Sayfa 356 Toplam 409 Sayfadan BirinciBirinci ... 256 306 346 354 355 356 357 358 366 406 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10208 adet sonuctan sayfa basi 8,876 ile 8,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Zengin

SAFA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu akşam oynamazsa milli takımı bıraksın .
    Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur. - Şenol Güneş

Hatice Aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Milli Takımın kalesine koyarlar ama iyi niyetle değil yem etmek için. Cenk'e Mert'e edemedikleri lafları sana etmek için.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

A Milli Takım'ın başarılı file bekçisi Tolga Zengin, 2014 Dünya Kupası grup elemeleri ilk maçında Hollanda ile deplasmanda oynanacak zorlu karşılaşma öncesi temkinli konuştu.

Hollanda'nın Euro 2012'nin kötü izlerini silmek isteyeceğini hatırlatan tecrübeli kaleci, Amsterdam'daki maçtan 1 puanla dönmelerinin de iyi sonuç olacağını söyledi. Milli Takım kampında Zaman'a konuşan Trabzonspor'un takım kaptanı, hâlâ tartışılan 2010-11 sezonu ile ilgili herhangi bir kupa beklentisi içinde olmadığını belirtti. Trabzon kökenli oyunculara sahip çıkmayan bazı Bordo-Mavili taraftarlara da mesaj gönderen Tolga Zengin, Galatasaray'a giden milli futbolcu Burak Yılmaz'ı eleştirmeye kimsenin hakkı olmadığını ifade etti.

Hollanda maçından umutlu musun?

Euro 2012'de hayal kırıklığına uğradıkları için bu maç onlar için çok önemli. Gruplara iyi bir başlangıç yapmak isteyecekler. Galip gelmek için sahaya çıkacağız. Beraberlik de bizim için iyi bir sonuç.

Hollanda maçında büyük olasılıkla kaleyi sen veya Mert koruyacak. Kendini hazır hissediyor musun?

Bu konu hakkında yorum yapmayı sevmiyorum. Hocamızın vereceği karara saygı duymalıyız. Görev verilirse biz elimizden geleni yaparız.

Türkiye'deki milli maçlar hangi statta oynanmalı?

Milli maçlarda kulüpçülüğü bir tarafa bırakmak lazım. Örneğin Arena'da oynansın desek bazıları karşı çıkacak. Keza İnönü veya Şükrü Saracoğlu desek yine bir kesim tatmin olmayacak. Bana kalsa Avni Aker'i tercih etmeli.

Hiddink ile Abdullah Avcı arasındaki temel farklar neler? Olumlu ve olumsuz yönden anlatır mısın?

Böyle bir değerlendirmede bulunmam doğru olmaz. Ancak ben her zaman yerli hocadan yanayım. Çünkü milliyetçi bir insanım. Sadece teknik direktör konusunda değil, futbolcunun da yerli olmasını isterim.

Şenol Güneş'in eski bir kaleci olması senin kariyerine nasıl bir etki yaptı?

Şenol hoca, zamanında büyük bir kaleci olduğu gibi her şeyden önce iyi bir insan. Hayatta her türlü konuma gelebilirsiniz, ama iyi insan olabilmek daha önemli. Şenol hoca da benim için öyle biri. Onunla çalışmak benim için gurur verici.

Son yıllarda Trabzonsporlu futbolcuların büyük bir çoğunluğu neden Galatasaray'ı seçiyor?

Belki de sadece Galatasaray'dan teklif geliyor ve oyuncular da bunu kabul ediyor. Herhalde öyledir. Tam olarak bilemiyorum. Ona bakarsak Egemen de Fenerbahçe'ye gitti.

Egemen, Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Olsun, fark etmez. Egemen yine de bizim oyuncumuz sayılır. Bence G.Saray'a son yıllarda Trabzonlu oyuncuların fazla gitmesi tamamen bir tesadüf.

G.Saray'a karşı sempati var gibi bir izlenim oluşturmadı mı?

Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki her oyuncunun sempati duyduğu bir takım olabilir. Gidenler arasında sempati duyan da vardır belki. Fakat ben böyle bir şey sezmedim. Hepsi Trabzonspor'da profesyonelce oynadı. Zaten aldığınız paranın hakkını vermelisiniz. Helal para kazanmalısınız.

Burak Yılmaz, Avrupa'ya gidecek gibiydi. Galatasaray'a transfer olunca şaşırdın mı?

Lazio'dan teklif gelmişti. Fakat kulüpler anlaşamadı. Galatasaray'a gidişine de şaşırmadım. Çünkü son yıllarda futbolda her şey olabiliyor. Onu eleştirmeye gerek yok. Kulübe emek vermiştir ve para kazandırmıştır. Takımın başarılarında payı vardır. Tabii ki kimse ayrılığı istemez ama bu da futbolun içinde olan bir durum. Takılıp kalmamak lazım.

Trabzonlu futbolculara sahip çıkılmalı

Trabzonspor, Trabzon kökenli oyuncuları mı tercih etmeli?

Kendi şehrimizden çıkan insana sahip çıkmalıyız. Genelde taraftarlarımız der ki 'Kadromuzda hiç Trabzonlu yok.' O zaman da onlara peki kaç tanesine sahip çıktınız diye sormazlar mı. Fatih Tekke, Gökdeniz ve Hüseyin abiye sahip çıktılar mı? Keza benim için de aynı şeyler geçerli. Bana yıllarca neler söylendi. Çok kırıldım ve yıkıldım. Bu saatten sonra benim hakkımda söyleyecekleri hiçbir şey beni yıkamaz. Çünkü beni yıllar önce yıktılar. Ama bunu komple Trabzonspor taraftarına mal edemem.

Trabzonspor camiası bu konuda ne düşünüyor?

Hep şunu diyorum, bir ilk 11 düşünün içinde hiçbir Trabzonlu yok veya çok az var. Ve bu takım şampiyon olsa sen mutlu olacak mısın? Trabzonspor şampiyon oldu diyebilecek misin? Yani parayla olan bir şampiyonluğa mı sevineceksin? Trabzonspor ruhu bu mu? O yüzden kendi oyuncuna sahip çıkmazsan neden takımda Trabzonlu futbolcu yok diye kızmayacaksın.

Fenerbahçe ile yaşadığınız ve kaybettiğiniz şampiyonluk yarışından sonra takım üzerinde bir travma oluştu mu? Kupa beklentiniz hâlâ var mı?

En büyük hayalim o sezon şampiyon olduğumuz takdirde 23 Nisan'da doğan oğlumu kupanın içine koyup onun resmini çekmekti. Hep onun için dua etmiştim. Çünkü 28 sene önce yani Trabzonspor'un son kez şampiyon olduğu 1983 yılında Şenol Güneş kaleciydi ve takım kaptanıydı. Ben de yeni doğmuştum. Artık bizim çocuk büyüdü, o kupaya sığmaz. Bu saatten sonra kupayı verseler de onu kaldırmak içimden gelmez. Biz kupasında falan değiliz. Altı üstü bir teneke parçası. İş hak hukuk olayına giriyor.

Başkan Sadri Şener'in kupa ısrarı sürüyor.

Başkanın ısrarı adaletin yerini bulması için devam ediyor. Yoksa kupanın kendisi için değil. Biz o kupanın daha güzelini yaptırırız.

O sezon şüphelendiğin maçlar oldu mu?

Şüphelenme değil de. Bu kadarı da olmaz dediğim maçlar oldu. Ama ben de hatalı goller yedim. Belki benim için de kötü düşünenler olmuştur. Geçen sene Fenerbahçe maçından sonra Galatasaray için şike yaptı; Galatasaray maçından sonra da Fenerbahçe için şike yaptı dediler. Tutup ne yapalım biz. Gol yesek de kurtarsak da şike yaptı diyorlar. Buradaki sıkıntı bizi bu noktaya getirenlerde. Bunu yapanlarda değil bunu karşılıksız bırakanlar, göz yumanlarda sıkıntı var. İnsanlar önüne konan şeyi görüyor. Onlarda suç yok.

Trabzon Âşığıyım, İstanbul'u hiç sevmiyorum!

Bir futbolcu İstanbul'da oynamayı isteyebilir. Oranın yaşam tarzını, şehir hayatını beğenebilir. Ama ben de İstanbul'u hiç sevmiyorum. Trabzon âşığıyımdır. Canım sıkıldı mı balık tutmayı, yaylaya çıkmayı seviyorum. Diğeri de Boğaz'da gezmeyi sevebilir. Yani bu, insanların seçimidir. Ben Trabzon'da kendimi mutlu hissediyorum, bir başkası İstanbul'da. Ayrıca Trabzonspor, İstanbul kulüpleri ile ekonomik açıdan yarışamaz. Ama maalesef onlarla yarışmaya çalışıyoruz.

G.Saray'a giden Burak Yılmaz'a hesap soramazsın

Dışarıdan transfer ettiğimiz oyunculardan verim alamadığımız gibi onların büyük bir kısmını bonservis bedeli almadan yolluyoruz. Bu da kulübe ekonomik yük oluyor. Bu nedenle giden oyunculara sen neden gittin diye hesap soramazsın. Çünkü bunlar senin altyapından yetişen oyuncular değil. Örneğin ben gitsem benden hesap sorabilirsin, bir açıklama bekleyebilirsin. Çünkü ben Trabzon kültürüyle yetişen biriyim. Ama bir Burak Yılmaz'dan hesap soramazsın.

Şikeden ceza alanın futbol hayatı bitmeli

Şike davasında mahkeme farklı, Federasyon farklı karar veriyor. Ama Allah her şeyi biliyor. Devletten vergi kaçıran veya cinayet işleyen birçok kişi hapis cezası almadan kurtuluyor. Bu yüzden yanlış yapan kişiye bir ceza verilecekse sadece futbol yönüyle verilmesi taraftarıyım. Yani suçu işleyen kişi hapis cezası almak yerine futboldan elini ayağını çekmeli. Hapis ağır oluyor. Kulüp ise ayrı bir ceza almalı. Ama bu kuralları koyanlar da bu insanlar.

Fenerbahçeli oyuncularla problemimiz yok

Ne Fenerbahçe camiasına ne de oyuncularına kızıyoruz. Öyle bir konuma getirdiler ki sanki oyuncular arasında bir problem varmış gibi gösterildi. Bir gerçek var ki biz yaptıysak bize de ceza verilsin. Karşı taraf yaptıysa onların da cezası verilsin. Hiçbir kulübe, camiaya bu işler mâl edilmesin ve konu kapansın. Ama sen adaleti uygulamazsan insanlar kendi adaletini arar. Dünyanın her yerinde insanlar kurallara uyar. Fakat bizde kurallar insanlara uydurulmaya çalışılıyor.

Kaynak: zaman.com.tr

Nereden
    Zonguldak

Tek kelimeyle... ADAM!
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Nereden
    İstanbul

Tolga Zengin: En büyük hayalim o sezon şampiyon olduğumuz takdirde 23 Nisan'da doğan oğlumu kupanın içine koyup onun resmini çekmekti.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Trabzonspor camiası bu konuda ne düşünüyor?

Hep şunu diyorum, bir ilk 11 düşünün içinde hiçbir Trabzonlu yok veya çok az var. Ve bu takım şampiyon olsa sen mutlu olacak mısın? Trabzonspor şampiyon oldu diyebilecek misin? Yani parayla olan bir şampiyonluğa mı sevineceksin? Trabzonspor ruhu bu mu? O yüzden kendi oyuncuna sahip çıkmazsan neden takımda Trabzonlu futbolcu yok diye kızmayacaksın.

Kaynak: zaman.com.tr
    Makro milliyetçiliğe de mikro milliyetçiliğe de karşıyım.

Bu tarz söylemleri sevmiyorum. Biz(Trabzonlu olmayanlar) bu takımı Trabzon'un takımı diye sevmiyoruz. Temsil ettiği değerler için seviyoruz. Yakıştıramadım.

Geri kalan kısım güzel.

Ekleme; Tolga altyapıdan gelen oyuncularla Trabzonspourluluğu harmanlayan bir cevap vermiş. Herkes benim anladığım şekilde yorumlamaz muhtemelen.
    Konu Bera B. tarafından (06.09.2012 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı baskurt~bera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu tarz söylemleri sevmiyorum. Biz(Trabzonlu olmayanlar) bu takımı Trabzon'un takımı diye sevmiyoruz. Temsil ettiği değerler için seviyoruz. Yakıştıramadım.

Geri kalan kısım güzel.

Ekleme; Tolga altyapıdan gelen oyuncularla Trabzonspourluluğu harmanlayan bir cevap vermiş. Herkes benim anladığım şekilde yorumlamaz muhtemelen.
    Orda o tarz bir milliyetçilik yok renktaş yoksa Tolganın kendiside aslen Gümüşhanelidir Kastettiği altyapıdan gelen ,Trabzon değil Trabzonspor ruhuyla harmanlanmış gençlerin başarı getireceği ki bundada haklı bence.Ama bu ruha sahip insanların çoğu Trabzonlu çünkü Trabzonlu olmayıpta bu takımı destekleyecek olgunlukta genç çok fazla yok malesef.

Bu arada şahsen Trabzonlu olmayıpta Trabzonsporlu olanlara Trabzonlu olduğu için bu takımı tutanlardan daha çok saygı duyarım ve severim bunuda belirteyim.Çünkü onlar şehircilik ya da aidiyet ,güç gibi duygularını tatmin etmek için değil bu takımın temsil ettiği değerler için destekleyebilecek cesarete sahiptirler.

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize bu ruhta futbolcular lazım.

Kaptanlığın Trabzonluluğun hakkını veriyor.

Adamsın kaptan adam!
    Més Que Un Club

Nereden
    Ankara

Alıntı alihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga Zengin: En büyük hayalim o sezon şampiyon olduğumuz takdirde 23 Nisan'da doğan oğlumu kupanın içine koyup onun resmini çekmekti.
    ağlamamak için zor tuttum kendimi bu cümleyi ve devamını okuyunca. ağız tadıyla şampiyonluğumuzu yaşayamadık. yaşatmadılar bize.
    TRABZON SPOR

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı baskurt~bera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geri kalan kısım güzel.

onu o şekilde anlama hocam
    bu ağız alışkanlığı gibi bir şey
    yani biz bile(trabzonlu olmayıp trabzonsporu tutanlar) trabzonsporun trabzonlu oyunculardan kurulması gerektiğini söylüyoruz
    bunu söylerken amaç ırksal bir şey değil,adaletsizliğe karşı koyan bir ruh hali,paraya karşı direnen,hayatın anlamını farklı bir şekilde bulan bir ruh halinden bahsediyoruz.trabzonluluk altyapısının benim için tanımı bu
    yoksa karaktersiz olup,trabzonsporu satacak adam trabzonluda olabilir.hiç satmayacak adam trabzonlu olmyabilir.bunun en güzel iki örneğini beraber yaşadık.engin baytar trabzonluydu,tolga zengin gümüşhaneli.
    bize tolga gibi oyuncular lazım
    sıkıntı şurada:tolga kendi kendini yetiştirmiş
    oysa bu politik duruşu kulübün kendi futbolcularına vermesi gerekiyor.

bizim futbolcularımızın duruşu şu olmalı:ben kendi memleketinde iş bulamadığı için gurbete gitmişlerin,acı çekmişlerin,sıkıntı çekmişlerin,kazandığını alın teriyle kazanmışların,ezilmişlerin takımında oynuyorum.eğer bu gün bu takımı para için terkedersem kendi insanlık onurumu ve vicdanımıda satmış olacağım.eğer bu gün yıllarca sıkıntı çekmiş bu insanların yüzünü 90 dakika sonunda güldüremezsem çoluğunun çocucuğunun rızkına girmiş olacağım.
    benim için trabzonsporluluk budur,bu onurla yaşamak ve toprağa bu onurla girmek istiyorum.

şeklinde demeli oyuncular
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gaza geldim

biz sahaya çıkarken bizim mücadelemizi anlatan insanlar istiyoruz.kendini yere atan oyuncu istemiyoruz.diğer takımların hakkına girmek istemiyoruz.bu taraftar kendi penaltısı verilmediğinde nasıl hakeme sövüyorsa rakip oyuncunun hakkı yendiğinde de sövmeli.düzeni değiştirmek istiyorsak önce kendimizden başlamalıyız.biz yıllarca mahkemelerde hakkı yenen garibanların,bir makam mevkiiye sahip olmadığı için sürüm sürüm süründürülen insanlar için bu sahaya çıkıyoruz.bu insanların belki de tek direnci,yaşam kuvveti sensin.belki her sabah küçük bir çocuk uyandığında ,bir adam işe giderken güldüğünde o tebessümün içinde,o göz ışıldamasının içinde trabzonspor vardır.her güne bir anlam katan değer muhtemelen trabzonspordur.bu aşk değildir.bu aşktan ziyade yaşama sevinci,yaşama amacı,insanlık onuru,bir hayat görüşü,bir politik duruştur.
    bu haklının,fakir olanın,ekmeğini taştan çıkartanın,alın terinin -ki tarih boyunca her zaman ezilmiştir ve kıyamete kadar da ezilecektir- savaşıdır.

sahada dönen topun çizgiyi geçmesi ne kadar amaç olsada bizim takımımzın amacı yorgun bir şekilde eve ekmek getiren aile reisinin yüzünü güldürmektir.
    fakirliğimiz bizim aslımızdır,biz bu onurla yaşarız.fakirliğimiz bizi kendi değerlerimize sahip çıkmaya,kendi değerlerimize kızarak ama bir yandan da onu severek onu en üst düzeye çıkarmaya itmiştir.trabzonspor böyle doğmuştur.biz tez canlıyız,sabırlı değiliz,hızlı oyun isteriz.çünkü her inançlı birey gibi bu lanet yaşamın bir an evvel bitmesini ve kutsal adalet gününün gelmesini bekleriz.çünkü biz adaletten korkmayız,çünkü biz her zaman haklıyız,garibanız.
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

adam gibi adam

Yasin T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nerden nereye. İki yıldaki değişim gerçekten müthiş. ğs maçlarında yediği gollerle yıllardır ben de dahil sövdük durduk ama tüm bu olumsuz koşullara rağmen kendini çok iyi geliştirdi futbol anlamında. Karakter olarak da çok iyi bir insan. Şampiyon olduğumuz seneki €$ €$ maçında burnu kırılmasına rağmen doktoru saha kenarına itip oynamak istemesini unutamam. İnşallah futbolu bizde bırakır. Zaten öyle olacak gibi.
    ''Bir gün herkes ön libero olacak.''
    #Ziya Doğan

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ali Sami Yen'de GS'ye 4-1 kaybettiğimiz maçta hatalı goller yemiştin ve çok iyi hatırlıyorum seni hiç beğenmemiştim o gün.

Gün geçtikçe kendini çok geliştirdin ve adamlığınla kalbimizde yer ettin.

Geçen seneki Kayseri deplasmanında maçtan önce takım sahada ısınırken ''bizim takım el ele hep beraber tribüne'' diye tezahürata baaşlamıştık. Sen dışındaki tüm oyuncular tezahüratın farkında bile değildi.

Ama sen naptın zor da olsa takımı bizim tribünün önüne getirip alkışlattın. O hareketinden sonra seni daha da çok sevdim adamsın TOLGA ZENGİN.

.....
    Ziyaretçi

Yüreğimiz seninle Kaptan.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene kaptanda bir acayip

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Legolas77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene kaptanda bir acayip
    ne konuda ? demeçler mi maç performansı mı ya da başka birşey mi bence demeçlerinde 10 üzerinden 10
    ‎Burak Yılmaz'ın kapatmadıgı Trabzon defteri İcraya verdigi Kulübümüzden parasını alınca kapatacaktır NOKTA!!
    NANKÖRSÜN BURAK YILMAZ

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başarılar kaptan!
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Çık sıradan bir maçtı. Tolga üzerine düşeni yaptı. Üzerini düşeni yapmayan/yapamayan bizim lakayt futbolculardı. Teşekkürler Tolga. Gollerde hata yoktu. Şu maçı kazanma ihtimalimiz yoktu. Millet atamıcağımızı biliyordu. Eğer yemezsek 1 puan alırız hesabı, yediğin goller yüzünden eleştirir seni. Hani atamıcaz, yemeyelim hesabı... Emre'nin ağzını burnunu kıraydın iyiydi.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

.....
    Ziyaretçi

Yüreğine sağlık Kaptan !

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerekeni yaptı.

Seviyoruz seni kaptan.
    Més Que Un Club

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burası haricindeki diğer taraftarların yaptıkları yorumlara baktım sadece FB'liler eleştirmiş. O da ezbere yani sırf Mert var diye. İşin komiği FB kalesini koruduğunda onlar da eleştiriyor ama iş milli takıma gelince Tolga kaka Mert kral oluyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Elinden geleni yaptın teşekkürler Kaptan
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    Zonguldak

Üzerine düşen görevi yeri getirdin.. Görevini adam gibi yapamayanlar o gollere bakıp utansın Kaptan.
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Milli Formamız sana çok yakışıyor Kaptan
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)