Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sepeti koluna herkes yoluna

Nereden
    İstanbul

Standart Sepeti koluna herkes yoluna

Trabzonspor takımı taraftarlığı ve BMN üyeliği kimsenin tapulu malı değildir. Bu foruma herkes kendi görüşüne göre eleştiri ve sevinç yazıları yazmakta ama bazıları nedense , kedi ciğer bulmuş gibi ( 3 puan aldık ya) ya şu sevinçli günümüzde nerden çıktı bu konu falan demesin .
    GÖKDENİZ VE FATİH AKYEL'in TRABZONSPOR formasını terletmesini istemeyenlerin başında geliyorum.Tabii onların sevenleri de olacak ,mecburmuyuz hepsini sevmeye,sityede bir konu açılmış , konuyu sevmeyenler olmuş, kapatanlar olmuş mesela ben HASAN'ı çok seviyorum , taraftarın çoğu sevmiyor, ne yapayım , bu sebeplerle diyorum ki SEPETİ KOLUNA HERKES YOLUNA.
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özçilingir amca herkes geçmişte hata yapabilir gökdenizi en çok eleştirenlerin başında geliyorum..ama adam kendini affettirmek istiyor bunun için ne yapmalı?siz hiç hata yapmadınız mı?? f.akyel konusunda bişe diyemem daha kendini kanıtlamış bi futbolcu değil..hasan üçüncü için ise çok çabalıyor bieler yapmak için ama kapasitesi bu kadar ne diyelim...
    Konu Armağan Dere tarafından (24.09.2006 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor takımı taraftarlığı ve BMN üyeliği kimsenin tapulu malı değildir. Bu foruma herkes kendi görüşüne göre eleştiri ve sevinç yazıları yazmakta ama bazıları nedense , kedi ciğer bulmuş gibi ( 3 puan aldık ya) ya şu sevinçli günümüzde nerden çıktı bu konu falan demesin .
    GÖKDENİZ VE FATİH AKYEL'in TRABZONSPOR formasını terletmesini istemeyenlerin başında geliyorum.Tabii onların sevenleri de olacak ,mecburmuyuz hepsini sevmeye,sityede bir konu açılmış , konuyu sevmeyenler olmuş, kapatanlar olmuş mesela ben HASAN'ı çok seviyorum , taraftarın çoğu sevmiyor, ne yapayım , bu sebeplerle diyorum ki SEPETİ KOLUNA HERKES YOLUNA.
    Herkes nefret etmeye de mecbur değil dimi...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

herkes birilerini sevebilir sevmeyebilir herkesin ortak ülküsü takımımzdır... takımımıza zarar verecek her türlü davranıştan kaçınalım....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

birileri yanlış yapmıştır yanlışlarını kabul etmiş ve özürde dilemişlerdir ne yapmalarını bekliyoruz takımın şu zorlu döneminde bu tür tartışmaların takıma ne gibi bi faydası vardır bilen varsa söylesin futbolcunun kalitesini tartış perfomansını tartış bunlar olağan ve zamanı gelince olması gereken şeyler ama bu tür anlamsız düşünceler ortalığı karıştırmaktan başka hiçbi işe yaramaz üstelik böyle bi sonuçtan sonra mı ortaya çıktı bu görüşler hiçbir yararı olmayan düşüncelerimizi lütfen kendimize saklayalım

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet hepimizzin sevdası trabzonspor kımse kımseyı sevmek zorunda deyıl ama herkes destek olmak zorunda
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunları daha önce defalarca konuşmadıkmı burda sözkonusu topicte arkadaş demişki gol attık ama boğazıma düğümlendi buruk sevinç yaşadım golü Gökdeniz attı demiş Fatih Akyelde kaptan çıktı demiş kardeşim izlemeseydin ozaman maçı Gökdeniz'in oynuycağını bilmiyomuydun Fatih Akyel'in kaptanlık meselesi tartışılır tamamda aşın artık bunları zamanı geçti bu tartışmanın herkesin fikri kendine kalsın .
    DOZER CEMİL

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu konuların tartışılması anlamsız kapanmadı mı bu konular hala
    yönetiiiiiiiiiiiiiiiiim

Ali Sırrı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yanlış anlaşılmasın ama bu bağnazlıktan başka bişey değildir!

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazı şeyler sezon bittiğinde konuşulmalı tartışılmalı,kırk yılda takımda arkadaşlık olmuş,herşeyin yoluna girme ihtimali,şampiyonluk ihtimalı var biz ortamı bulandıracak şeyleri tartışıyoruz...
    Ben bu iki futbolcunun katkısını istemiyorum diyenler bir süreliğine takımı desteklemesın o halde.Çünkü çoğunluk artık barış,huzur,şampiyonluk,başarı istiyor.ersenin golüne sevineceksin ama ortayı açanı çarmıha gereceksin,yok öyle şey.Takım bu adı üstünde birlik beraberlik sevgi gerektirir.Ya anlamıyorum ramazan ayındayız,Allahu teala bile tonlarca şeyi affederken biz kimiz ki hatasız melekmiyiz,adamlar en büyük Trabzonspor diyor,ufacık kızları dahi bordo mavi formalarıyla şirin şirin en büyük Trabzonspor diyor,adamlar biz şampiyon olmak taraftarı mutlu etmek istiyoruz diyor,geçmişe sünger çektik,beyaz sayfa açtık diyor ama biz hala somurtup ahlak bekçiliği ile sevinmeyi çok görüyoruz bu takıma ve bu taraftara.Bakın herşeye rağmen takımda bazı futbolcuları istemeyen onları kabul etmeyen olabilir.Ben bu takımın her ferdini Trabzonspor için destekleyen biri olarak onlara saygı duyuyorum yinede çünkü bu onların görüşü.Ancak sizde bize saygı duyun ve Trabzonspor için,destek ve huzura,başarıya hasret bu günlerimizde bir müddet susun,destek olmuyorsanız bari köstek olmayın ki bu takımı sevdirecek çocukları bulabilelim.Zira yıllardır şampiyon olamıyoruz.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasan'ı, Hüseyin'i ya da diğerlerini nasıl tartışıyorsak bu konuyu da Hakaret etmeden tartışabiliriz. Diğer oyunculara hakaret ediliyor, söylenmedik şey bırakılmıyorken burada fikrimizi güzel bir şekilde belirtmemize niye tepki veriliyor anlamıyorum.
    Takım kötü giderken birşeyler söylenir "destek yerine köstek oluyorsunuz" denir. Takım iyi giderken birşeyler söylenir. "şimdi zamanı mı?" denir. Peki biz bu konuları (ki çok da önemli olduğunu düşünüyorum) ne zaman konuşacağız?
    Fanatik Pacci

legendage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tamam Gökdenizi de sevmiyoruz Fatih Akyelide ne olacak şimdi ,ne yapalım Trabzonsporumuz fırtına gibi eserken ,önüne birden set mi çekelim, bu rüzgarımı dindirelim, bumudur istediğiniz.Anlamıyorum niye Trabzonspor başarısız olduğu zamanlarda bu konulardan bahsedilmiyorda ,iyi bir çıkış yakaldığımız zaman hemde bahsi geçen futbolcuların en iyi performanslarını sergilediği vakit boyle yorumlar, tıpkı Doğan medyasının ülke iyiye doğru giderken yaptığı yayımlar gibi,
    lütfen arkadaşlar bizim takımımız bir,şehrimiz bir ,insanımız bir,bırakın artık bu tür gereksiz ve zarra verici eleştirileri

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ahmet abi, doğrusu bu olayın benim de içime çok fazla sindiğini söyleyemem. Ama artık yapacak birşey yok. Bu adamlar TS formasını giyiyor ve TS için mücadele ediyor. Sürekli bu konuyu gündeme getirerek ancak TS'a zarar veririz. İnsanlar hata yapabilir, bir şans daha vermek gerekir diyerek şimdilik bu konuyu kapatmak lazım bence.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan'ı, Hüseyin'i ya da diğerlerini nasıl tartışıyorsak bu konuyu da Hakaret etmeden tartışabiliriz. Diğer oyunculara hakaret ediliyor, söylenmedik şey bırakılmıyorken burada fikrimizi güzel bir şekilde belirtmemize niye tepki veriliyor anlamıyorum.
    Takım kötü giderken birşeyler söylenir "destek yerine köstek oluyorsunuz" denir. Takım iyi giderken birşeyler söylenir. "şimdi zamanı mı?" denir. Peki biz bu konuları (ki çok da önemli olduğunu düşünüyorum) ne zaman konuşacağız?
    bence sezon bittiğinde aylarca futbol yokken transfer sezonunda konuşalım.yani normal olanda bu zaten,transfer döneminde onu isterim bu gitmeli çünkü.....denir ve tartışılır ama sezon devam ederken ter döken her futbolcu Trabzonspor için desteklenmeli en azından moral verilmeli ki başarı gelsin.Yoksa Hasan,Hüseyin,Gökdeniz ve diğerleri....eleştirilerle,hakaretlerle daha iyi oynamaz,takımda başarılı olmaz.2X2=4 gibi bişey bu...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı şeyler sezon bittiğinde konuşulmalı tartışılmalı,kırk yılda takımda arkadaşlık olmuş,herşeyin yoluna girme ihtimali,şampiyonluk ihtimalı var biz ortamı bulandıracak şeyleri tartışıyoruz...
    Ben bu iki futbolcunun katkısını istemiyorum diyenler bir süreliğine takımı desteklemesın o halde.Çünkü çoğunluk artık barış,huzur,şampiyonluk,başarı istiyor.ersenin golüne sevineceksin ama ortayı açanı çarmıha gereceksin,yok öyle şey.Takım bu adı üstünde birlik beraberlik sevgi gerektirir.Ya anlamıyorum ramazan ayındayız,Allahu teala bile tonlarca şeyi affederken biz kimiz ki hatasız melekmiyiz,adamlar en büyük Trabzonspor diyor,ufacık kızları dahi bordo mavi formalarıyla şirin şirin en büyük Trabzonspor diyor,adamlar biz şampiyon olmak taraftarı mutlu etmek istiyoruz diyor,geçmişe sünger çektik,beyaz sayfa açtık diyor ama biz hala somurtup ahlak bekçiliği ile sevinmeyi çok görüyoruz bu takıma ve bu taraftara.Bakın herşeye rağmen takımda bazı futbolcuları istemeyen onları kabul etmeyen olabilir.Ben bu takımın her ferdini Trabzonspor için destekleyen biri olarak onlara saygı duyuyorum yinede çünkü bu onların görüşü.Ancak sizde bize saygı duyun ve Trabzonspor için,destek ve huzura,başarıya hasret bu günlerimizde bir müddet susun,destek olmuyorsanız bari köstek olmayın ki bu takımı sevdirecek çocukları bulabilelim.Zira yıllardır şampiyon olamıyoruz.
    sana katılıyorum arkadasım...

TRABZONSPORlulukta ^^tak sepeti koluna herkes kendi yoluna^^diye bir cümle kurmak bölücülüktür(TRABZONSPOR içerisinde)TRABZONSPOR taraftarı birdir ve ayrılmaz bir bütün oldugu için En Büyük taraftardır...içimizde farklı görüsleri savunabiliriz ama bu görüşlerde ayrı düstügümüzde yolları ayırabilicek kadar baglarımız sağlam deilse eger hiç TARAFTAR olmayalım...bu tak sepeti koluna herkes kendi yoluna diyip bu görüsü savunanlarıda kınıyorum.....

Gökdeniz Karadeniz bu takımın bir futbolcusudur ve Takıma elinden gelenin en iyisini vermek için ugrasan bir futbolcudur!!!Maziyi karıstırıp bu takıma zarar vermek isteyenler ^^istediklerinize ulaşamayacaksınız^^!!!!!

Gökdenizi affetmeyecek ancak 1 kişiye inanırım ve varlıgını tanırım oda hayatında 1defa olsun hata yapmamıs bir adam!!!eger varsa içinizde böyle biri ya şimdi konussun yada bu takımın önüne set çekmeyi bıraksın!!!!!

Kötüye kötü iyiye iyi diyebilicek kadar realistsek eger Gerçek bir TARAFTARIZ demektir!!!!!yoksa hemsericilik hiç bişeye çözüm deildir!!!

Hasanıda dünkü oyunundan dolayı kutlarım.Bravo hasan!!!!!

Nereden
    Kocaeli

ya kapatın yaa!!!!!!!!!!! allah aşkına kapatın artık rahat bırakın adamları nasıl savaştıklarını herkes görüyor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Beyler konuyu kapatmaya gerek yok. Tartışılsın. Çünkü bu konu forumda başlığın kapatılmasıyla bitmiyor. Kafada kapatılması lazım...

Dün akşam olanlar ortada...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu çocuklar hata yapmışlar
    siz affetmeyüzz deyip kelle istiyorsunuz.
    Sadece bi alıntıyla cevap vereceğim sizlere:

Onlar bollukta ve darlıkta Allah yolunda harcayanlar, öfkelerini yenenler, insanları affedenlerdir. Allah iyilik edenleri sever.

ÂL-İ İMRÂN SÛRESİ
    (134)
    -----------------------------
    Bir hayrı açıklar veya gizlerseniz, yahut bir kötülüğü affederseniz (bilin ki), Allah da çok affedicidir, her şeye hakkıyla gücü yetendir.
    NİSÂ SÛRESİ
    (149)
    ----------------------------

Bunlar yüce Kur'an'ın Kelamıdır.
    Affetmemeyi marifet bilen arkadaşlarıma saygıyla duyururum...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Nereden
    Kocaeli

ve gökdenizinde fatihinde nasıl savaştığı ortada fatih elinden geleni yapıyor iyi niyetinden bi şüphem yok inşallah trabzonda bırakır futbolu gökdeniz hatasının farkında kendini affettirmek için elinden geleni yapıyor başarılıda oluyorlar hani diyorduk ya futbolcu yüreğini ortaya koyucak alın işte o yürekli futbolcular
    inşallah bu takımdan jubile yapıp futbolu bırakırlar
    ikisinide çok seviyorum...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz ve Fatih Akyel kötü oynamalıydı Trabzonspor maçı kaybetmeliydi adamlar suçlu oldu anasını satiyim...

Gökdeniz konusunda eleştiri yapacak olanlar enaz hacı şakir kadar temiz olmalıdır... Herkes saf temiz olamayacağına göre herkes hayatında bazı hatalar yapabileceğine göre... E daha hala nedir bu Gökdeniz hazımsızlığı... Gökdeniz'i sevmeyebilirsiniz de Trabzonspor forması giyen adama enazından saygı göstermek zorundasınız... Gökdeniz iyi oynuyor yine suç oluyor alakasız zamanda alakasız olarak gündeme getiriliyor Trabzonspor bu küçük beyinler yüzünden olduğu yerde sayıyor... Ocular bucular şucular Gökdeniz'i sevenler sevmeyenler.... Ramazan ramazan günaha sokmayın adamı Gökdeniz hata yaptı hatasını biliyor ve kendi affettirmek işçin ağzıyla kuş tutsa kimseye yaranamıyor...

Konu Gökdeniz olunca ne namuslu oluyor bazı taraftarlarımız anlamakta güçlük çekiyorum...

Bu konu defalarca tartışıldı yine tartışılsında kimseye faydası yok... Takım kazanıyor Gökdeniz süper oynuyor Anti Gökdenizciler nasıl olur bu adam böyle oynamamalı böyle ön plana çıkmamalı şeyleri tutuşuyor....

Takıyor golleri Gökdeniz tek tek
    Kalıyor sepetin kolları elleriniz de hep hep
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

gökdenizle fatih FB maçında olur ya kötü oynarsalar yandıılar!!kimbilir o zaman ne tür düşünceler geçecek bu zihinlerde onlara karşı merak ediyorum...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökdeniz ve Fatih Akyel kötü oynamalıydı Trabzonspor maçı kaybetmeliydi adamlar suçlu oldu anasını satiyim...

Gökdeniz konusunda eleştiri yapacak olanlar enaz hacı şakir kadar temiz olmalıdır... Herkes saf temiz olamayacağına göre herkes hayatında bazı hatalar yapabileceğine göre... E daha hala nedir bu Gökdeniz hazımsızlığı... Gökdeniz'i sevmeyebilirsiniz de Trabzonspor forması giyen adama enazından saygı göstermek zorundasınız... Gökdeniz iyi oynuyor yine suç oluyor alakasız zamanda alakasız olarak gündeme getiriliyor Trabzonspor bu küçük beyinler yüzünden olduğu yerde sayıyor... Ocular bucular şucular Gökdeniz'i sevenler sevmeyenler.... Ramazan ramazan günaha sokmayın adamı Gökdeniz hata yaptı hatasını biliyor ve kendi affettirmek işçin ağzıyla kuş tutsa kimseye yaranamıyor...

Konu Gökdeniz olunca ne namuslu oluyor bazı taraftarlarımız anlamakta güçlük çekiyorum...

Bu konu defalarca tartışıldı yine tartışılsında kimseye faydası yok... Takım kazanıyor Gökdeniz süper oynuyor Anti Gökdenizciler nasıl olur bu adam böyle oynamamalı böyle ön plana çıkmamalı şeyleri tutuşuyor....

Takıyor golleri Gökdeniz tek tek
    Kalıyor sepetin kolları elleriniz de hep hep
    ya renkdaş tebrik ederim.Çok güzel konuşmuşun sana katılıyorum.Bende bunu demek istiyorum ama sert konuşmak istemedim sen sölemişin benim sölemek istedikleirm yüreğine sağlık içim eridi beaaa

LaZoNi
    Ziyaretçi

Bu basligi acan insanin aklindan suphe ediyorum...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hadi be sende diyorum...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    Kocaeli

konuşun arkadaşlar devam...
    gökdenizle fatih eleştiriyi haketmyior.
    çalışıyorlar bir insan bir hata yüzünden bir kere cezalandırılır yada kınanır
    ısıtıp ısıtıp yanı şeyler gündeme getiriliyor
    olmaz yanlış trabzonun şahlandığı zamanda köstek olmaktan başka bişi değil
    yaaaaaaaaa anlamsızzz yaa sinirlerim tepeme çıkıyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)