PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre, Gökdeniz'e Küfür Etti mi?

ÇaGaTaY
10.09.2008, 15:27
Emre Gökdeniz'e küfür etti mi?
10 Eylül 2008 Çarşamba 14:29
Pazar günü akşamı Ali Sami Yen stadyumunda yapılan antrenmanın ardından Gökdeniz ve Emre arasında tartışma çıktı.
Medyaspor.com internet sitesinin özel haberine göre Türkiye Futbol Federasyonu "üzerini örtme operasyonlarına" bir yenisi daha ekledi.

Sakatlığı ve annesinin sağlığı bahane edilen bu iki oyuncu önce kamptan ayrıldı. Emre ise az önce kampa geri döndü.

Pazar günü akşamı Ali Sami Yen stadyumunda yapılan antrenmanın ardından Gökdeniz Karadeniz ve Emre Belözoğlu'nun, küfürleştiği öğrenildi.

Takım otobüsünde cep telefonuyla konuştuğu belirtilen Gökdeniz'e Emre Belözoğlu bağırarak çıkıştı. Ardından Emre'nin küfür ederek takım arkadaşına müdahelede bulunmasının ardından ikili arasında ağız dalaşı başladığını öğrenildi.

İki oyuncuyu takım arkadaşları sakinleştirirken, sakatlığını bahane eden Gökdeniz Karadeniz dün sabah saatlerinde kamptan ayrıldı.

Bugün ise annesinin sağlık problemini bahane ederek kamptan ayrılmak isteyen Emre'ye izin veren Fatih Terim, Fenerbahçeli Milli takım kaptanını telefon ile arayarak kampa tekrardan çağırdığı belirtildi. Emre kısa bir süre önce kampa dönerek arkadaşlarına katıldı.

Kaynak:internetspor

Eğer olayın aslı gerçekten buysa Hıncal Uluç halkın önüne atılıyor.. Fatih Terim yine Emre yi kazanma inadı içinde.. Size bi soru sorabiliyorum.. Tahminleri alalım.. Bir sonraki milli takım kampına Gökdeniz çağrılacakmı sizce? Kendi fikrimi söyliyim. hiç sanmıyorum.. Emre yi kazanmak varken bi Gökdenizin lafı mı olur(!)...

TolgaTopçu61
10.09.2008, 15:29
Terim gec kaldi hemen emre'yi arayip geri cagirmis,eger dogruysa gökdeniz'in Milli takim kariyeri Fatih Terim altinda bitmistir

Tolpaş61
10.09.2008, 15:29
emre kesin küfür etmiştir.gökdenizde o formayı unutsun.

Faik Yılmaz
10.09.2008, 15:32
etmişse kendi terbiyesizliğidir.....

Hotaman
10.09.2008, 15:34
Zaten özel bir nedenden dolayı ayrıldığı belirtildi sonra sakatlık felan çıktı ortaya. Fatih Terim Emre için tüm takımı harcar. Gökdeniz efendi adamdır kolayına ters bişey yapmaz ama orada Tekke olacaktı Emre'yi camdan uçarken görürdük!

İsmail Çavuşoğlu
10.09.2008, 15:35
emrede bu potansiyel var küfür etmiştir .arkadaşlarımızında dediği gibi gökdeniz formayı unutsun.çünki terimin oğlu ile dalaştı..

Uğur GEMİCİOĞLU
10.09.2008, 15:35
birşey diyecem kusura bakmayın bu emre nin bi yerleri aşırı derecede kalkmış anlamıyorum adamda az gurur olsa milli takımı hatta futbolu bırakır gider.hangi kanalı açsan emre yi yerden yere vuruyorlar.ağzını burnunu dağıtsaymış keşke Gökdeniz onun.

ÖzGür Ayar
10.09.2008, 15:39
Hıncal Uluç öğrenirse olayın aslını açıklar. Terime ve emreye karşı en rahat korkmadan yazan kişilerden birisi. Emreyi günahım kadar sevmem ama böyle bir terbiyesizlikte yapmamıştır diye düşünüyorum. Yok eğer varsa terimde geri çağırdıysa buda en az küfür kadar şerefsiz bir olaydır.

ÇaGaTaY
10.09.2008, 15:43
Hıncal Uluç u da çok fazla sevmem ama genelde doğruları söylediğine inanırım.. Emre için söylediklerine de A dan Z ye katılıyorum.Belki ekran önünde "kişiliksiz" tabiri yanlıştı her ne kadar öyle olduğuna inananlardan olsam da. Şimdi Hıncal Uluç vatan haini ilan ediliyor. Eğer olay bu şekilde geliştiyse Hıncal Uluç bu zandan kurtarılmalı. Gökdeniz bunu açıklamaktan eminim korkuyordur milli formadan kopmamak için.Ama inşallah birileri bu olayı gündeme getirir herşey ortaya çıkar.

ÖzGür Ayar
10.09.2008, 15:45
Hıncal Uluç u da çok fazla sevmem ama genelde doğruları söylediğine inanırım.. Emre için söylediklerine de A dan Z ye katılıyorum.Belki ekran önünde "kişiliksiz" tabiri yanlıştı her ne kadar öyle olduğuna inananlardan olsam da. Şimdi Hıncal Uluç vatan haini ilan ediliyor. Eğer olay bu şekilde geliştiyse Hıncal Uluç bu zandan kurtarılmalı. Gökdeniz bunu açıklamaktan eminim korkuyordur milli formadan kopmamak için.Ama inşallah birileri bu olayı gündeme getirir herşey ortaya çıkar.

Gökdenizi zaten oynatmıyor terim. Eğer böyle bir olay varsa Gökdeniz kesinlikle açıklamalı. Ben yinede inanmak istemiyorum küfür olayına.

TolgaTopçu61
10.09.2008, 15:46
zaten ilk onbir'de hic oynamiyor ki, oyuna girse bile son dakikalarda oynuyor.
bence korkmadan aciklasin

TS-Tiryaki
10.09.2008, 15:51
Simdi bir kez daha terim ve sütoglundan nefret ettim.

Hüdai Pervaneli
10.09.2008, 15:53
beklenir mereden yapmis olabilir

Özge
10.09.2008, 15:56
İşin içinde Emre olunca beklerim valla yapmış olabilir.Eğer doğruysa yaptığı çok büyük terbiyesizlik.Her zamanki Emre hareketleri gerçi.

ilhan
10.09.2008, 15:57
Salt olarak kimseyi suçlamak istemiyorum. Emre veya Gökdeniz olarak ayrı ayrı konuşmakta istemiyorum. Ama Emre milyonlarca insanın gözü önünde atılan bir golden sonra Basın tribününde oturan bir köşe yazarına;
http://www.ntvspor.net/Images/19546.jpg

ve

http://www.futbolistan.net/wp-content/emre.jpg

bunları yapmış birisi ve milli takımın kaptanıdır. Milli takım kaptanına(!) böyle suçlamalar yapılmasın arkadaşlar. Yoksa yarın öbürgün aynı kolu bize de gösterebilir.

Dursun Kaplan
10.09.2008, 16:04
Bu adamı hiç bir zaman sevmedim,sevmiyorum,sevmeyeceğimde..

Hıncal Uluç karaktersiz demekle bence doğru demiş..

ÇaGaTaY
10.09.2008, 16:06

Konuyu dağıtmak istemiyorum ama Futbolcu saflığına bakarmısınız? birisi gol attıktan sonra kinle bi yerlere hareket çekme peşinde birisi sevincinden arkada uzun eşşek oynuyo :)

Samet Türkmen
10.09.2008, 16:06
Hıncal Uluç'un laflarında kesinlikle hakaret yoktur ve sonunda kadar doğru söylemiştir.

OLCAY ÇAKIR
10.09.2008, 16:10
Varsa;
Beni ilgilendiren kısmı şu, aslında merak ettiğim,

Gökdenizde aynı şekilde kendisine küfür edebilmişmi?okkalısından.
Tepkisini merak ediyorum?

Varsa.!

tigin
10.09.2008, 16:11
Takım otobüsünde telefonla konuşmak yasakmıdır? Bilen var mı?

alper*
10.09.2008, 16:12
terlik olayına benzemesin de sonu :D

Selman
10.09.2008, 16:23
Valla Emre Gökdeniz'e küfretti mi bilmem.Ben kendisine ediyorum ama o kaptanlık pazubantını kolunda gördükçe:)

Adem Erdoğan
10.09.2008, 16:33
Emre'nin basın tribününe yaptığı hareket ahlaki olmayabilir ama sonuna kadar haklıdır.

Uzunoğlu
10.09.2008, 16:33
Emre karakterini dökmüş ortalığa yine :)

Yemişim bunların egemen olduğu milli takımı

Uzunoğlu
10.09.2008, 16:34
Emre'nin basın tribününe yaptığı hareket ahlaki olmayabilir ama sonuna kadar haklıdır.

Haklı falan değildir tamamen ahlaksızlıktır

Milyon dolarları cebine cukka ederken bunları düşüneceksin :)

Emirhan Ömeroğlu
10.09.2008, 16:34
emreden nefret ediyorum hıncal uluç çok güzel sölemiş antiliderlik vasfı bulunan karaktersizin teki kendisi.. kesin etmiştir küfür her zaman yaptığı şeyler nede olsa.. küfürün onun ağzından eksik oldugunu görmedim ben.. kendisinden nefret ediyorum..

Adem Erdoğan
10.09.2008, 16:35
Haklı falan değildir tamamen ahlaksızlıktır

Milyon dolarları cebine cukka ederken bunları düşüneceksin :)

Basın tribünü sadece kolu değil başka şeyleride hakediyor.;)

Öztürk Adem
10.09.2008, 16:36
ıkı karaktersız adamların dayanısması bırı terım dıerı emre kısılık sıfırın altında :)

a f s
10.09.2008, 16:36
Fatih Terim hep basına kızıyor da, her önemli maç öncesi, kadroya almadığı oyuncular, kavgalar, polemikler, gerginliklerle kendine düşen payın ne olduğunu düşünüyor mudur acaba?

Cemalettin Taşkın
10.09.2008, 16:38
emre milli takım kaptanı olabilecek biri değil. hıncal uluçu hiç sevmem ama emre konusunda katılıyorum.

Uzunoğlu
10.09.2008, 16:39
Basın tribünü sadece kolu değil başka şeyleride hakediyor.;)

Futbol bu

Eleştirileri hazmedeceksin

Profesyonellik budur

Avrupaya odun olarak gitti senelerce oynadı odun olarak döndü

Emrenin bu kadar terim tarafından kollanması eleştirilerin haksız olmadığını ortaya açık seçik koymaktadır :)

Adem Erdoğan
10.09.2008, 16:40
Futbol bu

Eleştirileri hazmedeceksin

Profesyonellik budur

Avrupaya odun olarak gitti senelerce oynadı odun olarak döndü

Emrenin bu kadar terim tarafından kollanması eleştirilerin haksız olmadığını ortaya açık seçik koymaktadır :)

Sadece eleştrilerden dolayı olduğunu düşünmüyorum.
Ahlaksızlık zaten basının içine işlemiş.

Uzunoğlu
10.09.2008, 16:42
Sadece eleştrilerden dolayı olduğunu düşünmüyorum.
Ahlaksızlık zaten basının içine işlemiş.

Yahu şimdi neyi tartışıyoruz

Ahlaki seviyesi magmanın derinliklerine kadar inmiş emreye gösterilen tavrı mı

Alenen küfür etseler bu adama hakları var

zeyberoğlu
10.09.2008, 16:47
Arkadaşlar

Eğer bir küfür olayı olmuşsa ki bence olmuştur ,olayın kamuoyuna bu şekilde yansımasında en büyük suçlu Gökdeniz'dir neden;

Önce sinsice Emre'nin yanına sokulup ona uçarak bir kafa atıp onu dümdüz etseydi ve olayı biz bu şekilde duysaydık Gökdeniz haklıydı bence

krdnz
10.09.2008, 16:47
Milli takımın şımarık çocuğu, o forma bir tek ona yakışmıyor.

Süleyman50
10.09.2008, 16:49
yapmaz diyemem çünkü böyle birinden herşey beklenir ama ilginç olan bu adam milli takımın kaptanı vay be ülkeme bak...

ilhan
10.09.2008, 16:51
Fenerbahçe forması altında aynı basın mensuplarının önünde oynuyor. Aynı hareketi Fenerbahçe forması altında yapmasını bekliyorum. Madem milli forma altında el kol gösterebiliyor Fenerbahçe forması giyerkende yapsın. :) Tabii yiyorsa.. ;)

Ben Emre'ye bu anlamda güveniyorum. Fenerbahçe'de iç huzursuzluk çıkaracağını tahmin ediyorum. Er ya da geç. Orada Fatih Terim gibi bu hareketleri ört pas edecek birisi de yok. :)

Egemen
10.09.2008, 16:56
aynı düşüncedeyim kuzen.. emre saatli bomba :)

Hotaman
10.09.2008, 17:16
Fatih Terim hep basına kızıyor da, her önemli maç öncesi, kadroya almadığı oyuncular, kavgalar, polemikler, gerginliklerle kendine düşen payın ne olduğunu düşünüyor mudur acaba?

Ali abi Fatih Terim'in politikası bu zaten. Basınla kavga eder bununla oyuncuları doldurur ben sizin için neler yapıyorum size hak ettiğiniz saygıyı göstermeyen basına yüzünüzü gösterin. Tabii muhtemelen çok daha argo bir dille ifade ediyordur.

Keşke olsa ancak kendini eleştirmeden bir haber bu adam yazıktır Yıldıray'a, Tekke'ye, Halil'e...

28TS61
10.09.2008, 17:17
terim her zamanki gibi damadina sahip cikiyor

ben buraya yaziyorum bu milli takimdan bisey olmaz, bugun belcika bizi yencek diyorum

TSelif
10.09.2008, 17:17
Terim bu takımın başındayken daha çok facia gelecek başımıza bekleyin görün !
Ayrıca Emre kim oluyor da Gökdeniz'e değil küfretmek bağıracak. Takım kaptanı !!! ymış peh ..

Hotaman
10.09.2008, 17:19
Olayın başka bir boyutuda şu; eğer Emre Gökdeniz'e küfür ettiyse Trabzon'da oldukça geniş olan küfür dağarcığının dahada genişleyeceğine eminim:)

Şahinoğlu
10.09.2008, 17:38
Şu emre milli takımda oynuyo Gökdeniz yedek terim sen futbol cahilisin, kişiliğe gelirsek ikisindede Emre'dede Gökdeniz'dede kişilik bozukluğu aşikar.

Tayfun
10.09.2008, 17:58
"Küfürbaz Emre" Bu Sözü Unutma ...!

"Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim”

"Mustafa Kemal Atatürk"

a f s
10.09.2008, 18:00
Kişilik karakter demişken maç içinde tüküren Sergen'e sahip çıkıldığının yarısı kadar bizim çocuklarımıza sahip çıkılmış mıdır acaba?
Kimsenin kendi kişisel kaprisleri uğruna tüm Türkiye'yi ilgilendiren Millî bir meseleyi bu şekilde kötüye kullanmaması lazım.

Herkes Fatih Tekke'nin ve Gökdeniz'in son yıllarda Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük değerler olduğunu kabul ettiği halde, neden millî takımda onları izlemeyi bizden ve dünyadan mahrum bırakırlar anlamakta zorluk çekiyorum.

Onların ve onlar gibi ikinci sınıf insan muamelesi gören anadolunun pırıl pırıl futbolcularının katkısından mahrum bir takımda konuşulacak meseleler böyle futbol dışı olmaya mahkum olur. Elin Brezilyalısına kol kanat gereceksin, Kolin Kazım'ın tavırlarını içine sindireceksin Fatih Gökdeniz ve o takımda oynamayı çoktan hak eden diğerlerini es geçeceksin.

Futbolcuları giydikleri formaya göre sınıflandıran bu zihniyeti kınıyorum. Emre'ye de acıyorum, bu kadar toplumun önüne atılmamalıydı. İdmanda yalancıktan sakatlansaydı tıpkı Gökdeniz gibi kadroya herkesin gönlünden geçen birkaç isim alınsa gündem değişse bir maça da birbirimizi yemeden çıksak olmaz mı?

Öyle dediniz ama bak ben böyle yaptım gibi intikam duygularıyla gerginlikle dolu bir millî takım görmek istemiyorum. Bu anlayışın İsviçre maçında bize nelere malolduğu hepimizin malumu. Bir Kore maçında iki takım oyuncularının omuz omuza tribnleri selamladığı anı gözlerinizin önüne getirin, bir de hocası dahil rakip futbolcuları tekme tokat kovalayan takımı.

Bir maç içinde rakibine tüküren büyük(!) yetenek Sergen'i düşünün, bir de milli takımın 500.golünü attıktan sonra golün asisstini yapan Tuncay'a teşekkür edip onu teselli eden Fatih Tekke'yi.

Temelde Emre'nin ötesinde millî takımımızda görmek istemediğimiz şeyler var, biryerlerden patlak veriyor. Bu kadar yetenekli ve geniş kadroyla herkes birşeyler yapar.

Fakat kriz anlarındaki yönetim tarzı bu olmamalı.

Erdal
10.09.2008, 18:01
Kötü haberler ne çabuk yayılıyor. Tam da kavga edecek iki tip; Emre ve Gökdeniz...Hangisi haklıdır derseniz haklıyı haksızı bilmem Gökdeniz bizdendir mi diyeceğiz. Ben demem...Ama birinin dönüp diğerinin orda kalması orda birilerinin "adamcılık" ı arşı alaya erdirdiğinin göstergesi artık. Bu kadar "ben" i Allah reva görmez. Görürsünüz görmeyecekde...

Erdal
10.09.2008, 18:03
Mağrur ol Fatih hoca seni Allah çarpacak...

Cafer Bulur
10.09.2008, 18:13
simdiye kadar sakatlandigina hic sahit olmadigim gökdenizin sakatlik nedeniyle kadrodan cikarilmasina sasirmistim.
haberi okuyunca dogru olabilecegini düsündüm.
milli takimda bir seyler dönüyor ama hayirlisi.
umarim bahsi gecen huzursuzluklardan milli takim en az zarari görür.
emre yi degil ama milli takimi seviyoruz.

LazAnisT
10.09.2008, 18:19
Kişilere bakıyorum (Emre,Gökdeniz, Terim)yok birbirlerinden farkı.Ne halleri varsa görsünler.

Adil ÖZGÜR
10.09.2008, 18:22
Salt olarak kimseyi suçlamak istemiyorum. Emre veya Gökdeniz olarak ayrı ayrı konuşmakta istemiyorum. Ama Emre milyonlarca insanın gözü önünde atılan bir golden sonra Basın tribününde oturan bir köşe yazarına;

ve

http://www.futbolistan.net/wp-content/emre.jpg

bunları yapmış birisi ve milli takımın kaptanıdır. Milli takım kaptanına(!) böyle suçlamalar yapılmasın arkadaşlar. Yoksa yarın öbürgün aynı kolu bize de gösterebilir.

-Bu görüntü Şenol GÜNEŞ'te olmayan KARİZMA görüntüsüdür.

-Sevgi dağarcığını aşılamak isteyen Şenol Hocam bu görüntülere muhatap olamaz.

** Milli Takım kampında küfürleşme varsa, Gökdeniz muhatap alınıyorsa acaba neden Gökdeniz???

a f s
10.09.2008, 18:23
Kişilere bakıyorum (Emre,Gökdeniz, Terim)yok birbirlerinden farkı.Ne halleri varsa görsünler.

İyi de olan bize oluyor, sıkıntı burda.

'Madem duvarı yıktın niye priketleri kırıyorsun?'

Milli maç öncesi gündem bu mu olmalıydı? Tersi bir olay olsaydı tavırları yine aynı mı olacaktı acaba?

Gerçek anlamda altüst edilmiş bir dünyada doğru, bir yanlışlık bir anıdır.

Bartuğ13
10.09.2008, 18:28
bu kadar şımaran ve terim desteğiyle kendsiini milli takımın ağası olarak gören emre'nin kulağı çekilmeli ve gökdenizden özür dilemesi sağlanmalı.
gökdenizin yapığı eğer suçsa sen kaptan olarka uyarırsın orada işin biter.gerisini teknik ekip halleder o kadar.kaptan da olsan,terimden torpilli de olsa haddini bileceksin.eğer bu kavga sadece telefon meselesinden çıktıysa %1000 suçlu olan emre'nin kaptanlığı alınmalı ve kulağı bir güzel çekilip,gökdenizden özür diletilmeli.

bu yorumun asıl yeri burası

Sadık Bıyık
10.09.2008, 18:40
para için milli takıma rest çeken (bakınız ücret arttırımı sırasında f.terimin tavrı) sonrada ben söz verdim burdan gitmem diye üste çıkan haysiyetsiz bir karakter ve onun kol kanat gerdiği kişilik bozukluğu olan bir futbolcu ve vah ki bizim milli takım bunların oyuncağı olmuş. emreyi ömrü hayatında hiç sevmedim (kişiliğinden dolayı) o yüzden her türlü çirkefliği yapacak biri olduğunu düşünüyorum

Emirhan Makul
10.09.2008, 19:10
Ben İnanmıyorum.

a d bacan
10.09.2008, 20:05
Bakıyorum ulusal basında tık yok
bir yerde görsem bende PATLIYACAM...

ÇaGaTaY
10.09.2008, 20:06
Arkadaşlar Gökdeniz ne yaptı da kendi taraftarından kişiliksiz damgası yiyor anlatırmısınız bana?? Bir iddaa oynamak mıdır yani olay? Zaten bu saflığının cezasını da ağır bir şekilde çekti.. Sahada kimseye küfür mü etti? Birilerine hareket mi çekti? Bİrine mi tükürdü? Birini mi yumrukladı? Allah aşkına sizler yapmayın bari..

Anıl Caner
10.09.2008, 20:19
bir şerefsiz yüzünden milli takımdan mahrum oluyordu oyuncularımız.

şimdi daha büyüğü yüzünden eski oyuncularımız da harcanmaya başladı.

sizi milli takımın başına koyana benim küfürlerim size değil.

başarınız da yalan, hayatınız da yalan. dünyanın en kibirli adamıyla dünyanın en yalakası bir araya gelmiş, 70 milyonu temsil eden takıma liderlik yapıyorlar.

Kara Mert61
10.09.2008, 20:22
fatih terim in oğlu emre terim(belözoğlu) küfür etmiş olabilir...çünkü be hlaksız sporcudan herşey bekenir.kadro dışı kalsa bile terim onu hemen çağirir...gökdenz bu hafta rusta da maç oynarsa büyük ihtimal doğrudr bu haber..ayrıca da gökdenizi hiç bilmem sakatlandğini..tesadüf mü acaba???

wolf_TS61
10.09.2008, 20:22
Arkadaşlar Gökdeniz ne yaptı da kendi taraftarından kişiliksiz damgası yiyor anlatırmısınız bana?? Bir iddaa oynamak mıdır yani olay? Zaten bu saflığının cezasını da ağır bir şekilde çekti.. Sahada kimseye küfür mü etti? Birilerine hareket mi çekti? Bİrine mi tükürdü? Birini mi yumrukladı? Allah aşkına sizler yapmayın bari..
gökdenize kişiliksiz niye dendiğini bende anlamadım.olay iddia ise cezasını fazlasıyla çekti.

Onur Civelek61
10.09.2008, 20:50
Şu velet milli takıma kaptanlık yapıyor.Küfür etmesinden daha ilginç bence...

Mira_61
10.09.2008, 22:14
Eğer böyle bir şey varsa Trabzonspor taraftarı olarak tepkimizi koymalıyız.Gökdeniz sahipsiz değildir!!!

sessizkral_1
10.09.2008, 23:11
evt arkadaşlar bjk maçında bir pankat yapılmalı bence gökdenize sahip çıkılmalı........yada maç boyunca gökdenize tezahurat yapılmalı bişeyler yapılmalı bence terim ve sütoğluna bir gönderme yapılmalı sahipsiz bırakmamalıyız..şunu unutmayın emre gs ye bir kuruş kazandırmadan ayrıldı ama gökdeniz vede fatih bize süper paralar kazandırdılar bu oyuncularımıza sahip çıkmalıyızki gökdeniz çok efendi adamdır....durduk yere kimseye bişey yapmazda demezde...

Kadir
10.09.2008, 23:47
Emre denen kişiliksiz insancıkdan herşey beklerim .
Gökdeniz keşke kafasını gözünü dağıtsaydı bu karaktersizin.

Kaya
10.09.2008, 23:52
Sanmıyorum; hatta bu haber üzerine Gökdeniz ve Emre kısa zamanda basın toplantısı yapar...

Anıl Caner
10.09.2008, 23:55
haberin gerçekliği emre'nin kaptanlığına devam etmesi, gökdeniz'in tekrar milli takıma çağrılmayışıyla ispatlanacak. bana son derece mantıklı ve gerçekçi geldi.

Kaya
11.09.2008, 00:02
haberin gerçekliği emre'nin kaptanlığına devam etmesi, gökdeniz'in tekrar milli takıma çağrılmayışıyla ispatlanacak. bana son derece mantıklı ve gerçekçi geldi.

Geleceğe dair bir hüküm bu. O zaman laf etmeden beklemek gerek... ;)

Mustafa K. Demirbaş
11.09.2008, 00:02
emreden herşey beklenir

Murat Keçeci
11.09.2008, 00:07
kendini beğenmiş adamın teki başka ne beklersin ki emreden arkasınada fatih terim babasını almıştır yedek güç olarak gökdenıze karşı ama gökdenızı ezdırtmeyiz biz varken o kadar kolay değil

Özkan
11.09.2008, 00:12
Merâk ettiğim Gökdeniz Emre'ye küfür etse ne olurdu acabâ?

Hüseyin Hatırlı
11.09.2008, 00:14
Ya yazık fatih hoca yazık ya!

Gökhanı selcuk u cagırmıssın oraya adamlar formda oynatmıyosun yazıklar olsun ya. Bu kadar artist olunmaz biraz teknik adam ol!

ÖzGür Ayar
11.09.2008, 00:17
Emrenin oyuna girmeye hazırlanan M.Topuzla konuşma tarzına dikkat ettinizmi. Sanki tehtid eder. Ciddi ciddi sorunları var sanırım bu uşağın.

Anıl Caner
11.09.2008, 00:39

hüküm değil. "inanıyorum ki gökhan ünal bu sezon patlama yapacak" gibi hüküm bildiriyormuşçasına tahminde bulundum sadece. laf etmeden beklemeyi tercih ediyorum, laf edersem çok sevdiğim bmn'den uzaklaştırıabilirim zira.

ph=61
11.09.2008, 00:46
Onu bunu bılmem ama en buyuk kufru Belcıka karsısında 1 golu zor bulan milli takım bize etmiştir,hemde kendı sahamıza...!

Hotaman
11.09.2008, 00:46
Emrenin oyuna girmeye hazırlanan M.Topuzla konuşma tarzına dikkat ettinizmi. Sanki tehtid eder. Ciddi ciddi sorunları var sanırım bu uşağın.

Buna dikkat çekecektim bende. Kesinlikle resmen tehtitkar bir uslupla konuşuyor Terim'in takıma aldığı oyuncular sanırım Emre'ye itaat etmek zorunda Emre resmen dikdatörlüğe soyunmuş...

Uzunoğlu
11.09.2008, 00:50
Buna dikkat çekecektim bende. Kesinlikle resmen tehtitkar bir uslupla konuşuyor Terim'in takıma aldığı oyuncular sanırım Emre'ye itaat etmek zorunda Emre resmen dikdatörlüğe soyunmuş...

Garipsemenin anlamı yok

Damat Ferit olayı :)

CAFER ÖZER
11.09.2008, 10:29
Olaylı İsviçre maçından sonra Terimi kovmayanlar,Dünkü maçta bir kez daha gördükkü Kabadayı Terimle Böyle giderse Müsabakalardan men ediliriz.
Galip gelemedimi Ya rakip takımın teknik dörektörüne saldırıyor,Ya emir verdiği Yardımıcı yada kendi evlatları ile bir yerlere saldırıyor,
Bu şekilde Terbiyesiz Teknik direktörlü,Ve terbiyesiz Bir kaptanın olduğu Milli Takım olacağına,
Hiç bir müsabakaya katılmayalım,Bir yerlere gitmeyelim daha iyi.
Atatürkün dediği gibi
"Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklı olanını severim."
Rakip takımın teknik direktörü şöyle yapmış böyle yapmış,Sende aynı tarzda karşılık ver,Neden saldırıp rakip kulübeye Top atıyorsun,Yada neden galip gelemediğin maçlardan sonra Bu olaylar oluyor.
yazık gerçekten yazık,Şenol Güneşi yerden yere vuranlar Şimdi oturup bir yelereine Kına yakıp Üzerine Fatih Terim yada Emre yazdırsın.
Şifo Mehmet gibi bir adamı bile Olaylara çeken Fatih Terimden her şey beklenir.
Onun Kaptanı sahada Dökülen Emrede Tabiki Terim gibi Küfürlü ve kavgalı olacaktır.
Gökdeniz madem sakattı neden kadroya çağrıldı,Gökdenizin aniden Sakatlık bahanesi ile kampı terketmesi Küfürleşme Olayının doğruluğu kanıtlanıyor.

Tolpaş61
11.09.2008, 11:12
adamlar milli takımı eline geçirmişler.istedikleri gibi at oynatıyorlar.vallahide futbolseverlere yazık billahide yazık.emre denen adam her türlü pisliği yapmaya müsaittir.yaparda.çünkü akıl hocası terim.onun tarzıda aynı.dedim ya bu iki adam(nasıl adamlarsa)takımı tekeline almış.kimsede müdahele etmiyor.ayrıca bolca zam alıyorlar.neden!!!çünkü bu zamlardan federasyondanda nemalananlar var.düzen sağlam kurulmuş.o kadar sponsor var.milli takıma para yağıyor.bu paralar bir şekilde eritilecek.ama her nedense milli maç biletleri 50 ytl den satılıyor.niye!!çünkü yemeye para dayanmıyorki.sıcak para lazım.
anlıyacağınız hiç gırtlak patlatmaya gerek yok.düzen kurulmuş!!!

A.İLELİ61
11.09.2008, 11:31
H.Uluç, E.Belözoğlu ve F.Terim...Üçünü de günahım kadar sevmem.Al birini vur ötekine..Zaten onlarda bizi sevmez..
Ama bu olayların bir de Federasyon boyutu var.L.Kızıl'ın olduğu bir federasyonu asla ve asla is-te-mi-yo-rum..Daha başımıza neler gelecek neler..Bekleyelim hele..

Hotaman
11.09.2008, 11:57
Osman Tamburacı'nın Fatih Terim'e küfür ettiği için dava açacağını okudum bugün. Diyalog bir hayli ilginç:)

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=23683

Ayrıca dün okuduğumuz Gökdeniz-Emre arasıdaki çirkinlik Milliyet gazetesine yansımış...

ph=61
11.09.2008, 11:58
http://www.haber7.com/haber/20080911/Emreden-Gokdeniz-aciklamasi.php

Emre'den Gökdeniz açıklaması

Cemalettin Taşkın
11.09.2008, 12:03
nedense inanmadık.

OLCAY ÇAKIR
11.09.2008, 12:12
Gökdenizle küfürleştilerse ikisinde göndereceksin.
Bitti.

İdris Toksoy
11.09.2008, 12:17
emre açıklama yapmış.iddialar asılsız.

Mayls
11.09.2008, 13:05
Vay be. Gökdeniz'in milli kariyerini de bitirdi Emre.

28TS61
11.09.2008, 13:36
artik gökdenizde aciklama yaomasi lazim

BALKAN 06
11.09.2008, 15:05
ne tuhaf hallere düştük
Milli takımımızın hocası nalet,kaptanı nalet
nedir bu yaa

ayrıca
ben emrenin Gökdeniz'e küfür edecek ciğerinin olduğunu da zannetmiyorum
basın şişiriyor galiba
yoksa Gökdeniz emreyi gever diye tahmin ediyorum:)

serdarkumbasar
11.09.2008, 16:42
kumarbaz ve kufurbaz yanyana_=bunları baz alırsak ikiside duzenbaz adam vesselam

Mayls
11.09.2008, 16:52
Bence Gökdeniz'in susması çok şey anlatıyor. Gökdeniz'in suçsuz olduğunu düşünmesem de asıl suçun Emre'de olduğunu tahmin edebiliyorum. Bence ikisi de aynı cezaya çarptırılmalı böyle bir olayda.

ApoCaN28
11.09.2008, 17:05
Bence Gökdeniz'in susması çok şey anlatıyor. Gökdeniz'in suçsuz olduğunu düşünmesem de asıl suçun Emre'de olduğunu tahmin edebiliyorum. Bence ikisi de aynı cezaya çarptırılmalı böyle bir olayda.

Emreyi almasın bi daha kadroya:D
Hepte ALmaz ya...

OYılmaz
11.09.2008, 17:09
kumarbaz ve kufurbaz yanyana_=bunları baz alırsak ikiside duzenbaz adam vesselam

Hayırdır kim kumarbaz ?

Cem Akyüz
11.09.2008, 17:12
Emre Gökdeniz'e küfür ettiyse aynılarını emre'ye bende sayıyorum:):)ama etmediyse sorun yok:)

TAHSİN 61
11.09.2008, 17:16
milli takımda egemen oynamıyor 2 tane ağır sultan oynuyor orta alanda selçuk yok dun akşamki maça bakın gökhan ünal yok trabzonspordan milli takıma topcu gider ama ya tribune yada klubeye oturur fatih terim ne zaman milli takımı bıraksın ozaman en az 5 oyuncumuz oynar hıncal uluç emre için söyledikleri terbiyesizliktir emre belözoğlu dun akşamın en iyilerinden di

sametaydin
11.09.2008, 17:25
Emre şu yaşıma kadar gördüğüm en terbiyesiz futbolcudur.

Çağatay_
11.09.2008, 18:57
Yok artık LeBron James.

amour_61
11.09.2008, 20:30
evet kendini beğenmiş ukala ne sanıyor kendini acaba

OYılmaz
11.09.2008, 20:35
Bu eleman Trabzon deplasmanında oynayacağını unutmasın aslen Trabzonlu olduğunuda unutmasın deplasman küfürü futbolculara ağır gelir Emre üstelik Trabzonda, Trabzonada bekleriz seni öz evladımız Gökdenizin arkasındayız..

h@msi61
11.09.2008, 20:46
Tiksiniyorum artik, terim pisliginden de, serefsiz emreden de....

lazooo28
11.09.2008, 20:48
Osman Tamburacı'nın Fatih Terim'e küfür ettiği için dava açacağını okudum bugün. Diyalog bir hayli ilginç:)

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=23683

Ayrıca dün okuduğumuz Gökdeniz-Emre arasıdaki çirkinlik Milliyet gazetesine yansımış...

diyalog hakikatende ilgincmis :)

28TS61
11.09.2008, 20:52
artik sirf terim yuzunden milli takimin yenilmesini bile istiyorum

Ufuk Bayraktar61
11.09.2008, 21:17
http://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6kdeniz_Karadeniz

konumzula alakası yok ama,burda ki saçmalık nasıl düzeltilebilir..bi fikri olan var mı..oynadığı kulup kısm..

düzelttim tamamdır..oynadığı kulüp kısmında fenerbahçe yazıyodu

28TS61
11.09.2008, 21:39
http://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6kdeniz_Karadeniz

konumzula alakası yok ama,burda ki saçmalık nasıl düzeltilebilir..bi fikri olan var mı..oynadığı kulup kısm..

düzelttim tamamdır..oynadığı kulüp kısmında fenerbahçe yazıyodu

ayrica batuhan karadeniz ile de amca ogullari oldugu yaziyor, bu dogrumu acaba ??

Kaya
11.09.2008, 21:46
Emre Belözoğlu: Gökdeniz'le kavga ettiğimiz iddiaları komik

(A) Milli Futbol Takımı Kaptanı Emre Belözoğlu, milli futbolcu Gökdeniz ile kavga ettikleri ve bu yüzden kamptan
ayrıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Emre, kendisine ait "www.emrebelozoglu5.com" adresli internet sitesinde yaptığı açıklamada, milli takımın Belçika ile yaptığı maçtan sonra basın mensuplarının, bazı futbolculara Gökdeniz ile kendisinin kavga ettiği ve Gökdeniz’in bu nedenle kamptan ayrıldığına dair sorular yönelttiğini üzülerek fark ettiğini kaydederek, "Bunun gibi iddialar oldukça komiktir. Gökdeniz genç milli takımla başlayan ve (A) milli takım düzeylerinde en uzun oynadığım futbolculardan birisidir" ifadelerini kullandı.
Gökdeniz ile arasında herhangi bir problem olmadığını bildiren Emre, açıklamasını şöyle sürdürdü:
"Kendisi sakatlığından dolayı kamptan ayrılmıştır ve bu konuda milli takım doktorları tarafından basına bilgi verilmiştir. Bu şartlar ortada iken bu şekilde yalan ve komik haberlere bir son verilmesini istiyorum. Haberi yapan ve yayınlanmasına izin veren kişileri de kınıyorum. Türk Spor kamuoyuna saygı ile duyururum."

marlalı apo
11.09.2008, 22:26
isteyen istediği kadar fatih terimi korusun milli takımda ne onun nede emrenin işi olamaz aslında bu olayı inşallah sadri şener çözer çünkü fatih terim trabzonsporlulara bunu hep yapıyor belçika maçında selçuk u niye oynatmadı gökhanı niye oynatmadı çünkü adam trabzon düşmanı başkanın bunu kesin çözmesi gerekiyor gerekirse fatih efendi ve oğlu olduğu müddetce milli takıma oyuncu göndermemek.

Hotaman
12.09.2008, 10:27
Gökdeniz kavgayı doğruladı;
http://www.ajansspor.com/2010dunyakupasi/avrupa5grup/h/20080912/ailede_sikinti_var.html

İskender Çakmak
12.09.2008, 10:35
emrenin o takimda ki pasaligi bitecek fatih terim gittikten sonra ne yapacak cok merak ediyorum gokdenize de o kufur etmistir ondan hersey beklenir

Travelair
12.09.2008, 11:18
Gökdeniz: Emre bana küfür etti

Gökdenız: "Belçika maçı öncesinde otobüste gidiyorduk. Sinema konusu açıldı. Sinema yüzünden Emre ile tartıştık. Benim ağzımdan küfür çıkmadı ama Emre bana küfür etti. Kavga telefon yüzünden değil! Otobüsteki diğer arkadaşlarımız her şeyi gördü."
Emre: "Gökdeniz ile kavga ettiğimiz iddiaları komiktir. Kendisi sakatlıktan dolayı Milli Takım'dan ayrılmıştır."

fotomaç

Kavga değil tartışmaydı...

12 Eylül 2008 Cuma | 08:38

http://forum.bordomavi.net/resimler/clear_pixel.gif http://forum.bordomavi.net/resimler/clear_pixel.gif http://forum.bordomavi.net/../pic_lib/11.09.2008_gokdeniz-emre.jpg (http://forum.bordomavi.net/#) İşte Emre ve Gökdeniz’in kavga ettiği iddiasının arkasındaki gerçekler.. Milliler Ermenistan dönüşü Emre’nin isteğiyle sinemaya gitmeye karar verdi. Takım otobüsünde bu durumdan hoşnut olmayan Gökdeniz’le Emre arasında tartışma yaşandı.

Milli futbolcular Emre Belözoğlu ile Gökdeniz Karadeniz kavga etti mi? Herkes bu sorunun cevabını ararken VATAN, yumruk yumruğa bir kavga olmadığını ama ciddi bir tartışma yaşandığını ortaya çıkardı. Ermenistan maçından pazar sabaha karşı dönen Milliler, akşam bir ter idmanı yaptı. Ardından da Swiss Otel'e giderek dinlenmeye çekildi. Fakat, yaşgünü olan Emre Belözoğlu'nun başını çektiği bir grup sinemaya gitmek istedi. Ve o gece için "Şişt şişt sakin ol" isimli filme rezervasyon yapıldı. Takım topluca otobüse bindiğinde Gökdeniz telefonla konuşmaya başladı. Sinemaya gitmekten de şikayetçiydi. Bu durum üç sıra önünde oturan Emre'yi çok rahatsız etti. Çünkü sinemaya gitme fikri onundu. İkili yüksek sesle tartışmaya başladılar. Araya girenler ikiliyi sakinleştirdiler. Ama sinemanın tadı kaçmıştı.

OTOBÜS geri döndü ve takım otele girdi. Emre hemen Terim'in yanına giderek "Hocam otobüste bir tartışma yaşandı. Ama tatlıya bağlandı. Başkasından duyacağınıza benden duyun" dedi. Terim de büyütülecek bir olay olmadığı için ikilinin üzerine gitmedi.

BU olayın ardından Gökdeniz pazartesi Terim'e giderek "Hocam beni Belçika maçında düşünüyor musun? Düşünmüyorsan bacağımda hafif bir sakatlık var. Bırak gideyim" ricasında bulundu. Terim bu görüşmenin ardından doktorların da fikirlerini alarak Gökdeniz'in kamptan ayrılmasına izin verdi.

EMRE de dün yaptığı açıklamada "Kavga iddiaları çok komik. Gökdeniz milli takım düzeylerinde en uzun oynadığım futbolculardan birisidir" ifadesini kullandı.

radyospor

Emirhan Makul
12.09.2008, 11:35
Peki bu kavga yaşandı da neden gökdeniz kampdan gönderildi ikiside gönderilseydi ya böyle birşey olmaz ya Fatih Terime şimdi gerçekden sinirlendim bu kadar adamcılık olmaz demek ki " Hepsi bizim evladımız" olayı yalan dolan Fatih Terim İstifa

Erbay
12.09.2008, 11:55
Emre battıkça batıyor. Yalan,kavga,kol,terbiyesizlik... En nefret ettiğim futbolcu oldu.

macka61
12.09.2008, 11:59
kendisi anne tarafından akrabamız olur ama iyice antipatik olmaya başladı 1 değil 2 değil yani

alper*
12.09.2008, 12:12
her sey tamam (nasıl oluyorsa o da) ama yalan söylemek yakışmadı.

Kadir
12.09.2008, 20:49
Emre sen bir ...!

Anıl Caner
12.09.2008, 20:59

gökdeniz iddiaları doğruladığına göre artık konuşabilir miyim?

Gorowski
12.09.2008, 21:18
Emre Artik kaptanligi biraksin milli takim zedelemeye basladi we Fatih terim de artik istifasini sunsun yeter artik

ugurTS1989
12.09.2008, 22:25
fotomac kavga ettıler dıyosa tersı dogrudurrr
zaten f.teerım ve aıle dostlerı oraya demır attıgından berı mıllı maclarda karsı takımı desteklıyorum artık gercekten ıcımden devamlı karsı takımı desteklemek gecıyooo:)aynen fenerın avrupa maclarında karsı takımı cılgınca desteklemem gıbıı:alkış:

mehmetdoğan
13.09.2008, 14:38
arkadaşlar yorumlara baktığımda herkes emreye ve fatih terime kızmış.bence bu kadar eleştriyi haketmiyolar.biri türk futboluna damga vurmuş bi hoca diğeri ise gelmiş geçmiş en yetenekli türk futbolcu bence.tabiki eleştri olacaktır ancak eğer insanın ailesine ne idüğü belirsiz yazarlar tarafından laf uzatılırsa bu tepki normal değil mi?emrenin o kol hareketini yapmasının nedenini heralde bilmiyosunuz(fatih terimin kızının sevgilisi olduğu için kadroya alınıyomuş diyen gazeteciye)bence o gazeteci o hareketi fazlasıyla haketmiştir ama emrenin hatası kendine hakim olamayıp milli forma altında bunu yapmasıdır.sonuçta bunlar da insan,başarıları ve karizmaları basın tarafından belden aşağı vuracak şekilde eleştiriliyorlar biraz insaf lütfen.selametle

Çagman
13.09.2008, 18:16
emreye kıl oluyorumzaten her yere el kol hareketi yapıyor :D fatihin kızını alacak sanırım bu oyle gorunuyor ah gokdenizim yalnıs insanla evlendin sen :D:D

Kadir
13.09.2008, 18:20
arkadaşlar yorumlara baktığımda herkes emreye ve fatih terime kızmış.bence bu kadar eleştriyi haketmiyolar.biri türk futboluna damga vurmuş bi hoca diğeri ise gelmiş geçmiş en yetenekli türk futbolcu bence.tabiki eleştri olacaktır ancak eğer insanın ailesine ne idüğü belirsiz yazarlar tarafından laf uzatılırsa bu tepki normal değil mi?emrenin o kol hareketini yapmasının nedenini heralde bilmiyosunuz(fatih terimin kızının sevgilisi olduğu için kadroya alınıyomuş diyen gazeteciye)bence o gazeteci o hareketi fazlasıyla haketmiştir ama emrenin hatası kendine hakim olamayıp milli forma altında bunu yapmasıdır.sonuçta bunlar da insan,başarıları ve karizmaları basın tarafından belden aşağı vuracak şekilde eleştiriliyorlar biraz insaf lütfen.selametle

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

TSelif
13.09.2008, 18:32
Aaa cidden Terim'in kızının sevgilisi mi Emre:confused: :eek: ççç
Eğer öyleyse ne güzel iki karaktersiz ( ve de artist ) bulmuş birbirini :rolleyes:

Emirhan Makul
13.09.2008, 21:29
yok emrenin nişanlısı başka biri Fatih terimin kızı yalnız takılıyor hatta 1 hafta önce kaza yaptı gecelerde kopuyordu emrenin esmer 1.80 boylarında az zayıf bir sevgilisi var

DeAgLeMaNyAq
13.09.2008, 21:36
Emirhan maşallah magazini iyi takip ediyorsun... :)

Emirhan Makul
13.09.2008, 21:39
Emirhan maşallah magazini iyi takip ediyorsun... :)

öyle zap yaparken rastladım :D

ilkonbir
14.09.2008, 07:11
fatih terim emreye gösterdiği sabrın onda birini fatihe veya gökdenize göstersin kendisi de rahat etsin biz de rahat edelim ama nerdee.
kaç maçtır emre sahada yok ama yine de 90 dk oynuyor formunun zirvesine çııkmış bir gökdeniz ise emre uğruna harcanıyor... bu resmen bi emreye bir gökdenizi feda etmektir...
yazıklar olsun böyle kaprisli teknik direktöre;yazıklar olsun her olayı örtbas etmeye çalışan federasyona ;yazıklar olsun gercekleri söyleyemeyen , eleştirmekten korkan medyaya

lazkopatsalih61
14.09.2008, 18:39
arkadaşlar bir trabzon sporlu olarak hiç bir zaman fatih terim ve emreyi sevmedim sevmeyecegimdende eminim emre fatih terimin 1 numaralı adamıdır milli takımı kendi oyuncakları sanıyor lar fatih tarimin trabzona olan anti patisini biliyoruz zaten ya çagırmıyo yada çagırıp kenarda rezil ediyo bunu son iki maçtada gördük ben fatih terimin iyi niyetli ve adaletli bir kişi olduguna hiç bizaman inanmadım hiç bizamanda inanmıyacagım bence kesinlikle emre gökdenize küfür etmiştir e fatih terimde aynı kişilikte biri oldugu ve gökdenizin trabzon patentli oldugu için tabiki bi bahaneyle gönderdiler onlra o formayı giymek inşallah bidaha nasip olmaz fatih terimde biraz haysiyet varsa görevi bıraksın tabi emreciginide götürsün onların türkiyeye zarardan başka bişeyi yok zaten milli takım herşeyin üstünderir terim efendi ora senin küllügün deyil bunu aklından çıkarma bence dualarım hep senin oradan kovulman için olacak terim

Trkz61
14.09.2008, 18:42
Kanarya Emre.Alkışşşşşşşş.

Ulan Fenerli basın.Söylenecek çok şey var ama ceza yememek için susuyorum...

b_m_61
15.09.2008, 00:51
Emre sen bir ...!
emre için söylenicek çok şey var.beyaz show daki gibi.o biiiiiiiiiiiiirrr

TSelif
20.09.2008, 11:49
Bu başlığı da kapatabilir miyiz zira ne Emre ne de Gökdeniz TRABZONSPOR un futbolcusu değil :)

İskender YILMAZ
20.09.2008, 12:17
Bu başlığı da kapatabilir miyiz zira ne Emre ne de Gökdeniz TRABZONSPOR un futbolcusu değil :)

Bunlar bir sitem midir, yoksa görüşe katılmak mıdır, çözemedim doğrusu.. :)

Cafer KILIÇSOY
20.09.2008, 12:52
Emrenin kaptan olduğu bir milli takım benim gözümde hiçbirşey ifade etmiyor.

Bu Türk milli takımı olsa bile!!

Çagman
22.09.2008, 02:54
emresiz fatihsiz bir milli takım icin el ele

Cem Balcı
22.09.2008, 03:40
emre gökdenizle arasında bi sorun olmadığını açıklamıştı.

ama emre bu;etmemiştir diyemem... :rolleyes:

MehmetGÜRSOY61
22.09.2008, 20:29
emre aklı başında biri değilki daha çocuk çocuk cahil şey

HAYRETTİN
23.09.2008, 02:26
[quote=CAFER KILIÇSOY;1644814]Emrenin kaptan olduğu bir milli takım benim gözümde hiçbirşey ifade etmiyor.

Bu Türk milli takımı olsa bile!![/quote

Yakışmadı hemde hiç

tisan61
23.09.2008, 23:27
toplum insanlara bişey yakıştırıyorsa bişe vardır
yapmıştır

Emirhan Çorumlu
24.09.2008, 13:49
emresiz fatihsiz bir milli takım icin el ele

Evet, Emre ile Fatih Terimsiz Milli Takim icin KolKola bile girerim :D

Tolpaş61
24.09.2008, 13:55
şimdi emreninde gökdenizinde.ne gereksiz bir başlık.iki tane ahlak fukarası adam.ne yaparlarsa yapsınlar.bize ne yaaaaa!!!!!!!!!!!
yaptıysada iyi yapmış.

ilhan
25.09.2008, 04:55
Bu haber ve konu güncelliğini yitirmiştir. Durum bu vaziyetteyken konuşup daha fazla tartışmaya gerek yok arkadaşlar.

Konu kapatılmıştır.