Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar Kendi Kitabını Yazıyor Projemiz Basında Yer Almaya Başladı!..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Taraftar Kendi Kitabını Yazıyor Projemiz Basında Yer Almaya Başladı!..

Değerli üyelerimiz,

Bildiğiniz gibi "Taraftar kendi kitabını yazıyor" projesinin sonuçlanmasına artık çok az zaman kaldı. Trabzonspor taraftarlarının takımlarına bağlılığını, zaman zaman espritüeliğini birbirinden hoş anı ve fikir yazılarıyla ortaya koyan bu güzel çalışma yakında sizlerle buluşacak.

Alanında ilk olan bu eser hakettiği ilgiyi görmeye yavaş yavaş başlamış bulunmaktadır. Kitabımız daha yayınlanmadan basında çıkmaya başlayan haberlerden biri, Türkiye'nin önde gelen spor dergilerinden Sporist'in haberi de bu ilginin bir göstergesi oldu...

---------------------------------------------------------------------

Bize her yer Trabzon Cemal Cevizcioğlu Sayi: 19 - Ekim 2008

Trabzonspor’un en etkili taraftar platformlarından biri haline gelen Bordomavi.net adresinde dolaşırken rastladım taraftarların bir kitaptan bahsettiğine. Bu kitaba yazı gönderme telaşına düşen taraftarların yanı sıra yazısını tamamlayıp teslim edenlerin konuşmalarından da, oldukça ciddi bir hazırlığın yapıldığına şahit oldum.

Bu bir taraftar kitabıydı ve Bordomavi.net üyeleri, gazeteci-yazar Harun Çelik’e yazılarını gönderiyorlardı. Gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra, yazıların kitapta kullanılıp kullanılmayacağına karar veriliyordu. Nisan ayından bu yana hazırlıkları süren bu kitabın artık sonuna yaklaşıldığından ve eylül ayında piyasaya sürüleceğinden bahsediliyordu. Harun Çelik’e ulaşıp, kitap hakkında oldukça enteresan bilgiler aldık. Bu kitap, Türkiye’de 300 yazarın tek bir kapak altında toplandığı ilk kitap olmanın yanı sıra “ilk tribün kitabı” sıfatıyla da büyük bir ilgi görmeyi hak ediyor.

2008 yılının mart ayında, Trabzonspor’un bir deplasman maçında, taraftarlar arasında bir fikir olarak ortaya çıkan taraftar kitabı, bugün Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunularak bir hayali gerçeğe dönüştürüyor. “Bize Her Yer Trabzon” adlı kitabın en önemli özelliği, Türkiye’de bir tribünün ilk kez bir kitap yazması. Kitabın editörlüğünü yapan Harun Çelik, “Biz bu kitabı tribüne yazdırdık. Tribünde sadece slogan atılmadığını insanlara göstereceğiz. Tribüne giden insanlar biraz avam takımı, biraz ayak takımı, işsiz, güçsüz diye tanımlanıyor. Bu görüşü çökertmek istedik. Çok esaslı bir itiraz olacak bu” diyerek, tribünlerde sadece ayak takımının yer almadığını, eli kalem tutan, duygularını, düşüncelerini rahatlıkla ifade edebilen insanların da olduğunu kanıtlamanın peşine düştüklerini anlatıyor.

http://www.sporist.net/content.asp?ArticleID=494

NOT: İnternet adresinde küçük bir kısmı verilen bu haberin tamamına dergi temin edilerek ulaşılabilinir.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kitabımızın çıkmasını büyük bir heyecanla bekliyorum.
    Yaşamak Direnmektir!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok ses getireceğe benziyor

Nihal Ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi an önce çıksa kitap bekliyoruz merakla ne zmn çıkıyor belli bi tarih varmı?
    Yeterki ONUR'suz
    olmasın
    aŞk
    !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazen Avni Aker'de,bazen deplasmanda,bazen takımın idman yaptığı yerlerde takımın peşinden koşarken iyisiyle kötüsüyle,eğlenceli hüzünlü binlerce üyenin yaşadığı binlerce anıların içinden en güzelleri bu eserde yer alacaktır diye ümit ediyorum.Yazı gönderen,emeği geçen hatta bu kitabı bekleyen herkese teşekkürler...
    Bana göre BMN yaptığı faaliyetleri daha iyi pazarlamalı,reklamı daha iyi yapmalı diye düşünüyorum...
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

ben genelde kitap okumam ama buuuu baska ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böylesine tarihi bir olayda yer alamadığıma çok üzülüyorum ama Türkiyede bir ilki gerçekleştirecek olan bir Taraftar Topluluğunun bir parçası olmak bile insana gurur veriyor
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nihal Ayvaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi an önce çıksa kitap bekliyoruz merakla ne zmn çıkıyor belli bi tarih varmı?
    Ekim'in ortalarına doğru kitabımızın hazır olacağını düşünüyoruz.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)