Sayfa 12650 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11650 12150 12550 12600 12640 12648 12649 12650 12651 12652 12660 12700 12750 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 316,226 ile 316,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!

Heisenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş'in şampiyonluk yaşamadım sözüne çok takılındı ama adam haklı zaten o zaman şampiyon olduğumuzu vs. çok beyan etti, kutlama yapabildik mi sabahlara kadar meydanda takım otobüse çıkıp coştu mu? Şampiyonluk yaşamak böyle olur arkadaşlar bizim zaten iddiamız belli hakkımızla kazandığımız belli ama konuşma farklı orda mevzu farklı bence. Şampiyonluğun getirilerini elde edemedik neticede. Hala süren bir davamız var ortada. Hakkımız alındığında gereken kutlamalar yapıldığında o zaman zaten hoca da katılacaktır bunlara.

Şenol Güneş'i savunmak için yazmadım bunları sadece niyetinin bu olduğunu düşünüyorum.

Öte yandan Beşiktaş'a gitmesine falan zaten çok tepkiliyim, benim gözümden düştü çoktan hoca.

Ayrıca, Beşiktaş maçına giden destek veren kişilerin Trabzonsporlu olmayı çok yanlış anladığını düşünüyorum. Hiç yakışmadı.
    Tamam da orada şampiyon olamadım derken şampiyonluk duygusunu yaşayamamış olma anlamında söylemiyor ki. Şampiyon olamadım diye eleştiriliyorum ama şampiyon yapmamış hoca şampiyon olamaz diye bir şey yok diyor. Teknik direktör olarak yeterlilik açısından konuşuyor. Kutlayamamış olmayla ne alakası var?

Nereden
    Bursa

Alıntı Heisenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da orada şampiyon olamadım derken şampiyonluk duygusunu yaşayamamış olma anlamında söylemiyor ki. Şampiyon olamadım diye eleştiriliyorum ama şampiyon yapmamış hoca şampiyon olamaz diye bir şey yok diyor. Teknik direktör olarak yeterlilik açısından konuşuyor. Kutlayamamış olmayla ne alakası var?
    İşlerine öyle geliyor,yoksa ne dediği Türkçe bilen,beyin,kulak ve mantık sahibi herkesin anlayacağı kadar açık.
    • Memento mori

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Heisenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle diyorsa, o anlamda dediyse o zaman çok büyük ayıp etmiş. Ben olumlu bir çıkarım yapmak istedim, o zaman Şenol Hoca ruhunu satmış.
    Konu Enaldo61 tarafından (23.05.2017 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Şu FIFA süreci de bir başlasa da ortalık şenlense
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle diyorsa, o anlamda dediyse o zaman çok büyük ayıp etmiş. Ben olumlu bir çıkarım yapmak istedim, o zaman Şenol Hoca ruhunu satmış.
    Ha sunu bileydin..

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta son divan kurulu toplantısında bir ara şike mücadelesinden bahsetti.

Burada Muharrem Usta diyorki konuşmasının bir yarısında, “Hakkımızı çaldılar o oldu bu oldu. Hakkımızı çaldılar. Zaten dün FİFA’da idim. Şöyle bir kanaate kapıldım. Kardeşim yedirmeyeceksin! Sonradan monradan olmuyor bu işler! Yedirmeyeceksin hakkını zamanında yakalama şansın varsa alacaksın o şampiyonluğu. Kaybetmeyeceksin yani neyse...

Sanki olumsuz bir ima söz konusu gibi, sizce ?
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı tRaiNer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta son divan kurulu toplantısında bir ara şike mücadelesinden bahsetti.

Burada Muharrem Usta diyorki konuşmasının bir yarısında, “Hakkımızı çaldılar o oldu bu oldu. Hakkımızı çaldılar. Zaten dün FİFA’da idim. Şöyle bir kanaate kapıldım. Kardeşim yedirmeyeceksin! Sonradan monradan olmuyor bu işler! Yedirmeyeceksin hakkını zamanında yakalama şansın varsa alacaksın o şampiyonluğu. Kaybetmeyeceksin yani neyse...

Bence olumsuz bir imadan cok, zaman gectikce diger kurumlar isi savsakliyorlar gibi bir serzenis var. Kolay olmayacagini dile getiriyor.
    Bir de bu olmasa ben gul gibi yonetirdim kulubu durumu da olabilir. Simdi yukari tukurse biyik, asagi tukurse sakal durumu var.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Spor camiası hırsızları aklamak birleşmiş.
    Siyaset dünyası bir araya gelip kişiye özel yasalar çıkarmış.
    Beko gibi çakma Türk şirketlerini bir UEFA sponsorluk hevesi sarmış yürümüş.
    Devletin tepesindekiler olaya müdahil olup karara etki edebilecek yabancı misafirleri bir güzel ağırlayıp yağlamış ballamış.
    Başkan bir şey ima etse ne olur etmese ne olur?

İster spor adamı, ister siyasetçi, ister gazeteci, ister hukukçu ol fark etmez. Bu hırsızlığın aklanmasına el veren herkesin kıçına imam pamuğu tıkayacak bir gün elbet. O zaman göreceğiz; Şike cehenneme yansıyor mu yansımıyor mu!!!
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Nereden
    İstanbul

Onu bunu birakin sikesever yavsak dundar bugun ki yazisinda ali kocun baskanliginda saracoglunun onune kumpasda dik durus aniti dikilebilecegini yazmis..
    Bizim biatci sehir ve belediye hala uyusun bizim yapmamiz gerekenleri herifler yapiyor..

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bunu birakin sikesever yavsak dundar bugun ki yazisinda ali kocun baskanliginda saracoglunun onune kumpasda dik durus aniti dikilebilecegini yazmis..
    Bizim biatci sehir ve belediye hala uyusun bizim yapmamiz gerekenleri herifler yapiyor..
    Helal olsun adamlara...Şikecilerin bu anıtının açılışını yapmak, söz verdiği halde yıllardır şike anıtını dikemeyen Trabzon belediye başkanına yakışır...
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı alone_6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun adamlara...Şikecilerin bu anıtının açılışını yapmak, söz verdiği halde yıllardır şike anıtını dikemeyen Trabzon belediye başkanına yakışır...
    belediye boş işleri bıraksın stadın ulaşım sorununu çözsün. bu vaatle oy toplamak veya bu vaade oy vermek tam boş adam işidir, goy goyculuktur. anıt dikecek de memleketi kurtaracak. bu klübün işidir. ayrıca şike anıtı neymiş daha iyi birşey bulamamışlar mı? film, belgesel falan yapılsın.

senin dediğin yapamadı kısmı ayrı bir konu, ağızdan çıktı sonra o özgüveni göremedik. dedin, yapacaksın ama dediğim gibi belediye girişimi destekler gerekli izinleri verir. popülist söylemlerin yeri değil, çok ciddi görevleri var.

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şike anıtı için Belediye'ye kızmaktansa daha büyük ve dikkat çekecek,herkesin gıpta ile bakacağı birşey yapmamız gerekirdi..artık iş işten geçti..adamlar ne yapsa yeridir..hiç kızmıyorum..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Kuşkusuz 2009/10 sezonu Türk futbolu için bir milat niteliğindeydi. O güne kadar sadece bir ütopya olarak gözüken “Anadolu’dan Trabzonspor dışında bir şampiyon çıkması” fikrinin gerçekleşmesi için Fenerbahçe’nin Trabzonspor karşısında puan kaybetmesi ve rakibi Bursaspor’un Beşiktaş’ı devirmesi yeterli olacaktı. Sezon boyu süren yarışta artık dananın kuyruğu kopmak üzereydi.Bursa Atatürk Stadı ve Şükrü Saraçoğlu’nda çalınan ilk düdüklerle birlikte Türkiye’de hayat durdu. Fenerbahçe için galibiyet şampiyonluk anlamına gelirken Bursaspor’un kazanması yeterli olmayacaktı. Maçın başlamasıyla birlikte beklenen de oluyor Fenerbahçe Güiza’nın golüyle 14. dakikada 1-0 öne geçiyordu.
    Sadece iki hafta önce rakibinin elinden Türkiye Kupası’nı alan Trabzonspor’un ise kolay kolay teslim olmaya niyeti yok. 23. dakikada Burak’a gelen topta Burak’ın orta-şut karışımı vuruşu Volkan’ın üstünden ağlara giderken skora yeniden denge geliyordu. Tribünler hala önlerinde 60 dakikadan fazla zaman olduğunu ve golü bir şekilde bulacaklarını düşünseler de akılları bir yandan da dört sene önce son hafta Galatasaray’a kaybettikleri şampiyonluğa gidiyordu.
    Bu gol Bursa Atatürk Stadı’nda da etkisini göstermiş, Bursaspor 32. dakikada Batalla’nın ve 44. dakikada İbrahim Toraman’ın kendi kalesine attığı gollerle Beşiktaş karşısında 2-0 üstünlüğe ulaşmıştı. İlk yarılar böyle tamamlanırken bu skorlara göre şampiyon Bursaspor oluyordu. Ancak Fenerbahçe taraftarlarının aklında maçı ikinci yarı çevirecekleri ve şampiyonluğa ulaşacakları fikri hakimdi.
    İkinci yarıların başlamasıyla birlikte Fenerbahçe Trabzonspor kalesini adeta ablukaya aldı. Her türlü varyasyonu deneyen Fenerbahçeliler kaleci Onur’u ve direkleri bir türlü geçemiyorlardı. Bu arada dakikalar azalıyor, süre Fenerbahçe’nin aleyhine işliyordu. Bursaspor 2-0’lık avantajını cebine koymuş, Kadıköy’de dakikaların erimesini bekliyordu.
    Artık nefesler tutulmuştu. Fenerbahçe aradığı golü bir türlü bulamıyor, tribünler diken üstünde sahadaki oyunculara destek olmaya çalışıyorlardı. Son anlara girilirken Beşiktaş Uğur İnceman’la golü buluyor ve Bursaspor karşısında farkı bire indiriyordu. Bursaspor’un kalesinde bir gol daha görürse bu şampiyonluğun İstanbul’da kalması anlamına gelecekti.
    Ancak bu dakikada belki de son yılların en çok konuşulan ve tartışılan skandallarından biri meydana geldi. Şükrü Saraçoğlu Stadı’nın anonsçusu Bursaspor maçının 2-2 olduğunu bütün tribünlere ilan ediyor, sarı-lacivertli taraftarlar bir anda coşku seline kapılıyorlardı. Hatta Fenerbahçe’nin yedek oyuncularından Selçuk Şahin yedek kulübesinden takım arkadaşlarına eliyle Bursaspor maçının 2-2 devam ettiğini işaret ediyordu.
    Belki de son atak şanslarını bu anons üzerine değerlendirmeyen Fenerbahçeli oyuncular sahalarındaki bir kaç paslaşmanın ardından hakemin son düdüğüyle şampiyon olduklarını zanneden bir çok taraftarla birlikte sevinmeye başladılar. Ancak gerçek geç olmadan ortaya çıktı ve Bursaspor’un Beşiktaş’ı 2-1 yendiği Şükrü Saraçoğlu’nda öğrenildi.
    Bu Fenerbahçeliler için büyük bir hayal kırıklığı, Bursasporlular için ise muhtemelen hayatlarının en mutlu anı anlamına geliyordu. Türk futbolunda bir ilk gerçekleşmiş, Anadolu’dan Trabzonspor’dan sonra ilk defa bir takım şampiyon olmayı başarmıştı. Bursa Atatürk Stadı ve hemen ilerleyen dakikalarda Bursa şehri bayram yerine dönmüş bu zaferi kutluyordu.
    Fenerbahçe için ise yıkım ağır oldu. Bu anons skandalı ve yaşanan infial uzun süre konuşuldu. Kontrolünü kaybeden bazı taraftarlar stada zarar verdi. İki kez son haftada şampiyonluğu kaybeden teknik direktör Daum görevinden ayrılarak yerine sportif direktör Aykut Kocaman geçti.
    Bursaspor ise lig şampiyonluğunun sevincini doyasıya yaşadı. Bir sonraki sezon katılma hakkı elde ettiği Şampiyonlar Ligi de Bursaspor’un Türk futbolundaki bir diğer başarısıydı. İlk kez İstanbul dışından bir takım Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi gruplarında temsil edecekti. Daha önce Sivasspor ve Gaziantepspor gibi takımların yaklaşıp başaramadığı lig şampiyonluğu Bursaspor’u Türk futbol tarihine altın harflerle yazdırıyordu.
    zamanında Adamlara çelmeyi kötü takmışız,

Unutulmasın!!

Nereden
    İstanbul

Meydan parkina yapilacak sike aniti ve altina turkce ve ingilizce yazilacak kitabesi trabzona gelen yerli yabanci herkesin yolunun dustugu yerde muthis bir olay olur ve etki birakir..ayrica genc nesillerin cocuklarimizin torunlarimizin bu olayi asla unutmamalarini saglar..bu olay okadar basit birsey olsa sikeciler buna kalkismazdi..gorev belediyenindir 1.si hem soz veren mevcut belediye baskaninin ta kendisidir 2.si yer belediyenin izin kendi bunyedinde izin alinmadan hicbirsey yapamazsin kaldirilmaya calisilan ve tepki uzerine cark edinilen bilet satis yerlerini unutmayin..
    Bu dediklerimizi yapabilecek cesaretde ne belediye baskani ne bunda diretecek klup baskani nede bunu umursayacak ve onemseyecek taraftar profilimizin olmadigi ise ortada..

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Adem CAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spor camiası hırsızları aklamak birleşmiş.
    Siyaset dünyası bir araya gelip kişiye özel yasalar çıkarmış.
    Beko gibi çakma Türk şirketlerini bir UEFA sponsorluk hevesi sarmış yürümüş.
    Devletin tepesindekiler olaya müdahil olup karara etki edebilecek yabancı misafirleri bir güzel ağırlayıp yağlamış ballamış.
    Başkan bir şey ima etse ne olur etmese ne olur?

İster spor adamı, ister siyasetçi, ister gazeteci, ister hukukçu ol fark etmez. Bu hırsızlığın aklanmasına el veren herkesin kıçına imam pamuğu tıkayacak bir gün elbet. O zaman göreceğiz; Şike cehenneme yansıyor mu yansımıyor mu!!!

Siyasetten uzak, yalnızca Trabzonspor'un çıkarlarına ithaf eden, tam olarak duymak istediğim yorumdu.

Tarafını Trabzonspor'dan yana kullanmak, bana göre karekterli bir duruş sergilemektir abi eyv.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

baby_face_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

6 sene geçmiş ciddi ciddi birşey olacağını mı sanıyorsunuz!

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu sefer Zalimler galip gelmeyecek In Sha Allah!

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belediye boş işleri bıraksın stadın ulaşım sorununu çözsün. bu vaatle oy toplamak veya bu vaade oy vermek tam boş adam işidir, goy goyculuktur. anıt dikecek de memleketi kurtaracak. bu klübün işidir. ayrıca şike anıtı neymiş daha iyi birşey bulamamışlar mı? film, belgesel falan yapılsın.

senin dediğin yapamadı kısmı ayrı bir konu, ağızdan çıktı sonra o özgüveni göremedik. dedin, yapacaksın ama dediğim gibi belediye girişimi destekler gerekli izinleri verir. popülist söylemlerin yeri değil, çok ciddi görevleri var.
    Aslında benim kastetmek istediğim yapmadıkları konusu değildi. Yapmayacakları ve yapamayacakları birşey için alenen bir şehri saf yerine koymaya çalışmalarıydı. Saf yerine koyulmak bazılarının zoruna gitmeyebilir de benim zoruma gidiyor...
    Alıntı Uğur_Dmrtrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şike anıtı için Belediye'ye kızmaktansa daha büyük ve dikkat çekecek,herkesin gıpta ile bakacağı birşey yapmamız gerekirdi..artık iş işten geçti..adamlar ne yapsa yeridir..hiç kızmıyorum..
    Benim kızdığım nokta yukarda da belirttiğim gibi alenen yapamayacakları birşey için bizleri saf yerine koymalarıydı. Burdan da açıkça da söylüyorum, fenerbahçe klübü kimseye sormadan, danışmadan arzu ederse şike anıtı, dik duruş anıtı adına ne derseniz deyin diker, açılışını da canlı yayınlarla yapar, Trabzon belediyesi kendi başına böyle bir karar alıp uygulayamaz!!!
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@alone_6161 ilk paragrafta kendi meramimi belirttim. İkinci paragrafta senin ustunde durdugun kisma hak verdigimi soyledim . Yanlis anlasilma olmasin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı baby_face_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 sene geçmiş ciddi ciddi birşey olacağını mı sanıyorsunuz!

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    He saniyoruz ne oldu senin amacin ne ondan bahsetsene gelir sikecilerin yalakaligini yaparsin sike mucadelesinden birsey cikmaz yazarsin aslanim burasi sike forumu golge etme yeter bunlari yazmak icinde buraya girersen dersini alir gidersin artik cizmeyi asmaya basladin ne ayaksin sen kimin degirmenine su tasiyorsun..sen ve senin gibilere inat kazanilacak bu mucadele ve kazanildiginda da yuzune vurcaz tabi burda olursan ozaman da..gina geldi ulan sizin gibilerden adamlara bak sike basligina birsey cikmaz diye giriyorlar surda zaten 3 5 kisiyiz aktif yazan bize de birakin bu isin pesini demeye getiriyorlar umutsuzluk pompaliyorlar yuzde 100 sonuc alacagimiz kazanacagimiz davada ..bitmediniz gitti yeter be destek olmazsiniz kostek olmayin onuda yapmiyorsunuz agir konuscam da degmez ceza almaya boyle kisiler icin, neye kime hizmet ettikleri belli zaten boylelerinin degismez kafa yapilari..
    Bunlara inat mucadeleye yilmadan umutsuzluga kapilmadan devam biz bitti demeden bu is bitmez icimizdeki irlandalilara ragmen..
    Konu gurur6134 tarafından (25.05.2017 Saat 12:13 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

neden hala FIFA´ya resmi basvuru yapilmadi yapilmiyor? neden bu Kadar uzatiyorlar konuyu? neden neden neden ?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

emre belesoglu, tayfur havuttcu....

araba kacakciligi davasinda ifade vermis

niye hep ayni isimler acaba
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu hafta içi başvuru yapılacak arkadaşlar hazırlıklar bitmek üzere.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yunus Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He saniyoruz ne oldu senin amacin ne ondan bahsetsene gelir sikecilerin yalakaligini yaparsin sike mucadelesinden birsey cikmaz yazarsin aslanim burasi sike forumu golge etme yeter bunlari yazmak icinde buraya girersen dersini alir gidersin artik cizmeyi asmaya basladin ne ayaksin sen kimin degirmenine su tasiyorsun..sen ve senin gibilere inat kazanilacak bu mucadele ve kazanildiginda da yuzune vurcaz tabi burda olursan ozaman da..gina geldi ulan sizin gibilerden adamlara bak sike basligina birsey cikmaz diye giriyorlar surda zaten 3 5 kisiyiz aktif yazan bize de birakin bu isin pesini demeye getiriyorlar umutsuzluk pompaliyorlar yuzde 100 sonuc alacagimiz kazanacagimiz davada ..bitmediniz gitti yeter be destek olmazsiniz kostek olmayin onuda yapmiyorsunuz agir konuscam da degmez ceza almaya boyle kisiler icin, neye kime hizmet ettikleri belli zaten boylelerinin degismez kafa yapilari..
    Bunlara inat mucadeleye yilmadan umutsuzluga kapilmadan devam biz bitti demeden bu is bitmez icimizdeki irlandalilara ragmen..
    Boşver abim, sen umudunu kaybetme yine de.. Bu savaşı kazanacağız Allah'ın izniyle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 52 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 52 misafir)

Bu Konu için Etiketler