PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökdeniz Karadeniz

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Murat'
26.11.2007, 19:51
Gökdeniz son 4 maçtır yokları oynuyor arkadaşlar.......

webb
26.11.2007, 19:55
gokdeniz aklini yerine gettirmeli gokdenizin ilk isi trabzon yok europe ya ingiltere aslinda daha fazla pass veren adam lazim

ÇAĞDAŞ AYDIN
26.11.2007, 23:27
Adam gibi paslaşabileceği biri yok. Kendi hırsıyla ancak bu kadar.

tuncii
27.11.2007, 19:22
gs macında sol kanatta oynayamadı yattaranın cıkmasıyla bırden takımı hareketlendırdı dogru yerde oynadıgında cok faydalı oluyor ınsallahda oyle olur

GÖKDENİZ61
28.11.2007, 17:02
gökdeniz karadeniz in farkıda bu galba..diğer futbolcular iyi oynayınca göze batarken gökdeniz sadece skora etki etmediği zaman göze batıyo..yattara kırmızı kart görmeyince takımı sırtlayınca göze batıyo gökdeniz ise bimaçta bırakın kötü oynamayı biraz durgun oynasın hemen göze batıyo nedense...

antagonist
28.11.2007, 17:05
Gökdeniz ve Yattara birlikte oynadığında,Gökdeniz sola mahkum oluyor.Solda oynadığında da kendinden beklenen performansı veremiyor.Birini yedeğe çeksen o da olmaz.O yüzden bu iki futboluyu verimli bir şekilde beraber oynatamayacaksak ikisinden birini satmak mantıklı olur gibime geliyor.

Külünkoğlu
28.11.2007, 17:31
Ne yapıp edip Gökdeniz ile Yattara'yı aynı kulvarda oynatmamız lazım.

Bakın bir örnek vereyim Beşiktaş maçında Yattara İlk 15 dakika da Beşiktaşın sol kanadını felç etti. Bas bas bağırdım Gökdeniz'i de o tarafa kaydır hoca diye ama nerde. Maç içerisinde bu denenseydi bu ikiliye maç içerisinde değil saha içinde yedek kulubesinde dahi karşı duracak adamı yoktu Beşiktaşın. Teknik adamlar oyuncuların formunu maç içerisinde tespit edebildiği gibi hiç olmazsa ara ara bu yöntemleri denemeliler.

Gökdeniz'in üzerine fazlaca presin gelmesi de engellenmiş olur.
böylelikle çok daha faydalı olur.

Cem Balcı
28.11.2007, 18:33
Gökdeniz'de düşüş sürüyor
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_11024_gokdeniz28000.jpg

Turkcell Süper Lig'de son haftalarda iyi sonuçlar alamayan Trabzonspor'da, yıldız oyuncu Gökdeniz Karadeniz'de de düşüş yaşanıyor.
28.11.2007

Lige iyi bir başlangıç yapan ve ilk 9 haftada oynadığı futbol ve attığı 6 gol ile bordo-mavili takıma önemli puanlar kazandıran Gökdeniz, son haftalarda gol atma başarısı gösteremiyor. Biri Fortis Türkiye Kupası olmak üzere son 4 maçta gol atamayan Gökdeniz Karadeniz, ilk haftalardaki performansını aratıyor. Bu arada, Gökdeniz Karadeniz’in ücretine sezon başında yönetim kurulu tarafından iyileştirme yapıldığı öğrenildi.

yapma be gökdeniz bari sen bırakma...

yns61
28.11.2007, 19:11
Forvetsiz oynuyoz adam gibi gol atcak forvet yok sonra gökdenizi sucluyoolar

Hüdai Pervaneli
28.11.2007, 19:38
biraz caba dayan hepsi gecicek:D

Cem Balcı
28.11.2007, 21:59
ama gerçekten sanki son iki haftadır gökdenizde bi durgunluk var galiba.gs maçındada fazla yoktu ortalıkta.

sarman61
29.11.2007, 08:42
Gökdeniz kayıplarda

Son haftalarda iyi sonuçlar alamayan Trabzonspor'da, yıldız oyuncu Gökdeniz'de de düşüş yaşanıyor.
29.11.2007

Süper Lig’de son haftalarda iyi sonuçlar alamayan Trabzonspor’da, yıldız oyuncu Gökdeniz’de de düşüş yaşanıyor. İlk 9 haftada attığı 6 gol ile takımına puanlar kazandıran Gökdeniz, son haftalarda düşüş yaşıyor. Milli oyuncu son 5 resmi maçta gol atma başarısını gösteremedi.

GÖKDENİZ'İN KARDEŞİ EVLENDİ

Trabzonspor'un başarılı oyuncularından Gökdeniz Karadeniz'in kız kardeşi Demet Karadeniz dünya evine girdi. KTÜ Sahil Tesisleri'nde Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nun kıydığı nikƒhta Demet Karadeniz yaşamını Emre Sayın'la birleştirdi. Düğüne Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, yönetim kurulu üyeler, Menajer Necmi Perekli, teknik heyet ve futbolcularla birlikte spor ve siyaset dünyasından birçok ünlü isimde katıldı. Nihakta Gökdeniz'in kız kardeşinin nikah şahitliğini eski Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yapması dikkat çekti.

01.11.2007

Kaynak : DHA

Bir türlü anlamıyorum takır takır oynayan adam bir anda oynamaz oldu. Formdan düştü hiç bir atağa düzgün çıkamaz oldu. Sanki biraz isteksiz oynar gibi görünüyor sahada. Sonra aklıma gökdenizin kız kardeşinin düğünündeki nikah şahidi geldi. Olurmu dedim yok canım olmaz dedim gökdenizin geçmişi de aklıma geldi ama dedim kendi kendime bu adam bunca yaşadığından sonra bu tarz bir oyun yapmaz dedim. Ama yinede acaba demeden kendimi alı koyamıyorum.

My
29.11.2007, 10:43
Trabzon'daki baskının bir sebebide bu tip fısıltı gazeteleri :)

Adam 10 maç poposunu yırtar, 1,2 maç sendeledi mi hemen fis-kos başlar, dedikodu gırla kıyamet gider :) Adam makina, robetek vari bir şey değil ya. Zaman zaman formu düşecekte, çıkacakta.

vuralkara
29.11.2007, 11:17
Gökdenizin form düşüklüğü ile nikah şahidinin hacıosmanoğlu olması arasında ne gibi bir bağlantı var anlayamadım doğrusu. şahidi albayrak olsaydı gökdeniz sahalarda şovmu yapardı yani. ben mi yanlış anladım bilmiyorum. hacıosmanoğlu yönetimden ayrıldı diye futbolcular onunla küsmelimi. aralarında bir dostluk olamazmı. mesela bir işyerinde çalışıyorsunuz ve vardiya amiri ile aranız iyi iş dışında da görüşüyorsunuz. sonra amir istifa ediyor. ve bir daha da o adamın yüzüne bakmıyorsunuz, tüm ilişkinizi kesiyorsunuz. bunun gibi bişey yani.

sarman61
29.11.2007, 11:23
Gökdenizin form düşüklüğü ile nikah şahidinin hacıosmanoğlu olması arasında ne gibi bir bağlantı var anlayamadım doğrusu. şahidi albayrak olsaydı gökdeniz sahalarda şovmu yapardı yani. ben mi yanlış anladım bilmiyorum. hacıosmanoğlu yönetimden ayrıldı diye futbolcular onunla küsmelimi. aralarında bir dostluk olamazmı. mesela bir işyerinde çalışıyorsunuz ve vardiya amiri ile aranız iyi iş dışında da görüşüyorsunuz. sonra amir istifa ediyor. ve bir daha da o adamın yüzüne bakmıyorsunuz, tüm ilişkinizi kesiyorsunuz. bunun gibi bişey yani.

Güzel söylüyorsun ama olaylı sivas maçı sonrası bir telefon açsam olay düzelirdi gibi bir açıklama yapan biri ile çok samimi olması kendisi açısından doğru bulmuyorum. Sonuçta kendisi Trabzonspor gibi bir takımın futbolcusu arkadaşlarına bile dikkat etmeli. Biliyorsunuz en son Alban Bushi diye biri vardı gökdenizin arkadaşı hatırlarsanız. Ne demişler kör ile yatan şaşı kalkar.

Nitekim ben böyle bir olay var demedim zaten. Kafalarda bu tarz düşüncelere yol açıyor dedim.

Misina
29.11.2007, 11:39
Transfer haberilerinin etkisi olabilir diye düşünüyorum.Ayrıca Takım çok kötü olunca Tüm Beklenti Gökdenizden oluyor o beklentiyi kaldıramayabilir.

My
29.11.2007, 11:44
Sana göre öyle olması gerektiğini düşündüğün için 'öyle olmayan' bir durum karşısında bir futbolcumuz hakkında kuşkuya kapılıp takımını, arkadaşlarını, hocasını, başkanını satabileceği kuşkusuyla birde bunu genele konu başlığı açarak kuşkunu dile getirebiliyorsan, benim de fikri-kanaatimce Albayrak sevdası sende biraz fazlaca kuşkuculuk yaratmış arkadaşım :) Gökdeniz, Sadri Şener :rolleyes: :cool:

vuralkara
29.11.2007, 11:44
herşeyi böyle ince düşünecek olursak vay halimize. bi de şu taraftan bakalım olaya. bu nikaha iki gün içinde karar verilmemiştir. aylar önceden bellidir günü. belki de hacıosmanoğlu daha yönetimdeyken gökdeniz ona demiştir abi nikahta şahidimiz olurmusun diye. sonra istifa edince de bu söylediğinden vazgeçmek yakışık almazdı heralde. böyle de olabilir işin aslı. ama ne olursa olsun bu olayla ilişkili olarak gökdenizin oynamadığına ihtimal vermiyorum. tamam geçmişte yaşadığı bir olay var ama bu kadar da olamaz heralde. insan bu kadar da yemek yediği kaba pislemez heralde. zaten bu gibi şeyler olursa o kulüp bitmiş demektir.

sarman61
29.11.2007, 11:51
Tamam doğru diyorsunuz ben yanlış düşünmüşüm. Ama ben gökdeniz düşmanı değilim bu şekilde lanse edilmek istemem. Ben gökdeniz ceza aldıktan sonra bu adamın takımda işi yok denenlere karşı gökdenizin tekrardan kazanılması gerektiğini yazmıştım. Sadece kuşkuydu bazı aradaşlarımızın düşüncesi benim aklımdaki kötü düşünceleri sildi.

My
29.11.2007, 11:56
İsyan etti

Son haftalarda düşüşe geçen Gökdeniz Karadeniz, eleştirilere sert yanıt verdi. Bordo-mavili oyuncu, "Birileri beni alınan yenilgiler sonrasında günah keçisi yapmaya çalışıyor. Bunun altında art niyet ararım. Beni yıpratamayacaklar" diye konuştu. Son 4 karşılaşmada gol atma başarısı gösteremeyen Gökdeniz, Turkcell Süper Lig'in ilk 9 haftasında harika oynayıp, 6 kez fileleri sarsmıştı.

FOTOMAÇ

vuralkara
29.11.2007, 11:57
Tamam doğru diyorsunuz ben yanlış düşünmüşüm. Ama ben gökdeniz düşmanı değilim bu şekilde lanse edilmek istemem. Ben gökdeniz ceza aldıktan sonra bu adamın takımda işi yok denenlere karşı gökdenizin tekrardan kazanılması gerektiğini yazmıştım. Sadece kuşkuydu bazı aradaşlarımızın düşüncesi benim aklımdaki kötü düşünceleri sildi.

:):):):):)

İsmail Çavuşoğlu
29.11.2007, 12:02
takım cok kotu gökdenız ne yapsın.onun da gucu bır yere kadar.tek başına koca takımı taşıyamaz heralde..

murseltaskin
29.11.2007, 12:17
gökdeniz inde kapasitesi belli.bence ondan çok fazla şeyler bekliyoruz.takımda onun gibi bir tane daha futbolcu olsa.hem yükü hafifler hemde daha iyi performans sergiler

Murat'
29.11.2007, 12:34
gökdeniz inde kapasitesi belli.bence ondan çok fazla şeyler bekliyoruz.takımda onun gibi bir tane daha futbolcu olsa.hem yükü hafifler hemde daha iyi performans sergiler

dediklerine sonuna kadar katılıyorum...gökdeniz her sezon bunu yaşıyor zaten belli dönemlerde inanılmaz düşüşler yaşayabiliyor...

macka61
29.11.2007, 12:38
futbolun doğasında var hangi futbolcu her maç aynı performansı oynuyor gökdenize yüklenmeyi bıraksın medya takımda en çok bir şeyler yapmak isteyen futbolucumuz

Erbay
29.11.2007, 13:39
Gökdeniz daha ne yapacak ki?Son maçlarda Gökdeniz'in gol atması için en az 6-7 adam geçmesi gerekiyor.Atağa 2-3 futbolcuyla çıkıyoruz çünkü.Bundan daha önemlisi Yattara sağda oynadığı için Gökdeniz solda oynamak zorunda kalıyor.Sol kanatta da daha başarısız oluyor.Gökdeniz aslında Fatih ile yan yana oynadığı dönemlerde daha başarılıydı.İnanılmaz paslaşıyorlardı.Forvetin yanında denenmeli bence.Gökdeniz'e bunu diyeceksek, 2 metreye pas atamayan,gole giden adama bön bön bakan futbolcumuza ne diyelim?

Hekimoğlu
29.11.2007, 13:51
bıkmadınız mı bu komplo teorilerinden sıktı artık.bu takım bu dedikodularla komplo teorileriyle uğraşmaktan futbolla uğraşamaz oldu.

TheRapZoNe
29.11.2007, 13:53
Gokdeniz"deki dususun bir cok sebebi var tabi. Transfer haberleri,takimin kotu gidisati,kendisinden olan beklentilerin fazla olmasi ve bununda asiri sekilde medyaya yansimasi vs vs

Bana gore fazla surmez, bir kac hafta sonra duzelir.

Hüseyin Bağdat
29.11.2007, 14:07
Her futbolcunun düşüş gösterdiği dönemler olabilir.Gökdeniz'den bir sezon boyu aynı performansı bekleyemeyiz,kaldıki takım zaten kötü tek başına ne yapabilir...

Sakıncası yoksa, yönetici arkadaşlarımız bu gereksiz konuyu kilitleyebilirler mi?

Samet Yildirim
29.11.2007, 14:08
Bu bi insan ROBOT felan degil bazi dönemlerde formuzuluklar yasiyacak tabi ki...fazla abartmamak lazim...yakinda eskisi gibi olur...

Ömer TOPAL
29.11.2007, 20:27
Gökdeniz Karadeniz OooooOOOoooo Adamsın sen beee

Cem Balcı
29.11.2007, 20:35
inş tekrar formunu yakalarsın gökdeniz,galiba her futbolcuda olduğu gibi formsz bi döneme girdin.

Cem Balcı
01.12.2007, 00:16
bugün yine yokları oynadın.

Cafer Bulur
01.12.2007, 00:18
gökdeniz formda oldugu zamanlar bazi maclari onun sahsi becerisiyle kazanabiliyorduk.bu aksam da cok kötü bir gününde olunca kazanmamiz imkansizlasti.yoksa yavas yavas devre arsinda gitmek istediginin sinyalllerini mi veriyor?

Great White
01.12.2007, 00:36
Aldığı hemen her topu istisnasız bir şekilde ezerek ve olumsuz kullanarak takımın tüm hücum organizasyonlarını başlamadan bitirdi. Ne yaptığını bilmez acemi bir hali vardı.

Ben şahsen böylesi kötü bir Gökdeniz' i daha evvel izlediğimi hiç hatırlamıyorum..

ilhan
01.12.2007, 00:44
Kendisine ayak uyduran birisi olmayınca panikliyor. Maçı koparıcam diye kendini paralıyor. Bir Yattara ile top alış verişi yapabiliyor.

Gökdeniz'i anlamak çokta zor değil.

Great White
01.12.2007, 00:48
Kendisine ayak uyduran birisi olmayınca panikliyor. Maçı koparıcam diye kendini paralıyor. Bir Yattara ile top alış verişi yapabiliyor.

Gökdeniz'i anlamak çokta zor değil.

Evet; öyle bir paranoyası da yok değil yani :)

fatih28
01.12.2007, 12:32
gökdeniz trabzon'da elestirilmesi gereken en son oyuncu. adam herzaman ki gibi yine kendini paraladi. ama umut gibi bir kazmayla pas alisverisi yapmaya çalisirsan basarisiz olursun tabi

Murat'
02.12.2007, 18:42
gökdeniz belki önceden de kötü oynuyordu ama bence gençler maçında ynı zamnda o kadar da isteksiz görünüyordu...bu formunla miili akımı unut bence gökdeniz

pReN@_61
02.12.2007, 20:50
makina gibi işleyen bir takıma koy Gökdenizi bakın nelEr oluyor...

Alptuğ
03.12.2007, 22:09
kaç haftadır gökdenizden ses seda yok dolayısıyla takımımızda da bir hareket yok toparlanmalıyız en başta gökdenizle

Muhammed KOÇ
05.12.2007, 20:37
aslanın ne bu halin ya? hadi sen iyisen takım iyi sen kötüysen takım kötü.bunu bilerek oyna.sen bari yapma bu taraftarın sabrı kalmadı.

astopal
05.12.2007, 21:03
Karadenizin bazı insanlarında inat ve hırçınlık varken bazılarında da istikrarsızlık olabilir.

Gökdeniz - alternatifsiz
Gökdeniz - türünde tek
.
.
.ama gökdeniz kesinlikle istiskrarsız

Cem Balcı
05.12.2007, 21:12
formsuz bi dönem geçiriyor inş antep maçıyla birliktede hem ts hem gökdeniz geri dönücek.

Alptuğ
09.12.2007, 19:29
sonunda attı golünü gökdeniz

pReN@_61
09.12.2007, 19:52
helal GökdenizzzZzzZZ helal !

İnşallah kalan maçların hepsinde gol atarsın.....

Cem Balcı
09.12.2007, 20:10
helal gökdeniz beee...

Cem Balcı
09.12.2007, 21:05
senin Allahına kurban beeeeeeeeeeeeeeeeee...

Hasan Ayvenli
09.12.2007, 21:09
helal helal helal
geri döndüüüü

Samet Yildirim
09.12.2007, 21:09
yazik cok yazik....böyle futbol olur be ...

RONALDINHO bile bu kadar oynayamaz helal olsun...

Cem Balcı
09.12.2007, 21:12
helal helal helal
geri döndüüüü

ewt galiba geri döndüüüü...

Adem Erdoğan
09.12.2007, 21:15
ligde kaç golü oldu

ilhan
09.12.2007, 21:43
ligde kaç golü oldu

8 golü oldu.

Mükemmeldin Gökdeniz.. :alkış:

Great White
09.12.2007, 21:54
Şu takımda seyrederken en çok kızdığım ama gene de Yattara ile birlikte en fazla değer verdiğim oyuncu:o

Savrukluğu üzerinde olduğu zamanlar beni adeta çıldırtıyor ama gününde olduğu zamanlarda ise tek başına bir takım oluveriyor..

Sonuçta ben onun en kötü haline bile razıyım:)

Bu zor ve gerilim dolu maçın en büyük kahramanlarından biri de oydu zaten:alkış:

Cafer Bulur
09.12.2007, 22:51
Şu takımda seyrederken en çok kızdığım ama gene de Yattara ile birlikte en fazla değer verdiğim oyuncu:o

Savrukluğu üzerinde olduğu zamanlar beni adeta çıldırtıyor ama gününde olduğu zamanlarda ise tek başına bir takım oluveriyor..

Sonuçta ben onun en kötü haline bile razıyım:)

Bu zor ve gerilim dolu maçın en büyük kahramanlarından biri de oydu zaten:alkış:
gercekten öyle.gökdeniz in performansinin bizim mac kazanmamiz icin ne derece önemli oldugunu bugün bir kez daha gördük.attigi kadar kacirdigi da vardi ama son dakikada attigi gol gökdenizin bu takimin su anki yildizi oldugunu belgeledi.bu performansini bir cok maca yaymasini bekliyoruz.

macka61
09.12.2007, 23:14
gökdeniz bugün çok iyidi 2 tane attı ama bayada kaçırdı ama çok öenmli ir futbolcumuz elimizde tutmalıyız

zafer6161
09.12.2007, 23:20
günün yıldızıydı bravo gökdeniz

Özge
09.12.2007, 23:28
Çok iyiydi.Birkaç haftadır pek etkili değildi.Alıştığımız oyununa geri döndü.Gollerine de kaldığın yerden devam etti:)Kendisinin de dediği gibi ilk golü güzeldi ikinci golü(takımın 3. golü)ise anlamlıydı.

Serdær
09.12.2007, 23:33
Forma numaran senin herşeyini anlatıyor. Canla baş ile mücadele etti.

Eh biraz da son vuruşları iyi olsa..

Neyse o kadarı kadı kısmında da olur...

Zifinaluk
09.12.2007, 23:50
Trabzonsporun herşeyi.Herşey ona bağlı.
İyiki varsın Gökdeniz.Forvet yokluğunda 8 gol atman o kadar değerliki.

DeAgLeMaNyAq
10.12.2007, 00:05
Aldığın para sonuna kadar helal olsun başka diyecek söz yok...

_SeRKaN_
10.12.2007, 10:07
Tek kelimeyle harika ilk atıığı gol tam jeneriklik son golü ise palyaçolara cevap verir nitelikteydi ayakları havada kaldı garibanların :D :D

Mustafa
10.12.2007, 10:40
sporx.com daki gol krallıgı listesi

Gol Krallığı
8 Gol Holosko (V.Manisaspor)
8 Gol Mohamed Ali (Sivasspor)
7 Gol Murat Hacıoğlu (Konyaspor)

gökdenizin gol sayısı 8 olmadı mı

_SeRKaN_
10.12.2007, 10:49
sporx.com daki gol krallıgı listesi

Gol Krallığı
7 Gol Murat Hacıoğlu (Konyaspor)

gökdenizin gol sayısı 8 olmadı mı

Kıllık yapıyolar akılları sıra zaten aynı sayıda gol dahi atsak hep farklı takımların topçularını koyarlar sonra yer kalmadı misali v.s ibaresi koyuyorlar dün akşam trt nin teletextine baktım Trabzonspor 17 puanla 12. sırada görünüyodu maç biteli 1 saat olmuş hala aynı ki bu teletext maçlarda gol oldumu direk o anki puan durumunu yayınlıyordu kabullenemediler galiba...

Hüseyin Bağdat
10.12.2007, 10:51
Bir iki maç kötü oynadın diye seni eleştirenler utansın.Her futbolcunun kötü dönemleri olabilir, sen bunu kısa sürede atlattın. Bu maçta hırsınla tekniğinle mükemeldin, tebrik ediyorum...

Cem Balcı
10.12.2007, 11:03
bi kaç haftadır süren vasatlığını attı üzerinden.önümüzdeki maçlardada daha iyi olur inş.

buyukkaptan
10.12.2007, 11:09
2.goldeki gibi topun gelişine vurup atabilen bir adam kaleciyle karşı karşıya kaldığında nasıl kaçırır hayret ediyorum başarıların devamını diliyoruz

Murat'
10.12.2007, 14:30
evet son maçlardaki kötü performansını unutturdu bize helal olsun valla.bu gökdeniz keşke hep olsa...

ama bir kusurunu da yazmadan edemeyeceğim...çok gol kaçırıyor....atılacak golleri atamıyor...atılamayacakları atıyor.

Erbay
10.12.2007, 18:38
Harikasın Gökdeniz.Bu güzel futbolunu fbye sakla.Onlara da bol gol at.

Alptuğ
10.12.2007, 20:56
işte gökdeniz oynadı mı gol attı mı neler yapabiliyoz tekrar gördük böyle devam et gökdeniz

Mustafa
11.12.2007, 01:07
Kıllık yapıyolar akılları sıra zaten aynı sayıda gol dahi atsak hep farklı takımların topçularını koyarlar sonra yer kalmadı misali v.s ibaresi koyuyorlar dün akşam trt nin teletextine baktım Trabzonspor 17 puanla 12. sırada görünüyodu maç biteli 1 saat olmuş hala aynı ki bu teletext maçlarda gol oldumu direk o anki puan durumunu yayınlıyordu kabullenemediler galiba...

yer kalmadı diyemezler cunku 7 golu olanı yazmışlar adamlar resmen yok sayıyor akılları sıra bizi hemen mail atıyorum :D

Mustafa
11.12.2007, 01:19
Gol Krallığı
8 Gol Gökdeniz

Bugün degiştirmişler ama en sona yazmayı ihmal etmemişler

ince_memed
11.12.2007, 01:32
seni cok seviyoruz dahası varmııı:alkış::alkış::alkış::)

SarR52
11.12.2007, 11:21
gökdeniz karadeniz oleyyyy
gökdeniz karadeniz oleyyyyy

seviyoruz seniiiiiii ... aam kaleciyle karşı karşıya kaldıgın pozisyonlar yokmuu deli ediyoooooo... kaleciyle karşı karşıya kalma nolurr geri biirne pas filan çıkarrr yada geri dön adam geç ölee att ..

AYDIN KANTEKIN
11.12.2007, 11:58
ewt galiba geri döndüüüü...

geri döndügü falan yok oooooooo zaten vardi ama dört hafta kendini standby cekti oda yönetim yüzünden.bakin albayrak aday degilim dedi nasil top aynandi.ha yenilseydi bile futbol gecenn haftalara nazaren daha iyidi.Gökdeniz herzaman bu takima lazim onu cok seviyoruz.

sevda_cicegi_61
12.12.2007, 03:29
Tek kelimeyle MUHTESEM biri, o kadar olaylar oldu genede hakkini vermek lazim. O kisaca TRABZONSPOR un gözbebegi oldu ve kalacak. Tek sorun bazi zamanlar kendini öyle bi birakiyorki taninmasi zor oluyor. Yavas yavas kendini toparladi TRABZONSPOR un yetisdirdigi en büyük silahlardan biri.

fatih28
12.12.2007, 12:28
gökdeniz gibi oyuncun varsa maça 1-0 önde baslarsin. sadece türkiye degil dünya çapinda bir futbolcu.

Cem Balcı
12.12.2007, 15:15
geri döndügü falan yok oooooooo zaten vardi ama dört hafta kendini standby cekti oda yönetim yüzünden.bakin albayrak aday degilim dedi nasil top aynandi.ha yenilseydi bile futbol gecenn haftalara nazaren daha iyidi.Gökdeniz herzaman bu takima lazim onu cok seviyoruz.

Allah aşkına albayrakın adaylığıyla falan alakası yok bu işin.sadece her topçuda olduğu gibi kısa bi formsuz dönem yaşadı okadar.

Şuayip Aydın
12.12.2007, 16:42
gokdenız maradona gıbısın gokdenız

GÖKDENİZ61
13.12.2007, 12:25
arkadaşlar yapmayın ne formsuzluğu ne geri dönmesi adam bi maç durgun oynadı diyeee..ooo bizim en kıral topçumuz maradona gökdeniz..

fatih28
15.12.2007, 20:58
gökdenize formsuz diyenler bugunku maçi izlemislerdir herhalde. adam tek basina birkaç tane takim eder

macka61
15.12.2007, 21:02
gökdeniz harikasın koçum inşallah haftayada böyle oynarsın helal olsun aldığın bütün paralar

61viya
15.12.2007, 21:04
Bu canım feda sana Gökdeniz...Abartısız senin için kurabileceğim en sade cümle...Canım sana feda...Allahım korusun seni bütün kötülüklerden...

Bazen küçük bir an için ömür bile verilir demiş ya hani adam...Ben bu gece senin o sıcacık gülüşünü görrmek için,taraftarımın mutlu olduğunu görmek için,o gol sevinçelrini yaşamk için ömür verirdim...Seni seviyorum...Tahminlerinden çok daha çok...

Gamze
15.12.2007, 21:10
Bunca insanın yüzü güldü yine, dualarını aldın. Bir tane de benden, yeniden;

Allah razı olsun... Bu kulüpten aldığın para, yediğin ekmek helal olsun...

yns61
15.12.2007, 21:13
o nasıl goldü gökdeniz..

Harun
15.12.2007, 21:15
Özledik ve sevinmeyi,gülmeyi,haykırmayı...Bize bu çoşkuyu yaşattığının için helal olsun sana aslanım.

Şenol YİĞİT
15.12.2007, 21:16
Allah Senden Razı Olsun Gökdeniz.

Mahmut Baran
15.12.2007, 21:24
slm aleykum arkadaşlar bırakalım albayrağı filan biz taraftar olarak futbolculara ne veriyoruz sinir oldum tv başında maç başladı hakem düdüğü çaldı bizimkiler başladı kavgaya taraftarlar yani takıma üç kuruşluk karımız yok zarar veriyoz.kendimizi toplamamız lazım

Erdem Keser
15.12.2007, 21:26
Senin Allahına kurban olayım...

Mahmut Baran
15.12.2007, 21:27
ligde kaç golü oldu
10 golü oldu 10 ne sekizi. gol krlı bizde asist kralı bizde (yattara) ama takım tırt :S:S

İsmail Çavuşoğlu
15.12.2007, 21:28
sen bırtanesın GÖKDENİZ işte böyle herzaman böylee...

ilhan
15.12.2007, 21:37
Senin Allahına kurban olayım...

Gecenin en anlamlı ve güzel mesajı.

Senin Allah'ına kurban olayım Gökdeniz.

achil
15.12.2007, 21:38
gökdenizden hepimize bayram hediyesi:)))

SERDAR-61
15.12.2007, 21:38
Bu Adam İnsan DeĞİl. Bunu BugÜn Yİne Anladim.sÖzÜm Sana SİnyÖr Terİm GÖkdenİz Varken Zİnya(arda) Oynatiyorsun Neden Mİ?

Cevap: Zİnya Bİr Gayse Oyuncusudur.

Hayrİ Abİnİn Bİr SÖzÜ Vardir Ben Zaten Çok Namli Adam .........

SERDAR-61
15.12.2007, 21:40
Bu Adam İnsan DeĞİl. Bunu BugÜn Yİne Anladim.sÖzÜm Sana SİnyÖr Terİm GÖkdenİz Varken Zİnya(arda) Oynatiyorsun Neden Mİ?

Cevap: Zİnya Bİr Gayse Oyuncusudur.

Hayrİ Abİnİn Bİr SÖzÜ Vardir Ben Zaten Çok GAYSELİ Adam .........
:sevinç::Bayrağımız:

Muhammed KOÇ
15.12.2007, 21:46
sni bizden alacaklar diye korkarım be gökceniz.sensiz ne olur bu takım düşünmek istemiyorum..

mustafa gürsoy
15.12.2007, 21:51
Allah seni nurinin gazabından korusun

Samet Yildirim
15.12.2007, 21:58
ne oynuyor be seni bile elestiriyorlardi cok söyle yok böyle sanki dünyada formzuz oyuncu yok helal olsun müthis oynuyor...

ilhan
15.12.2007, 22:11
Gecenin özeti ;

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/151207mac18.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/151207mac19.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/151207mac20.jpg

İleli
15.12.2007, 22:13
bugun okadar cok sevdimki onu anlatamam iste gercek Trabzonlu nekadar gurur duysak azdir..

senin Allahina kurban..

Murat'
15.12.2007, 22:31
gol atana kadar etkisizdi..anacak yıldız< oyuncu böyle işte ne yapacağı belli olmuyor...tebrikler gökdeniz...teşekkürler güzel goller için.

Cafer Bulur
15.12.2007, 22:36
gökdenize kötü oynadigi maclarda bile kizamiyorum.nedeni de bu aksamki gibi bir cok macta bizi ipten almasi yüzünden.gökdeniz siz bir trabzonspor düsünemiyorum.hele o gollerdeki sevinci varya.takimi atesliyor adeta.tesekkürler gökdeniz.

Özge
15.12.2007, 22:37
Yıldız oyuncu kendini belli ediyor.2 golü de birbirinden güzeldi.Dün Ercan Taner Galatasaray maçında gol krallığında önde olan oyuncuları saydı ve Gökdeniz'i saymamıştı.Umarım yarın akşam sana gerekli cevabı verir demiştim.Gerekli cevabı verdi:)Fenerbahçe maçında sana çok güveniyorum.

Emirhan Makul
15.12.2007, 22:41
birazda nostalji====http://img70.imageshack.us/img70/4995/oynarmioynamazmi3gu.jpg

Selman
15.12.2007, 22:46
Sağol, varol kendi bücür, yüreği dev adam!

Serdær
15.12.2007, 23:04
Trabzonspor Bu sene almış olduğu 22 puanın

17'sini tek başına kazandıran oyuncu.

Daha fazla söze gerek yok bence..

Cem Balcı
15.12.2007, 23:07
ya bu çocuk bir harikaaa...

denizgrsy
15.12.2007, 23:28
sen bu takımın ana damarlarındansın , sen sapına kadar Trabzonsporlusun !

koçum benim , bir kez daha Trabzonspor da olmandan gurur duydum , ayaklarına sağlık :alkış:

Seda
15.12.2007, 23:31
Sen olmasan ne yapardik biz acaba.. :confused: Harikkaassiinnn!! :alkış: Weiter so :p

:tsmeşale: :tsmeşale:

AKSOY_61
15.12.2007, 23:52
aldığı paranın iki katını sonuna kadar hakeden bir futbolcu.
yüreğini sahaya yansıtan,son derece istekli ve kaliteli bir futbolcu.

bu takımda zaten bi yattara bide gökdeniz kaldı.diğerleri ha var ha yok.
gökdenize aldığı para helal olsun diyorum başka bişey demiyorum.

Nytre
15.12.2007, 23:55
lafım gökdenize değil ancak trabzonsporumuzun her döneminde bir futbolcu olmuştur böyle. ve belkide hep böyle bir futbolcumuz olduğu için yani maçı kurtaran şu anda farklı bir takımız

ancak gökdeniz saman alevi gibi bir parlayıp bir sönme ile olmaz bu işler biliyorsun

zafer6161
16.12.2007, 00:02
oooooooooooo oooooooooooooooo
gökdeniz karadenizzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Gokdeniz-61
16.12.2007, 00:07
ooooooooooooooooooooo gokdenizzzzzzzzzzzz karadenizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ooooooooooooooooooooooooooooo

dinceraydogan
16.12.2007, 00:27
Bize gökdeniz değil gökdenizler lazım

Bartuğ13
16.12.2007, 00:30
bilader bu kadar canla başla oynuyorsun helal olsun.
birileri zamnında astı sendi.ben de kızmadım değil.ama borç nasıl ödenir gösteriyorsun.helal olsun.böyle devam et

Great White
16.12.2007, 00:38
Forumda son zamanlarda türeyen ve birilerinin yalakalığını yapmak adına kendisinin takımı sattığı yönünde suçlanan Gökdeniz bu çirkeflerin suratına okka gibi tokatlar çarparak kalitesini ve adamlığını bir kez daha gösterdi..

Gitmiş olan maçı sorumluluk alarak, elini taşın en dibine sokarak ve olmayan bir pozisyonu yoktan var ederek geri getirdi ve adeta tek başına maçı kurtardı..

Hem futbolu, hem arkadaşları ile diyaloğu ve hem de seyirci ile olan karşılıklı sempatisi sayesinde kaptanlığı sonuna kadar hakettiğini bir kez daha gösterdi..

Kendisini çekemeyenlere ve salya sümük iftira atanlara en güzel cevabı her zamanki gibi sahada vermesini bildi..

Teşekkürler Gönüllerin Kaptanı:)

ilhan
16.12.2007, 00:48
http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=30910

Bu linkteyi vidyoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Gökdeniz ve Yattara bir arada =)

Gökdeniz , Yattara için ;

" Yattara bizim için çok değerli bir oyuncu. Kendisini zaten tüm arkadaşları olarak özellikle ben çok seviyorum. Takımada çok büyük katkıları olan bir oyuncu. Hepimiz artı Trabzonspor ve taraftar herkes çok seviyor. Zaten gördüğünüz gibi sempatik , sarı saçları felan. Kendisini gerçekten çok seviyoruz. Bu zamana kadar çok katkıları oldu umarım bundan sonra da olur "

bunları söyledi. O kalın olarak belirttiğim yerde Yattara, Gökdeniz ve Can Karyağdı güldü. Çok iyi bir enstantaneydi. :D

h@msi61
16.12.2007, 02:26
Gercek bir Trabzonsporlu ve muthis bir futbolcu. Attigi goller kadar gollerden sonraki sevinci de muthisti... helal olsun sana, binlerce kez helal olsun...

DeAgLeMaNyAq
16.12.2007, 06:47
Şu yaşattığı sevinçlerin haddi hesabı yok helal olsun...

Öztürk Adem
16.12.2007, 10:10
baba buyksun dıyorum baska da 1 sey demıyrum

The Legend
16.12.2007, 10:43
dün akşam yine gösterdin büyüklüğünü sayende bu haftayı mutlu bir şekilde geçireceğiz. teşekkürler.

Yavuz Hasan
16.12.2007, 10:55
aslansin gokdeniz sen oynamazsan bu takim kazanamaz bunu kafana sok

pReN@_61
16.12.2007, 11:05
helal olsun sana Gökdeniz.fb maçında senden Gol veya GOLLER bekliyoruz...!

Sefa Murat Dokuz
16.12.2007, 11:10
2 şer 2 şet gidio fenere de en az 1 tane çakar yattaranın da fnere golü var

ilhan
16.12.2007, 11:24
10 golü oldu. Gol krallığında gözüm yok diyor. Ama görünen köy klavuz istemez. Bu sene sen istemesende ol kralı olacaksın gibi görünüyor ;)

Özge
16.12.2007, 11:35
http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=30910

Bu linkteyi vidyoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Gökdeniz ve Yattara bir arada =)

Gökdeniz , Yattara için ;

" Yattara bizim için çok değerli bir oyuncu. Kendisini zaten tüm arkadaşları olarak özellikle ben çok seviyorum. Takımada çok büyük katkıları olan bir oyuncu. Hepimiz artı Trabzonspor ve taraftar herkes çok seviyor. Zaten gördüğünüz gibi sempatik , sarı saçları felan. Kendisini gerçekten çok seviyoruz. Bu zamana kadar çok katkıları oldu umarım bundan sonra da olur "

bunları söyledi. O kalın olarak belirttiğim yerde Yattara, Gökdeniz ve Can Karyağdı güldü. Çok iyi bir enstantaneydi. :D
Videoda yok ama Gökdeniz röportaj için Can Karyağdı'nın yanındayken Yattara'da geldi ve oooooo Gokdeniz Karadeniz diye bağırdı:DCan Karyağdı da tekrar yapar mısın Yattara dedi ve hemen tekrarladı:)

Burayı da keşke videoya koysalardı çok güzeldi:)

ilhan
16.12.2007, 11:37
Videoda yok ama Gökdeniz röportaj için Can Karyağdı'nın yanındayken Yattara'da geldi ve oooooo Gokdeniz Karadeniz diye bağırdı:DCan Karyağdı da tekrar yapar mısın Yattara dedi ve hemen tekrarladı:)

Dün bütün internet sitelerinde aradım o kısmı. Ama bulamadım.

Oooooo Gökdeniz Karadeniz oooo =)

Bende yapmak istedim :D

İleli
16.12.2007, 12:04

ben o goruntuyu izleyemezsem kahrolurum iyimi :)

insallah bu aksam stadyumda gosterirler..

no NAME
16.12.2007, 13:14
Daha önce Gökdeniz'in Yattara'ya karşı tutumunu eleştiren ve bunu bu forumda dile getiren biri olarak yazıyorum.
http://img45.imageshack.us/img45/4710/000rf2.jpg

http://img45.imageshack.us/img45/5371/001vh8.jpg

http://img45.imageshack.us/img45/1703/002ax3.jpg
bu ikili arasında maçtan sonra bu sahneler yaşanmış. yaşananlar skorun 0-1den 2-1 e taşınmasından çoooooooooook daha önemlidir benim için . İkili arasındaki bu sıcaklık bu birliktelik ileriki maçlara da taşınırsa varya ALLAH diğer takımları bu ikiliden korusun. daha önce ikili arasındaki soğukluktan dolayı "özellikle Gökdeniz'i" eleştirmiş biri olarak şimdi sizi alkışlamayı bir borç bilirim. ve en önemlisi bu durumun yaşanmasında bir şekilde katkısı olan sayın hocamada teşekkür ederim. çünkü TRABZONSPOR'da eksik olan en önemli şeyi oyuncular arasında olması şart olan birlikteliği gerçekleştirmeye başladı.
selam ve hürmetle.

Seda
16.12.2007, 13:50

Bu aksam gösterirler herhalde dimi?

AYDIN KANTEKIN
16.12.2007, 14:03
Gökdeniz gol atiyorsun diye degil bitmek bilmeyen enerjin ve yillardir düsmeyen performansin icin sana tesekkür ederiz.

Muhammed KOÇ
16.12.2007, 14:15
süperonline gökdeniz

fatih_tekke9
16.12.2007, 14:26
Şu Anda GÖkdenİzde Olmasa Çok KÖtÜ Yerde Olabİlİrdİk... Bu Çocuk Her Felakette Hizir Gİbİ Çikiyor..... TeŞekkÜrler GÖkdenİz..... Aynisini Fener MaÇindada Beklİyoruz ....

GÖKDENİZ61
16.12.2007, 14:38
türkiyenin ve trabzonun en kral topçusu bize verdiğin bayram hediyesi için teşekkürler..küçük dev adam teşekkürler sana ve bu teşekkür harika iki gol attığın için değil trabzonumuzu sıradan bir takım olmaktan kurtarıp her sene azmin,tekniğin,istikrarınla üst sıralara taşıdığın için...

Muhammet
16.12.2007, 14:58
golleri, sevinçleri.. herşeyiyle kendisi bizden biri

geçmişte yaşadığı kötü olaylar da olmasa

ah gökdeniz şimdi nerelerde olurdun...

olsun gönüllerin kaptanı..Giydiğin 61le, isteğinle, yeteneğinle herşeyimizsin..

favory_61
16.12.2007, 22:59
fb maçında en çok güvendiğin oyuncu gökdeniz son haftalarda da çok hırslı top oynuyo inş her zaman böyle devam eder

ilhan
16.12.2007, 23:11
Bu aksam gösterirler herhalde dimi?

Gösterdiler mi ? Ben izleyemedim.

Özge
16.12.2007, 23:12
Gösterdiler mi ? Ben izleyemedim.
Trt'yi izledim maç sonrasına ait hiçbir şey göstermediler.

ilhan
16.12.2007, 23:21
Göstermezler tabi. Gösterirseler 3 kız kardeşin vakitlerinden çalmış olurlar. Onlara daha fazla zaman ayırmaları lazım.

Özge
16.12.2007, 23:25
Göstermezler tabi. Gösterirseler 3 kız kardeşin vakitlerinden çalmış olurlar. Onlara daha fazla zaman ayırmaları lazım.
Sadece maçın özetini gösterdiler.Gökdeniz'in muhteşem gollerinden falan hiç bahsetmediler zaten.

Cem Balcı
16.12.2007, 23:41
gökdenizi sağ salim fb maçına kadar getirdik ya şükürler olsun.

Ünyeli Murat
17.12.2007, 07:31
10 numara Gökdeniz
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_191006__gokdeniz1712.jpg

Son iki haftada rakip fileleri 4 kez havalandırarak bu sezonki 10. golünü atan Gökdeniz Karadeniz, Bordo-Mavililer'in kurtarıcısı oldu.
17.12.2007

4 golle 6 puan kazandırdı
Son iki haftada Gaziantepspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a karşı fileleri 2'şer kez havalandıran Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor'a 6 puan kazandırmayı başardı. İstanbul Belediye karşısında, sahasında 1-0 mağlup duruma düştüğü sırada, golcüleri suskun olan Karadeniz ekibinde sahne alan yıldız futbolcu, attığı gollerle galibiyetin mimarı oldu. Ve Süper Lig'deki 10. golünü kaydetti. Trabzonspor, bu sezonki tüm maçlarında ilk 11'de sahaya çıkan milli futbolcusunun gol attığı 8 karşılaşmanın sadece 1'ini; evinde oynadığı Beşiktaş maçını 3-2 kaybetti.
'Fener'i yenmemiz gerek'
Ligde şu an 22 puanı bulunan Bordo-Mavililer'de kazanılan 17 puanda golleriyle büyük katkısı olan Gökdeniz, "Ben forvet değil, orta saha oyuncusuyum. Gol krallığında bir iddiam yok. Belediye'ye attığım iki gol de çok güzeldi" diye konuştu. Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacakları karşılaşmanın kendileri için kritik bir mücadele olacağına da değinen deneyimli futbolcu, "Umarım Fenerbahçe Avrupa'da daha iyi yerlere gelir. Ancak onları Kadıköy'de yenerek şampiyonluk yarışına tekrar girmek istiyoruz. Yakaladığımız seriyi sürdürmeliyiz" dedi.

Külünkoğlu
17.12.2007, 09:03
Allah nazardan saklasın, gol sevincini.. Yattara ile olan samimiyetini..

İyi ki varsın elde avuçta kalan saha içindeki nadir değerlerimizdensin.

Faik Yılmaz
17.12.2007, 09:04
valla sende olmasan işimiz yaş....

ALLAH sakatlık vermesin sana

Serdær
17.12.2007, 12:36
Yalnız dikkatimi çeken şu var ;

Yalnışım varsa düzeltirsiniz. Kaç haftadır kart sınırında oynuyor ve kart görmedi.

Bu sayılanlar dışında Mükemmel bir Profosyonel..

ilhan
17.12.2007, 17:41
Abcdef , geçen sezonda ilk 5haftada yemişti 3 sarı kartını. Ama sezon sonuna kadar 4. sarıyı yemedi. Bu sezonda öyle devam ediyor.

O tam bir profesyonel ;)

karatasof
17.12.2007, 17:56
Gökdeniz'e bir özür borcum var şimdi.Geçen hafta maçta attığı goller neticesi bir takım insanların yaptıkları kötü niyetli yorumlar sebebiyle benim içimde de bir şüphe oluşmuştu kendisi hakkında.Neydi bu dedikodu?Malum seçim sürecine girilen haftalarda Gökdenizin kızkardeşinin düğünü olmuş ve bu düğünde yönetimi temsilen katılan Haşim Bey yerine nikah şahidi olarak yönetimden ayrılan Hacıosman Beyi göstermesi Gökdeniz ile Yönetimin arasının bozuk olduğu yorumlarına neden olmuş,TS'u içten karıştırmak isteyenler o düğünden beri Gökdeniz'in iyi oynamadığını ve bunu bilerek yaptığını iddia etmişlerdi.Geçen hafta attığı gollerde bunu ispatlar gibi birde ''bakın gördünüz işte yönetimin gideceğini gördü nasıl attı gollerini '' diye sundular.Bu hafta sonu yönetim devam edeceği belli olmuş ve Gökdeniz takımını ipten alırcasına çok güzel iki füzeyi İBB ağlarına gönderirken aynı zamanda bu türlü çirkin dedikoduları yapanlarında ağzını kapamış oldu.Bende değil Gökdeniz hiç bir TS'lu futbolcuya yakıştıramayacağım bu türlü eylemler için biran bile şüpheye düştüğüm için kendisinden özür diliyorum.Gollerinin devamını bekliyorum.Allah bileğine güç versin kardeşim.

AYDIN KANTEKIN
17.12.2007, 19:46
Gökdeniz'e bir özür borcum var şimdi.Geçen hafta maçta attığı goller neticesi bir takım insanların yaptıkları kötü niyetli yorumlar sebebiyle benim içimde de bir şüphe oluşmuştu kendisi hakkında.Neydi bu dedikodu?Malum seçim sürecine girilen haftalarda Gökdenizin kızkardeşinin düğünü olmuş ve bu düğünde yönetimi temsilen katılan Haşim Bey yerine nikah şahidi olarak yönetimden ayrılan Hacıosman Beyi göstermesi Gökdeniz ile Yönetimin arasının bozuk olduğu yorumlarına neden olmuş,TS'u içten karıştırmak isteyenler o düğünden beri Gökdeniz'in iyi oynamadığını ve bunu bilerek yaptığını iddia etmişlerdi.Geçen hafta attığı gollerde bunu ispatlar gibi birde ''bakın gördünüz işte yönetimin gideceğini gördü nasıl attı gollerini '' diye sundular.Bu hafta sonu yönetim devam edeceği belli olmuş ve Gökdeniz takımını ipten alırcasına çok güzel iki füzeyi İBB ağlarına gönderirken aynı zamanda bu türlü çirkin dedikoduları yapanlarında ağzını kapamış oldu.Bende değil Gökdeniz hiç bir TS'lu futbolcuya yakıştıramayacağım bu türlü eylemler için biran bile şüpheye düştüğüm için kendisinden özür diliyorum.Gollerinin devamını bekliyorum.Allah bileğine güç versin kardeşim.

bu düsüncelerine ve süpelerine ben katilmiyorum cünkü bunun böyle olduguna adim gibi eminim.etik ve dogru bulmasamda gökdeniz ve digerlerinin yönetimi protesto misali gösterdikleri performansi destekliyorum.bir isci ustasindan memnun olmadigini kötü is ile futbolcu da kötü performans ile gösterir.albayrak ambargo koydu bu koltuga gitmemek icin debelenip duruyor.ne yazik ki bizi istanbuldan kovulan futbolcularin üssüne cevirdiler.buna bas kaldiran yönetici de haciosmanoglu idi ve onuda fenerli dostlarini kaybetmemek ve is ortakligi bozulmasin diye albayrak istifasini verdirdi.

Seda
17.12.2007, 20:16

Bu videoyu izlemem lazim ya.. Yok mu yaniii hic bir yerde? :(

Alptuğ
17.12.2007, 21:27
işte benim beklediğim gökdeniz geri döndü 2 haftadır sırtladı götürüyo bizi bu hafta da çok büyük beklentim var haydi gökdeniz bu en önemli maç

Miraç Atalay Çiftçi
17.12.2007, 21:36
Teşekkürler Gökdeniz...

Cem Balcı
17.12.2007, 22:15
dahada iyi olman dileğiyle.:alkış:

ilhan
17.12.2007, 22:40
Bu videoyu izlemem lazim ya.. Yok mu yaniii hic bir yerde? :(

Özelden link vereyim izle =)

Seda
17.12.2007, 22:42
Özelden link vereyim izle =)
E lütfen :rolleyes:

Mehmet Fırat
17.12.2007, 22:45
O birrr, geçen sezonun asist kralı... O birrr, bu sezon gol krallığında lider... O birrr, takımının kurtarıcısı... O birrr, Trabzonspor'un herşeyi... O birrr, Gökdeniz Karadeniz!

Gökdeniz Beyaz Show'a katılsa, Beyaz böyle bir anons yapar heralde.:)

ilhan
17.12.2007, 22:50
Mehmet, O birr 'ler bitmezdi diye düşünüyorum :) Beyaz sabaha kadar " O birr " der dururdu =)

yns61
17.12.2007, 22:52
dahada iyi olman dileğiyle.:alkış:
gözün doysun diorum başka bişey demiyom yeter da bu kadar :D

Koray
17.12.2007, 23:01
Mehmet, O birr 'ler bitmezdi diye düşünüyorum :) Beyaz sabaha kadar " O birr " der dururdu =)

linki banada yollarmısın ?.. :)

ilhan
17.12.2007, 23:10
Özge'nin izniyle =)

9GrMWpPnZLM

Teşekkürler Özge :)

Seda
17.12.2007, 23:12
Cok tatli ya :D

Koray
17.12.2007, 23:15
Özge'nin izniyle =)

9GrMWpPnZLM

Teşekkürler Özge :)

orda yattara gökdenizden korktu bi ara vuracakmış gibi oldu :D

Emirhan Makul
17.12.2007, 23:16
hhhehe süper yaaa :)

Hüdai Pervaneli
17.12.2007, 23:18
takimin herseyi ya insallah nazar degmez

Seda
17.12.2007, 23:19
takimin herseyi ya insallah nazar degmez
Amin :rolleyes:

Özge
18.12.2007, 00:23
Umarım videoyu kaldırmazlar:)

Selman
18.12.2007, 00:30
Video için teşekkürler hemşo.:)

Maç görüntüsü değil ki niye kaldırsınlar...

İbrahim Yattara ooooooooooo:)

Özge
18.12.2007, 00:51
Youtube bu ne yapacağı belli olmaz hemşo.:)Kaldırmazlar herhalde.Bugün bu videoyu kaçıncı kez izledim hatırlamıyorum valla.:)Umarım Fenerbahçe maçında da böyle mutlu oluruz.:)

Ömer TOPAL
18.12.2007, 14:51
GokDeniz KAraDeniz ooooOOOooOOOoo yattaranın seside amma kalınmış be :) aman nazar degmesin birbirleri ile cok iyi anlaşıyorlar....

6Şafak Aydın1
18.12.2007, 16:42
GOL KRALLIĞI

Futbolcu Takım Gol
Gökdeniz Karadeniz Trabzonspor 10
Semih Şentürk Fenerbahçe 9
Filip Holosko Manisaspor 8
Mohamed Ali Sivasspor 8
Yusuf Şimşek Denizlispor 7
Antonio de Nigris G.Antepspor 7
Murat HacıoğluKonyaspor 7

ASİST KRALLIĞI

Futbolcu Takım Asist
Bebbe Gustan MKE Ankaragücü 6
Mehmet Yıldız Sivasspor 6
Mehmet Topuz Kayserispor 6
İlyas Kahraman İstanbul B.Bld. 5

İbrahima Yattara Trabzonspor 5
Erman Kılıç İstanbul BŞB 5

HAFTANIN Futbolcusu
Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor)

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?atype=teamofweek&CatId=88&SeasonId=4&MatchWeek=16

atlantis
18.12.2007, 17:27
Fenerin de havasını söndürürsünüz insallah..bekliyoruz yattara asist gol gökdeniz.

Muhammed KOÇ
18.12.2007, 20:12
iyiki varsın futbol iyiki varsınız yattara-gökdeniz..

Uğurtan
19.12.2007, 01:20
Teşekkürler Gökdeniz.. Son 2 sezondur harikalar yaratıyorsun yokluk içinde... Kulübe borcum var demiştin ödemeye devam:) Bu hafta Feneri yık baya bir ödeme yapmış olacaksın camiaya:) Seninle ilgili de 1 sene görüşüm geçerli.. Ondan sonra Avrupa'da şansını denemeni istiyorum bende...

macka61
19.12.2007, 01:24
gökdeniz bu maçtada senden iyi bir performans bekliyorum yüzümüzü kara çıkarma

Oğuuz
20.12.2007, 00:30
Rabbim nazarlardan saklasın seni Gökdeniz Karadeniz ...

Cem Balcı
20.12.2007, 19:15
Gökdeniz'e hücum!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_191347_gokdeniz1712280.jpg

Juventus, Hertha Berlin, Deportivo ve Rubin Kazan; Fenerbahçe-Trabzonspor maçında Gökdeniz Karadeniz için tribünlerde olacak
20.12.2007

Yanal ‘Kalmalı’ diyor ama...
Trabzonspor'un son haftalardaki formda ismi Gökdeniz Karadeniz’e Avrupa’dan teklif yağıyor... Teknik direktör Ersun Yanal’ın, yönetime “Gökdeniz asla satılmamalı” demesinin ardından tüm teklifler geri çevrilmişti. Ancak Bordo-Mavililer’in deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacağı karşılaşmada, gol krallığında 10 golle ilk sırada yer alan milli futbolcuyu, İspanya’dan Deportivo, İtalya’dan Juventus, Rusya’dan Rubin Kazan ve Almanya’dan Hertha Berlin takımlarının izleyeceği öğrenildi.

sende gidersen biz ne yaparız.?

ugrpnk
20.12.2007, 22:56
sen yoksan herşey eksik :)

macka61
20.12.2007, 23:04
gökdeniz sende bizi bırakırsan biz ne yaparız memleketinin takımını düşün az para kazanmıyorsun sende haklısın ama ne yapalım sen olmazsan takım sıradalaşır

MarceloTS
21.12.2007, 10:23
Sene sonu gitmeli Avrupa'ya.Adı geçen kulüpler iyi kulüpler(rubin dışında) özellikle Juve.Bu takımın şampiyon olacağı yok bari Avrupa'da yaşasın şampiyonluğu.Gitmek isterse saygı gösterilmeli.Tek başında 2 sezondur takımı sırtlıyor.İddaa skandalından sonra yaptıklarıyla kendisini fazlasıyla affettirdi..

Yavuz Hasan
21.12.2007, 11:12
Sene sonu gitmeli Avrupa'ya.Adı geçen kulüpler iyi kulüpler(rubin dışında) özellikle Juve.Bu takımın şampiyon olacağı yok bari Avrupa'da yaşasın şampiyonluğu.Gitmek isterse saygı gösterilmeli.Tek başında 2 sezondur takımı sırtlıyor.İddaa skandalından sonra yaptıklarıyla kendisini fazlasıyla affettirdi..
aynen katiliyorum belki biz uzuluruz ama sonu kendisi adina hayirli olacaksa gitsin kendi gelecegini de dusunsun

ilhan
21.12.2007, 11:20
Git-me-me-li.

Git-me-ye-cek.

Muhammed KOÇ
21.12.2007, 15:06
kazanılan parayla bi marcelinho faciası yaşıyacaksak kesinlikle hayır...

yns61
21.12.2007, 15:23
gökdenizi satmak biraz şey ister..

Muhammed KOÇ
21.12.2007, 16:09
gökdenizi satmak biraz şey ister..
:D:D:Ddoğru:alkış::alkış::alkış:

İsmail Çavuşoğlu
21.12.2007, 17:03
gökdeniz tabiki gitsin avrupaya..
ama önce TRABZON umuz bir şampiyon olsun ondan sonra :)

jefferson61sefa
21.12.2007, 17:05
gökdeniz tabiki gitsin avrupaya..
ama önce TRABZON umuz bir şampiyon olsun ondan sonra :)

bu sene son yani önümüzdeki sene iyi bir kadro kurulmayacaksa gitsin boşuna durmasın avrupada yıldızlaşırda biraz göğmüsüz kabarır.

İsmail Çavuşoğlu
21.12.2007, 17:25
bu sene son yani önümüzdeki sene iyi bir kadro kurulmayacaksa gitsin boşuna durmasın avrupada yıldızlaşırda biraz göğmüsüz kabarır.
tabiki haklısında..ancak şu anda takımdan çıkar yattara ile gökdenizi yemin ederim küme düşmemeye oynarız.seneyede kadro iyi olmassa gökdenizi zaten satamazlar.
ancak bu yönetim eğer kalırda önumuzdeki senede ister iyi ister kötü kadro kursunlar birde gökdenizi satarlarsa vay hallerine işte o zaman diyorum ben.

Cem Balcı
22.12.2007, 11:36
takımın kilit isimlerindensin.inşallah yine o güzel gollerinden atarsın.

Öztürk Adem
22.12.2007, 12:07
hadı evlat bu aksam neyın var neyın yok koy ortay da bebat et su rezıl fener ı

Cem Balcı
22.12.2007, 12:21
yattara ve gökdenize özel önlemler alacakları kesin.inşallah yanal iyi analiz yapar.

Cafer Bulur
22.12.2007, 12:53
gökdenizden bircok f.bahce macinin aksine iyi bir futbol bekliyoruz.son iki macindaki hirsini ve becerisini ortaya koyarsa kazanmamiz cok daha kolaylasir.

umraniye34
22.12.2007, 14:53
gökdeniz bu maçı alıcak inşallah

Cem Balcı
22.12.2007, 18:09
hadi be gökdeniz inşallah yine o harika gollerinden atarsın.Allah yardımcınız olsun.

yns61
22.12.2007, 18:13
haydi qökdeniz göster kendini..

Şuayip Aydın
22.12.2007, 18:27
abııııı sen bızım herseymızın F-16 gokdenızsen sen moradonasın fatıh abı gıttı sen barı gıtme abı

6Şafak Aydın1
22.12.2007, 22:18
Gol kralliginda iddiali degilim dedi fakat iddialiyim demis olsaydi bu aksamki pozisyonu ve daha nicelerini bu kadar kolay kacirmazdin. Bu kafa yapisi ile daha basarili olmasi ( gol icin ) bagdasik degil.

Hüseyin degilki gol kralliginda iddiali degilim diyebilsin.

Murat'
22.12.2007, 22:20
bugün benim beklediğim gökdeniz maalesef sahada yoktu...

ÇAĞDAŞ AYDIN
22.12.2007, 22:26
Trabzonspor ruhu bugun sahada ise Gokdeniz sayesindedir.
Dogacak ogluma onun adini vericem.

Obi-Van
22.12.2007, 22:32
kaç maçtır onun sayesinde kazanıyoruz, bu maçta istediği kadar hata yapma şansı var

ilhan
22.12.2007, 22:34
Ben yine çok beğendim. Yine harikaydı.

Yine Gökdeniz gibi oynadı.

Teşekkürler Gökdeniz Karadeniz..

DeAgLeMaNyAq
22.12.2007, 22:35
İlk yarı sağ taraftan bindirmeler ve verkaçlar yaptı ama ikinci yarı sahada yoktu ne yazık ki. Ama o uzaktan attığı şut gol olsaydı belkide bu akşam bambaşka şeyler konuşacaktık...

ÇAĞDAŞ AYDIN
22.12.2007, 23:19
Macı İzmir de neden feneri tuttugunu anlamadigim insanlarla seyretdim.
Olup olup dirildiler macta.
Ozellikle de Gokdeniz bos kaleye topu asirtigi pozisyonda
kacirinca oyle bir oh cektilerki ...
Ilgincti.

Bülent Bayraktar
22.12.2007, 23:23
bom boş kaleye kaçırdın sağolasın...!

Serdær
22.12.2007, 23:34
Senin ölün yeter.

Bir adamı 3 kişi markaj yaparsa adam top oynayamaz..

Düşün yani Gökdeniz ne denli büyük bir futbolcusun seni 3 kişi markaj ediyor.

:alkış:

ilhan
23.12.2007, 00:04
http://galeri.internethaber.com/images/gallery/90/20.jpg (http://galeri.internethaber.com/gallery.php?id=90&no=21)

Semih'e bak hele.. Büyümüşte kafa tutuyor.

yns61
23.12.2007, 00:06
gökdeniz kadar profesyonel görmedim.. süper yaa

Cem Balcı
23.12.2007, 00:27
gökdeniz daha iyi olabilirdin bee.

Fatih Efe
23.12.2007, 00:59
aşırtmadan attığı şut gol olsaydı belki demini alıp maça daha da asılabilirdi.ama şu da bir gerçek Gökdeniz geçen haftalardan itibaren başlayan ani yükselilşine istinaden çok fazla markaja alındı.
yukardaki fotoda sağolsun arkadaş göstermiş...gökdenizin yerinde olsam bi sarı kartlık tokat-şaplak-tekme atardım o. semihe

Jackdaniels
23.12.2007, 17:53
http://galeri.internethaber.com/images/gallery/90/20.jpg (http://galeri.internethaber.com/gallery.php?id=90&no=21)

Ben bu pozisyonu maçta kaçırmışım ama 34. haftada avni akerde kaçırmıycam....

Cem Balcı
23.12.2007, 18:31

dün bu kendisini bişey zanneden fason topçuya çok küfür ettim.sanki bana ne...bi havalara girmiş.

KUTADGU
23.12.2007, 21:16
Çok fazla adamla savunmalarıan rağmen
Elinden gelenin en iyisini yaptı bence...

Şutu gol olsaydı süper olurdu ama...

Çok iyi gidiyor
Böyle devam etmesi dileğiyle...

Ömer TOPAL
24.12.2007, 12:00
Gökdeniz Karadenizzz ooooOOOoooOooo

Bahattin Aydın
24.12.2007, 15:23
gökdeniz olmasaydı sonumuz ne olurdu acaba şu anda Türkiye'de oynayan en kaliteli futbolcu bence....kaç tane futbolcu varki bir takımı tek başına sırtlayan...

ince_memed
24.12.2007, 18:47

bu serefsiz semih ten de gol yedik ya daha ne diyeyim kardesim.ben orda olsam dayanamaz kafayı gecirirdim.gökdeniz helal olsun iyi dayanmıs.nefret ediyorum adamdan.
dikkatimi ceken bisey oldu bizim topcular hakemlerin ucuz kartlarını bildikleri için gayet sakind,ler ama yinede o kart cıkardılar. ceyhun bile fazla sinirlenmedi sustu...

son haftada ayman ve erdinc bunu hesabını sorar merak etmeyinnn

AYDIN KANTEKIN
25.12.2007, 21:45
Gökdeniz Gökdeniz ve genede Gökdeniz.

ÇAĞDAŞ AYDIN
26.12.2007, 22:51
Kucuk Gokdeniz geliyor 4 ay kaldi.
Yeni dogacak Ogluma 61 Gokdeniz formasi alicam Allah nasip ederse.

Cem Balcı
26.12.2007, 23:07
Kucuk Gokdeniz geliyor 4 ay kaldi.
Yeni dogacak Ogluma 61 Gokdeniz formasi alicam Allah nasip ederse.

Allah bağışlasın abicim.:alkış: bi gökdenizde ilerde ben yapıcam Allah nasip ederse.:D:p

celilmuhcu
27.12.2007, 00:24
ayakta alkışlamak lazım :alkış:
sırtladı takımı götürmeye çalışıyor
helal sana be koçum :alkış:

Cem Balcı
27.12.2007, 20:53
bazen düşünüyorumda sen olmasan biz ne yaparız.?

ilhan
28.12.2007, 14:46
bazen düşünüyorumda sen olmasan biz ne yaparız.?

Getirme aklına öyle kötü şeyler. :)

Mahmut Baran
31.12.2007, 06:53
yav hüseyin keşke bir işe yarasaydında şu SEMİHi hastanelik etseydin başkada işe yaramazsın

OLCAY ÇAKIR
31.12.2007, 17:09
iyi seneler .

ÇAĞDAŞ AYDIN
02.01.2008, 18:05
Fener macinda Yattara nin ortasina kafa vuramadi ama, Yattara ya o pasi ortasahadan Gokdeniz vermisti. Yattara iki kisi calimladi, orta yapti, Gokdeniz o arada attigi deparla o ortaya kafa uzatti. Gokdeniz kalitesinde ve hirsinda diger tum mevkilerde 10 futbolcumuz daha olsa her sene sampiyon oluruz, bide Avrupa da final oynariz.

Mehmet_Mercanlı
02.01.2008, 18:34
'Burası benim yuvam'
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_193036_gokdenizz280000.jpg

Gökdeniz, 2009'a kadar sözleşmesi olduğunu belirterek, "Burada büyük hedeflerim var".
2.1.2008

Trabzonspor'un yıldızı Gökdeniz Karadeniz 2009'a kadar sözleşmesi olduğunu belirterek, "Burada büyük hedeflerim var. Başladığım işi yarım bırakmam" dedi.
'Dertler bitecek'
Bu sezon oynadığı futbol ve attığı gollerle takımını sırtlayan Gökdeniz, 2008 ile birlikte kendilerine beyaz bir sayfa açtıklarını söyledi. Deneyimli oyuncu gerek geçen sezon, gerekse bu sezonun ilk yarısında hatırlamak bile istemedikleri olumsuzluklar yaşadıklarını söyleyerek, "2007 bizim için gerçekten çok kötü geçti. 'İşleri tam yoluna koyduk' derken, başka problemler patlak verdi. Ama bu olumsuzluklar umarım 2007 ile birlikte kapanıp, unutulacaktır" yorumunu yaptı.
'Rüya gerçek olacak'
Yıldız futbolcu, yıllardır Avrupa'dan teklifler aldığını hatırlatarak, "Ben Trabzonspor sayesinde Gökdeniz oldum. Bu sezon da formumun zirvesindeyim. Benim 2009'a kadar mukavelem var. Sözleşmem sürerken benim takımda kalıp kalmayacağıma, sadece yöneticilerimiz karar verebilir. Ancak şu andaki şartları göz önünde bulundurursak, Trabzonspor'dan ayrılmam çok zayıf bir ihtimal olarak gözüküyor. Burada benim hedeflerim var. Amacım şampiyonluk yaşamak. Bu rüyam da gerçek olacak" dedi.

Misina
02.01.2008, 18:41
Bu açıklamalardan sonra helal sana Bir kez daha helal sana Gökdeniz.

orhan42
02.01.2008, 20:08
Gökdeniz umarım bu fedakarlığın ve davranışın şampiyonluk görerek taçlanır.Ama bi tek de seninle olmuyor ki:(Ne futbolcular geldi geçti bu klüpten 24 yılda.Umarım sen şampiyonluk yaşar ve bizlere yaşatırsın.Tabii nöri ve çetesi seni elden çıkarmazlarsa:)

Cem Balcı
02.01.2008, 23:42
gökdeniz uzun yıllar daha bizde galiba.çok güzel açıklamalarda bulunmuş.

Keleşoğlu
04.01.2008, 01:06
hic umutlanmayın sozleşme biter gokdeniz gider yani topu topu 2 senesi kaldi trabzonda hatta bu yonetim varken 2 seneyede kalmaz

ofluu_ulas
04.01.2008, 10:31
trabzonun ve türk futbolunun MARADONASI tek kelimeyle müthiş oynuyor uzun yıllar trabzonda kalmalı

Cem Balcı
04.01.2008, 21:48
gökdenizin son vuruşları düzelmiş galiba

Uğurtan
05.01.2008, 07:55
Harikaydın yine.. Bu Gökdeniz nerede var:) :alkış: :alkış: :alkış:

Atakan
05.01.2008, 09:28
Harikaydın yine.. Bu
Gökdeniz nerede var:) :alkış: :alkış: :alkış:

Bencede Hiç bir yerde böyle bir oyuncu yok.Gökdeniz Karadeniz Trabzonspor için elinden geleni yaptı.Dünde süper bir gol attı ve süper bir oyun sergiledi.

GÖKDENİZ61
05.01.2008, 16:51
ben sana artık ne diyeceğimi bilmiyorum yaaa helal olsun maradona gökdeniz 61 numara seninle güzel..sensiz trabzonu düşünemiyorum bile...aldığın paralar helal olsun sana..

Cem Balcı
05.01.2008, 18:34
Harikaydın yine.. Bu Gökdeniz nerede var:) :alkış: :alkış: :alkış:

hiçbiyerde...:alkış:

Misina
06.01.2008, 15:33
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040108mac9.jpg

gökdenizi ilk kez uzun kollu forma ile gördüm

muratt
06.01.2008, 16:55
Sende olmasan nolcak bizim halimiz yaf..

Mayls
11.01.2008, 15:02
Dogum günün kutlu olsun Gökdeniz

Cem Balcı
11.01.2008, 15:07
yav nezaman doğum günü bugünmüü:confused:

Mayls
11.01.2008, 20:29
Evet bugün. Kardesimle ayni gün ondan biliyorum :)

Cem Balcı
11.01.2008, 20:47
ozaman iyiki doğdun,İYİKİ VARSIN VE BİZİMLESİN gökdeniz...

Keleşoğlu
11.01.2008, 21:03
dogum gunu sampiyon oldugumuz gun olsun:)

Keleşoğlu
12.01.2008, 12:14
sivas macında cok sey bekliyoruz haydi oglum

mimozam
12.01.2008, 22:34
Gökdeniz 28 yaşına girdi
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/110108gok.jpgOyuncumuz Gökdeniz Karadeniz 28 yaşına girdi. Bugün doğumgününü kutlayan oyuncumuzu takım arkadaşları tebrik etti. Biz de Gökdeniz'i kutluyor kendisine uzun, sağlıklı ve başarılarla dolu nice mutlu yıllar diliyoruz
bizde kutlayalım daha beraber cok gollü yıllara

Cem Balcı
12.01.2008, 22:36
doğumgünün şerefine sivas ağlarını havalandır ve gökdeniz.mümkünse 28 kere...

sbay
12.01.2008, 23:44
vay be 28 yaşına geldin he..

ilhan
13.01.2008, 00:06
Hiçte göstermiyor :)

İyiki doğdun Gökdeniz Karadeniz!

Öztürk Adem
13.01.2008, 00:29
ıyı kı varsın be ufaklık sende olmasan nerelerde olurdu kımbılır sımdıkı halımız

Cafer Bulur
13.01.2008, 19:50
iki mactir yoklari oynuyor.takimin su anki kötü halinde daha fazal sorumluluk almasi gerekirdi.belli ki oda ortada olmayan takim olgusu icinde eriyip gidiyor.gökdeniz gibi gol atan ve attirabilen oyuncular alinmali ki verimi daha da artsin.her zaman gökdenize güvenmekle bu isler olmuyor.

efemehmet
13.01.2008, 23:01
Sen durdunmu takımda duruyor işte.Her ne olursa olsun oynamama gibi bir lüksün kalmıyor işte.
Bu maçta sadece sen dahi iyi olsaydın bu maçı alabilirdik.

Great White
13.01.2008, 23:08
Artık haketmiş olduğu kaptanlığı bir şekilde kendisine vermemiz gerekir..

Zaten sahada arkadaşlarını yönetmesi ve olası taşkınlıkları önlemeye çalışması ile gerçek bir kaptan olduğunu devamlı ispatlıyor..

Hatta bir çok pozisyonda sözümona kaptan Hüseyin' i bile bir çok kez sakinleştirdiğini görüyoruz:)

ÇAĞDAŞ AYDIN
13.01.2008, 23:16
Umarim diger futbolculari protesto ederken senide uzmez renkdaslar. Sen bizim tek yildizimizsin.