Sayfa 249 Toplam 342 Sayfadan BirinciBirinci ... 149 199 239 247 248 249 250 251 259 299 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8533 adet sonuctan sayfa basi 6,201 ile 6,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Yumlu

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş kendimize geliyoruz şimdi yorum yapabiliriz

Yumlu'nun maçtaki mücadelesine diyecek bir şeyimiz yok. Lakin maçtaki zaman geçirme hareketleri yakışmadı bu yüzden sarı kart bile gördü. Sonrada çıkıp orada burada ben TS'liyim demiyorlar mı.. Sen gel de benim külahıma anlat onu.
    Mücadele etmesine bir şey dediğimiz yok tabi, etmesi de gerekir ancak benim kulübüm dediği Trabzonspor maçında zaman geçirmeye çalışıp ardından sarı kart görmesini ben de yadırgadım. Bu da profesyonellikle açıklanabilir tabi. O zaman maç sonu açıklamasını da profesyonel bir biçimde yapması gerekir.
    "Ben çıktım görevimi yaptım" demesi gerekirdi.
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

Nereden
    İstanbul

Mustafanın gördüğü sarı karta çok lüzumsuz takılıyoruz,o kartı 90+3de gördü.Amacı da vakit geçirmek falan değildi,skor zaten 2-0,hakem neredeyse düdüğü çalacak.Mustafa cezalı duruma düşmek ve Eskişehir defterini kapamak için kasten kart gördü.Kendini yere attı denilen pozisyonda da Yusufun Mustafaya yaptığı net bir fauldü,hakem vermedi.Ben Mustafanın bu maçtaki mücadelesinde bize batacak hiçbirşey görmedim.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

orada kal mumkunse

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı figirm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafanın gördüğü sarı karta çok lüzumsuz takılıyoruz,o kartı 90+3de gördü.Amacı da vakit geçirmek falan değildi,skor zaten 2-0,hakem neredeyse düdüğü çalacak.Mustafa cezalı duruma düşmek ve Eskişehir defterini kapamak için kasten kart gördü.Kendini yere attı denilen pozisyonda da Yusufun Mustafaya yaptığı net bir fauldü,hakem vermedi.Ben Mustafanın bu maçtaki mücadelesinde bize batacak hiçbirşey görmedim.
    Bizim muhteşem taraftarımız her şeyin en iyisini bilir...

Adamlık rozetini de onlar takar,mallık rozetini de...

Burak'ı adam yapan adamlar,şimdi anasına sövüyor.

Niye? sözleşmesi bitince istediği takıma gitti diye...

Dün Yumlu'ya Trabzpnludur adamdır diyenler,Yumlu'yu maçı satmakla itham etti...

Neyse bir şekilde takımdan kovuldu Mustafa...

Şimdi adamlar,yok efendim Trabzon2a karşı niye böyle oynadı diyorlar...

Maçı izlemedim,ne yaptı ne etti bilmiyorum ama ne yaptıysa da iyi yaptı,ben olsam,takımdan iki kişinin de bacağını kırardım hırstan..

Hala Yumlu'ya laf atıyor millet.

Adam kovuldu takımdan artık,bitti,gitti....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dönmesin de ne yaparsa yapsın valla.
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Aldığı ücrete bakılarak yedek kulübesinde oturabilir.Aykut'un maliyeti daha fazla.
    Aykut eğer 11 için düşünülmüyorsa gönderilmeli.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pique nin kötü kariyeri yok bence.genelde oyuncuların tavırlarına ve şekillerine göre damga vuruluyor türkiyede.galatasarayda sabri misal.gittiler veysel ve tarıka milyon avrolar verdiler.sonuç.gene sabri ile oynadılar.kıssadan hisse:daha iyisini satın alamıyorsan elindekini değerlendir.

http://www.transfermarkt.de/mustafa-.../spieler/76176

108 süper lig maçı. 6 gol 4 asist. fena değil.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Aykut ve Uğur dan eksiği olmadığını düşünüyorum. Ama sanırım yeni sezonda bizimlan değilsin.

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aykutu gönderilsin Mustafa takımda tutulsun.
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Mustafa iyidir kotudur yorum yapmiyorum ama mustafa gonderilip ugur demirok alinir mi ne fazlasi var anlamiyorum

Nereden
    Çanakkale

Aykut kesinlikle Yumlu'dan iyidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Aykut'un bjk maçında Ba'ya müdahale edemediği pozisyon Aykut düşmanlarının eline geçen en büyük fırsattı. Çünkü gözle görülen bariz ilk hatası oydu. O zamana kadar hata yapmamış olması Aykut düşmanlarını kudurtuyordu. Çünkü Aykut onların hayallerindeki mevkiide haksız yere oynuyordu. O mevkiiye layık olan kişiler Aykut veya bir başka savunma oyuncusu değil, bu mevcut Aykut düşmanları idi.

Ne hikmettir ki, Mustafa Yumlu Aykut'un o yaptığı hatayı her hafta 2-3 kez düzenli olarak yapar. Hatta bir maçta kendisini Trabzonspor'dan büyük gördüğü için bu hataları nasıl yaptığını uygulamalı olarak göstermeye kalktı ve ardından kadro dışı bırakılıp kovuldu.

Mustafa Yumlu kendisini istediği kadar geliştirsin. Asla ve asla bir halı saha futbolcusu olmaktan öteye gidemeyecektir. Kesinlikle profesyonel değildir çünkü vücudunda beyin yoktur. Varsa da işlevi yoktur.

Boşu boşuna ajitasyona, bilmem neye girmeyin. Bu adam bu takımı asla hak etmedi ve asla hak etmeyecek ...
    9 # Osvaldo'

Uğur Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok Tolga, Aykutla ilgili düşmanlık ya da bir sıkıntım yok. Yalnız onun oynadığı maçlarda kalemizde en az 2 gol görüyoruz. Diğer takım arkadaşlarıyla anlaşamıyor en kritik mevki de oynuyor. Bu takımda ancak 4.stoper olur. Mustafa da 3. olur. Belkalem'i göndermek hataydı. Şimdi iki tane stopere ihtiyacımız var.
    Ne Mutlu Göğsünü Gere Gere Trabzonsporluyum Diyene...

Nereden
    Çanakkale

Alıntı Uğur Demircioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Tolga, Aykutla ilgili düşmanlık ya da bir sıkıntım yok. Yalnız onun oynadığı maçlarda kalemizde en az 2 gol görüyoruz. Diğer takım arkadaşlarıyla anlaşamıyor en kritik mevki de oynuyor. Bu takımda ancak 4.stoper olur. Mustafa da 3. olur. Belkalem'i göndermek hataydı. Şimdi iki tane stopere ihtiyacımız var.
    Mustafa'yı duyunca aklıma Bamba'dan yediği fırça geliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Uğur Demircioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim mesajımda bu başlıktakilerle çokta alakalı değildi. Son zamanlarında sıkça görüyorum gereksiz eleştiriyi, bilgisayara kavuştum, aklımdayken buraya patladım ...

Görüşüm de değişmez. Aykut'un oynadığı her maç 2 gol yediğimiz tezini de kabul etmiyorum. Mustafa'nın oynadığı söylendiği bir maçta 4 gol yedik. Hemde Rakip Avrupa yakasından bile değildi. Golsüz ve savunmada aptal bile sayılmayacak hatamızın olmadığı hatta hatta 5-6'nın altında olmadığı maçımız yok ...

Aykut'un ezberi Hollanda eğitimli. Mustafa'nın ezberi bile yok. Sürekli doğaçlıyor. Düşünemeyen oyuncu nasıl oluyor da 3. stoper olabiliyor bu takımda. Anadolu'da gezsin, geliştirsin kendini. Madem bu kadar ederi varsa da Avrupa'ya değil Rusya'ya gitsin.

Bu kulübe gelmesin inşallah ...
    9 # Osvaldo'

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aykut'un bjk maçında Ba'ya müdahale edemediği pozisyon Aykut düşmanlarının eline geçen en büyük fırsattı. Çünkü gözle görülen bariz ilk hatası oydu. O zamana kadar hata yapmamış olması Aykut düşmanlarını kudurtuyordu. Çünkü Aykut onların hayallerindeki mevkiide haksız yere oynuyordu. O mevkiiye layık olan kişiler Aykut veya bir başka savunma oyuncusu değil, bu mevcut Aykut düşmanları idi.

Ne hikmettir ki, Mustafa Yumlu Aykut'un o yaptığı hatayı her hafta 2-3 kez düzenli olarak yapar. Hatta bir maçta kendisini Trabzonspor'dan büyük gördüğü için bu hataları nasıl yaptığını uygulamalı olarak göstermeye kalktı ve ardından kadro dışı bırakılıp kovuldu.

Mustafa Yumlu kendisini istediği kadar geliştirsin. Asla ve asla bir halı saha futbolcusu olmaktan öteye gidemeyecektir. Kesinlikle profesyonel değildir çünkü vücudunda beyin yoktur. Varsa da işlevi yoktur.

Boşu boşuna ajitasyona, bilmem neye girmeyin. Bu adam bu takımı asla hak etmedi ve asla hak etmeyecek ...
    katiliyorum

%1967

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Aykut, Mustafa'nin yaninda nur nimet.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

mustafa'dan beş kat fazla para alan ama formayı alamayan adamdan bahsediyoruz değil mi?

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dön gel vaktimiz daraldı
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Uzak Doğu

Standart Mustafa Yumlu

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa'dan beş kat fazla para alan ama formayı alamayan adamdan bahsediyoruz değil mi?

Aynen geldiği ilk günden itibaren mevkisi değiştirilen, mental sorunları olduğunda kendisine "Trabzonspor taraftarı" diyenlerin destek çıkmak yerine ana avrat düz gittiği Aykut.

Her oynadığında, en kötü performansında bile Mustafa'dan 5 kere daha fazla iyi oynayan Aykut.

Süper Lig şampiyonu MRA, Antalya'nın Süper Lig'e geri gelmesinde rolü büyük olan Hami ve Dünya Kupası'nı Cezayir ile kaldıran Vahid'in adam yerine koymadığı Aykut ...
    9 # Osvaldo'

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

parası gelsin kendi kalsın mümkünse....

bu taraftar daha akbaşları yumluları görmek istemiyor

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parası gelsin kendi kalsın mümkünse....

bu taraftar daha akbaşları yumluları görmek istemiyor
    Ben istiyorum. Akbasi degil , yumluyu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Uzak Doğu

Yumlu isteyen çayırlara baksın ...
    9 # Osvaldo'

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Ynt: Mustafa Yumlu

Alıntı Tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen geldiği ilk günden itibaren mevkisi değiştirilen, mental sorunları olduğunda kendisine "Trabzonspor taraftarı" diyenlerin destek çıkmak yerine ana avrat düz gittiği Aykut.

Her oynadığında, en kötü performansında bile Mustafa'dan 5 kere daha fazla iyi oynayan Aykut.

Süper Lig şampiyonu MRA, Antalya'nın Süper Lig'e geri gelmesinde rolü büyük olan Hami ve Dünya Kupası'nı Cezayir ile kaldıran Vahid'in adam yerine koymadığı Aykut ...
    Neye gore mustafa'dan iyi oynamis? Oyle bir performans yok ortada henuz.kufur yemeye gelince yine aykut mustafa'nin yanina yaklasamaz. Aykut'u sahada goremiyoruz ki kim kufur edecek?

Ersun hocayi saymayi unutmussun.o da aykut yerine ugur'u tercih ediyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Uzak Doğu

Bana göre ...

Mustafa yediği bütün küfürleri tek tek hak etmiştir. Bunu Trabzonspor'un maçını kendi elleriyle sabote ederekte göstermiştir.

Mevcut duruma ses çıkarmamak için Ersun'un adını vermedim fakat geri kalan bu dönemde "Aykut'un formayı aldığı dönemde" gayet başarılı performans sergiledi. Ersun Hoca oyunu geriden kurayım vs. dedi diye Bosingwa'yı ısrarla stoperde oynattı. Bu karar geleceğe yönelik düşündüğünde başarılı fakat mevcut durumda da hatalı bir karardır.

Uğur'un sürekli oynuyor olması da Aykut'tan daha iyi performans gösterdiğini veya Aykut'tan iyi olduğunu da göstermiyor. Yine aynı güruh Uğur'u da izlemeden tek bir şans vermeden olumsuzca eleştirdi. Kaldı ki geri kalan sezonda Uğur değil Aykut'un Yumlu'nun yanında bile geçemeyecek bir performans gösterdi ...
    9 # Osvaldo'

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)