Sayfa 94 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 84 92 93 94 95 96 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2473 adet sonuctan sayfa basi 2,326 ile 2,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 6 - 1 Sivasspor

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takim ve oyun olarak 2005´te ki kadroya cok benziyoruz

Nerdeyse eksiklerimiz hala ayni eksikler:Bekler, Orta ve sol!!!!!

Jaja uyum sürecini atlattiginda yeni Szymkowiak´miz olacak

Senol Günes yine 4 hücumcuyla sahada..macbasi 3 gol ortalama ile gider bu takim! Ama burda yine 2005´te oldugu gibi Yattara´nin ayagina bakariz ve bakacagiz. O oynarsa Sampiyonluk yarisinin icinde oluruz, ya yoksa
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Recep Alkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize de geçen sene Fener bayrağı sallamışlardı, stadın yanında bir sürü balkonda Fener bayrağı vardı.

Zaten taraftar profilleri mükemmel, Kumaş Pantolon, Gömlek (3 düğmesi açık) rugan ayakkabı ve boyunda atkı

ççç
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2 sene önce Star'da ki Futbolig programında üstte aynen şöyle yazıyordu. 5 Büyükler...Programın içindede sürekli 5 büyükler diyip duruyordu Ertem Şener..

Bende ozaman kızmıştım. Bu ne dedim. Adamlar şampiyon olmadan 5 büyük yaptılar. Bu işler bu kadar kolay değil. Önce bir şampiyon olsun.

Geldiğimiz noktaya bakıyorum Sivas eski tas eski hamam..

Ertem Şener aslında Rüştünün değil bizlerin her yerinden öpmesi lazım..Bunu hakesidyor çünkü..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Burçak bitirdin beni ççç ççç ççç

Yaz olduğu için biraz daha açık rnkli giinmişlerdi

Ama süper olmuş, tebrikler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burçağa ve bilumum arkadaşlara Sivas diyince bişiler oluyor anacım anlamıyorum ki
    Sizin aklınıza gelen kimsenin aklına gelmez ya . Şu fotoya bak aman Allah ım ççç ççç

O değil de akşam 6-1 den sonra Alanzinho topu alıp kaleye geliyo... Aman yarabbim Alan ne ediysin sen ... geri git geriii ... atmaaa atmaaa ... diye bağırıyoruz adam... süperdi ya
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burçak sen sivas deplasmanına falan mı gittin? hani bi ara olaylar olmuştu? nereden geliyor bu hırs

altı üstü bi sivas galibiyeti..

Bilhan Özhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burçağa ve bilumum arkadaşlara Sivas diyince bişiler oluyor anacım anlamıyorum ki
    Sizin aklınıza gelen kimsenin aklına gelmez ya . Şu fotoya bak aman Allah ım ççç ççç

O değil de akşam 6-1 den sonra Alanzinho topu alıp kaleye geliyo... Aman yarabbim Alan ne ediysin sen ... geri git geriii ... atmaaa atmaaa ... diye bağırıyoruz adam... süperdi ya
    bi ara atıcak diye korktum acıkcası
    SAMSUN UNDERGROUND RAP
    55

Gurbette yaşayan bir Trabzonsporlu olarak plaka hasretimizi giderdiğin için teşekkürler Trabzonsporum..
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

6 golün de bir arada olduğu bir video yokmu renktaşlar sağ da solda paylaşıp milleti ayar edeceğim bi tane buldum bizim 5 golden sonra Kasımpaşa maçına geçiyor.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok güzel oldu İnşallah cuma günüde bol gollü bir galabiyet izleriz.
    OSCAR CARDOZO

Nereden
    Balıkesir

Akşam kayın peder ile seyrettik maçı evde. (61 diyince geldi aklıma) Adam Trabzonlulara alışık değil ne yapsın.

Maçı seyrediyoruz maç 5-1 ALLAH'ım ne olur bir gol daha dedim, ama resmen yalvarıyorum, Kayınpeder döndü, İnsanoğlu işte gözü doymaz dedi, tam sohbet bitmeden gol geldi. Üzerine konuşamadık, sonrasında Alan vuracak ALLAH'ım girmesin ya dedim, bir baktım Kayınpeder bana bakıyor, olum sen iyi misin dedi, dedim evet, demin istiyordun, şimdi istemiyosun diyor, dedim skora bak bakalım, 6-1, ne demek dedim, anlamadı, 10 dakika sonra ben söyledim yarım saat güldük

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akşam kayın peder ile seyrettik maçı evde. (61 diyince geldi aklıma) Adam Trabzonlulara alışık değil ne yapsın.

Maçı seyrediyoruz maç 5-1 ALLAH'ım ne olur bir gol daha dedim, ama resmen yalvarıyorum, Kayınpeder döndü, İnsanoğlu işte gözü doymaz dedi, tam sohbet bitmeden gol geldi. Üzerine konuşamadık, sonrasında Alan vuracak ALLAH'ım girmesin ya dedim, bir baktım Kayınpeder bana bakıyor, olum sen iyi misin dedi, dedim evet, demin istiyordun, şimdi istemiyosun diyor, dedim skora bak bakalım, 6-1, ne demek dedim, anlamadı, 10 dakika sonra ben söyledim yarım saat güldük
    Benim kayınpederim fenerbahçeli. Benim sayemde Trabzonspor'u feybeden daha çok sevmeye başladı. Dün akşam birlikte maçı izliyoruz(babamlar da var). Kendisi de bir yandan bilgisayara bakıyor bir yandan maça. 30 dakika oldu, ulan hala atamadınız mı şunlara gol, hadi be fark olması lazımdı şimdi dedi. Lafı bitmeden Yattara çaktı. Bak ben kızınca nasıl atıyorlar diyorken Yattara bir daha çaktı. Takımı oturduğu yerden süper motive etti.

İşin ilginç yanı, beraber izlediğimiz ilk maç da 3-2'lik feybe maçıydı. ççç Benden çok sevinmişti galibiyetimize.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Nereden
    Trabzon

hakkaten yaa 6 üstü 1 sivas galibiyeti Manisa maçına mı konsantre olsak ne
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Niğde

6-1 güzel Recebim de senin kayın peder muhabbetleri felan çok daha güzel,yeni bi dünya demi
    Bu ara da senin telaş bitmiştir,gayri şu cd mi istesem ayıp olurmu ki
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzelmiş...

bizde de halamlar misafirdi. Maçın 5-1 olduğu anda mesaj geldi. kardeşime gösterdim. Abim plaka geliyor dedim. Eniştem anlamadı. hayırdır araba mı alıyosunuz dedi plaka dan yola çıkarak. .biz de kardeşimle güldük tabi..

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kayınpederim fenerbahçeli. Benim sayemde Trabzonspor'u feybeden daha çok sevmeye başladı. Dün akşam birlikte maçı izliyoruz(babamlar da var). Kendisi de bir yandan bilgisayara bakıyor bir yandan maça. 30 dakika oldu, ulan hala atamadınız mı şunlara gol, hadi be fark olması lazımdı şimdi dedi. Lafı bitmeden Yattara çaktı. Bak ben kızınca nasıl atıyorlar diyorken Yattara bir daha çaktı. Takımı oturduğu yerden süper motive etti.

İşin ilginç yanı, beraber izlediğimiz ilk maç da 3-2'lik feybe maçıydı. ççç Benden çok sevinmişti galibiyetimize.
    Bizim kayınpeder de Galatasaraylı Ama akşam Bir GS maçı izlemesi var ölürsün gülmekten. Antep atağa kalkıyor hadi oğlum diyor, kaçırıyor Bela okuyor, hele Ayhan'ı bir seviyor ki gözlerin yaşarır

Dedim Trabzonlu ol, forma benden, Hami olsa kesin olurdum diyor

Alıntı insan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6-1 güzel Recebim de senin kayın peder muhabbetleri felan çok daha güzel,yeni bi dünya demi
    Bu ara da senin telaş bitmiştir,gayri şu cd mi istesem ayıp olurmu ki
    Ooooo, ne demek abi, ayıp ediyorsun ben onu unuttum, sözüm vardı hemen göndereyim abi.

Yapayım bir DVD göndereyim, çok şarkı alır, sen istediklerini arabaya göre atarsın olur mu ?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ultrats Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değil de sivas zaten sıradandı. neden bu kadar büyütüldü anlayamadım. 2 yıl parlamasının tek nedeni Bülent Uygundu bunu 2 yıl boyunca söylemiştim. Buca da 2-3 yıl içinde iyi bir yerlere gelebilir. Bu başarılar saman alevi.

Herkes gider biz kalırız
    Bir antrenörün (aslinda baskanlarida baya etki yapmisdi ama yinede o zaten olmasi gerekiyor) ne kadar etki yapabilecegini arastiranlar icin önemli bilgiler sunuyor sivassporun son yillarda yasadiklari.

tarihinda ilk kez zirve ye cikabilen bir sivasspor su anda yine eski yerine dönmüs durumda. Bir gün Bülent Uygunu geri getirirseler sasirmam.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Nereden
    Niğde

Ooooo, ne demek abi, ayıp ediyorsun ben onu unuttum, sözüm vardı hemen göndereyim abi.

Yapayım bir DVD göndereyim, çok şarkı alır, sen istediklerini arabaya göre atarsın olur mu ?
    Olur olur.
    Sağol varol,günlüne kurban Recep.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçı full olarak indirebileceğimiz site varmı
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Balıkesir

Alıntı insan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur olur.
    Sağol varol,günlüne kurban Recep.
    Estağfurullah abi, bir DVD yahu bu, sen bana özelden bir adres gönderebilir misin, ben sana göndereyim, artık ayıklaması sana kalmış ama, olur değil mi

Aslı senin gönlüne kurban, başımızın tacısınız.

Koray10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

en son frikik golü ne zaman attik?

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hamidolar iyi bakın unutmayın bu tarihi günü.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Nereden
    Trabzon

Hamidolara yüklenmeyin. Çünkü oınlara daha çok takım yüklenecek
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı comandante85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en son frikik golü ne zaman attik?
    Yanılmıyorsam, Gökhan Ünal'ın Bursa'ya atttığı golden sonra frikikten gol atmadık.

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten maçlarda bağıracak kendimize özgü tezahuratlar yapacak taraftar oluşumlarına ihtiyacımız var. bu böyle olmaz..........
    Valla Hiç taraftar desteği Yoktu stadı doldurmakla taraftar Olunmuyor Buna maalesef cözüm Bulamadık Birtürlü hepbir ağızdan bağıran taraftarımız sanırım bizim Hiç Olmuycak.
    Farozlular ayrı bir ses trabzonlu gencler ayrı bir ses erdoğdulular ayrı bir ses Bu şekilde Olmaz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)