Sayfa 1748 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 748 1248 1648 1698 1738 1746 1747 1748 1749 1750 1758 1798 1848 2248 2748 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 43,676 ile 43,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Nereden
    Trabzon

Neden kimsenin aklına gelmiyor bir kale arkasının adı 61 tribünü olması o bölüme de en ateşli taraftar grubu olur.
    61 Tribünü !

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biz Trabzonspor'sak, yeni stadımızda, Şenol Güneş'in de, Ahmet Suat Özyazıcı'nın da, Dozer Cemil'in de, Kazım Koyuncu'nun da, Şamil Ekinci'nin de, Özkan Sümer'in de, stad inşaatında hayatını kaybeden kardeşimizin de ismini bir şekilde yaşatmalıyız....
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz bazı konuları şikayet ediyoruz ama birde böyleleri var.
    bu ne saçma çatıdır böyle
    stattan daha büyük

2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stadın şekli böyle olunca bu şekil olması doğaldır
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Nereden
    Bursa

Buyrun Boca Juniors Stadı La Bombonera. Hani stad içerisinde çok eleştiri alan apartman görüntüsü var ya.

Ha birde bu stadın atmosferi var ona da bir örnek.

Tribünlerin uzaklığından çok dem vurduk. Evet bende daha yakın olsun diyenlerdenim ancak uzaklık bahane edilmemeli bence. Hem çok uzak sayılmaz. Buyurun size uzak olan tribün örnekleri.

Öncelikle bizim efsanemiz

Bu da River Plate

Yani diyeceğim o ki; Stad hakkında herkes kendi zevkine göre bakıyor olaya ancak bizim asıl problemimiz taraftar kültürü denen olguya tam anlamıyla sahip değiliz. Bir an önce bütün grupların birlikte hareket edip bence arjantinlilerden örnek alarak bu kültürü oturtmamız lazım. O kültür oturursa zaten işin eğlence kısmı kalacak. Herkes stada eğlenmek için o eğlencenin içerisinde bulunmak için gitmek isteyecek. Bu vesileyle zaten stadın dolmama gibi bir lüksü de olmayacaktır. Şairinde dediği gibi bütün iş tahirle zühre olabilmekte, yani yürekte.. Taraftar grupları ayrışmaktan vazgeçmeli ve acilen stadı karnaval havasına sokacak organizasyon ve bağlılığı göstermeli. Sonrasında kimsenin gözünde mesafeler kalmayacak. Şarkı tadında tezahüratlar yapılmalı. Söylenmesi kolay olmalı. 7 yaşındaki de zorlanmadan söyleyebilmeli 70 yaşındaki de. Bu konulara fazlasıyla eğilmeliyiz bence

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O kültür ne zaman yerleşir bizde bilemem ama stadın mimari yapısı Türkiye'de önemli bir etken.
    Stadın mimari yapısının umrunda olmayan ülkelerde var.
    Mesela videoda olduğu gibi
    İçerdeki taraftarla dışardaki taraftar nasıl aynı tezahüratı yapar görelim.
    40. saniyeden sonra bir bakalım, bakakalalım...

Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Bursa

Kesinlikle taraftar grupları egolarından kurtulup bu havaya bürünmeli. Buradaki etken biraz da tezahüratların şarkı tadında olması. İnsanlar tribüne girerken bile eğlenerek giriyor. İddia ediyorum, şu tarzda besteler yapılsın 2-3 tane ve şu atmosfer 3-4 hafta oluşturulsun gerisi gelecektir. Ondan sonra kimse ufak tefek eksiklere takılmaz ve bu stad acaba dolar mı diye tereddüt etmez. Herkes zevkle gelir. Ve kesinlikle şuan olduğu gibi her maç stres yüklenerek staddan çıkmak yerine stresi tamamen atarak çıkar insanlar. Herkes maç gününü iple çeker. Takıma destek artar. İç saha baskısı, stresi takım üzerinden kalkar. Bence acilen bu konu üzerine yoğun bir şekilde çalışmalı gruplar. Tüm gruplar gitsin stada veya zağanos vadisine hazırlık yapsın, kaynaşsın. Tribün lideri kavramını kaldırsınlar. Herkes birlik olsun. Mesela komple kale arkasını alsınlar. Herkes bir arada coşarsa böyle zaten stadın geneline yayılacak bu. Bir süre sonra sadece kale arkası olmaktan çıkıp maratonda işin içerisine dahil olacaktır. Mantıklı adımlar atılmalı artık. Hepimizin ortak paydası bu takım. Gerekli yerlere yani gruplara ulaşabilen arkadaşlar bu konuyu dillendirirse ilk adım atılmış olur. Çok çabuk organize olunacağından da eminim. Tek sıkıntı ilk adımı atmak. İnşallah bunları okuyan birileri çıkar şu olaya bir el atar.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rant var rant
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

rant var o var bu var foto yok fotodan baska hersey var bu baslikta
    Onur Recep Kivrak

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizede başakşehir gibi bir açılış yaparlarsa daha tutmam bu takımı o açılış kadrosunu görünce sinirlerim tepeme çıktı gıcık kapdığım bir kaşık suda öldürmek istediğim adamların hepsi ordaydı
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kültür ne zaman yerleşir bizde bilemem ama stadın mimari yapısı Türkiye'de önemli bir etken.

Video sonunda bir San Lorenzo taraftarı olduğumu farkettim. Müthiş.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

demirel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

%60 oy alan bir memlekette stadın adının Recep Tayyip konmasının yadırgamam, yapılmayan o kaldı onuda yaparlar tam olur,tribünlerde Demirören-suat kılıç,maa,aziz oldumu tadından yenmez
    2009 ---Ne zaman gülecek bu yüzüm,ahhh baba ahhh,nerden aşıladın bu sevdayı bana.....
    2010---Baba sana bişi söyliyim mi? Bu sefer olacak gibi...
    2011---'Yine mağlup olduk kirli oyunlara....Artık başka bahara...' demiştim şikeymiş meğer

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hep biz statyumlardan şikayet ediyoruz.
    statyumların dili olsa da bir de onları dinlesek..
    nasıl taraftar profili görmek isterdiler acaba...
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

SinanDanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video sonunda bir San Lorenzo taraftarı olduğumu farkettim. Müthiş.
    Yok artik tuglerim diken diken oldu bizimkiler olsa heryerden bir ses cikardi nazilsa bir suru (taraftar grublarimiz var)

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı karadenizli-_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle taraftar grupları egolarından kurtulup bu havaya bürünmeli. Buradaki etken biraz da tezahüratların şarkı tadında olması. İnsanlar tribüne girerken bile eğlenerek giriyor. İddia ediyorum, şu tarzda besteler yapılsın 2-3 tane ve şu atmosfer 3-4 hafta oluşturulsun gerisi gelecektir. Ondan sonra kimse ufak tefek eksiklere takılmaz ve bu stad acaba dolar mı diye tereddüt etmez. Herkes zevkle gelir. Ve kesinlikle şuan olduğu gibi her maç stres yüklenerek staddan çıkmak yerine stresi tamamen atarak çıkar insanlar. Herkes maç gününü iple çeker. Takıma destek artar. İç saha baskısı, stresi takım üzerinden kalkar. Bence acilen bu konu üzerine yoğun bir şekilde çalışmalı gruplar. Tüm gruplar gitsin stada veya zağanos vadisine hazırlık yapsın, kaynaşsın. Tribün lideri kavramını kaldırsınlar. Herkes birlik olsun. Mesela komple kale arkasını alsınlar. Herkes bir arada coşarsa böyle zaten stadın geneline yayılacak bu. Bir süre sonra sadece kale arkası olmaktan çıkıp maratonda işin içerisine dahil olacaktır. Mantıklı adımlar atılmalı artık. Hepimizin ortak paydası bu takım. Gerekli yerlere yani gruplara ulaşabilen arkadaşlar bu konuyu dillendirirse ilk adım atılmış olur. Çok çabuk organize olunacağından da eminim. Tek sıkıntı ilk adımı atmak. İnşallah bunları okuyan birileri çıkar şu olaya bir el atar.
    dostum avni akerde maç izledin mi hiç ... izlerken şunu görürsün ortak payda dediğimiz şey varya onun olmadığını traftar guruplarının sözde liderlerinin mahalle serserisi olduklarını . daha takım maça başlarken bile çekilen 3lünün sırası olduğunu ... örenğin önce vira başlıyor ardından trabzonlu gençler akp gençlik kolu ondan sonra karşıda vakfıkebilrliler oradan sonra gurbetci gençler .... bu benim gözlemimdir ... mesela vira güzel besteler yapıyor ... kesşke herkes söylese o besteleri ...

arjantinden örnek vermiş bir arkadaş ... bir futboll belgeselinde izlmiştim ... boca nında taraftar gurupları bizim gibiymiş . bilirsiniz de arjantin sokak çeteleriyle ünlüdür ayrıca .... her çetenin taraftar grubuda mevcutmuş ve bütünlük yokmuş ... boca yönetimi bütün liderleri çağırmış ve renkdaşın ve bizlerin dediği ortak paydaya lafı getirmiş ... sonucunda da ya kendi aranızda birleşir ve ortak bir grup kurarsınız yada sizleri stada almayız kombine satmayız denmiş .... adamlar önce buna sıcak bakmamış ... yönetim kombine satmamış o sezon ... taraftar grupları toplu bilet alamasın diye bu sene bizde olacak gibi bir kişi sadece bir bilet alabilir demiş ... ve sonunda boca taraftarı birleşmiş ... yani sözün kısası atalarımızında da dediği gibi ;

us ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir ....
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dışardakiler, içerdekilerden daha fazla coşkulu ve daha çok bağırıyor

Böyle bir tribünü Trabzonspor için hayal bile edemiyorum... Böyle bir kültür bizde asla olmayacak
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı karadenizli-_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyrun Boca Juniors Stadı La Bombonera. Hani stad içerisinde çok eleştiri alan apartman görüntüsü var ya.

Ha birde bu stadın atmosferi var ona da bir örnek.

Tribünlerin uzaklığından çok dem vurduk. Evet bende daha yakın olsun diyenlerdenim ancak uzaklık bahane edilmemeli bence. Hem çok uzak sayılmaz. Buyurun size uzak olan tribün örnekleri.

Öncelikle bizim efsanemiz

Bu da River Plate

Yani diyeceğim o ki; Stad hakkında herkes kendi zevkine göre bakıyor olaya ancak bizim asıl problemimiz taraftar kültürü denen olguya tam anlamıyla sahip değiliz. Bir an önce bütün grupların birlikte hareket edip bence arjantinlilerden örnek alarak bu kültürü oturtmamız lazım. O kültür oturursa zaten işin eğlence kısmı kalacak. Herkes stada eğlenmek için o eğlencenin içerisinde bulunmak için gitmek isteyecek. Bu vesileyle zaten stadın dolmama gibi bir lüksü de olmayacaktır. Şairinde dediği gibi bütün iş tahirle zühre olabilmekte, yani yürekte.. Taraftar grupları ayrışmaktan vazgeçmeli ve acilen stadı karnaval havasına sokacak organizasyon ve bağlılığı göstermeli. Sonrasında kimsenin gözünde mesafeler kalmayacak. Şarkı tadında tezahüratlar yapılmalı. Söylenmesi kolay olmalı. 7 yaşındaki de zorlanmadan söyleyebilmeli 70 yaşındaki de. Bu konulara fazlasıyla eğilmeliyiz bence
    ya kardaş gözlerim doldu o ne güzel öyle. bir kez daha Allah belanı versin aziz ve şakşakçıları. şu taraftara ettiğinizin sonsuz katını Allah bu dünyada da ötekinde de yaşatsın. İslah olacağınız yok o yüzden beddua kısmına geçtim.

Nereden
    Bursa

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum avni akerde maç izledin mi hiç ... izlerken şunu görürsün ortak payda dediğimiz şey varya onun olmadığını traftar guruplarının sözde liderlerinin mahalle serserisi olduklarını . daha takım maça başlarken bile çekilen 3lünün sırası olduğunu ... örenğin önce vira başlıyor ardından trabzonlu gençler akp gençlik kolu ondan sonra karşıda vakfıkebilrliler oradan sonra gurbetci gençler .... bu benim gözlemimdir ... mesela vira güzel besteler yapıyor ... kesşke herkes söylese o besteleri ...

arjantinden örnek vermiş bir arkadaş ... bir futboll belgeselinde izlmiştim ... boca nında taraftar gurupları bizim gibiymiş . bilirsiniz de arjantin sokak çeteleriyle ünlüdür ayrıca .... her çetenin taraftar grubuda mevcutmuş ve bütünlük yokmuş ... boca yönetimi bütün liderleri çağırmış ve renkdaşın ve bizlerin dediği ortak paydaya lafı getirmiş ... sonucunda da ya kendi aranızda birleşir ve ortak bir grup kurarsınız yada sizleri stada almayız kombine satmayız denmiş .... adamlar önce buna sıcak bakmamış ... yönetim kombine satmamış o sezon ... taraftar grupları toplu bilet alamasın diye bu sene bizde olacak gibi bir kişi sadece bir bilet alabilir demiş ... ve sonunda boca taraftarı birleşmiş ... yani sözün kısası atalarımızında da dediği gibi ;

us ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir ....
    Evet izledim. Bu yüzden gruplar hakkında bu kadar net konuşabiliyorum. Üniversiteyi KTÜ de okudum. Üniversite yıllarımın yarısı H.Avni Aker de geçti Şükürler olsun ki Allah şampiyonluğu da ben oradayken nasip etti Dediğiniz manzarayı da çok iyi biliyorum. Şampiyonluğa oynarken bile gruplar kendi kafalarına göre kuru gürültü yapıyorlardı. Şu bir gerçek. Grup olmadan stad sinema gibi olur. Ancak gruplarda artık bu işi yoluna sokmalı. Bu kadar ayrışma dünya da yok. Dediğiniz örneği yapacak irade göremiyorum ben. Başkanlar koltuklarını sağlama almak için ilk önce grupları kendi safına çekiyor. Nasıl olduğunu da artık söylemeye gerek yok. İnşallah bu mantık düzelir ve izlerken tüylerimizi diken diken eden görüntüler akyazıdan gelir. Ve grurla işte bu bizim stadımızın atmosferi deriz.

leventturksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu stad tam bir fiyosko stad gundeme geldiginde 28 yasındaydım simdi 36 yasıma giriyorum bu sure zarfında turkiyede 20 yeni stad yapıldı bizim proje yayınlagında tt arenanın ismi cismiyoktu gs bu 3 yıldır tt aranede top oynuyor neden sampiyon olamıyoruz ? maddi manevi ve ekonomik sosyal olarak istanbul takımlarından 10 yıl gerideyiz birde politik aldatmacalar oldugu icin bugunleri yasıyoruz

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stadyum inşaası tamamlandıktan sonra ilk maçı Turuncu takım ile beyaz takım yapsın güzel olur. Müstehak.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı leventturksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu stad tam bir fiyosko stad gundeme geldiginde 28 yasındaydım simdi 36 yasıma giriyorum bu sure zarfında turkiyede 20 yeni stad yapıldı bizim proje yayınlagında tt arenanın ismi cismiyoktu gs bu 3 yıldır tt aranede top oynuyor neden sampiyon olamıyoruz ? maddi manevi ve ekonomik sosyal olarak istanbul takımlarından 10 yıl gerideyiz birde politik aldatmacalar oldugu icin bugunleri yasıyoruz
    Hocam tt arena o konuda bizden bahtsız. Tt arena ilk ortaya atıldığında (ali samiyenin yerine) muhtemelen 18 yaşında olabilirsiniz, o kadar eskidir. Neler neler. Hatta f.terimli bir sezon olimpiyat stadında oynadılar 2002 felan olabilir sami yen yıkılacak yenisi yapılacak diye. Bizim stad gene iyi yani...
    İnadına Trabzonspor !

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı leventturksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ali samiyen çok daha eski hatta inönü bile bizden çok eski planlandı.. merak ettiğim konu 20 yeni stat hangi illere yapıldı? yapılanlar kayseri- iş adamı belediye, bursa(bitmedi)=belediye, konya(bitmedi)=belediye, gs=toki(bizden çok daha eski proje).

geciktiği aşikar ama burasının türkiye olduğunu ve yapacak kurumun devlet olduğunu düşünürsek bravo bile diyebiliriz..

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resim yok mu resim
    ŞAMPİYON TRABZON

kani6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yeni fotoğraflar gelmiş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)