PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökdeniz Karadeniz

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

admin
04.06.2004, 12:27
http://www.trabzonspor.org.tr/img/futbolcu/gokdeniz1.jpgGökdeniz Karadenizile ilgili tüm yorumlar bu ba?l?kta...

Kaya
04.06.2004, 14:38
Gökdeniz bizimdir o kadarrrr...

murat
04.06.2004, 14:45
Superr fubolcu, insaallah biryere gitmez!!

SiNaN
07.06.2004, 05:31
Zmaninda Hami'yi nasil bir yere göndermediysek GÖKDENIZ'i de hiçbir yere göndermiyoruz. Sikiysa alin!...

Punisher-61
07.06.2004, 10:14
Gökdeniz bence su an Emre ve NIhat Kahveci ile birlikte en iyi 3 Türk futbolcularindan biri

Harun-61
07.06.2004, 11:09
imzala artik!!!!!!!!

kelkitli29
07.06.2004, 12:54
böyle bi adam ManU, Realda oynasa derdik :ulan gördünmü neler yapiyor su adam. Ama elimizdekinin kiymetini ne yazikki tam bilemiyoruz.

trapezus61
07.06.2004, 14:02
o bizim onur meselemiz....

o bizim 61 numaramiz

o vazgecilmezimiz

o olmazsa olmazimiz

imzala artik bucur..ç imzalaaaaa...

t-mac
08.06.2004, 19:45
gökdeniz karadeniz sana bu formayla sampiyonluk yasamak yakisir sonrada ver elini barcelona, ronaldinyo ile verkaç yaparsin....

chota
08.06.2004, 19:52
Ronaldinyo onla verkaç yapsin.Kimdir la Ronaldinho...

t-mac
08.06.2004, 19:58
heeeeeee o da dogru ozaman rooooooy makkayla verkaç yapsin

chota
08.06.2004, 20:01
tamam o zamansmileys/smiley36.gif

tsligenc
08.06.2004, 20:02
Gokdeniz Trabzonspor Futbolcu Fabrikasinin incilerindendir. Kimse Trabzonu incilerini alip yokedemez...

Ama gokdeniz keske bu kadar naz yapmasaydin...

Bu kadar naza asiklar usanirdi ama biz sana asiktan da oteyiz...

t-mac
08.06.2004, 20:21
Gokdeniz Trabzonspor Futbolcu Fabrikasinin incilerindendir. Kimse Trabzonu incilerini alip yokedemez...

Ama gokdeniz keske bu kadar naz yapmasaydin...

Bu kadar naza asiklar usanirdi ama biz sana asiktan da oteyiz...

+1967

tulin
08.06.2004, 23:13
GOKDENIZ BIZIM OKADAR

smileys/smiley2.gifEdited by: tulin

emrealis
09.06.2004, 19:48
Zaten kalacagi belliydi neyse hayirli olsun bu sene insallah gökdenizle birlikte sampiyonuz

Harun-61
09.06.2004, 21:40
hakkinda belki kötü düsündüm...özür dilerim gökdeniz !!!

ama o demec i 1 ay önce verseydin...neyse...

helal olsun sana !!!

Mehmet
10.06.2004, 07:50
Y E R D E N I Z G Ö K D E N I Z
K A R A D EN I Z.. T R A B Z O N S P O R' U Z B I Z.,
B O R D O M A V I Y I F E N E R B A H Ç E Y E D I K E R I Z...!

tigin
10.06.2004, 10:37
adi soyadi onu trabzonspora baglamis.

KeeN
10.06.2004, 16:34
Gökdeniz Toplam 5 Sene sözlesmeye imza ATTI.Herkese hayirli ugurlu olsun.Futbolunda ne kadar büyük oldugunu insanliktada ne kadar büyük oldugunu göstererek pekistirmistir.

Gökdeniz Karadeniz bir Trabzonspor Efsanesi olma kapisini ARTIK AÇMISTIR.

Harun-61
10.06.2004, 16:52
Gökdeniz Toplam 5 Sene sözlesmeye imza ATTI.Herkese hayirli ugurlu olsun.Futbolunda ne kadar büyük oldugunu insanliktada ne kadar büyük oldugunu göstererek pekistirmistir.

Gökdeniz Karadeniz bir Trabzonspor Efsanesi olma kapisini ARTIK AÇMISTIR.

kadirsa_2000
11.06.2004, 00:55
Iste buuuu, koçum benim yaaa. Ne demekmis Trabzon'da dogup, memleketinin takiminda oynayip, 61 numarali formayi giyecek kadar sevdali olmak herkese gösterdi iste. Güvenmeyenlere inanmayanlara kapak olsun...

schumi
11.06.2004, 12:53
o iyi oynadigi zaman, gününde oldugu zaman durdurulmasi imkansiz Allah vergisi bir yetenegi var ve hemde çok sansli çünkü Trabzonsporlu

ts_fan
11.06.2004, 20:20
gökdeniz bizimdir.

Edited by: Emorfo

kuzey_lee
12.06.2004, 11:43
gökdeniz bizimdir

recep napiyon olmEdited by: Emorfo

ts_fan
12.06.2004, 11:53
ne oldu fatih, çok mu agir kaçti??? smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

kuzey_lee
12.06.2004, 11:56
simdi tamamdir..

İleli
18.06.2004, 01:29
gununde oldumu onu durduracak kimse goremiyorum ama arasira cok sacmaliyor cok kolay pozisyonlarikaciriyor zor pozisyonlar atiyor genelde super futbolcu tabii!!!!

Punisher-61
19.06.2004, 17:50
gelecek sezonda insallah yüzümüzü güldürür....

serdarhoca
20.06.2004, 00:37
Arkadaslar ökdeniz internete merak salmis. Laptop falan almis. Bugün bizden sitemizi sordu. Bizde forumda futbolculara mesaj yazildigini girip okumasini söyledik. O'da girecegini söyledi.

Punisher-61
20.06.2004, 00:40
Arkadaslar ökdeniz internete merak salmis. Laptop falan almis. Bugün bizden sitemizi sordu. Bizde forumda futbolculara mesaj yazildigini girip okumasini söyledik. O'da girecegini söyledi.

ya birisi Gökdeniz icin bir Fan sitesi Hazirlasa nasil olur???

veya kendine ayit resmi bir Gökdeniz sitesi...

ts_fan
21.06.2004, 11:55
Umarim dediginiz gibi olur ve yildizimiz GÖKDENIZ bunu okur...ligin bitimine 4 hafta vardi uni_ts ve dernekten 100'e yakin kisi idmani senlendirmeye gittik...orda birden arkadas birslogan uydurdu

GÖKDENIZ BIZIMDIR, TA....LARI FENERIN...smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Gökdenizve tüm takim bu slogana müthis gülmüstü hatta idman bitiminde baklava ikram edilirken arkadas slogani Gökdeniz'esordugunda keyifli bir sekilde gülüyordu...iste ben o zamanGökdeniz'in bir yere gitmeyecegini anlamistim...

U.Sadıkoğlu
22.06.2004, 13:16
xxx xxx
x xx x
xGOKDEx
xNIZx
x x
xxx

Çakır
22.06.2004, 14:16
Pirlanta gibi çocuk...
Futbolculugu gibi karekteri de düzgün, tam bir Trabzonsporlu...

kuzey_lee
22.06.2004, 18:55

okusun benim mesajlarimi smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

bu arada imza atana kadar soylediklerinizle attiktan sonra söyledikleriniz arasinda biraz fark var gibime geliyo..yanlismiyim

U.Sadıkoğlu
23.06.2004, 08:24
Tamam Çakir Kardes Herkesden Ozur Diliyorum

GOKDENIZ BIZIMDIR ................. FEBENIN

tigin
24.06.2004, 10:39
Gökdeniz için fan sitesi hazirlamayi bir kaç aydir düsünüyorum.ama gokdeniz.com-net-org alan adlari satin alinmis.smileys/smiley19.gif

Çakır
24.06.2004, 10:56

bu arada imza atana kadar soylediklerinizle attiktan sonra söyledikleriniz arasinda biraz fark var gibime geliyo..yanlismiyim

Yanlissin. Gökdeniz hakkinda kötü konustugunda birkaç kisi hariç tüm forum seni elestiriyordu hatirladigim kadariyla smileys/smiley2.gif

kuzey_lee
24.06.2004, 18:44

Yanlissin. Gökdeniz hakkinda kötü konustugunda birkaç kisi hariç tüm forum seni elestiriyordu hatirladigim kadariyla smileys/smiley2.gif

çakir kardesim ilk basta herkes tepki veriyodu..son zamanlarda 3,5 trilyon olayina gelince biçok kisi destek verdi.sonra tekrara eski gunlerine döndüler

İleli
26.06.2004, 05:17
Icimde bi his var gokdeniz bu seneligin altini ustune getirecek mahvedecek resmen demedi demeyin...aslanim benim Trabzon seninle gurur duyuyor!

Mehmet
26.06.2004, 10:23
Gökdeniz bu sene insallah Hem Türkiye Hem Avrupayi sallayacak!

Gökdeniz hakkinda olumsuz düsüncemiz yok!

Gökdeniz'le birlikte diger futbolcu kardeslerimizide cani gönülden seviyoruz.. Yok ayrisi gayrisi..

Gökdeniz'i çekemeyenler çatlasin patlasin..!

Berk Akçay
26.06.2004, 14:58

Gökdeniz'le birlikte diger futbolcu kardeslerimizide cani gönülden seviyoruz.. Yok ayrisi gayrisi..

imza

tsakrep61
26.06.2004, 16:18

Gökdeniz'le birlikte diger futbolcu kardeslerimizide cani gönülden seviyoruz.. Yok ayrisi risi..

O KADAR..

U.Sadıkoğlu
29.06.2004, 06:42

U.Sadıkoğlu
29.06.2004, 06:43
GOKDENIZ SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

Harun-61
04.07.2004, 01:47
http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/0405almanya/54.jpg

Turgut Altun
05.07.2004, 11:39
habu usagi gardasum gibi seviyrum.smileys/smiley17.gif

Mehmet
06.07.2004, 14:01
Arkadaslar imzalariniz için Tesekkür ederim.,
Hepinize sevgiler saygilar..

Bu ezik herifler halan Gökdeniz sevdasindalar, Gönderdigimiz posterler az gelmis biraz daha poster yollasak utanmazlara...

Mehmet
13.07.2004, 13:27
Nedense bu topic son siralara düsüyor?

Oysa bu topicin yeri hep 1. siralar..

Gökdeniz'imiz hazirlik maçlarinda da gollerini atmaya attirmaya devam ediyor!

Harun-61
13.07.2004, 16:18
Nedense bu topic son siralara düsüyor?

Oysa bu topicin yeri hep 1. siralar..

Gökdeniz'imiz hazirlik maçlarinda da gollerini atmaya attirmaya devam ediyor!

smileys/smiley32.gif

Guests
17.07.2004, 08:59
Arminia Bielefeld maçinda gördümki gökdeniz hala son vuruslarda yeteri düzeye gelememis bu sorununu biran önce düzeltmesi lazim sampiyonlar liginde bize çok lazim olucak yada olmadi kaleciyi geç be abi sen ;)

Mesut AKYILDIZ
21.07.2004, 17:26
ARKADASLAR GÖKDENIZ KARADENIZ ADIYLA SOYADIYLA FUTBOLCULUGUYLA FORMA NUMARASIYLA TAM BIR IDOL OLACAK FUTBOLCU GÖKDENIZ BU TAKIMDA OYNAMAK IÇIN MADDI MANEVI FEDAKARLIKLARDA BULUNUYORSA BIZLERDE TS TARAFTARI OLARAK HIÇBIR FEDAKARLIKTAN KAÇMAYARAK TAKIMIMIZI HER NE KOSULDA OLURSA OLSUN DESTEKLEMEK ZORUNDAYIZ ÇÜNKÜ BU TAKIM BIZIM BUGUNKÜ KOSULLARDA GÖKDENIZIN YAPTIGINI HIÇBIR FUTBOLCU KOLAY KOLAY YAPMAZ

Harun-61
21.07.2004, 21:56
<CENTER>ISYAN BU, HAYKIRIS !</CENTER>Yildiz oyuncu sonunda fena patladi ve içindeki her seyi günebakis?a anlatti... Alaattin Kazanci?nin sorularini cevaplayan Gökdeniz çarpici açiklamalarda bulundu

ANLAMLI SITEMLER
YILDIZ oyuncu Gökdeniz günebakis?a çarpici açiklamalarda bulundu. Transferinden gelecegine, verdigi kararlarindan geçmisteki söylemlerine kadar Alaattin Kazanci?nin sorularini cevaplayan Gökdeniz zaman zaman anlami sitemlerde bulundu. Almanya dönüsünde yerden binlerce metre yükseklikte konusan Milli Futbolcu, "Bana bazilar ?serefsiz, bizi satti? dediler. Simdi onlar yüzüme nasil bakacaklar" ifadesini kullandi. Iste Gökdeniz?in uzun süre hafizalardan çikmayacak ifadeleri:

GITMIYORUM AGABEY !
"KÖTÜLÜGE kötülükle cevap vermek istemem. Bir gün insanlar mutlaka dogru yolu bulurlar. Imza atmamin ardindan, ?daha sonra gidecek, Sampiyonlar Ligi?nden elenince gidecek? dediler. Gitmiyorum agabey. Zorla mi gönderecekler? 5 Yil daha buradayim. Bana kulübümden aldigim paranin iki katini teklif ettiler. Çiksinlar 5 yildaki kaybimi hesaplasinlar. Onu bu paranin üstüne koysunlar. Ne kadar fedakarlik yaptigimi ögrensinler"

DOGRUYU ÖGRENSINLER
"ALDIGIM parayi laf edenler benim durumumda olsalar ne yapardilar? X isletmesinde çalisan insanlara, A sirketi üç kati, bes kati verse ne yaparlar? Delikanli gibi söylesinler. Eminim ki giderdiler ama ben gitmedim. Çogu Trabzonlu da gitmezdi. Trabzon dogdugum, yasamak istedigim yer. Düzenimi neden bozayim? Insanlar benim için hep ?bir çomak sokalim da O?nu yaralayalim? diye düsünüyorlar. Herkes hakkimda yazip, konusabilir. Ama dogruyu benden ögrenebilirler"

DISARDA TECRÜBESIZIM
"HAKKIMDA çok haber çikti. Hiçbirine cevap vermedim. Çünkü yalan olduklarini biliyordum. O haberleri yazanlar bir gün olsun beni arayip da ?dogru mu?? diye sormadilar. Kimseye yalan borcum yok. Benim de hatalarim olmustur. Bundan sonra da olacaktir. Saha içinde tecrübeli olabilirim ancak saha disinda tecrübesizim. Yasim 24. Henüz genç oyuncu statüsündeyim. Trabzonspor?da kaptanlik dahil çok sey yasadim. Kime karsi hata yaptiysam, buradan özür diliyorum"

KÖTÜLÜK YAPMADIM
"BENIM için beyaz sayfa açmak yok. Beyaz sayfa açmamak için hata yapmayacaksin. Kötülük anlaminda hiçbir sey yapmadim. Yeri geldiginde arkadaslarimi da savundum. Hatalardan ders çikarmak güzel ama herkes bunu yapmiyor. Insanlari susturmak için bes yillik imza attim. Gökdeniz?in nasil Trabzonsporlu oldugunu görsünler. Yönetime ve Baskan?a ?isterseniz 10 yillik imza atayim? dedim. ?En fazla bes yil var? dediler. Ben de bu nedenle bes yillik imza attim"

GENÇLERE DESTEK SART
"ILK hedefimiz Sampiyonlar Ligi?nde Trabzon?u en iyi sekilde temsil etmek ikincisi de sampiyonluk. Bu kadro bize yeter. Bizdeki forvetler kimsede yok. Orta alanda da iyiyiz. Savunmamiz kaliteli. Alttan gelen arkadaslara destek vermeliyiz. Trabzonlu oyunculara yeterince deger verilmiyor. Bir Gökdeniz, Yattara kadar sevilmiyor. Altyapidan gelenlere da disardan gelenlerle ayni davranilmali. Ben ve arkadaslarim buradaysak bu eski futbolcu agabeylerimizin sayesindedir. Allah onlardan razi olsun"

ESKILERE MINETTARIZ
"ESKI futbolcularin Trabzonspor?a verdigini biz veremeyiz. Ben 50 sene oynasam da veremem. Onlar bu takimin cefasini çektiler, biz sefasini sürüyoruz. Ziya Dogan son derece disiplinli bir teknik adam. O?nun sisteminde çalim atmak, gol atmak degil, pres yapmak, kademeye girmek, top çalmak çok daha önemli. Çalismayi seviyor. Çok iyi bir insan. Allah da O?nun yüzüne gülüyor. Basarili oluyor. Insallah çok daha basarili olur. Ama çalisma temposunu biraz düsürürse futbolcular olarak seviniriz"

BIRBIRIMIZI ÇEKEMIYORUZ
"KAPTANIMIZ Fatih Tekke benim agabeyimdir. O insanla aramin kötü olmasi düsünülemez bile. Maalesef insanlarimiz birbirini çekemiyor. Oysa eger birbirimizi sever, karsilikli olarak saygi gösterirsek, Trabzonspor?un önünde hiçbir engel duramaz. Futbolcunun da bir ailesi ve yasantisi var. Elestiri her zaman olacak. Bunlar hayatin içinde var. Ancak bizim aramizda yan bakan insanlar da söz konusu. Iste bunlar güzel degil.

Tekke
23.07.2004, 13:10
Arminia Bielefeld maçinda gördümki gökdeniz hala son vuruslarda yeteri düzeye gelememis bu sorununu biran önce düzeltmesi lazim sampiyonlar liginde bize çok lazim olucak yada olmadi kaleciyi geç be abi sen ;)

hiç sorma ya,son vuruslari bi becerse...

Gökhan Kutlu
23.07.2004, 18:47
YAA GÖKDENIZ MÜKEMMEL TOPÇU AMA BAZEN ÇOK ÇALIM YAPIP TOPU KAPTIRMASDI YOK MU DELI EDIYOR ADAMI YAA.BASKA BÜTÜN ÖZELLIKLERI MÜKEMMEL...

Tandogan
23.07.2004, 19:10
Gökdeniz bence su an Türkiye'nin en iyi ikinci futbolcusudur.

(Birincisi Fatih Tekke) smileys/smiley2.gif

ShadoW
25.07.2004, 15:01
potansiyel olarak fatih'e evet derim ama sahada yaptiklarina bakarsanbir numara gökdenizdir..

tsakrep61
31.07.2004, 22:33
yattara fatih gokdeniz masallah yav bermuda seytan ucgeni gibi

Şahinoğlu
02.08.2004, 11:09
TOPU ALINCA TAKSI GIBI GIDIYO BE

ts_fan
06.08.2004, 23:29
Gökdeniz benim gözümde takimin bir numarasidir...durusu ile, yaptigi fedakarlik ile (maddi-manevi), saha içindeki performansi ile...herkesten ricam Gökdeniz'imizin topigi en az bir yattara kadar ilgi görsün...

kimse unutmasin ilk önce kendi degerlerimiz...

Harun
07.08.2004, 08:52
Gökdenizin futbol kalitesi tartisilamaz.Mükemmel bir yetenek Türkiye'de topla rakip sahaya en hizli inen kisi teknigi mükemmel.Oda biraz duygusal oda kendisine ilgi bekliyor .Bu yüzden biraz sitem edebilir .Ama benim gözümde hep bir numara.

ts_fan
07.08.2004, 16:36
Gökdeniz benim gözümde takimin bir numarasidir...durusu ile, yaptigi fedakarlik ile (maddi-manevi), saha içindeki performansi ile...herkesten ricam Gökdeniz'imizin topigi en az bir yattara kadar ilgi görsün...

kimse unutmasin ilk önce kendi degerlerimiz...

haydi Gökdeniz bitir su kayseri'nin isini, sen isini bilirsin...smileys/smiley2.gif

ibrahim_yattara
07.08.2004, 22:23
yok abi ya gökdenize biseyler olmus topu her kapti dokunsalar iki takla atmadan durmuyor. bence kilo sorunu var 2-3 kilo versin yine rakip takimlarin üzerine kabus gibi çökecektir inaniyorum.

$FIRTINA61$
07.08.2004, 22:35
bana da bir degisik geldi ya gecen sezon gibi degil yoksa bizim formationdan mi kaynaklaniyo

kadirsa_2000
08.08.2004, 00:47
Evet 3 maçtir (S.Riga maçlari ve Kayseri maçi)Gökdeniz kayip, insallah havasinda olmamak haricinde bir problemi yoktur.

Hadi koçum göster kendini su anda TRABZONSPOR'UMUZUN Gökdeniiiiiiiiizz Karadeniiiiiiz'e çok ihtiyaci var hemde çoook...

lazkaya
08.08.2004, 03:51
Galiba duygusal bi oyuncu ilgi bekledigi dogru.Bi röpörtajda Yattara'yi benden çok seviyolar die bi demecide var.

Fakat ben Dinamo Kiev 'i bitirecek adam Gökdeniz'dir diyorum.Hadi hayirlisi...

ts_fan
08.08.2004, 14:24
Gökdeniz dünkü maçta bekleneni verememis olsada O'na olan güvencim ve sevgim bitmez...O daha çok seyler yapacak ama simdi degil, CL maçlarinda ve ligteki zor maçlarimizda...zaten su an is bitiren oyuncular vizyonda Gökdeniz ilerleyen zamanlarda sahne alacak...

HAYDI GÖKDENIZ GÖREYIM SENI...

Berk Akçay
08.08.2004, 15:04
evet gökdeniz aksamki maçta nede öyle bir oyun oynadi anlam veremedim ama bizim vede tüm trabzonspor lularin ona güveni gerçekten çok fazla

Onur1967
08.08.2004, 16:39
Harikasin Gökdeniz imzaladigin özlesmeden ne kadar Trabzonspor'lu oldugun belli hatta demezmi ki yönetim kabul etse 10 yillik da imzalarim orada zaten Trabzonspor'luluk ruhunu fazlasiyla belli etti diye düsünüyorum.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Onur1967
09.08.2004, 16:40
Dün televizyonda bir adam konusuyordu Gökdeniz mutsuzmus diye yok 5 sene mukavele imzaladim Trabzon'dan , gelen diger tekliflerin 2 kati azini liyorum falan diye....

Gökdeniz lütfen bu taraftar seni çok seviyor.......

Ne kadar Trabzonspor'lu oldugunu mukavelende göstermedinmi zaten sen birak bunlari bosver. Kafani yorma bu taraftar her zaman arkanda...

tigin
10.08.2004, 11:17
gökdenizden bir kaç hafta iyi futbol beklemiyorum.toparlanmasi zaman alacak gibi.

ibrahim_yattara
10.08.2004, 14:42
bu aksamki dinamo kiev maçinda kievin dinamosunu ameliyatlaalicaz kievi kalicak sadece. kalan kieviylede avni akerde pinpon oynariz artik :) ve bunuda gökdeniz karadeniz yapacak patlayacak bu maçta inaniyorum.

te4cher
10.08.2004, 15:10
Bende ayni düsüncedeyim...Gökdeniz,Gökdeniz gibi oynarsa bu maçta isimiz biraz daha kolaylasacak....insallah öyle olacak...smileys/smiley2.gif

lazkaya
10.08.2004, 23:43

smileys/smiley32.gif

EmrahYalçınalp
11.08.2004, 08:56
Müthis zor bir pozisyonda olmayacak golü atti Dynamo'ya... Helal olsun!

Mehmet
11.08.2004, 09:24
Iste :

Yer deniz Gök Deniz Dinamo KARADENIZ !Edited by: Mehmet

ahmetturk
11.08.2004, 09:40
0ooo Gökdeniz Karadeniz oooo

Helal be o ne goldü öyle.smileys/smiley32.gif

ahmetturk
11.08.2004, 09:41

smileys/smiley32.gif Allah hepinizi sakatliktan korusun. Bas tacimizsiniz.

tigin
11.08.2004, 09:56
atom karinca mübarek.düstü kalkti kaleye bile bakmadan harika vurdu.o pozisyonda o topu herkes bu kadar rahat kaleye yollayamaz süper bir teknigi var.

ibrahim_yattara
11.08.2004, 15:22
arkadaslar ben ayni zamanda astrolojiylede ilgiliyim bi 6 senedir...

gökdenizinde burcu oglak

disiplin hirs ve inatçilik ilk özellikleridir.

dünkü golü 100 de 100 inatçi karakteriyle atti.

ben patlama bekliyorum demistim ve patladi :)

lazkaya
11.08.2004, 21:52

Neyse dedigim çikti sayilir.

HELAL OLSUN GÖKDENIZ

Harun-61
12.08.2004, 01:44

Neyse dedigim çikti sayilir.

HELAL OLSUN GÖKDENIZ

sanada helal olsun...

gökdeniz: smileys/smiley32.gif

Onur1967
12.08.2004, 15:27
Bravo Bravo Bravo...

Harikasin Gökdeniz gerçekten bravo.

Attigi gol tam bir saheserdi. Herkes o golü atamaz yani

selcjK
12.08.2004, 18:54
bizimkiler bi garip atilmayacaklari atiyor, atilacaklari atamiyorlar hadi hayirlisi, sampiyonlar liginde kiev maçinda ki gibi harcamamaliyiz pozisyonlari lakin 90+3 te gol yesek onun hesabini kim verecekti ? ziya dogan mi ? futbolcularimiz daha iyi olmak zorunda ozellikle kaleciyle karsi karsiya gokdeniz gibi bir futbolcuya yakismiyor hadi 1-2-3 de 5-6 tane olmamali.

İleli
14.08.2004, 19:15
ey gidi tosun kieve attigin o muazzam golden sonra sevincten nefes nefese kalmistim o neydi behh!

tsakrep61
16.08.2004, 14:18
gokdeniz insallah daha da iyi olacak

ibrahim_yattara
16.08.2004, 14:45
GÖKDENIZ ÇOK DAHA AGRESIF OYNUYORDU GECEN YILLARDA BISEYLER YAPIP SINIRLENDIRMEK LAZIM ONU KIZGINKEN PERISAN EDIYOR RAKIBI KALBINI KIRMADAN KIZDIRMAK LAZIM :)

kelkitli29
16.08.2004, 15:16
gökdenizi kizdirmak icin hamsi yasagi versin yönetim. pitbull gibi olur iki haftadasmileys/smiley36.gif. saka bir yana acilmaya basladi. bu takim cok büyük takim oldu artik.

ts_fan
18.08.2004, 13:52
ben hayatimdaki en büyük zevki ezik kizdirirken aliyorum arkadaslar..

alin iste size ezik kizdirma tüyolari

mahallede kahvede okulda isyerinde rahat birakmayin bunaltin daraltin hepsini rezil edin madara edin :)))

FENERLIMISIN? ALLAH BASKA DERT VERMESIN :)

BIR GÜN HERKES FENERBAHÇELI OLACAK. GERI KALAN 364 GÜN TRABZONSPORLU :)

BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIS!! HAYDI FENERE ALKIS :)

AIDSLIYIM DE VEREMLIYIM DE FENERLIYIM DEME :)

EN IYI FENERLI ÖLÜ FENERLI :)

BIR GÜN BELKI FENERBAHÇEDE TÜRKIYE KUPASINI KAZANIR.. NE DERSINIZ HOS OLMAZMI :)))

KARAKÖY OUT. KADIKÖY IN :)

HER REKORU TRABZONSPOR KIRAR SAPI FENERBAHÇELIDE KALIR :)

DURUN SEKSEN BESMILYONLUK FENEBAAZE ZAMIASINA YAKISMIYOR AAA :)))

YA AZ ÖNCEDE ANTIFENERBAHCE.NET SITESINI DOLASTIM MÜKEMMEL YAPMIS ADAMLAR YAA HELAL OLSUN VALLAHA.. GIRMEYENLEREDE TAVSIYE EDERIM :)

kardes iyide yazdiklarinin Gökdeniz topigi ile ne alakasi var???lütfen yazdigin seyler topicle ilgili seyler olsun...biraz daha dikkat...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Gökdeniz çoook iyisin daha da iyi olacaksin...Allah nazardan saklasin hem Gökdeniz'i hem tüm takimi ve Ziya Hoca'yi...

lazkopat04
19.08.2004, 16:42
gelecegin yildizi olarak görünen gökdeniz iysallah bu görüsleri yaniltmaz ve yanilttigi bi konu olur oda daha basarili olmasi olur iysallah gökdenizden türkiye oldugu gibi ençok trabzonspor ümit bekliyor o ne zaman iyi oynayip trabzonsporun kazanmasini saglarsa trabzonsporlularinve diger takimlarin taraftarlarida ona saygi duyacak ve onlarinda böyle bi futbolcusunun olmasini isteyecek onun için gökdeniz kendine dikkat et ALLAH yardimcin olsun SAKATLIKTAN seni ALLAH korusun basarilar ve iyi gol atmalar saygilarimla

fatih_tekke9
20.08.2004, 17:46
GÖKDENIZ DÜNYANIN EN IYI FUTBOLCUSUDUR O KADARRRRR DAUM EFENDI GÖKDENIZIMIZE FAZLA SULANMA YOKSAAAAA!!!!!!!!!!!

bu son satirin cok yanlis!! onun icin silinmistir.

lazkaya
22.08.2004, 22:59
O ne goldü beaaasmileys/smiley1.gif

ahmetturk
23.08.2004, 17:50
Kiev maçinda Gökdeniz yine sahneye çikacaktir. Haydi Gökdeniz bu maçin önemini biliyorsun.

lazkaya
25.08.2004, 21:47
Maalesef.Gökdeniz çok yorgundusmileys/smiley19.gif

grandiose
25.08.2004, 21:47
OLMADI GÖKDENIZ.. TÜM IMKANSIZLIKLAR IÇINDE SANA GÜVENDIK.. AMA SEN EN OYNAMAN GEREKEN MAÇTA OYNAMADIN,OYNAYAMADIN.. KIZGIN DEGIL,SADECE KIRGINIM... HEM DE ÇOK KIRGIN.. YOKLARI OYNADIN BU GECE.. NE DIYEYIM KI...smileys/smiley19.gif

Harun-61
25.08.2004, 23:26
sucu göko ya yüklemek istemiyorum ama sahanain ennnnnnn kötü oyuncusu idi belki...bi haller var bu cocukda ama...

olmadi gökdeniz.,...!!!!!!!!!

trabzonspor1
26.08.2004, 16:11
ey gidi gökdeniz varsa bi bildigin çik açiklama yapta bizde bilelim.

eger yoksa sus ta adam sansinlar.

bende sana kizgin degil kirginim çünkü ilerideki basarilari yine sen getireceksin

sana güvenmekten baska yapabilecegimiz bisey yok.

lazkaya
26.08.2004, 16:18
Dünkü maçta Gökdeniz biraz kendinde olsaydi elenmezdik.Bu kadar hizli kosabilen bir oyuncuya ne olmus dün anlayamadim.Umarim yorgun oldugu içindir.Yoksa yaziklar olsunsmileys/smiley7.gif

FERO61
27.08.2004, 04:29
cözemedigimiz bi gariplik var gökdenizde...düsüs var ama sebebi ne...bi aciklama yapilsin biseyler söylensin...

ailevi sorunlarimi var yoksa nesi var bu hamsinin...tr nin en iyi futbolcusu derhal toparlanmali

hadi hayirlisi

barchu
27.08.2004, 09:49
GÖKDENIZ EVLADIMIZ, YATTARA SEVGILIMIZ

Gökdeniz yaptigi pek çok açiklamada Yattara kadar sevilmedigine icerledigini belirtmis. Gokdeniz bizim evladimiz, bizim cocugumuz her seyimiz. Sevilme derecesini maclarda yapilan tezahuratlarla degerlendirirse hata yapar. Ikisinin sevgisi birbirinden cok farkli, Biri sevgili, oburu evlat. Bazen sevgiliye evlattan fazla ilgi gosterilebilir, fakat unutulmamali ki sevgililer gider gelir ama evlat her zaman evlat kalir.

GOKDENIZ BIZIM BAYRAGIMIZDIR

Gokdeniz, Trabzon'un ve Trabzon'lunun futbol zekasini, yetenegini, becerisini, hirsini, azmini, duygusalligini gosteren bir semboldur, bir bayraktir. Adiyla, saniyla, 61 numarali formasiyla, Trabzon icin, Trabzonspor icin bir futbolcudan cok ilerde, cok daha onemli bir yerdedir. O gerekirse 0(sifir) transfer yaparak da Trabzonspor'un en ust seviyelerde futbolculara sahip olabilecegini, alt yapisindan dunya capinda yildizlar cikarabilecegini gostermektedir. Bu cografyadan cikacak futbolcunun hem en ust seviyede futbolcu, hem de en hasindan adam oldugunu gosterir.

GOKDENIZ BIZIM IDOLUMUZDUR

Gokdeniz, Trabzon askinin parayla olculemeyecegini, Trabzonspor'da oynamanin tek basina yeterli olabilecegini bos mukaveleye 5 yillik imza atarak gostermistir.Attigi imza ile cogumuzun dunyasini degistirecek bir parayi elinin tersi ile itme buyuklugunu gostermistir. Az is, kolay is degildir, mangal gibi yurek ve o yuregin icinde de ask ister o kagidi imzalamak.

GOKDENIZ'IN NAMUSU BIZIM NAMUSUMUZDUR

Eger birine evladim diyorsan ona edilen kufurleri de uzerine aliyorsundur. Gokdeniz'e edilen kufurler bana edilmistir, sana edilmistir baskanimiz Atay Aktug'a edilmistir. Bu adamlar(?) bulunmali, yakalanmali ve resmi yollardan cezasi verilmelidir. Sonucta bu ulkede hakaret hala suctur. Bu adamlar(?) yakalanmali, bir daha tribunlere sokulmamalidir.

*****GOKDENIZ SENI SEVIYORUZ*****

Trabzon'da artik dogan cocuklara Gokdeniz adi veriliyor. Babaannem maclardan sonra "Kokdeniscuaz kol atti mu" diyor. Sokaklarda futbol oynayan cocuklar calimlari Gokdeniz geldi, gecti vurdu diye atiyor. Civcileri gecen seneki tezahuratlaa atifta bulunarak Gokdeniz bizde kaldi, ama bazi organlarini yakinda gorceksiniz diye kizdiriyoruz. Bu GOKDENIZ nerede var diye marslar soyluyoruz. Milli maclarda maci degilO'nu izliyoruz,O'nu yedek bekletene de O'na pas vermeyene de kiziyoruz. O'nda kendimizi goruyoruz, O'nda kendimizi seviyoruz. Kiziyorsak da kendimize kiziyoruz.

Sansi, bahti acik olsun. Her sey gonlunce olsun.

metehan
27.08.2004, 10:02
Gökdeniz'de çözülemeyen birsey yok. Kiev maçinda hangi oyuncu gerçek performansini gösterebildi ki, Gökdeniz de göstersin. Bu tamamen psikolojik bir olay. Maç öncesi yarattigimiz stres ile oyunculari ezdik, bu kadar basit. Kaldi ki, her oyuncu formsuz olabilir. Bu gayet dogal.

Gökdeniz, TS'un yildizi. Formsuz olabilir, gol kaçirabilir, hersey olabilir. Ama olmamasi gereken birsey var ki, ona veya baska bir futbolcuya yönelik yakisiksiz hareketler. Artik bunlari asmayi ögrenmemiz lazim. bu tür davranislarla TS'a ancak zarar verebilecegimizi anlamamiz lazim. Bunu anlamak bu kadar zor mu?

Basta Gökdeniz ve Fatih, tüm futbolculari çok seviyoruz.

Tekke
27.08.2004, 10:25
Gökdenize veya ailesine sövenler vatan hainidir,bizi Sampiyonlar ligi kapisina o ve Fatih getirdi,destek olmazsak UEFA da cok dövünürüz,artik UEFA statüsü de ayni SL gibi.

mterdengi
27.08.2004, 12:03
fenerli basin takimimizi kaosa sokmak için hiç bir firsati kaçirmamistir ve kaçirmayacaktir. geçen sene denizli'nin yaptigi sike ile kupa kazandilar ve bundan bahseden tek bir yazi gördünüz mü?

TS'un efsane olmasinin ana sebeplerinden biri debu basina ragmen basarili olmak degil mi?

sevgili gökdeniz, her yerde ve her camiaya sizmis bazi kiskirticilar, kötü niyetliler ya da basit salaklar olabilir. onlara cevap veripseviyelerine inme lütfen. eger fiili bir saldiri varsa (bunu yazmak bile çok ayip aslinda)polise ve savciya basvur lütfen.

ahmetturk
27.08.2004, 15:59
Gökdenize saldiranlari küfredenleri lanetliyorum. IOlurmu böyle sey onun ne günahi var maçimi satti? Üstelik biz buralara kadar getiren futbolcularin basinda degilmiydi. Gökdeniz bizim için büyük bir degerdir. Bunu sakin unutmayalim. Medyanin ayak oyunlarina gelmeyelim arkadaslar kaldirilacak bir Lig kupasi var bizim için hepsinden önemlisi bu ve Gökdenize ihtiyacimiz var. Gökdenize hakaret edenler Trabzonspor için ne yapmislar? Gökdeniz herzaman yanindayiz.

ibrahim_yattara
27.08.2004, 16:30
acin trabzonspor.org.tr yi

basin haberleri bölümünün 100 de 80 i gökdeniz kopuyor gökdeniz gidiyordu baskan ben durmam gibi haberler var.

inanamiyorum ya

gökdeniz bunlari söylediysede söylemediysede ilk maçta tribünlere çagrilip özür dilenmesi desteklenmesi gerekiyor ilk önce bunu yapmaliyiz yoksa büyük deger kaybedecegiz aklimizi basimiza toplayalim.. haydi trabzon göster büyüklügünü

Harun
27.08.2004, 17:15
Bu taraftar seni yanliz birakmaz Gökdeniz.

kazimkaradas
27.08.2004, 18:22
Arkadaslar ben Istanbulda yasiyorum bu yüzden trabzonspor'un trabzonda oynadigi maçlara gelemiyorum benim ricam bu foruma katilan ve Trabzonda yasayan taraftarlarimizin futbolcularimiza sahip çikmasi ve ben bu küfredenler kendini bilmez birkaç kisi savunmasini kabul etmiyorum Trabzon çok büyük bir sehir degil ve muhtesem bir taraftari var eger bizim gerçek taraftarlarimiz üzerine düsen görevi yerine getirirse birakin futbolculara küfretmeyi hiçbir olumsuzluk olmaz bir futbolcu kötü oynadi diye o futbolcuya küfretmek son derece yanlis bunu siddetle kiniyorum bu gökdeniz yada bir baska futbolcu olabilir hiç farketmez bende maçi izlerken kahroldum 2-3 saat kendime gelemedim ama ekran basinda dahi olsa asla küfretmedim sonuçta hiçbir futbolcu özelikle de gökdeniz gibi trabzonspor'un öz evladi olan birisi asla tarihi firsatlari kaçirmak istemez birakin sadece trabzonu hiçbir karadenizli yenilgiyi asla kabul etmez.

Bu gün Gazetelerde gökdeniz'in açiklamalarini okudum ve çok duygulandim sonuçta hiçkimse ailesine küfrettirmek istemez ve eger bunlar devam eder gökdeniz trabzondan ayrilmak isterse o zaman kimsenin ona kirilmaya hakki olmaz birde dis etkenleri unutmayalim Istanbul klubleri trabzonspor'u engellemek için herseyi yapiyorlar ve yapmaya devam edeceklerdir gökdeniz'e yapilanlar belki bilinçli olarak bazi cevreler tarafindan yapilmista olabilir ama Tribünlerde bulunan 30 bin taraftarin o insanlari susturmasi gerekmezmiydi ? bu küfürleri gökdeniz disinda kimse mi duymadi ? bu asamada gerçek trabzon taraftarlari neden devreye girmiyor neden o kendini bilmezlere gereken ceza verilmiyor lütfen bu insanlari dislayalim trabzonsporumuzdan futbolcularimizin ve camianin yipranmasina izin vermeyelim.

corleone
28.08.2004, 13:07
gökdenize yalnizca tek maçlik performansi yüzünden küfredenler bizden degildir adam kaybetmeyi küstürmeyi o kadar iyi biliyoruz ki ...iste bu yüzden olgunlasamiyoruz büyük basarilarin kapisindan dönüyoruz...

Erhan|TS
29.08.2004, 20:38
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/290804mac6.jpg

trabzonspor1
29.08.2004, 21:09
istanbul basinina vekiev maçinin kizginligiyla sana sitemde bulunanlara en iyi cevabi verdin. iste gerçek gökdeniz bu. ama keske kievdede böyle oynasaydin keske

lazkaya
29.08.2004, 23:04
istanbul basinina vekiev maçinin kizginligiyla sana sitemde bulunanlara en iyi cevabi verdin. iste gerçek gökdeniz bu. ama keske kievdede böyle oynasaydin keske

TURHAN
30.08.2004, 01:49
bizden olana, degerimize sahip cikalim.Hatirliyorumda milli takim ant.Ersun YNAL hakan sukur icin biz degerlerimizi cabuk bitiriyoruz o dunya capinda golcu ondan vazgecmem diyordu.Bu bize ve her turk taraftarina ornek olmali biz onlari kucuk goruyoruz klakin yapancularin yaptigi her harekette mest oluyoruz

Gerisbase
30.08.2004, 11:53
iste gerçek gökdeniz bu. ama keske kievdede böyle oynasaydin keske

Gökdeniz de hic sevmedim huyu iki mac 90dk yok sahada bi macta atiyor iki gol....tamam yildiz futbolcu ve da genc yasinda ama bi yildiz futbolcu hep iyi olur ve 90 dk icinde bi yarim saat dinlerir ve ondan sonra gene gider ondan beklendi futbolu oynar (bakin Fathi Tekke abimise). Form Grafik bi düsüyor bi cikiyor düsüyor Cikiyor buna bi düzenvermesi lazim....

saygilar

Guests
30.08.2004, 12:29
Edit.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

CeSS
30.08.2004, 18:38
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/290804mac6.jpg

ERhan güzel bir resim tesekkürler.. Bende alt yazisini yazmak istiyorum.

SU resim varya , daha dogrusu attigi iki goldeki Gökdenizin sevinci. o kadar kendini sikarak yasadiki sevincini. Bir seyler onu tuttu sanki. Sevinci içerisinde yasadi. TaRAftarla fazlasini paylasamadi.

Sevgili Gökdeniz, 3-5 dengesizin yaptigi senden cok bizleri üzdü... Ama bu kisilerin bu camiaya ait olmadiklarini , Gerçek Taraftarin senin yaninda oldugunu , bundan sonraki sevinclerini bizlerle daha cok paylasmani istiyorum.

denizgrsy
30.08.2004, 21:50
sana küfredenler TRABZON SEVDALILARI DEGILDIR!!!kendilerini ama sadece kendilerini düsünen günlük olaylarla kendilerini tatmin eden insanlardir!!!o takim da sadece sen iyi oynamakla mükellef degilsin!!!ne demek TRABZON EVLADINA KÜFRETMEK,AYIP BE AYIP....küfredenler kendilerini fb,gs,bjk taraftarlariyla kendilerini ayni konuma koymuslardir!!!

denizci61
31.08.2004, 00:12
Seni seviyoruz Gökdeniz. Ve senin ne kadar koyu bir Trabzon'lu oldugunu, takimin için herseyini verdigini de biz gerçek taraftarlar çok iyi biliyoruz. Yapilanlar çok yanlis ve üzücü. Ama bunlara fazla takilma arkanda çok büyük bir kitle var. Ve yapacak çok isimiz var..Basarilarinin devamini dilerim.

My
31.08.2004, 03:05
Gökdeniz' e küfür eden bi kaç tane(bizim taraftarimizmi o bile belli diil bence ) densiz yüzünden sanki herkes ayni seyi düsünüyormus, herkes ayni tepkiyi vermis gibi alinganlik yapti bence. Braksin o bi kaç taneyi baksin taraftari onu ne kadar çok seviyor. Maçta asilan pankart çok güzeldi. Iide ses getirdi smileys/smiley32.gifZIYA DOGAN GÜNESIMIZ GÖKDENIZIMIZ HERSEYIMIZ...

İleli
01.09.2004, 15:14
FUTBOLSUZ TRABZON GOKDENIZSIZ TRABZONSPOR DUSUNULEMEZ

SEN BIZIM ATMISBIRIMIZSIN SENI COK SEVIYORUZ!

sismolog61
01.09.2004, 17:25
slm bmn bende hasta bir trabzonlu vede trabzonsporluyum artik sizlerle birlikte bende burda olacagim.gökdenize yapilanlara kardesimiz en güzel cevabi vermistir zaten onlar gerçek trabzonlular degiller.gerçek taraftari herkes gordü.Gökdeniz kardesimiz bizim herseyimiz onsun trabzonspor trabzonsporsuzda o yok demektir smileys/smiley32.gifherkese sevgiler SAMPIYON OLMAMIZ ENGELLENEMIYECEK

sanatik
05.09.2004, 04:40
seni milli takimda yedek birakan utansin.

özellikle fatih tekke ile birlikde oynaman gerekirken nerdeyse iki yildir reklam panolarina tekme atma ve kirmizi kart görme kabiliyetini gösterene, takimini 10 kisi birakabileni oynatana allah akil fikir versin.

A.Hilal Çakıroğlu
06.09.2004, 14:13
GÖKDENIZ KARADENIZ

aslinda onun için söylenecek çok sey var. 1999-2000'den bu yana o benim manevi abim (aslinda durum böyleyken biraz platonik oluyor galiba) ve bana hep sorarlar neden GÖKDENIZ? diye

iyi futbol oynuyor

çok hizli

iyi ortalar yapip çok da güzel goller atiyor

birde forma numarasi 61 eeee daha ne olsunsmileys/smiley2.gif

**Maxim**
06.09.2004, 14:43
özellikle fatih tekke ile birlikde oynaman gerekirken nerdeyse iki yildir reklam panolarina tekme atma ve kirmizi kart görme kabiliyetini gösterene, takimini 10 kisi birakabileni oynatana allah akil fikir versin.

AMIIIIIIINNN!!!!

lazkaya
06.09.2004, 18:44

AMIIIIIIINNN!!!!

Aminnnn.

Harun-61
07.09.2004, 00:20

AMIIIIIIINNN!!!!

Aminnnn.

hakantpl
07.09.2004, 00:42

AMIIIIIIINNN!!!!

Aminnnn.

AMIN

nattaTS
07.09.2004, 13:08
AMIN

ARAGORN01
10.09.2004, 12:38
Bu aralar biraz formsuz , Denizli maçinda bize çok gereken patlayici gücü umarim yine o verecek...

Simartilmayi çok seviyor. Tribünlerden biraz destek aldiginda , sahayi rakibe dar ediyor.

Gökdeniz hadi be koçummm..

İleli
12.09.2004, 14:43
atti gene golunu aslanim benim!!!!!!

Onur1967
12.09.2004, 17:04
Dün çok topla oynadi ama yine atti golünü yine.

Soyadi da ne kadar güzel be!!! KARADENIZ

sihirli bir sözcük gibi...

ts-saral-of
12.09.2004, 19:58
Ben daha ne diyeyim

Adam Olmuyacaklari Atiyo

Karsi karsiya kaçiryor

ama her seye ragmen o bizim YILDIZIMIZ

CAFER ÖZER
13.09.2004, 18:24
GÖKDENIZ 2 kisilik oynuyor ismi 2 tane oldugu içinmi acaba

Oynadigi zamanlar GÖK gürültüsü gibi oynuyor,DENIZ dalgalari gibi çalimlar atiyor.Ismine yakisiyor.ama bazi maçalarda TUTUK OLABILIYOR.(DINAMO KIEV MAÇI )

GÖKDENIZ ISMINE LAYIK MÜCADELE EDIYOR smileys/smiley32.gif

lazkaya
14.09.2004, 01:35
GÖKDENIZ 2 kisilik oynuyor ismi 2 tane oldugu içinmi acaba

Oynadigi zamanlar GÖK gürültüsü gibi oynuyor,DENIZ dalgalari gibi çalimlar atiyor.Ismine yakisiyor.ama bazi maçalarda TUTUK OLABILIYOR.(DINAMO KIEV MAÇI )

GÖKDENIZ ISMINE LAYIK MÜCADELE EDIYOR smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif

sanatik
14.09.2004, 02:11
gökdeniz karadenizin burcu ile cok enteresan bir yazi farkettim.
bundan alinti yapiyorum:

onu motive eden sey ise boga burcu gibi para kazanmaktan çok toplum içinde taninmaktir. oglak burcu isi yüzünden saygi duyulmak ister. imzasini attigi her isi en iyi sekilde yapmak ister. kendisi nerede ise bir basak kadar yaptigi ise adar. lider olabilecekleri islerde çalismak, isim yapmak ve taninmak ister. pratik oglak burcu insani, az para alsa da gösterisli bir yöneticilik pozisyonunu kabul eder. böyle bir sorumluluk alarak simdi olmasa bile ileride çok para kazanacagini düsünür.

ve cok enteresan bir durum daha sözkonusu. Fatihde Basak burcu. Iki burc cok iyi anlasiyor denilir. Yani Fatih ile Gökenizin anlasmasi burclara bakildiginda bile ortaya cikiyor - ilginc smileys/smiley2.gif

HasanBJK
14.09.2004, 14:17
takimin en özel oyuncusu bence gökteniz trabzon taraftari ve halki ona sahip çikmali zaten çikiyorda. sizin 5-6 sane tasiyabilecek yetenege sahip.

CAFER ÖZER
15.09.2004, 15:52
takimin en özel oyuncusu bence gökteniz trabzon taraftari ve halki ona sahip çikmali zaten çikiyorda. sizin 5-6 sane tasiyabilecek yetenege sahip.

smileys/smiley32.gifBJK li arkadasimi alkisliyorum ve kendisine smileys/smiley32.gifF.B li çirkefler gibi siteye girip küfürde edebilridi ama o iyi seyler yazdi dostluktan bahsetti.Dinamo Kiev maçi aksami FB lilerin yaptigini hatirlayin resmen siteyi basip küfürler yagdirdilar.BJK LI HASAN a smileys/smiley32.gif

Faik Yılmaz
17.09.2004, 18:51
sen bu takimi sampiyon yapmadan gitmezsin inaniyorum.

$FIRTINA61$
17.09.2004, 20:17
GKDENIZI BILBAONUN ANTRÖNÜRÜ COK BEGENMIS ARKADASLAR

Analyzer
18.09.2004, 01:45
www.eksisozluk.com (http://www.eksisozluk.com) adresinde Gökdeniz'imiz hakkinda yazilan bir yazi çok hosuma gitti. Noktasina dokunmadan aktariyorum:

"kuluplerinin pesinde deli divane olup simdiye kadar alistiklari uzere aklini celemeyince, istanbul taraftarlarinin davranisina anlam veremedikleri trabzonspor'lu futbolcu (bkz: helal olsun (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=helal+olsun)). oysa ne guzel olurdu anadolu'da yetisen diger tum yetenekler gibi istanbul askiyla dolu olsaydi, istanbul'u bir kurtulus olarak gorseydi, degil mi?... trabzon camiasinin bu adamin degerini bilmesi en buyuk dilegim. umarim pisman olmaz. umarim anadolu'daki diger yeteneklere ornek olur, kuluplerinin baskanlarina da biraz uzun vadeli dusunup, futbolun buyukbas hayvan ticareti olmadigini, sampiyonluk icin zamani geldiginde ozverinin yapilmasi gerektigini animsatir. uefa, kuluplere nba'dekine benzer bir butce politikasi getirene kadar turk futbolunun gokdeniz zihniyetindeki degerlere ihtiyaci vardir."

5 yillik mukaveleye gözü kapali imza atan. Gerekirse 10 yillik mukavele imzalarim diyen. Muhtesem futbolu ve Trabzonspor sevgisiyle kalbimizde taht kuran Gökdeniz'imize sevgi ve saygilarimla...

sanatik
18.09.2004, 02:49
türkiyenin en pahali ve kaliteli futbolucusu oldugunu yazmamislar harika yaziya analyzer. smileys/smiley1.gif

@ $FIRTINA61$

bilbao anterenörü cok begenmis gökdenizi - ach bu cocuk bir BASK olsaydi diyordur icinden smileys/smiley4.gif

gattuso
18.09.2004, 14:21
çok iiiiiiiiiiiiii bir futbolcu ama son gunlerde özellikle bu sezon sanki biraz havalara girmis gibi geliyor bana eski heyecani yokmus gibi ben eski gökdenizi isteyorum

Fatih88
18.09.2004, 18:21
Gökdeniz harika bir futbolcu, futboluna asla hickimse laf söyleyemez, kalitesi ortada bir futbolcu ama önemli maclarda bazen pasif kaliyor, bu onun tek zaafi bence. herkese SeLaMsmileys/smiley24.gif

Onur1967
19.09.2004, 15:47
Gökdeniz kardesimiz bizim..

harikasin Gökdeniz hep böyle devam et sana çok ihtiyacimiz var.

Antep maçinda güzel bir oyun ve bir de gol bekliyorum...

Aniketus
19.09.2004, 20:17
Birisi bu adama, futbolun takim oyunu oldugunu, feristahi olsa tek basina oynayarak bir takimi yenemeyecigini ögretmesi lazim. Futbol, "top ayagina gelince, kaybedinceye kadar mümkün oldugu kadar çok adam geçme" sanati degildir. Bu adamin çok büyük futbolcu oldugunu iddia edenler umrumda bile degil. Basini kaldirip sagina soluna bakmadan bireysel top oynayan, kisisel sov yapan ve her maçta top öldürme rekorlari kiran bir adam benim gözümde bes para etmez, istedigi kadar top cambazi olsun. Bu dogrulari YATTARA bile ögrendi adam olmaya basladi ama GÖKDENIZ hala ögrenemediyse yaziklar olsun. Ikinci yarinin hemen basinda LEE yerine onun oyundan alinmasi gerekiyordu.

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:17
süper bir orta saha oyuncumuz var ziya hoca bunu forvet oynatiyo ya ozaman oyuncuda fazla fadalanamiyoruz bilbao macinda 1 yarida agirlikli orta saha da oynadi ne güzeltop götürdü rakib tarafa dogru isalah ilerki zamandi oynatir orta saha da ilerki zamanda ama yattara gelince oynata bilri gökndizi cünkü yattara onun isin yapar

sanatik
21.09.2004, 19:55
gökdeniz alexden daha degerli bir futbolcu.

su anki degeri 20 milyon dollar civarinda diyorum.

sampiyon olup sampiyonlar liginde oynarsa bu rakam 30 milyona cikacak.

smileys/smiley1.gif

CAFER ÖZER
22.09.2004, 10:23
Onu kelimelerle anlatmak biraz zor.A.bilbao MAÇI sonrasi Ispanyollarin DEDIGI gibi DURDURAMAZSINIZ ONU .4X4 lük

Bazen o da yorgunluk mudur nedir.Durgun olabiliyor.ama söylenecek fazla söz yok.smileys/smiley32.gif

ARAGORN01
30.09.2004, 18:12
Bugün senin günün olacak. Bilbao'yu senin sayende geçecegiz.

Kim tutar seni

İleli
30.09.2004, 19:28
yuru be tosun kim tutar seni!

Taner Uykuçeken
01.10.2004, 08:57
kaç maçtir kayiplari oynuyor. kendine gelmesi lazim nerdesin be gökdeniz dön artik

kadirsa_2000
01.10.2004, 10:55
Kaç maçtir kayip ayri birde dün aksamki maçta karsisindaki direnci kiracak, bos alan olusturacak kisi olan M.Yilmaz'da 11'de olmayinca dogal olarak etkisiz kaldi. Biz Gökdeniz'in ne oldugunu ve neler yapabilecegini biliyoruz. Bu hafta sonu geri dönecek Allah'in izniyle.

corleone
01.10.2004, 10:59
nerde o eski gökdeniz bi srunu mu var acaba 5 maçtir yok ortaliklarda en son g.birligi maçinda iyi gördüm sonra kayboldu gitti

kuzey_lee
01.10.2004, 11:02
mesaj sahibi tarafindan silinmistirEdited by: Uni_Ts_Ytu

Çebi
01.10.2004, 11:15
alinan duyumlara gore bizim takim sakaryada maçtan1 gun once kamptan ayrilip kafeye fb maçini izlemeye gitmis..

ee rakiplerinin maçini izlemek istemeleri dogal degil mi fatihim...???

kadirsa_2000
01.10.2004, 11:18
alinan duyumlara gore bizim takim sakaryada maçtan1 gun once kamptan ayrilip kafeye fb maçini izlemeye gitmis..

ee rakiplerinin maçini izlemek istemeleri dogal degil mi fatihim...???

Izlesinler, izlesinlerki iyi ezberlesinler. O karaktersiz ezikleriH.Avni Aker'de düdük etmek lazim düdük...smileys/smiley15.gif

kuzey_lee
01.10.2004, 11:46

Magnolia
01.10.2004, 12:01
ahmetim bari sen yapma..bi futbolcunun kamptan ayrilmasi hem de maçtan 1 gece once dogrumu..izin almistir tabiki de ne geregi var..adi ustunde kamp bu

Fatih Allah askina birak su Gökdeniz'in yakasini.Adam bizi satacak dedik o kadar üzerine gittik.Gördük ki;bizi paraya degismedi.Eee simdi problem ne?Iyi oynayinca Kral,kötü oynayinca karalamak neden?
Kamptan ayrilip fb.maçini izlemeye gitmis.Ya bu gülünecek bir durum degilmi?Böyle birsey olsa medya bu isin pesini birakirmiydi?
Gökdeniz gözbebegimiz.Digerleri gibi...Son zamanlarda kötü olsada düzelecek...
Al bende diyorum ki ; Alex kamptan izin alip bizim maçimizi izlemeye gelmis.Eeee yalan söylemek zor mu yani?
Bir kuyuya bir deli tas atar,kirk akilli çikaramaz ya o hesap!
Bunlari sana söylemiyorum tabi.Bu deli saçmalarini uyduranlara!

kuzey_lee
01.10.2004, 12:06

Magnolia
01.10.2004, 12:10
Basindan duydun demedim Fatih."Neyse siz devam edin,bol sans" ne demek? Gerçekligi ispatlanmamis bir duyum yüzünden Gökdeniz'e cephemi alalim?
Konu kapansin tamam bosverelim...

kuzey_lee
01.10.2004, 12:12
mesaj sahibi tarafindan silinmistir

ARAGORN01
01.10.2004, 14:00
Kendi futbolcularimizi karalamaktan ne zaman vazgeçecegiz?

Gökdeniz'in trek basina aldigi bir çok maç var. O zaman Fweener maçi izlemiyor muydu ? ( rakibin maçini izlemek kadar dogal bir sey olabilir mi? ) Fenerliler bizim maçimizi izlemiyorlar mi saniyrosunuz?.

Çok gereksiz , ortaligi karistrian beyanlardan uzak duralim.

Tek yürek , bütün gücümüzle sampiyonluga odaklanalim.

kuzey_lee
01.10.2004, 14:05
ya siz varya hiçbiseyden anlamiyorsunuz..benim soylemek istedgim gökdenizin fb maçini izlemesi degil..kamptan disari çikmasi..ya allahim size heralde bisey soylerken sonuna kadar anlatacaz..

ARAGORN01
01.10.2004, 14:24
Birincisi sakin ol, üslubuna dikkat et.

Ikincisi esir kampindan mi, trabzonpsor kampindan mi bahsediyoruz.

Eger senin kamp anlayisin birincisi gibiyse evet asalim hatta sabun da yapabiliriz...Eger Trabzonspor kampi ise ve izinle disari çikmis ise problem ne ?

Ne yapilmasini istiyorsun , buraya bunu yazarak bir açiklar misin? Kadro disi mi birakalim? Fener maçi seyretti diye fenerli oldun sen artik diyip fenere mi satalim ?

Takimin çikarlarini düsünerek konusalim, yazalim.

murat
01.10.2004, 14:30
noluyor yine ya ? nedir bu gerginlik biraz sakin olalim lutfen... Yani Gokdenizi ne asan var ne kesen ufak bir haber yapilmis okadar.

kuzey_lee
01.10.2004, 14:45

Eger senin kamp anlayisin birincisi gibiyse evet asalim hatta sabun da yapabiliriz...Eger Trabzonspor kampi ise ve izinle disari çikmis ise problem ne ?

Ne yapilmasini istiyorsun , buraya bunu yazarak bir açiklar misin? Kadro disi mi birakalim? Fener maçi seyretti diye fenerli oldun sen artik diyip fenere mi satalim ?

sizin dunyadan haberiniz yok..futbolcular kampta neler yapiyor neler yapmiyor bilmiyorsunuz bos bos konusuyorsunuz...ama size suç bulmuyorum tek suçunuz isleri bilmeden disardan yorum yapmaniz

ARAGORN01
01.10.2004, 17:34

sizin dunyadan haberiniz yok..futbolcular kampta neler yapiyor neler yapmiyor bilmiyorsunuz bos bos konusuyorsunuz...ama size suç bulmuyorum tek suçunuz isleri bilmeden disardan yorum yapmaniz

peki koçum herseyi sen biliyorsun. böyle devam et.

Harun-61
01.10.2004, 17:36
tek bildigim:

gökdeniz kendine ceki düzen versin, bu sene daha birtane iyi macini göremedim !!!!!!! siz gördünüzmü ?????????

l-m
01.10.2004, 17:38

Güzel kardesim anlatmiyorsun ki bilelim.Gökdeniz kamptan çikip maçi izledi diyorsun.Nasil kamptan çikti?Kampta tv yok mu?Izinsiz mi çikti?Maç günü degil di ya fener maçi?Adamin keyfi yerine gelmis bi güzel,8 gol izlemis.Dün aksam sahada yarim saat ayagina top degmedi,bu yüzden oldugunu düsünüyorsan söyle ama böyle bilmecelerin içine sokma bizi.Hem bilmiyorsunuz diyorsun hem anlatmiyorsun.Vahiy gelmeyecek ya bize,iste güçteyiz.

Guests
01.10.2004, 23:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gökdenmiz her mac iyi oyniyacak diye bir kaide yok gökdeniz o da bizim gibi bir insan makine degil ki her maci super oynasin tek gökdeniz kötü oynamadi bütün takim berbat ti gökdenizin lig basinda fenerle adi gecti diye durmadan üzerine mi gidecegiz birakin artik yoksa zorla kendimiz yolluyoruz bir besiktas taraftarlarini bakin adamlar takimini nasil destekliyor biz ise nasil destekliyoruz bir seyi hemen büyüduyoruz takima iyi günde degil kötü günde destek olmasi lazim biz ise tam dersi iyi günde trabzonluguz kötü günde ise kendi futbolcumuza hakaret edecek kadar duruma geliyoruz artik bunlar degismeli arkadaslar </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Lazio61
01.10.2004, 23:51
bence trabzonspor alt yapisinin en iyi örnegi,numunesi...yillarca saklanmali..yeni gökdenizlere örnek olmali..

sanatik
02.10.2004, 00:25
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gökdenmiz her mac iyi oyniyacak diye bir kaide yok gökdeniz o da bizim gibi bir insan makine degil ki her maci super oynasin tek gökdeniz kötü oynamadi bütün takim berbat ti gökdenizin lig basinda fenerle adi gecti diye durmadan üzerine mi gidecegiz birakin artik yoksa zorla kendimiz yolluyoruz bir besiktas taraftarlarini bakin adamlar takimini nasil destekliyor biz ise nasil destekliyoruz bir seyi hemen büyüduyoruz takima iyi günde degil kötü günde destek olmasi lazim biz ise tam dersi iyi günde trabzonluguz kötü günde ise kendi futbolcumuza hakaret edecek kadar duruma geliyoruz artik bunlar degismeli arkadaslar </TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

cok önemli meseleyi ele aldin. tamamen katiliyorum.

Biz Gökdenizimizin / Trabzonsporumuzun daha iyi olmasi olabilmesi icin ugrasmaliyiz.

Gökdenizi elestirmek isteyenlerde simdiye kadar attigi attirdigi golleri düsünmelerini isterim. Edited by: TesTosTeron

Guests
04.10.2004, 00:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

gökdenizi elestirenler nerde simdi takimimizin besiktasa kazanmasina vesile oldu neyze birdahaki puan kaybetmede gökdenize yine laf söylerler biz iyi gün dostu degil kötü gün dostuguz gökdenizde her insan gibi kötü günü olur ve onu ozaman desteklemeliyiz.</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=f925e781></BLOCKQUOTE>Edited by: L-M^

İleli
04.10.2004, 01:00
kahvede mac sirasinda golu yeniden izlerken gokdenizin o attigi deparda (bjkli arklar kafayi yedismileys/smiley36.gif) tuylerimdiken diken oldu allahim o ne surat o ne vucut masallah gokdeniz masallah allah nazardan saklasin!

TRABZON SENINLE GURUR DUYUYOR GOKDENIZEdited by: Laz_Isko

Guests
04.10.2004, 08:22

ARAGORN01
04.10.2004, 11:24
Helal olsun Gökdeniz. O depari birakin Türkiye'de , dünya da atacak futbulcu sayisi sinirli.

Genelde bu deparlari hep atiyor ama gol vurusunu yapamiyordu. Gol vuruslarina da çalistigi belli , çok sakin ve güzel yere vurdu.

Mehmet
04.10.2004, 14:00
Yavrum be..! Arab ati gibi ayrilip gidiyor.
Rakip pesinde Gökdeniz ilerledikçe hizi artiyor. Düsünün o
anda Bjk'liler içlerinden ne aci çekmislerdir.
Göz göre göre göstere göstere gole gidiyor rakib taraftarlar o anda
kalbten gider be! Ve tarihi golünü atiyor Gökdeniz!

Gökdeniz Karadeniz o bizim futbolumuzun sultanlarindan biri sadece
ve onu kötü günde ve iyi günde hep seviyoruz. Allah yardimcisi olsun.

kuzey_lee
04.10.2004, 15:11

Güzel kardesim anlatmiyorsun ki bilelim.Gökdeniz kamptan çikip maçi izledi diyorsun.Nasil kamptan çikti?Kampta tv yok mu?Izinsiz mi çikti?Maç günü degil di ya fener maçi?Adamin keyfi yerine gelmis bi güzel,8 gol izlemis.Dün aksam sahada yarim saat ayagina top degmedi,bu yüzden oldugunu düsünüyorsan söyle ama böyle bilmecelerin içine sokma bizi.Hem bilmiyorsunuz diyorsun hem anlatmiyorsun.Vahiy gelmeyecek ya bize,iste güçteyiz.

seningibi zeki birinden bu açiklamayi hiç beklemezdim..hele de adminsin..8 gol izlemis diyorsun ama benim ilk yazdigim yaziya bakmiyorsun..ben neden fb maçini izledi demiyorum..benim bahsettigim fb maçi sakarya maçindan 1 gun once yani takimin maç için çoktaaaaaan kampta oldugu vakitlerdeydi..siz maç kamplarinda oyuncularin neleri yaptigini neleri yapmadigini (tekrar soyluyorum) bilmiyorsunuz..bir oyuncu birakin kamptan disari çikmayi bazi onemli maçlarda telefonla bile konusamiyor..ya neyse bu konuya fazla girmeyeyim..konusurken ne dediginizi bilmiyorsunuz..eminim ki gökdeniz bu maçi izlerken izin de almistir ama benim rahatsiz oldugum fb maçini izlemesi degil kamptan ayrilmasiydi...

bu arada bi arkadas elestirenler nerde demis..iste burdayim..her zaman da burda olacagim...kim olursa olsun çok iyi oynuyor diye her yaptigina göz yumulacak degil ya..heralde elestirecez..

neyse hayatinda birak kampi soyunma odasi gormeyen insanlara ne anlatiyorum....kusura bakmayin rahatsiz ettim

Onur1967
04.10.2004, 17:43
Çok güzel depar atti çok güzel bir vurusla eziktasi yikti. Harikasin Gökdeniz harika hep böyle ...........

Punisher-61
04.10.2004, 20:04
ALEMIN KRALIsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sanatik
05.10.2004, 18:03
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/images/karadeniz_solmenu.gif

Gökdeniz Karadeniz mutluluktan uçuyor

Trabzonspor'a Besiktas karsisinda 3 puani getiren golü atan Gökdeniz Karadeniz, mutluluktan uçuyor. Süper Bücür, gol pozisyonunda topu filelere gönderecegini hissettigini ifade ederken, "Rakibimden siyrilip topu aglara gönderdigim de sanki dünyalar benim olmustu. Seyircimizin Stadi 'gool' diye inletmesi de aklimdan hiç çikmiyor" dedi.

hakantpl
06.10.2004, 02:15
Arkadaslar Forumda göremedim ama.Gökdenizle yattara arasinda Maç içinde bir gerginlik oldu.. Bu sinyaller beni baya bir üzdü.. takimda çekememezlik mi var. Insallah yanlis düsünüyorumdur. Ancak maçtaki olay beni çok kaygilandirdi..

bu konuda forumda birtopicvarmi ?

l-m
06.10.2004, 19:49
6 ay önce gökdeniz yattaraya pas atmiyor analizinin de geçtigi bir mesaj yazmistim.Yok böyle bir sey diyenler oldu.Bir ipte 2 cambaz yürümez.Umarim ziya hoca cambazlari yürütmenin yolunu bulur.

tsligenc
07.10.2004, 11:54
arkadasslar gökdenizzzin bjk maçinda giydigi forma www.pazaryeri.com (http://www.pazaryeri.com) da ilgilenenlere sadece 200milyondan açilo...

zaten formanin orjinal fiyati toplam 130milyon deil mi?

corleone
07.10.2004, 12:19
Arkadaslar Forumda göremedim ama.Gökdenizle yattara arasinda Maç içinde bir gerginlik oldu.. Bu sinyaller beni baya bir üzdü.. takimda çekememezlik mi var. Insallah yanlis düsünüyorumdur. Ancak maçtaki olay beni çok kaygilandirdi..

bu konuda forumda birtopicvarmi ?

taraftarin yattaraya gerek maç öncesinde gerekse de maçiçinde her yaptigi harekette yogun ilgisi ve sevgisi var ama biz bu ilginin belki de yarisini gökdeniz için göstermiyoruz gökdeniz kötü oynayinca tepkimizi koyuyoruz ama yattara kötü oynayinca hiç ses çikmiyor gökdeniz rakibine çalim attiginda veya estetik bir hareket yapinca tribünler ayaga kalkmiyor ama ayni seyleri yattara yapinca bütün stad cosuyor simdi kendimizi gökdenizin yerine koyalim yattaraya karsi içinizde nasil duygular büyümeye baslar?... bence yattaraya gösterilen ilginin çok daha fazlasini fatih ve gökdenize göstermemiz lazim yattara gün gelir aurellio gibi hiç arkasina bakmadan çekip gider bu takimin yükünü yine fatih ile gökdeniz çeker...

Guests
07.10.2004, 13:09
arkadasslar gökdenizzzin bjk maçinda giydigi forma www.pazaryeri.com (http://www.pazaryeri.com) da ilgilenenlere sadece 200milyondan açilo...

zaten formanin orjinal fiyati toplam 130milyon deil mi?

normal forma 70 - 80 milyon arasi bisey . 130 degil.

bu formanin bir cazi tarafida gökdenizin elinden alma sansiniz olmasi ve ona imzalatma sansininda olmasi

İleli
10.10.2004, 01:38
o ne goldu be aslanim benim 90a gomdu topusmileys/smiley32.gif

$FIRTINA61$
10.10.2004, 10:31
o ne goldu be aslanim benim 90a gomdu topusmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif

wind
10.10.2004, 11:33
Sert Sut Hamiden Sonra FazLa Vuran Yoktu Kamera BiLé Topu Zor YakaLadi MassaLLah Gökdeniz 498 gokdeniz 499 Nihat 500,501 Fatih SulTan TéKKé HéLaL oLsun..!

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Çebi
10.10.2004, 15:09
Sert Sut Hamiden Sonra FazLa Vuran Yoktu Kamera BiLé Topu Zor YakaLadi MassaLLah Gökdeniz 498 gokdeniz 499 Nihat 500,501 Fatih SulTan TéKKé HéLaL oLsun..!

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

497 FATIH TEKKE-- 498 GÖKDENIZ --500 FATIH TEKKE -- 501 FATIH TEKKE e daha ne yapsin bu adamlar yaaa....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Onur1967
11.10.2004, 17:57
Çok çok çok güzel bir goldü insanlar sasti kaldi adeta muhtesemdi.

Yakisir Gökdeniz' imize.....

$FIRTINA61$
11.10.2004, 19:11
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/fatihgokdeniz.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>ITALYA BASINI FATIH VE GÖKDENIZ'E ÖVGÜLER YAGDIRDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Italyan basini, Trabzonspor Kaptani Fatih Tekke'yi Hakan Sükür'ün varisi olarak yorumladi. Fatih gerek fizik güç gerekse de vurus becerisinin mükemmel oldugunu belirten Italyan basini, Gökdeniz'e ise gelecegin büyük yildizlarindan biri yorumunu yapti.
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>2726
kez okundu
0000-00-00 00:00:00

</TD>
<TD vAlign=bottom align=right width=276>
arkadasina gönder (http://www.trabz&#111;nhaber.com/guncel.php?guncel_id=3548#)</TD></TR></T></TABLE></DIV>

$FIRTINA61$
13.10.2004, 11:42
http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/gokdeniz0707.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>FATIH TEKKE'DEN SONRA INGILIZLER'DE GÖKDENIZ'I YAKIN TAKIPE ALDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Ingiltere'nin ünlü kulübü Chelsea'nin Trabzonspor'un süper stari Gökdeniz Karadeniz'in pesinde oldugu belirtildi. Ilgiliz kulübü yöneticilerinin, sezon sonunda Gökdeniz'i transfer etmeyi planladiklari ve Trabzon'a bonservis bedeli olarak 6 milyon Euro önerecekleri iddia edildi.
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>3453
kez okundu
0000-00-00 00:00:00

</TD></TR></T></TABLE>

İleli
13.10.2004, 20:06
bu aksamki macta gol bekliyorum gokdenizden haydi gokdenizz!

ibrahim_yattara
14.10.2004, 18:18
arkadaslar az önce anneannemden sok bir haber aldim

gökdeniz anneannemin dayisinin torunuymus

uzak biraz ama olsun akrabammis yahu

hala soktayim. mutluluktan uçuyorum düsünsenize türkiyenin en önemli starlarindan birtanesi tranzonsporlu ve benim akrabam

yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... smileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
14.10.2004, 20:36

hala soktayim. mutluluktan uçuyorum düsünsenize türkiyenin en önemli starlarindan birtanesi tranzonsporlu ve benim akrabam

biraz gec oldu ögrenmen sanirimsmileys/smiley4.gif

ibrahim_yattara
14.10.2004, 21:32

biraz gec oldu ögrenmen sanirimsmileys/smiley4.gif

abi ne bileyim ben yaw akrabaligim oldugunu memleketten gelen anneannem söylememis olsa hiç bilemeyecektim. bunada sükür :)

sanatik
14.10.2004, 23:06
benimde akrabam olmasini isterdim dogrusu ama hemserim olmasi trabzonsporda oynamasida yeterli - varmi gökdeniz gibisi smileys/smiley32.gif

Murat BAYRAKTAR
16.10.2004, 21:15
bugün açilisi yapilan ankara bürosunda medya yine baskana giciklatici sorular sordu... Bunlardan biride "chelsae gökdenize teklif yapmis diye" hoppala... bu soruyu soran da tamda arkamda duruyordu... gelde suratina çakma bir tane... durup dururken nerden çikartiyorlar bunlar... bunlar açilisa degil yeni bir dedikodu çikarmaya gelmisler... Baskanimizin agzina saglik... cevabini net bir sekilde vermistir....

TheRapZoNe
16.10.2004, 23:23
gökdenizi yazin akçaabat mersin plajinda çok görürdüm..

bence biraz erimesi lazim :)

Onur1967
17.10.2004, 14:05
Gökdeniz için 6 milyon? çok az ..

Bence 61 milyon ? olmali.. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Murat BAYRAKTAR
17.10.2004, 14:20
isterse 100 versinler.. sampiyon olmadan bir yere gidemezz..... gitmez...

Murat BAYRAKTAR
18.10.2004, 09:36
ne oldu buna ankara maçinda pek birsey göremedim...

Guests
18.10.2004, 10:02

Çebi
20.10.2004, 15:20
mynet

Istikrar sembolleri

Süper Lig'de bu sezon en çok forma giyen oyuncular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz oldu.

http://img.mynet.com/spor/092004/tsfatihgokdeniz.jpgBu sezon Birinci Süper Lig'de forma giyen oyuncular arasinda en çok maçta oynayan 2 oyuncu Trabzonspor'un yildiz futbolculari Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz oldu. Bordo-mavili takim 2 yildiz oyuncusunun gününde olmadigi zamanlarda maç kazanmakta zorlaniyor.
Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçinda, Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in gününde olmamalari beraberligi getirirken, bu oyuncularin yorgun oldugu zamanlarda bordo-mavili takim maç kazanmakta zorlaniyor. Türkiye Ligi'nde forma giyen oyuncular arasinda en çok maçta oynayan 2 futbolcu olarak dikkat çeken Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor ile hem Avrupa'da hem de ligde forma giyerken, A Milli Takim da ise 4 maçta forma giydiler.
28 Temmuz'da Letonya temsilcisi Skonto Riga ile oynanan Sampiyonlar Ligi 3. ön eleme maçi ile birlikte resmi maçlara baslayan 2 oyuncu o gündan bugüne kadar her hafta 2 maç oynadi. 4 günde iki maçta oynayan Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz 81 gün içinde 19 resmi maçta görev aldi. Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas'ta oynayan futbolcular Trabzonspor'un iki yildizi kadar maçta görev yapmazken, ligde 9 maç, Avrupa'da 6 maç ve A Milli takim ile 4 maçta sahaya çikan yildiz oyunculardan Fatih bin 674 dakika forma giyerken, Gökdeniz ise bin 579 dakika sahada görev yapti.
Her iki oyuncu da gösterdikleri performans ile göz doldururken, attiklari gollerle de takimlarini galibiyetlere tasiyor. Fatih Tekke Birinci Süper Lig'de 8 gole imza atarken, Avrupa maçlarinda 1 gol atabildi. Milli oyuncu, Dünya Kupasi Grup eleme maçlarinda ise 3 gole imza atti. Gökdeniz Karadeniz ise ligde 6 gol imza atarken Avrupa kupasi maçlarinda ise 2 gole imza atti. Gökdeniz'in Milli Takim formasi altinda Dünya Kupasi Grup eleme maçlarinda ise 1 golü bulunuyor

$FIRTINA61$
20.10.2004, 15:27
gol atma reoru kac?bilen varmi 38 galiba

İleli
30.10.2004, 02:19
gokdeniz sollanda vurabiliyormuydu yaa allahim o ne goldu oyle topa gelisine bi oturttu solla kursun gibi 90a!

Guests
30.10.2004, 08:42

$FIRTINA61$
05.11.2004, 10:24
aslanim benim be avrupai darmadagini eder

piskopat61
11.11.2004, 13:34
Gökdeniz türkiye nin en iyi gizli forveti fakat arkadaslar fazla rehavete kaptirmayalim benim en büyük korkum büyük takimlardan birinden teklif almasi gokdeniz için engüzel sözlerim

gökdeniz bizimdir

tasaklari fenerindir

çaglar
12.11.2004, 21:57
yeri gögü inlet alayini titret
http://www.bordomavi.net/multimedya/yattara/durduramazsiniz.jpg

yakup midi
13.11.2004, 06:57
ben ce bizim takimdaki en hirsli en kendine inanan ve trabzonun büyüklügünü kavrayan adam gökdeniz maçlarda onu görünce içim ferahliyor adamin yüzünde hep bir azim.benim trabzonsporda en sevdigim futbolcudur.gökdeniz bizi sampiyon yapacaksiniz siz koçum sakin olun....

yakup midi
13.11.2004, 06:57
bu gökdeniz nerede var....nerede bu daglar taslar.....

Mc_Genc
13.11.2004, 13:40
TEK BIR SÖZLE IFADE EDIYORUM=HARIKA^^

Erhan|TS
13.11.2004, 17:43
http://img129.exs.cx/img129/7600/Resim003.th.jpg (http://img129.exs.cx/my.php?loc=img129&amp;image=Resim003.jpg)

yakup midi
15.11.2004, 08:24
gökdeniz fatih lisesinin gururudur....simdi trabzonun ve türkiyenin onur kaynagi oldu...

of-lee
15.11.2004, 18:34
HARiKA futbolcu

yakup midi
16.11.2004, 10:48
gökdenizin fenere golü de asistide var.golüde diyarbakira attiginin benzeri olur sanirim alisti adam gelisine çat bide bakmissinki gol olmus....bide fenere atsa öyle bi tane fener mosmor olur valla...

Bora Sönmez
16.11.2004, 11:24
önceleri Iskender....,dün Hami.......,bugün Gökdeniz.......,yarin Cemre......,kimin gelip gittigi okadarda mühim diil.Unutmayin TRABZONum herzaman futbolcu fabrikasidir..

Ziya Dogan
18.11.2004, 07:24
milli macta (bütün takim gibi) bayagi tutuktu.

sanirim bazi sorunlari var

yakup midi
20.11.2004, 08:45
bu gün gökdenizin günü besiktasi nasil bitirdiyse feneri de öyle bitiricek insallah....

caykarali_erdal
21.11.2004, 21:36
kimse kusura bakmasin ama gikdeniz su bu sene okadar kotu futbol oynuyorki yedeklerde kalmasi lazim cunku takimimiza zarardan baska bir sey degil su an hele hele buyuk maclarda cok etkisiz kaliyor milli takimda bile su an isi yok isterseniz kizin ama boyle oynamayla bize buyuk zarar veriyor

A.Hilal Çakıroğlu
21.11.2004, 22:00
evet GÖKDENIZ'in bu sezon çok iyi oynadigi söylenemez ama bunda rakibin ona iyi önlem almasinin da rolü büyük.

sadece FATIH ve GÖKDENIZ üzerine oynamayi biraktigimizda onlarda biraz olsun rahatlayip çok daha güzel futbol oynayacaklardir.

yakup midi
22.11.2004, 13:30
gökdeniz forvet oynatildigi sürece kendisi olamaz bu kadar basit....gökdenizin formdan düstügü felan yok asla...bize gökdeniz lazim her zaman ama orta saha da.....forvet oynarken kimse gökdenizden güzel futbol beklemesin.....yani ziya dogan hocamin hatasi düzeltir insallah.....

Erhan|TS
25.11.2004, 14:39
konusmayin bosubosuna siz ne derseniz deyi o trabzonun unutulmayanlari arasinda.futboluna laf yok...........smileys/smiley4.gif

Guests
28.11.2004, 11:59
SIZE SADECE SUNU DIYORUM GÖKDENIZ NEREYE GIDIYORRR???...

..::uniQue::..
29.11.2004, 22:30
... Bu adam trabzonspor icin büyük bir sans.Türkiyenin en iyi futbolcusu adam qibi adam yani.Para icin bizi satip gitmedi helal olsun sna gokdeniz abi .....

ozcilingir
29.11.2004, 23:45
Babasionu GÜMÜSHANE DOGANSPOR'A VERMEK ISTEMISTI.Ama onu TRABZONSPOR birakmadi , vitrine çikartti ,HAMI'NIN aldigi paranin aynisini aldi .TRABZONSPOR ona parasini zamaninda fazlasiyla verdi.Onun milli olmasini sagladi AVRUPA gördü biraz daha uzatalim, Fener le adi gündeme geldi , fenerden oara aldi geri verdi v.s. ne oldu TRABZONSPOR'DAN aldiklarinin karsiligini tam vermis olarakmi kendini gördüde gitmeye yeltendi , tabiiki dogdugu takimda kalacak ve bu takimin basarisi için ter dökecek , takimi sirtlayacak ,daha çok genç zamani gelince gurbete çikar. EskidenGENÇLERBIRLIGI'NDE oynamis su anda yazarlik yapan aslen TRABZON'LU SIRIN isimli bir kisi var onun transfer döneminde yazdigi yazinin birkaç defa okunmasini öneririm.Fatih de gurbete çikti döndü geldi SULTAN lakabini aldi ,MILLI oldu geliri yükseldi. Unutmayalim TRABZONSPOR kulübü futboldan elde ettigi gelirinin tamamina yakinini futbolcukarina transfer ve maas olarak veriyor hatta borç altina giriyor. Onlarin gelirlerini elde etmeleri için bu takimin daha fazla basarili olmasina katki saglamalari gerekir. Para için bizi satmamismis ! birde gitseydi . Her gidisin bir dönüsü vardir. niceleri gitti ve geri geldi. Hiçbir topçunun TRABZONSPOR'da alacagi kalmaz, kimse korkmasin ama ISTANBUL'DA her topçunun alacagi kalir ve sonunda paralari öyle veya böyle silinir gider.

GÖKDENIZ bugünden itibaren çok iyi düsünecek ve basini öne koyacak bu takimin her maçini kazanmasi için hirsi ve akli ile hep ayni performansda olarak oyununu oynayacak, takim içinde dedikodu üretilmesini gerektirecek hareketler yapmayacak , bütünlestirirci olacak.YATTARA ile problemi oldugu söylemlerine futbolu ile cevap verecek, TV lerde atip tutmayacak , baska takim futbolcularina gönderme yapmayacak .

Bu takimdan NECMI PEREKLI gitti geldi . O bizim herseyimizdi .Gitti ama bize tekrar geldi gol krali oldu. OGÜN gitti ancak AKÇAABAT'A gelebildi, OKTAY gitti oda AKÇAABAT'A gelebildi, SERDAR gitti, PAF takima gelebildi, KADIR gitti GS de bitti. Çok örnek var.

SAYGILARIMLA

My
30.11.2004, 00:54
Ahmet Abi, Gökdeniz' i babasi Gümüshane' ye vermek istedii kismina katilmiyorum. Babasi Gökdeniz' in Trabzonspor' da oynamasini cani gönülden isteyen biriydi. Çokta ii bir Trabzonspor' luydu. Sanirim babasi devlet memuruydu. Transfer olurkende istedii tek seyda kendisinin Trabzon' a alinaraktan oglunun Trabzonspor'da futbol oynadiini görmekti.Bana kalirsa hem Gökdeniz' e hemde babasina biraz haksizlik yapmissin.

ozcilingir
30.11.2004, 22:31
Futbolcularin PAF takimindan A takimina geçisleri esnasinda takimin birçok topçusuna çevre illerden talepler oldugu bir gerçek. o dönemdeki kadroda bir NURI vardi nerde bilinmiyor. Vukrineç stilindeydi.,OkanHAMI misali ,v.s. bir HASAN çikti oradan birde GÖKDENIZ ,yanliz GÖKDENIZ'in TRABZONSPOR'DA kalmasini o günkü teknik kadro sagladi yoksa çoktan bir daire parasina GÖKDENIZ yuvadan uçacakti, ben kimseye haksizlik yapmadim o günün arsivleri arastirilirsa böyle bir konu gündemdeydi ,tabi o zaman PAF topçusu oldugu için küçük bir haber olabilir. G.S.li TUGAY da bizim genç takimdaydi babasi ÖZKANistanbula tayin olmustu ve O DÖNEM g.s de olan ÖZKAN SÜMERonu G.S. ye kazandirdi.Sonuçta alt yapidaki çocuklari Üst takimdaki hocalar begenirse takimda kalmasi saglanir yoksa baba istedi diye futbolcu takimda tutulmaz. Ancak babalar çocuklari 5 metre topa vurdumu hemen paranin pesine düserler, benim baskani oldugum amatör küme takimindan bir topçumunda gelecegini babasi engelledi, çocuguiyi bir takima kazandiracagim derken birden çocugu fenere kaptirdik ama oradada baba rahat durmayinca 2.nci ligde çocuk sürünüyor. GOLGE kusura bakma haksizlik yaptigim yönündeki fikrine katilamayacagim ,futbolcu babalarini biraz iyi tanirim. Takimimizda150 genç var ,babalarindan biktigim için amatör ,zevkimde eridi ,alt yapiyi kapattim.

Futbolcularimizda artik yaptiklarinin bir is oldugunu anladiklari için hepsi bir menejer tutmus ,ama sahada oynadiklari oyun sorgulandigi zaman ,bir yigin bahane uydurmak onlarda, hadi isinizi geregi gibi niye yapmiyorsunuz.Yok takimim için fedekarlik yaptim masallariyla kimleri kandiriyorlar. Ne fedekarligi yaptiniz . çok uzattim aklim basimdan gidiyor. Yine devre arasinda gündeme GÖKDENIZ efendi oturaracak herhalde.Bu sefer menejerleri devreye girer herhalde ,nede olsa büyük is adamlari bu çocuklar fabrikatörlerden fazla kazaniyorlar.Ama bazen ürettikleri ürünleri alicilar begenmiyor ,tipki GÖKDENIZ'IN son haftalarda ürettigi ürünler hiç tat vermiyor.

SAYGILARIMLA

oskayb
01.12.2004, 10:39
gökdenizin futbolculugunu tartismaya gerek yok . ama su aralar kötü oldugu da bir gerçek.bir de bu forumda sik sik dile getirilen yattaraya pas vermeme sorunu sanirimgerçek ,son konya maçinda bu konuya özellikle dikkat ettim, ya müsaitken vermiyor yada son anda topu kaybedecegini anladiginda çok kötü bir pas atiyor .

ayrica takimin gol ve oyun kurgusunun sadece gökdeniz ve fatihe göre yapilmasinin da bu oyuncular üzerinde baski olusturdugunu ve rakiplerin de önlem almasini kolaylastirdigini düsünüyorum.

yeni hocanin sanirim en öncelikli ve önemli islerinin basinda bu sorunlari çözmek geliyor.

seanpaul57
02.12.2004, 13:50
karadeniz firtinasinin fitinasi

GOKDENIZ KARADENIZ!!!!

seanpaul57
02.12.2004, 13:52
SELAM BEN DA BU GUN KAYIT OLDUM BURAYA KAYIT OLMAK GURUR VERICI BIR SEY

GOKDENIZ ABIYI COOOOOK SEVIYORUM

Ziya Dogan
04.12.2004, 03:37
bu sezon cok erken kampa girdik, gökdeniz inanilmaz yorucu bir sezondan
sonra cok az tatil yapabildi. sonucta oda bir insan ve bünyesi o kadar
maci kaldirmiyor.

biraz dinlensin 2. yariya bomba gibi dönecegine eminim

enesmalik1987
04.12.2004, 09:30
GÖKDENIZBIZIMDIR BIZIM KALACAK

Bl@ck_De@th_
04.12.2004, 13:01
COK SEMPATIK VE DELIKANLI BIR KISI BENCE TAKIMADA COK BUYUK KATKILARI VAR KESKE SERBES VURUSLARI KULLANMASA DAHA GUZEL OLACAK

ibrahim_yattara
04.12.2004, 14:54
evet ya serbest atis bozuyor olayi... haydi akrabam indir su çaykuru..

İleli
05.12.2004, 03:35
her futbolcu kotu maclar cikarir ne yani her mac 2-3 tane cakacak hali yokya gokdeniz gibi bir yildizimiz var boylesi birdaha zor gelir....... Edited by: Laz_Isko

61viya
05.12.2004, 11:15
GÖKDENIZ KARADENIZ!!!!!!! SEWDAMSIN!!!!!!!!!!!!!!!!! bir avuç TRABZONSPORLUYUM diye geçinenleri hiç takma kafana..çünkügerçek TRABZONSPORLULAR biliyorlar bu takim için önemini.....GURURUMSUN!!

Guests
05.12.2004, 12:10

ozcilingir
05.12.2004, 12:27
Maçtan sonra kinayeli kinayeli,taraftari tebrik etti. Yeter artik fazla sorun çikartmadan ne yapacaksa yapsinda TRABZONSPOR takimina zarar vermeye basladi.Avrupaya falan gitmek istiyormus* alicis varsa güle güle gitsin, basarili olamayincada aglayip sizlayip geri dönmeye kalkacagi zamani düsünerek açik kapi birakmasi için TRABZONSPOR taraftarina saygili olmasi lagzim. Nedemek seyirciyi tebrik ederim. Adam gibi oyna, saha kenarinda yeni hocaya el kol haraketi yapma cesaretini sana kim verdi, adami takmadiginin ifadesimi? sen babanla parkda gezerken IHSAN bu takimin kalesini koruyordu, belki sendede emegi vardir. Sen o hareketi seni yetisdiren ÖZKAN'A yapta bak kendinsi nerde buluyordun. KESKE GÜMÜSHANEYE gitseydinde anyayla konyayi anlasaydin. Burnu büyümüs bir topçu hareketlerinden vazgeç. henüz daha TRABZONSPOR'dan aldiklarinin % 5 ini geri vermedin. Adam gibi önemli bir maçta zevk yap, bize zevk yaptir sahanin yildizi olda görelim.AVRUPA'ya çok gitmek istiyorsan turlara katil esinle tatile gidersin. TRABZONSPOR'un su geçis döneminde yaptigin hareketler ,tabiiki seyirciyi isyan noktasina getirir.Daha öncede yazdim Akilli ol ve topunu adam gibi oyna ,fetbazlik yapma. Kimse TRABZONSPOR dan daha büyük degildir,seyirci ve teknik kadro ile sürtüsene gereken yapilacaginisakin unutma .

Saygilarimla

Gökhan Kutlu
05.12.2004, 14:04
gökdeniz'in bu sene biraz kötü oynadigi gerçek ama bu insallah düzelecektir.Ve eski günlerine geri gelecektir.bundan adim gibieminim

yakup midi
06.12.2004, 00:13
gökdenize yanlis yapti bu seyirci yine.trabzondaki seyirciyi begenmiyorum takima yalnizca köstek oluyorlar....takim trabzonda deplasmanda sanki....

recep102
06.12.2004, 00:42
Gökdeniz kardesim;sana ayip edenler sahte Trabzonsporlu geçinen çikarcilardir...Lütfen akilli ol...Çik takir,takir fuybolunu oyna...Bu seni,yattara'yi,Fatih'i ve diger basarili futbolcu kardeslerimi Trabzonspor'dan koparmak isteyenlerin çirkin ve yakisiksiz oyunlaridir...Gerçek Trabzonspor'lulari uyanik olmaya çagiriyorum..

Taner Gündoğdu
06.12.2004, 12:29
ya ne oluyor bu gökdenize? bir maçta firtina bir dahakinde ortada yok. galiba ondan çok fazla sey bekledigimizde oynayamiyor.

Harun
07.12.2004, 14:07
Hakkini verin oda hakkini versin.

ozcilingir
08.12.2004, 04:49
Hakkini verin oda hakkini versin.

Hak verilmez alinir,Gökdeniz hakkini zamaninda çok çok fazlasiyla aldi.Simdi fb nin gazina geldik adamin sözlesmesini 5 seneye çikarttik fiyatida artti.Ne olacakti fb ye gitseydi, serkan gibi yedek kalacakdi, seneyede kendine takim arayacakti, apo ve ogün ,küme düsen takimlarda ekmek parasina oynuyorlar, halbuki fb ye giderken büyük paralar almislardi ya, aç mi kaldilar, yoksa o aldi denilen paralari almamislarmi?. Gökdeniz herseyi bir kenara koyacak, kulagini tikayacak, sahadaki futbolunla ona küfür edenlere cevap verecek, o tek kisi, seyirci milyonlarca kisi,nasil olurda tüm seyirciyi ayni kefeye koyar, seyirciye tesekkür ederim ne demek, tabi edeceksin seni pohpohlarken iyi, sen hocaya sise at, top oynama v.s. sana tepki gelecek sonra tribüne el kol yap, ne oldu ya kabadayimi oldunda tribüne el kol yapiyorsun. Sahada ayaklarin konussun birde trabzonsporluluk duygularin ayaga kalksin. Çik sahaya zevkini yap bizede zevk ver daha sana ne diyelim. Tribünlerle ugrasmaya kalkma ,o tepkiler anlik hemen söner sonra sen iyibir hareket yapinca alkis baslar,sen bunlari bilmiyormusunda hemen moralini bozup el kol hareketi yapmak sise atmak .yapma gökdeniz. TRABZONSPORU çok ararsin.Sonra bulamazsin. BIrde AHMET AGAOGLU evinize ekmek getirecek paranizin bile cebinizde olmadigini söyledi hayret ettim. Sen bedavami oynuyorsun ,para almadinmi, TRABZONSPOR sizlere maas dahi veremiyormu ? Yoksa bu bir provakasyonmu ? sende buna aletmi oluyorsun. Bak taraftar ne kadar soru üretebiliyor. Tabii bu sorulara kiziyorsun ama cevap veremiyorsun. TRABZONSPOR'lulugun agir basiyor. Hadi sahaya çik oyna ve bizi neselendir. ve sevindir, Yattarayada pas at. Hep paslari Fatih le yapacak degilsin herhalde. ama siz birbirinize gözü kapali paslar atiyorsunuz. Yeter artik bu dönemde bize baska bir stres yükleme.

Saygilarimla

trabzonspor1
08.12.2004, 19:08
ahmet abi çok mükemmel yazilar yaziyorsun. bi hali saha maçin da daha senin o essiz sohbetini dinlemek, trabzonspor hakkinda bilmediklerimi ögrenmek isterim. saygilar

ahmetsalih
09.12.2004, 12:18
bende bende

61viya
12.12.2004, 00:02
gökdenizimmmm....kendini bilmez üç bes kisinin yaptigi saçma sapan harekete en güzel yaniti werdin bugün....we yüregi seninle olan milyonlarca insana bir kez daha büyük bi gururla ''helal olsun sana be'' dedirttin...seni çooooook sewiyorummmmm....hepinizin yüregine saglik!!!!!!!!!!

Harun-61
12.12.2004, 23:17
ilk golden sonra hocasina kostu el verdi, helal olsun...smileys/smiley32.gif