PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takımıma Güveniyorum!

ÖmerFarukYılmaz
25.09.2008, 12:14
Şu son 3 günde,sezon başında başlayan büyüyü ellerimizle öyle güzel bozmaya çalışıyoruzki...

Yattara gidiyor diye ŞAMPİYONLUK GİTTİ diyen var..

Yattara gidiyor diye BEN BU TAKIMI TUTMUYORUM diyen var...

vs.vs.

Ya bir Yattara gitti diye bunlar yapılırmı,Bu laflar edinirmi...

Kendinizi bir diğer oyuncularımızın yerine koymak istermisiniz..

Bizim takımımız taş gibi takım..Selçuğundan tut,Colman'ına,Gökhanından tut Tolga'sına kadar...Ben onların bu sene ligi istenilen yerde bitireceklerine inanıyorum..Yattaralı veya Yattarasız...

Sırf Yattara gitti diye bu takıma güvenmemek olurmu ya...Diğer oyuncularımıza o kadar ayıp etmiş oluyoruzki...Yani onlar hiçbirşeymiş gibi davranıyorsunuz...

1)Emeklere yazıktır..
2)Paralara yazıktır.
3)Başkanın giden mesaisine,Telef olan enerjisine yazıktır...

Sene başında yeşeren ümitlerimizinde telef olmaması için;

BEN BU TAKIMA HER HALÜKARDA GÜVENİYORUM...BAŞKANIMADA GÜVENİYORUM...HOCAMADA GÜVENİYORUM..

Yattara gitti diye şampiyonluk gitmemiştir....

Bu saatten sonra Yattara transferinin konuşulmasının bırakılıp,Tamamen yeniden takımımıza odaklanmayı öneriyorum...

Önümüzde Antalya maçı var..Ve hala konu Yattara...

Lütfen...

Eklenti:

Yattara'dan kaç para gelecek ...15 milyon diyelim...

Biz bu takımı kaça kurduk...25 milyon...

Eğer taraftar olarak böyle devam edersek...15-25:= -10...

Bütün takımı heba edip 10 mılyon euro zarara girmiş olacağız...

bordo61
25.09.2008, 12:19
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9057
güvenini bu başlıkta belirtebilirsin yada her hangi bir maç başlığına girip yazabilirsin ama başlığa gerek yok gibi

S.DEMİRCİ
25.09.2008, 12:19
yattara gitti şampiyonluk gitti demek suçmudur? böyle düşünebilir insan.. inan artık başarısız bir sezonu daha kaldıramayacağım.. hele istanbulda yaşayıp...

KUTADGU
25.09.2008, 12:20
Tam ortasından vurdun hedefi Ömer.

İyi tespitler.

Ben Trabzonspor Kulübü'nün Yattarasızlık üzerine çuvallayacağını hiç mi hiç düşünmüyorum.

Bazıları inanmak istemese de Çok iyi bir başkan, çok iyi bir yönetim kurulu, çok iyi bir teknik direktörümüz, çok iyi bir futbolcu kadromuz ve gerçek manada çok vefalı ve çok iyi bir taraftarımız var.

Yattara çok büyük oyuncuydu. Tıpkı Fatih ve Gökdeniz gibi.
Yattara'da diğerleri gibi gitti. Ama onlar gittikten sonra bile biz şampiyonluğa inandık.
İnanıyoruz.

Tarihi hamleler bunlar ve tarih belki de yeniden yazılıyordur.
Yeniden Vira Bismillah deme zamanı.

bordo61
25.09.2008, 12:21
bence güzel başlık ama 7 den devam edelim
elbette hazırız ve güvenimiz tam

Serdar Ersoy
25.09.2008, 12:22
artık takımın maçını bıraktık yattarayı konusur olduk 2 gün sonra antalya maçımız var fakat kimse maçtan konuşmuyor tamam yattara bizim için önemli bir futbolcuydu fakat elbet birgün gidicekti bu adamı ölene dek oynatacak değildik ya. transfer olursa eyw. biz takımımıza bakalım trabzonspor için oynayan 22 tane oyuncumuz daha var onlara haksızlık yapmış oluyoruz. artık haftalık maçlarımızı değerlendirelim yattarayı değil. lütfen...

Dursun Kaplan
25.09.2008, 12:22
İlgililere duyurulur.. :cool:

Hala Yattara diyenlere duyurulur..

Duyanlar duymayanlara söylesin.. :)

ÖmerFarukYılmaz
25.09.2008, 12:23
yattara gitti şampiyonluk gitti demek suçmudur? böyle düşünebilir insan.. inan artık başarısız bir sezonu daha kaldıramayacağım.. hele istanbulda yaşayıp...

İyide abi bu sene yattara kalsa bile kimse şampiyonluktan söz etmiyordu..

KUTADGU
25.09.2008, 12:23
bence güzel başlık ama 7 den devam edelim
elbette hazırız ve güvenimiz tam

Bu konunun içeriğinin diğer konuyla tam olarak aynı paralelde olmadığını düşünüyorum.
Hele ki bu ortamda bu başlığın gayte faydalı ve güven telkin edici olduğunu düşünüyorum.
Ve ben aslında bu başlığın da biraz kendine getirici olduğunu düşünüyorum.

Açık kalmasında sakınca yok.

Uzunoğlu
25.09.2008, 12:24
Bu başlığı açan arkadaş ve onun düşüncesine katılanlar keşke karabük maçındaki futbol rezaletine şahit olsalardı

bordo61
25.09.2008, 12:25
Bu konunun içeriğinin diğer konuyla tam olarak aynı paralelde olmadığını düşünüyorum.
Hele ki bu ortamda bu başlığın gayte faydalı ve güven telkin edici olduğunu düşünüyorum.
Ve ben aslında bu başlığın da biraz kendine getirici olduğunu düşünüyorum.

Açık kalmasında sakınca yok.

ben sadece görüşümü belirttim peki o zaman

http://img48.imageshack.us/img48/7352/7hazrmyzab5.jpg

Sonda söyleyeceğimi baştan söyleyeyim: 2009 Mayıs ayında Turkcell Süper Lig Şampiyonluk Kupasını kaldıracağız.

Çok uzun senelerdir belki de ilk defa sezon öncesi transfer kabusları görmeden başlıyoruz sezona; ama sadece bu değil beni buna inandıran.

Sağlam adım atan, çatırdamayan, tek ses veren, geçmiş başarısızlıklardan ders almış görülen bir yönetim, kariyeri belli ve Türkiye'de çalıştırılabilecek en iyi hoca, oldukça alternatifli olacağı görülen bir futbolcu kadrosu veee

en önemlisi sezon öncesi travması yaşamadan sezona umutla ve hevesle bakan muhteşem bir taraftar.

Daha ne olsun?

Bu başlığı bunları söylemek için açmadım.

Önce mutlu, umutlu olmak için bazı sebepleri sayalım:
Omurgası olan bir yönetim anlayışı. Basın mensuplarının röportaj alabilmek için peşinden koşuştuğu bir yönetim. Her sözü manşet olan bizlere gurur veren bir yönetici grubu. O grup ki atacağı her adımı taraftarı ile sorgulayan, ona göre yol alan.
Bu transfer döneminde neredeyse hiç asparagas transfer haberi olmayan bir kulüp. Adı geçen tüm futbolcuları, hem de çıkıp medyada açık açık söyleye söyleye alan bir kulüp. Uzuuun senelerdir ilk defa ilk kamptan önce bitmek üzere olan transferler. Alternatifi oldukça bol bir kadro.
Geçtiği sezon kendi kendine ayak bağı olmuş ve bundan da ders çıkarmış bir taraftar kitlesi. Tribünlerin yeniden organize edilmesi ve taraftar baskısının rakibin ciğerine kadar yanaştırılması.
Taraftarıyla kavga etmeyen, tam tersine sürekli iletişim halinde olan teknik, idari ve futbolcu kadrosu.
En hazırlıksız olduğumuz dönemde oynayacağımız Avrupa Kupası maçlarıyla yaşanması muhtemel hüsranların ihtimal dahilinde olmaması.Bunları daha da çoğaltmak mümkün. Mutluyum, umutluyum.

Başlığın sebebine gelince:

İşte tam da işlerin tıkırında gittiği böyle bir dönemde, takımımızın bizlere en çok ihtiyacı olacak ve tilki kadar kurnaz, çivi gibi sağlam, parlak bir gün gibi ayık olmamız gereken bir dönemdeyiz.

Ligde sonundaki zafere ulaşmak için tam 34 viraj var. Birinde spin atarsanız, diğerinde rakiplerinizi yakalayıp geçebilirsiniz. Takımın ayağının tökezlediği, spin attığı yerde, yelkenleri suya indirmemek için, umutsuzluğa düşmemek ve hüsran yaşamamak, yarış dışı kalmamak için kulübümüzün bizlere her zamankinden daha da büyük ihtiyacı var.

Gelecek sezon içinde ne yaşarsak yaşayalım bu yükü hep birlikte omuzlayalım. Çok önemli bir fırsat var önümüzde şimdi.

Mayıs sıcağında, günlerce, sabahlara kadar kutlayacağımız 7. şampiyonluk için, bizler de kendimizi bu bayrama hazırlayalım.

Bu sene olacak bu iş!

Bu anlamda hazır mıyız?

hazırız :alkış::alkış::alkış:

Cafer Bulur
25.09.2008, 12:26
basligi acan arkadasimizin görüslerine katilmamak elde degil.
Trabzonspor yattara dan ibaret degildir.
yattara nin gidisinden sonra sikintilar cekecek olsak da bunlara katlanmak zorundayiz,katlanacagiz.
bence esas sikinti camia ve taraftarimizin yattara nin gidisinden sonra takima küsmeleri olacaktir.
gün birlik,beraberlik ve destek zamanidir.

Erdinç Dilek
Yattarasız çıktığımız bu sezon maçlarında 2 galibiyet 1 beraberlik aldık, esmeyiz sadece onsuz, sessiz ve derinden gideriz bu daha da esrarengiz ve kafa karıştırıcı olur rakipler için, yattara olsa silahımızın ne olduğunu bilirler ama yattara olmadımı acaba bu sefer hangi silahı kullanacaklar diye her maç başka bir soru işareti olur rakiplerin kafasında...

Serdar Ersoy
Bu başlığı açan arkadaş ve onun düşüncesine katılanlar keşke karabük maçındaki futbol rezaletine şahit olsalardı

maçın rezalet kısımlarını anlatırmısın ?

Cem Balcı

senin zihniyetine göre ozaman bundan sonra hep futbol rezaletine şahit olcaz.yattara yok diye dimi?

helal olsun ömer abi çok güzel noktaya değinmişsin. :alkış:

Sadullah KAPICIOĞLU
Tebrikler renkdaş. Harfiyen katılıyorum. Ve çok öfkelendim onlara. Kimse alınmasın gücenmesin Trabzonsporluluklarındanda şüpheliyim.

Ali İhsan
25.09.2008, 12:27
Yattara çok özel bir oyuncuydu, çok severdim, gitmesine çok üzüldüm ama Yattara bizim sırtımızda kalan en büyük kamburdu. Bazen tek başına o bizi taşısa da çoğu zaman biz onu taşımak zorunda kaldık. İki kez Avrupa kupalarından elenmemize sebep oldu. Hatta 3 bile diyebiliriz, Kiev maçlarında onu kullanamadık. Anorthosis ve Galati gibi faciaların baş sorumlusu hep oydu. Ama Yattara daha ilk maçında belli etmişti kendini, gol atmış, şov yapmış, kırmızı kart görmüştü. Yattara buydu, daha fazlası da olamazdı ama bizim daha fazlasına ihtiyacımız vardı. Şimdi önümüz açıldı ve son yıllarda en kaliteli kadromuzun temel taşlarından bu takımda kimse kalmamış oldu.

Artık bizim görevimiz yenilere sahip çıkmak, takım oyunu ve disiplini oturmuş bir takımı desteklemek olmalı. Bu takım artık gol yemiyor, oynaya oynaya çok gol atmayı da öğrenecek. Bu takımda gelecek vadeden Isaac ve Barış gibi oyuncular var ve daha niceleri yetişecek...

İlk 16 hafta yarıştan kopmadığımız takdirde devre arası takviye için kaynak sıkıntımız olmayacak (Yönetimin parayı çarçur etmeyeceğini tahmin ediyorum).

Yattara gibi 3 verip 5 alan yerine 2 verip 1 alan oyuncularla ancak hedefe ulaşabiliriz, ama karabela da bizim anılarımızda hoş bir yerde durabilir... O var gitmek, biz var devam etmek...

ÖmerFarukYılmaz

Peki Engin;

Denizli maçı rezaletmiydi sence veya Beşiktaş maçı....

Yada onları geçtim..Yani ne yapalım Yattara gitti diye takımın kapısına kilitmi vuralım...

Adam son günde sattı bizi..:)

S.DEMİRCİ
İyide abi bu sene yattara kalsa bile kimse şampiyonluktan söz etmiyordu..
mesele şampiyonluk değil .. şampiyonluk yarışı içinde bir takım.. bu takım yine ilk yarı sonunda şampiyonluktan kopar,maçları bile verilmemeye başlanırsa bu yükün altından kimse kalkamaz.. ben beşiktaş ve denizli maçında seyrettiğim takıma güvenemiyorum.. zaten dünden beri moralim bozuk.. belkide şaçmalıyorum...

Serdar Ersoy
şimdiki hedefimiz devre arasına kadar en az puan kaybı yaşamak olmalı !!!

Cafer Bulur
25.09.2008, 12:30
sence bu kötü futbolda son günlerde gündemin yattara tarafindan isgal edilmesinden dolayi futbolcularimizin olan gelismelerden etkilenmesinin payi yok mudur?
takimimizin yeni bir sistem ve oyuncu kadrosu ile oynamasinin payi yok mudur?
takimimizin rakibi kücümsemesinin payi yok mudur?
takimimizin antalya macini düsünerekten sadece gerekli olan skoru elde etme düsüncesi yok mudur?
nasli yani,yattarasiz sikinti cekecegiz diye takimin etrafinda kenetlenmeyecek miyiz?

ÖmerFarukYılmaz
25.09.2008, 12:31
mesele şampiyonluk değil .. şampiyonluk yarışı içinde bir takım.. bu takım yine ilk yarı sonunda şampiyonluktan kopar,maçları bile verilmemeye başlanırsa bu yükün altından kimse kalkamaz.. ben beşiktaş ve denizli maçında seyrettiğim takıma güvenemiyorum.. zaten dünden beri moralim bozuk.. belkide şaçmalıyorum...

Abi emin ol bu oyuncular ve teknik kadro bizi o yarışın içinde tutacaktır..

Yeterki biz taraftarlığımızı yapalım ve antalya maçında desteğimizin devam ettiğini onlara gösterelim...:)

muratali
25.09.2008, 12:33
Yattara bu sezonki 4 maçta sadece 1.5 maç oynadı. 4 maç sonunda 3 galibiyet, 1 beraberlik aldık. Beraberliği, şu anda en iyi takım olarak gösterilen Beşiktaş'a karşı pozisyon vermeden aldık.

Ben de çok isterim Yattara takımda olsun. Ancak olmayacaksa da alternatifini üretebiliriz. Trabzonspor demek Yattara demek değildir.

Bu takımdan kimler gitti.. Ali Kemal, Ogün, Abdullah, Hami, Şota, Fatih, Gökdeniz. Takım yine dimdik ayağa kalktı. 7. şampiyonluk için çabalıyor.
Hiç moralimizi bozmadan takımızı destekleyelim. Yattaralı ya da Yattarasız bu sene en iyi futbolu oynayıp, en iyi yerde bitirelim ligi.

bordo61
25.09.2008, 12:35
bence antalya maçında anlamlı pankartla yönetime ve futbolculara destek oldugumuz gösterilmeli

bordo61
25.09.2008, 12:37
Git de sen Trabzonspor gibi takımı Yat ta ara

zeyberoğlu
Abi emin ol bu oyuncular ve teknik kadro bizi o yarışın içinde tutacaktır..

Yeterki biz taraftarlığımızı yapalım ve antalya maçında desteğimizin devam ettiğini onlara gösterelim...:)

Digiturkten izleyerek mi gösterelim

macka61
evet bende takımıma yönetimime hocama güveniyorum ve sonuna kadar arkalarındayım bu takım yattarasız bjkyle berabere denizliyide yendi bu takıma güvenin

ÖmerFarukYılmaz
25.09.2008, 12:38
Digiturkten izleyerek mi gösterelim
Trabzondaysan maça giderek..

Başka yerdeysen evet maçı tv'den izleyerek...:)

S.DEMİRCİ
25.09.2008, 12:39
kimse takımı desteklemeyelim demiyor.. yattarada öncede bu takımı tutuyorduk.. ondan sonrada bu takımı tutacağız. hucüm edemeyen bir takım olduğumuz gerçeğinide inkar edecek değiliz ve bu beni başarısız olacağız diye çok korkutuyor.. her sene 24 futbolcu alamayız.. tekrar ediyorum olası kötü sonuçların önünde kimse duramaz.. ne maddi ne manevi...

Uzunoğlu
25.09.2008, 12:41
Şimdi yazdığıma epeyce tepki verdiğiniz için hepsine genel olarak cevap vereceğim

Yattara defolup gitsin diyorum akşamdan beri umrumda değil. Beni alakadar eden onun alternatifsizliği. Bu durumda ben yönetimi ve hocayı suçlu bulurum. Bu adamın sakatlığında yerine kimi oynatacağızın hesasbını bile yapmamışlar.

Dün geceki maçta futbolcuların kafalarının karışıklığını anlarım. Bir noktaya kadar kötü futbolu orayada bağlayabilirim. Yalnız kanatları kırık bir kuş halinde takım. Kanatlar çalışmıyor. Pozisyon üretilmiyor. Rakip karabük Lig A nın düşme adayı takımı. İnanın tribündeki yorumlar nasıldı biliyormusunuz. Bu Karabük iyi takım vallahi yorumlarına şahit oldum.

Denizli ve bjk maçlarında bu takıma yattara katılacak diyorduk. Bu gözle bakınca umutluyduk. Bu takıma pozisyon üretecek bir futbolcu katılmazsa bunun bedelini devre arasına gitmeden ya hoca ya başkan ödemek zorunda kalacak.

ÇAĞDAŞ AYDIN
25.09.2008, 12:46
Şimdi yazdığıma epeyce tepki verdiğiniz için hepsine genel olarak cevap vereceğim

Yattara defolup gitsin diyorum akşamdan beri umrumda değil. Beni alakadar eden onun alternatifsizliği. Bu durumda ben yönetimi ve hocayı suçlu bulurum. Bu adamın sakatlığında yerine kimi oynatacağızın hesasbını bile yapmamışlar.

Dün geceki maçta futbolcuların kafalarının karışıklığını anlarım. Bir noktaya kadar kötü futbolu orayada bağlayabilirim. Yalnız kanatları kırık bir kuş halinde takım. Kanatlar çalışmıyor. Pozisyon üretilmiyor. Rakip karabük Lig A nın düşme adayı takımı. İnanın tribündeki yorumlar nasıldı biliyormusunuz. Bu Karabük iyi takım vallahi yorumlarına şahit oldum.

Denizli ve bjk maçlarında bu takıma yattara katılacak diyorduk. Bu gözle bakınca umutluyduk. Bu takıma pozisyon üretecek bir futbolcu katılmazsa bunun bedelini devre arasına gitmeden ya hoca ya başkan ödemek zorunda kalacak.
yeni bir takım kurmak düşündüğün kadar kolay değil. bence bir transfer sezonunda hem takımı tümden değiştirip hemde eksiksiz olmak mümkün değil. bizim takım inşaat halinde ve sadece yüzde ellisi bitti. Ara transferde olmasa bile birdahaki sezona kadar eksiklikler tamamlanacaktır. sabırsız olmayalım.

İdris Toksoy
25.09.2008, 12:47
bu başlık için renkdaşımıza teşekkür ediyorum.ve merağımdan ötürü soruyorum.şimdiden sonra sistem nasıl olacak.takım nasıl oynayacak?bu başlı başına bir tartışma konusu olabilir pekala!yeni bir topic'te.

Uzunoğlu
25.09.2008, 12:47
yeni bir takım kurmak düşündüğün kadar kolay değil. bence bir transfer sezonunda hem takımı tümden değiştirip hemde eksiksiz olmak mümkün değil. bizim takım inşaat halinde ve sadece yüzde ellisi bitti. Ara transferde olmasa bile birdahaki sezona kadar eksiklikler tamamlanacaktır. sabırsız olmayalım.

Çok mu zordu bir sol kanat oyuncusu almak?

S.DEMİRCİ
25.09.2008, 12:48
çokmu zordu sağ kanata bir alternatif fulbolcu?

ÖmerFarukYılmaz
25.09.2008, 12:49

Engin yattaranın bizi satacağını kimse bilmiyordu..Hatta sözleşme uzatmıştı...kimsede alternatif bakmadı...

Uzunoğlu
25.09.2008, 12:51
Engin yattaranın bizi satacağını kimse bilmiyordu..Hatta sözleşme uzatmıştı...kimsede alternatif bakmadı...

Ya bu adamın sakatlık durumu filan düşülmez mi?

Hem sürekliliği olmayan bir oyuncu değerlendirmesi yapılacak kamuoyunda hem de alternatif olmayacak.

Geçtim onu sol kanatta kimse yok. Mustafa Keçeli yi arar hale geleceğiz göreceksiniz.

Gürkan
25.09.2008, 12:53
madem bu işler yattarasız da olacaktı neden anlaşma yeniledik ki bu kadar sorumsuz bir adamla .

ÖmerFarukYılmaz
25.09.2008, 12:54
Ya bu adamın sakatlık durumu filan düşülmez mi?

Hem sürekliliği olmayan bir oyuncu değerlendirmesi yapılacak kamuoyunda hem de alternatif olmayacak.

Geçtim onu sol kanatta kimse yok. Mustafa Keçeli yi arar hale geleceğiz göreceksiniz.

Bence hocaya sorulduğunda alternatif olarak Serkan'la Buğra'yı göstermiştir..

He ne kadar faydalılar tartışılır...AAma alternatif diyosan hoca bunları göstermiştir...

Sol kanat'a gelince onun nedenini kimse bilmiyor...Neden alınmadı..Veya gençler neden gönderildi...

ÇAĞDAŞ AYDIN
25.09.2008, 12:54
Çok mu zordu bir sol kanat oyuncusu almak?
Gelir gider dengesini biz taraftar olarak tam bilemeyiz. Bildiğim kadarı ile en zor bulunan mevki sol kanat oyuncusu. o yüzden kalitelileri pahalı. belki paramız yetmemiştir. sonuçta 25 milyon harcandı deniyor. belki bu transfer sezonunda almak için para kalmamıştır. ben sozon öncesinde sol kanat için Barış ı yazıyordum bir de genç bir alternatif almıştık adını unutdum. sağda ise zaten Yattara vardı yedeğide Serkan.
bence takım planlaması fena yapılmadı. Uyduruk bir kanat alacağıma bir daha ki transferde adam akıllısını alırım diye düşünülmüş olabilir.

Nihal Ayvaz
25.09.2008, 12:56
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, ''Trabzonspor, büyük bir kulüptür. Yattaralar gider, yeni Yattaralar gelir'' dedi. :alkış::alkış:
yattaranın bizi bırakması zaman açısından kötü olmuş olabilir ama iyi bir ara transferle 7 ye doğru hızla ilerleriz...;)

bahadır2561
25.09.2008, 12:56
hadi diyelim yattara gitmedi de sakatlandı sezonu kapattı
alternatifi nerde kardeşim??? hesap kitap yapmıyormusunuz o kadar oyuncu niye alındı??
sol kanatta niye colman oynuyo??
sol kanata adam almak çokmu zordu??
piyasada sol kanat oyuncu mu yokta biz bilmiyoruz??

Onur Civelek61
25.09.2008, 13:02
Devre arası 2 tane hızlı ve adam geçebilen kanat oyuncusu alınacağını düşünüyorum.2 olmasa bile 1 tane alınır ve alınmalıda.Orta yapabilen oyuncu olsun çok gol atarız.Barış,Isaac kanatlarda oynasa yine çok gol atarız.Ben takımıma güveniyorum:)

Mira_61
25.09.2008, 13:14
Bende takımıma güveniyorum.Bu sene 7'rmeyiz :)

m@rdi
25.09.2008, 13:14
Başlıkta da olduğu gibi "takımıma güveniyorum!"

-Çok sevdiğim Yattara'nın Trabzonspor'u yarı yolda bırakması;çok büyük yara açmıştır.Doğru.
-Alternatifi olmayan bir oyuncuydu.Doğru.
-Gidişi bir çoğumuzun içini acıtmıştır. Bu da doğru.

Ama unutulmamalı ki bu bir takım oyunu,Yattara tek başına takım değildi, o gittiğinde takım yıkılmayacak. Çok bocalayacak, pozisyonlarda sıkıntı çekecek,şu olacak bu olacak vs.
ama bu TAKIM YILMAYACAK!

Selman
25.09.2008, 13:17
Ben de güveniyorum.En azından gol yemeyiz, ama gol atmak için Ocak ayına kadar Yattara'ya ihtiyacımız var.Bunu inkar edenler otursun son 3 maçımızı izlesin.Karabük maçını ben de izlemedim, gelen yorumlar bu yönde.

Bu arada sayın başkanım yine komik birşey söylemiş.Yeni Yattara'lar gelir diye."Gökdeniz yıldız değildir, yeni Gökdeniz'ler gelir" demişti birde, ben göremedim de.Gören var mı?

Her icraatını ayakta alkışladığım Trabzonspor yönetimi Gökdeniz ve Yattara transferlerin de krizi yönetememiştir, benim gözümde eksi puan almışlardır.

Yazdıklarıma kızabilirsiniz ama hiç cevap verecek havamda değilim.Eğer Yattara kalırsa ve çıktığı ilk maçta takır takır topunu oynarsa ben o zaman konuşacağım.

Burhan61
25.09.2008, 13:23
Ömer Faruk Yılmaz arkadaşım,

Düşüncelerine saygı duymakla beraber bazı kısımlarına katılmıyorum. Senin gözünden Yattara'nın bizi sattığı görünüyor ancak ben öyle görmüyorum.

Yönetimimiz deseydi ki, ne transferi ne Katar'ı satacak oyuncumuz yok uzayın gidin. Yattara da çıkar paşa paşa topunu oynardı.

Aradaki 700.000 euroluk fark için 6 yıldır yaşadığı çok sevildiği bir futbol şehrinden Katar gibi ne idüğü belirsiz bir yere gitmek sana mantıklı geliyor mu?

Söylemek istediğim Yattara'nın satılmasının doğruluğu veya yanlışlığı değil. Yattara bizi satmadı. Yönetim izin verdi ve O da yönetimimize yardımcı oldu.

Tabi ki her oyuncu satılır,hiç bir oyuncu Trabzonspor'dan büyük değil. Bunu anlamamak için çocuk olma gerek. Ama oyuncuyu satarken, yıllarca insanların sevgilisi olmuş bir futbolcuyu bu hale düşürmeden yapmak gerekir. Maalesef çok sevdiğim başkanımızı bu konuda hatalı buluyorum.

Tek tesellim gelecek paranın ehil bir yönetim tarafından değerlendirilecek olmasıdır.

bordolumavi61
25.09.2008, 13:24
Ben bu takıma çok güveniyorum yattaranın gitmesini eksi yönü vardır ama artı yönüde var 10 dakika oynuyordu evet belki o on dakikaa gol attırıyordu ama kalan 80 dakika 10 kişi oynuyorduk ve 1 maç oynayıp 3 maç yatıyordu sakatlıklar vs bence büyük bir kayıp değil
gitmesiyle 1 kişiye baglı degıl dah cok takım oyununa yönelik oynayacagımızdan sevincliyim bile pas lı oynarsak yattaranın calımlayarak gectiği 3 oyuncu degıl 11 oyuncuyu birden geceriz takım oyunuyla

devre arasındada yönetim gerekli gördüğü yerlere örnek sag açık sag bek veya 10 nuamra oyuncusu alabilir almasa bile barış memişler fatih altundaglar iscacclar var bu takımda

Çağatay_
25.09.2008, 13:37
Yattara 27 oyuncudan sadece 1 tanesidir.

Uzunoğlu
25.09.2008, 13:37
Ben bu takıma çok güveniyorum yattaranın gitmesini eksi yönü vardır ama artı yönüde var 10 dakika oynuyordu evet belki o on dakikaa gol attırıyordu ama kalan 80 dakika 10 kişi oynuyorduk ve 1 maç oynayıp 3 maç yatıyordu sakatlıklar vs bence büyük bir kayıp değil
gitmesiyle 1 kişiye baglı degıl dah cok takım oyununa yönelik oynayacagımızdan sevincliyim bile pas lı oynarsak yattaranın calımlayarak gectiği 3 oyuncu degıl 11 oyuncuyu birden geceriz takım oyunuyla

devre arasındada yönetim gerekli gördüğü yerlere örnek sag açık sag bek veya 10 nuamra oyuncusu alabilir almasa bile barış memişler fatih altundaglar iscacclar var bu takımda

Yattaralı Trabzonspor 10 kişi oynuyor ise rakip takım kaç kişi oynuyor?

İHSAN
25.09.2008, 13:44
Güveniyoruz tabiki... Hancı yolcu meselesi yani.

Keleşoğlu
25.09.2008, 14:12
bu güveni antalya macında futbolculara , yönetime, baskana, hocaya fazlasıyla gostermek lazım tribunden

Hekimoğlu
25.09.2008, 14:13
Pire için yorgan yakılmaz takıma kötü sonuçta alsa destek olmalıyız.ama öyle olmayacak gibi yattara aşığı çok.işin gülünç tarafı adam bizi yarı yolda bırakıp gidiyor.

Emo91
25.09.2008, 15:12
anlatya macindaki görevimiz belli doyrum....
yattara gitti diye ona kötü gözle bakilmasini hic anlamiyorum, sizde olsaniz gidersiniz, 8 milyon € az bi para degil. herkez giderdi bu para icin. gitmese adam delli derlerdi!

neyse, iyi bir profesyonel degil baska konu, hüseyin ayni sakatliklan oynuyormus, yattara ama oynamadi.... yattara 10 milyon€ ediyorsa hüseyin 20 milyon € ediyor.

sampiyonluk yolundahic ama hic etkilemez bizi! ben aksine, bizi daha da güclendirir diye düsünüyorum.
yattara oynadigi zaman diger oyuncularimiz kayip oluyordu, simdi herkez kendini göstericekdir ve takim oyunu oynayacagiz!

gelecekden cok umutluyum! ölümüne TS

Mustafa K. Demirbaş
25.09.2008, 15:22
Yattara nın gidişi bizi etlkileyecektir bundan kimsenin şüphesi olmasın dün bunun örneğini yaşadık Karabük takımına kanatlardan hiç gelemedik özellıkle sağ açık felç olmuş durum da tamam haklısnız hiç kimse Trabzonspor dan büyük değildir fakat kimse sonradan pişman olacağı şeyleri yazmasın unutmayalım ki henüz 5. haftadayız Serkan ve Tayfun a sihirli değnek değmeyeceğine göre 12 hafta kanatsız oynayacağız ve bence Yattara yı çok arayacağız

ilhan
25.09.2008, 15:46
Ben Trabzonspor'un ismine, büyüklüğüne ve geçmişine güveniyorum. Başlıkta katıldığım noktalarda var katılmadığım yerlerde. Şimdi onları açıp açıp konuşmayacağım. Yaz kampında ilk Werder Bremen maçını izledik. O maçtan beri göbeğim çatladı bu takım Yattara'sız oynayamaz ve Yattara'sız oynamaya alışmalı diye. Biz o zamanlar gördük ki hocanın oyun planında en kilit isim Yattara olacak.

Yattara'nın yeri bir kere kolay kolay dolmaz bunu geçelim. Yattara'lar gider yeni Yattara'lar da gelmez. Böyle futbolcular özeldir. 10 yılda bir defa denk gelir. Bir Şota bir daha geldi mi? Bir Yattara'da kolay kolay gelmeyecektir.

Trabzonspor taraftarı büyüktür. Bu takıma Yattara varken de güvendi Yattara yokken de. Şimdi durumu dramatize edip Yattara gitti ama güvenim sarsıldı demeye gerek yok. Taraftarın en büyük vefasıda burada başlar zaten. İsimler gelip geçer baki kalan hep taraftardır.

Bizim amacımız bu takımı her koşulda desteklemek. Bu hep böyleydi hep böyle kalacak. Allah korusun yarın Song'un ayağı kırılsa, Gökhan'ın burnu kırılsa, Çale'nin ayağı burkulsa takıma güvenimiz mi sarsılacak? Takıma her zaman güvenip, arkasında durmak en tabii görevimiz.

Gökdeniz gitti kolumuz kanadımız kırık gibi kaldık. Yattara çıktı kendi becerileriyle bir şeyler yaptı ligin kalan süresini idare ettik. Şimdi Yattara gidiyor veya gidecek bir dönem sendeleriz en fazla. Ondan sonra yine Trabzonspor gibi devam ederiz.

Şu itirafımı da yapayım. Geçen gün msnde Erdem, Fatih ve Selman ile konuşurken demiştim. Ben sezona başlarken şampiyonluğa inanmak değil ihtimal bile vermiyordum. 4 Haftada alınan 10 puan ve rakiplerimiz kötü oyunları ve kadro seçimlerini görünce umutlarım arttı. Bu umutlarım hâlâ devam ediyor. Biz gol yemeyiz. Kolay kolay hiç kimse bize gol atamaz. Ama en kötü 1-0 kazanırız. Her zaman diyorum 1-0 kazanana da 3 puan veriyorlar 5-0 kazanana da.

Bu ligde en az gol atıp şampiyon olan takım ve yine en az gol yiyip şampiyon olan takım biziz yanlış hatırlamıyorsam. :) Bu senede neden olmasın?

Biz bu takıma isimler üzerinden güvenmedik. Güvendiğim bir başkan ve o kadar güvendiğim bir teknik adam var. Trabzonspor forması giyen her futbolcuya destek olmak amacımız. Destek oluyorsam güveniyorumdur.

okg_53
25.09.2008, 16:09
Sonuna kadar güveniyoruz...

Erdem Keser
25.09.2008, 16:35
Doğrusunu söylemek gerekirse artık çok birşey beklemiyorum bu takımdan...

Allah hocaya kolaylıklar versin...

Ümit Tekşan
25.09.2008, 16:54
Aslında gerçekçi olmak gerekirse Ömer kardeş tamam Yattara gitti diye Şampiyonluk gitmedi diyelim hala Şampiyonluk şansımız devam ediyo diğer Futbolcu kardeşlerimizde bu Takım için elinden geleni yapacaklardır bunda senLe aynı fikirdeyimm.

Ancak Ben İstanbulda yaşıyorum ve 27 yasındayım şampiyonluğu 3 yasındayken görmüşüm tabi ben hatırlamıyorum. Bundan dolayı biz bu sene tam hedeflendik 7+7+7+7 'inci Şampiyonluğumuza takımımız iyi dedik özellikle Yattaraya çok ama çok güveniyorduk onun ayağında olan her top mutlak gol pozisyonu atağına dönüyordu bundan dolayı da ben de dahil olmak üzere hemen hemen bütün bmn üyeleri bu duruma çok üzüldüler. Keşke gitmeseydi.

Bundan sonra yapacak bir sey yok Yattara gitti Şampiyonlukda gitti diye bir şey yok biz zaten bu sene takımın oturmasını bekliyorduk iLLa şampiyon olacağız demiyorduk. Ondan dolayı seneye sağ ve sol kanata güzel kaliteli futbolcular bulursak bu takım daha da iyi olacaktık.

Yalnız Yattara da çok nankör çıktı. Tamam git nere istersen git kardeşimde sakatım bahanesi yapıpta top oynamamakda ne demek oluyor be kardeşim. Sen yıllardır bu kulübden ekmek yiyorsun bumu olacaktı karşılığı bundan dolayı da sana yazıklar olsun. Bak aynı rahatsızlık Hüseyin CİMŞİR de varmış ama adam takır takır oynuyor. Senin bir karın ağrın olduğu zaten belli idi yok Song a Araba alındı bana neden alınmadı felan flan ateş olmayan yerden duman çıkmazdı.

Ben Kendi Şahsıma Her seye Rahmen kim Giderse Gitsin Ben Sonuna Kadar TRABZONSPOR'a güveniyorum destekliyorum. Kim ne oyun oynarsa oynasın yöneticinden futbolcusuna,ahcısından,masörüne,Sağlık görevlisinden Temizlikçisine Kulubün içinde kim ne oyunu oynarsa oynasın sonuna kadar TRABZONSPOR'un yanındayım hep de böyle kalacam.

Varmı Baskası TRABZONSPOR'dan ????????????? Tabiki Yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ÖmerFarukYılmaz
25.09.2008, 17:02
Her işte bir HAYIR vardır...

ApoCaN28
25.09.2008, 17:04
BEN BU TAKIMA HER HALÜKARDA GÜVENİYORUM...BAŞKANIMADA GÜVENİYORUM...HOCAMADA GÜVENİYORUM..
Bu cümlenin noktasından virgülüne kadar katılıyorum...

Adem Erdoğan
25.09.2008, 17:15
"Yattara'ya binlerce kez teşekkürler."
Deriz ve kaldığımız yerden devam ederiz.
İlk değil sonda olmayacak.

The Legend
25.09.2008, 17:15
25 milyon euro' ya kurulan takımın yattara olmadan nasıl oynadığı ortada. gol pozisyonunu bırak kaleye doğru düzgün şut çekemiyoruz. inşallah herşey düzelir bu takım yattarasız da şampiyon olur ama benim inancım azalmıştır.

Adem Erdoğan
25.09.2008, 17:26
Hala şampiyonluktan bahsedenler var.Yattara olsa bile bu sezon şampiyonluk zor.Yeni kurulan bir takım var çünkü.Aayrıca şampiyonluk bir futbolcuya endeksli olmamalı.
Devre arasına kadar rolantide gideriz devre arasında gerekli mevkilere uygun transferler yapılır.

Misina
25.09.2008, 17:45
Tam destek Herzaman destek.

Emo91
25.09.2008, 19:35
anlamiyorum bu yattaraya niye bu kadar bagli olmamizi, gercekden.

baris memisi koy yattaranin yerine, cocuk he rmac oynadimi kendini bulur.

serkan dan daha ofansif oynuyor bairs ve yattara kadar olmasada, serkandan daha etkili oluyor ofansif anlamda....

ja baris yada isaac bu problemi cözer diyorum....
okadarda korkmaya gerek yok.... oyun stilimizi baska oyuncularin üzerine yikmaliyiz.... selcuk, gökhan, colman, isaac, bairs, bu oyuncular iyi oynadiklari zaman bizi kim tutar..... hepsi iyi oynamasin, her hafta biri yildizlasirsa bu is böyle gider... her büyük takimda böyledir...

TolgaTopçu61
25.09.2008, 19:38
Yattara Trabzonspor degil'dir,takimimiz da olan diger futbolcularimiza sonuna kadar güveniyorum

Berk
25.09.2008, 19:45
Artık daha fazla güveniyorum..;)

alper*
25.09.2008, 19:48
takımıma güveniyorum da en güvendiğim adam böyle yapınca biraz garipsiyorum olanları.

Gökhan Öz
25.09.2008, 19:49
Güvenmek zorundayım...

Şuayip Aydın
25.09.2008, 19:49
Bu cümlenin noktasından virgülüne kadar katılıyorum...

Varlıbaş61
25.09.2008, 19:52
yattara yok diye güvensizlik duyacak halimiz yok elbet...
yeter ki futbolcularımız bütünlük içinde olsun..
gol sevinçlerindeki birlik ve beraberliği sezon sonuna kadar götürsünler...
bu sezon song'un önderliğinde büyük işler yapacağımıza tüm kalbimle inanıyorum..
gün geçtikçe daha iyi olacağımıza da...

avrupa'da büyük işler başarınca da yattara da el sallar artık bize!

Furkan Dündar
25.09.2008, 19:54
anlatya macindaki görevimiz belli doyrum....
yattara gitti diye ona kötü gözle bakilmasini hic anlamiyorum, sizde olsaniz gidersiniz, 8 milyon € az bi para degil. herkez giderdi bu para icin. gitmese adam delli derlerdi!

neyse, iyi bir profesyonel degil baska konu, hüseyin ayni sakatliklan oynuyormus, yattara ama oynamadi.... yattara 10 milyon€ ediyorsa hüseyin 20 milyon € ediyor.

sampiyonluk yolundahic ama hic etkilemez bizi! ben aksine, bizi daha da güclendirir diye düsünüyorum.
yattara oynadigi zaman diger oyuncularimiz kayip oluyordu, simdi herkez kendini göstericekdir ve takim oyunu oynayacagiz!

gelecekden cok umutluyum! ölümüne TS

yattara 10 milyon€ ediyorsa hüseyin 20 milyon € ediyor.

ne diosun kardeşim :D

Hüseyine 5 m € veren takım bile yoq :D

Bu arada takımımıza Guvenmek zorundayız baska caremız yoq guvenıyoruzda

Bır yattara her sey deıl sonucta :)

FatmaÇelik
25.09.2008, 21:42
Bu sene bu takıma bütün kalbimle güveniyorum ve inanıyorum ki şampiyonluk var ufukta...

tisan61
25.09.2008, 21:58
ben de takıma güveniyorum
benim için en çok oynamak isteyen en yeteneksiz olsa bile değeri tartışılmaz
sonuna kadar ama isteyenlerle

pReN@_61
25.09.2008, 22:03

olay bitmiştir..

Sefaenes
25.09.2008, 22:05
Takima sonuna kadar güveniyorum. Trabzonspor yattara dan önce de vardi onunla da vardi sonra da olacak.

Nytre
26.09.2008, 09:25
bu takıma güveniyorum!.. her zaman da güveneceğim!...

halil ibo
26.09.2008, 09:44
Bu takıma elbette güveneceğiz,inanacağız.
Fakat özellikle yorumlarımızda kantarın topuzunu kaçırıp mevcut yönetimimizede haksızlık etmeyelim onlarada güvenelim.
Çünkü mutlaka gerekli takviyeler devre arasında yapılacaktır.

tbs1
26.09.2008, 09:53
bu takıma sonuna kadar güveniyorum.başarılı olacaktır kesinlikle.

Hasan Ayvenli
26.09.2008, 12:02
ne olursa olsun bu takım mücadele edecektir savaşacaktır. bu takımdan da bu sezon en çok beklenen budur. zaman zaman sıkıntı çekecek olsak da yattarasız da gider bu takım..

ÖmerFarukYılmaz
26.09.2008, 12:06
Yeniden tekrar ediyorum..

Eğer Antalyaspor maçında birileri YATTARA diye tezahurat yaparsa bütün emekler boşuna gider..

Tamamen takımın çoşkusuna odaklı,bu maç her maçtan daha iyi tezahürat yapılmalı...

omondoles
26.09.2008, 12:08
bakın görün yattaradan sonra takım daha çok kenetlenecek. o bağırmayan taraftar takımı daha çok bağrına basacak. inşaallah herşey güzel olacak ben buna inanıyorum, çünkü başkan doğru işler yaptı bizde duamızı eksik etmedik...

Bartuğ13
26.09.2008, 12:12
ben de güveniyorum bu takıma.kaldı ki güvenmesem bile şimdi her zaman olduğumdan daha fazla destek olma zamanı.diğer futbolcularımız da bir gururu,bir şerefi var.sahaya yüreğini koyan oyuncularımız var.bu sene her zamankinden çok desteğe ihtiyaçları vardı.şimdi ondan da daha fazla var.bizim görevimiz de bu desteği vermek.
eğer antalya maçına taraftar ve takım olarak iyi konsantre olabilir ve o maçı-bir de iyi oyunla- yenebilirsek, o zaman morallerimiz yeniden tavan yapar.o taraftar o takıma hiç bişey olmasa tek başına maç kazandırır.
zaten savunma taş gibi maşallah.hücum oyuncularımız da form tutarsa(özellikle onları besleyecek olan colman) o zaman kimseyi aramayız.

kaldı ki taraftar desteğini olsun,tayfun bile sağ açıkta oynar ve asistler yapar(bu dediğimi denizli maçında yaptığı çok güzel 2-3 orta üzerine yazdım:D)yeter ki biz artık başka işleri bırakıp yarınki ve önümüzdeki maçlara konsantre olalım ve takımı motive edelim.

Recep Alkan
26.09.2008, 13:02
trabzonspor fatıh satıldıgında da vardı gokdenız satıldıgında da. alı kemal satıldıgında da. ve hepsının yerı bır sekılde dolduruldu. buyukluk arayanlar bunlara dıkkat etsın. satmamak degıl satıgının yerını dolduabılmek buyukluktur arkadaslar. benım de takımıma yonetımıme herkese guvenım tam. hersey beklendıgı gıbı olacak ınsallah

trabzonspor bır gıden futbolcu ıle tezgah kapasaydı su an boyle bır takım olmazdı. bır dalga ıle yemı yakmaya gerek yok arkadaslar. ızleyelım gorelım

SpOtLesS
26.09.2008, 13:14
arkadaslar basimizda boyle bir baskan oldugu surece o para bos yere harcanmaz bakin ara donemde kimleri getirecek

MİSSE_MİSSE
26.09.2008, 13:18
yattara bizim sağ kroşemizdi tek kolla savaşıyorduk tabi gene sampiyonluk umudumuz vardı çünkü çoğumuz tek kollu karatecinin filmini izlemiştir ve tek gollan nasıl herkesin madara edilebileceğini görmüşüzdür neyse şindi sadece kafamız kaldı iyi eskivlerle savunma yapıp kafayı koymamız lazım bakalım nereye kadar gideriz

kalavara
26.09.2008, 13:23
ilk yarının sonuna kadar herkesin ekstra birşeyler yapması gerekecek...inşallah devre arsında en az iki tane doğrudan kakı yapacak ve birşeyleri farketirecek topçuları kadromuza katabiliriz. bu trabzonspor çok düz bir trabzonspor olur...ziya doğan'ın trabzonsporu bile daha zevk vericiydi!!!

oflubektas
26.09.2008, 13:26
Ben bu takıma Yattara'dan önce de güvenmiyordum, şimdi de güvenmiyorum. Taraftarı olduğum günden bu yana sadece 1994-95 ve 1995-96 kadrolarına çok güvenmiştim ama olmadı. Bir de ne için güvenildiği de tam açıklığa kavuşmamış; Şampiyonluk için mi? Türkiye Kupası için mi,güzel futbol için mi?, yoksa önümüzdeki Antalya maçı için mi ???

Takımı desteklemek başka şey, güvenmek başka şey...

TheCrow
26.09.2008, 18:19
O parayla Yattara'dan daha teknik,daha etkileyici bir oyuncu alamayız,ama takıma Yattara'dan daha çok katkısı olan bir oyuncu alabiliriz...

karatasof
26.09.2008, 18:54
ilk yarının sonuna kadar herkesin ekstra birşeyler yapması gerekecek...inşallah devre arsında en az iki tane doğrudan kakı yapacak ve birşeyleri farketirecek topçuları kadromuza katabiliriz. bu trabzonspor çok düz bir trabzonspor olur...ziya doğan'ın trabzonsporu bile daha zevk vericiydi!!!

Herhalde maçın sonlarına doğru Yattara'nın oyuna alınabileceği ümidiyle beklemek açısından ZD zamanının zevk verici olduğunu söylediniz.

irfanb
26.09.2008, 19:13
Ersun Yanal`a güveniyorum.
Vestel Manisa`da ligin tozunu atarken elinde Yattara mi vardi?
Sadece biraz sabir.Gerekeni yapacaktir.

Tanju
26.09.2008, 19:15
O parayla Yattara'dan daha teknik,daha etkileyici bir oyuncu alamayız,ama takıma Yattara'dan daha çok katkısı olan bir oyuncu alabiliriz...

İŞTE TÜM AÇIKLAMA BURDA TEBRİK EDERİM KARDEŞİM!...
......................................:alkış:

pardon abim benim:) :D

Süleyman KANTAR
26.09.2008, 22:41
bu takım bizim geleceğimiz. mutlaka sonuna kadar destek olmalıyız. çünkü iskeletimiz bu ve ben kesinlikle bu kadronun önümüzdeki yıllarda ligin tozunu atacağına inanıyorum. hatta avrupada büyük ses getireceğimizden hiç şüpem yok.

Emiroğlu
26.09.2008, 22:42
Takımıma , teknik kadroma , başkanıma güveniyorum da , Taraftara güvenmiyorum.

Mustafa Mahmutoğlu
26.09.2008, 22:45
yattara bizim sağ kroşemizdi tek kolla savaşıyorduk tabi gene sampiyonluk umudumuz vardı çünkü çoğumuz tek kollu karatecinin filmini izlemiştir ve tek gollan nasıl herkesin madara edilebileceğini görmüşüzdür neyse şindi sadece kafamız kaldı iyi eskivlerle savunma yapıp kafayı koymamız lazım bakalım nereye kadar gideriz

:D :D :D çok güzel bir benzetme olmuş.. Güzel değinmişsin ama şaka bir yana gerçekten kafayı sağlam tutmak lazım...

iboandibo
26.09.2008, 22:49
bende güveniyorum ewet yattara çok iyi bi oyunuydu ama biz onsuz da çok güzel oynadık maçlar kazandık.şimdi daha çok kenetlneceğiz eminim

Arif Timurcioğlu
26.09.2008, 22:52
Takımımız çok iyi ve sonuna kadar güveniyorum. İsaac çok kaliteli bir oyuncu sağ açığa yerleştirildiği ve oraya alıştığı zaman bize çok büyük katkı sağlayacaktır.

Ömer Yüce
26.09.2008, 22:57
12. adam olarak hep arkandayız. Trabzonspor hep Trabzonspor'du. Yattara gitti yine Trabzonspor. Unutulmamalı ki bu takım kendi öz evlatlarıyla şampiyon oldu bi marcelinho bi campbell veya Yattarayla değil... Gerçi onlarla olmadı da :)

TS-FAN
26.09.2008, 23:00
sonuna kadar...

Murat Keçeci
26.09.2008, 23:06
Trabzonspor türk futbolunun çınarlarından biridir ahmet mehmetler gelip geçer o her zamaan dimdik ayakta kalacaktır sonuna kadar arkasındayız takımımızın güvenimiz sonsuz

KÖKSAL AYDIN
26.09.2008, 23:14
Yattara olayını geride bırakıp lige konsantre olmalıyız.Biz olalım ki futbolcular da olsun.Rakiplerimizden biri bu akşam takılmış.Elimize iyi bir fırsat geçmiş.Bjk maçındaki gibi tekrar takılmayalım.Artık lige kafa olarak dönmemiz lazım.

Recep Alkan
26.09.2008, 23:16
fener bu hafta yenıldı. trabzon en az sekılde puan kaybetmelı bu ılk yarı boyunca. ozellıkle anadolu kuluplerıne karsı kesınlıkle kaybetmöemlı. rakıplerımızın takıldıgı bu haftaları mutlaka uc puanla kapatmalıyız.

Erdinç Barutçu
26.09.2008, 23:19
En başta Ersun hocaya,
sonra takımdaki bütün oyunculara,
yönetime,
ve Başkanımıza güveniyorum.Sezon sonunda şampiyon olamazsak bile Trabzonsporlu duruşunun nasıl olacağını,prof. nasıl olacağını gösterdi.2-3 gün içinde yaşanan olayların hiç ama hiçbirinde gizli saklı,yalan yalnış hiçbir şey olmadan, eline yüzüne bulaştırmadan bu işin içinden çıktılar....

Burak_52
26.09.2008, 23:23
yönetime.futbolculara.ersun hocaya güvenim sonsuz

Recep Alkan
26.09.2008, 23:30
En başta Ersun hocaya,
sonra takımdaki bütün oyunculara,
yönetime,
ve Başkanımıza güveniyorum.Sezon sonunda şampiyon olamazsak bile Trabzonsporlu duruşunun nasıl olacağını,prof. nasıl olacağını gösterdi.2-3 gün içinde yaşanan olayların hiç ama hiçbirinde gizli saklı,yalan yalnış hiçbir şey olmadan, eline yüzüne bulaştırmadan bu işin içinden çıktılar....

bu konuda haklısın kardesım kesınlıkle. baskan kızdıgını da acık sevdıgını de acık tepkısını de acık kısacası hereı acık acık beyan ettı. hocamızda bu saatten sonra kalmasın dıyebıldı. o basıretı gosterdı. ıkısını de canı gonulden kutluyorum bende.

erol-61
26.09.2008, 23:32
söz konusu TRABZONSPOR sa gerisi teferruattır.

magicyattara
26.09.2008, 23:43
Aslında bu başlık

"Yattara olmasada takımıma güveniyorum" şeklinde düzeltilmeli.

Başlığın açılışındaki amaçta bu zaten.

Recep Alkan
26.09.2008, 23:47
Aslında bu başlık

"Yattara olmasada takımıma güveniyorum" şeklinde düzeltilmeli.

Başlığın açılışındaki amaçta bu zaten.

allah allah ya. kardesım burda da mı yattara. amacın ne oldugunu bılmem. ama yeter. hem ıstemıyorsanız bu baslıklara yazmayın dıyorlar sonra da baslıgı yattara dıyedegıstırın dıyorlar. kusura bakma da o zaman bız nerde yazacagız. adam gıttı. artık dha fazla kurcalamanın ve gıden bır futbolcuyu hala gundemde tutmanın bır mantıgı yok.

Arif Timurcioğlu
26.09.2008, 23:52
Boooooooooooooooooooordo.

Sunny53
26.09.2008, 23:55
görürsem söylerim

Adil ÖZGÜR
27.09.2008, 02:32
Yeniden tekrar ediyorum..

Eğer Antalyaspor maçında birileri YATTARA diye tezahurat yaparsa bütün emekler boşuna gider..

Tamamen takımın çoşkusuna odaklı,bu maç her maçtan daha iyi tezahürat yapılmalı...

Başlık ve bu slogan bana göre yerinde bir tespittir.

T.S'a hizmeti geçen değerli bir futbolcumuz gitti. Yolu açık olsun, onu aşağılamak kimseye yarar vermez, Kulübümüze katkı sağlamış bir futbolcu, elbette yönetimimimiz onurlu bir şekilde kendisini yolcu edecektir.

İlave olarak şöyle diyebilirim, Sezon başında alamadığımız Alex ve Fernando vardı, Yönetimin başı Sn. Şener, nice Yattaralar gelir gider dedi ise, gereğini yapacaktır. Hiç kimse kuşku duymamalı.

Biz bu maçta Yattara yerine, Song, Egemen, Cale, Isaec, Barış, ve diğerlerini devamlı tezahürat yaparak moral vermek lazım.

Bu Takım bizim çok sevdiğimiz takımımızdır. Artık geri bakmamak, hep ileri bakmak lazım değilmi?

magicyattara
27.09.2008, 09:57
allah allah ya. kardesım burda da mı yattara. amacın ne oldugunu bılmem. ama yeter. hem ıstemıyorsanız bu baslıklara yazmayın dıyorlar sonra da baslıgı yattara dıyedegıstırın dıyorlar. kusura bakma da o zaman bız nerde yazacagız. adam gıttı. artık dha fazla kurcalamanın ve gıden bır futbolcuyu hala gundemde tutmanın bır mantıgı yok.

Durup dururken Takımıma güveniyorum lafıda nerden çıktı.

Bu başlığı attıran ruh halini psikologlar daha iyi açıklayabilirler.

Benim gördüğüm kadarıyla Yattaranın gidişi bir takım kaygılara yol açmış.

Neticede insan psikolojisi.

Seninki ise ayrı bir dert recep.Adam daha satılmadan başladın,gitti tamam kapatın bu başlıkları diye yazmaya.Acelen neydi anlayamadım.Belkide iş yatar diye korktun.Yattaraya güvenmiyordun,bu kadar para etmez diye düşünüyordun,adamlar verince parayı afalladın.

Yattara işte afallatır adamı.

azdiha6161
27.09.2008, 09:59
Şu son 3 günde,sezon başında başlayan büyüyü ellerimizle öyle güzel bozmaya çalışıyoruzki...

Yattara gidiyor diye Şampİyonluk gİttİ diyen var..

Yattara gidiyor diye ben bu takimi tutmuyorum diyen var...

Vs.vs.

Ya bir yattara gitti diye bunlar yapılırmı,bu laflar edinirmi...

Kendinizi bir diğer oyuncularımızın yerine koymak istermisiniz..

Bizim takımımız taş gibi takım..selçuğundan tut,colman'ına,gökhanından tut tolga'sına kadar...ben onların bu sene ligi istenilen yerde bitireceklerine inanıyorum..yattaralı veya yattarasız...

Sırf yattara gitti diye bu takıma güvenmemek olurmu ya...diğer oyuncularımıza o kadar ayıp etmiş oluyoruzki...yani onlar hiçbirşeymiş gibi davranıyorsunuz...

1)emeklere yazıktır..
2)paralara yazıktır.
3)başkanın giden mesaisine,telef olan enerjisine yazıktır...

Sene başında yeşeren ümitlerimizinde telef olmaması için;

ben bu takima her halÜkarda gÜvenİyorum...baŞkanimada gÜvenİyorum...hocamada gÜvenİyorum..

Yattara gitti diye şampiyonluk gitmemiştir....

bu saatten sonra yattara transferinin konuşulmasının bırakılıp,tamamen yeniden takımımıza odaklanmayı öneriyorum...

Önümüzde antalya maçı var..ve hala konu yattara...

Lütfen...

eklenti:

yattara'dan kaç para gelecek ...15 milyon diyelim...

Biz bu takımı kaça kurduk...25 milyon...

eğer taraftar olarak böyle devam edersek...15-25:= -10...

Bütün takımı heba edip 10 mılyon euro zarara girmiş olacağız...

forumdakİ en gÜzel konulardan bİrİ olmuŞ Şu aŞamada taraftarin nalmasi gereken Çok Şey var umarim İyİler kazanir..

azdiha6161
27.09.2008, 10:02
Takımıma , teknik kadroma , başkanıma güveniyorum da , Taraftara güvenmiyorum.

aynen kardeş altınada imza atarım...

zisinoli
27.09.2008, 10:08
Taraftara, ortasahaya ve forvete güvenmiyorum. Yönetime ve defans bloğuna güveniyorum :)

halil ibo
27.09.2008, 10:11
Ömer Faruk Yılmaz'a teşekkürü bir borç bilirim.

Muhammed
27.09.2008, 17:55
Yattara giderse seyir zevki düşer buna bir itirazımız yok ama o parayla yapılcak 2-3 takviyeyle yattaralı takımdan daha başarılı bir takım oluruz.

ÖmerFarukYılmaz
28.09.2008, 00:42
Bizim yüzümüzü kara çıkarmadınız ya..

Allah razı olsun...

Yoksa buraların halini bilirim ben :rolleyes:

vurgun_kiz_61
28.09.2008, 00:47
Bu takima hemde nasil guveniyorum....Allah'in izniyle bu sene bizim senemiz...:)

Onur Civelek61
28.09.2008, 00:53
Bi süre ismini söylemeyeceğim :) 11 no lu oyuncumuz olmadan da gollü bi galibiyet almamız çok güzel.Yerine oynayan Isaac onu aratmaz...