Sayfa 4 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2186 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Marcelo dos Santos Marcelinho

geronimo_61
    Ziyaretçi

gecenin bu kör vakti beklemekteyiz hallla

Allah sonumuz hayır etsin

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sabah sabah iyi haberler var..hadi hayırlısı

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar su fatih konusu benim canimi sıkıyor bu kadarmi körsünüz olaylara karsi. duygusal yaklaşmayin lütfen.. resmi siteden lazaronin basın acıklamasini okuyun.. fatih son kursunlanma olayından sonra gitmek istiyor. ülkeden uzaklasmak istiyor.. hala yönetim baski yapıyor. yok fatihin trabzonsporlulugunu tartişiyorsunuz.. beyinen bitmiş bir futbolcu hic bir takıma fayda göstermez... satılmasında fayda var.. kulup para kazanmiş olur. bu kulup bizim.. fatih kendinin..
    umarim marcelinio gelir..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana göre son derece gereksiz bi transfer, yaşını başını almış bi adam. YAni fatih tekkeden iyi mi?? hem de yabancı hakkımızı kullanıyoruz. ama denilson alınırsa süper olur, veya ricardinho... bunlar kaliteli topçular. ben bu marcelinhonun bize bişe katacağını sanmıyorum. bizim forvette zaten adamımız var, umut, ersenmartin, cem demir, ömer rıza, aligüzeldal.... ne gereği vardı anlamadım. takımda orta saha yok doğru dürüst, topu ayağına alıp oyunu yönledirecek bi adam aksaydık ricardinho gibi çok daha iyi olurdu...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hoijdonk ve Hagi geldiklerinde daha yaşlıydılar.

hakan_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcelinho şu an Alman liginin en iyi 5 oyuncusu arasında. Fatih konusunda açıklamayı iyi bir transfer yaptıktan sonra açıklama cesareti bulan ve bu yıldız transfet sözlerinin kendi paraları ile değil fatihin etinden kazanarak yapan yönetime söyleyecek söz bulamıyoruz bu resmen yalancılık ve faşizanlık, bu kadar takıma yürek vermiş taraftarların içindeki ateşi söndürüp onları aptal yerine koyan yönetimi kınıyorum. Fatih benim için takımımın kahramanıydı, ondaki hırsı dünya yıldızı da gelse göreceğime inanmıyorum, çünkü profesyonellik ve trabzonsporluluk her futbolcuda olmaz ancak Fatih gibi kahramanlar da olur...
    Sevgiyle...
    Sevgi güzellik ister güzellik emek, güzellikten de değil gülüm yürekte ateş ister...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz Fatih in Trabzonluluğunu tartışmıyoruz tartışmamızdapek doğru olmaz.Ama isim yapmamış bir takıma giderse bizi üzer.sözde başkan Fatih i kime satacağını düşünmüyor en çok parayı verenin kim olduğunu düşünüyor.parayı alıp birisinide takıma alınca işte yaptım diyecek.Fatih,Marcelinho haberlerine imza olmadan asla inanmam...
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben Fatih'in derhal gönderilmesinden yanayım. Adamı 30 yaşına mı gelince satacağız. Bundan sonra kim para verir ona. Birde Fatih'in beli bükülmüş durumda. Sürekli sakatlanıyor. Bizde bir sezon oynasa bile kesin bir iki kez daha ameliyat olurdu. Bence yönetim onu satmakla iyi bir iş çıkardı... İlaveten yeni hocamız tek forvet stilinde bir takım hazırlayacaktır. O yüzden Ömer Rıza, Umut Bulut ve ersen Martin forvet hattını götürürler zaten. Marcelinho'nun gelemsi ortasahamızı da güçlendirir. Çok iyi driplingleri var bu adamın.
    BMN TRABZON

Nereden
    İstanbul

Standart Bir şeyler yapmalıyız

Alıntı hakan_sen Nickli Üyeden Alıntı
    Marcelinho şu an Alman liginin en iyi 5 oyuncusu arasında. Fatih konusunda açıklamayı iyi bir transfer yaptıktan sonra açıklama cesareti bulan ve bu yıldız transfet sözlerinin kendi paraları ile değil fatihin etinden kazanarak yapan yönetime söyleyecek söz bulamıyoruz bu resmen yalancılık ve faşizanlık, bu kadar takıma yürek vermiş taraftarların içindeki ateşi söndürüp onları aptal yerine koyan yönetimi kınıyorum. Fatih benim için takımımın kahramanıydı, ondaki hırsı dünya yıldızı da gelse göreceğime inanmıyorum, çünkü profesyonellik ve trabzonsporluluk her futbolcuda olmaz ancak Fatih gibi kahramanlar da olur...
    Sevgiyle...
    Kesinlikle katılıyorum. Sultan gibi trabzonlu ve yıldız bir oyuncuyu bir daha ne zaman çıkarırız allah bilir. inşallah Fatih kalır gerekirse almasınlar marcelinho yu. beraber olursa tamam ama şampiyon yapacağız maddi sorun yok diyen bir yönetim türkiyenin en iyi forvetini rusya 9. suna satıyorsa pek konuşacak bir şey kalmıyor. eylem zamanı geldi demektir.

Nereden
    İstanbul

fatih'e öyle alışmışız ki o olmayınca bir yanımız eksikmiş gibi..inşallah çabuk alışırız..
    ayrıca marcelinho fatih varken alınsaydı ortalık yıkılırdı be...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konularda ki haberlele ilgili dün özel topic açmıştım.
    Açtığım topici virüs yok etmiş. Haberler doğruda hülle meselesini sonradan öğrenmiş oluyorum. Bu gene canımızı sıktı bu uşak hülle ile fenere gelecekse iyi bir falaka gerekiyor.

Nereden
    İstanbul

duygusalık yok duygusalıkdan kaybedıyoruz hep.. bırazda mantıklı olalım..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bazı şeyleri anlama yeteneğinden yoksunum sanırım. Sanki Fatih sürgüne gidiyor gibi bir hava veriliyor. Adam yılda 2.25 milyon euro kazanacak. Hanginiz yılda onun alacağı küsür olan 250 bin euro kazanmak için bırakın Petersburg gibi kalite bir şehri, Sibirya'da 3 sene kalmazdınız? Adam defalarca "iyi bir teklif"ten bahsetti. Bundan kastı her maç 90 bin kişinin arkasından "hadi olum aslan Fatih" demesi değildi herhalde. 30 yaşında, Trabzonspor'a çok şey katmış ama heyecanını da kaybetmiş bir adam bırakın da son 3 senesinde daha az yorularak biraz daha fazla para kazansın...

Bir de satıldığı takım eleştiriliyor ya... Ne yapacaktık, "ya sayın Barcelona Zenit 8,5 mio euro veriyor ama dandik takım, gel biz Fatih'i sana 200 bin euro'ya, hem de konsinye verelim" mi diyecekti yönetim.

Ben de herkes kadar kızıyorum ve geç kaldıklarını düşünüyorum ama Sezar'ın hakkını da vermek lazım. 8,5 mio euro rengi kara da olsa yeşil de çok iyi para. Umarım stadyum için kullanır, Marcelinho için başkanın cebideki akrebin çıkmasını beklemek zorunda kalmayız.

Nereden
    İstanbul

Alıntı b_kartal Nickli Üyeden Alıntı
    fatih'e öyle alışmışız ki o olmayınca bir yanımız eksikmiş gibi..inşallah çabuk alışırız..
    ayrıca marcelinho fatih varken alınsaydı ortalık yıkılırdı be...
    duygusallık yok.. her zaman duygusalıkdan kaybedıyoruz.. bırazda mantıklı olalım.. yılda 3 - 4 kere sakatlanan bır futbolcu yası 30 gelmıs ne yapacaksın saklayıpda fatıh bu sene kalsa hıc bır sey yapamaz. zaten adam kafaca trabzonu bıtırmıs.. sen hala ne eksıklıgınden bahsedıyorsun..

Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    Bazı şeyleri anlama yeteneğinden yoksunum sanırım. Sanki Fatih sürgüne gidiyor gibi bir hava veriliyor. Adam yılda 2.25 milyon euro kazanacak. Hanginiz yılda onun alacağı küsür olan 250 bin euro kazanmak için bırakın Petersburg gibi kalite bir şehri, Sibirya'da 3 sene kalmazdınız? Adam defalarca "iyi bir teklif"ten bahsetti. Bundan kastı her maç 90 bin kişinin arkasından "hadi olum aslan Fatih" demesi değildi herhalde. 30 yaşında, Trabzonspor'a çok şey katmış ama heyecanını da kaybetmiş bir adam bırakın da son 3 senesinde daha az yorularak biraz daha fazla para kazansın...

Bir de satıldığı takım eleştiriliyor ya... Ne yapacaktık, "ya sayın Barcelona Zenit 8,5 mio euro veriyor ama dandik takım, gel biz Fatih'i sana 200 bin euro'ya, hem de konsinye verelim" mi diyecekti yönetim.

Ben de herkes kadar kızıyorum ve geç kaldıklarını düşünüyorum ama Sezar'ın hakkını da vermek lazım. 8,5 mio euro rengi kara da olsa yeşil de çok iyi para. Umarım stadyum için kullanır, Marcelinho için başkanın cebideki akrebin çıkmasını beklemek zorunda kalmayız.
    tamamen katılıyorum... sagduyulu mantıklı yazıları gorunce sevınıyorum..

Nereden
    İstanbul

Alıntı hakanhan Nickli Üyeden Alıntı
    duygusallık yok.. her zaman duygusalıkdan kaybedıyoruz.. bırazda mantıklı olalım.. yılda 3 - 4 kere sakatlanan bır futbolcu yası 30 gelmıs ne yapacaksın saklayıpda fatıh bu sene kalsa hıc bır sey yapamaz. zaten adam kafaca trabzonu bıtırmıs.. sen hala ne eksıklıgınden bahsedıyorsun..
    kardeş anlamıyorsun bende aynı şeyi söylüyorum ama ona o kadar alışmışız ki bırakıp gidince kıyamet kopuyor..8,5 milyon euro'lardan bahsediliyor biz daha fatih gitmesinde gitmesin diyoruz.... sonuçta takım elbette kişilere bağlı deil..saygılar..

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

inşallah doğrudur gazetelerde doğru düzgün bi haber yok.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Tekke'li TRABZONSPOR'un final maçı niteliği taşıyan hiç bir maçı kazanamayışı nedeniyle Tekke nin satılmasının büyük bir kayıp olduğunu düşünmüyorum.

Transfer politikası yanlış gidenlerin gelenlerin zamanlaması yanlış transferler ne kadar faydalı olur zamanla göreceğiz.İmzayı gördükten sonrada Hayırlı olur inşallah deriz.

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben şuna inanıyorumki marce fatihten çok daha bu klübe faydalı olacaktır.transferlerin geç kalması bir kenara yapılan transferleri desteklkiyorum ve şunada inanıyorum ki bu sene takımımız çok başarılı olacak..
    önümüzdeki sezonda boşa geçeceğe benzer

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    Değerli kardeşim. Yazdıklarınıza benzer daha fazlasını konu eden bir yazı ile topiç açmıştım dün. Ne dense yönetici arkadaşlarımız topicimi tamamen silmişler. Yazımın kopyası iş yerimdeki pc de duruyor.

Yazdıklarımdan aklımda kalan:
    Fatih'in ekmeğini yedik. Fatih'i değerlendirmek için son fırsat.
    Aslında Fener'e satılmasına tüm taraftarlarımızla karşı çıkıyoruz ama
    doğrudan Fener parayı veriyorsa Fenere bile vermek gerekiyor.
    Ben Fatih Tekke'den daha çok şey bekleyemiyorum bundan sonra. Ha çok kötü mü olur çok kötü olmayacak elbette ama insanın hayatının en verimli çağı belli bir kısa dönemdir. Bu dönem geldi geçiyor gidiyor. Hem Fatih Tekke 2 yıldır fıtık ameliyatı oluyor. Tam sağlıklı antrenman bile yapamadan maçlara başlatılıyor.
    Doğrusu bu sene Fatih'ten tam performans beklenip de gerdeğe girmek pek akıllı iş olmayacaktır.
    Bence Fatih Tekke verilen en iyi paraya satılması akıllı iş olur.
    Yerin de 2 oyuncu alırsın takımda daha iyi denge kurarsın.
    Hem bayatlamış oyun şablonundan da kurtulmuş oluruz artık.
    Yattara ortalıyacak Fatih Gol atacak. Bu şablonumuzu fazlasıyla çözdüler.
    Eğer Fatih tekke bu sene verilen paralara değerlendirilip satılmasa o zaman bir kaç yıllık mukavele imzalamak gerekir.

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ya bu uefa listeleri ne oldu???
    kimler yazıldı kimler çıkarıldı listeden haberi olan varmı?marce eklendimi?

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

+fatih gitmiş hiçde önemli değil ben bu takıma gönül verdiğimde fatih diye biri yoktu söylenen rakamlar doğru ise ii para alınmış helal olsun önemli olan gelen paranın doğru olarak kullanıllması hayırlı uğurlu olsun..
    önümüzdeki sezonda boşa geçeceğe benzer

Nereden
    İstanbul

marcelinho iyide forvetimiz nerde bize şimdide forvet lazım

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı
    marcelinho iyide forvetimiz nerde bize şimdide forvet lazım
    Umut+Ömer R+Cem D+Ergin+Ersen Martin

tirabzonli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

MARCELINHO Trabzonspor’da

FATİH Tekke’yi Zenit’e satan Trabzonspor, Bordo-Mavili taraftarların tepkisini biraz olsun azaltacak bomba bir transfere imza attı. Karadeniz Kulübü Hertha Berlin’in Brezilyalı yıldızı Marcelinho’yu renklerine bağladı. Almanya’da Hertha Berlin yöneticileriyle masaya oturan Bordo-Maviyi idareciler Zeyyad Kafkas ile Emin Kahraman kıran kırana yapılan pazarlıklar sonucu her konuda anlaşmaya vardı. Trabzonspor süper yıldız için Hertha Berlin’e 2 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

BORDO-Mavili yönetim Marcelinho’ya ise yıllık 1 milyon 150 bin auro verecek. Kafkas ile Kahraman’ın sambacı oyuncuyla birlikte bugün Türkiye’ye döneceği bildirildi. Bu arada Ankaraspor ile yapılan büyük takasta alınan Ersen Martin ile Musa Büyük transferde zamlı ücreti şart koşunca anlaşma sağlanamadı ve dün düzenlenmesi beklenen imza töreni yapılmadı. Devreye giren Başkan Nuri Albayrak işi çözdü. Musa’nın yarın, Ersen’in de pazartesi Trabzon’a gidip imzayı atacağı bildirildi.

Haluk AYYILDIZ Akşam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)