Sonuç: Nuri Albayrak'a Destek Veriyor musunuz? Vermiyor musunuz?

Katılımcı sayısı
444. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hayır Vermiyorum

369 83.11%
  • Evet Veriyorum

75 16.89%
Sayfa 49 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 59 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1945 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Albayrak'a Destek Verenler / Vermeyenler

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bu durumda destek vermem, ama vermek zorunda birakilirsam... Veririm , yani olur da yeniden secilirse Trabzonspor` umun baskani oldugu icin destek vermek zorunda olacagim... Insallah iyi bir yonetim gelir de beni bu zor durumda birakmazlar...!
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu temettü olayını duydukça Atay Aktuğ'un da kulakları çınlıyordur. Nerden sardılar başımıza bu borsa belasını. Gelen pararyı da çarçur ettiler sonra da bırakıp gittiler, bundan sonra gelecek olan yönetimlerin işi çok zor.
    bu konuda katılıyorum.
    Doğru projeyi yanlış hamlelerle mahvettiler.
    Her şey çok daha iyi olabilirdi....

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayrağı ALLAH affeder ama REHA affetmez!!!
    Söze bak Tövbe Tövbe.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam Tabiriyle : "Borsa bizi bozdu"
    Önce TRABZONSPOR

KUTADGU
    Ziyaretçi

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt'ü ziyaret eden eski Bakan Koray Aydın, “Başbakan Erdoğan Fenerbahçe'ye verdiği desteğin onda birini Trabzonspor'a vermiyor” dedi,

Albayrak yönetimine stad projesiyle ilgili eleştiriler getirdi.
    Trabzon'a gelen eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın, beraberinde eski MHP milletvekilleri Nail Çelebi ve Orhan Bıçakçıoğlu ile Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Sögüt'ü ziyaret etti.

BAŞBAKAN AYRI KONUŞUYOR, BAKANI AYRI
    Yaklaşan Trabzonspor Kongresi öncesinde bir değerlendirme yapan Koray Aydın, Albayrak yönetimine ve Başbakan Erdoğan'a Akyazı'da yapılması planlanan stad projesiyle ilgili eleştiriler getirdi.

Aydın, “Her şey hayalle başlar. Ama hayal olanı gerçekleştirebilecek becerikli ve kabiliyetli insanlara ihtiyaç vardır. Ben olsam o projeyi yaparım. Başkasını bilmem de ben o projeyi çok kısa sürede yaparım. Bunlar konuşuluyor olmamalıydı, icraata geçmiş olmalıydı. Lafa karnımız tok. Hala 'Gerekli midir, değil midir' bu tartışılıyor. Kongreye bir ay kalmış, on gün önce ihalesi yapılıyor. Bunlar kongreye yönelik çabalar. Başbakan stad projesine 'Evet' derken Bakan Özak, hukuki alt yapısı eksik diyor, bu nasıl iş. Taraftarda olmasa, Trabzonspor'un hali perişan. Başbakan Fenerbahçe'ye verdiği desteğin onda birini Trabzonspor'a vermiyor. Laf üretmesin. Yapacağım, edeceğimle olmuyor. Bir adamın canı istesin hemen olur” şeklinde konuştu.

ALBAYRAK, MAKBUZLARI GÖSTERSİN!
    Trabzonspor Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Albayrak'ın verdiği sözleri yerine getirmesi gerektiğini belirten Aydın, “Aldığı futbolcular paralarını ödediğine dair aldığı makbuzları çıkıp kongrede göstermelidir. Sonra çıksın aday olsun, bizce hiçbir mahsuru yok” dedi.

Adayın fazla veya eksik olmasının öneminin olmadığını söyleyen Aydın, “Önemli olan Trabzonspor'un yapısal problemlerini belirlemiş, bir gelecek perspektifi ortaya koyan bir yönetimin ortaya çıkıp çıkmadığıdır. Trabzonspor'da sıkıntı var, bunu görmezlikten gelmek mümkün değil. Nedenleri de bellidir. Bu nedenlerin ortadan kaldırılacağı yerde kongredir. Şu ana kadar adaylar henüz projeleriyle ilgili bir açıklamada bulunmadılar. Bazen söz vermekte önemli değil, önemli olan onu yerine getirmektir. Verdiği sözü yerine getiren bir yönetim olursa biz onu destekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

REKABET İÇİN PROJE ŞART
    Trabzonspor'un kurumsallaşması gerektiğinin altını çizen eski Bakan Koray Aydın, “İstanbul kulüpleriyle Trabzonspor'un mücadele edebilmesi için yaratıcı projeler ortaya çıkarılmalı. Yoksa bu rekabette geri kalır. Bunu sürdürebilmek için Trabzonspor, Trabzon'a sıkışıp kalmamalıdır. İstanbul'da daha fazla taraftar kitlesi var. Oradaki fanatizm daha üstte. Trabzonspor'a gelir getirecek ve kurumsallaştıracak adımlar atılmalıdır. Onun için bize başkan adayları proje getirsinler” dedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stepanovla ilgili görüşlerimi yazdığımda şampiyonlar liginde oynamayan defans oyuncusu asla bu parayı etmez diyen bazı arkadaşlar vardı.....

demekki ediyormuş....
    neyden bahsettiğini anlamadım ..
    laf bana da benims söylediğimin aksini gösteren hiçbirşey yok.
    türkiyeden hiçbir savunma oyuncusunu ş. liginde boy gçstermeden 5-6m eurodan fazla paraya satamazsın..

buyur bana tek bir istisna göster ??

var mı??

15m euroya savunma oyuncusu satacakmış trabzonspor..

yani bu kadar sallama eleştiri olmaz..

türkiyede ş.ligi görmeden böyle bir fiyat olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Fatih,seni destekleyen sözleri bizzat Giray hocadan da duydum.Yorum aynı.
    Alıntı m_fatih_y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türkiyeden hiçbir savunma oyuncusunu ş. liginde boy gçstermeden 5-6m eurodan fazla paraya satamazsın..

var mı??

Nereden
    Almanya

aramizda Stephanov un fiyatinin 15 milyon olarak aciklandigina inan var mi?
    ya da bir klübün aldigi oyuncuga aldiktan 3 ay sonra maliyetinin 5 kati fiyat bictigini gören? özellikle bu oyuncu takim arkadasinin sakatligi sayesinde forma bulmaya basladiysa...
    hadi hepsi oldu... herhangi bir klubün Stephanov icin 15 milyon euro verecegini düsünen var mi?
    Takimda kalsa sahane olurdu, ayri.

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mevcut adaylar içinde destek verecek kimse olmadığı için, üzülerek kendisine destek veriyorum
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu albayrak ne yapmış da destek verecekmişiz!! yahu balık hafızalımısınız nesiniz...!! Trabzonspor tarihinin en başarısız başkanı...!! neymiş destekmiş günahımı vermem bu adama!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye kötünün iyisine razı olalım ki?Bu kadar mı sıradanlaştık?Nerde iş adamlarımız?Kulübün büyükleri?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye kötünün iyisine razı olalım ki?Bu kadar mı sıradanlaştık?Nerde iş adamlarımız?Kulübün büyükleri?
    Arkadaşım sen hala neden bahsediyorsun. Ağaoğlu ile yapılan ropörtajı okumadın mı. Trabzonspor insanları sindirip kenara atan bir yer. Benimde harcanmaya niyetim yok dedi. Birçok kişi böyle düşünüyor. Olası bir başarısızlıkta Albayraka yapılacakların aynısı onlara yapılacak kimse aklını peynir ekmekle yemedi. Onlar için
    böyle uzaktan iyi. Camia bütünlük olmalı mesajı vermek onlar için yeterli oluyor.

Nereden
    İstanbul

Albayrak'a ne yapılmış ki? Bu Albayrak'ın sindirilmiş hali mi? Siz sindirme görmemişsiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tabi ki destek daha fazla kahrolmak için Albayrak diyorum

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

şu kongre bir bitsede kurtulsak nurimi hacımı bilmem ama en çok tasasına biz düştük zaman ne gösterir bakalım hayırlısı olsun.........

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sen hala neden bahsediyorsun. Ağaoğlu ile yapılan ropörtajı okumadın mı. Trabzonspor insanları sindirip kenara atan bir yer. Benimde harcanmaya niyetim yok dedi. Birçok kişi böyle düşünüyor. Olası bir başarısızlıkta Albayraka yapılacakların aynısı onlara yapılacak kimse aklını peynir ekmekle yemedi. Onlar için
    böyle uzaktan iyi. Camia bütünlük olmalı mesajı vermek onlar için yeterli oluyor.
    Albayrak'ın yaptığı yanlışlarda 1 değil 2 değil.Her hareketi yanlış.Şu anda Trabzonspor'u sindirmiyo, Albyarak Trabzonspor'u sindiriyo.
    Sadece Ağaoğlu'na ümit bağlamayı da doğru bulmuyorum.Koskoca camiadan konuşmasını bilen, kulübün büyüklüğünü bilen başka birisi yok mu?Trabzon zor yer kabul ediyorum ama oturdukları yerden de neyi düzeltmeyi düşünüyolar?

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı m_fatih_y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

var mı??

Nick değişimi yaramış ...
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayrak'ın yaptığı yanlışlarda 1 değil 2 değil.Her hareketi yanlış.Şu anda Trabzonspor'u sindirmiyo, Albyarak Trabzonspor'u sindiriyo.
    Sadece Ağaoğlu'na ümit bağlamayı da doğru bulmuyorum.Koskoca camiadan konuşmasını bilen, kulübün büyüklüğünü bilen başka birisi yok mu?Trabzon zor yer kabul ediyorum ama oturdukları yerden de neyi düzeltmeyi düşünüyolar?
    Ben Ağaoğlu gelsin demedim onada ümit bağlamadım örnek olarak onu verdimk
    . Trabzonun büyükleri maalesef dışarıdan konuşmakla yetiniyorlar ellerini taşın altına koyacak cesaretleri yok. koskocaTrabzonda güzelim Kulübümüzü yönetecek işin ehli insanlarımız yok maalesef yada varda onlar yokmuş gibi davranıyor. Yada öyle davranmaları için zorlanıyorlar. Baksanıza koskoca Trabzonumuza mafia bile aday oluyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Allah (cc) Trabzonumuz için hangisi hayırlısı ise onun seçilmesine yardım etsin.
    Konu sarman61 tarafından (19.11.2007 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.

kep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu adam bize başkan olmamamlı başka bir başkana ihtiyacımız var bence

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Hayır Vermiyorum___145___ 76,72%
    Evet Veriyorum_____ 44___ 23,28%

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor tarihinin en başarısız başkanı...!!
    Gökhan abi Özkan Sümer demek istedin sanırım
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KeLLoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aramizda Stephanov un fiyatinin 15 milyon olarak aciklandigina inan var mi?
    ya da bir klübün aldigi oyuncuga aldiktan 3 ay sonra maliyetinin 5 kati fiyat bictigini gören? özellikle bu oyuncu takim arkadasinin sakatligi sayesinde forma bulmaya basladiysa...
    hadi hepsi oldu... herhangi bir klubün Stephanov icin 15 milyon euro verecegini düsünen var mi?
    Takimda kalsa sahane olurdu, ayri.
    Haftasonu Lisbon'daydim, Stephanov ile dalga geciyorlardi, son iki macta puan kaybinin tek nedeni ve Porto 8 puan ondeyken simdi 4 puana dusmus...
    Bu haber palavradan baska bisey degil...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

albayrak kazanırsa yine partiden kazanır gibime geliyor... ancak özakta karşı durdu ona nedense...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sene önce Chelseaden teklif almıştı ama takır takır oynuyordu.... Gecemize katılan stepanovla saatlerce bu konuları konuştuk. Knedisi kariyerine step by step ( adım adım) devam etmek istediğini 2 yıl daha bizle oynamak istediğini açıkça anlatmıştı. Şimdi siz diyorsunuzki gitmek istiyordu. gördüklerime mi inanayım yoksa duyduklarımamı. Aynı soruyu Fabiano Ellerede sormuştuk o kaçamak yanıtlar vermişti. Maybe demişti yani belki kalırım demişti. ve o kendisi gitti.

ama stepanov gitmedi iyi bir paraya satıldı.
    ersende herşeyini Trabzonspor a verecekti ama el altındanda huelvaya haberler gönderiyordu....sonra ne oldu? gerçekçi olalım....futbolcuyu almak kadar satmakda bir maharet işidir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ioni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersende herşeyini Trabzonspor a verecekti ama el altındanda huelvaya haberler gönderiyordu....sonra ne oldu? gerçekçi olalım....futbolcuyu almak kadar satmakda bir maharet işidir...
    Abicim bir futbolcunun seninle 2 yıl mukavelesi varsa ve gitmek istiyorsa onu oynatmak senin elinde bir yıl boyunca hiç oynatmazsın adamı ronaldinyo dahi olsa adı hiç bir klüp istemez onu

velhasıl madem yönetim madem gelene gidene karışmıyor ya da karışamıyor bostan korkuluğu gibi orda durmalarının anlamı yok.

Ersen olayındada dediklerim geçerlidir. sene sonuna kadar oynatılırdı sonra nereye giderse gitsin. gelecek 1 milyon eurodan olduğumuzamı yanalım ( bir takım bu kadar para için asla böyle küçük düşmemeli) yoksa 2 paralık olan itibarımızamı yanalım yoksa hala Ersen transferini savunan abilerimizemi yanalım....

yok abey yok bir Erseni hatta Mehmet Yılmazı bile özletecek kadar rezil bir kadro yapanları savunanlar var ya işte onları anlamıyorum bir türlü
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.