Cafedegoygoy
Sayfa 2448 Toplam 2452 Sayfadan BirinciBirinci ... 1448 1948 2348 2398 2438 2446 2447 2448 2449 2450 ... SonuncuSonuncu
Toplam 61290 adet sonuctan sayfa basi 61,176 ile 61,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forma Sponsorumuz Nike ve Ürünleri

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafı paylaşan geçen sezon formayı erken paylaştı diye kulüp ile ilişkisi kesilen kişi. Fotoğrafı intikam olsun diye paylaşmış olabilir.

Forma tasarımı, örnek tasarımlardan sadece biri (bu tasarım benim değil bu arada) Tasarım süreçlerini biliyorum. Renklerin koyu olmasını başkan istemişti.
    Panik yapmanıza gerek yok, paylaşan kişilerin de dediği gibi yeni forma bu değil, kollarında da desen var, öndeki desen de bu değil.
    Bence hiç fena değil. Gayet hoş bir beyaz forma...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı omrsntrk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz forma olayını ilk olarak burada gördüm ondan sonra Trabzonspor sayfaları twitter da kopyala yapıştır şeklinde paylaşmış..Ben resimdeki kadını tanımıyorum kimdir neyin nesidir böyle bir görsel neden paylaşılmıştır onuda çözemedim açıkcası ama AFS abinin yazısına bakarak Ankara Eski Ts Club Sahibi Niyazi Dinç ve Ts Club Bakırköy eski sahibi Hüseyin Avni Kazancının facebook profillerine girdim.Kendilerini tanıyorum ama arkadaş değilim paylaşımları herkese açık galiba Niyazi Dinç abinin olayla ilgili yazısını gördüm kafam daha da karıştı.paylaşımını noktasına virgülüne dokunmadan buraya yazıyorum bakalım ne demek istemiş beraber düşünelim..

"Şimdi bu paylaştığım fotoğrafa yapılacak yorumları merakla bekliyorum sezon başında lasmandan bir hafta önce Bakırköy Ts Club sahibi Hüseyin Avni Kazancı formayı medyada paylaştı diye adamın bayiliğine son verenler. Ekonomik olarak perişan edenler. Şimdiden yeni sezon forma çalışmalarını sezon bitmeden medyada paylaşan Ts Club yetkilileri biz yaparız paylaşırız kime ne dercesine böyle bir cidditetsizlik ancak sizlere yakışır."

Fena halde ayıp ediyorlar ve yalan söylemiş oluyorlar. Kulüp çalışanlarından hiçkimse böyle bir paylaşım yapmadı. Kadından izinsiz ve habersiz whatssapp profil fotoğrafının ekran görüntüsünü alıp kendileri paylaşıyor. Fotoğraftaki forma yeni çıkacak forma da değil üstelik.

Yönetim ile veya yöneticiler ilgili şahsi meselelerini bu şekilde dile getirmeleri çok yakışıksız.

Nereden
    Trabzon

Fena halde ayıp ediyorlar ve yalan söylemiş oluyorlar. Kulüp çalışanlarından hiçkimse böyle bir paylaşım yapmadı. Kadından izinsiz ve habersiz whatssapp profil fotoğrafının ekran görüntüsünü alıp kendileri paylaşıyor. Fotoğraftaki forma yeni çıkacak forma da değil üstelik.

Yönetim ile veya yöneticiler ilgili şahsi meselelerini bu şekilde dile getirmeleri çok yakışıksız.

Meydan okuyor şuan o kişi

the_storm_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı trabzonsporkits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meydan okuyor şuan o kişi
    Meydan boş Okusun dursun
    Trabzonspor Forma Tasarımlar >>> http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40963

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Nevzat Aydın onaylamış formayı kızıyor oda sızdırana

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nevzat Aydın onaylamış formayı kızıyor oda sızdırana
    bu adam geçen senede sızdırmıştı hatta tsclup sahibiydi işine son verildi o zamanki gönderiyi almış eski yani o

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonsporkits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adam geçen senede sızdırmıştı hatta tsclup sahibiydi işine son verildi o zamanki gönderiyi almış eski yani o
    Aynen nevzat aydinin boyle bir tweeti yok adam buyuk oynuyor

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Trabzon

Alıntı Erkan YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen nevzat aydinin boyle bir tweeti yok adam buyuk oynuyor

Sürekli kötülüyor facebook tan bakalım ne olacak

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İster o olsun ister olmasın forma çıkma konusundaki hevesim yıllar önce kayboldu.çıktıktan sonra gider alırım düzeyinde kaldı.

Ben beğendim bu arada formayı hafif bir psg havası var sanki o hava da hoşuma gitmedi değil..
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daha önce yazmıştım; iki forma modelinin çok önceden seçildiğini, beyaz formanın deseninin Trabzonspor'a özel olacağını. Kulüp bu konuda kulüp dışından tasarım desteği aldı. Böylece formayı kendine özel haline getirip, maliyet olarak biraz daha fazla kar etmiş olacak. Döviz kurlarındaki artış ve tekstik kotası nedeniyle karlılık ve satış gücü olarak Nike en avantajlı marka.
    Diğer seçilen ?
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

Nereden
    İstanbul

omrsntrk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı the_storm_boy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meydan boş Okusun dursun
    Forma muhabbetini kısa bir süreliğine şimdilik rafa kaldıralım dün itibariyle Ts Clublarda Nike Tişörtler satışa çıkarılmış resmi sitede henüz yok fotoğrafları paylaşıyorum bakalım görüşleriniz ne yönde olacak bisiklet yaka olanlar 90 Tl polo yaka olan 165 Tl dir..futbolcuların üzerinde çoğumuz görmüşüzdür..Şahsi Fikrim bisiklet yakalıları hiç beğenmedim önüne şerit koymanın mantığı ne polo yaka olan gayet güzel şerit omuz da aynı şekilde onda da önde olsaydı onuda beğenmezdim...
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Forma muhabbetini kısa bir süreliğine şimdilik rafa kaldıralım dün itibariyle Ts Clublarda Nike Tişörtler satışa çıkarılmış resmi sitede henüz yok fotoğrafları paylaşıyorum bakalım görüşleriniz ne yönde olacak bisiklet yaka olanlar 90 Tl polo yaka olan 165 Tl dir..futbolcuların üzerinde çoğumuz görmüşüzdür..Şahsi Fikrim bisiklet yakalıları hiç beğenmedim önüne şerit koymanın mantığı ne polo yaka olan gayet güzel şerit omuz da aynı şekilde onda da önde olsaydı onuda beğenmezdim...
    bisiklet yaka dedigin antrenman ürünleri degilmi??

ufo9561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

forma muhabbetini kısa bir süreliğine şimdilik rafa kaldıralım dün itibariyle ts clublarda nike tişörtler satışa çıkarılmış resmi sitede henüz yok fotoğrafları paylaşıyorum bakalım görüşleriniz ne yönde olacak bisiklet yaka olanlar 90 tl polo yaka olan 165 tl dir..futbolcuların üzerinde çoğumuz görmüşüzdür..şahsi fikrim bisiklet yakalıları hiç beğenmedim önüne şerit koymanın mantığı ne polo yaka olan gayet güzel şerit omuz da aynı şekilde onda da önde olsaydı onuda beğenmezdim...
    ohh yeah kahraman bunu begendi!!!

Nereden
    Tekirdağ

Fahiş fiyat politikaları olduğu sürece bişey alınmaz. n98 leri 369 tl ye çıkaran kimse bu poloları 165 tl ye satabiliyorsa helal olsun.
    Trabzonspor Forma Tasarımlar >>> http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40963

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alacağım.Uzun süredir böyle bir ürün bekliyordum.Vücudu olana güzel olmayanı bilmem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Nereden
    İstanbul

Inter formasiyla da biraz hayal kirikligina ugradim sanki tabi yine cop sari renkten kurtulmus olmasi da guzel.Trabzonsporumuzun bu sene giymesini planladigim mavi formasini 4 gozle bekliyorum

Nereden
    Tekirdağ

İnterin forma rezalet.(Bence)

Nereden
    İstanbul

İnterin forma rezalet.(Bence)
    Zaten taraftarlarda begenmedi genel olarak

Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Erkan YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten taraftarlarda begenmedi genel olarak

Beğenilecek bi tarafı yok bencede adamlar haklı

Nereden
    Tekirdağ

Şu ay sonu gelsede beyaz formayi görsek acaba nasıl özel bir forma merak ettim. Bide fiyatı ne olacak acaba?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omrsntrk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Şu ay sonu gelsede beyaz formayi görsek acaba nasıl özel bir forma merak ettim. Bide fiyatı ne olacak acaba?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    N 98 leri 369 Tl yaptıklarından beri en çok eleştirenlerin başında ben geliyorum geçmiş mesajlarıma bakabilirsin aynı ürünleri Gs 90-100 liraya satıyor ben Manchester City gök mavi renk N98 i 104 liraya aldım mesela 219 dan çıktığında pahalı diye almadım adamlar 369 yaptılar evet şimdiki Nike Tşörtler de pahalı ben mesela polo yaka tşörte 165 verene kadar yeni sezon forması alırım diyorum..Ama yeni sezon formaları kaç para olur diyorsan eğer gs lasnman yapmadan satmaya başlamışlar twitter da gördüm 179 Tl bizimkilerin bu sene 150 lira olduğunu farz edersek 170 'den aşağıya olacağını sanmıyorum parasını geçtim adam gibi olduktan sonra gözüm görmez o parayı yeter ki güzel olsunlar bu seneki gibi katalog formasını 150 'den çakmasınlar gs elit kategorisi forma yi 159 dan sattı..

Forum Yöneticisi Fatih Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim gibi bir ülke ve taraftar profili için bir polo yaka t-shirtü 169 TL gibi fiyatlara satmak çok absürt. Stat yapılınca ve bir kaç transfer ile kulüp gelir arttırmış olabilir. Ama taraftar önceki yıllara göre daha fakirleşti. Bence yönetim TS Club'ı daha cazip kılmak ve diğer kitlelere açmak yerine var olan müşteriden daha çok kar etme peşinde buna başka bir açıklama bulamıyorum.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Medipol Başakşehir ile oynayacağı maçta çubuklu forma, bordo şort ve bordo çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek.

Beyaz forma çıkışı Mayıs sonu olarak planlanıyor.

Savage Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç öncesi gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında alınan karara göre takımımız, Medipol Başakşehir ile oynayacağı maçta çubuklu forma, bordo şort ve bordo çorapla mücadele edecek. Kalecimiz ise yeşil forma, yeşil şort ve yeşil çorap giyecek.

Beyaz forma çıkışı Mayıs sonu olarak planlanıyor.
    çok güzel haber. diğer formalar? en geç haziran sonu demiştiniz? öyle mi olacak? bir de beyaz forma çıkarken diğer formaların tasarımları belli olur mu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 17 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (4 kayıtlı ve 13 misafir)

1. Ahmet Demir,
  2. Gurpas,
  3. Reha Asan,
  4. the_storm_boy