PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resmi Dergi Sorumluları..!!

Atalay
12.09.2008, 14:13
Şimdi burdan soralım bu dergi ayın 12' si olmuş neden hala bayilerde olmaz??

Ayın 12'si omuş neden abonelere ulaşmaz??

Rakiblerimizin dergileri her ayın birinde tüm bayilerde mevcutken neden bizim dergimizi bulan ekektrik bulmuş edison gibi sevinir?

Dergi kalitesi, içerigi ,sayfa sayısı,görselligi bakımından rakiplerimizin dergileri ile mukayese bile edilemiyecek kadar neden kötü??

Neden bunca senedir bu sorunlarımız giderilemiyor??

İnşallah birileri görür okur ve geregini yapar...

Burçak
12.09.2008, 14:18
Ayın 12'si olmuş neden abonelere ulaşmaz??

işte bu soru sebebiyle ben aboneliğimi uzatmamıştım.
çünkü geçte olsa dergi bayilere gelirdi görürdüm ben abone olduğum için bi jkaç gün daha fazladan beklerdim. abonelimi bu nedenleuzatmamıştım.
şimdi kafama göre istediğim yerden alıyrum dergiyi.

şikayetlerine katılıyorum. ve hiçbi bahaneyi hiçbi şekilde kabul etmiyoum. çünkü rakiplerimizin dergileri çıkıyor zamanında. demekki istendikten sonra çıkarılabiliyormuş...

tigin
12.09.2008, 14:21
Yıllardır aboneyim, bir kez bile ayın 15'i olmadan önce dergi elime ulaşmadı.

Faik Yılmaz
12.09.2008, 14:23
Bir manifesto yazıp taraftarlar olarak altına imza atalım derim ben....

a f s
12.09.2008, 14:27
Gökhan müfettiş gibi tüm sorunların üzerine gitmeye kararlısın. :D

Dergi ile ilgili eleştirilerin ötesinde, yönetim bizden dergide neler istediğimize dair somut öneriler bekliyor. ( Bizzat yönetim )

Yayın işiyle uğraştığım ve daha öncede birçok derginin sanat yönetmenliğini yaptığım için biliyorum; dergi işi, gündemi, baskı öncesi hazırlığı, ekip işi olan zaman ve emek isteyen işler. Derginin editöryal ekibi ve tasarım uygulama ekibi işin uzmanı olmalı ki kaliteli ve zamanında işler çıkarabilesiniz. Ve tabii bu işe gönül vermeniz de gerekiyor. Her ay o dergiyi heyecanla bekleyen insanlarla sıcak temasınız ve sağlıklı iletişiminiz olmalı.

Ben grafik tasarımcı olarak gördüğüm eksiklikleri raporluyorum ve çözüm önerilerini sunuyorum. Özellikle kapakla ilgili alternatif çalışmalarım var.
Hazır başlık açılmışken, dergide yer almasını istediklerimizi sıralayalım ve BMN olarak çözüme katkımız olsun.

Değerli Yöneticimiz Metin Külünk'ün "Derginin ve resim sitenin taraftar görüntülerinde korsan ürün giyenlerin fotoğrafları yayınlanmasın" fikri güzeldi bu anlamda.

Hadi bakalım sadece kızmak değil çözüm üretmek zamanı. İsteklerimizi sıralayıp yönetime sunalım.
Derginin zamanında çıkması ortak isteğimiz, diğerleri...

Nytre
12.09.2008, 14:29
evet ayni durumla ben de karsi karsiya kaliyorum ve bu gecikmenin sebebi dergilerin dagitimi yapan firmaya gec ulasmasindan kaynaklandigini dusunuyorum.

a f s
12.09.2008, 14:29
Yıllardır aboneyim, bir kez bile ayın 15'i olmadan önce dergi elime ulaşmadı.

Ayın birinde çıkaracak gibi çalışsınlar, fakat dergi her ayın onbeşinde çıksın. Her ayın ortasında çıkan bir dergimiz olduğunu bilelim :D

Trabzonspor Dergisi her ayın 15'inde çıktı çıktı, çıkmadı 20sinde...

Akif Gür
12.09.2008, 14:30
ben alt yapıdaki oyuncularımızında dergide gösterilmesini istiyorum...sadece paf olarakta değil agenç b genç minik takım hepsinden haberlerin dergide gösterilmesini istiyorum...gençlerimizi küçüklükten başlamalıyız tanımaya...

ÖmerFarukYılmaz
12.09.2008, 14:31
Dergi editörü Atilla Alp bey foruma üye....Hatta Yavru kaplan hakkında konuşmuştuk...

Bunları gördüğü kesindir...

Ama bir şekilde ulaşılacağını tahmin ediyorum...

Atalay
12.09.2008, 14:35
Mesela soralım bir soru daha bu derginin abone ve tiraj sayısı kaçtır...??

Bilen birisi varsa lütfen yazsın....

murat
12.09.2008, 14:49
Bu isi Trabzonsporu seven kisilere vermedikleri icin boyle oluyor! Olay sadece bundan ibarettir.

Tolpaş61
12.09.2008, 14:51
bu olayın üzerine daha fazla gitmemiz gerekiyor.dergi ile ilgili sorunlar hep vardı hepte olacak gibi duruyor.

bysurmeneli
12.09.2008, 15:26
Bu ay ki dergiyi heyecanla bekliyordum çünkü çok fazlaca haber olacak olay olmuştu brugge maçı stadın yapımı iki süper lig maçı yeni otobüsün tanıtımı web sayfasıyla ilgili çalışmalar haber olabilirdi ama bir baktım ne doğru dürsüt stadın fotosu var ne de beklediğim haberlerle ilgili çalışma içerik daha zengin tutulabilir
Benim beklentim mesala bir maçın öncesi ve sonrasıyla ilgili fotolar ve maç sonrası yapılan röportajlar olabilir
Bir Nostolji sayfası olabilir her ay eski futbolculardan biriyle röportaj konabilir
Stad - Tesis - Klüp Binası - Müze den görüntülerle haber yapılabilir

Fatih KIRAN
12.09.2008, 15:35
Ya beyler bende Bursada oldugum için dergi bana geç geliyo zannederdim Trabzondaki abonenindemi 15 inden sonra eline ulaşıyor?2 yıldır aboneyim bu 3. yılım olacak derginin ayın 16sından önce elime aldıgımı bilmem doğrusu.Hatta bi dönem Global kargo diye bi kargo şirketiyle anlaşma yapmıştı klüp 3 ay 20 sinden önce gelmemişti dergim.Yani millet alıp okuyo eskitiyor ben daha ambalajı yeni açıyordum ne saçma bi durum dimi!!!!
Yatkililerin buna kesin bi çözüm bulmaları gerek...

LazAnisT
12.09.2008, 16:16
Dergi içerik olarak zaten beşpara etmez.Ayın 1inde gelse ne olur 15'inde gelse ne olur.Ben dün itibariyle 45 ytl daha vererek bir yıl daha uzattım aboneliğimi.Sadri Şenere dua etsinler.

Akif Gür
12.09.2008, 16:20
ben alt yapıdaki oyuncularımızında dergide gösterilmesini istiyorum...sadece paf olarakta değil agenç b genç minik takım hepsinden haberlerin dergide gösterilmesini istiyorum...gençlerimizi küçüklükten başlamalıyız tanımaya...

ben bu konuda ısrar ediyorum...bence çok önemli bir konu

Cengiz Çubukcu
12.09.2008, 16:42
ekibi değiştirmedikten sonra derginin düzeleceği falan yok...maksat kulübe katkı olsun...

Recep Alkan
12.09.2008, 17:51
valla bu tarz saha dısı olaylarda ben bıraz eksık kaldıgımızı dusunuyorum acıkcası. yanı organızasyn cok da kuvvetlı deegıl.

Ahmet Faruk
12.09.2008, 18:36
Çocuklar için hazırlanan ve bir nevi takımımızın maskotunu temsil eden bölümün "Yavru Kaplan" olarak değiştirilmesini öneriyorum mesela ben.

Mustafa
12.09.2008, 22:30
Bugun aldım dergiyi.İyiki abone degilim strese girmiyorum.

Mayls
12.09.2008, 22:38
Türkiye'de kankamın isteği üzerine bir gazete bayinden Fenerbahçe Dergisi'nin Eylül sayısını almıştım. Ayın biriydi.

Bu yıl Eylül'de pek kalamadım Türkiye'de ama Eylül'ün 10'una 15'ine kadar kaldığım yıllarda bile derginin Eylül sayısını hiç bulamazdım bayilerde.

Umarım Yönetim buna da bir el atar.

Çağatay_
13.09.2008, 01:13
Ben Trabzonspor dergisini çoğu yerde görmüyorum Zonguldakta..

Ufuk Bayraktar61
13.09.2008, 10:50
dergi dediğin poster verir..bunlar bişe beceremiyo..atay aktuğ zamanında ki dergi yönetimi iyiyidi..koskocaman postterler olurdu..hele ki bi poster var hala kapının girişini süsler..üst tarfaında olimpiyat stadınn görüntüsü..alt tarafında takımımızın birlikte çekildiği bi foto..tekke szymko hüseyin ve yattaranın tek çekilmiş fotoları..harika bişeydi.kenarındaa da 2006 takvimi

İHTİLALL
13.09.2008, 12:32
Bu yönetimin acil yapması gerekenlerden biriside altyapı hocaları dahil tüm profesyonel çalışanları bir güzel analiz etmek ve bir kısmının görevine son vermek olmalı diye düşünüyorum.
Bürokrasiden iğrenen bir insan olarak,Trabzonspor'umuzunda maalesef çeşitli yönetimler zamanınıda bir kit gibi arpalık haline geldiğini görüyorum.Çünkü üyelik işlemleri ,dergi aboneliği,kombineler ve daha birçok alanda istenen verimi vermekten çok uzak bir personelimiz var.
Ayda 5 trilyona yakın maaş ödeyen bir kulübün taraftarlarının daha iyisini hakettiğinidüşünüyorum.

Emorfo
13.09.2008, 12:45
Gökhan abi düzelmeyen şeyler var, onlarda düzelir zamanla. Biraz daha sabretmek lazım tabi yanlışları ve eksikleri de dile getirmek lazım.