Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS - GS Maç Biletlerinde %100'lük Fiyat Artışı!

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Angry TS - GS Maç Biletlerinde %500'lük Fiyat Olsa Yine Kaçmazdı!

Söylediğimiz gibi oldu, taraftar pek ilgi göstermedi, tribünler boş kaldı ama yinede az kişiyle taraftar olarak çok iyi işler çıkardık, harika bi atmosfer vardı, takımını ateşleyen bir taraftar kitlesi vardı ve belkide yıllar sonra böyle sürekli destek veren bir tafatar vardı avni akerde .. Kale arkasında Erdoğdu'lu arkadaşlarımızın açmış olduğu bordo mav irenkli ve üzerinde yazı olan bayrak çok anlamlıydı ''TRABZON İMPARATORLUKLARIN YIKILDIĞI YERDİR ASLANIM '' ve maraton da açılan bir pankart '' Wellcome to the real hell '' GERÇEK CEHENNEME HOŞ GELDİNİZ ! Süper bir maçtı . . Sesim baya kısıldı ama feda olsun TRABZONSPOR'uma . .
    Konu Onur Muhcu tarafından (24.09.2006 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: TS - GS Maç Biletlerinde %500'lük Fiyat Olsa Yine Kaçmazdı!

Angry

Doru söylüyorsun kardeşim bu artışın nedeni nedir acaba Digitürkü zengin mi yapmaya calısıyorlar herkes bize düşman gecen yıl 5 ytl idi biletler biz yine 30 ytlye aldık karaborsadan nolacak halimiz
    Dostlara Aglariz Dostlara Güleriz

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gerçekten saçmalamış bunlar yaa ben 40 ytl bir arada ne zaman gördüm ki..
    olmaz bu kadar yav.acil indirime gidilmesi gerek

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

türübünler boş kalınca akkılları başına gelir

öyle bir yönetim varki hiç bir şeyi önceden göremiyor
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

bu İstanbul takımlarının da derbi maçlarında gittiği bir uygulama neden tepki gösteriliyor anlamıyorum. herkes takımı eleştirmeyi biliyor ama 75 ytl ye satışa çıkan kombineler satılmıyor, 20-40 ytl lik biletlere tepkiler gösteriliyor. rakiplerimize baktığımızda fener ve bjk nın 20 bin civarı kombine sattığını görüyoruz. bunun dışında en ucuz biletlerini 30 ytl ye satıyorlar. adamların 1-2 maçlık stad geliri nerdeyse bizim sezonluk stad hasılatımıza eşit. hem takımımızın bu rakiplerle mücadele etmesini istiyoruz, hem en az onlar kadar büyük takımız diyoruzki bu kesinlikle doğru, o zaman neden bilet fiyatlarımızın en azından bir maçlık rakiplerimizin seviyesinde olmasına tepki gösteriyoruz hiç bir anlam veremiyorum gerçekten...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu İstanbul takımlarının da derbi maçlarında gittiği bir uygulama neden tepki gösteriliyor anlamıyorum. herkes takımı eleştirmeyi biliyor ama 75 ytl ye satışa çıkan kombineler satılmıyor, 20-40 ytl lik biletlere tepkiler gösteriliyor. rakiplerimize baktığımızda fener ve bjk nın 20 bin civarı kombine sattığını görüyoruz. bunun dışında en ucuz biletlerini 30 ytl ye satıyorlar. adamların 1-2 maçlık stad geliri nerdeyse bizim sezonluk stad hasılatımıza eşit. hem takımımızın bu rakiplerle mücadele etmesini istiyoruz, hem en az onlar kadar büyük takımız diyoruzki bu kesinlikle doğru, o zaman neden bilet fiyatlarımızın en azından bir maçlık rakiplerimizin seviyesinde olmasına tepki gösteriyoruz hiç bir anlam veremiyorum gerçekten...
    benim maraton türübününe kombinem var, tepki gösteriyorum çünkü burada insanların gelir düzeyi belli, bu duruma rağmen maça gidecekler belki ,ama yazık değil mi!!
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Stad geliri ortada ama bizim de ekonomik durumumuz ortada güzel kardesim ne yapalım simdi kötü yollardan para mı gecirelim zimmetimize?

Sana bi soru soracam nerede yaşıyorsun?

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

ben İstanbul da yaşıyorum, ama Trabzona gider gelirim şehrin ekonomik durumunun pek de parlak olmadığından haberim var. ama biz bu takımdan başarılar, şampiyonluklar, güzel transferler bekliyoruz. ama bakıyoruz konya maçına(bilet fiyatları normal düzeydeydi), inönü deplasmanından galibiyetle gelmiş takım boş tribünlerde karşılanıyor, bu takıma bu futbolcuya yazık değilmi? peki yönetim ne yapsın, onlar da istanbul takımlarıyla başetmek için(fenerin yıllık stad geliri 25 milyon dolar civarında) en azından halkın ilgi gösterebileceği maçlarda bi nebze olsun para kazanmak istiyor. herkes 40 ytl veremiyebilir bir maça anlayışla karşılıyorum fakat sezon başında 17 lig maçı, bi kaç uefa maçı ve en az 4-5 türkiye kupasını izlemenin bedeli sadece 75 ytl idi. fakat bizim taraftarımız buna bile ilgi göstermedi. nasıl yönetimin, futbolcunun sorumlulukları varsa taraftarımızında var. ama taraftarımız hersene sınıfta kalıyor gerek maça gitmeyerek, maça gidip küfürlerler ederek,sahaya anlamsız şekilde yabancı maddeler atıp klübü para cezasına çarptırılmasına neden olarak veya sahanın kapanmasına sebebiyet vererek...

Sen maddiyat tabiki onemli değil kardesim ama realist olmak lazım biz seyircisiz oynanan macta bile takımımızı yalnız bırakmadık bu 20 ytl icin de bırakacak değliz ama taraftarı her zaman düşünmek lazım! sonucta olan taraftara olacak

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence yönetim çok ii yapmış sadece derbi maçlarına gelen taraftara ii bi ceza trabzonda olupta maçlara gitmeyen lere gerçekten hayret ediorum kombine alınsa çok ucuza gelicek ama taraftar ın aklı sadece derbilerde gelio çok ii yapmış madem sadece derbilere geliosunuz ozman derbi tarafiesni ödüceksin

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hayatımda bir kere Trabzon'a gittim.Ve hep bende soru işareti bırakan soruları benden büyüklere orda doğan orda yaşayanlara sordum.Sorduğum sorular arasında maç biletleri ve maça olan ilgide vardı.İşte size Trabzon'un içinden esnafından sorduğum soruya gelen cevap:

Trabzon'da Trabzonspor için hiç bir zaman ekonomik kriz bahane edilmez.Bu şehir takımının şampiyon olacağına inansın yada inandırılsın borç alırlar senet imzalarlar yinede o tribünü doldururlar.İnsanlarda şevk kalmadı ancak büyük maçlarda istek oluyor.İdda bayilerine git yaş ortalamı 18-22 arası yüzlerce genci görürsün yada cafelere git aynı ortamı orda da görürsün.Para bahane bu takım şehrin herşeyi ama insanları şevklendirecek birşey yok artık.O hava yakalansın gör bakayım Avni Akeri o zaman.Eskiden değil mağlubiyette beraberlikte bile dükkanını geç açan insanlar bilirim şimdi mağlub olmuşun kimsenin umrunda değil.İşler böyle olunca ekonomik kriz ve işsizlik bahane ediiliyor.En basiti elinde kombinesi olupta maça gitmeyen yüzlerce kişi söylerim sana...

Yorum sizin...
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Büyüksün Harun.Yorum yapamayacağım müsadenle.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben trabzonda yaşadım 18 sene halada gider gelirim milletin maça gidesi yok akşama kadar kahvede kağıt oynuyorlar sigara içiyor sigaradan kessin eğer trabzonu seviyorsa maça gitsin kimse parayı bahane etmesin bence isterse para bulur uzun sokakta caka satacam diye harcadığı paralardan kıssın febe milyara kombine satıyor bizimkiler 70 milyonluk kombineyi almıyor boşverin bahaneyi trabzonu seven gönülden destekleyen (maça gidipte her şeye küfretmeyen) seyirci gitsin maça
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sana sonuna kadar destek takimini seven öder

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede çok fazla trabzonun ekonomik yapısı buna müsait değil

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benımde maratonda kombınem var kendı adıma bakınca tabıkı sevındım ama genelde bakınca uzuldum bu demektır kı seyırcı maça fazla ılgı gosteremeyecek ama umarım herseye ragmen stad dolar
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

böyle fiyatları trabzon insanı kaldıramaz!...
    bu ne böyle? maraton 40ytl olur mu? sen kimi getireceksin bu tribünlere? zaten milletin cebinde para yok.. fındığı yok!.. osu yok busu yok.. bir de üstüne bilet fiyatlarını artırıyorsun.. akıl almaz bir fiyata hem de!

şimdi cumartesi günü sen 10,000bin kişiye bu maçı oynarsan ne diyeceksin? taraftarımız bizi yalnız bıraktı onun için mi puan alamadık diyeceksin...

sen böyle fiyat koyarsan millet nasıl gelsin.. inanın ki konyaspor maçında tribünlerin yarı yarıya dolmasının tek sebebi bilet fiyatlarıdır...

hiç mi düşünemiyorlar bunu? eğer gs maçında FAHİŞ fiyatlar koyarlarsa ben art niyetli düşünürüm!.. taraftar sömürülecek insanlar değildir.. sömürmek istiyorsan rakip takımın taraftarını sömür!...

gs taraftarına bilet 50ytl yap!... bizim taraftarımız her sene her deplasmanda fahiş fiyatlara bilet alıyorlar.. daha geçen senenin en son maçında kendi evimizde oynamamıza rağmen bjk taraftarı bizden daha ucuza bilet aldı.. şimdi bu akla mantığa sığar mı?

yönetimin yaptğı gerçekten çok yanlış ve bu duruma seyirci kalmak daha da yanlış olur...

hem destek istiyorlar hem de köstek oluyorlar...

ya sabır ya sabır!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

artış % 100 değil, bu yıl mart ayındaki gs maçına göre artış % 900 !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gs Maçı Bilet Fiyatları

Geçen sene Kale Arkası: 2 ytl Maraton: 4 ytl
    Bu sene 20 ytl 40 ytl

Şaşırmaya devam ediyoruz...! Ne kadar olursa olsun bu maça gidilecek. "Başka Trabzonspor yok"
    Bmn|Bursa | Trabzonsporlular Birliği

Nereden
    Malatya

Alıntı respect_zephyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben diyorum ki bu konuda yönetime mail atıp tepkimizi gösterelim, belki istanbulda ödenen paralara göre bu rakamlar hiç bir şey ama Trabzon şehrinin ekonomik yapısını düşünürsek, bu şekilde bu stad dolmaz! Bu durumda kötü bir tribün görüntüsü olur, ateşleyici taraftar olmaz ve bu şekilde gelebilecek bir malubiyetin hesabını kimse veremez ..

Saygılarımla . . .
    şahsen, küfür edip, taşkınlık yapan seyirci olmasındansa, çekirdek yiyen seyirci olmasını tercih ederim.şehrin ekonomik durumuyla satılan kombineler arasında zerre kadar bağlantı yok. senelik 100-200 ytl kombine parası verecek 20000 trabzonlu yokmu allahaşkına bu memlekette.bunların hepsi masal, trabzon şehri takımına sadece kelimelerle destek veriyor, iş icraate gelince oda yok.( 1 kişi 1 ytl lik gün/paket sigara içse ayda 30 yılda 360 ytl eder, ortalama sigara fiatları bundanda fazla.) bu örnekleri çoğaltabiliriz. 1 kişi kahvede 2 çay az içse 500 ykrş/gün ayda 15 ytl yılda 180 ytl. o yüzden bırakalım kendimizi kandırmayı.takıma sahip çıkalım.

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaw maraton da maraton olsa maratondakilerin yarısı direkler yuzunden göremiyo zaten

Nereden
    İstanbul

Bence yönetim bu ay sonunda bitecek olan kombıne satışlarını artırmak için böyle bir kara almış çünkü 17 maç için 150 milyon olan bir tribüne bir maçlıgına 40 milyon vermek ne kadar mantıklı kaldıki istanbul takımlarıyla yapılacak maçlarda maraton biletlerinin 40 milyon olacagı düşünülürse 3 maç 120 milyon 30 ytl daha koy 14 maç maç bası 2.13 ytl ye gelsin anlayacagınız yönetim böyle bir strateji belirleyerek kombine satışlarını artıracagını düşünüyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah bir şey biliyorda yıllardır şampiyon yapmıyor bizi. Kim gidecek şimdi CL maçlarına, utanmadan 50 YTL falan yaparlar maratonu, mazallah...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yav bence son derece dogru
    her derbi ve uefa maclari bu fiyatlarda olmali
    ekonomik sorunu olanda alsin kombine dert yanacagina ne kadar ucuz oldugunu herkes biliyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Kombine Organizasyonu ‎( 1 2)

Hani hiç ilgi gösterilmeyen bir konu vardı ! Katılımda bulunan arkadaşlar dışarıdan gelecek olsalar bile alırlar kombinelerini bir maçlık izlerler. Katılmayanlar da fb ve bjk hatta olası Uefa kupası maçlarını düşünüyorlarsa ellerini çabuk tutsunlar zira ay sonu kombine satışları sona eriyor.

Kulüp bence en doğrusunu yapıyor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)