu.Keşke zaman problemim olmayıpta devam edebilseydim.Herkese tavsiye ederim.Cafer abi dinleyicilerin sabırsızlıkla bekliyor programını ;)

hakankurt1967
06.10.2008, 23:28
Mail i gönderdim.Karar Bmn yönetiminin.Eğer radyo da yayına başlarsa bir sorun olduğunda yardımlarınızı bekliyorum :)

Cafer KILIÇSOY
07.10.2008, 00:16
Ben veriyordum lakin önce yaz tatili, arkasından temelli rusyaya gidiş..
Kapattuk.:D

Yeni yayıncılara başarılar.

Hadi canım sende, rusyadaymış.

Bugün Maraş caddesinde bana carpıyordun neredeyse:D

Çetin
07.10.2008, 00:38
müzik tercihi konusunda ne gibi seçenekler var yoksa her şey yayıncıya mı bağlı? bir de saatler konusu daha net açıklanırsa sevinirim.

Cafer KILIÇSOY
07.10.2008, 01:02
Cafer abi, bir tereddüt gördüm sende ? :)
Sevgili Gamze bunu çok istediğimi bilirsin sende.;) Lakin zaman problemi umutlarımı söndürüyor. İşim gereği bazan sabahlıyoruz. Tereddütüm bu sadece. Şimdi sana desem ki ''Gamze ben sabaha karşı 3-5 yayını yapacağım'' onda bile bir hafta olsam diğeri garanti değil. Yoksa başka bir tereddütüm olamaz asla. Arşivim fena sayılmaz. Kendime de güveniyorum. Ama dediğim gibi zaman problem:(

Erdal DİLEK
07.10.2008, 01:07
maaş ne kadar:D

Emirhan Ömeroğlu
07.10.2008, 08:24
ben cidden karar verdim eğer olursa tabi bu işte görev almak istiyorum.. yalnız haftanın hergünü değil de 1-2 program kadar :) tabi olursa :D

ÜNAL
07.10.2008, 13:36
Kardeşim tam anlamıyla benim durumum da böyle.

Yapmak istediklerim arasında en önlerde gerçekten.
Seneye ortak yayın da yaparız Kazım.:)

Yasin Berber
07.10.2008, 13:45
Bence radyoya istek paneli kurmanız çok güzel olur forumdan isteklerin yazılması olmuyor herkez görüyor istek şarkılar mesajların idj özel istek panelinden okunması çok güzel olur başka bir hava katar birde sam ` a geçmeniz çok güzel oldu winamp fazla verim li değil:alkış:

Ahmet Kuru
07.10.2008, 14:30
Aslında benimde Kulağıma hoş geliyor...
Güzel şeyler yapılabilir.Ama biraz düşünmek lazım.

hakankurt1967
09.10.2008, 16:18
Evet arkadaşlar acaba ne zaman açıklanacak?Kaç kişi alınacak başvurular ne zaman değerlendirecek?

Gamze
09.10.2008, 17:12
Başvuruları hali hazırda değerlendiriyoruz. Elimizdeki prorgrama uygun gün ve saatleri yakalayabildiğimiz arkadaşlarla görüşeceğiz. ;) Olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacağız.

Great White
09.10.2008, 17:32
Başvuruları hali hazırda değerlendiriyoruz. Elimizdeki prorgrama uygun gün ve saatleri yakalayabildiğimiz arkadaşlarla görüşeceğiz. ;) Olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacağız.

Aklıma nedense iş başvuruları yapan insanlara ümitlerini asla kaybetmemeleri için sıklıkla söylenen "Siz telefonunuzu bırakın, biz size döneceğiz" muhabbeti geldi nedense:p

Haydi bakalım. Şimdiden hayırlı olsun yeni radyocu arkadaşlara;)

Gamze
09.10.2008, 17:33
Yazarken benim de aklıma gelmedi değil. :D

ilhan
09.10.2008, 20:17
Adaylığını açıklayan arkadaşlara buradan mikrofon konusunda çok hassas olduğumuzu tekrar söylüyorum. Mikrofonsuz yayınlar tuzsuz yemeklere benzer arkadaşlar. Yani bilemiyorum artık. :)

Yasin Berber
09.10.2008, 20:21
yayınları dört gözle bekliyorum :D:D:D

ilhan
11.10.2008, 12:57
Önümüzdeki haftayla itibaren yeni yayıncılarımız yayınlarına başlayacaklardır. ;)

Ümit Tekşan
11.10.2008, 15:49
Yeni yayıncıLarımıza hayırLı oLsun.

habibyazici61
11.10.2008, 15:54
Daha önceden 2-3 radyoda görev aldım.Bu radyolarda çalınan müzik türü karadenizimizin insanına biraz uzak ve pek sevilmeyen bir tür (ROCK) eğer elimde yeterince karadeniz müziği arşivi olsaydı bu işi seve seve yapabilirdim.Ama bunun için önümüzdeki sene trabzona gelmeyi beklemem gerekicek galiba :)

Arşivi tamamliyim ilk aday ben olurum seneye :)

ilhan
11.10.2008, 15:58
Ben yayınlarımda heavy metal, death metal ve doom metal çalıyorum Habib. Progressive metal ve epik rocktan, alternatif ve rock'n roll olgusu içerisine tüm türleri çalıyorum. Kim demiş sevilmiyor diye? Emin ol her müziği dinleyecek potansiyel var radyoda. ;)

Recep Çaltepe
11.10.2008, 15:59
Önümüzdeki haftayla itibaren yeni yayıncılarımız yayınlarına başlayacaklardır. ;)

Kendilerine başarılar diliyorum. :)

Ömer SEVİNÇ
11.10.2008, 15:59
Habib radyoda Karadeniz müziğinden çok rock müzik çalınıyor. İnan bana:)

hakankurt1967
11.10.2008, 16:19
Kim bu yeni yayıncılar.Bir liste acıklama yok mu? Bende mail göndermiştim olmadı galiba.:(

Anıl Caner
11.10.2008, 16:37
Yeni yayıncılara ilk bir kaç programda destek verilmesi taraftarıyım.Öyle geldi içimden.

Gamze
11.10.2008, 16:46
KEsinleşenler dışında hala değerlendirmede olanlar var arkadaşlar. ;)
Yani, kesinleşen arkadaşlar yayınlarına başlayacak. Onun dışında, diğer arkadaşlarımızla da görüşmeye devam edeceğiz. ;)

habibyazici61
11.10.2008, 16:48
oo sözlerimi geri alıyorum ozmn :)

Fatih Ersoy
11.10.2008, 19:23
Şu işe bende gireyim istedim :)

Mikrofonla pek aram yoktur ama artık olmalı gibi :)

Hüseyin İlkin
11.10.2008, 19:30
Adaylığını açıklayan arkadaşlara buradan mikrofon konusunda çok hassas olduğumuzu tekrar söylüyorum. Mikrofonsuz yayınlar tuzsuz yemeklere benzer arkadaşlar. Yani bilemiyorum artık. :)

Katılıyorum , açıkcası bir dinleyici olarak mikrofonlu bir dj benim için 61 adım önde başlar :)

Selami Gürpınar
11.10.2008, 19:57
Yeni yayıncı arkadaşlara Hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum ..

Ayrıca diğer arkadaşları yeni yayıncı arkadaşlara desteğe çağırıyorum :)

Recep Alkan
11.10.2008, 23:18
valla cv mızı bıraktık. artık bılmıyorum sonuc ne olur.

macka61
12.10.2008, 03:22
hayırlı olsun yeni arkadaşlar inşallah güzel yayınlar olur

djhayLaz
12.10.2008, 12:13
Yaklaşık 3 senedir internet üzerinden radyo yayını yapıyorum. Taraftarı olduğum takımın radyosun görev yapmak onur ve gurur verici olur. Eğer radyo sorumluları bu konuda yardımcı olurlarsa elimden geleni yaparım. İrc serverlar üzerinden yayınlar yaptım. Konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

İsim - soyisim : İlhan ÖZDEMİR
Neden Radyo BMN'de görev almak istiyorsunuz : Trabzonsporlu olduğum için :)
Yayınlarınızın içerikleri / tarzı : Karadeniz müziği, arabesk, slow
Hangi gün ve saat aralıkları sizin için uygun : Hafta içi 22:00 ve sonrası Haftasonu : 16:00 ve sonrası

İlginiz için teşkkür ederim, İyi çalışmalar

Great White
12.10.2008, 12:42
Yaklaşık 3 senedir internet üzerinden radyo yayını yapıyorum. Taraftarı olduğum takımın radyosun görev yapmak onur ve gurur verici olur. Eğer radyo sorumluları bu konuda yardımcı olurlarsa elimden geleni yaparım. İrc serverlar üzerinden yayınlar yaptım. Konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Ben dinlemem senin yayınını, şimdiden söyleyeyim:p

Bugün üye ol, yarın radyoda yayın yap..

Ne güzel iş bee:D

Uzunoğlu
12.10.2008, 12:44
Ben dinlemem senin yayınını, şimdiden söyleyeyim:p

Bugün üye ol, yarın radyoda yayın yap..

Ne güzel iş bee:D

O zaman sen yapacaksın Soner :)

Great White
12.10.2008, 12:53
Aman baba kalsın..

Zaten beceremem ben kullanılan o programları yönetmeyi:)

Dinlemesi daha keyifli;)

Uzunoğlu
12.10.2008, 12:55
Aman baba kalsın..

Zaten beceremem ben kullanılan o programları yönetmeyi:)

Dinlemesi daha keyifli;)

Senin programda reyting alır ha :)

Acaba kime laf sokacak gibisinden :)

m@rdi
12.10.2008, 13:53
İyi bir BMN Radyo dinleyicisimdir. :)

Farklı tarzların,farklı yorumların olduğu yayınlar olacak sanırım. Yayıncı arkadaşlara şimdiden kolay gelsin,işiniz zor :)

Not: @ Great White,bencede program yapmayı düşünmelisiniz, çok eğlenceli olacaktır. :)

Great White
12.10.2008, 13:58
Not: @ Great White,bencede program yapmayı düşünmelisiniz, çok eğlenceli olacaktır. :)

Önceden taahhüt edilen saatlerde PC başında olabilmeyi ve burada bir çok arkadaşın başarı ile kotardığı radyo yayın için gerekli olan programları layıkı ile kullanabilmeyi garanti edebilecek duruma gelebilirsem ben de bir başvuruda bulunabilirim belki ileride:)

Şimdilik yeni arkadaşların yayınlarını merakla bekliyoruz:rolleyes:

Ayrıca; teşekkür ederim:)

alper*
12.10.2008, 15:26
Senin programda reyting alır ha :)

Acaba kime laf sokacak gibisinden :)

hihihi :p
soner abi yayın yapsa dinlerim.
not:bu bir gaz değildir.ne haddimize.

Cem Zırıh
15.10.2008, 11:43
bende basvuru yapmistim ozel mesajla fakat pek kâle alinmadi sanirim:/

m@rdi
15.10.2008, 11:55
Nacizane bir sorum olacak.

Yayını yapacak olan arkadaşların müzik sçimleri ne yönde? Genelde "genç" arkadaşlar yayın yapacak,popüler müzikler ağırlıkta olacak sanırım.

Yayın sırasında "istek parçalar" dışında da Türk sanat müziği ya da türkü (Karadeniz türküleri haricinde de :D ) yayını yapacak olan kimse var mı ? :)

Anıl Caner
15.10.2008, 11:57
Nacizane bir sorum olacak.

Yayını yapacak olan arkadaşların müzik sçimleri ne yönde? Genelde "genç" arkadaşlar yayın yapacak,popüler müzikler ağırlıkta olacak sanırım.

Yayın sırasında "istek parçalar" dışında da Türk sanat müziği ya da türkü (Karadeniz tüküleri haricinde de :D ) yayını yapacak olan kimse var mı ? :)

bir yoluna koymayı başarsam benim öncelikle çalmak istediğim müzik halk müziği ama :).

Gamze
15.10.2008, 19:59
bende basvuru yapmistim ozel mesajla fakat pek kâle alinmadi sanirim:/

Estağfurullah.
Kayıt elimizde. Gün ve saatlerle ilgili değerlendirmemiz devam ediyor. Ayrıntılarıyla konuşacağız. ;)

Soner
15.10.2008, 23:05
gamze benim yayin hakkinda ne yapiyoruz, bu pazar biraz zor gibi mac var, biliyosun