Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şu Fotoğrafa Bir Bakın...

deniz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Şu Fotoğrafa Bir Bakın...

Arkadaşlar aşağıda ki fotoğrafa dikkatlice bakın.Bize çoook yakın olan biri var orda, tanıyabildiniz mi?Resmin tam ortasında bize gülümsüyor.Evet o KAZIM KOYUNCU. İstanbulspor-Trabzonspor maçında her zaman ki yerini almış o hasta haliyle.Tabi ki
    5-0 yeniyoruz.Kanser olmuş,o güzelim saçları dökülmüş ve belkide bu hayatında ki son maçı olduğunu bile bile inatla bize ve hayata gülümsüyor, ama şimdi bakınca biz gülümseyemiyoruz Kazım abim.
    Kazım Koyuncu posterinin stada asılmasında hala ısrar ediyorum.

Konu deniz_61 tarafından (05.10.2006 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR'U SEVİYORSAN,KÜFÜR ETME,SEYİRCİSİZ OYNAMAYA MAHKUM ETME TEPKİ GÖSTERECEĞİMİZ KİŞİLERİN YERLERİ BELLİ AMA SAHA YERİ DEĞİL

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

off bi kötü oldum...

Büyük ihtimalle izlediği son maçıydı rahmetlinin. Muhteşem bir oyun oynamıştı takım o gün, bir o kadar da muhteşem bir seyirci vardı. Böyle uğurladık demek Kazım'ı.

Yakışmış...
    Konu Recep Çaltepe tarafından (05.10.2006 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.

Kemençeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazık yazık çok yazık.

Ben de üzüldüm şimdi tekrardan.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

duygulandım yaa.valla gereken vefayı mutlaka göstermeliyiz
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ah kazım abi ah
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

maçtan önce mini bir konser vermesi de düşünülmüştü diye hatırlıyorum kazım abinin ama bıçakçı fenerasyonundan izin çıkmamıştı.ne moral olurdu aslında...
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O poster oradan niye indi ki? Hem galiba bu sezon Kazim Abi'ye yakisir bir futbol oynayacagiz gibi gozukuyor. Asalim da Kazim Abi bizle birlikte izlesin maclari...
    Çok yaşa Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Bende gercekten çok hüzünlendim şu durumda bile maça giden ve trabzonsporlulugunu her platformda dile getiren bir kişiye karsı bizlerde vefa borcumuzu fazlasıyla ödemeliyiz.

deniz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçtan önce mini bir konser vermesi de düşünülmüştü diye hatırlıyorum kazım abinin ama bıçakçı fenerasyonundan izin çıkmamıştı.ne moral olurdu aslında...
    Evet aynen dediğin gibi kardeş.Kazım abi de bu konseri çok istiyordu hem de çok ama nedense izin verilmedi.
    TRABZONSPOR'U SEVİYORSAN,KÜFÜR ETME,SEYİRCİSİZ OYNAMAYA MAHKUM ETME TEPKİ GÖSTERECEĞİMİZ KİŞİLERİN YERLERİ BELLİ AMA SAHA YERİ DEĞİL

Nereden
    İstanbul

super foto ben en basta tahsın usta dıkkatıjı cektı onla ılgılı bı resım sandım ama kazım abı hey gidi yav

ayrıca arkadakı bı bayanda gurbetcı gencler atkısı var gozume carptı bızde yokken o bayan nerden bulmus
    Gurbetçi Gençler.

Özgür Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abi cok kötü yaaaa
    ne denir ki bilemiyorum

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

bencede bir şey yapmamız gerekiyor.... maç kazanmaktan da daha önemli

oflu2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Seni çok özledik kazım koyuncu çoook...
    KARADENİZ,
    DEV BİR DALGADIR,
    ÖZGÜR BİR SUDUR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Heyt be Kaki gene hüzünlendurdun bizi oysaki hep horon ettururdun coştururdun , istanbul maçından 2-3 hafta önce evine ziyare gitmiştik kemoterapiden yeni gelmişti yiğeni Mehmet arkadaşımdır durumu pek iyi değil isterseniz gitmeyelim dedi 20 kişi filan vardık olmaz dedik illa görecez , telefonunu çaldırdı Mehmet ancak cama çıkabiliyo dedi olsun dedik görelim yeterki , demez olaydık ayakta zor duruyodu Kaki bizi gördü gülümsedi bi horon kurduk yıktık cihangiri bağırmaktan sessiz sessiz diyerek elini ağzına getirdi hemşire gibi komşuları rahatsız etmeyelim diye o gün anlamıştık durumun çok ciddi olduğunu herkez binpişmandı geldiğine nerden geldik dedik lanetettik tabi kızlar dayanamadı ağladı, ve istanbul maçına o haliyle bile geldi Kaki nefes almakta zorlanıyodu baya baya o dönemde , maçtan önce onun konser verme olasılığı yoktu bence çıksada 1 şarkı playback yapacaktı sanırım Volkan Konak için konser izni almaya uğraştılar ama vermedi diye biliyorum neyse hep kalbimizdesin Kaki.
    DOZER CEMİL

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

koyverdun gittun bizi
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada Kazım abinin yanındaki 1 değil 2.görünen kız Kazım Koyuncu'nun Trabzonspor'umuz için söylediği Dalga DAlga Fırtına şarkısının söz yazarı Şehnaz Yeygel'dir.
    DOZER CEMİL

argentina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart kazıma mektup

merhaba kazım,

nasıl geçiyor günlerin orada?

sen sevmezsin heyecansız yaşamı. her şey düzenlidir şimdi oralarda. karmşa yok, trafik yok.

istiklal caddesi var mı orada da? mis sokak’ta kaçak çay veren garsona kızdığın gibi “rize çayı” getirin bana diyor musun oradaki hizmet eden meleklere de? yeşil parkanı giyip yağmurlu günde taksinin ön koltuğuna otururken taksici seni tanımasın diye dua ediyor musun hala?

hamsi pişiriyor musun orada? pişirirken de “ben seni sevduğumi dünyalara bildurdum” türküsünü söylüyor musun? sahi kazım cennette hamsi var mı gerçekten? hamsi olmadan cennet bile çekilmez değil mi?

güzelliğini hopa dağlarından almış sesinle “ dido”yu söylüyor musun? manu chao’nun konser vermesi için orada da uğraşıyor musun?. hala st.pauli gelip gelince seviniyor musun?

pazar günleri trabzonspor’un maçlarını radyodan mı dinliyorsun hala? spikerin mikrofonlarımız avni aker’de diyene kadar sıkıntıdan patlıyor musun? aytekin’in verdiği bordo-mavi çubuklu (reklamsız) formanı mı giyiyorsun hep? yenildiğimizde ağlıyor musun hala?

kazım bir kemençe veya bir tulum çalan bulabildin mi orada?

yalnız mısın orada?

kalabalık mı trabzonspor tribünleri?

dozer cemil’de orda mı?

birini daha soracağım sana kazım;

1996 yılında 12 yaşındayken şampiyonluğu kaçırdığımız için kendini incir ağacına asan şehidimiz mehmet dalman’ı gördün mü? mutlaka cennette karşılaşmışsındır. ne yapıyor memedim? iyi mi? büyümüş mü kazım? o trabzon şivesi ile yanına gelip sana o soruyu sordu mu? ona acı haberi verdin mi kazım?

"memedim 22 yıl oldu ve trabzonspor hala şampiyon olamadı" dedin mi ona? söylemeseydin keşke. dayanamaz memedin yüreği. bir kez daha yıkılmasın o küçük dünyası.

sarıldın mı ona sıkıca? daha çok küçük o kazım.. sıkı sarıl ona.hiç bırakma. kimsesi yok orda memedin. onu ilk kez trabzonspor maçına getiren babasını çok özlemiştir şimdi. babalar gününde sarıldın mı ona? sana hediye almak isterdi ama parası yoktur ki orada memedin. olsaydı eğer bil ki son kuruşuna kadar paraya kıyıp sana bir kaşkol alırdı. en güzel bordo-mavi duyguyla örülmüş.

orada da havalar karadeniz dağlarındaki gibi soğuk mudur acaba? havalar soğuyunca sıkı sarıl ona kazım. senin yanında götürdüğün bordo-mavi çubuklu formayı ona ver. daha çok küçük o, üşümesin memedim. sen de bilirsin o forma sıcak tutar adamı; çoooook sıcak..

koynunda uyut onu. hopa’ya giderken zigana dağları'na bakan gözlerinle bak ona. trabzonspor diye bağıran dudaklarınla öp onu. söyle ona: “memedim, 22 yıl oldu şampiyon olamadık. ama şampiyonluk için uşaklar hala uğraşıyor”

bir de kazım...

trabzon maçını izleyenler arasında trabzon 100-0 yenilse bile televizyona en yakın oturan, en çok çay içen, en çok bağıran ve lakabı kama yılmaz olan birini görürsen bil ki o da benim babamdır. senin gibi onu da kanser aldı bizden. bir bayram sabahı memedi de yanına alıp benim için babama bir kez sarılır mısın ve söyler misin ona: “yılmaz amca oğlun evlendi. 20 gün önce de kızı oldu.ve kızına senin doğduğun köyün adı “alona” yı vermişler. babası alona’nın kulağına ezan okuduktan sonra “şampiyon trabzon” diye seslenmiş”.demeyi de unutma emi....

memede sıkı sarıl. o daha çok küçüktür. söz. şampiyonluk kupasını alınca bir senin bir de memedin mezarına getireceğiz. değil 22 yıl, bin yıl beklesek dahi...
    Eğer Papa Fakirleri O Kadar Düşünüyorsa Önce Altın Kubbeleri Satışa Çıkarsın

Diego Armando Maradona

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok acı bi durum keşke olsa şimdi

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi ne olursa olsun gereken herşeyi yapalım herkesi ayağa kaldıralım açalım şu resmi ve pankartı statta. Abimize olan borcumuzu ödeyelim. Bize yakışanı yapalım
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

Nereden
    İstanbul

ya abi bu ne büyük bir sevgidir ya...yok böyle bir sevgi....yok böyle sevgi dünyanın hiç bir yerinde...getirin artık şu kupayı bizede Kazım abimize, şehitlerimize götürelim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı laz_hayri_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya abi bu ne büyük bir sevgidir ya...yok böyle bir sevgi....yok böyle sevgi dünyanın hiç bir yerinde...getirin artık şu kupayı bizede Kazım abimize, şehitlerimize götürelim
    Amin
    Allah rahmet eylesin
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Off KAZIM USTA ooofffff
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende şans olsaydı da Kazım Abiyi orda görseydim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ah kazım abim ahh ben bir sanatçıyı bukadar seveceğimi aklımın ucundan geçirmezdim Trabzonspor dergisinde albümünün çıktını örendiğimde tuhaf olmuştum ilk kez böyle bi şekilde dinlemeden bilmeden gidip bir albüm aldım albümünü ilk alanlardanımdır...Sora okadar sevdimki albümünü seni..Sora zuğaşinini albümlerini buldum senin için gülbeyazı sevmeme rağmen tekrarlarını izledim sırf 2 kare göriym müziğini duyim die.. off off Kazıma bi tanışmamız gibi bizleri terkedeşinde çok tuhaf oldu...Sezon sonu şampyion oclaz bende iyileşmiş olucam diyordun..Birgün nette gezinirken son dakikada o kara haberi bizi koyveriup gittuğuni öğreneceğim aklıma gelmezdi.. Umarım huzurlusundur umarım orda iyisindir..Biz buralarda hep seni arıyoruz müziklerine sarılıyoruz..Rahat uyu..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ey gidi kazım abi...Nur içinde yatsın.
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)