Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir şey yapmayacak mıyız?

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bir şey yapmayacak mıyız?

Nereye yazacağımı bilemedim. başlıkta açmak istemedim. Bir şey yapmayacak mıyız? Nereye gidiyor Trabzonspor?
    Faik'i TRTden kovdurduk. Digitürk'e maçlarımızı yayınlattık. 20.000 kişiyi sokağa döktük.. Gazetelerde tekzip yazıları çıkarttık. Aklıma gelenler bunlar.. Böyle bir kitle var, e ne duruyoruz?
    Hepiniz söyleniyorsunuz.. Hepiniz birşeylere sitem ediyorsunuz.. Sonuç? kendimiz söylüyoruz, kendimiz dinliyoruz? Ben BMN isimli bir taraftar sitesinin acizane üyesi olarak sesleniyorum;
    Ey Trabzonsporlular,
    Mevcut yönetimimiz, futbol bilgisiyle, futbol adabıyla, futbol merakıyla değil, siyasi entrikalar ve maddi yeterliliği ile kulubümüzün başındadır. Kulüp başkanı olma kriterlerine uymadığı halde, bize verdiği vaadleri yerine getireceğini ümit ederek sahip çıktığımız bu yönetime isyan bayrağını açmaya davet ediyorum sizi!! Yanlış anlaşılmasın, istifa etmeleri için bir birlikten, beraberlikten bahsetmiyorum.. Sadece, körün bile gördüğü eksiklikleri görmelerini sağlayacak fiziksel bir eyleme davet ediyorum hepinizi!! Nedir bu eksiklikler; takımımızın kalecileri, önünde oynayan arkadaşlarına güven vermiyor! Top rakipteyken takımımız bir stres içinde.. Demek ki bizim bir kaleciye ihtiyacımız var!! Bu takımın sol kanatı işlemiyor, resmi maçlarda attığımız topu topu 3 gol var. Biri serbest vuruştan, diğer ikisi sağ kanattan. Demek ki bizim bir sol kanat oyuncusuna ihtiyacımız var!!! Bu takımdaki hiç bir oyuncu terinin son damlasına kadar savaşmıyor, herkes yürüyerek oynuyor ve en önemlisi durarak top bekliyor.. Demek ki bu takımın heyecana ihtiyacı var!!! Elindeki malzemeyi iyi kullanamayan, her maça değişik kadrolarla çıkan ve her defasında kötü sonuçları futbolcularının üzerine atan bir teknik direktörümüz var.. Demek ki bizim bu camianın ağırlığını bilen ve bu ağırlığı kaldırabilecek bir teknik direktöre ihtiyacımız var!!! Kulubün kasasından çıkan harcırahla 2 aydan daha fazla süre Brezilya'da futbolcu arayan ama parasıyla dahi futbolcu alıp gelemeyen bir yöneticimiz var.. Demek ki bizim futboldan ve futbolcudan anlayan, iş bitirme yeteneği, becerisi olan yöneticilere ihtiyacımız var!!
    Ey Trabzonsporlular,
    Mail ise mail, mektup ise mektup, yürüyüş ise yürüyüş, basın duyurusu ise basın duyurusu.... Her ne gerekiyorsa yapmalıyız.. Yıllardır takımının iyi gününde ve kötü gününde yanında olan, şampiyonluk gitti diye hayatına son verecek kadar takımını herşeyden üstün tutan, hiç şampiyonluk görmediği halde takımına canı gönülden bağlı olan, rüyasında yaşadığı şampiyonluk sevincinin ardından uyandığında gözleri yaşlı olan, futbol üzerine sözüm ona futbol uzmanlarına bile taş çıkaracak kadar futbolu bilen, seven yaşayan bir taraftar kitlesi olarak üzerimize düşeni yapmalıyız...
    Bu takım bizim takımımız.. Mevcut yönetimi bilmiyorum ama ben ligi 13. sırada bitirdiğimizde bile takımıma olan sevgimden bir parça bile eksik etmedim.. Hergün inadına Trabzon, inadına Trabzon diye bağıran büyük taraftar.. Haydi, birşey yapmalı..
    Fırtına olarak başladı, sahici bir ihtilâle dönüştü, uzun zamandır “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Naim
    Ziyaretçi

Oğuz Kardeşim Perşembeyi beklemek Çokmu Zor geliyor?

Analyzer
    Ziyaretçi

Yürüyüş yapılacaksa birkaç slogan önerisi benden: Aynı melodiyle söylenecek: "Sol kanat hakkımız söke söke alırız", "Kaleci takımın belkemiğidir", "Koşmayan futbolcu istemiyoruz". Evet.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz Kardeşim Perşembeyi beklemek Çokmu Zor geliyor?
    Naim abi ne demiş atalarımız...

''Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur...''

Amenna.

Perşembe,dolmak üzere olan bardagın taşma damlası olabilir ama korkarımki halimiz Rızanın bjk'deki haline dönecek.Oda ligde kötü giderken avrupa macları yüzünden dokunmyor-dokunamıyorlardı...
    Velhasılı kelam superspordaki yazı ile birlikte açıkca görülüyorki kazan ısınmaya başladı.Kaynar mı Bu havada neden olmasın?
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Kaleci takımın belkemiğidir"

kaleciye ihtiyacımız yok diyen yönetime gerek mektup gerek mail gerekse basın açıklamasıyla bunu söyleyelim.

KALECİ TAKIMIN BEL KEMİĞİDİR,KALECİ TAKIM ARKADAŞALRINA GÜVEN VERMELİDİR.TRABZONSPOR KALECİ YETİŞTİRME OKULU DEĞİLDİR.

Faik'i TRTden kovdurduk. Digitürk'e maçlarımızı yayınlattık. 20.000 kişiyi sokağa döktük.. Gazetelerde tekzip yazıları çıkarttık. Aklıma gelenler bunlar.. Böyle bir kitle var, e ne duruyoruz?

burdan hocayı istifaya çağırmanın dışında yapılacak bişeyler muhakkak vardır.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı miracciftci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Naim abi ne demiş atalarımız...

''Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur...''

Amenna.

Perşembe,dolmak üzere olan bardagın taşma damlası olabilir ama korkarımki halimiz Rızanın bjk'deki haline dönecek.Oda ligde kötü giderken avrupa macları yüzünden dokunmyor-dokunamıyorlardı...
    Velhasılı kelam superspordaki yazı ile birlikte açıkca görülüyorki kazan ısınmaya başladı.Kaynar mı Bu havada neden olmasın?
    haklısın da bu maç normal bir uefa maçı değil.şu rum lara elenmeyelim bu sefer.yani aaa yendik tüh yönetim tepkilerden yırttı yine maçı değil bu maç.sonra sıradaki diğer uefa maçlarına kadar tonla lig maçı var ki aralarında derbiler var yakın tarihli.onlarda tepkiler verilir zaten.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar şuanlık tepkiye gerek yok geçen sene benficada aynı bunun gibiydi 3 haftada 1 çekmişti sonra bir seri yakaladı şamp. ligine kaldı lig sonunda . beşiktaş maçına kadar sabredilmeli ve kaleye sola adam alınıp alınmayacagına gore tepki verilmeli. biraz sabır 2 hafta daha

Yeni Kaleci (New goalkeeper)

Fatih ---- step---- Çağdaş--- Murat

Yattara(Gökdeniz) -- Hasan-- Marcelinho --Yeni Sol (New Left)

Umut(Gökdeniz)-- Ersen
    Önce TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır LazEkrem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SEVGI EYLEM GEREKTIRIR

zaman gecmeden sirtimizdaki kamburu atmamiz lazim, eger denizli macini beklersek is isten gecmis olabilir !!!!!!

sirtimizi 5 dakika sahaya cevirdigimizde laz aroninin cokmu umurunda olacak ???

son 3 hafta gösterdiki bu maya (Albayrak ve Lazaroni ) tut mu yor !!!!!

zararinin neresinde dönersek kardir !!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YÖnetİm İstİfa!!!!

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya ne yapacağımı bende bilmyrm bi yandan sabır diyor bi yandan böyle gitmz aslında bakınca dünkü maçta kaçan o pozisyonlardan sonra ne yapsın ama şuda war bu adam taktik bilmiyor oyuncuları tanımıyor
    yönetim desen ayrı bir hava kamp başlamadan bitecek transferler ligin 4.haftasına gelmemize rağmen bitmedi.
    ...anti-klişe timi...

Nereden
    İstanbul

yapmayın arkadaşlar ya bu takım çoğunlukla bizim sabırsızlığımızdan kaybetmedimi bu zamana kadar
    Önce TRABZONSPOR

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bence butun stad yonetım ıstıfa dıye bagırmalı ama hep bır agızdan seref trıbundekı yonetıcelerde dahıl olmak uzere yoksa bu ısın sonu hayır degıl
    - sen "cebımden 20 mılyon dolarlık transfer yapıcam ve trabzonlu bır ıosadamına da yıldız aldırcam" dedın mı dedın SONUC : marchelıno
    - butun transferler en gec alamanya dakı hazırlık macına yetıscek dedın mı dedın SONUC : HALA TRANSFER BITMIS DEGIL
    - paralı baskan parolasıyla geldın seneye fatıhten zarar edecegımız ıcın bu sene fatıhı sattık deyıp para sıkıntısı cektıgımız donemklerde bıle satılmayan fatıhı avrupanın sayılı kuluplerınden bırıne zenıte verdın oda bızımgıbı kumede kalmaya oynuyo
    - bıde bu ısın gecmıste kalan teknık dırektor yuzu var vahıd hocayı gonder yerıne 2 ay sonra 20 snede 18 kulup degıstıren basarı abıdesı ıstıkrar abıdesı lazoronıyı getır hemde ypnetıcılere sms le bıldırerek

hocam daha yazıcak cok sey var bence butun stad yonetım ıstıfa dıye bagırmalı en basta yonetıcıler bu ıs boyle olmaz
    paralı baskanımızda bence ıstanbul bshr beledıyesınde baskanlıga devam etmelı orda aradıgı basarıyı elde eder
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapmayın arkadaşlar ya bu takım çoğunlukla bizim sabırsızlığımızdan kaybetmedimi bu zamana kadar
    bu zamana kadar bizim sabırsızlığımızdan kaybetti bugün kalemiz boş diye kaybediyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

sabrettik lig bitene kadar
    sabrettik transfer dönemi açılana kadar
    sabrettik dünya kupası bitene kadar
    sabrettik lig başlayana kadar
    sabrettik 3 hafta

şimdi diyolar sabret 3 hafta daha
    3 hafta sonra transfer dönemide bitecek.
    o zaman apacak bir şey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsın.

Nereden
    İstanbul

ben futboldan anlıyorsam transfer sonuna ve 5. haftaya kadar kimseye istifa diye bağırmam
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu zamana kadar bizim sabırsızlığımızdan kaybetti bugün kalemiz boş diye kaybediyor.

pletikosanın bu hafta standart liege şamp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varmış. antepteki iki goldede kaleci hatası var
    Önce TRABZONSPOR

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o da senı kısısel gorusun hocam
    ama ben verılen bır soz varsa ve bu soz tutulmamıssa sonucunda da trabzıoonspor zarar goruyorsa
    bırkac densızın " trabzon kumeye " tezahreatlarına maruz kalıyorsa o yonetımı basımızda gormek ıstemem
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pletikosanın bu hafta standart liege şamp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varmış. antepteki iki goldede kaleci hatası var
    oda en fazla musampa gibi 2 günlük bi seyahate gelir. bizimkiler beceripte alamazlar.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır LazEkrem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gkalmuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabrettik lig bitene kadar
    sabrettik transfer dönemi açılana kadar
    sabrettik dünya kupası bitene kadar
    sabrettik lig başlayana kadar
    sabrettik 3 hafta

şimdi diyolar sabret 3 hafta daha
    3 hafta sonra transfer dönemide bitecek.
    o zaman apacak bir şey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsın.
    22 senedir sabrediyoruz ama yetti artik..

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende eskiden beri düşündüğüm ama '''iyi olacaklar yeter ki oynasınlar tecrübe kazanıp büyüsünler bıyıkları terlesin hele'' gibi savunmalar karşısında sustuğum ''kalemizin boş olması'' gerçeğini artık pazar gecesinden beri hep söylüyor ve yazıyorum.
    tribünler de tepki verilecekse ''kaleye keleci istiyoruz'' diye bağıralım.mail atacaksak aynı şeyi yazalım.nedir bu trabzonun kalecilerden çektiği.yok mu dur diyecek.tolgayı kiralayalım.eğer kalite olacaksa zaten olur gittiği yerde.forvet namzeti ali güzeldalı geçen sene malatyaya erginle beraber attığı golle tanıdık.verilen çok az bir şanstan sonra kovduk.adam daha gider gitmez attı golünü.tolga yıda süper lig de(kimse almaz)veya lig A da bir takıma kiralayalım.bakalım ne yapıyor.metin aktaş hep kalemizdeydi.ne oldu gittiği takımlarda?başarılı mı hayır?.bu konuda bu kadar uzun yazmamın nedeni futbol aslında çok basit bir oyundur.kalen boşsa yenilirsin.yönetime baskı yapıp bir kaleci aldırmak bu taraftarın bir görevidir.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yani şimdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kötü bu sezon albayrak kalmalı bence. bunun yanında tepkimizi de göstermeliyiz ama istifa diye bağırarak değil.

önce perşembe gününü hayırlıysa mutlu bi şekilde atlatalım.

not : sokaktan 11 kişiyi toplasan ilk 3 maçımızdan 9 puan çıkartırdı. sorun sadece albayrak/transfer değil bence.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani şimdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kötü bu sezon albayrak kalmalı bence. bunun yanında tepkimizi de göstermeliyiz ama istifa diye bağırarak değil.

önce perşembe gününü hayırlıysa mutlu bi şekilde atlatalım.

not : sokaktan 11 kişiyi toplasan ilk 3 maçımızdan 9 puan çıkartırdı. sorun sadece albayrak/transfer değil bence.
    kayseri ve vestel maçlarından 1 puan ancak çıkar demiştim ama antep maçı hesapta yoktu. mesajının ilk kısmına sonuna kadar bağırıyorum. bun sonuna fatih diye bağırarakta değil diyorum
    Önce TRABZONSPOR

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaşlar görünen o ki,biz burda kendim söyledim kendim dinledim ortamı oluşturuyoruz her geçen gün..

Ve yine görülüyor ki,yürüyüş mürüyüş yapılacağı yok..Olsa halbuki ne hoş olur..Birilerinin istifa etmesi şart değil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarını "iki yıldız" vaadi ile alıp,sonra yıldızın birini Trabzondan geri yollayan,yönetim kurulundaki bir adamın ,k, aya varan tatil macerasını hala somut adım atamadan noktalamak üzerinde olan bir zihniyeti kınama baabında üzerimize düşeni yaparız..

Artık bütün alem biliyor ki,bizim taraftarlığımız skorboarda yönelik değil..Ancak elden gelen yapılır ve buna rağmen başarısız olunursa bu takım hepimiizn başının tacıdır..Ama herşey ortadayken başkanlık sıfatıyla ööööyle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topçu da da vardır diyenler olabilir anak,bence bu protestoda toğpçuların arkasında olduğumuzu göstermemiz lazım.Çünkü bu adamlar çıkaracak bizi aydınlığa..İnancım tam! Topçuları küstürmeden bunu becerebilmeliyiz..,Çünkü yönetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda üstüne olmayan bi kitleyiz maaşallah..Ancak topçulara ihtiyacımız var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba şu an için yürüyüş için net bi adım olmadığına göre,bildiri hazırlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarım Katip olacam yakında Ama bildiri konusunda basının da bizi taktığını bildiğim için,çok daha etkili olacaktır diye düşünüyorum ben..Öncek bildirilerimiz birçok basın yayın organında yer bulmuştu hatırlarsanız..Ses getirecektir..
    Konu 61viya tarafından (21.08.2006 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bencede perşembe gününü bekleyelim. sonuç ne olursa olsun cuma gününden itibaren trabzon şehri kaynamalı ve hafta sonu bu hocadan kurtulmalıyız.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar görünen o ki,biz burda kendim söyledim kendim dinledim ortamı oluşturuyoruz her geçen gün..

Ve yine görülüyor ki,yürüyüş mürüyüş yapılacağı yok..Olsa halbuki ne hoş olur..Birilerinin istifa etmesi şart değil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarını "iki yıldız" vaadi ile alıp,sonra yıldızın birini Trabzondan geri yollayan,yönetim kurulundaki bir adamın ,k, aya varan tatil macerasını hala somut adım atamadan noktalamak üzerinde olan bir zihniyeti kınama baabında üzerimize düşeni yaparız..

Artık bütün alem biliyor ki,bizim taraftarlığımız skorboarda yönelik değil..Ancak elden gelen yapılır ve buna rağmen başarısız olunursa bu takım hepimiizn başının tacıdır..Ama herşey ortadayken başkanlık sıfatıyla ööööyle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topçu da da vardır diyenler olabilir anak,bence bu protestoda toğpçuların arkasında olduğumuzu göstermemiz lazım.Çünkü bu adamlar çıkaracak bizi aydınlığa..İnancım tam! Topçuları küstürmeden bunu becerebilmeliyiz..,Çünkü yönetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda üstüne olmayan bi kitleyiz maaşallah..Ancak topçulara ihtiyacımız var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba şu an için yürüyüş için net bi adım olmadığına göre,bildiri hazırlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarım Katip olacam yakında Ama bildiri konusunda basının da bizi taktığını bildiğim için,çok daha etkili olacaktır diye düşünüyorum ben..Öncek bildirilerimiz birçok basın yayın organında yer bulmuştu hatırlarsanız..Ses getirecektir..
    %100 katılıyorum perşembe günkü maçtan sonra sonuç ne olursa olsun TRabzonda bi yürüyüş türü şeyler yapılması lazım artık bu durmdan sonra zaten anlayan anlar.Ne olacağını başkan da diğerleri de....
    Bir Gün Mutlaka!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)