Sayfa 61 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 51 59 60 61 62 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1764 adet sonuctan sayfa basi 1,501 ile 1,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Genel

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kapatılsın daha iyi ptt yaşlıları doldurarak darbe yapıldı ondan sonra zaten soğutun. Manajer ler iyi para yedi
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

gecmis olsun

seneye cikarlar yine
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

17 yada 18 macdir kazanamayan takim son mac nazire yaparcasina verilen gorevi yerine getirip kume dustukden sonra 7 gol atiyorsa bu mesaj vermektir kamuoyuna bilerek isteyerek dustuk diye..

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bunlar bizimle dalga geciyor herhalde küme düstükten sonra 7-4 kazan
    .

Francesco
    Totti

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vay be helal olsun alkislar.

Nereden
    Trabzon

Turnuvada A Grubu'nda bulunan U17 Milli Takımımız, ev sahibi Hırvatistan, İspanya ve İtalya ile mücadele edecek. Gruptaki ilk maçını 3 Mayıs'ta İspanya ile oynayacak. Hırvatistan'ın Rijeka kenti Rujevica Stadı'nda TSİ 14.15'te başlayacak karşılaşma, EUROSPORT 1'den naklen yayınlanacak. A Grubu'nda oynanacak günün diğer maçında ise Hırvatistan, İspanya ile saat 18.45'te karşılaşacak. sefa yı izleyin

Nereden
    Trabzon

u17 maçı 18.45 trt sporda sefa yı izleyin gurbetçi malik i de iyi diyolar

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

elimizde 20 yaşına gelmiş ve kendini gösterememiş 30, 40 oyuncu vardır. her sene bu şekilde oyuncular çıkıyor ve kayboluyorlar.. 1461 fazla abartılmadan son bir şans yeri olabilir. fazla bir anlam yüklenmez. trabzonspor'a yük olmadan, genç oyuncu fazlalığını alarak, lige oyuncu pazarlayarak kendi yağında kavrulur. altınordu gibi olur. ptty'ye tekrar çıkması lazım ama malesef rant yeri oluyor. insanoğlu işte. şu takıma 30 yaşında kaleci, 28 yaşında yabancı oyuncu alarak para yiyen adamlar iflah olmaz inşallah. takımın amacı sadece ligde kalmak değil, genç oyuncularla bunu başarmak ve oyuncu yetiştirebilmekti. anası ağladı, amacından saptı.

mra istiyorsa tekrar eline alsın bu organizasyonu. istediği gibi bir gelişme ortamı kursun. gezsin dolaşsın, oyuncu baksın, geliştirsin, isterse satsın. belli bir takım düzeni oturtsun. biz de en parlak oyuncumuzu bir yarı oynayıp kendine gelsin, hava değişikliği olsun diye bu takıma gönderebilelim. güzel zemin, sağlıklı ortam şart. ilçe takımlarıyla falan uğraşılmaz. 3. liglerde gezinen, kötü zeminlerde oynayan, oyun sistemi olmayan takımlardan nasıl oyuncu yetişecek? pilot takımı ptt'de oynayacak ki ölçme değerlendirme olsun.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Videoyu izledim de inşallah gerçekleşmez bu durum.

Takımı dolduracak Muhammet Beşir'lerle vs. Kaç yıldır altyapı sende ya ne yaptın ? Ne elde ettin, kimi çıkardın aşağıdan da şov yapıyorsun.

Kurtulamadık ya şu tiplerden.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burda mesele 1461 değil de başkanla aşık atmak gibime geliyor. Genel olarak öyle bir hava var, bu başkan da nerden geldi deniyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1461 Trabzonspor bence başarısız bir proje oldu.
    Şehirde alt liglerde top koşturan, biraz desteklendiği zaman süper ligi zorlayan,
    hatta gören takımlar varken bunları kucaklamak daha doğru olacak sanki.

Trabzon şehrinin 2,3 takımı neden olmasın süper ligde?
    Zor ama kolayı herkes yapıyor zaten...
    O yüzden kim istiyorsa tapusu ile verilmeli...
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Nereden
    Trabzon

Şimdi bir yılı değerlendirelim alt yapıda.Sadece ön pilana çıkan ve bir yıl içinde istikrarlı olan kendini geliştirenlerden bahsedeceğim.Bazılarını sildim ilerleme gösteremediler.U16 u17 u19 u21 1461 maçlarının çoğunu izledim bir karma yapalım.KALE uğurcan çakır u21 üstün yanları....fiziği süper .kollar uzun refleksleri iyi oyun konsantrasyonu iyi sağ ayaklı ve iyi sayılır geliştirmeli sol ayağı geliştirmeli.eksiklikleri sezileri ve çıkışları dengesiz çok penaltı yaptırıyor ve direk adama giriyor kendine güvenden her topa çıkıyor boşa çıktığı oluyor.bunlar çalışarak ve üst düzey maç yaparak yani müsabık kalecı olarak tecrübe ile geliştirilebilir.çok umutluyum.....Arda Akbulut u16 milli takımının kalecisi ..üstün yanları 194 boyunda fizihi harika sol ayaklı ayağı iyi sezileri ve çıkışları iyi refleks iyi.sağ ayağını çalıştırmalı .zeki.eksik yönleri ..üst düzey maçını izleyemedim hep basit takımlarla oynadılar biraz gamsız gibi duruyor ama oyuna konsantırasyonu iyi tabı daha küçük a takımla antramana çıkıyor.üst düzey takımlarla maç yapmalı müsabaka eksikliği var.kale bence emin ellerde...........SAĞBEK.......GEÇTİM.STOPER U16 dan bora ulu milli futbolcu.topu oyuna iyi sokuyor sezgileri iyi havadan ve yerden iyi en umutlu olduğum stoper.sol ayak .sağınıda geliştirmeli.eksiklikleri için iyi takımlarla maçını izlemek lazım......SOLBEK...U16 onur yaldız 182 byunda teknik sol ayağı çok iyi.hızı iyi.kademe anlayışı iyi disiplinli.oyundan kopmuyor ve işini ciddiye alıyor.son aylarda milli takıma çağrılmıyor .istanbulda daha iyisi varmış.bir solbek için her şeyi yeterli çok çalışır kendini geliştirirse tsde oynaya bilir.hava toplarında etkili .golcülük özelliğide var.....u21 abdurrahim dursun bayburttan geldi.sert hızlı bindirmeleri iyi devamlı oyunun içinde oyundan kopmuyor.kampa katılacağını düşünüyorum.defansif yönü iyi kolay geçilmiyor .boyu galiba 175 cıvarındadır.......ÖNLİBERO.Sefa akgün milli takımda izlemişsinizdir bazen solbekte oynattılar etkisizdi .ortadada o maçta beğenmedim am a çok maçını izledim yeteneklerini bilyorum tektop oynuyor riski sevmiyor.dayanıklı ve güçlü.174 boyunda birazdaha uzar her halde tekniği çok iyi oyun zekası süper .bir tugay Kerimoğlu olabilir .önceden emreye benzetiyordum ama emre çok üstdüzey olur.sağ ayağını geliştirmeli.daha agresif olmalı yırtıcı değil. U17 MİLLİDE OYNUYOR......ORTA GÖBEK....abdulkadir ömür.herkes tanıyor artık çok yeteneklı en umutlu olduğumuz futbolcu.sağ ayağı yok güçlenmeli......Murat cem Akpınar her iki ayağıda iyi olan tek futbolcumuz azeri milli xavi gibi ama kısa boylu güçlenir ve çalışırsa dayanıklılığını artırırsa futbolcu olur.çok hırslı .99 doğumlu.fb ts u21 maçını izledim fbee tvden abdulkadirle murat adamları mafetti .2.0 dan maçı 2.3 aldık adamlarda 180 den aşağı oyuncu yoktu.oyun göruşu ve zekası iyi.güçlenmeli.....u16 dan yaser yüce güçlü fiziği var okan buruk gibi fiziği teknik.futbol zekası iyi.yanında yardım edecek adam olmayınca yük onun sırtına biniyor yoruluyor .sağ ayaklı solu fena değil....1461 den cafer tosun fiziği en iyi futbolcu o bölgedeki.180 den uzun .teknik kendine güveni var birçok mevkide oynaya biliyor.biraz ağır ama kademe bilgisi var.bu oyuncuyu sadece bu seneki maçlara göre değerlendirmedim.alt yapıdan erken 1461 e gönderildi bir sorun var galiba ama ben bilmiyom .aklıma disiplin geldi.ihmal edilecek bir yetenek değil birileri uğraşmalı ve ts ye kazandırılmalı yoksa yazık olur.yeteneklı.SAĞAÇIK..... SOLAÇIK.....FORVET.....U16 DAN DOĞUKAN DELİMEHMET araklıdan aldık.tekniği ve futbol zekası iyi bencil değil.birebirde iyi.forvet arkasıda oynayabiliyor.iki ayağınıda kullanıyor.inşallah diğerleri beni yanıltır.alah yardımcıları olsun.bu gençler başarılı olursa ben onlardan daha çok sevinirim.yusufla sevindiğim gibi.Bizim ts ye aidiyet duygumuz ölçülemez.hayırlı ramazanlar

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben 16-17-18 yaşındaki topçuların Trabzonspor'da neden süre alamadıklarını yıllardır anlamıyorum.
    Arkadaş 2-0, 3-0, 4-0 olan maçlarda rakibin tehlikesine göre defansif yada ofansif gençlerden birini at sahaya ne olur.
    16,17 yaşında o atmosferi yaşamaya başlasın. Sağına döndüğünde bir yıldızla solunda başka bir yıldızla paslaşsın.
    Kupada da as kadronla başlarsın, rakibin direncini kırdıktan sonra kullan bu çocukları. Ne olur?

Trabzon da yaşayan arkadaşlar.
    Bu konuda iş size düşecek. Siz tribünden hocalar üzerine baskı kurmadıktan sonra hocalar bu uşakları hatırlamayacak...
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Nereden
    Trabzon

erhan kara ve kaan güdü gitti yaprak dökümü devam.belirsizlik devam ediyor

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@caner1461

abi yüksel şişman'ın durumu nedir? altyapıda iken en umut beslediğim isimlerdendi. 1461'de sakatlık vs derken fazla aşama kaydedemedi herhalde. var mıdır hala umut.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Nereden
    Trabzon

kendine daha iyi bakmalı.seneye inşallah sakatlık yaşamadan iyi bir sezon geçirir

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeni sezon:

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

yt.jpg-large.jpg

Spor Toto 3. Lig'de 2. Gruba düştü takım.

Takımı kim çalıştıracak bu sezon ?
    Konu Faruk BERBER tarafından (10.07.2017 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

yeni sezon kadrosunda sadece 13 oyuncu görünüyor.Oyuncu kadrosu acısından son durum nedir?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yt.jpg-large.jpg

Spor Toto 3. Lig'de 2. Gruba düştü takım.

Takımı kim çalıştıracak bu sezon ?
    Gecen seoznun sonlarına göre takıma gelen ilker erdem.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Trabzon

Bu gün u21 ile 1461 maçını izledim.5 1 u21 yendi.gölleri 2serkan.ahmet.doğukan ve 6 numara attı.1461 in alihan attı.1461 15 dk iyi oynadı 2 gol kaçırdı bir gol yiyince dağıldı.1461 forvet sorunu var bence tek forvet alihan oynamalı diğerleri yetersiz.alihanı solaçık oynatıyorlar.alt yapıda iken santrafor oynayıp gol kralı olmuştu galiba.ortasaha dirençsiz emrullah kokoç gibi biri lazım ortaya.birde kaleci.şu an düşme adayı.u21 i iyi buldum.bu sene zevk verir bence çok iyi maçlar çıkarırlar .ts de 18 e giremeyen oyuncularla göze hoş gelen futbol oynarlar.favori takımım.kale uğurcan.solbek rahim.stoper abdullah ve ayberk.sağbek tunahan.ortasaha muratcem .sefa akgün. abdulkadir.sağda ahmet sevinç.solda serkan.santrafor doğukan.burası 1461 topiği ama u21 beni heyecanlandırdı.izleyebilen bu sene izlesin.1461 de yağızcan ve yükselin performansını izlemeye gitmiştim ama takım olamamışlar.takım oyunu oynayan u21 onlara alan bırakmadı gol yiyincede takım dağıldı.bu takıma emrullah gibi bir abi lazım

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı caner1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gün u21 ile 1461 maçını izledim.5 1 u21 yendi.gölleri 2serkan.ahmet.doğukan ve 6 numara attı.1461 in alihan attı.1461 15 dk iyi oynadı 2 gol kaçırdı bir gol yiyince dağıldı.1461 forvet sorunu var bence tek forvet alihan oynamalı diğerleri yetersiz.alihanı solaçık oynatıyorlar.alt yapıda iken santrafor oynayıp gol kralı olmuştu galiba.ortasaha dirençsiz emrullah kokoç gibi biri lazım ortaya.birde kaleci.şu an düşme adayı.u21 i iyi buldum.bu sene zevk verir bence çok iyi maçlar çıkarırlar .ts de 18 e giremeyen oyuncularla göze hoş gelen futbol oynarlar.favori takımım.kale uğurcan.solbek rahim.stoper abdullah ve ayberk.sağbek tunahan.ortasaha muratcem .sefa akgün. abdulkadir.sağda ahmet sevinç.solda serkan.santrafor doğukan.burası 1461 topiği ama u21 beni heyecanlandırdı.izleyebilen bu sene izlesin.1461 de yağızcan ve yükselin performansını izlemeye gitmiştim ama takım olamamışlar.takım oyunu oynayan u21 onlara alan bırakmadı gol yiyincede takım dağıldı.bu takıma emrullah gibi bir abi lazım
    abi bence u21de ugurcan, abdurrahim, ahmet hakan ve abdülkadir disi hepsi 1461e verilmeli

u21de 18 yasindan büyük sadece as takimlan antrenmanlara cikan 4 oyuncu kalmali

birde cafer tosun bu sene hangi takimda degerlendirilecek, biliyormusunuz?
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

cafer u21 de kaldı

Nereden
    Trabzon

Erzurum bizi 2 0 yendi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)