Sayfa 14 Toplam 158 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3927 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resmi Sitemiz | Trabzonspor.org.tr & com.tr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

turunculu sweet harika

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Arkasi bordo renkli arkadaslar. Benim gibi gri zannetmeyin sizde, bilginize [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel ürünler gelmis. formalarda agustosta gelecekmis. dün magazadaydim. deniz sortlarida iyi idi.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

off mayolar süper . ama ankarada bulmak zor yaw . insalla hbulabiliri mbulursam kesin alirim sort mayo alcam zaten bu ara [img]smileys/smiley17.gif[/img]. ama bunlarsort mayomu yoksaöyle spor yaparken felan da giymek için sort mu [img]smileys/smiley4.gif[/img] Edited by: Fanatik Ozi

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konu Külünkoğlu tarafından (09.08.2006 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alinti:

Çağımız iletişim çağı. İletişim iktidarları kansız şekilde deviniyor. Devasa sistemler, ordular ve devletler iletişimin o minnacık dijital dünyası karşısında güçsüz kalıyor. Tüm bunları iletişim başarırken insan faktörü ve emek kesinlikle yadsınamıyor.
    Gelelim bizim konumuza...
    Trabzonspor'un internet sitesini yakından takip ederiz. Siteyi her gün birkaç defa tıklarım. Özellikle Bordo-Mavili takımın Almanya kampı ile birlikte sitenin belirgin bir değişim ve dönüşüm yaşadığını hissettim. O da şu:
    Trabzonspor sitesi kulübün resmi internet sitesi olmaktan çıkıp bir haber sitesi haline geldi. Siteyi hazırlayanlar resmi bir site hazırladıklarının f
    arkında değiller. Site bir haber sitesi oldu ve yayın kuruluşları ile rekabete girmeye başladı. Trabzonspor'unki gibi diğer kulüplerin de sitesine girdim (Avrupa’dakiler de dahil). Bu tip kulüp siteleri yönetimin faaliyetleri çerçevesinde daha çok taraftarlarını bilgilendirme işlevini yürütüyor. Ve site, daha ziyade kulübün geçmişiyle ilgili arşiv bilgileri içeriyor. Trabzonspor'unkinde ise tam tersi... Arşivsel anlamda çok cılız. Trabzonspor sitesinin asıl işlevi arşivsel olmalı. Sitede ben geçmiş yıllara dönük bilgiyi rahatlıkla bulmalıyım. Örneğin, 1972-73 sezonunda Trabzonspor'un herhangi bir maçının skoru ile kadrosunu sitede görebilmeliyim. Ama bizde bu yok. Peki ne var? Günlük yayın organları gibi haberler ve bunlara ilaveten bolca fotoğraflar... Bu durum haksız rekabeti ortaya koyuyor, bunu da Trabzonspor kulübü bilerek körüklüyor.
    Geçenlerde Almanya'da bulunan arkadaşımız Ali Savaş'ı aradım. Türkiye’de bulunmayan bir ilaç siparişi verdim kendisine. Bu arada, "Ne var ne yok?" dedim. "Sağlık olsun abi, Karadeniz gazetesi ve Zigana Tv her türlü teknik alt yapıyı bana sağladı. Trabzonspor kampını 24 saat takip ediyorum" dedi. Ama bir konudan dert yandı.
    "Keşke bu kadar masraf yapıp gelmeseydik abi." deyince şaşırdım. "Hayrola! Niye ki Ali Savaş?" dedim.
    Hani derler ya; bir dokun bin ah işit...
    "Keşke gelmeseydik abi" dedi ve devam etti: "Otursaydım orada, bir tıkla Almanya kampını Trabzonspor sitesinden alsaydım. Sitenin kamptaki görevlileri biz gazetecilerle adeta yarışıyorlar, bizimle rekabet halindeler. Oysa site bir bilgilendirme sitesi, haber sitesi değil ki. Buradaki arkadaşların görevi, buraya kadar Trabzonspor'u takibe gelmiş olanlara her türlü imkanı sağlamak. Hazırlık maçlarına gideriz, sağ olsun arkadaşların bize bir faydası bile yok! Biz koşturup kadroları alıyor, hakemlerin ismini öğreniyoruz. Bu kadar emek sarfedeceğine tıklarsın fareni, alırsın internet üzerinden haberini!"
    Ali Savaş'a hak verdim.
    Site gazetecilerle yarışmaz. Sitenin haberlerin güncelliği gibi bir derdi olmaz. Trabzonspor'un basın departmanı, basın mensuplarının rahat çalışmasını sağlar, onlara alt yapı hazırlar, yurt içi ve dışı organizasyonlarda Trabzonspor'u takip edenlerin sorunlarını çözer, yoksa ne haliniz varsa... diyerek kampı gazetecilerin yüzüne kapatmaz. Bütçelerinden tek kuruş harcamadan siteyi tıkla, oradan ısmarlama fotoğrafları indir, sonra ben de Trabzonspor'u takip ediyorum de. Site ve site yöneticileri de emeğe saygıyı hiçe sayarak Almanya'da değil, yurtta kalanların işine gelecek kolaylığı sağlaması işgüzarlık ve korkaklıktır. Kimden korkuyorlarsa... Onlar bilirler.
    Bu ne gazetecilik etikine sığar ne emeğe saygıya, ne de resmi internet site anlayışına.
    Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nın da resmi internet sitesi var. Ben orada Başbakan'ın yurt gezilerinden rutin bir iki haber görüyorum. Sitede daha ziyade başbakanlığın duyuruları yer alıyor. Başbakanlık sitesinde haberlere iliştirilmiş basın için fotoğraflar da yok. Olsa Başbakanlık yapardı.
    Trabzonspor sitesi, birilerine servis yapan haber sitesi değildir.
    Bırakın onu gücü olanlar yapsın.
    Trabzonspor'da yapılacak o kadar iş var ki, önce onların üstesinden gelin, benim meslektaşlarımın alın terine saygı gösterin ve emeklerini çalmayın.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçenlerde Cevahir'deki TS Club'a giderek beğendiğim tüm T-shirtlerden aldım. Çok keyifliydi çünkü artık seçme şansı vardı. eskiden mecburen aldığım ürünleri artık seçerek alabiliyoruz. T-shirt'lerin kalitesi harika değil belki ama güzel, en azından artık o çok terleten naylon gibi t-shirt'ler yok. Fiyatları 25-35 YTL arasıydı. Eh fena değil dedim. Bunu benim değil, Çaykara Şinek'te ki çocuğun da alabilmesi lazım. Buna göre bakarsanız da biraz pahalı.

Dün Carrefour Kozyatağı içindeki Boyner'e gittim. Mağazanın Adidas bölümünde çok şık bir bordo-mavi forma vardı. Üstelik de ClimaLite. Yani taraftar forması falan değil, resmen spor yapmak için giyilecek bir kıyafet. tutarı 37 YTL idi.

Beni biraz düşündürmedi değil. Harika bir kumaştan, harika bir formaya 37 YTL, TS Club taraftar formasına 30 YTL.

Elbette bu resmi bir Trabzonspor forması olmadığı için bir lisans masrafı yok. Kulübe pay yok. Bunları anlayabiliyorum ama Kappa formalara da 75-80 YTL ödediğimiz günler çok uzakta değildi.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaşlar bilmiyorum bilgini varmı ama trabzonsporun eskı futbolcusu TUNCAY SOYAK İST. B.ÇEKMECEDE ts club açtı
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı mercanli Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar bilmiyorum bilgini varmı ama trabzonsporun eskı futbolcusu TUNCAY SOYAK İST. B.ÇEKMECEDE ts club açtı
    adresi nerde yada tarif etsen

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah alacağım kardeş orjinal formayı..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

@ FANATIK61

sana aynen katiliyorum arkadas bende hergün defalarca trabzonsporun sayfasina giriyorum ama hic bir aktuel yazi göremiyorum hem dedigin gibi bir haber sayfasi oldu baska sayfalardan kopyalayip yazilari sayfada yayinliyorlar
    arsiv bölümü sifir resimler videolar vs. yok
    dikkat ettiysen haftasonlari hic bir bilgi yok iki uc gun yazilar ayni degisen bisey yok
    bana kalsa o sayfayi kapatsak daha iyi
    umarim hersey daha profesyonelce yapilir
    hersey trabzonsporumuz icin

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

trabzonsporun resmi sitesindeki antreman resimleri veya videoları veya haberleri veren kişiyle yani trabzosnporun muhabiriyle izmirdeki altay kupa maçı öncesi idmanda ufak bi muhabbetimiz gecti. onu aktarmak istiyorum.
    ha bu arada yöneticilerimizden birinden izin alıp resim çekmek için sahanın kenarına biraz daha yaklaştım. o arada muhabir abimiz kendine mi çekiosun yoksa herhangi bir siteye yüklüomusunuz dedi. haberlerinde hiç yer vermedigin bordomavi.net için çekiyorum dedim.
    m.a: hadi yaa o kadar cekiosunuz cekiosunuz gene benim çektiklerimi kullanıosunuz dedi.
    ben: alla alla ben senin çektiğin resimlere bakmıyorum bile dedim. hatta sitemiz o kadar mor ki girmeye bile cekiniyorum dedim.
    m.a: MOR mu??
    ben: evet abi giriş çok mor dedim bordo mavi renkleri karıştırarak mı elde ettiler dedim. bişey demedi
    ben: bu arada webmasterı tanıyomusun dedim. ona söyle şu siteyi adamakıllı bi hale cevirsinler. yok yapamicaklarsa ben bu işe gönüllüyüm dedim
    m.a: söylerim. dedi ve uzaklaştı.

çıkarılacak ders neydi peki burda die soracaksınız. sitemiz hala mor. ve taraftarın ne düşündüğü kulübün veya yetkili kimselerin umrunda deil. şu sayfaları dolduruyoruz ama merak edip de takip eden varmı Ergun Ata dışında???
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonsporun resmi sitesindeki antreman resimleri veya videoları veya haberleri veren kişiyle yani trabzosnporun muhabiriyle izmirdeki altay kupa maçı öncesi idmanda ufak bi muhabbetimiz gecti. onu aktarmak istiyorum.
    ha bu arada yöneticilerimizden birinden izin alıp resim çekmek için sahanın kenarına biraz daha yaklaştım. o arada muhabir abimiz kendine mi çekiosun yoksa herhangi bir siteye yüklüomusunuz dedi. haberlerinde hiç yer vermedigin bordomavi.net için çekiyorum dedim.
    m.a: hadi yaa o kadar cekiosunuz cekiosunuz gene benim çektiklerimi kullanıosunuz dedi.
    ben: alla alla ben senin çektiğin resimlere bakmıyorum bile dedim. hatta sitemiz o kadar mor ki girmeye bile cekiniyorum dedim.
    ben: evet abi giriş çok mor dedim bordo mavi renkleri karıştırarak mı elde ettiler dedim. bişey demedi
    ben: bu arada webmasterı tanıyomusun dedim. ona söyle şu siteyi adamakıllı bi hale cevirsinler. yok yapamicaklarsa ben bu işe gönüllüyüm dedim

çıkarılacak ders neydi peki burda die soracaksınız. sitemiz hala mor. ve taraftarın ne düşündüğü kulübün veya yetkili kimselerin umrunda deil. şu sayfaları dolduruyoruz ama merak edip de takip eden varmı Ergun Ata dışında???

o morluk la belkı de bıze bır sey alatmak ıstıyolar.

moraracaksınızmı demek ıstıyolar.

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ürünlerin kaliteside rezalet formalar hariç sitede berbat bunların düzgün bir işi olmuycakmı sonra derler taraftarımzı almıyor sen düzgün kaliteli bişiler sun bize alalım o zaman kappanın gözünü seveyim ben ya
    işkenaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Marcelinho 30 formalarını Cevahir TS Clup'dan da alabilirsiniz. elin oğlu imzayı attırdıktan sonra resmi mağazasından günlerce çıkarmıyor futbolcuyu. Marcelinho'yu bir TS Clup'da göremeyecekmiyiz ? eskiden İstanbulda hazırlık maçları oynanırdı. Ondan da vazgeçtik. Ts Clup'a 500 m mesafedeki yere futbolculardan biri bile gelmiyor. İstanbuldaki potansiyeli neden sürekli inkar eder hale geldi bu kulüp anlamak mümkün değil.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İstanbul

benim anlamadığım konu biz bu sene ts club formalarını kullanmayacak olmamıza rağmen hala resmi sitelerde bu formaların reklamları yapılıyor.ben hala yeni formaların çıkmasını bekliyorum..bence yeni formaların çıkmamasının sebebi eldeki ts club formalarının satılması..25 ytl kampanyası hala devam ediyor

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk gittiğimde Ağustosun başında gelcek dediler Ağustosun başında gittim 15i dediler bence bu eylül 15 e kadar uzanır

Nereden
    Trabzon

son zamanlarda resmi sitedeki eksiklikleri söyleyip duruyoruz. artık güncellemeyi bırakın bilgilerde yanlış ve eksik girilmeye başlandı. işin kötü tarafı bu. mesela yakın bi örnek orduspor maçının bilet fiyatları yanlış girilmişti. bugün de haftanın hakemleri belirlendi diye bi haber var. ama bazı maçlar yazılmamış. Trabzonspor resmi sitesini güncelleme idare etme işi cidi bi iştir. orada yapılacak hatalar kabul edilemez. hemde buderece hatalar. acaba bu şikayetimizi kime dememiz gerekiyor.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yahu şimdi ağzımı bozacaktım ama neyse...Ona verilen sahaya girme yetkisi bana verilse, şu anda yılın fotoğrafları kategorisinde ödül bile kazanırdım.Biz bir iki kare resim çekebilmek için yapmadığımız martaval kalmadı ama amcam ne güzel laf sokuşturuyor.En son geçen sene Ankarada fotoğraf makinasını içeri sokana kadar polisle 30 dakika tartıştık.İçeri bırakmadı...

Bu muhabir iyi güzel söylüyorda benim olimpiyat stadında çektiğim Galatasaray maçındaki resimlerim hala daha resmi sitede resimler kısmında gurbetçi gençler adı altında duruyor.O dönemde bütün siteler bu resimleri kapmışlardı.
    İstanbulspor maçında yaptığımız konfeti ve meşale şovunun bile doğru dürüst resimlerini çekemeyen muhabirmi bunları sana söyledi?Ts club'ları süsleyen resimlerin çekilmesi kadar o organizasyonu hazırlayanlarada haksızlık etmiş olmuyormu?İllaki ukalalık yapacaklar.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ahmet abi bahsettiği kişi bizim ismail işte..boş veer takma fazla

Nereden
    Trabzon

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet abi bahsettiği kişi bizim ismail işte..boş veer takma fazla
    yaaa bende diyorum kim dir. m.a diye yazmış egemen . ya diyorum m.a kimdir. demek ismail he yoksa siteye haberleride o mu giriyo?
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yok yok..allaha şükür yok öyle bişey

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar herkezin muhakkak hergün girdiği site tarbzonsporumuzun resmi web sitesidir. Ama bu site bizim klübe yakışmayacak derecede bir site. Yani içindeki bilgiler güncel değil. Buna neden müdahale etmiyorlar. Yani bu site içerik olarak zenginleştirilebilir. Bunun için bir yerlere baskı yapalım. Takım kadrolarını gösteriyorlar. Enson agustin in olduğu kadro var. yahu tam komedi birde resmi web sitesi olacaksın. Çok yanlış bence.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

niye beğenmiyorsunuz resmi siteyi hayret.Bakın Trabzonspor la alakası olan ne kadar adam kadın çocuk varsa hepsinin evlilik ölüm sünnet düğünü nişanı nikahı vs. haber yapılıyor.bizde böylece adam akıllı bi transfer haberi beklerken fi tarihinde görev yapmış adamcağızın dedesinin kayinçosunun torununun sünnet edildiğini öğrenip mutlu oluyoruz.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'un resmi web sitesini komedi sitesi niyetine ziyaret edebilirsiniz. Ben şahsen öyle ediyorum. İçerisindeki grafikleri 10 gün PS çalışmış 10 yaşındaki bir çocuk rahatlıkla yapabilir. Bizleri keriz yerine mi koyuyorlar diyeceğim? (sorunun cevabı bence çok açık) Bu kadar aktif bir şekilde kullanılan web sitesini güya profosyenel olan kişilere milyarlar vererek hiç bir hizmet almadan yaptırmanın manasını kime sormalıyız.
    KeeN(kN) - Hasan Üçüncü Fan Club (Farklı ideolojik yaşam derneği)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)