Sayfa 117 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 67 107 115 116 117 118 SonuncuSonuncu
Toplam 2941 adet sonuctan sayfa basi 2,901 ile 2,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Trabzonspor 2 - 3 Fenerbahçe | Maç Sonucu

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünyanın hiçbir yerinde şu olaylar böyle cezalarla savuşturulmazdı
    Şimdi bu adeta geçiştirme ve 2 klübe de yalanma işi sonrası aklıma gelen;

Resmen SEÇİM SEBEBİYLE birileri maçı karıştırmış, hedefe ulaşılmış. Seçerek bişey değiştirebileceğini sanan saflar birkaç dürtmeyle başka yöne ağırlık vermiş…

Sağcılar ; gördün mü ne cezalandırdık amma derken,

Solcular; umut kazandı huzur kazandı herşey çok güzel olacak dedi…

Halbuki, herşey aynı hatta daha da kötüleşecek, üzgünüm

Eğer Oy Vermek Bir Şeyi Değiştirseydi Oy Vermemize İzin Vermezlerdi
    Konu HasanTezel tarafından (06.04.2024 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Puff gulsem mj aglasam mi koskoca ali koc cumhurbaskaninin yaninda elleri cepte dolasan ali koc isi gucu yok da seninle oturacak. Sanki dersin trabzon valisi.

https://m.facebook.com/story.php?id=...22641889894820

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su trabzon sehei kadar cehaletin kol gezdigi baska bir sehir yoktur herhalde. Sehrin okumus aydinlar gencleri sehri terk edip baska yerlerde yasiyorlar. 4 buyuk takim taraftari arasinda da en cahili yine trabzonspor taraftari. Ayrica konu nasil amacindan sapiyor sporun icine dibine kadar siyaset bulasiyor ve bu siyasiler de torpille makamlara geliyor. Bu tip seylerin spor forumunda konusulmasi da gayet dogal.
    Memleketçilik hissini zerre taşımayan ben bile okuduğuma dayanamadım. "Trabzon şehri cahil, Trabzonspor taraftarı en cahil..." Ama o cahillerin içinden çıkıp doğuya, batıya, kuzeye, güneye giden bizler süperiz! Doğal seçilim mi bu?

Yapmayın Allah aşkına! Sanal coğrafi sınırlara zihninizi hapsetmişsiniz. Cehalet Of ve Beşikdüzü'nde duruyor; Rize ve Giresun'a sıçramıyor. COVID tarzı bir virüs herhalde... Ne menem şeyse...

Maçta yaşanan hadise, başından itibaren yanlıştı. Buna tepki gösterirken dozu kaçırıp bir kenti, koca camiayı yerden yere vurmayı size yakıştıramadım. Alınmayın, gücenmeyin. Bana cahil diyen birine, en naif ve hafif şekilde ancak bu kadar yazabildim.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor camiasında şerefsiz iki yüzlüler çok az sayıda olsa da her zaman olmuştur.

İki örnek,

- Trabzonspor taraftarının yanlış yaptığı ortamda bire bin katarak kendi camiasını ve taraftarını aşağılar yerden yere vurur. Oysa İstanbul takımlarının kat be kat fazlasını yaptığını görmezden gelir tek laf etmez.

- Gelecek kaygısı ile kendi şehrine kendi insanına kendi takımına günlerdir en ağır hakaretleri etmesine ses çıkarmaz ilk fırsatta Trabzonspor kaptanına demediğini bırakmaz.

Sanmayın ki bunlar unutulur..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalandan yere daha once emsali olmamis sekilde gunlerce hapis yattilar sırf sikecilerin gazina almak icin madem yaptiklari sey hapis yatacak sucu gerektiriyordu simdi neden serbestler..adalet herkese lazim omur boyu men edersin futbol musabakalarindan olur biter yaptiklari davranisin kanunlar onunde yatari yoktu.hala daha sikebahceli futbolcular hakkinda adam yaralamadan yapilan basvurular bekletiliyor sanirim ligin bitip baska yere tranafer olmalari falan bekleniyor.anayasa hukukcusu suheyl batumunda dedigi gibi yaptiklari eylemin karisligi kanunlar geregi hukuk onunde suctur ve yargilanmalari gerekir.klup ve saldiriya ugrayan taraflarlar bu isin pesini birakmamali gerekirse aihm kadar gidilmeli.etkisiz hale getirilmis yardeki adama tekme yumrukla saldirmak ne insanliga ne hukuga ne de erkeklige sigar,şikeciler iceri kacmasalardi cok daha buyuk olaylar linc girisimleri yasanabilirdi millet bu olayi gordukten sonra sahaya girmeye basladi gruplar halinde gecistirilmemeli ustune gitmeli klup..
    Konu gurur6134 tarafından (06.04.2024 Saat 15:01 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memleketçilik hissini zerre taşımayan ben bile okuduğuma dayanamadım. "Trabzon şehri cahil, Trabzonspor taraftarı en cahil..." Ama o cahillerin içinden çıkıp doğuya, batıya, kuzeye, güneye giden bizler süperiz! Doğal seçilim mi bu?

Yapmayın Allah aşkına! Sanal coğrafi sınırlara zihninizi hapsetmişsiniz. Cehalet Of ve Beşikdüzü'nde duruyor; Rize ve Giresun'a sıçramıyor. COVID tarzı bir virüs herhalde... Ne menem şeyse...

Maçta yaşanan hadise, başından itibaren yanlıştı. Buna tepki gösterirken dozu kaçırıp bir kenti, koca camiayı yerden yere vurmayı size yakıştıramadım. Alınmayın, gücenmeyin. Bana cahil diyen birine, en naif ve hafif şekilde ancak bu kadar yazabildim.
    ilgili mesajdan nasıl kendinize pay çıkartınız anlayamadım. Rize giresun ne alaka. Malum partiye seçimlerden kısa süre önce sahaya girip kavga çıkartan ardından sosyal medyada orda burda fener düşmanlığı yapan insanlar 2010-2011 kupasını fenere veren partiye %51 oy veriyor ne demem gerekiyor. Hadi trabzonspor karın doyurmuyor diyelim malum parti belediyecilik anlamında ne yaptı. Maraş caddesini uzun sokaka 50 kere yıkıp yeniden yaptılar boş boş masraf. Güney çevre yolu, raylı sistem cart curt duruyor. Stadın yanına yapılan şehir hastahanesi ayrı bir saçmalık. Hadi rizeliler neyse onların hemşehrisi Rize - Artvin havalanınuı da rizeye daha yakın yaptı. Mhp devlet bahçelinin memleketinden Osmaniyeden birinci parti çıktı diye Rize yi de aynı şekilde değerlendirelim ama bizim insanımıza ne oluyor. Olayları sadece sahaya giren taraftarlar olarak değerlendirmemiz lazım genel olarak bakalım. Şampiyonluk maçı antalya maçında sahaya giren taraftarlardan ciddi diyorum ben utandım. Yok gitti beinsportsun kablolarını söktü, yok kale ağlarını kopardı hatıra olsun diye bunlar sizce normal şeyler mi? Bi bizim tribün liderimizin açıklamasına bakın bir de diğer takımların tribün liderlerinin açıklamalarına bakın.
    Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence en koyu cahil okumuş olan tahsilli cahildir. Oran orantıya vurursak istanbul taraftarından gene geri kalıyoruz.

Bir sonraki Kadıköy seferimizde olması muhtemel olaylar film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor şimdiden. "Medeniyetin kol gezdigi" bağdat caddesine de şampiyonluk turu için gelen arabalara çiçek atılmıştı zaten. Bu sefer cenaze çelengi bekleyelim.

Medeniyet zirvedir İstanbulda.
    eee mesele bağdat caddesinde şampiyonluk kutlamasa trabzonda da başka takımın şampiyonluğu kutlanmıyor. Okumuş cahil diyorsunuz da neye göre kime okumuş. Gerçekten kimseyi küçümsemek gibi bir niyetim yok ama Maraş sütçü imamdan da mezun olan okumuş oluyor Boğazicinden de mezun olan okumuş oluyor. Daha özel, vakıf üniversitelerini saymıyorum. Bugün üniversite olmayan bir şehir var mı? Hakkari, van, şırnak, ığdır, ağrı, bingöl, bayburt , erzincan. Sağ olsun mevcut hükümetimizin üniversite mezunu olmayı da ele ayağa düşürdü. Sizin dediğiniz bu şeyler eskide kalmış şeyler. Artık üniversite sınavında barajı geçen herkes bir yerlere yerleşiyor. Haa barajı geçemeyen de yerleşiyordu. Hatta hiç sınava girmeden bile üniversiteye yerleşiliyordu. Sınavsız geçiş vardı bi ara. Sonra kaldırdılar ardından tekrar getirdiler falan şimdi ne durumda bilmiyorum. Neyse bu durum hakkında çok fazla tartışmak istemiyorum ama biraz genele bakın ben onu kastediyorum sadece son olaylar değil. Trabzon şehirinin cahil olması başka birşey trabzonluların cahil olması bambaşka birşey. Biri şehirde yaşayan halk diğeri ise gurbette yaşayan insanlar. Haa tabi ki bu dediğim herkesi kapsamıyor elbette ki istisnalar var. Lakin çoğunluğun benim dediğim yönde olduğunu düşünüyorum. Bunun da nedeni olarak trabzon şehrinde ikamet eden nüfusun yaş oranının büyük kısmını 45-50 yaş üstü bireylerin oluşturmasına bağlıyorum.

Meseleyi sadece futbol ve fener maçına atfedip kendi taraftarını aşağıladığını zanneden ve şerefsiz diyen sığırların da olayın anlayacağını zannetmiyorum ama yine de yazdık. Yav şehir %51 verdi malum partiye ne diycem at kafalı süper dahi mi diycem acaba. Bi halt anlamadan gelmiş şerefsiz kanı bozuk güya birşey anladı da laf diyor. Tabi beyin bedava ama herkeste var mı?

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar şımartılmaya öyle alışmış ki 10 yıldır şampiyon olamamalarına anlam veremiyorlar. Resmen bu ikilemi yaşıyorlar.

Maça çıkmıyorlar sebebi belli değil. 13 yıldır organize bir yapı varmış şampiyon olmalarını engelliyormuş.

Böyle sebep mi olur ya
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@jpositve

Bağdat caddesi ile Uzunsokak teknik olarak belediye sınırları içerisinde kamuya açık herkesin ortak kullanım alanı. Fakat bu mekanın Türkiye sosyolojinde yer aldığı konumu aynı gibi gösterip medeniyet yakıştırması yapmak doğru değil. İstanbul kimsenin "benim" diyebileceği kadar küçük bir şehir değil. Dünyayı 600 yıl yönetmiş bir marka, dünyanın gözünün üstünde olduğu şehirlerden. Trabzonun yerelliği Anadolunun herhangi bir şehrinden daha ileri uçta değil farklı bir takımın şampiyonluk kutla(ya)maması bunyesinden çıkardığı Trabzonsporun Turkiyedeki futbolda yerleştiği ve kimsenin de yerini alamayacagı istisnai durumu ile ilgili.
    Biz bu istisnai durumu ne siyasi ne ekonomik ne askeri güç ile elde ettik medeni görunecegiz kaygısı ile de aslında zaten sayısal olarakta mevcut olmayan yada yok hükmünde kadar insandan ibaret olan Trabzonlu fenerlilere gslilere... bilmem kimlere caddelerde tur attırarak bu oznelliğe tecavüz ettirtemeyiz.

Okumuş cahillerle ilgili söylediklerimi lütfen diploma çokluğu yada niteliksiz üniversite mezunu enflasyonu ile değerlendirmeyin.

Kadına şiddet ile ilgili yapılan bir incelemede en yüksek şiddet oranının lisans mezunu hatta doktora eğitimi görmüş kesimde görüldüğü ortaya çıkmıştı. İstanbulda ikamet eden ayakkabı boyacisi dahi burası benim kafası ile hareket edemez.
    Konu Courage tarafından (06.04.2024 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Kuzey Amerika

@Courage bagdat caddesi 14 km2 alan istanbul ise 5461 km2 artik bagdat caddesi istanbulun kacta kaci siz hesaplayin. Yani boyle kucuk bir alani koca iatanbula mal ediyorsunuz. Istanbul elbette kimsenin degil Istanbulun farkli yerlerinde farkli takimlar sampiyonluk kutlamasi yapabiliyor ama bagdat caddesinde sadece fenerliler kutlayabilir. Galatasaraylilar da burada sampiyonluk kutlamaya calistiginda saldiriya ugradilar. Besiktas semtinde mesela fenerliler veya galatasaraylilar sampiyonlugu kutlayamaz. Dusunesenize floryada galatasarayin antreman tesislerinin onunde Fenerliler kutlama yapiyor. Haa illa medeniyet namina birseyler ariyorsaniz bagdat caddesinde gs store ve kartal yuvasi magazalari var. Trabzonda gs store, fenerium, kartal yuvasi herhangi birinin magazasi yok. Gerci bu arz talep iliskisiyle alakali biraz da magaza acsalar magazanin is yapmayacagini kendileri de biliyor.

https://m.sabah.com.tr/galeri/spor/b...=haberindevami

https://eksisozluk.com/bagdat-caddes...keywords=fener

https://eksisozluk.com/bagdat-caddes...words=lacivert

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Courage bagdat caddesi 14 km2 alan istanbul ise 5461 km2 artik bagdat caddesi istanbulun kacta kaci siz hesaplayin. Yani boyle kucuk bir alani koca iatanbula mal ediyorsunuz. Istanbul elbette kimsenin degil Istanbulun farkli yerlerinde farkli takimlar sampiyonluk kutlamasi yapabiliyor ama bagdat caddesinde sadece fenerliler kutlayabilir. Galatasaraylilar da burada sampiyonluk kutlamaya calistiginda saldiriya ugradilar. Besiktas semtinde mesela fenerliler veya galatasaraylilar sampiyonlugu kutlayamaz. Dusunesenize floryada galatasarayin antreman tesislerinin onunde Fenerliler kutlama yapiyor. Haa illa medeniyet namina birseyler ariyorsaniz bagdat caddesinde gs store ve kartal yuvasi magazalari var. Trabzonda gs store, fenerium, kartal yuvasi herhangi birinin magazasi yok. Gerci bu arz talep iliskisiyle alakali biraz da magaza acsalar magazanin is yapmayacagini kendileri de biliyor.

https://m.sabah.com.tr/galeri/spor/b...=haberindevami

https://eksisozluk.com/bagdat-caddes...keywords=fener

https://eksisozluk.com/bagdat-caddes...words=lacivert
    Bağdat caddesi fenerlilere, flora gslilere besiktas bjkliliere tahsis edilmiş ve diğerlerine yasaklı olduğu halde gelip Trabzonda olmayan taraftarın kutlayamadigi şampiyonluktan kendi payımıza vandallık çıkarmayacağımiz netleşiyor.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağdat caddesi fenerlilere, flora gslilere besiktas bjkliliere tahsis edilmiş ve diğerlerine yasaklı olduğu halde gelip Trabzonda olmayan taraftarın kutlayamadigi şampiyonluktan kendi payımıza vandallık çıkarmayacağımiz netleşiyor.
    evet trabzonda herhangi bir farkli takimin sampiyonluk kutlayamamasina birsey soylemedim. Kutlayamazlar zaten bu guzel birsey. Trabzonspor milliyetciligiyle alakali bir durum. Sadece rakip seni her ne kadar tahrik ederse etsin sahaya bicakla giren taraftara digerleri neyse onun tekmelendigini gorunce sahaya girdiler, daha onceki yillarda spiderman gibi sahaya atlayip yan hakemi doven cocuk, sampiyonluk macinda sampiyonlugu stadda sacma sapan hareketlerle kutlama, hem trabzon sehrinin hem trabzonsporun dusmani siyasilere oy verme, tribun liderlerinin sacma sapan aciklamalari, unal karaman istifa ettiginde ahmet agaoglunun esinin telefonunu arayip yasli basli kadini tehdit etme, daha once bizi satip giden futbolcu egemen korkmaz ve burak yilmaz geri donunce onlara sahip cikilip benzer olay senol gunes de olunca kabullenememe, kendini kulubun ustunde goren teknik direktor abdullah avcinin evine istifa etmesin diye toplu sekilde salya sumuk gitmeler, kulupte bir dunya teknik direktor ve futbolcunun basini yiyen onur recep kivraki efsane diye anmalar, baska takimlarda teknik direktorluk yapan farih tekkeyi sirf trabzonlu diye basarisiz bir antrenor diye yutturmaya calismalar, kulup tarihinde cok kisitli imkanlarla buyuk isler basaran takima tonla bonservis ve genc oyuncu kazandiran 2010-2011 den sonra ilk kez bizi sampiyonluk potasina sokan unal karamani bilgisiz cop bir hoca olarak anlatma, unal karamanin kovulmasina sebep olan berat albayrak dan hic bahsetmeyip sanki bogazina takilirim dedi diye kovulmus gibi kendisinden bahsetmeler, sehirde yeri gelir araplara karsi bizim insanimiz para ugruna 2. sinif insan konumuna dusurulur bu tip seylere kayitsiz kalma, tribun lideri jan baskan mehmet findiklinin belediyeden ise gitmeden maas almasi ve uzun sokakta kendisine daire tahsis edilmesine kimsenin ses cikarmamasi, ayni olayin farkli taraftar gruplarinda da yasanmasi, taraftar gruplarinin futbolcu karsilamada birbirleriyle kavga etmesi vs. gibi durumlara karsi ciktim. Ya kisaca yobazlik, bagnazlik, ilkel yasama karsiyim.

Nereden
    Kuzey Amerika

vandaki olayin tepkiyle bi alakasi yok. Abdullah zeytan hakkari milletvekili iken pkk sizi tukuruguyle bogar dedigi icin dokunulmazligi kaldirilip 8 yil hapis cezasi alip 6 yil yatti. Adam azili pkkli. Yalniz 2007 ye kadar adamin babasi ve 2007 den 2011 e kadar da kardesi ak partiden milletvekilligi yaptilar. Normalde teror sucuna karisanin belediye baskani olmasi yasak iken 2016 da mevcut hukumet sessiz sedasiz bu yasayi degistirdi. Abdullah zeydan da o sekilde belediye baskan adayi oldu. Secimlere 2 gun kala ise buna yasak getirdi. Belediye baskani oldu bunun tartismasi yasandi. Butun olay bu.

Normalde suleyman soylu zamaninda saga sola kayyum adayan hukumet simdi tepkilere boyun egdi. Guleyim bari. Mevcut hukumet de sorsan terorle mucadele ediyor ama daha onceki yillarda da ayni donem ak parti ve hdp de milletvekili olan belediye baskani olanlari yakin akrabalari abi kardesleri gorduk. Sonra bu abdullah zeytan vakti zamaninda evlendiginde tebbrik edenler arasinda reisi cumhur da varmis. Babasinin da milletvekilligi doneminde akp nin tepe kadrosundaki siyasilerle resimleri varmis. Yilmaz ozdil butun bunlari gayet guzel bir sekilde anlatiyor. Kim bilir ne pazarliklar yapildi da abdullah zeytana musaade ettiler. Yani ozetle bu ulkede karsi tarafa geri adim attiracak caydirici bir gucun varsa borun oter diger turlu ugrasir da durursun.
    Teröristler Dağlıca ya 7 Ekim 2007 den sonra 6 eylül 2015 de de saldırdılar ve bu saldırı bu son seçimlerle de bağlantılı. Daha öncesinde Dağlıca bölgesinde 16 Ağustos 2015 de operasyon yapan askerlerimize saldırı düzenlenişti ve 3 askerimiz şehit olmuştu. Sonrasında da 6 Eylül 2015 de bu kez karakola saldırdılar. 2015 Dağlıca saldırısı gerçekleşmeden 2 ay önce şimdilerde Van belediye başkanı olan Abdullah zeydan Dağlıcaya tabur komutanlığına gidip dönemin Tabur komutanı Özel kuvvetlerde görev yapan bordo bereli kurmay yarbay İlker Çelikcan ile görüşmek istemişti.

Neyse 2015 dağlıca saldırısını hatırlıyorum TSK 16 asker şehit 6 asker yaralı demişti. Lakin kaamuoyunda o dönem şehit sayısının 100 den fazla olduğu söyleniyordu. Hatta saldırıdan sonra ilgili alan yasak bölge ilan edilip kimsenin alana girmesine izin verilmemişti. Gazetecilerden başka HDP milletvekilleri de alana girmek için uğraşanlardandılar. İlker Çelikcan da zannedersem karakol baskını sonrası karakola yardıma giden zırhlı konvoyu geçişi sırasında aracı patlatılmıştı. Kendisi patlamadan sağ olarak kurtulmuştu ve teröristlerle çatışma sırasında şehit olmuştu. Kendisi için TSK bünyesinde görev yapan en yetenekli subaylardan biri olduğu ve bu yüzden kritik bir bölge olan Dağlıcada görevlendirildiği anlatılır.

2007 Dağlıca vikipedi
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Ekim_2...r%C4%B1s%C4%B1

2015 Dağlıca vikipedi
    https://tr.wikipedia.org/wiki/2015_D...r%C4%B1s%C4%B1

2015 Dağlıca terörist ekipmanları emekli subay Metin Gürcan yazısı
    https://www.aljazeera.com.tr/gorus/d...usundurdukleri

Odatv Abdullah Zeydan yarbay İlker Çelikcan haber
    https://www.odatv.com/guncel/abdulla...mdir-120037502

Aydınlık Mustafa İlker Yücelin yarbay İlker Çelikcan köşe yazısı
    https://www.aydinlik.com.tr/koseyazi...mazbata-465286

Ekşi sözlük 2015 Dağlıca saldırısı
    https://eksisozluk.com/6-eylul-2015-...--4906539?p=93

Nereden
    Kuzey Amerika

Bu 2007 Daglica saldirisinda 12 sehit verdik 8 askerimizi de PKK kacirdi. Daha sonra donemin DTP milletvekilleri Kuzey Iraka giderek 8 askerimizi teslim alarak geri getirdiler. Ardindan yurda geri donen 8 askerimiz Van da o zamanlar askeri mahkemeler kapanmamisti askeri mahkemeye cikarilarak tutuklandilar ve askeri cezaevine gonderildiler. Donemin adalet bakani Mehmet Ali Sahin ise Türk Silahlı Kuvvetleri`nin hiçbir mensubu bu duruma düşmemeliydi. Kurtulmuş olmalarından fazla sevinç duymadım demisti. Iste ayni hukumet yillar sonra 13 aubat 2021 de bu kez rehineleri kurtarmak icin Gara operasyonunu yapti.

Teslim edilen 8 Asker tutuklandi
    https://mbigpara.hurriyet.com.tr/amp...klandi/621931/

Daglica 2007 vikipedi
    https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Ekim...r%C4%B1s%C4%B1

Odatv Heronlar bizimkilere zayiat veriyor diyen subay
    https://www.odatv.com/siyaset/o-suba...-dedi-mi-11386

Nazlı Ilıcak Heronlar bizimkilere zayiat veriyor diyen subay
    https://www.sabah.com.tr/yazarlar/il...-propaganda-mi

Işık koşaner'a ait olduğu iddia edilen ses kaydı
    https://www.yenisafak.com/gundem/isi...iraflar-337255

Turkiyenin Terorle Mucadelesi
    https://m.youtube.com/playlist?list=...Z2YdCRWrA1dqqc
    Konu jpositve tarafından (07.04.2024 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Adana

HERKES BU MUHTEŞEM YAZIYI OKUMALI/PAYLAŞMALI

Türkiye’de İstanbul kulüplerinin yerleşik düzeni ise ilk defa Karadeniz’den esen bir fırtınayla bozuldu. 1967’de kurulan Trabzonspor (TS) 70’li ve 80’li yıllarda Türk futbolundaki rekabeti değiştirdi.

Türkiye’de futbol konuşanların çoğu ne futbolun kendisini ne de futbolun tarihini bilir.

Selanik, zamanında büyük ölçüde Yahudi-Sabetayist cemaatlere ev sahipliği yapıyordu. Türk futbolu da burada başladı. Kadıköy’deki İngiliz-Rum kulüpleri ise 20. yüzyıl başlarında Selanik’ten gelenlerin de etkisiyle Fenerbahçe Mahallesi’nde yeni bir kulübe dönüştü. 1909’da yeniden açılan mason locaları, özellikle İstanbul’daki iki büyük kulübü çok destekledi. *Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki maçlar bazı cemaatler-cemiyetler arasındaki sosyolojik rekabeti yansıtıyordu.

FB’nin bir zamanlar lideri olan Dr. Nazım Bey, “dönme” olarak da anılan Sabetaycı cemaatlerden birinin de lideri idi.FB ile GS arasındaki bütün tartışmalara (2021’de basına yansıyan polemiklerde görüldüğü gibi) masonlar aktif olarak müdahildir. Sabetayist cemaatler (Yakubiler, Kapaniler, Karakaşiler) cumhuriyetin kurucu kadroları arasında yer almıştı.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/kose-yazilari/genis-aci-fikir-ve-tartisma/turkiyede-futbol-ve-cemaat-kulturu-642722

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Kanıbozuk şikeciler
    istanbuldaki saldırı olayını
    tribün raconu, daha önce pek çok örneği görülmüş basit bir pankart kapma olayı olarak geçiştirmeye çalışıyor
    işleri güçleri teröristlik
    ülke futbolundan silinip gittiklerini görürüz inş
    canınız cehenneme
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

'Sana öyle bir ceza keseriz ki Trabzonspor Başkanlığın düşer ' öyle mi?
    Başkaları karşısında esas duruşa geçen kağıttan aslan zavallı TFF yönetimi,
    TS Başkanı Ertuğrul Doğan'ı tehdit etmeye kalkacağınıza, ülke futbolunu düştüğü yerden ayağa kaldırmaya çalışın...
    Futbolseveri kutuplaştıranlara, birbirine kırdırmaya çalışanlara horozlanın!
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

erkeklere bak erkeklere..
    ( ゚д゚)

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

federasyon secime gidiyor avrupa sampiyonasindan sonra?
    O kadar ali cengiz oyunlara gerek yoktu.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sahaya atlayan ilk maskeli arkadaşın trabzonsporlu olmadığını söyleyebilirim ama kanıtlayamam...!!!.
    salak adam bir de fenerlilerin çenesine düşürdü koskoca camiayı!!
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu iğrenç maçtan sonra 2018 den sonra yavaş yavaş yaşadığımız ve sonu şampiyonluk ile biten toparlanma süreci benim gözümde tuzla buz oldu.2010 senesinden 2017 senesine kadar istisnasız her fener maçlarında sahaya birşeyler attık, hakeme saldırı yaptık eee ne kazandık o süreçte sıfır.

Nereden
    Adana

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iğrenç maçtan sonra 2018 den sonra yavaş yavaş yaşadığımız ve sonu şampiyonluk ile biten toparlanma süreci benim gözümde tuzla buz oldu.2010 senesinden 2017 senesine kadar istisnasız her fener maçlarında sahaya birşeyler attık, hakeme saldırı yaptık eee ne kazandık o süreçte sıfır.
    Kesinlikle katılıyorum, SAHA İÇİNE döndük başarılar geldi.

Bugün fb futbolcular nezdinde KAOS KLÜBÜ oldu, bu kaos bitirecek fb yi, Trabzonspor için MUAZZAM FIRSAT,

fb gs kaosuna tek laf etmeyecek, kupayı alacak, 3. bitirecek seneye BAMBAMBAM

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunların sahanin dışnda ve içinde yaptığı bütün pislikler sabır sınırlarını aşıyor olsa da, biz oyuna odaklanip skor olarak darbeyi vurmaliyiz.Bu maçta skora odaklanıp maçi berabere bitirsek cehennemi yasamislardi..Bu ser yuvasi masa basinda en çok kollanan ve simartilan kulüp.Ne yaparlarsa yapsınlar karşılarındaki kulup ceza alır onlara madalya takarlar. Dünya şike rekorunu kırıp sırtı sivazlanan bir güruh var karsimizda.Bu gerçeği hiç unutmamaliyiz.

Nereden
    Adana

Alıntı HasanTezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu adeta geçiştirme ve 2 klübe de yalanma işi sonrası aklıma gelen;

Resmen SEÇİM SEBEBİYLE birileri maçı karıştırmış, hedefe ulaşılmış. Seçerek bişey değiştirebileceğini sanan saflar birkaç dürtmeyle başka yöne ağırlık vermiş…

Sağcılar ; gördün mü ne cezalandırdık amma derken,

Solcular; umut kazandı huzur kazandı herşey çok güzel olacak dedi…

Halbuki, herşey aynı hatta daha da kötüleşecek, üzgünüm

Eğer Oy Vermek Bir Şeyi Değiştirseydi Oy Vermemize İzin Vermezlerdi
    Bayramın en güzel haberi, anlaşmalı dövüşüp sistemi sömüren 2 kız kardeşten fb nin taraftarın kafasına tekme atan iti osterfoster SEZONU KAPATMIŞ,

hahahhaaaa
    hohohoooooo
    hihihhiiiiii

Çala çırpa büyütülen fb gs ve tff si ülkenin en sevilmeyenleri…

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

( ゚д゚)

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beter olsun.
    ***GeNÇ***

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)