PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Football Manager

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Erdem Keser
28.10.2006, 13:04
evet arkadaslar football manager fanatikleri bu hafta itibari ile fm 2007 ,piyasaya cıktı fm 2007 de gecmiş yıllardaki oyunlara gore
pilot takım uygulaması goze carpıyor aldıgınız pilot takıma yedekte
yada reserve takımında oynayan futbolcularınızı pismesi için
veriyorsunuz ve tecrube kazandırmıs oluyorsunuzzz bunun
dısında altyapıya buyuk onem verilmiş ve butun takımların
altyapıları full kadrolarıyla oyunda mevcut
oyunda kesfettiginiz genc yetenekeleri onemli
macları elde ettiginiz basarıları ,yuksek fiyatta sattıgınız
futbolcuları paylasalım arkadaslar
hepinize bol fm li gunlerr

Travelair
28.10.2006, 13:23
Pilot takımda gelişimi umarım hızlı oluyordur. Genel itibari ile gelişim hızlandırılmış olması lazım. Bir de bilinmeyen yeteneklerin daha çok olması lazım. Düşük liglerde bile bilinmeyen bir yetenek keşif edilebilmeli. Karakterler de daha çeşitli ve keskin olmalı. Ofsaytı da düzeltmiş olmaları lazım. Umarım bunlar halledilmiştir :)

Karıştırmışım. fifa manager ile karıştırıyorum hep :)

Miraç Atalay Çiftçi
28.10.2006, 13:30
2006 fm 2012 yılına dogru geldim...Zevk olsun diye tüm macları izliyorum...Ve iki kere şampiyonlar ligi 1 uefa 2 konfederasyon 2 süper kupa ve 5 şampiyonluk elde ettim...Trabzonsporumuzla ilerlemeye devam ediyoruz....

Kadromuz

Jeff
Ufukhan
Milan Stepanov
Yasin Çakmak (800bin)
Hamit Altıntop (7,5 md) (Ferhat)
Nik Besagno (3,5 md)
Emre Belözoglu (17 md)
Lucas Biglia (1,25 md)
Gökdeniz
Delgado (17,5 md aldım :) )
Özgürcan (5,5 md)

Avni Aker 43150 kapasiteye tam antrenman sahaları kapasitesine ulaştı...

Erdem Keser
28.10.2006, 13:33
arkadaslar fm 2006 da ilk senemde jun gol kralı oldu jeffersonu onde gelen takımlar istiyo ama altyapı sıfır ayrıca ankaragucunde umut un ozellikleri cok kotu yapılmısss insallah bu yeni oyunda duzeltilmiştirrr

Erdem Keser
28.10.2006, 13:35
fm 2006 da sasha iakovenko ,mokoena ,van den borre,pisculichi,guarin,ucuz ama yetenekli oyuncular portekiz piyasasınıda arastırın ucuza genc yetenekler bulabilirsiniz

SDanışmaz
28.10.2006, 16:55
biri beni mi çağırdı :)

ts ile 3. sezonum yeni bitirdi hala daha şampiyon olamadım :( ama bu seneden çok umutluyum :)

fm 2007 gelsin onuda alacağım...

sümela61
28.10.2006, 17:09
ben hala CM oynuyorum... tam bir tutku benim için... özellikle de 01-02 sezonu...

Erdem Keser
29.10.2006, 00:36
arkadaslar bugun aldim fm 2007 yi oyunda cok yenilikler var ve
cok gercekci olmus suan lige yen' basladim ve altyapidaki
oyuncularimi pilot takimima yolladim deney'm kazanmalari icin ..
ama oyunu kurarken sorunla karsilasabilirsiniz eger bir sorun
olrsa yyazip paylasin arkadaslar yardimci oluruz her turlu ayrica
trabzonsporda EMRAH KOL denen adam gercekten muthis bir
yetenek bu adama dikkat adin

numan
29.10.2006, 00:51
evet arkadaslar football manager fanatikleri bu hafta itibari ile fm 2007 ,piyasaya cıktı fm 2007 de gecmiş yıllardaki oyunlara gore
pilot takım uygulaması goze carpıyor aldıgınız pilot takıma yedekte
yada reserve takımında oynayan futbolcularınızı pismesi için
veriyorsunuz ve tecrube kazandırmıs oluyorsunuzzz bunun
dısında altyapıya buyuk onem verilmiş ve butun takımların
altyapıları full kadrolarıyla oyunda mevcut
oyunda kesfettiginiz genc yetenekeleri onemli
macları elde ettiginiz basarıları ,yuksek fiyatta sattıgınız
futbolcuları paylasalım arkadaslar
hepinize bol fm li gunlerr

bencede arkadasim, ilk askimiz trabzonspor oldu ve olmayada devam edecek

Misina
29.10.2006, 00:58
şuan 2013-2014 sezonunu oynuyorum.Trabzonsporun menajeriyim.takımımda yattara dışında bugünden hiç futbolcu yok.yattarada 33 yaşına geldi bu sezon pek verimli değil sanırım sezon sonu bırakacak.7.5 milyon dolardan aldığım bütçeyi şuan 72 milyon dolara kadar çıkarttım.keyifle ve istekle oynamaya devam ediyorum.

AYYILDIZ
29.10.2006, 01:10
şuan 2013-2014 sezonunu oynuyorum.Trabzonsporun menajeriyim.takımımda yattara dışında bugünden hiç futbolcu yok.yattarada 33 yaşına geldi bu sezon pek verimli değil sanırım sezon sonu bırakacak.7.5 milyon dolardan aldığım bütçeyi şuan 72 milyon dolara kadar çıkarttım.keyifle ve istekle oynamaya devam ediyorum.

Kardeş Şampiyon olduk mu?

Misina
29.10.2006, 01:21
Kardeş Şampiyon olduk mu?

evet 3 şampiyonluk 5 de türkiye kupası aldım.Şampiyonlar liginde yarı finale kadar gittim.

İlk şampiyonluğu alınca basından Yıllar sonra kupa karadenizde diye manşetler çıktı.acayip gururlandım.20 küsür senedir şampiyon olamadık ama ben sanal olarak şampiyonluk sevincini tattım.İnşallah yakında gerçeğini de görürüm.

Misina
29.10.2006, 01:49
fm 2006 da

boluspordan engin tuncay(çok yönlü bi oyuncu sağ bek,libero
stoper,önlibere oynayabiliyor tam bir joker)

malatyaspordan ümit murat(yattara gibi özelliklere sahip sağ çizgiyi çok iyi kullanıyor hem sağ açıkta hem ofansif ortasaha oyuncusu olarak oynayabiliyor)

xanti takımınndan adem pehlivan(szmek in özelliklerine benzer özellikleri var ben szmek i 36 yaşına kadar oynattım szmek emekli olunca 2 senedir adem pehlivan ı oynatıyorum.uzaktan çok iyi şutları var.)

galatasaraydan kaleci fatih ergin(en iyi yerli kaleci milli takımdada oynuyor.)

galatasaraydan ercan reçber(çok iyi stoper 6.5 milyon dolara aldım 6 ay sonra everton a 8.5 milyon dolara sattım)

güney afrikadan sipho ncobo (bu oyuncuyu 17 yaşındayken takıma aldım.ilk yılında vasattı.sonradan kendini geliştirdi stoper mevkiinde oynuyor. 20 yaşında barcelona milan psv tarafından izlendi.barcelona 10 milyon dolar teklif etti satmadım.şuan 21 yaşında.)

rizespordan yücel demir(sol bek ve önliberoda oynuyor yaklaşık 2 yıldır psv tarafından isteniyor satmadım)

güney afkiradan syanda nkasa(süper bir santrafor fatih i mayorkaya sattıktan sonra forvette fatihi aratmadı.)

karabükspordan yusuf ergin kayserispor altyapısından erol bulut,bursaspordan engin özcan

Farklı dönemlerde altyapıdan gelecek bülent ahmet,orhan cihan,kadir aydın ve erol aydın

arkadaşlar bu oyuncuların hepsini tavsiye ederim.fakat hepsi farklı yıllarda yıldızlaşıyor. dikkatlice yetiştirin bu oyunculardan çok para kazanırsınız.

#10 Fietra
29.10.2006, 01:52
Football Manager dendiğinden bazı insanların aklına gelen bir isim olarak farklı bir başarımı anlatmak istiyorum.

Bazı insanların ek$i sozlukte "ender gelişen osasuna atakları" konusunu okuduktan sonra gaza gelip Football Manager'da Osasuna'yı şampiyonluk yapma hevesleri bilindiği kadarıyla hep hüzünle bitmiştir.Ancak bir adam vardı canı sıkılan Osasuna'yı aldı sıkıntı bitti.Nev'i şahsıma münhasır özellikler ile Osasuna'yı La Liga'da 2.sezon sonunda şampiyon yaptım FM 2006'da.Mutluyum,gururluyum.

Muhalif
29.10.2006, 01:58
İyi halt yedin Osman! sırf şu Osasuna sevdan yüzünden Osasuna'nın bize çıktığına inanıyorum.. bak bak bir de şampiyon yapmış adamları! İleride Suna adlı biriyle evlenirsin sen Allah bilir. sırf Osman-Suna olsun Osasuna'ya yakın olsun diye:D
Osasuna'yı şampiyon yapman için de tebrik edeyim bari:D

Misina
29.10.2006, 02:02
Football Manager dendiğinden bazı insanların aklına gelen bir isim olarak farklı bir başarımı anlatmak istiyorum.

Bazı insanların ek$i sozlukte "ender gelişen osasuna atakları" konusunu okuduktan sonra gaza gelip Football Manager'da Osasuna'yı şampiyonluk yapma hevesleri bilindiği kadarıyla hep hüzünle bitmiştir.Ancak bir adam vardı canı sıkılan Osasuna'yı aldı sıkıntı bitti.Nev'i şahsıma münhasır özellikler ile Osasuna'yı La Liga'da 2.sezon sonunda şampiyon yaptım FM 2006'da.Mutluyum,gururluyum.

trabzonsporda üst üste 3 şampiyoluk alınca tüm dünyanın dikkatını çektim.Brezilyadan sao paulo,santos vasdo gama Almanyadan shalke,köln,verder bremenden hollandadadan psv den teklifler aldım.Shalkke ve verder bremen in teklifleri çok iyidi.Fakat işin içine Trabzonspor sevgisi girince tekliflerin hepsiin reddettim.

#10 Fietra
29.10.2006, 02:08

trabzonsporda üst üste 3 şampiyoluk alınca tüm dünyanın dikkatını çektim.Brezilyadan sao paulo,santos vasdo gama Almanyadan shalke,köln,verder bremenden hollandadadan psv den teklifler aldım.Shalkke ve verder bremen in teklifleri çok iyidi.Fakat işin içine Trabzonspor sevgisi girince tekliflerin hepsiin reddettim.
Kapışmak istiyorsan hodri meydan yaf:D

Trabzonspor ile UEFA Kupası ve Süper Kupayı aldım.:D

Misina
29.10.2006, 02:10
Kapışmak istiyorsan hodri meydan yaf:D

Trabzonspor ile UEFA Kupası ve Süper Kupayı aldım.:D

benim uluslar arası arenada pek başarım yok şampiyonlar liginde yarı finale kadar gittik sadece.

Mustafa Mahmutoğlu
29.10.2006, 08:36
anında alıcam oyunu tam 3 sezondur oynuyorum..çok süper bi oyun..(tabii oynamayı örendikten sonra..)

Mayls
30.10.2006, 10:17
bende almayi düsünüyorum ama benim PCye olurmu acaba. FM 2006 oluyordu ama 2005ten daha yavasti. insallah daha fazla yavaslamaz

vadaa55
30.10.2006, 10:35
ben 2018 yılındayım. TRABZONSPOR'umuzu 2006 dan beri hep şampiyon ve şampiyonlar ligi şampiyonu yaptım. FRED adlı santraforu herkese tavsiye ediyorum.Adam her maçta gol atıyor. Taktiğinizi de 4-4-2 olarak oynayın.Büyük maçlarda da 4-1-4-1 taktiğiyle oynayın.Başarılar.

ts_fan
30.10.2006, 10:49
Bu oyunu şimdiye kadar hiç oynamadım ama bu kadar fazla methiye dizildikten sonra 2007'yi alıp oynayacağım.Umarım geçmiş FM'leri oynamadığım için sıkıntı çekmem, oyunla ilgili tavsiyelerinizi şimdiden beklerim.Oyunda Trabzonspor'u yöneten tüm menejerlere başarılar;)

onurkaradeniz
30.10.2006, 11:21
abi oyun güzel oyun bende tavsiye ederim...takım da önerebilirim yani sürmenespor'u al beni gol kralı yap:D

Tansu Onur Erdoğan
30.10.2006, 12:51
benim oldugum yere fm2007 ne zamn gelir mechul ben hepsini oynadım ama cm 01/02 den aldıgım zevki hic birinden almadım sanırım 01/02 nin hızlı olmasından kaynaklı

Mehmet_Mercanlı
30.10.2006, 12:54
ben kadroyu kurdum. lige başladım daha sonra pek fırsat bulamadım giremedim. ama bu yoğunluk bi bitsin tekrar devam edicem .

Misina
30.10.2006, 13:56
bağımlılık yaratan süper bi oyun.arkadaşar Fm 2006 nın 2009 sezonunda skanda nkasa ve sipho ncobo diye güney afrikalı oyuncular geliyor.şiddettle tavsiye ederim.

Erdem Keser
30.10.2006, 17:00
arkadaslar oyunun ingilizcesisuan icin tum turk'yede cikti gelmeyen yerler varsada en kisa zamnda gelir suan icin ligde 2 yim altyapim cok saglam cafercan i emre koroglu ilhan parlak alper balabani aldim ve pilot takima yolladim emrah kol ise a takimimda pismesi icin son 10 dakikalarda sokuyorum oyuna kendini gelistiriyo genc yetenekleri cok iyi yapmislar bizim altyapida iki tane eleman var gokhan celebi ve suleyman sari bence gelecek yillarda firtina olacaklar
tavsiye ederim oynatin
hepinize fm li gunler

Kaya
09.11.2006, 21:01
Osman acil yardım...

Football manager 2007 çıktı. Orjinalini aldık oyunun.
Ama kurulumunda sorunlar yaşandı. Araştırdığım kadarıyla "dil" seçeneğinde sorun varmış...

Şimdi oyunu kurmadan önce dili "İngilizce" yaptım. Hakkatten oyun kuruldu ama bu sefer "application error" verdi.

Resmi sitesinden okuduğum kadarıyla oyun gerçekten hatalı üretilmiş Türkiye'de.

"Application error "sorununu ise level.com.tr forumlarından okuduğum kadarıyla "documents and setting" içerisindeki "application" klasöründeki fm 2007 klasörünü silmem gerekiyormuş. Evet sildim oyuna girebildim ama bu seferde oyunun başında kalıyor öyle. İleriye girmiyor daha fazla...

Osman yardım edemezsen yarın oyunu geri vereceğim. Malum orjinal oyun kafam bozuldu...

Erdem Keser
09.11.2006, 21:27
kaya abi giriste calistir bolumu var oradan application data yaz
muhtemelen sportsinteractive kisminin icindedir bide ordan sil eger sildiysen baslman lazim bende calisti cunku

Kaya
09.11.2006, 21:32
Teşekkürler, yine deneyeceğim chovy. Umarım olur. Yoksa geri vermek zorunda kalacağım... :)

#10 Fietra
09.11.2006, 21:42
Football Manager 2007 Kurulum(Flashlı Anlatım):

Football Manager 2007' nin Çıkması Üzerine ve Bazı Aksaksıklar Olması Nedeniyle Kurulamayan Football Manager'ler :) hayli Dert oldu Bir Çoğumuzun Başına
Ben de Bu Sorunları En aza indirmek için , Elimizden geldiği kadar yardımcı olabilmek için Bi flash ile Kurulum Kılavuzu hazırlamaya Çalıştım :)

Part 1 > Bölge ve Dil Seçenekleri Ayarları , İzlemek için Tıkla ! (http://download.turksportal.net/download/dokuman/Fmpart1.htm)

Part 2 > Football Manager 2007 Kurulumu ,İzlemek için Tıkla ! (http://download.turksportal.net/download/dokuman/Fmpart2.htm)

Oyunun Sorunsuzca Kurulabilmesi için Yukarıdaki 2 Anlatılanları Eksiksiz ve
Bilgisayarınızda "Java" Kurulu Olmalıdır..

Java'ı İndirmek için http://www.java.com/en/download/windows_xpi.jsp
Bu Adresi Kullanabilirsiniz..

ve Eğer Oyunu Önceden Kurmuş işek , Hatalı vb.. Şekilde Aşşağıdaki İşlemleri Yapmayı Kesinlikle Unutmuyoruz..

Şimdi oyunu daha önceden çalıştıranlar için eski dosyaları ortadan kaldırma işlemimiz kaldı. Oyunu hiç kurmamışlar veya çalıştırmamışlar bu işlemi yapmak zorunda değiller.

Bilgisayarım->C:\(Yerel Disk)->Documents and Settings -> Oturum Açtığınız Kullanıcı Adı ->Application Data -> Sports Interactive

Umarım Yardımcı Olmuşumdur , Takıldığınız Sorun Yaşadığınız Yerlerde Belirtiniz..

Herkesde Türlü Türlü Problemler Oluşabilir Çünkü ;)

Saygılarımla Sami Demirdizen / AzraiL™

Turksportal'dan Sami arkadaşımıza teşekkürler.

Kaya
09.11.2006, 21:52
Osmancım dediklerini aynen yaptım. Zaten level'den de öğrenmiştim.

Ama şimdi siyah ekranın sağ alt köşesinde bir top var. Dönüyor hani. O belli bir süre dönüyor sonra duruyor. Tabii siyah ekranda hiç değişmiyor...

Yarın oyunu geri vereceğim maalesef...

#10 Fietra
09.11.2006, 22:03
Canın sağolsun abi.Artık SIgames'in Türkçe'lerdeki bu hatalardan sonra gönlümüzü almak için 08'de bir Türkçe dil seçeneği eklemesi lazım.

Mehmet Fırat
08.12.2006, 12:05
şu kadro nasıl arkadaşlar (real Madrid 2011)
-----------------casillas------------------
cicinho----s.ramos----raul albiol----adriano(sevillalı)
----------------sunny(kesinlikle tavsiye ediyorum)
cristiano ronaldo-------------hatem ben arfa---
--------------leo messi-----------------------
--------robino-------walcott----------------
(bojinov) (rafael sobis)

keramiya
08.12.2006, 14:52
ya fm2005 oynuyorum şöyle ucuza iyi bi defans lazım..çok yönlü kullanılabilirse iyi olur..yani defansın sağında solundada oynayabilen biri olursa iyi olur..

DKaraduman
08.12.2006, 19:33
Abi bu pilot takım olayına nası gircez almak için sezon falan bitirmek gerekiyormu ya da şu kadar bütçen olacak die bi şart var mı bilen var mı????

Mehmet Fırat
08.12.2006, 19:40
Abi bu pilot takım olayına nası gircez almak için sezon falan bitirmek gerekiyormu ya da şu kadar bütçen olacak die bi şart var mı bilen var mı????

manager menüsünden board room a gir. ordan make board request den request feeder club e tıkla. bi müddet sonra sana bi kaç tane klüp önerecekler. sen bunlardan bi tanesini seçecen. tabii bunları yapmak için büyük klüp olman lazım.
pilot takımın olursa ona kadrondan istediğin oyuncuyu kiralık verebilirsin.böylece gelişir.:yattara: :ts:

DKaraduman
08.12.2006, 19:46
manager menüsünden board room a gir. ordan make board request den request feeder club e tıkla. bi müddet sonra sana bi kaç tane klüp önerecekler. sen bunlardan bi tanesini seçecen. tabii bunları yapmak için büyük klüp olman lazım.
pilot takımın olursa ona kadrondan istediğin oyuncuyu kiralık verebilirsin.böylece gelişir.:yattara: :ts:

Çok teşekkürler abi..

Burak
09.12.2006, 13:16
Su ewe gelım de bı alayım 2007 ı ONLINE Turnuva Yapalım ( :

vse61
09.12.2006, 13:32
Ben CM'ye 95-96 sezonuyla başladım. O zaman oyun disketle oynanıyordu.. Bir de sadece 1 lig seçebiliyordun. O zamandan beri FM2006 hariç her senekini oynadım. imdi burayı görünce bi daha depreştim. Gidip bu senekini de alıyım :)
ama en unutamadığım saviola'yı river'den trabzonspor'a alıp şampiyonlar ligini kazandığım sezondu :)

Misina
09.12.2006, 13:42
arkadaşlar bende aldım sorunlar oldu yüklerken...türkçe yaması var mı bu oyunun

Erdem Keser
09.12.2006, 16:51
suan zenith petersburgla oynuyorum kadrom cok iyi 4 tane genc yetenek aldim ve paf takimdan 5 tane futbolcu cikardim banko oynuyolar kadroda forvette fatih kherzakov ikilisi super ama fatih gercekten cok iyi bana son dakikalarda cok puanlar kazandirdi suan ligin son haftalarina girmekteyim son zamanlarda biraz puanlar kaybettim ve cska moskovanin 5 puan gerisine dustum ama cska yala macim var henuz hersey bitmis degil ligde ikinciyim ayrica baskan kontratimi uc yillik uzatti seneye bomba gibi bi kadroyla avrupada basarili olmak icin gelecem

Muhalif
09.12.2006, 21:42
ben hala CM oynuyorum... tam bir tutku benim için... özellikle de 01-02 sezonu...

;) 01-02 unutulmuyor kolay kolay.. Celtic'i alır sabaha kadar Rangers maçlarının gelmesi için arada oynamam gereken lüzumsuz maçları oynardım:D Larsson ve :gol: 01-02 den aldığım tadı hiç birinden alamadım sonra ama yine de vaktim olsa sabaha kadar oynarım:)

TheCrow
18.12.2006, 04:12
fm07'de futbolcunun birine "az baksana,senin milli takımdan filan tanıdığın iyi bir arkadaşın var mı,önerebileceğin biri varsa söyle de alalım..." diyebiliyorsunuz,ya da devre arasında güvendiğiniz bir futbolcuyu köşeye çekip "Lan olm maç gitti gidiyor,bu lavuklardan bi halt olacağı yok,aman gözünü seveyim sana güveniyorum,ne yap yap,kendini parçala,bu maçı al..." diyebiliyorsunuz.

Ba®ış
18.12.2006, 10:52
ya cm 2007 oynayan yok mu hiç :D

maxim
18.12.2006, 12:12
valla fm varken cm oynayana rastlamadım,hiç bi artısı yok ki fmye göre...

#10 Fietra
18.12.2006, 14:20
CM 07 FM 07'den daha güzel bulundu kullancılar tarafından.

Mollasalihoğlu
18.12.2006, 15:43

demek ki gökdeniz'ı solbek yapmamıs cm 07'de.. :)

Kemal Musaoğlu
18.12.2006, 17:57

hemşom ben bu seride 2050 senesindeyim...

sümela61
18.12.2006, 18:01
hemşom ben bu seride 2050 senesindeyim...

hemşom biliyorsun dükkanda da sana göstermiştim... :D tam bir tutku... benim yeğenle tanışmıştın, İlker'le... O Fener'li, ben de alıyorum Trabzonspor'u... çocuk benim yüzümden kovulup duruyor... :D

maxim
19.12.2006, 12:26

Hangi kullanıcılar?
Anket falan mı yapılmış?

Mehmet Fırat
19.12.2006, 12:45

ikisinide oynadım gerçeklik bakımından fm bin basar ama grafikler ve hızlılık da cm biraz daha önde...

sümela61
21.12.2006, 02:19
01-02 sezonu ilk yarıyı averajla 3. bitirdim... bakalım sezon sonu ne olacak?...

http://img104.imageshack.us/img104/8308/tsqr0.jpg

maxim
21.12.2006, 14:06
Bunu görünce aklıma CM 03-04de denizlispor olarak şampiyonluğu son haftanın son dakikasında samsunspora averajla kaptırdığım oyun geldi..Adamlara son dakkada penaltı verdiler yaa :( bak hatırlayınca yine sinir oldum..O sezon fbye 7 falan atmıştım :D...Forvette kim mi vardı? Maxim Tsigalko !!

sümela61
21.12.2006, 16:05
Bunu görünce aklıma CM 03-04de denizlispor olarak şampiyonluğu son haftanın son dakikasında samsunspora averajla kaptırdığım oyun geldi..Adamlara son dakkada penaltı verdiler yaa :( bak hatırlayınca yine sinir oldum..O sezon fbye 7 falan atmıştım :D...Forvette kim mi vardı? Maxim Tsigalko !!

Tsigalko'yu ben de aldım, forvette iyi işler yapmaya başladı haftalar ilerledikçe... ;) benim bir diğer adamım da Pawel Brozek...

sümela61
21.12.2006, 18:14
son 6 haftaya girdik... kalan 6 maçımın ikisi Bjk ve Gs ile...

http://img354.imageshack.us/img354/8624/tschp9.jpg

sümela61
21.12.2006, 18:33
son 2 haftaya büyük bir avantajla giriyorum... şampiyonluk geldi gibi...

http://img171.imageshack.us/img171/3831/tschat0.jpg

sümela61
21.12.2006, 18:39
ve şampiyooon Trabzonspor...

http://img171.imageshack.us/img171/5563/tschamphx7.jpg

Ba®ış
23.12.2006, 13:39
ya ben fm 2007 ye başlayamıyorum new userdan sonrası gelmiyo ne yapmalıyım özele mesaj atabilirseniz çok memnun olurum teşekkürler

sümela61
28.12.2006, 18:04
yeni sezon başladı, Şampiyonlar Ligi'nden elenip UEFA'da yoluma devam ediyorum... rakip Shakhtar... bakalım n'olcek?... :D

http://img218.imageshack.us/img218/7809/tsuefaoy6.jpg

sümela61
02.01.2007, 19:47
Shakhtar'ı eledik... şimdi çeyrek final, rakip AEK...

http://img219.imageshack.us/img219/3026/asfasdfup4.jpg

Ugur Kurucelik
02.01.2007, 21:14
gercekten cm gibisi yok cok gercekci bir oyun.

Miraç Atalay Çiftçi
02.01.2007, 21:19
harbiden yaa ondan sonra tonla manager oyunu çıktı.Arada şirket bile degişti ama yaramadıişte... cm gibisi varmı yaa...Halen bilgisayarımda hem cm hem fm6 hem fm7 var.ama cm gibisi yok...

bu arada fm6 acayip basit olmus 8 senedir aynı taktikle oynuyorum hala çözemediler.oysa cm de 5.sene sonrası çözülüyordu taktik

macka61
02.01.2007, 21:21
tavsiye edebileceğiniz oyuncular var mı

Miraç Atalay Çiftçi
02.01.2007, 21:26
hangisi için ? fm6 için

nic besagno-van den borre-burak yılmaz-altintoplar-volkan babacan-vucinic-ibrahim akın-polat keser-lucas biglia-arda-ufukhan sol bekte deli gibi :)

Onur
02.01.2007, 22:57
cm03/04 diyorum başka bişe demiyorum. ondan sonra çıkan fm2005 kötüydü.daha sonra çıkan cm5 tam bi kabustu.sonra fm 2006.

hiç biri cm gibi olamaz.şimdi bile cm03/04 oynutyorum. dünyada oynamadığım lig kalmadı :)

eren_61
02.01.2007, 22:59

valla bende cm oynuyorum vede 03/04 sezonu.bence en iyisi

U.Sadıkoğlu
02.01.2007, 23:01
sümela61 abi sana diyeceğim adamları al veya kirala oyunda 2 senede kupa bırakmassın ilk sezon alırsan daha ucuz olur ama yinede dene sen;)

öncelikle sunu diyim belarus milli takımını bastan sonra incele;)

Chiotis Ljubo Kovacevic
okoronkwo Assane N'diaye Milevsky
Nikiforenko tsigalko kallstrom kennedy bakircioglu okan yilmaz ugur inceman hamit altintop

sora 2 3 sene sonra river plate gir abi Maxi lopez var bide kalecisi var onlara Loan yolla zaten yabancıdan sayılmıyo adamları oynat önemsiz maçlarda

aklıma geldikçe yazıcam;) kolay gelsin 17 sezon bitirmiş adamım cm de:D ;)

Onur
02.01.2007, 23:05
walla cm03/04 te kileri saysam sayfada yer kalmaz :)

U.Sadıkoğlu
02.01.2007, 23:17
abi şimdi aklıma geldi to madeira var bide

ya abi orası ölede 01 02 zor oyun biraz;)

Onur
02.01.2007, 23:21
ispanya liginde 3. lig de bi uşak var orlando.. özelliklere bakma oynat her maç 9 :)

U.Sadıkoğlu
02.01.2007, 23:32
abi onun maçlar fln çok yawaş bea:D nese herkesin zewki farklı tabi:D

Erdem Keser
02.01.2007, 23:36
size bi adam soylicem ama aramizde kalacak bu adam gelecek 10 yila damgasini vuracak ve herkes onu konusacak kendisi kolombiyali
SHERMAN CARDENAS henuz 16 yasinda ama mukemmel bir futbolcu

U.Sadıkoğlu
02.01.2007, 23:39
bende sana bi tane söliim abi gelecek 10 yıla damgasını vurucak ama türk ugur sadıkoglu:D :p

Emre B.
03.01.2007, 09:27
bende sana bi tane söliim abi gelecek 10 yıla damgasını vurucak ama türk ugur sadıkoglu:D :p
O adam iyi değilmiş.

nesta61
03.01.2007, 23:28
Arkadaslar Bana Biri Cargoyla Postalasin Ucreti Neyse Iki Katini Yollarim :)

sümela61
04.01.2007, 00:23
ve mütevazi kadromla yarı finaldeyim...

http://img131.imageshack.us/img131/1773/sdfzz6.jpg

sümela61
04.01.2007, 01:12
İtalya'da 3-1 mağlup oldum, kendi evimde 1-1 berabere kalınca yarı finalde elendim kupadan...

http://img401.imageshack.us/img401/1659/tscay9.jpg

Cem Akyüz
04.01.2007, 01:13
01-02 de andrey milevskiy nikoforenko trepachin solis jairo castillo şimdilik bnlar geldi aklıma geldikce yazarım

sümela61
04.01.2007, 01:20
lig yarışı da kızıştı... son 4 haftaya lider girdim... kalan maçlarım; Altay, Sakarya (d), G.Saray ve Denizlispor (d)... kupada da Altay'la final oynuyorum...

http://img359.imageshack.us/img359/2811/ligdy8.jpg

macka61
04.01.2007, 12:09
türkiye kupasında gsyi yenerek kupanın sahibi oldun ligdede şuan 4.cüyüm

Salih61
04.01.2007, 12:41
CM03-04 de UEFA ve ŞAMPİYONLAR LİGİNİ KAZANDIM FORVETİM ROBİNHO ve TODOROV orta saha da RONALDİNHO ve SERKAN BALCI artık siz düşünün :)

Cem Akyüz
04.01.2007, 15:24
TODOROV
bu adam felaket yav canı sıkıldıkça gol atıyor:):)

Cem Akyüz
04.01.2007, 18:12
CM03-04 de UEFA ve ŞAMPİYONLAR LİGİNİ KAZANDIM FORVETİM ROBİNHO ve TODOROV orta saha da RONALDİNHO ve SERKAN BALCI artık siz düşünün :)

senin kadro uçmuş tutana aşk olsun:):)

Cem Akyüz
06.01.2007, 22:29
ya abilerim cm 96-97 falan varmış acaba elinde bu oyun olan arkadaşlar varsa yazabilirlerse çok sevinicem

Şuayip Aydın
06.01.2007, 22:43
ya benim menajerlik oyunu nasıl turkce yapabilirim ya

Misina
06.01.2007, 23:24
bu da benden

http://img442.imageshack.us/img442/4986/zzzzzzzz45fl2.jpg (http://imageshack.us)

Mehmet Fırat
07.01.2007, 00:47
arkadaşlar bir bomba da benden:
cm 03-04 de ilk sezon.Trabzonspor - fenerbahçe. takımımın durumu pek iyi olmadığı için galibiyet beklemiyorum.maçı başlatıp içeri gidiyorum. geldiğimde ilk yarı sonucu 1 yada 2 sıfır ts önde..kesin fener de atar diyorum ve ikinci yarıyı başlatıp içeri gidiyorum.tekrar geldiğimde ağzım açık kalıyor..TRABZONSPOR 8 - 0 fenerbahçe..herhangi bir hile yok..hatta oyuncu bile değiştirmedim..fotoğrafını gösteremiyorum çünkü bilgisayarı formatladığımda o da silinmişti...golleri de yanlış hatırlamıyorsam gökdeniz,fatih,yattara ve hüseyin paylaşıyordu..:) :) :ts::atki: :tsbayrak:

Misina
07.01.2007, 00:51
arkadaşlar bir bomba da benden:
cm 03-04 de ilk sezon.Trabzonspor - fenerbahçe. takımımın durumu pek iyi olmadığı için galibiyet beklemiyorum.maçı başlatıp içeri gidiyorum. geldiğimde ilk yarı sonucu 1 yada 2 sıfır ts önde..kesin fener de atar diyorum ve ikinci yarıyı başlatıp içeri gidiyorum.tekrar geldiğimde ağzım açık kalıyor..TRABZONSPOR 8 - 0 fenerbahçe..herhangi bir hile yok..hatta oyuncu bile değiştirmedim..fotoğrafını gösteremiyorum çünkü bilgisayarı formatladığımda o da silinmişti...golleri de yanlış hatırlamıyorsam gökdeniz,fatih,yattara ve hüseyin paylaşıyordu..:) :) :ts::atki: :tsbayrak:

hepsine inanıyorum da hüseyin bile gol atmış buna inanmıyorum:D

AYYILDIZ
07.01.2007, 01:08
hepsine inanıyorum da hüseyin bile gol atmış buna inanmıyorum:D

kardeş fm2006 oynuyorum hüseyinin frikikten 2 golü var.

Misina
07.01.2007, 01:10
kardeş fm2006 oynuyorum hüseyinin frikikten 2 golü var.

haydaaaaa....ben hüseyin i 3 sezon oynattım 1 gol atmişti:D

Erdem Keser
07.01.2007, 01:20
haydaaaaa....ben hüseyin i 3 sezon oynattım 1 gol atmişti:D

abi fm serilerinde huseyini cok iyi yapmislar yani gercekle alakasi yok ama harbiden beklenmicek hareketler yapay bazen

Misina
07.01.2007, 01:27
abi fm serilerinde huseyini cok iyi yapmislar yani gercekle alakasi yok ama harbiden beklenmicek hareketler yapay bazen

fm 2006 da 3 sezon oynatmıştım.ilk 2 sezon klasik bir önlibero performansının üstüne çıkamamıştı.alternatifi ve bütçe olmadığı için mecbur sağlam olduğu müddetçe oynattım.üçüncü sezonda ağır sakatlıklar yaşamaya başlayınca 1.5 milyon dolara kocaelispora satmıştım.:D

Cem Akyüz
07.01.2007, 14:29
hüseyin yıldız olmuş şu oyunlarda oynadığının yarısını oynasın şampiyon olurz:):)

Salih61
07.01.2007, 14:39
hüseyin yıldız olmuş şu oyunlarda oynadığının yarısını oynasın şampiyon olurz:):)

Siz onu geçin CM04 Ali Şen,Tayfun ve Hasan Üçüncünün perfonmansını görseniz şaşarsınız Hele Ali Şen her maçta ya gol atıyor ya da attırıyor gerçekden çok begendim keşke bu performansı sanal alemde kalmasa bu arada Real Madrid Robinhoma 7.5 Milyon Sterlin teklif etti satmak ve satmamak arasında kaldım ama satarsam yerine Brezilyalı kimsenin de bilmedigi ama robinhodan bile etkili olan Toledoyu alıcam italya liginde catanzaro forması giyiyor Menajer tutkunlarına tavsiye ederim yaşı 21 gelişmeye çok açık ve ofasif ortasaha oynuyor öyle olmasına ragmen 13 maçta 7 gol 4 asist yapmış çok iyi bir yuncu olabilir bence bir araştırın

Cem Akyüz
07.01.2007, 23:13
lig yarışı da kızıştı... son 4 haftaya lider girdim... kalan maçlarım; Altay, Sakarya (d), G.Saray ve Denizlispor (d)... kupada da Altay'la final oynuyorum...

abi senin taktik ney

sümela61
08.01.2007, 22:44
abi senin taktik ney

şimdi arkadaşlardan bana kızacaklar olacaktır ama bende de çift önlibero (DMC) var... :)

3 lü defans, liberosuz (sweeper'sız)... 5 li orta saha: 2 si önlibero, 1 sol kanat, 1 sağ kanat, 1 gole dönük orta saha (AMC)... iki santrafor...

hücum mantalitesi ile oynatıyorum, pres açık, fiziki mücadelelerim sert, direkt pas...

sümela61
08.01.2007, 22:48

Türkiye Kupası'nı kazandım... ligde son iki haftaya G.Saray 2 puan önde girmişti... Avni Aker'de G.Saray'ı 1-0 yenince son haftaya 1 puan önde girdim, son hafta Denizli deplasmanında 90. dakikada gol yedim, maç 2-2 bitti, G.Saray şampiyon oldu... :mad:

Ömer SEVİNÇ
08.01.2007, 22:49
şimdi arkadaşlardan bana kızacaklar olacaktır ama bende de çift önlibero (DMC) var... :)

3 lü defans, liberosuz (sweeper'sız)... 5 li orta saha: 2 si önlibero, 1 sol kanat, 1 sağ kanat, 1 gole dönük orta saha (AMC)... iki santrafor...

hücum mantalitesi ile oynatıyorum, pres açık, fiziki mücadelelerim sert, direkt pas...

Tsigalkoyu yedek oturtman ilgimi çekti. O adam 45 gol ortalamayla oynar yav:D

Bir de önliberolarının tacklinginin hard, forvet arkasının easy olmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Deneyin görün:D

Erkin
08.01.2007, 23:01
FM 04-05 oynarken Hüseyin penaltıcımdı.. Hiç kaçırmadı valla :D

Erdem Keser
08.01.2007, 23:23
Türkiye Kupası'nı kazandım... ligde son iki haftaya G.Saray 2 puan önde girmişti... Avni Aker'de G.Saray'ı 1-0 yenince son haftaya 1 puan önde girdim, son hafta Denizli deplasmanında 90. dakikada gol yedim, maç 2-2 bitti, G.Saray şampiyon oldu... :mad:
mehmet abi ben olsam hemen fisi cekmistim

Ömer SEVİNÇ
08.01.2007, 23:28
@sümela61
Tsigalko konusuna cevap bekliyoruz:D

sümela61
08.01.2007, 23:28
bu arada dün CNN Türk'te (programın adı FutbolExtra idi sanırım, emin değilim) Mor ve Ötesi'nin vokali Harun vardı... O da CM hastasıymış..."baktım başından kalkamıyorum, sildim bilgisayardan" dedi... :)

Teknik Direktörlük hevesi varmış bir de, ama gerçekleşememiş...

sümela61
08.01.2007, 23:30
@sümela61
Tsigalko konusuna cevap bekliyoruz:D

Tsigalko o maçta yedekti, çünkü sakatlığı devam ediyordu, kondisyonu %65 civarıydı... Türkiye Ligi'nde de genelde ilk 18'e alamıyorum, çünkü 6 yabancı sınırlamasına takılıyor, Türk olmasını bekliyorum... :)

akdemir_08_1967
09.01.2007, 00:17
2006 süperdi 2007 daha almadım sabah ilk işim o olucak heralde

Cem Akyüz
09.01.2007, 20:29
sümela61 abinin verdiği taktikle ilk sezonda şampiyon oldum.Teşekkürler sümela61 abi:)

sümela61
09.01.2007, 20:31
sümela61 abinin verdiği taktikle ilk sezonda şampiyon oldum.Teşekkürler sümela61 abi:)

aslına bakarsan ben Trabzonspor'umuzun gerçek hayatta da bu taktikle oynamasını isterdim...

rica ederim canım, keşke yardım edebilmek oyunlardaki kadar kolay olabilse de biraz da Ziya Doğan'a yardım edebilsek... :)

sümela61
10.01.2007, 13:59
oyuna devam ediyorum, zaman zaman paylaşıyorum sizinle son durumları... Şamp. Ligi'nden elendim UEFA'dayım, 4. tura yükseldim... bakalım geçen sezon yarı finalde elenmiştim, bu sezon ne olacak?...

http://img175.imageshack.us/img175/2663/tsuefarn8.jpg

ligde de maç eksiğiyle G.Saray'ın 2 puan gerisindeyim, ligin tek namağlup ekibiyim...

http://img90.imageshack.us/img90/6153/tsligcq8.jpg

sümela61
10.01.2007, 14:30
eksik maçı tamamladım... :D

http://img151.imageshack.us/img151/8117/tsfbgt3.jpg

taktiğin genel görünümü, keşke Trabzonspor da böyle oynasa...

http://img90.imageshack.us/img90/4774/taktikyo4.jpg

Ba®ış
10.01.2007, 14:32
abi italyadan saimon crodino yu tavsiye ederim forvet hattına ascoli de oynuyo bide barzagliyi dene

macka61
10.01.2007, 15:48
sümela abi t aktiğini banada söylersen sevinirim

sümela61
10.01.2007, 16:35
işte taktik... ;)

macka61
10.01.2007, 16:47
sağol sümela abi tşk ederim

sümela61
10.01.2007, 17:20
Türkiye Kupası yarı final eşleşmeleri... tabi sürüm '01-'02 olduğu için tek maç üzerinden oynanıyor maçlar...

http://img401.imageshack.us/img401/9589/facupgd9.jpg

Cem Akyüz
10.01.2007, 18:47
sümela abi ezikleri ezersin yav kupadada:):)

Cem Akyüz
10.01.2007, 20:44
ya bişey soracağım cm 01-02 de bende v3.9.60 match_man..cpp 1223 adlı hatayı veriyo tıklıyorum tamam 2 defa daha geliyo tıklayınca windowsa dönüyo ne yapabilirim bilen var mı

Mayls
10.01.2007, 22:55
Bu oyun heralde Almanya'da satilmiyor. Gecen gün okadar dükkan dolastim hic birinde yoktu. Bende Internetten acik arttirmayla aldim. Gerci oyun tailand'tan gelecek (insallah). Parayi gönderdim adam 10 güne falan gelir dedi. insallah haftaya elimde olur. Oyunu alir almaz editöre girip Baskan olarak Ahmet Agaoglu'nu yazacagim. Agaoglu Baskan Trabzon Sampiyon :)

Fatih Ersoy
11.01.2007, 12:57
En güzeli fm07 süper bi oyun. Bırakın artık eski oyunları bence.

Cem Akyüz
12.01.2007, 20:29
benim cm 01-02 cd dem bozuk yav bi süre sonra hata veriyo o yüzden araıyorum nerden bulacağımı:S:S

sümela61
12.01.2007, 20:35
benim cm 01-02 cd dem bozuk yav bi süre sonra hata veriyo o yüzden araıyorum nerden bulacağımı:S:S

benim aklımdasın, ben sana halletmeye çalışacağım o işi... ;)

Cem Akyüz
12.01.2007, 21:54
benim aklımdasın, ben sana halletmeye çalışacağım o işi... ;)

sağol sümela abi

Mustafa Mahmutoğlu
12.01.2007, 22:03
abi bu resimler taaa kaçıncı oyundan kalma..:D ama oyun harika........

Misina
12.01.2007, 22:14
En güzeli fm07 süper bi oyun. Bırakın artık eski oyunları bence.

türkçe değil ve birsürü sorun veriyor

sümela61
12.01.2007, 22:35
abi bu resimler taaa kaçıncı oyundan kalma..:D ama oyun harika........

'01-'02 sürümü... benim en çok sevdiğim sürüm... biraz da yaşlılık var tabi, yeni sürümlere adapte olamıyorum... :D

macka61
12.01.2007, 23:57
abi dah ne yaşlısın daha inşallah önünde uzun ömürler var

AYYILDIZ
13.01.2007, 00:22
arkadşlar bu FM2006 çok iyi bir oyun bizim yönetime inat takımı yetenekli oyuncularla doldurdum.Şampiyon olduk,avrupa ve ligde Karadeniz fırtınası esiyor.

Cem Akyüz
13.01.2007, 01:26
arkadşlar bu FM2006 çok iyi bir oyun bizim yönetime inat takımı yetenekli oyuncularla doldurdum.Şampiyon olduk,avrupa ve ligde Karadeniz fırtınası esiyor.

hemşerim sağa helal olsun:):)

Mayls
14.01.2007, 13:05
Dün aldim oyunu. Trabzonspor baya iyi. Özellikle Emrah Kol gelecek vaad ediyor. 3 macta 2 gol atti. Forvete Serkan Aykut'u aldim oda iyi oynuyor 3 macta 2 gol atti oda. Mehmet Topuz'u alacaktim Galatasaray'a kaptirdim. Mehmet Sedef'i alacaktim onu da Genclerbirligi'ne kaptirdim. Ama kendi imkanlarimda gayet yetenekli transferler yaptim. U18'de Batuhan Cebi diye bir oyuncu var. Oda baya iyi. 17 yasinda A takima cikardim Zaman zaman oynatiyorum. Simdi Fatih Akyel sakatlandi ona ilk 11'de sans vermeyi düsünüyorum. Gercek hayatta yasayamadim bari sanal alemde sampiyonluk yasayayim

Misina
14.01.2007, 13:59
Dün aldim oyunu. Trabzonspor baya iyi. Özellikle Emrah Kol gelecek vaad ediyor. 3 macta 2 gol atti. Forvete Serkan Aykut'u aldim oda iyi oynuyor 3 macta 2 gol atti oda. Mehmet Topuz'u alacaktim Galatasaray'a kaptirdim. Mehmet Sedef'i alacaktim onu da Genclerbirligi'ne kaptirdim. Ama kendi imkanlarimda gayet yetenekli transferler yaptim. U18'de Batuhan Cebi diye bir oyuncu var. Oda baya iyi. 17 yasinda A takima cikardim Zaman zaman oynatiyorum. Simdi Fatih Akyel sakatlandi ona ilk 11'de sans vermeyi düsünüyorum. Gercek hayatta yasayamadim bari sanal alemde sampiyonluk yasayayim

selim fatih akyel i sat daa yaramaz o oyunda bilee

Erdem Keser
14.01.2007, 14:52
suleyman sari ve gokhan celebi var trabzonun altyapisinda mutlaka sans verin derim

TheCrow
14.01.2007, 21:53
TS ile FM2007 oynarken dikkat edin,sezon ortasında ve sezon sonunda kiralık yabancılar geri dönünce tam 9 yabancı oluyor,izin verilen 6 olduğu için hiçbiri ile sözleşme yenileyemiyorsunuz ve sözleşmesi bitenler bedavaya başka kulüplere gidiyor(Szymek,Eller,Yattara).Hemen satmayı düşündüğünüz 3 yabancıyı listeye koyun zaman kaybetmeden...

İlk sezon forvet sıkıntısı çekebilirsiniz Ersen ve Umut yeterli değil,hemen Samsun'dan Serkan'ı ucuza kapatın.Yine Samsun'dan Mehmet Polat ve kadro genişliği için Adnan ile bjkdan Mehmet Sedef,gerçek hayatta işimize yaramayan ama oyunda çok iyi olan Mehmet Kahriman ve Macit de ucuza alınırsa 4-4-2 ile şampiyonluk ihtimali çok fazla.Eğer şampiyon olursanız,hepimizin ilk sezonda almaya çalışıp sözleşmesine para yetiştiremediğimiz Fatih Tekke'yi de ikinci sezon başında alabilirsiniz,yanına da Azar Karadas,ondan sonra takım tutulmuyor zaten,ezip geçiyor...

Misina
15.01.2007, 01:59
son bombam

http://img465.imageshack.us/img465/8859/ghjghjghjmlf4.jpg (http://imageshack.us)

Gürkan
15.01.2007, 12:01
şu oyunu oynamak bir fırsat olmadı.en yakın zamanda bir göz atmak lazım

hakankurt1967
15.01.2007, 22:43
ben daha once total club manegger oynadım ve trabzonsporla bi hariklar yarattım ilk sezonda uefa kupası lig sampıyonlugu ve daha sonrasında super kupa kazandım
ve turkiye ile de dunya kupası
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Misina
15.01.2007, 22:54
yoldaşlar 2016-17 sezonun devre arasındayım çok iyi bir forvet lazım...bildiğiniz önerebileceğiniz genç bir forvet varmı ?

Mehmet Fırat
15.01.2007, 23:14
arkadaşlar devre arasında r.madride transfer olan fernando gago(ön libero-boca-20), gonzalo higuain(forvet arkası-forvet-river-19) ve marcelo(solbek-fluminense-18) kesinlikle öneriyorum..hem fiyatları da makul..ha bi de kerlon(forvet arkası-forvet-cruzeiro-20)

Erdem Keser
15.01.2007, 23:17
her zaman soyledim yine soyluyorum kolombiyali 16 yasinda
SHERMAN CARDENAS
bu adama bi bakin eger begenmezseniz maliyetinizi ben karsilicam cebimden alabiliyosaniz alin

Mehmet Fırat
15.01.2007, 23:17
eksik maçı tamamladım... :D

http://img151.imageshack.us/img151/8117/tsfbgt3.jpg

kardeş bütün kadroyu değiştirmişin:eek:editorden mi yoksa transfer mi???;)

sümela61
18.01.2007, 12:23
devre arasına yine müthiş bir çekişmeyle girdik... '01-'02 sezonunu şampiyon, '02-'03 sezonunu son dakika golüyle ikinci, '03-'04 sezonunu şampiyon kapadım... bu sezon da çekişmeli geçecek gibi... iş averaja bile kalabilir...

http://img142.imageshack.us/img142/6928/mucadelegu9.jpg

sümela61
18.01.2007, 12:54
kardeş bütün kadroyu değiştirmişin:eek:editorden mi yoksa transfer mi???;)

editöre bugüne kadar hiç girmedim... o zaman oyunun hiç bir zevki kalmaz bence... '01-'02 sürümünün tuttuğum oyuncuları vardır, onları almaya çalışırım ilk sezon...

Pawel Brozek, Julius Aghahowa, Vladimir Sorochinskiy, Ze Elias, Isaak Okoronkwo, Yasin Karaca, Matei Mirel Radoi, Taribo West (bonservisi elinde), Christian Chivu, Adrian Mihalcea... gibi ucuz ama iş yapan isimlerden alabildiklerimi almaya bakarım... özellikle Brozek, Aghahowa, Sorochinskiy ve Okoronkwo'nun 5 sezon sonra Türk olmaları ve yaşlarının 18-20 arasında değişiyor olması bu 4 isme öncelik vermeme yol açıyor... bir de West'i yaşı 28 civarı olmasına rağmen bedavaya alıp, bir sezon sonra 15 milyon $'a satabilmem, sonraki yılların transferleri için önemli... ilk sezon şampiyonluk hedeflemiyorum, zaten kulüp de ilk sezon şampiyonluk beklemiyor... ama yukarda saydığım isimlerden kurulu kadro şampiyonluğu zorluyor, hatta oluyor da... takıma para kazandıracağını düşündüğüm ve alternatifini bulduğum bir ismi çekinmeden satıyorum... istersen bir örnek vereyim bu sezondan:

sattığım bir oyuncum, Hersi:

http://img266.imageshack.us/img266/9806/hersi1mo6.jpg

http://img154.imageshack.us/img154/6730/hersi2ev5.jpg

gerçekten de özellik olarak gayet iyi bir oyuncuydu ama bana 7 Milyon $ civarı bir para kazandırdı, üstelik yerine aldığım isim hem bedavaya geldi, hem de O'ndan aşağı kalır değil özellik olarak... Mido:

http://img149.imageshack.us/img149/9454/mido1vs7.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/4104/mido2mm9.jpg

işte bu tip transferlerle hem ekonomimi güçlendiriyorum, hem de kadromu... ayrıca yıldız bir oyuncu satsam bile kimsenin "gık"ı çıkmıyor, çünkü yerine en az O'nun kadar iyi bir oyuncu alıyorum... bu sezon başı rekor bir parayla (27 milyon $) İnter'den Emre'yi aldım...

kulübün kasasında hala 48 milyon $ var... yani işi bildin mi, editöre meditöre falan gerek yok... ayrıca o zaman oyunun ne anlamı kalır, ne zevki... ;)

sümela61
18.01.2007, 13:53
bir başka örnek daha, son transferim Luizao...

bu oyuncuyunun da sözleşmesi sona erdiğinden bonservis bedeli ödemeden kulübe kazandırdım... şu an devre arasındayım, seneye de oynatmayı düşünüyorum... 1,5 sene oynatıp 10-15 milyon $ civarı satmayı düşünüyorum... adam hem kaliteli, hem de kulübe para kazandıracak... ;)

http://img262.imageshack.us/img262/244/luiz1eq9.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/4011/luiz2em2.jpg

http://img258.imageshack.us/img258/9289/luiz3ky8.jpg

sümela61
18.01.2007, 14:37
ikinci yarıya galibiyetle başladım... Mido takıma ısınmaya başladı... Luizao da ilk maçında 7 ratingle başladı, bir kaç haftaya kalmaz açılır O da... Tsigalko 2 gol atıp "man of the match" oldu, 3 puanı Trabzon'a getirdi... ;)

http://img253.imageshack.us/img253/2964/lig1ahc0.jpg

trbznspr
18.01.2007, 16:44
online olarak arkadasımla nasıl oynayabilirim ?
bilgisi olanlar anlatır mı bi zahmet.

Cem Akyüz
18.01.2007, 17:53
şu cm 01-02 mükemmel bi oyun ama oynayamıyorum cd den bozuldu:S

#10 Fietra
18.01.2007, 19:03
online olarak arkadasımla nasıl oynayabilirim ?
bilgisi olanlar anlatır mı bi zahmet.
Buyur abi; http://www.turksportal.net/makale/fm/463/

trbznspr
18.01.2007, 20:07
Saolasınn Osman..

Emorfo
18.01.2007, 20:45
Cm prfosörü Osman.
Biliyorsun bende çok pis oynardım Menager oyununu. 2 senedir oynamadım. Cm oyunu dağıldı diye hatırlıyorum. Asıl yapımcılar FM'yi yapıyorlar. Hangisini tavsiye ediyorsun. Tekrar başlayayım oynamaya, hangi sürümü tavsiye ediyorsun. Ful Türkçe versiyon hangisi. Son güncellenmiş kadroları nasıl ayarlayacam. Bi aydınlat beni bilginle he.

#10 Fietra
18.01.2007, 21:19
Cm prfosörü Osman.
Biliyorsun bende çok pis oynardım Menager oyununu. 2 senedir oynamadım. Cm oyunu dağıldı diye hatırlıyorum. Asıl yapımcılar FM'yi yapıyorlar. Hangisini tavsiye ediyorsun. Tekrar başlayayım oynamaya, hangi sürümü tavsiye ediyorsun. Ful Türkçe versiyon hangisi. Son güncellenmiş kadroları nasıl ayarlayacam. Bi aydınlat beni bilginle he.
Abi valla FM 2007'ye herkes çok sorunlu diyor ben yüklemedim.Cm07'yi Fm'ye göre daha çok beğeniyorlar.Ama illa ki Fm oynayacam diyorsan Fm 06'da oynayabilirsin.2006-20007 sezonunun güncellemesi de mevcut.Yaklaşık %95 Türkçe yaması da var.

Emorfo
18.01.2007, 21:29
Saol Osman başlarım yakında oyuna.

Mayls
19.01.2007, 15:13
Arkadaslar FM 2007'ye para vermek istemeyipte indirelim diyenlere link verebilirim. Yasak oldugunu düsünerek buraya koymuyorum. Ama isteyen varsa Özel Mesaj atsin link vereyim. Indireceginiz oyun full degildir. Icinde Editör, Ses Dosyasi vb. yoktur. Oyunun büyüklügü 70MB'tir.

Misina
19.01.2007, 23:22
http://img297.imageshack.us/img297/2898/sonpu1.jpg (http://imageshack.us)

sümela61
19.01.2007, 23:25
insanın içi açılıyor ya... başarılarınızın devamını dilerim... :)

Cem Akyüz
20.01.2007, 00:29
ben cm 01-02 nin cd sini bulana kadar cm 00-01 oynuyorum oda fena değil eski cm seven arkadaşlara tavsiye ederim

Misina
20.01.2007, 02:03
http://img183.imageshack.us/img183/7333/son45bl2.jpg (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/906/son155tb6.jpg (http://imageshack.us)

U.Sadıkoğlu
20.01.2007, 11:08
arkadaşlar klavyeyi fln herşeyi ingilizce yaptım onlarda sorun yok fakat yükleme yaparken yani next next diyip setupa geldiği zaman processing yazıyor sürekli o oklar ileri gidiyo cancel diosun bişe olmuyo napabilirim:D

hakankurt1967
20.01.2007, 16:40
arkdaslar cm 01-02 oynayan arkdaslara oyuncular tavsiye edebilirim
_sergey nikiforenko
_julies agahowa (shaktar)
_maxim tsigalko
_segen yalcın
_hakan sukur
_okan buruk
_soroncisky
_bernando romeo
_taribo west

arkdaslar bir de size guzel bi hile soyleycegim oldukca ise yarıyo
mesela bir oyuncuyu satılık listesine koyuyorsunuz daha sonra buyuk takımlrdan gelen teklifleri degerlendirin örnegin:

agahowa ben bu oyuncuyu 350 milyon dolra sattım
nasıl
ilk olarak bu oyuncuyu elinizde gelistirin en 3 sene kadar
bu oyuncuyu buyuk takımlar izliyor
siz satılık listesine koyun degerinin 0 olarak belirleyin
buyuk takımlardan gelen teklıfleri kabul edin
yapılan teklifler bolumunden 10 kere milli olduktan sonra denilen kısım var ordan oradaki 10 nu uzerine tılıyarak onu 1kere milli oldukan sonraya getirin ve oradaki degerri en ust seviyeye cekin kalasık olak 150 milyon dolar galiba ordan bu sekilde satabilrsiniz.
ben bu oyuncuyu m. unitede sattım aynı sekilde ve daha sonra normal degerinide yukselttim onuda adamlar hemen havada kaptılar.gercekten bu rekoru kırabilen cıkarsa ben buradayım.
o kisi ile tanısmak isterim
aynı uygulamayı iger oyuncular icinde yapabilirsiniz
eger eliniz<den cıkarmak istedigiz yabancı veya yerli oyuncu varsa nonu milli takmını kontrol altına alarak oradan o oyuncuyu milli yapabilrsiniz. ve boyleliklede mukemmle bir gelir elde edebilirsiniz.
arkadasım aynı seyi liverpool ile denedi ve 2 milyardolar uzerinde transfer butcesi olusturdu.
HER SEY TRABZONSPOR İCİN HER KULVARDA:)
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

sümela61
20.01.2007, 19:22
bu sezon UEFA'da yarı final garanti gibi bir şey... ilk maçı deplasmanda 1-4 kazandım... muhtemel diğer rakiplerim de çok güçlü değil... kupa Trabzon'a gelecek inşallah... :)

http://img165.imageshack.us/img165/449/zdgfgdfg4yn.jpg

Mayls
20.01.2007, 21:41
bu sezon UEFA'da yarı final garanti gibi bir şey... ilk maçı deplasmanda 1-4 kazandım... muhtemel diğer rakiplerim de çok güçlü değil... kupa Trabzon'a gelecek inşallah... :)

Yürü be abi!!! kim tutar seni!!!
:atki: :atki: :atki: :atki: :atki:

Bende yeni oyun basladim FM2007'de. Baya iyi bir kadro olusturdum.
GK: Jefferson (Tolga Zengin, Ahmet Sahin)
DR: Mehmet Cogum (Ufukhan Bayraktar)
DL: Kiki Musampa (Celaleddin Kocak)
DC: Milan Stepanov (Ibrahim Kas)
DC: Fatih Akyel (Ferhat Cökmüs)
DMC: Hüseyin Cimsir (Enis Kahraman)
AMR: Ibrahima Yattara (Mehmet Cakir)
AML: Gökdeniz Karadeniz (Hakan Balta)
AMC: Selcuk Inan (Marcelinho)
FC: Emrah Kol (Gökhan Celebi)
FC: Umut Bulut

Forvet haric cok iyi bir takimim var. Forvetlerim gol yükünü kaldiramiyor. Mehmet Yilmaz icin girisimlere basladim. Ama Ankaraspor'un anlasmaya hic niyeti yok. Adamlar Mehmet Yilmaz'a 3 Milyon YTL istiyor. Acikcasi biraz da korkuyorum. Su anda 2,5 Milyona indirmeye calisiyorum. Mehmet Yilmaz'i hic deneyen birisi varmi? Deger mi 2,5 Milyona?

Oyun pek gercekci olmamis. Hüseyin az önce gol atti :D

Ömer SEVİNÇ
20.01.2007, 22:51
Abi o savunmayla çok gol yersin. Stepanov iyi gibi görünmesine rağmen çok iyi değil. Fatih Akyel zaten döküntü. Eller gelince mutlaka oynat. UEFA yarı finale çıkarttı beni valla:) Musampa da sol bek değil. Onu sola açığa çek bence. Sol açıkta süper adam. Selçuk da Marce'yi kesemez bence. Özellikle ilk sezonlarda Marce çok süper oynuyor. Şimdi yaşlandı bende. Gençlere sattım:)
Umut dandik olmuş. Erseni dene. Acayip gol atıyor. Bende Gökhan Ünal-Kerlon forveti var. Ona yer açmaya çalışıyorum hala:D
Mehmet Yılmaz da iyidir. Umutdan daha iyidir en azından:)

Mayls
20.01.2007, 23:17
9 Adamla yazilan Destan...
Yorum yapmiyorum... Yorumu taraftara birakiyorum...

http://img409.imageshack.us/img409/4195/ts40gs5rz.jpg

Mayls
21.01.2007, 00:10
Abi o savunmayla çok gol yersin. Stepanov iyi gibi görünmesine rağmen çok iyi değil. Fatih Akyel zaten döküntü. Eller gelince mutlaka oynat. UEFA yarı finale çıkarttı beni valla:) Musampa da sol bek değil. Onu sola açığa çek bence. Sol açıkta süper adam. Selçuk da Marce'yi kesemez bence. Özellikle ilk sezonlarda Marce çok süper oynuyor. Şimdi yaşlandı bende. Gençlere sattım:)
Umut dandik olmuş. Erseni dene. Acayip gol atıyor. Bende Gökhan Ünal-Kerlon forveti var. Ona yer açmaya çalışıyorum hala:D
Mehmet Yılmaz da iyidir. Umutdan daha iyidir en azından:)

Abi defans fazla gol yemiyor. Ligde 5. haftadayim 2 gol yedim. Fatih Akyel'i son maclarda oynatmadim. Ibrahim Kas daha iyi oynuyor. Stepanov müthis bir futbolcu degil ama suana kadar bir hatasini görmedim. Eller gelene kadar mecbur onu oynatacagim. Musampa'nin sol ek olmadigini biliyorum ama sol bekte sikintiliyim diyebilirim ve Musampa ilac gibi geliyor oraya. Defans oyuncularima uyguladigim antrenman programini uyguluyorum ve gayet iyi oynuyor. Selcuk konusunda haklisin. Son maclarda Marce'ye sans verdim ve daha iyi oynadi. Mehmet Yilmaz'i alamadim. Tevfik Köse'yi aldim. Mehmet Yilmaz transferinde Ankaraspor'la anlastim Mehmet Yilmat reddetti. Tevfik henüz bekledigim patlamayi yapmadi. Ara sira Umut'u oynatiyorum ve gayet iyi oynuyor. Ama dedigin gibi ben bi Ersen'i deneyim. Öneriler icin tesekkürler

Erdem Keser
21.01.2007, 00:32
fm 2006 da marcelihoyu tek basina ikili forvetin arkasina koymayin oynayamiyo ortasahayi bir dmc 3 amcden olusturun amr de yattara aml de gokdeniz amc de marceyi oynatin takim cosuyo uefa ceyrek finaldeyim ayrica emreah kol a sans verin cok yetenekli

Burak61
21.01.2007, 01:10
fm 2006 da suan 2031 senesindeyim trabzonsporla toplamda 23 tam 22 senedir üst üste sampiyon oluyorum param 380 milyon euro civarinda ve 4 kez sampiyonlar ligini 20 kez türkiye kupasini ve bir kac tane süper kupa ve dünya kupasi kazandim hala devam oynuyorum

Erdem Keser
21.01.2007, 01:16
fm 2006 da suan 2031 senesindeyim trabzonsporla toplamda 23 tam 22 senedir üst üste sampiyon oluyorum param 380 milyon euro civarinda ve 4 kez sampiyonlar ligini 20 kez türkiye kupasini ve bir kac tane süper kupa ve dünya kupasi kazandim hala devam oynuyorum
seni tebrik ederim

Misina
21.01.2007, 02:11
http://img213.imageshack.us/img213/9257/son9gf.jpg (http://imageshack.us)

TheCrow
21.01.2007, 03:18
Yürü be abi!!! kim tutar seni!!!
:atki: :atki: :atki: :atki: :atki:

Bende yeni oyun basladim FM2007'de. Baya iyi bir kadro olusturdum.
DR: Mehmet Cogum (Ufukhan Bayraktar)
DL: Kiki Musampa (Celaleddin Kocak)
DC: Milan Stepanov (Ibrahim Kas)
DC: Fatih Akyel (Ferhat Cökmüs)
DMC: Hüseyin Cimsir (Enis Kahraman)
AMR: Ibrahima Yattara (Mehmet Cakir)
AML: Gökdeniz Karadeniz (Hakan Balta)
AMC: Selcuk Inan (Marcelinho)
FC: Emrah Kol (Gökhan Celebi)
FC: Umut Bulut

Forvet haric cok iyi bir takimim var. Forvetlerim gol yükünü kaldiramiyor. Mehmet Yilmaz icin girisimlere basladim. Ama Ankaraspor'un anlasmaya hic niyeti yok. Adamlar Mehmet Yilmaz'a 3 Milyon YTL istiyor. Acikcasi biraz da korkuyorum. Su anda 2,5 Milyona indirmeye calisiyorum. Mehmet Yilmaz'i hic deneyen birisi varmi? Deger mi 2,5 Milyona?

Oyun pek gercekci olmamis. Hüseyin az önce gol atti :D

Forvet için Samsunspor'dan Serkan'ı ilk sezon çok ucuza aldım ikinci ligde olduğu için,ilk sezonunda gol kralı oldu.Musampa'yı sol açık oynat,sol beke bjk dan Mehmet Sedef hem çok ucuz hem de çok iyi,ilerde herkes peşine düşüyor zaten,ya da yine Samsun'dan Mehmet Polat,çok ucuz ve çok iyi.

Mayls
21.01.2007, 08:44
Forvet için Samsunspor'dan Serkan'ı ilk sezon çok ucuza aldım ikinci ligde olduğu için,ilk sezonunda gol kralı oldu.Musampa'yı sol açık oynat,sol beke bjk dan Mehmet Sedef hem çok ucuz hem de çok iyi,ilerde herkes peşine düşüyor zaten,ya da yine Samsun'dan Mehmet Polat,çok ucuz ve çok iyi.

Mehmet Polat'i deneyebilirim. Ama Mehmet Sedef'i almaya calistim GBirligini tercih etti (aslinda sacma bu adam Trabzonspor'lu degil mi?). Serkan'i da daha önce oynadigim oyunda almistim. ilk 10 macta 8 gol atti sonra 20 mac vasat oynadi gol de atmadi asist de yapmadi. O yüzden bu sefer hic transfer etmeye ugrasmadim.

Mayls
21.01.2007, 08:47
Birde bir sey söyliyeyim. Yukarida verdigim resimde dikkat ederseniz mac "Kazim Koyuncu Stadyumu"'nda oynaniyor. Hile yaptim falan sanmayin. Tek hilem oyuna baslamadan Editör'de Avni Aker'in adini degistirdim ve Kapasiteyi 45 bine cikardim. Ve Tabiki Baskan olarak Agaoglu'nu sectim. Bukadarida hile olmaz sanirim

Bu yil Sampiyonlugu Istanbul'a birakmayi düsünmüyorum. Allah'in izniyle Istanbul'u eze eze Trabzon'a getirecegim. Bu arada Ziya Dogan ilk döneminde kirdigi rekora ortak oldum. Lige en iyi baslangic

http://img260.imageshack.us/img260/2478/manisa13ts3pp.jpg

Travelair
21.01.2007, 10:43
Arkadaşlar yabancı sınırlamasını nasıl aşıyorsunuz? Bir sürü iyi oyuncu var ama alamıyorum. Hatta takımda 3 yabancı gösteriyor ama 5 sayıyor onu da anlayabilmiş değilim. Mesela Alman takımıyla oynarken Alman yapabiliyor muyuz Brezilyalıları? Oluyorsa nasıl? Bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim. Yanıt için şimdiden teşekkürler

Mayls
21.01.2007, 11:23
Arkadaşlar yabancı sınırlamasını nasıl aşıyorsunuz? Bir sürü iyi oyuncu var ama alamıyorum. Hatta takımda 3 yabancı gösteriyor ama 5 sayıyor onu da anlayabilmiş değilim. Mesela Alman takımıyla oynarken Alman yapabiliyor muyuz Brezilyalıları? Oluyorsa nasıl? Bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim. Yanıt için şimdiden teşekkürler

Benim bildigim kadariyla yabanci sinirini kaldiramazsin.
Belki 2 yabanci oyuncun kiralik oynuyorsa ondan 3 yerine 5 yabanci sayiyordur. Trabzonspor'dada oyunun basindan 6 yabanci kullanabiliyorsun ama toplam 9 yabanci var. Editör'den degistirebilirsin yabanci sinirlamasini ama o zaman zevki kalmaz bence oyunun

fincher
21.01.2007, 11:43
football manageri bilmiyorum ama fifa manager 2006 da Avrupa Birliği oyuncularını yabancıdan saymıyordu.belki o yüzden bir karışıklık yaşıyorsundur.fifada ben de bu tarz bir karışıklık yaşamıştım.
oyunu bilmiyorum,sadece bir tahminde bulunuyorum...

macka61
21.01.2007, 11:53
Birde bir sey söyliyeyim. Yukarida verdigim resimde dikkat ederseniz mac "Kazim Koyuncu Stadyumu"'nda oynaniyor. Hile yaptim falan sanmayin. Tek hilem oyuna baslamadan Editör'de Avni Aker'in adini degistirdim ve Kapasiteyi 45 bine cikardim. Ve Tabiki Baskan olarak Agaoglu'nu sectim. Bukadarida hile olmaz sanirim

Bu yil Sampiyonlugu Istanbul'a birakmayi düsünmüyorum. Allah'in izniyle Istanbul'u eze eze Trabzon'a getirecegim. Bu arada Ziya Dogan ilk döneminde kirdigi rekora ortak oldum. Lige en iyi baslangic

http://img260.imageshack.us/img260/2478/manisa13ts3pp.jpg

bu oyun cm mi ve hangi sürüm

Burak61
21.01.2007, 12:25
seni tebrik ederim

sagol bende seni tebrik ederim ama galiba benim oynadigim oyun degisik ea sports un oyunu

Burak61
21.01.2007, 12:34
iste fener galibiyetim

cınar#7
21.01.2007, 13:07
Ankarasporum(2009/2010) ilk 11:

Petkovic(TC vatandaşı)

Batista(TC) Mehmet Çoğum(Gaziantep) Hakkı(Sivas) Wederson

Sergei Die(K.Erciyes)

Yattara(TC) Bebbe(Ankaragucu)

Matias Delgado

Lazarov(TC) Wanchope

yedekler:Jay Jay Okocha-Serginho(Deneme)-Diawara(Deneme)-Sabri Sarıoğlu-Ceyhun Eriş-Tayfun Cora-Feridun-Bilal Kısa-Gökhan Kolomoç-Oğuz Dağlaroğlu(GK)-Hasan Özer-Fazlı Ulusoy-Celil-Muzaffer Bilazer

Mayls
21.01.2007, 17:16
bu oyun cm mi ve hangi sürüm

Oyun FM 2007

Ömer SEVİNÇ
22.01.2007, 04:33
Benim takimi yazayim bir de:)

GK: Martinez(Insallah o gunleri goruruz)
DL: Ismail Gulduren
DR: Fatih Akyel=Enis degismeli
DC: Stepanov
DC: Eller
MR: Yattara
ML: Gokdeniz
AMC: Augusto Fernandez
DMC: Michel Schmoller
FC: Gokhan Unal
FC: Kerlon

4. sezondayim suan. Daha sampiyonluk kismet olmadi. 2 kere ikinci oldum ama. UEFAda yari finale ciktim gecen sene. Bu sene de 3 kulvarda iddaaliyim alimallah. Sampiyonlar liginde 2. siradayim. Barcelonayi kalecimin sakat olmasina ragmen devirdim. Ligde 4. siradayim ama. Cincon cok saglam gidiyor. Insallah bu sene sampiyonlar liginde ceyrek finale cikacagim:)

Travelair
22.01.2007, 09:15
Teşekkürler Selim55 & Fincher. Ya ben oyunun genç yetenekler bölümünü seviyorum. Ama yabancı sınırlaması olunca gözüm doymuyor :) Takılıyorum AB dışı 3 oyuncu kotasına. Acaba dedim belki onları ilerki senelerde mahkemeye başvurup AB vatandaşı yapabilirim :) ama herhalde olmuyor. Bir de Alman liginde Werder Bremen ile oynuyorum ama Brezilya'dan 18 altı oyuncu transfer etmem yasak. E ne anladım şimdi bu işten :)?

Eski cm'ciyim ama son sürümler artık kasıyor bir de fifa manager serisini oynadıktan sonra görsel olarak biraz kuru kalıyor. Yine de detay, veri bankası konusunda çok iyiler

#10 Fietra
22.01.2007, 13:40
Teşekkürler Selim55 & Fincher. Ya ben oyunun genç yetenekler bölümünü seviyorum. Ama yabancı sınırlaması olunca gözüm doymuyor :) Takılıyorum AB dışı 3 oyuncu kotasına. Acaba dedim belki onları ilerki senelerde mahkemeye başvurup AB vatandaşı yapabilirim :) ama herhalde olmuyor. Bir de Alman liginde Werder Bremen ile oynuyorum ama Brezilya'dan 18 altı oyuncu transfer etmem yasak. E ne anladım şimdi bu işten :)?

Eski cm'ciyim ama son sürümler artık kasıyor bir de fifa manager serisini oynadıktan sonra görsel olarak biraz kuru kalıyor. Yine de detay, veri bankası konusunda çok iyiler
Eğer İspanya La Liga'da oynuyorsan bu AB dışı 3 oyuncu sınırlamasının bir çözümü var.:)

Miraç Atalay Çiftçi
22.01.2007, 13:44
GK: Volkan Babacan
DL: Ufukhan
DC: Milan stepanov
DC: Nik Besagno
DR: Emre Güngör
DMC: Serdar Öztürk
MC: Evren Evren
MC: Nuri Sahin
MC: Cihan Osman
AMC: Burak Yılmaz
FC: Ali Uysal

Yıl 2017 sanırım son 10 senenşn üstüste şampiyonu ve şampiyonlar ligi kralıyız.Stadımız 63570 tam kapasitede.Son sene 157 milyon dolar bütçe ile kapattık.

Fatih Tekke ve Gökdeniz Baş antrenör olarak 20 ve 18 takımlarımızın başında her iki senede bir kesin şampiyonluk yaşıyoruz.

Türkiye ile Dünya ve Avrupa Şamiyonlugu kazandık.

Yavaş yavaş doyum sınırına ulaştık hedef 2020 de emekli olmak...(kazanılacak kupa kalmadı çünkü avrupada)

Travelair
22.01.2007, 18:16
ooo tşk Fietra bu bilgi değerli idi

#10 Fietra
22.01.2007, 18:21
ooo tşk Fietra bu bilgi değerli idi
Daha bir şey söylemedim ki:)

Travelair
22.01.2007, 21:43
Yahu söylesene ben de söyledin sandım :D

Herhalde Roberto Carlos gibi İspanyol vatandaşlığına başvuru falan yapıyorsun? Veya B takımına filan mı atıyorsun yoksa?

sümela61
22.01.2007, 21:45
sanırım B takımı olmalı, ama uzmana sormak gerek... :)

#10 Fietra
22.01.2007, 22:23
Evet dediğin gibi.La Liga'da sezon başında numaralar kayıt edilirken,3 tane oyuncuya B takımından numara veriyordum ben.Sonra malum A takıma çıkarıyordum.Böylece 6 tane AB dışı oyuncu oluyordu.

Mayls
24.01.2007, 17:06
Ceyrek asirlik hasret sona eriyor gibi... Yavas yavas Sezonun ilk yarisi bitiyor. Transfer bütcem cok kisitli. O yüzden bekleneni veremeyen Szymkowiak'i ve Marcelinho'yu satmayi düsünüyorum. Yerlerine 10 numara olarak Türk statüsünde birisini düsünüyorum. Acilan kontenjanada 16 yasindaki Michel Schmoller'i alacagim Allah'in izniyle.

Eziklerle 3 mac 2 galibiyet 1 beraberlik. 1.Hafta Erciyesspor'u 5:0 yenip lider oldum ve birdaha liderligi kimseye vermedim. 2.Galatasaray'a 7 puan fark var. Gerci benim 1 mac fazlam var ama Ali Samiyen'de 3 puan'i alinca 7 puan oluyor fark. :D

http://img166.imageshack.us/img166/5271/fb01ts8uz.jpg

Mayls
24.01.2007, 17:16
Belki Turksportal'i herkes takip etmiyordur. O yüzden ekleyeyim dedim. Oyuncular en fazla 23 yasinda. Oyuncular FM 2007 icindir. 153'ten itibaren hepsi Türk statüsündedir.

1-Cem Sultan
Takım: Galatasaray
Mevki: Forvet
Yas: 15
Uyruk: Türkiye
Değeri: 0£

2-Celsinho
Takım: Lokomotiv Moskova
Mevki: O.Saha-Forvet
Yas: 17
Uyruk: Brezilya
Değeri: 2 milyon£

3-Leandro Lima
Takım: Sao Caetano
Mevki: O.Saha
Yas: 18
Değeri: 2.3 milyon£

4-Welliton
Takım: Goias
Yas: 19
Değeri: 3 milyon£

5-Maicosuel!!!
Takım: Parana
Mevki: Orta Saha
Yas: 20
Değeri: 2.6 milyon£

6-Renato Augusto!!!
Takım: Flamengo
Değeri: 2.7 milyon£

7-Eduardo Ratinho
Takım: Corinthians
Mevki: Defans-Sag
Değeri: 1.6 milyon£

8-Arouca
Takım: Fluminense
Değeri: 2.5 milyon£

9-Michel Schmoller
Takım:Figueirense
Mevki: Defans
Yas: 16
Değeri: 65 bin£

10-Luizao
Takım: Cruzeiro
Değeri: 1.7 milyon£

11-Pierre Ducasse
Takım: Bordeaux
Mevki: Orta Saha (Ön Libero)
Yas:19
Uyruk: Fransa
Değeri: 2.9 milyon£

12-Carl Medjani
Takım: Lorient
Yas: 21
Değeri: 2.3 milyon£

13-Bastian Arce
Takım: Colo Colo
Uyruk: Şili

14-Santino Di Vidal
Takım: Coronel
Mevki: O.Saha- Forvet
Uyruk: Peru
Değeri: 35 bin£

15-Daniel Chavez
Takım: Club Brugge
Uyruk: Peru
Değeri: 190 bin£

16-Ferin Erkan
Değeri: 275 bin£

17-Çolak Emre
Değeri: 7 bin£

18-Gül Enis
Takım: Fenerbahçe
Değeri: 5 bin£

19-Kas Ibrahim
Takım: Besiktas
Değeri: 75 bin£

20-Sen Riza
Değeri: 18 bin£

21-Sedef Mehmet
Değeri: 240 bin£

22-Tilbaç Nail
Değeri: 30 bin£

23-Keles Öztürk

24-Yilmaz Ugur
Takım: Gençlerbirligi
Değeri: 24 bin£

25-Çoğum Mehmet
Takım: G.Antepspor
Yas: 23
Değeri: 475 bin£

26-Irtegün Bekir
Takım: G.Antepspor
Mevki: Defans-Sol
Değeri: 1 milyon£

27-Demirok Ugur
Değeri: 45 bin£

28-Kisa Bilal
Takım: Ankaraspor
Değeri: 1.8 milyon £

29-Yilmaz Aydin
Değeri: 800 bin£

30-Öztürk Hamza
Takım: İstanbulspor
Değeri: 18 bin£

31-Mehmet Ali Yeral
Takım: Istanbulspor
Değeri: 30 bin£

32-Hartamaci Metin
Takım: Buyuksehir Bld. Spor
Yas: 22

33-Inan Selçuk
Takım: Manisaspor
Değeri: 2.4 milyon£

34-Caliskan Nizamettin
Değeri: 170 bin£

35-Süren Tuncay
Değeri: 90 bin£

36-Balta Hakan
Mevki: Defans-O.Saha
Değeri: 12 bin£

37-Kirintili Serkan
Takım: Ankaragücü
Mevki: Kaleci
Değeri: 120 bin£

38-Gökhan Güleç
Değeri: 3.9 milyon£

39-Deniz Yilmaz
Takım: Bayern Munich
Değeri: 525 bin£

40-Ömer Özçelik
Takım: Feyenoord
Mevki: Defans - Orta Saha (Ön Libero)

41-Falzi Kocabas
Takım: Standard
Uyruk: Türkiye - Belçika

42-Kavlak Veli
Takım: Austria Wien
Uyruk: Türkiye - Avusturya

43-Kurtulus Serdar
Değeri: 1.3 milyon£
Devamı gelecek....

44-Tevfik Köse
Takım: Leverkusen

45-Kaya Doga
Takım: G. Birligi
Mevki: O. Saha - Ön Libero

46-Luka Modric
Takım: Dinamo
Uyruk: Hırvatistan
Değeri: 1.4 Milyon£

47-Andres Guardado!!!
Takım:Atlas
Mevki: Orta Saha- Sol
Uyruk: Meksika

48-Aaron Lennon
Takım: Tottenham
Uyruk: İngiltere
Değeri: 5.25 milyon£

49-Dennis Boskailo
Takım: Djurgarden
Uyruk: İsveç

50-Arnaud Monkam
Takım: Brann
Uyruk: Kamerun
Değeri: 22 bin£

51-Matias Cahais
Takım: Boca
Mevki: Defans - Sol
Uyruk: Arjantin

52-Leonardo Ulloa
Takım: San Lorenzo
Değeri: 28 bin£

53-Gabriel Torje !!!
Takım: FCU Poli
Mevki: Orta Saha- Forvet
Uyruk: Romanya

54-Carlos Alberto
Takim: Corinthians
Deger:3.2 milyon £

55-Ilsinho
Takim: Sao Paulo
Yas:20
Uyruk:Brezilya
Deger:2 milyon £

56-Leyrielton
Takim: Goias
Deger:2 milyon £

57-Marcelo
Takim:Fluminense
Yas:18
Deger:2.6 milyon £

58-Vinicius Pacheco
Takim:Flamengo
Mevki:O.Saha,Forvet
Yas:20
Deger:3milyon £

59-Wilson
Takim:Corinthians
Mevki:Forvet
Yas:21
Deger:2.2 milyon £

60-Bilal Cubukcu
Takim:Hertha Berlin
Mevki:Orta Saha
Yas:19
Uyruk:Türkiye,Almanya
Deger:600 bin £

61-Furkan Bastan
Takim:Yozgatspor
Mevki:O.Saha,Forvet
Yas:23
Uyruk:Türkiye
Deger:88 bin £

62-Umut Kocin
Takim:Bielefeld
Mevki:O.Saha
Deger:550 bin £

63-Ferhat Bikmaz
Takim:Hannover
Mevki: Defansif O.Saha
Deger:130 bin £

64-Ömer Özcelik
Takim:Feyenoord
Uyruk:Türkiye,Hollanda
Deger:420 bin £

65-Rinaldo Cruzado
Takım:Alianza Lima
Değeri:825 bin £

66-Sunny
Takım: Ejido
Uyruk: Nijerya
Mevki: Orta Saha - Ön Libero
Değeri: 0 £

67-Anthony Vanden Borre
Takım: Anderlecht
Uyruk: Belçika
Mevki: Defans- O. Saha Sağ
Değeri: 1 milyon£

68-Okaka
Takım: Roma
Uyruk: İtalya- Nijerya
Değeri: 2.8 milyon£

69-Tomas Pekhart
Takım: Tottenham
Uyruk: Çek Cumhuriyeti
Değeri: -

70-Nicolas Millan!!!
Takım: Colo Colo
Yas: 14

71-Carlos Vela
Takım: Arsenal
Değeri: 2.2 milyon£

72-Nacer Barazite
Uyruk: Hollanda
Mevki: Orta Saha- Forvet

73-Aythami
Takım: Las Palmas
Uyruk: İspanya
Değeri: 1.3 miyon£

74-Teber Ergün
Takım: Kayserispor
Değeri: 1.3 miyon£

75-Parlak Ilhan
Mevki : Forvet
Değeri: 300 bin £

76-Serdar Tasci
Takım: Stuttgart
Uyruk: Almanya- Türkiye
Mevki: Defans- Önlibero
Değeri: 675 bin£

77-Wang Dalei
Takım: Liancheng
Uyruk: Çin
Değeri: 150 bin£

78-Nani!!!
Takım: Sporting CP
Uyruk: Portekiz
Değeri: 3.9 milyon£

79-Joao Moutinho
Değeri: 3.6 milyon£

80-Yannick Djalo!!!
Uyruk: Portekiz - Gine Basu
Değeri: 2.8 milyon£

81-Miguel Veloso
Mevki: Defans- Ön Libero
Değeri: 180 bin£

82-Anderson
Takım: Porto
Mevki: O. Saha- Forvet
Değeri: 4.2 milyon£

83-German Voboril
Takım: San Lorenzo
Mevki: Defans - O.Saha Sol
Değeri: 850 bin£

84-Marcelo Grohe
Takım: Gremio
Değeri: 1.1 milyon£

85-Wason Renteria
Takım: Internacional
Uyruk: Kolombiya
Değeri: 4.5 milyon£

86-Gareth Bale!!!
Takım: Southampton
Uyruk: Galler
Mevki: Defans- Sol
Değeri: 1.2 milyon£

87-Sebastian Pocognoli!!!
Takım: Genk
Mevki: Defans, O.Saha - Sol
Değeri: 725 bin£

88-Oscar Ustari
Takım: Independiente
Değeri: 1.7milyon£

89-Gonzalo Higuain!!!
Takım: River
Uyruk: Fransa- Arjantin
Değeri: 2.2 milyon£

90-Kevin Larsen!!!
Takım: Lyn
Uyruk: Norveç
Mevki: Defans, O.Saha - Sol
Değeri: 475 bin£

91-Chen Tao
Takım: Shenyang
Uyruk: Çin
Değeri: 300 bin£

92-Chris James
Takım: Fulham
Uyruk: Yeni Zellanda
Değeri: 550 bin£

93-Silva!!!
Takım: Valencia
Uyruk: Ispanya
Değeri: 5 milyon£

94-Raul Garcia!!!
Takım: Osasuna
Uyruk: İspanya
Değeri: 5.7 miyon£

95-Sammuel
Değeri: 1.5 milyon£

96-Victor Anichebe
Takım: Everton
Uyruk: Nijerya
Değeri: 3.5 milyon£

97-Jonathan de Guzman
Uyruk: Kanada
Değeri: 3.7 milyon£

98-Sebastian Botero
Takım: Medellin
Değeri: 35 bin£

99-Hugo Rodallega!!!
Takım: Atlas
Değeri: 850 bin£

100-Nikolay Mihaylov!!!
Takım: Levski Sofia
Uyruk: Bulgaristan
Değeri: 240 bin£

101-Ronald Zubar!!!
Takım: Marsilya
Mevki: Defans - Ön Libero
Değeri: 2.5 milyon£

102-Nedum Onuoha
Takım: Man City
Uyruk: Nijerya - İngiltere
Değeri: 3.2 milyon£

103-Issoumaila Dao
Takım: Toulouse
Uyruk: Fildişi Sahilleri

104-Ahmed Barusso
Takım: Rimini
Uyruk: Gana
Mevki: Defans, Orta Saha - Sağ, Ön Libero

105-Ignatiy Nesterov
Takım: Pakhtakor
Uyruk: Özbekistan

106-Kim Young-Kwang!!!
Takım: Chunnam
Uyruk: Güney Kore
Değeri: 700 bin£

107-Vito Mannone
Uyruk: İtalya
Değeri: 400 bin£

108-Morko Vucinic
Takım: Roma
Uyruk: Karadağ

109-Simon Vukcevic
Takım: Saturn
Değeri. 2.4 milyon£

110-Milan Purovic
Takım: Kızıl Yıldız (Red Star)
Değeri: 1.9 milyon£

111-Ivan Vukovic
Takım: Zeta
Değeri: 375 bin£

112-Collins John
Takım: Fulham
Uyruk:Hollanda
Değeri: 6.2 imlyon£

113-Robbert Schilder
Takım: Heracles
Uyruk: Hollanda
Değeri: 625 ibn£

114-Michal Papadopoulos

115-Tomas Sivok
Takım: Sparta Prag

116-Javier Mascherano
Takım: West Ham
Değeri: 5.75 milyon£

117-Gonzalo Castro
Uyruk: Almanya
Mevki: Defans Sağ
Değeri: 2.9 milyon£

118-Eugen Polanskı
Takım: Gladbach
Değeri: 3.7 milyon£

119-Daniel Halfar
Takım: Kaiserslautern

120-Marvin Matip
Takım: FC Koln
Mevki: Defans, Orta Saha- Ön Libero
Değeri: 725 bin£

121-Daniyel Cimen!!!
Takım: Frankfurt
Uyruk: Türkiye - Almanya
Değeri: 750 bin£

122-Jose Alfredo Castillo
Takım: Oriente Petrolero
Uyruk: Bolivya

123-Oswaldo Chaurant
Takım: Deportivo Tachira
Uyruk: Venezuela
Değeri: 40 bin£

124-Edzon Riquelme
Takım: Deportes Concepcion
Mevki: Defans - Sol
Değeri: 170 bin£

125-Luis Jimenez
Takım: Ternana
Mevki: Orta Saha, Forvet
Değeri: 775 bin£

126-Charles Aranguiz
Takım: Cobreloa
Değeri: 500 bin£

127-Ivan Herrera
Takım: Huachipito
Mevki: Orta Saha, Ön Libero
Değeri: 210 bin£

128-Andrew Keogh
Takım: Scunthorpe
Uyruk: Irlanda
Değeri: 230 bin£

129-Sherman Cardenas!!!
Takım: Bucaramanga

130-Giovanni Dos Santos
Takım: Barcelona

131-Pedro Esterilla
Takım: Espoli
Uyruk: Ekvador
Değeri: 24 bin£

132-Daniel Galbraith
Takım: Man Utd
Uyruk: İskoçya
Değeri: 60 bin£

133-David Marshall
Takım: Celtic
Uyruk: İskoçya
Değeri: 1.8 milyon£

134-Alan Hutton
Takım: Rangers
Uyruk: Iskoçya
Mevki: Defans - Sağ
Değeri: 1 miyon£

135-Modibo Maiga
Takım: Raja Casablanca
Uyruk: Mali
Değeri: 450 bin£

136-Bocundji Ca
Takım: Nantes
Uyruk: Gİne Basu
Değeri: 3 milyon

137-Karim Benzema!!!
Takım: Lyon
Uyruk: Cezayir
Değeri: 6 milyon£

138-Marouane Chamakh
Takım: Bordeaux
Uyruk: Fas
Değeri: 6.75 milyon£

139-MBark Boussoufa
Uyruk: Fas
Değeri: 2.6 milyon£

140-Dmytro Chygrynskyi!!!
Takım: Shakhtar
Uyruk: Ukrayna
Mevki: Defans - Sağ
Değeri: 2.4 milyon£

141-Mesut Özil
Takım: Schalke
Uyruk: Almanya, Türkiye
Değeri: 500 bin£

142-Renatinho
Takım: Santos
Değeri: 3 milyon£

143-Pedro Enrique
Takım: Goias

144-Sahan Olcay
Takım: Gladbach
Uyruk: Almanya, Türkiye
Değeri: 425 bin£

145-Bilal Aziz
Takım: Osnabrück
Uyruk: Türkiye, Almanya
Değeri: 5 bin£

146-Sinan Bolat
Uyruk: Belçika, Türkiye

147-Nalinci Yusuf
Takım: Konyaspor
Uyruk: Belçika, Türkiye
Değeri: 80 bin£

148-Agron Bequiri
Takım: Vaduz
Uyruk: Karadağ, Türkiye
Değeri: 10 bin£

149-Bruno Urribari
Takım: Boca
Mevki: Defans- Sol
Değeri: 9 bin£

150-Cor Gillis
Mevki: Defans Sağ, Sağ Açık

151-Guy Dufour
Takım: Volendam
Mevki: Defans, Orta Saha Sol
Değeri: 140 bin£

152-Roland Lamah
Mevki: Forvet, Orta Saha Sol
Değeri: 675 bin£

153-Adem Koçak
Değeri: 10 bin euro

154-Ahmet Maran
Takım: Antalyaspor
Mevki: Orta Saha - Sağ
Değeri: 80 bin euro

155-Ali Turan
Değeri: 210 bin euro

156-Ali Üçkulak
Değeri: 190 bin euro

157-Arda Turan
Mevki: Orta Saha Sol - Sağ
Değeri: 3,5 milyon euro

158-Atahn Menekse
Takım: Ç. Rizespor
Mevki: Defans, O. Saha Sağ

159-Bekir Küçükertas
Takım: Bakırköyspor
Değeri: 4 bin euro

160- Sinan Bolat
Uyruk: Türkiye - Belçika
Değeri: 415 bin euro

161-Burak Yilmaz
Takım: Beşiktaş
Değeri: 2,5 milyon euro

162-Çagatay Tekin
Takım: OFTAS
Mevki: Orta Saha Sağ, Forvet
Değeri: 85 bin euro

163-Can Arat
Takım: Fenerbahce
Değeri: 1,5 milyon euro

164-Caner Erkin
Mevki: Orta Saha sol
Değeri: 3 milyon euro

165-Davut Babur
Takım: Yozgatspor
Değeri: 10 bin euro

166-Doga Kaya
Takım: Gençlerbirliği
Mevki: Orta Saha, Ön libero
Değeri: 40 bin euro

167-Ediz Bahtiyaroglu
Değeri: 200 bin euro

167-Emrah Kol
Takım: Trabzonspor
Değeri: 60 bin euro

168-Emre Güngör
Takım: Ankaragücü
Değeri: 350 bin euro

169-Engin Baytar
Takım: Gençlerbirliği
Mevki: Defans Sol-Sağ, Ön Libero
Değeri: 720 bin euro

170-Malik Fathi
Takım: Hertha Berlin
Mevki: Defans Sol
Değeri: 3 milyon euro

171-Fatih Kartal
Takım: Tarsus İ.Y.
Mevki: Defans, Orta Saha sağ
Değeri: 8 bin euro

172-Fatih Sen
Takım: G. Antepspor
Değeri: 190 bin euro

173-Ferdi Serdar
Takım: Ç.Rizespor
Değeri: 60 bin euro

174-Ferhat Cökmüs
Uyruk: Türkiye - İsviçre
Mevki: Defans, Ön Libero
Değeri: 250 bin euro

175-Çelebi Gökhan

176-Gökhan Kaba
Takım: Samsunspor
Değeri: 55 bin euro

177-Güven Güneri
Mevki: Orta Saha Sağ, Forvet
Değeri: 175 bin euro

178-Hakan Balta
Mevki: Defans,Sol bek, O.Saha Sol

179-Hakan Aslantas
Değeri: 280 bin euro

180-Ibrahim Akin
Değeri: 2 milyon euro

181-Ibrahim Dagasan
Takım: Bursaspor
Mevki: Ön Libero - Orta Saha
Değeri: 65 bin euro

182-Ilhan Parlak
Değeri: 2,5 milyon euro

183-Irfan Basaran

184-Yasin Karaça
Takım: Eth. Asteras
Değeri: 20 bin euro

185-Kenan Özer
Değeri: 1 milyon euro

186-Veli Kavlak
Takım: Rapid Wien

187-Kerem Seras
Mevki: Orta Saha, Ön Libero
Değeri: 600 bin euro

188-Kerim Zengin
Mevki: Defans, Sağ Bek, Orta Saha Sağ
Değeri: 950 bin euro

189-Tevfik Köse

190-Mehmet Çakir
Takım: G.Birligi
Mevki: Orta Saha Sağ

191-Mehmet Cogum
Takım: G. Antepspor
Değeri: 250 bin dolar

192-Mehmet Topal
Değeri: 1 milyon euro

193-Mehmet Topuz
Mevki: Defans, Orta Saha Sağ
Değeri: 2 milyon euro

194-Metin Akan
Değeri: 200 bin euro

195-Muslu Nalbantoglu
Takım: NEC
Uyruk: Türkiye - Hollanda
Mevki: Defans Sağ
Değeri: 400 bin euro

196-Nizamettin Çaliskan
Değeri: 600 bin euro

197-Olcan Adin
Değeri: 850 bin euro

198-Ozan Has
Takım: Bursaspor

199-Ömer Özçelik
Mevki: Defans, Ön Libero
Değeri: 120 bin euro

MarceloTS
24.01.2007, 18:10
Bende aşırı derecede fm severim.Şu an Trabzonspordayım.10 maç geride kaldı 1.yim.fb de 2.sırada şamp. mücadelesi ikimiz arasında geçecek gibi gözüküyo.Ben TSL de ilk devrede yapılan transferleri oyuna aktardım.Risp ve ayman TS de olmuş oluyo.İkiside çok iyi oynuyo gerçekten özellikle ayman her maç 8-9 lka oynuyor.Risp ise ilk kez milli takıma çağrıldı TS de.Yaptığım tek transfer ise İbrahim Akın.Tam bi gol makinesi...İlerleyen zamanlarda ssleride koyacam

Egemen Yılmaz
24.01.2007, 21:06
ben cm 4 den beri oynuyorum bu oyunu.. size tavsiyem kendinizi çok kaptırmayın sonra çok kötü olabiliyor...

bir de şu var.. oradan buradan kelepir genç futbolcu duyup almaktansa bu oyuncuları kendiniz keşfetmeye çalışın. aksi takdirde çok anlamsız oluyor, hile gibi bir şey.. hem kendi bulduğunuz oyuncu gerçek hayatta ünlenip bir yerlere gelince yaşadığınız heyecan, duygu bambaşka oluyor. "aaah ah bu adamı ben 16 yaşında almıştım oynatmıştım bak şimdi fransa liginin tozunu attırıyor" replikleri kaçınılmaz olabiliyor. mesela ben lyon u sanırım 6 sene çalıştırdım bunların hepsinde şampiyon oldum 3 sene art arda ş. ligini kaldırdım ve bu arada öyle futbolcular buldum, çıkarttım ve oynattım ki şu an baktığınızda çoğu a takımda oynuyor zaten. işte bu da oyunun gerçekçiliğini ortaya koyuyor.

AYYILDIZ
24.01.2007, 21:29
arkadaşlar fm2006 oynuyorum artk 2007ye geçiyim dedim oyunu yüklüyorum klavyeyi ingde yapıorum ama oyunu açınca siyah ekran çıkıyor ne yapabilirim?

Ömer SEVİNÇ
24.01.2007, 22:12
Ceyrek asirlik hasret sona eriyor gibi... Yavas yavas Sezonun ilk yarisi bitiyor. Transfer bütcem cok kisitli. O yüzden bekleneni veremeyen Szymkowiak'i ve Marcelinho'yu satmayi düsünüyorum. Yerlerine 10 numara olarak Türk statüsünde birisini düsünüyorum. Acilan kontenjanada 16 yasindaki Michel Schmoller'i alacagim Allah'in izniyle.

Eziklerle 3 mac 2 galibiyet 1 beraberlik. 1.Hafta Erciyesspor'u 5:0 yenip lider oldum ve birdaha liderligi kimseye vermedim. 2.Galatasaray'a 7 puan fark var. Gerci benim 1 mac fazlam var ama Ali Samiyen'de 3 puan'i alinca 7 puan oluyor fark. :D

Abi bence Marce'yi satma. AMC'de oynattım ben 3 sezon her sene en az 10 gol 10 asistle oynadı. Yeter de artar bence. Ama artık yaşlandığı için sattım bu sene ben de.

Schmoller çok iyi oyuncu ama çok sakatlanıyor abi. Ben DMC'de oynatıyorum onu. Sezonun ilk yarısı bitti, çıktığı maç 10. Diğer oyuncular 30 maç yaptı:) Eller geri gelince sakın satma. Süper bir stoper. Şuan Stepanov-Eller ikilisiyle oynuyorum ben. Şamp. ligi grubundan lider olarak çıktım:) Barcelonayı devirdim Avni Aker'de.

Forvet olarak Kerlon'u tavsiye ederim. Son olarak da eğer Marce'yi satarsan Augusto Fernandez iyidir.

p.s:Hala şampiyon olamadım yav. Çok pis koyuyor bana:(

Egemen Yılmaz
24.01.2007, 22:23
arkadaşlar fm2006 oynuyorum artk 2007ye geçiyim dedim oyunu yüklüyorum klavyeyi ingde yapıorum ama oyunu açınca siyah ekran çıkıyor ne yapabilirim?

büyük olasılıkla klavye dilini abd ingilizcesi yapmışsındır onu ingiliz ingilizcesi yap;)

Murat GENEL
24.01.2007, 22:24

abi bak şimdi dil ayarlarını yaptıktan sonra bilgisayarıma gel..bilgisayarımı açtıktan sonra yukarıda araçlar sekmesi var onu tıkla ve klasör seçeneklerine gel görünüm var orda üstte oraya gelip ''gizli dosya ve klasörleri göster'' seçeneğini etkin hale getir...daha sonra yerel disk c:/------documents and settings-----bilgisayarının adı--------application data-------sport interactive içindeki football manager 2007 klasörünü sil ve oyuna gir eger dil ayarları dogru yapılmışsa bi sorun kamayacktır..bi sorun olursa buraya yaz takip ediyor olacagım

Cem Akyüz
24.01.2007, 23:31
ben cm 03-04 de sebatla sampiyon oldum hilesiz birsekilde ama resim nasıl koyuluyor mutlulugumu burdaki arkadaşlarla paylasıcam ama resim koymayı bilmiorum

U.Sadıkoğlu
25.01.2007, 10:37
beyler Fm2007 de nası bi taktik ve oyuncularla oynuosunuz bizede göstersenize:D

MarceloTS
25.01.2007, 12:39
Abi siz schmoller'İ 16 yaşında a takımdamı oynatıyosunuz.adam daha 16 yaşında bi omu vurdularmı sakatlanır,fizik gücü yetersiz 1-2 sene pafta falan tutun onu.

Ömer SEVİNÇ
25.01.2007, 13:47
Abi siz schmoller'İ 16 yaşında a takımdamı oynatıyosunuz.adam daha 16 yaşında bi omu vurdularmı sakatlanır,fizik gücü yetersiz 1-2 sene pafta falan tutun onu.

Abi yok adam bende 19 yaşında. Gene de sürekli sakatlanıyor. Aynı zamanda takımda 18 yaşında Fatih Önen diye bir oyuncu var. Adam sakatlık nedir daha görmedi. Bence yaşla pek alakası yok yani:)

Ömer SEVİNÇ
25.01.2007, 13:56
beyler Fm2007 de nası bi taktik ve oyuncularla oynuosunuz bizede göstersenize:D

http://img442.imageshack.us/img442/6428/adsz0zm.jpg

Mayls
25.01.2007, 20:16
Abi bence Marce'yi satma. AMC'de oynattım ben 3 sezon her sene en az 10 gol 10 asistle oynadı. Yeter de artar bence. Ama artık yaşlandığı için sattım bu sene ben de.

Schmoller çok iyi oyuncu ama çok sakatlanıyor abi. Ben DMC'de oynatıyorum onu. Sezonun ilk yarısı bitti, çıktığı maç 10. Diğer oyuncular 30 maç yaptı:) Eller geri gelince sakın satma. Süper bir stoper. Şuan Stepanov-Eller ikilisiyle oynuyorum ben. Şamp. ligi grubundan lider olarak çıktım:) Barcelonayı devirdim Avni Aker'de.

Forvet olarak Kerlon'u tavsiye ederim. Son olarak da eğer Marce'yi satarsan Augusto Fernandez iyidir.

p.s:Hala şampiyon olamadım yav. Çok pis koyuyor bana:(

Yok be abi Marcelinho bende 10 mac oynadi asist bile yapamadi. Mac ortalamasi 6.38. O yüzden kesin satacagim. Szymkowiak'ta hic birsey yapamadi simdiye kadar. Sezonun ilk yarisi geride kaldi. Agusto Fernandez'i takip ediyorum suanda 10 numara adaylarimin basinda geliyor.

Kerlon biraz pahalli geliyor. O yüzden suanda planlarimda degil. Forvet hattinda sikinti yasiyorum denemez. Duygusal davrandim, onca forvet varken Fatih Tekke'yi transfer ettim :) . Ama kesinlikle pisman olmadim. Forvette Emrah Kol ve Fatih Tekke'yi oynatiyorum. Laf uzadi ben en iyisi kadromu yazayim.

DR: Mehmet Topuz (Mehmet Cogum)
DL: Celaleddin Kocak
DC: Milan Stepanov (Fatih Akyel, Cagdas Atan)
DC: Ibrahim Kas (Ferhat Cökmüs)
DMC: Enis Kahraman (Hüseyin Cimsir)
MR: Ibrahima Yattara (Mehmet Cakir, Musa Büyük)
ML: Kiki Musampa (Hakan Balta)
AMC: Gökdeniz Karadeniz (Selcuk Inan, Marcelinho, Miroslaw Szymkowiak)
FC: Fatih Tekke (Umut Bulut, Ersen Martin)
FC: Emrah Kol (Tevfik Köse, Ömer Riza)

Not: Italik yazdiklarim satilik listesindedir, en yakin zamanda elden cikarmayi düsünüyorum

Ömer SEVİNÇ
25.01.2007, 22:26
Tevfik Köse çok yetenekli oyuncu. Bende şu an Osasuna'dan Juve'ye transfer oldu. 20 milyon dolar değeri. Adamı keşfedip alamadım zamanında ona yanıyorum:(

MarceloTS
26.01.2007, 13:15
DR: Mehmet Topuz (Mehmet Cogum)
DL: Celaleddin Kocak
DC: Milan Stepanov (Fatih Akyel, Cagdas Atan)
DC: Ibrahim Kas (Ferhat Cökmüs)
DMC: Enis Kahraman (Hüseyin Cimsir)
MR: Ibrahima Yattara (Mehmet Cakir, Musa Büyük)
ML: Kiki Musampa (Hakan Balta)
AMC: Gökdeniz Karadeniz (Selcuk Inan, Marcelinho, Miroslaw Szymkowiak)
FC: Fatih Tekke (Umut Bulut, Ersen Martin)
FC: Emrah Kol (Tevfik Köse, Ömer Riza)

alternatifli bi kadro kurmuşsun.Ömer Riza'yı neden elinde tuttuğunu anlayamadım.Ben oyun başında hemen satarım onu.

Ba®ış
26.01.2007, 14:00
ya ben kurdum fm 2007 yi pc ye oyuna başlayamadım bilen varsa bi açıklama yapabilir mi acaba sorun cd demi?

Mayls
26.01.2007, 14:08
alternatifli bi kadro kurmuşsun.Ömer Riza'yı neden elinde tuttuğunu anlayamadım.Ben oyun başında hemen satarım onu.

Ömer Riza satilik listesinde ama kimse istemediginden satamadim. acikcasi bedavayada göndermek istemiyorum. Nasil olsa türk statüsünde kendisi kontenjan doldurmuyor.

Mayls
26.01.2007, 14:11
Tevfik Köse çok yetenekli oyuncu. Bende şu an Osasuna'dan Juve'ye transfer oldu. 20 milyon dolar değeri. Adamı keşfedip alamadım zamanında ona yanıyorum:(

Tam hatirlamiyorum ama yüklü miktarda bonservis ödedim onu alabilmek icin. 5-6 mac oynadi vasati asamayinca paf takima gönderdim biraz tecrübe kazansin diye. transfer sezonu acilincada pilot takima gönderdim. insallah ödedigim paranin karsiligini verir

Misina
26.01.2007, 18:35
LİGDE ŞAMPİYONUM

http://img409.imageshack.us/img409/6004/555nh4.jpg (http://imageshack.us)

KUPADA ŞAMPİYONUM

http://img129.imageshack.us/img129/1395/5578lr9.jpg (http://imageshack.us)

MarceloTS
26.01.2007, 18:58
FB penaltı atmadan hiç anlamıyomuş yaw hepsi kaçmış

Mayls
26.01.2007, 19:34
Helal olsun Misina
Rakiplerin 31 mac oynamis sen 2 mac eksikle sampiyon olmussun.

sümela61
26.01.2007, 20:22
başarı haberlerimiz dört bir yandan geliyor... inşallah gerçek hayatta da yaşarız bu günleri... çok ihtiyacımız var, çok...

MarceloTS
26.01.2007, 20:25
Yarıyıl tatilinde bendende bi şampiyonluk gelecek

Mayls
26.01.2007, 20:37
başarı haberlerimiz dört bir yandan geliyor... inşallah gerçek hayatta da yaşarız bu günleri... çok ihtiyacımız var, çok...

Sümela abi senin nasil gidiyor nezamandir resim koymuyorsun. En son UEFA Kupasinda ceyrek finaldeydin. Ne oldu kupayi alabildin mi?

Misina
26.01.2007, 21:36
uefa da yarı final de inter i her iki maçtada 2-1 yenip finala kaldım.işin güzel yanı finaldeki rakip ezikbahçe.ligde ve kupada alaşağa ettiğim eziklere bi darbede uefa da vuracağım

U.Sadıkoğlu
26.01.2007, 21:50
bnde Cm yi buldum başlıorum şimdi:D

Misina
26.01.2007, 22:36
KOLEKSİYONUMA UEFA YI DA EKLEDİM

http://img231.imageshack.us/img231/8271/uefafinaliim7.jpg (http://imageshack.us)

WE İŞTE EN İYİYİM

http://img166.imageshack.us/img166/2329/124hg5.jpg (http://imageshack.us)

AYYILDIZ
27.01.2007, 01:17
abi bak şimdi dil ayarlarını yaptıktan sonra bilgisayarıma gel..bilgisayarımı açtıktan sonra yukarıda araçlar sekmesi var onu tıkla ve klasör seçeneklerine gel görünüm var orda üstte oraya gelip ''gizli dosya ve klasörleri göster'' seçeneğini etkin hale getir...daha sonra yerel disk c:/------documents and settings-----bilgisayarının adı--------application data-------sport interactive içindeki football manager 2007 klasörünü sil ve oyuna gir eger dil ayarları dogru yapılmışsa bi sorun kamayacktır..bi sorun olursa buraya yaz takip ediyor olacagım

Saolasın kardeşim bugün açtım oyunu teşekkürler

Mayls
27.01.2007, 08:56
Sonunda Sampiyon olmayi basardim.

Iste sampiyon kadro (Gerci zirt pirt kadromu yaziyorum ama buraya baktikca ilk sampiyonlugumu hatirlarim :)):

Isim - Mevki - Mac - Gol
Ahmet Sahin - Kaleci - 0 - 0
Jefferson - Kaleci - 43 - 0
Tolga Zengin - Kaleci - 1 - 0
Milan Stepanov - Stoper - 34 - 0
Fatih Akyel - Stoper, Sag Bek - 4 - 0
Mehmet Cogum - Stoper, Sag Bek - 19 - 0
Mustafa Keceli - Stoper, Sol Bek - 0 - 0
Cagdas Atan - Stoper - 0 - 0
Fabiano Eller - Stoper - 11 - 0
Ferhat Cökmüs - Stoper - 24 - 2
Ibrahim Kas - Stoper - 27 - 1
Mehmet Topuz - Sag Bek, Sag Kanat, Ofansif Ortasaha - 33 - 5
Celaleddin Kocak - Sol Bek - 26 - 1
Enis Kahraman - Önlibero - 33 - 0
Hakan Balta - Sol Bek - 12 - 0
Hüseyin Cimsir - Önlibero - 18 - 2
Selcuk Inan - Ofansif Ortasaha - 24 - 3
Mehmet Cakir - Sag Kanat, Ofansif Ortasaha - 28 - 7
Ibrahima Yattara - Sag Kanat - 35 - 7
Musa Büyük - Sag Kanat - 0 - 0
Gökdeniz Karadeniz - Ofansif Ortasaha - 28 - 2
Kiki Musampa - Sol Kanat - 40 - 4
Necati Ates - Forvet - 4 - 2
Emrah Kol - Forvet - 38 - 8
Fatih Tekke - Forvet - 22 - 21
Ömer Riza - Forvet - 0 - 0
Umut Bulut - Forvet - 13 - 1

Belki dikkatinizi ceker Necati'yi transfer ettim. "Baska forvet mi kalmadi da Necati'yi aldin?" demeyin lütfen. Adamin sözlesmesi bitti bende bedavaya kaptim. Transfer sezonunda satmayi düsünüyorum degeri 6 milyon. :D

Misina
27.01.2007, 16:43
selm fm 2007 de Trabzondan kimler iyi

agahozlu
27.01.2007, 17:22
yabancı oyuncu almak istiyorsanız ortaya vukcevic i alabilrisiniz rusyada yanlış hatılamıyorsam ileriyede genç bir oyuncu ama ben 2009 yılının sonundayım epey bir ucuza aldım adamı şu an 17 yşında 11 milyon dolar fiyatı tavsiye ederim nicolas milan.ayrıyetten cardenas,fas milli takımından karim azizou(ismi yanlış yazılmış olabilir) tavsiye edilir :)

Emorfo
27.01.2007, 18:02
Menager efsanesi geri döndü başladım tekrar.
Özlemişim.

Ömer SEVİNÇ
27.01.2007, 20:44
Menager efsanesi geri döndü başladım tekrar.
Özlemişim.

Hayırlı olsun kardeş.
Ben de finaller dolayısıyla bıraktım oynamayı bu aralar. Fİnaller bitnce tam gaz devamm:D

sümela61
27.01.2007, 21:33
Sümela abi senin nasil gidiyor nezamandir resim koymuyorsun. En son UEFA Kupasinda ceyrek finaldeydin. Ne oldu kupayi alabildin mi?

ne zamandır oynamıyordum, oyun yeğenimin bilgisayarında kayıtlıydı, bugün geldim ablama, girdim oyuna, yarı finaldeyim... :)

http://img19.imageshack.us/img19/1930/uef8vj.jpg

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Mayls
27.01.2007, 21:52
ne zamandır oynamıyordum, oyun yeğenimin bilgisayarında kayıtlıydı, bugün geldim ablama, girdim oyuna, yarı finaldeyim... :)

http://img19.imageshack.us/img19/1930/uef8vj.jpg

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Finale cikmak imkansiz degil ama Finalde rakiplerin zor olacak gibi.:p

sümela61
27.01.2007, 21:54
finale göz kırptım... ;)

http://img255.imageshack.us/img255/3559/celtaws2.jpg

Ömer SEVİNÇ
27.01.2007, 21:56
Abi o kadroyla kupayı kesin alırsın. Ben sana diyeyim. Tsigalkonun Deportivoya mutlaka golü var:)

U.Sadıkoğlu
27.01.2007, 22:16
abi ben benim kadroyu göstereyim sana bak:D
http://img253.imageshack.us/img253/5563/kadrofw8.jpg

sümela61
27.01.2007, 22:19
ligde de işler çok karışık... çok yakın gidiyoruz... son 4 hafta...

http://img167.imageshack.us/img167/9223/ligji7.jpg

U.Sadıkoğlu
27.01.2007, 22:41
depor la bende oynadım şamp ligi 2. gruplarda ve işte sonuç gökdeniz kızdırdı ama düzelttik soradan:D

http://img259.imageshack.us/img259/2628/91675618fd1.jpg

Misina
28.01.2007, 02:18
Artık Ölsemde Gam Yemem:)

http://img176.imageshack.us/img176/4977/son1dh7.jpg (http://imageshack.us)

http://img176.imageshack.us/img176/2122/son2yc3.jpg (http://imageshack.us)

Ömer SEVİNÇ
28.01.2007, 03:12
@misina

Abi seni anlarım da fener ve cimbomun orda ne işi var? Biri 11 biri 13 olmuş yav.

SDanışmaz
28.01.2007, 19:29
FM 2006da Türk takımLarını çok iyi yapmışLar. OraLarda oLmaLarı normaL ;)

Bende şu an FM 2007 oynuyorum ama bir türLü ısınamadım bu oyuna...

Misina
28.01.2007, 21:15
http://img460.imageshack.us/img460/9640/jpgvr4.jpg (http://imageshack.us)

Emorfo
29.01.2007, 00:11
FM 2006'ya başladım ilk senem, bir tek Mehmet Topuz ve genç bir defans oyuncusu aldım. Bir kaç elemanı gönderdim. Takım canavar. Liderim 9. hafta itibariyle.

http://img258.imageshack.us/img258/4500/tsvs5.jpg

Çebi
29.01.2007, 00:45
Yav bu oyunlardan bazılarında varım ama hangisinde bilmiyorum...Arkadaşlar ara sıra alıyor oynatıyorlarmış :)

CM ya da FM ile alakalı arkadaşlar Ahmet Hamzaçebi adını bi aratabilirler mi? :) hangisinde varsa ona göre alayım da reelde yapamadıklarımı yaparak tatmin ediyim kendimi :D

Emorfo
29.01.2007, 00:53
FM 2006'da varsın Ahmet :)
Gelecek vaad eden, kiralık giderek tecrübesini arttırmak isteyen oyuncu olarak geçiyor. Resim aşağıda.

http://img440.imageshack.us/img440/6537/ahmetae2.jpg

Çebi
29.01.2007, 00:58
Sağolasın Faruk :)

Özellikler pek yerinde olmamış :)
He bir de moral kısmına alakasız, olduğunun zıttı bir durum tespiti yapmışlar :)

Emorfo
29.01.2007, 01:02
Oyunu yapanlar Türkiye'nin 2. ve 3. ligleri derinlemesine araştırmıyorlar. Yaw insanın oyunda kendisini oynaması garip olur, hep torpil geçer. Dur seni Trabzonspor'a transfer edeyim, Samet Aybaba baş antrenör gençlerle arası iyi sağlam idman yaptırıyor :)

Emorfo
29.01.2007, 01:14
Transfer ettim seni Ahmet ara transfer döneminde bendesin :) Yıldız yapacam seni yıldızın parlayacak :)

http://img406.imageshack.us/img406/5473/ahmetcebiyz8.jpg

Misina
29.01.2007, 01:32
FM 2006'ya başladım ilk senem, bir tek Mehmet Topuz ve genç bir defans oyuncusu aldım. Bir kaç elemanı gönderdim. Takım canavar. Liderim 9. hafta itibariyle.

http://img258.imageshack.us/img258/4500/tsvs5.jpg

faruk abi:)
fm 2006 çok güzel değiştirmişsin yaptığın bu değişikliklerin olduğu yamayı upland edip linki bana ulaştırabilirmisin ?

Çebi
29.01.2007, 01:35
Faruk sana güveniyorum...Bugüne kadar ki hocalarımın yapamadığını yapacaksın...Sen yıldızı parlat gerisine karışma...adı üstünde Menajer oyunu :D

Emorfo
29.01.2007, 01:38
Misina kardeş hepsi haburda http://www.turksportal.net/ana_sayfa/ Football Manager'in Türkiye'de tek yetkilisi bu adamlar bütün yamalar sitedeki dosyalar dölümünde üye olman lazım üyelik ücretsiz. FM 2006 için indireceğin 3 dosya var. Biri 70 mb oyunun kendi yaması 6.03 yaması diyorlar, diğeri ise data yaması Türkiye Ligi için en son ise Türkçe yamasını indirecen versiyon2 diye geçiyor sitede. Aradağın herşey var orda.

Emorfo
29.01.2007, 01:40
Yukardaki sistem ile Ziya Doğan'ın 11 maçlık rekorunu geçtim. 13 maç arka arkaya kazandım. Az önce de fenere kodum :)

Misina
29.01.2007, 01:45
Misina kardeş hepsi haburda http://www.turksportal.net/ana_sayfa/ Football Manager'in Türkiye'de tek yetkilisi bu adamlar bütün yamalar sitedeki dosyalar dölümünde üye olman lazım üyelik ücretsiz. FM 2006 için indireceğin 3 dosya var. Biri 70 mb oyunun kendi yaması 6.03 yaması diyorlar, diğeri ise data yaması Türkiye Ligi için en son ise Türkçe yamasını indirecen versiyon2 diye geçiyor sitede. Aradağın herşey var orda.

abi ben orjinal fm 2006 nın şuan 2017 sezonundayım artık sıkıldım.yakalamadığım başarı kalmadı.bu senin kullandığın yama 2007 görünümlü 2006 :) bunu istiyorum

Emorfo
29.01.2007, 01:49
Tamam işte o sitede var. Siteye gir üye ol dosyalar bölümüne gir. Üye olmada indiremiyorsun. 2006 oyununun cd si var mı sende. varsa yukarda dediğim gibi. Yamanın linki bu. 2006 - 2007 sezonunun güncelleme paketinin linki. http://www.turksportal.net/dosya/fm/28480/bilgi/

İleli
29.01.2007, 01:52
arkdaslar cm 01-02 oynayan arkdaslara oyuncular tavsiye edebilirim
_sergey nikiforenko
_julies agahowa (shaktar)
_maxim tsigalko
_segen yalcın
_hakan sukur
_okan buruk
_soroncisky
_bernando romeo
_taribo west

HER SEY TRABZONSPOR İCİN HER KULVARDA:)
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

bende sana 2 oyuncu onerim..
taner demirbas
petter hansson

Misina
29.01.2007, 02:06
Tamam işte o sitede var. Siteye gir üye ol dosyalar bölümüne gir. Üye olmada indiremiyorsun. 2006 oyununun cd si var mı sende. varsa yukarda dediğim gibi. Yamanın linki bu. 2006 - 2007 sezonunun güncelleme paketinin linki. http://www.turksportal.net/dosya/fm/28480/bilgi/

abi linktekini indirip mevcut fm 2006 nın içine mi atacağım?

Emorfo
29.01.2007, 02:18
Yapman gereken şu fm2006 cd sini tak hiç bir şey değiştirmeden kur daha sonra ise oyunun resmi yaması var. son güncellemeri kapsıyor. onu yüklemeden lazım onun linki, bu http://www.turksportal.net/dosya/fm/28357/bilgi/

Daha sonra yukardaki linkteki Türkiye ligi güncellemesini indir.

Daha sonra ise Türkçe yamasını indir, onunda linki şu ; http://www.turksportal.net/dosya/fm/28443/bilgi/

Bütün yamalarını indirdikten sonra, oyunu kurmuştun cracklemiyorsun. Önce 70 küsür mb olan oyunun resmi yamasını kuruyorsun update yapıyorsun. Ondan sonra ise Oyunun Süper Lig güncellemesini yani yukardaki linkten indirdiğini kuruyorsun. Hiç bir şey yapmana gerek yok normal kuruyorsun. Daha sonra ise Türkçe yamasını kuruyorsun. Hepsini yapınca crackliyorsun oyunu ondan sonra ise. Masa üstüne farklı bir exe atacak turksportal.exe diye bir şey. Oyunun Türkçe olmasını istiyorsan oraya tıklıyorsun. Yeşil bir sayfa açılıyor, ayarlıyorsun felan oyuna giriyorsun. O sitedeki bilgileri iyi oku hepsi yazıyor.

Misina
29.01.2007, 02:21
Yapman gereken şu fm2006 cd sini tak hiç bir şey değiştirmeden kur daha sonra ise oyunun resmi yaması var. son güncellemeri kapsıyor. onu yüklemeden lazım onun linki, bu http://www.turksportal.net/dosya/fm/28357/bilgi/

Daha sonra yukardaki linkteki Türkiye ligi güncellemesini indir.

Daha sonra ise Türkçe yamasını indir, onunda linki şu ; http://www.turksportal.net/dosya/fm/28443/bilgi/

Bütün yamalarını indirdikten sonra, oyunu kurmuştun cracklemiyorsun. Önce 70 küsür mb olan oyunun resmi yamasını kuruyorsun update yapıyorsun. Ondan sonra ise Oyunun Süper Lig güncellemesini yani yukardaki linkten indirdiğini kuruyorsun. Hiç bir şey yapmana gerek yok normal kuruyorsun. Daha sonra ise Türkçe yamasını kuruyorsun. Hepsini yapınca crackliyorsun oyunu ondan sonra ise. Masa üstüne farklı bir exe atacak turksportal.exe diye bir şey. Oyunun Türkçe olmasını istiyorsan oraya tıklıyorsun. Yeşil bir sayfa açılıyor, ayarlıyorsun felan oyuna giriyorsun. O sitedeki bilgileri iyi oku hepsi yazıyor.

eywallah abi çok sağol

Misina
29.01.2007, 04:55
faruk abi oyunu kurdum.gıcık olduğumiçin başka f.akyel,m.keçeli ,celaleddin
feridun u satış listesine koydum...

önerilerin tavsilerin nelerdir?

U.Sadıkoğlu
29.01.2007, 09:14
işte mutlu son:D
http://img411.imageshack.us/img411/5782/sampxr7.jpg

Emorfo
29.01.2007, 09:45
faruk abi oyunu kurdum.gıcık olduğumiçin başka f.akyel,m.keçeli ,celaleddin
feridun u satış listesine koydum...

önerilerin tavsilerin nelerdir?

Benimde ilk işim Fatih Akyel, Mustafa Keçeli, Ömer Rıza'yı göndermek oldu. Sat gitsin alıcıları baya var. Stepanov ile Ferhat'ı defansta yan yana oynat. Solda Celaleddin veya Murat Ocak ben genç diye Murat Ocak'ı oynatıyorum baya iyi. Sağda ise Ufukhan'ı tercih ediyorum yüzümü kara çıkartmıyor. Sistemi benim gibi yap pres özelliğini fulle. Ön liberoda Hüseyin olsun, Onun önünde Şimek Marcelinho Sağda Yattara solda Gökdeniz Forvet Umut'u tercih ediyorum. Transfer yapmana gerek yok, Mehmet Topuz'u alabiliyorsan al. Önemli olan bir kaç maç kaybetsende takımın sisteminden taviz vermemen. Ayrıca takımın başına gelir gelmez baş antrenörünü değiştir. Gençlerle çalışma oranı yüksek olan ve taktik bilgisi olan bir hocayı tercih et. Ben hemen Samet Aybaba'yı baş antrenörüm yaptım. Kaleye kesinlikle Jefferson'u koy. Harika maçlar çıkarıyor. Stepanov tam bir yıldız, Ferhat ise beklediğimden iyi çıktı oyunda. Genç oyunculardan sol kanat oyuncusu Ufuk çok kaliteli, ayrıca paf takımdaki Gökhan'ı bir sene sonra A takıma al. Çok fazla gelecek vaad ediyor. Ligler başlamadan Antrenman programını yoğunlaştır en ağır idmanları yaptır, bir kaç oyuncun sakatlanacak olsun lig başlayana kadar ağır idman yaptır sonra normale dön. Genel olarak böyle. Cem Demir baya kaliteli, Umut'u sürekli oynatırsan harika maçlar çıkarıyor. Bende 15 maçta 17 gol attı. İstikrar şart, takımın iskeletini kur. Her maç farklı oyuncularla ve farklı taktikle oynama.

Misina
29.01.2007, 11:34
Benimde ilk işim Fatih Akyel, Mustafa Keçeli, Ömer Rıza'yı göndermek oldu. Sat gitsin alıcıları baya var. Stepanov ile Ferhat'ı defansta yan yana oynat. Solda Celaleddin veya Murat Ocak ben genç diye Murat Ocak'ı oynatıyorum baya iyi. Sağda ise Ufukhan'ı tercih ediyorum yüzümü kara çıkartmıyor. Sistemi benim gibi yap pres özelliğini fulle. Ön liberoda Hüseyin olsun, Onun önünde Şimek Marcelinho Sağda Yattara solda Gökdeniz Forvet Umut'u tercih ediyorum. Transfer yapmana gerek yok, Mehmet Topuz'u alabiliyorsan al. Önemli olan bir kaç maç kaybetsende takımın sisteminden taviz vermemen. Ayrıca takımın başına gelir gelmez baş antrenörünü değiştir. Gençlerle çalışma oranı yüksek olan ve taktik bilgisi olan bir hocayı tercih et. Ben hemen Samet Aybaba'yı baş antrenörüm yaptım. Kaleye kesinlikle Jefferson'u koy. Harika maçlar çıkarıyor. Stepanov tam bir yıldız, Ferhat ise beklediğimden iyi çıktı oyunda. Genç oyunculardan sol kanat oyuncusu Ufuk çok kaliteli, ayrıca paf takımdaki Gökhan'ı bir sene sonra A takıma al. Çok fazla gelecek vaad ediyor. Ligler başlamadan Antrenman programını yoğunlaştır en ağır idmanları yaptır, bir kaç oyuncun sakatlanacak olsun lig başlayana kadar ağır idman yaptır sonra normale dön. Genel olarak böyle. Cem Demir baya kaliteli, Umut'u sürekli oynatırsan harika maçlar çıkarıyor. Bende 15 maçta 17 gol attı. İstikrar şart, takımın iskeletini kur. Her maç farklı oyuncularla ve farklı taktikle oynama.

abi yabancılardan biri veya birkaçını elden çıkarmam lazım sence kimi ?