Sayfa 194 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 94 144 184 192 193 194 195 196 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5005 adet sonuctan sayfa basi 4,826 ile 4,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Otomobil Haberleri ve Modifiye

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alper Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz geç gördüm mesajını kusura bakma,

Sorunsuzluk istiyor isen Mazda.

Tipini beğeniyor, h. sonları sanayide ustalar ile bir iki çay içmek isterim diyorsan Alfa.

Selamlar,
    Rica ederim agabey, cok sagolun.

Bir is seyahati icin 1,6 dizel otomatik Accent Blue kiraladim. Bu araci ilk kez kullanacagim. Arac hakkinda bilgisi olanlar, dikkat edilecek noktalarini anlatabilir mi?

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim agabey, cok sagolun.

Bir is seyahati icin 1,6 dizel otomatik Accent Blue kiraladim. Bu araci ilk kez kullanacagim. Arac hakkinda bilgisi olanlar, dikkat edilecek noktalarini anlatabilir mi?
    130 a kadar çok ekonomik yakar.
    Yağmurlu havalarda dehşet fazla yakar.
    Bide otobanda süreceksen sallanırsan şaşırma.
    Araç hafif 1200 kg olduğu için yanından araba geçtimi sarsıyor hemen.

EMiRHAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Accent'lerin kronik rahatsızlığıdır. Arka kısım çok zıplar o yüzden agresif kullanılmamasını öneririm. Sakin kullanıldığında tatlı arabalar. Özellikle önereceğim bir husus da virajı aldıktan sonra frenleme yapılmaması... Viraja girmeden makul hıza düşülmesi (olması gereken de esasen budur ama siz araca güvenip aksini yapmayın )
    Bizi yakan ataş "közden ötesi"

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hüdai Pervaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Varmi bana güzel Gencsin Yakisir Dedigin Bir Araba Spor Tipi Olsun Az Yaksin yeter
    Ben 2015 model VW Golf 7 GTD sürüyorum. Gercekten cok Saglam araba. Otobanda neredeyse her araba modeliyle yarisabiliyorum. 184 beygir bu kadar Kücük arabada baya bir hiz gelistiriyor. Üstelik cok rahat, kaliteli ve yakiti 5-6 litre dizel. Herkese tavsiye ederim.

zappe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fiyatta uygun diyosan 13-14 polo GTI diye bilirim.. yanlış hatırlamıyosam 55-65 arası olması lazım.. yalnız araçlar yüklü değil. Üstüne emek harcamak istersen 15-20bin TL kadar stage 2 çiplemesiyle 180 beygire kadar çıkıyor.. yakıt dersen o biraz can yakabilir 17-18 L' i görüyor yüklenince.
    (Stage2 bi GTI 0-100'de porche ferrari ile kafa kafayadır bilginize)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    130 a kadar çok ekonomik yakar.
    Yağmurlu havalarda dehşet fazla yakar.
    Bide otobanda süreceksen sallanırsan şaşırma.
    Araç hafif 1200 kg olduğu için yanından araba geçtimi sarsıyor hemen.
    Alıntı EMiRHAN61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Accent'lerin kronik rahatsızlığıdır. Arka kısım çok zıplar o yüzden agresif kullanılmamasını öneririm. Sakin kullanıldığında tatlı arabalar. Özellikle önereceğim bir husus da virajı aldıktan sonra frenleme yapılmaması... Viraja girmeden makul hıza düşülmesi (olması gereken de esasen budur ama siz araca güvenip aksini yapmayın )
    Teşekkürler arkadaşlar.

Nereden
    Almanya

Alıntı Alper Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun ve Kadir Beyler,

Fiat Linea, Hyundai i20, Renault Clio modelleri veya bu markaların başka modelleri.
    Skoda, Seat grubundan Fabia, Leon, Ibiza.

0 ise sorun yok.
    2. el ise,
    - Tercihen ilk veya 2. sahibinden, mümkün ise tanıdıktan
    - Düşük km li, yetkili servis bakımlı
    - Ağır kazası olmayan
    - Almadan önce MUTLAKA BİR KASKO ŞİRKETİNE GİDİLİP KASKO YAPILIYOR MU DİYE SORULARAK

alabilirsiniz.

Zorlayıp 0 km almak temiz iş olur.
    Seat Volkswagenin bir markasi. Ben yeni model Leon, Golf ve A3 sürdüm ve hepsinde ayni motor var ve bir cok parcasi komple ayni. Leon öbürlere göre daha ucuz, ama kalite ayni. Gercekten cok saglam araba.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seat Volkswagenin bir markasi. Ben yeni model Leon, Golf ve A3 sürdüm ve hepsinde ayni motor var ve bir cok parcasi komple ayni. Leon öbürlere göre daha ucuz, ama kalite ayni. Gercekten cok saglam araba.
    bende şuan leon var satmak için aldım..

otobanda 185 bastım araba banamısın demiyor...muhteşem performans var ya...ilk aldığımda 105 beygir la dedim ne çıkar bundan...sürünce allah benim belamı vermesin dedim direk

Nereden
    Almanya

bende şuan leon var satmak için aldım..

otobanda 185 bastım araba banamısın demiyor...muhteşem performans var ya...ilk aldığımda 105 beygir la dedim ne çıkar bundan...sürünce allah benim belamı vermesin dedim direk
    184 beygirlisini sür, araba resmen ucuyor Türkiyede yeni Leonlarin yada Golflarin fiyati ne kadaR?

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bmw 1.16 i hakkında bilgisi olan var mı

Bide e180 nasıl bi araba onun hakkında da bilgi alabilir miyim?

Nereden
    Almanya

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

benim is arkadasim yeni BMW 1.16i kullaniyor ve o arabayi iyi biliyorum. Motoru iyi, ama ici berbat. Cok kalitesiz mallar kullanilmis ve kalitesi hic iyi degil. Arabada otururken sanki BMW icinde degil de Toyota yada baska uzak dogu arabasinda gibi hissediyorsun kendini. O paraya Golf yada A3 kesinlikle daha kaliteli alternatif.

Nereden
    Kuzey Amerika

benim is arkadasim yeni BMW 1.16i kullaniyor ve o arabayi iyi biliyorum. Motoru iyi, ama ici berbat. Cok kalitesiz mallar kullanilmis ve kalitesi hic iyi degil. Arabada otururken sanki BMW icinde degil de Toyota yada baska uzak dogu arabasinda gibi hissediyorsun kendini. O paraya Golf yada A3 kesinlikle daha kaliteli alternatif.
    Aynen dediğin gibi koltuk rahatlığı ile ön paneli beğenmedim ama performansı çok iyi aracın şimdilik memnunum arabadan fakat bi 3.20 deki zevki vermiyor bana sanki böyle bmw sırf araba yapmak için 1.16 yı yapmış.

peder bey E180 aldı aracı görmedim ben e serisi hakkında hiç bi bilgim yok fakak yakıtı hakkında bilgin var mı?

Nereden
    Almanya

Standart Otomobil Haberleri ve Modifiye

Aynen dediğin gibi koltuk rahatlığı ile ön paneli beğenmedim ama performansı çok iyi aracın şimdilik memnunum arabadan fakat bi 3.20 deki zevki vermiyor bana sanki böyle bmw sırf araba yapmak için 1.16 yı yapmış.

peder bey E180 aldı aracı görmedim ben e serisi hakkında hiç bi bilgim yok fakak yakıtı hakkında bilgin var mı?

Bir elden bilgim yok, ama yeni teknoloji dizel motorların yakıtı cok değil. E180ın motoru büyük değil ve 7litreden fazla yakarsa şaşırırım.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nereden
    Kuzey Amerika

Bir elden bilgim yok, ama yeni teknoloji dizel motorların yakıtı cok değil. E180ın motoru büyük değil ve 7litreden fazla yakarsa şaşırırım.

Saol birader. Valla almanyada yaşıyo olsam m6 cabrio almak isterdim kardeş.

Nereden
    Almanya

Standart Otomobil Haberleri ve Modifiye

Saol birader. Valla almanyada yaşıyo olsam m6 cabrio almak isterdim kardeş.

Onu almak sorun değil, aşrı Pahalı değiller, ama vergisi, yakıtı ve Sigorta'sı cok Pahalı. Cok güzel araba ama değer mi o kadar masrafa bilmem.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMW 1.16'ya bak birde Mercedes A 180'e kararı kendin vereceksin BMW yeni 1 kasaylada Mercedes'e yanaşamaz.

Buna ek Mercedes'in E serisi her zaman başarılıdır motordan performans istiyorsan 1,6 CC'lik motor tabiiki yeterli olmaz fakat aynı klasmandaki tüm araçları sollayacağından emin olabilirsin Mercedes kalkışta değil sonradan açılır arap atı gibidir aracın neler yaptığına inanamazsın..

Bende sizlere bir soru sorayım sizce;

Touareg'mi?

Volvo XC 90'mı?

"When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    İstanbul

184 beygirlisini sür, araba resmen ucuyor Türkiyede yeni Leonlarin yada Golflarin fiyati ne kadaR?
    yeni leonlar 60-70 golfler 80-90.Hatta 100
    Ben eski kasa 2011 leonu 47.5 a aldım gerisini sen düşün.

ali kötü yorum yapmış ama bence 1.16i çok iyi araba. Türkiye şartları için yakıt sorunu var ama yurt dışındasın yakıt sorun değildir sizin için.
    Şunu kabul edebilrim 1.16i öyle çok konforlu ve donanımlı bir araba değil. Ama performans olarak ne golf ne a3 ne de başka segmentindeki araba 1.16i ile yarışamaz.
    Üstelik 1.16i BMW'nin wolsvagen grubunun hatchbeck segmentindeki üstünlüğünü bitirmek için özel yapılmış bir arabadır ve bunu başarmıştır. Hikayesini okursanız eğer özenle yapılmış bir model türü olduğunu anlarsınız.
    E180 hakkında bilgim yok mercedeslere karşıda antipatim var. Düşük motor yapıyorlar bundan dolayı nefret ediyorum mercedesten.

@U.Sadıkoğlu

Kesinlikle Touareg.
    Konu Hüseyin Başoğlu tarafından (28.04.2015 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Talking

ali kötü yorum yapmış ama bence 1.16i çok iyi araba. Türkiye şartları için yakıt sorunu var ama yurt dışındasın yakıt sorun değildir sizin için.
    Şunu kabul edebilrim 1.16i öyle çok konforlu ve donanımlı bir araba değil. Ama performans olarak ne golf ne a3 ne de başka segmentindeki araba 1.16i ile yarışamaz.
    Üstelik 1.16i BMW'nin wolsvagen grubunun hatchbeck segmentindeki üstünlüğünü bitirmek için özel yapılmış bir arabadır ve bunu başarmıştır. Hikayesini okursanız eğer özenle yapılmış bir model türü olduğunu anlarsınız.
    E180 hakkında bilgim yok mercedeslere karşıda antipatim var. Düşük motor yapıyorlar bundan dolayı nefret ediyorum mercedesten.

@U.Sadıkoğlu

Kesinlikle Touareg.
    Şimdi bazı arabalar var yakıt aramazsın tam o tip araba 1.16 cok yakmadı zaten km de 40 kuruş falan denk geldi bide epey yüklendim araca . Direksiyon hakimiyeti arabanın güzel fakat ön paneli beğenmedim açıkcası aracın. Şimdilik binecem eğer denk getirirsem 3.20 d geçmeyi düşünüyorum 2010-2011 .

Bu arada countrayman hakkında da yorum alabilir miyim 3 konuda ?
    1 yakıt
    2 arıza durumu
    3 performans

Nereden
    Almanya

@U.Sadıkoğlu

Kesinlikle Touareg.
    nasil kötü yorum yaptim? Senin dedigini ben demedim mi? Illa hakli cikacaksin sen

Nereden
    İstanbul

@ccd6167
    Countryman hakkında bilgim yok maalesef daha nasip olmadı Alıp satmak.

@alika87
    Evet kanka şimdi farkettim aynı şeyleri söylemişiz ama ben a3 e golfe değişmem sen yine kötülemişsin içi berbat felan demişsin ben araba boş dedim
    (Farklı olmaya çalışsamda bende trabzonluyum arkadaş napak yani oluyor böyle )

Bu arada yurtdışındakilere tavsiyem kesinlikle efficient dynamics teknolojili BMW kullanmaları.
    Muhteşem performans + 4 litrelere varan yakıt tüketimi.
    5.20d Leondan daha az yakıyor Türkiye'de hesap edin.

EMiRHAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kuruş hesabı yapmaksızın araç kullanmayı isterdim.
    Bizi yakan ataş "közden ötesi"

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok boşlamışım bu başlığı
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Dursun Kaplan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok boşlamışım bu başlığı
    Nerdesin kank ya nostarji yapalım.
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

2015 dizel otomatik Accent Blue ile 1250 km. yol yaptım. Otoyol, şehir içi, toprak ve stabilize zeminde gittim. Klima açıktı, yaklaşık 260 TL yakıt tüketti.

Dikkatimi çeken birkaç özelliğini paylaşayım:

1) Hüseyin de yukarıda yazmıştı, sollarken veya sollanırken aracın önü ters yöne kaçıyor. Sadece sürücü değil araç içindeki herkes bu savrulmayı hissediyor.

2) Opel'de direksiyonu hafif döndürerek alınan virajlar için Accent'de epey çaba harcamanız gerekiyor. Kandıra civarında az kalsın virajı alamıyordum. Neredeyse tam tur çevirmek gerekiyor.

3) Fren pedalı çok yüksek. Yumuşak dokunsanız da sert reaksiyona neden oluyor.

4) Bilgi ekranı fena değil.

5) İvmelenmesi ağır.

6) Bagaj kapağı sadece sürücü koltuğu altındaki mandaldan açılıyor. Keşke anahtarda tuş yapsalarmış.

7) Ses yalıtımı (asfalt-motor) beklentimin altındaydı.

Sonuç: Oldukça ekonomik. Ancak kıyaslamak doğru mu bilmiyorum, Megane 3'le benzer iz bıraktı bende.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Accent için. Ne kadar ekmek o kadar köfte

Hem 250 TL ye 1250 km yol yapsın, hem VW-BMW-Mercedes gibi yol tutuş ve kalite olsun, hem bozulmasın, hem işletmesi ucuz olsun, nütün bunlar birarada olamayacağı için, sadece 250 TL lik kısmı ile yetinelim
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)