Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzle İlgili Aksaklıklar ve Çözüm Önerileri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Faik Migrosta derginin olmaması migrosun kabahatimi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor ama imkansız olamaz.Mesela bu olayın maliyeti belki 2,5 milyon dolar bu 1 futbolcu parası.Ama katacağı şeyler paha biçilemez.

Ben bu konuda ve okullar başlarken okul ihtiyaçlarına trabzonspor ürünlerininde katılması konusunda klube mail attım.Umarım kaile alırlar.
    İki sene önce böyle bir projemiz vardı.Külübe baş vurduk.Kulüpte çalışan bir arkadaşımdan depolarda vestelin showtvin sponsor olduğu zamanlardan kalma formalar olduğu tüyosunu aldık.O formaları bile kulüpten alamadık.Daha doğrusu adam gibi bir muhatap bile bulamamıştık.

Birde şunu söyleyeyim kulüp formaya para vermez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faik Migrosta derginin olmaması migrosun kabahatimi?
    Abi Carrefourlarda varda neden Migrosta yok ilk başta bunu düşündüm...

Gözden kaçmış olabilir dedim dilekçe verdim ona rağmen dağıtmamaları onların hatasıdır... Bu konuda bir kaç arkadaş daha gerek netten gerekse telefon yoluyla sıkıştırırsa genel bir olay olduğu kanaati uyanır ve daha etkili olur diye düşünüyorum...

Ama derginin migrosta ya da genel olarak dağıtımında bir sorun var... O da tabiki yönetimin kabahati... Düşünün 1058 km uzaktan Fbnin dergisi ayın birinde Trabzonda oluyor ama bizim kendi dergimiz ayın 10undan önce gelmiyor....

Tam 2senedir bunu klübe yazdım dergiye yazdım dijital bütün platformlarda onlarca kez yazdım.... yine aynı tas aynı hamam
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Dün dergimizle ilgili Migrosa tekrar mail çektim....

Akşam giderkende Migrosa uğrayıp müdürüyle konuştum.... Bana dergiyi dağıtan firmanın sorumlu olduğunu söyledi. Dışarı vermiyorlarmış.. Dedimki rakip firmanız Carrefour bu dergiyi satıyorda siz neden satmıyorsunuz ? Diğer klüpler varda bizimki neden yok ?

Müdür Bey sağolsun çok ilgilendi ve Migrosun ilgili birimine dileğimi ileteceğini ve sonucu cepten bana ileteceğini belirtti.... İnşallah olumlu bir sonuç alırız...

satış sitesinin yetersizliğini geçtim. Sitedeki ürünlerin fotoğraflarının kalitesi benzinlikten hediye edilmiş digital kameralar kadar. YUH demek geliyo içimden!!
    İ-NA-NI-YO-RUZ!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün dergimizle ilgili Migrosa tekrar mail çektim....

Akşam giderkende Migrosa uğrayıp müdürüyle konuştum.... Bana dergiyi dağıtan firmanın sorumlu olduğunu söyledi. Dışarı vermiyorlarmış.. Dedimki rakip firmanız Carrefour bu dergiyi satıyorda siz neden satmıyorsunuz ? Diğer klüpler varda bizimki neden yok ?

Müdür Bey sağolsun çok ilgilendi ve Migrosun ilgili birimine dileğimi ileteceğini ve sonucu cepten bana ileteceğini belirtti.... İnşallah olumlu bir sonuç alırız...
    Mailimle ilgili olarak az önce Migros Genel Merkezden aradılar. Önce nazikçe teşekkür ettiler ve dergimizin artık Trabzonda satılacağını söylediler. Daha öncede mail attığımı ilgileceklerini söylediklerini ve hala bir sonuca ulaşamadığımızı ilettim. Nazikçe o zaman yapmadıklarını ancak şimdi dergimizin geleceğini müjdelediler... Ve mağaza ile ilgilendiğim için teşekkürlerini sundular.

Migrosa ilgisi için çok teşekkürler.... İnşallah dergimizi en kısa zamanda fırtınanın merkezinde görebiliriz.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Faik Yilmaz'a söylediklerinde katiliyorum ve Taraftar Gruplarinin birlesmesi cok güzel olurdu ama bunu organize edecek biri lazim...

TsClup'lari cok kücük genelde, bunlari büyütüp daha modern hale getirmeliyiz diye düsünüyorum...Ayrica Almanya ve Hollanda'da cok Trabzonsporlu taraftarimiz var bu iki ülkede birer tane TsClup magzasi acilabilir...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal olsun bunu kulübün çalışanın yapması gerekirken sizler yapıyorsunuz sinopa da tırı isteye isteye getiriyolar taraftar kulübe para kazandırmak için var gücüyle çalışıyor peki kulüp taraftarı memnun etmek için çalışıyor mu hayır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Dün dergimiz Migrostaydı.....

Ne demişler azmin elinden hiç bir şey kurtulamaz.... Migrosa ilgilerinden dolayı çok teşekkürler....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır LECOSSEEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakın isteyen istediğini desin ama 2 Gerçek Var Bunlar OLursa başarı geLicek...

1- Tüm Taraftar Grupları Birleşicek Herkez aynı anda Bağırıcak Gerçek avni aker trabzonspor seyircisini Herkez Görücek... ( OLmaz demeyin istenirse OLur baL gibi )

2- TsCLupda Her çeşit Ürün Olucak..Bir msj attıkmı cevap verilcek daha cok iLLere TSclup acıLcak ve Tekrar kappa iLe anLaşılıcak...

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart KIRMIZI-SiYAH COBAL GOMLEK SORUNSALI

Amacim kulubumuze maddi destek saglayan Tekstil firmasini kotulemek degil.
    Ama artik dayanamiyorum TV den mac izlerken zaten kara Kara gorunen Tribundeki insanlarla yesil Zemin arasinda SIYAH-KIRMIZI kocaman Cobalt Gomlek reklamini gormeye...

isterlerse 2 kati buyuk yapsinlar ama bu renkler olmaz... sonuc olarak tek bi yerde yok tum alani kaplayan bu reklamlar zaten olmayan Bordo-mavi tribunlerini tamamen minimize etmekte.

her Avni Aker'de ki macimizi tv den izlerken burasi Eskisehir Ataturk Stadi mi diye kendime sordugum kinayeli sorulardan biktim!!!

KERİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlık bulamadığım için buraya yazıyorum. Bilbao maçının ücretleri geri ödenmeyen varmı? benimki 1 ay oldu hala ödenmedi. ( Kargoyla yollamıştım )
    Fener önünüzü, Güneş Dünyanızı aydınlatır !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulubumuzde Kurban Bayrami nedineyle bayramlasma toreni 07.11.2011 Pazartesi gunu 13.00'de Trabzonspor Kamp Egitim
    Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) gerceklestirilecektir. Tum camiamiz davetlidir.

Binlerce kişiye giden mesaj tekrar tekrar okunup kontrol edilmeli. Türkçe karakter neyse de böyle sms mesajı olmaz. İfadeler de yanlış onun yerine şöyle bir mesaj yazılabilirdi.

Kurban bayramının 2. günü, 07.11.2011 Pazartesi saat 13.00’da Trabzonspor Kamp Eğitim Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) Kulübümüzün bayramlaşma töreni gercekleştirilecektir. Sizleri de törenimize bekler saygılarımızı sunarız.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulubumuzde Kurban Bayrami nedineyle bayramlasma toreni 07.11.2011 Pazartesi gunu 13.00'de Trabzonspor Kamp Egitim
    Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) gerceklestirilecektir. Tum camiamiz davetlidir.

Binlerce kişiye giden mesaj tekrar tekrar okunup kontrol edilmeli. Türkçe karakter neyse de böyle sms mesajı olmaz. İfadeler de yanlış onun yerine şöyle bir mesaj yazılabilirdi.

Kurban bayramının 2. günü, 07.11.2011 Pazartesi saat 13.00’da Trabzonspor Kamp Eğitim Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) Kulübümüzün bayramlaşma töreni gercekleştirilecektir. Sizleri de törenimize bekler saygılarımızı sunarız.
    Güzel yakalamışsın, kapasit olayı işte...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İşine geliyorsa kardeşim, Trabzon'daki davet etme şekli bu Hepiniz davetlisiniz, gelmemezlik etmeyin, haberiniz olsun...

Yazık kontör paralarına diyorsun yani
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bilgilendirme ve hatırlatma mesajları gönderilmesin demiyorum gönderilsin. Ama layıkı ile yapılsın.
    Resmi internet sitesinde ve sms mesajlarında bu kadar hata yapılması hiç hoş değil.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Exclamation Şenol gÜneŞ İstİfa etsİn

şenol güneş artık şu alt yapının başına gecsin, takımın bütün hocaları ona bağlı olsun, kendi hocamızıda kendimiz etişirelim
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzoncell 3g modem kampanyası yaptı ,ancak hiçbir bayide modem yok. Başvurumu yaptım bir haftadır modem hala elime geçmedi. Kampanyanın amacı satışları arttırmak değil mi ? Eğer öyleyse neden hiçbir bayide modem yok ? Gerçi kulüp suçu kesinlikle Aveaya çıkartır ;ama sonuçta ortada bizim ismimizle yapılan bir iş varsa işleyişe müdahale etmekte kulübün görevi olsa gerek..
    "Bize Heryer Trabzon.."

anderr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim önerim zengin bir başkan ünal aysal gibi ve takımın kadro olusturmasında transferde tam yetkili şenol güneş olması

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

ts logomuzda hafif degisiklik yapilarak daire icine trabzonspor kulübü seklinde düzeltilemez mi.

Yılmaz Korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımda profesyonelce yapılan iş sayısı 0. Seneye çıkacak formalardan mı yakınırsın, siyasi ziyaretler harici güncellenmeyen siteden mi yakınırsın.. Büyük kulüp gibi yönetilmiyoruz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Takımdakı en onemlı aksaklıklardan bır tanesı scotıng sıstemı.Yada varsa bız bılmıyoruz.İşten anlıyan kişilerle olusturulucak ekıp sayesınde daha ıyı transferler yapabılırız.Bence acılen bu ekıp kurulmalı.Ama gerçekten işten anlıyan kısıler getırılmelı.Oyle torpılle falan olmamalı.
    Ekıbın başındakı adama verıceğın maaş yıllık 350bın euro olur.Diğerlerıne kademe kademe 150 bın ıle 25 bın euro arasında maaş odersın.
    Yıllık 1-2 mılyon euro malıyetı olur.Ama hıc olmassa transfere bosu bosuna para odemeyız.Avrupada çoğu kulup bu sıstemı kullanıyor.Bır ara bızde kuracaktık ne oldu bılmıyorum.
    Iyı bır sıstem kurarsak Atletıco gıbı ucuz oyuncu bulup hem sportıf basarı elde edıp hemde yuksek malıyetlere satabılırız.

Konuyu yanlış yere yazmıs olabılırım.Kusura bakmayın

Nereden
    İstanbul

Yukarıdakı mesajda yazdıgım aksaklık yenı yonetım sayesınde gıderıldı.Bence harıka bır iş yaptılar.
    Ts Clubların urunlerıyle alakalı sıkıntılarımız vardı onlarında duzelecegı soylenıyor.
    Ayrıca kulubumuzun resmı sponsoru olan Qnb ye ait Fınansbankta Ts Club için taksit seçenegi yok.Kredı kartıda Trabzonspor kredı kartı.Bonus kart için yapılan kampanyaların hiçbiri bu kartlar için yapılmıyor.
    Turk Telekom Trabzoncell le fazla ılgılenmıyor galıba.Çogu bayısınde Trabzoncell yok.Bır kaç bayıyı dolaşmanız gerekıyor.
    Son olarak kulubu aradıgımızda bazen telefona bakan olmuyor ve telefon meşgule atıyor.Bugun kulubu ve daha sonra Ts Club ı aradım cevap veren olmadı.Madem kurumsallasıyoruz,vizyon dıyoruz, bunlara dikkat etmemız gerekıyor.
    En kısa zamanda duzelır umarım

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nevzat Aydın ve Usta başkan harici pek çalışan birileri göremiyorum. Sosyal medyada geçen senenin görselleri var. Her sene üçlü tayfa değişik görsellerle paylaşımlar yapıyor. İlk 11 falan filan. Biz hala aynı. Tsclub desen aynı. Site yenilenmeli, mobil uygulaması lazım. Umarım her şey plan dahilindedir de zamanı bekleniyordur.
    MCMLXVII

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)