Sayfa 2712 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1712 2212 2612 2662 2702 2710 2711 2712 2713 2714 2722 2762 2812 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 67,776 ile 67,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarýmýz; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý merdeme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftar mücadele eden takým görsün maça da gider formasýný da alýr. Mesele taraftarlýk deðil. 100 bin deðil 300 bin forma da satsak -Nike'in satýþtan büyük pay aldýðýný düþünürsek- yanlýþ bir transfere ödenen parayý çýkaramayýz. Önümüzde de Sefa gibi onlarca örnek var. Kulüp transfer hatasý yapabilir. Ama bizim gibi çöplük olan büyük kulüp yoktur.

Taraftar naz yapmýyor. Eðer iyiye gidiþat olsa sineye çeker ve kabul ederiz. 3 yýldýr giyilen beyaz formaya bakalým. Tasarýmý, bordo mavi detaylarý filan geçtim, madem logoyu bile istediðimiz renk yaptýramýyoruz istemeyelim beyaz forma. Nike bize zorla mý veriyor bu formalarý? Neymiþ 3. forma beyaz olmalýymýþ. Kim uyduruyor bunu. O zaman bu sene þikeciler kesin ligden düþürülecek çünkü beyaz formalarý yok.

(þikecilerin formasýný da koyduðum için kusura bakmayýn arkadaþlar)

iste bunda yaniliyorsun
    yeterince forma satsak sadece sponsorluk ücreti buragin bonservisine yeterdi
    forma satisida bayileri ayakta tutsa yeterlidir
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

E. Okan Bülbül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    30

Forma almaya gittim tekrar, parçalý alacaktým bedeni yoktu dedim çubuklu alayým o armayý görünce vazgeçtim. Cipsten çýkan sticker resmen. Hayýr anlamadýðým parçalýnýn armasýyla çubuklunun armasý nasýl ayný olmaz. Bu mu kurumsallýk, vizyon?
    KUPA DEÐÝL ARMA SEVDALISIYIZ

aydýnTonyalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

nike-vapor-1-jersey-teamwear-6.jpg
    Bahsettiðim bu arkadaþlar.Nike ile mevcut anlaþmamýza göre bu formayý giyebilirdik.Sýrf forma baþýna 20-25 lira daha fazla masraf çýkacak diye bu kalýptan kaçýnýp siyah nike nike logolu düz beyaz formanýn üzerine Yeni Stadýmýzdan ilham alan tasarýmý bastýlar.Soruyorum size þu formaya 200 tl verip almak mý,yoksa mevcut beyaz formamýza 150 tl verip almakmý?
    KUPA TAYYÝP ERDOÐANDA

merdeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Nette rastladým.

MertcaN.K.*61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burada kendi bilgisayarlarýnda yaptýklarý tasarýmlara bile nal kadar kendi logolarýný isimlerini veyahut amblemlerini basan,koymadan yayýnlamayan arkadaþlar nike tan ücretsiz biþeyler yapmasýný bekliyor ya.. Dünya böyle iþte
    O beðenmediðiniz, ötekileþtirdiðiniz küçük þehrin, hepinizi korkutan büyük sevdasý.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Parçalý ilk çýktýðýnda ne heyecan yaratmýþlardý halbuki, çubuklu ile yine batýrdýlar + 50. yýla özel hiçbir detay olmamasý da çok ayrý bir vizyonsuzluktur.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Parçalý ilk çýktýðýnda ne heyecan yaratmýþlardý halbuki, çubuklu ile yine batýrdýlar + 50. yýla özel hiçbir detay olmamasý da çok ayrý bir vizyonsuzluktur.
    Sonuna kadar katýlýyorum. Koskoca 49. yýlý boþa geçirmiþler demek ki ts club'lar bile boþ.

Gerçi ts club'ýn 2. katýnýn yarýsýnda dekor çalýþmasý vardý kapalýydý belki 50. yýl konseptine ayýrýrlar. Ýyi ürünlere ihtiyacýmýz var.

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý merdeme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nette rastladým.

Aman aman sinerjiyi bozma...

Formalarýmýz mükemmel de geç...

Sen takýmýný sevmediðin için bu tür videolarý koyuyorsun!!!!

Önemli olan iPhone gibi bir markamýz var bunu idrak edelim lütfen!?!?

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý the_storm_boy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gençlerbirliði evet çok büyük bir takým ki formalarý güzel ve vefat eden baþkanlarýnýn anýsý için formasýnda logo altýna imza ve tarih iþlettirmiþler. Bizde daha 100.000 forma satacazda nike bize özel forma yapcak yok elit e alcak filan diye uðraþalým. Yaw he he
    Yahu 50.yýlýmýz gelmiþ formamýzda tek bir tane özel detay yok arkadaþ þakamýsýnýz nesiniz anlamadýk. Her sene ver beklentiyi sonra yine hüsran.
    Çok kiþinin çok garip takýntýlarý var...

Gençler ile karþýlaþtýrmayalým yok þu þöyle böyle vs...

ORtadaki gerçeði görmemek için her türlü gözlüðü takmaya çalýþýyorlar:

Bizim formalarýmýz iðrenç deðil, ama kötü ve özel deðil bunu göremeyen adam, göremediðinden deðil, görmek istemediðinden bunu söylüyor...

Nike ile devam etmek Trabzonspor'un Anayasasý'nýn deðiþtirilmesi dahi teklif edilemez bir maddesi midir bilmiyorum.

Sen 743 yýl önceden Nike'a haber vermen gerek ya özel forma sipariþini atýyorum, Puma ile sözleþme yaptýn bugün, onlar da ayý þeyi mi söyleyecek çok merak ediyorum...

Sen ve senin gibi baþka da var, insanlarýn mükemmel tasarýmlarý var... Ýyi deðil bak mükemmel. Yýl olmuþ 2017, bu tasarýmlarý geçtim, bunun yakýnýndan dahi geçse, dünyada baþka tedarikçi mi yok da forma satýþý Nike olmayýnca 50000 yerine 5000'de kalacak...

Bunun matematiði bu kadar zor olamaz...

the_storm_boy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Alýntý ucurum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok kiþinin çok garip takýntýlarý var...

Gençler ile karþýlaþtýrmayalým yok þu þöyle böyle vs...

ORtadaki gerçeði görmemek için her türlü gözlüðü takmaya çalýþýyorlar:

Bizim formalarýmýz iðrenç deðil, ama kötü ve özel deðil bunu göremeyen adam, göremediðinden deðil, görmek istemediðinden bunu söylüyor...

Nike ile devam etmek Trabzonspor'un Anayasasý'nýn deðiþtirilmesi dahi teklif edilemez bir maddesi midir bilmiyorum.

Sen 743 yýl önceden Nike'a haber vermen gerek ya özel forma sipariþini atýyorum, Puma ile sözleþme yaptýn bugün, onlar da ayý þeyi mi söyleyecek çok merak ediyorum...

Sen ve senin gibi baþka da var, insanlarýn mükemmel tasarýmlarý var... Ýyi deðil bak mükemmel. Yýl olmuþ 2017, bu tasarýmlarý geçtim, bunun yakýnýndan dahi geçse, dünyada baþka tedarikçi mi yok da forma satýþý Nike olmayýnca 50000 yerine 5000'de kalacak...

Bunun matematiði bu kadar zor olamaz...
    Aman aman sinerji bozulur filan yine suçu bize atarlar ülkede forma ureticisi kalmadý sanki nedir bu nike sevdasý arkadaþ harbiden anlamýyorum.

SM-G920F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Emirhan TOPCU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iste bunda yaniliyorsun
    yeterince forma satsak sadece sponsorluk ücreti buragin bonservisine yeterdi
    forma satisida bayileri ayakta tutsa yeterlidir
    Taraftarý tribüne çekmek ve lisanslý ürünleri satmak için kulüpler çaba sarfetmeli,taraftarlar deðil bunu kabul edin önce.
    Sen salak salak forma seçip alýn diyemezsin abi ayrýca þu cümleye hastayým '100 bin satarsan özel forma alýrsýn' ..

Formalar güzel deðil kalitesiz üstüne üstlük fiyatlar 160 TL.

iyi bile satmýþýz 25 bin bu formalar için çok çok iyi bir rakam.
    Konu Emirhan TOPCU tarafýndan (18.08.2017 Saat 08:41 ) deðiþtirilmiþtir.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Emirhan TOPCU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftarý tribüne çekmek ve lisanslý ürünleri satmak için kulüpler çaba sarfetmeli,taraftarlar deðil bunu kabul edin önce.
    Sen salak salak forma seçip alýn diyemezsin abi ayrýca þu cümleye hastayým '100 bin satarsan özel forma alýrsýn' ..

Formalar güzel deðil kalitesiz üstüne üstlük fiyatlar 160 TL.

iyi bile satmýþýz 25 bin bu formalar için çok çok iyi bir rakam.
    cogunu zaten benim hibi gurbetciler almistir

insan avrupada yasayinca sehirinde bir major futbol kulübünün olmasinin degerini anliyor, ona göre takimina destek olmaya calisiyor

bizim insanimiz anca aglar niye dortmund gibi olamiyoruz diye, ama dortmund taraftarinin yaptigi fedakarligin 10da birine kimse hazir degil
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

aydýnTonyalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    KUPA TAYYÝP ERDOÐANDA

TSKara61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Yonetim istifa.

Adi ustunde..."Yonetim". Forma ve Ts Club uretimlerinde goruyoruz ki ortada yonetilen bir sey yok. Hersey gelisine guzel.

Peleray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

formalara özellikle ts club ürünlerine bakýyorum da taraftarlýkla enayiliði karýþtýrmamak lazým.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý.Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.
    A Love..LÝke No Other

Ýlkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Acilen tasarým ekibi kovulmalý, yerine daha iyileri alýnmalý. I *hamsi görseli* Trabzonspor yazan ne ya. Koreografiyi bildiðin baský yapmýþlar. Ýðrenç ötesi iðrenç. Yýl 2017!
    MCMLXVII

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu Temel Reis konseptinden haberi olan var mi ?

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    "Bize Heryer Trabzon.."

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

evet arkadaþlar forma geldi ve ne yazýkki þanlý armamýzýn yeri yanlýþ!.simetrik olarak aþaðýya yapýþtýrýlmýþ benimkide.daha önceki formalarýmla karþýlaþtýrdým hatta þortumda bile bu hata yok !ve yine aþaðýda olduðu bariz belli oluyor yeni formanýn! Koskoca tsclub bi arma basamayacak durumamý geldi? 20170818_220335.jpg
    fotolarý attým maalesef durum bu þekilde önceki formamda simetrik olan armamýz 2017 formasýnda aþaðýya konumlandýrýlmýþ.burak yýlmaz deðiliz tabi ama taraftarýz..

Nereden
    Ýngiltere

Arkadaslar bilmiyorum kimse fark etti mi ama bu sene armanin boyutlari degismis.
    Daha genisleyip, kisalmis. Elinizde onceki sezon ve guncel forma varsa, isterniz kontrol edin.

ts.jpg

TSKara61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Yillardir burda insanlar bir hayallen yasiyor. Guzel kaliteli formalar ve urunler.

Tum dunyada ki formalari, tasarimlari takip ediyoruz. Renk uyumu, tipografi, vs. her turlu konuya dalip analiz ediyoruz.

Bu "dunya yildizlari transfer edelim" gibi ucuk kacik bir arzu da degil. Sadece biraz ozen isteyen bir konu.

Yillar geciyor, omurler akip bitiyor. Ve densiz yoneticiler bu hayali gerceklestirmek icin hic bir caba gostermiyorlar.

Sadece ve sadece ihmal. Sadece ve sadece ilgisizlik. Sadece ve sadece beceriksizlik.

Rezaletten baska birsey degil. Rezalet otesi rezalet.

Forma ve merchandise uretimi basit bir detay. Fakat bu basit isi idare edemeyen insanlardan, nasil bir profesyonellik beklenir?

Bu basit isi bile beceremeyip insanlarin heyecan ve hayatlarinlan dalga gecenlerden, transfer ve altyapiyi idare etmesi nasil beklenir?

Iste onu da goruyoruz. Hersey rastgele.

Nike'in katalogundan rastgele forma sec. Araya 1-2 tane yerli "I hamsi you" urunu serpistir.

Menejer'in katalogundan rastgele yabanci oyuncu sec. Araya 1-2 tane yerli transferi serpistir.

Ama eminim ki onumuzde ki sezon formalar kaliteli olacak.

Ve eminim ki onumuzde ki sezon transferler kampa yetisecek.

Tabii yersen...
    Konu TSKara61 tarafýndan (19.08.2017 Saat 07:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ts61gogo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaslar bilmiyorum kimse fark etti mi ama bu sene armanin boyutlari degismis.
    Daha genisleyip, kisalmis. Elinizde onceki sezon ve guncel forma varsa, isterniz kontrol edin.

ts.jpg
    Hep söylüyorum armamýz kilo almýþ diye. Bize formayý tepeden týrnaða yapacak bir sponsor lazým. Armalarý ben basayým mantýðýyla olmayacak bu iþler.

Nereden
    Ýngiltere

Photoshopta Shift tusunu basili tutamayan birine yaptiriyoruz yani armayi. Rezillik

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Armalar konusunda bayaðý eleþtiri yapýlmýþ. Beterin beteri var ya fb armasý bassaydýlar. Þükredin ve desteðe devam edin.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý tsukru61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Armalar konusunda bayaðý eleþtiri yapýlmýþ. Beterin beteri var ya fb armasý bassaydýlar. Þükredin ve desteðe devam edin.
    güldürdün usta gerçekten beterin beteri var aman diyim

arkadaþlar bu yanlýþ yapýþtýrýlmýþ armalý formalarý aynen iademi etmemiz lazým ? ben deðiþim istiyorum acaba nasýl olmasý lazým yardýmcý olabilirmisiniz?özel msjda atabilirsiniz.tþkler
    Konu Oðuzhan Fidan tarafýndan (19.08.2017 Saat 20:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý the_storm_boy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence bizim efsane formamiz bu olsun. Cubukluyu beceremiyoruz ve her sene degistiriyoruz.

Efsane cubuklu diyorsan formanin kalibini degistirmeyeceksin. Renk tonlarini degistir en fazla ama kalibi kalmali her zaman.

Bana kalsa armamizda T'nin üst kismi olsa dalga olarak cok cok daha güzel ve anlamli olur.

Su arkadasin tasarladigi formayi yap eminim cok begenen taraftar cikacaktir.

2011-2012 senesinde ki Energy formamizi hatirlarsiniz. Simdiye kadar cikan en güzel "cubuklu formaydi" bana göre. Niye? cünki farkliydi. Herkesin giydigi cubukluyu giyip "efsane" ibaresini koyamazsin.
    Konu Mehmet Fatih Silik tarafýndan (19.08.2017 Saat 21:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 6 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 6 misafir)