Sayfa 2627 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1627 2127 2527 2577 2617 2625 2626 2627 2628 2629 2637 2677 2727 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 65,651 ile 65,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarýmýz; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine korktuðumuz baþýmýza gelecek galiba, öyle düþünüyorum. Nike'tan siyah logolu beyaz forma alacaðýz o kadar, geri kalan iþleri biz halledeceðiz, Bu seneki beyaz formada olduðu gibi.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    29

Bir ara bordo çubuklu hayali kurardýk

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

9fa8c4ab1592a936de31b2d6e3850c7faa937bdc6f972d8ccab9040528dde071.jpg

Bak bu beyaz forma fena deðil mesela. Siyah nike logolu formaya uygulama yapacaðýmýza katalogtan uygun beyaz forma seçelim veya seçtiðimiz üzerinde çalýþalým. Alerjim var siyah nike logosuna.

Bu arada formalarda 50. yýl'a özel bir þeyler olacaktýr diye sanýyorum?
    Konu Yiðit SARI tarafýndan (19.05.2017 Saat 10:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Daha önce yazmýþtým; iki forma modelinin çok önceden seçildiðini, beyaz formanýn deseninin Trabzonspor'a özel olacaðýný. Kulüp bu konuda kulüp dýþýndan tasarým desteði aldý. Böylece formayý kendine özel haline getirip, maliyet olarak biraz daha fazla kar etmiþ olacak. Döviz kurlarýndaki artýþ ve tekstik kotasý nedeniyle karlýlýk ve satýþ gücü olarak Nike en avantajlý marka.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    29

Alýntý a f s Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Daha önce yazmýþtým; iki forma modelinin çok önceden seçildiðini, beyaz formanýn deseninin Trabzonspor'a özel olacaðýný. Kulüp bu konuda kulüp dýþýndan tasarým desteði aldý. Böylece formayý kendine özel haline getirip, maliyet olarak biraz daha fazla kar etmiþ olacak. Döviz kurlarýndaki artýþ ve tekstik kotasý nedeniyle karlýlýk ve satýþ gücü olarak Nike en avantajlý marka.
    yeni kalýba mý yapýldý forma yoksa bu senenin beyazýna mý

the_storm_boy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Örnek olsun diye yaptým. Hem kulübün yaptýðý þekilde hemde bu þekilde forma olmaz. Olmamalý. Ýyi ki olmayacaðýný biliyoruz ama endiþeleniyorum.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abi kýsaca geçen seneki yöntem kullanýlacak yani, kulüp Nike'tan beyaz formalarý alacak, geri kalan tasarým iþini de kendisi halledecek. Geçen sene iki þerit çekmiþlerdi, bakalým bu sene ne yaparlar. Neyse inþallah bu sene Nike logosu siyah olmaz.

Koksalbaba - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"QNB finansbank" iþi beni biraz üzdü ama yapýcak biþey yok

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    29

inþallah qnb logosunu renkli kullanmazlar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    29

omrsntrk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Fotoðrafý paylaþan geçen sezon formayý erken paylaþtý diye kulüp ile iliþkisi kesilen kiþi. Fotoðrafý intikam olsun diye paylaþmýþ olabilir.

Forma tasarýmý, örnek tasarýmlardan sadece biri (bu tasarým benim deðil bu arada) Tasarým süreçlerini biliyorum. Renklerin koyu olmasýný baþkan istemiþti.
    Panik yapmanýza gerek yok, paylaþan kiþilerin de dediði gibi yeni forma bu deðil, kollarýnda da desen var, öndeki desen de bu deðil.
    Beyaz forma olayýný ilk olarak burada gördüm ondan sonra Trabzonspor sayfalarý twitter da kopyala yapýþtýr þeklinde paylaþmýþ..Ben resimdeki kadýný tanýmýyorum kimdir neyin nesidir böyle bir görsel neden paylaþýlmýþtýr onuda çözemedim açýkcasý ama AFS abinin yazýsýna bakarak Ankara Eski Ts Club Sahibi Niyazi Dinç ve Ts Club Bakýrköy eski sahibi Hüseyin Avni Kazancýnýn facebook profillerine girdim.Kendilerini tanýyorum ama arkadaþ deðilim paylaþýmlarý herkese açýk galiba Niyazi Dinç abinin olayla ilgili yazýsýný gördüm kafam daha da karýþtý.paylaþýmýný noktasýna virgülüne dokunmadan buraya yazýyorum bakalým ne demek istemiþ beraber düþünelim..

"Þimdi bu paylaþtýðým fotoðrafa yapýlacak yorumlarý merakla bekliyorum sezon baþýnda lasmandan bir hafta önce Bakýrköy Ts Club sahibi Hüseyin Avni Kazancý formayý medyada paylaþtý diye adamýn bayiliðine son verenler. Ekonomik olarak periþan edenler. Þimdiden yeni sezon forma çalýþmalarýný sezon bitmeden medyada paylaþan Ts Club yetkilileri biz yaparýz paylaþýrýz kime ne dercesine böyle bir cidditetsizlik ancak sizlere yakýþýr."

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Fotoðrafý paylaþan geçen sezon formayý erken paylaþtý diye kulüp ile iliþkisi kesilen kiþi. Fotoðrafý intikam olsun diye paylaþmýþ olabilir.

Forma tasarýmý, örnek tasarýmlardan sadece biri (bu tasarým benim deðil bu arada) Tasarým süreçlerini biliyorum. Renklerin koyu olmasýný baþkan istemiþti.
    Panik yapmanýza gerek yok, paylaþan kiþilerin de dediði gibi yeni forma bu deðil, kollarýnda da desen var, öndeki desen de bu deðil.
    Bence hiç fena deðil. Gayet hoþ bir beyaz forma...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý omrsntrk61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beyaz forma olayýný ilk olarak burada gördüm ondan sonra Trabzonspor sayfalarý twitter da kopyala yapýþtýr þeklinde paylaþmýþ..Ben resimdeki kadýný tanýmýyorum kimdir neyin nesidir böyle bir görsel neden paylaþýlmýþtýr onuda çözemedim açýkcasý ama AFS abinin yazýsýna bakarak Ankara Eski Ts Club Sahibi Niyazi Dinç ve Ts Club Bakýrköy eski sahibi Hüseyin Avni Kazancýnýn facebook profillerine girdim.Kendilerini tanýyorum ama arkadaþ deðilim paylaþýmlarý herkese açýk galiba Niyazi Dinç abinin olayla ilgili yazýsýný gördüm kafam daha da karýþtý.paylaþýmýný noktasýna virgülüne dokunmadan buraya yazýyorum bakalým ne demek istemiþ beraber düþünelim..

"Þimdi bu paylaþtýðým fotoðrafa yapýlacak yorumlarý merakla bekliyorum sezon baþýnda lasmandan bir hafta önce Bakýrköy Ts Club sahibi Hüseyin Avni Kazancý formayý medyada paylaþtý diye adamýn bayiliðine son verenler. Ekonomik olarak periþan edenler. Þimdiden yeni sezon forma çalýþmalarýný sezon bitmeden medyada paylaþan Ts Club yetkilileri biz yaparýz paylaþýrýz kime ne dercesine böyle bir cidditetsizlik ancak sizlere yakýþýr."

Fena halde ayýp ediyorlar ve yalan söylemiþ oluyorlar. Kulüp çalýþanlarýndan hiçkimse böyle bir paylaþým yapmadý. Kadýndan izinsiz ve habersiz whatssapp profil fotoðrafýnýn ekran görüntüsünü alýp kendileri paylaþýyor. Fotoðraftaki forma yeni çýkacak forma da deðil üstelik.

Yönetim ile veya yöneticiler ilgili þahsi meselelerini bu þekilde dile getirmeleri çok yakýþýksýz.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    29

Fena halde ayýp ediyorlar ve yalan söylemiþ oluyorlar. Kulüp çalýþanlarýndan hiçkimse böyle bir paylaþým yapmadý. Kadýndan izinsiz ve habersiz whatssapp profil fotoðrafýnýn ekran görüntüsünü alýp kendileri paylaþýyor. Fotoðraftaki forma yeni çýkacak forma da deðil üstelik.

Yönetim ile veya yöneticiler ilgili þahsi meselelerini bu þekilde dile getirmeleri çok yakýþýksýz.

Meydan okuyor þuan o kiþi

the_storm_boy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    38

Alýntý trabzonsporkits Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Meydan okuyor þuan o kiþi
    Meydan boþ Okusun dursun

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Nevzat Aydýn onaylamýþ formayý kýzýyor oda sýzdýrana

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    29

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nevzat Aydýn onaylamýþ formayý kýzýyor oda sýzdýrana
    bu adam geçen senede sýzdýrmýþtý hatta tsclup sahibiydi iþine son verildi o zamanki gönderiyi almýþ eski yani o

Erkan YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý trabzonsporkits Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu adam geçen senede sýzdýrmýþtý hatta tsclup sahibiydi iþine son verildi o zamanki gönderiyi almýþ eski yani o
    Aynen nevzat aydinin boyle bir tweeti yok adam buyuk oynuyor

SM-G800H cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    29

Alýntý Erkan YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen nevzat aydinin boyle bir tweeti yok adam buyuk oynuyor

SM-G800H cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Sürekli kötülüyor facebook tan bakalým ne olacak

MertcaN.K.*61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýster o olsun ister olmasýn forma çýkma konusundaki hevesim yýllar önce kayboldu.çýktýktan sonra gider alýrým düzeyinde kaldý.

Ben beðendim bu arada formayý hafif bir psg havasý var sanki o hava da hoþuma gitmedi deðil..
    O beðenmediðiniz, ötekileþtirdiðiniz küçük þehrin, hepinizi korkutan büyük sevdasý.

MertcaN.K.*61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Diðer seçilen ?
    O beðenmediðiniz, ötekileþtirdiðiniz küçük þehrin, hepinizi korkutan büyük sevdasý.

Nereden
    Ýstanbul

omrsntrk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý the_storm_boy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Meydan boþ Okusun dursun
    Forma muhabbetini kýsa bir süreliðine þimdilik rafa kaldýralým dün itibariyle Ts Clublarda Nike Tiþörtler satýþa çýkarýlmýþ resmi sitede henüz yok fotoðraflarý paylaþýyorum bakalým görüþleriniz ne yönde olacak bisiklet yaka olanlar 90 Tl polo yaka olan 165 Tl dir..futbolcularýn üzerinde çoðumuz görmüþüzdür..Þahsi Fikrim bisiklet yakalýlarý hiç beðenmedim önüne þerit koymanýn mantýðý ne polo yaka olan gayet güzel þerit omuz da ayný þekilde onda da önde olsaydý onuda beðenmezdim...
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

murmut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Forma muhabbetini kýsa bir süreliðine þimdilik rafa kaldýralým dün itibariyle Ts Clublarda Nike Tiþörtler satýþa çýkarýlmýþ resmi sitede henüz yok fotoðraflarý paylaþýyorum bakalým görüþleriniz ne yönde olacak bisiklet yaka olanlar 90 Tl polo yaka olan 165 Tl dir..futbolcularýn üzerinde çoðumuz görmüþüzdür..Þahsi Fikrim bisiklet yakalýlarý hiç beðenmedim önüne þerit koymanýn mantýðý ne polo yaka olan gayet güzel þerit omuz da ayný þekilde onda da önde olsaydý onuda beðenmezdim...
    bisiklet yaka dedigin antrenman ürünleri degilmi??

ufo9561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    25

forma muhabbetini kýsa bir süreliðine þimdilik rafa kaldýralým dün itibariyle ts clublarda nike tiþörtler satýþa çýkarýlmýþ resmi sitede henüz yok fotoðraflarý paylaþýyorum bakalým görüþleriniz ne yönde olacak bisiklet yaka olanlar 90 tl polo yaka olan 165 tl dir..futbolcularýn üzerinde çoðumuz görmüþüzdür..þahsi fikrim bisiklet yakalýlarý hiç beðenmedim önüne þerit koymanýn mantýðý ne polo yaka olan gayet güzel þerit omuz da ayný þekilde onda da önde olsaydý onuda beðenmezdim...
    ohh yeah kahraman bunu begendi!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)