PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düğünlerdeki İlk Dans Müziği ..

Onur Muhcu
22.09.2008, 15:20
Biraz erken ama yinede fikirlerinizi almak istedim, Düğünümde ilk dans müziği olarak (Yabancı olmasın) hangi parçayı seçebilirim, biraz yardım eder misiniz ? Şimdiden Teşekkürler..

tigin
22.09.2008, 15:26
Biraz erken ama yinede fikirlerinizi almak istedim, Düğünümde ilk dans müziği olarak (Yabancı olmasın) hangi parçayı seçebilirim, biraz yardım eder misiniz ? Şimdiden Teşekkürler..

Öncelikle Allah bir ömür mesut bahtiyar etsin.

Anlaşılan çok heyecanlısınız. :)

Bu işlerden pek anlamam başka birisi tavsiye etsin.

Onur Muhcu
22.09.2008, 15:28
Öncelikle Allah bir ömür mesut bahtiyar etsin.

Anlaşılan çok heyecanlısınız. :)

Bu işlerden pek anlamam başka birisi tavsiye etsin.

Çok Teşekkür Ederim Tigin. Heyecan oluyor ister istemez ..

Sadullah KAPICIOĞLU
22.09.2008, 15:30
güzel fon müzikleri var. Şuan aklıma gelmiyor ama çok hoş introlar var. Mercan dede'nin parçalardan olabilir. Tavsiyem :) Ömer Faruk TEKBİLEK I love you olabilir. Allah mesud bahtiyar eylesin bu arada...

Cengiz Çubukcu
22.09.2008, 15:33
benim aklıma gelen george michael careless whispers :D , ama sen türkçe istiyorsun...volkan konaktan feriğim...

zafer6161
22.09.2008, 15:44
ben nişanmda baha : aşk yemini çaldırtmıştım,çok hoş ve güzeldi,düğünümü ise hatırlamıyorum
baha :aşk yemini favorim

ALLAH mutluluk versin:)

Faik Yılmaz
22.09.2008, 15:49
Allah mesut bahtiyar eylesin arkadaşım...

Benim favorim Kayahan'dan Bir Aşk Hikayesi....

Armağan Dere
22.09.2008, 15:53
ALLAH mesut bahtiyar etsin onur.....ferhat göçer cennet diyorum.....bilmem nasıl olur...

Emirhan Makul
22.09.2008, 15:55
Türkçe olmasında abi yabancı bütün şarkılar olur ama özel birşey olsun ben arşivden bakacam az sonra

Tuğba ÖZTÜRK
22.09.2008, 15:56
emre altuğ'dan neyleyim adlı parça güzel adam kendi düğününde geline(çağla şikele söylemişti )

Mehdi
22.09.2008, 16:04
Vay Onurum,işin kabasını attın heralde,müziği düşündüğüne göre:)

Şimdi Scorpions deyip asabını bozmak istemem o yüzden topu başkasına atıyorum,çünkü Türkçe dans şarkısı bilmem:)

Ama tavsiyem İsmail YK'dan uzak dur,n'olur n'olmaz,parçalar filan karışır:)

Emirhan Makul
22.09.2008, 16:05
Toni Braxton - Un-Break My Heart - The All Time Greatest Love Songs of the 60s,70s,80s&90s

Şiddetle öneririm inan ben bile kendi kendime dans ediyorum şuanda önerilerim devam edecek bana güvenin.

sümela61
22.09.2008, 16:19
sonsuz mutluluklar, Allah bir ömür boyu ayırmasın sizi ve tüm sevenleri...

sadece mutluluk dileğimi iletmek için yazayım dedim; şarkı konusunda fikir veremeyeceğim, zira düğünleri oldum olası sevmemişimdir... i'm so sorry... :(

oflubektas
22.09.2008, 16:21
Evlenecek tüm arkadaşlara Allah bir ömür boyu mutlulukla geçecek bir evlilik nasip etsin.

İlk dans müziği olarak Zekai Tunca'nın "Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam" şarkısı üstüne tanımam. Yaklaşık iki ay önce bir arkadaşımın düğününde de rastladığım bu şarkıda tüm salon adeta mest olmuştu.

Great White
22.09.2008, 16:24
Chris De Burgh' den Lady In Red iyi gider aslında:)

Ama kırmızı da bir gelinlik lazım o zaman:rolleyes:

Bu arada gerçekleşecek bir düğün var mı, yoksa fantezi mi kuruyoruz merak ettim:p

seyyah61
22.09.2008, 16:29
Yabanci olsa bile sözsüz oldugu icin Santana'dan Europe'u tavsiye ederim.

ÖmerFarukYılmaz
22.09.2008, 16:31
Elvis Presley - Only you

James Blunt - You're beatiful(:pÇok uçuk oldu)

Ben kendi düğünümde Elvis'ten See See Rider'ı çaldırıcam:p

Fatih
22.09.2008, 16:31
yabancı olmasın diyo onur

o zaman

ümit besen - nikah masası diyorum:D

ezgi cubukcu
22.09.2008, 16:33
Nilüfer - Son Arzum (ama eski 45'liklerindeki sesiyle bulabilirsen :rolleyes:)

ama yabancıya karşı olmasan ve biraz da tango kıvırırız dersen kesinlikle por una cabeza derim :)

ÖmerFarukYılmaz
22.09.2008, 16:34
yabancı olmasın diyo onur

o zaman

ümit besen - nikah masası diyorum:D

Fatih işte bunu bekliyordum:D

Ben yazmaya cesaret edememiştim:p:D

En güzeli..

I ove you - Ümit besen oda var

FANATIK61
22.09.2008, 16:36
Bu sarki cok hosuma gidiyor kendi dügünümde bunu caldiracagim ;)

Burcu Günes:

Bak yıldızlar altında gözlerimin içine
Duy rüzgarların bize anlattığı birşey var

Bir fısıltı gibi bazen o en büyük çığlıklar
Bilmezler mi gelir geçer en büyük fırtınalar

Biz aşkı meleklerden çaldık
Birbirimize sımsıkı bağlandık

Erdal
22.09.2008, 16:38
Onur kardeş o dans çok gereksiz bence. Mümkünse es geçin,unutmuş gibi yapın. Herkes size bakıyor. Siz ise kimse umrmda değiil biz biribimizi seviyoruz mesajı verme triplerindesiniz. Oysa herkes de bal gibi umrunuzda. Demem o ki boş ver o dansı balayında gideceğin yeri sor bize :) Zira aklında kalacak olan odur...

ugurTS1989
22.09.2008, 17:44
en ıyısı kemence dıyorummm;)

ugurTS1989
22.09.2008, 17:46
bu arada dugunlerımızı mumkunse KARAYEMISTE yapalımm bıraz pahalı kacıcak ama......:)trabzonsporumuzda bıseyler kazansınnn.........yanı ben olsam meselaaa..........:)

Uzunoğlu
23.09.2008, 01:43

Onur baba sen hoptek çaldır :)

Celâl Emre Samancı
23.09.2008, 01:48
bora öztoprak - seni seviyorum

süper bir aşk şarkısıdır.. hem dans hemde aşkını ilan edebileceğin bir şarkıdır :) dinlerseniz bana hak verirsiniz :)

Allah mesut bahtiyar etsin.. tek yastıkta kocayın :)

BALKAN 06
23.09.2008, 08:31
:)
Allah mesut etsin ve kolaylıklar versin

Ferhat Göçer-Cennet

''dünya ya bir daha gelsem sevgilim arar bulurum yine seni severim'' diyor
birde şunu diyor:)
''ömrümün yettiği kadar seni severim''

hadi bakalım rast gele...:alkış:

Nihal Ayvaz
23.09.2008, 19:50
bora öztoprak - seni seviyorum

süper bir aşk şarkısıdır.. hem dans hemde aşkını ilan edebileceğin bir şarkıdır :) dinlerseniz bana hak verirsiniz :)

sen öyle yaptın galiba :rolleyes: :D katılıyorum celale güzel şarkıdır..
allah mutlu etsin ;)

okg_53
23.09.2008, 19:59
Volkan Konak - Dido
Ferhan Göçerin tüm slow parçalarıda olabilir.

Mayls
23.09.2008, 21:59
Allah mutlu mesut etsin :)

Emrah'ın eski bir şarkısı vardı, Ben senden vazgeçemem, Ferhat Göçer'den nefret edenler için ideal bir düğün şarkısı :) Ferhat Göçer'e antipatisi olmayanlar özellikle bu dönemlerde onun şarkılarını tercih eder :)

Bizim orda (Samsun / Yakakent) anlam veremediğim bir gelenek var, düğünlerde ve nişanlarda ilk şarkı, bu gibi ortamlar için söz bakımından fazlasıyla melankolik olan İstanbul Sokakları çalınır. Bu şarkının çalınmadığı bir düğüne rastlamadım hiç :)

Coloradoydu
03.10.2008, 23:40
Belki geç olmuştur. Yine de yazayım... Kenan Doğulu'dan "Gelinim" güzel olabilir. Allah her iki cihanda el ele bahtiyar etsin...

mehmetdoğan
03.10.2008, 23:53
biraz geç oldu ama kayahan bir aşk hikayesi Allah mesut eylesin kardesim.selametle

İleli
04.10.2008, 00:00
yurtseven kardesler-seninle
gokhan kirdar-yerine sevemem

Allah mesut etsin insallah

Celâl Emre Samancı
07.10.2008, 22:38
sen öyle yaptın galiba :rolleyes: :D katılıyorum celale güzel şarkıdır..
allah mutlu etsin ;)
yok canım daha evlenmedim ama romantik ortamda süper ötesi ultra mega hiper manyak bir ahenk katıyor :) denedim ve başarılı oldu :) bunu evlenirken çaldığımızda ne olur artık onu siz düşünün :p

Nihal Ayvaz
07.10.2008, 22:53
yok canım daha evlenmedim ama romantik ortamda süper ötesi ultra mega hiper manyak bir ahenk katıyor :) denedim ve başarılı oldu :) bunu evlenirken çaldığımızda ne olur artık onu siz düşünün :p

inşallah o günleride görürüz ;);)

Harun-61
07.10.2008, 23:21
hoptek :)

Allah mesut etsin

Sezan Aksu'dan tavsiye ederim

.

TaraftaR
09.10.2008, 04:24
Bizim orda (Samsun / Yakakent) anlam veremediğim bir gelenek var, düğünlerde ve nişanlarda ilk şarkı, bu gibi ortamlar için söz bakımından fazlasıyla melankolik olan İstanbul Sokakları çalınır. Bu şarkının çalınmadığı bir düğüne rastlamadım hiç :)

Sarkinin sözlerini düsündüm önce...

Söyleyin sevgilim nerde
Istanbul sokaklari
Care bulun bu derde
Istanbul sokaklari

Onu benden siz aldiniz
Onu benden siz çaldınız
Simdi yalniz bıraktınız
İstanbul sokakları

Bu parcayla dans edilir mi? Hadi edildi diyelim... Bu sözler mirildanarak esinin gözünün icine sevgiyle bakilir mi? Ama yine de, Ibrahim Tatlises in "Namert Olayim" adli dans parcasinin (!) yaninda cok masum kaliyor bu :-)

bkandil
09.10.2008, 12:39
Benim düğünlerimde :D
Trabzon'da; Zerrin Özer - O Yaz
İstanbul'da; Özdemir Erdoğan - Sevdim Seni Bir Kere parçalarını kullanmıştık.
Küçük Bir Not: Şarkıların isimlerini hatırladım ama salonda nasıl bir etkisi olduğunu bilmiyorum, çünkü o an aklımda müzik ve danstan başka bin türlü iş vardı, pastası, çiçeği,kemençesi, ıvırı zıvırı derken dans bitmiş :D

Bahattin Aydın
09.10.2008, 16:03
Allah mesut bahtiyar etsin..murat başaran=sana ölürüm olabalir ?

Alptuğ
09.10.2008, 20:56
şu sıralar için
kutsi - ilanı aşk
berdan mardini - hazır mısın
olabilir

Onur Muhcu
10.10.2008, 22:49
Arkadaşlar teşekkür ederim önerileriniz için. Benim aklımda alptugbaykal arkadaşımında dediği gibi Kutsi - İlanı aşk vardı. Ama bakıyorum hiç kımse o parçayı söylemedi. Neyse önerilere devam tekrar teşekkürler ..

Fatih BALTA
12.10.2008, 11:12
Pinhani......Düğün

Emirhan Makul
12.10.2008, 17:47
J-Entercom-kiss

Ömer SEVİNÇ
12.10.2008, 18:00
Feridun Düzağaç - Senin Şarkın, Adı Sevda.

İyidir hoştur.

Enya - Only Time

Bu da yabancı olsun:D

Harun
12.10.2008, 18:05
Çelik-Dilberim şarkısını dans müziğinde tek geçerim.Özellilkle söz kısmı başlayana kadarki bölüm insanı alıp götürüyor.
Alternatif olarak:
Yıldız Tilbe-Sevemedim Ayrılığı
Ahmet Özhan-Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam (Dinlemeyi ihmal etme)

Allah şimdiden mesut bahtiyar eylesin:)

ÖmerFarukYılmaz
12.10.2008, 18:09
Çelik-Dilberim şarkısını dans müziğinde tek geçerim.Özellilkle söz kısmı başlayana kadarki bölüm insanı alıp götürüyor.
Alternatif olarak:
Yıldız Tilbe-Sevemedim Ayrılığı
Ahmet Özhan-Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam (Dinlemeyi ihmal etme)

Allah şimdiden mesut bahtiyar eylesin:)

Waaay:)

Harun abi şarkıları bile düşünmüşsün...

Bu arada seni bu başlıkta görmek bizide çok mutlu mesut etti....

Darısı senin başına:D