Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ve TRT gerekeni yapti!..

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

abocim bu bir haftalan olcak is degil mac ozetinin daha fazla yayinlanmasi he hafta bole taraftara yer verilmesi lazim biz sampionlugun en onemli adayiyiz

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sonra ''Trabzonspor lige renk katiyor '' lafida ne oluyor? Sanki Trabzonspor uzaydan indi süper lige,süper ligden haberi yoktu da lige gelince lig renklendi.Geçmis zamanlarda Gençlerbirligi içni söylenirdi bu

Besiktas son zamanlarda maç kazanmaya basladi neden ayni cümle onun için söylenmiyorda Sampiyonluk yarisinda olan bir Trabzonspor için ligi renklendiriyor deniyor..Evet Trabzonspor ligi renklendiriyor ama ondan önemlisi sampiyonluga emin adimlarla ilerliyor bunu kimse söylemiyor nedense stadyum adli programda

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kisacasi arkadaslar dün aksam biraz daha iyimser bir hava çizdiler ama bu iyimser hava bizim hak ettigimizin yarisi bile degil

Ki zaten bunu onlar kendi çikarlari ve rantlari için kullanacaklar Fatih Tekke ve Gökdenizi programa çikarmak gibi..

Dün aksam ki gibi küçük seylerle bizleri kandirmalarina izin vermeyelim

Tepkimiz devam ettikçe hakkimiz olan daha iyiye ulasacagimizdan kuskum yok..Dün aksamda olanlar bizim için bence daha yeni baslangiç olmali[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz öyle bi bordo-mavi renk katacagiz ki lige faik isterse 3 dakka versin isterse 13 [img]smileys/smiley7.gif[/img]

evet arkadaslar trt 1 artik bize gereken ilgiyi ve saygiyi gösermeye basladi dün gece izledigim stadyum programinda bizim için hazirlanan klipte bize jest oldu [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede beyler gereken ilgiyi veriyolar ama tabiiki kendilerini affetttirmek için...TRT 1 resmen bize duygu sömürüsü yapmis.Dün gece klibi bende izledim.

trabzon kaplanlari

bence trabzonun kaplani trabzonsuporlu tüm futbolcular ve tabiiki

TRABZONUMUN

MUHTESEM

TARAFTARI

TRT1 SIZI ERKEK OLMAYA ÇAGIRIYORUM[img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: tigin

Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR YILMAYALIM ONLARIN YAKASINI BIRAKMAYALIM

TRABZONLUYSAK ONLARI YENELIM!!!Edited by: tigin

Nereden
    İstanbul

EGER SADECE GS-FB-BJK YE UZUN ZAMAN AYIRIYORLAR 3 BÜYÜKLER DIYE BISI YOK[img]smileys/smiley1.gif[/img]

üçbüyükler olarak kalsinlar birakin onlar kendi halinde eglensinler durum ortada üç büyükler =0 trabzonspor ve yandaslari(bizler) = 1 eger kefeye konulursan emimki agir basacak olan takimda biziz taraftarda takimimiza hertürlü destegi veriyoruz en azindan vermeye calisiyoruz terbiye ve sevgi çerçevesiyaptigimiz,gittigimiz maclardakarsilastigimiz takimlarad saygimizi yeterince gösteriyoruz sanirimtaraftarimiz ve seyircilerimiz (kimse aksini söyleyemez) ligin en efendi ama dokunuldugunda en hircin taraftariyiz diger takimlarin taraftarlari gibi zrar veriçi bir taraftar degiliz bununla gurur duyuyorum allahimbizileri nice basarilaraulastirmasi temennisiyle basim dik göysüm kabariktek gururum TRABZONSPOR'UM Edited by: tigin

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley9.gif[/img]Allah'im Trabzonum zorlaya zorlaya NASIL Yine kendinden bash ettiriyor..

Bizi fazla anlamsinlar beyler Senol hocam ne dediessiz ve derdinden.

RAST GELE TRABZONUM[img]smileys/smiley2.gif[/img]

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

ben stadyum denen faik'in programini izlemedim ama maçi radyodan (trt) dinledim.manzara suydu ;

ayni saatte oynanan konya -kayseri ve ankara-antep maçlari ile dönüsümlü yayindaydi bizim maçimiz , söz konusu 2 maçi 5'er dakika anlatip ,trabzona baglantisirasi geldiginde iseher seferinde ingiltere liginden ,iskoçya liginden ,hollanda liginden devam eden maçlarin son durumlari hakkinda bilgiler ,2 lig a kategorisi maç sonuçlari ve devam edenlerle ilgili bilgiler verildi ve trabzon baglantisi her seferindeen fazla 2 dakika yapildi.sonra diger maçlara geçilerek 5'er dakika anlatimlar devam etti.tabii trabzon baglantilari (bahsetikleri o 2 dakikalarda) sirasindadiger maçlardan gol haberi gelince hooop hemen oraya döndükleri durumlari da hesaba katin.

durum abartisiz anlattigim gibiydi ,bu mudur yola gelen trt ,böyle mi olmadir devlet radyosu ?

Nereden
    Hollanda

Protestomuz nedeniyle bu hafta yapilan programin gösteris amaçli olmamasi en büyük dilegim. Biz 'bir' programin degil her programin böyle gesmesini istiyoruz çünkü takimimiz bunu FAZLASIYLA hak ediyor. Sampiyonlugun en büyük favorisine bizim tepkilerimize programlarindayer vermeleri, bizim duyarliligimiz açisindan çokönemli fakat geçmiste bunun yapilmamasi yönüyle TRT için ayiptir. Insallah bu olay sürekliligini korur... EFSANE GERI DÖNÜYOR...

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sezon sonu ne diyecekler acaba:

Faik : Bu sezon Fener de, GS de, BJK de sampiyon olamayarak bir ilke daha imza attilar... TS'nin sampiyonluk görüntülerini(3 dakika) simdi izleyip bu Istanbul takimlarinin sampiyon olamamam sorununua geçecegiz...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Eye of The Tiger" esligindeki klip iyiydi,ama bu "Eye of The Tiger",programin sunucusu olan "Tie of The Aygir"i kurtarmaya yetmez ...

(*)Bkz:Tie of The Aygir : Aygir'in kravati...

ARKADASLAR BIDE NTV RADYOA PROTESTO ETMELIYI TVDE SUPER LIG MACLARI NTV RADYODA DIYE BAS BAS BAGRIYO AMA HER SEFERINDE 3 KIZLARIN MACINI VERIYO TS MACI YADA ANADOLU TAKIMI MACI YOK YANI KARDESIM OZAMAN DYINKI 3 KIZLARIN MACINI VERIEZ ANLAYALIM OKAY KARACA MIDIR NE TIKIMDIR BU HERIFIDE MACDA BIYERINE SOKUP BAGIRTMAK ISTERDIM DOGRUSU NE DEYIM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece ntv radyo degil bazi kanal ve kuruluslarda ayni tepkimize maruz kalmadan düzelmicek galiba! ( mesela hincalin program)

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

malum kiz yurdundayim....cinayet isleyecem genç yasimda..neyse allahtan hastane kantini war oraya gittim...sagolsun abi açti trt yi..o ismi lazim olmayan sahis önce bjk nin sonra TRABZONSPORUMUZUN maçini verecegini söyledi..neyse bekledim bekledim...saat 10a 3 vardi...yurda giris 10...dayanamadim çiktim..yurt müdürüne kadar gittim odasinda izlememe izin versin die..o kil kadin da izin vermedi...babami aradim,mersini...telefondan dinledim yorumlari...biraz düzelme var tabii ama zaten yapmalari gereken bu...devam edelim arkadaslar...isler tam oturana kadar..iyice tirsana kadar onlar...dewam......

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

aksam cnn türk ün yaptigina ne demeli ( ileri 3 lü) programinda trabzonun aldigi yayin geliri anadolu takimlarina dagitilmaliymis. çünkü trabzonun bursa dan adanadan rizeden farki yomus.....vs

Buna tepkisiz kalamayiz

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cnn dekiler tarafli oldugu icin normaldir.ve satilmis ve v.s[img]smileys/smiley7.gif[/img] Edited by: tigin

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

TARAFLI OLMASI TEPKI GÖSTERMEMIZI ENGELLIYORMU

dEDIK YA HEP DESTEK TAM DESTEK BIZ NE KADAR TEPKI GÖSTERIRSEK ONLAR O KADAR BIZIM ISTEDIKLERIMIZI YAPARLAR.

Cnn anadolu takimlarinin haklarini madem o kadar kolluyor niye programlarinda anadolu takimlarindan bahsetmiyo. Ya onlarida protesto yagmuruna tutalim.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ibrahim Sahin diyorki:

TRT'de yayinlanan Stadyum' adli spor programi ile ilgili olarak da konusan Ibrahim Sahin, sunlari söyledi: "Faik Çetiner ve arkadaslari son hafta yapmis olduklari Stadyum programinda Trabzonspor'a hakettigi yeri vermislerdir. Kendilerini kutluyorum ve ayni yayin anlayisininda bundan sonra devam edecegine olan dilegimi tekrarlamak istiyorum ".

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı

aksam cnn türk ün yaptigina ne demeli ( ileri 3 lü) programinda trabzonun aldigi yayin geliri anadolu takimlarina dagitilmaliymis. çünkü trabzonun bursa dan adanadan rizeden farki yomus.....vs

Buna tepkisiz kalamayiz

bende izledim.. bu serefsiz fenerliler,baktiki tek rakipleri trabzon,ödleri,boklarina karisti,ne diyeceklerini bilemiyo zavallilar..!onlara hak vermiyoda degilim.firtinaya tutulmus dal parçasi gibi tir tir titriyolar...! onlarda görüyor perfectstorm'un geldigini yaldir... yaldir..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

TRT ye Trabzonspor u yayinlamasindan ötürü tesekkür etmek küçültücü bi davranis olur. E o zaman açip atv ye bu gece hava durumunu yayinladigi için de tesekkür edelim.Olur mu öyle sey?Yapmalari gerekeni yaptilar.Agaoglu na tebrikler topic inde yazildigi gibi biz Trabzonspor umuzu takip edelim yeter

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)