Sayfa 1535 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 535 1035 1435 1485 1525 1533 1534 1535 1536 1537 1545 1585 1635 2035 2535 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 38,351 ile 38,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    F1 Bekir foto zamanları yaklaştı
    Hava iyi olursa bakarım Fatih

jojuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

localar tüm stada yayılması için başkanın isteği varmış doğrumudur ?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Gulnarocakdan.com burda Coface arena'nın asıl 1. Ve 2. Kat tribün ve cati yapisinin planini bulabilirsiniz...
    Coface arena projesinde oyle bir duruma hic rastlamadim ben.
    Ancak bize yapilacak stadyumda basta localar , tribun aralarinda miydi bilemem.. Sonra localar tek tribunde toplanmasina karar verildikten sonra Coface Arena projesi'nin animasyonlarini ve resimlerini kullanmış da olabilirler ..
    İnternette bulduğum bir makalede Mete arat Trabzonspor icin çok güzel bir stadyum tasarladık ancak uygulaması pahalı geldi anlaşılan başka bir şirkete yaptıracaklar. Gibi cümleleri vardı zaten Mete Arat'in sitesinde 100.5 M € luk stadyum maliyet'i belirlenmişti. Oysa 190 M Tl ye şimdiki ihale alındı . Açılışta diğer binalarla 230 m tl ye malocak dedinildi..
    Şu inşaat %25 oldugunda umarım tüm soru işaretlerini giderecek bilgilendirmeler yapılır ve yeni görseller hazırlaninir..

Ziyaretçi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava iyi olursa bakarım Fatih
    Abi isim olmaz ve hava iyi olursa bende foto cekecemde oto yok yaa hep sahil den olacak buyuk bi ihtimal. Şuanda kale arkasina basladlar yavaş yavaş orayi çekemem akyazi ya cikmadan.
    Konu Koray Böyük tarafından (15.03.2014 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes bizi aptal yerine koymanın peşinde. Mainzin animasyonunda da aynı bizimki gibi nerden çıktı bu kat arası? Topu başkasına atıp işin içinden sıyrılma taktikleri işte, yedik biz de...

Ulan en çok da bu duruma sinir oluyorum, sanıyorlar ki bunların dünyadan haberi yok, hey Allah'ım ya!
    Evet katılıyorum. Stadyum projesi çizen ve inşaatci firma ayni olsa böyle bahanelerin ardına siginamazlardi. Net şekilde projeyi anlatabilirlerdi.. Mesela Vodafone Arena öyle yorumlar oyle makaleler okuyorum ki .. Dünyadaki diğer stadyumlarin projelerini incelemesem gerçekten heralde dünyanın en iyisi yapılıyor derdim.
    Uyguladıklari yoğun pazarlama stratejilerini takdir ediyorum. Bizdeki durumsa tam tersi maalesef .

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

30 sene sonra futbola ilgi kalmıyomuş

40 bin de dolmaz diye

şaka

61 bin yapılmalıydı yapmışken

100 yıl kullanırdık
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Alıntı its2late Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet katılıyorum. Stadyum projesi çizen ve inşaatci firma ayni olsa böyle bahanelerin ardına siginamazlardi. Net şekilde projeyi anlatabilirlerdi.. Mesela Vodafone Arena öyle yorumlar oyle makaleler okuyorum ki .. Dünyadaki diğer stadyumlarin projelerini incelemesem gerçekten heralde dünyanın en iyisi yapılıyor derdim.
    Uyguladıklari yoğun pazarlama stratejilerini takdir ediyorum. Bizdeki durumsa tam tersi maalesef .
    İşte bu '' Pazarlama '' bizim projede yapamadıkları bu ..

Nereden
    Almanya

Stad güzel olacak iyi kullanmamiz gerekiyor, sahip çikalim
    Konu Magic61 tarafından (15.03.2014 Saat 00:57 ) değiştirilmiştir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Verilenle yetinelim demek istedin sanırım kardeşim.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Ziyaretçi
    Nereden
    Trabzon

Daha net bir proje yok. Bilgi alabileceğimiz insanlar yok. %25 den sonra bagzi şeylere itiraz etsekte degistiremicez. Muhatap alabileceği miz kimse yok.

Nereden
    Rize

Alıntı Koray Böyük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha net bir proje yok. Bilgi alabileceğimiz insanlar yok. %25 den sonra bagzi şeylere itiraz etsekte degistiremicez. Muhatap alabileceği miz kimse yok.
    Koray sanırım senin evin inşaat alanını görüyor ?

Nereden
    İstanbul

İşte bu '' Pazarlama '' bizim projede yapamadıkları bu ..
    Suan en fazla eleştirilen stadyumun tribün yapısı. Spartak Moskova'nin Otkritie stadyumuna benziyor eğimler ,loca yerleri vs.. Ancak baştan sona tüm asamalarina baktım.. kullandıklari malzemeleri , ince işçiligi vs mükemmel.. O stadyumun kalitesine biraz yaklaşabilsek türkiyede en iyi stadyum olur bana göre. Ancak çok zor 426 m $ gibi bir maliyeti varmis.. LOCA katları arasında yuruyen merdivenlerden tut orjinal tasarımlı longue alanlarina kadar.Kullanacaklari koltuklara bakınca kıskanıyor insan .
    İnşaatta aşamasında en cok şaşırdığım tahta göremedim uzun bir zaman :-) ilerleyen sayfalarda görünce bi tanıdık gibi sevindim..
    Bjk stadyumu hakkında yazılanlari okuduktan sonra dedim çok üstün yöntemlerle yapacaklar galiba diye. Sonra baktım birebir bizim Stadyumla ayni teknikte yapıyorlar.. Hatta bizimkiler daha düzenli denebilir alan rahatlığıyla..

Bizimkilerin tek dedikleri kazıklar üstüne yapılacak insan duyunca bu mudur yani ? Soruyor ister istemez... 20 küsür dakikalık video da projeden bi haber taraftarı şaşırtacak tek bir teknik ayrıntı yok ..

Birçok kişi de bu tarz tribün yapısının sanki çağ dışı gibi algılıyor. Loca sayısının eksikliği üzerine gidilmeli. En büyük eksiklik o projede.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Hukumete mete arat'in stat projesi pahaliya geldi. Kendi kafalarina gore tekrar sekillendirdiler. Localarinda tek yere toplanip 49 sayida tutulmasinin sebebi ise bu yuzden iste. Aslinda basimizda adam gibi yonetimler olsaydi stada sponsoru oncesinde bulup yapim masrafina dahil ederlerdi. Hersey tokiye yikilmaz, boylece istedigimiz duzenlemeyi bir nebze olsun yapabilirdik
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Koray Böyük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proje olmasa başlayamazlar. Projeyi bir şekilde alıp taraftarı bilgilendirecek yönetici yok. Baskı kuran isteklerini dile getiren yok , hoş o kadar mitingine gittin , bir ara da loca sayısını gündeme getir. Projeleri revize etmek o kadar zor değil.. Yeterki o gücün olsun..

Nereden
    Rize

Suan en fazla eleştirilen stadyumun tribün yapısı. Spartak Moskova'nin Otkritie stadyumuna benziyor eğimler ,loca yerleri vs.. Ancak baştan sona tüm asamalarina baktım.. kullandıklari malzemeleri , ince işçiligi vs mükemmel.. O stadyumun kalitesine biraz yaklaşabilsek türkiyede en iyi stadyum olur bana göre. Ancak çok zor 426 m $ gibi bir maliyeti varmis.. LOCA katları arasında yuruyen merdivenlerden tut orjinal tasarımlı longue alanlarina kadar.Kullanacaklari koltuklara bakınca kıskanıyor insan .
    İnşaatta aşamasında en cok şaşırdığım tahta göremedim uzun bir zaman :-) ilerleyen sayfalarda görünce bi tanıdık gibi sevindim..
    Bjk stadyumu hakkında yazılanlari okuduktan sonra dedim çok üstün yöntemlerle yapacaklar galiba diye. Sonra baktım birebir bizim Stadyumla ayni teknikte yapıyorlar.. Hatta bizimkiler daha düzenli denebilir alan rahatlığıyla..

Bizimkilerin tek dedikleri kazıklar üstüne yapılacak insan duyunca bu mudur yani ? Soruyor ister istemez... 20 küsür dakikalık video da projeden bi haber taraftarı şaşırtacak tek bir teknik ayrıntı yok ..

Birçok kişi de bu tarz tribün yapısının sanki çağ dışı gibi algılıyor. Loca sayısının eksikliği üzerine gidilmeli. En büyük eksiklik o projede.
    Şu anda inşaat teknikleri bu, ama farklı tekniklerde var. Bizim testere kirişlerde pleymut (düz koyu renkte olan tahta) kullanılıyor, aynı kirişlerde bjk çelik kalıp kullanıyor. Yürüyen merdiven konusunda yanlış görmüş olabilirim ama Erol Ağaoğlunun paylaştığı kesitte bizde de mevcut gibi görünüyor. Spartak stadyumunda dediğin gibi koltuğuna kadar her şey kaliteli, dev ekranlardan belli yapılan yatırım .

Nereden
    Rize

Proje olmasa başlayamazlar. Projeyi bir şekilde alıp taraftarı bilgilendirecek yönetici yok. Baskı kuran isteklerini dile getiren yok , hoş o kadar mitingine gittin , bir ara da loca sayısını gündeme getir. Projeleri revize etmek o kadar zor değil.. Yeterki o gücün olsun..
    Bilgileri biz alıyoruz diyor Erol Ağaoğlu, yani size gerek yok diyor açıkçası

Nereden
    İstanbul

Şu anda inşaat teknikleri bu, ama farklı tekniklerde var. Bizim testere kirişlerde pleymut (düz koyu renkte olan tahta) kullanılıyor, aynı kirişlerde bjk çelik kalıp kullanıyor. Yürüyen merdiven konusunda yanlış görmüş olabilirim ama Erol Ağaoğlunun paylaştığı kesitte bizde de mevcut gibi görünüyor. Spartak stadyumunda dediğin gibi koltuğuna kadar her şey kaliteli, dev ekranlardan belli yapılan yatırım .
    O da çok dev arkadaş.. yani akyazıda açık alana koysalar onu Surmeneden gorebilirim sanki oyle geliyor :-). Şu söyledigin ayrintiyi bilen bir yönetici var midir acaba. ancak bu sadece kirislerde sanırım yoksa tribünlerilerin yerleşeceği yerlerde ayni yöntem gozlerimde büyük bir problem yoksa :-) rusyada birçok stadda tum tribünler birlikte ilerliyor..
    Bu arada pleymut ayrıntısı icin teşekkürler. Başka bilgiler de varsa çok müteşekkir olurum :-)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hukumete mete arat'in stat projesi pahaliya geldi. Kendi kafalarina gore tekrar sekillendirdiler. Localarinda tek yere toplanip 49 sayida tutulmasinin sebebi ise bu yuzden iste. Aslinda basimizda adam gibi yonetimler olsaydi stada sponsoru oncesinde bulup yapim masrafina dahil ederlerdi. Hersey tokiye yikilmaz, boylece istedigimiz duzenlemeyi bir nebze olsun yapabilirdik
    Www.metearat.com/de/chronogie.html buraya girip 2010 yılına gelirsen Mete Arat'in projesinin bize yapılan proje olduğunu görürsun.. Bence tribün aralarindaydi olayı biraz şehir efsanesi gibi .

Nereden
    İstanbul

Bilgileri biz alıyoruz diyor Erol Ağaoğlu, yani size gerek yok diyor açıkçası
    Onun hakkında da fikrim net : Yetersiz ! Onunda bizden fazlasıni bildiğini sanmıyorum. Yönetimdeki vasfim akyazidan sorumlu yönetici olacak . Kullanılacak vidalarin çapına kadar öğrenmeyecem.. Bir bizi projeden ayrı tutuyorlar dese.. Taraftarlari yanına alsa bak şenliğe ondan sonra ..
    Konu its2late tarafından (15.03.2014 Saat 03:06 ) değiştirilmiştir.

Ziyaretçi
    Nereden
    Trabzon

Koray sanırım senin evin inşaat alanını görüyor ?
    Öyle demiyelimde agbi evim ile akyazi arasi yürüme 10 dkk

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Standart Ynt: Akyazı Stadyum Projesi | Stat Kapasitesi: 41.461

Www.metearat.com/de/chronogie.html buraya girip 2010 yılına gelirsen Mete Arat'in projesinin bize yapılan proje olduğunu görürsun.. Bence tribün aralarindaydi olayı biraz şehir efsanesi gibi .
    Ben suan giremiyorum.
    Peki orada da mi localar bir yerde
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben suan giremiyorum.
    Peki orada da mi localar bir yerde
    Chronologie -> 2010 -> Fussballstadion Trabzon

böyle tiklarsan, bizim Proje geliyor Anil.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Standart Ynt: Akyazı Stadyum Projesi | Stat Kapasitesi: 41.461

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chronologie -> 2010 -> Fussballstadion Trabzon

böyle tiklarsan, bizim Proje geliyor Anil.
    Eyvallah Ali. Cepten acmaya calisiyim
    Elazığ'lı.

Ziyaretçi
    Nereden
    Trabzon

Agbi ben proje yok demedim ki net bi proje yok dedim... Mete arat bile proje turkiyeye geldikten sonra nelerin değiştiğini bilmiyor. Erol agaoglumu bilecek..

Nereden
    Rize

Eyvallah Ali. Cepten acmaya calisiyim
    Evet localar aynı bir yerde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)