Sayfa 5 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 505 1005 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı OFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnleri niye gömdünüz? Yani çok şaşırtıcı bi forum profili var, la bu adam bjk ye gelmeden önce burda sayfalarca adı geçti, geçen yıldan bu yıla ne değişti de adama çöp der oldunuz?
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son 3 sezonda Napoli, Leicester City ve bjk'de toplamda sadece 32 mac forma giydigi icin.

Öncesinde sezon ortalamasi 35 civari.

Eski ritmini tutturursa 4 yil daha TSL'de cok rahat oynar.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nerede moruk var ilgileniyoruz
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan İnler , Eder falan gerçekten yazık..
    Yorumsuz halindeki oyunculari alacak para mara yok kulupte. Kucka'yi bile alabilmek icin 4 takla atiyoruz.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı soldoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eder'i bilmem de gökhan konusunda bir kaç diyecek lafım var;

sezonun ikinci yarısından itibaren takımda kıpırdanmalar,geleceğe dair umut veren oyunlar oldu. ortasahada okay-onazi-yusuf yazıcı ideal isimler olarak kaldı. okay olmadığı zaman takım zorlandı. onazi ise kesici özelliği iyi ama pas işini hatalı yaptığı için o bölgeye onaziden daha iyi bir isim olabilir dedik. herkes bu görüşteydi. her maç sonrası hem kendi sosyal medya grubumda hem de twitter ya da ekşisözlük gibi yerlerde insanlar hem fikirdi.

sene sonu geldi transfer dönemi açıldı. insanlar bu mevkinin ihtiyacını bildiği için fellaini gibi, kucka gibi, leiva gibi - bakın burası çok mühim- ogenyi onaziden daha kaliteli isimlere yoğunlaştı, takımda bu isimleri bekler oldu. şimdi ise yönetimin gökhan inler konusunda beşiktaşla görüştüğü haberleri var. inşallah yalandır. ortasaha için hemen hemen her futbol izleyen bu görüşlerde iken onazinin yerine onaziden kat be kat daha kalitesiz bir adamı takımda düşünmek akılsızlık değil art niyet ve ihanettir. bırak 2 milyon 1 milyon bonservisi, bedava bile gelse gökhan gibi bir oyuncuya 1 milyon veya daha fazlası maaş vermek bu şehire ihanettir.

rotasyon falan filan diyorlar. rotasyon için elinde aytaç var. gitmesi gerektiği konusunda herkes hem fikir. lakin bu ikinci konu. biz ilk önce onazinin yerine adam alabiliyor muyuz? alamıyor muyuz? eğer alacaksak rotasyonda onazi vardır demektir. eğer satılacaksa onazi o zaman elinde batuhan artarslan var. hem de yılda 400-500 e oynayabilecek bir batuhan.

ilk 11 de onaziden daha iyi bir adam olup da yedekte gökhan olursa demek ki trabzonsporda inanılmaz para var demektir. o kadar parası varsa bassın parayı alsın forvete bir iki oyuncu. heeeee yoksa o kadar parası, gökhanı ilk 11de düşünüyorlarsa benim gözümde bunu gerçekleştiren biri hatta düşünen biri bile benim için büyük bir HAİNdir.

yusuf erdoğanı elden çıkarmaya çalışıyorlar. bence gereksiz de hadi çıkaralım peki... gökhan gibi torun sahibi olacak yaşa gelmiş birine karşılık yusufu vermek gibi bir düşünceleri de yoktur umarım. bugün yusufun ölüsünü 1.5 2 milyona satarsın. satamıyor musun, süperligde takas yapabileceğin bir çok oyuncu var. visca var ndiaye var alanyalı emre var. heee vermiyorlar mı onları sana misal orkan var antepten, solbek alternatifin yok al latovleviciyi, al aziz behichi yusuf karşılığında. hiç veremiyorsan da dursun elinde. ana avrat küfür ettiğin bir sezonda bile 990 dakika oynayıp 4 gol atmış. dursun kenarda.

neyse. o kadar sinirlendim ki bu gökhan haberimi duyduğumda ilk önce inanamadım. sonra ya öyleyse dedim. inşallah yoktur öyle birşey...
    Katiliyorum aynen....
    Inler nasil kabul edilir biliyor musunuz renkdaslar ??
    1 sene kirâlik, kirâ bedeli 0, yillik maasinin en fazla yarisini biz öderiz, haa o zaman olabilir, ve Ekici olayindan kalan hesap ancak böyle kapanir... kolaylik molaylik diye Olcay'i verdiler baska bir sey yok, olur mu öyle sey lan ? ya da Töre'yi beles verecekler 1 senedir top oynamadi bize emânet edip kendilerine daha saglam dönmeleri için yapacaklar bu isi biz de 1 sene boyunca ne kadar faydalanabiliyorsak faydalanacagiz, kirâ bedeli de yok maasinin ödenmesi de yok ya da 30%'u en fazla, ha o zaman da hesap kapanir, baska türlü olmaz

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gökhan İnler alınıp Onazi yollanırsa Muharrem Usta'nın yatacak yeri yok.. Gökhan İnler'e verilecek 1 kuruş bonservis haramdır..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (24.06.2017 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Inler Necipden de mi kötü oyuncu ama 8tasin Hocasi her daim Necibi tuttu, Inleri hic tutmadi aralarindaki problem tam ne bilmiyorum ama gecen sene yeterli süre oynayabilse simdi agzimizin suyu akiyordu.
    No one wins. One side just loses more slowly.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay'ın ilk 11deki yeri garanti. Yanina Kucka dusunuluyor. Onazi de bu ikiliyi yedekler.

Gokhan İnler 700 bin dolara oynayacak bir oyuncu olsa gelsin kulube şenlensin Aytaç yerine derim.

Ama sen bu adama 1 milyon bonservis vereceksin. Maaşı en iyimser rakamla1.5 milyon olacak ve yedek kulubesi icin idusuneceksin.

Mevcut mali şartlarda mümkün değil. Bu lükse sahip değiliz. Bonservis ucreti verilmiyor olsa dahi gereksiz.
    #Dik oyna

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

inler isvicre milli takimina cagiriliyormu daha veya kac milli macta oynamis orada ?? benim izledigim inler sahada saklaniyor böyle oyuncularda sinir krizi geciriyorum soner vardi bizde oda öyleydi inler gelirse 90 dakikada üc veya dört defa spiker ismini söyler geri pas verdigi icin kim ne derse desin onazi inlerden cok daha iyi degilsede inlerden iyidir mücadeleci hic olmasa inlerin kisiligini bilmem ama sahada bulunmayan hint kumasi gibi oynuyor malesef durum bu benim görüsüm bu inler kesinlikle büyük yanlis olur
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya ben artık menajerlerin oyuncağı olduğumuzu düşünmeye başladım ne Gökhan inleri o zaman neden kucka için uğraşıyoruz hersene hüsran olmaktan yildik , yönetim şunu anlamalı eğer şampiyonluğa oynayacaksan iyi.kadri.kurmaktan geçiyor bu kadar açık ve net . bu arada şunu anlamış.olduk.ersun hocanın ne oyuncu profili var nede öyle bahsedildiği gibi kadro.muhendisligi var menajer abi bu var olur mu diyor ersun Hoca'da oda olur buda olur diyor fikri falan yok.

O ruh geri gelecek
    bu sene SAMPİYONUZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Burada yazilan isimlere bakiyorum hepsi ucuk. Mesela kac gün Vargas okudum. Varimizi yogumuzu verip alalim diyo Yahu neyimiz var neyimizi vericez G. Amerika'nin genc isimleri yaziliyor iyi niyetlerle. Ancak hepimiz biliyoruz herbirinin en düsük 10-12 milyon eurolardan transfer olacagini.
    Yönetim sezon basi eldeki barutun %60'ini bitirdi. Kalan %40 ile ransfer yapiyoruz su an.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

1)Onur
    2)Pereira
    3)Mas)
    4)Serdar Taşçı
    5)Durica
    6)Okay
    7)Kucka
    8)Transfer
    9)Castillo
    10)Visca
    11)Transfer

12)Esteban
    13)Uğur
    14)Çörekçi
    15)İnler
    16)Yusuf Yazıcı
    17)Olcay/Bongonda
    18)Rodallega

Onazi gidecek ve yedek kadroya Medjani veya Aytaç yerine defansif ortasaha alternatifi Gökhan İnler olarak bakarsak bu kadar tepki çekmez Gökhan transferi.
    Kadronun iki yönü var ;
    1)Kalite
    2)Dengeli kadro/kadro mühendisliği tarafı

İlk 11 harici yedeklerde sağ ve sol beki yedekleyecek birere veya bir oyuncu olmalı. Çörekçi bunun için alındı. Yani maç esnasında bir sorun oluşa her iki kanat bekini de bir maçlık yedekler.
    Peki Mas sakatlantı diyelim 3-4 maç yok. sol beki idare etme ihtmali nedir bu çocuğun?
    Onazi kalacaksa Gökhan alınmaz bu net. Onazi e Aytaç giderse hatta Aytaç gitmese de Medjani ile şampiyonluk yolculuğu yürümez. Gökhan gibi bir alternatife ihtiyaç var.
    Yorumlara bakıyorum da Gökhan'a Aytaç muammelesi yapılıyor. Gökhan İnler gelir Okay'ı keserse şaşırmayın o kadar söyleyeyim. Tabi ben yedek olarak bakıyorum. Dediğim gibi bu Ekici transferinin diyeti bence.
    Kadro mühendsiliği açısından bir de fazlalığımız var. Olur da Visca alınırsa Olcay-Castillo ve Bongonda 'da biri ilk 18'e giremeyecek. Bu fazla lüks bizim için.
    Ayrıca N'doye ve Rodallega kalırsa bu ikisinden biri de ilk 18'de olamayacak. Bu da çok büyük lüks.
    Son olarak Gökhan İnler de alınırsa Abdüş'ü kesinlikle kiraya vermeliyiz. Yazık çocuğa. Gitsin maç kondüsyonu kazansın bari.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 milyona yakın para alan adamın şampiyon takımdan kalkıp Trabzon a kulübede oturmaya gelmesi hem futbolcu açısından hem de kulüp açısından zincirleme mantık hatası oluşturmaz mı ? İnler gelirse ilk 11 girer ve ilk 11 için isteniyorsa burada 3 ihtimalden söz edilebilir;

1) Kucka dan vazgeçtik
    2) Okay ı sattık
    3) Ersun hoca Yazıcı yı ilk 11 de düşünmüyor, merkezde Okay-Kucka-İnler üçlüsünü istiyor. Fenerdeki Topal-Cristian-Meireles üçlüsü gibi.

Başka bir açıklaması olamaz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gündeme gelen isimler git gide saçma bir yöne doğru kaymaya başladı. Endişeleniyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son şampiyon olan takımda forma giyememiş adamı alıp 50.yılda şampiyonluk hayali satmakta güzel kafa.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yönetimin bjk yalaklığından midem bulanmaya başladı artık Ekici olayında Fiko güzel kekledi bizimkileri.

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Visca için 5 miliyon €+2 futbolcu karşılığında amlaşmışız bu parayı verecek bütçemiz olduğuna inanmıyorum inanmak istemiyorum uçuk bir rakam
    ömür umuttan önce bitmeli

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 3 sezonda Napoli, Leicester City ve bjk'de toplamda sadece 32 mac forma giydigi icin.

Öncesinde sezon ortalamasi 35 civari.

Eski ritmini tutturursa 4 yil daha TSL'de cok rahat oynar.
    Saydığın takımların kadro kalitesi ve o takımlarda kimlerin yedeği onlara da bakmalısın. Biz de Onazi , Medjani, Ayta. mı Gökhan İnler mi yedekte otursun sorusu var. Ben kesinlikle Gökhan İnler derim. Tabi maliyetini görmek kaydıyla. Yaşa takılmayın artık kendine iyi bakan oyuncular 36-37 yaşına kadr rahat oynuyor. Belezoğlu, Durica, E'to vb.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı soldoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onazinin yerine onaziden kat be kat daha kalitesiz bir adamı takımda düşünmek akılsızlık değil art niyet ve ihanettir. gökhan gibi torun sahibi olacak yaşa gelmiş birine karşılık yusufu vermek gibi bir düşünceleri de yoktur umarım.
    Su halimle Onazi'den ben yetenekliyken Inler'in Onazi'den kötü olduguna inanmiyorum.
    Iddaa ediyorum ki Batuhan bile Onazi'den yetenekli ve güclü.
    Inler en azindan bir istanbul takiminda yedek. Onazi o kadrolarda dahi ilk 18'e giremez.
    Inler'e son 3 sezon yeterli sans verilmemis olabilir(Son Senol Gunes'li yilini saymiyorum. Cünkü Günes takintili biri). Ancak önceki dönemiyle her türlü Onazi'den iyi.
    Hele ki torun sahibi demissiniz de yetenek olduktan sonra TSL'de oyuncularin her yasta neler yaptigi ortada.
    Elazığ'lı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Onazi 24 yaşında maaşı 1 milyon euro
    Inler 33 yaşında maaşı 2 milyon euro (bizde en az Olcay'ın maaşını ister 1.7)

Kucka alınırsa (alınmayıp Inler 11 için düşünülüyorsa zaten dükkanı kapatalım), yedek kulübesi için hangisini tercih edersiniz?

Bize 6-8'de sadece Kucka yeter, Inler gereksiz. Hem para yok deyip hem de böyle bir maliyete girmek lükstür. Inler ile uğraşacağına takıma adam gibi golcü getirsinler, Eder falan boş işler. Rodallega, Eder'e golcülük dersi verir.

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

yusuf yazici isteyen besiktasa aytaci vermekle es deger bu transfer ... tolgay arslan beklerken g.inler

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 milyona yakın para alan adamın şampiyon takımdan kalkıp Trabzon a kulübede oturmaya gelmesi hem futbolcu açısından hem de kulüp açısından zincirleme mantık hatası oluşturmaz mı ? İnler gelirse ilk 11 girer ve ilk 11 için isteniyorsa burada 3 ihtimalden söz edilebilir;

1) Kucka dan vazgeçtik
    2) Okay ı sattık
    3) Ersun hoca Yazıcı yı ilk 11 de düşünmüyor, merkezde Okay-Kucka-İnler üçlüsünü istiyor. Fenerdeki Topal-Cristian-Meireles üçlüsü gibi.

Başka bir açıklaması olamaz.
    Bence Onazi satildi, MC ve DMC pozisyonlarinda Kucka-Okay-Inler degismeli oynayacak.

Alıntı a.fındıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusuf yazici isteyen besiktasa aytaci vermekle es deger bu transfer ... tolgay arslan beklerken g.inler
    Hocam bi sakin kafayla düsün. tolgay sence bize neden gelsin, bjk neden biraksin?

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saydığın takımların kadro kalitesi ve o takımlarda kimlerin yedeği onlara da bakmalısın. Biz de Onazi , Medjani, Ayta. mı Gökhan İnler mi yedekte otursun sorusu var. Ben kesinlikle Gökhan İnler derim. Tabi maliyetini görmek kaydıyla. Yaşa takılmayın artık kendine iyi bakan oyuncular 36-37 yaşına kadr rahat oynuyor. Belezoğlu, Durica, E'to vb.
    Eder'e bende karsiyim lakin bjk maasinin 700-800 binlik kismini karsilayacaksa 1.3'e Inler gelip oynasin. Aytac-Medjani-Onazi üclüsünün toplamindan daha yararli olur. Ayrica Inler'i cok yüksek maas alacak teziyle elestirmekte yanlis. Daha belli bile degil ne kadar alacagi.
    Konu Anıl C tarafından (24.06.2017 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Amma abarttınız İnler'in bjk'deki yedeklipini arkadaş. Stopere Tosic 'i alsak ortalık ayağa kalkar bununla mı şampiyonluk mücadelesi vereceğiz diye. Adam geçen sene banko oynadı bjk'de, o nasıl olacak?
    İnler her takımda yedekmiş. Leceister'da şampiyon olan kadroda yedekti kabul. Peki kimin yedeğiydi? Dünyanın en iyi ön liberosu olan Kante'nin.
    Gökhan bizim kadro kalitemizi arttırır tabi iyi bir alternatif oyuncu yani yedek olarak.

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G.inler bize yedek beklemek icin mi geliyor saniyorsunuz cok iyimsersiniz.

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzülür tabi adamin klasi belli bakma Senol oynatmadi sampiyonluga oynicaksan bole adamlar lazim yedek kulubune aytac hamali degil !
    Klası belli ama o yaştaki adama fazla para vermemek lazım. Şuan karşı çıkılmasının sebebi klasından dolayı değil maliyetinden dolayı. Yoksa kim istemez gökhanı
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

33 yaşında 2 milyon euronun üstünde bir maaş alan adamı,alternatif diye almak saçmalık. Zaten oynayabileceği bir takıma gider giderse,neden bıraksın maaşını...
    Alternatif alacaksan misal,Andre Castro var.Sözleşmesi bitmiş,ligi biliyor.Sorunsuz.
    Ki ben Onazinin kalması taraftarıyım.
    Lucas Leiva ve Badou Ndiaye gelse ortasaha da çok iyi rotasyon oluştururuz.

As : Leiva,Okay,Yazıcı , Alternatif : Onazi,Badou,Bero,Abdülkadir
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)