Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadenizli veya Trabzonsporlu İşadamları Maddi destek Olun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart Karadenizli veya Trabzonsporlu İşadamları Maddi destek Olun

Arkadaşlar ülkerle uğraşacagımıza kendı işadamlarımıza bu konuda baskı yapsak, tanıdıklarımız varsa sözlü yoksa yazılı olarak veya internetten.

tırnağın varsa başını kaşı.

Aslında bunu başkanın yapması lazım ama gelen başkanların çogu bunu yapmak istemediler.İş adamlarıda galiba yardım ederiz ama işe de karısırız mantığı güttüler. onalara baskı yapılmalı, hatta ve hatta gogus reklamı bıle değişebilir. ülkerden 5 bekleyeceğimize 20 iş adamından 500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncuların bonservislerini alsınlar.
    mesela gökhan ünal veya yabancı oyuncunun.

bu daha mantıklı ve iyi değil mi?

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunun içi yönetime nasıl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı ThE_PuNiShEr_61 Nickli Üyeden Alıntı
    bunun içi yönetime nasıl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)
    hem yönetime hemde işadamlarımıza ortak bir metin hep birlikte fakslanabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

ulusoy-ağaoğlu-cevahir-albayrak aklıma ilk gelen paralı ve trabzonlu iş adamları bunlar.maillerimizi yönetime değilde bunlara atalım.belki duygusallığa kapılırlar.birde ortak metin düzenlemeyelim herkez içinden gelenleri yazsın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Butur Yardimi YÖnetİmİn Kabul EdİceĞİnİ Sanmiyorum
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı
    ulusoy-ağaoğlu-cevahir-albayrak aklıma ilk gelen paralı ve trabzonlu iş adamları bunlar.maillerimizi yönetime değilde bunlara atalım.belki duygusallığa kapılırlar.birde ortak metin düzenlemeyelim herkez içinden gelenleri yazsın.
    tütüncü bi isim daha

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gkalmuk Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar ülkerle uğraşacagımıza kendı işadamlarımıza bu konuda baskı yapsak, tanıdıklarımız varsa sözlü yoksa yazılı olarak veya internetten.

tırnağın varsa başını kaşı.

Aslında bunu başkanın yapması lazım ama gelen başkanların çogu bunu yapmak istemediler.İş adamlarıda galiba yardım ederiz ama işe de karısırız mantığı güttüler. onalara baskı yapılmalı, hatta ve hatta gogus reklamı bıle değişebilir. ülkerden 5 bekleyeceğimize 20 iş adamından 500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncuların bonservislerini alsınlar.
    mesela gökhan ünal veya yabancı oyuncunun.

bu daha mantıklı ve iyi değil mi?
    500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. demişssin. Kim var senın iş adamın ? Trabzonspor'da olmadan yardım edecek olan ? Ahmet Ağaoğlu hariç diğerleri yalan, Ahmet Ağaoğlununda okadar parayı Nuri Albayrak yönetimindeki Trabzonspor'a bağışlıyacağını zannetmıyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karışır ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katkısı yok. . Anlıcanız bu tür umutlar beslemeyin. Hem Baskı yapalım iş adamlarına demişssiniz . Bağış baskı ile olmaz ki .. Onun haricinde de Ülker' le ugrasacağımıza diye bir yazı yazmıssın arkadaşım, Ülker resmi sponsorumuz olduğu için bunu yapmak zorunda. . İşte bu konu hakkında Ülker'e baskı yapılır. Çünkü Beşiktaşa yaptıgını bize de yapmak zorundadır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı respect_zephyr Nickli Üyeden Alıntı
    500 er bin dolar alsak alın size 10 milyon dolar. demişssin. Kim var senın iş adamın ? Trabzonspor'da olmadan yardım edecek olan ? Ahmet Ağaoğlu hariç diğerleri yalan, Ahmet Ağaoğlununda okadar parayı Nuri Albayrak yönetimindeki Trabzonspor'a bağışlıyacağını zannetmıyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karışır ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katkısı yok. . Anlıcanız bu tür umutlar beslemeyin. Hem Baskı yapalım iş adamlarına demişssiniz . Bağış baskı ile olmaz ki .. Onun haricinde de Ülker' le ugrasacağımıza diye bir yazı yazmıssın arkadaşım, Ülker resmi sponsorumuz olduğu için bunu yapmak zorunda. . İşte bu konu hakkında Ülker'e baskı yapılır. Çünkü Beşiktaşa yaptıgını bize de yapmak zorundadır.
    Bağış yapmazlar demişsin biliyorum o yüzden baskı yapalım dedim.kendileri istemez.

ulusoy diyerek haluku kasetmedim bir ulusoy omu var.ondan gelecek hayır allahtan gelsin.kuzenleri amcaları vs.

Zorlu benım bıldıgım trabzonlu degıl ama neyse oda olur.

ülker konusunda söyleyecklerim aynı yapmıyorlarsa uğraşmayalım kendileri kayberde almayız mallarını(ben almıyorum aldırmıyorum artık zaten)

laz_rail_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesinlikle açılmış en doğru başlıklardan biri olarak gördüğüm bu konuda fikirlerimi daha önce belirtmiştim tekrar söylüyorum sayın may, sayın ağaoğlu, sayın cevahir (tscluptan bile kira alıyor), sayın ulusoy ailesi (haluk ulusoy ile alakalı değil) ve sayamadığım bir sürü zenginimiz var illa gelip kulübün mü istemesi gerek gidin bir topçu da siz alın şampiyon olalım illa koltuk da mı oturmanız gerekiyor...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ŞAMPİYON OLALIM...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskı demeyelim ama Trabzonsporlu iş adamlarına böyle bir destek çağrısı yapılabilir. Birazda duygusal mesajlar verilirse çok yüksek olmasa da mutlaka katkıda bulunacaklardır. Böylece belki Trabzonspor'a yalnızca yönetimde olunduğunda katkı yapma geleneği de delinmiş olur.
    bu fikrin sonuç vermemesi sözkonusu ama bence denemeye değer
    Fanatik Pacci

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fikir güzel ama organizasyonsuz olmaz. Belki bir vakıf ya da dernek kurularak bir takım organizsyonlar ve etkinlikler düzenlenbilir.

Zorlu Trabzonlu değil, Denizlili. Ancak ticaret hayatına atıldığı ve ilk serveti kazandığı yer Trabzon olduğu için Trabzon'a vefa borcu var. Zorlu Grand'ı yaptırma sebeplerinde biri de oydu. Bir zamanlar Trabzonspor'a da sponsor olmak istemişti ama ne yazık ki Trabzon'un "ulema" ve "fuzala" ve "ukala" seçkinleri bir zamanlar "Din elden gidiyor" diye sokaklara dökülen softalar gibi mahalli kanallarda sağda solda aleyhte kampanyalar düzenleyip bir sürü fitme fesat çıkardılar.

Kimler mi?
    şaka mı şimdi bu?

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar şu anda trabzonlu işadamları derneği başkanı zaten yönetimimizde.. Yusuf Şimşek oluyo kendileri.. Biara kaldırılacktı bu dernek snra nooldu bilmiom.. Babamında yakın arkadaşıdır.. Beş kuruşta parası yoktur.. Kendisi müteahittir..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda ümitsizim, karamsarım, hüzünlüyüm. Nedeni de bende kalsın.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende ümitsizim.. belki yönetim "gerek yok" der... belki kimse durup duruken böyle bir şey yapmaz..
    ama bir isimde ben ekleyeyim OLTANLAR...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

tek olursak bende ümitsizim.gidip tek basımıza bırseyler yapsak tınmazlar.ama taraftarın tumunun bole dusunmessı belkı onları hareketlendırır.
    bunları sadece tanınmıs degıl ısmı cok duyulmamıs ama armatorluk yada müteahhıtlık yapan iş adamları var onarda olmalı.

bu konudakı en buyuk engelımız ıktıdar kavgası.herkes ben baskan olayım oyle yapayım derse olmaz.burada baskana buyuk ıs dusuyo. yapılan yardımların carcur edılmeden kullanılması garantısını vermelı.

dusunsenıze 2-3 iş adamımız bırlesıp mesela gokhan unal veya baska bır oyuncuyu (avrupadakı turklerden) takıma alsalar masrafını karsılayıp.

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart olmaz ki!!

trabzonspora maddi anlamda destek vermezler sebebi trabzonsporla REKLAMLARINI yapamazlar o yüzden.bu tür iş adamları eziklere yardım ediyolar çünkü onların elinde basın yayın organları.Reklamlarını yapamadıklara yere maddi anlamda destek vermezler...Ağaoğlunun ve cevahir in dışardan desteklerini biliyorum ama diğerleri yapmaz..unutun bunu...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadasın dediğinin türkçesi şu mu "menfaatleri yok , o zaman neden destek olsunlar" , "menfaatlerinin önüne taş koyarız neden destek olsunlar"
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

reklamları neden olmasın şim x iş adamı takımın ihtiyacı olan bölgeye ve isteiği adamı almasında yardım etse veya üstelense (örnek ricardinho gökhan ünal vs.) marcelinhoyu nasıl manşet yaptılarsa onuda yapacaklar ve diyecekler ki x iş adamı takıma bunu aldı.bi de röportaj patlattın mı al sana reklamın babası.Peşinede başarı gelirse daha ne olsun.şampiyonluk kutlamasında bu iş adamına verilen plaket falan.
    bence buna bir kıvılcım lazım şimdi herkes eminim şunu düşünüyo,kimse yapmıyo bende yapmayayaımö demekki herkes menfaat bekliyo bende bekleyeyim.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Desteği geçtim köstek olmasınlar yeter...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle böyle bişey olmalı bir yemek düzenlanmeli ve bütün trabzonlu iş adamları davet edilmeli.gecenin sonunda ise hepsinden trabzonspor için para hibe etmeleri istenmeli.bunu daha öncede yazmıştım ama bunu yönetimin kaldırabilmesi lazım.vede menfaatleri yok , o zaman neden destek olalım tarzı insanlar olmamalı.herkez trabzonspor için orda olmalı bağışını trabzonspora yapmalı şahıslara değil
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Dursun Ali Bahçekapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

musteri@ulusoy.com.tr
    info@cevahirholding.com.tr
    info@agaoglu.com.tr

mail adresleri burada ama ben de ümitsizim
    Konu Dursun Ali Bahçekapılı tarafından (01.08.2006 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.
    İki renk ve Asalet Bordomavi.net

ebnim bildiğim kadarıyla külüpte zaten para sıkıntısı yok ki??daha geçen sene 15 milyon dolar civarı pradan sözediliyordu..al bi de7.5 milyon euro da canım bitanem fatih sayesinde geldi..ne eetti??yani bence para var, icraat yok..artık stada mı harcarız diye düşünüyolar onu bilmem..
    ve birşey daha bu bahsetiğiniz trabzonlu işadamları saydığınızdan eminm çok fazladır..bırakın trabzonu , ülkede trabzonsporlu olan ileri gelen karadenizlilerin muazzam bir ağırlığı var aslında..ama işleri güçleri gidip istanbul takımlarına yöneitcilik v.s yapmak!! sorsan ya trabzonsporluyum der yada tranzonspor gururumuz o benim 2. takımım der??
    velhsaıl paranın dini imanı olmadğı gibi ney yazıkki vefa duygusu ve karadenizliği tabzonluluğu da yok..(not: hayatta her konuda olduğu gibi bu konuda da istisnalar mevcutsa da, kaidemiz bozulmuyor)
    ne varsa bizde var gibi geliyor????
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar hep bir ağızdan bir mail yamalıyız.hep birlikte yazdığım maili herkezin atması daha güzel olur.
    burda önce atabileceğimiz maili yazalım.birbirimize yardımcı olalım.türkçesi kuvvetli vede millete hisli bir şekilde seslenebilecek birisi yazarsa ve bizde desteklersek bence olur
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Desteği geçtim köstek olmasınlar yeter...
    bu günlerde okuduğum en güzel poslardan bi tanesi faruk kardeşim.
    Adam Ölür Adamlık Ölmez - Trabzon/Tonya

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angry

gölge etmesinler başka ihsan istemez.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)