Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 165 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul'u Terk Ediyorum Trabzon'a Göçüyorum / Yardım

Nereden
    İstanbul

Standart İstanbul'u Terk Ediyorum Trabzon'a Göçüyorum / Yardım

Selamlar azizim.

Başlığı doğru yere açmadığımın farkındayım ancak zor durymdayım ve gerekli yardımı bulana kadar burada herkesin görmesine müsade ederseniz sevinirim.

Yıllardır İstanbul'dan kurtulup, Trabzon'umda yaşama fikrim vardı. Anca böyle köklü bir geçişe cesaret edemiyordum. Çünkü mesleğim olan Fitness antrenörlüğünü yapabileceğim imkan olmadığını sanıyorum Trabzon'da.

21 Ocak'ta 30. doğum günümdü ve radikal bir kararla üç yıldır çalıştığım Kemer Country gibi büyük bir kulüpten istifa ettim. Ve bir kaç gün içinde sülalemin Arsin'de boş duran evine yerleşeceğim.

Sizler ailesiniz. Utanmadan söyleyeceğim ki çok korkuyorum, sürekli ağlıyorum. Zihinsel foksiyonlarımı yitirecek seviyedeyim. Ancak bu kararı almasaydım ya da bekletseydim yıl sonunu görmeden delirecektim.

Trabzon'da yaşayanlardan yardım ve klavuzluk istiyorum. Fitness Antrenörlüğü işimi nerede yapabilirim? Ya da onu bulana kadar yanında çalışabileceğim biri var mıdır? Az paraya tüm gücümle çalışırım. Yeter ki İstanbul'a dönmek zorunda kalmayayım. Trabzonumda yaşayıp, ölebileyim.

Ben Trabzon bitkisiyim, İstanbul'da yeşeremiyorum. Toprağım beni çağırıyor. BMN ailesinden yardım talep ediyorum.

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynı dertten muzdaribim keşke Trabzonumda iş bulsamda şu şehirden kurtulsam...
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

gel memleketine gel.istanbul bir canavardır .öğütme makinasıdır.burası senin kanın renkdaşım.istanbul heryerden gelmişinsanların olduğu bir amerikan salatasıdır.paran varsa itibar görürsün paran varsa yaşarsın.dostun olmaz.olsada onlar prana varsa sahte dostlardır.

sen trabzonlusun bak çık trabzonda çarşıya herkes trabzonlu herkes senden.

vakit kaybetmeden gel memleketine topraklarına yoksa canavar seni yutucak.

OĞUZHAN061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Umarım gönlüne göre yaşarsın

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sana ozeniyorum ..umarım başarırsın

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kemer Country den Arsine Allah yardımcın olsun...

Arsin merkez mi köylerine mi?
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selamlar Teoman abi. Böyle köklü kararlar almak her zaman zordur. İnsan psikolojisini de bu denli ağlamaya, depresif olmaya iten şey hem bilinmezlik hem de yeni bir hayat başlangıcı korkusudur.

İstabul büyük şehir Eyvallah, güzel yanları çok vardır ancak burada yaşayan bir tane insanın rahat nefes aldığı görülmemiştir. Herkesin aklının bir köşesinde memleketine dönüş yapmak elbet vardır. Hatta bu isteğin yaş aralığı son zamanlarda oldukça düştü.

Senin buralarda müzik yaptığını da biliyorum. O işlerle uğraşmayı da bırakacaksın gittiğin vakit. Ne var ki radikal bir karar alıp iş yerinden istifa etmişsin.Çoktan kendine bir yol çizmişsin bile diyebiliriz. Amacım aklını karıştırmak değil, en doğru ve sağlıklı fikre ulaşmanı sağlamak. İnsanın şu dünyada yapabileceği en güzel şeylerden birisi gönlüne göre yaşamasıdır. Kendi bünyesine inanılmaz faydalı bir iştir bu.

Aksi takdirde iş hayatı olsun, başka konular olsun hep bir piyon gibi istenenlerin yapılması üzerine bir oraya, bir buraya hareket ettiriliyoruz, yönlendiriliyoruz. Nereye gidersen git, bu Trabzon olur, Antep olur, İzmir olur, Amerika olur herhangi bir yer olabilir. Ama muhakkak gönlüne göre yaşa. Kalbinden geçen ne ise onu gerçekleştir. Elinde mesleğin var, gücün var.

Kendine olan inancını yitirmediğin sürece ayakta da kalırsın Allah'ın izniyle. Fakat bu hayatındaki "tek" dönüm noktası olarak kalmayabilir. Bir bakmışsın 5-10 yıl sonra tekrar başka bir sebep için oralardan göçüp buralara geri dönesin gelmiş. Hiç mi hiç belli olmaz bu hayat.

Üzme kendini, sıkma canını boş yere, yaşamak için yerin ve fırsatın olduğu sürece şükret. Selamlar...

İnşallah gönlüne göre yaşarsın

Nereden
    İstanbul

bence teoman renkdaşım istanbulun boğuculuğundan çeşit çeşit çakal çukallardan bıkmış .ve rununu nefes aldırmak istiyor o istanbulda boğuluyor.

teoman renkdaşım gel memleketine kaybedicek bişeyin yok .1 yıl kal sarmassa istanbul cehennemine gene geri dönersin ama dönsende değişen bişey olmayacak senin yerin trabzon.insan mutlu olduğu yerde yaşamalı.

Nereden
    İstanbul

Arsinspor stadına yürüyerek üç dakika Emre

Nereden
    İstanbul

Alıntı Teoman Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arsinspor stadına yürüyerek üç dakika Emre

kalbinin götürdüğü yere git(bu bir kitaptır okumanı tavsiye ederim) olumsuz görüşleri hiç değerlendirme renkdaş kalbin nereyi istiyor kararı sen ver.hayat senin hayatın.bin kere gelmiyorsun bu dünyaya ama tabi karar verirkende dürüst ol yoksa hep kaybedersin.şimdi istanbulda mini etekli kızlara alışmışsındır trabzona geldiğinde bunları arıyacak özleyeceksen hiç gelme çünkü dürüst değilsin demektir.

macera arıyorsun demektir.

Nereden
    İstanbul

Çalıştığım yerin fotoğraflarına bak google'dan azizim. Mini eteğe gelene kadar nelerden vazgeçmişimdir Trabzon'da yaşamak için; sen karar ver.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Merhaba kardeşim. Öncelikle kararın hayırlı olsun. Bu işi yapabileceğin yer Trabzon Meydan civarı olacaktır. Trabzon'a geldiğinde gel bir muhabbet edelim.
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    İstanbul

Eyvallah azizim. Geldiğimde yazacağım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Teoman Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalıştığım yerin fotoğraflarına bak google'dan azizim. Mini eteğe gelene kadar nelerden vazgeçmişimdir Trabzon'da yaşamak için; sen karar ver.
    hayır ben değil sen karar vericeksin renkdaşım aynanın karşısına geçiceksin ve kararını vericeksin.ben sana bir noktaya kadar yardım edebilirim.

seni tanımıyorum seni en iyi sen tanıyorsun.

bu bir bunalımda olabilir belki istanbuldan bunalmışsındır belki darbeler yemişsindir belki işler istediğin gibi gitmemiştir belki aşk acısı yaşıyorsundur yani bu belkiler sonsuza kadar gider .ama cevabı sende sen biliyorsun.

bi belki daha yazıyım belkide deprosyona girdin istanbuldan uzaklaşmak istiyorsun o zaman trabzon işi macera oluyor belkileride herşeyisen biliyorsun renkdaşım.

ne demiştim dürüst ol ve kalbinin götürdüğü yere git.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Slm Teoman, sen bence bizim kulübün bi kapisini cal, basta yazdiklarini ayni sekilde muharrem ustaya ilet, kim bilir belkide profesyonel bir Fitness trainer e ihtiyac vardir kulüpte.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pişman olacağın bir karar.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bence trabzon merkezde yaşasan daha iyi abi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pişman olacağın bir karar.

niye pişman olucakmış frenkdaşım onuda yazssana zaten bir çıkmazda renkdaşımız sende dahada işi karıştırıyorsun.istanbulun nesi var sercan keleş sen anlatta bilelim.çıplak dolaşan kadınlardan başka nesi var.paran yoksa bir hiçsin istanbulda.amelesin fabrikada.ne var istanbulda sercan renkdaş anlatta tüm forum aydınlansın.

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

SN Fitness var Trabzon Merkez ( Meydan )

WALK İN FİTNESS
    var (Kaşüstü - Trabzonun Arsin tarafından girişinde)

yani Trabzon'a göre büyük fitness salonları bunlar.

Ramada Hotel ( Yalıncak - Trabzon Arsin tarafından girişi ) var 5 yıldızlı , birde Hilton Garden İnn ( Söğütlü - Akçaabat) var 4. yıldızlı bu oteller yeni açıldığı için arayabilir hoca

Araştırma yapmaya bu saydığım yerlerden başlayabilirsin.

Tabi İstanbul da ki gibi iş imkanı da, maddi imkanı da bulman mümkün değil.

Ama manevi olarak tatmin olabilmek bazen en önemlisi
    Konu bordo61 tarafından (24.01.2016 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mahallemizde yeni bir fitness salonu açıldı.. Açan arkadaş genç biraz 26 yaşlarında..

Hoca arıyordu diye duymuştum ne yaptı bilmiyorum sorarım ancak Arsin'de yaşayacaksan bayağı uzak gelir sana..

Trabzon'da illaki bulursun bu işi yapacak yer ama maddi olarak tatmin eder mi orasını bilemem..

Nereden
    İstanbul

gördünmü teoman renkdaşım kanlarını sana herkes nasıl yardımcı oluyor işte biz trabzonluyuz istanbulda böyle gerçek dostlar bulamassın.

daha ne düşünüyorsun gel topraklarına.istanbulda açık giyinen kadınlardan başka hiçbişey yok.paranda yoksa sen bir hiçsin istanbulda.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ronin sen ne zaman döneceksin Trabzon'a?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gördünmü teoman renkdaşım kanlarını sana herkes nasıl yardımcı oluyor işte biz trabzonluyuz istanbulda böyle gerçek dostlar bulamassın.

daha ne düşünüyorsun gel topraklarına.istanbulda açık giyinen kadınlardan başka hiçbişey yok.paranda yoksa sen bir hiçsin istanbulda.
    Ronin ciddi olarak senin troll olduğunu ve Trabzonsporlu olmadığını düşünüyorum bilgine
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Ecthelion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ronin ciddi olarak senin troll olduğunu ve Trabzonsporlu olmadığını düşünüyorum bilgine
    Aldın başına belayı şimdiden geçmiş olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ağabey. Allah yardımcın olsun Trabzon'da, umarım çabucak bulursun iş.
    8. Kuşatma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)