Sayfa 68 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2047 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 30. Hafta | Trabzonspor - Kasımpaşa: 2-0

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelelim isin özüne.

Fb ye karsi iddiali olmak gerektigi icin,kazanmaya inanmak sart oldugu icin fb yi insallah yenecegiz dedik.

Ama bir tarafta alex,diger tarafta umut bulut.

Daha fazla söze gerek var mi?
    Hadi Alanzinho ya da bir rakip bul Cafer ...Guiza mı Umut mu diyeyim ya da...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut'un yüzünden maçı konuşamıyoruz.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Teo olmadı,olmayacak gibi..yani yaş olmuş 25..e kardeşim hala ofsaytı bilmiyorsan,nerde duracağını şu maçta bile hesap edemiyorsan,gelen fırsatları değerlendiremiyorsan,topla hala acemi oyuncular gibiysen,bu takımda oynayamazsın..

Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir nokta da Umut'un çift santrafor oynayamadığı konusu..yani,Umut yanında ki partneriyle anlaşabilecek yetenekte bir adam değil..

Yine de şu aşamada Teo'dan daha faydalı bence..taraftarımız bu akşam "Umut dışarı" diye bağırdı..ayıp ettiler çocuğa..
    Herkese Merhaba

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle degil Cafer.
    Bir tarafta Gökhan Ünal, diger tarafta Umut Bulut.
    Al birini vur ötekine.

guizanın alt kalır tarafı var sanki onlardan

Nereden
    Sakarya

Alıntı bkandil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal Abi;
    Yaptığı transferi taraftarın gözüne sokarcasına oynatmayan takım arkadaşına gerekli uyarıyı yapmayan bir hoca transferde isabetli olsa neye yarar...
    Ne diyorsunuz siz Allah aşkına...Hangi transferi oynatmamış...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Izlanda`daki yanardag Umut Bulut`un performansini baya etkilemiş.

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dakika 10 gereksiz yere kendini birakti yere
    14.dakika atamadi.
    20.dakika umut yine kacirdi. Teoya verebilirdi vermedi.
    21. Dakika teoya vermedi kacirdi
    27. Dakika karsi karsiya kacirdi
    39. Dakika vurdu kaleci cikardi
    44.dakika karsi karsiya teoya vermedi kendi kacirdi
    55.dakika ofsayta dustu ama ofsayt degil
    90+3 karsi karsiya golu kaciriyor donusu kalemizde pozisyon
    90+4 bos kale ve gol
    iste kirilma noktasi buyuk golcumuzun yaptiklari
    90+3 umut kaçırıyor...sag kanatta engine dönen top içeri tekrar ortalanmak varken o bölgeden onura pas olarak gidiyor....! akabinde kalamizde pozisyon...lutfen sırf eleştiri olsun diye eleştirmeyin..günahtır yaaa
    volkannn KOYDUK MU ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş Kasımpaşa müsabakasının ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Üst üste üçüncü maçımızı oynadık. İlk yarıda 3-1 kaybettiğimiz, ardından sıkıntılara düştüğümüz bir maçtı Kasımpaşa müsabakası. Maç öncesi sıkıntılarımız vardı. Ancak bu bizim daha tedbirli olmamızı sağladı. Daha çok hücum oyuncumuz sahadaydı. Rakip de hücumu düşününce biz çok pozisyon bulduk. Farklı bitmesi gereken maçı zor kazandık. Seyir zevki bakımından güzel ancak ikinci yarı gol gelmeyince sıkıntılı dönemler yaşadık. Tümüne baktığımızda oyun olarak da skor olarak da kazanmayı hak ettik. Yılmaz hocanın dediği gibi Barcelona gibi oynayan takımı yenmek kolay değil.

İleri ikilide saha içinde yaşananlar yanlıştı. Takımda oynayan herkes görevini yapacak. El kol hareketleri doğru değildi. Umut hep oynadığı için, Teo da az oynadığı için bir takım sıkıntılar yaşıyorlar. İyi niyetli olmalılar. Bunlar düzelebilecek şeyler. Düzelmeyecek kişiler zaten burada olmaz. Teo her geçen gün daha iyi olacak. Umut sahada çok gol atmak isterken atamayınca bir baskı hissetti. Bu sorunu çözeceğiz.

Hakem konusunda konuşmayı doğru bulmuyorum. Baskı altındalar, yanlış kararlar veriyorlar. Şikayetçi olmaya kalkarsak biz de oluruz, rakip de yapar. Herkes şikayet ediyor.

Önümüzde bir Türkiye Kupası var. Fenerbahçe-Trabzonspor rekabetini herkes biliyor. İstanbul’da oynanırsa iyi bir ambiyans olacağını düşündüm. Ama Urfa’da oynanacak olması da bizim için fark etmez. Güney Kore ya da Afrika’da oynansa da fark etmez. Trabzonspor’un her yerde taraftarı var. Benim 80 bin kişilik stadı kullanma isteği yönünde söylemim vardı. Maçın nerede oynanacağına yetkililer karar verir. Bizim bu konuda konuşma durumumuz yok”

Resmi Site

Nereden
    Sakarya

Valla Teo oynamadan kahraman oldu işte...Demek hoca işi biliyor

Ezgi Karkucak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kasimpasa bu ligin suphesiz guzel top oynayan takimlarindan biri.1-0 sonrasi son anlarda tabiri caizse oldum oldum dirildim beraberlik golu atilir mi diye.cok sukur 2-0 oldu da 3 puani aldik.yine pozisyon var gol yok

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi Alanzinho ya da bir rakip bul Cafer ...Guiza mı Umut mu diyeyim ya da...
    Abi o guiza bile bazen zor golleri atiyor,kolay gollerin adami degil o.

Alanzinho nun rakibi normalde alex ama kel kafa 1 adim önde.

Fb ye karsi bu aksam oldugu gibi döktürecegimize yürekten inaniyorum ama yürekten kazaniriz diyemiyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne diyorsunuz siz Allah aşkına...Hangi transferi oynatmamış...
    Umut'un bu akşam Teofilonun ipini çektiğini düşünüyorum...

The Ciks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teo bu takıma level atlatacak bence...bazı calısmalar yapması lazım sezon oncesı...

alan lı bır sıstemle sampıyon olamayız bu net...1 golu var ...3-5 gol 3-5 asıst yapsın dıye dua edıyorum sahsen...yabancılar buna dıkkat edıyor transfer edarken..
    alex uzerıne bıle bu kadar oyun kurulmuyor fenerde...

şenol hoca umarım alan ı parlatıp satmaya calısıyordur..alan ıle sampıyon olmamız cok ama cok zor...

Ve umuta tek soz etmek gerekırse...olmuyor malesef olmuyor umut...kayserı eskısehır ..ankaragucu ne katkı saglarsın ama...4 buyuklerın herhan gı bırınde olamazsın...

son 3 yıldır yaptıkların ıçın tesekkurler..takım yoklukta ıken yaptıgın katkılara..ama onumuzdekı yıl sampıyon olacagız...buraya kadarmıs..
    "Ya uyursan, ve uykunda rüya görmeye başlarsan? ya, rüyanda cennete gidip garip ve güzel bir çiçek koparırsan? peki ya uyandığında o çiçeği elinde tutuyor olursan? Peki ya sonra?"
    --------------------------Novalis--------------
    ------------

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Teo gelmiş uzaklardan,baskı var üstünde.Şimdi onun yerinde siz olun, bunu futbol oynayan herkes iyi bilir. Ahhh der '1' gol atsam öyle rahatlayacağım ki ama '1' gol ne olur diyor içinden teo. Ama onu ennnn çok anlaması gereken kişi olan Umut dava arkadaşına, ihanet ediyor.Formasını giydiği takıma ihanet ediyor yazık.Bunu efsane kaptanımız da seyrediyor asıl burası beni üzüyor ya...........
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Nereden
    Bursa

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Teo olmadı,olmayacak gibi..yani yaş olmuş 25..e kardeşim hala ofsaytı bilmiyorsan,nerde duracağını şu maçta bile hesap edemiyorsan,gelen fırsatları değerlendiremiyorsan,topla hala acemi oyuncular gibiysen,bu takımda oynayamazsın..

Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir nokta da Umut'un çift santrafor oynayamadığı konusu..yani,Umut yanında ki partneriyle anlaşabilecek yetenekte bir adam değil..

Yine de şu aşamada Teo'dan daha faydalı bence..taraftarımız bu akşam "Umut dışarı" diye bağırdı..ayıp ettiler çocuğa..
    ...tamamıyla katılıyorum...kafa vuruşu tam fatih tekkevari ustaca idi ama çok eksik yönleri var...hoş şenol hoca deli değil...umuttan iyi olsa onu oynatır...ben yıllardan beri şenol hocanın oyuncu tercihlerini süper bulan biriyim...hani oyun planında eleştirilecek yönler olur ama her zaman bir adım önde olan oyuncuda ısrar eder...eldeki malzeme bu...umuttan iyisi gelene dek umuta devammm....ama yuhalamak çok ayıp,çirkin ve adice....adam bilerek mi atmıyor,silah zoruyla mı kadroya giriyor...bu kadar yıkıcı davranmanın takıma ne faydası var...

Nereden
    Ankara

Alıntı Ezgi Karkucak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasimpasa bu ligin suphesiz guzel top oynayan takimlarindan biri.1-0 sonrasi son anlarda tabiri caizse oldum oldum dirildim beraberlik golu atilir mi diye.cok sukur 2-0 oldu da 3 puani aldik.yine pozisyon var gol yok
    kasımpaşa top falan oynamadı. orta sahayı geçecek mecalleri yoktu. bizim forvetler işi zora soktu

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

umuta bi ara talip vardı dimi...hemen versinler...yaa teo bunu kesecek diye adam bencillik yaptı...teo'nun yeri önümüzdeki sezon için garantilendi...adam takım oyuncusu ve de pozisyon almayı ii biliyor...yanına da bi forvet lazım...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart bencillik...

oldum olası gol attıranı gol atandan daha fazla taktir etmişimdir.umut buluta kızmayalım umut bulut bu bundan başka umut yok umut oldum olası buydu bundan sonrada bu olacak.....

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Az bile yaptı taraftar.

Hırvat oyuncumuz Hrvoje Cale, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Esas olan maçı kazanmaktı. Yeteri kadar pozisyona da girdik. Kupa maçının ardından yorgunluk da vardı. Kupa maçının ardından böyle bir galibiyet bizim için yeterliydi. Beni sürekli bir yerlere gönderen gazeteler var. Ancak benim böyle bir niyetim yok. Oynayacağımız dört lig ve bir kupa maçı var. Benim tek düşündüğüm bu beş maç"

Resmi Site

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

teonun tek eksisi rakibi eliyle itmesi...çok kart görür...

Pro-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teo gelmiş uzaklardan,baskı var üstünde.Şimdi onun yerinde siz olun, bunu futbol oynayan herkes iyi bilir. Ahhh der '1' gol atsam öyle rahatlayacağım ki ama '1' gol ne olur diyor içinden teo. Ama onu ennnn çok anlaması gereken kişi olan Umut dava arkadaşına, ihanet ediyor.Formasını giydiği takıma ihanet ediyor yazık.Bunu efsane kaptanımız da seyrediyor asıl burası beni üzüyor ya...........
    ağzına sağlık hocam, umut bu takıma ve teo ya ihanet ediyor resmen yazıklar olsun.
    Sanman ki taleb-i devlet ü câh etmeye geldik
    Biz âleme bir yâr için âh etmeye geldik
    .................Yenişehirli Avni

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Gabriç gerçekten akıllı oyuncu.
    Şimdiden ek iş olarak alt yapıdaki çocuklara ders vermeye başlasın....
    Futbolcu eskileri ile olmuyor işte, sonra Barış gibi bekliyoruz...

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Umut artık gözümde 0 adam takım arkadası gol atmasın dıye herseyı yapdı
    Umutu 90 dk oyunda tutan güzide hocamıza da alkış oğlu olsa bu kadar oyunda tutmaz kale bos kalmasa son golu de atamazdı bızım en cok tutulan oyuncumuz .)

Nereden
    Sakarya

Yahu ne çok meraklısınız ip çekmeye deli edeceksiniz beni...Colman ın da ipini ben çekmiştim ama adam söktü aldı...Komik komik konuşmayın gözünüzü seveyim

Engin Baytar ın sağ bekde nasıl oyndığından çok bakışları dikkatimi çekti benim...İnsan gibi bakmaya başladı...Tedavi edeceğiz dediğinde Şenol hoca gülmüştü arkadaşlar...Bence ilerleme var...

Ha bir de Yılmaz hoca takımı saklamış cümlesi gördüm ...Doğru ya yoksa Şenol Güneş nasıl yener Yılmaz Vural ı bşka türlü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)