Sonuç: Trabzonspor - A.Konyaspor Maçı Nasıl Sonuçlanır ?

Katılımcı sayısı
215. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

175 81.40%
  • Berabere biter

21 9.77%
  • Kaybederiz

19 8.84%
Sayfa 74 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74 75 76 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1901 adet sonuctan sayfa basi 1,826 ile 1,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 1.Hafta l Trabzonspor 2-1 Atiker Konyaspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankara'dan ailecek maça geldik,
    eşim ve kızlarımla birlikte,
    nemden ciddi anlamda etkilendik,
    maç öncesi çılgınlar ve trabzonlu gençler arasındaki kavga hiç ama hiç yakışmadı.
    neyi paylaşmıyorlar bilen var mı?
    maçta öne çıkanlar;
    okayın ilk dakikadaki ciddi hatası ve sonrasında kendisini toparlayamaması.
    pereria ha şimdi kırmızı görecek ha şimdi görecek dedirtte dedirtte maçı bitirdi,
    daha sakin oynamalı.dün kırmızıyı görseydi sonuç hüsran olabilirdi.
    stoper ve 10 numara transferleri % 100 yapılmalı hatta ve hatta olcayı düşündürecek bir alternatif şart diyorum.
    bongonda hakkında kararsızım,dün akşam müsait durumda olmasına rağmen golü yapamadı.
    iddaa ediyorum düşüncemin arkasındayım,bero bizim takımın oyuncusu değil.
    burak yılmazın 2 golle dönmesi herkez için moral oldu.
    konya yı bjk maçında izleyince birazcık kaygılarım vardı.
    kaygılarımda ne kadar haklı olduğumu canlı izledim.
    taraftarlarımız mükemmeldi.
    ts clup,
    cevahir avm'deki ve meydan daki ts clup lere inanılmaz talep vardı.
    beyaz formamızın XL bedeni ni bulamadık(cumartesi ve pazar)
    bir şeyide üzülerek sizlerle paylaşmak isterim ts clup deki çalışanlarımız
    mutsuz,isteksiz,verimsiz hatta ve hatta yaşı küçük kişilere azarlama boyutuna dahi getirdiklerine şahit oldum.
    bu konuyla ilgili bugün klubü arıyacağım.
    bizler için güzel bir gündü,dolu trübünler önünde lige 3 puanla başlamak iyi geldi.
    fazla geç kalmadan yönetimin hafta için transferleri bitirmesi şart diyorum.
    perşembe şikecilerin maçı var,pazar günü az olsa yorgun olacaklardır,
    pazar günü alınacak 3 puan çılgın olur.

Nereden
    Trabzon

Sezona 3 puanla başlamak güzel oldu.Taraftarımızın stat da oluşu,Burak yılmazın gollerle dönüşü geceyi aydınlatan güzel şeylerdi.

Maçın analizini yaparsak rakip beklentinin tersine açık futbol oynadı,aslında bu durum bizim tam istediğimiz şeydi fakat henüz hazır olmayışımız pas bağlantısını güçlü kuramayışımız rakibin presini kırmakta zorlanmaya sebeb oldu oysa o presi biraz pas yaparak kırsaydık çok rahat skora ulaşabilirdik.

Orta sahamız kötüydü büyük boşluklar verdik tam tabiriyle yol geçen hanı gibiydi.Oyun kontrolünü ele geçiremeyince tempoyu da ayarlayamadık dolayısıyla enerjimizi ilk yarıda bitirdik ikinci yarıda kaleye gidecek gücümüz kalmamıştı saman alevi gibi çıkışlarımız oldu onların birinde burak ustalığını gösterdi ve 3 puanı konyadan alıp bize hediye etti teşekkürler burak.

Henüz takım oyunu açısından istediğimiz seviyede değiliz orta sahayı böyle kullanmaya devam edersek deplasmanda maç kazanmak imkansız olur.Özellikle kucka ya büyük görev düşüyor daha tempolu oynamalı daha hareketli olup daha fazla topla buluşmalı bazen basit bazen kilit paslarla hücuma katkı vermeli kısaca orta sahaya liderlik etmeli, Okayın şampiyonluğa oynayacak bir takım için yeterli olmadığı fikrine bireysel hatasıyla gol yedik diye varmadım uzun zamandır aynı kanıdayım hücuma gereken katkıyı veremediğini düşünüyorum bireysel hatalar olur onun bir önemi yok yeter ki hücuma daha fazla katkı versin.

Savunmada Durica iyi müdaleler yaptı ama tek hamlelik işler yapıyor topu aldı aldı alamadı ya çalımı yiyor ya da kart yiyor özellikle orta sahaya yakın yerlerde ve ceza sahası içinde sürekli kaymaya gerek yok ayakta kalmaya çalış bu iki bölgenin ortasında kalan bölgede zaman zaman kaymalar yapabilirsin.

Perreira ise herkesi üzdü takımı 10 kişi bırakmak için elinden geleni yaptı bu haller sana yakışmıyor lütfen kendine gel.

Bongonda çizgide pasif kaldı arada bir göbekten güzel driblingleri oldu birinde 4 kişiyle ceza sahasına girmeye çalıştığımız pozisyonda bero ceza sahası dışından şut çekti böyle işler yaparsan 10 numara değil 18 ile 21 arasındaki numaralar olursun daha doğru işler yap lütfen.

Geleceğe dair konuşursak defans hattımız fena sayılmaz,Kucka da şampiyonluk yarışı yapabilecek bir takımın 6 numarası çok rahat olur vücudunu iyi kullanıyor ve maç başına 2,3 kilit pas atabiliyor bu bizim için yeterli ama 8 numara pozisyonu hala boş yusuf o bölgede biraz güçsüz kalıyor o yüzden on numarada kalması daha doğru o yüzden alacağımız orta saha daha çok 8 numara özelliği taşımalı baskın özelliği pas ve tempo belirleyici olmalı.

Takım iyi yolda karamsar bir tablo yok sezon başında hiçbir takım tam olarak hazır olmaz eğer böyle zamanlarda bile maç kazanabiliyorsan sen büyük takımsın demektir ve biz ilk maçta bu sinyali verdik.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Ben de uzun bir değerlendirme yapayım maçla ilgili,

Ağustosun en yakıcı günlerinde özlemle beklediğimiz Trabzonsporumuza kavuşmuş bulunuyoruz.Özlemle beklediğimiz şey aslında Trabzonsporun kendisi değil,sezona iddalı başlayan taraftarına gelecek adına teminat sunan, hırslı ve hakim futbolunu rakibine kabullendiren bir takımdı, tam bu şartları taşıyamıyor görünse de Trabzonsporu görmek maç heyecanını yaşamak çok güzeldi.
    Benim kuşak 90 ların ortasında ilgi duymuştur futbola, maçların açık kanaldan verildiği, radyodan dönüşümlü maçların anlatıldığı, her dünya görüşünden insanın bir futbol takımına samimi bir sempati beslediği yıllar, o yıllarda radyoda erdoğan arıkan, tansu polatkan,abidin aydoğdu, orhan ayhan gibi seslerle sevdik biz trabzonsporu, hayatında hiç trabzona gitmemiş, trabzonda herhangi bir yakını bulunmayan bir insana Trabzonsporu sevdiren şey bu sesler değildi elbette.
    İlk dakikalardan itibaren rakibi baskılayan, yorulmayan, arayan, kabullenmeyen kabullendiren efsane kadroydu şüphesiz. Mikrofonlarımız Trabzonda denildiğinde spikerin sesini duyurmakta zorlandığı muhteşem gol sevinçleri, mütevazi topçular, enfes bir ekip
    Sanki yine vardı dün akşam futbolu çok benzememekle birlikte takım ruhu benziyordu, güzel sevindiler, güzel yıkılmadılar, güzel geri dödüler

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takım nesta lı milan sertliği kıvamındaydı. Karşıda 11 tane ayı olsa yılmayacaktık. İlk yarı için konuşmak gerekirse son yıllarda gördüğüm en diri en sert ve fiziki olarak en güçlü takımdı. İyi bir 10 numara ve stoper ile harika olacak.
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Nereden
    Artvin

Trabzonspor neden bunca yıldır şampiyon olamıyor?

Şu forumda insanların maç ve futbolcular için yaptıkları yorumları okuyunca net şekilde anlayabiliyor insan.

Okay çöp, Olcay çöp, Kuçka çöp...Bunları söylerken bu maç için bile demiyorlar genel olarak söylüyorlar. Boganda idare edermiş Allahtan.

Ne maç için nede futbolcular için yorum yapmaya gerek yok. 3 Puanlık maçtı. Bitti.

Son olarak...Ersun Yanal Hoca hatalı seçimler ve diziliş yaptı denilebilir bu kesin.
    ''7''

Nereden
    İstanbul

maca.gidenler yazabilurmi tvde ambians iyiydi seyirci ozellikle ilk yari pozisyonlara anlik ugultulu sekilde tepki veriyodu gibi gozlemledim tv sesi yuksek ildugundan bunu hissetmiste ilabilirim bilmiyorum seyirci nasildi

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı farozlufatih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durica çok dengesiz bir oyuncu rakibe sertliği çok aşırı düzeyde bu yaşta hala olgunlaşmamış birde top sürüşü varki çok anlamsız gereksiz yere dripling yapma isteği birgün pahalıya patlayacak kaptırdığı toplar her defasında rakibe pozisyon olarak kalemize dönüyor birinin kulağını sert bir şekilde çekmesi lazım...
    J.P neden bu kadar agresif oynuyor diye düşünenlerdenim bugün sırtını sıvazlarız ama yarın çok küfrederiz yol yakınken önlem almak lazım....
    Dünkü maçta gösterdi bu takımın orta sahasına çok yönlü üst düzey bir takviye gerekiyor keza defansınada çok sakin top kullanmasını bilen stoper(Serdar)ı bu yüzden çok istiyorum inşallah haftasonuna yetişir...
    Dengesizlik bir kenara Durica benim hayatımda izlediğim belki de en dengeli stoper. Bu kadar her topa kayıp da neredeyse tamamında topa değmek her yiğidin harcı değil. Dengeli stoper etliye sütlüye karışmayan stoper değildir, en sert en tehlikeli müdahaleleri en düşük hata payıyla yapandır. Durica geçen sezon 33 maç 6 sarı kart 0 kırmızı kart. Penaltı da hiç yapmadı, tehlikeli yerde hiç faul de yapmadı hatırladığım kadarıyla. Sert ama dengeli futbol nasıl oynanırın dersi gibi adam.

Dün Traore'ye yaptığı hareket hariç tabi.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bu arada Alaves maçında çok sert oynamıştık ve ben buna çok şaşırmıştım hazırlık maçı olduğu için. Dünkü maçtan sonra görüyorum ki yine yumuşak oynamışlar o maçta. Biz en dayı takımları bile yıldırırız bu sezon. Bence bu çok önemli. Arada sarılar kırmızılar olacaktır ama rakipler hep korkarak oynar. Savunma hattımız çok süratli değil ama gerçekten de tecrübe inanılmaz bir faktör. Ben çok memnunum.

Şu anda istediğiniz takımın istediğiniz hücum hattına sorun biz en karşısında oynamak istemedikleri savunmaya sahibiz. Tecrübe, sertlik, konsantrasyon. En üst düzeyde. Bir de stoper takviyesi bizi çok güçlü kılacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı yenimakale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 14118

Yusuf Erdoğan maçı özetlemiş

Pereira'nın yaptığı 2 acımasız faul kabul edilemez. Bir daha kesinlikle böyle bir davranış içine girmemeli. Sataşma, itme, aşırı temas bunlar kabul edilebilir ama bir meslektaşının ayağına o şekilde basamazsın. O adamda ekmek yiyor bu işten. Bunu bir defa değil 2 defa yaptı. Ben olsam 2. yarıya çıkartmazdım (ya da aynı davranışı sergilemeyeceğinden emin olurdum).

Durica'nın hareketi bana göre kasti değil. O yapıda biri değil zaten. Geldi ve ıskaladı. Hakem kırmızı vermelimiydi, vermeliydi. Bunuda tartışmıyorum. Pozisyon sonrası gidip özür diledi, ayrıca twitter hesabından da özür diledi.

KRAL PENALTI, Burak Yılmaz'ın hava topuna yükseldiğinde yerde kaldığı pozisyon TARTIŞMASIZ penaltı. Bunun aksini söyleyenlerde olmuş ama o pozisyonun tartışılacak bir tarafı yok. Hakemin atlayabilir o pozisyonu o ayrı mesele ama Burak'a yapılan hareket kesin penaltı. Çünkü Burak pozisyonunu önceden aldı. Havaya yükseldi. Rakip hava topuna değil, Burak'ın pozisyonunu bozmaya geldi ve dirseğini koyarak Burak'ı itti ve düşürdü. Havada olan bir futbolcuya yapılacak olan en basit temaslarda bile futbolcu dengesini çok fazla kaybedebilir, bu da penaltıyı gerektirir (kasti bir şekilde yapılıyorsa).

Kazanmak güzel, eksiklerin görünmesi açısından da önemli bir maçtı. Fener maçıda çok zorlu geçecektir ama şu kötü futbola rağmen umudum var o maçtan puan ya da puanlar alabiliriz.
    Yusuf Erdoğan anca kralın soytarısı olur zaten. Futbolla alakası yok.
    8. Kuşatma

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın tamamı , arşiv isteyenlere..

https://my.pcloud.com/publink/show?c...SUdOrahzuhIiwV
    Yüksek indirme trafiğinden dolayı 'Trabzonspor - Konyaspor.ts' adlı dosyaya olan erişim sınırlandı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın tamamı , arşiv isteyenlere..

https://my.pcloud.com/publink/show?c...SUdOrahzuhIiwV
    yalan olmuş arşiv
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün ikinci yarıda oyundan düşmemizin doğrudan Konyaspor'un daha hazır olmasıyla,havadaki nem oranıyla ilişkisi yoktu.Doğrudan oyun ve oyuncu kalitesi ile ilişkili bir konuydu.Maç öncesi dile getirildiği gibi yusuf-olcay-bongonda-burak dörtlüsü ve arkalarında okay-kucka ikilisi organizasyon sağlayabilecek ,kreatif özellikleri olan veya uzun süredir birlilte oynamış oyuncular değillerdi.
    Tüm bunlara geçen sezon en büyük organizasyonumuz olan olcay-perreira bağlantısının bozulup olcay'ın sol kanatta başlaması eklenince topu rakip alanda bilinçli bir şekilde ayağımızda tutup organizasyon kovalama şansımız kalmadı.Sadece Burak'a top şişirip seken toplarla hücum üretmeye çalıştık veya 45 dakika boyunca dağınık bir şekilde hücum pres yaptık topun arkasından koşup durduk.Konyaspor ise bulduğu boş alanlarla kendisini daha az yorarak oynadı.
    Bunun sonucunda ikinci yarıda ikili mücadelerde ayakta duramayan yere sağlam basamayan iki pas yapamayan bir Trabzonspor çıktı ortaya.Görünen köy kılavuz istemez.Hücum bölgesine hücum organizasyonlarına level atlatacak kreatif bir oyuncu transferi şart oğlu şart.Hiçbirşey güllü
    k gülistanlık değil.Dün Burak Yılmaz dışında hiçbirşey koyamadık sahaya.
    Dün akşam ilk defa güney tribün ile doğu tribünün birleştiği üst köşede oturdum ve kesinlikle tribünleri yaşamak anlamında stadyumun en güzel tribünü.Son 7 yılda Trabzon'daki kritik maçların tamamında bulundum dünki atmosfer ,coşku ve kalabalık hiçbirinde yoktu.3 taraftarın 2 si formalıydı çok güzel.Maçtan sonra 20-30 bin kişi ulaşım aracı kullanmadan yürüyerek uzun kilometreler katetti.Meydana kadar yürüdük.Dünyada ulaşım konusunda bu kadar rezalet bir örnek olabileceğini düşünmüyorum.
    Konu Ogün YAZICI tarafından (14.08.2017 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puan durumunda Konyaspor'un üstündeyiz. Alper üzülmüştür şimdi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

2007-08'eki Sivas maçını hatırlar mısınız? Hani Ersen Martin'in golüyle kazanmamıza rağmen Balili ve diğerlerinin provokasyonuyla hükmen kaybettiğimiz maç... Dünkü maç, atmosfer olarak Sivas maçının aynısıydı.

Ligin ilk maçı... Ağustos'un ortası... Sıcaklık, nem aynı... Tribünler... Rakip takımın seviyesi, hocası, oyuncularının tarzı... Yani aşağı yukarı her şey...

O gün Ayman, dün Pereira... İtişme, basma, çekme, sakatlık; bunları uzatmanın manası yok. Yendik, bitti.

Konyaspor kimdir, Trabzonspor başkanı ve taraftarı bunları muhatap alıp şımartacak? Oyuncuya geçmiş olsun dedik, daha ne yapacağız? Sivas maçı gibi masada 3-0 hükmen yenik mi sayılalım?

*

Maça gelelim... Bongonda'yı beğendim. Geldiğinden beri sağda oynayan ve Pereira ile uyum yakalayan Olcay'ın neden sola çekildiğini (Sağa geçtiğinde asist yaptığının altını çizerek) anlayamadım. Bero çok yetenekli çocuk, geçen seneki asistleri gibi dün de Burak'ın önüne al da at dedi, ince. Okay'ın üstüne gitmeye gerek yok, pas hatası olur, o çıktıktan sonra ve Yusuf da sorumluluk almayınca orta sahayı rakibe verdik, iki pas yapıp çıkmadık. Kucka ise sanki savunma önünde (Okay'ın bu sene oynatıldığı yerde) daha faydalı olur...

Sezon başında takım olamamışken, olgun oyuncuların sorumluluk almasıyla kazanırsın. Kucka çizgiden çıkarır, Durica rakibi bozar, Olcay ortayı keser, Burak da plaseyi bırakır. Ayrıca gazeteler yazmasa ve TV'lerde konuşulmasa da attığımızdan fazlasını kaçırdık (Bongonda, Bero, Burak). Futbol bu, daha fazlası şu an için (Bu kadro ve hocayla) zaten mümkün değil. O nedenle memnunum.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (14.08.2017 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün ikinci yarıda oyundan düşmemizin doğrudan Konyaspor'un daha hazır olmasıyla,havadaki nem oranıyla ilişkisi yoktu.Doğrudan oyun ve oyuncu kalitesi ile ilişkili bir konuydu.Maç öncesi dile getirildiği gibi yusuf-olcay-bongonda-burak dörtlüsü ve arkalarında okay-kucka ikilisi organizasyon sağlayabilecek ,kreatif özellikleri olan veya uzun süredir birlilte oynamış oyuncular değillerdi.
    Tüm bunlara geçen sezon en büyük organizasyonumuz olan olcay-perreira bağlantısının bozulup olcay'ın sol kanatta başlaması eklenince topu rakip alanda bilinçli bir şekilde ayağımızda tutup organizasyon kovalama şansımız kalmadı.Sadece Burak'a top şişirip seken toplarla hücum üretmeye çalıştık veya 45 dakika boyunca dağınık bir şekilde hücum pres yaptık topun arkasından koşup durduk.Konyaspor ise bulduğu boş alanlarla kendisini daha az yorarak oynadı.
    Bunun sonucunda ikinci yarıda ikili mücadelerde ayakta duramayan yere sağlam basamayan iki pas yapamayan bir Trabzonspor çıktı ortaya.Görünen köy kılavuz istemez.Hücum bölgesine hücum organizasyonlarına level atlatacak kreatif bir oyuncu transferi şart oğlu şart.Hiçbirşey güllü
    k gülistanlık değil.Dün Burak Yılmaz dışında hiçbirşey koyamadık sahaya.
    Dün akşam ilk defa güney tribün ile doğu tribünün birleştiği üst köşede oturdum ve kesinlikle tribünleri yaşamak anlamında stadyumun en güzel tribünü.Son 7 yılda Trabzon'daki kritik maçların tamamında bulundum dünki atmosfer ,coşku ve kalabalık hiçbirinde yoktu.3 taraftarın 2 si formalıydı çok güzel.Maçtan sonra 20-30 bin kişi ulaşım aracı kullanmadan yürüyerek uzun kilometreler katetti.Meydana kadar yürüdük.Dünyada ulaşım konusunda bu kadar rezalet bir örnek olabileceğini düşünmüyorum.
    İlk iki paragraf, bugüne dek senden okuduğum en ama en rasyonel değerlendirme...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Genel anlamda mücadeleden memnunum. Gerçi geçen sezonun ikinci yarısından itibaren mücadele eden bir takımımız var.

Futbola gelince ilk yarı iyiydik fakat ikinci yarı bir düşüş oldu. Bunda havaların da etkisi olduğunu düşünüyorum. Dün bütün futbolcuların şortları bile sırılsıklamdı. Daha çok pozisyona girmemiz gerekiyor. Yusuf Yazıcının önünde artık Burak var. Ölümcül paslar atmalı. Ben atacağına inanıyorum. Konyaspor MRA'nın istediği gibi bir takım olmuş. Fakat Traore onlar için büyük kayıp.

Lazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'dan ailecek maça geldik,
    ts clup,
    bir şeyide üzülerek sizlerle paylaşmak isterim ts clup deki çalışanlarımız
    mutsuz,isteksiz,verimsiz hatta ve hatta yaşı küçük kişilere azarlama boyutuna dahi getirdiklerine şahit oldum.
    Yazmadan duramicim.

Bi kac sene once ayni seyleri gordum. Sanki hapishaneye birileri ziyarete gitmisim gibi geldi. Az bi etrafa bakindiktan sonra uzadim. Okadarki anormal bi hava vardi.

O senesi meydanda ts club tiri vardi. Son bi care onu deniyek dedik. Ordaki calisanlarda cennetten inmis gibiydiler. Neseli,bisey sorunca hemen yardim,cevap falan filan.
    Ne lazimsa topladik cikdik.
    Eger hala ayniysa tiri tavsiye ederim.

Ayni seyi forumda bi donercinin kasasinda duran bi kizcagazdan gordum. Insanliktan nefret ettim. Yuzune bakmaya,konusmaya tenezzul etmeyen biseydi.
    hele bi parmak hareketi vardi. kac para sorunca kasanin tepesinde yazan sayiyi parmakla uzerine tik tik vurarak gostermesi. Yanlis gezegendemiyim diye kendimden huylandim.
    Alıntı Adem YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞİKE TÜRKİYEDE 10 HARFLİDİR... http://s7.directupload.net/images/120830/dwkkcgqy.swf

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konyaspor Başkan Yardımcısı Ahmet Baydar: "Bu olayın azmettiricisi, maç içinde sert oynama talimatı veren Ersun Yanal’ın ta kendisidir."

Ne boş konuşuyo şunlar ya.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu mac cok sacma isler oldu. Nerdeyse takimin hepsi cok formsuzdu heycandanmi yoksa sacma sapan bir sekilde devamli zorlayarak defanstan pasla cikmaya calistigimizdanmi bilmem ama bu futbolcularin hicbiri bukadar kotu degiller. Ayrica Okay belki iyi degildi ama Okay cok cok iyi bir futbolcu biraz insafli olun!

Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyaspor Başkan Yardımcısı Ahmet Baydar: "Bu olayın azmettiricisi, maç içinde sert oynama talimatı veren Ersun Yanal’ın ta kendisidir."

Ne boş konuşuyo şunlar ya.
    Bunlar omuzlarda fb'ye uğurlanan aykut'un bıraktığı tohumlar işte.Geçen sene Avni Aker'de 90+5'te yedikleri golünü acısını aykut çıkaramamıştı bugün de bu...

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk iki paragraf, bugüne dek senden okuduğum en ama en rasyonel değerlendirme...
    1 ayda yediğim 2 ceza atık duygularla ve şahıslarla değilde; daha rasyonel ifadelerle ve analizlerle bulunmam gerektiğini hissettirdi.Eyvallah
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (14.08.2017 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

sonuna kadar sahip çıkın destek olun yermeyin övün motive edin tesislere gidin herşeyi yapın henüz yolun başındayız ve 3 puanla başladık.kupalar kazanmamak için hiçbir sebep yok dandik ligin kaliteli takımıyız.

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın kazanmak her şeye rağmen güzel. Burak Yılmaz'ın harika başlaması kendi adına çok iyi oldu. Taraftarın aklında da onunla ilgili bir soru işareti böylece kalmadı. Ancak hataları da görmek lazım.

Burada arkadaşlar bahsetmiş zaten. Bence en önemli hata Olcay'ı sola, Bongonda'yı sağa çekmekti. Bizim geçen sene oyunu nasıl başlattığımız belli. Pereira-Olcay-Yusuf sağ tarafta üçgeni kuruyor ve takımı hücuma çıkartıyordu. Hoca anlamsız bir şekilde bu üçgenin bir ayağını diğer kanatta oynattı. Takımda işleyen sistemi bozmamalıyız. Bunu biz gördüğümüze göre inş Ersun hoca da görmüştür. Haftaya Olcay'ı sağa çekecektir umarım.

Bir de neden panik halinde tempo yaptık bilmiyorum. Topu alan ileri koşuyor ya da ileri şişiriyor. 5.dk'da başladık maç sonuna kadar böyle oynadık. Tempoyu doğru anlarda ve belli aralıklarla yapmalıyız ki maç sonuna kadar diri kalabilelim.

Fener maçını iple çekiyorum. Bu defa yüzümüz gülsün

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

perreira ve durica kırmızı kart görmeliydi, + bizim de verilmeyen 1 penaltımız var

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Dün Medikal Park'taki taraftar muhteşemdi. Tıpkı o efsane yıllardaki gibi, rakibi boğdu uğultusuyla, haksızlığa karşı bastı ıslığı 30.000 sevdalı
    Ne dedi maçtan sonra kral; Tribünler 2010-2011 sezonundaki gibiydi dedi
    Hep böyle devam TS sevdalıları
    TS taraftarıyla bütünleştiğinde rakip kim olursa olsun yener
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    perreira ve durica kırmızı kart görmeliydi, + bizim de verilmeyen 1 penaltımız var
    İşte bu
    Kazanmak için her yolu mübah görmeyen, haksız kazancı içine sindiremeyen gerçek taraftar

BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)