Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şu Anki Yabancı Futbolcularımız

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Şu Anki Yabancı Futbolcularımız

su an elimizde olan 6 yabanci ve muhtemelen trabzonspor dan para almak icin geri gelecek 3 yabanci futbolcuyu en iyi biz nasil degerlendirebiliriz biraz da bunu tartisalim.
    jefferson:malesef 1,5 seneden beri iyi bir form tutturamadi,bazen süper bazen cok kötü.yerine cok iyi bir kaleci alinamassa kalmali.alinabilirse hemen kiraya verilmeli.
    stepanov:kesinlikle kalmali. transfer dedikodulari onu cok etkiliyor,gecen seneki formunun cok arkasinda oynuyor ama biraz stepanov la özel ilgilenmeli antröner sonra gecen seneki formu nu yakalar.

musampa:kalitesi ortada ama ziya hoca ile olmiyacak galiba,devre arasinda yabanci futbolcu alamiyacagimiza göre sezon bitene kadar durmali iyi bir devre arasi antremanlarindan sonra sezon sonuna kadar durumu belli olur.

symek:kesinlikle yarar gelmez artik bundan gönderilmeli.cünkü istemiyence zorla olmuyor.

marcelinho:berlinde oynayan la bunun arasinda daglar kadar fark var,kalitesini bazi paslarda gösteriyor ama daha uyum problemi gecmemis.marce ilk yari oynadigindan daha kötü oynayamaz insallah ikinci yari daha iyi olacak.

yattara:fazla söze gerk yok kalacak.

djokaj : o artik baskanin problemi.eline tutusdursun biraz parayi ondan sonra bide bilet alsin dogru evine.

tomas jun:bu sezonun sonunda basimiza gine bela olacak gibi.

eller:artisi topu iyi kullanabiliyor eksisi cok yavas.bizim isimize bundan sonra fazla yaramaz gibime geliyor.bizimle kontrati oldugu icin geri gelecek ve trabzonspor dan para koparmaya calisacak.yabanci futbolcu fazlaligimiz olmassa hüseyinin yerinde oynaya bilir ama yabancilarimiz in zaten sayisi fazla oldugundan gönderilmesi lazim.

benim hesabima göre 1 yabanci hakkimiz kaliyor.o yabanci da hizli ve kaliteli bir ön libero olmasi lazim.

birde sunu belirteyim ziya hoca ikinci yari hazirliklarini bu ayin 24 olarak aciklamis o tarihte hristiyanlarin en önemli bayrami vardir.bu yabanci futbolcularin o tarihte türkiyede olacagini hic tahmin etmiyorum.bizim türk futbolcular o tarihte antremana baslar ve hic yabanci futbolcusu olmassa antremanda bakin siz takimin morali ne bu durum nasil yarar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

hklısn ama eller knusunda katılmıyorm sana kardes hüseynden cok daha iyi is yapar en azından sene sonuna kadar tutarsn dha ssonrada kontenjan fazlalıqından satarsn bence szmek djokaj qitsn o kalsn

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

valla yattara,marcelinho,stepanov dışındakileri yollamak lazım eller de geri dönerse iyi iş yapabilir

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattara ve stepanov dışındakiler göndeirlmeli...jefferson genç ışık vermiyor ama belki toparlar kiralik verilip değerlendirilebilir
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara stepanov ve marce gerisi hikayee

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yattara ve stepanov kalsın gerisini şutlamak lazım
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Caferson : Bu sezon iddaamiz kalmadigina gore sezon sonuna kadar kalsin, eger sezon sonuna kadar da belli bir istikrar yakalayamazsa gonderilsin. Ama ben onun uyum sorunu yasadigini dusunuyorum, yasi genc bunu kaldiramamis olabilir. Ama uzerindeki baskinin da azalmasi ve kendine guvenininde gelmesi ile birlikte daha iyi olacaktir.
    Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olasalardi.
    Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
    Marce : Az once soyledigim gibi, Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
    Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
    Eller : Bence faydali olabilir. O da alisma problemi yasadi, ulkesinde catir catir oynuyomus anladigim kadariyla. En azindan Huseyin'den daha iyidir. Eger yabancilardan biri devre arasinda gonderilcekse sene sonuna kadar bir sans daha verilebilir. eger kendisi de istiyorsa tabi. Istemiyorsa takilsin Brezilya sahillerinde..
    Szymek : Cok sevdigim bir futbolcu, yeni yabanci alinacaksa devre arasinda gidebilir, yok devre arasinda yabanci alinmayacaksa sene sonuna kadar bir sans daha verilebilir. Ama kalacaksa, yedek olmamali. En azindan 2HF sahadayken o yedek olmamali..
    Djokac & Jun : Iki ayri isbilmez yonetimin iki ayri hediyesi.. ne diim ki ..

Her halukarda devre arasinda yeni yabanci almamak gerekir diye dusunuyorum. Sene sonuna kadar atak bir futbol (cift forvet arkalarinda marce, yanlarinda da gokdeniz, musampa ve yattara degismeli olabilir) uzerinde calisilmali. Bu sure icinde transfer calismalari yapip sezon sonunda eksik yerlere nokta transfer yapilmali. Ve yeni transferler kamptan once gelmeli, kampin son gunu degil.

Ziya Hoca'yla ilgili olarak bise demek istemiyorum. .
    İnadına Trabzonspor !

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara,stepanov,eller,musampa ve marcelinho hariç dierleri gitsin
    yerlerine başta:takahara
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet TAKAHARAYI istiyoruz oda gercek trabzonsporlu oldu

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha iyi alternatifleri bulamayacağımızı düşünüyorum,bu yüzden panik içinde yine yanlış bir hareket yapmaktansa....
    Szymek: Sakatlandığından beri verimsiz,sadece bizde değil milli takımında da bitik,artık emekli olmayı hakediyor,geçmişi çok parlak sayılır bir oyuncuydu ama artık alkışlarla gönderilmeli.
    Djokac & Jun :Yorum yazmak bile gereksiz,derhal gönderilmeleri lazım
    Kontenjanımızı çok gereksiz yere işgal ediyorlar...
    1)Jeferson: Bu kadar kısa sürede daha iyi bir alternatifini bulamayacağımıza göre kalmalı.Kalmalı çünkü önemli olan takım olmak,ancak alıştı buraya ve diğer 2 Brezilyalı ile kadroda kalıp takım olma yolunda iyi bir iletişim kurabilirler...
    2)Eller :Ön liberoda kullanıp hasan,hüseyin ve ferhattan alamadığımız verimi alabiliriz.Veya en son çare defansta oynayabilir stephanova partner olarak.
    Aşağıdaki satırları yukarıda yazan arkadaştan aldım: aynen katılıyorum çünkü....
    3)Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
    4)Marce : Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
    5)Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
    6)Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olsalardi.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Nereden
    İstanbul

zaten faydası olmayanlar belli..
    Bize Her Yer TRABZON!

Nereden
    Almanya

Alıntı redflag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hklısn ama eller knusunda katılmıyorm sana kardes hüseynden cok daha iyi is yapar en azından sene sonuna kadar tutarsn dha ssonrada kontenjan fazlalıqından satarsn bence szmek djokaj qitsn o kalsn
    hüseyin in yerinde tabiki oynayabilir ama bize ön libero olarak top kullanabilen ve hizli olan biri lazim.eller i de kadroya alirsak hic yabanci futbolcu alma sansimiz yok devre arasi.

Nereden
    Almanya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet TAKAHARAYI istiyoruz oda gercek trabzonsporlu oldu
    yok be usta ben takaharayi 4 senedir takip ediyorum,onun attigi gollere hayret ettim,bu adam bunlari nasil atti diye.bu adamin hamburg zamaninda atamadiklari golleri görseniz hepimiz mehmet yilmaz i geri isteriz hic olmasa arasira gol atiyordu diye.takahara nin bir sezonda atacagi gol 8 i zor gecer.

Hüseyin RİZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takımda yattara stepanov marca we musampa gerısı hıkaye iş yapamazlar..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha iyi alternatifleri bulamayacağımızı düşünüyorum,bu yüzden panik içinde yine yanlış bir hareket yapmaktansa....
    Szymek: Sakatlandığından beri verimsiz,sadece bizde değil milli takımında da bitik,artık emekli olmayı hakediyor,geçmişi çok parlak sayılır bir oyuncuydu ama artık alkışlarla gönderilmeli.
    Djokac & Jun :Yorum yazmak bile gereksiz,derhal gönderilmeleri lazım
    Kontenjanımızı çok gereksiz yere işgal ediyorlar...
    1)Jeferson: Bu kadar kısa sürede daha iyi bir alternatifini bulamayacağımıza göre kalmalı.Kalmalı çünkü önemli olan takım olmak,ancak alıştı buraya ve diğer 2 Brezilyalı ile kadroda kalıp takım olma yolunda iyi bir iletişim kurabilirler...
    2)Eller :Ön liberoda kullanıp hasan,hüseyin ve ferhattan alamadığımız verimi alabiliriz.Veya en son çare defansta oynayabilir stephanova partner olarak.
    Aşağıdaki satırları yukarıda yazan arkadaştan aldım: aynen katılıyorum çünkü....
    3)Musapma : Sezon sonuna kadar banko oynamali. Bu adamin acilacagi varsa oynadikca acilir. Baska turlu bise olmaz bundan. Ve bence sol kanatta oynatilmali, Marce de orta da, forvet arkasi, Idaamizin kalmadigi bu sezonda sablonu boyle oturtmaya calismakta fayda var.
    4)Marce : Musampa solda Marce'de forvet arkasi. Yaninda Gokdeniz/Yattara... Bence tam super olur.. (Defansif yonden zayif oluruz diye dusunebilirsiniz ama ben katilmiyorum. Bu adamlari kosturtmak o kadar da zor degil. Isterlerse kosarlar da pres de yaparlar)
    5)Yattara : Bise soylemeye gerek yok. Omur boyu mukavele yapilmali.
    6)Step : Kesinlikle kalmali. Yanina iyi bir turk stoper monte edilmeli. Yabanci da olabilir. Ama defansin diger uyeleri kotu olunca o da siritiyor. Keske eski Tolga'yla yan yana oynamis olsalardi.
    Eksiksiz katılıyorum

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı szymkowiak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten faydası olmayanlar belli..
    Olacaklarada Ziya efendi izin vermiyor. (Musampa)
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Caferson :bu sezon kalsın duruma göre bakılır, bakalım bütün kabahat onda mı. . Step : kalsın
    Musapma : 2. yarı ona hayran kalacağız, yeter ki sakatlanmasın. 2. yattarmız olacak, cok mac alacak bize. bence ama tek şartım sakatlanmaz ise, cünkü duyduğuma göre sakatlığı var mış
    Marce : daha iyisi alınacaksa satılsın, isim olarak değil oyun olarak daha iyisi.
    Yattara : sen başkasın.
    Eller : gidip gelenden hayır gelmez, satılsın, şu anda iyi para eder
    Szymek : eğer kendi isteği ile kalacaksa kalsın, nazı hiiiç cekilmiyor
    Djokac & Jun : Iki ayri isbilmez yonetimin iki ayri hediyesi.. ne diim ki ..

kesinlikle ön liberonun caresin3e bakılmalı bunun için yattara ve stepanov hariç herkes feda edilebilir. . .

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Başka memleketlerde doğup TRABZONSPOR'da oynayan "gerçek" yabancılara dokunulmadan önce tedbir alınması gereken ilk ve en önemli "sahte" yabancımız(!!!!) ziyaN doğan'dır. Ona çare bulunsun
    selam ve hürmetle
    Konu no NAME tarafından (14.12.2006 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.
    .

Nereden
    İstanbul

ya teknik direktördfe kadro kurmayı bilmiyorki..
    Bize Her Yer TRABZON!

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

jefferson: bence gönderilmeli.onun yerine tolgayla çıkalım maçlara çok daha iyi.jeffersonun yumurtladıkları değil de tolganın yumurtladıkları(ki jafer kadar olamaz) ile yenilmeyi tercih ederim.kiralık gitmeli bir yere.

stepanov:daha genç bir iki sene daha kalıp iyice pişmeli sonra dünya paraya satarız avrupaya ama şimdilik kalmalı.zaten ender oynayan adamlardan

yattara: boşa konuşmayayım.o olmayınca durum ortada.

musampa: kalitesinin olduğunu,hüseyinden çok daha iyi iş yapabileceğine inanıyorum.kalmalı bence.

szymek: iyiydi ama sadece 17 maç için 1,5 senedir ortalarda yok.bence gitmeli(adam olamaz bundan sonra belli oldu çünkü,yoksa severim kendisini)

marcelinho: geldiğinden beri en çok küfrettiğim,en çok eleştirdiğim adam. bu kdar süper bir adamsan yapacaksın arkadaş işini.istediğin yerde oynamasan da altı pastan gol kaçırıyosan ne hocanın suçu vardır ne takım arkadaşlarının.ama yine de bir dönem daha kalsın derim ama adam olacaksa yoksa ilk gitmesi gereken adam bana göre

eller: bence yer açılırsa gelsin.çünkü hüseyin-hasan yerine musampa-eller ikilisi bizde çok iyi işler yapar gibime geliyo.ağır olabilir ama yanında süratli bir musampa onu kapatır.o da paslarıyla atakları seri ve güzel bir biçimde başlatır.son maçını hatırlıyorum ön libero olarak çok iyiydi bence.

jun:bir alay maça çıktın be kardeşim bir tane atamıyosan suuç benim mi?kesinlikle gitmeli.

djokaj: orta yapmayı bilmeyen adamdan kanat olmaz.bu adam güzel basketbol oynar.iyi box out yapıyo.işi yok bizde gitsin kesinlikle
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jefferson: Devre arası şart değil. Ama altyapısı daha iyi olan refleksleri daha zayıf bir kaleciyi tercih ederim

Stepanov: Yerine adam transfer edilebilinirse devre arasında gönderilebilinir. Piyasası senein sonunda sanıldığı gibi artmaz çünkü takım bu sene kötü. Kafası karışık. Performansı etkileniyor

Yattara: Futbol stili nedeniyle takım oyunundan uzak. Takım oyunu oynayabilen kaliteli bir takım kurulacak güne kadar en büyük silahımız. Marke edilemediği sürece asistte en büyük silahımız. Edildiği sürece Trabzonspor'un geleceği ipotek altında

Musampa: Oyununu çok izlemedim. Mutlu bir görüntü çizmiyor. Kaliteli ama geleceği Trabzonspor'da gözükmüyor

Marcelinho: Yardımcı oyuncu Oscar'ına her zaman adaydı. Ama onu esas oğlan Oscar'ına sahip diye transfer edenler yanıldı. Yıldıray gibi bir virtiözün eksikliğini çok hissetti. Esas oyuncu değil ama yetenekleri oturmuş bir takımda parıldar. Kalırsa performansı artarak devam eder. Kalmazsa fiyat/performanstan dolayı pek üzüleceğimizi sanmıyorum

Simek: Burdaki motivasyonu bitti. Gitmeli

Jun: Gol atamayan bu "golcü" "Yeni bir ortasaha oyuncusu doğuyor" sloganı ile Avrupa'nın kulüplerine satılmaya çalışılmalı. Satılamazsa kiralık olarak oynayabileceği Avrupa'nın büyük lig kulüplerinden birine verilmeli

Eller: Türkiye ligine futbol stili (Ağır oluşu, narin oluşu...) uymuyor. Pres karşısında toparlayamıyor. O yaşta bir Brezilyalı'nın buraya alışması riskini almak bile hataydı. İyi bir kulübe menejer aracılığı ile pazarlanmalı

Djokaj: Sözleşmesi iptal edilmeli. Tazminat verilmemeli
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

musampa ya sene sonuna kadar sabredilmeli....ikinci yari gercek kimligini gosterecektir
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Özkan Uludag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Musampaya Ankara macinda destek,LÜTFEN!!!!

Arkadaslar ben dayanamiyorum bu ziyaya artik!!!Zamaninda da yattarayi hep yedek oynatiyordu ,seyircinin israrina ragmen!!!Belki hatirlarsiniz o zamanki savunmasi da ayniydi!!!Yattara disiplinsiz!!!!Simdi de Musampa icin aynisini diyor !!!Bi reportajinda söyledi ,Musampa disiplinsiz davraniyor ve böyle yaptigi sürece oynatmam diye!!!Ne bu be yeter artik bence o zaman yattarayi nasil kabul etirdiysek buna simdi de musampayi kabullendirmek lazim !!!Eger taraftar yattaranin arkasinda olmasaydi bu Ziya onu o zamanlar gönderirdi simdi de Musampaya aynisini yapmasina izin vermeyelim cünkü inanin cok süper bi oyuncu ve onu kazanmak icin biseyler yapmak lazim !!!Hadi arkadaslar Ankara macina gidecekler olacaklar doksan dakika Musampaya yanliz olmadigini gösterelim oynasada oynamasada 90 dakika ona tezahurat yapalim !!!!
    Yattarayi da böyle kazandik !!!!!!Unutmayin!!!!!!
    Trabzonspor aski,Babamin bana biraktigi bir miras! Benim görevim!!!
    Bu mirasi ölene dek sevmek ve bu sevgiyi ogluma miras bırakmak!

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bence sahip olduğumuz kadro yeterince iyi kullanılamadı. kötü kadromuz yok bence.
    taraf

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yönetim yine aynı hataya düşüyor, çıkıp yabancı futbolcularımızla ilgili hiçbir açıklama yok! Ve buda istanbul medyasının işine geliyor ; birgün syzmeki galatasaraya öteki gün celtic ' e satıyor. Stepanovu aynı gün hem milana hemde chelsi ye satabiliyorlar. Lige ara verildi. Ve şu an içinde bulunduğumuz durum açısından kaybedecek zamanımız yok.
    9 tane sözşleşmeli yabancı futbolcusu bulunan bir klubüz. Buda demek oluyorki sezon arası yabancı futbolcu transferi yapmamız çok zor. Syzmek ve Elleri elden çıkarıp kontenjanda boşluk açıp takıma direk katkı yapabilecek bir yabancı futbolcu bulma başarısını bu yönetimden beklemiyorum zaten. Aslında bu iki futbolcu futbol piyasasında öyle yada böyle tanınmış, pazar payı olan oyunculardır. Syzmek i herhangi bir avrupa klubüne , Eller ide brezilya kluplerinin birine zarar etmeden hatta iyi menejerler yardımıyla kar ederek bile satabiliriz.
    Ziya Doğanın ikinci yarıdaki muhtemel kadrosunun şöyle olacağını düşünüyorum

.................................Jeff............. .......................

Musa..........Milan.................Çağdaş(yeni stoper)......murat(keçeli)

..................Hüseyin...............Hasan(Ferh at,transfer edilirse yeni önlibero)...

......Yattara.................Marcelinho.......... ........Gökdeniz......

..............................Umut(Ersen)......... ........................

Yani bu kadroda Musampaya şans vereceğini pek düşünmüyorum. Fakat gönderilmesi halinde yüklü bir tazminatı olduğu ve parasının yarısını peşin aldığı için ikinci yarı musampayı yedek izliyeceğiz yine. Veya Ziya hocanın başına bir taş düşerse belki Hüseyin'in yanında ikinci ön-libero olarak oyanatabilir ki bu çok uzak bir ihtimal.
    Yani bu ara transfer döneminde yabancı futbolcu tarnsferi yapmamız zor gözüküyor. Ancak tarabzonsporumuz için en büyük kazanç Eller ve syzmeki bu ara transferde elden çıkarıp sene sonunda bu iki futbolcunun kontenjan yönünden başımızı ağrıtmamasıdır.
    Objektif düşünmek gerekirse, bu sen şampiyon olamıyacağımıza göre klubün parasını acil ve acemice yapılacak olan ara transferde çarçur etmememiz lazım.
    Gelecek vaad eden bir kaç Türk oyuncu ile ara transfer dönemini kapatmamız menfaatimize olacağı kanısındayım.
    O Kupa Buraya Gelecek....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)