Sayfa 11 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 404 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantep 3-2 Trabzonspor?um (06.03.2005)

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

BU KADAR COK POZISYONLARI COMERTCE HARCARSAK OLACAGI BUDUR. 1 - 0 VE 2 - 2 DE KACAN POZISYONLARI DUSUNDUKCE KAFAYI YIYORUM. DEMEKKI KUPA MACINDAKI KACAN POZISYONLAR TESADUF DEGILMIS. HUSO VE LEENIN YOKLUGUNU DA BIR HAYLI HISSETTIK DIYE DUSUNUYORUM. TEK KELIMEYLE YAZIK HEMDE COK YAZIK. BILHASSA BU TARAFTARLARA, BU SADIK TARAFTARLARA.......GENEDE HER ZAMAN: ALAYINA ISYAN OLUMUNE TRABZONSPOR!!!

HELAL SIZE YAKISNAI YAPTINIZ UYELIGIMI SILERMIISNIZ

bu maglubiyette hediye desek daha dogru olur bence ciddiyetsizlik geliyor ilk 15 dakikada o kadar gol harcanirmi ya adamlar dogru dürüst top çeviremiyolar bzimkilerde ondan faydalanamiyor yazik ya&nbs p; d heaneye diyecegim laf yok zaten ya tamam adam kulübümüzden az ücret aliyor fedakar tamamda ya biz sampiyonluga gidiyoruz bu kadar hatali pas verilirmi kaçirdigi gol pozizyonuda 100 yüzlük yani tek sorumlu o degil tamam gökdenizide taniyamadim ya çarsamba böylemiydi gökdeniz ne oldu anlamadim simdi gelelim hakeme bütün kartlari gösterdi sagolsun tekini atlamadi faul olmayana bile sari kart verdi yönetimiz biraz disini göstersin bunlara ya yoksa hakkimiz yenmeye baslandi yavstan birileri dügmeye basti anlasilan hi bide su var medyaya al sana anadolu ittiffaki gaziantep 2 yarini en iyi maçini çikardi buda onlara kapak olsun TRABZONSPORUMUZA basarilar bizim görevimiz takima ne olursa olsun sahip çikmak herkese slmlar

yazmayi unuttum bide spiker kina yaksin

Skorun EN BÜYÜK SORUMLUSU D'hane'di! Inanamiyorum ya... Bu herifi topçu diye takimda tuttugumuza inanamiyorum. Yavuz Selim'de oynayamaz bu ya... Sayin Baskan, bu mu süper kadro, bu mu alternatifli kadro, saglam yedek klübesi??? Maçta 1-0 öne geçmisiz, oyun kontrolü elimizde, antepin direncini kirmak üzereyiz, INTIHAR SALDIRISI yapti d'hane ya!.. Yetmedi 3. golde bir defansin ne yapmamasi gerektigini sikça gösterdi. Özgür için de yildiz transfer diyenler umarim su maçi izlemislerdir. Bu mudur yani? Petkoviçe kizanlara sesleniyorum. HANGI GOLÜ PETKOVUN HATASINDAN YEDIK? Petkovun sektirmedigi o dehset kurtarislari izlemiyor musunuz siz? Kaptan bugün feciydi belki, umuyorum o da maçtan sonra sakin bi kafayla neyi yanlis yaptigini düsünür. Destegi kesmek asla istemiyorum hiç bir oyuncuya ama su kareli artik takimda tutmayin. Taraftar lanet etmekten küfretmekten bikti adama, bu denyo kalasliklarindan bikmadi ya. Git artik evine karel, Trabzonspor senin neyine????

Bu maçta Syzmeki özellikle alkisliyorum. 40 yillik TRABZONSPORlu gibi canini disine takti, hirsla azimle oynadi! HELAL SANA SZYMEK!

Takima son bi sözüm var. Aslanlar gibi oynayin, yenilin canimiz feda. O alin teriniz basimizi dik tutmaya yeter. Ama bu kadar kaliteli futbolcular olarak böyle oynayip bizleri üzmeyin, camiayi sogutmayin lütfen. Umarim ilerleyen günlerde yüzümüz güler. Bu cefakar taraftara selamlar olsun!!!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Haftalardir zor maclar oynuyoruz,ama rakipler hep kolay maclar oynadilr.Fenerbahce ciddi olarak bir tek Samsunspor ile oynadi ve iki puan birakti,yavas yavas onlarin da zorlu maclari basliyor.

Bu maci bize birakmayacaklari,PAPILA itini bizim macimiza vermeleriyle zaten belliydi,takima destek olun bu köprünün altindan cok sular akar.

Ayrica futbolculara kötü yazmayin onlarin sucu yok,mac sha disinda bitirildi.

Ayrica futbolcularinda bu siteye üye olup kendilerini belli etmeden yazilari okudugunu unutmayin,eger biz destek olmazsak bu moralle takim tepetaklak gider.

Takima destek verin !!!

yazik ya bu takimmi sampiyon olacak zor bizim hayllerimiz var bizim beklentilerimiz var ama bunlari karsilayacak bir takimimiz yokmus su zamana kadar sampiyonluga inaniyordum ama bundan sonra inanmiyorum oynanan futbol rezillik biraz szymkowiakbirseyler yapmaya çalisti fatih yattara gökteniz gaziantepe gezmeye gitmis gibiydi orta saha diye birsey yoktu bunlarin tek sorumlusu bence yönetimdir allah bundan sonra yardimcimiz olsun

haklisin ama eksiklerimizi hatalarimiz görmeden hersey çok güzel olacak deyip destek vermek bu klübe bu takima daha zarar verecektir. Burda önemli olan dogru ve YAPICI elestirilerle ikazlarda bulunmaktir bence. Körü körüne arkanizdayiz demek çözüm olabilir mi hiç? Destegimiz sonuna kadar sürecek ama eksiklerimizi görmemiz sart beyler... Bunlari düzeltebilirsek sayet güzel günler bizimle olabilir ancak.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hemen bir telas bir öfke?

fatih gokdeniz kim olursa olsun sahaya o formayla çikmissa destek olmak zorundayiz oyle destegi kesmek falan yok.eger yapilacak birsey varsa senol hoca yapacaktir zaten.

bir iki söz de gaziantep'e.

oynadiklari HIRSLI futbolu takdirettim.bu hirslarinin ve gozlerindeki futbol atesinin sönmemesi dilegimdir.

dedigimiz gibi--->biz bu takimi sevinmek için sevmedik...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rohants isimli üye futbolcumuza hakaret ettigi gerekçesiyle 2 hafta forumdan uzaklastirilmistir(Ceza Bitis:13 Mart 2005).

Cok kisa ve net yziyorsun! Bravo!

Karelin kontratini fes etmenin zamani geldi ve geciyor! Mantigim
    almiyor benim. Böyle hatalar nasil yapilir, bunu biri bana lütfen izah
    etsin, lütfen! Böyle olacagi belliydi!!!

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bugun moralim çok bozuk dun zaten sikkindicanimgs nin yenmesile bugun berbat oldum[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]ben dun forumda demistim bugunku maçtan korktumdan çunku antep kupa maçinda adamlari dalga geçer gibi oynadik.zaten onlar ts yenseler bile gs fb vardi karsilarinda ondan pek kasmadilar ne olursa olsun matigiyla çiktilar hiç kendini yormadan yenildiler.fener atak surekli basti yorgundu.ts boyle kolay geçicek zannetti ama malasef oyle olmadi dun demistim dedim çikti[img]smileys/smiley19.gif[/img]INS ÇABUK TOPARLANCAGIZ KIMSE CANINI SIKMASIN NEOLUR BIZIM ASIL BU GUNLERDE VARIZ!!!!!!KIMSE TS KARISTIRMASIN!!!!yencezde yenilcezde hep yencez diye bise yokINS BU SON YENILGI OLUR!!!!HAYDI TARAFTARIM TS UMA HEP DESTEK TAM DESTEK!!!!!!!!!!!!!!

evet arkada$lar destek verelim asil $imdi destek zamani

in$allah sakarya macinda tribunler dolarda $u maci cabuk unuturuz

Karel lutfen oynadigin oyuna dikat Tolga en az 10 tane kafa vuru$u yapti Karel sen yapabildinmi? yazik

ama olsun unutalim bunlari hep birlikte sakarya macina dogruuuuu

BORDOOOOOO MAVIIIIII BORDOOOOOOO MAVVVVIIIIIIII

EN BUYUKKKKKK TRABZOOOON EN BUYUUUKK TRABZOOOOONNNNNNN

LAYLAYALAYLAYALAYALAYALAYALAYALAYALAAAAAAAAAAAAAA

OOOOOOOOOOOOOOO TTTRRRAAAAABBBZZZOOOOOOOONNNNNNNEdited by: Tolgaa6161

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fatih'in bencilligi, Gökdeniz'in beceriksizligi ve Karel'in büyük hatalari. Yazik oldu rahat kazanacagimiz maci ne yazikki cok kolay verdik. Bravo SymkowiaK'a Adam kicini yirtiyor öbürkiler araba gibi bakiyorlar. Bana göre sezon sonu Karel ve Mehmet Yilmaz Takimdan ayrilmasi lazim. Kaliteli bir defans ve forvet gerek. Yine transfere basladik ama bunlar gercek. Yalan mi söylüyoruz.... ????????[img]smileys/smiley19.gif[/img]

bu antep varya hepsinin a k..bu ne ya herifler kupa finaline cikmis sanki.BU ANTEP IN HIRSININ ARKASINDA NE VAR ACABA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu her medya kurulusunda, her dakka istanbul'lular konusuluyor, ama Trabzon kadar elestirileni yoktur herhalde.

1- Takim maça 18 degil 16 futbolcu ile gidebildi (5 oyuncu birden eksik olunca)

2- Oynadigimiz takim G.Antepspor (yani lig basinda GS'yi yenmis, BJK'yi deplasmanda devirmis, ilk yarida Trabzon'da 10 kisi ile bizden 1 puani kaçirmis, güçlü bir takim),

3- Maç deplasmanda

4- Hafta içinde samba rumba yaparak adamlari rezil-i rüsva etmisiz

Sadece bunlar bile maçin kaybedilebilecek bir maç oldugunu gösteriyor.

Ben Gökdeniz ve Fatih'i bu maç için degil, kupa maçi için elestiriyorum. Sebebi: O maçta o rahatlikta öyle lakayit ve dalga geçer gibi oynadilar ki, (hele Gökdeniz'in ikinci golü- asirtma vurus) ayip oldu. Kimse Pazar gününü düsünmedi.

Son bir lafim daha var; özellikle de geçen sene Hüseyin'e küfredenlere!

Iste Hüseyin! Bazi seylerin kiymetini kaybedince anliyor. Allah'tan bu sadece geçici bir ayrilik! Haftaya Sakarya ondan sonra da artik Istanbul çikarmasi baslayacak insallah.
    [img]C:\Belgelerim\Resimlerim\trabzon\sampiyon.jpg[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

Gorunen koy klavuz istemezmis. Ilk mactaki rehavetin acisin cektikmisiz bugun. Keske her iki maci da 1-0 kazansaydik. Umarim bu mactan buyuk derler cikartir takimimiz ve artik bundan sonra puan kaybetmeyiz...

Nereden
    Trabzon

arkadaslar panik havasi devam ediyor forumda. yapmayin allaskina, tamam bizde üzüldük, bizde biliyoruz nerelerde hata yapildigini. hatta ne televizyona ne bilgisayara bakacak halimiz bile kalmadi. bütün haftayi asik bir suratla geçirecegiz. tamam hepsine tamam. ama sampiyonluga olan inancimizin bir gram bile azalmamasi lazim. daha çok maç var. 3 istanbullunun üçünü de yenecegiz ve sampiyonluk kupasini karadenizin azgin sularina birakacagiz.

Dünyada yenilmeyecek takim yoktur.Biz de bugün iyi oynamadik ve yenildik.Ama iyi oynamamamiza ragmen kaçirdigimiz çok net gol pozisyonlari var.Fatihin üzerindeki gol krali olma istegi bazi pozisyonlarda onu bayagi bencillige itiyor.Ayrica Antep'le olan eski münasebetleri dolayisiyla Antep seyircisi de psikolojisini bayagi bozdu galiba.Yildizlar tutuktu.Simek bugün takimin en iyisiydi ve canla basla mücadele etti.Hüseyin,Erdinç ve Lee'nin eksikligi bayagi hissedildi.

Antep'liler de ölümüne oynadilar.Çok da sert oynadilar.Insallah diger büyük takimlara karsi da ayni mücadeleyi gösterirler!!!Gökdeniz haksiz bir sari kart görerek cezali duruma düstü gibime geldi.Ayni faulün daha sertini Fatih'e yaptilar uyariyla geçistirildi.

Neyse fazla uzatmanin alemi yok.Biraz ayaklarimiz yerden kesilmisti.Böylece her maçin ne kadar zor oldugunu bir kez daha anlamis olduk.Önümüze bakmaktan baska yapacak bir sey yok.Ancak yedigimiz 3 gol de çok basit.Biri Karel'in bireysel hatasi,öteki kullandigimiz korner atsindan sonra oyuna tekrar dönemememiz sonucu kontraya yakalanmamiz ,digeri de basit bir duran top hatasi...

toshiba
    Ziyaretçi

Cifte standart uygulanmazsa bu durumda bile mutlu sona ulasabiliriz. Her takim yenilebilir. Sayili yildizlari kadrosunda barindiran Real Madrid bile kucuk takimlara yeniliyor.

Bu arda eziklerin macinda 75'inci dk falan. Her iki takimda 10 kisi oynuyor. 0-0 devam ediyor. Umarim Antep'in lige kattigi rengi, Malatya bizlerden esirgemez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]C:\WINDOWS\Desktop\trabzon\ts.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Yahu her medya kurulusunda, her dakka istanbul'lular konusuluyor, ama Trabzon kadar elestirileni yoktur herhalde.

1- Takim maça 18 degil 16 futbolcu ile gidebildi (5 oyuncu birden eksik olunca)

2- Oynadigimiz takim G.Antepspor (yani lig basinda GS'yi yenmis, BJK'yi deplasmanda devirmis, ilk yarida Trabzon'da 10 kisi ile bizden 1 puani kaçirmis, güçlü bir takim),

3- Maç deplasmanda

4- Hafta içinde samba rumba yaparak adamlari rezil-i rüsva etmisiz

Sadece bunlar bile maçin kaybedilebilecek bir maç oldugunu gösteriyor.

Ben Gökdeniz ve Fatih'i bu maç için degil, kupa maçi için elestiriyorum. Sebebi: O maçta o rahatlikta öyle lakayit ve dalga geçer gibi oynadilar ki, (hele Gökdeniz'in ikinci golü- asirtma vurus) ayip oldu. Kimse Pazar gününü düsünmedi.

Son bir lafim daha var; özellikle de geçen sene Hüseyin'e küfredenlere!

Iste Hüseyin! Bazi seylerin kiymetini kaybedince anliyor. Allah'tan bu sadece geçici bir ayrilik! Haftaya Sakarya ondan sonra da artik Istanbul çikarmasi baslayacak insallah.
    [img]C:\Belgelerim\Resimlerim\trabzon\sampiyon.jpg[/img]

Gökdeniz bugün yine asirtma vurus yapti. Maalesef hep Show'a oyniyoruz. O pozisyonda cak topu yerden yahu arkadas. Ve Fatih Kaptan, Gökdeniz ne güzel asist yapti sana 1. Gol'de sen niye kaleci ile karsi karsiya kaldiginda Gökdenize cikarmadin topu.

Nereden
    Almanya

1:0 oldu fb neyse fb daha yakalamamiz sor.

bügünkü maca gecim bir tek üzüldügüm konu var, oda bu kadar aslinda kolay pozisiyonlara harcamamis. NEYSE Trabzonspor insallah düzelir, ders almistir ve böyle hatalar yapmaz daha

Nereden
    Almanya

Ezikler atti iste. Fark oldu 7 puan...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben bu kadar saçmalik görmedim.kupada neredeyse6-7 atacagimiz takima 3-2 yeniliyoruz [img]smileys/smiley7.gif[/img]su an moralim çok bozuk eziklerde yendi [img]smileys/smiley7.gif[/img]yarin okula felan gitmem ben yatacam evde çok kötüyüm [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley11.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)