Sayfa 1032 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 532 932 982 1022 1030 1031 1032 1033 1034 1042 1082 1132 1532 2032 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 25,776 ile 25,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sanki Avni Aker'in yerine yapılmış bir proje gibi.
    Atay Aktuğ döneminde Zorlu Grand Oteli'nin projesini çizen Trabzonlu bir mimara çizdirilmiş proje idi.

Sadece çizimde kalan.
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Stadyum her ne kadar istediğimiz gibi olmayacak olsa da tesisin tamamı cezbediyor.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Stadyum nasil olacakki? Ben halen bir proje göremedim?

Edit: Buldum, yanliz ben onu öylesine saniyordum. Umarim gercektende o linkteki stat yapilmaz.

..
    Konu Ilelioglu tarafından (19.01.2013 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Orada yapılacak diğer hiç bir şey umurumda değil benim.

Oranın amacı stadyum.

Kisvesi stadyum.

Önce onu adam gibi yapacaklar.

Diğerleri yan mamül.

Birileri de bu projeye yatırım diyor en çok ona gülüyorum.

Yatırım nedir? Bunu bilmek lazım...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğurtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atay Aktuğ döneminde Zorlu Grand Oteli'nin projesini çizen Trabzonlu bir mimara çizdirilmiş proje idi.

Sadece çizimde kalan.
    O zaman Akyazı falan yok tabi piyasada.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Aynen öyle.

Nuri Albayrak vakası olmamıştı henüz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Akyazi Stadyum Projesi

Afrika kupasinin oynandigi statlara bakarsak Johannesburg stadyumu 84 bin 500 kapasite. Yarisi 42 bin 250 kapasite ile tam bizlik.
    Konu tirol61 tarafından (20.01.2013 Saat 03:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Ya beyler mesajları okuyorumda stad nasıl olucak diye garip şeyler yazılıyor yaa arkadaş stad gazetelerde çıktı spor bakanlığının stad tanıtım videolarında çıktı bize bu ucube yapılıcak işte yada çadırmı desem yada inşaat şantiyesimi mainzın kabul etmediğimi desem bize bu iğrenç stadı yapıcaklar ve kimsenin kılı kıprdamadan en az 50 yıl boyunca sevmediğimiz benimsemediğimiz içimize sinmeyen hiçbir heybeti ve korkutucu atmosferi olmayan bu ucubeye gidicez siz bana ne yapabiliriz biz birlik olup bu stad projesini engelleyebilirmiyiz ondan söz edin herkes kurusıkı sallayıp duruyor yönetimle görüşelim stad maketleri sunalım yada dünyadan marka olmuş klass stadları yönetime sunalım bişeyler yapalım yaa inanılır gibi değil stadın merdivenler gözüküyor sanki inşaat şantiyesi haaaa isterlerse o merdivenleri kamufle etsinler ama olmaz çatısıda berbat trubün dizaynıda berbat tam bir sirk çadırına benziyor bu stad

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Hamdi Karamahmutoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadyum her ne kadar istediğimiz gibi olmayacak olsa da tesisin tamamı cezbediyor.
    hamdi kardeşim tesislerin geneline bakınca çok güzel insanı cezbediyor ammaaa isterse stad dışındaki tesiler altından olsun önemli olan staddır çünkü oranın kalbi stad olucak ve bu stad iğrenç ötesi sevmedğin birşeyi yıllarca yapmak insanı bitirir bende bu stadı hiç sevmedim ama trabzonspora aşığım ve bu stad yapılırsa trabzonspor sevgimden dolayı hiç sevmediğim bir stada gitmek zorunda kalıcaz daha stad yapılmadı engelleyebiliriz

Nereden
    İstanbul

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda koltuklar takılmaya başlandı.

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Göstermeliktir o koltuk takma işi. İnşaat durmuştu geçen günlerde. Yapıcı firmanın sorunları nedeniyle

Nereden
    İstanbul

İnşaat aynen devam ediyor.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hazar_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göstermeliktir o koltuk takma işi. İnşaat durmuştu geçen günlerde. Yapıcı firmanın sorunları nedeniyle

İnşaat durmadı devam ediyor.

Nereden
    Kocaeli

Standart saçma sapan konuşmalar

Bırakın bu işleri siz neyin peşindesiniz size ne bursanın yapılan stadından bizi ilgilendiren bizim stad siz ona tepki koyabiliyormusunuz ondan bahsedin bize dayattılar ucubeyi gelmiş burda bursanın stadının konuşmalarını yapıyorsunuz şunuda unutmayın bursa hiçbir zaman bizim gibi olamaz isterse nüfusu 10 milyon olsun çünkü biz ihtilal yaptık bursa ise bala bizim sayemizde yanlışlıkla şampiyon oldu ayrıca bizim her yerde taraftarımız var avrupada da en çok taraftar bizde bursanın bursadan başka nerde taraftarı var burda bursayı konuşup adamları real madrid yaptınız hadi düzenlesenize bir yürüyüş şöyle 50 bin kişilik ben en önde olucam bu ucubeyi protesto etmek için hep kuru sıkı sallayıp kendinizi avutup duruyorsunuz başkada birşey yok

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kamaleyte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Erdoğan bayraktar 15 gün içinde ihale olacak demişti kaldı son 4 günBirbirimizi kandırmayalım bu stat işi çok seçim ve de çok bakan götürür.Hükümetler değişir de bu stat bitmez.Yapılmadığı halde oy oranı düşmeyen bir partinin yapıldıktan sonraki oyunu siz tahmin edin.Ha yapılsa da isterse Türkiye rekoru kırılsın ama oda yok.

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vampir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın bu işleri siz neyin peşindesiniz size ne bursanın yapılan stadından bizi ilgilendiren bizim stad siz ona tepki koyabiliyormusunuz ondan bahsedin bize dayattılar ucubeyi gelmiş burda bursanın stadının konuşmalarını yapıyorsunuz şunuda unutmayın bursa hiçbir zaman bizim gibi olamaz isterse nüfusu 10 milyon olsun çünkü biz ihtilal yaptık bursa ise bala bizim sayemizde yanlışlıkla şampiyon oldu ayrıca bizim her yerde taraftarımız var avrupada da en çok taraftar bizde bursanın bursadan başka nerde taraftarı var burda bursayı konuşup adamları real madrid yaptınız hadi düzenlesenize bir yürüyüş şöyle 50 bin kişilik ben en önde olucam bu ucubeyi protesto etmek için hep kuru sıkı sallayıp kendinizi avutup duruyorsunuz başkada birşey yok
    he he.Bizim taraftarda İstanbul kulüplerine olmayan tepki Anadolu kulüplerine var.Adamlar hem bala hem bizim sayemizde hem de yanlışlıkla bak sen şu işe.Bursa'nın başka bir yerde taraftarı olmasına gerek yok çünkü stad zaten Bursa'ya yapılacak.Ben Bursa'ya yapılan staddan rahatsız olmam.Eğer rahatsız olacaksan 5 bin kişiyi zar zor toplayan istanbul yalakası şehirlere yapılacak stadlardan rahatsız ol.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he he.Bizim taraftarda İstanbul kulüplerine olmayan tepki Anadolu kulüplerine var.Adamlar hem bala hem bizim sayemizde hem de yanlışlıkla bak sen şu işe.Bursa'nın başka bir yerde taraftarı olmasına gerek yok çünkü stad zaten Bursa'ya yapılacak.Ben Bursa'ya yapılan staddan rahatsız olmam.Eğer rahatsız olacaksan 5 bin kişiyi zar zor toplayan istanbul yalakası şehirlere yapılacak stadlardan rahatsız ol.
    başından sonuna kadar katılıyorum Bursalılar diğerleri gibi yalaka değiller ve Anadoluda bize en yakın bize en çok benzeyen taraftar topluluğu sonuna kadar hakediyolar stadı inşallah daha başarılı olurlar şu istanbul klubleri ve yalakaları başarılı olacağına bursaspor olsun

Nereden
    Samsun

Şu linki türkçeye çevirince stadın kopya olduğu taraftarlarda kötü izlenim bıraktığı ama farklılıklar olacağı yazıyor.

http://stadiony.net/aktualnosci/2011...abzon_i_mezdra

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sorsan dolgunun bitmesi beklenmeyecek sadece stat alanı doldurulduktan sonra stat ihalesi yapılıp stat yapımına başlanacaktı dolgu bitti ihale yok ortada..

Nereden
    Samsun

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorsan dolgunun bitmesi beklenmeyecek sadece stat alanı doldurulduktan sonra stat ihalesi yapılıp stat yapımına başlanacaktı dolgu bitti ihale yok ortada..
    Bu dolgu olmasaydı nasıl bahane bulacaklardı sonra.Normal araziye yapsaydılar gecikme olunca insanlar soracaktı neyi bekliyorsunuz diye.Dolgu olunca bitmesini bekliyoruz yok fırtına vurdu yok itiraz oldu diyorlar işi seçimlere yayıyorlar.Çok zekice hazırlanmış bir plan kutlamak lazım.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen benim yazdıklarımı anlamamışsın bence sen bi daha oku saçma cevaplar yazmışın daha açık yazayımda anla 1- bursa bizim sayemizde şampiyon olmuştur çünkü fenerle kim oynasa son maçta ya yatardı fenere ya fener o takımı satın alırdı o maçı yenerdi ve şampiyon olurdu ama bizi satın alamayacağına göre ve biz yatmayacağımıza göre fenere berabere kaldı ve bursa şampiyon oldu ayrıca fener maçında fenerliler 17 pozüsyona girdiler bize karşı ve berabere bitti o yüzdende bursa bala şampiyon oldu 2-bursanın stadı bursaya yapılıyor onu gerizekalılarda anlar demek istediğim bursa deplasmana gidince gene bursaya yapılan staddamı oynuyor yada kayseride trabzonda rizede diyarbakırda vb bursanın taraftarı varmı ben bursasporluyum diyen varmı ama bizim her yerde taraftarımız var (yoksa bursa tüm maçlarını kendi stadında oynayacakta benim mi haberim yok) çünkü bize her yer trabzon onuda anlamamışsın 3- bursaya yapılacak stadtan rahatsız olmam diyorsun ben zaten sana bişey demedimki ben forum genelinde sürekli bursanın stadını diline dolayanlara diyorum sen bu kadar üstüne niye alındın 4- ben bursayıda bursanın yapılan stadınıda taktığım yok ayrıca bursaspora düşmanda değilim bize en yakın dost kulüplerden biridir bursaspor

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kamaleyte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu linki türkçeye çevirince stadın kopya olduğu taraftarlarda kötü izlenim bıraktığı ama farklılıklar olacağı yazıyor.

http://stadiony.net/aktualnosci/2011...abzon_i_mezdra
    Başlığa bakarsak zaten bizim stad için "mezra" benzetmesi yapılmış. Haklı adamlar
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı vampir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen benim yazdıklarımı anlamamışsın bence sen bi daha oku saçma cevaplar yazmışın daha açık yazayımda anla 1- bursa bizim sayemizde şampiyon olmuştur çünkü fenerle kim oynasa son maçta ya yatardı fenere ya fener o takımı satın alırdı o maçı yenerdi ve şampiyon olurdu ama bizi satın alamayacağına göre ve biz yatmayacağımıza göre fenere berabere kaldı ve bursa şampiyon oldu ayrıca fener maçında fenerliler 17 pozüsyona girdiler bize karşı ve berabere bitti o yüzdende bursa bala şampiyon oldu 2-bursanın stadı bursaya yapılıyor onu gerizekalılarda anlar demek istediğim bursa deplasmana gidince gene bursaya yapılan staddamı oynuyor yada kayseride trabzonda rizede diyarbakırda vb bursanın taraftarı varmı ben bursasporluyum diyen varmı ama bizim her yerde taraftarımız var (yoksa bursa tüm maçlarını kendi stadında oynayacakta benim mi haberim yok) çünkü bize her yer trabzon onuda anlamamışsın 3- bursaya yapılacak stadtan rahatsız olmam diyorsun ben zaten sana bişey demedimki ben forum genelinde sürekli bursanın stadını diline dolayanlara diyorum sen bu kadar üstüne niye alındın 4- ben bursayıda bursanın yapılan stadınıda taktığım yok ayrıca bursaspora düşmanda değilim bize en yakın dost kulüplerden biridir bursaspor

bizim sayemizde sampiyon olmalari herhangi takima yakin olmalari ile yapilan stadyumun ne alakasi var? nereye yapilirsa yapilsin , yeterki ulke o copluk stadyumlardan kurtulsun.
    Konu ESER tarafından (22.01.2013 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Tv Bordomavi ‏@tvbordomavi Trabzon Akyazıda yapılacak olan 40.000 Seyirci Kapasiteli Stadyum'un ön yeterlilik ihalesi 14.02.2013 tarihinde yapılacaktır.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)