Sayfa 122 Toplam 129 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 72 112 120 121 122 123 124 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3219 adet sonuctan sayfa basi 3,026 ile 3,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hattıni Bil, TrabzonCell'li Ol!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Recep Alkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hanım - babam ve ben yaklaşık 1 yıldır Trabzoncell kullanıyoruz.

Babam da her yöne 90 (Aylık 13 Tl)
    Hanım da, hediyeli 1967 (Şampiyon tarifesi)
    Bende de her yöne 240 (Aylık 22 + 11000 mesaj 9 tl toplamda 34 tl) tarifelerini kullanıyoruz.

Ama bırakacağım Trabzoncell'i gibi duruyor.

Evimde internet yok, hiç konuşmadığım telefona aylık 20 tl (ev telefonu) vermek istemediğimden gidip Vodafoneye geçeceğim, aylık 8 tl internet paketinden evimde de kullanacağım interneti.

Ne avea'nın nede Trabzoncell'in hiçbi şekilde bir kampanyası yada kullanmam için bir artısı getirisi yok.

Trabzoncell için aylık ödediğim toplam para 55 Lira.

Sırf internet bile vodafone geçmek için bir sebep benim adıma....

Bence de yanlış düşünüyorsun. Evde düzenli internet kullanıyorsan verimlilik/fiyat katsayısı olarak sırasıyla şu yolda gitmek lazım diye düşünüyorum.
    1 - kablo tv - kablo internet
    2 - ADSL net limitsiz paket (IP TV hizmeti üstüne eklenebilir)
    3 - uydu net
    4 - superonline fiber
    5 - bilimum 3G hizmetleri; (VINN, Vodem, Jet, TT-NET Uçan İnternet)

Telefon üzerinden internet konusunda ise ben Trabzoncell'in "3G Hoşgeldin" paketini kullanıyorum. Telefonun ihtiyacı kadar olan aylık 100 MB internet + 60 dk görüntülü konuşma + mobilTV hizmetleri aylık 7 TL! Bence uygun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Uğurtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recep, kaçtığın ücretin kat ve katını alacaklar senden.

Vodafone veya Turkcell Vınn evde kullanabileceğin şeyler değil.

Aşım olduğundaki gelen faturayı gördüğünde bu başlığa tekrar beklerim kardeşim.
    Kardeşim VIN almayacağım ki. Bu vodafonenin bir kampanyası var.

Aylık 8 TL'ye cepten sınırsız internet diye. Nokia telefonlar bilgisayara modem olarak tanıtılarak bilgisayarda da internet kullanabilliyorsun.

Yoksa üzerine para versen VIN almam

Nereden
    Balıkesir

Ya bu arada kızıyorum ama, gene de kullanmaya devam edeceğim galiba.

Benim ki sadece kızgınlık, kırgınlık. Kendimi sağmalı inek gibi hissediyorum. Eyvallah taraftarız, destek görevimiz ama ne bileyim, gçim sıkıntısının tavan yaptığı günlerde daha iyi şartlar, işimi görecek şartlar var iken, gidip de daha düşük bir uygulama kullanmak ne bileyim pek de hoşuma gitmiyor.

Bu konu herşeyde böyle dğeil mi ? Doğru düzgün ürün yok, ama destek olsun al, doğru düzgün kampayna yok, destek olmak için kullan, sana yanlış gelen şeyleri söyleme, hep destek ol.

Taraftarız eyvallah da, acık da sen çabala be kulüp

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Kardeşim VIN almayacağım ki. Bu vodafonenin bir kampanyası var.

Aylık 8 TL'ye cepten sınırsız internet diye. Nokia telefonlar bilgisayara modem olarak tanıtılarak bilgisayarda da internet kullanabilliyorsun.

Yoksa üzerine para versen VIN almam
    Bu bahsettiğin sınırsız internet telefon üzerinden kullanılan internettir.

PC'yi telefona bağlayarak kullandığın internet muhtelemen bahsettiğin kampanyada kapsam dışıdır.

İyice sormadan sakın inanma böyle kampanyalara..

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Recep abi telefonu bağlayarak kullanacağın internet adamı sinir hastası eder.
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Balıkesir

Berberoğlu,

Abi, bu tarifeyi kullanan arkadaşlarım var. Örneğin hatlı tarifey geçtiniz. Aylık ödemeniz 25 lira. 8 Lira da internete veriyorsunuz, toplamda 33 lira ödüyorsunuz. Ayrıca Nokia model telefonu olanlar, telefonu bilgisayara modem olarak tanıtıyor ve interneti bu şekilde bilgisayarında da kullanıyor. Arkadaşlarımın bir çoğu bu kampanyadan yararlanıyor...

Remzi,

Kardeşim, yavaşlığının farkındayım. Ama şu anki durumum daha vahim. Komşumun modemi açmasını bekliyorum devamlı. Açarsa nete giriyorum, açmazsa netim yok Birde kim olduğunu bilmiyorum, modemi şifresiz, takılıyorum öyle Adam iki haftadır yok, bende nete giremiyorum

O yüzden şimdilerde de sinirim çok normal değil

Konuşmayacağım bir ev telefonuna o parayı vermemek için çektiğim sıkıntının haddi hesabı yok

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cumartesi günü trabzoncell başvuru yaptık hala açılmadı kaç gün sürüyor?(numara taşıma yaptık hattı verdiler mesaj gelicekmiş avea'dan mesaj gelince trabzoncell hattınız takcakmışız)hala gelmedi ortalama kaç gün sürüyor?

kani6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı evrents Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü trabzoncell başvuru yaptık hala açılmadı kaç gün sürüyor?(numara taşıma yaptık hattı verdiler mesaj gelicekmiş avea'dan mesaj gelince trabzoncell hattınız takcakmışız)hala gelmedi ortalama kaç gün sürüyor?
    Benim ki 5 gün sürmüştü

Nereden
    İstanbul

Alıntı kani6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ki 5 gün sürmüştü
    Hım sağolun bizim daha 2 gün oldu o zaman daha var.Ama daha da erken olabilir belki.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

noram süre 6 gün ama 1 günde de açılabilir ona şans işi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Berberoğlu,

Abi, bu tarifeyi kullanan arkadaşlarım var. Örneğin hatlı tarifey geçtiniz. Aylık ödemeniz 25 lira. 8 Lira da internete veriyorsunuz, toplamda 33 lira ödüyorsunuz. Ayrıca Nokia model telefonu olanlar, telefonu bilgisayara modem olarak tanıtıyor ve interneti bu şekilde bilgisayarında da kullanıyor. Arkadaşlarımın bir çoğu bu kampanyadan yararlanıyor...

Remzi,

Kardeşim, yavaşlığının farkındayım. Ama şu anki durumum daha vahim. Komşumun modemi açmasını bekliyorum devamlı. Açarsa nete giriyorum, açmazsa netim yok Birde kim olduğunu bilmiyorum, modemi şifresiz, takılıyorum öyle Adam iki haftadır yok, bende nete giremiyorum

O yüzden şimdilerde de sinirim çok normal değil

Konuşmayacağım bir ev telefonuna o parayı vermemek için çektiğim sıkıntının haddi hesabı yok
    Valla Recep kardeşim, bahsettiğin yöntemi biliyorum, ben de uyguladım bir dönem.

Benim de evimde ev telefonu yok, almamak yolunda da inatçıyım. IPTV olayını bile o yüzden bekletiyorum.

Bu kullanan arkadaşlarına fatura geldi mi? Eminler mi bu şekilde de bedava kullanılabileceğinden? Ben ne kadar araştırdıysam böylesinin bedava olanını bulamadım.

Vodafone'a iphone4'ün kontratlısında "Sınırsız İnternet" diyordu, sorduğumda sadece telefondan kullanılan internetin bedava olduğunu PC'ye bağlarsan ücret vermen gerektiğini söylediler....

Son olarak, durumlarımız birbirine çok benziyor. İlk çözümü bulan diğerine söylesin..
    Konu Berberoğlu tarafından (18.01.2011 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Balıkesir

Valla abi, Ganitaya da bir başlık açtım. TT Net bizi soymayı kafasına koymuş. Adamlar her türlü 50 liramızı iç edecekler...

Almayacağım, inadım inat.

Vodafone konusunda eminim abi. 8 TL'lik standart ödemeden başka bir ödeme kesinlikle yok. Nokia telefonlar Pc Suit yardımı ile bilgisayara modem olarak tanıtılıyor ve interneti bilgisayarda da kullanabiliyorsun.

Ama emin olmak için sende bir araştır derim.

Bu arada Uydu Net mahallende var ise, interneti oradan alabilirsin. Adamlar 36 liraya sınırsız internet veriyor. Televizyon parası da içinde (Kablolu Tv) istersen bağlat istersen bağlatma.

Tavsiye ederim. Balıkesir de bizim mahalle de yok, ne yazk ki....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Angry

Valla abi, Ganitaya da bir başlık açtım. TT Net bizi soymayı kafasına koymuş. Adamlar her türlü 50 liramızı iç edecekler...

Almayacağım, inadım inat.

Vodafone konusunda eminim abi. 8 TL'lik standart ödemeden başka bir ödeme kesinlikle yok. Nokia telefonlar Pc Suit yardımı ile bilgisayara modem olarak tanıtılıyor ve interneti bilgisayarda da kullanabiliyorsun.

Ama emin olmak için sende bir araştır derim.

Bu arada Uydu Net mahallende var ise, interneti oradan alabilirsin. Adamlar 36 liraya sınırsız internet veriyor. Televizyon parası da içinde (Kablolu Tv) istersen bağlat istersen bağlatma.

Tavsiye ederim. Balıkesir de bizim mahalle de yok, ne yazk ki....
    Ben bi Vodafone'u arayayım bakalım, ya da bayisine gideyim.

Ben 3,5 yıl önce Ataşehir-İnönü Mahallesine taşındım, ilk işim kablo tv sormak oldu. Maalesef bizim mahallede yokmuş, kurulması için de mahallenin %40'ının başvurması gerekiyormuş! Yatırım masrafını da başvuranlardan peşin alıyorlarmış!

Sonra eski evden getirdiğim uydu alıcısına anten bağlatayım dedim, hemen yanımızdaki bina bizim balkonun önünü kapatıyormuş, %30 bağlantı sağlanabiliyor, olmadı... Uydu-Net ve D-Smart Türksat uydusu üzerinden çalışıyor diye biliyorum, dolayısı ile bizim evde çekmiyorlar...

1-1,5 sene kadar 20 TL'lik TV üstü antenle belediye yayınını izledik!!!
    Sonra 9,90 TL'lik Digiturk aldık, onun uydusu başka yerde, direk görebiliyoruz o uyduyu... 2 yıldan fazladır ayda 10 TL veriyoruz televizyon yayınına...

İnternet işini senin de dediğin gibi hayırsever komşunun şifresiz internetinden hallediyoruz. Bir ara hemen karşımızdaki bilgisayarcıdan almıştım wireless şifresini, maalesef o da dükkanı kapattı...
    1 seneyi aşkın bir süredir de TT-NET'in kampanyalı 500 MB Avea ortaklı 3G modemini kullanıyoruz. Dikkatli kullanmaya çalışmamıza rağmen 2-3 kez kotayı aştık. Zaten bu 3G meretler hem gönderdiğini hem aldığını kotadan sayıyor, msn'den görüntülü konuşma yaptın mı kota hemen doluyor!!!

2011 yılında, memleketin en büyük şehrinde içinde olduğumuz durum MAALESEF bu....

Hayırlısı olsun...
    Konu Berberoğlu tarafından (18.01.2011 Saat 09:42 ) değiştirilmiştir.

mit_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende Hattımı Bildim, TrabzonCell'li Oldum

Geç olsun güç olmasın...

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar 15 tl'lik tarifede hediye kaç dk'mız kaldığını nasıl öğrenebiliriz?Ben avea bayisinde sorduğumda ses yazıp 6000'e göndericeksiniz dedi gönderiyoruz hediye dakika kaydınız bulunmamaktadır diyor.15 tl'lik tarifeye geçenlerden yardım bekliyorum.

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar 15 tl'lik tarifede hediye kaç dk'mız kaldığını nasıl öğrenebiliriz?Ben avea bayisinde sorduğumda ses yazıp 6000'e göndericeksiniz dedi gönderiyoruz hediye dakika kaydınız bulunmamaktadır diyor.15 tl'lik tarifeye geçenlerden yardım bekliyorum.
    Annemin hattı daha bugün açıldı ondan olabilir mi acaba?Cevap bekliyorum sizlerden.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Trabzoncell.com.tr (ya da avea.com.tr) den Online İşlemler'e gir.
    Girişte telefon numaranı (baştaki 0 olmadan) istiyor, bir de telefonunda *952# tuşlayıp aradığında karşına çıkan, 6 haneli rakamdan oluşan anlık şifreyi gireceksin.

Girince soldaki "Fatura İşlemleri" kısmında en alttaki "Dakika ve Ses Sorgulama" kısmına gir. Orda göreceksin herşeyi. Bazen "Daha sonra deneyin" gibi hata mesajları çıkabiliyor.

Ben hep böyle takip ediyorum...

Not: Opera web tarayıcı ile sorun çıkabiliyor. Internet Explorer ile girin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzoncell.com.tr (ya da avea.com.tr) den Online İşlemler'e gir.
    Girişte telefon numaranı (baştaki 0 olmadan) istiyor, bir de telefonunda *952# tuşlayıp aradığında karşına çıkan, 6 haneli rakamdan oluşan anlık şifreyi gireceksin.

Girince soldaki "Fatura İşlemleri" kısmında en alttaki "Dakika ve Ses Sorgulama" kısmına gir. Orda göreceksin herşeyi. Bazen "Daha sonra deneyin" gibi hata mesajları çıkabiliyor.

Ben hep böyle takip ediyorum...

Not: Opera web tarayıcı ile sorun çıkabiliyor. Internet Explorer ile girin.
    Teşekkür ederim onu biliyorum da ses yazıp 6000'e gönderince bedava dakikalarınız ve sms'leriniz tanımlanmamıştır neden diyor onu sordum.Acaba hat daha bugün açıldığı için (o mesajda 2 gün önceki verileri verdiği için) olabilir mi?15 tl'lik hat kullananlar ses yazıp 6000'e gönderince ne cevap geliyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Teşekkür ederim onu biliyorum da ses yazıp 6000'e gönderince bedava dakikalarınız ve sms'leriniz tanımlanmamıştır neden diyor onu sordum.Acaba hat daha bugün açıldığı için (o mesajda 2 gün önceki verileri verdiği için) olabilir mi?15 tl'lik hat kullananlar ses yazıp 6000'e gönderince ne cevap geliyor?
    Bana gelen cevap şöyle;

2 gun oncesine ait kalan sure(dk)
    Yurtici Heyone : 34
    Heryone Goruntulu : 48

Tarifeye geçeli hemen hemen 25 gün oldu..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana gelen cevap şöyle;

2 gun oncesine ait kalan sure(dk)
    Yurtici Heyone : 34
    Heryone Goruntulu : 48

Tarifeye geçeli hemen hemen 25 gün oldu..
    İlgilendiğiniz için teşekkürler abi ben 2 gün sonra tekrar deniyim olmazsa bayiye uğrarım.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

9 tl ye 11,000 sms de iyiymiş..

Nereden
    Balıkesir

Kalan dakikayı öğrenmenin en kolay yolu, fatura kesim tarihinizi öğreneceksiniz, o gece yarısı telefonun tüm arama sayaçlarını sıfırlayacaksınız, sonra konuşmaya devam edeceksiniz.

Bunu takip etmenin en kolay yolu bu. Ben devamlı bu şekilde kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım.

Ayrıca bildiğim kadarı ile mesajla sorma fiyata tabi. (Yanılıyor olabilirim)

Nereden
    İstanbul

Kalan dakikayı öğrenmenin en kolay yolu, fatura kesim tarihinizi öğreneceksiniz, o gece yarısı telefonun tüm arama sayaçlarını sıfırlayacaksınız, sonra konuşmaya devam edeceksiniz.

Bunu takip etmenin en kolay yolu bu. Ben devamlı bu şekilde kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım.

Ayrıca bildiğim kadarı ile mesajla sorma fiyata tabi. (Yanılıyor olabilirim)
    Abi ücretiz diyor sitede.
    Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000'a ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

mit_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla ben pazar günü başvuru yaptım pst açılmıştı yani 1 günde

Yasin T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar Trabzoncelli olan hattım dün fener maçı için stada girdiğimde telefonumda fenercell yazıyordu.staddan çıktığımda ise hattım tekrar Trabzoncelle döndü.Trabzoncelli olupta böyle bir şey yaşayan var mı?
    ''Bir gün herkes ön libero olacak.''
    #Ziya Doğan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)