Sonuç: Trabzonspor - A.Konyaspor Maçı Nasıl Sonuçlanır ?

Katılımcı sayısı
215. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

175 81.40%
  • Berabere biter

21 9.77%
  • Kaybederiz

19 8.84%
Sayfa 73 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 63 71 72 73 74 75 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1901 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 1.Hafta l Trabzonspor 2-1 Atiker Konyaspor l Maç Sonucu

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon hayırlı olsun.

Okan Buruk'un ayağı da bizim maçta kırılmıştı. Soner Tolungüç (Soner Boz'la karışmasın) diye bir futbolcumuz vardı. Onun müdahalesiyle Okan sakatlanmıştı. Sonra da Galatasaray'a gitmişti.

Konyalı oyuncuya geçmiş olsun.
    Bilmiyordum bunu.. Okan bizden birisi.. Ergün penbe gibi de trabzonsporludur..

Nereden
    Konya

Aldığımız puan sonuna kadar hakedilmiş puanlardır..Evet Pereira'nın hakkı kırmızı karttı , ama bizim de net penaltımız verilmedi,olaya bu açıdan da bakmak lazım..Konyaspor çok güzel bir takım yapmış .MRA'nın dokunuşu çok bariz belli olmuş.Angut Kocaman'ın takımı ile bunun arasında dağlar kadar fark var.Fofana'nın sözleşmesi ne zaman bitecek acaba ? Gelecek sezon için bu form durumu devam ederse talip olunabilir.Okay'ın çıkışı ile orta sahamız olumsuz etkilendi.O dakikadan sonra Konyalı oyuncular daha rahat üstümüze gelip 2 net pozisyon buldular.2 transferle bu takım başa oynayabilir.Beşiktaş'ın maçını da seyrettim , çok iyi değillerdi.Hele hele şu abartılan Antalya'ya çok güldüm

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Düğünüm vardi izleyemedim ama helal olsun en guzel hediye kraldan gelmis
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Okay adım atamıyordu keza Olcay da.
    Kuco adam takip edemiyordu.
    "

Bu durumun dünkü sıcak ve nemle bir ilgisi olabilir mi acaba? Biz oturduğumuz yerde şıpır şıpır terledik ( abartısız su aktı).. Onlar sporcudur belki etkilenmez diyorum ama mümkün mü o nemden etkilenmemek. Yanlış okumadıysam akşamki nem %90 civarı imiş
    Maç bitene kadar 2-3 kilo verdik herhalde. Zaten yerimizde duramıyoruz, bi de nem ve sıcak iyice eritti bizi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçla ilgili ,

Dün ben de stadtaydım , çok feci bi nem vardı , takım illaki etkilenmiştir ama aynı nem Konya'ya da vardı hem de alışık değiller bu havaya .

Takımın da sezon başı maç kondisyonunun sıkıntılı olduğu belli , milli maç arasında daha iyi bi duruma geliriz ondan eminim .

Konya'yla başlamak gerekirse , bence taş gibi takım olmuşlar . Bu sene ligin üst sıra için yarışan takımlarından baya puan koparacaklar , Konya'daki seyirci desteğini de katarsak hele hele . Zaten bjk maçında da az çok belli etmişlerdi . Bizim kötü oyunumuzda bence onların iyi olması da etkiliydi .

Bi diğer konu , Burak meselesi . Dün 2. dakikada geri düştükten sonra Burak takımı diri tuttu , taraftarı ayağa kaldırdı . Arkadaşlarına moral verdi , bunlar çok önemli .. Nitekim hemen sonra da yoktan var ettiği o gol takımın güvenini artırdı . Ben açıkçası o golden sonra biz bu maçı 2-1 , 3-1 rahat kazanırız demiştim ama olmadı . Bunda Konya'nın yüksek oyun direnci de etkiliydi , bizim basit hatalarımız da .. Haa ayrıca , dün kötü oynadığımız maçta bile Burak 4-5 pozisyona girdi , diğer oyuncular da bikaç pozisyon yakaladı . Bi de takım iyiyken bu sene görünen o ki Burak'ın hattricklerini çok izleriz .

Transfer konusuna gelince bu takıma ön bölgede kesinlikle bi oyuncu şart . Uğur'un yerine de tabii ki bi stoper . Ama en büyük eksiğimiz bence 8 numara . Onazi'nin satışı olsaydı da keşke 8 numara , kanat ve stoper alabilseydik ama olmayacak gibi gözüküyo . Şahsen ortadaki boşlukta Abdülkadir'e şans verilebilir düşüncesindeyim transfer olmayacaksa

Ayrıca bi tek benim mi zoruma gitti bilmiyorum ama bizim geçen sene gole giden ataklarımız sağ kanatta Pereira-Olcay-Yusuf üçgeninden olurken solda Castillonun taşıdığı toplarla oluyodu . Castillo yok anladık ama Olcay'ı sola koyup o üçgeni bozma amacın neydi ? Hani bi şey denedin olmadı , maç içinde niye kanat değiştirin demiyosun hocam bu oyunculara ?? Nitekim Olcay'ın sağ kanatta topla buluşması ardından gol geldi . Benim anlamadığım nokta buydu en çok .

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öncelikle sakin olamayan anlık tepkiler veren ve hayatı refleks şeklinde yaşayan insanlar bu yazımı okumasın

Dün çok zor bir maçtan gelip geldik

Konyaspor iyi takım bunu bir kenara yazalım

İyiliği nerede? Ortasahada çok hakimdiler.

Ancak etkili ve hızlı forvet elemanlarına rağmen maçın yıldızı Esteban mıydı? Değildi.

Biz gerçekten bir proje takımıyız. Geçen sene başlayan devre arası üstüne koyan bu sene biraz daha üstüne koyan.

Ha tamam mıyız? Değiliz ama çok daha iyi olacağız.

Öncelikle Uğur Demirok yetersiz bir stoper ve Serdar Taşçı veya benzer bir transfer şart.

Durica yeterli mi? Yeterli. Dün tek başına oynadı onu rahatlatan bir başka stoper daha olsa ne ayak kırardı ne de kart görürdü. Uğur'un yetersizliğidir bunların sebebi bu bir.

Okay'a saldırıp hele hele Onazi'yi yalayanlar, ayrıca Kucka'yı eleştirenler futbolu izlemeyen görmeyen bakıp seyredip geçen adamlar

Okay geçen sene Osmanlı maçında da aynı şeyi yaptı

Okay çok yetenekli ve iyi bir oyuncu

Ama önliberoda hatası gol yedirtir geçen sene de öyleydi bu sene de öyle

Geçen sene Onazi 8 başladı sonra önliberoda Okay ile değişti

Onazi önliberoda daha iyi görüntü verdi ama yetersizdi

Okay da onun gibi yetersiz ama önliberoda çünkü basit top kayıpları yapılacak bir yer değil

8 numarada Okay çok iyi parladı geçen sene

Kucka tam 8 numaralık bir oyuncu topu çizgiden de çıkarır altı pastan gol de atar

Dün Okay'ın moral bozukluğu sonrası oyundan düşüşü aşırı motivasyon ve nem

Colman'ın ilk maçını hatırlıyorum yine çöp muamelesi görmüştü

Dün Kucka olağanüstü oynadı

Maç boyu tekti teeeeeeeeeeeeek

Konya'nın ortasahası iyi dedik

O ortasahaya tek başına durmaya çalıştı

Bongonda çok istekliydi Castillo'dan daha oturaklı duruyor

Ama o da bir yere kadar çıkabilecektir

Düne kadar yeni on numara gelirse Olcay'ın yerine oynar diyordum

Fikrim dün değişti on numara gelirse Castillo satılır Bongonda yedek kalır

Yusuf Yazıcı bir dünya yıldızı ister kabul et istersen etme

Adamı çözmek istiyorsanız koy Real Madrid'in ortasahasına bak ne yapıyor

Ben hayatımda onun kadar takıma bağımlı bir on numara görmedim

Burak denenş neticesi alınmış bir forvettir

Trabzonspor'a uyar uydu gene uyacak

Gene ofsayta düşecek gene saçmbaş yolduracak ve gene 30 gole atacak

Ama hani Selçuk Burak of of diyonuz ya

Burak Yazıcı = 5 X Burak Selçuk

İlk yarı bu sezon Yusuf 10 asisti geçmezse ya sakatlanmıştır ya da satılmıştır o kadar

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz 5 yıl boyunca hakem hatasıyla her maç 3 puan alsak, yine de hakkımız kalır bu çakallarda ..
    McLas was Here

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takım sert oynuyor. İspanyol takımla hazırlık maçında da serttik, gereksiz yere. Pereria maçı bitiremez diyordum daha maçın başında, tek sarı ile kurtuldu. Durica zaten hep böyle, ya Allah formatıyla oynuyor.

Haftaya fener maçında bu sertlik devam ederse maçı on bir kişi tamamlayamayız.

Traoreye geçmiş olsun, 9 maçta 8 gol atacak şansı var ise ayağının kırılma şansında var. Futbol böyle bir şey.

Okay ve Kucka oyun formatı birbirine çok benziyor. İkisi birbirini yedekleyecek gibi duruyor şu an. Bu durumda yanlarında Yusufun yeri garanti olur. Transfer gelirse transfer, gelmezse onazi orayı dolduracak.

Kanatlarımız fena değil, castillo gelene kadar yedeğimiz yok. Yusuf Erdoğan kanayan bir yara.

Konya çok iyi takım, fener bu kadar diri değil. Haftaya işimiz bu yönde daha rahat olacaktır ama kalemizde çok pozisyon görürüz. Onura yine çok iş düşecek. Umarım gününde olur.

Son bir sözüm de Ersun hocaya olacak. Dakika 89 sahaya forvet sokayım taktiğini Sakıp Özberkten mi miras kaldı sana hocam? Bunu artık Şenol hoca bile yapmıyor.

Lütfen yani, yapmayın artık şu gereksiz oyuncu değişikliğini midem kaldırmıyor artık!

Yusuf Yazıcı belki maçta çok görülmedi, öyle çalıp atan bir oyuncu değil ama çocukta muhteşem bir futbol zekası var. Bu zekasıyla oynuyor zaten.

Kuckadan bir mbia performansı bekleyemezsiniz. Adamın oyun stili bu. Ama mbia gibi bir maç oynayıp 5 maç yatmaz. Nasıl başlarsa aynı performans bitirir ligi. Bu yüzden mbia tipinden daha faydalı topçudur.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (14.08.2017 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı exelans_25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rekdas mac saatıne dugunmu koyulur dıkkat edelım byle seylere ))))
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Taraftarsız futbolun gram zevki yok. 8 maç oynandı şu ana kadar ve özetleri izlerken tek keyif veren maç bizimkisi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftarsız futbolun gram zevki yok. 8 maç oynandı şu ana kadar ve özetleri izlerken tek keyif veren maç bizimkisi.
    Biz de bu atmosferi kaybetmeyiz inşallah.Futbol seyircisiyle güzel, sahada top oynanmasa bile stat full olsun Trabzonu başarıya ulaştıracak en buyuk etken taraftarıdır. Taraftar otıvasyon demek, forma tribün geliri demek transfer demek başarı demek

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un şampiyonluk yarışını alevlendirmek için önünde büyük fırsat var. Feybe'yi evinde yenmek. Bu galibiyet insanlara büyük moral verir, hedefe inandırır ve bütünleştirir. O yüzden bu fırsatın kaçırılmaması lazım. Bunun dışında daha önce de söylemiştim; lig şampiyonluk yarışımızı anlaşıldığı kadarıyla 3 ukalalar dışında yapacağımız maçların sonuçları belirleyecek. Eğer şampiyonluk istiyorsak bu maçları tökezlemeden geçmemiz şart. Son olarak, 3 puan için takımı tebrik ediyorum. Burak beni yanıltmadığı için memnunum, hoşgeldin diyorum, umarım artık bozmazsın
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Emre B. da milli takıma dönüyormuş, milli takımı izlememek, sallamamak, umursamamak için bir neden daha verdiler. İyi olmuş, körler sağırlar birbirini ağırlasınlar.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre B. da milli takıma dönüyormuş, milli takımı izlememek, sallamamak, umursamamak için bir neden daha verdiler. İyi olmuş, körler sağırlar birbirini ağırlasınlar.
    Benim anlamadığım bu ikisi fatih terimin yakınları değil miydi, tuhaf tuhaf şeyler,

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğrusu dünkü maçı pek hak etmedik ancak Burak'ın hakkını teslim ederek dünkü maçı Taraftar aldı desek yeridir. Muhteşem bir ambians vardı. Şampiyonluğun bri şifresi varsa o şifre bu ambianstır.

Burak'a gelince 2 stoperle beraber yükselip topu hedefine bu kadar yumuşak bırakmak, ikinci golde topu önüne alışı bitirici vuruşu, her zamanki gibi verilmeyen penaltısı, Okay ve Bero'ya bırakıp onların harcadığı servisleri ile dün maçı çok istedi. Allah'ta gönlüne göre verdi. Santrfor dediğin böyle olmalı. Ceza sahasında 4 bilemedin 5 kez topla buluştu. 2 si gol. 1 i penaltı. Daha ne olsun. Devamı gelsin inşallah.

JP sana ne oldu böyle? Rakibi sindireceğim diye sertlik tamam ama bunu çirkinleşmeden kuralları biraz esneterek yapmak lazım. Körün gözüne parmak sokarak değil. İlk pozisyonda ki basışın, o forma altında kabul edilebilir bir şey değil. Ben utandım. Biz bu tip hareketleri istanbul takımlarında görmeye alışığız Bordo Mavi forma altında değil.

Okay'ın hatasından sonra maç boyu mutsuz olması anlaşılabilir ama Yusuf'ta bir haller vardı sanki. Mutsuz bir görüntü verdi maç boyu. Hayır olur İnşallah...
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Rodallega neden hiç bir gol sevincinde yok diyecektim ki ikinci golden önce burak topla buluştuğu anda ilk sevinen rodallega olmuş zaten gol atılmadan sevinmeye başlamış
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    Kocaeli

Maç Hakkında;

Arkadaşlar herkese merhaba,

Öncelikle haftanın en zor maçı bence bizim maçımızdı, her ne kadar içerde oynasak da Konyaspor son 2 yılın en iyi 3 takımından biri bence.
    Ve Aykut Kocaman sonrası oturmuş kadroya hızlı adamlar ile takviye yapmış sağlam taş gibi bir kontra takımı olmuş.
    Deplasmanda olsak kazanma şansımız bence yok gibiydi dün geceki hikayeye göre söylüyorum.

Biz ise özellikle Ocak ayından itibaren git gide üstüne koyan bir ekibiz. Kucka Burak Ve Bongonda geldi.
    Orta saha da oyunu yönlendiremedik, bunda Okay'ın yaptığı hata sonucu maça moralsiz başlaması ve toparlayamaması etkili oldu.
    Okay'ın demoralize olması Kucka'yı da etkiledi bence. Yük biraz onun üstüne kaldı.. Ama bana sorarsanız gerçek Kucka'da bu değil. Çok basit top kayıpları yaptı o da. Toparlayacaktır zamanla.

Bongonda iyi adam ayakları fena değil ama final paslarında daha sakin olursa Castillo'dan daha iyi olabilir.

Stoper şart, 8 numara oynayabilecek iyi bir orta saha şart (Onazi giderse)

Burak'a gelince. Evet kral geri döndü ama sadece golleriyle değil tecrübesiyle de geri döndü.
    Eski Burak değil. Eskiden at araya koşsun golü yapsın derdik. Ama şimdi sırtı dönük oynamayı öğrenmiş, hava topu almayı öğrenmiş, faul alıyor top saklıyor hatta oyun bile kuruyor. Yusuf Yazıcı ile olan bağlantısını daha da kuvvetli hale getirirlerse daha da iyi olacaktır. Olcay'ın da bu etkileşime olumlu katkı yapacağını düşünüyorum.

Son olarak bu maçta en çok hoşuma giden şey hakemi baskı altına almamız oldu. Her pozisyonda futbolcularımız hakemin etrafında oldu. Yıllardır aradığım şeydi bu. Ezik büzük bir takım olmamalıyız. Futbolcularımızında biraz çirkef olmasında sorun yok bence. İyi adam ama kötü futbolcu olacaklarına çirkef ama iyi futbolcu olsunlar.

Herkese saygılar
    Konu Faruk BERBER tarafından (14.08.2017 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.

*** 2010-2011 Gerçek Şampiyonu Trabzonspor'dur! ***

Nereden
    Konya

Bu renklere bağlı olmamın sebebi , JP'nın hareketlerini taraftarlarımızın büyük kısmının tasvip etmemesi ve buna benzer hak ve hakkaniyetten yana olan tavrıdır.Biz zaten bu yüzden büyüğüz.Aynı hareketleri yıllarca ; şikebahçeli Lugano yaptı taraftarları olan angutlar alkış tuttu.Emre denen ahlaksız hala yapıyor adına hırs deyip "aferin koçum" çekiyorlar.Melo denen kuduz yıllarca milleti tahrik etti , pitbull diye herifi onore ettiler.Biz bu tür şeylere alışkın olmadığımız için hoşumuza gitmedi,gitmeyecek.O formayı giyen oyuncunun bu şekilde tavırlar sergilemesine onay vermeyen tüm renkdaşlarıma selam olsun..Dediğim gibi biz bu yüzden farklıyız , bu yüzen büyüğüz ..

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı exelans_25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah mutlu mesut etsin. Benimde düğünüm 1 Ekimde. Beşiktaş maçına denk geliyormuş şanssızlığın böylesi umarım maçı cumartesine koyarlar
    Konu Cagdas Topal tarafından (14.08.2017 Saat 11:23 ) değiştirilmiştir.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fofana seneyeki transfer döneminin başrolünde olacak gibi
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

kral güzel konusdu
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Durica çok dengesiz bir oyuncu rakibe sertliği çok aşırı düzeyde bu yaşta hala olgunlaşmamış birde top sürüşü varki çok anlamsız gereksiz yere dripling yapma isteği birgün pahalıya patlayacak kaptırdığı toplar her defasında rakibe pozisyon olarak kalemize dönüyor birinin kulağını sert bir şekilde çekmesi lazım...
    J.P neden bu kadar agresif oynuyor diye düşünenlerdenim bugün sırtını sıvazlarız ama yarın çok küfrederiz yol yakınken önlem almak lazım....
    Dünkü maçta gösterdi bu takımın orta sahasına çok yönlü üst düzey bir takviye gerekiyor keza defansınada çok sakin top kullanmasını bilen stoper(Serdar)ı bu yüzden çok istiyorum inşallah haftasonuna yetişir...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu ikisini kiyaslayanlar vardi

Serdar @TSerdarSx

Bir tarafta karşı karşıya golü atamayan Hugo Rodallega , diğer tarafta Kral Burak Yılmaz.

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ikisini kiyaslayanlar vardi

Serdar @TSerdarSx

Bir tarafta karşı karşıya golü atamayan Hugo Rodallega , diğer tarafta Kral Burak Yılmaz.

Burağında böyle kaçırdığı çok pozisyon vardır, şimdi bu kıyas doğru değil. Ama bende hügo mu burak desen ilk önce burağı sürerim.

Bu arada bence Burak ve Damdoy iyi ikili olabilir. Damdoy burağa çok iyi servis yapabilir diye düşünüyorum.

Nereden
    İngiltere

Okay bu takimda ancak yedek olur. 1 mac var 10 mac yok. Batuhan goreve. Okay ancak Batuhanin yeddgi olur. Bal yapmayan ari. Ayrica yuzu gulmuyor. Attigi imza pismanlik yaratti sanirim. Selcuk Abisini ozledi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)