Sonuç: Trabzonspor - A.Konyaspor Maçı Nasıl Sonuçlanır ?

Katılımcı sayısı
215. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

175 81.40%
  • Berabere biter

21 9.77%
  • Kaybederiz

19 8.84%
Sayfa 72 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 62 70 71 72 73 74 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1901 adet sonuctan sayfa basi 1,776 ile 1,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 1.Hafta l Trabzonspor 2-1 Atiker Konyaspor l Maç Sonucu

yenimakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kral.jpg

Yusuf Erdoğan maçı özetlemiş

Pereira'nın yaptığı 2 acımasız faul kabul edilemez. Bir daha kesinlikle böyle bir davranış içine girmemeli. Sataşma, itme, aşırı temas bunlar kabul edilebilir ama bir meslektaşının ayağına o şekilde basamazsın. O adamda ekmek yiyor bu işten. Bunu bir defa değil 2 defa yaptı. Ben olsam 2. yarıya çıkartmazdım (ya da aynı davranışı sergilemeyeceğinden emin olurdum).

Durica'nın hareketi bana göre kasti değil. O yapıda biri değil zaten. Geldi ve ıskaladı. Hakem kırmızı vermelimiydi, vermeliydi. Bunuda tartışmıyorum. Pozisyon sonrası gidip özür diledi, ayrıca twitter hesabından da özür diledi.

KRAL PENALTI, Burak Yılmaz'ın hava topuna yükseldiğinde yerde kaldığı pozisyon TARTIŞMASIZ penaltı. Bunun aksini söyleyenlerde olmuş ama o pozisyonun tartışılacak bir tarafı yok. Hakemin atlayabilir o pozisyonu o ayrı mesele ama Burak'a yapılan hareket kesin penaltı. Çünkü Burak pozisyonunu önceden aldı. Havaya yükseldi. Rakip hava topuna değil, Burak'ın pozisyonunu bozmaya geldi ve dirseğini koyarak Burak'ı itti ve düşürdü. Havada olan bir futbolcuya yapılacak olan en basit temaslarda bile futbolcu dengesini çok fazla kaybedebilir, bu da penaltıyı gerektirir (kasti bir şekilde yapılıyorsa).

Kazanmak güzel, eksiklerin görünmesi açısından da önemli bir maçtı. Fener maçıda çok zorlu geçecektir ama şu kötü futbola rağmen umudum var o maçtan puan ya da puanlar alabiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soyunma odasındaki zafer pozunda rodellaga'nın yüz ifadesi felaket .. Bu arada Yusuf ile Kucka Arasında ne oldu tam olarak ?
    Sadece onun mu, Yazıcının ki de kötü
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bizim taraftarın şikecilerden farkı bu işte
    Yorumları okuyorum sizlerle gurur duyuyorum
    Tarafsız, objektif bir biçimde takımdaki ve oyunculardaki yanlışları açıkça dile getiririyor
    İşte Trabzonsporın farkı bu, İşte Trabzonspor'un gücü bu
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Soyunma odasındaki zafer pozunda rodellaga'nın yüz ifadesi felaket .. Bu arada Yusuf ile Kucka Arasında ne oldu tam olarak ?
    Serbest vuruşta, Yusuf, Kucka'nın önüne topu itecek, Kucka da vuracaktı.
    Fakat Yusuf Erdoğan onu bile yapamadı ve çok alakasız bir yere topu gönderdi, Kucka da kızdı ona...

Serbest vuruş organizasyonunu becerememek yani...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Berbat bir hakem vardı...

2 tane kırmızımızı es geçti...

He, umrumda mı? Değil...

Elimizden alınan şampiyonluklar ve maçlara sayılsın...

Tek üzüldüğüm nokta, Konyasporlu futbolcunun kendisi oldu...

Durica'ya zaten kızıyordum, bunun derecesi arttı maçta...

Biraz insan gibi oynamak lazım.

Pereira da kendisinine çeki düzen vermeli...
    Bizim mazimizde çirkef futbolcu olmamıştır bu tarz futbolcular rahatsız eder bizi,etmeli de...

Diğerlerinden farkımız da budur...

Daha güzel maçlar çıkarmak dileğiyle...
    Arafilboylu

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün özellikle 2. Yarı çok kötüydük.Eksiklerimiz açık ve net..Bu kadar geç kalınması büyük hata..
    Ayrıca Ersun hoca yanlış yükleme mi yaptırdı naptı takıma..Okay,Kucka,Olcay dili dışarda geziyordu.
    Hiç hazır değiller.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın bu halini görünce yaz kampında bilinçli şekilde "geç form tutulacak şekilde" çalışmalar yapıldığı fikrine kapıldım.

Ersun Yanal hep sayısal verilerle ve son antrenman tekniklerini takip ederek çalışan bir hoca. Muhtemelen ligin şekilleneceği haftalarda form olarak zirvede olmak istiyor.

4.-5. haftadan itibaren bir daha bakmak lazım...

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün özellikle 2. Yarı çok kötüydük.Eksiklerimiz açık ve net..Bu kadar geç kalınması büyük hata..
    Ayrıca Ersun hoca yanlış yükleme mi yaptırdı naptı takıma..Okay,Kucka,Olcay dili dışarda geziyordu.
    Hiç hazır değiller.
    Benim yorumumla üst üste gelmesi tesadüf değil Yanlış değil, bilinçli olduğunu düşünüyorum. Böyle yükleme ve kondisyon methodları var. Takım fizik olarak güçsüz değil, maç kondisyonu yok. Kucka, Pereira, Okay, Yusuf gibi oyuncuların silik gözükmesinin, Burak gibi başka kulüpte antrene edilmiş oyuncunun da hazır gözükmesinin sebebi bu.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (14.08.2017 Saat 09:06 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece onun mu, Yazıcının ki de kötü
    Sanki onunkisi ciddi poz vermek istemişe benziyor. Umarım ikisinde de manevi olarak sorun yoktur. Çok ihtiyacımız olacak çünkü ..
    McLas was Here

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Herhalde ilk defa bir oyuncunun ayağının kırılmasına sebebiyet verdik..

Dün iki konuda iyiydik

1 geri dönebildik skorda..
    2 ciddi manada sert oynadık. Sahamızda olması gereken bu zaten. Ayak kırılması talihsizlik. Eğerki şu sertliği 3 4 lük bjk maçında oynasaydık şu an şu takım psikolojik olarak daha farklı olurdu.

Eksiğimiz çok.. Bence zamanla düzelmez.. Transferle düzelir gibi

Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın bu halini görünce yaz kampında bilinçli şekilde "geç form tutulacak şekilde" çalışmalar yapıldığı fikrine kapıldım.

Ersun Yanal hep sayısal verilerle ve son antrenman tekniklerini takip ederek çalışan bir hoca. Muhtemelen ligin şekilleneceği haftalarda form olarak zirvede olmak istiyor.

4.-5. haftadan itibaren bir daha bakmak lazım...

Benim yorumumla üst üste gelmesi tesadüf değil Yanlış değil, bilinçli olduğunu düşünüyorum. Böyle yükleme ve kondisyon methodları var. Takım fizik olarak güçsüz değil, maç kondisyonu yok. Kucka, Pereira, Okay, Yusuf gibi oyuncuların silik gözükmesinin, Burak gibi başka kulüpte antrene edilmiş oyuncunun da hazır gözükmesinin sebebi bu.
    Dün hatta babamla aynısını konuştuk Burak başka takımda antreman yapıp geldi ama daha hazır,Ersun hoca bizimkilere çok yükleme yaptırdı heralde diye..
    Umarım ters tepmez bu durum.Çünkü Okay,Kucka,Olcay gibi futbolcular fiziksel özellikleriyle daha çok ön plana çıkan futbolcular.Ama dünkü halleri beni gerçekten şaşırttı.Okay adım atamıyordu keza Olcay da.
    Kuco adam takip edemiyordu.İnşallah 2-3 hafta içinde düzelir bu durum ve o arayı en az kayıpla atlatırız.
    Yoksa durum iyi değil hocam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Okay adım atamıyordu keza Olcay da.
    Kuco adam takip edemiyordu.
    "

Bu durumun dünkü sıcak ve nemle bir ilgisi olabilir mi acaba? Biz oturduğumuz yerde şıpır şıpır terledik ( abartısız su aktı).. Onlar sporcudur belki etkilenmez diyorum ama mümkün mü o nemden etkilenmemek. Yanlış okumadıysam akşamki nem %90 civarı imiş
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hem melo, lugano, emre gibi oyunu biraz çirkefleştirecek adam bulmak isteriz, hem de bulduklarımızı gömeriz. Ne istediğimiz belli değil !!
    Çirkefleştirmek demek, rakibin ayağına baldırına kasten basmak demek değil. Joao nun yaptığı terbiyesizlik.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Ankara

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "

Bu durumun dünkü sıcak ve nemle bir ilgisi olabilir mi acaba? Biz oturduğumuz yerde şıpır şıpır terledik ( abartısız su aktı).. Onlar sporcudur belki etkilenmez diyorum ama mümkün mü o nemden etkilenmemek. Yanlış okumadıysam akşamki nem %90 civarı imiş
    Olabilir tabiki formalardan anlaşılıyordu lakin Konyaspor çakı gibiydi,onları pek etkilemişe benzemiyordu

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün hatta babamla aynısını konuştuk Burak başka takımda antreman yapıp geldi ama daha hazır,Ersun hoca bizimkilere çok yükleme yaptırdı heralde diye..
    Umarım ters tepmez bu durum.Çünkü Okay,Kucka,Olcay gibi futbolcular fiziksel özellikleriyle daha çok ön plana çıkan futbolcular.Ama dünkü halleri beni gerçekten şaşırttı.Okay adım atamıyordu keza Olcay da.
    Kuco adam takip edemiyordu.İnşallah 2-3 hafta içinde düzelir bu durum ve o arayı en az kayıpla atlatırız.
    Yoksa durum iyi değil hocam
    Takımın dinamizm kazanacağı konusunda kuşkum yok Mert. Önemli olan şu sorunun cevabını bulabilmek; Ersun Yanal, takımı antrene ederken ligin hangi bölümünde kaçıncı sırada olmayı hedefledi. Ben yaptığı matematik hesabını merak ediyorum. Takımın sahada ne vereceğinin en net cevabı bu aslında.

Ligin 28. haftasında çata çat mücadele ortaya koyarak zirveye tutunmaya çalışacak bir takımın, dün akşam verdiği görüntü normaldir. Çünkü bu takımın rotasyonu öyle 18-19 tane aynı kalite oyuncudan oluşmuyor. 14-15 tane benzer seviye oyuncuyu, sezon boyu aynı seviyede tutacak özenli bir çalışma ve önemli bir motivasyon sebebi olmalı.

Kim bilir? Belki de antrenman sahasında yapılan toplantılarda hoca, topçularla şampiyonluk planları yapıyordur. Belki 3. lük...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

"

Nem kesinlikle çok etkilemiştir futbolcuları ama Konyasporlu futbolcuları da etkilemiştir
    Arafilboylu

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Rodellega geçen sezon da sürekli forma almış bir oyuncu değildi. Surat asması tuhaf geldi bana, maçla ilgiisi olmayan bir tavıda olma ihtimali var, Burak attı adamın surata bakalım gibi değişik bir huyumuzun da olduğu muhakkak . Adama ciddi takılmış bunda bir şey yok. Küsmesini gerektirecek bir durumda yok.paranı alıyor musun alıyorsun nokta

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sezon hayırlı olsun.

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dün iki konuda iyiydik

2 ciddi manada sert oynadık. Sahamızda olması gereken bu zaten. Ayak kırılması talihsizlik. Eğerki şu sertliği 3 4 lük bjk maçında oynasaydık şu an şu takım psikolojik olarak daha farklı olurdu.

Okan Buruk'un ayağı da bizim maçta kırılmıştı. Soner Tolungüç (Soner Boz'la karışmasın) diye bir futbolcumuz vardı. Onun müdahalesiyle Okan sakatlanmıştı. Sonra da Galatasaray'a gitmişti.

Konyalı oyuncuya geçmiş olsun.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (14.08.2017 Saat 09:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın dinamizm kazanacağı konusunda kuşkum yok Mert. Önemli olan şu sorunun cevabını bulabilmek; Ersun Yanal, takımı antrene ederken ligin hangi bölümünde kaçıncı sırada olmayı hedefledi. Ben yaptığı matematik hesabını merak ediyorum. Takımın sahada ne vereceğinin en net cevabı bu aslında.

Ligin 28. haftasında çata çat mücadele ortaya koyarak zirveye tutunmaya çalışacak bir takımın, dün akşam verdiği görüntü normaldir. Çünkü bu takımın rotasyonu öyle 18-19 tane aynı kalite oyuncudan oluşmuyor. 14-15 tane benzer seviye oyuncuyu, sezon boyu aynı seviyede tutacak özenli bir çalışma ve önemli bir motivasyon sebebi olmalı.

Kim bilir? Belki de antrenman sahasında yapılan toplantılarda hoca, topçularla şampiyonluk planları yapıyordur. Belki 3. lük...
    Doğru bir bakış açısı olabilir.Bu durumdada o ara süreçte yaşayacağımız kayıplar can yakabilir.
    Misal dün Burak son anda kurtardı bizi
    Ama şöyle bir durumda var Konyaspor şuan çok hazır,onlarda bu tempoyu 34 hafta sürdüremezler.
    Ligin sonlarına doğru havluyu atarlar.
    Bizde tam tersi olacak gibi.
    Ersun hoca genelde iyi başlayıp,kötü bitirirdi..Durum değişti gibi
    Bana kalırsa ilk 3 hedefi iyidir.Avrupaya kesin gitmemiz lazım bu sene.CL olursa tadından yenmez ama zor duruyor.
    Türkiye Kupası da hedef olmalı bu sezon.Bir hava,özgüven katar.

Nereden
    İstanbul

"

arkadasin dedigi burak niye kosabiliyordu afam forvet ana heryerde o vardi...ona sicak nem islemiyomuydu bu acidan biraz dusundurucu dedigi

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Maça bakamadım uçak seyahatı nedeniyle. Özeti izledim Burak'ın golleri duygulandırdı. Foruma girip maç hakkındaki yorumlara bakim dedim, birde ne göreyim, herkes futbol meleği kesilmiş Perreira'ya yorum yapıyor.

Tamam, centilmenlik dışı olabilir cezasını hakem verir olur biter. Vermedi mi? O zaman verseymiş geçti bitti. Futbolcuyu uyarırsın konu kapanır.

Birde sekiztaş maçının özetine bakim dedim, hakemlerle yine kol kola girmiş aynı tas aynı hamam devam ediyor "efendi" sekiztaş.

Beyler, evet biz farklıyız adalet cart curt. Ama hakemin bilerek fener deplasmanı öncesi attığı yemi yiyecek kadar sazan olmayalım. Futbolumuza odaklanalım. Perreira sert oynamaya devam edecek oynadığı takım erzurumspor değil ama uslubuyla. Dün Burak için gelmesin diyenler, bugün Perreiraya odaklanmışlar.

Bundan sonra transfer felan olacağını sanmıyorum. Bize Kucka ile Burak bile fazla. Oynadığımız futbol benim için ikinci planda, çıkalım bi şekilde her maçtan üç puan çıkaralım, kral gollere devam etsin. İnşallah mutlu oluruz.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dün iki konuda iyiydik

okan buruk ta yanılmıyorsam bir trabzonspor maçında ayağını kırıp sakatlamıştı.sene 90 ların başları Soner di galiba sebep olan oyuncu da
    Bunlar futbolun içinde olan olaylar istenmese de olağan işin doğasında var
    Geçmiş olsun cabucak dönsün insallah.
    Eksiğimiz çok gibi duruyor ama dün beğenmediğimiz oyuncuların ıyı oynama potansıyellerı var ben bu kadar kötü bir yazıcıyı ilk defa görüyorum. Bu oyuncu bundan kötü olmayacaktır. Formu düşen Olcayın toparlanma olasılığı çok yüksek,inişli çıkışlı bir grafik çizdiğini söylemek mümkün.
    Burak Onur gibi tecrubesı yuksek oyuncuların formlarındaki süreklilik uzun vadede başarı durumumuzu ortaya çıkaracak
    Iyı olacağız bence

Onur Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Akşam staddaydım. İkinci yarı kötüydük ama buna rağmen kazanmak herşeyden önemli

İkinci goldensonra kendimi kaybettim avazım çıktığı kadar bağırdım sesim kısıldı baş ağrısı akşamdan beri devam ediyo ama değdi be.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tamam yahu, bu kadar bitik olmalarının bir nedeni de bu olabilir mi diye merak ettim. Ayrıca her insanın anatomisi farklıdır. Beni etkilemez 50 derece ama seni etkiler. Herkes çatır çatır oynayacak diye bi kural yok ki. İnsan onlar da robot değil
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın tamamı , arşiv isteyenlere..

https://my.pcloud.com/publink/show?c...SUdOrahzuhIiwV
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

haftayada bizimkilerden birinin ayağı kırılır merak etmeyin!. biz ne acılar çektik hemende unutuluyor geçen hafta sevmesemde bunlar kargalara hertürlü magandalığı yaptılar maçı izleyenler bilir.Trabzonspor bu ülkede elinden ''şampiyonluğu'' çalınmış bir takım hiçbir takıma acımam ben bu pislig te! bizimkilerin sert oyunu vardı iyide bozdular bazen konyalı oyuncular maç içersinde burak a yöneldiler bi ara sakatlıyolardı. reşit akçay trabzonu iyi kilitliyo iyi yapıyo kötü futbolun bi nedenide bu.kem küm yapmaya gerek yok pereira kasten basmıştır doğru ama kim dürüst ve centilmenki şu takımlarda? madem futbol böyle bu pisligte bizde böyle oynamalıyız ! 7 kişi kaldığımızda adamlar oley çekiyodu ne çabuk unuttunuz daha sürüyle sayarım size.körejmanın yusufa kasten basıp çekmesi ayağını kırıyodu ne oldu unutuldumu? durica kesinlikle kasten yapmadı hakemde pozisyon icabıydı adamın bileğinin kırıldığını farketmedi bile kimse farketse 4 defa kırmızı çıkarır bizim hakemler böyle yapcak bişey yok!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)